Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:45 Sisi II (6)
- 01:45 AZ-kvíz
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Haná)
- 05:15 Etiketa (Kouzlo čistoty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Pod hrozbou půlměsíce)
- 06:30 Na cestě po Manhattanu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty příhraničí (Zbojníci a pašeráci)
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:20 Kluci v akci
- 14:45 Nebezpečné známosti (1)
- 16:10 Magnum II (Tři bez dvou)
- 17:00 Na cestě po dunajské deltě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Hrobník
- 21:35 Vražda kočky domácí
- 00:25 Ve víně je vražda (2)
- 01:10 Láska pandí matky
- 02:00 Divočina bez hranic (Užanskij nacionalnij prirodnij park)
- 02:25 Zašlapané projekty (Mopedu Stadion odzvonilo)
- 02:45 V zajetí železné opony (Knížectví Hutt River)
- 03:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:25 Babylon
- 03:55 Kilometry nýdecké pomoci
- 04:20 Když přijede pony express
- 04:45 Televizní klub neslyšících
- 05:15 Ostrov uprostřed kontinentu
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Nádherná Amerika II (Minnesota)
- 09:25 Bedekr IV. (Zámky na Loiře)
- 09:50 Vážený Leonide Iljiči
- 14:50 Špióni v přírodě (4)
- 15:45 Domov kunovce tečkovaného
- 16:40 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (6)
- 17:25 Roztržitý
- 20:00 Havel
- 21:45 Krycí jméno Holec
- 23:25 Salvador: válka gangů
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 15:55 Volejbalový magazín
- 16:15 Jezdectví ČR 2024 (Mistrovství České republiky v drezuře Zduchovice)
- 16:30 Jezdectví ČR 2024 (Český skokový pohár – Velká cena Jítravy)
- 16:50 Nohejbal ČR 2024 (MČR jednotlivců mužů Čelákovice)
- 17:00 L'Etape Czech Republic by Tour de France 2024 (L'Etape Czech Republic by Tour de France)
- 17:30 ME ve vodním slalomu juniorů a U23 2024 (MEJ a U23 Polsko)
- 04:40 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:00 M.A.S.H (34)
- 07:25 M.A.S.H (35)
- 07:55 M.A.S.H (36)
- 08:30 M.A.S.H (37)
- 09:00 M.A.S.H (38)
- 09:30 Polda IV (Dnes zavřeno)
- 14:35 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:40 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Muži v naději
- 22:50 Inkognito
- 23:50 Ano, šéfe!
- 04:05 Spravedlnost v krvi XII (Staré zvyky)
- 05:05 Těžká dřina
- 05:30 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:15 Těžká dřina
- 06:40 Partička L
- 08:00 Re-play
- 08:30 Top Gear VII (1)
- 09:30 Top Gear VIII (1)
- 20:15 Partička L
- 04:40 Sběratelé kostí IX (Seznam posledních přání)
- 05:35 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:05 Policie v akci
- 06:45 Zločiny ze sousedství (Hodný pan doktor)
- 07:35 Komisař Rex VII (Ukradená mumie)
- 04:35 Námořní vyšetřovací služba XIII (React tým)
- 05:25 M.A.S.H
- 06:00 Nad krajinou
- 06:05 M.A.S.H
- 06:30 M.A.S.H
- 06:55 Námořní vyšetřovací služba XIII (React tým)
- 07:45 Námořní vyšetřovací služba XIII (Ztracené zbraně)
- 10:40 Žít a nechat zemřít
- 13:15 Náčelník Velký had
- 15:05 Rain Man
- 17:50 Doly krále Šalamouna
- 20:00 Mladé víno
- 22:05 Prokletý ostrov
- 04:40 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Teď vaří šéf!
- 06:40 Prostřeno!
- 07:45 Ošklivka Katka (Kateřina je v koutě)
- 10:15 Prostřeno!
- 11:05 Ano, šéfe!
- 12:10 Osudové léto v Bavorsku
- 23:00 Tudorovci IV (6)
- 23:50 Zoufalé manželky V (Kruh se uzavírá)
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a automat)
- 06:05 Hopsasa (Zachráněný dárek)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Vydrýsek
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Zafari II (7)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:30 Tyjo! To je paráda!
- 10:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:15 Vyber si svůj sport
- 11:20 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:45 DVA3
- 12:00 101 Dalmatinská (1)
- 12:20 Kamarádi z koše
- 12:35 Art Ninja
- 13:05 Šmoulové
- 13:30 Bludiště
- 14:00 Superhrdinové
- 14:10 Městečko na moři
- 14:20 Věda je zábava III
- 14:45 Čarodějky školou povinné III (2)
- 15:15 Čvacht
- 15:25 Břinčíci III
- 15:40 Kazubovi!
- 15:45 Bobo
- 15:55 Tyjo! To je paráda!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak se vezl do kopečka)
- 18:55 Zafari II (8)
- 19:15 101 Dalmatinská (2)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:35 Norská čítanka: Fredrik Brattberg
- 00:45 Norská čítanka: Dag Solsdat
- 00:55 Čechomor
- 01:55 Billancourt: Belmondo, Delon, Gabin a ti druzí
- 03:00 Ladí neladí
- 03:55 Květy
- 04:55 Tak blízko, tak daleko
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Milovaný bezbožník
- 22:15 Brian Wilson: Můj život s Beach Boys
- 23:45 Imagine
- 12:20 Máte doma uklizeno? (4)
- 12:50 Neuvěřitelné dorty III (27)
- 13:25 Neuvěřitelné dorty III (28)
- 13:45 Hledá se táta a máma
- 04:30 Rodinná pouta II (Nebezpečná láska)
- 05:35 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:10 Nikdo není dokonalý
- 07:00 Nikdo není dokonalý
- 08:05 Columbo (Dvojexpozice)
- 09:40 Osudové léto v Toskánsku
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý
- 19:00 Jak se staví sen
- 22:05 7 silvestrovských pádů Honzy Dědka
- 23:25 Jak se staví sen
- 01:35 Prima Česko
- 02:15 Generace deprese
- 03:00 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 14:40 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Prima Svět
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 00:45 Sisi II (6)
- 01:45 AZ-kvíz
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Haná)
- 05:15 Etiketa (Kouzlo čistoty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Pod hrozbou půlměsíce)
- 06:30 Na cestě po Manhattanu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty příhraničí (Zbojníci a pašeráci)
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:20 Kluci v akci
- 14:45 Nebezpečné známosti (1)
- 16:10 Magnum II (Tři bez dvou)
- 17:00 Na cestě po dunajské deltě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Hrobník
- 21:35 Vražda kočky domácí
- 00:45 Sisi II (6)
- 01:45 AZ-kvíz
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Haná)
- 05:15 Etiketa (Kouzlo čistoty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Pod hrozbou půlměsíce)
- 06:30 Na cestě po Manhattanu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty příhraničí (Zbojníci a pašeráci)
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:20 Kluci v akci
- 14:45 Nebezpečné známosti (1)
- 16:10 Magnum II (Tři bez dvou)
- 17:00 Na cestě po dunajské deltě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Hrobník
- 21:35 Vražda kočky domácí
- 00:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (20)
- 01:05 Brooklyn 99 VI (12)
- 02:25 Sousedství (15)
- 03:10 Výleťák (193)
- 03:15 Ze dvora (9)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (69)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (70)
- 04:20 Zahradní proměny III (17)
- 05:10 Zahradní proměny III (18)
- 06:00 Pravidla zasnoubení II (14)
- 06:20 Ve dvou se to lépe vaří (4)
- 06:50 Případy detektiva Murdocha XII (15)
- 07:45 Zahradní proměny III (19)
- 20:10 Dým bramborové natě
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:40 Ulice (4733)
- 09:40 Kriminálka Anděl III (Pomsta)
- 10:55 Můj přítel Monk V (2)
- 11:50 Tescoma s chutí
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 00:45 Stealth: Přísně tajná mise
- 03:05 Nevěrná láska
- 12:55 Teleshopping
- 13:15 Poslední turné
- 15:05 Šakal
- 17:55 Babovřesky 3
- 22:10 Dluh
- 01:10 Mistři renovací IV (19)
- 01:50 Kachní dynastie V (11)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie V (3)
- 03:20 Walker, Texas Ranger IX (2)
- 04:00 Florbal - letní speciál
- 04:50 ČEZ RunTour - Olomouc
- 05:10 Walker, Texas Ranger IX (1)
- 05:50 Strážci hranic: Austrálie V (5)
- 06:35 Mistři zastavárny II (10)
- 07:30 Mistři renovací IV (19)
- 08:25 Kachní dynastie V (11)
- 09:25 Kobra 11 IV (17)
- 11:30 Novashopping
- 11:45 Walker, Texas Ranger IX (2)
- 12:45 Válka skladů XIII (30)
- 14:10 Válka skladů XIV (1)
- 14:40 Mistři zastavárny II (12)
- 15:35 Strážci hranic: Austrálie V (9)
- 16:35 Kobra 11 V (2)
- 18:40 Válka skladů XIV (3)
- 19:35 Mistři zastavárny II (14)
- 20:30 Mistři renovací IV (23)
- 21:20 Kachní dynastie VI (3)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IX (3)
- 23:15 Kobra 11 V (2)
- 00:20 Teorie velkého třesku VI (16)
- 02:00 Malý Sheldon V (15)
- 02:40 Svět podle Jima II (22)
- 03:20 Americký táta VIII (4)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Máma IV (13)
- 05:15 Ženatý se závazky (129)
- 06:05 Oggy a škodíci: Nová generace (21)
- 06:45 Bakugan: Evolutions (34)
- 06:55 Přátelé (6)
- 07:50 Máma IV (19)
- 09:35 Malý Sheldon V (19)
- 11:10 Ženatý se závazky (131)
- 12:10 Dva a půl chlapa VIII (11)
- 13:00 Přátelé (6)
- 13:55 Teorie velkého třesku VI (16)
- 15:40 Máma IV (22)
- 16:55 Máma V (1)
- 17:25 Svět podle Jima II (24)
- 18:15 Dva a půl chlapa VIII (13)
- 19:10 Malý Sheldon V (21)
- 20:00 Teorie velkého třesku VI (20)
- 21:40 Přátelé (8)
- 22:35 Americký táta VIII (6)
- 23:30 Dva a půl chlapa VIII (13)
- 04:25 Co na to Češi
- 05:05 Riskuj!
