Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:00 Policajti z L. A. (Díl 5)
- 00:40 Policajti z L. A. (Díl 6)
- 01:20 Tyto lesy jsou prokleté (Přišlo to z lesa a domek u jezera)
- 02:05 Tyto lesy jsou prokleté (Viděl jsem to přistávat)
- 02:50 Legendy minulosti s Megan Foxovou (Stonehenge: Léčivé kameny)
- 03:30 Legendy minulosti s Megan Foxovou (Vikingské válečnice)
- 10:35 Noční šachová partie
- 12:35 Smallville (Nehoda)
- 13:30 Smallville (Cizíma očima)
- 16:25 Super drbna (Pilot)
- 17:20 Super drbna (Nedělní odpoledne)
- 20:00 Láska nebeská
- 21:55 Uklízečka (Díl 4)
- 22:50 Uklízečka (Díl 5)
- 23:45 Malá Oděsa
- 00:00 Mezi dimenzemi
- 01:35 Karmouzská válka
- 03:25 Lukas
- 05:25 Sniff a zloděj
- 06:55 Ostrov pokladů
- 11:05 Devátý život Luise Draxe
- 13:15 Kdyby tisíc klarinetů
- 16:05 Hra bez pravidel
- 18:00 Život je život
- 20:00 Nejlepší ženská mého života
- 21:50 Film na přání
- 00:10 Klub 27
- 01:40 Temné svědomí
- 03:15 Hnutí odporu
- 08:30 Tunel do Číny
- 10:05 Když byla Dolly Parton má matka
- 11:40 Pytel mouky
- 14:45 Zamračené dny
- 16:40 Bůh masakru
- 18:00 To jsem já
- 19:25 Poslední závod
- 21:00 Komplikované osudy
- 22:30 97 minut
- 00:10 Existenz
- 01:45 Králové léta
- 03:20 Sbal prachy a jeď
- 05:25 Vyhlášení války
- 07:05 Dobrodružství Tedyho Stonese
- 08:35 Čekání na Anyu
- 10:20 Armáda jednoho
- 11:50 Kočka
- 15:20 Festival pana Rifkina
- 16:50 Králové hor
- 18:25 Opening Night
- 20:00 Julieta
- 21:40 Láska navždy
- 23:15 Králičí nora
- 00:10 Přestávka ve vysílání
- 04:50 Strážce majáku
- 06:25 Děti bez hranic
- 07:55 Starověká hysterie: Dobrodružství povrchních Římanů
- 09:25 Asterix a Olympijské hry
- 11:20 Církevní basketbal
- 12:55 Vysněný život
- 14:35 Leonie
- 16:20 Neprůstřelný plán
- 17:55 Písečný muž
- 21:00 Vrásky
- 22:30 Krvácející srdce
- 23:55 Přestávka ve vysílání
- 00:10 Vraždy podle abecedy
- 01:45 Syčák Hesher
- 03:25 Lidé, které možná znáš
- 05:45 Bradův život
- 07:50 Criminal Games by Agatha Christie (15)
- 09:50 Květy války
- 11:50 Bobule
- 20:00 Nebezpečná chůva
- 21:50 Podnájemník
- 23:45 Pěkně hnusný lidi
- 00:35 The Last Day of August
- 01:50 The Last Man On Earth
- 03:15 Revenge Of The Zombies
- 04:15 Soldier Jane
- 05:30 End of Program
- 06:00 Lassie - The Painted Hills
- 07:10 A Christmas Wish
- 08:35 Go West
- 09:55 Our Quarantine
- 11:20 The Overlanders
- 12:50 I Could Be Your Grandmother
- 13:10 Flesh And Fury
- 14:30 Day
- 15:50 A Woman's Life
- 17:55 Africa Screams
- 19:15 Corpse Vanishes
- 20:20 Shoulder Arms
- 21:00 Who Killed Teddy Bear
- 22:30 Death And The Knight
- 23:05 Carnival of Souls
- 00:20 WILD AUSTRALIA WITH RAY MEARS (EP. 04)
- 00:45 THE CHILD POLICE FROM INDIA
- 01:40 CROC LABYRINTH
- 02:30 ZENITH (EP. 13)
- 03:00 PATHS OF READING
- 03:50 COLONIES UNDER THE SEA
- 08:00 OF BOATS AND MEN (EP. 05)
- 08:55 A DOG'S LIFE
- 09:40 MONGOLIA, STEPPES EMIRATE
- 12:40 MY DUBAI EP. (3)
- 13:05 MY DUBAI EP. (4)
- 13:35 KYUCHU: WHERE THE GREEN TEA GROWS
- 16:40 GREAT WHITE CODE RED
- 17:30 MINDWORKS (ALTERED VIEWS)
- 17:55 RACE OF LIFE (EP. 10)
- 18:25 RACE OF LIFE (EP. 11)
- 18:50 ROLL ON CINEMA
- 19:45 DEPLETED URANIUM
- 20:40 GROSSLOCKNER KING OF THE HIGH ALPS
- 21:35 ZENITH (EP. 10)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 FASHIONBOX TAKES NYC (9)
- 15:30 FASHIONBOX TAKES NYC (10)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (2)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (9)
- 19:00 GRAN CANARIA 2021
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (17)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (18)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (47)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (48)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 CANDIES
- 04:15 Hip Show S5 EP14
- 04:40 Hip Show S5 EP13
- 05:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:15 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:15 King of Kings Grand Prix 20.04.2024
- 07:50 Superkombat Fighting Championship
- 00:00 CAPE EPIC 2018 (3)
- 00:30 CAPE EPIC 2018 (4)
- 01:00 HELLAS RALLY RAID 2021
- 01:30 HOW TO BUILD A RACE CAR
- 02:00 BOARD STORIES SURFING (1)
- 02:30 BOARD STORIES SURFING (2)
- 03:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (13)
- 03:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (14)
- 10:00 GEARING UP 2020 (10)
- 10:30 GEARING UP 2020 (11)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (1)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (2)
- 12:00 SPORTS MAX (45)
- 12:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 13:00 RACING THE WORLD (1)
- 13:30 RACING THE WORLD (2)
- 14:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 14:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 15:00 KITE MASTERS 2018 (4)
- 15:30 KITE MASTERS 2018 (5)
- 16:00 GP RACING 2022 (46)
- 16:30 GP RACING 2022 (47)
- 17:00 WORLD OF WATERSPORTS (31)
- 17:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 18:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (17)
- 18:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (18)
- 19:00 RACEMAX MOTORSPORTS (20)
- 19:30 RACEMAX MOTORSPORTS (21)
- 20:00 INSIDE SAILING 2020 (10)
- 20:30 INSIDE SAILING 2020 (11)
- 21:00 CAPE EPIC 2018 (3)
- 21:30 CAPE EPIC 2018 (4)
- 22:00 AUTOSPEED 2019 (18)
- 22:30 AUTOSPEED 2019 (19)
- 23:00 SAILING TO TOKYO 2018 (4)
- 23:30 SAILING TO TOKYO 2018 (5)
- 00:10 FOOD UNKNOWN (PHILIPPINES)
- 01:05 THE RED LIST (CHEETAHS)
- 01:50 THE LAST DESCENT
- 02:35 FOOD UNKNOWN (FINLAND)
- 03:30 MAX FOODIE : ROME (5)
- 03:55 VISITING (AUSTRALIA)
- 08:30 ROAD LESS TRAVELED MONTENEGRO
- 09:25 SKYSCRAPER IN 51 DAYS
- 16:20 ISLAND HUNTER (JAMAICA)
- 17:10 ROAD LESS TRAVELED (MEXICO)
- 20:15 INK THERAPY (10)
- 21:00 THE ROYAL ROADS OF THE INCAS
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Electric Jam
- 23:00 Street Buzz
- 00:15 Vnútri Buckinghamského paláca (2)
- 01:05 Téma (167)
- 01:45 Storočie v obrazoch (5)
- 02:45 Veľkolepé veľkomestá (1)
- 03:45 Ja, národ (1)
- 05:05 Tajné vojny (2)
- 05:55 Superkonštrukcie (1)
- 06:45 Dlhá cesta k vojne (2)
- 07:50 Doslova
- 08:30 Telenákup (3)
- 08:40 Rok 1968: Bod zlomu (1)
- 09:35 Len peniaze nestačia (23)
- 12:10 Život vo vesmíre (3)
- 13:00 Telenákup (1)
- 13:10 Absolventi Baťovej školy práce (2)
- 13:45 Vraždy v raji (4)
- 14:35 Téma (170)
- 15:15 Zákon a poriadok (1)
- 16:15 Telenákup (2)
- 16:25 Život vo vesmíre (2)
- 17:15 Môj život v hitlerovskom Nemecku (2)
- 18:15 Hitlerov prevrat v roku 1923 (1)
- 19:10 Telenákup (4)
- 19:20 Doslova
- 20:00 Sadnite si, prosím (28)
- 20:40 Vyrobené na Slovensku (2)
- 20:50 Travelistan (29)
- 21:10 K-FUN (34)
- 00:20 Naše zprávy
- 00:35 VIP svět
- 00:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:00 Na plac!
- 02:35 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:55 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (15)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Lhář na plný úvazek
- 22:00 Poklad z půdy
- 23:15 Cyranův poloostrov (15)
- 23:50 Intim Night
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:10 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:30 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 00:50 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:50 Česká tajenka
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:00 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:25 Poklad z půdy
- 17:55 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Thabo a případ Nosorožec
- 22:05 Most (3)
- 23:25 Jak to dopadlo!?
- 04:25 Talkshow Tomáše Magnuska: M.Dolinová, K.Brožová, J.Sochor, R.Kekely
- 05:40 A11 Cesta na Olymp: Artur Omarov, řecko-římský zápasník
- 06:10 Ústecký zpravodaj
- 06:20 Magazín ze Strakonicka
- 06:35 Olomoucký magazín
- 07:00 Lipnožurnál
- 07:15 Magazín z Orlickoústecka
- 07:30 Týden z jihu Čech
- 07:50 Petrovický zpravodaj
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:45 Michael V. Show
- 23:50 Dobrý večer s A11: repríza
- 00:45 Zelenáč VI (10)
- 01:25 Tým SEAL V (5)
- 02:10 Tým SEAL V (6)
- 02:50 Tým SEAL V (7)
- 03:35 Tým SEAL V (8)
- 04:20 Macgyver V (9)
- 05:05 Macgyver V (10)
- 06:00 Profil zločinu VII (7)
- 07:05 Námořní vyšetřovací služba XVI (24)
- 08:00 Xena (24)
- 08:55 Profil zločinu VII (6)
- 12:10 A-Team III (6)
- 13:05 Námořní vyšetřovací služba XVI (24)
- 14:00 Xena (24)
- 15:00 Profil zločinu VII (8)
- 16:05 Profil zločinu VII (9)
- 17:20 A-Team III (7)
- 20:00 Xena II (1)
- 21:00 Ztracený svět (15)
- 21:55 Ztracený svět (16)
- 22:50 Společnost Adventure (11)
- 23:45 Společnost Adventure (12)
- 00:45 Ztracený svět III (11)
- 01:40 Lovci pokladů III (5)
- 02:25 Lovci pokladů III (6)
- 03:10 Totalcar V (9)
- 03:35 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (9)
- 10:00 Ztracený svět III (10)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Ztracený svět III (10)
- 13:55 A-Team III (12)
- 15:00 Lovci pokladů III (7)
- 16:00 Lovci pokladů III (8)
- 17:00 Ztracený svět III (11)
- 17:55 Ztracený svět III (12)
- 18:55 Xena III (10)
- 19:55 A-Team III (13)
- 20:55 Ztracený svět III (12)
- 21:55 Lovci pokladů III (7)
- 22:55 Lovci pokladů III (8)
- 23:50 Xena III (10)