Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:10 Mistři renovací IV (19)
- 01:50 Kachní dynastie V (11)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie V (3)
- 03:20 Walker, Texas Ranger IX (2)
- 04:00 Florbal - letní speciál
- 04:50 ČEZ RunTour - Olomouc
- 05:10 Walker, Texas Ranger IX (1)
- 05:50 Strážci hranic: Austrálie V (5)
- 06:35 Mistři zastavárny II (10)
- 07:30 Mistři renovací IV (19)
- 08:25 Kachní dynastie V (11)
- 09:25 Kobra 11 IV (17)
- 11:30 Novashopping
- 11:45 Walker, Texas Ranger IX (2)
- 12:45 Válka skladů XIII (30)
- 14:10 Válka skladů XIV (1)
- 14:40 Mistři zastavárny II (12)
- 15:35 Strážci hranic: Austrálie V (9)
- 16:35 Kobra 11 V (2)
- 18:40 Válka skladů XIV (3)
- 19:35 Mistři zastavárny II (14)
- 20:30 Mistři renovací IV (23)
- 21:20 Kachní dynastie VI (3)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IX (3)
- 23:15 Kobra 11 V (2)
- 00:20 Teorie velkého třesku VI (16)
- 02:00 Malý Sheldon V (15)
- 02:40 Svět podle Jima II (22)
- 03:20 Americký táta VIII (4)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Máma IV (13)
- 05:15 Ženatý se závazky (129)
- 06:05 Oggy a škodíci: Nová generace (21)
- 06:45 Bakugan: Evolutions (34)
- 06:55 Přátelé (6)
- 07:50 Máma IV (19)
- 09:35 Malý Sheldon V (19)
- 11:10 Ženatý se závazky (131)
- 12:10 Dva a půl chlapa VIII (11)
- 13:00 Přátelé (6)
- 13:55 Teorie velkého třesku VI (16)
- 15:40 Máma IV (22)
- 16:55 Máma V (1)
- 17:25 Svět podle Jima II (24)
- 18:15 Dva a půl chlapa VIII (13)
- 19:10 Malý Sheldon V (21)
- 20:00 Teorie velkého třesku VI (20)
- 21:40 Přátelé (8)
- 22:35 Americký táta VIII (6)
- 23:30 Dva a půl chlapa VIII (13)
- 04:25 Co na to Češi
- 05:05 Riskuj!
- 05:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:25 Na lovu II
- 07:20 MasterChef Česko II (16)
- 08:35 Můj přítel Monk V (1)
- 09:30 Vraždy v Kitzbühelu XV (11)
- 12:20 Teleshopping
- 12:40 MasterChef Česko II (17)
- 13:55 Tescoma s chutí
- 00:35 Nemocnice Chicago Med IX (13)
- 01:25 Vyměněné osudy II (79)
- 02:55 Čarodějky V (3)
- 08:40 Čarodějky V (6)
- 09:30 Čarodějky V (7)
- 10:20 Oteckovia II (109)
- 12:15 Mateřská láska II (18)
- 16:35 Vyměněné osudy II (85)
- 18:30 Čarodějky V (8)
- 19:20 Čarodějky V (9)
- 20:15 Mateřská láska II (21)
- 21:10 Mateřská láska II (22)
- 04:25 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Fotbal: 1. FC Saarbrücken - 1. FC Norimberk
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Spade poker show 2024 (15)
- 19:30 Challenge Roth
- 20:00 Legendy na greenu 2024
- 20:15 Těšíme se na Zápas hvězd 2024
- 20:30 Češi v NHL v sezoně 2023/24
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 PFL 8
- 00:10 Hymna SR
- 00:13 Správy „N“
- 01:05 Počasie
- 01:10 Komisár Montalbano (Chúlostivá záležitosť)
- 03:15 Správy „N“
- 04:05 Počasie
- 04:15 Nebíčko v papuľke
- 04:50 Neposlušní
- 05:20 Capri III (12)
- 07:00 Ranné správy
- 10:00 Candice Renoirová V (Peniaze nesmrdia)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (13)
- 14:20 Zdravá maškrta
- 14:30 Zdravá maškrta
- 14:55 Don Matteo (Trhlina)
- 16:00 Správy
- 16:35 Po Česku na konskom chrbte (Po stopách génov)
- 17:05 Doktor z hôr - Nové osudy XIV (Len žiadne pochybnosti - 1.časť)
- 17:45 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 00:02 Hymna SR
- 00:03 Správy „N“
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:15 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:40 Medvedík Pompon II (Pomponov expres)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 08:30 Vnímanie
- 09:00 Rómsky magazín
- 09:25 Žiarlivé ženy
- 10:35 Smejeme sa storočiami
- 11:05 Tajomný ostrov (Maska)
- 11:35 Obedníček (O mestečku za hradbami "N")
- 11:40 Rusty II
- 11:45 Pa a Pi
- 11:55 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajlipasta)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Zo Stredočeského kraja)
- 12:35 Hubačka
- 12:55 Na zelenej adrese
- 13:10 Kvarteto
- 13:35 Família (Família - CHLAP/C/ I V PRESILE)
- 18:00 Duel Junior (Duel junior)
- 18:30 Večerníček (Pásli ovce valasi "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:40 Medvedík Pompon II (Pravidlá hry)
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 00:45 Sisi II (6)
- 01:45 AZ-kvíz
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Haná)
- 05:15 Etiketa (Kouzlo čistoty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Pod hrozbou půlměsíce)
- 06:30 Na cestě po Manhattanu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty příhraničí (Zbojníci a pašeráci)
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:20 Kluci v akci
- 14:45 Nebezpečné známosti (1)
- 16:10 Magnum II (Tři bez dvou)
- 17:00 Na cestě po dunajské deltě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Hrobník
- 21:35 Vražda kočky domácí
- 00:45 Sisi II (6)
- 01:45 AZ-kvíz
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Haná)
- 05:15 Etiketa (Kouzlo čistoty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Pod hrozbou půlměsíce)
- 06:30 Na cestě po Manhattanu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty příhraničí (Zbojníci a pašeráci)
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:20 Kluci v akci
- 14:45 Nebezpečné známosti (1)
- 16:10 Magnum II (Tři bez dvou)
- 17:00 Na cestě po dunajské deltě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Hrobník
- 21:35 Vražda kočky domácí
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Komentáre dňa
- 05:05 Správy :24
- 05:30 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Hmyz v záhradách
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 04:10 Naši a já
- 05:45 Šance na lásku
- 07:25 Rande naslepo
- 09:25 Šiška Deluxe
- 11:25 Slunce, seno, erotika
- 13:20 Příšerky z vesmíru
- 14:55 Martin a Venuše
- 20:15 Hlas lásky
- 22:25 Smrtelný výstup
- 00:15 První oddělení II
- 00:55 Policisté v akci
- 01:40 Policisté v akci
- 02:20 Noviny
- 02:55 Soudní síň (Nech mě, nic nebude)
- 03:40 Soudní síň (Obyčejná nenávist)
- 04:20 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:20 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:15 První oddělení II
- 06:55 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:45 Pod povrchem (39)
- 11:55 Nové bydlení - Dizajn
- 13:00 Soudní síň (Sklep)
- 14:00 Soudní síň (Baletka)
- 15:00 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 17:00 Soudní síň (Poslal mě na potrat)
- 17:55 Soudní síň (Postižený syn)
- 20:20 Případ mrtvého muže
- 00:45 Survivor
- 01:50 Aj múdry schybí
- 03:35 Susedské prípady
- 04:20 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Na nože
- 09:45 Susedia (Výročie svadby)
- 10:20 Svokra
- 11:10 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia (Kuchárka)
- 12:50 Búrlivé víno (82)
- 13:40 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (83)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám III (3)
- 21:40 Dunaj, k vašim službám III (4)
- 22:50 Partička
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (8)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (9)
- 20:20 Dům snů (15)
- 21:10 Dům snů IV (11)
- 22:00 Dům snů III (19)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (9)
- 23:50 Utajený šéf - USA VIII (7)
- 00:45 Východní přísliby
- 02:25 Nezvěstná
- 04:15 Kiss the Future
- 06:00 Napečeno s láskou
- 07:25 Na 30 dní zase spolu
- 09:00 Aloha
- 10:45 Láska napříč věkem
- 12:40 Zkus mě rozesmát
- 14:35 Godzilla vs. Kong
- 18:15 Mr. Holmes
- 20:00 Lepší časy
- 21:45 MoviePass, MovieCrash
- 23:15 Šílení šimpanzi (1)
- 04:25 Bláznův ráj
- 06:00 Sázka na nejistotu
- 08:10 Birdman
- 10:05 Purpurová barva
- 12:25 Přátelé III (20)
- 12:45 Přátelé III (21)
- 13:10 Kovboj Bebop
- 15:05 Moře stromů
- 19:30 Chevalier
- 21:15 Zimní král (3)
- 22:15 Mělas to vědět (6)
- 23:25 Vražda v Londýně
- 00:55 Noční let (3)
- 01:45 Čtyři dobré dny
- 03:25 Malý Sheldon VII (13)
- 03:45 Malý Sheldon VII (14)
- 11:30 Barbie
- 15:30 Peníze těch tupců
- 17:15 Sektor III (2)
- 18:20 Nesvá II (5)
- 18:50 Nesvá II (6)
- 19:20 Sex ve městě IV (Jak to skoulet s koulema)
- 19:55 Sex ve městě IV (Pozdě bycha honit)
- 04:20 Čtvrtá brightonská ulice
- 06:00 Host u večeře
- 07:40 V deltě
- 11:20 Stažená z kůže
- 11:35 Klíčovou dírkou
- 13:25 Daredevil
- 15:10 Svoboda za mřížemi
- 16:35 V deltě
- 18:20 První letní sníh
- 20:00 Kos v ostružiní
- 21:50 Jezabel
- 23:40 Hostel III
- 00:15 Ráj: Naděje
- 01:50 Čtyři malí dospělí
- 03:50 Než skončí noc
- 09:40 Pod fíkovníky
- 11:15 Hra
- 13:15 Ti nejhorší
- 15:00 Yuni
- 16:35 Zvířata
- 18:50 Bez viny (3)
- 19:40 Bez viny (4)
- 22:45 Ad Astra