- 05:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:25 Na lovu II
- 07:20 MasterChef Česko II (16)
- 08:35 Můj přítel Monk V (1)
- 09:30 Vraždy v Kitzbühelu XV (11)
- 12:20 Teleshopping
- 12:40 MasterChef Česko II (17)
- 13:55 Tescoma s chutí
- 00:35 Nemocnice Chicago Med IX (13)
- 01:25 Vyměněné osudy II (79)
- 02:55 Čarodějky V (3)
- 08:40 Čarodějky V (6)
- 09:30 Čarodějky V (7)
- 10:20 Oteckovia II (109)
- 12:15 Mateřská láska II (18)
- 16:35 Vyměněné osudy II (85)
- 18:30 Čarodějky V (8)
- 19:20 Čarodějky V (9)
- 20:15 Mateřská láska II (21)
- 21:10 Mateřská láska II (22)
- 04:25 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Fotbal: 1. FC Saarbrücken - 1. FC Norimberk
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Spade poker show 2024 (15)
- 19:30 Challenge Roth
- 20:00 Legendy na greenu 2024
- 20:15 Těšíme se na Zápas hvězd 2024
- 20:30 Češi v NHL v sezoně 2023/24
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 PFL 8
- 00:10 Hymna SR
- 00:13 Správy „N“
- 01:05 Počasie
- 01:10 Komisár Montalbano (Chúlostivá záležitosť)
- 03:15 Správy „N“
- 04:05 Počasie
- 04:15 Nebíčko v papuľke
- 04:50 Neposlušní
- 05:20 Capri III (12)
- 07:00 Ranné správy
- 10:00 Candice Renoirová V (Peniaze nesmrdia)
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (13)
- 14:20 Zdravá maškrta
- 14:30 Zdravá maškrta
- 14:55 Don Matteo (Trhlina)
- 16:00 Správy
- 16:35 Po Česku na konskom chrbte (Po stopách génov)
- 17:05 Doktor z hôr - Nové osudy XIV (Len žiadne pochybnosti - 1.časť)
- 17:45 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Rebelka z dobrej rodiny (9)
- 23:45 Hymna SR
- 23:48 Julie Lescautová (6)
- 00:00 Hymna SR
- 00:05 Správy „N“
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II (Pomponov expres)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 08:30 Vnímanie
- 08:55 Rómsky magazín
- 09:25 Žiarlivé ženy
- 10:30 Smejeme sa storočiami
- 11:05 Tajomný ostrov (Pohroma)
- 11:30 Obedníček (O mestečku za hradbami "N")
- 11:40 Rusty II
- 11:45 Pa a Pi
- 11:55 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajlipasta)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Zo Stredočeského kraja)
- 12:30 Hubačka
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:05 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - CHLAP/C/ I V PRESILE)
- 18:00 Duel Junior (Duel junior)
- 18:30 Večerníček (Pásli ovce valasi "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II (Pravidlá hry)
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 00:45 Sisi II (6)
- 01:45 AZ-kvíz
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Haná)
- 05:15 Etiketa (Kouzlo čistoty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Pod hrozbou půlměsíce)
- 06:30 Na cestě po Manhattanu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty příhraničí (Zbojníci a pašeráci)
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:20 Kluci v akci
- 14:45 Nebezpečné známosti (1)
- 16:10 Magnum II (Tři bez dvou)
- 17:00 Na cestě po dunajské deltě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Hrobník
- 21:35 Vražda kočky domácí
- 00:45 Sisi II (6)
- 01:45 AZ-kvíz
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Haná)
- 05:15 Etiketa (Kouzlo čistoty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Pod hrozbou půlměsíce)
- 06:30 Na cestě po Manhattanu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty příhraničí (Zbojníci a pašeráci)
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:20 Kluci v akci
- 14:45 Nebezpečné známosti (1)
- 16:10 Magnum II (Tři bez dvou)
- 17:00 Na cestě po dunajské deltě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Hrobník
- 21:35 Vražda kočky domácí
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Komentáre dňa
- 05:05 Správy :24
- 05:30 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Hmyz v záhradách
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 04:10 Naši a já
- 05:45 Šance na lásku
- 07:25 Rande naslepo
- 09:25 Šiška Deluxe
- 11:25 Slunce, seno, erotika
- 13:20 Příšerky z vesmíru
- 14:55 Martin a Venuše
- 20:15 Hlas lásky
- 22:25 Smrtelný výstup
- 00:15 První oddělení II
- 00:55 Policisté v akci
- 01:40 Policisté v akci
- 02:20 Noviny
- 02:55 Soudní síň (Nech mě, nic nebude)
- 03:40 Soudní síň (Obyčejná nenávist)
- 04:20 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:20 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:15 První oddělení II
- 06:55 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:45 Pod povrchem (39)
- 11:55 Nové bydlení - Dizajn
- 13:00 Soudní síň (Sklep)
- 14:00 Soudní síň (Baletka)
- 15:00 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 17:00 Soudní síň (Poslal mě na potrat)
- 17:55 Soudní síň (Postižený syn)
- 20:20 Případ mrtvého muže
- 00:45 Survivor
- 01:50 Aj múdry schybí
- 03:35 Susedské prípady
- 04:20 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Na nože
- 09:45 Susedia (Výročie svadby)
- 10:20 Svokra
- 11:10 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia (Kuchárka)
- 12:50 Búrlivé víno (82)
- 13:40 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (83)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám III (3)
- 21:40 Dunaj, k vašim službám III (4)
- 22:50 Partička
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (8)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (9)
- 20:20 Dům snů (15)
- 21:10 Dům snů IV (11)
- 22:00 Dům snů III (19)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (9)
- 23:50 Utajený šéf - USA VIII (7)
- 00:45 Východní přísliby
- 02:25 Nezvěstná
- 04:15 Kiss the Future
- 06:00 Napečeno s láskou
- 07:25 Na 30 dní zase spolu
- 09:00 Aloha
- 10:45 Láska napříč věkem
- 12:40 Zkus mě rozesmát
- 14:35 Godzilla vs. Kong
- 18:15 Mr. Holmes
- 20:00 Lepší časy
- 21:45 MoviePass, MovieCrash
- 23:15 Šílení šimpanzi (1)
- 04:25 Bláznův ráj
- 06:00 Sázka na nejistotu
- 08:10 Birdman
- 10:05 Purpurová barva
- 12:25 Přátelé III (20)
- 12:45 Přátelé III (21)
- 13:10 Kovboj Bebop
- 15:05 Moře stromů
- 19:30 Chevalier
- 21:15 Zimní král (3)
- 22:15 Mělas to vědět (6)
- 23:25 Vražda v Londýně
- 00:55 Noční let (3)
- 01:45 Čtyři dobré dny
- 03:25 Malý Sheldon VII (13)
- 03:45 Malý Sheldon VII (14)
- 11:30 Barbie
- 15:30 Peníze těch tupců
- 17:15 Sektor III (2)
- 18:20 Nesvá II (5)
- 18:50 Nesvá II (6)
- 19:20 Sex ve městě IV (Jak to skoulet s koulema)
- 19:55 Sex ve městě IV (Pozdě bycha honit)
- 04:20 Čtvrtá brightonská ulice
- 06:00 Host u večeře
- 07:40 V deltě
- 11:20 Stažená z kůže
- 11:35 Klíčovou dírkou
- 13:25 Daredevil
- 15:10 Svoboda za mřížemi
- 16:35 V deltě
- 18:20 První letní sníh
- 20:00 Kos v ostružiní
- 21:50 Jezabel
- 23:40 Hostel III
- 00:15 Ráj: Naděje
- 01:50 Čtyři malí dospělí
- 03:50 Než skončí noc
- 09:40 Pod fíkovníky
- 11:15 Hra
- 13:15 Ti nejhorší
- 15:00 Yuni
- 16:35 Zvířata
- 18:50 Bez viny (3)
- 19:40 Bez viny (4)
- 22:45 Ad Astra
- 04:05 Rande z pekla (Síť svádění)
- 04:30 Rande z pekla (Šarmantní noční můra)
- 04:55 Hranice nemožného (Přeměna)
- 06:00 Smallville (Volby)
- 07:05 Smallville (Nehoda)
- 08:05 Smallville (Cizíma očima)
- 09:00 Super drbna (Pilot)
- 09:55 Super drbna (Nedělní odpoledne)
- 10:45 Láska nebeská
- 12:40 Smallville (Bouře)
- 13:35 Smallville (Tornádo)
- 20:00 Křižovatka osudu
- 21:35 Žlutí ptáci
- 23:20 Uklízečka (Díl 4)
- 00:15 Bony a klid
- 01:45 Stíny války
- 03:25 Smrtelné proroctví
- 05:35 Jurský masakr
- 07:10 Zločin na palubě
- 09:00 Kung fu Yoga
- 11:10 Muppeti z vesmíru
- 13:00 Bláznivá svatba
- 14:50 Čarovné dědictví
- 16:35 Nejistá sezóna
- 18:05 Motiv pro vraždu
- 20:00 Základna
- 22:30 Diamantoví psi
- 00:05 Láska časem prokletá
- 02:05 Kladivo
- 03:50 Přestávka ve vysílání
- 05:15 Leonie
- 06:55 Asterix a Olympijské hry
- 08:50 Spy kids: Stroj času
- 10:15 Kupec benátský
- 12:25 Láska v Indii
- 14:00 Muž ve stínu
- 16:05 Stažení
- 17:55 Císař - občanská válka
- 21:00 Den Zlomu
- 22:30 Zkáza rodu Hickmanů
- 00:45 Krvavá volba
- 02:50 Supernova
- 04:20 Přestávka ve vysílání
- 05:30 Bůh masakru
- 06:50 Sammyho dobrodružství 3D
- 10:10 Nestanu se tvojí ženou
- 11:45 Učitelem z nouze
- 13:30 Slova a obrazy
- 15:25 Švec
- 17:00 Devět životů
- 18:25 Zmizelá
- 20:00 Trumbo
- 22:00 Bolest a sláva
- 23:50 Kořist
- 04:25 Strojvůdce
- 06:00 Šeptající ostrov
- 07:20 Africké safari
- 08:45 Regina
- 10:15 Až najdu domov
- 12:05 Někdy na tom záleží
- 13:35 Supermafián Quido
- 15:00 Bradův život
- 21:00 Síla slova
- 23:05 Cesta na vrchol
- 05:45 Disco
- 07:50 Criminal Games by Agatha Christie (16)
- 09:50 Jak milovat s D
- 11:45 Wonder wheel
- 19:55 STARS! (- Julia Roberts)
- 20:00 Matky
- 22:00 Havel
- 00:20 Love Is Not Enough
- 01:40 The Great Flamarion
- 02:55 Only Water In The Sea
- 03:40 Voyage To The Planet Of Prehistoric Women
- 05:00 The Railrodder
- 05:25 Blue
- 05:30 End of Program
- 06:00 Rodri
- 06:25 Second Acts
- 06:40 Delightfully Dangerous
- 08:10 Life With Father
- 10:05 The Phantom Of 42nd Street
- 11:05 Kingston Avenue
- 11:50 Titus And Mirabella
- 12:15 Captain Kidd
- 13:40 The Lady Refuses
- 16:15 Suddenly
- 17:30 Abilene Town
- 19:00 The Bag of Flour
- 20:30 Fabiu
- 21:00 That Trip We Took with Dad
- 22:50 Too Late For Tears
- 04:35 BIG COAST (DUNCANBY LODGE SEASON KICKOFF)
- 05:00 CHINA UNCOVERED (THE QUEST FOR WEALTH)
- 06:00 SARAH SHARK (EP. 01)
- 06:25 SARAH SHARK (EP. 02)
- 06:50 SARAH SHARK (EP. 03)
- 07:15 A YEAR IN THE WILD (EP.1)
- 10:15 MAN EATERS
- 11:00 A COUNTER HISTORY OF INTERNET
- 11:55 LIFE IN THE BLUE
- 14:40 BHUTAN IN THE PURSUIT OF HAPPINESS
- 15:40 IN THE SEA
- 16:40 LOOKING FOR SULTAN
- 17:25 OUTTA TOWN ADVENTURES (S2)
- 17:50 RACE OF LIFE (EP. 12)
- 18:20 RACE OF LIFE (EP. 13)
- 18:50 THE BEST SHEEPDOGS FROM WALES
- 19:45 RWANDA (LAND OF WOMEN)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (3)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (10)
- 19:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (19)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (20)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (49)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (50)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (19)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (20)
- 00:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (3)
- 01:00 RACEMAX MOTORSPORTS (20)
- 01:30 RACEMAX MOTORSPORTS (21)
- 02:00 WORLD OF WATERSPORTS (31)
- 02:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 03:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (17)
- 03:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (18)
- 04:00 HELLAS RALLY RAID 2021
- 04:30 HOW TO BUILD A RACE CAR
- 05:00 BOARD STORIES SURFING (1)
- 05:30 BOARD STORIES SURFING (2)
- 06:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (13)
- 06:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (14)
- 07:00 RACEMAX MOTORSPORTS (20)
- 07:30 RACEMAX MOTORSPORTS (21)
- 08:00 WORLD OF WATERSPORTS (31)
- 08:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 09:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (17)
- 09:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (18)
- 10:00 AUTOSPEED 2019 (18)
- 10:30 AUTOSPEED 2019 (19)
- 11:00 INSIDE SAILING 2020 (10)
- 11:30 INSIDE SAILING 2020 (11)
- 12:00 CAPE EPIC 2018 (3)
- 12:30 CAPE EPIC 2018 (4)
- 13:00 SHIFTING GEARS
- 13:30 SHIFTING GEARS
- 16:00 RACING THE WORLD (1)
- 16:30 RACING THE WORLD (2)
- 17:00 BOAT SHOW 4K (2)
- 17:30 BOAT SHOW 4K (3)
- 18:00 SPORTS MAX (46)
- 18:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 19:00 GEARING UP 2020 (11)
- 19:30 GEARING UP 2020 (12)
- 20:00 SAILING TO TOKYO 2018 (4)
- 20:30 SAILING TO TOKYO 2018 (5)
- 21:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (3)
- 22:00 GP RACING 2022 (46)
- 22:30 GP RACING 2022 (47)
- 23:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 23:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 00:10 EXOTIC IRANIAN FOOD.
- 00:45 DRONE WARS (1)
- 01:40 GOING BEYOND (BANGKOK)
- 02:40 GIANT RAILWAY
- 03:30 DREAM JOURNEY (CUNCUM - MEXICO)
- 18:30 VOLCANO ADVENTURE (VOLCANO HUNTERS)
- 19:30 INK THERAPY (11)
- 20:15 INK THERAPY (12)
- 21:00 MAX FOODIE: SEYCHELLES
- 21:25 EXOTIC IRANIAN FOOD.
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Electric Jam
- 15:00 Street Buzz
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Flow
- 00:00 Let Paríž Kuba (1)
- 01:00 Hitler a Nemecko (2)
- 01:50 Téma (170)
- 02:30 Skutočný príbeh najmenšej hviezdy (2)
- 03:25 Juhoslávia: Druhá strana zrkadla (1)
- 08:00 Svedectvá života (1)
- 08:30 Telenákup (1)
- 08:40 Doslova
- 09:25 Ako sa to stalo (6)
- 10:25 Téma (170)
- 11:05 Vyrobené na Slovensku (3)
- 11:15 Boh ochraňuj Rusko (1)
- 14:40 Ľudia sú aj politici
- 15:20 Žena na čele Dioru (1)
- 16:20 Telenákup (3)
- 16:30 Sadnite si, prosím (30)
- 17:10 Kostarika (2)
- 18:10 Doslova
- 18:50 Telenákup (2)
- 19:00 Rekonštrukcia leteckých nešťastí (7)
- 20:00 Irán, sny o impériu (1)
- 21:00 Téma
- 21:40 Dejiny trochu inak (2)
- 22:40 Tlačová beseda | Vyjednávači (4)
- 23:30 Večné divy Zeme (3)
- 00:25 Naše zprávy
- 00:40 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:55 Jak to dopadlo!?
- 08:40 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (16)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Most (5)
- 21:30 El Chapo II (2)
- 22:25 Poklad z půdy
- 23:30 Cyranův poloostrov (16)
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:10 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:35 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:20 Nebezpečné vztahy live
- 01:15 Ostříháno
- 02:20 Na plac!
- 03:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:50 Česká tajenka
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Poklad z půdy
- 17:55 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:55 Jak to dopadlo!?
- 04:10 Pozor vlak
- 04:55 Zločin jak ho pamatuju: ZBRANĚ PŘES HRANICE
- 05:25 A11 rozhovor: MUDr. Kristýna Skulínková
- 05:55 Magazín z Prostějova
- 06:25 Magazín z Orlickoústecka
- 06:45 Magazín z Moravskoslezského kraje
- 07:00 Magazín ze Strakonicka
- 07:15 Olomoucký magazín
- 07:45 Hasiči: informace a zajímavosti o činnosti HZS
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 00:30 Macgyver V (9)
- 01:15 Macgyver V (10)
- 01:55 Leo Mattei: Oddělení mladistvých III (5)
- 02:50 Leo Mattei: Oddělení mladistvých III (6)
- 03:40 Zelenáč VI (10)
- 04:25 Zelenáč IV (5)
- 05:05 Zelenáč IV (6)
- 06:05 Seriálový tip (1)
- 06:25 Totalcar VII (5)
- 06:55 Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (1)
- 07:50 Xena II (1)
- 08:45 Profil zločinu VII (8)
- 09:50 Profil zločinu VII (9)
- 12:00 A-Team III (7)
- 13:00 Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (1)
- 13:50 Xena II (1)
- 14:50 Profil zločinu VII (10)
- 16:00 Profil zločinu VIII (1)
- 17:10 A-Team III (8)
- 22:50 Námořní vyšetřovací služba XVII (11)
- 23:40 Bosch (2)
- 00:50 Ztracený svět III (12)
- 01:45 Lovci pokladů III (7)
- 02:30 Lovci pokladů III (8)
- 03:15 Totalcar V (10)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (10)
- 10:00 Ztracený svět III (11)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Ztracený svět III (11)
- 13:55 A-Team III (13)
- 14:55 Lovci pokladů III (9)
- 15:55 Lovci pokladů III (10)
- 16:55 Ztracený svět III (12)
- 17:55 Ztracený svět III (13)
- 18:55 Xena III (11)
- 19:50 A-Team III (14)
- 20:50 Ztracený svět III (13)
- 21:50 Lovci pokladů III (9)
- 22:45 Lovci pokladů III (10)
- 23:45 Xena III (11)
- 01:15 Brousko III (102)
- 02:20 Brousko III (103)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 03:25 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (41)
- 12:20 Teleshop (1)
- 12:40 Domek na prérii VI (14)
- 13:40 Ranč Heartland III (10)
- 14:40 Ranč Heartland III (11)
- 15:35 Brousko III (104)
- 16:50 Dcery duchem (42)
- 18:10 Domek na prérii VI (15)
- 19:10 Ranč Heartland III (12)
- 20:05 Domek na prérii VI (15)
- 21:10 Ranč Heartland III (13)
- 22:05 Ranč Heartland III (12)
- 23:05 Ranč Heartland III (13)
- 01:30 Rodinná oslava
- 03:25 Teddy
- 11:55 Vozka smrti
- 15:00 Potvora
- 16:35 O kuřatech a lidech
- 18:25 Tranzit
- 20:10 Žena na válečné stezce
- 02:30 Amatéři
- 04:20 Vejdi do prázdna
- 08:50 Láska bez hranic
- 10:25 Jaký otec, takový syn
- 12:30 Ta, která odešla
- 16:20 Bratři Lumiérové
- 17:55 Místo splněných přání
- 19:50 Kafarnaum
- 22:00 Hejtři
- 23:40 Dealer III
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Cesta za pokladem
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:30 Zabij nudu! II
- 06:35 Bílý tesák (Příkoří)
- 06:50 Staré pověsti české (Kutnohorští havíři)
- 07:00 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bělovous Zrzunda)
- 07:15 Mach a Šebestová (Páni tvorstva)
- 07:25 Já Baryk (8)
- 07:30 Tisíc a jedna noc (Příběh lstivé Dalíly)
- 07:55 Žofka a její dobrodružství (6)
- 08:05 Brundibáři (Konzerva)
- 08:20 O Dorotce (Dorotka a ježibaba)
- 08:25 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a ovčák)
- 09:00 Teleshopping
- 10:05 Staré pověsti české (Bílá paní)
- 10:15 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bleděmodrá)
- 10:25 Mach a Šebestová
- 10:40 Já Baryk (9)
- 10:45 Tisíc a jedna noc (Taškář Džina)
- 11:00 Žofka a její dobrodružství (7)
- 11:20 Broučci (Narodil se Brouček)
- 11:25 O Dorotce (Dorotka a hvězda)
- 11:35 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a škola)
- 12:00 Karamazovi
- 16:00 Poslíček lásky
- 17:30 Splašené čepice
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Dítě
- 19:10 Umět pojmenovat zlo
- 19:30 Mach a Šebestová (Kropáček má angínu, Zoologická zahrada)
- 20:00 Slečny přijdou později
- 21:35 Kinosál
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Zátah
- 15:10 54 hodin
- 19:05 Skupina Paranormal (1)
- 22:20 Strašidelná setkání (9)
- 23:40 Tajemství polární záře
- 12:00 Okamžiky do katastrofy
- 13:05 Za oponou médií (Zločin)
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Úsvit galaktických válek
- 20:00 Atentát na papeže
- 21:05 Kudy kráčela smrt (Svatý Gorazd)
- 21:30 Bitva o Gallipoli: Nový pohled
- 01:15 Piraňa 3D
- 02:35 Hanuman - Bůh smrti
- 04:00 Vejška
- 05:10 Close Up III (16)
- 05:35 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1970’s
- 05:50 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1980’s
- 06:00 Zoom In - Don’t Look Up
- 06:05 Zoom In - Cruella
- 06:15 Zoom In - The Croods: A New Age
- 06:25 Rozmarné léto
- 07:55 Žít podle svého
- 09:30 Líbat nevěstu zakázáno
- 11:15 Čaroděj a bílý had
- 12:45 Hřebík v hlavě
- 14:35 Fantomas
- 20:00 Bod zlomu
- 22:00 Boudica
- 23:40 Můj otec je šílenec
- 01:30 Žraločí tornádo 3
- 02:55 Bod zlomu
- 04:20 Reklama
- 06:00 Hollywood’s Best Film Directors II (1)
- 06:30 Zoom In - Cruella
- 06:40 Láska a jiné závislosti
- 08:45 Seznamte se s Davem
- 10:20 Nestanu se tvojí ženou
- 12:00 Nevídáno, neslýcháno
- 13:35 Matky
- 15:15 Hon na čarodějnice
- 16:50 40 dnů a 40 nocí
- 18:25 Sudá a lichá
- 20:25 Ozvěny mrtvých
- 22:00 Žraločí tornádo 4
- 23:30 Resident Evil: Zánik
- 00:20 Červený trpaslík VIII (4)
- 00:55 Moonlight
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas III (19)
- 12:00 Policejní stíhači XV (1)
- 13:00 Policejní stíhači XV (2)
- 20:00 V zajetí sněhu
- 22:20 Comedy Club II (15)
- 23:00 Comedy Club II (16)
- 23:30 Červený trpaslík VIII (4)
- 00:00 Bucket List (Ohana)
- 00:30 10 Days South Africa (Durban)
- 01:00 City Breaks (Budapest 2)
- 01:30 Backpack (Baku, Azerbaijan)
- 02:00 Bucket List (Sakurajima)
- 02:30 Backpack (Sheki, Azerbaijan)
- 03:00 Foodicted (Bangkok 2)
- 03:30 World Heritage (Pattadakal and Konark)
- 08:00 Bucket List (Fukuoka)
- 08:30 Backpack (Kutch, India)
- 09:00 Foodicted (Siem Reap 1)
- 09:30 Xplore Oman (Muscat)
- 16:00 Xplore India (Chhattisgarh 3)
- 16:30 10 Days South Africa (Cape Town)
- 17:00 Bucket List (Ohana)
- 17:30 Backpack (Baku, Azerbaijan)
- 18:00 Foodicted (Brussels 2)
- 18:30 City Breaks (Budapest 2)
- 19:00 World Spas (Evason Mai'n, Jordan)
- 19:30 10 Days South Africa (Durban)
- 04:32 Predátor vs. kořist (Lev)
- 05:16 Jedinečná zvířata - výběr (Nosorožci a sovy)
- 05:38 Jedinečná zvířata - výběr (Mývalové a chobotnice)
- 06:00 Jedinečná zvířata - výběr (Tygři a lední medvědi)
- 06:21 Jedinečná zvířata - výběr (Vlci a vrány)
- 06:47 Divocí, chytří a smrtící (Temnota)
- 07:33 Divocí, chytří a smrtící (Šestý smysl)
- 00:00 Pitbulové a propuštění trestanci IX (Záchrana štěněte)
- 00:45 Lidé z aljašských lesů III (31)
- 01:30 Život na Veterinární univerzitě (Žádný spánek až do závěrečných zkoušek)
- 02:15 Z tuláků boháči (Den pro osla)
- 03:00 Pitbulové a propuštění trestanci IX (Záchrana štěněte)
- 03:45 Záchrana statku III (Na kraji sopky)
- 00:25 Zvláštní a záhadné VI (6)
- 01:10 Filmy a realita IV (5)
- 01:55 Je tohle možné?! - Neuvěřitelný svět VII (2)
- 02:40 Jednoho dne… (2)
- 03:35 Záhady světových válek (5)
- 04:25 Za mřížemi: Nejkrutější věznice světa II (4)
- 05:15 Biblické záhady (3)
- 06:00 Afrika z výšky (2)
- 07:05 Fantastické inženýrství (4)
- 10:00 Život v sevření mrazu VI (5)
- 11:00 Afrika z výšky (2)
- 16:05 Zvláštní a záhadné VI (5)
- 17:00 Fikce, nebo pravda IV (4)
- 20:05 Zvláštní a záhadné VI (7)
- 21:00 Jednoho dne… (3)
- 00:20 Královna čokolády III (10)
- 00:45 Luca vaří italsky II (Sýr)
- 01:10 David Rocco - Chutě domova (Olivový olej)
- 01:35 Markéta na trhu (6)
- 02:00 Programové tipy
- 06:00 Mistrovské pečení VII (Botanika)
- 07:15 Čokoládový ráj (8)
- 07:45 Zákusky Almy Obreganové II (4)
- 16:05 Prostě maso II (2)
- 16:30 Markéta na trhu (7)
- 17:00 Justininy malajské pochoutky (1)
- 17:30 Příběhy ze zahradí kuchyně (Prasata)
- 20:00 Mistrovské pečení VII (Dezerty)
- 21:15 Čokoládový ráj (9)
- 21:45 Zákusky Almy Obreganové II (5)
- 14:05 Divoké Thajsko (Střed země)
- 15:05 Nemocnice pro slony II (1)
- 15:50 Nemocnice pro slony II (2)
- 20:00 Po stopách obřího mamuta
- 21:00 Mamuti: Obři doby ledové
- 21:50 Doba ledová: Zamrzlý svět (3)
- 00:15 Vražedné město II (Yellow Grass, SK)
- 01:00 Vraždy: Hodiny na zabití V (Dálnice do pekla)
- 01:45 Motiv k vraždě (Camdenský rozparovač)
- 02:05 Motiv k vraždě (K smrti spoutána)
- 02:30 Soudní kamera IV (82. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera V (101. epizoda)
- 03:25 Po prvních 48 hodinách XIV (Sváteční vrah)
- 00:00 Činžák za babku II (3)
- 01:00 Život v Mexiku (Z Kalifornie do Manzanilla)
- 01:30 Život v Mexiku (Výchova rodiny v Manzanillu)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XII (Plná hrst přátelství)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XII (Máma milionářka)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVII (Hledání na pobřeží Oregonu)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLIX (Hledání v Salt Lake)
- 04:00 Hledáme nemovitost CXLIX (Domov poblíž Waikiki)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? VII (Problémy po koupi)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? VII (Bludiště z poloviny století)
- 05:30 Mistři bazénů IV (Parádní klasika v Coroně)
- 06:00 Bratři to jistí (Všechno tak, jak patří)
- 07:00 Souboj na pláži IV (Skupina spolubydlících)
- 14:00 Zevnitř ven (1)
- 15:00 Zevnitř ven (2)
- 00:40 Kuchyně 20: Výhry všedních večerů - 1. část (2)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 7: Jarní děti (5)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 27: Svaly v kuchyni (7)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 27: Bláznivá noc s lesními plody (8)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Z Evropy do Asie (18)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 21: Cesta do Beantown (1)
- 03:40 Strašidelné výrobky z perníku 2: Dublin (3)
- 04:25 Strašidelné výrobky z perníku 2: Antverpy (4)
- 05:10 Strašidelné výrobky z perníku 2: Nikósie (5)
- 06:00 Kuchyně 20: Výhry všedních večerů - 2. část (3)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Dětská jídla pro dospělé (16)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 7: Fiesta z jarních květin (6)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 27: Nejlepší na sněhu (9)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Výplň dutin)
- 01:25 Válka skladů XV (Miluji Lupe!)
- 01:45 Válka skladů XV (Etrog, Lupe?)
- 02:10 Válka skladů XV (Vending, Vidi, Vici!)
- 02:35 Mistři aukcí V (Jako v zábavním parku)
- 03:00 Mistři aukcí V (Láska k vaření piva)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Pro tebe zástava nebude)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Znovuobjevení Archy úmluvy)
- 04:30 Jak se tohle dá vysvětlit?: Vojenské záhady (Projekt Iceworm, Záhada mořské laboratoře, Noční čarodějnice, Nejpodivnější tank)
- 05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (Maximální zastavení)
- 06:00 Mistři aukcí V (Na závodní dráze)
- 06:20 Mistři aukcí III (Noc výdělečných mrtvých)
- 06:40 Z ohnivé výhně IX (Zatmění)
- 07:25 Hvězdy zastavárny XXIV (Maximální zastavení)
- 00:00 Vista Point (Petrohrad)
- 00:27 On Tour (Electricos De Lisboa)
- 00:54 Planet Terra (Lindos)
- 01:00 Global Treasures (Hofburg)
- 01:12 Extravaganza (Burdž al-Arab)
- 01:39 Nature Wonders (Akakus)
- 01:50 Global Treasures (Litomyšl)
- 02:00 On Tour (Isla Grande de Chiloe)
- 02:27 Vista Point (Azúrové pobrežie)
- 02:54 Planet Terra (Innsbruck)
- 03:00 Travel Stories (Around Surakarta by Horsecart)
- 03:11 Global Treasures (Porvoo)
- 03:22 Esovision (Arktída a Antarktída)
- 03:50 Global Treasures (Svätý Alexander Nevský)
- 04:00 Vista Point (Cornwall)
- 04:27 Global Treasures (Humberstone & St. Laura)
- 04:38 Planet Terra (Barbados)
- 04:43 Nature Wonders (Victoriiny vodopády)
- 04:54 Planet Terra (Džajsalmér)
- 05:00 Cosmos Global (Siam)
- 05:53 Planet Terra (Starodávny Khorezm)
- 06:00 Vista Point (Kanárske ostrovy)
- 06:27 Global Treasures (Hallstatt)
- 06:38 Planet Terra (Púšť Gobi)
- 06:43 Nature Wonders (Národní park Simienské hory)
- 06:54 Planet Terra (Řezno - Regensburg)
- 07:00 On Tour (Volání divočiny)
- 07:29 Doc Time (Katok)
- 07:55 Planet Terra (Tren A Las Nubes)
- 08:00 7 Days (Slovinsko)
- 08:53 Planet Terra (Bagan)
- 09:00 Vista Point (Kapské Mesto)
- 09:27 Global Treasures (Ostrihom)
- 09:38 Planet Terra (Ganden Gonba)
- 09:43 Nature Wonders (Jazero Malawi)
- 09:54 Planet Terra (Bergen)
- 10:00 On Tour (Tatry z vlaku)
- 10:27 Vista Point (Ammán)
- 10:54 Planet Terra (Hamedan)
- 11:00 Cosmos Global (Nanuk)
- 11:53 Planet Terra (Cesta na horu Pilatus)
- 12:00 Vista Point (Cinque Terre)
- 12:27 Global Treasures (Darjeeling Himalayan Railway)
- 12:38 Planet Terra (Trenčín)
- 12:43 Nature Wonders (Údolí smrti)
- 12:54 Planet Terra (Tana Hayik)
- 13:00 Vista Point (Brunej)
- 13:27 Regio (Thunské jezero)
- 13:38 Planet Terra (Vientiane)
- 13:43 Global Treasures (Modrá mešita - Mešita sultána Ahmeda)
- 13:54 Planet Terra (Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy)
- 16:00 7 Days (Jižní Korea)
- 16:53 Planet Terra (Varšavské staré město)
- 17:00 On Tour (Vodný raj)
- 17:29 Vista Point (Kalifornský záliv)
- 17:55 Planet Terra (Anuradhapura)
- 18:00 Terra Mystica (Národní park Bryce Canyon)
- 18:28 Global Treasures (Hachbat)
- 18:39 Footsteps (Výhledy na Semmering)
- 18:50 Global Treasures (Matsue)
- 19:00 Vista Point (Granada)
- 19:27 On Tour (Laponsko)
- 19:54 Planet Terra (Golden Temple)
- 20:00 Vista Point (Estónsko)
- 20:27 Vista Point (Sicílie)
- 20:54 Planet Terra (Bogor)
- 21:00 Nature Wonders (Jezero Bogoria)
- 21:11 Global Treasures (Šibenik)
- 21:22 Vista Point (New Orleans)
- 21:50 Global Treasures (Ouro Preto)
- 22:00 Vista Point (Sikkim)
- 22:27 Global Treasures (Kostel a klášter sv. Františka)
- 22:38 Planet Terra (Brescia)
- 22:43 Global Treasures (Kremeľ)
- 22:54 Planet Terra (Vaduz)
- 23:00 Vista Point (Macau)
- 23:27 On Tour (Africké safary balónom)
- 23:54 Planet Terra (Valldemossa)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Snooekr
- 02:00 Cyklistika
- 03:00 Cyklistika
- 04:00 Snooker
- 06:30 Cyklistika
- 10:00 Cyklistika
- 11:30 Snooker
- 13:00 Cyklistika
- 14:30 Cyklistika
- 18:00 Tenis
- 20:00 Snooker
- 22:00 Cyklistika
- 00:00 Cyklistika
- 02:00 Snooker
- 03:00 Snooker
- 04:00 Cyklistika
- 06:30 Snooker
- 08:30 Cyklistika
- 10:00 Snooker
- 11:30 Cyklistika
- 13:00 Tenis
- 14:00 Snooker
- 16:00 Tenis
- 18:00 Snooker
- 19:30 Cyklistika
- 00:00 Plážová házená
- 01:00 Plážová házená
- 02:00 Plážová házená
- 03:00 Plážová házená
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Tenis
- 13:00 Tenis
- 15:00 Tenis
- 17:00 Fotbal: Juventus - Como
- 19:15 MVP
- 22:15 Házená
- 05:30 Tenis, WTA 250, sestřih, Bogota
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Házená
- 09:15 Televizní nákupy
- 09:45 Házená
- 14:00 Superenduro, sestřih, Riesa
- 14:30 Zlaté okamžiky
- 14:45 Házená
- 16:30 Tenis, WTA 250, sestřih, Palermo
- 17:00 Tenis
- 19:00 Tenis
- 21:00 Tenis
- 23:00 Tenis
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Drahomír Piok
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Drahomír Piok
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Santa Clara - FC Porto
- 14:15 Martin z Martina
- 14:45 Amazonka Truck
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 NAC Breda - AFC Ajax
- 22:00 Amazonka Truck
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 ME vo vzpieraní
- 00:15 Rychlé kolo: Porsche 911 GT3 (47)
- 00:40 Supertest elektromobilů: Kia EV9 (48)
- 01:40 Test automobilu: Renault Mégane E-Tech (49)
- 01:45 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (50)
- 02:15 Testovací tým: Ford Explorer PHEV vs. Land Rover Defender PHEV (51)
- 02:35 Test automobilu: VW Tiguan (52)
- 02:40 Přednost v jízdě: Porsche Cayman GT4 e-Performance (53)
- 02:55 Sedm nejrychlejších (54)
- 03:10 Garáž 21 (55)
- 03:40 Zprávy (56)
- 03:45 Poklady v garáži (57)
- 08:15 Zprávy (6)
- 08:20 Rychlé kolo: Ford Focus ST (7)
- 08:45 Rychlé kolo: Manhart MH2 (8)
- 09:15 Rychlé kolo: Porsche 911 GT3 (9)
- 09:40 Zprávy (10)
- 09:45 Supertest elektromobilů: Kia EV9 (11)
- 12:00 Zprávy (17)
- 12:05 Sedm nejrychlejších (18)
- 12:20 Garáž 21 (19)
- 12:45 Poklady v garáži (20)
- 13:15 Poklady v garáži (21)
- 13:45 Zpětný chod: Lamborghini Countach & Murcielago (22)
- 18:15 V Land Roveru Afrikou (31)
- 18:45 Rychlé kolo: Ford Focus ST (32)
- 19:10 Rychlé kolo: Manhart MH2 (33)
- 19:40 Zprávy (34)
- 19:45 Rychlé kolo: Porsche 911 GT3 (35)
- 22:10 Přednost v jízdě: Porsche Cayman GT4 e-Performance (39)
- 22:25 Zprávy (40)
- 22:30 Sedm nejrychlejších (41)
- 22:45 Garáž 21 (42)
- 23:15 Poklady v garáži (43)
- 23:45 Poklady v garáži (44)
- 00:00 Noční program
- 09:00 D+D REAL Czech Masters
- 13:00 Danish Golf Championship
- 18:00 Danish Golf Championship
- 00:00 Gábor Döme (Na legendárních vodách 2.díl - Obři jezera Ohat na trhačku)
- 00:30 Rybolov bez hranic (Károly Bokor - S Wizard novinkami na rozmarném Dunaji)
- 01:00 KORDA (Danny Fairbrass na jezeru Szűcsi 1.díl)
- 01:30 VII. Halcatraz Cup (Levelek 2024)
- 02:00 Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem (Lov ve Španělsku Velichko 1.díl)
- 02:30 Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem (Lov ve Španělsku Velichko 2.díl)
- 03:00 Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem (Rakousko - Maďarsko)
- 03:30 Nový muškař (24)
- 04:00 DAIWA (Velmi divoce)
- 04:30 Dva dny (dvě jezera - Lov kaprů na jezerech Kastély park)
- 05:00 V jednotě s přírodou (Slavné myslivecké oblasti 1.díl)
- 05:30 V jednotě s přírodou (Slavné myslivecké oblasti 2.díl)
- 06:00 V jednotě s přírodou (Vztah mezi správou lovné zvěře a hospodařením)
- 06:30 Magazín Energofish (93)
- 07:00 Rybářské výpravy (Shannon, bláznivá řeka - Štičí duchové)
- 07:30 Feedermánie (Amuři na boilies)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 Kitkat Óčko chart
- 17:00 1Charted
- 18:00 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 21:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 21:15 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 Kitkat Óčko chart
- 17:00 1Charted
- 18:00 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 21:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 21:15 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 80’s hitparáda
- 11:00 Největší hity
- 19:00 80’s hitparáda
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 80’s hitparáda
- 11:00 Největší hity
- 19:00 80’s hitparáda
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 R&B JAMMIN’
- 12:00 WORKIN’
- 14:00 TRIPLESHOT
- 14:05 WORKIN’
- 19:00 CZ&SK
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (61)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (157)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (129)
- 08:20 Nespoutaný anděl (130)
- 09:20 Barvy lásky (9)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Námořní hlídka (9)
- 15:55 Wolffův revír (111)
- 16:55 Stefanie (109)
- 17:55 Stefanie (110)
- 18:55 Nespoutaný anděl (131)
- 19:55 Nespoutaný anděl (132)
- 20:55 Wolffův revír (112)
- 21:55 Námořní hlídka (10)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 TO BYL RO(C)K
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 TO BYL RO(C)K
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 BACKSTAGE
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 09:41 Intermezzo
- 10:00 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 5 - tvůrčí proces
- 10:26 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 6 - Čtvrtý klavírní koncert
- 10:51 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 7 - Čtvrtý klavírní koncert II
- 11:16 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 8 - Violoncellová sonáta A dur
- 11:43 L. Bernstein diriguje Beethovenovu 9. symfonii
- 16:40 Intermezzo
- 17:40 G. F. Händel: Xerxes v Opeře v Rouenu
- 00:00 Snow Patrol
- 00:49 Ziggy Marley
- 02:35 Various Artists
- 03:00 The Cure
- 04:00 Toto
- 05:54 Various Artists
- 06:04 BLACKPINK
- 07:29 Rodrigo y Gabriela
- 08:18 Céline Dion
- 09:00 Gwen Stefani
- 10:44 Tom Petty & The Heartbreakers
- 11:39 Various Artists
- 14:54 Various Artists
- 15:02 Metallica
- 17:16 James Taylor (JTQ)
- 18:10 Adele
- 19:35 Enrique Iglesias
- 20:35 X Ambassadors
- 21:00 Alice Cooper
- 22:21 Linkin Park - Linkin Park
- 23:46 Various Artists
- 00:20 Geordie Shore XIX (50)
- 01:05 K popukání XXVIII (23)
- 01:30 K popukání XXVIII (24)
- 01:55 K popukání XXVIII (25)
- 02:15 K popukání XXVIII (26)
- 02:40 K popukání XXVIII (27)
- 03:00 K popukání XXVIII (28)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 14:40 K popukání XXV (33)
- 15:05 Ideální pár - Británie (4)
- 15:55 Ideální pár - Británie (5)
- 20:30 Ridiculousness XXXVIII (22)
- 20:55 K popukání XXXV (41)
- 21:15 K popukání XXXVI (7)
- 21:40 K popukání XXXVI (11)
- 22:00 Mistr jehly VIII (7)
- 22:45 Výzva: Souboj hvězd II (6)
- 23:35 Geordie Shore XIX (1)
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 13:00 Worldwide Hits!
- 20:00 MTV Top 20
- 22:00 Pink: The Hits
- 23:00 Fresh Out
- 05:00 We Belong Together! Classic...
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 MTV Dancefloor Chart: 2006
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Supermassive Rock Anthems!
- 23:00 23:00 - 00:00
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 LIVE KLUB
- 22:47 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 DECHOVKA O ŠESTÉ
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:00 ČAS NA PĚKNOU PÍSNIČKU
- 15:00 PRAVIDELNÉ STUDIO VE TŘI
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 18:00 PODVEČERNÍ ZÁBAVA
- 20:20 VEČERNÍ POŘAD
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 DOPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 12:00 ODPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 15:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 18:00 PODVEČER S PÍSNIČKOU
- 20:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět (Úbor)
- 00:20 Gumballův úžasný svět (Pusa)
- 00:30 Gumballův úžasný svět (Mejdan)
- 00:45 Gumballův úžasný svět (Reklamace)
- 00:55 Gumballův úžasný svět (Robot)
- 01:10 Gumballův úžasný svět (Piknik)
- 01:25 Gumballův úžasný svět IV (Parta)
- 01:35 Gumballův úžasný svět IV (Ostatní)
- 01:50 Gumballův úžasný svět IV (Podpis)
- 02:00 Gumballův úžasný svět IV (Dárek)
- 02:10 Gumballův úžasný svět IV (Učeň)
- 02:20 Gumballův úžasný svět IV (Otrava)
- 02:35 Gumballův úžasný svět IV (Obejmutí)
- 02:45 Gumballův úžasný svět IV (Prodej)
- 02:55 Gumballův úžasný svět IV (Rutina)
- 03:05 Gumballův úžasný svět IV (Parkování)
- 03:15 Gumballův úžasný svět IV (Upgrade)
- 03:25 Gumballův úžasný svět IV (Komiks)
- 03:35 Gumballův úžasný svět IV (Romantik)
- 03:50 Gumballův úžasný svět IV (Videa)
- 04:00 Gumballův úžasný svět IV (Zlá)
- 04:10 Gumballův úžasný svět IV (Zrádce)
- 04:20 Gumballův úžasný svět IV (Rada)
- 04:30 Gumballův úžasný svět IV (Signál)
- 04:40 Gumballův úžasný svět IV (Přítelkyně)
- 04:50 Gumballův úžasný svět IV (Parazit)
- 05:05 Gumballův úžasný svět IV (Láska)
- 05:15 Gumballův úžasný svět IV (Podfuk)
- 05:25 Gumballův úžasný svět IV (Trapas)
- 05:35 Gumballův úžasný svět IV (Hnízdo)
- 05:45 Gumballův úžasný svět IV (Body)
- 06:00 Craig od potoka IV (Neplavecký tým)
- 06:10 Craig od potoka IV (Šéfkuchařova výzva)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! VII (P.P.)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! VII (Pomoc, prosím)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VII (Marv Wolfman a George Pérez)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VII (T jako Titáni)
- 07:20 Bakugan
- 07:30 Bakugan
- 07:45 Mezi námi medvíďaty II (Tygři a lilie)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty II (Když všichni spí)
- 08:15 Mladí Titáni do toho! III (Rozcvička)
- 08:25 Mladí Titáni do toho! III (Dvě části, část 1)
- 08:35 Mladí Titáni do toho! III (Dvě části, část 2)
- 08:50 Mladí Titáni do toho! III (Pravý význam Vánoc)
- 09:00 Mladí Titáni do toho! III (Garážový výprodej)
- 09:15 Mladí Titáni do toho! III (Beast Boyův Štastný den Svatého Patricka, i jeho smůla)
- 09:25 Mladí Titáni do toho! III (Tajná zahrada)
- 09:35 Mladí Titáni do toho! III (Krutý hihňající se démon)
- 09:50 Mladí Titáni do toho! III (A co trocha snahy?)
- 10:00 Mladí Titáni do toho! III (Díl z láhve)
- 10:15 Mladí Titáni do toho! III (Pyramidová hra)
- 10:25 Mladí Titáni do toho! III (Konečně lekce)
- 10:45 Mladí Titáni do toho! III (Ruce závodí s nohama)
- 10:55 Mladí Titáni do toho! III (Hatmatilka)
- 10:58 Mladí Titáni do toho! II
- 11:15 Mladí Titáni do toho! III (Batman vs. Mladí Titáni: Temné bezpráví)
- 11:25 Mladí Titáni do toho! III (Wally T)
- 11:40 Mladí Titáni do toho! III (Mladí Titáni a jejich velikonoční klasika)
- 11:45 Mladí Titáni do toho! III (Machři Jaksepatří)
- 11:55 Mladí Titáni do toho! III (Hodina dějepisu)
- 12:15 Mladí Titáni do toho! III (Umění ninžducu)
- 12:20 Mladí Titáni do toho! III (Myslete na budoucnost)
- 12:30 Mladí Titáni do toho! III (Hýžďotřas)
- 12:45 Mladí Titáni do toho! III (Operace Klučičí záchrana, část 1)
- 12:55 Mladí Titáni do toho! III (Operace Klučičí záchrana, část 2)
- 13:10 Mladí Titáni do toho! III (Kdo se směje naposled)
- 13:20 Mladí Titáni do toho! III (Oregonská stezka)
- 13:30 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a zlodějka)
- 13:40 Craig od potoka (Velká zkamenělinová horečka)
- 13:50 Craig od potoka (Osamělá výprava)
- 14:05 Craig od potoka II (Vzpomínky na Bobbyho)
- 14:15 Craig od potoka II (Jakub od potoka)
- 14:30 Totální Dramarama II (Žák se stává učitelem)
- 14:40 Totální Dramarama II (Beth a fazolka)
- 14:55 Totální Dramarama II (Neštovice - slepičice)
- 15:05 Totální Dramarama II (Pinkání piňaty)
- 15:10 Lamput IV (Robinput)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! VII (Lepkavá situace)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! VII (Do toho!)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! VII (Koupací sezóna)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! VII (Podomní piráti)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Chlupatí čmuchalové)
- 16:30 Mezi námi medvíďaty (Velký problém malých medvídků)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Tygři Trojité Téčko)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Pandova rodina)
- 17:05 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a zlodějka)
- 17:15 Pan Magoo (Ztracen v metru)
- 17:20 Pan Magoo (Dětské krůčky)
- 17:30 Pan Magoo (Zlatý Fizz)
- 17:45 Craig od potoka III (Království plyšáků)
- 17:55 Craig od potoka III (Nanukové trio)
- 18:05 Craig od potoka III (Mánie lámání tužek)
- 18:20 Craig od potoka III (Poslední hra léta)
- 18:30 Craig od potoka III (To nejlepší z podzimu)
- 18:45 Ben 10 II (Přirozenost)
- 18:55 Ben 10 II (Hlučně a zběsile)
- 19:05 Ben 10 II (Děsivá zastávka)
- 19:25 Totální Dramarama III (Host do domu, hůl do ruky)
- 19:35 Totální Dramarama III (Mimořádný kousanec)
- 19:45 Lamput IV (Malý princ duchů)
- 19:55 Mladí Titáni do toho! II
- 20:05 Mladí Titáni do toho! II
- 20:15 Mladí Titáni do toho! II
- 20:35 Bakugan
- 20:45 Bakugan
- 21:00 Gumballův úžasný svět (Hlupáci)
- 21:10 Gumballův úžasný svět (Tajemství)
- 21:25 Gumballův úžasný svět (Ponožka)
- 21:35 Gumballův úžasný svět (Génius)
- 21:55 Gumballův úžasný svět (Knír)
- 22:05 Gumballův úžasný svět (Rande)
- 22:20 Gumballův úžasný svět (Klub)
- 22:30 Gumballův úžasný svět (Hůlka)
- 22:45 Gumballův úžasný svět (Opice)
- 23:00 Gumballův úžasný svět (Poltergeist)
- 23:15 Gumballův úžasný svět (Výprava)
- 23:25 Gumballův úžasný svět (Lžíce)
- 23:40 Gumballův úžasný svět (Auto)
- 23:50 Gumballův úžasný svět (Kletba)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings II (Carried Away Bear)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Board)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings II (Ice and Bears)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings II (High-Risk Driving)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings II (Fountain of Bear Youth)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings II (Bear Predictions)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings II (Of Fur And Swords)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (Friends of the Forest)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (A day with Starmush)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (The Mysterious Seepod)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Big Feet)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Game Time)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Beach Battle)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Soup Up)
- 02:50 Batwheels (License to Joke)
- 03:00 Batwheels (Ace in the Hole)
- 03:15 Batwheels (Batty Body Swap)
- 03:25 Batwheels (A Jet Out of Water)
- 03:35 Batwheels (Bibi's Bad Day)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings IV (Diabolical Labyrinth)
- 04:00 Grizzy and The Lemmings IV (Cozy Nest)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings IV (Strong Will)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings IV (Desired Orientation)
- 04:25 Grizzy and The Lemmings IV (24-Carat Chocolate)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings IV (Jungle Rhythm)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings IV (The Grizming)
- 04:45 Grizzy and The Lemmings IV (For Real)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz (Time After Time)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz (Kitten Around)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz (Castle Sitters)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz (Stuck on You)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz (Family Matters)
- 06:00 Grizzy and The Lemmings III (Parental Overload)
- 06:05 Grizzy and The Lemmings III (The Attraction Of Lemmings)
- 06:10 Grizzy and The Lemmings III (Extreme Dominos)
- 06:25 Grizzy and The Lemmings III (Surprise Deglaciation)
- 06:30 Grizzy and The Lemmings III (Thermal Lemmings)
- 06:40 Grizzy and The Lemmings III (Substitute Egg)
- 06:45 Grizzy and The Lemmings III (Lemmings Constellation)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings IV (For Real)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings IV (Cocoa Tree Spread)
- 07:10 Grizzy and The Lemmings III (Day and Night)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings III (Spinning Lemmings)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings III (Polar Super Star)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings III (My Friend The Penguin)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings III (Thermal Shock!)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings III (Primitive Activities)
- 08:05 Grizzy and The Lemmings III (Cabin On Ice)
- 08:15 Grizzy and The Lemmings III (Return Of The Beloved Being)
- 08:30 Grizzy and The Lemmings III (Masked Powers)
- 08:35 Grizzy and The Lemmings III (Roaring Lemmings)
- 08:40 Grizzy and The Lemmings III (Mini Troubles)
- 08:50 Moley: Squirm & Manny (Dust Bunny)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series II (A New Friend)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series II (The Lift)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series II (Dig This)
- 09:35 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Hypnotised)
- 09:45 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Boogie Button)
- 10:00 Lucas the Spider (Bye Bye Bee)
- 10:05 Lucas the Spider (Jeepers Peepers)
- 10:10 Lucas the Spider (House is Breathing)
- 10:15 Lucas the Spider (Boingo)
- 10:30 Lucas the Spider (Findley's Bad Day)
- 10:35 Lucas the Spider (You Rang)
- 10:45 Lucas the Spider (Do You Speak Dance)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings IV (For Real)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings IV (Cocoa Tree Spread)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings III (Day and Night)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings (Bear Under Control)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings (Popcorn Party)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings (Dancing with the Bears)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings (Role Change)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Mail Whale)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Underwater Star)
- 12:25 The Tom and Jerry Show V (Disappearing Tom)
- 12:35 The Tom and Jerry Show V (Officer Tyke)
- 12:40 The Tom and Jerry Show V (Tuxedo Junction)
- 12:55 The Tom and Jerry Show (Spike Gets Skooled)
- 13:05 The Tom and Jerry Show (Cat's Ruffled Fur-niture)
- 13:15 The Tom and Jerry Show II (Dental Case)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series III (Haunted House)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series III (Eau De Bean)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series III (Running on Empty)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series III (Bean Bug)
- 14:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Birthdays)
- 14:30 Lucas the Spider (A New Spider in Town)
- 14:35 Lucas the Spider (Dollhouse Mates)
- 14:40 Lucas the Spider (Lucas we have a Problem)
- 14:55 Lucas the Spider (Egg-Scuse Me)
- 15:00 Lucas the Spider (Pokey Dokey)
- 15:10 Lucas the Spider (Boot Castle)
- 15:15 Lucas the Spider (Avocado's Long Time Out)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (Beetle Buddies)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables II (Night of the Dark Forest)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Sea School)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (Mail Whale)
- 16:30 The Tom and Jerry Show (Cruisin' for a Bruisin')
- 16:40 The Tom and Jerry Show (Road Trippin')
- 16:55 The Tom and Jerry Show II (Home Insecurity)
- 17:05 The Tom and Jerry Show II (Tom-Fu)
- 17:10 The Tom and Jerry Show II (Jerry Rigged)
- 17:15 The Tom and Jerry Show II (Downton Tabby)
- 17:30 The Tom and Jerry Show (Magic Mirror)
- 17:40 The Tom and Jerry Show (Bone Dry)
- 18:00 Batwheels (Wheel Side Story)
- 18:10 Batwheels (Bam's Clawful Mistake)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings IV (For Real)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings IV (Cocoa Tree Spread)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings III (Day and Night)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings II (Bat-Grizzy)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings II (Moveable Apps)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings II (Wild Modeling)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings II (The Bear Next Door)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables II (Beetle Buddies)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables II (Night of the Dark Forest)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series (The Mole)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series (Roadworks)
- 20:30 Mr Bean: The Animated Series (Sofa)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series (Treasure!)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings III (Umbrella Tactics)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings III (Neither Yin, Nor Yang)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings III (Mechatronics Bear)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings III (Tai Chi Lemmings)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings III (Fireworks Cabin)
- 21:40 Grizzy and The Lemmings III (Diving In The Wild)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings III (Choco-Coco)
- 22:00 Alice & Lewis (Funny Bird)
- 22:10 Alice & Lewis (Unlucky Charm)
- 22:30 Alice & Lewis (Travelling Dodo)
- 22:40 Alice & Lewis (How to Train Your Cat)
- 22:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Taking Your Time)
- 23:00 Bugs Bunny Builders II (Outer Space)
- 23:10 Bugs Bunny Builders II (The Great Flying Flea)
- 23:25 Bugs Bunny Builders II (The Snuffles)
- 23:35 Bugs Bunny Builders II (Rainy Day)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings II (Irresistible Bear)
- 00:15 Spongebob v kalhotách VI (Luxusní dům / Ta naše kapela)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Přátelská hra)
- 01:00 Tajemství Hunterových III (Bouře)
- 01:20 Tajemství Hunterových III (Jakeova kletba)
- 01:45 Victorious (Pilot)
- 02:05 Victorious (Scéna s ptákem)
- 02:30 iCarly II (iPolibek)
- 02:50 iCarly II (iSouboj Kuchařů)
- 03:10 Tajemství Hunterových (Pan Bruhl)
- 03:35 Tajemství Hunterových (Skoro Zpátky)
- 03:55 Nej a Nejnejka (Tažná síla / Domácí zabezpečení)
- 04:15 Nej a Nejnejka (Jeden lepší den část 1 / Jeden lepší den část 2)
- 04:35 44 koček II (Isotty tajná oslava)
- 04:50 44 koček II (Kočky na ledě)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Game House)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Opuštěný / Svačinkovaná)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Rozbal to / Altánek)
- 06:00 Šmoulové (Nejvyšší řád / Šmoulí svátek matek!)
- 06:25 Šmoulové (Fešák ještěrkou / Velká novina)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Slintající trouba / Patrikovi utekla zoo)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Zodpovědná přespávačka / The Bolt vrací úder)
- 07:50 Casagrandovi III (Soutěž robotů / Salvador Hafík)
- 10:00 Spongebob v kalhotách XI (Paranoia z Planktona / Knihovna)
- 10:25 Spongebob v kalhotách VI (Žít naplno každý den / Vybělený sluncem)
- 10:55 Spongebob v kalhotách VIII (Sušenky! / Tady nebo s sebou)
- 11:25 Spongebob v kalhotách XII (Planktonova stará mňamka / Bouřlivé počasí)
- 11:55 Spongebob v kalhotách XII (Lapák u Křupavého kraba / Ananasový přívěz)
- 14:10 Hlasiťákovi VII (Výlet do Bizaritoria)
- 14:40 Hlasiťákovi VII (Výlet d Bílého domu / Drsný výlet do hor)
- 15:00 Spongebob v kalhotách XII (Velké narozeniny Spongeboba 1)
- 15:25 Spongebob v kalhotách XII (Velké narozeniny Spongeboba 2)
- 15:50 Spongebob v kalhotách XIII (Paní Bramborová / Až na tuk)
- 00:20 Jelení Skvadra II (Za duhou / Obrovský toustovač)
- 00:45 Jelení Skvadra II (Muffinka ve vesmíru / Perlivé šílenství)
- 01:10 Tlapková patrola VIII (Tlapky zachraňují osamělého mrože / Tlapky zachraňují Hummy Gumídka)
- 01:30 Tlapková patrola IX (Liberty má nového kamaráda / Tlapky zachraňují tlap-tlap-bugy-soutěž)
- 01:55 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují panáka Humdingera / Tlapky zachraňují soutěž ve stavění soch z písku)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci (Na Plný Plyn)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci (Souboj o nářadí)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci (Skákavé pneumatiky)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci (Akrobatická mánie)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci (Impozantní plavba)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci (Výzva pro tým čtyřkoláků)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci (Pralesní roh)
- 04:50 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Fotbalový Zápas / Tlapky Zachraňují šťastný Obojek)
- 05:15 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Alexovy Minitlapky / Tlapky Zachraňují Ztracený zub)
- 05:35 Tlapková patrola III (Tlapky zachraňují Den kamarádů)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci II (Plamínek u Hasičů)
- 06:25 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují suchozemské piráty / Tlapky zachraňují Turboty-ornitology)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Tlapky staví obří cykloprodejnu! / Parta staví senza vanu)
- 07:15 DORA (Chyťte Quickatooa)
- 07:30 DORA (Ztracený Lorito)
- 07:50 Velká show malého žraločátka II (Vyřízený / Příliš hustý na pravidla)
- 10:05 Prasátko Peppa (Tajemství)
- 10:10 Prasátko Peppa (Pouštění draka)
- 10:15 Prasátko Peppa (Piknik)
- 10:20 Prasátko Peppa (Hudební nástroje)
- 10:25 Prasátko Peppa (Žáby, červíci a motýli)
- 10:35 Prasátko Peppa (Hra na převlékání)
- 10:40 Prasátko Peppa (Nové boty)
- 10:45 Prasátko Peppa (Školní oslava)
- 10:50 Prasátko Peppa (Narozeniny maminky Prasátka)
- 10:55 Prasátko Peppa (Zoubková víla)
- 10:56 Velká show malého žraločátka (Představení musí plout dál / Detektiv Žraločátko)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví knihovnu s čajovnou / Parta staví taneční parket)
- 11:50 Rubble a jeho parta (Parta staví obří stánek s citronádou / Parta staví zelený most)
- 12:20 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Papouška / Tlapky Zachraňují Včelí Královnu)
- 12:45 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují Marťana z Antarktidy / Tlapky zachraňují bludišťové badatele)
- 13:15 Tlapková patrola (Mokré Tlapky / Tlapky a Podzimní festival)
- 13:45 Rubble a jeho parta (Parta renovuje dům / Parta staví maják)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví dinosauří muzeum / Parta staví rampu pro invalidní vozík)
- 14:30 DORA (Dobrodružství s Alebrijes)
- 14:50 DORA (Pojďme pro nanuky!)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Jak si Paddington našel zálibu / Paddington a známka)
- 15:25 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Letní tabor část 1 a část 2)
- 15:55 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Sny a fantazie / Snílkové)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Paddington plánuje oslavu / Paddington se učí hrát na housle)
- 20:30 Tlapková patrola IX (Pups save the tooth fairy / Pups solve the mystery of the missing art)
- 20:55 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují kuřátka / Tlapky zachraňují popleteného farmářského pomocníka)
- 21:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Honba za pokladem)
- 21:40 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Můj krásný hrad / Mizející písek)
- 22:10 Prasátko Peppa III (Králíček Ríša jde na návštěvu)
- 22:15 Prasátko Peppa III (Charitativní běh)
- 22:20 Prasátko Peppa III (Praní prádla)
- 22:25 Prasátko Peppa III (Polly a výlet lodí)
- 22:35 Tlapková patrola IX (Tlapky zastavují návrat yettiho / Tlapky zachraňují osamělého ducha)
- 22:55 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují t-rexe Timma / Tlapky zachraňují hravé sloní mládě)
- 23:25 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují Katie a koťátka /Tlapky zachraňují létajícího Humdingera)
- 23:55 Jelení Skvadra II (Vlkovlas na útěku / Světla, kamera, akce)
- 00:00 Kluk, holka atd. (89)
- 00:10 Kluk, holka atd. (90)
- 00:20 Škola Vikingů (3)
- 00:25 Ghostforce (9)
- 00:50 Ghostforce (10)
- 01:10 Tým Tiki (10)
- 01:35 Tým Tiki (11)
- 01:55 Tým Tiki (12)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (30)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (31)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (32)
- 03:25 Ghostforce (5)
- 03:45 Ghostforce (6)
- 04:05 Tým Tiki (25)
- 04:30 Tým Tiki (26)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (3)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (4)
- 05:35 Kluk, holka atd. (87)
- 05:45 Kluk, holka atd. (88)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (118)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (119)
- 06:55 Blue (145)
- 07:05 Blue (152)
- 07:10 Blue (153)
- 07:25 Blue (130)
- 07:30 Blue (136)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (32)
- 14:20 Příšerky v rachotě (16)
- 14:45 Příšerky v rachotě (17)
- 15:10 Cars Toons: Burákovy povídačky (3)
- 15:15 Blue (26)
- 15:20 Blue (27)
- 15:30 Blue (28)
- 15:40 Blue (29)
- 15:50 Blue (30)
- 15:55 Blue (31)
- 16:10 Kiff (23)
- 16:35 Kiff (24)
- 17:00 Kouzelná beruška a černý kocour (63)
- 17:25 Kouzelná beruška a černý kocour (68)
- 17:55 Greenovi ve velkoměstě (55)
- 18:25 Greenovi ve velkoměstě (56)
- 18:50 Greenovi ve velkoměstě (57)
- 19:20 Greenovi ve velkoměstě (58)
- 19:50 Blue (96)
- 19:55 Blue (97)
- 20:00 Blue (98)
- 20:10 Blue (99)
- 20:20 Blue (100)
- 20:30 Blue (101)
- 20:35 Blue (102)
- 20:50 Příšerky v rachotě (7)
- 21:15 Příšerky v rachotě (9)
- 21:45 Jessie (48)
- 22:15 Jessie (51)
- 22:40 U Raven Doma (90)
- 23:10 U Raven Doma (91)
- 23:40 Kluk, holka atd. (91)
- 23:50 Kluk, holka atd. (92)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (5)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (6)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (7)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (39)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (40)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (41)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (45)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (46)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (47)
- 04:00 Eureka! (7)
- 04:30 Eureka! (8)
- 05:00 Eureka! (9)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (62)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (63)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (65)
- 07:00 Bluey (133)
- 07:10 Bluey (134)
- 07:20 Bluey (135)
- 07:30 Bluey (136)
- 07:40 Bluey (137)
- 07:50 Bluey (138)
- 08:00 Bluey (139)
- 08:10 Bluey (140)
- 08:20 Bluey (141)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (58)
- 09:00 The Wizard of Dizz
- 10:00 Firebuds (9)
- 10:30 Alice's Wonderland Bakery (18)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (60)
- 11:30 SuperKitties (3)
- 12:00 Pupstruction (9)
- 12:30 Bluey (144)
- 12:40 Bluey (145)
- 12:50 Bluey (146)
- 13:00 Bluey (147)
- 13:10 Bluey (148)
- 13:20 Bluey (149)
- 13:30 Firebuds (11)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (51)
- 14:30 The Lion Guard (15)
- 15:00 The Lion Guard (16)
- 15:30 SuperKitties (6)
- 16:00 Pupstruction (11)
- 16:30 Pupstruction (12)
- 17:00 Bluey (133)
- 17:10 Bluey (134)
- 17:20 Bluey (135)
- 17:30 Bluey (136)
- 17:40 Bluey (137)
- 17:50 Bluey (138)
- 18:00 SuperKitties (24)
- 18:30 Sofia The First (77)
- 19:00 Sofia The First (78)
- 19:30 Bluey (102)
- 19:40 Bluey (103)
- 19:50 Bluey (104)
- 20:00 Bluey (105)
- 20:10 Bluey (106)
- 20:20 Bluey (107)
- 20:30 SuperKitties (25)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (60)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (13)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (5)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (21)
- 23:00 PJ Masks (67)
- 23:25 PJ Masks (68)
- 23:50 PJ Masks (69)
- 00:13 Bořek stavitel (37)
- 00:23 Bořek stavitel (38)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (3)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (4)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (5)
- 01:12 Inui (45)
- 01:20 Hurá za hádankou (3)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (2)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (3)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (5)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (33)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (34)
- 02:55 Chuck a přátelé (26)
- 03:07 Chuggington (26)
- 03:17 Chuggington (1)
- 03:29 Angelína balerína (15)
- 03:42 Angelína balerína (16)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (5)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (6)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (39)
- 04:38 Bořek stavitel (44)
- 04:48 Bořek stavitel (45)
- 05:01 Hurá za hádankou (9)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (37)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (38)
- 05:49 Požárník Sam (8)
- 06:00 Trojčata (57)
- 06:07 Trojčata (58)
- 06:14 Trojčata (59)
- 06:25 Bing (9)
- 06:32 Bing (10)
- 06:39 Bing (11)
- 06:46 Bing (12)
- 06:55 Grisu (10)
- 07:08 Tilda (1)
- 07:15 Tilda (2)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (3)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (40)
- 07:47 Caillou (1)
- 07:58 Caillou (2)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (1)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (2)
- 08:35 Doodleboo (47)
- 08:40 Doodleboo (48)
- 08:45 Doodleboo (49)
- 08:50 Doodleboo (50)
- 08:55 Doodleboo (51)
- 09:05 Superzajíčci (22)
- 09:13 Superzajíčci (23)
- 09:20 Superzajíčci (24)
- 09:31 Hurá za hádankou (7)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (19)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (20)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (1)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (1)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (2)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (1)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (2)
- 10:39 Harry a jeho dinosauři (1)
- 10:50 Harry a jeho dinosauři (2)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (14)
- 11:18 Pettson a Fiškus (1)
- 11:30 Pettson a Fiškus (2)
- 11:43 Grisu (21)
- 11:54 Grisu (22)
- 12:07 Daisy a Ollie (1)
- 12:14 Daisy a Ollie (2)
- 12:21 Daisy a Ollie (3)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (18)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (19)
- 12:52 Bing (44)
- 13:00 Bing (45)
- 13:08 Bing (46)
- 13:20 Trojčata (73)
- 13:27 Trojčata (74)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (6)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (1)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (2)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (3)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (4)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (5)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (3)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (4)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (5)
- 15:00 Kipper (4)
- 15:09 Kipper (5)
- 15:19 Simon (1)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (3)
- 15:38 Superzajíčci (11)
- 15:46 Tilda (3)
- 15:53 Tilda (4)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (1)
- 16:16 Pettson a Fiškus (1)
- 16:29 Caillou (3)
- 16:40 Caillou (4)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (1)
- 17:07 Doodleboo (22)
- 17:12 Doodleboo (23)
- 17:17 Doodleboo (24)
- 17:22 Doodleboo (25)
- 17:27 Doodleboo (26)
- 17:36 Messyho skvělá dobrodružství (9)
- 17:47 Messyho skvělá dobrodružství (10)
- 17:59 Požárník Sam (6)
- 18:10 Požárník Sam (7)
- 18:23 Berry a Dolly (8)
- 18:28 Berry a Dolly (9)
- 18:33 Berry a Dolly (10)
- 18:39 Bing (24)
- 18:46 Bing (25)
- 18:53 Bing (26)
- 19:02 Lední medvídek Paddles (25)
- 19:15 Pettson a Fiškus (1)
- 19:28 Grisu (19)
- 19:40 Grisu (20)
- 19:52 Daisy a Ollie (1)
- 19:59 Daisy a Ollie (2)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (3)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (18)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (19)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (9)
- 20:57 Tilda (1)
- 21:04 Tilda (2)
- 21:12 Kipper (6)
- 21:21 Kipper (7)
- 21:31 Caillou (1)
- 21:42 Caillou (2)
- 21:55 Chuggington (1)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (30)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (31)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (12)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (13)
- 23:05 Bing (41)
- 23:12 Bing (42)
- 23:20 Bing (43)
- 23:27 Bing (44)
- 23:35 Bing (45)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (6)
- 23:47 Oswald (14)
- 23:59 Oswald (15)
- 00:00 Sestry (Díky za hlouposti)
- 00:10 Sestry (Ta nejhorší z nich)
- 00:20 Lou! (Italská kuchyně)
- 00:30 Lou! (Válka na svatého Valentýna)
- 00:45 Mia a já IV (Blížící se bouře)
- 01:05 Mia a já IV (Setkání s Flo)
- 01:30 Agentka 203 (Fiasko s náramkem)
- 01:55 Agentka 203 (Neporazitelný Vandar)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (39)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (40)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Aktovka)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koloběžka)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Balzám na rty)
- 03:05 Život s tátou (29)
- 03:15 Život s tátou (30)
- 03:25 Život s tátou (31)
- 03:35 Život s tátou (32)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (29)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (30)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (31)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (32)
- 04:35 Agentka 203 (Výlet)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Mazlíčci vs. otrapové)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 1. část)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Fotbal)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kolo)
- 05:35 Mia a já IV (Podivné proudy)
- 06:00 Lou! (Fatální tréma)
- 06:10 Lou! (V kůži paní domovnice)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom II (22)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Nejsme tým)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Městská veverka)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kolo)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Toaleta)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Malování)
- 11:00 Sestry II (Chytrolín)
- 11:10 Sestry II (Panika na palubě)
- 11:30 Lou! (Pozor, psycholog!)
- 11:40 Lou! (Vášeň pro kroket)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Klíč)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Cdéčko)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Aktovka)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Pyg a Tam)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách (Bratři)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Rádio divočina)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Karla v utajení)
- 22:00 Sestry (Zasádrované)
- 22:10 Sestry (Odpojené)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Guma)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Medvídek)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Magnet)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (7)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (8)
- 23:30 Život s tátou (9)
- 23:40 Život s tátou (10)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Walter & Dude and other stories (Walter & Dude)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (1)
- 00:10 Kikoriki (20)
- 00:20 Flopy (103)
- 00:35 Šmolkovia (61)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (43)
- 01:10 Esá z pralesa (2)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (15)
- 01:35 Volám sa Caillou V (10)
- 02:00 Dumper a Skoop II (12)
- 02:15 Panda a Krash (9)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (22)
- 02:55 Myšiak Anatole (9)
- 03:20 Monchhichi (11)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (22)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (6)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (10)
- 04:20 Malý medvedík (27)
- 04:45 Ruby z dúhy II (7)
- 05:10 Bob staviteľ II (29)
- 05:25 Ocko hrdina (4)
- 05:30 Duda a Dada (22)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (26)
- 05:55 Máša a medveď (38)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci II (8)
- 06:30 Ocko hrdina (5)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (2)
- 06:40 Veselé zajačiky (7)
- 06:45 Telka Strýka Baltazára V (7)
- 07:00 Eggy Pops (9)
- 07:05 Flopy (104)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (28)
- 07:25 Ocko hrdina (6)
- 07:30 Malý medvedík (28)
- 07:55 Drobčekovia II (2)
- 08:10 Máša a medveď (39)
- 08:20 Veselé zajačiky (8)
- 08:30 Fíha Tralala (5)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (10)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (5)
- 08:55 Ovečka Shaun II (18)
- 09:00 Maličké príšerky II (17)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (26)
- 09:15 Slnečný Rej (9)
- 09:25 Esá z pralesa (2)
- 09:35 Veselé zajačiky (9)
- 09:40 Ruby z dúhy II (7)
- 10:10 Smejko a Tanculienka (18)
- 10:20 Bob staviteľ II (29)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (4)
- 10:55 Zvedavkovci II (9)
- 11:10 Monchhichi (11)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (19)
- 11:25 Rozprávky líšky a vlka (19)
- 11:50 Panda a Kiwi (30)
- 11:55 Ovečka Shaun II (19)
- 12:00 Volám sa Caillou V (10)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (31)
- 12:30 Polly Pocket (18)
- 12:35 Flopy (105)
- 12:50 Ruby z dúhy II (8)
- 13:15 Myšiak Anatole (9)
- 13:40 Malý silák Bheem (2)
- 13:45 Veselé zajačiky (10)
- 13:50 Panda a Krash (9)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop II (12)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (43)
- 14:40 Maličké príšerky II (18)
- 14:45 Máša a medveď (40)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (18)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (22)
- 15:20 Esá z pralesa (3)
- 15:35 Ohrozené druhy (6)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (38)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (10)
- 16:25 Bob staviteľ II (30)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (6)
- 16:45 Monchhichi (12)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (27)
- 17:05 Ovečka Shaun II (20)
- 17:15 Zábavné zvieratká (14)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (36)
- 17:35 Ruby z dúhy II (9)
- 18:00 Volám sa Caillou V (11)
- 18:25 Drobčekovia II (3)
- 18:40 Ovečka Shaun II (21)
- 18:50 Flopy (106)
- 19:10 Maličké príšerky II (19)
- 19:15 Zvedavkovci II (10)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (6)
- 19:45 Máša a medveď (41)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (19)
- 20:05 Esá z pralesa (4)
- 20:15 Bob staviteľ II (31)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (7)
- 20:40 Slnečný Rej (10)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (19)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (15)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (11)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (3)
- 22:05 Monchhichi (13)
- 22:15 Myšiak Anatole (10)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (37)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (39)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (22)
- 23:35 Mášine rozprávky (22)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (32)
- 23:45 Veselé zajačiky (11)
- 23:50 Malý silák Bheem (3)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 TBA
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 Click
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 00:08 OPJ
- 00:57 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:23 MÉTÉO
- 01:26 MATIÉRE GRISE
- 01:56 L'ÉCHAPPÉE BELGE
- 02:25 TENDANCE XXI
- 02:53 COSY, LE MAG DÉCO
- 03:07 LES PAILLOTES REFUSENT DE BOIRE LA TASSE
- 04:00 VOYAGE DE REVE
- 04:25 C DANS L'AIR
- 05:31 VERSION FRANÇAISE
- 05:58 LE 6H00 INFO
- 06:24 MÉTÉO
- 06:29 TÉLÉMATIN
- 06:45 LA RECETTE DE GUY MARTIN
- 06:50 TÉLÉMATIN
- 07:29 TÉLÉMATIN
- 07:51 #VF
- 07:56 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:26 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:38 KID LUCKY
- 08:50 ROI KEITA
- 09:02 CONTE-NOUS !
- 09:06 AMÉLIE ET COMPAGNIE
- 09:31 BANDE DE SPORTIFS !
- 09:36 EINSTEIN
- 10:07 CITOYEN 2.0
- 10:33 CHEF OLI VIRE CHAMPETRE
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:14 MÉTÉO
- 11:17 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 14:00 TOUTE LA VIE
- 14:42 TOUTE LA VIE
- 15:28 L'ÉCHAPPÉE BELGE
- 15:59 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:23 VESTIAIRES
- 16:28 C'EST PLUS QU'UN JARDIN
- 16:57 PASSE-MOI LES JUMELLES
- 17:46 QUEL TEMPS POUR LA PLANÉTE ?
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:27 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:40 OPJ
- 19:33 OPJ
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:56 MÉTÉO
- 20:58 LE PARTY
- 22:42 LE JOURNAL DE LA RTS
- 23:08 MÉTÉO
- 23:10 L'ACTU
- 23:30 LE ONE-MAN-SHOW DE KARIM DUVAL
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Investujeme
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Tajomstvá Slovenska
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Zdravie na TA3
- 18:00 Paralympijský špeciál
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 22:45 Paralympijský špeciál
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast With Kay Burley
- 20:00 UK Tonight with Sarah-Jane Mee
- 21:00 Sky News
- 22:00 Sky News at 10 with Anna Botting
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (38)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 00:30 BULLETIN (27)
- 00:45 THE 51 PERCENT
- 01:00 NEWS (113)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (27)
- 01:45 ARTS24 (23)
- 02:00 NEWS (114)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS
- 02:21 FASHION
- 02:30 BULLETIN (28)
- 02:45 EYE ON AFRICA (46)
- 03:00 NEWS (40)
- 03:10 REPORTERS PLUS
- 03:30 BULLETIN (11)
- 03:40 REVISITED
- 04:00 NEWS (114)
- 04:15 FOCUS ALONE
- 04:20 YOU ARE HERE
- 04:30 BULLETIN (28)
- 04:45 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 05:00 NEWS (117)
- 05:15 EYE ON AFRICA (46)
- 05:30 BULLETIN (30)
- 05:45 ARTS24 (23)
- 06:00 NEWS PROD B 1
- 06:15 FRANCE IN FOCUS
- 06:30 BULLETIN 15' PROD B
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS PROD B 1
- 07:15 THE 51 PERCENT
- 07:30 BULLETIN 15' PROD B
- 07:45 FOCUS ALONE
- 07:50 SPORTS PAD
- 08:00 NEWS PROD B 1
- 08:15 ARTS24 (23)
- 08:30 BULLETIN 15' PROD B
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PROD B
- 09:30 BULLETIN
- 10:00 NEWS (853)
- 10:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 FRENCH CONNECTIONS
- 10:51 FASHION
- 11:00 NEWS (40)
- 11:10 REPORTERS PLUS
- 11:30 BULLETIN (11)
- 11:40 REVISITED
- 12:00 NEWS (856)
- 12:15 ARTS24 (24)
- 12:30 BULLETIN (217)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (859)
- 14:15 FRANCE IN FOCUS
- 14:30 BULLETIN (217)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 YOU ARE HERE
- 15:00 NEWS (896)
- 15:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 15:30 BULLETIN (228)
- 15:45 THE 51 PERCENT
- 16:00 NEWS (40)
- 16:10 REPORTERS PLUS
- 16:30 BULLETIN (11)
- 16:40 REVISITED
- 17:00 NEWS (865)
- 17:15 ARTS24 (24)
- 17:30 BULLETIN (218)
- 17:45 FRENCH CONNECTIONS
- 17:51 FASHION
- 18:00 NEWS (866)
- 18:15 FRANCE IN FOCUS
- 18:30 BULLETIN (218)
- 18:45 FOCUS ALONE
- 18:50 YOU ARE HERE
- 19:00 NEWS (866)
- 19:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 19:30 BULLETIN (194)
- 19:45 THE 51 PERCENT
- 20:00 NEWS PROD B
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 NEWS (866)
- 21:12 REPORTERS
- 21:24 SHORT CUTS
- 21:30 BULLETIN (194)
- 21:45 EYE ON AFRICA (37)
- 22:00 NEWS (873)
- 22:15 FRENCH CONNECTIONS
- 22:21 YOU ARE HERE
- 22:30 BULLETIN (194)
- 22:45 EYE ON AFRICA (48)
- 23:00 NEWS (875)
- 23:15 ARTS24 (24)
- 23:30 BULLETIN (194)
- 23:45 EYE ON AFRICA (48)
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 REPORTERS
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 FRMG A L'AFFICHE BLOCKBUSTER 0717
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:10 FRTK ICI L'EUROPE 2 CHINE UE 0817
- 02:45 BULLETIN
- 02:50 LE PARIS DES ARTS
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:15 PLAN B_24
- 03:21 LES OBSERVATEURS
- 03:30 BULLETIN
- 03:45 ACTUELLES
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 C'EST EN FRANCE_24
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 HORS CHAMP
- 04:51 MODE
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 FRMG A L'AFFICHE BLOCKBUSTER 0821
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 06:30 BULLETIN
- 06:45 FOCUS SOLO
- 06:50 SPORTS TTI
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:15 REPORTERS
- 07:30 BULLETIN
- 07:45 FOCUS SOLO
- 07:50 SPORTS TTI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:30 BULLETIN
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:15 FRMG A L'AFFICHE BLOCKBUSTER 0821
- 09:30 BULLETIN
- 09:45 FOCUS SOLO
- 09:50 SPORTS TTI
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 C'EST EN FRANCE_24
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 PLAN B
- 10:51 LES OBSERVATEURS
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:15 ACTUELLES
- 11:30 BULLETIN
- 11:45 FRTK L'INVITE DE L'ECO BREMOND 0822
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:15 FRMG A L'AFF TAIWAN 2 _V24RH 0822
- 12:30 BULLETIN
- 12:45 FOCUS SOLO
- 12:50 SPORTS TTI
- 13:00 LE JOURNAL
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 REPORTERS
- 14:30 BULLETIN
- 14:45 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:15 C'EST EN FRANCE
- 15:30 BULLETIN
- 15:45 HORS CHAMP
- 15:51 VOUS ETES ICI
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:15 PLAN B
- 16:21 LES OBSERVATEURS
- 16:30 BULLETIN
- 16:45 FRMG A L'AFF TAIWAN 2 _V24RH 0822
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:15 ACTUELLES
- 17:30 BULLETIN
- 17:45 FOCUS SOLO
- 17:50 L'INSTANT MOBILE
- 18:00 LE JOURNAL
- 18:15 FRTK L'INVITE DE L'ECO BREMOND 0822
- 18:30 BULLETIN
- 18:45 REPORTERS
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:15 PLAN B
- 19:21 LES OBSERVATEURS
- 19:30 BULLETIN
- 19:45 C'EST EN FRANCE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:12 FRMG A L'AFF TAIWAN 2 _V24RH 0822
- 21:24 L'INSTANT MOBILE
- 21:30 BULLETIN
- 21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 22:30 BULLETIN
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:10 BILLET RETOUR
- 23:30 BULLETIN
- 23:40 LEGENDES URBAINES
- 00:15 Danica a její příběhy
- 00:45 Zachránci hadů na Bali
- 01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Biblická studna
- 07:05 Ghana – Naděje za mřížemi
- 07:35 U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře
- 09:05 Když bolí tělo
- 10:10 Grófská obec Gbeľany
- 10:40 Cesta k pěstounství
- 10:45 Velehrad v době nesvobody
- 11:05 Salesiánské dílo v Rumunsku a v Moldavské republice
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kostela Narození Panny Marie
- 12:45 Bach trochu jinak
- 16:00 Otec Ivan
- 16:25 Kulatý stůl
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy Starého zákona
- 18:15 Cirkus Noeland (18)
- 18:40 Outdoorová videa Štěpána Dvořáka: Rakousko - údolí Dyje
- 18:45 Zebra bez hřívy
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Artbitr - Kulturní magazín
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Stvořil Bůh ratolest
- 21:25 Za obzorem
- 05:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 05:30 Slovo viery - BJB Viera Bratislava
- 06:35 Biblia za rok
- 07:15 ICF Praha
- 08:00 Biblická lupa
- 08:30 Worship s kapelou
- 09:45 Campfest
- 12:45 Noeland
- 13:15 Slovo viery - BJB Aš
- 14:00 Relácia DNES
- 14:30 Godzone konferencia
- 18:45 Detský blok
- 19:15 Slovo viery - Za Kostolom CB Žilina
- 20:00 Joyce Meyer
- 20:30 Nová DNA
- 21:45 Relácia DNES
- 22:20 Slovo viery - ECAV Hybe
- 23:00 23:00 - 00:00
- 00:05 Malá cesta
- 00:35 Doma je doma
- 01:20 Ruženec
- 01:45 Gréckokatolícky magazín
- 02:05 Vaticano
- 02:35 Medzi riadkami
- 02:50 Svedectvo
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 U Nikodéma
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Eucharistické zázraky
- 07:50 Ruženec
- 08:30 Láska a rodičovstvo
- 08:50 A teraz čo?
- 08:55 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 09:25 Serra: Stále vpred, nikdy späť (Svätá misia)
- 10:00 Malá cesta
- 10:20 Gréckokatolícky magazín
- 10:45 vKontexte
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Jeden na jedného
- 13:20 Evanjelium podľa Giotta
- 14:25 Moja misia magazín
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Putujeme Rímom
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:10 Vaticano
- 16:40 Medzi riadkami
- 17:00 Duša
- 17:30 Doma je doma
- 18:15 Putujeme Rímom
- 18:20 Svätá omša zblízka
- 18:30 Spojení vierou
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Majster skratiek
- 20:20 Taizé
- 21:10 Medzi nebom a zemou
- 22:00 Fungujúca a stabilná rodina
- 22:30 V škole Ducha
- 23:00 Doma je doma
- 23:45 Z prameňa
- 00:00 Hot Cars (1)
- 00:30 Dolce Vita (8)
- 01:00 Dotek luxusu (10)
- 01:30 Mrakodrapy (Vertikální vesnice 2006 – 2012)
- 02:30 Velkolepé designy (6)
- 03:30 Květinová show (8)
- 04:00 Hot Cars (10)
- 04:30 Zlatá mládež Instagramu (titulky) (4)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga: energie života (9)
- 07:00 Květinová show (8)
- 07:30 Planete Decouverte
- 07:45 Svět z blízka (102)
- 08:00 Vitální zahrada (8)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (6)
- 09:00 Jóga: energie života (10)
- 12:00 Květinová show (9)
- 12:30 Dolce Vita (8)
- 13:00 Design pro vás (11)
- 13:30 Najdi, sprav a prodej! (4)
- 14:30 Vitální zahrada (9)
- 15:00 Teleshopping
- 15:30 Najdi, sprav a rozjeď to! (Dněpr)
- 16:30 Teleshopping
- 17:00 House doktor (11)
- 17:45 Svět z blízka (102)
- 18:00 Teleshopping
- 18:30 Toymakerz (4)
- 19:30 Dotek luxusu (9)
- 20:00 Dolce Vita (9)
- 20:30 Nejlepší domov (8)
- 21:00 Dům v novém kabátě (8)
- 21:30 Jak najít vysněný dům (4)
- 22:00 Budovy, máte zelenou! (Biodiverzita)
- 23:00 House doktor (1)
- 00:30 Moje Dubaj (1)
- 01:00 V mysli kuchaře (5)
- 01:30 Dolce Vita (22)
- 02:00 Čas na Te. Be. (Datlový puding s omáčkou ze slaného karamelu)
- 03:30 Holky v kuchyni (19)
- 08:00 Jóga – Energie života (8)
- 09:00 Billovo jídlo (4)
- 09:30 Luxusní delikatesy (4)
- 12:00 Blázen na cestách (Benátky)
- 13:00 Teleshopping
- 13:30 V mysli kuchaře (5)
- 16:00 Nebesky dobré (12)
- 16:30 Pěstujeme s láskou (Ikhaya Le Themba)
- 17:00 Barevný svět Lukáše Neckáře (Tempura)
- 17:30 Teleshopping
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 04:20 Čeladenský miniexpres (Zpravodajství z Čeladné od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 04:25 Těrlický miniexpres (Zpravodajství z Těrlicka od redaktora a kameramana L. Běčáka)
- 04:28 Rychvaldský miniexpres (Zprávy z Rychvaldu od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 04:30 Jablunkovský miniexpres (Zpravodajství z Jablunkova od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 04:32 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 04:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 04:50 Orlovský miniexpres (Zpravodajství z Orlové od redaktorky Moniky Ociepkové a kameramanky Jany Bojdové)
- 04:54 Vítkovický miniexpres (Zpravodajství z Vítkovic od reportéra a kameramana Tomáše Trávníka)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Host dne (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 05:25 Z naší ZOO
- 05:27 Studuj u nás (Magazín o školství a vzdělávání vám také poradí s výběrem školy a studijního oboru)
- 05:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 05:43 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 05:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 06:20 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 06:30 Host dne - repríza (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 06:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 07:20 Čeladenský miniexpres (Zpravodajství z Čeladné od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 07:25 Těrlický miniexpres (Zpravodajství z Těrlicka od redaktora a kameramana L. Běčáka)
- 07:28 Rychvaldský miniexpres (Zprávy z Rychvaldu od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 07:30 Jablunkovský miniexpres (Zpravodajství z Jablunkova od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 07:32 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 07:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 07:50 Orlovský miniexpres (Zpravodajství z Orlové od redaktorky Moniky Ociepkové a kameramanky Jany Bojdové)
- 07:54 Vítkovický miniexpres (Zpravodajství z Vítkovic od reportéra a kameramana Tomáše Trávníka)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Host dne (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 08:25 Z naší ZOO
- 08:27 Studuj u nás (Magazín o školství a vzdělávání vám také poradí s výběrem školy a studijního oboru)
- 08:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 08:43 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 08:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 09:20 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 09:30 Host dne - repríza (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 09:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 10:20 Čeladenský miniexpres (Zpravodajství z Čeladné od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 10:25 Těrlický miniexpres (Zpravodajství z Těrlicka od redaktora a kameramana L. Běčáka)
- 10:28 Rychvaldský miniexpres (Zprávy z Rychvaldu od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 10:30 Jablunkovský miniexpres (Zpravodajství z Jablunkova od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 10:32 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 10:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 10:50 Orlovský miniexpres (Zpravodajství z Orlové od redaktorky Moniky Ociepkové a kameramanky Jany Bojdové)
- 10:54 Vítkovický miniexpres (Zpravodajství z Vítkovic od reportéra a kameramana Tomáše Trávníka)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Host dne (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 11:25 Z naší ZOO
- 11:27 Studuj u nás (Magazín o školství a vzdělávání vám také poradí s výběrem školy a studijního oboru)
- 11:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 11:43 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 11:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 12:20 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 12:30 Host dne - repríza (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 12:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 13:20 Čeladenský miniexpres (Zpravodajství z Čeladné od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 13:25 Těrlický miniexpres (Zpravodajství z Těrlicka od redaktora a kameramana L. Běčáka)
- 13:28 Rychvaldský miniexpres (Zprávy z Rychvaldu od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 13:30 Jablunkovský miniexpres (Zpravodajství z Jablunkova od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 13:32 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 13:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 13:50 Orlovský miniexpres (Zpravodajství z Orlové od redaktorky Moniky Ociepkové a kameramanky Jany Bojdové)
- 13:54 Vítkovický miniexpres (Zpravodajství z Vítkovic od reportéra a kameramana Tomáše Trávníka)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Host dne (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 14:25 Z naší ZOO
- 14:27 Studuj u nás (Magazín o školství a vzdělávání vám také poradí s výběrem školy a studijního oboru)
- 14:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 14:43 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 14:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 15:20 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 15:30 Host dne - repríza (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 15:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 16:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 16:30 Z naší ZOO
- 16:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 16:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Energie a kraj (Magazín o cestě od uhlí k alternativním zdrojům energie a o tom, jak energii využívat efektivně)
- 17:25 Havířovské otázky (Zajímá vás dění ve městě? Ptejte se vedení radnice.)
- 17:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 17:35 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 17:45 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie)
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 18:20 Host dne - repríza (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 18:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 18:45 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 19:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 19:30 Z naší ZOO
- 19:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 19:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Energie a kraj (Magazín o cestě od uhlí k alternativním zdrojům energie a o tom, jak energii využívat efektivně)
- 20:25 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 20:30 Havířovské otázky (Zajímá vás dění ve městě? Ptejte se vedení radnice.)
- 20:35 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 20:45 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie)
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 21:20 Host dne - repríza (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 21:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 21:45 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 22:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 22:30 Z naší ZOO
- 22:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 22:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Energie a kraj (Magazín o cestě od uhlí k alternativním zdrojům energie a o tom, jak energii využívat efektivně)
- 23:25 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 23:30 Havířovské otázky (Zajímá vás dění ve městě? Ptejte se vedení radnice.)
- 23:35 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 23:45 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie)
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 00:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 00:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 00:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 00:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 00:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 00:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 01:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 01:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech)
- 01:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 01:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 01:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 02:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 02:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 02:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 02:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 02:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 02:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 03:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 03:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech)
- 03:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 03:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 03:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 04:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 04:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 04:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 04:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 04:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 04:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 05:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 05:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech)
- 05:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 05:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 05:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 06:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 06:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 06:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 06:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 06:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 06:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 07:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 07:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech)
- 07:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 07:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 07:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 08:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 08:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 08:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 08:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 08:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 08:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 09:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 09:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech)
- 09:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 09:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 09:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 10:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 10:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 10:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 10:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 10:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 10:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 11:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 11:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech)
- 11:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 11:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 11:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 12:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 12:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 12:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 12:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 12:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 12:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 13:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 13:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech)
- 13:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 13:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 13:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 14:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 14:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 14:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 14:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 14:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 14:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 15:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 15:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech)
- 15:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 15:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 15:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 16:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 16:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 16:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 16:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 16:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 16:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 17:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 17:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech)
- 17:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 17:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 17:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:15 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 18:20 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 18:23 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 18:25 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 18:27 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 19:20 Bulvár (Bulvár)
- 19:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 19:40 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 19:45 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 19:48 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:15 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 20:20 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 20:23 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 20:25 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 20:27 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 21:20 Bulvár (Bulvár)
- 21:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 21:40 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 21:45 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 21:48 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:15 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 22:20 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 22:23 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 22:25 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 22:27 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 23:20 Bulvár (Bulvár)
- 23:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 23:40 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 23:45 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 23:48 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 00:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 00:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:14 Host dne (Host dne)
- 01:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 01:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:14 Host dne (Host dne)
- 02:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 02:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 03:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 03:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:14 Host dne (Host dne)
- 04:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 04:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:14 Host dne (Host dne)
- 05:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 05:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 06:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 06:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:14 Host dne (Host dne)
- 07:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 07:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:14 Host dne (Host dne)
- 08:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 08:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 09:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 09:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:14 Host dne (Host dne)
- 10:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 10:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:14 Host dne (Host dne)
- 11:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 11:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 12:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 12:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:14 Host dne (Host dne)
- 13:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 13:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:14 Host dne (Host dne)
- 14:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 14:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 15:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 15:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:14 Host dne (Host dne)
- 16:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 16:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:14 Host dne (Host dne)
- 17:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 17:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:14 Host dne (Host dne)
- 18:20 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 18:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:14 Host dne (Host dne)
- 19:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 19:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:14 Host dne (Host dne)
- 20:20 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 20:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:14 Host dne (Host dne)
- 21:20 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 21:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:14 Host dne (Host dne)
- 22:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 22:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:14 Host dne (Host dne)
- 23:20 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 23:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Za oponou
- 00:30 Týden v regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Středočeský magazín
- 01:30 Příběhy úspěchu
- 01:40 Středočeské noviny
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres
- 04:30 Špetka Slovácka
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres Prahy 10
- 05:30 Příběhy úspěchu
- 05:40 Kam vyrazit
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 15
- 06:30 Dobré zprávy
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 1
- 07:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 07:40 Hasiči
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres
- 08:30 Středočeské noviny
- 08:40 Svět z blízka
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Kam vyrazit
- 09:30 Příběhy úspěchu
- 09:40 Středočeský magazín
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 13
- 10:30 Dobré zprávy
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 4
- 11:30 Středočeská nej
- 11:40 Za oponou
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 8
- 12:30 Putování po regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres Prahy 6
- 13:30 Příběhy úspěchu
- 13:40 Středočeské noviny
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 2
- 14:30 Kam vyrazit
- 14:40 Svět z blízka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres Prahy 11
- 15:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 1
- 16:30 Dobré zprávy
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 4
- 17:30 Za oponou
- 17:40 Středočeská nej
- 18:00 Zprávy
- 18:20 Expres Prahy 15
- 18:30 Putování po regionech
- 19:00 Zprávy
- 19:20 Expres Prahy 18
- 19:30 Příběhy úspěchu
- 19:40 Středočeské noviny
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 6
- 20:30 Za oponou
- 20:40 Středočeský magazín
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres
- 21:30 Putování po regionech
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres Prahy 11
- 22:30 Příběhy úspěchu
- 22:40 Kam vyrazit
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Hasiči
- 23:30 Špetka Slovácka
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Zprávy regionu
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Hasiči
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 Zprávy regionu
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Hasiči
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 Zprávy regionu
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Hasiči
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 Zprávy regionu
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Hasiči
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 Zprávy regionu
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Hasiči
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 Zprávy regionu
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Hasiči
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 Zprávy regionu
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Hasiči
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 Zprávy regionu
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Hasiči
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 Zprávy regionu
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Hasiči
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 Zprávy regionu
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Hasiči
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 Zprávy regionu
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Hasiči
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 Zprávy regionu
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Hasiči
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 Zprávy regionu
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Hasiči
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 Zprávy regionu
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Hasiči
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 Zprávy regionu
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Hasiči
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 Zprávy regionu
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Hasiči
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 Zprávy regionu
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Hasiči
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 Zprávy regionu
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Hasiči
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 Zprávy regionu
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 Zprávy regionu
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 Zprávy regionu
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 Zprávy regionu
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 Zprávy regionu
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 Zprávy regionu
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Народ
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Антизомбі
- 10:15 Громадянська оборона
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Останній день диктатора
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Антизомбі
- 15:15 Громадянська оборона
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Історичні факти
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети