Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:00 Nápadité proměny: Záchrana domku u jezera (Malý srub u jezera)
- 01:00 Život v Mexiku (Něco menšího v Sayulitě)
- 01:30 Život v Mexiku (Střet kultur v Sayulitě)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XII (6)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XII (7)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVI (Poprvé majiteli domu)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLIX (Současné proti historickému kouzlu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CXLIX (Více místa na kytary)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? VI (Ponořit se do přeprodeje)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? VI (Hrůza na svahu kopce)
- 05:30 Mistři bazénů IV (Hřiště ve stylu kaňonu)
- 06:00 Lovci realit: To nejlepší (Dům na Floridě v centru ruchu)
- 06:30 Lovci realit: To nejlepší (Pomoc! Potřebujeme dům)
- 07:00 Miniaturní luxus II (Žít a pracovat v malém domě)
- 07:30 Miniaturní luxus II (Malá cestovní farma)
- 00:17 Pravidla farmy 4: Chmel pro štěstí (5)
- 00:40 Kuchyně 16: Pojďme udělat oběd (12)
- 01:25 Porážka Bobbyho Flaye 17: Létající lilky (4)
- 01:47 Porážka Bobbyho Flaye 17: Vítězství v mých snech (5)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 17: Nikdy se nevzdát (6)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 17: Čokoládové vítězství (7)
- 02:55 Porážka Bobbyho Flaye 17: Pocity porotce (8)
- 03:17 Porážka Bobbyho Flaye 17: Flayovi na míru (10)
- 03:40 Porážka Bobbyho Flaye 17: Vtípky o Bobbym (11)
- 04:02 Porážka Bobbyho Flaye 17: Porotkyně z Vyřazených (12)
- 04:25 Porážka Bobbyho Flaye 17: Klub vystrašených (13)
- 04:47 Porážka Bobbyho Flaye 18: Soutěž plná skořápek (1)
- 05:10 Pravidla farmy 4: Sklípek není na víno (4)
- 05:35 Pravidla farmy 4: Chmel pro štěstí (5)
- 06:00 Kuchyně 16: Vařit chytře (13)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Dobroty ke sportu (13)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 7: No ne, jarní králíčci a kuřátka! (3)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 27: Hurá na bůček! (3)
- 00:40 Vetřelci dávnověku XV (Deset nejzáhadnějších přístrojů)
- 01:25 Ranč mimozemšťanů III (Poslední skenování)
- 02:10 Válka skladů XV (Kámen, nůžky, vítěz)
- 02:35 Válka skladů XV (Kdo se bojí, nesmí do kóje)
- 03:00 Z ohnivé výhně IX (Gladiátoři kovárny: Bitvy pokračují)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Pod posvátnými chrámy)
- 04:30 Z ohnivé výhně IX (Gladiátoři Kovárny: Viking proti Gladiátorovi)
- 05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (Vzácnější než dinosauří stolička)
- 06:00 Mistři aukcí V (Stroje a zbrojnice)
- 06:20 Mistři aukcí V (Nepotopitelný Ton)
- 06:40 Z ohnivé výhně IX (Gladiátoři kovárny: Bitvy pokračují)
- 07:25 Hvězdy zastavárny XX (Démon obchodu)
- 00:00 Nature Parks (Krugerův národní park)
- 00:48 Global Treasures (Karakorum)
- 01:00 Terra Mystica (Koloseum)
- 01:27 Nature Wonders (Agua Azul)
- 01:38 Planet Terra (Vwaza Marsh)
- 01:43 Global Treasures (Košice)
- 01:54 Planet Terra (Kyjev)
- 02:00 Vista Point (Kapadócia)
- 02:27 On Tour (Cesta po Mato Grosso)
- 02:54 Planet Terra (Národní park Gesäuse)
- 03:00 Gardens of the World (Tradiční belgické arboretum)
- 03:29 Vista Point (Káthmandú)
- 03:55 Planet Terra (Gangtok)
- 04:00 On Tour (Vlak Jakobín)
- 04:29 Vista Point (Florida)
- 04:55 Planet Terra (Naantali)
- 05:00 Vista Point (Údolie Wachau)
- 05:27 Global Treasures (Lukang)
- 05:38 Planet Terra (Uppsala)
- 05:43 Global Treasures (Pevnosť Galle)
- 05:54 Planet Terra (Boyana)
- 06:00 Global Treasures (Palea & Kato Pafos)
- 06:12 Vista Point (Šanský stát)
- 06:38 Global Treasures (Ghadāmis)
- 06:50 Nature Wonders (Kaňon Červená skala)
- 07:00 Cosmos Global (Kulturní metropole 2)
- 07:53 Planet Terra (Národní park Keoladeo)
- 08:00 7 Days (Sýrie)
- 08:53 Planet Terra (Madeira)
- 09:00 Doc Time (Zapomenuté stezky Ticina)
- 09:30 Vista Point (Montreal)
- 10:00 7 Days (Bali)
- 10:55 Planet Terra (Hamburg)
- 11:00 Vista Point (Meknes)
- 11:27 On Tour (Cesta do Dolomitov)
- 11:54 Planet Terra (Dar es Salaam)
- 14:00 Global Treasures (Petra)
- 14:12 Vista Point (Hongkong)
- 14:39 Regio (Okolí Bodminu)
- 14:50 Global Treasures (Kerkouane)
- 15:00 On Tour (Transsibírska magistrála)
- 15:29 Vista Point (Bangkok)
- 15:55 Planet Terra (Köszeg)
- 16:00 Esovision (Zimní krajina)
- 16:27 Global Treasures (Pisa)
- 16:38 Planet Terra (Delta Mekongu)
- 16:43 Global Treasures (Willemstad)
- 16:54 Planet Terra (Znojmo)
- 17:00 Nature Parks (púšť Kalahari)
- 17:48 Nature Wonders (Ledovec Perito Moreno)
- 18:00 On Tour (Nockalmstrasse)
- 18:27 Nature Wonders (Národní park Mesa Verde)
- 18:38 Planet Terra (Pula)
- 18:43 Global Treasures (Aksum)
- 18:54 Planet Terra (Avignon)
- 19:00 Vista Point (Irsko)
- 19:27 Global Treasures (Chur)
- 19:38 Planet Terra (Akhtala)
- 19:43 Global Treasures (Storkyrkan)
- 19:54 Planet Terra (Sighisoara)
- 20:00 On Tour (Plavba po čtyřech řekách)
- 20:27 Vista Point (Kobenhavn)
- 20:54 Planet Terra (Trans-Andská železnice)
- 21:00 Vista Point (New York)
- 21:27 Nature Wonders (Vodopády Krimmler)
- 21:38 Planet Terra (Olsztynek)
- 21:43 Global Treasures (Chrámy Tamil Nadu)
- 21:54 Planet Terra (Lávové pole Dimmuborgir)
- 22:00 Vista Point (Neapolský záliv)
- 22:29 On Tour (Plavba po Níle)
- 22:55 Planet Terra (Belianska jaskyňa)
- 23:00 Travel Logue (Jemen na kole)
- 23:27 Vista Point (Malta)
- 23:54 Planet Terra (Nara)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:30 Motokros
- 01:00 Motokros
- 01:30 Motokros
- 02:00 Cyklistika
- 03:00 Cyklistika
- 04:00 Cyklistika
- 04:30 Motokros
- 05:00 Motokros
- 05:30 Motokros
- 06:00 Motokros
- 06:30 Cyklistika
- 08:30 Triatlon
- 10:00 Cyklistika
- 11:30 Triatlon
- 13:00 Cyklistika
- 14:30 Cyklistika
- 20:00 Judo
- 21:00 Cyklistika
- 22:00 Cyklistika
- 00:00 Cyklistika
- 02:00 Motokros
- 02:30 Motokros
- 03:00 Motokros
- 03:30 Motokros
- 04:00 Triatlon
- 04:30 Cyklistika
- 06:30 Triatlon
- 08:30 Cyklistika
- 10:00 Motokros
- 10:30 Motokros
- 11:00 Motokros
- 11:30 Cyklistika
- 13:00 Triatlon
- 18:00 Motokros
- 18:30 Motokros
- 19:00 Cyklistika
- 20:00 Skoky do vody
- 21:00 Triatlon
- 01:15 Fotbal: Milán - Turín
- 03:30 Fotbal: Hellas Verona - Neapol
- 05:45 Házena, Dare to Rise - Ludovic Fabregas
- 06:00 Házená
- 07:45 Televizní nákupy
- 10:15 MVP
- 11:00 Fotbal: Janov - Inter
- 13:15 Fotbal: Empoli - Monza
- 18:15 Házená
- 20:00 Poker
- 21:00 Fotbal: Barcelona - AC Milán
- 23:00 Fotbal: Lecce Atalanta
- 00:45 Fotbal: Hellas Verona - Neapol
- 03:00 Poker
- 04:00 Poker
- 05:00 Poker
- 06:00 Televizní nákupy
- 08:00 Házená
- 09:45 Zlaté okamžiky
- 12:00 Házená
- 13:45 Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen
- 16:15 Fotbal: Cagliari - Řím
- 18:30 Fotbal: Lecce - Atalanta
- 22:45 Zlaté okamžiky
- 23:00 Házená
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 18:00 Topspeed
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Piok Cars
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:00 Motoring
- 21:30 Topspeed
- 22:00 Martin z Martina
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Piok Cars
- 23:30 Martin z Martina
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 Amazonka Truck
- 19:30 Autožurnál
- 20:00 Za rybami světových moří
- 20:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 21:15 Martin z Martina
- 22:00 EFC
- 00:00 Přednost v jízdě: Wey Coffee 01 (46)
- 00:15 Hraniční jízda podél poledníku (47)
- 00:45 Horský král - maximální zábava z jízdy na venkovské silnici (48)
- 01:45 50 let BMW - slavnost na akci Concorso d’Eleganza Villa d’Este (49)
- 02:15 Rychlé kolo: Ford Focus ST (50)
- 02:45 Rychlé kolo: Manhart MH2 (51)
- 03:15 Rychlé kolo: Porsche 911 GT3 (52)
- 03:40 Supertest elektromobilů: Kia EV9 (53)
- 04:40 Test automobilu: Renault Mégane E-Tech (54)
- 04:45 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (55)
- 05:15 Poklady v garáži (1)
- 05:45 Poklady v garáži (2)
- 06:15 Zpětný chod: Lamborghini Countach & Murcielago (3)
- 06:30 Praví chlapi a jejich bouráky (4)
- 06:45 Rychlé kolo: BMW M6 Coupé (5)
- 07:10 MS v rallycrossu s Mattiasem Ekströmem (6)
- 07:40 Racing Files: Francouzská spojka (7)
- 20:15 Autokvartet (37)
- 21:15 V Land Roveru Afrikou (38)
- 21:45 Rychlé kolo: Ford Focus ST (39)