Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:20 Brousko III (100)
- 02:20 Brousko III (101)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 03:25 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (39)
- 12:25 Teleshop (1)
- 12:40 Domek na prérii VI (12)
- 13:40 Ranč Heartland III (6)
- 14:35 Ranč Heartland III (7)
- 15:35 Brousko III (102)
- 16:45 Dcery duchem (40)
- 17:55 Domek na prérii VI (13)
- 18:55 Ranč Heartland III (8)
- 19:55 Domek na prérii VI (13)
- 20:55 Ranč Heartland III (9)
- 21:55 Ranč Heartland III (8)
- 22:50 Ranč Heartland III (9)
- 23:50 Dcery duchem (40)
- 01:20 Zdaleka
- 03:00 Schneider vs. Bax
- 11:05 Bodybuilder
- 12:55 Frankofonie
- 14:30 Cena slávy
- 16:30 Krev mé krve
- 20:10 Sladký útěk
- 22:00 Teddy
- 23:35 Nikdys nebyl
- 01:10 Lily Lane
- 02:50 Sangailino léto
- 09:10 Jaký otec, takový syn
- 11:15 438 dní
- 15:50 Kafarnaum
- 18:05 Ptáci a lidé
- 20:15 Tady Byla Britt-Marie
- 22:00 Dealer III
- 23:50 Láska bez hranic
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Cesta za pokladem
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Sníček (12)
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:45 Bílý tesák (Svět)
- 06:50 Staré pověsti české (20)
- 07:00 Broučci (Velká rodina)
- 07:15 Mach a Šebestová (Vzorné chování)
- 07:25 Já Baryk (6)
- 07:30 Tisíc a jedna noc (Aladinova kouzelná lampa)
- 07:55 Žofka a její dobrodružství (4)
- 10:05 Staré pověsti české (21)
- 10:15 Příběhy kocoura Modroočka (Já a můj dvojnožec)
- 10:25 Mach a Šebestová
- 10:40 Já Baryk (7)
- 10:50 Tisíc a jedna noc (Čarovné schody)
- 11:00 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka zachránila pana Levharta)
- 11:20 Brundibáři (Aby bylo jasno)
- 11:25 O Dorotce (Dorotka a papoušek)
- 11:35 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a mistr Jehlička)
- 12:00 Jan Hus
- 14:00 Dítě
- 15:10 Věčný romantik režisér Jiří Hanibal
- 15:40 Kinosál
- 16:00 Umlčené rty
- 17:40 Kinosál
- 18:00 Karamazovi
- 20:00 Konec starých časů
- 21:40 Restaurant
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Čest a sláva
- 23:30 Teleshopping
- 00:00 Semena zmaru
- 01:25 Byzantium: Upíří příběh
- 03:20 Umělá inteligence
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 00:05 Před Slávou a Korunou (Camilla před Charlesem)
- 00:50 Blitzkrieg
- 01:45 Dešifrované záhady II (Kletba strašidelného domu)
- 02:30 Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných (Záhadné zmizení bitcoinového milionáře)
- 03:10 Jack Rozparovač - Konečný příběh (1)
- 03:55 Když se měnil svět (Tchien-an-men a Pekingské jaro)
- 14:25 Teleshopping
- 15:30 Kissinger
- 17:40 Vietnamská džungle smrti
- 18:55 Dějiny podsvětí (Miami)
- 20:00 8:15 Hirošima
- 21:05 Kudy kráčela smrt (Deník Otto Wolfa)
- 21:25 Ztracená hrobka Nefertiti
- 01:30 Můj otec je šílenec
- 03:15 Grimsby
- 04:30 Extralarge 2: Dělovka
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten - Greatest Action Heroes
- 06:15 Close Up III (7)
- 06:45 Druhý muž
- 08:20 Perfektní romance
- 10:00 Království bílé čarodějnice
- 11:45 Malý indián ve městě
- 13:25 Spartakus (1)
- 14:55 Spartakus (2)
- 16:30 Zelňačka
- 18:15 Ve jménu krále
- 22:00 Noc v Roxbury
- 23:20 Příběhy živých mrtvých (1)
- 00:55 Resident Evil: Zánik
- 02:20 Jezero
- 04:00 Maximální riziko
- 05:30 Hollywood’s Best Film Directors II (2)
- 06:00 Close Up III (2)
- 06:30 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Villains
- 06:40 Zoom In - The Croods: A New Age
- 06:55 Paní Bovaryová
- 09:45 Láska a jiné závislosti
- 11:40 Sloužit Sáře
- 13:20 Kleopatra (1)
- 14:55 Kleopatra (2)
- 16:35 Pravá a levá ruka ďábla
- 18:30 Nevěsta na útěku
- 20:25 Síly temna
- 22:00 Zločinec
- 23:45 Vlak do Pusanu
- 00:20 Červený trpaslík VIII (2)
- 00:55 Tiché místo
- 02:55 Comedy Club II (9)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas III (17)
- 20:00 Moonlight
- 22:30 Comedy Club II (10)
- 23:00 Comedy Club II (11)
- 23:30 Červený trpaslík VIII (2)
- 00:00 Bucket List (Itoshima)
- 00:30 Great World Hotels (One And Only The Palm)
- 01:00 Xplore Oman (FINS)
- 01:30 Backpack (Jaisalmer, India)
- 02:00 10 Days South Africa (Durban)
- 02:30 World Spas (Evason Mai'n, Jordan)
- 03:00 City Breaks (Budapest 2)
- 03:30 Foodicted (Brussels 2)
- 04:00 Bucket List (Ohana)
- 04:30 Backpack (Baku, Azerbaijan)
- 05:00 10 Days South Africa (Kruger National Park)
- 05:30 World Spas (Sarovar Premier, Kerala)
- 06:00 City Breaks (Manchester)
- 06:30 Foodicted (Bangkok 1)
- 07:00 Bucket List (Qura)
- 07:30 City Breaks (Manchester)
- 08:00 Glimpses (Spiti)
- 09:00 World Heritage (Pattadakal and Konark)
- 09:30 Foodicted (Bangkok 2)
- 18:00 Xplore Oman (FINS)
- 18:30 Foodicted (Siem Reap 2)
- 19:00 Bucket List (Itoshima)
- 19:30 Backpack (Jaisalmer, India)
- 20:00 Xplore India (Chhattisgarh 3)
- 20:30 Foodicted (Brussels 1)
- 21:00 Bucket List (Gyokuro Tea)
- 21:30 10 Days South Africa (Cape Town)
- 10:30 Kořeny (Duté srdce)
- 11:20 Živé pláže (Mexiko)
- 16:45 Kořeny (Duté srdce)
- 17:40 Živé pláže (Mexiko)
- 04:23 Královny říše zvířat (Maličké královny džungle)
- 05:11 Obří žraloci
- 06:00 Skvělá farma doktora Pola (Stoletá stodola)
- 06:21 Skvělá farma doktora Pola (Nápad jak stodola)
- 06:42 Jedinečná zvířata - výběr (Lvi a strašci)
- 07:04 Jedinečná zvířata - výběr (Prasata a psi)
- 07:26 Největší zabijáci Afriky VII (Mokřady)
- 00:00 Zoltan, vlčí muž (4)
- 00:45 Lidé z aljašských lesů III (29)
- 01:30 No nazdar! Irwinovi zasahují II (11)
- 02:15 Projekt Kojota Petersona (Noc gekonů)
- 02:38 Projekt Kojota Petersona (Mimozemšťané z divočiny)
- 03:00 Veterinární policie Filadelfie XII (Pomocné ruce)
- 03:45 Záchrana statku III (Smrtelná past v Idahu)
- 22:00 Lidé z aljašských lesů IV (1)
- 23:00 Invaze obřích krokodýlů
- 00:25 Zvláštní a záhadné VI (4)
- 01:10 Filmy a realita IV (3)
- 01:55 Pompeje: dny zkázy
- 02:40 Život v Osvětimi - jeden den
- 03:35 Záhady světových válek (3)
- 16:05 Rok 2022 z vesmíru
- 17:25 Pohledy do historie (19)
- 17:30 Vzpomínky na dávná řemesla (1)
- 20:05 Zvláštní a záhadné VI (5)
- 21:00 Jednoho dne… (1)
- 00:20 Královna čokolády III (8)
- 00:45 Luca vaří italsky II (Prosecco)
- 01:10 David Rocco - Chutě domova (Nedělní oběd)
- 01:35 Markéta na trhu (4)
- 02:00 Programové tipy
- 06:00 Mistrovské pečení VII (Těsto)
- 07:15 Čokoládový ráj (6)
- 07:45 Zákusky Almy Obreganové II (2)
- 16:10 Prostě maso (12)
- 16:40 Markéta na trhu (5)
- 17:10 Justininy francouzské delikatesy (7)
- 17:35 Zachradní kuchyně (9)
- 20:00 Mistrovské pečení VII (Zákusky)
- 21:15 Čokoládový ráj (7)
- 21:45 Zákusky Almy Obreganové II (3)