Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 2. část)
- 00:45 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Zajímavosti z regionů
- 02:05 Igor Šebo
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Liberecký kraj)
- 05:15 Etiketa (Dary a dárky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 06:30 Na cestě po Languedocu
- 06:59 Studio 6
- 10:00 My všichni školou povinní (13)
- 11:00 Klenoty příhraničí (Pod hrozbou půlměsíce)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Simona Stašová
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Písničky z obrazovky
- 14:45 Neviditelní (11)
- 15:40 Neviditelní (12)
- 16:40 Magnum II (Příběh Elma Zillera)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (1)
- 21:50 Bardotová (3)
- 22:45 Čtvrtá hvězda (9)
- 23:14 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:15 Místo činu - Drážďany (Nemesis)
- 00:20 Podoby lásky a vztahu v různých koutech planety
- 01:35 Zrezivělá krása (Čistírna sira Williama)
- 02:00 Divočina bez hranic (Bieszczadzki Park Narodowy)
- 02:35 Zašlapané projekty (Nevítaný odkaz ševcovské dynastie)
- 02:55 V zajetí železné opony (Výbuchy Vladimíra Hučína)
- 03:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:35 Sabotáž
- 04:00 Normální život
- 04:30 Po trstěnické stezce
- 04:55 Bylo nebylo v Londongradu (3)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 14:15 Vzestup nacistů II (3)
- 15:10 Rodopská magie (1)
- 15:40 Čína na jazyku II (8)
- 16:30 Krásy evropského pobřeží (Léto v Algarve)
- 16:35 1968: Rozdrcení Pražského jara
- 17:05 21. srpen 1968
- 17:50 Začátek konce
- 22:10 Nenapravitelný Belmondo (1)
- 23:05 Roztržitý
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:05 Branky, body, vteřiny
- 00:20 Jezdectví ČR 2024 (Český skokový pohár – Velká cena Jítravy)
- 00:35 Jezdectví ČR 2024 (Mistrovství České republiky v drezuře Zduchovice)
- 00:55 Rally ČR 2024 (Barum Czech Rally Zlín)
- 01:20 Předkvalifikace na MS v basketbalu žen 2026 (Česko - Jižní Korea)
- 03:30 Branky, body, vteřiny
- 03:45 ME v plážovém volejbalu mužů 2024 Nizozemsko (ME Nizozemsko - finále)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 Cyklotoulky
- 12:45 Cyklistika ČR 2024 (MTB Cup Ostrava)
- 13:10 XTERRA Prachatice 2024 (XTERRA Prachatice)
- 17:50 Svět motorů
- 23:05 Svět motorů
- 00:00 Ano, šéfe!
- 01:05 Policie v akci
- 02:05 Policie Hamburk XIV (Okouzlující Adinda)
- 03:00 Policie Hamburk XIV (Bezcitnost)
- 04:00 Closer: Nové případy IV (Ohlédnutí 1/5)
- 04:55 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:05 M.A.S.H (32)
- 07:35 M.A.S.H (33)
- 08:10 M.A.S.H (34)
- 08:45 M.A.S.H (35)
- 09:15 Vinaři (Derby)
- 14:35 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:40 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda IV (Dnes zavřeno)
- 21:30 Polda IV (Výhodná investice)
- 22:40 Show Jana Krause
- 23:45 Ano, šéfe!
- 04:35 Autosalon.tv
- 05:25 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:15 Těžká dřina
- 06:45 Prima Partička
- 07:30 Partička Nová krev
- 08:25 Top Gear VI (11)
- 09:30 Top Gear VII (9)
- 20:15 Autosalon.tv
- 21:20 Fotr na tripu VI
- 00:40 Mrtvá hlídka
- 02:40 Ledové tornádo
- 04:25 Námořní vyšetřovací služba XIII (Déja Vu)
- 05:20 M.A.S.H
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:25 M.A.S.H
- 06:50 M.A.S.H
- 07:25 M.A.S.H
- 07:55 Námořní vyšetřovací služba XIII (Dekomprese)
- 11:45 Holka nebo kluk
- 13:55 Pravá blondýnka 2
- 15:45 Náčelník Velký had
- 17:40 Tenkrát na Východě
- 20:00 Prvotní strach
- 22:50 Nejhorší obavy
- 04:35 Jak se staví sen - extra
- 05:40 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Teď vaří šéf!
- 06:40 Prostřeno!
- 07:45 Ošklivka Katka (Den D)
- 10:15 Prostřeno!
- 11:05 Ano, šéfe!
- 12:15 Osudové léto v Dánsku
- 23:00 Tudorovci IV (5)
- 23:55 Zoufalé manželky V (Vezmeš si mě?)
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a džin)
- 06:05 Hopsasa (Chlebová bašta)
- 06:20 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:55 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:10 Ryšáček Pablo
- 07:15 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:20 Tlapková patrola
- 08:40 Vydrýsek
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Zafari II (6)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:30 Tyjo! To je paráda!
- 10:55 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:20 Vyber si svůj sport II
- 11:25 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:45 DVA3
- 12:00 Zákony Mila Murphyho II (20)
- 12:25 Kamarádi z koše
- 12:40 Art Ninja
- 13:05 Šmoulové
- 13:30 Bludiště
- 14:00 Superhrdinové
- 14:10 Městečko na moři
- 14:15 Věda je zábava II
- 14:45 Čarodějky školou povinné III (1)
- 15:10 Čvacht
- 15:25 Břinčíci III
- 15:35 Kazubovi!
- 15:45 Bobo
- 15:55 Tyjo! To je paráda!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak vyzrál na kosa)
- 18:55 Zafari II (7)
- 19:20 101 Dalmatinská (1)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:30 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 00:45 Kanadská soda X (4)
- 01:05 Dvořákova Praha 2019 – zahajovací koncert
- 02:40 Ladí neladí
- 03:35 Babylon
- 04:00 Před půlnocí
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Primabalerína v černé Ostravě
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Magický hlas rebelky
- 21:40 Televizní písničky a songy Karla Kryla
- 04:15 Prostřeno v Británii XVIII (38)
- 04:40 Ráj podle Bryana IV (Návštěva Florida Keys)
- 05:20 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Noční Praha
- 06:10 Neuvěřitelné dorty III (25)
- 06:35 Amerika hledá topmodelku XX (Žert a drama)
- 07:15 Tyhle šaty beru! II (Nevěsta to ví nejlépe)
- 07:45 Tyhle šaty beru! II (Klukům vstup zakázán)
- 12:25 Máte doma uklizeno? (2)
- 12:55 Neuvěřitelné dorty III (25)
- 13:25 Neuvěřitelné dorty III (26)
- 13:45 Hledá se táta a máma
- 04:20 Rodinná pouta II (Konečně spolu)
- 05:30 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Nikdo není dokonalý
- 06:55 Nikdo není dokonalý
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý
- 19:00 Jak se staví sen
- 22:05 7 pádů Honzy Dědka
- 23:15 Jak se staví sen
- 01:30 Prima Česko
- 02:05 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 02:40 Showtime
- 03:00 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 14:40 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Prima Svět
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 04:05 Nezkrotné Portugalsko (Sever)
- 05:05 Prima Svět
- 05:30 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:15 Prima Česko
- 06:45 Prima Svět
- 07:15 Po stopách vylodění v Normandii (Den D)
- 20:00 Rumunsko: Země medvědů
- 21:05 Velké šelmy Serengeti
- 00:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 2. část)
- 00:45 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Zajímavosti z regionů
- 02:05 Igor Šebo
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Liberecký kraj)
- 05:15 Etiketa (Dary a dárky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 06:30 Na cestě po Languedocu
- 06:59 Studio 6
- 10:00 My všichni školou povinní (13)
- 11:00 Klenoty příhraničí (Pod hrozbou půlměsíce)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Simona Stašová
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Písničky z obrazovky
- 14:45 Neviditelní (11)
- 15:40 Neviditelní (12)
- 16:40 Magnum II (Příběh Elma Zillera)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (1)
- 21:50 Bardotová (3)
- 22:45 Čtvrtá hvězda (9)
- 23:14 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:15 Místo činu - Drážďany (Nemesis)
- 00:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 2. část)
- 00:45 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Zajímavosti z regionů
- 02:05 Igor Šebo
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Liberecký kraj)
- 05:15 Etiketa (Dary a dárky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 06:30 Na cestě po Languedocu
- 06:59 Studio 6
- 10:00 My všichni školou povinní (13)
- 11:00 Klenoty příhraničí (Pod hrozbou půlměsíce)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Simona Stašová
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Písničky z obrazovky
- 14:45 Neviditelní (11)
- 15:40 Neviditelní (12)
- 16:40 Magnum II (Příběh Elma Zillera)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (1)
- 21:50 Bardotová (3)
- 22:45 Čtvrtá hvězda (9)
- 23:14 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:15 Místo činu - Drážďany (Nemesis)
- 00:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (18)
- 01:55 Sousedství (13)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (67)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (68)
- 04:20 Zahradní proměny III (15)
- 05:10 Zahradní proměny III (16)
- 06:00 Výleťák (235)
- 06:10 Moje místa (Iva Pazderková)
- 07:15 Případy detektiva Murdocha XII (14)
- 08:10 Zahradní proměny III (17)
- 09:10 Zahradní proměny III (18)
- 20:10 Cukrárna (13)
- 21:30 Pěnička a paraplíčko
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:35 Ulice (4732)
- 09:35 Odznak Vysočina II (V pasti)
- 10:55 Můj přítel Monk V (1)
- 11:50 Tescoma s chutí
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Výměna manželek XIII
- 21:40 Malé lásky III
- 00:00 Gotti
- 02:05 Sex ve městě
- 04:45 Chladné srdce
- 06:05 Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery
- 07:45 Kriminálka Las Vegas VII (Vyhaslý)
- 08:40 Kriminálka Las Vegas VII (Post Mortem)
- 09:40 Černá ovce
- 11:35 Debbie a její parťačky
- 13:40 Teleshopping
- 14:00 Policajt ze školky
- 16:15 Discopříběh
- 18:05 Planeta nezadaných 3
- 22:25 Smrtonosná zbraň 3
- 01:10 Mistři renovací III (19)
- 01:30 Mistři renovací IV (17)
- 01:50 Kachní dynastie V (9)
- 02:35 Spartan: Týmová výzva II (4)
- 03:15 Walker, Texas Ranger IX (1)
- 04:00 Běhej lesy - Bílá
- 04:10 Česká Enduro Serie 2024 - Ještěd
- 04:20 Češi v NHL v sezoně 2023/24
- 04:45 Draft NHL 2024
- 05:05 Walker, Texas Ranger VIII (25)
- 05:50 Strážci hranic: Austrálie V (3)
- 06:35 Mistři zastavárny II (8)
- 07:30 Mistři renovací III (19)
- 07:55 Mistři renovací IV (17)
- 08:25 Kachní dynastie V (9)
- 09:25 Kobra 11 IV (15)
- 11:30 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger IX (1)
- 12:45 Válka skladů XIII (27)
- 13:45 Válka skladů XIII (29)
- 16:35 Kobra 11 IV (17)
- 18:40 Válka skladů XIII (30)
- 19:05 Válka skladů XIV (1)
- 19:35 Mistři zastavárny II (12)
- 20:30 Mistři renovací IV (21)
- 21:20 Kachní dynastie VI (1)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IX (2)
- 23:15 Kobra 11 IV (17)
- 00:30 Teorie velkého třesku VI (12)
- 02:10 Malý Sheldon V (13)
- 02:45 Svět podle Jima II (20)
- 03:25 Americký táta VIII (2)
- 04:05 TELE TELE
- 04:35 Máma IV (8)
- 05:00 Ženatý se závazky (127)
- 05:50 Oggy a škodíci: Nová generace (17)
- 06:35 Bakugan: Evolutions (33)
- 06:45 Přátelé (4)
- 07:40 Máma IV (15)
- 09:20 Malý Sheldon V (17)
- 11:00 Ženatý se závazky (128)
- 12:00 Dva a půl chlapa VIII (9)
- 12:50 Přátelé (4)
- 13:50 Teorie velkého třesku VI (12)
- 15:30 Máma IV (19)
- 17:20 Svět podle Jima II (22)
- 18:15 Dva a půl chlapa VIII (11)
- 19:05 Malý Sheldon V (19)
- 20:00 Teorie velkého třesku VI (16)
- 21:40 Přátelé (6)
- 22:40 Americký táta VIII (4)
- 23:30 Dva a půl chlapa VIII (11)
- 04:30 Co na to Češi
- 05:05 Riskuj!
- 05:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:20 Na lovu II
- 07:20 MasterChef Česko II (15)
- 08:35 Můj přítel Monk IV (16)
- 09:30 Vraždy v Kitzbühelu XV (10)
- 12:25 Teleshopping
- 12:40 MasterChef Česko II (16)
- 13:55 Tescoma s chutí
- 00:30 Nemocnice Chicago Med IX (12)
- 01:20 Moje vysněná svatba
- 02:40 Doktorka Quinnová II (27)
- 03:20 Doktorka Quinnová III (1)
- 04:05 Nemocnice Chicago Med IX (12)
- 04:45 Babicovy dobroty
- 05:15 Ulice (4360)
- 06:50 Hledá se dům pro milionáře: Los Angeles VI (3)
- 08:40 Čarodějky V (4)
- 09:30 Čarodějky V (5)
- 10:20 Oteckovia II (107)
- 12:15 Mateřská láska II (16)
- 16:35 Vyměněné osudy II (83)
- 18:30 Čarodějky V (6)
- 19:20 Čarodějky V (7)
- 20:15 Mateřská láska II (19)
- 21:10 Mateřská láska II (20)
- 04:05 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Fotbal: Erzgebirge Aue - Mönchengladbach
- 12:30 Spade poker show 2024 (13)
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 13:05 PFL 7
- 18:00 Fotbal: DFB - Pokal Highlights (1)
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Spade poker show 2024 (14)
- 19:30 Big Summer Games 2024
- 19:50 Běhej lesy - Bílá
- 01:20 Správy „N“
- 02:10 Góly - body - sekundy
- 02:30 Počasie
- 02:40 Don Matteo (Povedz mi, kto si)
- 03:40 Správy „N“
- 04:35 Góly - body - sekundy
- 04:50 Gastromap
- 05:20 Capri III (11)
- 07:00 Ranné správy
- 10:00 Candice Renoirová V (Mladosť má prednosť)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (12)
- 16:00 Správy
- 16:35 Po Česku na konskom chrbte (Na hrebene hôr)
- 17:05 Doktor z hôr - Nové osudy XIV (Chuť odvahy - 2.časť)
- 17:45 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:15 Rebelové
- 00:05 Hymna SR
- 00:10 Správy „N“
- 01:00 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:15 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II (Čarovný amulet)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Sliač v bratskom zovretí
- 08:30 Vlny slobody
- 09:00 Nezlomená
- 09:30 Šesťdesiatosmičkár Ján Midžiak
- 10:35 Rekonštrukcia Okupácie
- 15:20 Noc v archíve (Rok 1968)
- 16:20 Zlatá lýra (Zlomové roky)
- 17:25 ŠTB: Prísne tajné: 1968
- 17:50 Spýtaj sa vašich: 68
- 18:30 Večerníček (O mestečku za hradbami "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II (Pomponov expres)
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 22:20 Ucho
- 00:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 2. část)
- 00:45 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Zajímavosti z regionů
- 02:05 Igor Šebo
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Liberecký kraj)
- 05:15 Etiketa (Dary a dárky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 06:30 Na cestě po Languedocu
- 06:59 Studio 6
- 10:00 My všichni školou povinní (13)
- 11:00 Klenoty příhraničí (Pod hrozbou půlměsíce)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Simona Stašová
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Písničky z obrazovky
- 14:45 Neviditelní (11)
- 15:40 Neviditelní (12)
- 16:40 Magnum II (Příběh Elma Zillera)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (1)
- 21:50 Bardotová (3)
- 22:45 Čtvrtá hvězda (9)
- 23:14 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:15 Místo činu - Drážďany (Nemesis)
- 00:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 2. část)
- 00:45 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Zajímavosti z regionů
- 02:05 Igor Šebo
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Liberecký kraj)
- 05:15 Etiketa (Dary a dárky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 06:30 Na cestě po Languedocu
- 06:59 Studio 6
- 10:00 My všichni školou povinní (13)
- 11:00 Klenoty příhraničí (Pod hrozbou půlměsíce)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Simona Stašová
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Písničky z obrazovky
- 14:45 Neviditelní (11)
- 15:40 Neviditelní (12)
- 16:40 Magnum II (Příběh Elma Zillera)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (1)
- 21:50 Bardotová (3)
- 22:45 Čtvrtá hvězda (9)
- 23:14 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:15 Místo činu - Drážďany (Nemesis)
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Komentáre dňa
- 05:05 Správy :24
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Koruna Zeme s Michaelou Musilovou
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:00 Ve jménu krve
- 01:25 Mrazivý lov
- 02:50 Detektiv z kuchyně (Otrávené menu)
- 04:05 Černobyl
- 06:35 Rádio Rebelka
- 08:15 Uuups! Noe zdrhnul…
- 09:50 Pojedeme k moři
- 13:15 Božská Florence
- 15:15 Ledová sezóna
- 16:55 Poslední družička
- 20:15 Operace vykoupení
- 22:10 Životní příběh vládce Amazonu
- 23:55 Pojď se mnou
- 00:30 První oddělení II
- 01:05 Policisté v akci
- 01:50 Policisté v akci
- 02:35 Krimi
- 03:00 Noviny
- 03:30 Soudní síň (Studentky)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:50 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:50 Soudní síň (Studentky)
- 09:50 Soudní síň (Chci, co mi patří)
- 10:55 Pod povrchem (38)
- 14:05 Soudní síň (Obyčejná nenávist)
- 15:05 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 17:00 Soudní síň (Vrať mi miláčka!)
- 17:55 Soudní síň (Krize středního věku)
- 20:20 Poslední sezóna 3
- 21:30 Skutečné příběhy (Dohazovačka)
- 00:20 Survivor
- 01:25 Aj múdry schybí
- 02:35 Rodinné prípady
- 03:20 Susedské prípady
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:15 Reflex
- 08:35 Susedia (Horáreň)
- 09:15 Susedia (Víkend)
- 09:45 Svokra
- 10:40 V mene zákona
- 11:05 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia (Ruja)
- 12:50 Búrlivé víno (81)
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (82)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože
- 22:00 Utajený šéf II
- 23:35 Partička
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (7)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (8)
- 20:20 Dům snů (14)
- 21:10 Dům snů IV (10)
- 22:00 Dům snů III (18)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (8)
- 23:50 Utajený šéf - USA VIII (6)
- 00:00 Gabby Petito a její příběh
- 01:25 Kill room
- 03:00 Sisu
- 04:30 Štěstí chodí po šálcích
- 06:00 Ženy sobě
- 08:05 Mr. Turner
- 10:30 Lásky čas
- 12:30 Napečeno s láskou
- 13:55 Kong: Ostrov lebek
- 15:50 Godzilla
- 20:00 Láska napříč věkem
- 21:55 Sektor III (2)
- 22:55 Bostonský škrtič
- 02:05 Veřejní nepřátelé
- 04:20 Velký útěkář
- 06:00 Šmoulové 2
- 07:45 (J)elita ze střídačky 2
- 09:15 Mistrovské dílo
- 10:50 Přátelé III (18)
- 11:10 Přátelé III (19)
- 11:35 Pán prstenů: Návrat krále
- 14:50 Před kamerou XXI (33)
- 15:20 Sázka na nejistotu
- 17:30 Birdman
- 19:30 Sympatizant (3)
- 20:30 Sympatizant (Chceme dobré repliky)
- 21:30 Zóna zájmu
- 23:15 Láska a smrt (Střety)
- 00:45 Motel smrti
- 02:10 Mělas to vědět (6)
- 03:15 Zimní král (3)
- 04:15 Matky a jiné lásky
- 06:00 Prci, prci, prcičky - svatba
- 07:35 Andělé a démoni
- 12:05 Kašlu na lásku
- 13:50 Ztracený král
- 15:40 Víly z Inisherinu
- 18:20 Nesvá II (3)
- 18:50 Nesvá II (4)
- 19:25 Sex ve městě IV (Zločin a trest)
- 19:55 Sex ve městě IV (Můj počítač, mé já)
- 20:25 Sex ve městě IV (Sex na venkově)
- 21:00 Malý Sheldon VII (13)
- 21:20 Malý Sheldon VII (14)
- 21:45 Vlajka smrti II (Živá pocho)
- 22:10 Mrtví neumírají
- 23:55 Sektor III (2)
- 00:10 Soukromá pustina
- 02:10 Irské sbohem
- 02:35 Utajený
- 04:30 Tanec na rozloučenou
- 06:00 Respekt
- 07:45 Kino Sabaja
- 09:25 Karaoke
- 11:10 Nevěsta deště
- 12:50 Soukromá pustina
- 14:50 Host u večeře
- 16:30 Kino Sabaja
- 23:25 Petržel
- 00:45 Horké letní noci
- 02:35 Směna
- 04:00 Prokletí nepláčou
- 06:00 Aféra Thomase Crowna
- 07:55 BlacKkKlansman
- 10:10 Matrix Revolutions
- 12:20 Robocop 3
- 14:05 Když Harry potkal Sally
- 15:40 Než skončí noc
- 19:00 Mutt
- 20:30 Patagonie v nás
- 22:20 Hadí plyn
- 00:00 Policajti z L. A. (Díl 5)
- 00:40 Policajti z L. A. (Díl 6)
- 01:20 Tyto lesy jsou prokleté (Přišlo to z lesa a domek u jezera)
- 02:05 Tyto lesy jsou prokleté (Viděl jsem to přistávat)
- 02:50 Legendy minulosti s Megan Foxovou (Stonehenge: Léčivé kameny)
- 03:30 Legendy minulosti s Megan Foxovou (Vikingské válečnice)
- 10:35 Noční šachová partie
- 12:35 Smallville (Nehoda)
- 13:30 Smallville (Cizíma očima)
- 16:25 Super drbna (Pilot)
- 17:20 Super drbna (Nedělní odpoledne)
- 20:00 Láska nebeská
- 21:55 Uklízečka (Díl 4)
- 22:50 Uklízečka (Díl 5)
- 23:45 Malá Oděsa
- 00:00 Mezi dimenzemi
- 01:35 Karmouzská válka
- 03:25 Lukas
- 05:25 Sniff a zloděj
- 06:55 Ostrov pokladů
- 11:05 Devátý život Luise Draxe
- 13:15 Kdyby tisíc klarinetů
- 16:05 Hra bez pravidel
- 18:00 Život je život
- 20:00 Nejlepší ženská mého života
- 21:50 Film na přání
- 00:10 Klub 27
- 01:40 Temné svědomí
- 03:15 Hnutí odporu
- 08:30 Tunel do Číny
- 10:05 Když byla Dolly Parton má matka
- 11:40 Pytel mouky
- 14:45 Zamračené dny
- 16:40 Bůh masakru
- 18:00 To jsem já
- 19:25 Poslední závod
- 21:00 Komplikované osudy
- 22:30 97 minut
- 00:10 Existenz
- 01:45 Králové léta
- 03:20 Sbal prachy a jeď
- 05:25 Vyhlášení války
- 07:05 Dobrodružství Tedyho Stonese
- 08:35 Čekání na Anyu
- 10:20 Armáda jednoho
- 11:50 Kočka
- 15:20 Festival pana Rifkina
- 16:50 Králové hor
- 18:25 Opening Night
- 20:00 Julieta
- 21:40 Láska navždy
- 23:15 Králičí nora
- 00:10 Přestávka ve vysílání
- 04:50 Strážce majáku
- 06:25 Děti bez hranic
- 07:55 Starověká hysterie: Dobrodružství povrchních Římanů
- 09:25 Asterix a Olympijské hry
- 11:20 Církevní basketbal
- 12:55 Vysněný život
- 14:35 Leonie
- 16:20 Neprůstřelný plán
- 17:55 Písečný muž
- 21:00 Vrásky
- 22:30 Krvácející srdce
- 23:55 Přestávka ve vysílání
- 00:10 Vraždy podle abecedy
- 01:45 Syčák Hesher
- 03:25 Lidé, které možná znáš
- 05:45 Bradův život
- 07:50 Criminal Games by Agatha Christie (15)
- 09:50 Květy války
- 11:50 Bobule
- 20:00 Nebezpečná chůva
- 21:50 Podnájemník
- 23:45 Pěkně hnusný lidi
- 00:35 The Last Day of August
- 01:50 The Last Man On Earth
- 03:15 Revenge Of The Zombies
- 04:15 Soldier Jane
- 05:30 End of Program
- 06:00 Lassie - The Painted Hills
- 07:10 A Christmas Wish
- 08:35 Go West
- 09:55 Our Quarantine
- 11:20 The Overlanders
- 12:50 I Could Be Your Grandmother
- 13:10 Flesh And Fury
- 14:30 Day
- 15:50 A Woman's Life
- 17:55 Africa Screams
- 19:15 Corpse Vanishes
- 20:20 Shoulder Arms
- 21:00 Who Killed Teddy Bear
- 22:30 Death And The Knight
- 23:05 Carnival of Souls
- 00:20 WILD AUSTRALIA WITH RAY MEARS (EP. 04)
- 00:45 THE CHILD POLICE FROM INDIA
- 01:40 CROC LABYRINTH
- 02:30 ZENITH (EP. 13)
- 03:00 PATHS OF READING
- 03:50 COLONIES UNDER THE SEA
- 08:00 OF BOATS AND MEN (EP. 05)
- 08:55 A DOG'S LIFE
- 09:40 MONGOLIA, STEPPES EMIRATE
- 12:40 MY DUBAI EP. (3)
- 13:05 MY DUBAI EP. (4)
- 13:35 KYUCHU: WHERE THE GREEN TEA GROWS
- 16:40 GREAT WHITE CODE RED
- 17:30 MINDWORKS (ALTERED VIEWS)
- 17:55 RACE OF LIFE (EP. 10)
- 18:25 RACE OF LIFE (EP. 11)
- 18:50 ROLL ON CINEMA
- 19:45 DEPLETED URANIUM
- 20:40 GROSSLOCKNER KING OF THE HIGH ALPS
- 21:35 ZENITH (EP. 10)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 FASHIONBOX TAKES NYC (9)
- 15:30 FASHIONBOX TAKES NYC (10)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (2)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (9)
- 19:00 GRAN CANARIA 2021
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (17)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (18)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (47)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (48)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 CANDIES
- 04:15 Hip Show S5 EP14
- 04:40 Hip Show S5 EP13
- 05:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:15 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:15 King of Kings Grand Prix 20.04.2024
- 00:00 CAPE EPIC 2018 (3)
- 00:30 CAPE EPIC 2018 (4)
- 01:00 HELLAS RALLY RAID 2021
- 01:30 HOW TO BUILD A RACE CAR
- 02:00 BOARD STORIES SURFING (1)
- 02:30 BOARD STORIES SURFING (2)
- 03:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (13)
- 03:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (14)
- 10:00 GEARING UP 2020 (10)
- 10:30 GEARING UP 2020 (11)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (1)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (2)
- 12:00 SPORTS MAX (45)
- 12:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 13:00 RACING THE WORLD (1)
- 13:30 RACING THE WORLD (2)
- 14:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 14:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 15:00 KITE MASTERS 2018 (4)
- 15:30 KITE MASTERS 2018 (5)
- 16:00 GP RACING 2022 (46)
- 16:30 GP RACING 2022 (47)
- 17:00 WORLD OF WATERSPORTS (31)
- 17:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 18:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (17)
- 18:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (18)
- 19:00 RACEMAX MOTORSPORTS (20)
- 19:30 RACEMAX MOTORSPORTS (21)
- 20:00 INSIDE SAILING 2020 (10)
- 20:30 INSIDE SAILING 2020 (11)
- 21:00 CAPE EPIC 2018 (3)
- 21:30 CAPE EPIC 2018 (4)
- 22:00 AUTOSPEED 2019 (18)
- 22:30 AUTOSPEED 2019 (19)
- 23:00 SAILING TO TOKYO 2018 (4)
- 23:30 SAILING TO TOKYO 2018 (5)
- 00:10 FOOD UNKNOWN (PHILIPPINES)
- 01:05 THE RED LIST (CHEETAHS)
- 01:50 THE LAST DESCENT
- 02:35 FOOD UNKNOWN (FINLAND)
- 03:30 MAX FOODIE : ROME (5)
- 03:55 VISITING (AUSTRALIA)
- 08:30 ROAD LESS TRAVELED MONTENEGRO
- 09:25 SKYSCRAPER IN 51 DAYS
- 16:20 ISLAND HUNTER (JAMAICA)
- 17:10 ROAD LESS TRAVELED (MEXICO)
- 20:15 INK THERAPY (10)
- 21:00 THE ROYAL ROADS OF THE INCAS
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Electric Jam
- 23:00 Street Buzz
- 00:15 Vnútri Buckinghamského paláca (2)
- 01:05 Téma (167)
- 01:45 Storočie v obrazoch (5)
- 02:45 Veľkolepé veľkomestá (1)
- 03:45 Ja, národ (1)
- 05:05 Tajné vojny (2)
- 05:55 Superkonštrukcie (1)
- 06:45 Dlhá cesta k vojne (2)
- 07:50 Doslova
- 08:30 Telenákup (3)
- 08:40 Rok 1968: Bod zlomu (1)
- 09:35 Len peniaze nestačia (23)
- 12:10 Život vo vesmíre (3)
- 13:00 Telenákup (1)
- 13:10 Absolventi Baťovej školy práce (2)
- 13:45 Vraždy v raji (4)
- 14:35 Téma (170)
- 15:15 Zákon a poriadok (1)
- 16:15 Telenákup (2)
- 16:25 Život vo vesmíre (2)
- 17:15 Môj život v hitlerovskom Nemecku (2)
- 18:15 Hitlerov prevrat v roku 1923 (1)
- 19:10 Telenákup (4)
- 19:20 Doslova
- 20:00 Sadnite si, prosím (28)
- 20:40 Vyrobené na Slovensku (2)
- 20:50 Travelistan (29)
- 21:10 K-FUN (34)
- 00:20 Naše zprávy
- 00:35 VIP svět
- 00:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:00 Na plac!
- 02:35 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:55 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (15)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Lhář na plný úvazek
- 22:00 Poklad z půdy
- 23:15 Cyranův poloostrov (15)
- 23:50 Intim Night
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:10 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:30 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 00:50 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:50 Česká tajenka
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:00 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:25 Poklad z půdy
- 17:55 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Thabo a případ Nosorožec
- 22:05 Most (3)
- 23:25 Jak to dopadlo!?
- 04:25 Talkshow Tomáše Magnuska: M.Dolinová, K.Brožová, J.Sochor, R.Kekely
- 05:40 A11 Cesta na Olymp: Artur Omarov, řecko-římský zápasník
- 06:10 Ústecký zpravodaj
- 06:20 Magazín ze Strakonicka
- 06:35 Olomoucký magazín
- 07:00 Lipnožurnál
- 07:15 Magazín z Orlickoústecka
- 07:30 Týden z jihu Čech
- 07:50 Petrovický zpravodaj
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:45 Michael V. Show
- 23:50 Dobrý večer s A11: repríza
- 00:45 Zelenáč VI (10)
- 01:25 Tým SEAL V (5)
- 02:10 Tým SEAL V (6)
- 02:50 Tým SEAL V (7)
- 03:35 Tým SEAL V (8)
- 04:20 Macgyver V (9)
- 05:05 Macgyver V (10)
- 06:00 Profil zločinu VII (7)
- 07:05 Námořní vyšetřovací služba XVI (24)
- 08:00 Xena (24)
- 08:55 Profil zločinu VII (6)
- 12:10 A-Team III (6)
- 13:05 Námořní vyšetřovací služba XVI (24)
- 14:00 Xena (24)
- 15:00 Profil zločinu VII (8)
- 16:05 Profil zločinu VII (9)
- 17:20 A-Team III (7)
- 20:00 Xena II (1)
- 21:00 Ztracený svět (15)
- 21:55 Ztracený svět (16)
- 22:50 Společnost Adventure (11)
- 23:45 Společnost Adventure (12)
- 00:45 Ztracený svět III (11)
- 01:40 Lovci pokladů III (5)
- 02:25 Lovci pokladů III (6)
- 03:10 Totalcar V (9)
- 03:35 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (9)
- 10:00 Ztracený svět III (10)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Ztracený svět III (10)
- 13:55 A-Team III (12)
- 15:00 Lovci pokladů III (7)
- 16:00 Lovci pokladů III (8)
- 17:00 Ztracený svět III (11)
- 17:55 Ztracený svět III (12)
- 18:55 Xena III (10)
- 19:55 A-Team III (13)
- 20:55 Ztracený svět III (12)
- 21:55 Lovci pokladů III (7)
- 22:55 Lovci pokladů III (8)
- 23:50 Xena III (10)
- 01:00 Brousko III (101)
- 02:05 Brousko III (102)
- 02:55 Seriálový tip (1)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (40)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii VI (13)
- 13:35 Ranč Heartland III (8)
- 14:30 Ranč Heartland III (9)
- 15:30 Brousko III (103)
- 16:35 Dcery duchem (41)
- 18:00 Domek na prérii VI (14)
- 19:00 Ranč Heartland III (10)
- 20:00 Ranč Heartland III (11)
- 20:55 Domek na prérii VI (14)
- 22:00 Ranč Heartland III (10)
- 22:55 Ranč Heartland III (11)
- 23:55 Dcery duchem (41)
- 01:10 Teddy
- 02:45 Nikdys nebyl
- 11:10 Ulice v Palermu
- 12:50 Profesoři zločinu
- 14:40 Psí srdce
- 16:05 Vyšší moc
- 18:10 Vozka smrti
- 20:05 Černé duše
- 22:00 Rodinná oslava
- 23:55 Teddy
- 01:30 Dealer III
- 03:25 Láska bez hranic
- 09:20 Lily Lane
- 11:00 Někdo to rád zahalené
- 12:35 Volej mámu!
- 14:20 Synonyma
- 16:30 Tady Byla Britt-Marie
- 18:10 Kafarnaum
- 20:25 Bratři Lumiérové
- 22:00 Amatéři
- 23:45 Vejdi do prázdna
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Cesta za pokladem
- 06:10 Kikirikí
- 06:20 Sníček (13)
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 Bílý tesák (Jméno)
- 06:55 Staré pověsti české (21)
- 07:00 Příběhy kocoura Modroočka (Já a můj dvojnožec)
- 07:20 Mach a Šebestová (Policejní pes)
- 07:30 Já Baryk (7)
- 07:35 Tisíc a jedna noc (Čarovné schody)
- 10:05 Staré pověsti české (Kutnohorští havíři)
- 10:10 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bělovous Zrzunda)
- 10:20 Mach a Šebestová
- 10:40 Já Baryk (8)
- 10:45 Tisíc a jedna noc (Příběh lstivé Dalíly)
- 11:00 Žofka a její dobrodružství (6)
- 11:20 Brundibáři (Konzerva)
- 11:25 O Dorotce (Dorotka a ježibaba)
- 11:35 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a ovčák)
- 12:00 Evropa tančila valčík
- 13:45 Filmové minuty
- 16:00 Příliš hlučná samota
- 17:35 Kinosál
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Sny na neděli
- 19:25 Kinosál
- 19:35 Mach a Šebestová (Školní výlet, Člověk neandrtálský)
- 20:00 U snědeného krámu
- 21:35 Kubula a Kuba Kubikula
- 22:00 Tři chlapi v chalupě
- 23:35 Teleshopping
- 10:20 Labyrint záhad (Neviditelní vrazi)
- 10:45 Lovci zázraků (3)
- 22:10 Strašidelná setkání (8)
- 23:25 Netvor z Austrálie
- 08:25 Princezna Diana (Holka z Norfolku)
- 09:20 54 hodin
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Pohřebiště laguny Truk
- 20:00 Enigma Sfingy
- 21:05 Kudy kráčela smrt (Narozený jako vězeň...)
- 21:25 Utajovaná historie Dne D
- 00:10 Troppo (1)
- 01:10 Tenkrát v Mexiku
- 02:40 Jezero
- 11:40 Mythica: Čaroděj
- 13:15 Rozhádaní dědicové
- 14:50 Dokonalý šéf
- 16:30 Twilight sága: Zatmění
- 18:30 Dva výtečníci
- 22:00 Stíny minulosti
- 23:35 Saw 3
- 01:35 Dalších 48 hodin
- 03:05 Smlouva na zabití
- 09:15 Hrbáč
- 11:30 Million Dollar Baby
- 13:40 Božská relikvie 2
- 15:35 Noe
- 17:55 Tristan a Isolda
- 20:00 Let
- 22:15 Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel
- 23:55 Jezero
- 00:20 Červený trpaslík VIII (3)
- 00:55 Overlord
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas III (18)
- 22:00 Comedy Club II (12)
- 22:30 Comedy Club II (13)
- 23:00 Comedy Club II (14)
- 23:30 Červený trpaslík VIII (3)
- 00:00 Bucket List (Gyokuro Tea)
- 00:30 10 Days South Africa (Cape Town)
- 01:00 Xplore Oman (Wadi Bin Khalid)
- 01:30 Backpack (Jodhpur and Nimaj, India)
- 02:00 Foodicted (Bangkok 1)
- 02:30 10 Days South Africa (Kruger National Park)
- 03:00 Backpack (Ganja, Azerbaijan)
- 03:30 World Spas (Sarovar Premier, Kerala)
- 20:00 World Spas (Evason Mai'n, Jordan)
- 20:30 Foodicted (Brussels 2)
- 21:00 Bucket List (Ohana)
- 21:30 10 Days South Africa (Durban)
- 22:00 City Breaks (Budapest 2)
- 22:30 Backpack (Baku, Azerbaijan)
- 23:00 World Spas (Evason Mai'n, Jordan)
- 23:30 Foodicted (Brussels 2)
- 10:30 Země skřítků (Život lemura)
- 11:20 Živé pláže (Havaj)
- 16:45 Země skřítků (Život lemura)
- 17:40 Živé pláže (Havaj)
- 04:31 Tajemná krása Evropy (Polsko)
- 05:16 Jedinečná zvířata - výběr (Prasata a psi)
- 05:38 Jedinečná zvířata - výběr (Lvi a strašci)
- 06:00 Jedinečná zvířata - výběr (Mývalové a chobotnice)
- 06:21 Jedinečná zvířata - výběr (Nosorožci a sovy)
- 06:44 Skvělá farma doktora Pola (To snad bééé!)
- 07:05 Skvělá farma doktora Pola (Přichází zima)
- 07:26 Hadi ve městě X (Super had)
- 00:25 Zvláštní a záhadné VI (5)
- 01:10 Filmy a realita IV (4)
- 01:55 Je tohle možné?! - Neuvěřitelný svět VII (1)
- 02:40 Jednoho dne… (1)
- 03:35 Záhady světových válek (4)
- 04:25 Za mřížemi: Nejkrutější věznice světa II (3)
- 05:15 Biblické záhady (2)
- 06:00 Afrika z výšky (1)
- 07:05 Fantastické inženýrství (3)
- 10:00 Život v sevření mrazu VI (4)
- 11:00 Afrika z výšky (1)
- 14:00 Pohledy do historie (8)
- 14:05 Fikce, nebo pravda III (1)
- 15:05 Život v sevření mrazu VI (4)
- 16:05 Zvláštní a záhadné VI (4)
- 17:00 Fikce, nebo pravda IV (3)
- 20:05 Zvláštní a záhadné VI (6)
- 21:00 Jednoho dne… (2)
- 00:20 Královna čokolády III (9)
- 00:45 Luca vaří italsky II (Bazalka)
- 01:10 David Rocco - Chutě domova (Snacky)
- 01:35 Markéta na trhu (5)
- 02:00 Programové tipy
- 06:00 Mistrovské pečení VII (Zákusky)
- 07:15 Čokoládový ráj (7)
- 07:45 Zákusky Almy Obreganové II (3)
- 10:20 Královna čokolády III (9)
- 10:50 Luca vaří italsky II (Bazalka)
- 11:15 David Rocco - Chutě domova (Snacky)
- 11:40 Prostě maso II (1)
- 16:10 Prostě maso II (1)
- 16:40 Markéta na trhu (6)
- 17:10 Justininy francouzské delikatesy (8)
- 17:35 Zachradní kuchyně (10)
- 20:00 Mistrovské pečení VII (Botanika)
- 21:15 Čokoládový ráj (8)
- 21:45 Zákusky Almy Obreganové II (4)
- 00:15 Vražedné město II (Castor, AB)
- 01:00 Vraždy: Hodiny na zabití V (Diamanty nejsou věčné)
- 01:45 Motiv k vraždě (Zabiják na Southside)
- 02:05 Motiv k vraždě (Jihoafrický škrtič)
- 02:30 Soudní kamera IV (80. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera IV (81. epizoda)
- 03:25 Po prvních 48 hodinách XIV (Řetězec smrti)
- 00:00 Souboj na pláži IV (Pohostinné pobřeží)
- 01:00 Život v Mexiku (Létání ve výškách v Cabo San Lucas)
- 01:30 Život v Mexiku (Z Cali do Cabo San Lucas)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XII (Miliony v Massachusetts)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XII (Pro milovníky a vítěze loterie)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVII (Pohodlí nad kanálem)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLIX (Vysněný dům ve West End v Atlantě)
- 04:00 Hledáme nemovitost CXLIX (Ustájení koní v Jižní Karolíně)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? VII (Ošidná dohoda)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? VII (Výměna pokojů)
- 05:30 Mistři bazénů IV (Bazén u golfového hřiště)
- 06:00 Luxus za babku (Komoru se spíží, prosím)
- 07:00 Oprava domů v rodném městě II (Seznamte se s Fort Morgan)
- 08:00 Renovační pohotovost (4)
- 09:00 Renovační pohotovost (5)
- 00:40 Kuchyně 20: Protiklady se přitahují (1)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 7: Jarní romance (4)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 27: Co sis nadrobil, to si sněz (5)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 27: 25 ingrediencí nebo méně (6)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Tacos, panáky a kotlety (16)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Sytá klasika (17)
- 03:40 Velká soutěž pojízdných restaurací 16: Poslední kolo (8)
- 04:25 Strašidelné výrobky z perníku 2: Palermo (1)
- 05:10 Strašidelné výrobky z perníku 2: Los Angeles (2)
- 06:00 Kuchyně 20: Výhry všedních večerů - 1. část (2)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Koktejly a předkrmy (15)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 7: Jarní děti (5)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 27: Svaly v kuchyni (7)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Prázdnota za každou cenu)
- 01:25 Válka skladů XV (Yolo Bolo!)
- 01:45 Válka skladů XV (Stanton v místě, kde pracujete)
- 02:10 Válka skladů XV (Trvalé bydliště Fullerton)
- 02:35 Mistři aukcí V (Puky za babku)
- 03:00 Mistři aukcí V (Whiskey Business)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Chytit zástavu)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Svět ve střehu)
- 00:00 7 Days (Holland)
- 00:53 Planet Terra (Impian Jaya Ancol)
- 01:00 Global Treasures (Angkor Thom)
- 01:12 Vista Point (Kós)
- 01:38 Global Treasures (Národný park Gauja)
- 01:50 Modern Times Wonders (Chrám La Sagrada Familia)
- 02:00 Global Treasures (Petra)
- 02:12 Vista Point (Hongkong)
- 02:39 Regio (Okolí Bodminu)
- 02:50 Global Treasures (Kerkouane)
- 03:00 On Tour (Transsibírska magistrála)
- 03:29 Vista Point (Bangkok)
- 03:55 Planet Terra (Köszeg)
- 04:00 Esovision (Zimní krajina)
- 04:27 Global Treasures (Pisa)
- 04:38 Planet Terra (Delta Mekongu)
- 04:43 Global Treasures (Willemstad)
- 04:54 Planet Terra (Znojmo)
- 05:00 Nature Parks (púšť Kalahari)
- 05:48 Nature Wonders (Ledovec Perito Moreno)
- 06:00 Nature Parks (Krugerův národní park)
- 06:48 Global Treasures (Karakorum)
- 07:00 Terra Mystica (Koloseum)
- 07:27 Nature Wonders (Agua Azul)
- 07:38 Planet Terra (Vwaza Marsh)
- 07:43 Global Treasures (Košice)
- 07:54 Planet Terra (Kyjev)
- 10:00 On Tour (Vlak Jakobín)
- 10:29 Vista Point (Florida)
- 10:55 Planet Terra (Naantali)
- 11:00 Vista Point (Údolie Wachau)
- 11:27 Global Treasures (Lukang)
- 11:38 Planet Terra (Uppsala)
- 11:43 Global Treasures (Pevnosť Galle)
- 11:54 Planet Terra (Boyana)
- 12:00 On Tour (Nockalmstrasse)
- 12:27 Nature Wonders (Národní park Mesa Verde)
- 12:38 Planet Terra (Pula)
- 12:43 Global Treasures (Aksum)
- 12:54 Planet Terra (Avignon)
- 13:00 Vista Point (Irsko)
- 13:27 Global Treasures (Chur)
- 13:38 Planet Terra (Akhtala)
- 13:43 Global Treasures (Storkyrkan)
- 13:54 Planet Terra (Sighisoara)
- 14:00 On Tour (Plavba po čtyřech řekách)
- 14:27 Vista Point (Kobenhavn)
- 14:54 Planet Terra (Trans-Andská železnice)
- 15:00 Vista Point (New York)
- 15:27 Nature Wonders (Vodopády Krimmler)
- 15:38 Planet Terra (Olsztynek)
- 15:43 Global Treasures (Chrámy Tamil Nadu)
- 15:54 Planet Terra (Lávové pole Dimmuborgir)
- 16:00 Vista Point (Neapolský záliv)
- 16:29 On Tour (Plavba po Níle)
- 16:55 Planet Terra (Belianska jaskyňa)
- 17:00 Travel Logue (Jemen na kole)
- 17:27 Vista Point (Malta)
- 17:54 Planet Terra (Nara)
- 20:00 7 Days (Sýrie)
- 20:53 Planet Terra (Madeira)
- 21:00 Doc Time (Zapomenuté stezky Ticina)
- 21:30 Vista Point (Montreal)
- 22:00 7 Days (Bali)
- 22:55 Planet Terra (Hamburg)
- 23:00 Vista Point (Meknes)
- 23:27 On Tour (Cesta do Dolomitov)
- 23:54 Planet Terra (Dar es Salaam)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Triatlon
- 02:00 Cyklistika
- 03:00 Cyklistika
- 04:00 Snooker
- 06:30 Cyklistika
- 08:30 Snooker
- 10:00 Cyklistika
- 11:30 Snooker
- 13:00 Cyklistika
- 14:30 Cyklistika
- 18:00 Tenis
- 20:00 Snooker
- 22:00 Cyklistika
- 00:00 Cyklistika
- 02:00 Snooker
- 03:00 Snooker
- 04:00 Cyklistika
- 06:30 Snooker
- 08:30 Cyklistika
- 10:00 Snooker
- 11:30 Cyklistika
- 13:00 Tenis
- 14:00 Snooker
- 16:00 Tenis
- 18:00 Snooker
- 19:30 Cyklistika
- 05:30 Superenduro, sestřih, Francie
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Lausanne - FR Gottéron
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Házená: THW Kiel - Magdeburg
- 15:00 Fotbal: Lazio - Venezia
- 19:45 Zlaté okamžiky
- 20:00 Fotbal, Serie A, Full Impact
- 20:30 Fotbal: Janov - Inter
- 22:45 MVP
- 23:30 Box: Ali - Miteff 1961
- 00:00 Fotbal: Juventus - Como
- 02:15 Fotbal: Parma - Fiorentina
- 04:30 Fotbal: Serie A
- 05:30 Superenduro, sestřih, Francie
- 06:00 Poker
- 07:00 Poker
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Fotbal: Real Madrid - Barcelona
- 11:00 Televizní nákupy
- 12:00 Fotbal: Janov - Inter
- 14:15 Fotbal: Lazio - Venezia
- 16:30 Superenduro, sestřih, Francie
- 17:00 Tenis
- 19:00 Tenis
- 21:00 Tenis
- 23:00 Fotbal: Lecce - Atalanta
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Drahomír Piok
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Drahomír Piok
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 NAC Breda - AFC Ajax
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 SL Benfica - Casa Pia AC
- 22:00 Amazonka Truck
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 ME vo vzpieraní
- 00:15 Racing Files: Francouzská spojka (46)
- 00:45 Blochovy rozbory (47)
- 01:30 Přednost v jízdě: Wey Coffee 01 (48)
- 01:45 Hraniční jízda podél poledníku (49)
- 02:10 Autokvartet (50)
- 03:10 V Land Roveru Afrikou (51)
- 03:40 Zprávy (52)
- 03:45 Rychlé kolo: Ford Focus ST (53)
- 04:15 Rychlé kolo: Manhart MH2 (54)
- 04:45 Rychlé kolo: Porsche 911 GT3 (55)
- 05:10 Zprávy (56)
- 05:15 Testovací tým: Ford Explorer PHEV vs. Land Rover Defender PHEV (1)
- 05:35 Test automobilu: VW Tiguan (2)
- 05:40 Přednost v jízdě: Porsche Cayman GT4 e-Performance (3)
- 05:55 Zprávy (4)
- 06:00 Sedm nejrychlejších (5)
- 06:15 Garáž 21 (6)
- 06:45 Poklady v garáži (7)
- 07:15 Poklady v garáži (8)
- 07:45 Zpětný chod: Lamborghini Countach & Murcielago (9)
- 16:10 Test automobilu: VW Tiguan (27)
- 16:15 Přednost v jízdě: Porsche Cayman GT4 e-Performance (28)
- 16:30 Zprávy (29)
- 16:35 Sedm nejrychlejších (30)
- 16:50 Garáž 21 (31)
- 17:15 Poklady v garáži (32)
- 17:45 Poklady v garáži (33)
- 22:45 V Land Roveru Afrikou (43)
- 23:15 Rychlé kolo: Ford Focus ST (44)
- 23:40 Zprávy (45)
- 23:45 Rychlé kolo: Manhart MH2 (46)
- 00:00 Noční program
- 09:00 LIV Greenbrier
- 14:00 D+D REAL Czech Masters
- 19:00 LIV Greenbrier
- 22:30 D+D REAL Czech Masters