Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:10 Vražedné šifry: San Francisco (Presidio)
- 00:55 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Banánové rybičky
- 02:45 Koptashow
- 03:15 Pod pokličkou
- 03:40 Chalupa je hra
- 04:00 Bydlení je hra
- 04:25 Zahrada je hra
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Poličky)
- 05:15 Etiketa (V restauraci)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:25 Na cestě po fidžijském Vanua Levui
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (12)
- 09:40 Uličnictví pana Čabouna
- 10:05 Doktor Martin 2 (16)
- 11:01 Šetrný a Platil
- 11:05 Klenoty příhraničí (Rok 1848)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Život na farmě)
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Šimek a Krampol)
- 13:50 Střecha nad hlavou
- 16:05 Magnum III (Viděl jsi východ slunce?, první část)
- 17:00 Na cestě po Cejlonu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Svět pod hlavou (9)
- 21:10 Svět pod hlavou (10)
- 00:05 Kruk II (5)
- 01:00 Láska a sex v Rusku
- 01:50 Divočina bez hranic (Tatrzański Park Narodowy)
- 02:15 Zašlapané projekty (Příběh zvaný flexareta)
- 02:35 V zajetí železné opony (Zatracen, popraven, nenalezen)
- 02:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:15 Modlitba zpěvem
- 03:45 Folklorní výlety
- 04:10 Muzikant a Stará škola
- 04:35 Prales Mionší
- 04:55 Zapomenuté výpravy (Let do Tokia)
- 05:20 Zrezivělá krása (Čistírna sira Williama)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 12:05 Příroda Nizozemska
- 13:00 Sága o soli
- 13:55 Hindenburg: Nové vyšetřování
- 20:00 Nebezpečné známosti (2)
- 21:35 Žár velkoměsta
- 23:10 Agatha a půlnoční vraždy
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Zajímavosti z regionů
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:10 Branky, body, vteřiny
- 00:25 Kvalifikace na ME ve volejbalu mužů 2026 (Černá Hora - Česko)
- 02:50 Nohejbal ČR 2024 (MČR jednotlivců mužů Čelákovice)
- 03:00 Jezdectví ČR 2024 (Český skokový pohár – Velká cena Opavy)
- 03:15 Branky, body, vteřiny
- 03:30 EL UEFA 2024/2025 (FC Viktoria Plzeň - Heart of Midlothian FC)
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 MS v letním biatlonu 2024 Estonsko (MS Estonsko)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 ME ve vodním slalomu juniorů a U23 2024 (MEJ a U23 Polsko)
- 13:10 Golf Time
- 13:30 Archiv D (Archiv D: Sport 1979)
- 02:00 Prvotní strach
- 04:45 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:00 M.A.S.H (46)
- 07:25 M.A.S.H (47)
- 07:55 M.A.S.H (48)
- 08:30 M.A.S.H (49)
- 09:00 M.A.S.H (50)
- 09:30 Polda IV (Nebezpečná hra)
- 14:35 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:40 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:35 Honeymoon líbánky k nepřežití
- 23:50 Ano, šéfe!
- 04:45 Spravedlnost v krvi XII (Pod drobnohledem)
- 05:40 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:10 Autosalon.tv
- 07:00 Partička L
- 08:20 Top Gear VII (7)
- 09:30 Top Gear VIII (7)
- 20:15 Prima Partička
- 21:15 Partička Nová krev
- 04:45 Policie v akci
- 06:00 Policie v akci
- 06:40 Zločiny ze sousedství (Důvodné pochyby)
- 07:20 Komisař Rex VII (Mrtvá za mřížemi)
- 11:05 Columbo (Krize identity)
- 18:10 Columbo (Kouzelné alibi)
- 00:35 Americký ninja 2
- 02:20 Delta Force 2: Kolumbijská spojka
- 04:30 Námořní vyšetřovací služba XIII (Důvodné pochyby)
- 05:25 M.A.S.H
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:20 M.A.S.H
- 06:45 M.A.S.H
- 07:15 Námořní vyšetřovací služba XIII (Důvodné pochyby)
- 10:55 Báječný svět shopaholiků
- 13:05 Nekonečný příběh 2
- 14:45 Dvojí obvinění
- 16:55 Trosečník
- 20:00 A co když je to pravda?
- 22:00 Česká spojka
- 04:40 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Libovky Pepy Libického
- 06:15 Teď vaří šéf!
- 07:05 Prostřeno!
- 07:55 Ošklivka Katka (Velký flám)
- 10:20 Prostřeno!
- 11:10 Ano, šéfe!
- 12:20 Vražedná zášť
- 20:00 Osudové léto na Mykonosu
- 21:50 Ošklivka Katka (Dlužní úpis)
- 23:00 Tudorovci IV (10)
- 23:55 Zoufalé manželky VI (Odhalení)
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík detektivem)
- 06:05 Hopsasa (Keška)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:20 Tlapková patrola
- 08:40 Vydrýsek
- 08:50 Zafari II (11)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:40 Sardinka ve vesmíru
- 09:55 Operace Jauu! IX
- 10:25 Tyjo! To je paráda!
- 10:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 101 Dalmatinská (5)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:25 Art Ninja
- 12:55 Šmoulové
- 13:20 Bludiště
- 13:55 Superhrdinové
- 14:00 Superhrdinové
- 14:10 Věda je zábava III
- 14:35 Čarodějky školou povinné III (4)
- 15:05 Čvacht
- 15:15 Čvacht
- 15:30 Břinčíci III
- 15:40 Kazubovi!
- 15:50 Bobo
- 15:55 Tyjo! To je paráda!
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:30 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak si vystřelil z opic)
- 18:50 Zafari II (12)
- 19:15 101 Dalmatinská (6)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Na lodi za pohádkou
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:35 Keanu Reeves - Mesiáš z Matrixu
- 01:30 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 01:45 Kanadská soda X (5)
- 02:05 Laurel a Hardy (Bílá křídla)
- 02:15 Televizní klub neslyšících
- 02:45 Ladí neladí
- 03:40 Květy
- 04:40 Terra musica
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Charleyova teta
- 21:40 Moulin Rouge
- 12:20 Máte doma uklizeno? II (3)
- 12:50 Neuvěřitelné dorty IV (3)
- 13:20 Neuvěřitelné dorty IV (4)
- 13:45 Hledá se táta a máma
- 04:25 Rodinná pouta II (Svátek zamilovaných)
- 05:30 Na zámku
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:35 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 07:35 Columbo (Obrácený negativ)
- 09:35 Osudové léto v Algarve
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý
- 19:00 Jak se staví sen
- 22:05 Show Jana Krause
- 23:10 Jak se staví sen
- 01:05 Partie PLUS
- 01:55 Showtime magazín
- 02:40 Prima Česko
- 03:15 Hlavní zprávy
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 14:40 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Prima Svět
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 00:10 Vražedné šifry: San Francisco (Presidio)
- 00:55 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Banánové rybičky
- 02:45 Koptashow
- 03:15 Pod pokličkou
- 03:40 Chalupa je hra
- 04:00 Bydlení je hra
- 04:25 Zahrada je hra
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Poličky)
- 05:15 Etiketa (V restauraci)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:25 Na cestě po fidžijském Vanua Levui
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (12)
- 09:40 Uličnictví pana Čabouna
- 10:05 Doktor Martin 2 (16)
- 11:01 Šetrný a Platil
- 11:05 Klenoty příhraničí (Rok 1848)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Život na farmě)
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Šimek a Krampol)
- 13:50 Střecha nad hlavou
- 16:05 Magnum III (Viděl jsi východ slunce?, první část)
- 17:00 Na cestě po Cejlonu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Svět pod hlavou (9)
- 21:10 Svět pod hlavou (10)
- 00:10 Vražedné šifry: San Francisco (Presidio)
- 00:55 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Banánové rybičky
- 02:45 Koptashow
- 03:15 Pod pokličkou
- 03:40 Chalupa je hra
- 04:00 Bydlení je hra
- 04:25 Zahrada je hra
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Poličky)
- 05:15 Etiketa (V restauraci)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:25 Na cestě po fidžijském Vanua Levui
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (12)
- 09:40 Uličnictví pana Čabouna
- 10:05 Doktor Martin 2 (16)
- 11:01 Šetrný a Platil
- 11:05 Klenoty příhraničí (Rok 1848)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Život na farmě)
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Šimek a Krampol)
- 13:50 Střecha nad hlavou
- 16:05 Magnum III (Viděl jsi východ slunce?, první část)
- 17:00 Na cestě po Cejlonu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Svět pod hlavou (9)
- 21:10 Svět pod hlavou (10)
- 01:00 Případy detektiva Murdocha XII (18)
- 02:00 Případy detektiva Murdocha XIII (1)
- 02:45 TaJeMno V (9)
- 03:20 Výleťák (193)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (77)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (78)
- 10:45 Hudson a Rex (Závod s časem)
- 11:45 Buldozer
- 16:10 Hudson a Rex (2)
- 17:10 Zahradní proměny III (29)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 10:55 Můj přítel Monk V (Pan Monk nevidí)
- 11:50 Tescoma s chutí
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 22:50 Víkend
- 23:30 Kriminálka Vegas II (Usazený prach)
- 00:50 Kruh 2
- 04:50 Bláznivá dovolená v Las Vegas
- 06:35 Maxinožka
- 08:20 Život s Helenou
- 10:45 Enderova hra
- 13:00 Teleshopping
- 13:20 Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti
- 16:20 Svatební cesta do Jiljí
- 18:10 Kdopak to mluví 3
- 20:00 Jumanji: Další level
- 22:30 Sex ve městě 2
- 09:35 Kobra 11 V (6)
- 11:35 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger IX (6)
- 12:45 Válka skladů XIV (9)
- 16:40 Kobra 11 V (8)
- 18:40 Válka skladů XIV (11)
- 19:35 Mistři zastavárny III (8)
- 20:30 Mistři renovací V (2)
- 21:20 Kachní dynastie VI (7)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IX (7)
- 23:10 Kobra 11 V (8)
- 00:20 Teorie velkého třesku VII (8)
- 02:00 Malý Sheldon V (22)
- 02:15 Malý Sheldon VI (1)
- 02:35 Svět podle Jima III (2)
- 03:15 Americký táta VIII (12)
- 03:55 TELE TELE
- 04:30 Stahovák
- 04:55 Máma V (6)
- 05:00 Ženatý se závazky (137)
- 05:50 Oggy a škodíci: Nová generace (37)
- 06:40 Bakugan: Evolutions (38)
- 06:50 Přátelé (14)
- 07:45 Máma V (13)
- 09:25 Malý Sheldon VI (5)
- 11:05 Ženatý se závazky (139)
- 12:05 Dva a půl chlapa IX (3)
- 12:55 Přátelé (14)
- 13:55 Teorie velkého třesku VII (8)
- 15:35 Máma V (17)
- 17:20 Svět podle Jima III (4)
- 18:15 Dva a půl chlapa IX (5)
- 19:10 Malý Sheldon VI (7)
- 20:00 Teorie velkého třesku VII (12)
- 21:40 Přátelé (16)
- 22:40 Americký táta VIII (14)
- 23:35 Dva a půl chlapa IX (5)
- 00:30 Myšlenky zločince IX (3)
- 01:10 Myšlenky zločince IX (4)
- 01:50 Myšlenky zločince IX (5)
- 02:30 Médium V (Lov na Oswalda Castilla)
- 03:10 Vraždy v Kitzbühelu XVI (1)
- 03:55 Víkend
- 04:25 Na lovu II
- 05:05 Riskuj!
- 05:40 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:25 Na lovu IV
- 07:20 MasterChef Česko II (20)
- 12:25 Teleshopping
- 12:45 MasterChef Česko II (21)
- 14:00 Tescoma s chutí
- 14:05 Vraždy v Kitzbühelu XVI (3)
- 15:05 Médium V (Lov na Oswalda Castilla)
- 00:20 Návrat do života (4)
- 01:25 Vyměněné osudy II (87)
- 02:45 Čarodějky V (11)
- 08:00 Poldark IV (6)
- 09:10 Poldark IV (7)
- 10:15 Oteckovia II (113)
- 16:30 Vyměněné osudy II (89)
- 18:30 Čarodějky V (12)
- 19:20 Čarodějky V (13)
- 20:15 Mateřská láska II (25)
- 21:10 Mateřská láska II (26)
- 04:00 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Házená: SC Magdeburg - HSG Wetzlar
- 15:15 Běhej lesy - Bílá
- 15:30 Florbal: Florbal - letní speciál
- 23:15 Sportovní noviny
- 23:20 Fotbal: Lille OSC - Angers SCO
- 01:30 Správy „N“
- 02:20 Góly - body - sekundy
- 02:40 Choď a nelúč sa
- 04:05 Správy „N“
- 05:00 Gastromap
- 05:30 Návrat do Provensalska (1)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová V (Radšej neskôr ako nikdy)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:35 Návrat do Provensalska (2)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Celý život)
- 16:00 Správy
- 16:30 Po Česku na konskom chrbte (Na valašskom hámri)
- 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy XIV (Nepriateľ v hlave - 1.časť)
- 17:45 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Utorkový klub
- 22:10 Strážmajster Topinka (Zločin na svadbe)
- 23:10 Moje povstanie - Mlčanie
- 23:30 Hymna SR
- 23:33 Teroristka
- 00:30 Hymna SR
- 00:33 Správy „N“
- 01:40 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:15 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat II
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria - maďarsky
- 08:50 Český magazín
- 09:15 Viktória
- 11:00 Tajomný ostrov (Pasca)
- 11:30 Obedníček (Pásli ovce valasi "N")
- 11:35 Rusty II
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIČAJÍK)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Región Horehronie)
- 12:30 Hubačka
- 12:50 Na zelenej adrese
- 13:05 Kvarteto
- 13:35 Família (Família - Kolobeh)
- 18:30 Večerníček (Pásli ovce valasi "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat II
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:30 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:07 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Extra výplata
- 20:10 Fenomén 21
- 20:45 Fenomén 21
- 21:20 168
- 21:50 Soul kitchen
- 00:10 Vražedné šifry: San Francisco (Presidio)
- 00:55 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Banánové rybičky
- 02:45 Koptashow
- 03:15 Pod pokličkou
- 03:40 Chalupa je hra
- 04:00 Bydlení je hra
- 04:25 Zahrada je hra
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Poličky)
- 05:15 Etiketa (V restauraci)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:25 Na cestě po fidžijském Vanua Levui
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (12)
- 09:40 Uličnictví pana Čabouna
- 10:05 Doktor Martin 2 (16)
- 11:01 Šetrný a Platil
- 11:05 Klenoty příhraničí (Rok 1848)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Život na farmě)
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Šimek a Krampol)
- 13:50 Střecha nad hlavou
- 16:05 Magnum III (Viděl jsi východ slunce?, první část)
- 17:00 Na cestě po Cejlonu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Svět pod hlavou (9)
- 21:10 Svět pod hlavou (10)
- 00:10 Vražedné šifry: San Francisco (Presidio)
- 00:55 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Banánové rybičky
- 02:45 Koptashow
- 03:15 Pod pokličkou
- 03:40 Chalupa je hra
- 04:00 Bydlení je hra
- 04:25 Zahrada je hra
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Poličky)
- 05:15 Etiketa (V restauraci)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:25 Na cestě po fidžijském Vanua Levui
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (12)
- 09:40 Uličnictví pana Čabouna
- 10:05 Doktor Martin 2 (16)
- 11:01 Šetrný a Platil
- 11:05 Klenoty příhraničí (Rok 1848)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Život na farmě)
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Šimek a Krampol)
- 13:50 Střecha nad hlavou
- 16:05 Magnum III (Viděl jsi východ slunce?, první část)
- 17:00 Na cestě po Cejlonu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Svět pod hlavou (9)
- 21:10 Svět pod hlavou (10)
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:10 Počasie
- 01:15 Fetiše televízie: Šoféri a ich riaditelia
- 01:45 Správy :24
- 02:15 Archív :24
- 02:40 Správy "N"
- 03:35 Počasie
- 03:40 Cez lupu
- 04:15 Správy "N"
- 05:05 Góly-body-sekundy
- 05:25 Počasie
- 05:35 Archív :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet v obrazoch
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Téma :24
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Téma :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Astronauti NASA na Slovensku
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:45 Slídil
- 03:45 Který je ten pravý?
- 08:55 Velký draft
- 10:55 Ledová sezóna
- 12:35 Podoby lásky
- 16:05 Rande naslepo
- 18:05 12 darů do života
- 20:15 Simulant
- 21:55 Operace vykoupení
- 23:45 Krásky z Dubaje
- 00:25 Uhorčík (8)
- 01:05 Profesionálové II (Nesprávný šéf)
- 01:50 Profesionálové II (Bobr je šéf)
- 02:25 Krimi
- 02:50 Noviny
- 03:20 Nové bydlení
- 04:10 Krimi
- 04:30 Noviny
- 05:05 Krimi
- 05:25 Noviny
- 06:00 První oddělení II
- 06:40 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:50 Pod povrchem (41)
- 11:55 Nové bydlení - Dizajn
- 13:00 Soudní síň (Motorkář)
- 14:00 Soudní síň (Pátračka)
- 15:05 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 17:00 Soudní síň (Psychopat)
- 18:00 Soudní síň (Rozvedená dcera)
- 19:00 Krimi
- 19:30 Noviny
- 20:20 Ring volný (4)
- 21:55 15 min. kuchař
- 23:25 V sedmém nebi
- 00:10 Rodinné prípady
- 00:50 Modré z neba
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:15 Reflex
- 08:35 Susedia (Zámena manželov I.)
- 09:05 Susedia (Zámena manželov II.)
- 09:35 Svokra
- 10:30 V mene zákona
- 11:10 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia (Víkend)
- 12:50 Búrlivé víno (84)
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (85)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Horná Dolná (Voľby)
- 21:40 Horná Dolná (Kamión)
- 22:40 Horná Dolná (Rybník)
- 23:35 Partička
- 00:15 Utajený šéf VI (2)
- 01:05 Hradológovia - Tajomstvá hradov Slovenska (2)
- 01:30 Váš dokonalý domov III (9)
- 02:30 Velkolepé plány XX (1)
- 03:20 Pevnost Boyard (4)
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (10)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (11)
- 20:20 Dům snů (17)
- 21:10 Dům snů IV (13)
- 22:00 Dům snů - hnízdečko lásky (1)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (11)
- 23:50 Utajený šéf – USA X (1)
- 00:15 Patriot
- 03:00 Sektor III (3)
- 04:00 Brácha
- 06:00 Dvě letenky do Řecka
- 07:50 Zpívej 2
- 20:00 Sektor III (3)
- 21:00 Láska a smrt (Dobrý začátek)
- 22:00 Godzilla x Kong: Nové impérium
- 23:55 Po stopách otce
- 04:10 Bez kalhot: Poslední tanec
- 06:00 Papírové panenky
- 07:45 Za všechno může kocour
- 09:30 Příchozí
- 11:25 Přátelé III (24)
- 11:45 Přátelé III (25)
- 12:10 Hollarovi
- 13:40 Šmoulové: Zapomenutá vesnice
- 15:10 Fotbalový talent VI (5)
- 15:55 Malý Sheldon VII (13)
- 16:20 Vražda v Londýně
- 17:55 Roboti
- 19:30 Dunkerk
- 21:15 International
- 23:10 Mistrovské dílo
- 00:15 Mělas to vědět (6)
- 01:20 Halloween zabíjí
- 03:05 Tokyo Vice (1)
- 04:05 Noční let (4)
- 04:50 Gucciho manželka: Příběh Patrizie Reggiani
- 06:00 Emily
- 12:25 Létání pro začátečníky
- 14:00 Vlajka smrti II (Živá pocho)
- 14:25 Zimní král (3)
- 15:25 Nezvěstná
- 17:15 Bahno z Mississippi
- 20:25 Sex ve městě IV (Převléknutí)
- 21:00 Sektor III (3)
- 22:00 Láska a smrt (Dobrý začátek)
- 23:00 Lov
- 01:05 Konečná zastávka
- 03:00 Klára
- 04:45 Poslední paprsek
- 06:00 Exodus
- 07:45 Země žen
- 09:35 Ukolébavka
- 11:20 Hotel
- 13:10 Hovoří ženy
- 14:55 Sestry
- 16:45 Země žen
- 18:35 Jane
- 20:00 A přišli v noci...
- 21:50 Fargo
- 23:30 Sladký východ
- 04:10 Medúza Deluxe
- 06:00 Otcové a matky
- 07:40 Drak
- 09:45 Runner
- 11:05 Zítřek bude dlouhý
- 12:50 Dobrodružství
- 15:10 Křehký
- 16:50 Drak
- 18:55 Když Harry potkal Sally
- 20:30 Seznamte se, Joe Black
- 23:25 Rimini
- 00:20 Policajti z L. A. (Díl 7)
- 01:05 Policajti z L. A. (Díl 1)
- 01:45 Legendy minulosti s Megan Foxovou (Trojská válka: Mýtus, nebo skutečnost?)
- 02:25 Legendy minulosti s Megan Foxovou (Ztracená civilizace Ameriky)
- 03:05 Aljašský trojúhelník (Aljašská podmořská UFO a lodě duchů)
- 03:50 Aljašský trojúhelník (Záhada letu 1628 a Obří pták hromotluk)
- 04:35 Hranice nemožného (Půlnoc)
- 05:25 Burgery, pivo a grilování (Sladké a uzené)
- 06:10 Smallville (Básník)
- 07:00 Smallville (Věčná studentka)
- 07:55 Smallville (Rodina)
- 10:40 Blbý a blbější
- 12:45 Smallville (Ryan)
- 13:40 Smallville (Rozdvojení)
- 14:30 Hranice nemožného (Srpen)
- 15:25 Hranice nemožného (Červ)
- 20:00 Nevěsta pro Zandyho
- 01:45 Všechno kromě pravdy
- 03:30 Smrt čeká
- 05:30 Julius Caesar (1)
- 07:15 Julius Caesar (2)
- 09:05 Devátý život Luise Draxe
- 11:15 Sabrina
- 13:55 Život je život
- 15:55 Modelář
- 18:05 Poprask na silnici E4
- 20:00 Nebeští jezdci
- 21:45 Dnes zemřeš!
- 23:25 Diamantoví psi
- 00:15 Nulová šance
- 01:45 Klub miliardářů
- 03:30 Rande na dvě noci
- 05:15 Hořko-sladko
- 07:00 Pytel mouky
- 08:30 Kupec benátský
- 10:40 Zachraňte Lincolna
- 12:20 Deset pravidel, jak se zamilovat
- 13:55 Vysněný život
- 17:30 Stažení
- 19:20 Skoro přátelé
- 21:00 Příležitost dělá zloděje
- 22:45 Dezertér
- 01:50 Kořist
- 03:15 Madam služebná
- 05:30 Zamračené dny
- 07:25 Dobrodružství Tedyho Stonese
- 13:15 Kočka
- 14:50 Slova a obrazy
- 16:45 Švec
- 18:20 Vyhlášení války
- 20:00 Korzet
- 21:50 A Little White Lie
- 23:30 Havran
- 00:10 Přestávka ve vysílání
- 05:45 Dobrodružní skauti
- 07:10 Šťastný drak
- 08:45 Na táboře
- 10:10 Průšvihář na útěku
- 11:45 Sniff, válečný hrdina
- 13:25 Strážce majáku
- 15:00 Církevní basketbal
- 16:35 Supermafián Quido
- 18:00 Krádež legendy
- 19:30 Jmenuji se Sára
- 21:00 Leonie
- 22:40 Snímek minulosti
- 00:00 Nouzový východ
- 01:55 Nenápadná slečna
- 03:25 Skutečná Matka
- 05:30 Bel Canto
- 07:20 Criminal Games by Agatha Christie (18)
- 09:30 Čas beznaděje
- 11:55 Zanedbání péče
- 20:00 Ničitelka
- 22:20 Druhá šance
- 00:25 Hit And Run
- 02:00 Game Show Dynamos
- 03:00 Breath
- 03:25 Gesture
- 04:50 Kingston Avenue
- 05:30 End of Program
- 06:00 30 Years And An Ocean In Between
- 06:25 Blue
- 06:35 The Southerner
- 08:05 The Ape
- 09:05 It's a Joke, Son!
- 10:10 The Hoodlum
- 11:10 Born To Be Wild
- 12:15 Brides
- 13:50 Captain Calamity
- 14:55 The Chase
- 16:20 The Captive Heart
- 17:55 Drifting
- 18:10 Iron Island
- 19:40 Port Of New York
- 21:00 Charade
- 22:50 Mourning After
- 23:10 Seven Chances
- 00:20 NEW FRONTIER (THE INNER WORLDS)
- 00:45 NEW FRONTIER (THE PLANET MAKERS)
- 01:10 THE AUTHENTIC BAHAMAS
- 02:05 SPITSBERGEN (ICY ISLAND)
- 03:00 THE NEW CUBA
- 03:55 ZENITH (EP. 7)
- 08:00 OF BOATS AND MEN (EP. 10)
- 08:55 LOOKING FOR SULTAN
- 09:40 CREATIVE KILLERS (EP. 01)
- 12:20 AGAINST THE TIDE
- 13:20 FLOODS (PART 2)
- 14:15 SURROUNDED BY WAVES
- 15:10 WILD ONES (EP. 08)
- 15:35 CAPTURE WILD SCHOOL (EP. 01)
- 18:25 A YEAR IN THE WILD (EP.3)
- 19:10 WONDER (PHANTOMS)
- 19:45 WONDER (ART OF ILLUSION)
- 20:15 THE TECH EFFECT (EP. 05)
- 20:40 THE TECH EFFECT (EP. 06)
- 21:05 STREET FOOTBALL IN MY COUNTRY
- 21:30 THE BOY FROM THE WILD
- 22:10 QUIRKY SCIENCE
- 22:35 QUIRKY SCIENCE
- 23:00 ZENITH (EP. 11)
- 23:25 THE MYSTERY OF DARK MATTER
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 FASHIONBOX TAKES NYC (15)
- 15:30 FASHIONBOX TAKES NYC (16)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (7)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (14)
- 19:00 GRAN CANARIA 2021
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (7)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (8)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (35)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (36)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 22:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 CANDIES
- 00:00 Hip Show S5 EP14
- 00:25 Hard Knocks Fighting, Ep. 15
- 01:10 Hard Knocks Fighting, Ep. 14
- 01:55 Nr.1 Fight Show
- 04:55 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:10 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:10 Colosseum Tournament, Romania 23.06.2022
- 00:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (17)
- 00:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (18)
- 01:00 RACING THE WORLD (2)
- 01:30 RACING THE WORLD (3)
- 02:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 02:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 03:00 KITE MASTERS 2018 (5)
- 03:30 KITE MASTERS 2018 (6)
- 04:00 GP RACING 2022 (47)
- 04:30 GP RACING 2022 (48)
- 05:00 SAILING TO TOKYO 2018 (5)
- 05:30 SAILING TO TOKYO 2018 (6)
- 06:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (4)
- 07:00 RACING THE WORLD (2)
- 07:30 RACING THE WORLD (3)
- 08:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 08:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 09:00 KITE MASTERS 2018 (5)
- 09:30 KITE MASTERS 2018 (6)
- 10:00 THE ELECTRIC FUTURE
- 11:00 BOARD STORIES SURFING (1)
- 11:30 BOARD STORIES SURFING (2)
- 12:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (13)
- 12:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (14)
- 13:00 AUTOSPEED 2019 (19)
- 13:30 AUTOSPEED 2019 (20)
- 14:00 INSIDE SAILING 2020 (11)
- 14:30 INSIDE SAILING 2020 (12)
- 15:00 CAPE EPIC 2018 (4)
- 15:30 CAPE EPIC 2018 (5)
- 20:00 WORLD OF WATERSPORTS (31)
- 20:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 21:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (17)
- 21:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (18)
- 22:00 RACEMAX MOTORSPORTS (20)
- 22:30 RACEMAX MOTORSPORTS (21)
- 23:00 BOAT SHOW 4K (2)
- 23:30 BOAT SHOW 4K (3)
- 08:15 VISITING (INFERNO)
- 09:00 ROAD LESS TRAVELED: THAILAND
- 09:55 ROAD LESS TRAVELED VIETNAM
- 16:20 MAAFUSHI CENTRAL PRISON, MALDIVES
- 17:05 THE LAST DESCENT
- 17:55 ZABARDAST
- 22:45 SOUTH SEAS SPEARO (6)
- 23:35 DRONE WARS (10)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Electric Jam
- 15:00 Street Buzz
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Flow
- 00:45 Vnútri hradu Windsor (1)
- 01:35 Len peniaze nestačia (23)
- 02:15 Vegánstvo a čo ďalej? (1)
- 03:15 Travelistan (27)
- 03:35 Veľkolepé veľkomestá (1)
- 04:35 Od viery k bolesti (1)
- 05:35 Čína: zrodenie veľmoci (1)
- 06:35 Osvienčim v 33 Predmetoch (1)
- 07:35 Svetová lodná doprava (1)
- 08:15 Vyrobené na Slovensku (4)
- 08:25 Telenákup
- 08:35 Novodobí egyptskí faraóni (3)
- 09:35 Storočnica Sovietskeho zväzu (1)
- 10:25 Sadnite si, prosím (32)
- 11:05 Téma (171)
- 11:45 Nacistická veda: rasa, pôda, krv (2)
- 12:45 Cestujeme bez batožiny (55)
- 13:15 Telenákup
- 13:25 Kubánska revolúcia a svet (2)
- 14:30 Záchrana na bojisku z blízka (4)
- 15:20 Vraždy v raji (5)
- 16:10 Telenákup
- 16:20 Ľudia sú aj politici (48)
- 17:00 Havaj (1)
- 18:00 Život vo vesmíre (4)
- 18:55 Telenákup
- 19:05 Sadnite si, prosím (31)
- 19:45 Zlodeji strateného umenia (3)
- 00:15 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 01:15 Naše zprávy
- 01:30 VIP svět
- 01:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:25 Na plac!
- 03:35 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:25 Šťastná 7
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (18)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Tajemství Hany Zagorové
- 21:00 Tajemství Petra Muka
- 22:00 Poklad z půdy
- 23:15 Cyranův poloostrov (18)
- 23:50 Intim Night
- 00:15 Intim s Heidi Janků
- 03:10 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:50 Soudce Alexandr
- 13:05 Soudkyně Barbara
- 14:25 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:30 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:00 Nebezpečné vztahy live
- 00:50 Babica vs. Sapík
- 01:40 Ostříháno
- 02:45 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:50 Česká tajenka
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:25 Poklad z půdy
- 17:55 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Lhář na plný úvazek
- 22:05 Most (4)
- 23:25 Nebezpečné vztahy
- 04:10 Talkshow Tomáše Magnuska: O.Navrátil, P.Vacek, R.Pálka, J.Bendig
- 05:30 O letadlech a létání: Legendární Tu-154
- 06:00 Magazín z Valašska: Vsetínsko
- 06:20 Magazín z Valašska: Valmez
- 06:35 Valašský zpravodaj
- 06:45 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 07:00 Olomoucký magazín
- 07:30 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:45 Narcos
- 23:45 Dobrý večer s A11: repríza
- 00:30 Tísňová linka
- 01:55 Ztracený svět II (18)
- 02:40 Ztracený svět II (19)
- 03:25 Ztracený svět II (20)
- 04:10 Tým SEAL V (7)
- 04:50 Tým SEAL V (8)
- 05:40 Seriálový tip (1)
- 06:00 Profil zločinu VIII (3)
- 07:05 Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (3)
- 07:55 Xena II (3)
- 08:55 Profil zločinu VIII (2)
- 14:00 Xena II (3)
- 15:00 Profil zločinu VIII (4)
- 16:05 Profil zločinu VIII (5)
- 17:15 A-Team III (10)
- 20:00 Xena II (4)
- 21:00 Tým SEAL V (9)
- 22:00 Tým SEAL V (10)
- 23:00 Tým SEAL V (11)
- 23:55 Tým SEAL V (12)
- 00:50 Ztracený svět III (14)
- 01:50 Zločin (3)
- 02:30 Zločin II (1)
- 03:15 Totalcar VI (4)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (12)
- 10:00 Ztracený svět III (13)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Ztracený svět III (13)
- 13:55 A-Team III (15)
- 15:00 Lovci pokladů III (13)
- 16:00 Lovci pokladů III (14)
- 17:00 Ztracený svět III (14)
- 17:55 Ztracený svět III (15)
- 18:55 Xena III (13)
- 19:55 A-Team III (16)
- 20:55 Ztracený svět III (15)
- 21:55 Lovci pokladů III (13)
- 22:50 Lovci pokladů III (14)
- 23:50 Xena III (13)