Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:15 Objektiv
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:10 Nelze umírat štěstím
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Znojma)
- 05:15 Etiketa (V kanceláři)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Chvíle pro písničku
- 06:10 Pečení na neděli
- 06:45 Král, kejklíř a hvězdář
- 07:35 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:15 Walker: Independence (12)
- 11:00 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Když hraje klarinet
- 14:00 Bedna s datlemi
- 14:50 Všichni dobří rodáci
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Nejlepší přítel
- 21:50 Legendární dvojice
- 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:45 To byl Jiří Sovák
- 23:35 Herci Jiřího Hubače
- 00:25 Ve službách mafie
- 02:05 Ve víně je vražda (2)
- 02:50 Divočina bez hranic (Magurski Park Narodowy)
- 03:20 V zajetí železné opony (Bod zlomu)
- 03:35 Medová dřina
- 04:00 Vyměnit dres za sutanu
- 04:25 Oříšek pro Terezku
- 04:55 Kam k nám (8)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Obrázky z Francie (Rhonské Alpy)
- 06:20 Příroda Berlína
- 07:10 Tajemství londýnských paláců
- 08:10 Cyklotoulky
- 08:20 Burgundsko, srdce Francie
- 09:15 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (7)
- 10:00 Letecké katastrofy (Tragický vzlet)
- 10:45 Extrémní výtahy
- 11:35 Červená řeka
- 13:45 Geniální rostliny (1)
- 14:40 Vítězný oblouk
- 15:35 Zorro
- 17:35 Nelehký život medvědů
- 20:00 Návštěvníci
- 21:50 Řeka zlého muže
- 23:20 Francouzská spojka (2)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Události, komentáře
- 08:05 Zprávy
- 08:30 Interview ČT24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Objektiv
- 09:33 Archiv ČT24 (Lipno je naše moře)
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:27 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Moskva slzám nevěří.)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Turistické putování)
- 22:30 Pozor! Státní hranice
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:00 Jak se staví sen
- 05:05 Libovky Pepy Libického
- 06:00 Bolek a Lolek si hrají
- 06:05 M.A.S.H (39)
- 06:30 M.A.S.H (40)
- 06:55 M.A.S.H (41)
- 07:20 M.A.S.H (42)
- 07:50 M.A.S.H (43)
- 08:25 M.A.S.H (44)
- 08:55 Autosalon.tv
- 10:15 Kdo se ptá?
- 11:25 Máme rádi Česko
- 14:30 Mladé víno
- 16:40 Městečko na dlani
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:40 Základní instinkt
- 04:30 Spravedlnost v krvi XII (Skryté motivy)
- 05:25 Těžká dřina
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:10 Partička
- 06:45 Top Gear VII (5)
- 07:50 Top Gear VII (6)
- 08:50 Top Gear VIII (3)
- 10:00 Top Gear VIII (4)
- 11:15 Re-play
- 11:40 Buffy, přemožitelka upírů II (Proměna 2/2)
- 20:15 Top Gun
- 22:30 Živel
- 04:40 Sběratelé kostí IX (Nejlepší svatební cesta)
- 05:40 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:05 Policie v akci
- 06:45 Zločiny ze sousedství (Sexuální delikvent)
- 07:30 V plamenech III (1)
- 02:30 Cesta samuraje
- 04:20 Námořní vyšetřovací služba XIII (Po práci)
- 05:15 M.A.S.H
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:20 M.A.S.H
- 06:45 M.A.S.H
- 07:15 Námořní vyšetřovací služba XIII (Po práci)
- 11:05 Chyť mě, když to dokážeš
- 13:55 Mia a bílý lev
- 16:00 Píseň pro nevěstu
- 17:50 Bajkeři
- 22:30 Terminátor
- 04:40 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:10 Karolína, domácí kuchařka
- 06:35 Teď vaří šéf!
- 07:15 Poklad z půdy
- 10:45 Receptář prima nápadů
- 11:40 Libovky Pepy Libického
- 12:10 Osudové léto v Toskánsku
- 20:00 Vražedná zášť
- 21:45 Ošklivka Katka (Vítězství)
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík průvodcem)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari II (9)
- 06:40 Pošťák Pat a lámání rekordů
- 07:00 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:25 Svět kočky Marnie
- 10:55 Pařížská tajemství
- 11:05 Fazolčina kavárna II
- 11:25 Dvě Mařenky
- 12:25 My holky z Městečka (7)
- 13:00 Říkání o víle Amálce
- 13:05 Yakari - Velké dobrodružství
- 14:25 Šikulové
- 14:55 B.O.T. a příšerky
- 15:05 Šmoulové
- 15:25 Fazolčina kavárna II
- 15:50 Dynotrax Turbo
- 16:15 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:35 Tlapková patrola
- 17:00 Ovečka Shaun II
- 17:10 MasterChef Junior VIII (12)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak se ohřál v cizí kůži)
- 18:55 Zafari II (10)
- 19:20 101 Dalmatinská (4)
- 19:40 B.O.T. a příšerky
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Řecká svatba)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 04:40 Před půlnocí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Lucie 2014 - koncert v O2 Aréně
- 21:40 Nico, 1988
- 04:30 Prostřeno v Británii XVIII (41)
- 04:55 Ráj podle Bryana IV (Dětské pokoje)
- 05:35 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:05 Tyhle šaty beru! III (Kouzelný okamžik)
- 06:25 Tyhle šaty beru! III (Odpoutání pozornosti)
- 06:45 Tyhle šaty beru! III (Nevěsta bez ženicha)
- 07:05 Svatba na první pohled Austrálie VI (43)
- 10:00 Máte doma uklizeno? (7)
- 10:25 Máte doma uklizeno? (8)
- 10:50 Neuvěřitelné dorty III (31)
- 11:50 Neuvěřitelné dorty III (32)
- 12:50 VIP Prostřeno!
- 14:15 Hledá se táta a máma
- 15:30 Neuvěřitelné dorty IV (1)
- 04:25 Rodinná pouta II (Ukradená důvěra)
- 05:30 Na zámku
- 06:00 Nikdo není dokonalý
- 06:50 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 07:55 Columbo (Dobrá pověst nade vše)
- 16:55 Nikdo není dokonalý
- 18:00 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 19:05 Jak se staví sen
- 22:10 Nikdo není dokonalý
- 23:15 Jak se staví sen
- 01:35 Prima Česko
- 02:05 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 02:40 Prima Česko
- 03:15 Showtime
- 03:35 7 pádů Honzy Dědka
- 04:50 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Zprávy Plus
- 08:00 Zprávy
- 08:30 Prima ARCHIV
- 08:40 Prima MĚSTO
- 09:00 Zprávy
- 09:30 Lékaři v éteru
- 10:00 Zprávy
- 10:15 Generace deprese
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Prima MĚSTO
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 Prima ARCHIV
- 12:40 Prima HISTORIE
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Prima HISTORIE
- 13:40 Prima ARCHIV
- 14:00 Zprávy
- 14:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:00 Hlasy zločinu
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:15 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 21:00 Zprávy
- 21:25 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:55 Hlasy zločinu
- 23:50 360⁰
- 04:35 Největší loupeže s Piercem Brosnanem (Vyloupení banky na Baker Street)
- 05:30 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:05 Tajemství odhalená z výšky (Starověké civilizace)
- 06:50 Veterináři z Arktidy II (Konec medvědí sezóny)
- 07:10 Veterináři z Arktidy II (Záchrana rodiny ledních medvědů)
- 07:40 Nezdary predátorů (Najdi a znič)
- 00:15 Objektiv
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:10 Nelze umírat štěstím
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Znojma)
- 05:15 Etiketa (V kanceláři)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Chvíle pro písničku
- 06:10 Pečení na neděli
- 06:45 Král, kejklíř a hvězdář
- 07:35 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:15 Walker: Independence (12)
- 11:00 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Když hraje klarinet
- 14:00 Bedna s datlemi
- 14:50 Všichni dobří rodáci
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Nejlepší přítel
- 21:50 Legendární dvojice
- 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:45 To byl Jiří Sovák
- 23:35 Herci Jiřího Hubače
- 00:15 Objektiv
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:10 Nelze umírat štěstím
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Znojma)
- 05:15 Etiketa (V kanceláři)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Chvíle pro písničku
- 06:10 Pečení na neděli
- 06:45 Král, kejklíř a hvězdář
- 07:35 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:15 Walker: Independence (12)
- 11:00 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Když hraje klarinet
- 14:00 Bedna s datlemi
- 14:50 Všichni dobří rodáci
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Nejlepší přítel
- 21:50 Legendární dvojice
- 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:45 To byl Jiří Sovák
- 23:35 Herci Jiřího Hubače
- 01:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti II (1)
- 02:00 Hudson a Rex (Závod s časem)
- 02:50 Sousedství (17)
- 03:10 Výleťák (193)
- 03:15 Ze dvora (9)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (73)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (74)
- 12:00 Pěnička a paraplíčko
- 13:40 Cukrárna (13)
- 15:00 Otec Braun (8)
- 20:10 Synové a dcery Jakuba skláře (13)
- 21:30 Dým bramborové natě
- 23:40 Králové ro(c)ku
- 00:50 Kriminálka Las Vegas VII (Krásná neznámá)
- 01:50 Kriminálka Las Vegas VII (Drom)
- 02:30 Můj přítel Monk V (3)
- 03:15 Ulice (4735)
- 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2 (Dnes večer netančím)
- 04:55 Novashopping
- 06:05 Holčička z iglú
- 06:15 Chuggington: Veselé vláčky II (26)
- 06:40 Chuggington: Veselé vláčky III (2)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové II (26)
- 07:30 Alvin a Chipmunkové III (1)
- 07:50 O Červené karkulce
- 10:20 Den s Novou
- 10:25 Policejní akademie 6: Město v obležení
- 12:10 Den s Novou
- 12:15 Kdopak to mluví 3
- 14:10 Den s Novou
- 14:15 Hrabě Monte Christo
- 17:00 Proroctví
- 20:20 Jumanji: Další level
- 22:45 Blíženec
- 00:15 Dluh
- 02:30 Stealth: Přísně tajná mise
- 08:30 Babovřesky 3
- 14:50 Tajný život mazlíčků
- 16:20 Modrý blesk
- 18:15 Čtyřicítka na krku
- 20:00 Enderova hra
- 22:20 Kruh 2