Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:05 Komisařka Florence III (1)
- 01:45 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 2. část)
- 02:25 Bolkoviny
- 03:20 Chalupa je hra
- 03:45 Pod pokličkou
- 04:05 Zahrada je hra
- 04:30 Vrchotovy Janovice
- 04:50 Krásné živé památky (Slezsko)
- 05:15 Etiketa (Kino, divadlo...)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Tři veteráni
- 07:25 Jako malé děti
- 08:15 Chalupáři (10)
- 08:55 Pečení na neděli
- 09:35 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 F. L. Věk (1)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Princezna Slonbidlo
- 14:05 Jehlice Sluneční paní
- 14:40 Zlatý ostrov
- 15:25 Pozdní léto
- 18:00 Chalupáři (11)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Docent (3)
- 21:30 Domina
- 23:14 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:15 Clona (5)
- 04:20 Ponikelské radovánky
- 04:50 Domov kunovce tečkovaného
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Cizinky na Valašsku
- 06:25 Evropa z výšky (Polsko)
- 07:15 Vltava, naše řeka (8)
- 07:25 Peklo na zemi (8)
- 12:25 Ze života lvíčat, Tanzánie
- 12:55 Křížové cesty (Očekávání)
- 13:20 Viktorie - vášeň a moc
- 14:15 Pozoruhodné dějiny Francie (2)
- 15:25 Vinař roku 2024
- 16:20 Piti piti pa
- 17:40 Příroda Nizozemska
- 18:35 Nový Zéland, země Maorů
- 19:20 Zajímavosti z regionů
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Vyrovnání účtů
- 21:40 Dnes já, zítra ty
- 23:10 Dynastie Rothschildových
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:05 Fokus Václava Moravce
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Pozor! Státní hranice
- 07:31 Interview ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:30 Archiv ČT24 (Turistické putování)
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Hyde Park Civilizace
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:27 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 90′ ČT24
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Newsroom ČT24 - Podcasty
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 01:15 Prokletý ostrov
- 04:00 Big Man (Smějící se dívka)
- 06:00 M.A.S.H (43)
- 06:30 M.A.S.H (44)
- 07:00 M.A.S.H (45)
- 07:35 M.A.S.H (46)
- 08:05 M.A.S.H (47)
- 08:40 Prima Česko
- 09:15 Prima Svět
- 09:45 Polda IV (Přes moji mrtvolu)
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 11:50 Receptář prima nápadů
- 12:45 Libovky Pepy Libického
- 13:20 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:00 Muži v naději
- 16:20 Ženy v pokušení
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Top Gun: Maverick
- 22:55 Jackie Brownová
- 04:20 Spravedlnost v krvi XII (Pozdě ale přece)
- 05:20 Těžká dřina
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:10 Těžká dřina
- 06:35 Top Gear VIII (3)
- 07:40 Top Gear VIII (4)
- 08:45 Top Gear VIII (5)
- 09:50 Top Gear VIII (6)
- 10:55 Autosalon.tv
- 20:15 Spectre
- 23:15 Sedm statečných
- 04:40 Sběratelé kostí IX (Mrtvý v bobří přehradě)
- 05:35 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:20 Zločiny ze sousedství (Za cenu života i smrti)
- 07:00 V plamenech III (2)
- 14:10 Castle na zabití IV (Spiknutí)
- 15:05 V plamenech III (2)
- 18:00 Columbo (Krize identity)
- 00:30 Živel
- 03:10 Prvotní strach
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:20 M.A.S.H
- 06:40 M.A.S.H
- 07:05 M.A.S.H
- 07:40 Námořní vyšetřovací služba XIII (Zaměřovač)
- 11:35 Píseň pro nevěstu
- 13:35 Mladé víno
- 15:40 Nekonečný příběh 2
- 20:00 Trosečník
- 23:00 Pád Země
- 04:30 Jak se staví sen - extra
- 05:35 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:25 Teď vaří šéf!
- 07:00 Poklad z půdy
- 10:35 Receptář prima nápadů
- 11:20 Do pořádku!
- 12:15 Divoká dvojka
- 20:00 Nekončící strach
- 21:45 Ošklivka Katka (Velký flám)
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a padavec)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari II (10)
- 06:40 Pošťák Pat a šťastné vysvobození
- 07:00 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Udatný rytíř Bugs
- 12:10 MasterChef Junior VIII (12)
- 12:50 Tlapková patrola
- 13:15 Tlapková patrola
- 13:40 U6 - Úžasný svět techniky
- 14:10 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 14:30 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 14:50 Šmoulové
- 15:20 Fazolčina kavárna II
- 15:40 Dynotrax Turbo
- 16:05 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:30 Tlapková patrola
- 16:50 Tlapková patrola
- 17:15 Ovečka Shaun II
- 17:25 Pan Tau (14)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak mu nechtěly uletět včely)
- 18:55 Zafari II (11)
- 19:20 101 Dalmatinská (5)
- 19:40 B.O.T. a příšerky
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Karneval v Benátkách)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 00:40 Rangers - Plavci
- 01:35 Jak se kalila hudba (Moje jedinečná muzika)
- 02:25 Ladí neladí
- 03:20 Babylon
- 03:45 Před půlnocí
- 04:15 Terra musica
- 04:40 Primabalerína v černé Ostravě
- 04:55 Tak blízko, tak daleko
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Semafor atd. (7)
- 21:10 Semafor atd. (8)
- 22:10 Hana Hegerová - recitál
- 23:05 Magický hlas rebelky
- 04:05 VIP Prostřeno!
- 05:30 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Noční Praha
- 06:10 Karolína, domácí kuchařka
- 06:35 Tyhle šaty beru! III (Neshody)
- 06:55 Tyhle šaty beru! III (Táta hrdina)
- 07:25 Tyhle šaty beru! III (Ukradená pozornost)
- 07:55 Tyhle šaty beru! III (Tak to má být)
- 10:55 Máte doma uklizeno? (9)
- 11:25 Máte doma uklizeno? II (1)
- 12:00 Neuvěřitelné dorty IV (1)
- 12:30 Neuvěřitelné dorty IV (2)
- 12:50 VIP Prostřeno!
- 14:15 Hledá se táta a máma
- 15:30 Neuvěřitelné dorty IV (3)
- 04:25 Rodinná pouta II (Volná cesta)
- 05:30 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Hrdina kuchyně
- 06:30 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 07:25 Columbo (Osudné cvičení)
- 16:55 Nikdo není dokonalý
- 18:00 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 19:05 Jak se staví sen
- 22:10 Nikdo není dokonalý
- 23:15 Jak se staví sen
- 01:30 Prima HISTORIE
- 01:50 7 pádů Honzy Dědka
- 03:05 Hlavní zprávy
- 03:55 Showtime
- 04:15 Prima Česko
- 04:50 Autosalon.tv
- 06:00 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 06:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 07:00 Zprávy
- 07:25 Prima Svět
- 08:00 Zprávy
- 08:25 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:25 Prima Svět
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Zprávy Plus
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 11:45 Partie Terezie Tománkové
- 13:00 Partie PLUS
- 13:45 Partie Terezie Tománkové
- 14:40 Partie Terezie Tománkové
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:15 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Showtime magazín
- 21:00 Zprávy
- 21:25 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:50 Partie Terezie Tománkové
- 23:50 Partie Terezie Tománkové
- 12:15 Ledňáček džunglový: Létající duha
- 13:20 Divoká Loira
- 22:10 Supervlaky
- 23:20 Air Force One: Létající pevnost
- 00:05 Komisařka Florence III (1)
- 01:45 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 2. část)
- 02:25 Bolkoviny
- 03:20 Chalupa je hra
- 03:45 Pod pokličkou
- 04:05 Zahrada je hra
- 04:30 Vrchotovy Janovice
- 04:50 Krásné živé památky (Slezsko)
- 05:15 Etiketa (Kino, divadlo...)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Tři veteráni
- 07:25 Jako malé děti
- 08:15 Chalupáři (10)
- 08:55 Pečení na neděli
- 09:35 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 F. L. Věk (1)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Princezna Slonbidlo
- 14:05 Jehlice Sluneční paní
- 14:40 Zlatý ostrov
- 15:25 Pozdní léto
- 18:00 Chalupáři (11)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Docent (3)
- 21:30 Domina
- 23:14 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:15 Clona (5)
- 00:05 Komisařka Florence III (1)
- 01:45 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 2. část)
- 02:25 Bolkoviny
- 03:20 Chalupa je hra
- 03:45 Pod pokličkou
- 04:05 Zahrada je hra
- 04:30 Vrchotovy Janovice
- 04:50 Krásné živé památky (Slezsko)
- 05:15 Etiketa (Kino, divadlo...)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Tři veteráni
- 07:25 Jako malé děti
- 08:15 Chalupáři (10)
- 08:55 Pečení na neděli
- 09:35 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 F. L. Věk (1)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Princezna Slonbidlo
- 14:05 Jehlice Sluneční paní
- 14:40 Zlatý ostrov
- 15:25 Pozdní léto
- 18:00 Chalupáři (11)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Docent (3)
- 21:30 Domina
- 23:14 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:15 Clona (5)
- 01:35 Autobazar Monte Karlo II (8)
- 02:20 Sousedství (20)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (75)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (76)
- 04:20 Zahradní proměny III (23)
- 05:10 Zahradní proměny III (24)
- 06:00 Výleťák (237)
- 06:10 Ve dvou se to lépe vaří (9)
- 06:40 Zahradní proměny III (25)
- 07:40 Zahradní proměny III (26)
- 08:40 Otec Braun (8)
- 10:45 Dým bramborové natě
- 14:15 Veřejní nepřátelé
- 20:10 Buldozer
- 04:50 Novashopping
- 05:55 Zig a Sharko IV
- 06:10 Chuggington: Veselé vláčky III (6)
- 07:00 Alvin a Chipmunkové III (3)
- 07:45 Novoty
- 10:25 Policie Modrava (Čertův mlýn)
- 11:55 Za pět minut dvanáct
- 14:25 Hop - a je tu lidoop
- 15:50 Discopříběh 2
- 17:40 Svatební cesta do Jiljí
- 22:50 Smrtonosná zbraň 4
- 05:05 Jsem božská
- 06:45 O Červené karkulce
- 08:00 Modrý blesk
- 09:55 Maxinožka
- 11:50 Tajný život mazlíčků
- 13:20 Život s Helenou
- 15:45 Hon na pačlověky
- 17:45 Enderova hra
- 23:00 D-Tox
- 01:15 Mistři renovací IV (25)
- 01:55 Kachní dynastie VI (5)
- 02:40 Strážci hranic: Austrálie V (9)
- 03:25 Walker, Texas Ranger IX (5)
- 04:05 DFB-Pokal Highlights (1)
- 05:15 Walker, Texas Ranger IX (4)
- 05:55 Strážci hranic: Austrálie V (11)
- 06:40 Mistři zastavárny III (2)
- 07:35 Mistři renovací IV (25)
- 08:30 Kachní dynastie VI (5)
- 09:30 Kobra 11 V (4)
- 11:35 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger IX (5)
- 12:50 Válka skladů XIV (7)
- 16:40 Kobra 11 V (6)
- 18:40 Válka skladů XIV (9)
- 19:35 Mistři zastavárny III (6)
- 22:05 Walker, Texas Ranger IX (6)
- 23:00 Kobra 11 V (6)
- 00:05 Dva a půl chlapa IX (1)
- 00:30 Teorie velkého třesku VII (4)
- 02:10 Malý Sheldon V (21)
- 02:45 Svět podle Jima II (28)
- 03:30 Americký táta VIII (9)
- 03:50 TELE TELE
- 04:20 Stahovák IV
- 04:45 Film o filmu: Franta mimozemšťan
- 04:55 Ženatý se závazky (135)
- 05:45 Oggy a škodíci: Nová generace (33)
- 06:35 Bakugan: Evolutions (37)
- 06:45 Přátelé (12)
- 07:40 Máma V (9)
- 09:25 Malý Sheldon V (22)
- 09:50 Malý Sheldon VI (3)
- 11:05 Ženatý se závazky (137)
- 12:00 Dva a půl chlapa VIII (16)
- 12:25 Dva a půl chlapa IX (1)
- 12:55 Přátelé (12)
- 13:50 Teorie velkého třesku VII (4)
- 15:35 Máma V (13)
- 17:20 Svět podle Jima III (2)
- 18:15 Dva a půl chlapa IX (3)
- 19:10 Malý Sheldon VI (5)
- 20:00 Teorie velkého třesku VII (8)
- 21:40 Přátelé (14)
- 22:35 Americký táta VIII (12)
- 23:30 Dva a půl chlapa IX (3)
- 00:35 Myšlenky zločince VIII (24)
- 01:15 Myšlenky zločince IX (1)
- 01:55 Myšlenky zločince IX (2)
- 02:35 Médium V (18)
- 03:15 Vraždy v Kitzbühelu XV (13)
- 04:00 Koření
- 04:20 Na lovu II
- 05:15 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:00 Na lovu II
- 06:55 MasterChef Česko II (19)
- 12:30 Teleshopping
- 12:45 MasterChef Česko II (20)
- 14:00 Vraždy v Kitzbühelu XVI (2)
- 15:00 Médium V (18)
- 20:00 Myšlenky zločince IX (3)
- 20:55 Myšlenky zločince IX (4)
- 21:45 Myšlenky zločince IX (5)
- 00:25 Návrat do života (3)
- 01:30 Vyměněné osudy II (85)
- 03:00 Čarodějky V (8)
- 03:45 Babicovy dobroty
- 08:50 Poldark IV (5)
- 09:55 Vítejte doma V
- 11:45 Mateřská láska II (24)
- 16:05 Poldark IV (6)
- 17:15 Poldark IV (7)
- 04:35 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Fotbal: AS Saint - Étienne - Le Havre AC
- 18:15 PFL 9
- 21:15 Sportovní noviny
- 21:20 Fotbal: TuS Koblenz - VfL Wolfsburg
- 12:45 Běhej lesy - Bílá
- 13:00 KSW 97: Bajor vs. Scheffel
- 19:00 Big Summer Games 2024
- 19:25 World Downhill Skateboard Championship #1
- 19:55 Mystic Skate Cup
- 00:20 Hymna SR
- 00:25 Prehnití proti prehnitým
- 02:10 Správy „N“
- 03:05 Góly - body - sekundy
- 03:25 Neskoro večer
- 04:25 Cestou necestou (Split)
- 04:55 Správy „N“
- 05:50 Góly - body - sekundy
- 06:10 Počasie
- 06:20 Nebíčko v papuľke (Špalda)
- 06:50 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II (Sučka Chunky)
- 07:05 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom čakali búrku)
- 07:15 Jurošík
- 07:20 Rusty II
- 07:25 Medvedík Pompon II
- 07:35 Poštár Pat II
- 07:50 Bluey
- 07:55 Zberateľ zvukov (Veterný park)
- 08:00 Šmolkovia - nové príbehy
- 08:15 Spirit, voľnosť nadovšetko (Laky a záhadná mapa)
- 08:35 Šéfkuchár Shane (Pokazený tuk tuk)
- 08:45 Athleticus
- 08:50 Zázračný ateliér
- 09:15 Príbeh rieky Hron (3)
- 09:40 Dovidenia, Zuzanka!
- 10:05 Moje povstanie - Mlčanie
- 10:35 Na krídlach (Francúzska Guyana)
- 11:30 Nebíčko v papuľke
- 12:05 Gastromap
- 12:35 Láska v Bretónsku
- 17:10 Boli sme pri tom
- 18:15 Veľkou lyžicou (Maslo)
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:10 Agáva
- 23:50 Hymna SR
- 23:55 Toskánska vášeň III (8)
- 00:15 Hymna SR
- 00:19 Správy „N“
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 08:15 Kapura
- 09:05 Farmárska revue
- 09:35 Letná rybačka
- 09:40 S rozumom do hory (S rozumom do hory - UHLÍKOVÁ NEUTRALITA)
- 12:15 Múdra Gabriela
- 13:30 Orientácie
- 14:00 Smrť chodí po horách
- 15:30 Maroško (Maroško študuje)
- 16:50 Trochu inak s Adelou
- 17:55 Čekyho hudobný labák
- 18:30 Večerníček (Pásli ovce valasi "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:40 Medvedík Pompon II (Najväčší darček na svete)
- 18:45 Poštár Pat II
- 19:00 Štyria kamaráti a pes
- 19:25 Vstúpte do sveta tanca
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 19:50 Slovo
- 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:10 Mŕtvi nespievajú (1)
- 21:25 Mŕtvi nespievajú (2)
- 22:40 Moje povstanie.SK 1
- 23:35 Moje povstanie.SK 2
- 00:05 Komisařka Florence III (1)
- 01:45 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 2. část)
- 02:25 Bolkoviny
- 03:20 Chalupa je hra
- 03:45 Pod pokličkou
- 04:05 Zahrada je hra
- 04:30 Vrchotovy Janovice
- 04:50 Krásné živé památky (Slezsko)
- 05:15 Etiketa (Kino, divadlo...)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Tři veteráni
- 07:25 Jako malé děti
- 08:15 Chalupáři (10)
- 08:55 Pečení na neděli
- 09:35 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 F. L. Věk (1)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Princezna Slonbidlo
- 14:05 Jehlice Sluneční paní
- 14:40 Zlatý ostrov
- 15:25 Pozdní léto
- 18:00 Chalupáři (11)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Docent (3)
- 21:30 Domina
- 23:14 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:15 Clona (5)
- 00:05 Komisařka Florence III (1)
- 01:45 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 2. část)
- 02:25 Bolkoviny
- 03:20 Chalupa je hra
- 03:45 Pod pokličkou
- 04:05 Zahrada je hra
- 04:30 Vrchotovy Janovice
- 04:50 Krásné živé památky (Slezsko)
- 05:15 Etiketa (Kino, divadlo...)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Tři veteráni
- 07:25 Jako malé děti
- 08:15 Chalupáři (10)
- 08:55 Pečení na neděli
- 09:35 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 F. L. Věk (1)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Princezna Slonbidlo
- 14:05 Jehlice Sluneční paní
- 14:40 Zlatý ostrov
- 15:25 Pozdní léto
- 18:00 Chalupáři (11)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Docent (3)
- 21:30 Domina
- 23:14 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:15 Clona (5)
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Počasie
- 01:00 Cez lupu
- 01:30 Týždeň v ekonomike
- 02:00 Správy :24
- 02:25 Počasie
- 02:35 Týždeň vo svete
- 03:05 Správy :24
- 03:30 Góly-body-sekundy
- 03:50 Cez lupu
- 04:20 Správy "N"
- 05:15 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň vo svete
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Archív :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Z prvej ruky
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Týždeň vo svete
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:25 Interview :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 Téma :24
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:25 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Archív :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Reportéri 2024 - zostrihy
- 17:40 Reportéri 2024 - zostrihy
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:20 Fetiše televízie: Šoféri a ich riaditelia
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Archív :24
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň vo svete
- 01:25 Smrtelný výstup
- 02:45 Detektiv z kuchyně (Jíška dne)
- 04:10 Modelář
- 06:05 Detektiv z kuchyně (Otrávené menu)
- 07:40 Dům na prodej, srdce k odběru
- 09:20 Palma
- 11:20 Rande naslepo
- 13:20 Aloha, Lásko!
- 15:05 Pan pravý
- 16:50 Uuups! Noe zdrhnul…
- 18:25 Dej si pohov, mladej!
- 20:15 Poker Face
- 21:55 Princezna D.
- 23:55 Virtuální vězni
- 00:40 Soudní síň (A bij ho do hlavy!)
- 01:25 Krimi
- 01:50 Noviny
- 02:20 Krimi
- 02:45 Záchranáři v akci
- 03:20 Skutečné příběhy (Kde se dva bijí...)
- 04:10 Na chalupě
- 04:50 Nové bydlení
- 05:40 Krimi
- 06:00 Noviny
- 06:35 Krimi
- 06:55 Noviny
- 07:45 15 min. kuchař
- 13:25 Dědictví (18)
- 14:25 Bergman a Bergman, detektivní kancelář
- 15:55 Nová zahrada
- 16:55 Na chalupě
- 17:55 Nové bydlení
- 20:20 V sedmém nebi
- 22:25 Případ mrtvého muže
- 00:45 Rodinné prípady
- 01:30 Modré z neba
- 05:10 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 09:40 Aj múdry schybí
- 16:20 Susedia
- 17:00 Horná Dolná III (Zúčtovanie)
- 17:55 Horná Dolná III (Znamenie)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:35 Survivor
- 22:40 Rodinné prípady
- 23:20 Rodinné prípady
- 05:10 Přelétavá léta (3)
- 06:00 Až je koupím, budou mý! (2)
- 06:50 Velkolepé plány XX (1)
- 07:45 Váš dokonalý domov III (8)
- 08:55 Pevnost Boyard (3)
- 11:00 LEGO Masters - Amerika (8)
- 11:50 Přelétavá léta (4)
- 14:30 Pevnost Boyard (4)
- 16:30 Bohatí a chudí VII (2)
- 17:25 Váš dokonalý domov III (9)
- 22:05 Příběhy z cel smrti (8)
- 23:00 Italská města, italské chutě VI (7)
- 23:30 Bohatí a chudí VII (2)
- 02:10 Mikádo
- 03:45 Válka zítřka
- 06:00 Syn
- 08:00 Batman: Zkáza Gothamu
- 09:30 Věčný svit neposkvrněné mysli
- 11:20 Hellboy II: Zlatá armáda
- 13:15 Shazam! Hněv bohů
- 15:25 Zpívej 2
- 17:15 Duna: Část druhá
- 22:25 Mayday
- 00:20 Vlajka smrti II (Živá pocho)
- 00:50 Delirium
- 02:25 Zlé sémě se vrací
- 03:55 Muž jménem Otto
- 06:00 Cesta do Betléma
- 07:40 Neneh Superstar
- 09:20 Romantická komedie
- 11:05 Velký útěkář
- 12:40 Papírové panenky
- 14:25 Za všechno může kocour
- 16:10 Příchozí
- 18:05 Hollarovi
- 19:30 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (21)
- 22:00 Den díkůvzdání
- 23:45 Veliká III (6)
- 00:50 Rod draka (6)
- 01:55 Rod draka (7)
- 02:50 Rod draka (8)
- 03:55 Rod draka (9)
- 04:50 Rod draka (10)
- 06:00 Život vzhůru nohama
- 07:30 Petr Pan
- 09:20 Stážisti
- 11:15 Malý Sheldon VII (13)
- 11:40 Malý Sheldon VII (14)
- 12:00 Vlajka smrti II (Živá pocho)
- 12:25 Ramona
- 13:45 Vzmužme se
- 15:15 Emily
- 17:20 Zimní král (3)
- 18:20 House party
- 20:00 Sektor III (2)
- 21:00 Tokyo Vice (1)
- 22:00 Noční let (4)
- 22:50 Temné chvíle
- 00:10 Návrat Sommersbyho
- 02:00 Smrt Dicka Longa
- 03:40 Nech to na mně
- 04:00 Alice
- 05:45 První rande
- 06:00 Pečovatelka Sarah
- 07:40 Soundtrack života
- 09:30 Magnetická pole
- 10:55 Leden
- 12:30 Výměna
- 14:50 Exodus
- 16:30 Soundtrack života
- 18:20 Pečovatelka Sarah
- 20:00 Hovoří ženy
- 21:45 Druhý nejlepší
- 23:30 Věčná dcera
- 00:05 Lore
- 01:55 Blahoslavení
- 03:40 V přístavu
- 05:30 Jan
- 06:00 Lunana: Jak ve třídě
- 07:50 A pak přišla láska...
- 09:20 Áma Gloria
- 10:45 Trio z Belleville
- 12:10 Koyaanisqatsi
- 13:35 Plán 75
- 15:30 Otcové a matky
- 17:10 A pak přišla láska...
- 18:40 Lunana: Jak ve třídě
- 20:30 Zítřek bude dlouhý
- 22:15 Šálek kávy a nové boty
- 23:55 Malá vlna
- 00:15 Policajti z L. A. (Díl 1)
- 00:55 Legendy minulosti s Megan Foxovou (Trojská válka: Mýtus, nebo skutečnost?)
- 01:40 Legendy minulosti s Megan Foxovou (Ztracená civilizace Ameriky)
- 02:20 Aljašský trojúhelník (Aljašská podmořská UFO a lodě duchů)
- 03:05 Aljašský trojúhelník (Záhada letu 1628 a Obří pták hromotluk)
- 03:50 Rande z pekla (Vražedná noc)
- 08:25 Smallville (Básník)
- 09:20 Super drbna (Chuckův podnik)
- 10:10 Super drbna (Rozchod)
- 11:05 Superman IV: Mise pro mír
- 12:50 Smallville (Věčná studentka)
- 13:35 Smallville (Rodina)
- 18:05 Hranice nemožného (Srpen)
- 19:05 Hranice nemožného (Červ)
- 20:00 Blbý a blbější
- 04:00 Stopa do minulosti
- 06:00 Staré báje vikingů
- 08:10 Muppeti z vesmíru
- 10:00 O zapomnětlivém černokněžníkovi
- 11:55 Pohlaď kočce uši
- 13:45 Páni Edisoni
- 15:10 Šťastná
- 16:45 Když rozvod, tak rozvod
- 18:05 Vlastníci
- 20:05 Osudové cesty II (5)
- 21:00 Osudové cesty II (6)
- 21:55 Ve jménu spravedlnosti
- 23:45 Základna
- 00:35 Ztracený čas
- 02:25 Spůner
- 03:45 Bernský vyslanec
- 05:40 Bůh masakru
- 07:00 Pisatel
- 11:45 Spy kids: Stroj času
- 13:10 Jurský masakr
- 14:30 Armáda jednoho
- 19:25 Nestanu se tvojí ženou
- 21:00 Probuzení
- 22:35 Země slepých
- 02:20 The Boy
- 03:55 Králové léta
- 05:30 Láska v Indii
- 07:05 Ranvej
- 08:35 Kung fu Yoga
- 10:20 Můj nejlepší přítel
- 11:55 Festival pana Rifkina
- 13:25 Ztroskotaná láska
- 14:55 Devět životů
- 16:20 Julieta
- 18:00 Trumbo
- 20:00 Nečekaná rodina
- 21:50 Waldo
- 23:40 Světlo mezi oceány
- 00:15 Přestávka ve vysílání
- 05:40 Africké safari
- 07:05 Sniff a létající fantom
- 08:40 Princ a já 2
- 10:15 Dobrodružství Tedyho Stonese
- 11:45 Asterix a Olympijské hry
- 13:40 Starý Bob
- 15:15 Tmavý kůň
- 19:00 Tygři železnice
- 21:00 Bradův život
- 22:40 Nevěsty pro milionáře
- 00:20 Laggies
- 02:00 E.A. Poe: Podivný experiment
- 03:50 Ztracená generace
- 06:05 Čekání na Anyu
- 12:45 Hercule Poirot (Záhada lovecké chaty)
- 13:50 Matky
- 15:45 Nevlastní dcera
- 17:30 Nine
- 20:00 S tváří anděla
- 00:05 The Waiting
- 01:20 A Bucket of Blood
- 02:25 Mad Doctor Of Blood Island
- 03:50 Behave Yourself
- 05:10 Caches Caches
- 05:30 End of Program
- 06:00 Career Girl
- 07:05 Roaring Abyss
- 08:35 Sunny
- 10:10 True Smile
- 11:35 Stuck
- 12:50 Rain
- 16:10 Secret Workshops
- 16:50 Went The Day Well?
- 18:20 More Than Two Hours
- 18:35 Soldier Jane
- 19:55 Dead Men Walk
- 21:00 Call The Mesquiteers
- 21:55 Fear and Desire
- 22:55 Crawl
- 08:00 OF BOATS AND MEN (EP. 09)
- 08:55 WILD ONES (EP. 11)
- 09:25 TIGERFISH: AFRICA'S PIRANHA
- 12:10 GANNETS: THE WRONG SIDE OF THE RUN
- 13:05 FLOODS (PART 1)
- 16:20 NATURE'S FORCE (EP. 03)
- 16:50 NATURE'S FORCE (EP. 04)
- 17:25 MINDWORKS (VISUAL PERCEPTION)
- 17:55 MINDWORKS (ALTERED VIEWS)
- 18:25 A YEAR IN THE WILD (EP.2)
- 19:10 WONDER (NATURE'S GAMES)
- 19:45 WONDER (PERCEPTION)
- 20:15 THE TECH EFFECT (EP. 03)
- 20:40 THE TECH EFFECT (EP. 04)
- 21:05 STREET FOOTBALL IN MY COUNTRY
- 21:35 STREET FOOTBALL IN MY COUNTRY
- 22:05 QUIRKY SCIENCE
- 22:30 QUIRKY SCIENCE
- 23:00 ZENITH (EP. 9)
- 23:25 THE LAST ORANGUTANS OF SUMATRA
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 FASHIONBOX TAKES NYC (13)
- 15:30 FASHIONBOX TAKES NYC (14)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (6)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (13)
- 19:00 GRAN CANARIA 2021
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (5)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (6)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (33)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (34)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 22:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (3)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (4)
- 00:00 WILD SPIRITS H20 (5)
- 00:30 WILD SPIRITS H20 (6)
- 01:00 GP RACING 2022 (47)
- 01:30 GP RACING 2022 (48)
- 02:00 SAILING TO TOKYO 2018 (5)
- 02:30 SAILING TO TOKYO 2018 (6)
- 03:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (4)
- 04:00 AUTOSPEED 2019 (19)
- 04:30 AUTOSPEED 2019 (20)
- 05:00 INSIDE SAILING 2020 (11)
- 05:30 INSIDE SAILING 2020 (12)
- 06:00 CAPE EPIC 2018 (4)
- 06:30 CAPE EPIC 2018 (5)
- 07:00 GP RACING 2022 (47)
- 07:30 GP RACING 2022 (48)
- 08:00 SAILING TO TOKYO 2018 (5)
- 08:30 SAILING TO TOKYO 2018 (6)
- 09:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (3)
- 10:00 SHIFTING GEARS
- 10:30 SHIFTING GEARS
- 11:00 WILD SURF 2019 (20)
- 11:30 WILD SURF 2019 (21)
- 14:00 BOAT SHOW 4K (2)
- 14:30 BOAT SHOW 4K (3)
- 15:00 SPORTS MAX (46)
- 15:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 16:00 RACEMAX MOTORSPORTS (20)
- 16:30 RACEMAX MOTORSPORTS (21)
- 17:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 17:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 18:00 KITE MASTERS 2018 (5)
- 18:30 KITE MASTERS 2018 (6)
- 19:00 RACING THE WORLD (2)
- 19:30 RACING THE WORLD (3)
- 22:00 HELLAS RALLY RAID 2021
- 22:30 HOW TO BUILD A RACE CAR
- 23:00 WORLD OF WATERSPORTS (31)
- 23:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 08:25 ROAD LESS TRAVELED: MANIPUR
- 09:10 SOUTH SEAS SPEARO (6)
- 10:00 PHOTO NUMBER 6 (9)
- 10:45 SOCIAL FABRIC (THE SUIT)
- 11:10 IMPOSSIBLE HAITIAN STREET FOOD.
- 11:45 SURVIVING MANILA. PART 2
- 20:00 VOLCANO ADVENTURE (VOLCANO HUNTERS)
- 21:00 AT HOME WITH DIDIAYER (SOCAL LOCALE)
- 21:25 HORSES
- 22:20 SOUTH SEAS SPEARO (5)
- 23:10 VISITING (COLOR)
- 00:00 Bounce & Fun
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box premiere
- 21:00 Fresh Out The Box premiere
- 00:40 Jedinečné letisko v Dubaji (4)
- 01:30 Príbeh dvoch sestier (3)
- 02:20 Sadnite si, prosím (28)
- 03:00 Ježiš a islam (1)
- 04:00 Európske identity (1)
- 05:00 Aston Martin (1)
- 06:00 Posledné hlasy prvej svetovej vojny (1)
- 06:55 Ruské vojenské operácie v Sýrii (1)
- 07:55 Sadnite si, prosím (31)
- 08:35 Telenákup (2)
- 08:45 Rok 1968: Bod zlomu (3)
- 09:40 Oceány Afriky (1)
- 10:40 Doslova
- 11:20 Lietadlá, ktoré zmenili svet (3)
- 12:15 Norimberský proces: film ako dôkaz (1)
- 13:20 Telenákup (1)
- 13:30 Život vo vesmíre (3)
- 14:20 Sadnite si, prosím (32)
- 15:00 Téma (171)
- 15:40 Doslova
- 18:35 Doslova
- 19:15 Telenákup (3)
- 19:25 Vojenskí velikáni (1)
- 20:25 Ľudia sú aj politici (48)
- 21:05 Sadnite si, prosím (32)
- 21:45 2000 rokov antisemitizmu (1)
- 00:45 Naše zprávy
- 00:55 VIP svět
- 01:05 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:50 Jak to dopadlo!?
- 06:45 Jak to dopadlo!?
- 07:40 Skandály slavných - Bratři Langmajerové
- 08:35 Klenot.TV
- 12:35 Babica vs. Sapík
- 13:30 Tajemství Ivana Mládka
- 14:20 Tajemství Petra Jandy
- 15:20 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Jak to dopadlo!?
- 17:30 Nebezpečné vztahy live
- 18:25 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Léto v Portugalsku
- 02:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:30 Ostříháno
- 04:05 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:30 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Nejvyšší soud
- 21:25 Most (5)
- 22:45 El Chapo II (2)
- 23:40 Kdopak by se Čecha bál
- 00:50 Babica vs. Sapík
- 01:40 Ostříháno
- 02:45 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Nikdo není perfektní
- 06:45 Česká tajenka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 11:00 Klenot.TV
- 13:10 Live Teleshopping
- 18:25 Babica vs. Sapík
- 19:15 Rozchody
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Jak to dopadlo!?
- 00:10 Narcos
- 01:05 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 01:30 Valašský zpravodaj
- 01:40 Magazín z Orlickoústecka
- 02:00 O letadlech a létání: Zdeněk Švec, pilot a předseda Aeroklubu Hořice
- 02:25 Ufouni: Do Říma a Pisy
- 02:40 Ufouni: Chorvatské vodní hrátky
- 02:55 Ufouni: Dobrodružství na Mont Blancu 2.část
- 03:10 Hvězdná kavárna Pepy Melena: Vlasta Horváth
- 04:15 Kutilové: Zahradní křesílko
- 04:50 Cirkulární Česko: Obalová revoluce
- 05:30 Světlá hodinka s Jaroslavem: Martina Skala (1/2)
- 06:20 Medx talks: Jan Nenal
- 06:40 Žijí mezi námi: Iveta Kokyová
- 07:00 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 07:25 Valašský zpravodaj
- 07:35 Magazín z Orlickoústecka
- 07:55 Petrovický zpravodaj
- 18:00 Cirkulární Česko: Obalová revoluce
- 18:40 Rekvalifikace
- 20:10 Hitler a nacist (1)
- 21:15 Mladý Svět: Aneta Krejčíková
- 01:45 Ztracený svět II (15)
- 02:30 Ztracený svět II (16)
- 03:15 Ztracený svět II (17)
- 04:00 Bosch (2)
- 04:40 Ultrafialoví II (9)
- 05:30 Seriálový tip (1)
- 06:10 Seriálový tip (1)
- 06:30 Zelenáč IV (8)
- 07:30 Hvězdná brána: Atlantida II (11)
- 10:05 Hvězdná brána: Atlantida II (14)
- 11:00 Hvězdná brána: Atlantida II (15)
- 11:55 MacGyver II (14)
- 12:50 MacGyver II (15)
- 13:45 MacGyver II (16)
- 14:40 MacGyver II (17)
- 15:30 Ztracený svět II (18)
- 16:25 Ztracený svět II (19)
- 17:20 Ztracený svět II (20)
- 18:15 MacGyver II (16)
- 19:05 MacGyver II (17)
- 20:00 Agent na útěku
- 22:00 Muž ve stínu
- 00:40 Ztracený svět III (12)
- 01:40 Zločin (2)
- 02:20 Zločin (3)
- 03:00 Totalcar VI (2)
- 03:25 Totalcar VI (3)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Xena III (10)
- 10:00 Xena III (11)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 A-Team III (11)
- 14:00 A-Team III (12)
- 15:00 A-Team III (13)
- 16:00 A-Team III (14)
- 17:00 A-Team III (15)
- 18:00 Lovci pokladů III (18)
- 19:00 Lovci pokladů III (19)
- 20:00 Lovci pokladů III (20)
- 21:00 Lovci pokladů III (21)
- 22:00 Lovci pokladů III (22)
- 23:00 Xena III (12)
- 23:55 Ztracený svět III (13)
- 00:30 Námořní vyšetřovací služba XVI (20)
- 01:30 Námořní vyšetřovací služba XVI (21)
- 02:15 Brousko III (101)
- 03:05 Seriálový tip (1)
- 03:20 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Brousko III (100)
- 12:10 Teleshop (1)
- 12:25 Brousko III (101)
- 13:30 Vteřiny života (8)
- 18:05 Vteřiny života (9)
- 19:05 Profil zločinu III (10)
- 20:10 Profil zločinu III (11)
- 21:25 Profil zločinu III (12)
- 22:30 Brousko III (101)
- 23:35 Brousko III (102)
- 00:00 Můj táta je Baryšnikov
- 01:40 Sněžit už nikdy nebude
- 03:40 Můj táta je Baryšnikov
- 12:15 Polib mě ještě
- 14:45 Daphne
- 18:25 Stávka
- 20:10 V domě
- 22:00 Deník komorné
- 23:40 Sněžit už nikdy nebude
- 00:55 Město Bohů
- 03:10 Onoda
- 08:20 Amatéři
- 10:10 Jeskyně
- 12:00 Věž. Jasný den.
- 13:55 Začátek
- 16:05 Delete history
- 17:55 Začátek
- 20:05 Den, kdy jsme umřeli
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Sníček a Dúhalka 2
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:30 Zabij nudu! II
- 06:40 Bílý tesák (Krutý pán)
- 06:55 Staré pověsti české (O Jánošíkovi)
- 07:00 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Kiki)
- 07:20 Mach a Šebestová (Ukradené sluchátko)
- 07:30 Já Baryk (11)
- 07:45 Tisíc a jedna noc (O závistníku al-Kátulovi)
- 10:05 Staré pověsti české (26)
- 10:15 Já Baryk (Já Baryk a moje sýkorka)
- 10:20 Brundibáři (Těší mě)
- 10:35 Já Baryk (Já Baryk a moje vrána)
- 10:45 Tisíc a jedna noc (O zlatníku Affánovi)
- 11:00 Žofka a její dobrodružství (Jak se Žofka postarala o svatbu)
- 11:20 Broučci (A byla zima...)
- 11:25 O Dorotce (Dorotka a abeceda)
- 11:35 Pojďte pane, budeme si hrát (K princeznám se nečuchá)
- 12:00 Němá barikáda
- 14:00 2Bobule
- 15:40 Utopená ponorka
- 16:00 Příliš velká šance
- 17:35 Kinosál
- 17:45 Filmové minuty
- 20:00 Pozor, vizita!
- 21:30 Mikrob
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Srpnová neděle
- 23:25 Kinosál
- 23:40 Teleshopping
- 10:20 UFO - Odtajněno! (Červený kód)
- 11:40 Za Seifertem na Žižkov
- 17:05 Nebezpečné nebe
- 18:20 Prohlídka Černobylu
- 19:15 Skupina Paranormal (4)
- 00:00 Zvrácená sestřička
- 01:20 Měsíc v ohrožení
- 02:45 Svatyně zla
- 04:20 Návrat
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Jak nacisté prohráli válku (Zkažený vnitřní kruh)
- 00:45 Úderné oddíly
- 01:40 Dešifrované záhady II (Vlkodlaci z Kentucky)
- 02:20 Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných (Neviděné nahrávky Petera Nygarda)
- 03:05 Senzace 20. století (Generál Kutrzeba - 2. díl)
- 03:50 Když se měnil svět (11. září 2001)
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Strýček Hitler
- 01:00 Krvavé císařství
- 02:40 Bod zlomu
- 04:40 Close Up III (19)
- 05:10 Close Up III (18)
- 05:35 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1960’s
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1990’s
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Villains
- 06:10 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1980’s
- 06:25 Rozhádaní dědicové
- 08:00 Cable Guy
- 09:45 Fantomas se zlobí
- 11:30 Drahé tety a já
- 14:40 Po čem ženy touží
- 22:00 Lovecký úplněk
- 23:20 Ten Největší
- 00:00 Smlouva na zabití
- 01:25 Let
- 03:30 Bojovník
- 08:50 Princezna Nevěsta
- 10:30 Banánový Joe
- 12:10 40 dnů a 40 nocí
- 13:50 Past
- 15:40 Hon na čarodějnice
- 17:15 Kulový blesk
- 18:50 Taxi
- 20:20 Svatby podle Mary
- 22:00 Vlak do Busanu 2
- 23:55 Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel
- 00:40 Comedy Club II (19)
- 01:10 Comedy Club II (20)
- 01:40 Overlord
- 15:50 Šťastné a veselé
- 17:45 Nekecej a pádluj!
- 20:00 Přísně tajné!
- 22:00 Tiché místo část II
- 04:00 Timeless Tamil Nadu (Thanjavur, India)
- 04:30 Great World Hotels (Amansara 1)
- 05:00 Viajar Mexico S2 (Bernal, Mexico)
- 05:30 Burn Appetit (Alpbach, Austria)
- 06:00 10 Days Sri Lanka (Colombo)
- 06:30 Bucket List (Aso)
- 07:00 Timeless Tamil Nadu (Nilgiris, India)
- 07:30 Great World Hotels (Amansara 2)
- 12:10 Živé pláže (Nové Skotsko)
- 13:05 Živé pláže (Mexiko)
- 14:00 Živé pláže (Havaj)
- 14:55 Živé pláže (Austrálie)
- 15:50 Živé pláže (Kalifornie)
- 00:00 Pohled zevnitř: Americká mafie - výběr (Jak se stát mafiánským bossem)
- 00:45 Továrna na jídlo IV (5)
- 01:08 Továrna na jídlo IV (6)
- 01:30 Továrna na jídlo IV (7)
- 01:52 Továrna na jídlo IV (8)
- 02:15 Staré dobré devadesátky (Pořady pro všechny)
- 03:00 Strážci hranic: Španělsko (GEAS v akci)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou VI (Zóna smrti)
- 12:00 Stavební selhání (2)
- 13:00 Stavební selhání (7)
- 14:00 Stavební selhání (1)
- 15:00 Stavební selhání (5)
- 00:00 Stal jsem se kořistí III (9)
- 00:45 Lidé z aljašských lesů IV (2)
- 01:30 Jak to zvířata dokážou (Inteligentní delfíni a hladové hyeny)
- 01:53 Jak to zvířata dokážou (Brouci z kosmu a mentální mapy veverek)
- 02:15 Stal jsem se kořistí III (7)
- 03:00 Stal jsem se kořistí III (9)
- 03:45 Záchrana statku II (Vražedná zóna)
- 04:30 Neuvěřitelné bazény II (Zen a umělecky navržené bazény)
- 05:15 Jak to zvířata dokážou (Inteligentní delfíni a hladové hyeny)
- 05:38 Jak to zvířata dokážou (Brouci z kosmu a mentální mapy veverek)
- 06:00 Má pekelná kočka V (Žízeň po krvi)
- 06:50 Pitbulové a propuštění trestanci X (Můj život se psy)
- 07:40 Záchrana statku II (Vražedná zóna)
- 16:10 Luxusní odpočinek (6)
- 17:10 Chyby a katastrofy (5)
- 20:00 Neuvěřitelné kanály
- 21:05 Pravdivé dějiny komunismu (2)
- 04:00 Lovci odpadu XV (5)
- 05:00 Lovci odpadu XV (6)
- 06:00 Jak se to dělá XIII (Koule na bowling/holičské symboly/policejní radary)
- 06:30 Jak se to dělá XIII (Potrubní spojky/hudební skříně/mlýnky na pepř)
- 07:00 Jak se to dělá XIII (Ozubená kola/nůžky/kožené řemínky na hodinky)
- 07:30 Jak se to dělá XIII (Tlakové hrnce/bóje/cisternové návěsy)
- 12:00 Lovci odpadu XIV (6)
- 13:00 Lovci odpadu XIV (7)
- 20:00 Nejsmrtelnější úlovek XX (7)
- 21:00 V epicentru bouře (6)
- 00:15 Ivan Milat: Vrah turistů (Vražedné vyústění)
- 01:00 Policisté bez cenzury (23)
- 01:20 Policisté bez cenzury (Policisté bez cenzury)
- 01:45 Policisté bez cenzury (Policisté bez cenzury)
- 02:10 Policisté bez cenzury (Policisté bez cenzury)
- 02:30 Vražedné město II (Bonnyville, AB)
- 03:15 Vražedné město II (Castor, AB)
- 00:00 Miniaturní luxus II (Žít a pracovat v malém domě)
- 00:30 Miniaturní luxus II (Malá cestovní farma)
- 01:00 Život v Mexiku (Pobřeží v Puerto Escondido)
- 01:30 Život v Mexiku (Dárek v Puerto Escondido)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIII (4)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIII (Ťuk ťuk, tady milion!)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVII (Stěhování do Myrtle Beach)
- 03:30 Hledáme nemovitost CL (Zasnoubení v New Orleans)
- 04:00 Hledáme nemovitost CL (Smíšená rodina v Indianapolis)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? VII (Holubníkový přeprodej)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? VII (Co bylo staré, je nové zas)
- 05:30 Mistři bazénů V (Problematický plán)
- 06:00 Renovace v Chicagu: Vysněný dům Alison (Ke snu vede noční můra)
- 07:00 S podporou celebrit II (7)
- 00:17 Pravidla farmy 4: Aukcionářka (7)
- 00:40 Kuchyně 20: Cenami ověnčená sytá jídla, 2. část (5)
- 01:25 Průkopnice 21: Den čokolády (6)
- 01:47 Průkopnice 21: Na večírek do zásoby (7)
- 02:10 Průkopnice 21: Domácí vaření u Drummondů (8)
- 02:32 Průkopnice 21: Kuře za 16 minut (9)
- 02:55 Průkopnice 21: Dvojité večeře (10)
- 03:17 Průkopnice 21: Nová hranice (11)
- 03:40 Průkopnice 21: Světla úterní noci (12)
- 04:02 Průkopnice 22: Dvojitý balíček se svačinou (1)
- 04:25 Průkopnice 22: 10 věcí, které miluji na Laddovi (2)
- 04:47 Průkopnice 22: Dívčí noc (4)
- 05:10 Pravidla farmy 4: Tajná oslava pro Davida (6)
- 05:35 Pravidla farmy 4: Aukcionářka (7)
- 06:00 Kuchyně 20: Oblíbená jídla, 1. část (6)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Jaro v Itálii (19)
- 07:10 Vyřazeni: Sladkosti 2: Oslnivé šperky (2)
- 07:55 Vyřazeni: Sladkosti 2: Tohle není žádný piknik! (3)
- 10:10 Burgery, pivo a grilování 4: Horké a uzené (6)
- 10:32 Burgery, pivo a grilování 4: Letní jídla (7)
- 10:55 Burgery, pivo a grilování 4: Sladkosti a pikantní masa (8)
- 11:17 Burgery, pivo a grilování 5: Symonovo clevelandské grilování (1)
- 11:40 Burgery, pivo a grilování 5: Sestav si svůj burger (2)
- 00:40 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Tajemství opuštěných míst)
- 01:25 Ranč mimozemšťanů III (Ty nejpodivnější věci)
- 02:10 Válka skladů XV (V Kalifornii se hrnčířství daří)
- 02:35 Válka skladů XV (Pokud na to máš, předveď se)
- 03:00 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Oblíbená místa UFO)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Mimozemské letectvo)
- 04:30 Z ohnivé výhně IX (Gladiátoři Kovárny: Závěrečné bitvy)
- 05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (Detektiv Rick Tracy)
- 06:00 Mistři aukcí IV (Stolní fotbálek, nebo nic)
- 06:20 Mistři aukcí IV (Zamilovaný Allen)
- 06:40 Hvězdy zastavárny XXIII (Zastavárna anarchie)
- 07:25 Z ohnivé výhně IX (Nejlepší v Damašku)
- 00:00 On Tour (Nockalmstrasse)
- 00:27 Nature Wonders (Národní park Mesa Verde)
- 00:38 Planet Terra (Pula)
- 00:43 Global Treasures (Aksum)
- 00:54 Planet Terra (Avignon)
- 01:00 Vista Point (Irsko)
- 01:27 Global Treasures (Chur)
- 01:38 Planet Terra (Akhtala)
- 01:43 Global Treasures (Storkyrkan)
- 01:54 Planet Terra (Sighisoara)
- 02:00 On Tour (Plavba po čtyřech řekách)
- 02:27 Vista Point (Kobenhavn)
- 02:54 Planet Terra (Trans-Andská železnice)
- 03:00 Vista Point (New York)
- 03:27 Nature Wonders (Vodopády Krimmler)
- 03:38 Planet Terra (Olsztynek)
- 03:43 Global Treasures (Chrámy Tamil Nadu)
- 03:54 Planet Terra (Lávové pole Dimmuborgir)
- 04:00 Vista Point (Neapolský záliv)
- 04:29 On Tour (Plavba po Níle)
- 04:55 Planet Terra (Belianska jaskyňa)
- 05:00 Travel Logue (Jemen na kole)
- 05:27 Vista Point (Malta)
- 05:54 Planet Terra (Nara)
- 06:00 7 Days (Holland)
- 06:53 Planet Terra (Impian Jaya Ancol)
- 07:00 Global Treasures (Angkor Thom)
- 07:12 Vista Point (Kós)
- 07:38 Global Treasures (Národný park Gauja)
- 07:50 Modern Times Wonders (Chrám La Sagrada Familia)
- 08:00 Global Treasures (Petra)
- 08:12 Vista Point (Hongkong)
- 08:39 Regio (Okolí Bodminu)
- 08:50 Global Treasures (Kerkouane)
- 09:00 On Tour (Transsibírska magistrála)
- 09:29 Vista Point (Bangkok)
- 09:55 Planet Terra (Köszeg)
- 10:00 Esovision (Zimní krajina)
- 10:27 Global Treasures (Pisa)
- 10:38 Planet Terra (Delta Mekongu)
- 10:43 Global Treasures (Willemstad)
- 10:54 Planet Terra (Znojmo)
- 11:00 Nature Parks (púšť Kalahari)
- 11:48 Nature Wonders (Ledovec Perito Moreno)
- 14:00 7 Days (Sýrie)
- 14:53 Planet Terra (Madeira)
- 15:00 Doc Time (Zapomenuté stezky Ticina)
- 15:30 Vista Point (Montreal)
- 16:00 7 Days (Bali)
- 16:55 Planet Terra (Hamburg)
- 17:00 Vista Point (Meknes)
- 17:27 On Tour (Cesta do Dolomitov)
- 17:54 Planet Terra (Dar es Salaam)
- 18:00 Nature Parks (Krugerův národní park)
- 18:48 Global Treasures (Karakorum)
- 19:00 Terra Mystica (Koloseum)
- 19:27 Nature Wonders (Agua Azul)
- 19:38 Planet Terra (Vwaza Marsh)
- 19:43 Global Treasures (Košice)
- 19:54 Planet Terra (Kyjev)
- 22:00 On Tour (Vlak Jakobín)
- 22:29 Vista Point (Florida)
- 22:55 Planet Terra (Naantali)
- 23:00 Vista Point (Údolie Wachau)
- 23:27 Global Treasures (Lukang)
- 23:38 Planet Terra (Uppsala)
- 23:43 Global Treasures (Pevnosť Galle)
- 23:54 Planet Terra (Boyana)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Motokros
- 00:30 Motokros
- 01:00 Motokros
- 01:30 Motokros
- 02:00 Cyklistika
- 03:00 Cyklistika
- 04:30 Motokros
- 05:00 Motokros
- 05:30 Skoky do vody
- 06:30 Cyklistika
- 08:30 Tenis
- 10:00 Cyklistika
- 11:15 Jachting
- 11:45 Závody GT
- 12:45 Cyklistika
- 14:30 Cyklistika
- 18:00 Cyklistika
- 18:45 Cyklistika
- 19:30 Triatlon
- 22:00 Cyklistika
- 22:30 Motokros
- 23:00 Motokros
- 23:30 Motokros
- 00:00 Cyklistika
- 02:00 Tenis
- 03:00 Tenis
- 03:30 Motokros
- 04:00 Motokros
- 04:30 Cyklistika
- 06:30 Tenis
- 08:30 Cyklistika
- 10:00 Tenis
- 11:30 Cyklistika
- 13:00 Motokros
- 18:00 Golf
- 01:00 Poker
- 02:00 NCAA, americký fotbal: Nevada - SMU
- 05:30 Superenduro, sestřih, Francie
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Házená: Aalborg - Barcelona
- 12:00 Tenis
- 14:00 Fotbal, Serie A, Full Impact
- 14:30 Fotbal: Parma - Milán
- 16:30 Fotbal: Inter - Lecce
- 18:30 Fotbal: Turín - Atalanta
- 20:30 Zlaté okamžiky
- 20:45 Fotbal: Neapol - Boloňa
- 22:45 MVP
- 23:30 Házena, Dare to Rise - Ludovic Fabregas
- 23:45 Fotbal: Al Akhdoud - Al Hilal
- 01:00 Fotbal: Udinese - Lazio
- 03:00 Fotbal: Parma - Milán
- 05:00 Zlaté okamžiky
- 05:15 MVP
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:00 Házená
- 08:45 Televizní nákupy
- 09:30 Házená
- 12:00 Házená
- 13:45 Fotbal: Udinese - Lazio
- 15:45 Zlaté okamžiky
- 16:00 Superenduro, sestřih, Francie
- 16:30 Tenis
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 Sparta Rotterdam - Feyenoord
- 16:30 Autožurnál
- 17:00 AFC Ajax - Fortuna Sittard
- 19:00 Výběrová auta
- 19:15 Piok Cars
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:00 Motoring
- 21:30 Topspeed
- 22:00 Martin z Martina
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Piok Cars
- 23:30 Martin z Martina
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 DENDER - CLUB BRUGGE
- 15:30 Autožurnál
- 16:00 STVV - R UNION
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 FK Austria Wien - LASK
- 21:00 MM Automotive
- 21:15 Martin z Martina
- 22:00 EFC
- 00:00 Sedm nejrychlejších (42)
- 00:15 Garáž 21 (43)
- 00:40 Zprávy (44)
- 00:45 Poklady v garáži (45)
- 01:15 Poklady v garáži (46)
- 01:45 Zpětný chod: Lamborghini Countach & Murcielago (47)
- 02:00 Praví chlapi a jejich bouráky (48)
- 02:15 Rychlé kolo: AC Schnitzer M3 Touring (49)
- 02:45 Nascar - na plný plyn (50)
- 03:15 Racing Files: Německá závodní auta v motoristickém sportu (51)
- 03:45 Blochovy rozbory (52)
- 04:35 Přednost v jízdě: Ford Kuga PHEV (53)
- 04:45 Hraniční jízda podél poledníku (54)
- 05:15 Rychlé kolo: MTM Audi RS 6 (1)
- 05:40 Rychlé kolo: Subaru WRX Sti (2)
- 06:10 Rychlé kolo: Kia ProCeed GT (3)
- 06:40 Zprávy (4)
- 06:45 Supertest elektromobilů: BMW iX (5)
- 07:50 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (6)
- 14:15 Autokvartet (22)
- 15:15 V Land Roveru Afrikou (23)
- 15:45 Zprávy (24)
- 15:50 Rychlé kolo: MTM Audi RS 6 (25)
- 18:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (29)
- 18:50 Testovací tým: Ford Explorer PHEV vs. Land Rover Defender PHEV (30)
- 19:10 Test automobilu: VW Tiguan (31)
- 19:15 Přednost v jízdě: Porsche Cayman GT4 e-Performance (32)
- 19:30 Zprávy (33)
- 19:35 Sedm nejrychlejších (34)
- 19:50 Garáž 21 (35)
- 00:00 Noční program
- 09:00 Danish Golf Championship
- 12:00 Danish Golf Championship
- 18:00 Danish Golf Championship