Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:45 Sisi II (6)
- 01:45 AZ-kvíz
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Haná)
- 05:15 Etiketa (Kouzlo čistoty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Pod hrozbou půlměsíce)
- 06:30 Na cestě po Manhattanu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty příhraničí (Zbojníci a pašeráci)
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:20 Kluci v akci
- 14:45 Nebezpečné známosti (1)
- 16:10 Magnum II (Tři bez dvou)
- 17:00 Na cestě po dunajské deltě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Hrobník
- 21:35 Vražda kočky domácí
- 00:25 Ve víně je vražda (2)
- 01:10 Láska pandí matky
- 02:00 Divočina bez hranic (Užanskij nacionalnij prirodnij park)
- 02:25 Zašlapané projekty (Mopedu Stadion odzvonilo)
- 02:45 V zajetí železné opony (Knížectví Hutt River)
- 03:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:25 Babylon
- 03:55 Kilometry nýdecké pomoci
- 04:20 Když přijede pony express
- 04:45 Televizní klub neslyšících
- 05:15 Ostrov uprostřed kontinentu
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Nádherná Amerika II (Minnesota)
- 09:25 Bedekr IV. (Zámky na Loiře)
- 09:50 Vážený Leonide Iljiči
- 14:50 Špióni v přírodě (4)
- 15:45 Domov kunovce tečkovaného
- 16:40 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (6)
- 17:25 Roztržitý
- 20:00 Havel
- 21:45 Krycí jméno Holec
- 23:25 Salvador: válka gangů
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 15:55 Volejbalový magazín
- 16:15 Jezdectví ČR 2024 (Mistrovství České republiky v drezuře Zduchovice)
- 16:30 Jezdectví ČR 2024 (Český skokový pohár – Velká cena Jítravy)
- 16:50 Nohejbal ČR 2024 (MČR jednotlivců mužů Čelákovice)
- 17:00 L'Etape Czech Republic by Tour de France 2024 (L'Etape Czech Republic by Tour de France)
- 17:30 ME ve vodním slalomu juniorů a U23 2024 (MEJ a U23 Polsko)
- 05:03 Libovky Pepy Libického
- 05:18 Prima Pauza: Partička
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:00 M.A.S.H (34)
- 07:25 M.A.S.H (35)
- 07:55 M.A.S.H (36)
- 08:30 M.A.S.H (37)
- 09:00 M.A.S.H (38)
- 09:30 Polda IV (Dnes zavřeno)
- 14:35 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:40 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Muži v naději
- 22:50 Inkognito
- 23:50 Ano, šéfe!
- 04:23 Spravedlnost v krvi XII (Staré zvyky)
- 05:21 Těžká dřina
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:15 Těžká dřina
- 06:40 Partička L
- 08:00 Re-play
- 08:30 Top Gear VII (1)
- 09:30 Top Gear VIII (1)
- 20:15 Partička L
- 10:40 Žít a nechat zemřít
- 13:15 Náčelník Velký had
- 15:05 Rain Man
- 17:50 Doly krále Šalamouna
- 20:00 Mladé víno
- 22:05 Prokletý ostrov
- 04:00 Láska klepe na dveře (Večer videoher)
- 04:59 Jak se staví sen
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Teď vaří šéf!
- 06:40 Prostřeno!
- 07:45 Ošklivka Katka (Kateřina je v koutě)
- 10:15 Prostřeno!
- 11:05 Ano, šéfe!
- 12:10 Osudové léto v Bavorsku
- 23:00 Tudorovci IV (6)
- 23:50 Zoufalé manželky V (Kruh se uzavírá)
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a automat)
- 06:05 Hopsasa (Zachráněný dárek)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Vydrýsek
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Zafari II (7)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:30 Tyjo! To je paráda!
- 10:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:15 Vyber si svůj sport
- 11:20 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:45 DVA3
- 12:00 101 Dalmatinská (1)
- 12:20 Kamarádi z koše
- 12:35 Art Ninja
- 13:05 Šmoulové
- 13:30 Bludiště
- 14:00 Superhrdinové
- 14:10 Městečko na moři
- 14:20 Věda je zábava III
- 14:45 Čarodějky školou povinné III (2)
- 15:15 Čvacht
- 15:25 Břinčíci III
- 15:40 Kazubovi!
- 15:45 Bobo
- 15:55 Tyjo! To je paráda!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak se vezl do kopečka)
- 18:55 Zafari II (8)
- 19:15 101 Dalmatinská (2)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:35 Norská čítanka: Fredrik Brattberg
- 00:45 Norská čítanka: Dag Solsdat
- 00:55 Čechomor
- 01:55 Billancourt: Belmondo, Delon, Gabin a ti druzí
- 03:00 Ladí neladí
- 03:55 Květy
- 04:55 Tak blízko, tak daleko
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Alain Delon
- 21:00 Swannova láska
- 12:20 Máte doma uklizeno? (4)
- 12:50 Neuvěřitelné dorty III (27)
- 13:25 Neuvěřitelné dorty III (28)
- 13:45 Hledá se táta a máma
- 04:43 Rodinná pouta II (Nebezpečná láska)
- 06:00 Na zámku
- 06:10 Nikdo není dokonalý
- 07:00 Nikdo není dokonalý
- 08:05 Columbo (Dvojexpozice)
- 09:40 Osudové léto v Toskánsku
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý
- 19:00 Jak se staví sen
- 22:05 7 silvestrovských pádů Honzy Dědka
- 23:25 Jak se staví sen
- 01:03 360⁰
- 01:36 Prima Česko
- 02:17 Generace deprese
- 03:02 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 14:40 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Prima Svět
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 00:45 Sisi II (6)
- 01:45 AZ-kvíz
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Haná)
- 05:15 Etiketa (Kouzlo čistoty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Pod hrozbou půlměsíce)
- 06:30 Na cestě po Manhattanu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty příhraničí (Zbojníci a pašeráci)
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:20 Kluci v akci
- 14:45 Nebezpečné známosti (1)
- 16:10 Magnum II (Tři bez dvou)
- 17:00 Na cestě po dunajské deltě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Hrobník
- 21:35 Vražda kočky domácí
- 00:45 Sisi II (6)
- 01:45 AZ-kvíz
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Haná)
- 05:15 Etiketa (Kouzlo čistoty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Pod hrozbou půlměsíce)
- 06:30 Na cestě po Manhattanu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty příhraničí (Zbojníci a pašeráci)
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:20 Kluci v akci
- 14:45 Nebezpečné známosti (1)
- 16:10 Magnum II (Tři bez dvou)
- 17:00 Na cestě po dunajské deltě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Hrobník
- 21:35 Vražda kočky domácí
- 00:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (20)
- 01:05 Brooklyn 99 VI (12)
- 02:25 Sousedství (15)
- 03:10 Výleťák (193)
- 03:15 Ze dvora (9)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (69)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (70)
- 04:20 Zahradní proměny III (17)
- 05:10 Zahradní proměny III (18)
- 06:00 Pravidla zasnoubení II (14)
- 06:20 Ve dvou se to lépe vaří (4)
- 06:50 Případy detektiva Murdocha XII (15)
- 07:45 Zahradní proměny III (19)
- 20:10 Dým bramborové natě
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:40 Ulice (4733)
- 09:40 Kriminálka Anděl III (Pomsta)
- 10:55 Můj přítel Monk V (2)
- 11:50 Tescoma s chutí
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 00:45 Stealth: Přísně tajná mise
- 03:05 Nevěrná láska
- 12:55 Teleshopping
- 13:15 Poslední turné
- 15:05 Šakal
- 17:55 Babovřesky 3
- 22:10 Dluh
- 01:10 Mistři renovací IV (19)
- 01:50 Kachní dynastie V (11)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie V (3)
- 03:20 Walker, Texas Ranger IX (2)
- 04:00 Florbal - letní speciál
- 04:50 ČEZ RunTour - Olomouc
- 05:10 Walker, Texas Ranger IX (1)
- 05:50 Strážci hranic: Austrálie V (5)
- 06:35 Mistři zastavárny II (10)
- 07:30 Mistři renovací IV (19)
- 08:25 Kachní dynastie V (11)
- 09:25 Kobra 11 IV (17)
- 11:30 Novashopping
- 11:45 Walker, Texas Ranger IX (2)
- 12:45 Válka skladů XIII (30)
- 14:10 Válka skladů XIV (1)
- 14:40 Mistři zastavárny II (12)
- 15:35 Strážci hranic: Austrálie V (9)
- 16:35 Kobra 11 V (2)
- 18:40 Válka skladů XIV (3)
- 19:35 Mistři zastavárny II (14)
- 20:30 Mistři renovací IV (23)
- 21:20 Kachní dynastie VI (3)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IX (3)
- 23:15 Kobra 11 V (2)
- 00:20 Teorie velkého třesku VI (16)
- 02:00 Malý Sheldon V (15)
- 02:40 Svět podle Jima II (22)
- 03:20 Americký táta VIII (4)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Máma IV (13)
- 05:15 Ženatý se závazky (129)
- 06:05 Oggy a škodíci: Nová generace (21)
- 06:45 Bakugan: Evolutions (34)
- 06:55 Přátelé (6)
- 07:50 Máma IV (19)
- 09:35 Malý Sheldon V (19)
- 11:10 Ženatý se závazky (131)
- 12:10 Dva a půl chlapa VIII (11)
- 13:00 Přátelé (6)
- 13:55 Teorie velkého třesku VI (16)
- 15:40 Máma IV (22)
- 16:55 Máma V (1)
- 17:25 Svět podle Jima II (24)
- 18:15 Dva a půl chlapa VIII (13)
- 19:10 Malý Sheldon V (21)
- 20:00 Teorie velkého třesku VI (20)
- 21:40 Přátelé (8)
- 22:35 Americký táta VIII (6)
- 23:30 Dva a půl chlapa VIII (13)
- 04:25 Co na to Češi
- 05:05 Riskuj!
- 05:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:25 Na lovu II
- 07:20 MasterChef Česko II (16)
- 08:35 Můj přítel Monk V (1)
- 09:30 Vraždy v Kitzbühelu XV (11)
- 12:20 Teleshopping
- 12:40 MasterChef Česko II (17)
- 13:55 Tescoma s chutí
- 00:35 Nemocnice Chicago Med IX (13)
- 01:25 Vyměněné osudy II (79)
- 02:55 Čarodějky V (3)
- 08:40 Čarodějky V (6)
- 09:30 Čarodějky V (7)
- 10:20 Oteckovia II (109)
- 12:15 Mateřská láska II (18)
- 16:35 Vyměněné osudy II (85)
- 18:30 Čarodějky V (8)
- 19:20 Čarodějky V (9)
- 20:15 Mateřská láska II (21)
- 21:10 Mateřská láska II (22)
- 04:25 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Fotbal: 1. FC Saarbrücken - 1. FC Norimberk
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Spade poker show 2024 (15)
- 19:30 Challenge Roth
- 20:00 Legendy na greenu 2024
- 20:15 Těšíme se na Zápas hvězd 2024
- 20:30 Češi v NHL v sezoně 2023/24
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 PFL 8
- 00:10 Hymna SR
- 00:13 Správy „N“
- 01:05 Počasie
- 01:10 Komisár Montalbano (Chúlostivá záležitosť)
- 03:15 Správy „N“
- 04:05 Počasie
- 04:15 Nebíčko v papuľke
- 04:50 Neposlušní
- 05:20 Capri III (12)
- 07:00 Ranné správy
- 10:00 Candice Renoirová V (Peniaze nesmrdia)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (13)
- 14:20 Zdravá maškrta
- 14:30 Zdravá maškrta
- 14:55 Don Matteo (Trhlina)
- 16:00 Správy
- 16:35 Po Česku na konskom chrbte (Po stopách génov)
- 17:05 Doktor z hôr - Nové osudy XIV (Len žiadne pochybnosti - 1.časť)
- 17:45 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 00:02 Hymna SR
- 00:03 Správy „N“
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:40 Medvedík Pompon II (Pomponov expres)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 08:30 Vnímanie
- 08:55 Rómsky magazín
- 09:25 Žiarlivé ženy
- 10:30 Smejeme sa storočiami
- 11:05 Tajomný ostrov (Maska)
- 11:30 Obedníček (O mestečku za hradbami "N")
- 11:40 Rusty II
- 11:45 Pa a Pi
- 11:55 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajlipasta)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Zo Stredočeského kraja)
- 12:30 Hubačka
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:05 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - CHLAP/C/ I V PRESILE)
- 18:00 Duel Junior (Duel junior)
- 18:30 Večerníček (Pásli ovce valasi "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:40 Medvedík Pompon II (Pravidlá hry)
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 00:45 Sisi II (6)
- 01:45 AZ-kvíz
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Haná)
- 05:15 Etiketa (Kouzlo čistoty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Pod hrozbou půlměsíce)
- 06:30 Na cestě po Manhattanu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty příhraničí (Zbojníci a pašeráci)
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:20 Kluci v akci
- 14:45 Nebezpečné známosti (1)
- 16:10 Magnum II (Tři bez dvou)
- 17:00 Na cestě po dunajské deltě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Hrobník
- 21:35 Vražda kočky domácí
- 00:45 Sisi II (6)
- 01:45 AZ-kvíz
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Haná)
- 05:15 Etiketa (Kouzlo čistoty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Pod hrozbou půlměsíce)
- 06:30 Na cestě po Manhattanu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty příhraničí (Zbojníci a pašeráci)
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:20 Kluci v akci
- 14:45 Nebezpečné známosti (1)
- 16:10 Magnum II (Tři bez dvou)
- 17:00 Na cestě po dunajské deltě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Hrobník
- 21:35 Vražda kočky domácí
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Komentáre dňa
- 05:05 Správy :24
- 05:30 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Hmyz v záhradách
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 04:10 Naši a já
- 05:45 Šance na lásku
- 07:25 Rande naslepo
- 09:25 Šiška Deluxe
- 11:25 Slunce, seno, erotika
- 13:20 Příšerky z vesmíru
- 14:55 Martin a Venuše
- 20:15 Hlas lásky
- 22:25 Smrtelný výstup
- 00:15 První oddělení II
- 00:55 Policisté v akci
- 01:40 Policisté v akci
- 02:20 Noviny
- 02:55 Soudní síň (Nech mě, nic nebude)
- 03:40 Soudní síň (Obyčejná nenávist)
- 04:20 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:20 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:15 První oddělení II
- 06:55 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:45 Pod povrchem (39)
- 11:55 Nové bydlení - Dizajn
- 13:00 Soudní síň (Sklep)
- 14:00 Soudní síň (Baletka)
- 15:00 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 17:00 Soudní síň (Poslal mě na potrat)
- 17:55 Soudní síň (Postižený syn)
- 20:20 Případ mrtvého muže
- 00:45 Survivor
- 01:50 Aj múdry schybí
- 03:35 Susedské prípady
- 04:20 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Na nože
- 09:45 Susedia (Výročie svadby)
- 10:20 Svokra
- 11:10 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia (Kuchárka)
- 12:50 Búrlivé víno (82)
- 13:40 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (83)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám III (3)
- 21:40 Dunaj, k vašim službám III (4)
- 22:50 Partička
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (8)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (9)
- 20:20 Dům snů (15)
- 21:10 Dům snů IV (11)
- 22:00 Dům snů III (19)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (9)
- 23:50 Utajený šéf - USA VIII (7)
- 00:45 Východní přísliby
- 02:25 Nezvěstná
- 04:15 Kiss the Future
- 06:00 Napečeno s láskou
- 07:25 Na 30 dní zase spolu
- 09:00 Aloha
- 10:45 Láska napříč věkem
- 12:40 Zkus mě rozesmát
- 14:35 Godzilla vs. Kong
- 18:15 Mr. Holmes
- 20:00 Lepší časy
- 21:45 MoviePass, MovieCrash
- 23:15 Šílení šimpanzi (1)
- 04:25 Bláznův ráj
- 06:00 Sázka na nejistotu
- 08:10 Birdman
- 10:05 Purpurová barva
- 12:25 Přátelé III (20)
- 12:45 Přátelé III (21)
- 13:10 Kovboj Bebop
- 15:05 Moře stromů
- 19:30 Chevalier
- 21:15 Zimní král (3)
- 22:15 Mělas to vědět (6)
- 23:25 Vražda v Londýně
- 00:55 Noční let (3)
- 01:45 Čtyři dobré dny
- 03:25 Malý Sheldon VII (13)
- 03:45 Malý Sheldon VII (14)
- 11:30 Barbie
- 15:30 Peníze těch tupců
- 17:15 Sektor III (2)
- 18:20 Nesvá II (5)
- 18:50 Nesvá II (6)
- 19:20 Sex ve městě IV (Jak to skoulet s koulema)
- 19:55 Sex ve městě IV (Pozdě bycha honit)
- 04:20 Čtvrtá brightonská ulice
- 06:00 Host u večeře
- 07:40 V deltě
- 11:20 Stažená z kůže
- 11:35 Klíčovou dírkou
- 13:25 Daredevil
- 15:10 Svoboda za mřížemi
- 16:35 V deltě
- 18:20 První letní sníh
- 20:00 Kos v ostružiní
- 21:50 Jezabel
- 23:40 Hostel III
- 00:15 Ráj: Naděje
- 01:50 Čtyři malí dospělí
- 03:50 Než skončí noc
- 09:40 Pod fíkovníky
- 11:15 Hra
- 13:15 Ti nejhorší
- 15:00 Yuni
- 16:35 Zvířata
- 18:50 Bez viny (3)
- 19:40 Bez viny (4)
- 22:45 Ad Astra
- 04:05 Rande z pekla (Síť svádění)
- 04:30 Rande z pekla (Šarmantní noční můra)
- 04:55 Hranice nemožného (Přeměna)
- 06:00 Smallville (Volby)
- 07:05 Smallville (Nehoda)
- 08:05 Smallville (Cizíma očima)
- 09:00 Super drbna (Pilot)
- 09:55 Super drbna (Nedělní odpoledne)
- 10:45 Láska nebeská
- 12:40 Smallville (Bouře)
- 13:35 Smallville (Tornádo)
- 20:00 Křižovatka osudu
- 21:35 Žlutí ptáci
- 23:20 Uklízečka (Díl 4)
- 00:15 Bony a klid
- 01:45 Stíny války
- 03:25 Smrtelné proroctví
- 05:35 Jurský masakr
- 07:10 Zločin na palubě
- 09:00 Kung fu Yoga
- 11:10 Muppeti z vesmíru
- 13:00 Bláznivá svatba
- 14:50 Čarovné dědictví
- 16:35 Nejistá sezóna
- 18:05 Motiv pro vraždu
- 20:00 Základna
- 22:30 Diamantoví psi
- 00:05 Láska časem prokletá
- 02:05 Kladivo
- 03:50 Přestávka ve vysílání
- 05:15 Leonie
- 06:55 Asterix a Olympijské hry
- 08:50 Spy kids: Stroj času
- 10:15 Kupec benátský
- 12:25 Láska v Indii
- 14:00 Muž ve stínu
- 16:05 Stažení
- 17:55 Císař - občanská válka
- 21:00 Den Zlomu
- 22:30 Zkáza rodu Hickmanů
- 00:45 Krvavá volba
- 02:50 Supernova
- 04:20 Přestávka ve vysílání
- 05:30 Bůh masakru
- 06:50 Sammyho dobrodružství 3D
- 10:10 Nestanu se tvojí ženou
- 11:45 Učitelem z nouze
- 13:30 Slova a obrazy
- 15:25 Švec
- 17:00 Devět životů
- 18:25 Zmizelá
- 20:00 Trumbo
- 22:00 Bolest a sláva
- 23:50 Kořist
- 04:25 Strojvůdce
- 06:00 Šeptající ostrov
- 07:20 Africké safari
- 08:45 Regina
- 10:15 Až najdu domov
- 12:05 Někdy na tom záleží
- 13:35 Supermafián Quido
- 15:00 Bradův život
- 21:00 Síla slova
- 23:05 Cesta na vrchol
- 05:45 Disco
- 07:50 Criminal Games by Agatha Christie (16)
- 09:50 Jak milovat s D
- 11:45 Wonder wheel
- 19:55 STARS! (- Julia Roberts)
- 20:00 Matky
- 22:00 Havel
- 00:20 Love Is Not Enough
- 01:40 The Great Flamarion
- 02:55 Only Water In The Sea
- 03:40 Voyage To The Planet Of Prehistoric Women
- 05:00 The Railrodder
- 05:25 Blue
- 05:30 End of Program
- 06:00 Rodri
- 06:25 Second Acts
- 06:40 Delightfully Dangerous
- 08:10 Life With Father
- 10:05 The Phantom Of 42nd Street
- 11:05 Kingston Avenue
- 11:50 Titus And Mirabella
- 12:15 Captain Kidd
- 13:40 The Lady Refuses
- 16:15 Suddenly
- 17:30 Abilene Town
- 19:00 The Bag of Flour
- 20:30 Fabiu
- 21:00 That Trip We Took with Dad
- 22:50 Too Late For Tears
- 04:35 BIG COAST (DUNCANBY LODGE SEASON KICKOFF)
- 05:00 CHINA UNCOVERED (THE QUEST FOR WEALTH)
- 06:00 SARAH SHARK (EP. 01)
- 06:25 SARAH SHARK (EP. 02)
- 06:50 SARAH SHARK (EP. 03)
- 07:15 A YEAR IN THE WILD (EP.1)
- 10:15 MAN EATERS
- 11:00 A COUNTER HISTORY OF INTERNET
- 11:55 LIFE IN THE BLUE
- 14:40 BHUTAN IN THE PURSUIT OF HAPPINESS
- 15:40 IN THE SEA
- 16:40 LOOKING FOR SULTAN
- 17:25 OUTTA TOWN ADVENTURES (S2)
- 17:50 RACE OF LIFE (EP. 12)
- 18:20 RACE OF LIFE (EP. 13)
- 18:50 THE BEST SHEEPDOGS FROM WALES
- 19:45 RWANDA (LAND OF WOMEN)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (3)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (10)
- 19:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (19)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (20)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (49)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (50)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (19)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (20)
- 00:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (3)
- 01:00 RACEMAX MOTORSPORTS (20)
- 01:30 RACEMAX MOTORSPORTS (21)
- 02:00 WORLD OF WATERSPORTS (31)
- 02:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 03:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (17)
- 03:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (18)
- 04:00 HELLAS RALLY RAID 2021
- 04:30 HOW TO BUILD A RACE CAR
- 05:00 BOARD STORIES SURFING (1)
- 05:30 BOARD STORIES SURFING (2)
- 06:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (13)
- 06:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (14)
- 07:00 RACEMAX MOTORSPORTS (20)
- 07:30 RACEMAX MOTORSPORTS (21)
- 08:00 WORLD OF WATERSPORTS (31)
- 08:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 09:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (17)
- 09:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (18)
- 10:00 AUTOSPEED 2019 (18)
- 10:30 AUTOSPEED 2019 (19)
- 11:00 INSIDE SAILING 2020 (10)
- 11:30 INSIDE SAILING 2020 (11)
- 12:00 CAPE EPIC 2018 (3)
- 12:30 CAPE EPIC 2018 (4)
- 13:00 SHIFTING GEARS
- 13:30 SHIFTING GEARS
- 16:00 RACING THE WORLD (1)
- 16:30 RACING THE WORLD (2)
- 17:00 BOAT SHOW 4K (2)
- 17:30 BOAT SHOW 4K (3)
- 18:00 SPORTS MAX (46)
- 18:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 19:00 GEARING UP 2020 (11)
- 19:30 GEARING UP 2020 (12)
- 20:00 SAILING TO TOKYO 2018 (4)
- 20:30 SAILING TO TOKYO 2018 (5)
- 21:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (3)
- 22:00 GP RACING 2022 (46)
- 22:30 GP RACING 2022 (47)
- 23:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 23:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 00:10 EXOTIC IRANIAN FOOD.
- 00:45 DRONE WARS (1)
- 01:40 GOING BEYOND (BANGKOK)
- 02:40 GIANT RAILWAY
- 03:30 DREAM JOURNEY (CUNCUM - MEXICO)
- 18:30 VOLCANO ADVENTURE (VOLCANO HUNTERS)
- 19:30 INK THERAPY (11)
- 20:15 INK THERAPY (12)
- 21:00 MAX FOODIE: SEYCHELLES
- 21:25 EXOTIC IRANIAN FOOD.
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Electric Jam
- 15:00 Street Buzz
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Flow
- 00:00 Let Paríž Kuba (1)
- 01:00 Hitler a Nemecko (2)
- 01:50 Téma (170)
- 02:30 Skutočný príbeh najmenšej hviezdy (2)
- 03:25 Juhoslávia: Druhá strana zrkadla (1)
- 08:00 Svedectvá života (1)
- 08:30 Telenákup (1)
- 08:40 Doslova
- 09:25 Ako sa to stalo (6)
- 10:25 Téma (170)
- 11:05 Vyrobené na Slovensku (3)
- 11:15 Boh ochraňuj Rusko (1)
- 14:40 Ľudia sú aj politici (42)
- 15:20 Žena na čele Dioru (1)
- 16:20 Telenákup (3)
- 16:30 Sadnite si, prosím (30)
- 17:10 Kostarika (2)
- 18:10 Doslova
- 18:50 Telenákup (2)
- 19:00 Rekonštrukcia leteckých nešťastí (7)
- 20:00 Irán, sny o impériu (1)
- 21:00 Téma (151)
- 21:40 Dejiny trochu inak (2)
- 22:40 Tlačová beseda | Vyjednávači (4)
- 23:30 Večné divy Zeme (3)
- 00:25 Naše zprávy
- 00:40 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:55 Jak to dopadlo!?
- 08:40 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (16)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Most (5)
- 21:30 El Chapo II (2)
- 22:25 Poklad z půdy
- 23:30 Cyranův poloostrov (16)
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:10 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:35 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:20 Nebezpečné vztahy live
- 01:15 Ostříháno
- 02:20 Na plac!
- 03:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:50 Česká tajenka
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Poklad z půdy
- 17:55 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:55 Jak to dopadlo!?
- 04:10 Pozor vlak
- 04:55 Zločin jak ho pamatuju: ZBRANĚ PŘES HRANICE
- 05:25 A11 rozhovor: MUDr. Kristýna Skulínková
- 05:55 Magazín z Prostějova
- 06:25 Magazín z Orlickoústecka
- 06:45 Magazín z Moravskoslezského kraje
- 07:00 Magazín ze Strakonicka
- 07:15 Olomoucký magazín
- 07:45 Hasiči: informace a zajímavosti o činnosti HZS
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 00:30 Macgyver V (9)
- 01:15 Macgyver V (10)
- 01:55 Leo Mattei: Oddělení mladistvých III (5)
- 02:50 Leo Mattei: Oddělení mladistvých III (6)
- 03:40 Zelenáč VI (10)
- 04:25 Zelenáč IV (5)
- 05:05 Zelenáč IV (6)
- 06:05 Seriálový tip (1)
- 06:25 Totalcar VII (5)
- 06:55 Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (1)
- 07:50 Xena II (1)
- 08:45 Profil zločinu VII (8)
- 09:50 Profil zločinu VII (9)
- 12:00 A-Team III (7)
- 13:00 Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (1)
- 13:50 Xena II (1)
- 14:50 Profil zločinu VII (10)
- 16:00 Profil zločinu VIII (1)
- 17:10 A-Team III (8)
- 22:50 Námořní vyšetřovací služba XVII (11)
- 23:40 Bosch (2)
- 00:50 Ztracený svět III (12)
- 01:45 Lovci pokladů III (7)
- 02:30 Lovci pokladů III (8)
- 03:15 Totalcar V (10)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (10)
- 10:00 Ztracený svět III (11)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Ztracený svět III (11)
- 13:55 A-Team III (13)
- 14:55 Lovci pokladů III (9)
- 15:55 Lovci pokladů III (10)
- 16:55 Ztracený svět III (12)
- 17:55 Ztracený svět III (13)
- 18:55 Xena III (11)
- 19:50 A-Team III (14)
- 20:50 Ztracený svět III (13)
- 21:50 Lovci pokladů III (9)
- 22:45 Lovci pokladů III (10)
- 23:45 Xena III (11)
- 01:15 Brousko III (102)
- 02:20 Brousko III (103)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 03:25 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (41)
- 12:20 Teleshop (1)
- 12:40 Domek na prérii VI (14)
- 13:40 Ranč Heartland III (10)
- 14:40 Ranč Heartland III (11)
- 15:35 Brousko III (104)
- 16:50 Dcery duchem (42)
- 18:10 Domek na prérii VI (15)
- 19:10 Ranč Heartland III (12)
- 20:05 Domek na prérii VI (15)
- 21:10 Ranč Heartland III (13)
- 22:05 Ranč Heartland III (12)
- 23:05 Ranč Heartland III (13)
- 01:30 Rodinná oslava
- 03:25 Teddy
- 11:55 Vozka smrti
- 15:00 Potvora
- 16:35 O kuřatech a lidech
- 18:25 Tranzit
- 20:10 Žena na válečné stezce
- 02:30 Amatéři
- 04:20 Vejdi do prázdna
- 08:50 Láska bez hranic
- 10:25 Jaký otec, takový syn
- 12:30 Ta, která odešla
- 16:20 Bratři Lumiérové
- 17:55 Místo splněných přání
- 19:50 Kafarnaum
- 22:00 Hejtři
- 23:40 Dealer III
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Cesta za pokladem
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:30 Zabij nudu! II
- 06:35 Bílý tesák (Příkoří)
- 06:50 Staré pověsti české (Kutnohorští havíři)
- 07:00 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bělovous Zrzunda)
- 07:15 Mach a Šebestová (Páni tvorstva)
- 07:25 Já Baryk (8)
- 07:30 Tisíc a jedna noc (Příběh lstivé Dalíly)
- 07:55 Žofka a její dobrodružství (6)
- 08:05 Brundibáři (Konzerva)
- 08:20 O Dorotce (Dorotka a ježibaba)
- 08:25 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a ovčák)
- 09:00 Teleshopping
- 10:05 Staré pověsti české (Bílá paní)
- 10:15 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bleděmodrá)
- 10:25 Mach a Šebestová
- 10:40 Já Baryk (9)
- 10:45 Tisíc a jedna noc (Taškář Džina)
- 11:00 Žofka a její dobrodružství (7)
- 11:20 Broučci (Narodil se Brouček)
- 11:25 O Dorotce (Dorotka a hvězda)
- 11:35 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a škola)
- 12:00 Karamazovi
- 16:00 Poslíček lásky
- 17:30 Splašené čepice
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Dítě
- 19:10 Umět pojmenovat zlo
- 19:30 Mach a Šebestová (Kropáček má angínu, Zoologická zahrada)
- 20:00 Slečny přijdou později
- 21:35 Kinosál
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Zátah
- 23:30 Teleshopping
- 15:10 54 hodin
- 19:05 Skupina Paranormal (1)
- 22:20 Strašidelná setkání (9)
- 23:40 Tajemství polární záře
- 12:00 Okamžiky do katastrofy
- 13:05 Za oponou médií (Zločin)
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Úsvit galaktických válek
- 20:00 Atentát na papeže
- 21:05 Kudy kráčela smrt (Svatý Gorazd)
- 21:30 Bitva o Gallipoli: Nový pohled
- 01:15 Piraňa 3D
- 02:35 Hanuman - Bůh smrti
- 04:00 Vejška
- 05:10 Close Up III (16)
- 05:35 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1970’s
- 05:50 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1980’s
- 06:00 Zoom In - Don’t Look Up
- 06:05 Zoom In - Cruella
- 06:15 Zoom In - The Croods: A New Age
- 06:25 Rozmarné léto
- 07:55 Žít podle svého
- 09:30 Líbat nevěstu zakázáno
- 11:15 Čaroděj a bílý had
- 12:45 Hřebík v hlavě
- 14:35 Fantomas
- 20:00 Bod zlomu
- 22:00 Boudica
- 23:40 Můj otec je šílenec
- 01:30 Žraločí tornádo 3
- 02:55 Bod zlomu
- 04:20 Reklama
- 06:00 Hollywood’s Best Film Directors II (1)
- 06:30 Zoom In - Cruella
- 06:40 Láska a jiné závislosti
- 08:45 Seznamte se s Davem
- 10:20 Nestanu se tvojí ženou
- 12:00 Nevídáno, neslýcháno
- 13:35 Matky
- 15:15 Hon na čarodějnice
- 16:50 40 dnů a 40 nocí
- 18:25 Sudá a lichá
- 20:25 Ozvěny mrtvých
- 22:00 Žraločí tornádo 4
- 23:30 Resident Evil: Zánik
- 00:20 Červený trpaslík VIII (4)
- 00:55 Moonlight
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas III (19)
- 12:00 Policejní stíhači XV (1)
- 13:00 Policejní stíhači XV (2)
- 20:00 V zajetí sněhu
- 22:20 Comedy Club II (15)
- 23:00 Comedy Club II (16)
- 23:30 Červený trpaslík VIII (4)
- 00:00 Bucket List (Ohana)
- 00:30 10 Days South Africa (Durban)
- 01:00 City Breaks (Budapest 2)
- 01:30 Backpack (Baku, Azerbaijan)
- 02:00 Bucket List (Sakurajima)
- 02:30 Backpack (Sheki, Azerbaijan)
- 03:00 Foodicted (Bangkok 2)
- 03:30 World Heritage (Pattadakal and Konark)
- 08:00 Bucket List (Fukuoka)
- 08:30 Backpack (Kutch, India)
- 09:00 Foodicted (Siem Reap 1)
- 09:30 Xplore Oman (Muscat)
- 16:00 Xplore India (Chhattisgarh 3)
- 16:30 10 Days South Africa (Cape Town)
- 17:00 Bucket List (Ohana)
- 17:30 Backpack (Baku, Azerbaijan)
- 18:00 Foodicted (Brussels 2)
- 18:30 City Breaks (Budapest 2)
- 19:00 World Spas (Evason Mai'n, Jordan)
- 19:30 10 Days South Africa (Durban)
- 04:32 Predátor vs. kořist (Lev)
- 05:16 Jedinečná zvířata - výběr (Nosorožci a sovy)
- 05:38 Jedinečná zvířata - výběr (Mývalové a chobotnice)
- 06:00 Jedinečná zvířata - výběr (Tygři a lední medvědi)
- 06:21 Jedinečná zvířata - výběr (Vlci a vrány)
- 06:47 Divocí, chytří a smrtící (Temnota)
- 07:33 Divocí, chytří a smrtící (Šestý smysl)
- 00:00 Pitbulové a propuštění trestanci IX (Záchrana štěněte)
- 00:45 Lidé z aljašských lesů III (31)
- 01:30 Život na Veterinární univerzitě (Žádný spánek až do závěrečných zkoušek)
- 02:15 Z tuláků boháči (Den pro osla)
- 03:00 Pitbulové a propuštění trestanci IX (Záchrana štěněte)
- 03:45 Záchrana statku III (Na kraji sopky)
- 00:25 Zvláštní a záhadné VI (6)
- 01:10 Filmy a realita IV (5)
- 01:55 Je tohle možné?! - Neuvěřitelný svět VII (2)
- 02:40 Jednoho dne… (2)
- 03:35 Záhady světových válek (5)
- 04:25 Za mřížemi: Nejkrutější věznice světa II (4)
- 05:15 Biblické záhady (3)
- 06:00 Afrika z výšky (2)
- 07:05 Fantastické inženýrství (4)
- 10:00 Život v sevření mrazu VI (5)
- 11:00 Afrika z výšky (2)
- 16:05 Zvláštní a záhadné VI (5)
- 17:00 Fikce, nebo pravda IV (4)
- 20:05 Zvláštní a záhadné VI (7)
- 21:00 Jednoho dne… (3)
- 00:20 Královna čokolády III (10)
- 00:45 Luca vaří italsky II (Sýr)
- 01:10 David Rocco - Chutě domova (Olivový olej)
- 01:35 Markéta na trhu (6)
- 02:00 Programové tipy
- 06:00 Mistrovské pečení VII (Botanika)
- 07:15 Čokoládový ráj (8)
- 07:45 Zákusky Almy Obreganové II (4)
- 16:05 Prostě maso II (2)
- 16:30 Markéta na trhu (7)
- 17:00 Justininy malajské pochoutky (1)
- 17:30 Příběhy ze zahradí kuchyně (Prasata)
- 20:00 Mistrovské pečení VII (Dezerty)
- 21:15 Čokoládový ráj (9)
- 21:45 Zákusky Almy Obreganové II (5)