Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 01:10 Mistři renovací III (19)
- 01:30 Mistři renovací IV (17)
- 01:50 Kachní dynastie V (9)
- 02:35 Spartan: Týmová výzva II (4)
- 03:15 Walker, Texas Ranger IX (1)
- 04:00 Běhej lesy - Bílá
- 04:10 Česká Enduro Serie 2024 - Ještěd
- 04:20 Češi v NHL v sezoně 2023/24
- 04:45 Draft NHL 2024
- 05:05 Walker, Texas Ranger VIII (25)
- 05:50 Strážci hranic: Austrálie V (3)
- 06:35 Mistři zastavárny II (8)
- 07:30 Mistři renovací III (19)
- 07:55 Mistři renovací IV (17)
- 08:25 Kachní dynastie V (9)
- 09:25 Kobra 11 IV (15)
- 11:30 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger IX (1)
- 12:45 Válka skladů XIII (27)
- 13:45 Válka skladů XIII (29)
- 16:35 Kobra 11 IV (17)
- 18:40 Válka skladů XIII (30)
- 19:05 Válka skladů XIV (1)
- 19:35 Mistři zastavárny II (12)
- 20:30 Mistři renovací IV (21)
- 21:20 Kachní dynastie VI (1)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IX (2)
- 23:15 Kobra 11 IV (17)
- 00:30 Teorie velkého třesku VI (12)
- 02:10 Malý Sheldon V (13)
- 02:45 Svět podle Jima II (20)
- 03:25 Americký táta VIII (2)
- 04:05 TELE TELE
- 04:35 Máma IV (8)
- 05:00 Ženatý se závazky (127)
- 05:50 Oggy a škodíci: Nová generace (17)
- 06:35 Bakugan: Evolutions (33)
- 06:45 Přátelé (4)
- 07:40 Máma IV (15)
- 09:20 Malý Sheldon V (17)
- 11:00 Ženatý se závazky (128)
- 12:00 Dva a půl chlapa VIII (9)
- 12:50 Přátelé (4)
- 13:50 Teorie velkého třesku VI (12)
- 15:30 Máma IV (19)
- 17:20 Svět podle Jima II (22)
- 18:15 Dva a půl chlapa VIII (11)
- 19:05 Malý Sheldon V (19)
- 20:00 Teorie velkého třesku VI (16)
- 21:40 Přátelé (6)
- 22:40 Americký táta VIII (4)
- 23:30 Dva a půl chlapa VIII (11)
- 04:30 Co na to Češi
- 05:05 Riskuj!
- 05:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:20 Na lovu II
- 07:20 MasterChef Česko II (15)
- 08:35 Můj přítel Monk IV (16)
- 09:30 Vraždy v Kitzbühelu XV (10)
- 12:25 Teleshopping
- 12:40 MasterChef Česko II (16)
- 13:55 Tescoma s chutí
- 00:30 Nemocnice Chicago Med IX (12)
- 01:20 Moje vysněná svatba
- 02:40 Doktorka Quinnová II (27)
- 03:20 Doktorka Quinnová III (1)
- 04:05 Nemocnice Chicago Med IX (12)
- 04:45 Babicovy dobroty
- 05:15 Ulice (4360)
- 06:50 Hledá se dům pro milionáře: Los Angeles VI (3)
- 08:40 Čarodějky V (4)
- 09:30 Čarodějky V (5)
- 10:20 Oteckovia II (107)
- 12:15 Mateřská láska II (16)
- 16:35 Vyměněné osudy II (83)
- 18:30 Čarodějky V (6)
- 19:20 Čarodějky V (7)
- 20:15 Mateřská láska II (19)
- 21:10 Mateřská láska II (20)
- 04:05 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Fotbal: Erzgebirge Aue - Mönchengladbach
- 12:30 Spade poker show 2024 (13)
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 13:05 PFL 7
- 18:00 Fotbal: DFB - Pokal Highlights (1)
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Spade poker show 2024 (14)
- 19:30 Big Summer Games 2024
- 19:50 Běhej lesy - Bílá
- 01:20 Správy „N“
- 02:10 Góly - body - sekundy
- 02:30 Počasie
- 02:40 Don Matteo (Povedz mi, kto si)
- 03:40 Správy „N“
- 04:35 Góly - body - sekundy
- 04:50 Gastromap
- 05:20 Capri III (11)
- 07:00 Ranné správy
- 10:00 Candice Renoirová V (Mladosť má prednosť)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (12)
- 16:00 Správy
- 16:35 Po Česku na konskom chrbte (Na hrebene hôr)
- 17:05 Doktor z hôr - Nové osudy XIV (Chuť odvahy - 2.časť)
- 17:45 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:15 Rebelové
- 00:05 Hymna SR
- 00:10 Správy „N“
- 01:00 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:15 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II (Čarovný amulet)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Sliač v bratskom zovretí
- 08:30 Vlny slobody
- 09:00 Nezlomená
- 09:30 Šesťdesiatosmičkár Ján Midžiak
- 10:35 Rekonštrukcia Okupácie
- 15:20 Noc v archíve (Rok 1968)
- 16:20 Zlatá lýra (Zlomové roky)
- 17:25 ŠTB: Prísne tajné: 1968
- 17:50 Spýtaj sa vašich: 68
- 18:30 Večerníček (O mestečku za hradbami "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II (Pomponov expres)
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 22:20 Ucho
- 00:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 2. část)
- 00:45 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Zajímavosti z regionů
- 02:05 Igor Šebo
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Liberecký kraj)
- 05:15 Etiketa (Dary a dárky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 06:30 Na cestě po Languedocu
- 06:59 Studio 6
- 10:00 My všichni školou povinní (13)
- 11:00 Klenoty příhraničí (Pod hrozbou půlměsíce)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Simona Stašová
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Písničky z obrazovky
- 14:45 Neviditelní (11)
- 15:40 Neviditelní (12)
- 16:40 Magnum II (Příběh Elma Zillera)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (1)
- 21:50 Bardotová (3)
- 22:45 Čtvrtá hvězda (9)
- 23:14 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:15 Místo činu - Drážďany (Nemesis)
- 00:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 2. část)
- 00:45 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Zajímavosti z regionů
- 02:05 Igor Šebo
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Liberecký kraj)
- 05:15 Etiketa (Dary a dárky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 06:30 Na cestě po Languedocu
- 06:59 Studio 6
- 10:00 My všichni školou povinní (13)
- 11:00 Klenoty příhraničí (Pod hrozbou půlměsíce)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Simona Stašová
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Písničky z obrazovky
- 14:45 Neviditelní (11)
- 15:40 Neviditelní (12)
- 16:40 Magnum II (Příběh Elma Zillera)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (1)
- 21:50 Bardotová (3)
- 22:45 Čtvrtá hvězda (9)
- 23:14 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:15 Místo činu - Drážďany (Nemesis)
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Komentáre dňa
- 05:05 Správy :24
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Koruna Zeme s Michaelou Musilovou
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:00 Ve jménu krve
- 01:25 Mrazivý lov
- 02:50 Detektiv z kuchyně (Otrávené menu)
- 04:05 Černobyl
- 06:35 Rádio Rebelka
- 08:15 Uuups! Noe zdrhnul…
- 09:50 Pojedeme k moři
- 13:15 Božská Florence
- 15:15 Ledová sezóna
- 16:55 Poslední družička
- 20:15 Operace vykoupení
- 22:10 Životní příběh vládce Amazonu
- 23:55 Pojď se mnou
- 00:30 První oddělení II
- 01:05 Policisté v akci
- 01:50 Policisté v akci
- 02:35 Krimi
- 03:00 Noviny
- 03:30 Soudní síň (Studentky)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:50 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:50 Soudní síň (Studentky)
- 09:50 Soudní síň (Chci, co mi patří)
- 10:55 Pod povrchem (38)
- 14:05 Soudní síň (Obyčejná nenávist)
- 15:05 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 17:00 Soudní síň (Vrať mi miláčka!)
- 17:55 Soudní síň (Krize středního věku)
- 20:20 Poslední sezóna 3
- 21:30 Skutečné příběhy (Dohazovačka)
- 00:20 Survivor
- 01:25 Aj múdry schybí
- 02:35 Rodinné prípady
- 03:20 Susedské prípady
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:15 Reflex
- 08:35 Susedia (Horáreň)
- 09:15 Susedia (Víkend)
- 09:45 Svokra
- 10:40 V mene zákona
- 11:05 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia (Ruja)
- 12:50 Búrlivé víno (81)
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (82)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože
- 22:00 Utajený šéf II
- 23:35 Partička
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (7)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (8)
- 20:20 Dům snů (14)
- 21:10 Dům snů IV (10)
- 22:00 Dům snů III (18)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (8)
- 23:50 Utajený šéf - USA VIII (6)
- 00:00 Gabby Petito a její příběh
- 01:25 Kill room
- 03:00 Sisu
- 04:30 Štěstí chodí po šálcích
- 06:00 Ženy sobě
- 08:05 Mr. Turner
- 10:30 Lásky čas
- 12:30 Napečeno s láskou
- 13:55 Kong: Ostrov lebek
- 15:50 Godzilla
- 20:00 Láska napříč věkem
- 21:55 Sektor III (2)
- 22:55 Bostonský škrtič
- 02:05 Veřejní nepřátelé
- 04:20 Velký útěkář
- 06:00 Šmoulové 2
- 07:45 (J)elita ze střídačky 2
- 09:15 Mistrovské dílo
- 10:50 Přátelé III (18)
- 11:10 Přátelé III (19)
- 11:35 Pán prstenů: Návrat krále
- 14:50 Před kamerou XXI (33)
- 15:20 Sázka na nejistotu
- 17:30 Birdman
- 19:30 Sympatizant (3)
- 20:30 Sympatizant (Chceme dobré repliky)
- 21:30 Zóna zájmu
- 23:15 Láska a smrt (Střety)
- 00:45 Motel smrti
- 02:10 Mělas to vědět (6)
- 03:15 Zimní král (3)
- 04:15 Matky a jiné lásky
- 06:00 Prci, prci, prcičky - svatba
- 07:35 Andělé a démoni
- 12:05 Kašlu na lásku
- 13:50 Ztracený král
- 15:40 Víly z Inisherinu
- 18:20 Nesvá II (3)
- 18:50 Nesvá II (4)
- 19:25 Sex ve městě IV (Zločin a trest)
- 19:55 Sex ve městě IV (Můj počítač, mé já)
- 20:25 Sex ve městě IV (Sex na venkově)
- 21:00 Malý Sheldon VII (13)
- 21:20 Malý Sheldon VII (14)
- 21:45 Vlajka smrti II (Živá pocho)
- 22:10 Mrtví neumírají
- 23:55 Sektor III (2)
- 00:10 Soukromá pustina
- 02:10 Irské sbohem
- 02:35 Utajený
- 04:30 Tanec na rozloučenou
- 06:00 Respekt
- 07:45 Kino Sabaja
- 09:25 Karaoke
- 11:10 Nevěsta deště
- 12:50 Soukromá pustina
- 14:50 Host u večeře
- 16:30 Kino Sabaja
- 23:25 Petržel
- 00:45 Horké letní noci
- 02:35 Směna
- 04:00 Prokletí nepláčou
- 06:00 Aféra Thomase Crowna
- 07:55 BlacKkKlansman
- 10:10 Matrix Revolutions
- 12:20 Robocop 3
- 14:05 Když Harry potkal Sally
- 15:40 Než skončí noc
- 19:00 Mutt
- 20:30 Patagonie v nás
- 22:20 Hadí plyn