Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Dobré ráno
- 04:30 Karlovy Vary, sadové město
- 04:50 Spolu na hranici (Kulturou proti zlu)
- 05:15 Etiketa (Jdeme tančit)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Lužické hory)
- 06:30 Na cestě po ostrově Curacao
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 09:50 Konec léta
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Český les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Lakovka
- 13:30 Čtverec mizení
- 16:10 Magnum II (Italská zmrzlina)
- 17:00 Na cestě po řeckých Kozani a Greveně
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Kolja
- 01:05 Za mřížemi: v nejdrsnějších věznicích světa (6)
- 01:55 Před půlnocí
- 02:20 Ta naša kapela
- 02:50 Čaj pro třetího
- 03:15 Historie.cs
- 14:40 Budovatelé přírody (2)
- 15:35 Plyšový medvídek – Teddy
- 20:00 Pirát sedmi moří
- 21:40 Oscar
- 23:05 Kruk II (4)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:20 Triatlon ČR 2024 (MČR Tábor)
- 04:35 Triatlon ČR 2024 (MČR Most)
- 04:55 Hokej na zemi (7005)
- 05:20 Požární sport 2024 (Mezinárodní soutěž mladých hasičů v disciplínách CTIF)
- 05:35 Cyklotoulky (30)
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Chance Národní Liga 2024/2025 (MFK Vyškov - SK Slavia Praha B)
- 07:45 BBV po 25 letech
- 07:55 Panorama
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 Czech Tour 2024 (Czech Tour)
- 04:04 Closer: Nové případy IV (Reality show)
- 04:58 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:03 M.A.S.H (7)
- 07:28 M.A.S.H (8)
- 08:00 M.A.S.H (9)
- 08:32 M.A.S.H (10)
- 09:03 M.A.S.H (11)
- 09:35 Malý pitaval z velkého města (Vedoucí partiové prodejny)
- 14:37 Policie v akci
- 15:36 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Všechno nebo nic
- 22:40 7 pádů Honzy Dědka
- 23:50 Ano, šéfe!
- 04:17 Autosalon.tv
- 05:23 Těžká dřina
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:04 Příhody Bolka a Lolka
- 06:12 Autosalon.tv
- 07:03 Partička
- 07:42 Fotr na tripu VI
- 08:25 Top Gear VI (1)
- 09:30 Top Gear VI (10)
- 22:11 ESCAPE
- 23:08 Partička Nová krev
- 23:53 Simpsonovi VI (Homer klaunem)
- 04:47 Policie v akci
- 05:42 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:17 Zločiny ze sousedství (Práva zatčeného)
- 06:58 Komisař Rex VII (Do poslední kulky)
- 07:57 Castle na zabití III (Soutěž krásy)
- 08:51 Big Ben (Smrt u oltáře)
- 10:49 Columbo (Labutí píseň)
- 00:28 Quantum of Solace
- 02:37 Smrtící léčba
- 09:46 Špióni v převleku
- 11:48 Noci v Rodanthe
- 13:50 Kráska mezi muži
- 15:36 Pravá blondýnka
- 17:28 Vesmír mezi námi
- 20:06 Nepřítel státu
- 22:48 Nezahrávej si s ohněm
- 04:47 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Teď vaří šéf!
- 06:35 Prostřeno!
- 07:32 1. MISE (Tým)
- 10:10 Prostřeno!
- 10:53 Ano, šéfe!
- 20:02 Osudové léto v Praze
- 21:55 1. MISE (Čtyři z šesti)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: Z)
- 06:05 Hopsasa (Nekonečná schovka)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Bráškové
- 08:45 Sportující zvířata IV
- 08:50 Zafari (11)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:05 Vyber si svůj sport II
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (12)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:00 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (19)
- 14:55 Čvacht
- 15:05 Břinčíci III
- 15:20 Sovička Ollie
- 15:25 Bobo
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Bráškové
- 17:30 Vyber si svůj sport II
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a vlaštovka)
- 18:50 Zafari (12)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (13)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 04:15 Detektivové před kamerou
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 100 dní ve Versailles (6)
- 21:00 West Side Story
- 04:35 Rodinná pouta II (Konec nadvlády)
- 05:41 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:16 Nikdo není dokonalý
- 07:06 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 14:52 Rodinná pouta II (Host do domu)
- 15:58 1. MISE (Dárek)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:57 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:08 Show Jana Krause
- 23:13 Jak se staví sen
- 01:06 K věci
- 01:35 Prima HISTORIE
- 01:56 Prima Svět
- 02:29 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 02:59 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:37 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:27 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:34 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:21 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:28 Prima LÉTO
- 14:40 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:12 Počasí
- 15:19 K věci
- 15:41 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Speciál: 10 let bez Ivety (Michal Penk)
- 20:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 21:00 Zprávy
- 22:00 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:49 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 23:57 360⁰
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Dobré ráno
- 04:30 Karlovy Vary, sadové město
- 04:50 Spolu na hranici (Kulturou proti zlu)
- 05:15 Etiketa (Jdeme tančit)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Lužické hory)
- 06:30 Na cestě po ostrově Curacao
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 09:50 Konec léta
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Český les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Lakovka
- 13:30 Čtverec mizení
- 16:10 Magnum II (Italská zmrzlina)
- 17:00 Na cestě po řeckých Kozani a Greveně
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Kolja
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Dobré ráno
- 04:30 Karlovy Vary, sadové město
- 04:50 Spolu na hranici (Kulturou proti zlu)
- 05:15 Etiketa (Jdeme tančit)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Lužické hory)
- 06:30 Na cestě po ostrově Curacao
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 09:50 Konec léta
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Český les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Lakovka
- 13:30 Čtverec mizení
- 16:10 Magnum II (Italská zmrzlina)
- 17:00 Na cestě po řeckých Kozani a Greveně
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Kolja
- 00:15 Zoolander 2
- 02:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (5)
- 03:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (6)
- 03:55 Výleťák (192)
- 04:00 U stánku II (15)
- 04:10 Ze dvora (8)
- 04:20 Zahradní proměny II (24)
- 05:10 Zahradní proměny II (25)
- 06:00 Pravidla zasnoubení II (11)
- 06:20 Moje místa (Kristýna Frejová)
- 07:20 Případy detektiva Murdocha XII (6)
- 08:15 Zahradní proměny III (1)
- 09:15 Zahradní proměny III (2)
- 12:10 Otec Braun (6)
- 20:10 Partie krásného dragouna
- 21:50 Chytrák a dva společníci
- 00:25 Kriminálka Las Vegas VI (Jako kouzlem)
- 01:25 Kriminálka Vegas II (Koala)
- 02:05 Můj přítel Monk IV (10)
- 02:45 Na lovu II
- 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2 (Zrádkyně)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 10:55 Můj přítel Monk IV (11)
- 11:50 Tescoma s chutí
- 14:35 Kriminálka Las Vegas VI (Rašomáma)
- 15:30 Výměna manželek
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 00:05 Temný příliv
- 02:15 Zhoubné zlo
- 04:05 5 x jinak
- 05:40 Velká rána
- 07:15 Kriminálka Las Vegas VI (Neobvyklá podezřelá)
- 08:10 Kriminálka Las Vegas VI (Jako kouzlem)
- 09:10 Scooby-Doo
- 10:50 Kdopak to mluví
- 12:40 Teleshopping
- 13:00 Den co den
- 14:55 Štěstí na dosah
- 20:00 Vrahouni
- 22:00 Sprosťárny
- 23:45 Velká svatba
- 01:10 Mortal Kombat
- 02:55 Spartan: Týmová výzva II (1)
- 03:40 Walker, Texas Ranger VIII (18)
- 04:20 Florbal - letní speciál
- 05:20 Walker, Texas Ranger VIII (17)
- 06:05 Spartan: Týmová výzva II (2)
- 06:45 Mistři zastavárny (6)
- 07:40 Mezi žraloky XI (23)
- 09:35 Kobra 11 III (15)
- 11:40 Novashopping
- 11:55 Walker, Texas Ranger VIII (18)
- 12:50 Válka skladů XIII (13)
- 18:40 Válka skladů XIII (15)
- 19:35 Mistři zastavárny (10)
- 20:30 Mistři renovací III (12)
- 21:20 Kachní dynastie IV (34)
- 21:50 Kachní dynastie V (1)
- 00:25 Teorie velkého třesku V (4)
- 02:05 Malý Sheldon IV (15)
- 02:40 Svět podle Jima II (4)
- 03:20 Americký táta VII (5)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Máma II (22)
- 05:25 Máma III (1)
- 05:50 Ženatý se závazky (111)
- 06:40 Bernieho dobrodružství (15)
- 07:05 Bakugan: Evolutions (25)
- 07:15 Přátelé X (6)
- 08:15 Máma III (5)
- 09:50 Malý Sheldon IV (18)
- 11:00 Malý Sheldon V (1)
- 11:25 Ženatý se závazky (113)
- 12:20 Dva a půl chlapa VII (15)
- 13:10 Přátelé X (6)
- 14:15 Teorie velkého třesku V (4)
- 15:50 Máma III (9)
- 17:25 Svět podle Jima II (6)
- 18:15 Dva a půl chlapa VII (17)
- 19:10 Malý Sheldon V (3)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (8)
- 21:40 Přátelé X (8)
- 22:35 Americký táta VII (7)
- 23:30 Dva a půl chlapa VII (17)
- 04:10 Na lovu II
- 04:50 Co na to Češi
- 06:05 Riskuj!
- 06:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:20 Na lovu II
- 08:15 MasterChef Česko II (7)
- 09:25 Můj přítel Monk IV (10)
- 12:05 Odložené případy (Stopař)
- 12:55 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko II (8)
- 14:25 Tescoma s chutí
- 14:30 Vraždy v Kitzbühelu XV (3)
- 15:25 Médium V (6)
- 22:50 Médium V (7)
- 23:45 Vraždy v Kitzbühelu XV (3)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med IX (4)
- 01:20 Posedlost: Finální odplata
- 02:45 Doktorka Quinnová II (22)
- 08:25 Čarodějky IV (19)
- 09:15 Vítejte doma IV
- 10:05 Oteckovia II (95)
- 16:10 Vyměněné osudy II (71)
- 20:15 Mateřská láska II (7)
- 21:10 Mateřská láska II (8)
- 12:00 Spade poker show 2024 (7)
- 12:30 1:1 Sport Show (68)
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 13:05 PFL 4
- 07:00 Ragby: Rugby - letní speciál
- 07:30 Pool - letní speciál
- 08:00 Challenge Roth
- 08:30 Laax Highline World Championships
- 09:00 Open Faces
- 09:30 1:1 Sport Show (69)
- 00:10 Góly - body - sekundy
- 00:15 Hymna SR
- 00:25 ... kone na betóne
- 01:55 Agatha Christie: Poirot (Schôdzka so smrťou)
- 03:30 Správy „N“
- 04:25 Góly - body - sekundy
- 04:40 Počasie
- 04:45 Nebíčko v papuľke
- 05:20 Capri III (5)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová IV (Pravda niekedy bolí)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (6)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:55 Don Matteo (Normálna rodina)
- 18:00 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Svetelný lúč)
- 22:20 Prípady 1. oddelenia (7)
- 23:20 Správy „N“
- 00:03 Hymna SR
- 00:05 Správy „N“
- 00:55 Hírek
- 01:10 01:10 - 05:10
- 05:10 05:10 - 05:55
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:15 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rusínsky magazín
- 08:30 Kimondó - Na kus reči
- 08:55 Rusínsky magazín
- 09:25 Drahý strýčko
- 11:00 Tajomný ostrov (Na ostrove)
- 11:25 Obedníček (O mestečku za hradbami "N")
- 11:35 Rusty II
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Kukuričný smajlichrum)
- 11:55 Živá panoráma
- 12:25 Cyklopotulky (Kladské pomezí)
- 12:35 Hubačka
- 12:50 Na zelenej adrese
- 13:05 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Duet)
- 14:10 Zlatá zem
- 15:05 Mesto na ceste
- 15:35 Moje miesta - príbeh mesta (Trnava)
- 16:05 Pozoruhodný štýl II
- 16:30 Môj emigrant (Môj emigrant - Palo)
- 17:05 Anjeli strážni (Anjeli strážni Jeremy Ironsa)
- 17:35 Lov slov
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (O mestečku za hradbami "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 22:00 Kukačky (časť 13.)
- 22:55 Nina
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Dobré ráno
- 04:30 Karlovy Vary, sadové město
- 04:50 Spolu na hranici (Kulturou proti zlu)
- 05:15 Etiketa (Jdeme tančit)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Lužické hory)
- 06:30 Na cestě po ostrově Curacao
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 09:50 Konec léta
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Český les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Lakovka
- 13:30 Čtverec mizení
- 16:10 Magnum II (Italská zmrzlina)
- 17:00 Na cestě po řeckých Kozani a Greveně
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Kolja
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Dobré ráno
- 04:30 Karlovy Vary, sadové město
- 04:50 Spolu na hranici (Kulturou proti zlu)
- 05:15 Etiketa (Jdeme tančit)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Lužické hory)
- 06:30 Na cestě po ostrově Curacao
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 09:50 Konec léta
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Český les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Lakovka
- 13:30 Čtverec mizení
- 16:10 Magnum II (Italská zmrzlina)
- 17:00 Na cestě po řeckých Kozani a Greveně
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Kolja
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Raňajky
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál: Spracovanie potravín
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Lovci a zberači v Afrike
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:10 Krásky z Dubaje
- 03:20 Netvor
- 05:35 Cesta za snem
- 07:25 Upír junior
- 08:55 Dej si pohov, mladej!
- 10:45 Jeden a půl rytíře
- 12:45 Dešťová víla
- 14:35 Seznam přání
- 16:15 Bohové Egypta
- 18:30 Jako delfín
- 20:15 Bál šílených žen
- 22:30 Cesta pomsty
- 01:15 První oddělení II
- 01:55 Policisté v akci
- 02:40 Policisté v akci
- 03:25 Nové bydlení - Dizajn
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:50 Pod povrchem (32)
- 11:55 Nové bydlení - Dizajn
- 13:00 Soudní síň (Italové)
- 14:00 Soudní síň (Učitel)
- 15:00 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 17:00 Soudní síň (Hostesky)
- 17:55 Soudní síň (Stará semetrika)
- 20:20 Konkurs
- 21:20 Kriminálka Kraj (Bezmocné 2/2)
- 22:20 Za sklem (1)
- 23:40 První oddělení II
- 00:00 Farma
- 01:15 Survivor
- 02:20 Aj múdry schybí
- 03:20 Partička
- 04:05 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:10 Svokra
- 11:15 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:50 Búrlivé víno (75)
- 13:45 V mene zákona
- 15:00 Susedské prípady
- 16:00 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (76)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám II (17)
- 21:45 Dunaj, k vašim službám II (18)
- 22:55 Farma
- 00:35 Luxusní domy III (9)
- 01:00 Projekt "Domov" III (3)
- 01:45 Velkolepé plány XIX (7)
- 02:35 Zahradníkův svět XII (1)
- 03:35 Dům snů III (11)
- 04:15 Dům snů (7)
- 05:00 Zahrady bájného východu (2)
- 06:00 Dům snů IV (3)
- 06:55 Nejkrásnější britské zahrady II (7)
- 07:50 Velkolepé plány XIX (7)
- 08:45 Zahradníkův svět XII (1)
- 09:55 Projekt "Domov" III (3)
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (1)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (2)
- 14:20 Dům snů III (11)
- 15:10 Velkolepé plány XIX (8)
- 20:20 Dům snů (8)
- 21:10 Dům snů IV (4)
- 22:00 Dům snů III (12)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (2)
- 23:50 Nejkrásnější britské zahrady II (8)
- 04:00 Zkus mě rozesmát
- 06:00 Nedoručené Vánoce
- 07:25 Fantastický mazel
- 08:50 Hobit: Neočekávaná cesta
- 11:35 Zóna zájmu
- 13:20 Chuť na lásku
- 14:45 Wonder Woman
- 17:05 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (19)
- 17:45 Válka zítřka
- 20:00 Mělas to vědět (5)
- 21:00 Zimní král (2)
- 21:55 Ve jménu cti
- 23:35 Sestra
- 01:40 Terminator Salvation
- 03:35 Počátek
- 06:00 Chůvy
- 07:45 Neneh Superstar
- 09:20 Agent z Panamy
- 11:10 Přátelé III (6)
- 11:30 Přátelé III (7)
- 11:55 Hobit: Bitva pěti armád
- 14:15 Ave, Caesar!
- 16:00 Je to nádhera!
- 17:35 Víly z Inisherinu
- 19:30 Příchozí
- 21:25 Ambulance
- 23:40 Menu
- 00:45 V Bruggách
- 02:30 Sektor III (1)
- 03:30 Láska a smrt (Lovkyně)
- 04:25 Život vzhůru nohama
- 06:00 Aquaman a ztracené království
- 14:20 Prci, prci, prcičky 2
- 16:05 Šifra mistra Leonarda
- 18:30 Nesvá (1)
- 19:00 Nesvá (2)
- 19:30 Sex ve městě III (Všechno nebo nic)
- 22:00 Zimní král (2)
- 22:55 Papežův vymítač
- 00:55 Hannibal
- 03:05 Rozlučka se svobodou
- 03:30 Co spatříme, když pohlédneme na nebe?
- 06:00 Půlnoc v kině Paradise
- 07:40 Něha
- 09:15 Neznámý muž
- 11:20 Nespoutaná
- 13:00 Věž beze stínu
- 15:25 Déšť v domě
- 16:45 Něha
- 18:20 Alelujá
- 20:00 Hromadění
- 00:15 Canterburské povídky
- 02:05 Poslední královna
- 04:00 Bezúhonnost Josepha Chamberse
- 05:35 Oslík
- 06:00 Chuť jablek je rudá
- 07:25 Pod fíkovníky
- 09:00 Kaple
- 10:40 Avalon
- 12:45 Naslouchej očima
- 14:25 Tinnitus
- 16:15 Assassin’s Creed
- 18:10 Godzilla
- 20:30 Robocop 2
- 22:25 Reality
- 23:50 Na návštěvě
- 04:35 Mrazivé zlato (Zoufalá situace)
- 05:20 Jak to dělají? (16. díl)
- 06:10 Smallville (Dar z nebe)
- 07:05 Smallville (Proměna)
- 12:10 Smallville (Herní zápal)
- 13:05 Smallville (Rentgenové oči)
- 18:55 Hranice nemožného (Lék)
- 20:00 Léto roku 1942
- 22:05 Strašák
- 01:15 Turnaj zabijáků
- 02:50 Santa je pořád úchyl
- 05:05 Sniff a létající fantom
- 06:55 Mazel a tajemství lesa
- 08:40 Zločin na palubě
- 10:20 Sexy 40
- 16:40 Marketa Lazarová
- 20:00 Pomsta mrtvého muže
- 22:20 Vice
- 00:10 Legenda o Pekelné bráně
- 01:55 Život s míčem
- 03:30 Nenápadná slečna
- 05:25 Deník lásky
- 06:55 Když byla Dolly Parton má matka
- 10:00 Pisatel
- 11:25 Láska v Indii
- 13:00 Kupec benátský
- 18:00 Jak milovat s D
- 19:35 To jsem já
- 21:00 Sólista
- 22:40 Vrátná
- 01:20 Trable s ex
- 02:45 Proti větru
- 04:55 Armáda jednoho
- 06:25 Ranvej
- 07:55 Sammyho dobrodružství 2
- 09:25 Fame – Cesta za slávou
- 11:10 Můj nejlepší přítel
- 14:15 Švec
- 15:50 Slova a obrazy
- 17:45 Oddanost
- 20:00 Eat Wheaties!
- 21:30 Všechny tajné věci
- 23:00 Kořist
- 00:05 Přestávka ve vysílání
- 09:00 Princ a já 2
- 10:35 Matčin stín
- 12:15 Až najdu domov
- 14:05 Zamračené dny
- 16:00 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona
- 17:35 Hořko-sladko
- 19:20 Bernie
- 21:00 Včerejší děti
- 22:30 Sklapni a zpívej
- 01:35 Vánek osudu
- 03:15 Sólista
- 05:45 Leonie
- 07:45 Criminal Games by Agatha Christie (9)
- 09:45 Cesta na vrchol
- 12:10 Bůh masakru
- 13:50 Agatha Christie’s Marple III (1)
- 22:00 Mocná síla soucitu
- 00:55 The River
- 02:30 The Stranger Within A Woman
- 04:10 Tulsa
- 05:35 End of Program
- 06:00 Life With Father
- 07:55 Delightfully Dangerous
- 10:20 Doll Face
- 11:40 Schengen
- 11:50 Roaring Abyss
- 13:20 Swept Away
- 13:35 The Phantom Father
- 16:25 Stamm
- 16:35 Mutiny!
- 17:50 Revenge Of The Zombies
- 18:50 The Chase
- 20:15 Only Water In The Sea
- 21:00 The Outsider
- 22:45 The Last Day of August
- 04:10 TRAVEL THRU HISTORY (ST. PETERSBURG)
- 04:35 PAST HUNTERS (S1 EP 10: CARNFIELD HALL)
- 05:30 HIDDEN TRACES
- 06:30 DAY WHEN, THE…
- 07:25 EUROPEAN ISLANDS EP (05: LA PALMA)
- 08:00 STOLEN TREASURES (EP. 5)
- 08:40 ZENITH (EP. 13)
- 09:10 WILD ONES (EP. 09)
- 09:35 FLYING OVER THE EARTH (DOWNUNDER)
- 12:25 SPAIN'S LAST LYNXES
- 13:20 MAN EATERS
- 20:35 BRITTANY
- 21:30 EUROPEAN ISLANDS EP (03: TENERIFE)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (1)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (1)
- 19:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (1)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (2)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (31)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (32)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 22:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (9)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (10)
- 00:40 Fighting Rookies 2014
- 01:30 We Love MMA 69, 16.12.2023
- 04:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 04:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:15 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:15 LNK Boxing Night 7, Arena Riga
- 00:00 SPORTS MAX (44)
- 00:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 01:00 SHIFTING GEARS
- 01:30 SHIFTING GEARS
- 02:00 WILD SURF 2019 (19)
- 02:30 WILD SURF 2019 (20)
- 03:00 BETTER THAN FOUR 2016 (THOUSAND YEAR JOURNEY & WHITE STYLE)
- 03:30 BETTER THAN FOUR 2016 (THE BIKE SHOW & NIP NIP)
- 04:00 GEARING UP 2020 (10)
- 04:30 GEARING UP 2020 (11)
- 05:00 KITE MASTERS 2018 (3)
- 05:30 KITE MASTERS 2018 (4)
- 06:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 06:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 07:00 SHIFTING GEARS
- 07:30 SHIFTING GEARS
- 10:00 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 10:30 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 11:00 WORLD OF WATERSPORTS (29)
- 11:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 12:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (15)
- 12:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (16)
- 13:00 GP RACING 2022 (45)
- 13:30 GP RACING 2022 (46)
- 14:00 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 14:30 SAILING TO TOKYO 2018 (4)
- 15:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (2)
- 16:00 AUTOSPEED 2019 (17)
- 16:30 AUTOSPEED 2019 (18)
- 17:00 BOARD STORIES SURFING (40)
- 17:30 BOARD STORIES SURFING (1)
- 18:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (12)
- 18:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (13)
- 19:00 HELLAS RALLY RAID 2019
- 19:30 HELLAS RALLY RAID 2021
- 20:00 BOAT SHOW 4K (20)
- 20:30 BOAT SHOW 4K (1)
- 21:00 SPORTS MAX (44)
- 21:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 22:00 GEARING UP 2020 (9)
- 22:30 GEARING UP 2020 (10)
- 23:00 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 23:30 INSIDE SAILING 2020 (10)
- 08:15 VISITING (INFERNO)
- 09:00 ROAD LESS TRAVELED: THAILAND
- 09:55 ROAD LESS TRAVELED VIETNAM
- 16:15 THE LAST DESCENT
- 17:00 DREAM JOURNEY (4)
- 17:45 ZABARDAST
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 00:05 Svetová lodná doprava (4)
- 01:05 Supernákupy (2)
- 01:35 Téma (167)
- 02:15 Boje o Louvre (1)
- 03:15 Raz a navždy (5)
- 08:00 Travelistan (36)
- 08:20 Vyrobené na Slovensku (5)
- 08:35 Telenákup (1)
- 08:45 Doslova
- 09:25 Svedectvá života (1)
- 09:55 Ľudia sú aj politici (45)
- 10:35 Ako sa to stalo (3)
- 11:35 Humboltov Prúd (1)
- 12:35 Neúčinné antibiotiká (1)
- 13:25 Telenákup (4)
- 13:35 Novodobí egyptskí faraóni (1)
- 14:35 Evanjelium o bohatstve (1)
- 15:35 Len peniaze nestačia (22)
- 16:15 Telenákup (2)
- 16:25 Che Guevara, zrod legendy (1)
- 17:25 Boh ochraňuj Rusko (1)
- 18:25 JFK - Zrod prezidenta (1)
- 19:15 Telenákup (4)
- 19:25 Sadnite si, prosím (30)
- 20:05 Libanon: V srdci Hizballáhu (1)
- 21:05 Téma (168)
- 21:45 Udržateľná budúcnosť (4)
- 00:25 Naše zprávy
- 00:40 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:25 Šťastná 7
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (9)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Most (2)
- 21:30 El Chapo III (12)
- 22:15 Poklad z půdy
- 23:30 Cyranův poloostrov (9)
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:05 Šťastná 7
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:10 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:50 Nebezpečné vztahy live
- 01:45 Ostříháno
- 02:50 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Pečené koleno)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 07:00 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:35 Poklad z půdy
- 18:00 Kurňa, co to je?
- 19:05 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:05 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:45 Nebezpečné vztahy
- 23:30 Jak to dopadlo!?
- 01:50 Lipnožurnál
- 02:05 Valašský zpravodaj
- 02:15 Petrovický zpravodaj
- 02:25 Rozhovor S...: Michal Horský, spoluorganizátor VKV
- 02:50 Vtipkování: Karel Vágner
- 03:30 Mladý Svět: Nela Boudová
- 04:20 Narcos
- 05:10 Občanská sebeobrana Josefa Klímy: Vybílený účet
- 05:35 Rozhovor S...: Michal Horský, spoluorganizátor VKV
- 06:00 O letadlech a létání: Václav Jirsák, pilota a člen Aeroklubu Hořice
- 06:25 Lipnožurnál
- 06:40 Petrovický zpravodaj
- 06:50 Valašský zpravodaj
- 07:00 Magazín z Valašska: Vsetínsko
- 07:20 Magazín z Valašska: Valmez
- 07:40 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 23:00 Narcos
- 23:55 Dobrý večer s A11: repríza
- 00:25 Tým SEAL V (4)
- 01:05 Ztracený svět (11)
- 01:50 Ztracený svět (12)
- 02:35 Společnost Adventure (7)
- 03:20 Společnost Adventure (8)
- 04:05 Tým SEAL V (1)
- 04:45 Tým SEAL V (2)
- 05:30 Seriálový tip (1)
- 06:00 Profil zločinu VI (5)
- 07:05 Námořní vyšetřovací služba XVI (18)
- 08:00 Xena (18)
- 09:00 Profil zločinu VI (4)
- 10:05 Profil zločinu VI (5)
- 11:10 Hvězdná brána: Atlantida II (6)
- 12:05 A-Team II (23)
- 13:05 Námořní vyšetřovací služba XVI (18)
- 14:00 Xena (18)
- 15:00 Profil zločinu VI (6)
- 16:00 Profil zločinu VI (7)
- 17:10 A-Team III (1)
- 20:00 Xena (19)
- 21:00 Macgyver V (7)
- 21:50 Macgyver V (8)
- 00:45 Ztracený svět III (5)
- 01:40 Lovci pokladů II (15)
- 02:25 Lovci pokladů II (16)
- 03:10 Totalcar V (2)
- 03:35 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (3)
- 10:00 Ztracený svět III (4)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (21)
- 13:55 A-Team III (6)
- 14:55 Lovci pokladů II (17)
- 15:55 Lovci pokladů II (18)
- 16:55 Ztracený svět III (5)
- 17:55 Ztracený svět III (6)
- 18:55 Xena III (4)
- 19:50 A-Team III (7)
- 20:55 Společnost Adventure (22)
- 21:50 Lovci pokladů II (17)
- 22:50 Lovci pokladů II (18)
- 23:50 Xena III (4)
- 01:00 Brousko III (95)
- 02:05 Brousko III (96)
- 02:55 Seriálový tip (1)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (34)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:30 Domek na prérii VI (7)
- 13:35 Ranč Heartland II (14)
- 14:30 Ranč Heartland II (15)
- 15:30 Brousko III (97)
- 16:35 Dcery duchem (35)
- 17:55 Domek na prérii VI (8)
- 18:55 Ranč Heartland II (16)
- 19:55 Ranč Heartland II (17)
- 20:50 Domek na prérii VI (8)
- 21:55 Ranč Heartland II (16)
- 22:50 Ranč Heartland II (17)
- 23:50 Dcery duchem (35)
- 00:20 Druhá šance
- 02:05 Hledání
- 04:25 Druhá šance
- 09:30 Leviatan
- 12:00 Hra
- 14:00 Perleťový knoflík
- 15:30 Jeptiška
- 17:25 Lekce
- 19:25 Čtverec
- 22:00 Ve sklepě
- 23:30 Tina a Vore
- 00:45 Moucha v kufru
- 02:10 Věrní nevěrní
- 09:10 Emigranti
- 11:45 Láska mezi regály
- 13:55 Pravda
- 15:45 Nepředstavitelné
- 18:00 Naprostá láska
- 19:55 Hledá se Eric
- 22:00 Jací jsme byli
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Kapr)
- 06:15 Kikirikí
- 06:25 Sníček (5)
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 O modrém autíčku (Nehoda)
- 06:55 Staré pověsti české (O Bruncvíkovi)
- 07:05 Broučci (A bylo jaro…,Šťastnou cestu, Broučku!)
- 07:20 Mach a Šebestová (O utrženém sluchátku)
- 07:30 Žofka a její dobrodružství (Jak se Žofka stala ředitelkou ZOO)
- 07:35 O Dorotce (Dorotka a zpěvák)
- 07:50 Pojďte pane, budeme si hrát (Co to bouchlo?)
- 10:05 Staré pověsti české (Opatovický poklad)
- 10:15 Broučci (Šťastnou cestu, Broučku!)
- 10:20 Mach a Šebestová
- 10:35 Žofka a její dobrodružství (13)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a pštros)
- 10:50 Pojďte pane, budeme si hrát (Nazdar, kedlubny)
- 11:15 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bleděmodrá)
- 11:20 O Mikešovi (Mikeš hrdina)
- 11:30 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a sklínkař Matěj)
- 12:00 Dravci
- 13:35 Lev a písnička
- 14:00 Dům Na Poříčí
- 15:45 Myš, která prochází zdí
- 16:00 Soudný den
- 17:30 Kinosál
- 17:40 Filmové minuty
- 20:00 Dobří holubi se vracejí
- 22:00 Lásky jedné plavovlásky
- 23:25 Kinosál
- 23:40 Teleshopping
- 08:35 Proroctví o papežích
- 14:10 Teleshopping
- 15:15 Palestina - Jít domů
- 20:00 Hrdinové od Sommy
- 21:15 Zabijáci v Čechách (Stopy krve - 1. část)
- 21:45 Banánová republika
- 22:55 11/9: Minutu po minutě
- 01:00 Profesionál
- 02:45 Boj
- 10:00 Večírek 2
- 11:50 Před svatbou ne!
- 13:55 Eso es
- 15:45 Nepolapitelní
- 17:20 Lásce na stopě
- 20:35 Krvavá laguna
- 22:00 Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace
- 23:30 Dnes zemřeš!
- 00:20 Červený trpaslík VII (5)
- 00:55 Talk to Me
- 03:00 Comedy Club (7)
- 03:30 CSI: Kriminálka Las Vegas III (12)
- 12:00 Policejní zachránci XX (2)
- 13:00 Policejní zachránci XX (3)
- 20:00 Děkujeme, že kouříte
- 22:05 Comedy Club (8)
- 22:35 Comedy Club (9)
- 23:05 Comedy Club (10)
- 23:30 Červený trpaslík VII (5)
- 04:00 Off The Grid (Libreville ,Gabon)
- 04:30 Backpack (Kabini, India)
- 05:00 Great World Hotels (One And Only Reethi Rah 2)
- 05:30 Unwind (The Palace, Dubai)
- 06:00 City Breaks (Innsbruck)
- 06:30 Foodicted (Pattaya 2)
- 07:00 Best From The Rest (Valencia)
- 07:15 Landmarks (Museum of Broken Relationships)
- 07:30 City Breaks (Innsbruck)
- 14:00 Viajar Peru (Huascarán, Peru)
- 14:30 Xplore Ireland (Dublin)
- 15:00 City Breaks (Prague)
- 15:30 Foodicted (Bali)
- 18:00 Xplore Bhutan (Paro)
- 18:30 Foodicted (Jakarta 1)
- 19:00 Off The Grid (Monts De Cristal , Gabon)
- 19:30 Backpack (Badami, India)
- 22:00 Xplore Bhutan (Thimpu)
- 22:30 Backpack (Hampi, India)
- 23:00 Xplore Ireland (Wild Atlantic Way)
- 23:30 Foodicted (Jakarta 2)
- 08:31 Tajemství chobotnic (Mimikry)
- 09:10 Tajemná krása Evropy (Německo)
- 09:55 Divoké Portugalsko
- 14:15 Tajemná krása Evropy (Polsko)
- 15:00 Tajemná krása Evropy (Řecko)
- 15:46 Divoké Portugalsko
- 18:00 Tajemná krása Evropy (Pyreneje)
- 18:44 Tajemná krása Evropy (Polsko)
- 19:29 Divoké Portugalsko
- 00:00 Severní Korea: V mysli diktátora (Severní Korea: V mysli diktátora: Dilema)
- 00:45 Severní Korea: V mysli diktátora (Severní Korea: V mysli diktátora: Na světové scéně)
- 01:30 Pohled zevnitř: Americká mafie - výběr (Uniknout z kruhu)
- 02:15 Jak chytit pašeráka III (Skrýš v džungli)
- 03:00 Zákulisí letiště Sydney (Když jde do tuhého)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou IV (Smrt ve vzduchu)
- 00:00 Zoltan, vlčí muž (4)
- 00:45 Zoltan, vlčí muž (1)
- 01:30 Odborníci na domy v korunách stromů IV (Veselé Rybonoce!)
- 02:15 Projekt Kojota Petersona (Městské agamy)
- 02:38 Projekt Kojota Petersona (Stisk obrovské krajty)
- 03:00 Veterinární policie Filadelfie XII (Půlnoční zátah)
- 03:45 Záchrana statku II (Otrávená půda)
- 22:00 Lidé z aljašských lesů III (26)
- 23:00 Krokodýli zabijáci
- 10:00 Život v sevření mrazu X (17)
- 11:00 Čína shora II (1)
- 18:05 Čína shora II (2)
- 19:05 Mistři ve foukání skla III (5)
- 19:35 Mistři ve foukání skla III (6)
- 20:05 Zvláštní a záhadné V (20)
- 21:00 FBI - Agenti řeší případy (27)
- 21:25 Špinavé prádlo II (4)
- 16:10 Prostě maso (7)
- 16:40 Jiří, milovník masa (16)
- 17:10 Justininy francouzské delikatesy (2)
- 17:35 Zachradní kuchyně (4)
- 10:10 Savci (1)
- 11:25 V továrně VIII (6)
- 14:30 Život mimo civilizace s Benem Foglem IV (8)
- 15:30 Savci (2)
- 16:50 V továrně VIII (7)
- 17:55 Tajemství superstárnutí (3)
- 14:00 Hraniční kontrola: Evropa (7)
- 14:30 Hraniční kontrola: Evropa (8)
- 15:00 Bitvy o zavazadla (5)
- 15:30 Bitvy o zavazadla (6)
- 00:00 Oprava domů v rodném městě II (Zvláštní pozornost městské chloubě)
- 01:00 Je to Havaj XIV (Řekněte Aloha Oahu)
- 01:30 Je to Havaj XIV (Život není drag)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XI (Král a královna Orlanda)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XI (Rybaření vysněného domova)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVI (Útěk z města)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLVIII (Historické vs. moderní v Memphisu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CXLVIII (Dokonalý zásah v Kentucky)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? V (Slečna z minulého století)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? VI (Potenciál u bazénu)
- 05:30 Mistři bazénů IV (Kolem dokola)
- 06:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XVI (Malé město, velké sny)
- 06:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XVI (V podpalubí)
- 07:00 Nápadité proměny: Záchrana domku u jezera (Malý srub u jezera)
- 00:40 Kuchyně 16: 13 x 9 a pohodička (6)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 6: Jarní úklid (6)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 26: Předpověď vítězství (6)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 26: Souboj knírů (7)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 33: Dobrodružství na Aljašce (9)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Pirohy, vepřové maso a pizza (1)
- 03:40 Velká soutěž pojízdných restaurací 11: Cukrové hole (2)
- 04:25 Velká soutěž pojízdných restaurací 11: My tři náklaďáky (3)
- 05:10 Velká soutěž pojízdných restaurací 11: Nový šampion v Newportu (4)
- 06:00 Kuchyně 16: Rodinný večer (7)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Večírek jako v kasinu (7)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 6: Síla jarních květin (7)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 26: Blondýnky mají více zábavy (8)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Zvedání závaží)
- 01:25 Válka skladů V (Kupec v tobě)
- 01:45 Válka skladů V (Strach a hnus v Placentii)
- 02:10 Válka skladů V (Barry Doubtfire)
- 02:35 Mistři aukcí V (Rock & Roll)
- 03:00 Mistři aukcí V (Konečná Betsy)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Kmotr zástavy)
- 03:45 Hvězdy zastavárny XXIV (Deklarace zastavárenské nezávislosti)
- 04:30 Největší záhady historie V (Kdo zabil krále Tutanchamona?)
- 05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (Přišel jsem, viděl jsem, prodal jsem)
- 06:00 Mistři aukcí V (Risk a odměna)
- 06:20 Mistři aukcí V (Rozžhavená sedla)
- 06:40 Z ohnivé výhně IV (Tabar-Shispar)
- 07:25 Hvězdy zastavárny XXIV (Přišel jsem, viděl jsem, prodal jsem)
- 00:00 On Tour (Plavba po čtyřech řekách)
- 00:27 Vista Point (Kobenhavn)
- 00:54 Planet Terra (Trans-Andská železnice)
- 01:00 Vista Point (New York)
- 01:27 Nature Wonders (Vodopády Krimmler)
- 01:38 Planet Terra (Olsztynek)
- 01:43 Global Treasures (Chrámy Tamil Nadu)
- 01:54 Planet Terra (Lávové pole Dimmuborgir)
- 02:00 Esovision (Zimní krajina)
- 02:27 Global Treasures (Pisa)
- 02:38 Planet Terra (Delta Mekongu)
- 02:43 Global Treasures (Willemstad)
- 02:54 Planet Terra (Znojmo)
- 03:00 Nature Parks (púšť Kalahari)
- 03:48 Nature Wonders (Ledovec Perito Moreno)
- 04:00 7 Days (Holland)
- 04:53 Planet Terra (Impian Jaya Ancol)
- 05:00 Global Treasures (Angkor Thom)
- 05:12 Vista Point (Kós)
- 05:38 Global Treasures (Národný park Gauja)
- 05:50 Modern Times Wonders (Chrám La Sagrada Familia)
- 06:00 7 Days (Sýrie)
- 06:53 Planet Terra (Madeira)
- 07:00 Doc Time (Zapomenuté stezky Ticina)
- 07:30 Vista Point (Montreal)
- 08:00 On Tour (Vlak Jakobín)
- 08:29 Vista Point (Florida)
- 08:55 Planet Terra (Naantali)
- 09:00 Vista Point (Údolie Wachau)
- 09:27 Global Treasures (Lukang)
- 09:38 Planet Terra (Uppsala)
- 09:43 Global Treasures (Pevnosť Galle)
- 09:54 Planet Terra (Boyana)
- 10:00 Nature Parks (Krugerův národní park)
- 10:48 Global Treasures (Karakorum)
- 11:00 Terra Mystica (Koloseum)
- 11:27 Nature Wonders (Agua Azul)
- 11:38 Planet Terra (Vwaza Marsh)
- 11:43 Global Treasures (Košice)
- 11:54 Planet Terra (Kyjev)
- 12:00 Vista Point (Neapolský záliv)
- 12:29 On Tour (Plavba po Níle)
- 12:55 Planet Terra (Belianska jaskyňa)
- 13:00 Travel Logue (Jemen na kole)
- 13:27 Vista Point (Malta)
- 13:54 Planet Terra (Nara)
- 14:00 On Tour (Nockalmstrasse)
- 14:27 Nature Wonders (Národní park Mesa Verde)
- 14:38 Planet Terra (Pula)
- 14:43 Global Treasures (Aksum)
- 14:54 Planet Terra (Avignon)
- 15:00 Vista Point (Irsko)
- 15:27 Global Treasures (Chur)
- 15:38 Planet Terra (Akhtala)
- 15:43 Global Treasures (Storkyrkan)
- 15:54 Planet Terra (Sighisoara)
- 16:00 Global Treasures (Petra)
- 16:12 Vista Point (Hongkong)
- 16:39 Regio (Okolí Bodminu)
- 16:50 Global Treasures (Kerkouane)
- 17:00 On Tour (Transsibírska magistrála)
- 17:29 Vista Point (Bangkok)
- 17:55 Planet Terra (Köszeg)
- 18:00 7 Days (Bali)
- 18:55 Planet Terra (Hamburg)
- 19:00 Vista Point (Meknes)
- 19:27 On Tour (Cesta do Dolomitov)
- 19:54 Planet Terra (Dar es Salaam)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Házená
- 01:30 Cyklistika
- 03:00 Basketbal: LOH - finále mužů
- 05:00 Cyklistika
- 06:30 Házená
- 08:30 Závody GT
- 09:30 Cyklistika
- 12:15 Cyklistika
- 14:15 Cyklistika
- 15:30 Cyklistika
- 18:15 Plavání
- 19:00 Powerboats
- 20:00 Motorsport
- 20:15 Jachting
- 20:45 Triatlon
- 22:30 Triatlon
- 00:00 Cyklistika
- 01:30 Volejbal
- 03:00 Cyklistika
- 05:00 Plavání
- 06:30 Cyklistika
- 12:00 Teqball
- 12:30 Fotbal: LOH - finále mužů
- 17:30 Volejbal
- 18:15 Cyklistika
- 19:30 Cyklistika
- 20:45 Volejbal
- 22:00 Motorsport
- 22:15 Závody GT
- 22:45 Cyklistika
- 23:15 Cyklistika
- 01:00 Fotbal: Al Hilal - Al Hazem
- 03:15 Box: TOP 25 KO 3/3
- 04:00 Poker
- 05:00 Poker
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Lausanne - ZSC Lions
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Házena, Dare to Rise - Ludovic Fabregas
- 11:15 Poker
- 14:00 Plážová házená
- 15:00 Plážová házená
- 16:00 Plážová házená
- 17:00 Plážová házená
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Výběrová auta
- 19:00 Fenerbahçe SK (TUR) - LOSC Lille (FRA)
- 22:00 Barranquilla Open 2024
- 23:30 Barranquilla Open 2024
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 Amazonka Truck
- 19:30 Autožurnál
- 20:00 Barranquilla Open 2024
- 22:00 Autožurnál
- 23:00 Motoring
- 00:15 Test automobilu: Volvo XC40 Recharge (44)
- 00:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (45)
- 00:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (46)
- 01:10 Test automobilu: VW ID.4 GTX (47)
- 01:15 Přednost v jízdě: Fiat 600 Hybrid (48)
- 01:30 Sedm nejrychlejších (49)
- 01:45 Garáž 21 (50)
- 02:10 Zprávy (51)
- 02:15 Poklady v garáži (52)
- 02:45 Poklady v garáži (53)
- 03:15 Zpětný chod: Lamborghini 400 GT & Miura (54)
- 03:30 Praví chlapi a jejich bouráky (55)
- 03:45 Rychlé kolo: Opel Astra GSE (56)
- 04:15 Reportáž: Fredy Lienhard - vášnivý závodník (57)
- 04:45 Racing Files: Alfa Romeo v motosportu (58)
- 05:15 Horský král - maximální zábava z jízdy na venkovské silnici (1)
- 06:15 50 let BMW - slavnost na akci Concorso d’Eleganza Villa d’Este (2)
- 06:45 Rychlé kolo: Audi S1 (3)
- 07:15 Rychlé kolo: Corvette C7 (4)
- 07:45 Rychlé kolo: Radikálně (5)
- 10:10 Test automobilu: VW ID.4 GTX (11)
- 10:15 Přednost v jízdě: Fiat 600 Hybrid (12)
- 10:30 Zprávy (13)
- 10:35 Sedm nejrychlejších (14)
- 10:50 Garáž 21 (15)
- 11:15 Poklady v garáži (16)
- 11:45 Poklady v garáži (17)
- 00:00 Rybolov pod lupou (Lov kaprů s rozpustným boiliesem)
- 00:30 Fishimine S3 (2. Na tekoucích vodách - Kriš)
- 01:00 Gábor Döme (Na legendárních sumcových vodách 1.díl - Obři jezera Ohat na trhačku)
- 01:30 Gábor Döme (Na legendárních sumcových vodách 2.díl - Obři jezera Ohat na trhačku)
- 02:00 Včelařský projekt a ochrana zvěře
- 02:30 XVI. Mezinárodní festival gastronomie zvěřiny
- 03:00 Viktor Takács (Afrika poprvé 1.díl)
- 03:30 Magazín Energofish (93)
- 04:00 Rybářské výpravy (Shannon, bláznivá řeka - Štičí duchové)
- 04:30 Feedermánie (Amuři na boilies)
- 05:00 Viktor Takács (Náboženství a myslivost 2.díl)
- 05:30 XXIII. CACIT evropský pohár maďarských ohařů
- 06:00 Divočina (O lovu slonů)
- 06:30 Pěšáci (Spor o kormorány 1.díl)
- 07:00 Pěšáci (Spor o kormorány 2.díl)
- 07:30 Pěšáci (Spor o kormorány 3.díl)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 1Charted
- 15:00 Radio Top 30
- 17:00 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 1Charted
- 15:00 Radio Top 30
- 17:00 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 TRUESCHOOL
- 12:00 WORKIN’
- 19:00 CZ&SK
- 20:00 GRIME TIME
- 21:00 O BLACK LIST
- 22:00 REWIND! 5. ELEMENT
- 23:00 CHILLIN’
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (52)
- 06:20 Ostře sledovaný vlak (148)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (113)
- 08:20 Nespoutaný anděl (114)
- 09:20 Yago, syn džunle (161)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Námořní hlídka (1)
- 15:55 Wolffův revír (102)
- 16:55 Stefanie (91)
- 17:55 Stefanie (92)
- 18:55 Nespoutaný anděl (115)
- 19:55 Nespoutaný anděl (116)
- 20:55 Wolffův revír (103)
- 21:55 Námořní hlídka (2)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 ROCK SPECIÁL
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 ROCKSPECIÁL
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 METALMANIA
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:00 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Replay 90’
- 22:00 Retro love
- 00:00 AC/DC
- 00:43 Kiss
- 02:38 Various Artists
- 03:00 Ed Sheeran
- 04:45 Chic
- 05:53 Various Artists
- 06:02 David Bowie
- 07:42 The Cure
- 08:42 Florence And The Machine
- 09:10 Pharrell Williams
- 10:46 Green Day
- 11:40 Various Artists
- 12:00 Ed Sheeran
- 13:45 Chic
- 14:53 Various Artists
- 15:00 Metallica
- 17:14 Prince
- 18:15 Depeche Mode
- 19:51 Lana Del Rey
- 20:38 The Strumbellas
- 20:54 Various Artists
- 21:00 Flo Rida
- 21:23 Ellie Goulding
- 21:45 Ellie Goulding
- 23:14 Wolf Alice
- 00:20 Geordie Shore XVII (9)
- 01:05 K popukání XXVII (23)
- 01:30 K popukání XXVII (24)
- 01:55 K popukání XXVII (25)
- 02:15 K popukání XXVII (26)
- 02:40 K popukání XXVII (27)
- 03:00 K popukání XXVII (28)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 20:30 Ridiculousness XXXVIII (33)
- 20:55 K popukání XXXIV (37)
- 21:15 K popukání XXXIV (38)
- 21:40 K popukání XXXIV (41)
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 13:00 Worldwide Hits!
- 20:00 Fresh Out
- 21:00 Taylor Swift Takeover: The Hits!
- 22:00 MTV Top 20
- 05:00 Crazy In Love!
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Rap & R’n’B Jamz
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 We Belong Together! Classic...
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 Premium Kolotoč
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 FOLK KLUB
- 22:53 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 RANNÍ ROZJEZD
- 08:25 COUNTRY
- 08:55 HUDEBNÍ POZDRAVY
- 09:20 ŠLÁGR STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:20 CHVILKA S COUNTRY
- 13:50 CHVILKA S...
- 14:10 NEJ ŠLÁGR ZÁBAVA
- 14:50 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:30 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 18:00 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 20:00 CHVILKA S...
- 20:20 PESNIČKY Z KASÍNA - GALA
- 21:50 ŠLÁGR SILVESTRY
- 22:35 HVĚZDNÉ ŠLÁGROVÁNÍ
- 23:35 NA DOBROU NOC
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 LIDOVKY
- 09:05 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 10:05 ŠLÁGR MARKET
- 11:05 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 11:40 COUNTRY
- 12:20 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 13:10 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 13:50 ŠLÁGR MARKET
- 14:55 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 15:50 POP ZÁBAVA
- 16:20 POP ZÁBAVA
- 16:55 ŠLÁGR SILVESTRY
- 17:25 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 17:55 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 18:35 ŠLÁGR MARKET
- 19:45 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 20:35 STAROPRAŽSKÉ PÍSNIČKY
- 21:05 TELESHOPPING
- 21:20 ČAS NA DECHOVKU
- 21:50 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY