Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 01:40 AZ-kvíz
- 02:05 Flamenco, můj život
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Domažlic)
- 05:15 Etiketa (Přijímací pohovor)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Zbojníci a pašeráci)
- 06:30 Na cestě po dunajské deltě
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Písničky na zítra
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Gastronomická oáza)
- 12:55 Televizní legendy
- 14:05 Setkání s Karlem Černochem
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (11)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (12)
- 15:30 Noc
- 17:00 Na cestě po fidžijském Vanua Levui
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (16)
- 21:10 Všechnopárty
- 00:25 Láska a sex v Rusku
- 01:20 Televizní klub neslyšících
- 01:45 Divočina bez hranic (Aggteleki Nemzeti Park)
- 02:15 Zašlapané projekty (Emigrace kardiologa Poupy)
- 02:30 V zajetí železné opony (Bolesti černého barona)
- 02:45 Přidej se
- 03:05 Život bez obalu
- 03:30 Sabotáž
- 03:55 Před půlnocí
- 04:25 Každý den je dar
- 04:50 Svět zvířat (Medvědi)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Čína na jazyku II (8)
- 09:20 Bedekr IV. (Nord-Pas-de-Calais)
- 09:50 Vztahy a pouta v přírodě
- 10:40 Válka se Zemí
- 11:40 Kosatka dravá, Japonsko
- 14:00 Historie.cs
- 14:55 Titanic: Zrození obra
- 15:50 Hrady středověké Francie
- 20:00 Francouzská spojka (2)
- 22:00 Mafiáni
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:30 Branky, body, vteřiny
- 00:45 EL UEFA 2024/2025 (FC Viktoria Plzeň - Heart of Midlothian FC)
- 02:35 L'Etape Czech Republic by Tour de France 2024 (L'Etape Czech Republic by Tour de France)
- 03:00 Branky, body, vteřiny
- 03:15 ME ve vodním slalomu juniorů a U23 2024 (MEJ a U23 Polsko)
- 03:45 MS ve sjezdu na divoké vodě 2024 Španělsko (MS Španělsko)
- 04:20 Triatlon ČR 2024 (IRONMAN 70.3 Hradec Králové)
- 04:35 NEfestival - Festival NEtradičních sportů
- 04:45 Nohejbal ČR 2024 (MČR jednotlivců mužů Čelákovice)
- 05:00 Jezdectví ČR 2024 (Finále seriálu Zlatá podkova Humpolec)
- 05:15 Volejbalový magazín
- 05:30 Golf Time
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Předkvalifikace na MS v basketbalu žen 2026 (Česko - Venezuela)
- 08:10 Panorama
- 08:45 BBV po 25 letech
- 09:00 Svět motorů
- 04:08 04:08 - 05:15
- 05:15 Prima Pauza: Partička
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 06:57 M.A.S.H (37)
- 07:22 M.A.S.H (38)
- 07:51 M.A.S.H (39)
- 08:20 M.A.S.H (40)
- 08:49 M.A.S.H (41)
- 09:19 Vinaři (Hody)
- 14:28 Policie v akci
- 15:31 Ano, šéfe!
- 16:41 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Máme rádi Česko
- 22:05 Kdo se ptá?
- 23:15 Ano, šéfe!
- 04:06 Spravedlnost v krvi XII (Pocit viny)
- 05:03 Autosalon.tv
- 06:00 Bolek a Lolek vyrážejí do světa (V australských stepích)
- 06:09 Bolek a Lolek vyrážejí do světa (V pouštích Kanady)
- 06:18 Partička
- 06:51 Autosalon.tv
- 07:47 Těžká dřina
- 08:21 Top Gear VII (2)
- 09:21 Top Gear VIII (2)
- 20:15 Bitva u Midway
- 23:06 Pád Země
- 00:46 Nejhorší obavy
- 03:24 Česká spojka
- 05:48 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 M.A.S.H
- 06:24 M.A.S.H
- 06:48 M.A.S.H
- 07:17 Námořní vyšetřovací služba XIII (Ztracené zbraně)
- 10:52 Forrest Gump
- 13:48 Doly krále Šalamouna
- 17:53 Mia a bílý lev
- 20:02 Bajkeři
- 22:01 Americký ninja 2
- 23:45 Prokletý ostrov
- 04:52 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:07 Teď vaří šéf!
- 06:42 Prostřeno!
- 07:44 Ošklivka Katka (Nepotřebuji vás)
- 08:47 Svatby v Benátkách (Mateřská)
- 09:58 Prostřeno!
- 10:52 Ano, šéfe!
- 20:03 Osudové léto v Algarve
- 22:01 Ošklivka Katka (Kateřina je zpátky)
- 23:11 Tudorovci IV (7)
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a habáni)
- 06:05 Hopsasa (Frisbee)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Vydrýsek
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Zafari II (8)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:30 Tyjo! To je paráda!
- 10:55 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:15 Olympijská Shaun
- 11:20 Vyber si svůj sport
- 11:25 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:45 DVA3
- 12:00 101 Dalmatinská (2)
- 12:25 Kamarádi z koše
- 12:35 Art Ninja
- 13:05 Šmoulové
- 13:30 Bludiště
- 14:00 Superhrdinové
- 14:10 Městečko na moři
- 14:20 Věda je zábava III
- 14:45 Čarodějky školou povinné III (3)
- 15:15 Čvacht
- 15:25 Břinčíci III
- 15:40 Kazubovi!
- 15:45 Bobo
- 15:55 Tyjo! To je paráda!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak se začalo kouřit z komína)
- 18:50 Zafari II (9)
- 19:15 101 Dalmatinská (3)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:20 Imagine
- 01:30 Poslední tajemství Marilyn Monroe
- 02:25 Laurel a Hardy (Když šla teta kolem)
- 02:45 Chaplin šťastným otcem
- 03:05 Ladí neladí
- 04:00 Cirkus Havel
- 04:55 Japonská dílna
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Rangers - Plavci
- 21:10 Tony Linhart
- 21:45 Recitál Wabiho Daňka
- 04:54 Prostřeno v Británii XVIII (40)
- 05:17 Ráj podle Bryana IV (Teď velí Sarah)
- 06:00 Noční Praha
- 06:19 Tyhle šaty beru! III (Tatínkova holčička)
- 06:40 Tyhle šaty beru! III (Moderní Scarlett)
- 07:01 Tyhle šaty beru! III (Mámy to ví nejlíp)
- 07:27 Tyhle šaty beru! III (Příliš mnoho maminek)
- 07:48 Svatba na první pohled Austrálie VI (40)
- 10:38 Máte doma uklizeno? (5)
- 11:11 Máte doma uklizeno? (6)
- 11:43 Neuvěřitelné dorty III (29)
- 12:15 Neuvěřitelné dorty III (30)
- 12:37 Hledá se táta a máma
- 13:55 Prostřeno v Británii XVIII (41)
- 04:59 Karolína, domácí kuchařka
- 05:34 Na zámku
- 06:00 Nikdo není dokonalý
- 06:52 Nikdo není dokonalý
- 07:52 Columbo (Vydat, nebo zemřít)
- 09:19 Osudové léto v Salamance
- 14:35 Rodinná pouta II (Ukradená důvěra)
- 15:45 Přístav (Dluh)
- 17:13 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:09 Pípšoubazar
- 23:15 Jak se staví sen
- 01:12 360⁰
- 01:34 Hlasy zločinu
- 02:30 Prima Česko
- 03:03 7 pádů Honzy Dědka
- 04:17 04:17 - 05:33
- 05:33 360⁰
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 06:50 Nový den
- 08:02 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:38 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:21 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:28 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:28 Prima LÉTO
- 14:39 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:13 Počasí
- 15:16 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 15:22 K věci (Karel Nešpor)
- 15:45 Co na to vaše peněženka
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:23 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Speciál: Neckář slaví 80
- 20:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 21:00 Zprávy
- 21:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 21:29 360⁰
- 21:59 360⁰
- 04:20 04:20 - 05:45
- 05:45 Slow TV (Ptačí říše)
- 06:00 Ptačí říše
- 06:10 Hausbót Petra Horkého (Andre Hartmann - žraločí muž)
- 06:36 Divoký východ Polska
- 07:31 Chameleoni: Králové barev
- 01:40 AZ-kvíz
- 02:05 Flamenco, můj život
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Domažlic)
- 05:15 Etiketa (Přijímací pohovor)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Zbojníci a pašeráci)
- 06:30 Na cestě po dunajské deltě
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Písničky na zítra
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Gastronomická oáza)
- 12:55 Televizní legendy
- 14:05 Setkání s Karlem Černochem
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (11)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (12)
- 15:30 Noc
- 17:00 Na cestě po fidžijském Vanua Levui
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (16)
- 21:10 Všechnopárty
- 01:40 AZ-kvíz
- 02:05 Flamenco, můj život
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Domažlic)
- 05:15 Etiketa (Přijímací pohovor)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Zbojníci a pašeráci)
- 06:30 Na cestě po dunajské deltě
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Písničky na zítra
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Gastronomická oáza)
- 12:55 Televizní legendy
- 14:05 Setkání s Karlem Černochem
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (11)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (12)
- 15:30 Noc
- 17:00 Na cestě po fidžijském Vanua Levui
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (16)
- 21:10 Všechnopárty
- 00:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (21)
- 01:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (22)
- 02:40 Sousedství (16)
- 03:05 Výleťák (193)
- 03:10 U stánku II (16)
- 03:20 Ze dvora (9)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (71)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (72)
- 04:20 Zahradní proměny III (19)
- 05:10 Zahradní proměny III (20)
- 06:00 Pravidla zasnoubení II (15)
- 06:20 Moje místa (Jiří Strach)
- 07:20 Případy detektiva Murdocha XII (16)
- 08:15 Zahradní proměny III (21)
- 09:15 Zahradní proměny III (22)
- 12:15 Moje místa (Anna Julie Slováčková)
- 13:15 Jukebox (21)
- 20:10 Veřejní nepřátelé
- 23:05 Králové ro(c)ku
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:50 Ulice (4734)
- 09:50 Specialisté (Štvanice)
- 10:55 Můj přítel Monk V (3)
- 11:45 Tescoma s chutí
- 14:40 Kriminálka Las Vegas VII (Drom)
- 15:40 Výměna manželek II
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Muž, který stál v cestě
- 22:50 Postradatelní 2
- 00:20 Postradatelní
- 02:20 Automata
- 04:10 Bruce Springsteen: Western Stars
- 05:25 Černá ovce
- 07:10 Kriminálka Las Vegas VII (Lokomotivy)
- 11:20 Hudba mého života
- 13:45 Teleshopping
- 18:10 Maxinožka
- 20:00 Tajný život mazlíčků
- 21:35 Soudce
- 01:15 Mistři renovací IV (21)
- 01:50 Kachní dynastie VI (1)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie V (5)
- 03:20 Walker, Texas Ranger IX (3)
- 04:05 Pool - letní speciál
- 04:30 Rugby - letní speciál
- 05:15 Walker, Texas Ranger IX (2)
- 05:55 Strážci hranic: Austrálie V (7)
- 06:40 Mistři zastavárny II (12)
- 07:35 Mistři renovací IV (21)
- 08:30 Kachní dynastie VI (1)
- 09:30 Kobra 11 V (2)
- 11:35 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger IX (3)
- 12:50 Válka skladů XIII (30)
- 13:20 Válka skladů XIV (3)
- 16:40 Kobra 11 V (2)
- 18:40 Válka skladů XIV (5)
- 19:35 Mistři zastavárny III (2)
- 20:30 Mistři renovací IV (25)
- 21:20 Kachní dynastie VI (5)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IX (4)
- 23:15 Kobra 11 V (2)
- 00:20 Teorie velkého třesku VI (20)
- 01:55 Malý Sheldon V (17)
- 02:30 Svět podle Jima II (24)
- 03:10 Americký táta VIII (6)
- 03:50 TELE TELE
- 04:20 Máma IV (17)
- 05:05 Ženatý se závazky (131)
- 05:55 Oggy a škodíci: Nová generace (25)
- 06:40 Bakugan: Evolutions (35)
- 06:50 Přátelé (8)
- 07:50 Máma IV (22)
- 09:05 Máma V (1)
- 09:30 Malý Sheldon V (21)
- 11:05 Ženatý se závazky (133)
- 12:05 Dva a půl chlapa VIII (13)
- 12:55 Přátelé (8)
- 13:55 Teorie velkého třesku VI (20)
- 15:35 Máma V (5)
- 17:20 Svět podle Jima II (26)
- 18:15 Dva a půl chlapa VIII (15)
- 19:05 Malý Sheldon V (22)
- 19:30 Malý Sheldon VI (1)
- 20:00 Teorie velkého třesku VI (24)
- 21:45 Přátelé (10)
- 22:40 Americký táta VIII (8)
- 23:35 Dva a půl chlapa VIII (15)
- 04:30 Co na to Češi
- 05:05 Riskuj!
- 05:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:20 Na lovu II
- 07:20 MasterChef Česko II (17)
- 08:35 Můj přítel Monk V (2)
- 09:30 Vraždy v Kitzbühelu XV (12)
- 12:20 Teleshopping
- 12:35 MasterChef Česko II (18)
- 13:55 Tescoma s chutí
- 00:35 Návrat do života (1)
- 01:35 Vyměněné osudy II (81)
- 03:10 Čarodějky V (5)
- 08:50 Čarodějky V (8)
- 09:40 Čarodějky V (9)
- 10:30 Oteckovia II (111)
- 12:25 Mateřská láska II (20)
- 16:50 Vyměněné osudy II (87)
- 18:30 Čarodějky V (10)
- 19:20 Čarodějky V (11)
- 20:15 Mateřská láska II (23)
- 21:10 Mateřská láska II (24)
- 04:10 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Fotbal: TuS Koblenz - VfL Wolfsburg
- 10:45 Běhej lesy - Bílá
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Házená: Rhein-Neckar Löwen - MT Melsungen
- 12:30 Spade poker show 2024 (15)
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 13:05 PFL 8
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 Fotbal: DFB - Pokal Highlights (1)
- 01:15 Správy „N“
- 02:10 Góly - body - sekundy
- 02:25 Don Matteo (Trhlina)
- 03:35 Správy „N“
- 04:30 Postav dom, zasaď strom
- 05:15 Capri III (13)
- 07:00 Ranné správy
- 10:00 Candice Renoirová V (Na veľké vrece veľká záplata)
- 10:55 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Návrat do Provensalska (1)
- 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:55 Don Matteo (Zlá predtucha)
- 16:00 Správy
- 16:35 Po Česku na konskom chrbte (S Jasánkom na ťahu)
- 17:05 Doktor z hôr - Nové osudy XIV (Len žiadne pochybnosti - 2.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 22:00 Cestou necestou (Split)
- 22:30 Prehnití proti prehnitým
- 00:01 Hymna SR
- 00:02 Správy „N“
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:15 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:40 Medvedík Pompon II (Pravidlá hry)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Fórum
- 09:00 Otthonunk - Náš domov
- 09:30 Záhradníkov pes
- 11:00 Tajomný ostrov (Pohroma)
- 11:30 Obedníček (Pásli ovce valasi "N")
- 11:35 Rusty II
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajlipasta)
- 11:55 Živá panoráma
- 12:30 Hubačka
- 12:40 Na zelenej adrese
- 12:55 Kvarteto
- 13:20 Família (Família - FITNESÁCI)
- 14:00 Pieseň nad vetrom
- 14:45 Lepok - verejný nepriateľ?
- 18:00 Duel Junior (Duel junior)
- 18:25 Večerníček (Pásli ovce valasi "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II (Nocovka)
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat II
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 01:40 AZ-kvíz
- 02:05 Flamenco, můj život
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Domažlic)
- 05:15 Etiketa (Přijímací pohovor)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Zbojníci a pašeráci)
- 06:30 Na cestě po dunajské deltě
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Písničky na zítra
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Gastronomická oáza)
- 12:55 Televizní legendy
- 14:05 Setkání s Karlem Černochem
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (11)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (12)
- 15:30 Noc
- 17:00 Na cestě po fidžijském Vanua Levui
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (16)
- 21:10 Všechnopárty
- 01:40 AZ-kvíz
- 02:05 Flamenco, můj život
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Domažlic)
- 05:15 Etiketa (Přijímací pohovor)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Zbojníci a pašeráci)
- 06:30 Na cestě po dunajské deltě
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Písničky na zítra
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Gastronomická oáza)
- 12:55 Televizní legendy
- 14:05 Setkání s Karlem Černochem
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (11)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (12)
- 15:30 Noc
- 17:00 Na cestě po fidžijském Vanua Levui
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (16)
- 21:10 Všechnopárty
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Komentáre dňa
- 05:05 Správy :24
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Slovenská veda 20 rokov v EÚ
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:00 Dobrý šéf
- 01:55 Princezna D.
- 03:45 Detektiv z kuchyně (Smrt al dente)
- 05:45 Božská Florence
- 07:45 Ledová sezóna
- 09:25 Tristan a Isolda
- 11:40 Princezna a profesor
- 13:15 Aloha, Lásko!
- 16:35 Slunce, seno, erotika
- 20:15 Zkrať to, zlato
- 21:55 Safe
- 23:40 Pařba v Pattayi
- 00:20 První oddělení II
- 01:05 Policisté v akci
- 01:45 Policisté v akci
- 02:30 Krimi
- 02:55 Soudní síň (Sklep)
- 03:40 Soudní síň (Baletka)
- 04:20 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:20 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:15 První oddělení II
- 06:55 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:50 Soudní síň (Baletka)
- 09:50 Soudní síň (Poslal mě na potrat)
- 10:45 Pod povrchem (40)
- 11:55 Nové bydlení - Dizajn
- 14:55 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Rodiče)
- 18:00 Soudní síň (Bratr mě oklamal)
- 19:00 Krimi
- 19:30 Noviny
- 00:00 Survivor
- 01:00 Aj múdry schybí
- 03:10 Susedské prípady
- 03:55 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia (Svokra)
- 09:10 Susedia (Miss lesa)
- 09:45 Svokra
- 10:45 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia (Horáreň)
- 12:50 Búrlivé víno (83)
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (84)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:10 Susedia
- 21:50 Susedia
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (9)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (10)
- 20:20 Dům snů (16)
- 21:10 Dům snů IV (12)
- 22:00 Dům snů III (20)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (10)
- 23:50 Utajený šéf - USA VIII (8)
- 00:20 Útok na Bílý dům
- 02:30 Zkus mě rozesmát
- 04:30 Hotel Sinestra
- 06:00 Mr. Holmes
- 07:40 Lepší časy
- 09:25 Před kamerou XXI (33)
- 09:55 Cesta k dokonalosti
- 11:40 Cable Guy
- 13:15 Moje perská rodina
- 15:00 Malý Sheldon VII (14)
- 15:20 Hunger Games: Síla vzdoru (2)
- 17:35 Před kamerou XXI (34)
- 18:10 Ex Machina
- 20:00 Dvojník
- 21:35 Zóna zájmu
- 23:20 Ve jménu cti
- 01:05 Ozbrojení a nebezpeční
- 02:35 Mariupol: Očima obyvatel
- 04:10 Chevalier
- 06:00 Kovboj Bebop
- 07:55 Moře stromů
- 11:35 Přátelé III (22)
- 11:55 Přátelé III (23)
- 12:20 Dům na mušce
- 14:00 Dokud jsme mladí
- 15:35 Zkažená úča
- 19:30 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 21:15 Opilí láskou
- 22:50 MoviePass, MovieCrash
- 00:30 Vlajka smrti II (Živá pocho)
- 00:55 Král zabijáků
- 02:25 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (21)
- 03:05 Veliká III (6)
- 03:55 Aquaman a ztracené království
- 06:00 Od písně k písni
- 10:15 Teorie velkého třesku X (Miniaturizace po vojensku)
- 10:35 Barbie: Ve hvězdách
- 11:55 2012
- 14:30 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (21)
- 15:10 Creed III
- 17:05 Noční let (3)
- 17:55 Láska a smrt (Střety)
- 18:50 Nesvá II (7)
- 19:20 Nesvá II (8)
- 01:10 Jako nikdo jiný
- 02:55 Stále jsme tady
- 04:25 Miláček táta
- 06:00 Svoboda za mřížemi
- 07:25 Za kupkou sena
- 09:25 První letní sníh
- 12:55 Hana a její sestry
- 14:40 Něžný bar
- 16:25 Za kupkou sena
- 18:20 Nové začátky
- 22:05 Men
- 23:45 Sedmý kontinent
- 00:50 Na návštěvě
- 02:25 Scanners
- 04:10 Šelma v džungli
- 06:00 Yuni
- 07:40 Anti-squat
- 09:15 Ad Astra
- 13:35 Víc než kdy jindy
- 15:40 Metronom
- 17:25 Anti-squat
- 19:00 Mongoloid s kytarou
- 20:30 Vyšší moc
- 22:30 Patagonie v nás
- 08:35 Smallville (Tornádo)
- 09:30 Super drbna (Akademický týden)
- 10:20 Super drbna (Opět druhá)
- 11:15 Křižovatka osudu
- 12:50 Smallville (Svůdkyně)
- 13:40 Smallville (Tajemství)
- 16:25 Super drbna (Hra na fanty)
- 17:15 Super drbna (Maškarní bál)
- 20:00 LEGO® Batman film
- 22:00 Policajti z L. A. (Díl 7)
- 22:55 Policajti z L. A. (Díl 1)
- 23:50 Žlutí ptáci
- 00:20 Ochránce
- 01:50 Milujte svého zabijáka
- 03:40 Mimozemská invaze
- 12:45 Blázni a poloblázni
- 14:45 Pták Ohnivák
- 20:00 Nevinnost
- 22:05 Hodný, zlý a mrtvý
- 23:50 Osudové cesty II (3)
- 00:10 Plážový povaleč
- 01:45 Hodná holka
- 03:15 Ashley
- 05:20 Bradův život
- 07:00 Ranvej
- 08:30 Princ a já 2
- 10:05 Fame – Cesta za slávou
- 11:50 Hospodu vám nedáme
- 13:25 Trattoria
- 14:45 Jak milovat s D
- 16:20 Všechny cesty vedou do Říma
- 17:50 Gentleman s pistolí
- 19:20 Vysněný život
- 21:00 Divoká karta
- 22:30 Smrtící krása
- 01:15 Tělo
- 02:55 Bitva o Inčchon
- 09:20 Tygři železnice
- 11:20 Upírky
- 12:50 Skrytá místnost
- 14:30 Smlouva s ďáblem
- 16:00 Španělská královna
- 18:05 Nádech pro lásku
- 22:15 Rocketman
- 01:05 Přestávka ve vysílání
- 04:25 Coco Chanel
- 06:15 Když byla Dolly Parton má matka
- 07:50 Na táboře
- 09:15 Heidi, děvčátko z hor
- 11:05 Návrat
- 14:20 Bůh masakru
- 15:40 Bernie
- 17:20 Muž ve stínu
- 21:00 Příležitost dělá zloděje
- 22:45 New Yorská serenáda
- 00:05 Matčino svědectví
- 01:40 Poslední semestr
- 03:05 Špatná matka
- 04:30 Přestávka ve vysílání
- 05:50 Láska v Indii
- 07:50 Criminal Games by Agatha Christie (17)
- 09:45 Večerní slunce
- 11:55 Královský víkend
- 20:00 Druhá šance
- 22:00 Vivárium
- 00:30 Footprints On The Moon
- 02:00 The Stranger Within A Woman
- 03:40 Trapped
- 05:00 The Finding
- 05:25 Tahrib
- 05:35 End of Program
- 06:00 Parole, Inc.
- 07:10 The Fabulous Dorseys
- 08:35 Father's Little Dividend
- 10:00 An Argument for Old Age
- 11:20 The Amazing Adventure
- 12:20 Hawaii
- 12:45 The Ambassador to Bern
- 14:05 The Terror
- 15:25 A Shriek In The Night
- 16:30 The Admiral Was A Lady
- 18:00 Flash
- 18:10 The Harvest
- 19:25 Father
- 21:00 Telesma
- 22:30 The River
- 04:00 GROSSLOCKNER KING OF THE HIGH ALPS
- 04:50 ANDALUSIA: THE MOORISH ARCHITECTURE
- 05:50 SARAH SHARK (EP. 04)
- 06:15 SARAH SHARK (EP. 05)
- 06:40 SARAH SHARK (EP. 06)
- 07:05 THE CONDOR MAN FROM ARGENTINA
- 10:10 RIVER KING
- 11:05 BRITTANY
- 12:00 VERSAILLES FURNITURE
- 12:55 INDIA'S JUNGLE BOOK HOSPITAL
- 13:50 ANIMAL DOCTORS
- 18:00 TAIPAN, THE MOST DANGEROUS SNAKE IN THE WORLD
- 18:55 INDIANS IN CANADA
- 19:50 ROLL ON CINEMA
- 20:45 CRANBERRY SEASON AT CAPE COD
- 21:35 ORGANIC PANIC (FASHION)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 FASHIONBOX TAKES NYC (11)
- 15:30 FASHIONBOX TAKES NYC (12)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (4)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (11)
- 19:00 GRAN CANARIA 2021
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (1)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (2)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (51)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (52)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 22:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 CANDIES
- 00:05 Hip Show S5 EP15
- 00:25 Hip Show S5 EP14
- 00:45 Hip Show S5 EP13
- 01:05 Bangkok Fight Night
- 02:50 Nr.1 Fight Show
- 23:55 Nr.1 Fight Show
- 00:00 KITE MASTERS 2018 (4)
- 00:30 KITE MASTERS 2018 (5)
- 01:00 GEARING UP 2020 (11)
- 01:30 GEARING UP 2020 (12)
- 02:00 BOAT SHOW 4K (2)
- 02:30 BOAT SHOW 4K (3)
- 03:00 SPORTS MAX (46)
- 03:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 04:00 RACEMAX MOTORSPORTS (20)
- 04:30 RACEMAX MOTORSPORTS (21)
- 05:00 WORLD OF WATERSPORTS (31)
- 05:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 06:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (17)
- 06:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (18)
- 07:00 GEARING UP 2020 (11)
- 07:30 GEARING UP 2020 (12)
- 08:00 BOAT SHOW 4K (2)
- 08:30 BOAT SHOW 4K (3)
- 09:00 SPORTS MAX (46)
- 09:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 10:00 GP RACING 2022 (46)
- 10:30 GP RACING 2022 (47)
- 11:00 SAILING TO TOKYO 2018 (4)
- 11:30 SAILING TO TOKYO 2018 (5)
- 12:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (3)
- 13:00 HELLAS RALLY RAID 2021
- 13:30 HOW TO BUILD A RACE CAR
- 16:00 SHIFTING GEARS
- 16:30 SHIFTING GEARS
- 17:00 INSIDE SAILING 2020 (11)
- 17:30 INSIDE SAILING 2020 (12)
- 18:00 CAPE EPIC 2018 (4)
- 18:30 CAPE EPIC 2018 (5)
- 19:00 AUTOSPEED 2019 (19)
- 19:30 AUTOSPEED 2019 (20)
- 20:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 20:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 21:00 KITE MASTERS 2018 (4)
- 21:30 KITE MASTERS 2018 (5)
- 22:00 RACING THE WORLD (1)
- 22:30 RACING THE WORLD (2)
- 23:00 WILD SURF 2019 (20)
- 23:30 WILD SURF 2019 (21)
- 00:25 FOR FUN ONLY (3)
- 00:45 DRONE WARS (2)
- 01:40 GOING BEYOND (BANGKOK #2)
- 02:35 VOLCANO ADVENTURE (VOLCANO FANTASIA)
- 03:30 DREAM JOURNEY (HOLBOX ISLAND)
- 04:15 INDIAN STREET FOOD $100 CHALLENGE IN MUMBAI.
- 04:45 BUGS ARE INVADING STREET FOOD IN ASIA. EXTREME VIETNAMESE STREET FOOD.
- 05:15 HOW IT'S MADE (THE YACHT YARD)
- 05:35 FOR FUN ONLY (CHASING THE WIND BALLOONS)
- 06:00 COSTA RICA: WILDLIFE UNDER THE RAINBOW
- 06:50 VISITING (COLOR)
- 07:35 THE GLOBAL BARBER: NICKEL BROOK BREWING CO. / VINTAGE CAR CO. & BARBERSHOP (BURLINGTON, ONTARIO)
- 08:00 EXOTIC ANIMAL MEAT IN TEXAS.
- 08:30 ROAD LESS TRAVELED RECAP
- 09:15 SOUTH SEAS SPEARO (4)
- 18:30 ENDLESS WINTER: SURFING EUROPE (1)
- 19:30 INK THERAPY (13)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 00:30 Jedinečné letisko v Dubaji (3)
- 01:20 Z blízka (7)
- 01:50 Téma (151)
- 02:30 Príbeh dvoch sestier (2)
- 03:20 Pieskové vojny (1)
- 08:00 Prečo vlastne pracujeme? (1)
- 08:40 Telenákup (4)
- 08:50 Rok 1968: Bod zlomu (2)
- 09:45 Téma (168)
- 12:00 Dejiny trochu inak (1)
- 13:00 Telenákup (2)
- 13:10 Najvplyvnejší influenceri v dejinách (4)
- 14:10 Sadnite si, prosím (31)
- 14:50 Travelistan (28)
- 15:15 Vyrobené na Slovensku (5)
- 15:25 Téma (151)
- 16:05 Telenákup (3)
- 16:15 Život vo vesmíre (2)
- 17:05 Churchillova výzva (1)
- 18:05 Svet kódov (3)
- 19:00 Telenákup (1)
- 19:10 Vraždy na výletnej lodi (7)
- 20:00 Hitlerova olympiáda (1)
- 20:40 Ako sa zabávajú v Pchjongjangu (1)
- 21:45 Vyrobené na Slovensku (6)
- 21:55 K-FUN (34)
- 00:05 Naše zprávy
- 00:20 VIP svět
- 00:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:15 Na plac!
- 02:25 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (17)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:05 Kurňa, co to je?
- 23:25 Cyranův poloostrov (17)
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:10 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:35 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:50 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 02:50 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:50 Česká tajenka
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:00 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Poklad z půdy
- 17:55 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Léto v Itálii
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy
- 04:25 Vtipkování: Jaromír Nosek
- 05:00 Světlá hodinka s Jaroslavem: Martina Skala (1/2)
- 05:50 Byznys na vrcholu: Pavel Švagr, předseda SSHR
- 06:20 Ústecký zpravodaj
- 06:30 Valašský zpravodaj
- 06:40 Týden z jihu Čech
- 07:00 Magazín z Prostějova
- 07:30 Magazín z Orlickoústecka
- 07:45 Magazín z Moravskoslezského kraje
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:10 Michael V. Show
- 23:15 Dobrý večer s A11: repríza
- 00:25 Ztracený svět (15)
- 01:10 Ztracený svět (16)
- 01:55 Společnost Adventure (11)
- 02:40 Společnost Adventure (12)
- 03:25 Námořní vyšetřovací služba XVII (9)
- 08:00 Xena II (2)
- 09:00 Profil zločinu VII (10)
- 14:00 Xena II (2)
- 14:55 Profil zločinu VIII (2)
- 16:10 Profil zločinu VIII (3)
- 17:20 A-Team III (9)
- 20:00 Xena II (3)
- 21:00 Muž ve stínu
- 23:40 Území mrazu
- 00:40 Ztracený svět III (13)
- 01:35 Lovci pokladů III (9)
- 02:20 Lovci pokladů III (10)
- 03:05 Totalcar VI (1)
- 03:30 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (11)
- 10:00 Ztracený svět III (12)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Ztracený svět III (12)
- 13:55 A-Team III (14)
- 14:55 Lovci pokladů III (11)
- 15:55 Lovci pokladů III (12)
- 16:55 Ztracený svět III (13)
- 17:55 Ztracený svět III (14)
- 18:50 Xena III (12)
- 19:50 A-Team III (15)
- 20:50 Ztracený svět III (14)
- 21:50 Lovci pokladů III (11)
- 22:50 Lovci pokladů III (12)
- 23:45 Xena III (12)
- 00:00 Dcery duchem (42)
- 01:25 Brousko III (103)
- 02:25 Brousko III (104)
- 03:15 Seriálový tip (1)
- 03:30 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (42)
- 12:20 Teleshop (1)
- 12:40 Domek na prérii VI (15)
- 13:40 Ranč Heartland III (12)
- 14:35 Ranč Heartland III (13)
- 15:35 Brousko III (105)
- 16:40 Dcery duchem (43)
- 18:05 Domek na prérii VI (16)
- 19:05 Ranč Heartland III (14)
- 20:00 Ranč Heartland III (15)
- 21:00 Domek na prérii VI (16)
- 22:00 Ranč Heartland III (14)
- 23:00 Ranč Heartland III (15)
- 23:55 Dcery duchem (43)
- 00:00 Sbohem, synu
- 03:10 Boj sněžného pluhu s mafií
- 05:10 Sbohem, synu
- 10:40 Putování tučňáků
- 12:10 Imigrant
- 14:15 Dějiny lásky
- 16:35 Dobrý zrádce
- 18:35 Fantom opery
- 20:15 Naprostí cizinci
- 22:00 Teddy
- 23:35 Toni Erdmann
- 01:30 Hejtři
- 03:10 Dealer III
- 08:55 Lily Lane
- 10:35 Amatéři
- 12:20 France
- 14:40 Místo splněných přání
- 16:30 Kafarnaum
- 18:40 Chronic
- 20:20 Pěkně tučná sebeláska
- 22:00 Dealer III
- 23:50 Věž. Jasný den.
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Sníček a Dúhalka 2
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 Bílý tesák (Šedý bobr)
- 06:55 Staré pověsti české (Bílá paní)
- 07:00 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bleděmodrá)
- 07:20 Mach a Šebestová (Oběť pro kamaráda)
- 07:30 Já Baryk (9)
- 07:45 Tisíc a jedna noc (Taškář Džina)
- 08:00 Žofka a její dobrodružství (7)
- 08:05 Broučci (Narodil se Brouček)
- 08:20 O Dorotce (Dorotka a hvězda)
- 08:30 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a škola)
- 09:00 Teleshopping
- 10:05 Staré pověsti české (Boží soud)
- 10:15 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Fousek)
- 10:25 Mach a Šebestová
- 10:40 Já Baryk (10)
- 10:45 Tisíc a jedna noc (Odměna)
- 11:00 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka překazila školení)
- 11:20 Broučci (Byl podzim…)
- 11:25 O Dorotce (Dorotka a hodiny)
- 11:35 Pojďte pane, budeme si hrát (Potkali se u Kolína)
- 12:00 Za volantem nepřítel
- 13:40 Kinosál
- 14:00 V proudech
- 15:35 Splašené čepice
- 16:00 Ta naše písnička česká II
- 17:40 Kinosál
- 20:00 Cesta do hlubin študákovy duše
- 21:35 Uloupený obraz
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 2Bobule
- 23:40 Teleshopping
- 18:00 Klimatická krize (Sucho)
- 19:05 Skupina Paranormal (2)
- 22:25 Strašidelná setkání (10)
- 23:45 Černá planeta
- 00:00 Umělá inteligence
- 01:25 Dárce
- 03:00 Projekt Cat City
- 04:25 To není moje sestra
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 08:25 Princezna Diana (Posedlost Dianou)
- 09:25 Německá armáda
- 12:15 Utajovaná historie Dne D
- 13:10 Za oponou médií (Šlechta)
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Zapomenutá armáda
- 01:25 Grimsby
- 02:40 Formula 51
- 09:20 Spartakus (2)
- 10:55 Dvojníci
- 12:45 Zelňačka
- 14:30 Po čem ženy touží
- 16:40 Ve jménu krále
- 20:20 Rudý škorpion
- 22:00 Černý déšť
- 00:55 Dalších 48 hodin
- 02:25 Zločinec
- 04:00 Americano
- 05:40 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 2000’s
- 05:50 Ultimate Countdown: Top Ten - Greatest Action Heroes
- 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři (3)
- 06:30 Zoom In - Doctor Strange in the Multiverse of Madness
- 06:40 Zoom In - Death on the Nile
- 06:50 Království prstenu (1)
- 08:40 Království prstenu (2)
- 10:15 Pravá a levá ruka ďábla
- 12:10 Kleopatra (1)
- 13:50 Kleopatra (2)
- 15:25 Sloužit Sáře
- 18:40 Past
- 20:35 Teror ve vlaku
- 22:00 Resident Evil: Afterlife
- 23:35 Maximální riziko
- 12:00 Policejní stíhači XV (3)
- 13:00 Policejní stíhači XV (4)
- 20:00 Thelma & Louise
- 23:00 Tiché místo část II
- 04:00 Foodicted (Phillipines)
- 04:30 Timeless Tamil Nadu (Chennai, India)
- 05:00 Xplore India (Chhattisgarh 1)
- 05:30 Bucket List (Fukuoka)
- 06:00 Great World Hotels (Heritage Le Tel Fair)
- 06:30 Backpack (Kutch, India)
- 07:00 Foodicted (Siem Reap 1)
- 07:30 Xplore Oman (Muscat)
- 10:00 Foodicted (Siem Reap 2)
- 10:30 Xplore Oman (FINS)
- 11:00 Xplore India (Chhattisgarh 3)
- 11:30 Bucket List (Gyokuro Tea)
- 14:00 World Spas (Evason Mai'n, Jordan)
- 14:30 Bucket List (Ohana)
- 15:00 10 Days South Africa (Durban)
- 15:30 Backpack (Baku, Azerbaijan)
- 16:00 Foodicted (Brussels 2)
- 16:30 City Breaks (Budapest 2)
- 17:00 World Spas (Sarovar Premier, Kerala)
- 17:30 Bucket List (Qura)
- 20:00 World Heritage (Pattadakal and Konark)
- 20:30 Foodicted (Bangkok 2)
- 21:00 Bucket List (Sakurajima)
- 21:30 Glimpses (Spiti)
- 04:12 Když žraloci útočí: 360 stupňů (Ve špatný čas na špatném místě)
- 04:54 Divocí, chytří a smrtící (Šestý smysl)
- 05:38 Skvělá farma doktora Pola (Problémy v rouše beránčím)
- 06:00 Skvělá farma doktora Pola (Jezírko s ostrovem)
- 06:21 Skvělá farma doktora Pola (Chyťte ovečky)
- 06:42 Australský kovboj IV (Krokodýlí pohroma)
- 07:03 Australský kovboj IV (Trosečník)
- 07:23 Žraloci Rudého moře útočí
- 08:09 Příběhy z divočiny (Sucho)
- 08:55 Predátor vs. kořist (Lev)
- 09:41 Žraloci Rudého moře útočí
- 10:27 Příběhy z divočiny (Sucho)
- 11:13 Příběhy z divočiny (Povodeň)
- 11:58 Příběhy z divočiny (Mládí)
- 14:15 Predátor vs. kořist (Krokodýl)
- 15:01 Obří žraloci
- 15:47 Žraloci Rudého moře útočí
- 00:25 Zvláštní a záhadné VI (7)
- 01:10 Filmy a realita IV (6)
- 01:55 Je tohle možné?! - Neuvěřitelný svět VII (3)
- 02:40 Jednoho dne… (3)
- 03:35 Záhady světových válek (6)
- 04:25 Za mřížemi: Nejkrutější věznice světa II (5)
- 05:15 Biblické záhady (4)
- 06:00 Afrika z výšky (3)
- 07:05 Fantastické inženýrství (5)
- 10:00 Život v sevření mrazu VI (6)
- 11:00 Afrika z výšky (3)
- 16:05 Zvláštní a záhadné VI (6)
- 17:00 Fikce, nebo pravda IV (5)
- 00:20 Královna čokolády IV (1)
- 00:45 Luca vaří italsky II (Salám)
- 01:10 David Rocco - Chutě domova (Vzpomínky na dětství)
- 01:35 Markéta na trhu (7)
- 02:00 Programové tipy
- 06:00 Mistrovské pečení VII (Dezerty)
- 07:15 Čokoládový ráj (9)
- 07:45 Zákusky Almy Obreganové II (5)
- 00:00 Lovci odpadu: Restaurátoři IV (9)
- 01:00 Lovci odpadu: Restaurátoři V (9)
- 02:00 Schováno v kůlnách VI (10)
- 02:30 Schováno v kůlnách V (16)
- 03:00 Lovci odpadu IX (11)
- 12:00 Rození obchodníci XVIII (4)
- 13:00 Asfaltoví kovbojové (2)
- 20:00 Nejsmrtelnější úlovek XIX (10)
- 21:00 Odtahovka Vegas (3)
- 00:15 Výslech v syrové podobě (Ponecháni v listí)
- 01:00 Vraždy: Hodiny na zabití V (Krev na knihách)
- 01:45 Motiv k vraždě (Doktor Smrt)
- 02:05 Motiv k vraždě (Odstřelovač z texaské věže)
- 02:30 Soudní kamera IV (84. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera IV (85. epizoda)
- 03:25 Po prvních 48 hodinách XIV (Rodina na prvním místě)
- 00:00 Prodej domů v New Orleans II (Historický vs. okázalý)
- 00:30 Prodej domů v New Orleans II (Město u jezera vs. bungalov)
- 01:00 Život v Mexiku (Bydlení u pláže v Akumalu)
- 01:30 Život v Mexiku (Hledání kořenů v Tulumu)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XII (Inspirace ze srdce)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIII (1)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVII (Nová práce v Ocean City)
- 03:30 Hledáme nemovitost CL (Nový výkop v Dallasu)
- 00:40 Kuchyně 20: Výhry všedních večerů - 2. část (3)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 7: Fiesta z jarních květin (6)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 27: Nejlepší na sněhu (9)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 27: Vegetariánské soupeření (10)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 21: Pořádné omáčky (2)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 21: Klasiky napříč krajinou (3)
- 03:40 Strašidelné výrobky z perníku 2: Reykjavík (6)
- 04:25 Strašidelné výrobky z perníku 2: San Francisco (7)
- 05:10 Strašidelné výrobky z perníku 2: Bergen (8)
- 06:00 Kuchyně 20: Cenami ověnčená sytá jídla, 1. část (4)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Dovolená v Los Angeles (17)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 7: Jarní sušenkové klasiky (7)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 27: Flirt s vítězstvím (11)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Řetěžová reakce)
- 01:25 Válka skladů XV (Kámoši se slunečníky)
- 01:45 Válka skladů XV (Cesta Gam Gamu)
- 02:10 Válka skladů XV (Čtyři uchazeči a pohřeb)
- 02:35 Mistři aukcí V (Na závodní dráze)
- 03:00 Mistři aukcí III (Noc výdělečných mrtvých)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (První dáma zástavy)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Tajemství Hvězdných předků)
- 04:30 Prokletí ranče Skinwalker IV (Život ve světě metamateriálů)
- 05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (Nadšení nebo zklamání?)
- 06:00 Mistři aukcí III (Ton letí do výšin)
- 06:20 Mistři aukcí III (Jak vyšoupnout aukčního lovce)
- 06:40 Z ohnivé výhně IX (Plechová výzva)
- 07:25 Hvězdy zastavárny XXIV (Nadšení nebo zklamání?)
- 00:00 Global Treasures (Palea & Kato Pafos)
- 00:12 Vista Point (Šanský stát)
- 00:38 Global Treasures (Ghadāmis)
- 00:50 Nature Wonders (Kaňon Červená skala)
- 01:00 Cosmos Global (Kulturní metropole 2)
- 01:53 Planet Terra (Národní park Keoladeo)
- 02:00 7 Days (Sýrie)
- 02:53 Planet Terra (Madeira)
- 03:00 Doc Time (Zapomenuté stezky Ticina)
- 03:30 Vista Point (Montreal)
- 04:00 7 Days (Bali)
- 04:55 Planet Terra (Hamburg)
- 05:00 Vista Point (Meknes)
- 05:27 On Tour (Cesta do Dolomitov)
- 05:54 Planet Terra (Dar es Salaam)
- 06:00 On Tour (Nockalmstrasse)
- 06:27 Nature Wonders (Národní park Mesa Verde)
- 06:38 Planet Terra (Pula)
- 06:43 Global Treasures (Aksum)
- 06:54 Planet Terra (Avignon)
- 07:00 Vista Point (Irsko)
- 07:27 Global Treasures (Chur)
- 07:38 Planet Terra (Akhtala)
- 07:43 Global Treasures (Storkyrkan)
- 07:54 Planet Terra (Sighisoara)
- 08:00 On Tour (Plavba po čtyřech řekách)
- 08:27 Vista Point (Kobenhavn)
- 08:54 Planet Terra (Trans-Andská železnice)
- 09:00 Vista Point (New York)
- 09:27 Nature Wonders (Vodopády Krimmler)
- 09:38 Planet Terra (Olsztynek)
- 09:43 Global Treasures (Chrámy Tamil Nadu)
- 09:54 Planet Terra (Lávové pole Dimmuborgir)
- 10:00 Vista Point (Neapolský záliv)
- 10:29 On Tour (Plavba po Níle)
- 10:55 Planet Terra (Belianska jaskyňa)
- 11:00 Travel Logue (Jemen na kole)
- 11:27 Vista Point (Malta)
- 11:54 Planet Terra (Nara)
- 12:00 Nature Parks (Krugerův národní park)
- 12:48 Global Treasures (Karakorum)
- 13:00 Terra Mystica (Koloseum)
- 13:27 Nature Wonders (Agua Azul)
- 13:38 Planet Terra (Vwaza Marsh)
- 13:43 Global Treasures (Košice)
- 13:54 Planet Terra (Kyjev)
- 16:00 On Tour (Vlak Jakobín)
- 16:29 Vista Point (Florida)
- 16:55 Planet Terra (Naantali)
- 17:00 Vista Point (Údolie Wachau)
- 17:27 Global Treasures (Lukang)
- 17:38 Planet Terra (Uppsala)
- 17:43 Global Treasures (Pevnosť Galle)
- 17:54 Planet Terra (Boyana)
- 20:00 Global Treasures (Petra)
- 20:12 Vista Point (Hongkong)
- 20:39 Regio (Okolí Bodminu)
- 20:50 Global Treasures (Kerkouane)
- 21:00 On Tour (Transsibírska magistrála)
- 21:29 Vista Point (Bangkok)
- 21:55 Planet Terra (Köszeg)
- 22:00 Esovision (Zimní krajina)
- 22:27 Global Treasures (Pisa)
- 22:38 Planet Terra (Delta Mekongu)
- 22:43 Global Treasures (Willemstad)
- 22:54 Planet Terra (Znojmo)
- 23:00 Nature Parks (púšť Kalahari)
- 23:48 Nature Wonders (Ledovec Perito Moreno)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Snooker
- 02:00 Cyklistika
- 03:00 Cyklistika
- 04:00 Snooker
- 06:30 Cyklistika
- 08:30 Snooker
- 10:00 Cyklistika
- 11:30 Jachting
- 12:00 Tenis
- 13:00 Cyklistika
- 14:30 Cyklistika
- 18:00 Tenis
- 20:00 Tenis
- 22:00 Cyklistika
- 01:00 Cyklistika
- 02:00 Snooker
- 03:00 Snooker
- 04:00 Cyklistika
- 06:30 Snooker
- 08:30 Cyklistika
- 10:00 Snooker
- 11:30 Cyklistika
- 13:00 Tenis
- 14:00 Snooker
- 16:00 Tenis
- 18:00 Snooker
- 19:30 Cyklistika
- 21:00 Golf
- 00:00 Házená
- 01:45 Házena, Dare to Rise - Ludovic Fabregas
- 02:00 Tenis
- 04:00 Tenis
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Leksand - Oskarshamn
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Tenis
- 13:00 Tenis
- 15:00 Tenis
- 01:00 MVP
- 01:45 Fotbal: Al Nassr - Al Raed
- 04:00 Fotbal: Real Madrid - Barcelona
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Házená
- 09:15 Televizní nákupy
- 09:45 Házená
- 11:30 MVP
- 12:15 Házená
- 16:30 Fotbal: Cagliari - Řím
- 18:45 Fotbal: Janov - Inter
- 21:00 Poker
- 22:00 Fotbal: Serie A
- 23:00 Fotbal, Zákulisí Serie A, upoutávka magazínu
- 23:30 Tenis
- 00:00 UTS NEW YORK 2024
- 01:00 Autožurnál
- 01:30 UTS NEW YORK 2024
- 02:30 UTS NEW YORK 2024
- 03:30 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 18:00 Topspeed
- 19:00 FC Erzgebirge Aue SG - Dynamo Dresden
- 21:00 MM Automotive
- 21:15 SC Farense - Sporting CP
- 23:15 UTS NEW YORK 2024
- 00:30 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 Amazonka Truck
- 19:30 Autožurnál
- 20:00 Za rybami světových moří
- 20:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 21:15 Martin z Martina
- 22:00 UTS NEW YORK 2024
- 23:00 Motoring
- 00:15 Zpětný chod: Lamborghini Countach & Murcielago (45)
- 00:30 Praví chlapi a jejich bouráky (46)
- 00:45 Rychlé kolo: BMW M6 Coupé (47)
- 01:15 MS v rallycrossu s Mattiasem Ekströmem (48)
- 01:45 Racing Files: Francouzská spojka (49)
- 02:15 Blochovy rozbory (50)
- 03:05 Přednost v jízdě: Ford Kuga PHEV (51)
- 03:15 Hraniční jízda podél poledníku (52)
- 03:45 Autokvartet (53)
- 04:45 V Land Roveru Afrikou (54)
- 05:15 Supertest elektromobilů: BMW iX (1)
- 06:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (2)
- 06:50 Testovací tým: Ford Explorer PHEV vs. Land Rover Defender PHEV (3)
- 07:10 Přednost v jízdě: Porsche Cayman GT4 e-Performance (4)
- 07:25 Zprávy (5)
- 07:30 Sedm nejrychlejších (6)
- 07:45 Garáž 21 (7)
- 18:00 Zprávy (29)
- 18:05 Sedm nejrychlejších (30)
- 18:20 Garáž 21 (31)
- 18:45 Poklady v garáži (32)
- 19:15 Poklady v garáži (33)
- 19:45 Zpětný chod: Lamborghini Countach & Murcielago (34)
- 00:00 Noční program
- 09:00 D+D REAL Czech Masters
- 13:00 Danish Golf Championship
- 18:00 Danish Golf Championship
- 00:00 SBS (Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl)
- 00:30 Rybáři gurmáni (Boj se sumci)
- 01:00 Satur Baits (Slunce, vítr, déšť, Legend Lake)
- 01:30 Kolem řeky Kriš s Reviczkym (2)
- 02:00 Myslivecká kuchyně (S Lászó Gálem 1.díl)
- 02:30 Myslivecká kuchyně (S Lászó Gálem 2.díl)
- 03:00 Mistr zbrojíř (Test tlumičů)
- 03:30 Rybolov bez hranic (Károly Bokor - S Wizard novinkami na rozmarném Dunaji)
- 04:00 KORDA (Danny Fairbrass na jezeru Szűcsi 1.díl)
- 04:30 VII. Halcatraz Cup (Levelek 2024)
- 05:00 Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem (Lov ve Španělsku Velichko 1.díl)
- 05:30 Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem (Lov ve Španělsku Velichko 2.díl)
- 06:00 Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem (Rakousko - Maďarsko)
- 06:30 Fishimine S3 (2. Na tekoucích vodách - Kriš)
- 07:00 Gábor Döme (Na legendárních vodách 1.díl - Obři jezera Ohat na trhačku)
- 07:30 Gábor Döme (Na legendárních vodách 2.díl - Obři jezera Ohat na trhačku)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 1Charted
- 16:00 Óčko hity
- 17:00 New Music Radar
- 18:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 18:15 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 1Charted
- 16:00 Óčko hity
- 17:00 New Music Radar
- 18:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 18:15 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 11:00 90’s hitparáda
- 12:00 Největší hity
- 18:00 90’s hitparáda
- 19:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 23:00 Největší hity
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 11:00 90’s hitparáda
- 12:00 Největší hity
- 18:00 90’s hitparáda
- 19:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 23:00 Největší hity
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 FRESH
- 12:00 WORKIN’
- 15:00 TRIPLESHOT
- 15:10 WORKIN’
- 18:00 CZECH SPOTIFY LIST
- 19:00 CZ&SK
- 20:00 JUMPIN’
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (62)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (158)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (131)
- 08:20 Nespoutaný anděl (132)
- 09:20 Barvy lásky (10)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Námořní hlídka (10)
- 15:55 Wolffův revír (112)
- 16:55 Stefanie (111)
- 17:55 Stefanie (112)
- 18:55 Nespoutaný anděl (133)
- 19:55 Nespoutaný anděl (134)
- 20:55 Wolffův revír (113)
- 21:55 Námořní hlídka (11)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 BACKSTAGE
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 BACKSTAGE
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 VÍKEND
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 00:00 Duran Duran
- 01:26 Imagine Dragons
- 02:30 Childish Gambino
- 02:44 Various Artists
- 03:00 Alice Cooper
- 04:20 Linkin Park - Linkin Park
- 05:46 Various Artists
- 06:01 Muse
- 07:42 Of Monsters and Men
- 08:40 Dire Straits
- 09:03 30 Seconds To Mars
- 10:32 Lorde
- 11:26 City and Colour
- 11:45 Various Artists
- 12:00 Alice Cooper
- 13:20 Linkin Park - Linkin Park
- 14:46 Various Artists
- 15:00 Frank Zappa
- 16:58 Limp Bizkit
- 17:58 Robbie Williams
- 19:21 Rod Stewart
- 20:35 AJR
- 20:54 Various Artists
- 21:03 LL Cool J
- 21:50 Kasabian
- 23:02 Paul McCartney
- 00:20 Geordie Shore XIX (2)
- 01:05 K popukání XXVIII (29)
- 01:30 K popukání XXVIII (31)
- 01:55 K popukání XXVIII (32)
- 02:15 K popukání XXVIII (34)
- 02:40 K popukání XXVIII (36)
- 03:00 K popukání XXVIII (37)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 08:30 MTV Top 20
- 09:30 Náctileté maminky: Další kapitola (19)
- 14:40 K popukání XXV (34)
- 15:05 Ideální pár - Británie (6)
- 15:55 Ideální pár - Británie (7)
- 20:30 Ridiculousness XXXVIII (32)
- 20:55 K popukání XXXVI (15)
- 21:15 K popukání XXXVI (19)
- 21:40 K popukání XXXVI (21)
- 22:00 Chyceni při činu: Nevěrní (5)
- 22:45 Mistr jehly VIII (7)
- 23:35 Geordie Shore XIX (3)
- 00:00 2014 Wrapped!
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 09:00 MTV Top 20
- 11:00 Worldwide Hits!
- 15:00 Coldplay: The Hits
- 16:00 Fresh Out
- 17:00 2004: Wrapped!
- 19:00 Non Stop Dance Anthems
- 05:00 Rap & R’n’B Jamz
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Shakira x Britney
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 MTV Dancefloor Chart: 2006
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUTŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PODIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 COUNTRY KLUB
- 22:33 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 CHVILKA S...
- 08:30 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 09:00 ZLATÁ DESÍTKA
- 11:25 ČAS NA DECHOVKU
- 11:50 ZÁDÁNO PRO HARMONIKU
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:50 ZLATÁ DESÍTKA
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:30 CHVILKA S...
- 18:00 ČESKÁ FOUKANÁ
- 19:20 ZÁDÁNO PRO HARMONIKU
- 19:45 ŠLÁGR SILVESTRY
- 20:20 VEČER PLNÝ...
- 23:15 ZÁBAVA NA PÁTEČNÍ VEČER
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:20 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 09:25 COUNTRY
- 09:55 ŠLÁGR MARKET
- 11:05 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 11:55 COUNTRY
- 12:30 ŠLÁGR SILVESTRY
- 13:05 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 13:55 ŠLÁGR MARKET
- 15:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 16:05 BAVÍME SE SE ŠLÁGREM
- 16:55 COUNTRY
- 17:30 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 18:15 ŠLÁGR MARKET
- 19:20 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 20:10 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 20:45 ČAS NA DECHOVKU
- 21:45 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět (Mikrovlnka)
- 00:20 Gumballův úžasný svět (Stíhačka)
- 00:30 Gumballův úžasný svět (Helma)
- 00:45 Gumballův úžasný svět (Bitka)
- 00:55 Gumballův úžasný svět (Konec)
- 01:10 Gumballův úžasný svět (DVD)
- 01:25 Gumballův úžasný svět IV (Autobus)
- 01:35 Gumballův úžasný svět IV (Noc)
- 01:50 Gumballův úžasný svět IV (Nedorozumění)
- 02:00 Gumballův úžasný svět IV (Kořeny)
- 02:10 Gumballův úžasný svět IV (Obvinění)
- 02:20 Gumballův úžasný svět IV (Detektiv)
- 02:35 Gumballův úžasný svět IV (Souboj)
- 02:45 Gumballův úžasný svět IV (Kompilace)
- 02:55 Gumballův úžasný svět IV (Pohroma)
- 03:05 Gumballův úžasný svět V (Návrat)
- 03:15 Gumballův úžasný svět V (Historky)
- 03:25 Gumballův úžasný svět V (Kamarád)
- 03:35 Gumballův úžasný svět V (Nuda)
- 03:50 Gumballův úžasný svět V (Vize)
- 04:00 Gumballův úžasný svět V (Volba)
- 04:10 Gumballův úžasný svět V (Kód)
- 04:20 Gumballův úžasný svět V (Test)
- 04:30 Gumballův úžasný svět V (Výběr)
- 04:40 Gumballův úžasný svět V (Háček)
- 04:50 Gumballův úžasný svět V (Rozruch)
- 05:05 Gumballův úžasný svět V (Zprávy)
- 05:15 Gumballův úžasný svět V (Váza)
- 05:21 Lamput III (Superdoktoři)
- 05:25 Gumballův úžasný svět V (Ollie)
- 05:35 Gumballův úžasný svět V (Brambora)
- 05:45 Gumballův úžasný svět V (Čaroděj)
- 06:00 Craig od potoka IV (Rychlojméno)
- 06:10 Craig od potoka IV (Jiskřivé řešení)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! VII (Káčko a Beasty)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! VII (DC)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VII (Tvůrčí géniové)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VII (Panství a manýry)
- 07:20 Bakugan
- 07:30 Bakugan
- 07:45 Mezi námi medvíďaty II (Přehlídka)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Všude dobře, na sněhu nejlíp)
- 08:15 Mladí Titáni do toho! III (Jen tak si hovět)
- 08:25 Mladí Titáni do toho! III (Jo!)
- 08:35 Mladí Titáni do toho! III (Jízda na drakovi)
- 08:50 Mladí Titáni do toho! III (Kokosové dortíky)
- 09:00 Mladí Titáni do toho! III (Taktika otevřených dveří)
- 09:15 Mladí Titáni do toho! III (Čistý protein)
- 09:25 Mladí Titáni do toho! III (Ostrov šílených přání)
- 09:35 Mladí Titáni do toho! III (Títánská show)
- 09:50 Mladí Titáni do toho! III (Zubit se)
- 10:00 Mladí Titáni do toho! III (Pláštík)
- 10:15 Mladí Titáni do toho! IV (Krevety a pečeně)
- 10:25 Mladí Titáni do toho! IV (Halloween vs. Vánoce)
- 10:45 Mladí Titáni do toho! IV (Dům plný nástrah)
- 10:55 Mladí Titáni do toho! IV (Rybí voda)
- 10:56 Mladí Titáni do toho! II
- 11:10 Mladí Titáni do toho! IV (Televizní rytíř)
- 11:20 Mladí Titáni do toho! IV (Beast Boy a Starfire mají narozeniny)
- 11:35 Mladí Titáni do toho! IV (Vnitřní krása kaktusu)
- 11:45 Mladí Titáni do toho! IV (Filmová noc)
- 11:55 Mladí Titáni do toho! IV (Trvalý záznam)
- 12:10 Mladí Titáni do toho! IV (Beast Boy a Raven, část 1)
- 12:20 Mladí Titáni do toho! IV (Beast Boy a Raven, část 2)
- 12:30 Mladí Titáni do toho! IV (Letní čas)
- 12:45 Mladí Titáni do toho! IV (Zlatý standard)
- 12:55 Mladí Titáni do toho! IV (Mistr detektiv)
- 13:10 Mladí Titáni do toho! IV (Velikonoční děsy)
- 13:20 Mladí Titáni do toho! IV (Avoboho)
- 13:30 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a dortíkový pudl)
- 13:40 Craig od potoka II (Tajemství časostráže)
- 13:50 Craig od potoka II (Návrat Zimolezových rangerů)
- 14:05 Craig od potoka II (Pevnost Williams)
- 14:15 Craig od potoka II (Stařešina Kelsey)
- 14:30 Totální Dramarama II (Hra na schovávanou)
- 14:40 Totální Dramarama II (Královské trůnění)
- 14:55 Totální Dramarama II (Vzdálení příbuzní, část první)
- 15:05 Totální Dramarama II (Vzdálení příbuzní, část druhá)
- 15:10 Lamput IV (Fotbalová horečka)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! VII (Kyle)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! VII (Televizní rytíř)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! VII (Za chvíli budeme zpátky)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! VII (Přírodní plyn)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Medvědi ve tmě)
- 16:30 Mezi námi medvíďaty (Dům Baby Jagy)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Pohádka o dvou Leďácích)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Ovčáčtí medvídci)
- 17:05 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a dortíkový pudl)
- 17:15 Pan Magoo (Záchrana skřítků na umělém trávníku)
- 17:20 Pan Magoo (Soumrak okurky)
- 17:30 Pan Magoo (Akrobatický zápas)
- 17:45 Craig od potoka III (Odpolední svačinová výzva)
- 17:55 Craig od potoka III (Netvor z bažin)
- 18:05 Craig od potoka III (Král táborníků)
- 18:20 Craig od potoka III (Vzestup a pád Zeleného ponča)
- 18:30 Craig od potoka III (Nepotřebuju čepici)
- 18:45 Ben 10 II (To je ono)
- 18:55 Ben 10 II (Vánoční duch)
- 19:05 Ben 10 II (Ufoni minulosti)
- 19:25 Totální Dramarama III (Sním o zloduchovi)
- 19:35 Totální Dramarama III (Veverky veverky veverky)
- 19:45 Lamput IV (Každý potřebuje přítele)
- 19:55 Mladí Titáni do toho! II
- 20:05 Mladí Titáni do toho! II
- 20:15 Mladí Titáni do toho! II
- 20:35 Bakugan
- 20:45 Bakugan
- 21:00 Gumballův úžasný svět II (Kolos)
- 21:10 Gumballův úžasný svět II (Rytíři)
- 21:25 Gumballův úžasný svět II (Ovladač)
- 21:35 Gumballův úžasný svět II (Lednička)
- 21:55 Gumballův úžasný svět II (Banán)
- 22:05 Gumballův úžasný svět II (Kytka)
- 22:20 Gumballův úžasný svět II (Telefon)
- 22:30 Gumballův úžasný svět II (Práce)
- 22:45 Gumballův úžasný svět II (Halloween)
- 23:00 Gumballův úžasný svět II (Poklad)
- 23:15 Gumballův úžasný svět II (Slova)
- 23:25 Gumballův úžasný svět II (Omluva)
- 23:40 Gumballův úžasný svět II (Lebka)
- 23:50 Gumballův úžasný svět II (Vánoce)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Kit)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings II (Timeless Bear)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings II (Weightless Bear)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings II (Call of the Bear)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings II (Yummy Fly)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings II (Good Bear, Bad Bear)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings II (Hat Tricks)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (The Disappearing Mushler)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (Bouncing Back)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Morel in the Dark)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (The Adventurers)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Squirreled Away)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Looney Science)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Sea School)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Mail Whale)
- 02:50 Batwheels (Mechanic Panic)
- 03:00 Batwheels (To the Batmobile!)
- 03:15 Batwheels (Improvise My Ride)
- 03:25 Batwheels (Dynamic Du-Oh-No)
- 03:35 Batwheels (Sidekicked to the Curb)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings IV (Cocoa Tree Spread)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings IV (Wild Mutations)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings IV (Every Which Way)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings IV (Cabin In The Moon)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings (Polar Bear)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings (Bear Spread)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings (Cellular Bear)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings (Jurassic Bear)
- 04:50 Tom and Jerry (Be Careful What You Fish For)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz (Emeralds of Zog)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz (Cooking Up Some Magic)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz (Copy Cat)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz (Snow Place Like Home)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz (Mirror Madness)
- 06:00 Grizzy and The Lemmings III (For Peanuts)
- 06:05 Grizzy and The Lemmings III (Within Snout's Reach)
- 06:10 Grizzy and The Lemmings III (Safari Express)
- 06:25 Grizzy and The Lemmings III (False Children)
- 06:30 Grizzy and The Lemmings III (Game Of Stone)
- 06:40 Grizzy and The Lemmings III (Tam-Tam Lemming)
- 06:45 Grizzy and The Lemmings III (Ice Madness!)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings IV (Wild Mutations)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings IV (Every Which Way)
- 07:10 Grizzy and The Lemmings III (Tilted Lemings)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings III (In Your Dreams)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings III (Super-Voltaic Cabin)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings III (1 + 1 = 1)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings III (Jelly Lemmings)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings III (Javelin Lemmings)
- 08:05 Grizzy and The Lemmings III (Franken-Grizzy)
- 08:15 Grizzy and The Lemmings III (Lemming On Canvas)
- 08:30 Grizzy and The Lemmings III (Musical Discord)
- 08:35 Grizzy and The Lemmings III (A Bear In The Sheepfold)
- 08:40 Grizzy and The Lemmings III (Jelly World)
- 08:50 Meet the Batwheels (Bad Day)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series II (Car Wash)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series II (Where Did You Get That Cat?)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series II (Valuable Lessons)
- 09:35 Mr Bean: The Animated Series II (Halloween)
- 09:45 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Lemonade)
- 10:00 Lucas the Spider (A New Spider in Town)
- 10:05 Lucas the Spider (Dollhouse Mates)
- 10:10 Lucas the Spider (Lucas we have a Problem)
- 10:15 Lucas the Spider (Egg-Scuse Me)
- 10:30 Lucas the Spider (Pokey Dokey)
- 10:35 Lucas the Spider (Boot Castle)
- 10:45 Lucas the Spider (Avocado's Long Time Out)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings IV (Wild Mutations)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings IV (Every Which Way)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings III (Tilted Lemings)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings (Lemming Tonic)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings (Bear Itch)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings (Thirst Quencher)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings (Spider Lemmings)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Cheddar Days)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Blast Off)
- 12:25 The Tom and Jerry Show (Sleep Disorder)
- 12:35 The Tom and Jerry Show (Tom's In-Tents Adventure)
- 12:55 The Tom and Jerry Show (Birthday Bashed)
- 13:05 The Tom and Jerry Show (Feline Fatale)
- 13:15 The Tom and Jerry Show II (Picture Imperfect)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series III (Coffee Bean)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series III (The Big Freeze)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series III (Scrapper Cleans Up)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series III (Coach Trip)
- 14:20 Thomas & Friends - Shorts XXV (Thomas and the Troublesome Trucks)
- 14:30 Lucas the Spider (Tanks Giving)
- 14:35 Lucas the Spider (Flying)
- 14:40 Lucas the Spider (Dr. Lucas is in the House)
- 14:55 Lucas the Spider (Arlo's Portrait)
- 15:00 Lucas the Spider (House Flies Don't Dance)
- 15:10 Lucas the Spider (Flying the Nest)
- 15:15 Lucas the Spider (The Insult)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (Chep on the Move)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables II (Hide Your Hat)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Underwater Star)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (Cheddar Days)
- 16:30 The Tom and Jerry Show (My Bot-y Guard)
- 16:35 The Tom and Jerry Show (Little Quacker and Mister Fuzzy Hide)
- 16:55 The Tom and Jerry Show II (Art of the Deal)
- 17:00 The Tom and Jerry Show II (Pillow Case)
- 17:10 The Tom and Jerry Show II (Tail of Two Kitties)
- 17:15 The Tom and Jerry Show II (Vanishing Creamed)
- 17:30 The Tom and Jerry Show (Pipeline)
- 17:40 The Tom and Jerry Show (No Brain No Gain)
- 18:00 Batwheels (Buff in a China Shop)
- 18:10 Batwheels (Ride Along)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings IV (Wild Mutations)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings IV (Every Which Way)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings III (Tilted Lemings)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings II (Wild Zapping)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings II (Warning: Unlimited Lemmings)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings II (Bouncing Bear)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings II (Masked Racoon)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables II (Chep on the Move)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables II (Hide Your Hat)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series (Homeless)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series (Camping)
- 20:30 Mr Bean: The Animated Series (Chocks Away)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series (Royal Bean)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings III (Parasailing Fishing)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings III (Yummy Pirates)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings III (Sea Excursion)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings III (Sand Lemmings)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings III (Non-Peaceful Coaching)
- 21:40 Grizzy and The Lemmings III (Bear In Troubled Waters)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings III (Earthquake-Proof Bear)
- 22:00 Alice & Lewis (Because I Said So!)
- 22:10 Alice & Lewis (Dodson’s Egg)
- 22:25 Alice & Lewis (The Unforgettable Trip - Part 1)
- 22:40 Alice & Lewis (The Unforgettable Trip - Part 2)
- 22:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Solutions For All)
- 23:00 Bugs Bunny Builders II (Looney Games)
- 23:10 Bugs Bunny Builders II (Bugs and the Beanstalk)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Cheesy Peasy)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Dino Fright)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Beach)
- 00:15 Spongebob v kalhotách VI (Centové šílenství / Námořní nováček)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Nehody se stávají)
- 01:00 Tajemství Hunterových III (Ztraceni v lese)
- 01:20 Tajemství Hunterových III (Oliver)
- 01:45 Victorious (Souboj na jevišti)
- 02:05 Victorious (Beckův velký konkurz)
- 02:30 iCarly II (iKdo se směje naposled)
- 02:50 iCarly II (iRychlorande)
- 03:10 Tajemství Hunterových (Listina)
- 03:35 Tajemství Hunterových II (Balíček)
- 03:55 Nej a Nejnejka (Hlídání kaktusu / Katastrofa na jamce dvě)
- 04:15 Nej a Nejnejka (Roztancuj to / Vyzpívej si večeři)
- 04:35 44 koček II (Superkočičí mise)
- 04:50 44 koček II (Případ tajné přísady)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (The Dinner)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Lítačka / Yeti nebo nejeti)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Únos / Létající příšera)
- 06:00 Šmoulové (Dva Taťkové / Falešné zprávy)
- 06:25 Šmoulové (Šmoulí hasiči / Zrcadlová skříň)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Efekt motýlích Patriků / Nezapomenutelná vesmírná láska)
- 07:25 Mimozemské přátelství (PodnikatEarl / Co nosí štěstí)
- 07:50 Casagrandovi III (Ulhaná alpaka / Rakeťák)
- 10:00 Spongebob v kalhotách XII (Veselí návštěvníci / Hlídání slepice)
- 10:25 Spongebob v kalhotách XI (Mluvítko pro Garyho / Nekrmte klauny!)
- 10:55 Spongebob v kalhotách IX (Patrikova hra / Kanály pod Zátiším Bikin)
- 11:25 Spongebob v kalhotách X (Patrikův kupón/Mimo obraz)
- 11:55 Spongebob v kalhotách XI (Jeskynní prahouba / Pasáček škeblí)
- 14:10 Hlasiťákovi VII (Výlet s kovbojem / Výlet za loutkářem)
- 14:40 Hlasiťákovi VII (Výlet na natáčení / Výlen na tajňáka)
- 15:00 Spongebob v kalhotách XIII (Sépiferatu / Ohromený Slappy)
- 15:25 Spongebob v kalhotách IV (Ztratil se šnek)
- 15:50 Spongebob v kalhotách IV (Velrybí narozeniny / Ostrov karate)
- 00:20 Jelení Skvadra II (Prší medvídci / Maškarní bál)
- 00:45 Jelení Skvadra II (Mocná paruka / Okřídlený vlk)
- 01:10 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují tanečníky / Tlapky zachraňují starostku a její Mini)
- 01:30 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují turistky / Tlapky zachraňují trofej)
- 01:55 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují Alexovy opeřené přátele / Tlapky zachraňují nadýchaného starostu.)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci (Truckbollová sestava)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci (Dortastrofa)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci (Záhadný Bandita)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci (Zeg a Vajíčko)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci (Bahník)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci (Strážci čtyřkoláci)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci (Problémy s myčkou čtyřkoláků)
- 04:50 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Hrochy / Tlapky Zachraňují Apolla)
- 05:15 Tlapková patrola III (Tlapky zachraňují Smělého Dannyho X / Tlapky Napravují)
- 05:35 Tlapková patrola III (Tlapky zachraňují draka / Tlapky zachraňují tři malá prasátka)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci II (Velká Cena Axle City)
- 06:25 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují divný psí den / Tlapky zachraňují běžícího starostu)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví zmrzlinárnu / Parta a záhadné pištění)
- 07:15 DORA (Dobrodružství s Alebrijes)
- 07:30 DORA (Pojďme pro nanuky!)
- 07:50 Velká show malého žraločátka II (Doktorské drama / Bílá velryba)
- 10:05 Prasátko Peppa (Nové auto)
- 10:10 Prasátko Peppa (Honba za pokladem)
- 10:15 Prasátko Peppa (Není mi moc dobře)
- 10:20 Prasátko Peppa (Sníh)
- 10:25 Prasátko Peppa (Větrný zámek)
- 10:35 Prasátko Peppa (Moje sestřenice Katka)
- 10:40 Prasátko Peppa (Palačinky)
- 10:45 Prasátko Peppa (Hlídání)
- 10:50 Prasátko Peppa (Lekce baletu)
- 10:55 Prasátko Peppa (Bouřka)
- 10:56 Velká show malého žraločátka (Žraločátko starostou / Potop se nebo plavej)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta s Chasem řeší detektivní případ!)
- 11:50 Rubble a jeho parta (Parta zvětšuje podium na talentovou šou / Parta vyrábí hudební nástroje)
- 12:20 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Moře-štěně)
- 12:45 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují číšník-bota / Tlapky zachraňují koláč-klón)
- 13:15 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují mořské želvy / Tlapky a Velmi velké dítě)
- 13:45 Rubble a jeho parta (Parta staví vodní svět / Parta staví pokojík)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví školu / Parta staví vodní kanál)
- 14:30 DORA (Velká červená slepice, vstávej)
- 14:50 DORA (Záhadný dárek)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Paddington a skříň / Jak Paddington pomáhal s domácím úkolem)
- 15:25 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Narození Barbapapy / Velký objev)
- 15:55 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Rodina Barbapapů / Dům Barbapapů)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Paddington vyrábí album / Paddington kope tunel do Peru)
- 20:30 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují jukebox / Tlapky zachraňují starostku na laně.)
- 20:55 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují kosmická vajíčka / Tlapky zachraňují Emičky a Edíky)
- 21:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Život v přírodě)
- 21:40 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Narození Barbapapy / Velký objev)
- 22:10 Prasátko Peppa III (Oslík Delfína)
- 22:15 Prasátko Peppa III (Hasičský sbor)
- 22:20 Prasátko Peppa III (Princezna Peppa)
- 22:25 Prasátko Peppa III (Školičkový méďa)
- 22:35 Tlapková patrola IX (Charger na návštěvě u Tlapek / Tlapky zachraňují nablýskané auto)
- 22:55 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují nešikovné vodní lyžaře / Tlapky zachraňují starostova asistenta)
- 23:25 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují létající slípku / Tlapky zachraňují lenochoda)
- 23:55 Jelení Skvadra II (Satelit / Tajemný diamant)
- 00:00 Kluk, holka atd. (93)
- 00:10 Kluk, holka atd. (94)
- 00:20 Škola Vikingů (4)
- 00:25 Ghostforce (11)
- 00:50 Ghostforce (12)
- 01:10 Tým Tiki (13)
- 01:35 Tým Tiki (14)
- 01:55 Tým Tiki (15)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (33)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (34)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (35)
- 03:25 Ghostforce (7)
- 03:45 Ghostforce (8)
- 04:05 Tým Tiki (27)
- 04:30 Tým Tiki (28)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (5)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (6)
- 05:35 Kluk, holka atd. (89)
- 05:45 Kluk, holka atd. (90)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (120)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (121)
- 06:55 Blue (140)
- 07:05 Blue (142)
- 07:10 Blue (141)
- 07:25 Blue (143)
- 07:30 Blue (144)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (33)
- 14:15 Příšerky v rachotě (18)
- 14:40 Příšerky v rachotě (19)
- 15:10 Blue (30)
- 15:15 Blue (32)
- 15:25 Blue (33)
- 15:30 Blue (34)
- 15:40 Blue (35)
- 15:50 Blue (36)
- 15:55 Blue (37)
- 16:10 Kiff (24)
- 16:35 Kiff (25)
- 17:00 Kouzelná beruška a černý kocour (71)
- 17:25 Kouzelná beruška a černý kocour (73)
- 17:55 Greenovi ve velkoměstě (59)
- 18:25 Greenovi ve velkoměstě (60)
- 18:50 Greenovi ve velkoměstě (61)
- 19:20 Greenovi ve velkoměstě (62)
- 19:50 Blue (103)
- 19:55 Blue (77)
- 20:00 Blue (1)
- 20:10 Blue (2)
- 20:20 Blue (3)
- 20:30 Blue (4)
- 20:35 Blue (5)
- 20:50 Příšerky v rachotě (8)
- 21:15 Příšerky v rachotě (10)
- 21:45 Jessie (52)
- 22:15 Jessie (53)
- 22:40 U Raven Doma (92)
- 23:10 U Raven Doma (93)
- 23:40 Kluk, holka atd. (95)
- 23:50 Kluk, holka atd. (96)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (8)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (9)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (10)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (42)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (43)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (44)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (48)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (49)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (50)
- 04:00 Eureka! (10)
- 04:30 Eureka! (11)
- 05:00 Eureka! (12)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (41)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (42)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (43)
- 07:00 Bluey (142)
- 07:10 Bluey (143)
- 07:20 Bluey (144)
- 07:30 Bluey (145)
- 07:40 Bluey (146)
- 07:50 Bluey (147)
- 08:00 Bluey (148)
- 08:10 Bluey (149)
- 08:20 Bluey (150)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (62)
- 09:00 Mickey Mouse Clubhouse Space...
- 10:00 Firebuds (12)
- 10:30 Alice's Wonderland Bakery (6)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (25)
- 11:30 SuperKitties (7)
- 12:00 Pupstruction (13)
- 12:30 Bluey (151)
- 13:00 Bluey (150)
- 13:10 Bluey (152)
- 13:20 Bluey (153)
- 13:30 Firebuds (13)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (52)
- 14:30 The Lion Guard (17)
- 15:00 The Lion Guard (18)
- 15:30 SuperKitties (9)
- 16:00 Pupstruction (14)
- 16:30 Pupstruction (15)
- 17:00 Bluey (142)
- 17:10 Bluey (143)
- 17:20 Bluey (144)
- 17:30 Bluey (145)
- 17:40 Bluey (146)
- 17:50 Bluey (147)
- 18:00 SuperKitties (1)
- 18:30 Sofia The First (79)
- 19:00 Sofia The First (80)
- 19:30 Bluey (108)
- 19:40 Bluey (109)
- 19:50 Bluey (110)
- 20:00 Bluey (111)
- 20:10 Bluey (112)
- 20:20 Bluey (113)
- 20:30 SuperKitties (2)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (64)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (14)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (6)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (22)
- 23:00 PJ Masks (70)
- 23:25 PJ Masks (71)
- 23:50 PJ Masks (72)
- 00:13 Bořek stavitel (39)
- 00:23 Bořek stavitel (40)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (6)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (7)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (8)
- 01:12 Inui (46)
- 01:20 Hurá za hádankou (4)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (4)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (5)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (6)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (35)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (36)
- 02:55 Chuck a přátelé (27)
- 03:07 Chuggington (2)
- 03:17 Chuggington (3)
- 03:29 Angelína balerína (17)
- 03:42 Angelína balerína (18)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (7)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (8)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (40)
- 04:38 Bořek stavitel (46)
- 04:48 Bořek stavitel (47)
- 05:01 Hurá za hádankou (10)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (39)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (40)
- 05:49 Požárník Sam (9)
- 06:00 Trojčata (60)
- 06:07 Trojčata (61)
- 06:14 Trojčata (62)
- 06:25 Bing (13)
- 06:32 Bing (14)
- 06:39 Bing (15)
- 06:46 Bing (16)
- 06:55 Grisu (11)
- 07:08 Tilda (3)
- 07:15 Tilda (4)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (4)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (41)
- 07:47 Caillou (3)
- 07:58 Caillou (4)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (3)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (4)
- 08:35 Doodleboo (52)
- 08:40 Doodleboo (1)
- 08:45 Doodleboo (2)
- 08:50 Doodleboo (3)
- 08:55 Doodleboo (4)
- 09:05 Superzajíčci (25)
- 09:13 Superzajíčci (26)
- 09:20 Superzajíčci (27)
- 09:31 Hurá za hádankou (8)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (2)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (3)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (4)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (3)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (4)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (3)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (4)
- 10:39 Harry a jeho dinosauři (3)
- 10:50 Harry a jeho dinosauři (4)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (15)
- 11:18 Pettson a Fiškus (3)
- 11:30 Pettson a Fiškus (4)
- 11:43 Grisu (23)
- 11:54 Grisu (24)
- 12:07 Daisy a Ollie (4)
- 12:14 Daisy a Ollie (5)
- 12:21 Daisy a Ollie (6)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (20)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (21)
- 12:52 Bing (47)
- 13:00 Bing (48)
- 13:08 Bing (49)
- 13:20 Trojčata (75)
- 13:27 Trojčata (76)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (7)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (4)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (5)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (6)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (6)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (7)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (4)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (6)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (7)
- 15:00 Kipper (6)
- 15:09 Kipper (7)
- 15:19 Simon (2)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (4)
- 15:38 Superzajíčci (12)
- 15:46 Tilda (5)
- 15:53 Tilda (6)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (2)
- 16:16 Pettson a Fiškus (2)
- 16:29 Caillou (5)
- 16:40 Caillou (6)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (2)
- 17:07 Doodleboo (27)
- 17:12 Doodleboo (28)
- 17:17 Doodleboo (29)
- 17:22 Doodleboo (30)
- 17:27 Doodleboo (31)
- 17:36 Messyho skvělá dobrodružství (11)
- 17:47 Messyho skvělá dobrodružství (12)
- 17:59 Požárník Sam (8)
- 18:10 Požárník Sam (9)
- 18:23 Berry a Dolly (11)
- 18:28 Berry a Dolly (12)
- 18:33 Berry a Dolly (13)
- 18:39 Bing (27)
- 18:46 Bing (28)
- 18:53 Bing (29)
- 19:02 Lední medvídek Paddles (26)
- 19:15 Pettson a Fiškus (2)
- 19:28 Grisu (21)
- 19:40 Grisu (22)
- 19:52 Daisy a Ollie (3)
- 19:59 Daisy a Ollie (4)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (4)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (20)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (21)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (10)
- 20:57 Tilda (3)
- 21:04 Tilda (4)
- 21:12 Kipper (8)
- 21:21 Kipper (9)
- 21:31 Caillou (3)
- 21:42 Caillou (4)
- 21:55 Chuggington (2)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (32)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (33)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (14)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (15)
- 23:05 Bing (46)
- 23:12 Bing (47)
- 23:20 Bing (48)
- 23:27 Bing (49)
- 23:35 Bing (50)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (7)
- 23:47 Oswald (16)
- 23:59 Oswald (17)
- 00:00 Sestry II (Nejkrásnější povolání na světě)
- 00:10 Sestry II (Předstíraná rýma)
- 00:20 Lou! (Krásný Den matek!)
- 00:30 Lou! (Divoké kempování)
- 00:45 Mia a já IV (Duchový most)
- 01:05 Mia a já IV (Souboj draků)
- 01:30 Agentka 203 (Královská potyčka)
- 01:55 Agentka 203 (Přítel v nesnázích)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (41)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (42)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zrcadlo)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Platební karta)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Deštník)
- 03:05 Život s tátou (33)
- 03:15 Život s tátou (34)
- 03:25 Život s tátou (35)
- 03:35 Život s tátou (36)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (33)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (34)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (35)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (36)
- 04:35 Agentka 203 (Buď sám sebou)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 2. část)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Palácový tábor)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Toaleta)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Malování)
- 05:35 Mia a já IV (Zealandie)
- 06:00 Lou! (Pozor, psycholog!)
- 06:10 Lou! (Vášeň pro kroket)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom II (23)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Městská veverka)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Srna Matky přírody)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Malování)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Knížka)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Žárovka)
- 11:00 Sestry II (Mladší sestrytida)
- 11:10 Sestry II (Nejlepší kung-fu sestra)
- 11:30 Lou! (Giles)
- 11:40 Lou! (Černá kočka nosí smůlu)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Aktovka)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koloběžka)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Balzám na rty)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Zasedačka B)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách (Vévodkyně)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Co se stane v Divočině)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Raněná veverka)
- 22:00 Sestry (Epizoda s létajícím talířem)
- 22:10 Sestry (Moje sestra je zombie)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Lízátko)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mýdlo)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Satelit)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (9)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (10)
- 23:30 Život s tátou (11)
- 23:40 Život s tátou (12)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Walter & Dude and other stories (Walter & Dude)
- 22:00 Dreamy Nights (Shooting Star)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Close Your Eyes)
- 23:30 Dreamy Nights (Ocean)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (2)
- 00:10 Kikoriki (21)
- 00:20 Flopy (107)
- 00:35 Šmolkovia (62)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (44)
- 01:10 Esá z pralesa (5)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (16)
- 01:35 Volám sa Caillou V (12)
- 02:00 Dumper a Skoop II (13)
- 02:15 Panda a Krash (10)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (23)
- 02:55 Myšiak Anatole (11)
- 03:20 Monchhichi (14)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (23)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (8)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (12)
- 04:20 Malý medvedík (29)
- 04:45 Ruby z dúhy II (10)
- 05:10 Bob staviteľ II (32)
- 05:25 Ocko hrdina (7)
- 05:30 Duda a Dada (23)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (28)
- 05:55 Máša a medveď (42)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci II (11)
- 06:30 Ocko hrdina (8)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (3)
- 06:40 Veselé zajačiky (12)
- 06:45 Telka Strýka Baltazára V (9)
- 07:00 Eggy Pops (10)
- 07:05 Flopy (108)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (29)
- 07:25 Ocko hrdina (9)
- 07:30 Malý medvedík (30)
- 07:55 Drobčekovia II (4)
- 08:10 Máša a medveď (43)
- 08:20 Veselé zajačiky (13)
- 08:30 Fíha Tralala (7)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (11)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (8)
- 08:55 Ovečka Shaun II (22)
- 09:00 Maličké príšerky II (20)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (28)
- 09:15 Slnečný Rej (11)
- 09:25 Esá z pralesa (5)
- 09:35 Veselé zajačiky (14)
- 09:40 Ruby z dúhy II (10)
- 10:10 Smejko a Tanculienka (20)
- 10:20 Bob staviteľ II (32)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (5)
- 10:55 Zvedavkovci II (12)
- 11:10 Monchhichi (14)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (20)
- 11:25 Rozprávky líšky a vlka (20)
- 11:50 Panda a Kiwi (31)
- 11:55 Ovečka Shaun II (23)
- 12:00 Volám sa Caillou V (12)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (33)
- 12:30 Polly Pocket (19)
- 12:35 Flopy (109)
- 12:50 Ruby z dúhy II (11)
- 13:15 Myšiak Anatole (11)
- 13:40 Malý silák Bheem (4)
- 13:45 Veselé zajačiky (15)
- 13:50 Panda a Krash (10)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop II (13)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (44)
- 14:40 Maličké príšerky (1)
- 14:45 Máša a medveď (44)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (20)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (23)
- 15:20 Esá z pralesa (6)
- 15:35 Ohrozené druhy (7)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (40)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (12)
- 16:25 Bob staviteľ II (33)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (9)
- 16:45 Monchhichi (15)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (29)
- 17:05 Ovečka Shaun II (24)
- 17:15 Zábavné zvieratká (15)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (38)
- 17:35 Ruby z dúhy II (12)
- 18:00 Volám sa Caillou V (13)
- 18:25 Drobčekovia II (5)
- 18:40 Ovečka Shaun II (25)
- 18:50 Flopy (110)
- 19:10 Maličké príšerky (2)
- 19:15 Zvedavkovci II (13)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (8)
- 19:45 Máša a medveď (45)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (1)
- 20:05 Esá z pralesa (7)
- 20:15 Bob staviteľ II (34)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (10)
- 20:40 Slnečný Rej (12)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (21)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (16)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (13)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (4)
- 22:05 Monchhichi (16)
- 22:15 Myšiak Anatole (12)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (39)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (41)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (23)
- 23:35 Mášine rozprávky (23)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (34)
- 23:45 Veselé zajačiky (16)
- 23:50 Malý silák Bheem (5)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 TBA
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 The Travel Show
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 00:53 PLANÉTE RAP
- 01:48 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 02:14 MÉTÉO
- 02:19 RENVERSANT
- 03:12 39-45, EN SOL CANADIEN
- 04:00 VOYAGE DE REVE
- 04:23 C DANS L'AIR
- 05:30 LE GRAND JT DES TERRITOIRES
- 05:58 LE 6H00 INFO
- 06:24 MÉTÉO
- 06:29 TÉLÉMATIN
- 06:45 LA RECETTE DE GUY MARTIN
- 06:50 TÉLÉMATIN
- 07:29 TÉLÉMATIN
- 07:51 #VF
- 07:55 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:26 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 KID LUCKY
- 08:52 ROI KEITA
- 09:03 CONTE-NOUS !
- 09:07 AMÉLIE ET COMPAGNIE
- 09:32 BANDE DE SPORTIFS !
- 09:36 C'EST PLUS QU'UN JARDIN
- 10:02 PASSE-MOI LES JUMELLES
- 10:31 MOI J'MANGE
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:14 MÉTÉO
- 11:17 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 14:00 TÉLÉCLUB
- 15:31 TENIR SALON
- 15:59 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:23 VESTIAIRES
- 16:28 C'EST PLUS QU'UN JARDIN
- 16:59 MAISONS & HÔTELS DE LÉGENDE
- 17:46 COSY, LE MAG DÉCO
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:27 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:39 ADIEU PARIS
- 20:17 MAUVAISE GRAINE
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:56 MÉTÉO
- 20:58 5E RANG
- 21:40 5E RANG
- 22:23 LE JOURNAL DE LA RTS
- 22:49 MÉTÉO
- 22:51 L'ACTU
- 23:14 « ALAIN SOUCHON EN CONCERT ICI & LÁ » AU DÔME DE PARIS
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Zdravie na TA3
- 15:00 Správy
- 15:15 Štúdio TA3
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Dobré správy
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Pozrime sa na to
- 21:00 Správy
- 21:30 Štúdio TA3
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast with Anna Jones
- 22:00 Sky News At 10 With Gillian Joseph
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (38)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 00:30 BULLETIN (35)
- 00:45 THE 51 PERCENT
- 01:00 NEWS (150)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (35)
- 01:45 ARTS24 (24)
- 02:00 NEWS (151)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS
- 02:21 FASHION
- 02:30 BULLETIN (36)
- 02:45 EYE ON AFRICA (48)
- 03:00 NEWS (40)
- 03:10 REPORTERS PLUS
- 03:30 BULLETIN (11)
- 03:40 REVISITED
- 04:00 NEWS (151)
- 04:15 FOCUS ALONE
- 04:20 YOU ARE HERE
- 04:30 BULLETIN (36)
- 04:45 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 05:00 NEWS (154)
- 05:15 EYE ON AFRICA (48)
- 05:30 BULLETIN (38)
- 05:45 ARTS24 (24)
- 06:00 NEWS PROD B 1
- 06:15 FRANCE IN FOCUS
- 06:30 BULLETIN 15' PROD B
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS PROD B 1
- 07:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 07:30 BULLETIN 15' PROD B
- 07:45 FOCUS ALONE
- 07:50 SPORTS PAD
- 08:00 NEWS PROD B 1
- 08:15 ARTS24 (24)
- 08:30 BULLETIN 15' PROD B
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PROD B
- 09:30 BULLETIN
- 10:00 NEWS (889)
- 10:15 THE 51 PERCENT
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 FRENCH CONNECTIONS
- 10:51 FASHION
- 11:00 NEWS (40)
- 11:10 REPORTERS PLUS
- 11:30 BULLETIN (11)
- 11:40 REVISITED
- 12:00 NEWS (891)
- 12:16 ARTS24 (25)
- 12:30 BULLETIN (227)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (894)
- 14:15 FRANCE IN FOCUS
- 14:30 BULLETIN (227)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 YOU ARE HERE
- 15:00 NEWS (896)
- 15:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 15:30 BULLETIN (228)
- 15:45 THE 51 PERCENT
- 16:00 NEWS (40)
- 16:10 REPORTERS PLUS
- 16:30 BULLETIN (11)
- 16:40 REVISITED
- 17:00 NEWS (898)
- 17:15 ARTS24 (25)
- 17:30 BULLETIN (218)
- 17:45 FRENCH CONNECTIONS
- 17:51 FASHION
- 18:00 NEWS (866)
- 18:15 FRANCE IN FOCUS
- 18:30 BULLETIN (218)
- 18:45 FOCUS ALONE
- 18:50 YOU ARE HERE
- 19:00 NEWS (866)
- 19:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 19:30 BULLETIN (194)
- 19:45 THE 51 PERCENT
- 20:00 NEWS PROD B
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 NEWS (866)
- 21:12 REPORTERS
- 21:24 SHORT CUTS
- 21:30 BULLETIN (194)
- 21:45 EYE ON AFRICA (39)
- 22:00 NEWS (906)
- 22:15 FRENCH CONNECTIONS
- 22:21 YOU ARE HERE
- 22:30 BULLETIN (194)
- 22:45 EYE ON AFRICA (50)
- 23:00 NEWS (908)
- 23:15 ARTS24 (25)
- 23:30 BULLETIN (194)
- 23:45 EYE ON AFRICA (50)
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 FRTK L'INVITE DE L'ECO BREMOND 0822
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 REPORTERS
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 FRMG A L'AFF TAIWAN 2 _V24RH 0822
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:10 BILLET RETOUR
- 02:30 BULLETIN
- 02:40 LE PARIS DES ARTS
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:15 PLAN B_24
- 03:21 LES OBSERVATEURS
- 03:30 BULLETIN
- 03:45 ACTUELLES
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 C'EST EN FRANCE_24
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 HORS CHAMP
- 04:51 MODE
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 FRMG A L'AFF TAIWAN 2 _V24RH 0822
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 06:30 BULLETIN
- 06:45 FOCUS SOLO
- 06:50 SPORTS TTI
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:15 REPORTERS +
- 07:45 FOCUS SOLO
- 07:50 SPORTS TTI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:30 BULLETIN
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:15 FRMG A L'AFF TAIWAN 2 _V24RH 0822
- 09:30 BULLETIN
- 09:45 FOCUS SOLO
- 09:50 SPORTS TTI
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 C'EST EN FRANCE_24
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 FOCUS SOLO
- 10:50 SPORTS TTI
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:15 HORS CHAMP (7)
- 11:21 MODE
- 11:30 BULLETIN
- 11:45 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:16 FRMG A L'AFFICHE VENISE 0823
- 12:30 BULLETIN
- 12:45 FOCUS SOLO
- 12:50 SPORTS TTI
- 13:00 LE JOURNAL
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 REPORTERS +
- 14:45 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:15 MODE
- 15:22 VOUS ETES ICI
- 15:30 BULLETIN
- 15:45 MER
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:15 ACTUELLES
- 16:30 BULLETIN
- 16:45 FRMG A L'AFFICHE VENISE 0823
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:15 FRMG PLAN B PLASTIQUE 1 _V24RH 0819
- 17:21 FOCUS SOLO
- 17:30 BULLETIN
- 17:45 FOCUS SOLO
- 17:50 L'INSTANT MOBILE
- 18:00 LE JOURNAL
- 18:15 MER
- 18:30 BULLETIN
- 18:45 FRMG REPORTERS CHINE FEM 0731
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:15 FRMG LES OBS IRAN INDO 0720
- 19:21 FOCUS SOLO
- 19:30 BULLETIN
- 19:45 C'EST EN FRANCE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:12 FRMG A L'AFFICHE VENISE 0823
- 21:24 L'INSTANT MOBILE
- 21:30 BULLETIN
- 21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 22:30 BULLETIN
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:10 LE CAFE DES SPORTS
- 00:00 Poušť chřestýšů
- 00:55 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Cesta k andělům
- 06:55 Kaplani naděje
- 07:10 Na startu
- 07:35 Hrdinové víry (3)
- 08:35 Zahrada písničkářů
- 09:05 Lidé z cest
- 10:05 Dospívání ve zpívání
- 10:45 Trendy ochrany přírody
- 11:15 Můj chrám
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kostela Narození Panny Marie
- 12:50 Návrat orla skalního do české přírody
- 13:20 Blízko nebe
- 14:00 Za obzorem
- 14:35 Jak potkávat svět
- 16:00 Výpravy do divočiny
- 17:05 Krajina pro motýly
- 17:25 S Bohem podél Rio Maraňon
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy Starého zákona
- 18:12 Ztracená ovečka
- 18:20 Outdoorová videa Štěpána Dvořáka - Běh 65 km: Údolí Oslavy
- 18:45 Rura na Folkových prázdninách
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 22:10 Za obzorem
- 22:40 Poletuchy
- 23:20 V pohorách po horách
- 23:35 Outdoor Films
- 08:00 Joyce Meyer
- 08:30 Nová DNA
- 09:45 Relácia DNES
- 12:35 Biblia za rok
- 13:15 ICF Praha
- 14:00 Biblická lupa
- 14:30 Worship s kapelou
- 15:45 Campfest
- 18:45 Noeland
- 19:15 Slovo viery - BJB Košice
- 20:00 Sid Roth: To je nadprirodzené!
- 20:30 CAMPFEST blok
- 00:05 Majster skratiek
- 00:35 U Nikodéma
- 01:30 Ruženec
- 02:00 Jeden na jedného
- 02:10 Medzi riadkami
- 02:25 Eden
- 02:45 Zabudnuté poklady
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Medzi nebom a zemou
- 04:05 Peter medzi nami
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:50 Ruženec
- 08:25 Pozvánka
- 08:35 Pod javiskom
- 09:45 Zabudnuté poklady
- 09:55 Svedectvo
- 10:00 Majster skratiek
- 10:20 Vaticano
- 10:50 Svätá omša zblízka
- 11:00 Eucharistické zázraky
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Pavol VI. Nepochopený pápež
- 14:00 Doma je doma
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Zabudnuté poklady
- 15:30 Ruženec
- 16:10 Spievajme Márii
- 17:00 Životopis sv. Františka podľa Giotta
- 18:05 Effeta
- 18:25 Živé obrazy
- 18:30 Moja misia magazín
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Malá cesta
- 20:00 Malá cesta
- 20:20 Putujeme Rímom
- 20:30 Don Camillo a ctihodný Peppone
- 22:15 Gréckokatolícky magazín
- 22:45 Duša
- 23:15 Fungujúca a stabilná rodina
- 23:45 Z prameňa
- 00:00 Hot Cars (2)
- 00:30 Dolce Vita (9)
- 01:00 Design pro vás (11)
- 01:30 Najdi, sprav a prodej! (4)
- 02:30 Najdi, sprav a rozjeď to! (Dněpr)
- 03:30 Květinová show (9)
- 04:00 Hot Cars (11)
- 04:30 Jak najít vysněný dům (4)
- 05:00 Planete Decouverte
- 05:15 Svět z blízka (102)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga: energie života (10)
- 07:00 Květinová show (9)
- 07:30 Dotek luxusu (9)
- 08:00 Vitální zahrada (9)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (7)
- 09:00 Jóga: energie života (11)
- 10:00 Jamie po italsku (4)
- 10:30 Veterinární charita (20)
- 11:30 Teleshopping
- 12:00 Květinová show (10)
- 12:30 Dolce Vita (9)
- 13:00 Nejlepší domov (8)
- 13:30 Dům v novém kabátě (8)
- 14:00 Jak najít vysněný dům (4)
- 14:30 Vitální zahrada (10)
- 15:00 Teleshopping
- 15:30 Budovy, máte zelenou! (Biodiverzita)
- 16:30 Teleshopping
- 17:00 House doktor (1)
- 18:00 Teleshopping
- 18:30 Mrakodrapy (Vertikální vesnice 2006 – 2012)
- 19:30 Lovec chilli (Indonésie)
- 10:00 Holky v kuchyni (20)
- 10:30 Nebesky dobré (13)
- 11:00 Teleshopping
- 11:30 Veget s Klárkou (21)
- 12:00 Dvojnásobný život za poloviční cenu (7)
- 13:00 Teleshopping
- 13:30 Luxusní delikatesy (4)
- 16:00 Francouzské dobrodružství Jamese Martina (Bresse)
- 16:30 Moje zahrada (81)
- 17:00 Chlap za plotnou (26)
- 17:30 Teleshopping
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Práce na kovonském mostě pokračují podle harmonogramu, Svatá Barborka pomáhá hornickým dětem už 20 let, Další ročník festivalu Karviná ROCKS je za dveřmi, České a polské d
- 04:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, V Havířově začaly plošné opravy cest, V Havířově operují nádory prsu novou metodou, Bouřka vyvrátila stromy v areálu minigolfu)
- 04:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Připravuje se zadání studie kulturního domu Nové Slunce, Bramborový salát, kapr a stromeček v létě? Proč ne, Běžecká liga přidala letní závod mezi vilami)
- 04:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Začala demolice komínu, který bránil ve výhledu na baziliku ve Frýdku-Místku, Frýdek-Místek je centrem evropského smaltu, F-M chce dát do sociá
- 04:50 Mariánskohorský miniexpres (Domovní schůze nahradily sousedské grilovačky)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Energie a kraj (Veolia představila svou teplárnu vedení města F-M, Tepelné čerpadlo vám může v létě nahradit klimatizaci, Leopold Benda, expert na energetiku: Komunitní energetika zvýší podíl obnovitelných zdrojů)
- 05:25 Z naší ZOO (Krmení vodních ptáků)
- 05:30 Dopravní revue (Aktuálně z dopravy v Moravskoslezském kraji, host: Radek Podstawka)
- 05:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 05:43 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 05:44 Magazín 112 (Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, První pomoc při bodnutí hmyzem, MS kraj koupil hasičům speciální detektory plynů, K ostražitosti na koupalištích vybízí kampaň policie)
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Na zimním stadionu se rekonstruuje druhá ledová plocha, Do Poruby zavítal festival Folklor bez hranic, Nevyužívaný prostor na Skautské se mění na f
- 06:20 Host dne - repríza (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 06:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Technologický park v Pustkovci čeká další rozšíření, Smlouva o prodeji pozemku pro Divadlo Mír podpesána, Pavilon Tanganika v ZOO prošel zásadní rekonstru
- 06:45 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava, Jak správně sdělit nepříznivou zprávu?, Jarmila Kušnírová, KARIM FNO a LF OU: FNO má ambulanci paliativní a podpůrné péče, Pacienti RS centra zdolali spolu s lékaři Prašivou)
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Práce na kovonském mostě pokračují podle harmonogramu, Svatá Barborka pomáhá hornickým dětem už 20 let, Další ročník festivalu Karviná ROCKS je za dveřmi, České a polské d
- 07:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, V Havířově začaly plošné opravy cest, V Havířově operují nádory prsu novou metodou, Bouřka vyvrátila stromy v areálu minigolfu)
- 07:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Připravuje se zadání studie kulturního domu Nové Slunce, Bramborový salát, kapr a stromeček v létě? Proč ne, Běžecká liga přidala letní závod mezi vilami)
- 07:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Začala demolice komínu, který bránil ve výhledu na baziliku ve Frýdku-Místku, Frýdek-Místek je centrem evropského smaltu, F-M chce dát do sociá
- 07:50 Mariánskohorský miniexpres (Domovní schůze nahradily sousedské grilovačky)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Energie a kraj (Veolia představila svou teplárnu vedení města F-M, Tepelné čerpadlo vám může v létě nahradit klimatizaci, Leopold Benda, expert na energetiku: Komunitní energetika zvýší podíl obnovitelných zdrojů)
- 08:25 Z naší ZOO (Život v jezírkách a tůních 2)
- 08:30 Dopravní revue (Aktuálně z dopravy v Moravskoslezském kraji, host: Radek Podstawka)
- 08:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 08:43 Magazín 112 (Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, První pomoc při bodnutí hmyzem, MS kraj koupil hasičům speciální detektory plynů, K ostražitosti na koupalištích vybízí kampaň policie)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Na zimním stadionu se rekonstruuje druhá ledová plocha, Do Poruby zavítal festival Folklor bez hranic, Nevyužívaný prostor na Skautské se mění na f
- 09:20 Host dne - repríza (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 09:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Technologický park v Pustkovci čeká další rozšíření, Smlouva o prodeji pozemku pro Divadlo Mír podpesána, Pavilon Tanganika v ZOO prošel zásadní rekonstru
- 09:45 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava, Jak správně sdělit nepříznivou zprávu?, Jarmila Kušnírová, KARIM FNO a LF OU: FNO má ambulanci paliativní a podpůrné péče, Pacienti RS centra zdolali spolu s lékaři Prašivou)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Práce na kovonském mostě pokračují podle harmonogramu, Svatá Barborka pomáhá hornickým dětem už 20 let, Další ročník festivalu Karviná ROCKS je za dveřmi, České a polské d
- 10:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, V Havířově začaly plošné opravy cest, V Havířově operují nádory prsu novou metodou, Bouřka vyvrátila stromy v areálu minigolfu)
- 10:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Připravuje se zadání studie kulturního domu Nové Slunce, Bramborový salát, kapr a stromeček v létě? Proč ne, Běžecká liga přidala letní závod mezi vilami)
- 10:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Začala demolice komínu, který bránil ve výhledu na baziliku ve Frýdku-Místku, Frýdek-Místek je centrem evropského smaltu, F-M chce dát do sociá
- 10:50 Mariánskohorský miniexpres (Domovní schůze nahradily sousedské grilovačky)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Energie a kraj (Veolia představila svou teplárnu vedení města F-M, Tepelné čerpadlo vám může v létě nahradit klimatizaci, Leopold Benda, expert na energetiku: Komunitní energetika zvýší podíl obnovitelných zdrojů)
- 11:25 Z naší ZOO (Evropský chov šimpanzů nově řídí ZOO Ostrava)
- 11:30 Dopravní revue (Aktuálně z dopravy v Moravskoslezském kraji, host: Radek Podstawka)
- 11:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 11:43 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 11:44 Magazín 112 (Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, První pomoc při bodnutí hmyzem, MS kraj koupil hasičům speciální detektory plynů, K ostražitosti na koupalištích vybízí kampaň policie)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Na zimním stadionu se rekonstruuje druhá ledová plocha, Do Poruby zavítal festival Folklor bez hranic, Nevyužívaný prostor na Skautské se mění na f
- 12:20 Host dne - repríza (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 12:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Technologický park v Pustkovci čeká další rozšíření, Smlouva o prodeji pozemku pro Divadlo Mír podpesána, Pavilon Tanganika v ZOO prošel zásadní rekonstru
- 12:45 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava, Jak správně sdělit nepříznivou zprávu?, Jarmila Kušnírová, KARIM FNO a LF OU: FNO má ambulanci paliativní a podpůrné péče, Pacienti RS centra zdolali spolu s lékaři Prašivou)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Práce na kovonském mostě pokračují podle harmonogramu, Svatá Barborka pomáhá hornickým dětem už 20 let, Další ročník festivalu Karviná ROCKS je za dveřmi, České a polské d
- 13:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, V Havířově začaly plošné opravy cest, V Havířově operují nádory prsu novou metodou, Bouřka vyvrátila stromy v areálu minigolfu)
- 13:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Připravuje se zadání studie kulturního domu Nové Slunce, Bramborový salát, kapr a stromeček v létě? Proč ne, Běžecká liga přidala letní závod mezi vilami)
- 13:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Začala demolice komínu, který bránil ve výhledu na baziliku ve Frýdku-Místku, Frýdek-Místek je centrem evropského smaltu, F-M chce dát do sociá
- 13:50 Mariánskohorský miniexpres (Domovní schůze nahradily sousedské grilovačky)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Energie a kraj (Veolia představila svou teplárnu vedení města F-M, Tepelné čerpadlo vám může v létě nahradit klimatizaci, Leopold Benda, expert na energetiku: Komunitní energetika zvýší podíl obnovitelných zdrojů)
- 14:25 Z naší ZOO (Mláďata u mar slaništních)
- 14:30 Dopravní revue (Aktuálně z dopravy v Moravskoslezském kraji, host: Radek Podstawka)
- 14:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 14:43 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 14:44 Magazín 112 (Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, První pomoc při bodnutí hmyzem, MS kraj koupil hasičům speciální detektory plynů, K ostražitosti na koupalištích vybízí kampaň policie)
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Na zimním stadionu se rekonstruuje druhá ledová plocha, Do Poruby zavítal festival Folklor bez hranic, Nevyužívaný prostor na Skautské se mění na f
- 15:20 Host dne - repríza (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 15:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Technologický park v Pustkovci čeká další rozšíření, Smlouva o prodeji pozemku pro Divadlo Mír podpesána, Pavilon Tanganika v ZOO prošel zásadní rekonstru
- 15:45 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava, Jak správně sdělit nepříznivou zprávu?, Jarmila Kušnírová, KARIM FNO a LF OU: FNO má ambulanci paliativní a podpůrné péče, Pacienti RS centra zdolali spolu s lékaři Prašivou)
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Letní aktivity pro stonavské děti byly velmi pestré, Pozvánka na Stonavské dožínky 2024, Lidé ve Stonavě poznávali krásy hry na handpan, Polsko
- 16:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 16:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Folklór bez hranic baví Ostravany po celý týden, Právní poradna pomáhá obyvatelům Jihu zdarma, Konal se první ročník Dubina festu)
- 16:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Obědy pro školáky lze nově objednávat online, Sociální služba Sírius získala další sociální auto, Komentovaná procházka Opavou s archeology)
- 16:50 Miniexpres Horní Suché (ZŠ v Horní Suché prošla opravami a zachránila fresku)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Jesenický expres (Fajné léto na Kosárně nabídlo zábavu i poučení, Pojez fest v Karlově Studánce přilákal tisíce lidí, Letní tábor T. O. Tulák v Dlouhé Stráni)
- 17:20 Beskydský expres (Lidé na Prašivé společně pozorovali perseidy, V archeoparku se tentokrát žilo pravěkem, V historickém opevnění si lidé užili Šancefest)
- 17:35 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Hřiště na Kamenci si pochvalují nejen děti, ale i rodiče, Pavilon Tanganika v ZOO prošel zásadní rekonstrukcí, Folklor bez hranic vyvrcholil
- 17:45 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 17:55 Miniexpres centra Ostravy (Elektronická informační deska v centru Ostravy)
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 18:20 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 18:25 Magazín 112 (Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, První pomoc při bodnutí hmyzem, MS kraj koupil hasičům speciální detektory plynů, K ostražitosti na koupalištích vybízí kampaň policie)
