Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 09:35 Kobra 11 V (6)
- 11:35 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger IX (6)
- 12:45 Válka skladů XIV (9)
- 16:40 Kobra 11 V (8)
- 18:40 Válka skladů XIV (11)
- 19:35 Mistři zastavárny III (8)
- 20:30 Mistři renovací V (2)
- 21:20 Kachní dynastie VI (7)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IX (7)
- 23:10 Kobra 11 V (8)
- 00:20 Teorie velkého třesku VII (8)
- 02:00 Malý Sheldon V (22)
- 02:15 Malý Sheldon VI (1)
- 02:35 Svět podle Jima III (2)
- 03:15 Americký táta VIII (12)
- 03:55 TELE TELE
- 04:30 Stahovák
- 04:55 Máma V (6)
- 05:00 Ženatý se závazky (137)
- 05:50 Oggy a škodíci: Nová generace (37)
- 06:40 Bakugan: Evolutions (38)
- 06:50 Přátelé (14)
- 07:45 Máma V (13)
- 09:25 Malý Sheldon VI (5)
- 11:05 Ženatý se závazky (139)
- 12:05 Dva a půl chlapa IX (3)
- 12:55 Přátelé (14)
- 13:55 Teorie velkého třesku VII (8)
- 15:35 Máma V (17)
- 17:20 Svět podle Jima III (4)
- 18:15 Dva a půl chlapa IX (5)
- 19:10 Malý Sheldon VI (7)
- 20:00 Teorie velkého třesku VII (12)
- 21:40 Přátelé (16)
- 22:40 Americký táta VIII (14)
- 23:35 Dva a půl chlapa IX (5)
- 00:30 Myšlenky zločince IX (3)
- 01:10 Myšlenky zločince IX (4)
- 01:50 Myšlenky zločince IX (5)
- 02:30 Médium V (Lov na Oswalda Castilla)
- 03:10 Vraždy v Kitzbühelu XVI (1)
- 03:55 Víkend
- 04:25 Na lovu II
- 05:05 Riskuj!
- 05:40 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:25 Na lovu IV
- 07:20 MasterChef Česko II (20)
- 12:25 Teleshopping
- 12:45 MasterChef Česko II (21)
- 14:00 Tescoma s chutí
- 14:05 Vraždy v Kitzbühelu XVI (3)
- 15:05 Médium V (Lov na Oswalda Castilla)
- 00:20 Návrat do života (4)
- 01:25 Vyměněné osudy II (87)
- 02:45 Čarodějky V (11)
- 08:00 Poldark IV (6)
- 09:10 Poldark IV (7)
- 10:15 Oteckovia II (113)
- 16:30 Vyměněné osudy II (89)
- 18:30 Čarodějky V (12)
- 19:20 Čarodějky V (13)
- 20:15 Mateřská láska II (25)
- 21:10 Mateřská láska II (26)
- 04:00 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Házená: SC Magdeburg - HSG Wetzlar
- 15:15 Běhej lesy - Bílá
- 15:30 Florbal: Florbal - letní speciál
- 23:15 Sportovní noviny
- 23:20 Fotbal: Lille OSC - Angers SCO
- 01:30 Správy „N“
- 02:20 Góly - body - sekundy
- 02:40 Choď a nelúč sa
- 04:05 Správy „N“
- 05:00 Gastromap
- 05:30 Návrat do Provensalska (1)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová V (Radšej neskôr ako nikdy)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:35 Návrat do Provensalska (2)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Celý život)
- 16:00 Správy
- 16:30 Po Česku na konskom chrbte (Na valašskom hámri)
- 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy XIV (Nepriateľ v hlave - 1.časť)
- 17:45 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Utorkový klub
- 22:10 Strážmajster Topinka (Zločin na svadbe)
- 23:10 Moje povstanie - Mlčanie
- 23:30 Hymna SR
- 23:33 Teroristka
- 00:37 Správy „N“
- 01:50 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:15 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat II
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria - maďarsky
- 08:50 Český magazín
- 09:20 Viktória
- 11:00 Tajomný ostrov (Pasca)
- 11:30 Obedníček (Pásli ovce valasi "N")
- 11:35 Rusty II
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIČAJÍK)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Región Horehronie)
- 12:30 Hubačka
- 12:50 Na zelenej adrese
- 13:05 Kvarteto
- 13:35 Família (Família - Kolobeh)
- 18:30 Večerníček (Pásli ovce valasi "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat II
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:07 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Extra výplata
- 20:10 Fenomén 21
- 20:45 Fenomén 21
- 21:20 168
- 21:50 Soul kitchen
- 00:10 Vražedné šifry: San Francisco (Presidio)
- 00:55 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Banánové rybičky
- 02:45 Koptashow
- 03:15 Pod pokličkou
- 03:40 Chalupa je hra
- 04:00 Bydlení je hra
- 04:25 Zahrada je hra
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Poličky)
- 05:15 Etiketa (V restauraci)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:25 Na cestě po fidžijském Vanua Levui
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (12)
- 09:40 Uličnictví pana Čabouna
- 10:05 Doktor Martin 2 (16)
- 11:01 Šetrný a Platil
- 11:05 Klenoty příhraničí (Rok 1848)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Život na farmě)
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Šimek a Krampol)
- 13:50 Střecha nad hlavou
- 16:05 Magnum III (Viděl jsi východ slunce?, první část)
- 17:00 Na cestě po Cejlonu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Svět pod hlavou (9)
- 21:10 Svět pod hlavou (10)
- 00:10 Vražedné šifry: San Francisco (Presidio)
- 00:55 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Banánové rybičky
- 02:45 Koptashow
- 03:15 Pod pokličkou
- 03:40 Chalupa je hra
- 04:00 Bydlení je hra
- 04:25 Zahrada je hra
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Poličky)
- 05:15 Etiketa (V restauraci)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:25 Na cestě po fidžijském Vanua Levui
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (12)
- 09:40 Uličnictví pana Čabouna
- 10:05 Doktor Martin 2 (16)
- 11:01 Šetrný a Platil
- 11:05 Klenoty příhraničí (Rok 1848)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Život na farmě)
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Šimek a Krampol)
- 13:50 Střecha nad hlavou
- 16:05 Magnum III (Viděl jsi východ slunce?, první část)
- 17:00 Na cestě po Cejlonu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Svět pod hlavou (9)
- 21:10 Svět pod hlavou (10)
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:10 Počasie
- 01:15 Fetiše televízie: Šoféri a ich riaditelia
- 01:45 Správy :24
- 02:15 Archív :24
- 02:40 Správy "N"
- 03:35 Počasie
- 03:40 Cez lupu
- 04:15 Správy "N"
- 05:05 Góly-body-sekundy
- 05:25 Počasie
- 05:35 Archív :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet v obrazoch
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Téma :24
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Téma :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Astronauti NASA na Slovensku
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:45 Slídil
- 03:45 Který je ten pravý?
- 08:55 Velký draft
- 10:55 Ledová sezóna
- 12:35 Podoby lásky
- 16:05 Rande naslepo
- 18:05 12 darů do života
- 20:15 Simulant
- 21:55 Operace vykoupení
- 23:45 Krásky z Dubaje
- 00:25 Uhorčík (8)
- 01:05 Profesionálové II (Nesprávný šéf)
- 01:50 Profesionálové II (Bobr je šéf)
- 02:25 Krimi
- 02:50 Noviny
- 03:20 Nové bydlení
- 04:10 Krimi
- 04:30 Noviny
- 05:05 Krimi
- 05:25 Noviny
- 06:00 První oddělení II
- 06:40 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:50 Pod povrchem (41)
- 11:55 Nové bydlení - Dizajn
- 13:00 Soudní síň (Motorkář)
- 14:00 Soudní síň (Pátračka)
- 15:05 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 17:00 Soudní síň (Psychopat)
- 18:00 Soudní síň (Rozvedená dcera)
- 19:00 Krimi
- 19:30 Noviny
- 20:20 Ring volný (4)
- 21:55 15 min. kuchař
- 23:25 V sedmém nebi
- 00:10 Rodinné prípady
- 00:50 Modré z neba
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:15 Reflex
- 08:35 Susedia (Zámena manželov I.)
- 09:05 Susedia (Zámena manželov II.)
- 09:35 Svokra
- 10:30 V mene zákona
- 11:10 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia (Víkend)
- 12:50 Búrlivé víno (84)
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (85)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Horná Dolná (Voľby)
- 21:40 Horná Dolná (Kamión)
- 22:40 Horná Dolná (Rybník)
- 23:35 Partička
- 00:15 Utajený šéf VI (2)
- 01:05 Hradológovia - Tajomstvá hradov Slovenska (2)
- 01:30 Váš dokonalý domov III (9)
- 02:30 Velkolepé plány XX (1)
- 03:20 Pevnost Boyard (4)
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (10)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (11)
- 20:20 Dům snů (17)
- 21:10 Dům snů IV (13)
- 22:00 Dům snů - hnízdečko lásky (1)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (11)
- 23:50 Utajený šéf – USA X (1)
- 00:15 Patriot
- 03:00 Sektor III (3)
- 04:00 Brácha
- 06:00 Dvě letenky do Řecka
- 07:50 Zpívej 2
- 20:00 Sektor III (3)
- 21:00 Láska a smrt (Dobrý začátek)
- 22:00 Godzilla x Kong: Nové impérium
- 23:55 Po stopách otce
- 04:10 Bez kalhot: Poslední tanec
- 06:00 Papírové panenky
- 07:45 Za všechno může kocour
- 09:30 Příchozí
- 11:25 Přátelé III (24)
- 11:45 Přátelé III (25)
- 12:10 Hollarovi
- 13:40 Šmoulové: Zapomenutá vesnice
- 15:10 Fotbalový talent VI (5)
- 15:55 Malý Sheldon VII (13)
- 16:20 Vražda v Londýně
- 17:55 Roboti
- 19:30 Dunkerk
- 21:15 International
- 23:10 Mistrovské dílo
- 00:15 Mělas to vědět (6)
- 01:20 Halloween zabíjí
- 03:05 Tokyo Vice (1)
- 04:05 Noční let (4)
- 04:50 Gucciho manželka: Příběh Patrizie Reggiani
- 06:00 Emily
- 12:25 Létání pro začátečníky
- 14:00 Vlajka smrti II (Živá pocho)
- 14:25 Zimní král (3)
- 15:25 Nezvěstná
- 17:15 Bahno z Mississippi
- 20:25 Sex ve městě IV (Převléknutí)
- 21:00 Sektor III (3)
- 22:00 Láska a smrt (Dobrý začátek)
- 23:00 Lov
- 01:05 Konečná zastávka
- 03:00 Klára
- 04:45 Poslední paprsek
- 06:00 Exodus
- 07:45 Země žen
- 09:35 Ukolébavka
- 11:20 Hotel
- 13:10 Hovoří ženy
- 14:55 Sestry
- 16:45 Země žen
- 18:35 Jane
- 20:00 A přišli v noci...
- 21:50 Fargo
- 23:30 Sladký východ
- 04:10 Medúza Deluxe
- 06:00 Otcové a matky
- 07:40 Drak
- 09:45 Runner
- 11:05 Zítřek bude dlouhý
- 12:50 Dobrodružství
- 15:10 Křehký
- 16:50 Drak
- 18:55 Když Harry potkal Sally
- 20:30 Seznamte se, Joe Black
- 23:25 Rimini