Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:20 Brousko III (104)
- 02:20 Brousko III (105)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 03:25 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Profil zločinu III (7)
- 12:05 Teleshop (1)
- 12:25 Profil zločinu III (8)
- 13:30 Profil zločinu III (9)
- 14:40 Vteřiny života (7)
- 15:35 Vteřiny života (8)
- 20:15 Profil zločinu III (7)
- 21:10 Profil zločinu III (8)
- 02:20 Teddy
- 03:55 Toni Erdmann
- 11:25 Fantom opery
- 13:05 Křik mravenců
- 14:45 Přebytečný člověk
- 16:30 Dva dny, jedna noc
- 18:10 24 týdnů
- 20:00 Páté kolo od vozu
- 22:00 Sněžit už nikdy nebude
- 01:50 Dealer III
- 03:40 Věž. Jasný den.
- 09:35 Hejtři
- 11:15 Láska bez hranic
- 12:50 Volej mámu!
- 14:40 Chronic
- 16:20 Pěkně tučná sebeláska
- 17:55 Delete history
- 19:50 Začátek
- 22:00 Onoda
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Sníček a Dúhalka 2
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 Bílý tesák (Rvačky)
- 06:55 Staré pověsti české (Boží soud)
- 07:00 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Fousek)
- 07:20 Mach a Šebestová (Jak Mach a Šebestová hlídali dítě)
- 07:30 Já Baryk (10)
- 07:35 Tisíc a jedna noc (Odměna)
- 07:55 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka překazila školení)
- 10:05 Staré pověsti české (O Jánošíkovi)
- 10:15 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Kiki)
- 10:25 Mach a Šebestová
- 10:45 Já Baryk (11)
- 10:50 Tisíc a jedna noc (O závistníku al-Kátulovi)
- 11:05 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka odhalila zloděje)
- 11:20 Broučci (Loučení)
- 11:30 O Dorotce (Dorotka a drak)
- 11:35 Pojďte pane, budeme si hrát (Jak jeli k vodě)
- 14:20 Štěstí pro dva
- 16:00 Pěsti ve tmě
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Půl domu bez ženicha
- 19:25 Kinosál
- 19:35 Mach a Šebestová (Piráti, Vzorné chování)
- 22:00 Stíhán a podezřelý
- 23:30 Filmové minuty
- 23:40 Teleshopping
- 14:25 Teleshopping
- 15:30 Historie Pompejí
- 16:45 Atentát na papeže
- 17:50 Muž, který dostal Al Caponeho
- 22:50 Nepřítel třetí říše
- 00:00 Neporazitelný: Návrat krále
- 01:20 Noc v Roxbury
- 02:40 Stíny minulosti
- 04:05 Django
- 05:35 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1980’s
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 2000’s
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten - Greatest Action Heroes
- 06:10 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1980’s
- 06:25 Čaroděj a bílý had
- 08:05 Beowulf
- 09:40 Z džungle do džungle
- 13:20 Fantomas se zlobí
- 15:05 Dva výtečníci
- 17:05 Uprchlíci
- 18:40 Twilight sága: Zatmění
- 20:40 Kazatel
- 22:00 Smrt ve tmě
- 23:30 Boudica
- 01:05 Konečná
- 02:35 Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel
- 09:20 Korsický případ
- 11:00 Deváté srdce
- 12:40 Sudá a lichá
- 14:40 Postřižiny
- 16:25 Síly temna
- 18:05 Noe
- 20:20 Přepadení v Pacifiku
- 22:00 Pot a krev
- 00:55 V zajetí sněhu
- 03:00 Comedy Club II (18)
- 03:30 CSI: Kriminálka Las Vegas III (21)
- 15:00 Tajná centrála
- 17:20 Cesta do Ameriky
- 20:00 Nekecej a pádluj!
- 22:10 Osudová přitažlivost
- 00:00 Bucket List (Sakurajima)
- 00:30 Glimpses (Spiti)
- 01:30 Backpack (Sheki, Azerbaijan)
- 02:00 Backpack (Kutch, India)
- 02:30 Foodicted (Siem Reap 1)
- 03:00 Xplore India (Chhattisgarh 1)
- 03:30 Bucket List (Fukuoka)
- 12:00 World Spas (Evason Mai'n, Jordan)
- 12:30 Bucket List (Ohana)
- 13:00 10 Days South Africa (Durban)
- 13:30 City Breaks (Budapest 2)
- 14:00 Backpack (Ganja, Azerbaijan)
- 14:30 Foodicted (Bangkok 1)
- 15:00 World Spas (Sarovar Premier, Kerala)
- 15:30 Bucket List (Qura)
- 18:00 World Heritage (Pattadakal and Konark)
- 18:30 Bucket List (Sakurajima)
- 19:00 Glimpses (Spiti)
- 04:34 Příběhy z divočiny (Povodeň)
- 05:18 Australský kovboj IV (Krokodýlí pohroma)
- 05:39 Australský kovboj IV (Trosečník)
- 06:00 Australský kovboj IV (Kdo číhá ve vodě)
- 06:20 Australský kovboj IV (Krokodýl na suchu)
- 06:44 Skvělá farma doktora Pola (Nové stádo)
- 07:05 Skvělá farma doktora Pola (Polovic podnik)
- 07:27 Divocí, chytří a smrtící (Lstivost)
- 18:00 Žraloci vs. Ross Edgley
- 18:44 Žralok bělavý versus kladivoun velký
- 19:28 Čelisti versus čluny
- 00:00 Soutěž o renovaci zvířecích útulků (Přeměna útulku)
- 00:45 Lidé z aljašských lesů IV (1)
- 01:30 Život na Veterinární univerzitě (Pohotovost pro velká zvířata)
- 02:15 Soutěž o renovaci zvířecích útulků (Od začátku všechno špatně)
- 03:00 Soutěž o renovaci zvířecích útulků (Přeměna útulku)
- 03:45 Záchrana statku II (4)
- 12:30 Záblesky (3)
- 13:00 Mega stavby - Obří mosty II
- 16:10 Luxusní odpočinek (5)
- 17:10 Chyby a katastrofy (4)
- 22:00 Historie KGB (1)
- 23:05 Historie KGB (2)
- 00:20 Královna čokolády IV (2)
- 00:45 Luca vaří italsky II (Olivy)
- 01:10 David Rocco - Chutě domova (Etiopie)
- 01:35 Markéta na trhu (8)
- 02:00 Programové tipy
- 04:30 Smrtící mise za žraloky (9)
- 05:05 Tajemství superstárnutí (4)
- 06:00 V továrně VIII (3)
- 06:55 Život pod bodem mrazu IX (12)
- 07:45 Špion pod vodou (2)
- 10:30 V továrně VIII (3)
- 11:35 Život pod bodem mrazu IX (12)
- 18:00 Fakta o klimatických změnách (1)
- 19:10 Savci (3)