- 18:35 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Letní aktivity pro stonavské děti byly velmi pestré, Pozvánka na Stonavské dožínky 2024, Lidé ve Stonavě poznávali krásy hry na handpan, Polsko
- 19:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 19:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Folklór bez hranic baví Ostravany po celý týden, Právní poradna pomáhá obyvatelům Jihu zdarma, Konal se první ročník Dubina festu)
- 19:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Obědy pro školáky lze nově objednávat online, Sociální služba Sírius získala další sociální auto, Komentovaná procházka Opavou s archeology)
- 19:50 Miniexpres Horní Suché (ZŠ v Horní Suché prošla opravami a zachránila fresku)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Jesenický expres (Fajné léto na Kosárně nabídlo zábavu i poučení, Pojez fest v Karlově Studánce přilákal tisíce lidí, Letní tábor T. O. Tulák v Dlouhé Stráni)
- 20:20 Beskydský expres (Lidé na Prašivé společně pozorovali perseidy, V archeoparku se tentokrát žilo pravěkem, V historickém opevnění si lidé užili Šancefest)
- 20:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Hřiště na Kamenci si pochvalují nejen děti, ale i rodiče, Pavilon Tanganika v ZOO prošel zásadní rekonstrukcí, Folklor bez hranic vyvrcholil
- 20:40 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 20:50 Miniexpres centra Ostravy (Elektronická informační deska v centru Ostravy)
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 21:20 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 21:25 Magazín 112 (Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, První pomoc při bodnutí hmyzem, MS kraj koupil hasičům speciální detektory plynů, K ostražitosti na koupalištích vybízí kampaň policie)
- 21:35 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Letní aktivity pro stonavské děti byly velmi pestré, Pozvánka na Stonavské dožínky 2024, Lidé ve Stonavě poznávali krásy hry na handpan, Polsko
- 22:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 22:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Folklór bez hranic baví Ostravany po celý týden, Právní poradna pomáhá obyvatelům Jihu zdarma, Konal se první ročník Dubina festu)
- 22:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Obědy pro školáky lze nově objednávat online, Sociální služba Sírius získala další sociální auto, Komentovaná procházka Opavou s archeology)
- 22:50 Miniexpres Horní Suché (ZŠ v Horní Suché prošla opravami a zachránila fresku)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Jesenický expres (Fajné léto na Kosárně nabídlo zábavu i poučení, Pojez fest v Karlově Studánce přilákal tisíce lidí, Letní tábor T. O. Tulák v Dlouhé Stráni)
- 23:20 Beskydský expres (Lidé na Prašivé společně pozorovali perseidy, V archeoparku se tentokrát žilo pravěkem, V historickém opevnění si lidé užili Šancefest)
- 23:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Hřiště na Kamenci si pochvalují nejen děti, ale i rodiče, Pavilon Tanganika v ZOO prošel zásadní rekonstrukcí, Folklor bez hranic vyvrcholil
- 23:45 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 23:55 Miniexpres centra Ostravy (Elektronická informační deska v centru Ostravy)
- 17:00 Deník
- 17:14 Programové přílohy
- 17:29 Počasí
- 17:30 TÝDEN V REGIONU
- 17:45 Magazín Valašsko
- 18:00 Deník
- 18:14 DOBRÉ ZPRÁVY
- 18:29 Počasí
- 18:30 TÝDEN V REGIONU
- 18:45 Poztrácená řemesla
- 19:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 00:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 00:29 Jičínský miniexpres (Jičín opět v obležení dobrého jídla a pití)
- 00:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 00:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 01:25 Bulvár (Bulvár)
- 01:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 01:45 Jičínský miniexpres (Jičín opět v obležení dobrého jídla a pití)
- 01:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 01:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 02:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 02:29 Jičínský miniexpres (Jičín opět v obležení dobrého jídla a pití)
- 02:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 02:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 03:25 Bulvár (Bulvár)
- 03:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 03:45 Jičínský miniexpres (Jičín opět v obležení dobrého jídla a pití)
- 03:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 03:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 04:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 04:29 Jičínský miniexpres (Jičín opět v obležení dobrého jídla a pití)
- 04:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 04:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 05:25 Bulvár (Bulvár)
- 05:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 05:45 Jičínský miniexpres (Jičín opět v obležení dobrého jídla a pití)
- 05:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 05:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 06:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 06:29 Jičínský miniexpres (Jičín opět v obležení dobrého jídla a pití)
- 06:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 06:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 07:25 Bulvár (Bulvár)
- 07:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 07:45 Jičínský miniexpres (Jičín opět v obležení dobrého jídla a pití)
- 07:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 07:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 08:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 08:29 Jičínský miniexpres (Jičín opět v obležení dobrého jídla a pití)
- 08:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 08:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 09:25 Bulvár (Bulvár)
- 09:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 09:45 Jičínský miniexpres (Jičín opět v obležení dobrého jídla a pití)
- 09:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 09:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 10:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 10:29 Jičínský miniexpres (Jičín opět v obležení dobrého jídla a pití)
- 10:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 10:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 11:25 Bulvár (Bulvár)
- 11:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 11:45 Jičínský miniexpres (Jičín opět v obležení dobrého jídla a pití)
- 11:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 11:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 12:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 12:29 Jičínský miniexpres (Jičín opět v obležení dobrého jídla a pití)
- 12:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 12:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 13:25 Bulvár (Bulvár)
- 13:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 13:45 Jičínský miniexpres (Jičín opět v obležení dobrého jídla a pití)
- 13:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 13:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 14:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 14:29 Jičínský miniexpres (Jičín opět v obležení dobrého jídla a pití)
- 14:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 14:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 15:25 Bulvár (Bulvár)
- 15:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 15:45 Jičínský miniexpres (Jičín opět v obležení dobrého jídla a pití)
- 15:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 15:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 16:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 16:29 Jičínský miniexpres (Jičín opět v obležení dobrého jídla a pití)
- 16:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 16:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 17:25 Bulvár (Bulvár)
- 17:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 17:45 Jičínský miniexpres (Jičín opět v obležení dobrého jídla a pití)
- 17:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 17:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:17 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 18:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 18:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 18:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 18:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 19:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:27 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 19:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 1. díl)
- 19:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 19:38 Motorsport revue (Motoristický magazín 94. díl)
- 19:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:17 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 20:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 20:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 20:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 20:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 21:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:27 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 21:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 1. díl)
- 21:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 21:38 Motorsport revue (Motoristický magazín 94. díl)
- 21:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:17 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 22:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 22:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 22:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 23:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:27 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 23:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 1. díl)
- 23:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 23:38 Motorsport revue (Motoristický magazín 94. díl)
- 23:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:10 Host dne (Petr Vokřál, politik a bývalý primátor města Brna)
- 00:20 Sběratelé (David Čunta, sběratel hraček)
- 00:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:10 Host dne (Aneta Kunešová, obchodně technický zástupce)
- 01:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 01:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Rok české hudby v Torontu)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:10 Host dne (Ladislav RAEGO Pham, zpěvák, rapper)
- 02:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 02:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:10 Host dne (Petr Vokřál, politik a bývalý primátor města Brna)
- 03:20 Sběratelé (David Čunta, sběratel hraček)
- 03:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:10 Host dne (Aneta Kunešová, obchodně technický zástupce)
- 04:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 04:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Rok české hudby v Torontu)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:10 Host dne (Ladislav RAEGO Pham, zpěvák, rapper)
- 05:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 05:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:10 Host dne (Petr Vokřál, politik a bývalý primátor města Brna)
- 06:20 Sběratelé (David Čunta, sběratel hraček)
- 06:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:10 Host dne (Aneta Kunešová, obchodně technický zástupce)
- 07:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 07:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Rok české hudby v Torontu)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:10 Host dne (Ladislav RAEGO Pham, zpěvák, rapper)
- 08:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 08:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:10 Host dne (Petr Vokřál, politik a bývalý primátor města Brna)
- 09:20 Sběratelé (David Čunta, sběratel hraček)
- 09:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:10 Host dne (Aneta Kunešová, obchodně technický zástupce)
- 10:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 10:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Rok české hudby v Torontu)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:10 Host dne (Ladislav RAEGO Pham, zpěvák, rapper)
- 11:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 11:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:10 Host dne (Petr Vokřál, politik a bývalý primátor města Brna)
- 12:20 Sběratelé (David Čunta, sběratel hraček)
- 12:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:10 Host dne (Aneta Kunešová, obchodně technický zástupce)
- 13:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 13:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Rok české hudby v Torontu)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:10 Host dne (Ladislav RAEGO Pham, zpěvák, rapper)
- 14:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 14:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:10 Host dne (Petr Vokřál, politik a bývalý primátor města Brna)
- 15:20 Sběratelé (David Čunta, sběratel hraček)
- 15:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:10 Host dne (Aneta Kunešová, obchodně technický zástupce)
- 16:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 16:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Rok české hudby v Torontu)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:10 Host dne (Ladislav RAEGO Pham, zpěvák, rapper)
- 17:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 17:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 18:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (34. Krůtí tortila)
- 18:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:10 Host dne (Petr Vokřál, politik a bývalý primátor města Brna)
- 19:20 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Rok české hudby v Torontu)
- 19:40 Špetka Slovácka (Kyselica)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:10 Host dne (Robert Šlachta, bývalý policista a předseda strany Přísaha)
- 20:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 102. díl)
- 20:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 21:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (34. Krůtí tortila)
- 21:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:10 Host dne (Petr Vokřál, politik a bývalý primátor města Brna)
- 22:20 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Rok české hudby v Torontu)
- 22:40 Špetka Slovácka (Kyselica)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:10 Host dne (Robert Šlachta, bývalý policista a předseda strany Přísaha)
- 23:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 102. díl)
- 23:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Středočeská nej
- 00:30 Putování po regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Středočeské noviny
- 01:30 Host dne
- 01:40 Kam vyrazit
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres Prahy 6
- 04:30 Dobré zprávy
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres Prahy 11
- 05:30 Host dne
- 05:40 Svět z blízka
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 8
- 06:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 4
- 07:30 Středočeský magazín
- 07:40 Hasiči
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres Prahy 2
- 08:30 Kam vyrazit
- 08:40 Středočeská nej
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Za oponou
- 09:30 Host dne
- 09:40 Za oponou
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 1
- 10:30 Týden v regionech
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 15
- 11:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 18
- 12:30 Putování po regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres
- 13:30 Host dne
- 13:40 Středočeský magazín
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 4
- 14:30 Špetka Slovácka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres
- 15:30 Dobré zprávy
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 6
- 16:30 Svět z blízka
- 16:40 Kam vyrazit
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 2
- 17:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 17:40 Středočeské noviny
- 18:00 Zprávy
- 18:20 Expres Prahy 10
- 18:30 Dobré zprávy
- 19:00 Zprávy
- 19:20 Expres Prahy 13
- 19:30 Host dne
- 19:40 Středočeský magazín
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 15
- 20:30 Středočeská nej
- 20:40 Za oponou
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres Prahy 8
- 21:30 Putování po regionech
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres
- 22:30 Host dne
- 22:40 Svět z blízka
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Kam vyrazit
- 23:30 Dobré zprávy
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Pořady z Libereckého kraje
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Pořady z Libereckého kraje
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Pořady z Libereckého kraje
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Pořady z Libereckého kraje
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Pořady z Libereckého kraje
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Pořady z Libereckého kraje
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Pořady z Libereckého kraje
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Pořady z Libereckého kraje
- 15:00 Zprávy+ (SDH)
- 15:10 Pořady z Libereckého kraje
- 15:30 Zprávy+ (SDH)
- 15:40 Pořady z Libereckého kraje
- 16:00 Zprávy+ (SDH)
- 16:10 Pořady z Libereckého kraje
- 16:30 Zprávy+ (SDH)
- 16:40 Pořady z Libereckého kraje
- 17:00 Zprávy+ (SDH)
- 17:10 Pořady z Libereckého kraje
- 17:30 Zprávy+ (SDH)
- 17:40 Pořady z Libereckého kraje
- 18:00 Zprávy+ (SDH)
- 18:10 Pořady z Libereckého kraje
- 18:30 Zprávy+ (SDH)
- 18:40 Pořady z Libereckého kraje
- 19:00 Zprávy+ (SDH)
- 19:10 Pořady z Libereckého kraje
- 19:30 Zprávy+ (SDH)
- 19:40 Pořady z Libereckého kraje
- 20:00 Zprávy+ (SDH)
- 20:10 Pořady z Libereckého kraje
- 20:30 Zprávy+ (SDH)
- 20:40 Pořady z Libereckého kraje
- 21:00 Zprávy+ (SDH)
- 21:10 Pořady z Libereckého kraje
- 21:30 Zprávy+ (SDH)
- 21:40 Pořady z Libereckého kraje
- 22:00 Zprávy+ (SDH)
- 22:10 Pořady z Libereckého kraje
- 22:30 Zprávy+ (SDH)
- 22:40 Pořady z Libereckého kraje
- 23:00 Zprávy+ (SDH)
- 23:10 Pořady z Libereckého kraje
- 23:30 Zprávy+ (SDH)
- 23:40 Pořady z Libereckého kraje
- 00:00 Zprávy regionu
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 Zprávy regionu
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 Zprávy regionu
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 Zprávy regionu
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 Zprávy regionu
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 Zprávy regionu
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 Zprávy regionu
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 Zprávy regionu
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 Zprávy regionu
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 Zprávy regionu
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 Zprávy regionu
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 Zprávy regionu
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 Zprávy regionu
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 Zprávy regionu
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 Zprávy regionu
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 Zprávy regionu
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 Zprávy regionu
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 Zprávy regionu
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 Zprávy regionu
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Hasiči
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 Zprávy regionu
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Hasiči
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 Zprávy regionu
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Hasiči
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 Zprávy regionu
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Hasiči
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 Zprávy regionu
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Hasiči
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 Zprávy regionu
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Hasiči
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Історії війни
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Антизомбі
- 10:15 Громадянська оборона
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Історичні факти
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Антизомбі
- 15:15 Громадянська оборона
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Спеціальний репортаж
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 20:30 Все так однозначно
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети