Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 00:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 2. část)
- 00:45 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Zajímavosti z regionů
- 02:05 Igor Šebo
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Liberecký kraj)
- 05:15 Etiketa (Dary a dárky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 06:30 Na cestě po Languedocu
- 06:59 Studio 6
- 10:00 My všichni školou povinní (13)
- 11:00 Klenoty příhraničí (Pod hrozbou půlměsíce)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Simona Stašová
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Písničky z obrazovky
- 14:45 Neviditelní (11)
- 15:40 Neviditelní (12)
- 16:40 Magnum II (Příběh Elma Zillera)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (1)
- 21:50 Bardotová (3)
- 22:45 Čtvrtá hvězda (9)
- 23:14 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:15 Místo činu - Drážďany (Nemesis)
- 00:20 Podoby lásky a vztahu v různých koutech planety
- 01:35 Zrezivělá krása (Čistírna sira Williama)
- 02:00 Divočina bez hranic (Bieszczadzki Park Narodowy)
- 02:35 Zašlapané projekty (Nevítaný odkaz ševcovské dynastie)
- 02:55 V zajetí železné opony (Výbuchy Vladimíra Hučína)
- 03:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:35 Sabotáž
- 04:00 Normální život
- 04:30 Po trstěnické stezce
- 04:55 Bylo nebylo v Londongradu (3)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 14:15 Vzestup nacistů II (3)
- 15:10 Rodopská magie (1)
- 15:40 Čína na jazyku II (8)
- 16:30 Krásy evropského pobřeží (Léto v Algarve)
- 16:35 1968: Rozdrcení Pražského jara
- 17:05 21. srpen 1968
- 17:50 Začátek konce
- 22:10 Nenapravitelný Belmondo (1)
- 23:05 Roztržitý
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:05 Branky, body, vteřiny
- 00:20 Jezdectví ČR 2024 (Český skokový pohár – Velká cena Jítravy)
- 00:35 Jezdectví ČR 2024 (Mistrovství České republiky v drezuře Zduchovice)
- 00:55 Rally ČR 2024 (Barum Czech Rally Zlín)
- 01:20 Předkvalifikace na MS v basketbalu žen 2026 (Česko - Jižní Korea)
- 03:30 Branky, body, vteřiny
- 03:45 ME v plážovém volejbalu mužů 2024 Nizozemsko (Lotyšsko - Německo)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 Cyklotoulky
- 12:45 Cyklistika ČR 2024 (MTB Cup Ostrava)
- 13:10 XTERRA Prachatice 2024 (XTERRA Prachatice)
- 17:50 Svět motorů
- 23:05 Svět motorů
- 00:02 Ano, šéfe!
- 01:11 Policie v akci
- 02:10 Policie Hamburk XIV (Okouzlující Adinda)
- 03:11 Policie Hamburk XIV (Bezcitnost)
- 04:11 Closer: Nové případy IV (Ohlédnutí 1/5)
- 05:09 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:08 M.A.S.H (32)
- 07:38 M.A.S.H (33)
- 08:08 M.A.S.H (34)
- 08:37 M.A.S.H (35)
- 09:07 Vinaři (Derby)
- 14:28 Policie v akci
- 15:30 Ano, šéfe!
- 16:41 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda IV (Dnes zavřeno)
- 21:35 Polda IV (Výhodná investice)
- 22:50 Show Jana Krause
- 23:56 Ano, šéfe!
- 04:55 Autosalon.tv
- 06:00 Bolek a Lolek vyrážejí do světa (Gran Premio Argentina)
- 06:09 Bolek a Lolek vyrážejí do světa (Hon na gorilu)
- 06:18 Těžká dřina
- 06:45 Prima Partička
- 07:29 Partička Nová krev
- 08:20 Top Gear VI (11)
- 09:21 Top Gear VII (9)
- 20:16 Autosalon.tv
- 21:25 Fotr na tripu VI
- 00:49 Mrtvá hlídka
- 02:50 Ledové tornádo
- 04:40 Námořní vyšetřovací služba XIII (Déja Vu)
- 05:34 M.A.S.H
- 06:26 Příhody Bolka a Lolka
- 06:35 M.A.S.H
- 06:59 M.A.S.H
- 07:28 M.A.S.H
- 07:57 Námořní vyšetřovací služba XIII (Dekomprese)
- 11:38 Holka nebo kluk
- 13:54 Pravá blondýnka 2
- 15:47 Náčelník Velký had
- 17:50 Tenkrát na Východě
- 20:06 Prvotní strach
- 22:52 Nejhorší obavy
- 04:53 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:08 Teď vaří šéf!
- 06:43 Prostřeno!
- 07:46 Ošklivka Katka (Den D)
- 10:02 Prostřeno!
- 10:55 Ano, šéfe!
- 20:04 Osudové léto v Toskánsku
- 22:00 Ošklivka Katka (Kateřina je v koutě)
- 23:10 Tudorovci IV (5)
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a džin)
- 06:05 Hopsasa (Chlebová bašta)
- 06:20 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:55 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:10 Ryšáček Pablo
- 07:15 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:20 Tlapková patrola
- 08:40 Vydrýsek
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Zafari II (6)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:30 Tyjo! To je paráda!
- 10:55 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:15 Olympijská Shaun
- 11:20 Vyber si svůj sport II
- 11:25 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:45 DVA3
- 12:00 Zákony Mila Murphyho II (20)
- 12:25 Kamarádi z koše
- 12:40 Art Ninja
- 13:05 Šmoulové
- 13:30 Bludiště
- 14:00 Superhrdinové
- 14:10 Městečko na moři
- 14:15 Věda je zábava II
- 14:45 Čarodějky školou povinné III (1)
- 15:10 Čvacht
- 15:25 Břinčíci III
- 15:35 Kazubovi!
- 15:45 Bobo
- 15:55 Tyjo! To je paráda!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak vyzrál na kosa)
- 18:55 Zafari II (7)
- 19:20 101 Dalmatinská (1)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:30 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 00:45 Kanadská soda X (4)
- 01:05 Dvořákova Praha 2019 – zahajovací koncert
- 02:40 Ladí neladí
- 03:35 Babylon
- 04:00 Před půlnocí
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Primabalerína v černé Ostravě
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Magický hlas rebelky
- 21:40 Televizní písničky a songy Karla Kryla
- 04:30 Prostřeno v Británii XVIII (38)
- 04:53 Ráj podle Bryana IV (Návštěva Florida Keys)
- 05:34 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Noční Praha
- 06:15 Neuvěřitelné dorty III (25)
- 06:38 Amerika hledá topmodelku XX (Žert a drama)
- 07:19 Tyhle šaty beru! II (Nevěsta to ví nejlépe)
- 07:44 Tyhle šaty beru! II (Klukům vstup zakázán)
- 11:43 Máte doma uklizeno? (1)
- 12:16 Máte doma uklizeno? (2)
- 12:49 Neuvěřitelné dorty III (25)
- 13:20 Neuvěřitelné dorty III (26)
- 13:43 Hledá se táta a máma
- 04:33 Rodinná pouta II (Konečně spolu)
- 06:00 Na zámku
- 06:07 Nikdo není dokonalý
- 06:57 Nikdo není dokonalý
- 07:57 Columbo (Sladká, leč smrtící)
- 09:22 Osudové léto na Mallorce
- 17:12 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen
- 22:07 7 pádů Honzy Dědka
- 23:16 Jak se staví sen
- 01:01 360⁰
- 01:34 Prima Česko
- 02:07 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 02:42 Showtime
- 03:01 7 pádů Honzy Dědka
- 08:00 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:30 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:27 Prima LÉTO
- 14:39 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:14 Počasí
- 15:22 K věci (Miroslav Korecký)
- 15:45 Co na to vaše peněženka
- 15:54 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:27 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 21:30 360⁰
- 04:20 Nezkrotné Portugalsko (Sever)
- 05:23 Prima Svět
- 05:30 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:23 Prima Česko
- 06:48 Prima Svět
- 07:18 Po stopách vylodění v Normandii (Den D)
- 20:00 Rumunsko: Země medvědů
- 21:09 Velké šelmy Serengeti
- 00:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 2. část)
- 00:45 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Zajímavosti z regionů
- 02:05 Igor Šebo
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Liberecký kraj)
- 05:15 Etiketa (Dary a dárky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 06:30 Na cestě po Languedocu
- 06:59 Studio 6
- 10:00 My všichni školou povinní (13)
- 11:00 Klenoty příhraničí (Pod hrozbou půlměsíce)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Simona Stašová
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Písničky z obrazovky
- 14:45 Neviditelní (11)
- 15:40 Neviditelní (12)
- 16:40 Magnum II (Příběh Elma Zillera)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (1)
- 21:50 Bardotová (3)
- 22:45 Čtvrtá hvězda (9)
- 23:14 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:15 Místo činu - Drážďany (Nemesis)
- 00:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 2. část)
- 00:45 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Zajímavosti z regionů
- 02:05 Igor Šebo
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Liberecký kraj)
- 05:15 Etiketa (Dary a dárky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 06:30 Na cestě po Languedocu
- 06:59 Studio 6
- 10:00 My všichni školou povinní (13)
- 11:00 Klenoty příhraničí (Pod hrozbou půlměsíce)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Simona Stašová
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Písničky z obrazovky
- 14:45 Neviditelní (11)
- 15:40 Neviditelní (12)
- 16:40 Magnum II (Příběh Elma Zillera)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (1)
- 21:50 Bardotová (3)
- 22:45 Čtvrtá hvězda (9)
- 23:14 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:15 Místo činu - Drážďany (Nemesis)
- 00:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (18)
- 01:55 Sousedství (13)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (67)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (68)
- 04:20 Zahradní proměny III (15)
- 05:10 Zahradní proměny III (16)
- 06:00 Výleťák (235)
- 06:10 Moje místa (Iva Pazderková)
- 07:15 Případy detektiva Murdocha XII (14)
- 08:10 Zahradní proměny III (17)
- 09:10 Zahradní proměny III (18)
- 20:10 Cukrárna (13)
- 21:30 Pěnička a paraplíčko
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:35 Ulice (4732)
- 09:35 Odznak Vysočina II (V pasti)
- 10:55 Můj přítel Monk V (1)
- 11:50 Tescoma s chutí
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Výměna manželek XIII
- 21:40 Malé lásky III
- 00:00 Gotti
- 02:05 Sex ve městě
- 04:45 Chladné srdce
- 06:05 Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery
- 07:45 Kriminálka Las Vegas VII (Vyhaslý)
- 08:40 Kriminálka Las Vegas VII (Post Mortem)
- 09:40 Černá ovce
- 11:35 Debbie a její parťačky
- 13:40 Teleshopping
- 14:00 Policajt ze školky
- 16:15 Discopříběh
- 18:05 Planeta nezadaných 3
- 22:25 Smrtonosná zbraň 3
- 01:10 Mistři renovací III (19)
- 01:30 Mistři renovací IV (17)
- 01:50 Kachní dynastie V (9)
- 02:35 Spartan: Týmová výzva II (4)
- 03:15 Walker, Texas Ranger IX (1)
- 04:00 Běhej lesy - Bílá
- 04:10 Česká Enduro Serie 2024 - Ještěd
- 04:20 Češi v NHL v sezoně 2023/24
- 04:45 Draft NHL 2024
- 05:05 Walker, Texas Ranger VIII (25)
- 05:50 Strážci hranic: Austrálie V (3)
- 06:35 Mistři zastavárny II (8)
- 07:30 Mistři renovací III (19)
- 07:55 Mistři renovací IV (17)
- 08:25 Kachní dynastie V (9)
- 09:25 Kobra 11 IV (15)
- 11:30 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger IX (1)
- 12:45 Válka skladů XIII (27)
- 13:45 Válka skladů XIII (29)
- 16:35 Kobra 11 IV (17)
- 18:40 Válka skladů XIII (30)
- 19:05 Válka skladů XIV (1)
- 19:35 Mistři zastavárny II (12)
- 20:30 Mistři renovací IV (21)
- 21:20 Kachní dynastie VI (1)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IX (2)
- 23:15 Kobra 11 IV (17)
- 00:30 Teorie velkého třesku VI (12)
- 02:10 Malý Sheldon V (13)
- 02:45 Svět podle Jima II (20)
- 03:25 Americký táta VIII (2)
- 04:05 TELE TELE
- 04:35 Máma IV (8)
- 05:00 Ženatý se závazky (127)
- 05:50 Oggy a škodíci: Nová generace (17)
- 06:35 Bakugan: Evolutions (33)
- 06:45 Přátelé (4)
- 07:40 Máma IV (15)
- 09:20 Malý Sheldon V (17)
- 11:00 Ženatý se závazky (128)
- 12:00 Dva a půl chlapa VIII (9)
- 12:50 Přátelé (4)
- 13:50 Teorie velkého třesku VI (12)
- 15:30 Máma IV (19)
- 17:20 Svět podle Jima II (22)
- 18:15 Dva a půl chlapa VIII (11)
- 19:05 Malý Sheldon V (19)
- 20:00 Teorie velkého třesku VI (16)
- 21:40 Přátelé (6)
- 22:40 Americký táta VIII (4)
- 23:30 Dva a půl chlapa VIII (11)
- 04:30 Co na to Češi
- 05:05 Riskuj!
- 05:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:20 Na lovu II
- 07:20 MasterChef Česko II (15)
- 08:35 Můj přítel Monk IV (16)
- 09:30 Vraždy v Kitzbühelu XV (10)
- 12:25 Teleshopping
- 12:40 MasterChef Česko II (16)
- 13:55 Tescoma s chutí
- 00:30 Nemocnice Chicago Med IX (12)
- 01:20 Moje vysněná svatba
- 02:40 Doktorka Quinnová II (27)
- 03:20 Doktorka Quinnová III (1)
- 04:05 Nemocnice Chicago Med IX (12)
- 04:45 Babicovy dobroty
- 05:15 Ulice (4360)
- 06:50 Hledá se dům pro milionáře: Los Angeles VI (3)
- 08:40 Čarodějky V (4)
- 09:30 Čarodějky V (5)
- 10:20 Oteckovia II (107)
- 12:15 Mateřská láska II (16)
- 16:35 Vyměněné osudy II (83)
- 18:30 Čarodějky V (6)
- 19:20 Čarodějky V (7)
- 20:15 Mateřská láska II (19)
- 21:10 Mateřská láska II (20)
- 04:05 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Fotbal: Erzgebirge Aue - Mönchengladbach
- 12:30 Spade poker show 2024 (13)
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 13:05 PFL 7
- 18:00 Fotbal: DFB - Pokal Highlights (1)
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Spade poker show 2024 (14)
- 19:30 Big Summer Games 2024
- 19:50 Běhej lesy - Bílá
- 16:30 Ligue 1 Highlights (1)
- 17:00 Big Summer Games 2024
- 17:25 Česká Enduro Serie 2024 - Ještěd
- 17:35 Legendy na greenu 2024
- 17:50 Těšíme se na Zápas hvězd 2024
- 18:00 PFL 8
- 01:20 Správy „N“
- 02:10 Góly - body - sekundy
- 02:25 Počasie
- 02:35 Don Matteo (Povedz mi, kto si)
- 03:40 Správy „N“
- 04:35 Góly - body - sekundy
- 04:50 Gastromap
- 05:20 Capri III (11)
- 07:00 Ranné správy
- 10:00 Candice Renoirová V (Mladosť má prednosť)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (12)
- 16:00 Správy
- 16:35 Po Česku na konskom chrbte (Na hrebene hôr)
- 17:05 Doktor z hôr - Nové osudy XIV (Chuť odvahy - 2.časť)
- 17:45 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:15 Rebelové
- 00:10 Správy „N“
- 01:00 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:00 Vstúpte do sveta tanca
- 06:15 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:40 Medvedík Pompon II (Čarovný amulet)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Sliač v bratskom zovretí
- 08:30 Vlny slobody
- 09:00 Nezlomená
- 09:30 Šesťdesiatosmičkár Ján Midžiak
- 10:35 Rekonštrukcia Okupácie
- 15:15 Noc v archíve (Rok 1968)
- 16:20 Zlatá lýra (Zlomové roky)
- 17:25 ŠTB: Prísne tajné: 1968
- 17:50 Spýtaj sa vašich: 68
- 18:30 Večerníček (O mestečku za hradbami "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:40 Medvedík Pompon II (Pomponov expres)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 22:20 Ucho
- 00:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 2. část)
- 00:45 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Zajímavosti z regionů
- 02:05 Igor Šebo
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Liberecký kraj)
- 05:15 Etiketa (Dary a dárky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 06:30 Na cestě po Languedocu
- 06:59 Studio 6
- 10:00 My všichni školou povinní (13)
- 11:00 Klenoty příhraničí (Pod hrozbou půlměsíce)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Simona Stašová
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Písničky z obrazovky
- 14:45 Neviditelní (11)
- 15:40 Neviditelní (12)
- 16:40 Magnum II (Příběh Elma Zillera)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (1)
- 21:50 Bardotová (3)
- 22:45 Čtvrtá hvězda (9)
- 23:14 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:15 Místo činu - Drážďany (Nemesis)
- 00:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 2. část)
- 00:45 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Zajímavosti z regionů
- 02:05 Igor Šebo
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Liberecký kraj)
- 05:15 Etiketa (Dary a dárky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 06:30 Na cestě po Languedocu
- 06:59 Studio 6
- 10:00 My všichni školou povinní (13)
- 11:00 Klenoty příhraničí (Pod hrozbou půlměsíce)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Simona Stašová
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Písničky z obrazovky
- 14:45 Neviditelní (11)
- 15:40 Neviditelní (12)
- 16:40 Magnum II (Příběh Elma Zillera)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (1)
- 21:50 Bardotová (3)
- 22:45 Čtvrtá hvězda (9)
- 23:14 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:15 Místo činu - Drážďany (Nemesis)
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Komentáre dňa
- 05:05 Správy :24
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Koruna Zeme s Michaelou Musilovou
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:00 Ve jménu krve
- 01:25 Mrazivý lov
- 02:50 Detektiv z kuchyně (Otrávené menu)
- 04:05 Černobyl
- 06:35 Rádio Rebelka
- 08:15 Uuups! Noe zdrhnul…
- 09:50 Pojedeme k moři
- 13:15 Božská Florence
- 15:15 Ledová sezóna
- 16:55 Poslední družička
- 20:15 Operace vykoupení
- 22:10 Životní příběh vládce Amazonu
- 23:55 Pojď se mnou
- 00:30 První oddělení II
- 01:05 Policisté v akci
- 01:50 Policisté v akci
- 02:35 Krimi
- 03:00 Noviny
- 03:30 Soudní síň (Studentky)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:50 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:50 Soudní síň (Studentky)
- 09:50 Soudní síň (Chci, co mi patří)
- 10:55 Pod povrchem (38)
- 14:05 Soudní síň (Obyčejná nenávist)
- 15:05 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 17:00 Soudní síň (Vrať mi miláčka!)
- 17:55 Soudní síň (Krize středního věku)
- 20:20 Poslední sezóna 3
- 21:30 Skutečné příběhy (Dohazovačka)
- 00:20 Survivor
- 01:25 Aj múdry schybí
- 02:35 Rodinné prípady
- 03:20 Susedské prípady
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:15 Reflex
- 08:35 Susedia (Horáreň)
- 09:15 Susedia (Víkend)
- 09:45 Svokra
- 10:40 V mene zákona
- 11:05 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia (Ruja)
- 12:50 Búrlivé víno (81)
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (82)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože
- 22:00 Utajený šéf II
- 23:35 Partička
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (7)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (8)
- 20:20 Dům snů (14)
- 21:10 Dům snů IV (10)
- 22:00 Dům snů III (18)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (8)
- 23:50 Utajený šéf - USA VIII (6)
- 00:00 Gabby Petito a její příběh
- 01:25 Kill room
- 03:00 Sisu
- 04:30 Štěstí chodí po šálcích
- 06:00 Ženy sobě
- 08:05 Mr. Turner
- 10:30 Lásky čas
- 12:30 Napečeno s láskou
- 13:55 Kong: Ostrov lebek
- 15:50 Godzilla
- 20:00 Láska napříč věkem
- 21:55 Sektor III (2)
- 22:55 Bostonský škrtič
- 02:05 Veřejní nepřátelé
- 04:20 Velký útěkář
- 06:00 Šmoulové 2
- 07:45 (J)elita ze střídačky 2
- 09:15 Mistrovské dílo
- 10:50 Přátelé III (18)
- 11:10 Přátelé III (19)
- 11:35 Pán prstenů: Návrat krále
- 14:50 Před kamerou XXI (33)
- 15:20 Sázka na nejistotu
- 17:30 Birdman
- 19:30 Sympatizant (3)
- 20:30 Sympatizant (Chceme dobré repliky)
- 21:30 Zóna zájmu
- 23:15 Láska a smrt (Střety)
- 00:45 Motel smrti
- 02:10 Mělas to vědět (6)
- 03:15 Zimní král (3)
- 04:15 Matky a jiné lásky
- 06:00 Prci, prci, prcičky - svatba
- 07:35 Andělé a démoni
- 12:05 Kašlu na lásku
- 13:50 Ztracený král
- 15:40 Víly z Inisherinu
- 18:20 Nesvá II (3)
- 18:50 Nesvá II (4)
- 19:25 Sex ve městě IV (Zločin a trest)
- 19:55 Sex ve městě IV (Můj počítač, mé já)
- 20:25 Sex ve městě IV (Sex na venkově)
- 21:00 Malý Sheldon VII (13)
- 21:20 Malý Sheldon VII (14)
- 21:45 Vlajka smrti II (Živá pocho)
- 22:10 Mrtví neumírají
- 23:55 Sektor III (2)
- 00:10 Soukromá pustina
- 02:10 Irské sbohem
- 02:35 Utajený
- 04:30 Tanec na rozloučenou
- 06:00 Respekt
- 07:45 Kino Sabaja
- 09:25 Karaoke
- 11:10 Nevěsta deště
- 12:50 Soukromá pustina
- 14:50 Host u večeře
- 16:30 Kino Sabaja
- 23:25 Petržel
- 00:45 Horké letní noci
- 02:35 Směna
- 04:00 Prokletí nepláčou
- 06:00 Aféra Thomase Crowna
- 07:55 BlacKkKlansman
- 10:10 Matrix Revolutions
- 12:20 Robocop 3
- 14:05 Když Harry potkal Sally
- 15:40 Než skončí noc
- 19:00 Mutt
- 20:30 Patagonie v nás
- 22:20 Hadí plyn
- 00:00 Policajti z L. A. (Díl 5)
- 00:40 Policajti z L. A. (Díl 6)
- 01:20 Tyto lesy jsou prokleté (Přišlo to z lesa a domek u jezera)
- 02:05 Tyto lesy jsou prokleté (Viděl jsem to přistávat)
- 02:50 Legendy minulosti s Megan Foxovou (Stonehenge: Léčivé kameny)
- 03:30 Legendy minulosti s Megan Foxovou (Vikingské válečnice)
- 10:35 Noční šachová partie
- 12:35 Smallville (Nehoda)
- 13:30 Smallville (Cizíma očima)
- 16:25 Super drbna (Pilot)
- 17:20 Super drbna (Nedělní odpoledne)
- 20:00 Láska nebeská
- 21:55 Uklízečka (Díl 4)
- 22:50 Uklízečka (Díl 5)
- 23:45 Malá Oděsa
- 00:00 Mezi dimenzemi
- 01:35 Karmouzská válka
- 03:25 Lukas
- 05:25 Sniff a zloděj
- 06:55 Ostrov pokladů
- 11:05 Devátý život Luise Draxe
- 13:15 Kdyby tisíc klarinetů
- 16:05 Hra bez pravidel
- 18:00 Život je život
- 20:00 Nejlepší ženská mého života
- 21:50 Film na přání
- 00:10 Klub 27
- 01:40 Temné svědomí
- 03:15 Hnutí odporu
- 08:30 Tunel do Číny
- 10:05 Když byla Dolly Parton má matka
- 11:40 Pytel mouky
- 14:45 Zamračené dny
- 16:40 Bůh masakru
- 18:00 To jsem já
- 19:25 Poslední závod
- 21:00 Komplikované osudy
- 22:30 97 minut
- 00:10 Existenz
- 01:45 Králové léta
- 03:20 Sbal prachy a jeď
- 05:25 Vyhlášení války
- 07:05 Dobrodružství Tedyho Stonese
- 08:35 Čekání na Anyu
- 10:20 Armáda jednoho
- 11:50 Kočka
- 15:20 Festival pana Rifkina
- 16:50 Králové hor
- 18:25 Opening Night
- 20:00 Julieta
- 21:40 Láska navždy
- 23:15 Králičí nora
- 00:10 Přestávka ve vysílání
- 04:50 Strážce majáku
- 06:25 Děti bez hranic
- 07:55 Starověká hysterie: Dobrodružství povrchních Římanů
- 09:25 Asterix a Olympijské hry
- 11:20 Církevní basketbal
- 12:55 Vysněný život
- 14:35 Leonie
- 16:20 Neprůstřelný plán
- 17:55 Písečný muž
- 21:00 Vrásky
- 22:30 Krvácející srdce
- 23:55 Přestávka ve vysílání
- 00:10 Vraždy podle abecedy
- 01:45 Syčák Hesher
- 03:25 Lidé, které možná znáš
- 05:45 Bradův život
- 07:50 Criminal Games by Agatha Christie (15)
- 09:50 Květy války
- 11:50 Bobule
- 20:00 Nebezpečná chůva
- 21:50 Podnájemník
- 23:45 Pěkně hnusný lidi
- 00:35 The Last Day of August
- 01:50 The Last Man On Earth
- 03:15 Revenge Of The Zombies
- 04:15 Soldier Jane
- 05:30 End of Program
- 06:00 Lassie - The Painted Hills
- 07:10 A Christmas Wish
- 08:35 Go West
- 09:55 Our Quarantine
- 11:20 The Overlanders
- 12:50 I Could Be Your Grandmother
- 13:10 Flesh And Fury
- 14:30 Day
- 15:50 A Woman's Life
- 17:55 Africa Screams
- 19:15 Corpse Vanishes
- 20:20 Shoulder Arms
- 21:00 Who Killed Teddy Bear
- 22:30 Death And The Knight
- 23:05 Carnival of Souls
- 00:20 WILD AUSTRALIA WITH RAY MEARS (EP. 04)
- 00:45 THE CHILD POLICE FROM INDIA
- 01:40 CROC LABYRINTH
- 02:30 ZENITH (EP. 13)
- 03:00 PATHS OF READING
- 03:50 COLONIES UNDER THE SEA
- 08:00 OF BOATS AND MEN (EP. 05)
- 08:55 A DOG'S LIFE
- 09:40 MONGOLIA, STEPPES EMIRATE
- 12:40 MY DUBAI EP. (3)
- 13:05 MY DUBAI EP. (4)
- 13:35 KYUCHU: WHERE THE GREEN TEA GROWS
- 16:40 GREAT WHITE CODE RED
- 17:30 MINDWORKS (ALTERED VIEWS)
- 17:55 RACE OF LIFE (EP. 10)
- 18:25 RACE OF LIFE (EP. 11)
- 18:50 ROLL ON CINEMA
- 19:45 DEPLETED URANIUM
- 20:40 GROSSLOCKNER KING OF THE HIGH ALPS
- 21:35 ZENITH (EP. 10)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 FASHIONBOX TAKES NYC (9)
- 15:30 FASHIONBOX TAKES NYC (10)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (2)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (9)
- 19:00 GRAN CANARIA 2021
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (17)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (18)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (47)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (48)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 CANDIES
- 04:15 Hip Show S5 EP14
- 04:40 Hip Show S5 EP13
- 05:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:15 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:15 King of Kings Grand Prix 20.04.2024
- 07:50 Superkombat Fighting Championship
- 00:00 CAPE EPIC 2018 (3)
- 00:30 CAPE EPIC 2018 (4)
- 01:00 HELLAS RALLY RAID 2021
- 01:30 HOW TO BUILD A RACE CAR
- 02:00 BOARD STORIES SURFING (1)
- 02:30 BOARD STORIES SURFING (2)
- 03:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (13)
- 03:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (14)
- 10:00 GEARING UP 2020 (10)
- 10:30 GEARING UP 2020 (11)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (1)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (2)
- 12:00 SPORTS MAX (45)
- 12:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 13:00 RACING THE WORLD (1)
- 13:30 RACING THE WORLD (2)
- 14:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 14:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 15:00 KITE MASTERS 2018 (4)
- 15:30 KITE MASTERS 2018 (5)
- 16:00 GP RACING 2022 (46)
- 16:30 GP RACING 2022 (47)
- 17:00 WORLD OF WATERSPORTS (31)
- 17:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 18:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (17)
- 18:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (18)
- 19:00 RACEMAX MOTORSPORTS (20)
- 19:30 RACEMAX MOTORSPORTS (21)
- 20:00 INSIDE SAILING 2020 (10)
- 20:30 INSIDE SAILING 2020 (11)
- 21:00 CAPE EPIC 2018 (3)
- 21:30 CAPE EPIC 2018 (4)
- 22:00 AUTOSPEED 2019 (18)
- 22:30 AUTOSPEED 2019 (19)
- 23:00 SAILING TO TOKYO 2018 (4)
- 23:30 SAILING TO TOKYO 2018 (5)
- 00:10 FOOD UNKNOWN (PHILIPPINES)
- 01:05 THE RED LIST (CHEETAHS)
- 01:50 THE LAST DESCENT
- 02:35 FOOD UNKNOWN (FINLAND)
- 03:30 MAX FOODIE : ROME (5)
- 03:55 VISITING (AUSTRALIA)
- 08:30 ROAD LESS TRAVELED MONTENEGRO
- 09:25 SKYSCRAPER IN 51 DAYS
- 16:20 ISLAND HUNTER (JAMAICA)
- 17:10 ROAD LESS TRAVELED (MEXICO)
- 20:15 INK THERAPY (10)
- 21:00 THE ROYAL ROADS OF THE INCAS
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Electric Jam
- 23:00 Street Buzz
- 00:15 Vnútri Buckinghamského paláca (2)
- 01:05 Téma (167)
- 01:45 Storočie v obrazoch (5)
- 02:45 Veľkolepé veľkomestá (1)
- 03:45 Ja, národ (1)
- 05:05 Tajné vojny (2)
- 05:55 Superkonštrukcie (1)
- 06:45 Dlhá cesta k vojne (2)
- 07:50 Doslova
- 08:30 Telenákup (3)
- 08:40 Rok 1968: Bod zlomu (1)
- 09:35 Len peniaze nestačia (23)
- 12:10 Život vo vesmíre (3)
- 13:00 Telenákup (1)
- 13:10 Absolventi Baťovej školy práce (2)
- 13:45 Vraždy v raji (4)
- 14:35 Téma (170)
- 15:15 Zákon a poriadok (1)
- 16:15 Telenákup (2)
- 16:25 Život vo vesmíre (2)
- 17:15 Môj život v hitlerovskom Nemecku (2)
- 18:15 Hitlerov prevrat v roku 1923 (1)
- 19:10 Telenákup (4)
- 19:20 Doslova
- 20:00 Sadnite si, prosím (28)
- 20:40 Vyrobené na Slovensku (2)
- 20:50 Travelistan (29)
- 21:10 K-FUN (34)
- 00:20 Naše zprávy
- 00:35 VIP svět
- 00:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:00 Na plac!
- 02:35 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:55 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (15)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Lhář na plný úvazek
- 22:00 Poklad z půdy
- 23:15 Cyranův poloostrov (15)
- 23:50 Intim Night
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:10 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:30 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 00:50 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:50 Česká tajenka
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:00 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:25 Poklad z půdy
- 17:55 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Thabo a případ Nosorožec
- 22:05 Most (3)
- 23:25 Jak to dopadlo!?
- 04:25 Talkshow Tomáše Magnuska: M.Dolinová, K.Brožová, J.Sochor, R.Kekely
- 05:40 A11 Cesta na Olymp: Artur Omarov, řecko-římský zápasník
- 06:10 Ústecký zpravodaj
- 06:20 Magazín ze Strakonicka
- 06:35 Olomoucký magazín
- 07:00 Lipnožurnál
- 07:15 Magazín z Orlickoústecka
- 07:30 Týden z jihu Čech
- 07:50 Petrovický zpravodaj
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:45 Michael V. Show
- 23:50 Dobrý večer s A11: repríza
- 00:45 Zelenáč VI (10)
- 01:25 Tým SEAL V (5)
- 02:10 Tým SEAL V (6)
- 02:50 Tým SEAL V (7)
- 03:35 Tým SEAL V (8)
- 04:20 Macgyver V (9)
- 05:05 Macgyver V (10)
- 06:00 Profil zločinu VII (7)
- 07:05 Námořní vyšetřovací služba XVI (24)
- 08:00 Xena (24)
- 08:55 Profil zločinu VII (6)
- 12:10 A-Team III (6)
- 13:05 Námořní vyšetřovací služba XVI (24)
- 14:00 Xena (24)
- 15:00 Profil zločinu VII (8)
- 16:05 Profil zločinu VII (9)
- 17:20 A-Team III (7)
- 20:00 Xena II (1)
- 21:00 Ztracený svět (15)
- 21:55 Ztracený svět (16)
- 22:50 Společnost Adventure (11)
- 23:45 Společnost Adventure (12)
- 00:45 Ztracený svět III (11)
- 01:40 Lovci pokladů III (5)
- 02:25 Lovci pokladů III (6)
- 03:10 Totalcar V (9)
- 03:35 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (9)
- 10:00 Ztracený svět III (10)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Ztracený svět III (10)
- 13:55 A-Team III (12)
- 15:00 Lovci pokladů III (7)
- 16:00 Lovci pokladů III (8)
- 17:00 Ztracený svět III (11)
- 17:55 Ztracený svět III (12)
- 18:55 Xena III (10)
- 19:55 A-Team III (13)
- 20:55 Ztracený svět III (12)
- 21:55 Lovci pokladů III (7)
- 22:55 Lovci pokladů III (8)
- 23:50 Xena III (10)
- 01:00 Brousko III (101)
- 02:05 Brousko III (102)
- 02:55 Seriálový tip (1)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (40)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii VI (13)
- 13:35 Ranč Heartland III (8)
- 14:30 Ranč Heartland III (9)
- 15:30 Brousko III (103)
- 16:35 Dcery duchem (41)
- 18:00 Domek na prérii VI (14)
- 19:00 Ranč Heartland III (10)
- 20:00 Ranč Heartland III (11)
- 20:55 Domek na prérii VI (14)
- 22:00 Ranč Heartland III (10)
- 22:55 Ranč Heartland III (11)
- 23:55 Dcery duchem (41)
- 01:10 Teddy
- 02:45 Nikdys nebyl
- 11:10 Ulice v Palermu
- 12:50 Profesoři zločinu
- 14:40 Psí srdce
- 16:05 Vyšší moc
- 18:10 Vozka smrti
- 20:05 Černé duše
- 22:00 Rodinná oslava
- 23:55 Teddy
- 01:30 Dealer III
- 03:25 Láska bez hranic
- 09:20 Lily Lane
- 11:00 Někdo to rád zahalené
- 12:35 Volej mámu!
- 14:20 Synonyma
- 16:30 Tady Byla Britt-Marie
- 18:10 Kafarnaum
- 20:25 Bratři Lumiérové
- 22:00 Amatéři
- 23:45 Vejdi do prázdna
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Cesta za pokladem
- 06:10 Kikirikí
- 06:20 Sníček (13)
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 Bílý tesák (Jméno)
- 06:55 Staré pověsti české (21)
- 07:00 Příběhy kocoura Modroočka (Já a můj dvojnožec)
- 07:20 Mach a Šebestová (Policejní pes)
- 07:30 Já Baryk (7)
- 07:35 Tisíc a jedna noc (Čarovné schody)
- 10:05 Staré pověsti české (Kutnohorští havíři)
- 10:10 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bělovous Zrzunda)
- 10:20 Mach a Šebestová
- 10:40 Já Baryk (8)
- 10:45 Tisíc a jedna noc (Příběh lstivé Dalíly)
- 11:00 Žofka a její dobrodružství (6)
- 11:20 Brundibáři (Konzerva)
- 11:25 O Dorotce (Dorotka a ježibaba)
- 11:35 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a ovčák)
- 12:00 Evropa tančila valčík
- 13:45 Filmové minuty
- 16:00 Příliš hlučná samota
- 17:35 Kinosál
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Sny na neděli
- 19:25 Kinosál
- 19:35 Mach a Šebestová (Školní výlet, Člověk neandrtálský)
- 20:00 U snědeného krámu
- 21:35 Kubula a Kuba Kubikula
- 22:00 Tři chlapi v chalupě
- 23:35 Teleshopping
- 10:20 Labyrint záhad (Neviditelní vrazi)
- 10:45 Lovci zázraků (3)
- 22:10 Strašidelná setkání (8)
- 23:25 Netvor z Austrálie
- 08:25 Princezna Diana (Holka z Norfolku)
- 09:20 54 hodin
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Pohřebiště laguny Truk
- 20:00 Enigma Sfingy
- 21:05 Kudy kráčela smrt (Narozený jako vězeň...)
- 21:25 Utajovaná historie Dne D
- 00:10 Troppo (1)
- 01:10 Tenkrát v Mexiku
- 02:40 Jezero
- 11:40 Mythica: Čaroděj
- 13:15 Rozhádaní dědicové
- 14:50 Dokonalý šéf
- 16:30 Twilight sága: Zatmění
- 18:30 Dva výtečníci
- 22:00 Stíny minulosti
- 23:35 Saw 3
- 01:35 Dalších 48 hodin
- 03:05 Smlouva na zabití
- 09:15 Hrbáč
- 11:30 Million Dollar Baby
- 13:40 Božská relikvie 2
- 15:35 Noe
- 17:55 Tristan a Isolda
- 20:00 Let
- 22:15 Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel
- 23:55 Jezero
- 00:20 Červený trpaslík VIII (3)
- 00:55 Overlord
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas III (18)
- 22:00 Comedy Club II (12)
- 22:30 Comedy Club II (13)
- 23:00 Comedy Club II (14)
- 23:30 Červený trpaslík VIII (3)
- 00:00 Bucket List (Gyokuro Tea)
- 00:30 10 Days South Africa (Cape Town)
- 01:00 Xplore Oman (Wadi Bin Khalid)
- 01:30 Backpack (Jodhpur and Nimaj, India)
- 02:00 Foodicted (Bangkok 1)
- 02:30 10 Days South Africa (Kruger National Park)
- 03:00 Backpack (Ganja, Azerbaijan)
- 03:30 World Spas (Sarovar Premier, Kerala)
- 20:00 World Spas (Evason Mai'n, Jordan)
- 20:30 Foodicted (Brussels 2)
- 21:00 Bucket List (Ohana)
- 21:30 10 Days South Africa (Durban)
- 22:00 City Breaks (Budapest 2)
- 22:30 Backpack (Baku, Azerbaijan)
- 23:00 World Spas (Evason Mai'n, Jordan)
- 23:30 Foodicted (Brussels 2)
- 10:30 Země skřítků (Život lemura)
- 11:20 Živé pláže (Havaj)
- 16:45 Země skřítků (Život lemura)
- 17:40 Živé pláže (Havaj)
- 04:31 Tajemná krása Evropy (Polsko)
- 05:16 Jedinečná zvířata - výběr (Prasata a psi)
- 05:38 Jedinečná zvířata - výběr (Lvi a strašci)
- 06:00 Jedinečná zvířata - výběr (Mývalové a chobotnice)
- 06:21 Jedinečná zvířata - výběr (Nosorožci a sovy)
- 06:44 Skvělá farma doktora Pola (To snad bééé!)
- 07:05 Skvělá farma doktora Pola (Přichází zima)
- 07:26 Hadi ve městě X (Super had)
- 00:25 Zvláštní a záhadné VI (5)
- 01:10 Filmy a realita IV (4)
- 01:55 Je tohle možné?! - Neuvěřitelný svět VII (1)
- 02:40 Jednoho dne… (1)
- 03:35 Záhady světových válek (4)
- 04:25 Za mřížemi: Nejkrutější věznice světa II (3)
- 05:15 Biblické záhady (2)
- 06:00 Afrika z výšky (1)
- 07:05 Fantastické inženýrství (3)
- 10:00 Život v sevření mrazu VI (4)
- 11:00 Afrika z výšky (1)
- 14:00 Pohledy do historie (8)
- 14:05 Fikce, nebo pravda III (1)
- 15:05 Život v sevření mrazu VI (4)
- 16:05 Zvláštní a záhadné VI (4)
- 17:00 Fikce, nebo pravda IV (3)
- 20:05 Zvláštní a záhadné VI (6)
- 21:00 Jednoho dne… (2)
- 00:20 Královna čokolády III (9)
- 00:45 Luca vaří italsky II (Bazalka)
- 01:10 David Rocco - Chutě domova (Snacky)
- 01:35 Markéta na trhu (5)
- 02:00 Programové tipy
- 06:00 Mistrovské pečení VII (Zákusky)
- 07:15 Čokoládový ráj (7)
- 07:45 Zákusky Almy Obreganové II (3)
- 10:20 Královna čokolády III (9)
- 10:50 Luca vaří italsky II (Bazalka)
- 11:15 David Rocco - Chutě domova (Snacky)
- 11:40 Prostě maso II (1)
- 16:10 Prostě maso II (1)
- 16:40 Markéta na trhu (6)
- 17:10 Justininy francouzské delikatesy (8)
- 17:35 Zachradní kuchyně (10)
- 20:00 Mistrovské pečení VII (Botanika)
- 21:15 Čokoládový ráj (8)
- 21:45 Zákusky Almy Obreganové II (4)
- 00:15 Vražedné město II (Castor, AB)
- 01:00 Vraždy: Hodiny na zabití V (Diamanty nejsou věčné)
- 01:45 Motiv k vraždě (Zabiják na Southside)
- 02:05 Motiv k vraždě (Jihoafrický škrtič)
- 02:30 Soudní kamera IV (80. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera IV (81. epizoda)
- 03:25 Po prvních 48 hodinách XIV (Řetězec smrti)
- 00:00 Souboj na pláži IV (Pohostinné pobřeží)
- 01:00 Život v Mexiku (Létání ve výškách v Cabo San Lucas)
- 01:30 Život v Mexiku (Z Cali do Cabo San Lucas)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XII (Miliony v Massachusetts)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XII (Pro milovníky a vítěze loterie)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVII (Pohodlí nad kanálem)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLIX (Vysněný dům ve West End v Atlantě)
- 04:00 Hledáme nemovitost CXLIX (Ustájení koní v Jižní Karolíně)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? VII (Ošidná dohoda)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? VII (Výměna pokojů)
- 05:30 Mistři bazénů IV (Bazén u golfového hřiště)
- 06:00 Luxus za babku (Komoru se spíží, prosím)
- 07:00 Oprava domů v rodném městě II (Seznamte se s Fort Morgan)
- 08:00 Renovační pohotovost (4)
- 09:00 Renovační pohotovost (5)
- 00:40 Kuchyně 20: Protiklady se přitahují (1)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 7: Jarní romance (4)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 27: Co sis nadrobil, to si sněz (5)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 27: 25 ingrediencí nebo méně (6)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Tacos, panáky a kotlety (16)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Sytá klasika (17)
- 03:40 Velká soutěž pojízdných restaurací 16: Poslední kolo (8)
- 04:25 Strašidelné výrobky z perníku 2: Palermo (1)
- 05:10 Strašidelné výrobky z perníku 2: Los Angeles (2)
- 06:00 Kuchyně 20: Výhry všedních večerů - 1. část (2)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Koktejly a předkrmy (15)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 7: Jarní děti (5)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 27: Svaly v kuchyni (7)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Prázdnota za každou cenu)
- 01:25 Válka skladů XV (Yolo Bolo!)
- 01:45 Válka skladů XV (Stanton v místě, kde pracujete)
- 02:10 Válka skladů XV (Trvalé bydliště Fullerton)
- 02:35 Mistři aukcí V (Puky za babku)
- 03:00 Mistři aukcí V (Whiskey Business)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Chytit zástavu)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Svět ve střehu)
- 00:00 7 Days (Holland)
- 00:53 Planet Terra (Impian Jaya Ancol)
- 01:00 Global Treasures (Angkor Thom)
- 01:12 Vista Point (Kós)
- 01:38 Global Treasures (Národný park Gauja)
- 01:50 Modern Times Wonders (Chrám La Sagrada Familia)
- 02:00 Global Treasures (Petra)
- 02:12 Vista Point (Hongkong)
- 02:39 Regio (Okolí Bodminu)
- 02:50 Global Treasures (Kerkouane)
- 03:00 On Tour (Transsibírska magistrála)
- 03:29 Vista Point (Bangkok)
- 03:55 Planet Terra (Köszeg)
- 04:00 Esovision (Zimní krajina)
- 04:27 Global Treasures (Pisa)
- 04:38 Planet Terra (Delta Mekongu)
- 04:43 Global Treasures (Willemstad)
- 04:54 Planet Terra (Znojmo)
- 05:00 Nature Parks (púšť Kalahari)
- 05:48 Nature Wonders (Ledovec Perito Moreno)
- 06:00 Nature Parks (Krugerův národní park)
- 06:48 Global Treasures (Karakorum)
- 07:00 Terra Mystica (Koloseum)
- 07:27 Nature Wonders (Agua Azul)
- 07:38 Planet Terra (Vwaza Marsh)
- 07:43 Global Treasures (Košice)
- 07:54 Planet Terra (Kyjev)
- 10:00 On Tour (Vlak Jakobín)
- 10:29 Vista Point (Florida)
- 10:55 Planet Terra (Naantali)
- 11:00 Vista Point (Údolie Wachau)
- 11:27 Global Treasures (Lukang)
- 11:38 Planet Terra (Uppsala)
- 11:43 Global Treasures (Pevnosť Galle)
- 11:54 Planet Terra (Boyana)
- 12:00 On Tour (Nockalmstrasse)
- 12:27 Nature Wonders (Národní park Mesa Verde)
- 12:38 Planet Terra (Pula)
- 12:43 Global Treasures (Aksum)
- 12:54 Planet Terra (Avignon)
- 13:00 Vista Point (Irsko)
- 13:27 Global Treasures (Chur)
- 13:38 Planet Terra (Akhtala)
- 13:43 Global Treasures (Storkyrkan)
- 13:54 Planet Terra (Sighisoara)
- 14:00 On Tour (Plavba po čtyřech řekách)
- 14:27 Vista Point (Kobenhavn)
- 14:54 Planet Terra (Trans-Andská železnice)
- 15:00 Vista Point (New York)
- 15:27 Nature Wonders (Vodopády Krimmler)
- 15:38 Planet Terra (Olsztynek)
- 15:43 Global Treasures (Chrámy Tamil Nadu)
- 15:54 Planet Terra (Lávové pole Dimmuborgir)
- 16:00 Vista Point (Neapolský záliv)
- 16:29 On Tour (Plavba po Níle)
- 16:55 Planet Terra (Belianska jaskyňa)
- 17:00 Travel Logue (Jemen na kole)
- 17:27 Vista Point (Malta)
- 17:54 Planet Terra (Nara)
- 20:00 7 Days (Sýrie)
- 20:53 Planet Terra (Madeira)
- 21:00 Doc Time (Zapomenuté stezky Ticina)
- 21:30 Vista Point (Montreal)
- 22:00 7 Days (Bali)
- 22:55 Planet Terra (Hamburg)
- 23:00 Vista Point (Meknes)
- 23:27 On Tour (Cesta do Dolomitov)
- 23:54 Planet Terra (Dar es Salaam)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Triatlon
- 02:00 Cyklistika
- 03:00 Cyklistika
- 04:00 Snooker
- 06:30 Cyklistika
- 08:30 Snooker
- 10:00 Cyklistika
- 11:30 Snooker
- 13:00 Cyklistika
- 14:30 Cyklistika
- 18:00 Tenis
- 20:00 Snooker
- 22:00 Cyklistika
- 00:00 Cyklistika
- 02:00 Snooker
- 03:00 Snooker
- 04:00 Cyklistika
- 06:30 Snooker
- 08:30 Cyklistika
- 10:00 Snooker
- 11:30 Cyklistika
- 13:00 Tenis
- 14:00 Snooker
- 16:00 Tenis
- 18:00 Snooker
- 19:30 Cyklistika
- 05:30 Superenduro, sestřih, Francie
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Lausanne - FR Gottéron
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Házená: THW Kiel - Magdeburg
- 15:00 Fotbal: Lazio - Venezia
- 19:45 Zlaté okamžiky
- 20:00 Fotbal, Serie A, Full Impact
- 20:30 Fotbal: Janov - Inter
- 22:45 MVP
- 23:30 Box: Ali - Miteff 1961
- 00:00 Fotbal: Juventus - Como
- 02:15 Fotbal: Parma - Fiorentina
- 04:30 Fotbal: Serie A
- 05:30 Superenduro, sestřih, Francie
- 06:00 Poker
- 07:00 Poker
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Fotbal: Real Madrid - Barcelona
- 11:00 Televizní nákupy
- 12:00 Fotbal: Janov - Inter
- 14:15 Fotbal: Lazio - Venezia
- 16:30 Superenduro, sestřih, Francie
- 17:00 Tenis
- 19:00 Tenis
- 21:00 Tenis
- 23:00 Fotbal: Lecce - Atalanta
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 18:00 Topspeed
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Piok Cars
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:00 Motoring
- 21:30 Topspeed
- 22:00 Martin z Martina
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Piok Cars
- 23:30 Martin z Martina
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 Amazonka Truck
- 19:30 Autožurnál
- 20:00 Za rybami světových moří
- 20:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 21:15 Martin z Martina
- 22:00 EFC
- 00:15 Racing Files: Francouzská spojka (46)
- 00:45 Blochovy rozbory (47)
- 01:30 Přednost v jízdě: Wey Coffee 01 (48)
- 01:45 Hraniční jízda podél poledníku (49)
- 02:10 Autokvartet (50)
- 03:10 V Land Roveru Afrikou (51)
- 03:40 Zprávy (52)
- 03:45 Rychlé kolo: Ford Focus ST (53)
- 04:15 Rychlé kolo: Manhart MH2 (54)
- 04:45 Rychlé kolo: Porsche 911 GT3 (55)
- 05:10 Zprávy (56)
- 05:15 Testovací tým: Ford Explorer PHEV vs. Land Rover Defender PHEV (1)
- 05:35 Test automobilu: VW Tiguan (2)
- 05:40 Přednost v jízdě: Porsche Cayman GT4 e-Performance (3)
- 05:55 Zprávy (4)
- 06:00 Sedm nejrychlejších (5)
- 06:15 Garáž 21 (6)
- 06:45 Poklady v garáži (7)
- 07:15 Poklady v garáži (8)
- 07:45 Zpětný chod: Lamborghini Countach & Murcielago (9)
- 16:10 Test automobilu: VW Tiguan (27)
- 16:15 Přednost v jízdě: Porsche Cayman GT4 e-Performance (28)
- 16:30 Zprávy (29)
- 16:35 Sedm nejrychlejších (30)
- 16:50 Garáž 21 (31)
- 17:15 Poklady v garáži (32)
- 17:45 Poklady v garáži (33)
- 22:45 V Land Roveru Afrikou (43)
- 23:15 Rychlé kolo: Ford Focus ST (44)
- 23:40 Zprávy (45)
- 23:45 Rychlé kolo: Manhart MH2 (46)
- 00:00 Noční program
- 09:00 LIV Greenbrier
- 14:00 D+D REAL Czech Masters
- 19:00 LIV Greenbrier
- 22:30 D+D REAL Czech Masters
- 00:00 Feedermánie (Amuři na boilies)
- 00:30 Nový muškař (24)
- 01:00 DAIWA (Velmi divoce)
- 01:30 Dva dny (dvě jezera - Lov kaprů na jezerech Kastély park)
- 02:00 V jednotě s přírodou (Slavné myslivecké oblasti 1.díl)
- 02:30 V jednotě s přírodou (Slavné myslivecké oblasti 2.díl)
- 03:00 V jednotě s přírodou (Vztah mezi správou lovné zvěře a hospodařením)
- 03:30 Kolem řeky Kriš s Reviczkym (3)
- 04:00 MTC Baits (Naladěni na záběr)
- 04:30 IX. Hethland Cup
- 05:00 Balázs Hajba (Poprvé pod africkým nebem 1.díl)
- 05:30 Balázs Hajba (Poprvé pod africkým nebem 2.díl)
- 06:00 Balázs Hajba (Poprvé pod africkým nebem 3.díl)
- 06:30 VII. Halcatraz Cup (Levelek 2024)
- 07:00 Nový muškař (22)
- 07:30 TopMix (Rybářská dobrodružství - Kapři západního kanálu Balatonu)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 YouTube Chart
- 18:00 Óčko hity
- 19:00 Czech dance tour
- 19:05 Óčko hity
- 20:00 O Black List
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 YouTube Chart
- 18:00 Óčko hity
- 19:00 Czech dance tour
- 19:05 Óčko hity
- 20:00 O Black List
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 16:00 Best of THE BEST
- 17:00 80’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 23:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 16:00 Best of THE BEST
- 17:00 80’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 23:00 Devadesátky
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 GRIME TIME
- 12:00 WORKIN’
- 18:00 TRIPLESHOT
- 19:00 SPOTIFY CZECH LIST
- 20:00 R&B JAMMIN’
- 21:00 US TOP CHART
- 22:00 CHILLIN’
- 23:00 REWIND! 5. ELEMENT
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (60)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (156)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (127)
- 08:20 Nespoutaný anděl (128)
- 09:20 Barvy lásky (8)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Námořní hlídka (7)
- 15:55 Wolffův revír (110)
- 16:55 Stefanie (107)
- 17:55 Stefanie (108)
- 18:55 Nespoutaný anděl (129)
- 19:55 Nespoutaný anděl (130)
- 20:55 Wolffův revír (111)
- 21:55 Námořní hlídka (9)
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 METALMANIA
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 METALMANIA
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 TO BYL RO(C)K
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:00 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 00:00 Peter Gabriel
- 02:14 Lady Gaga
- 02:40 Various Artists
- 03:00 Kanye West
- 03:22 Jessie J
- 03:44 Jessie J
- 05:12 ABBA
- 06:02 David Gilmour
- 08:36 Gregory Porter
- 09:36 Alice Cooper
- 10:56 Avril Lavigne
- 11:50 Various Artists
- 12:00 Kanye West
- 12:22 Jessie J
- 12:44 Jessie J
- 14:12 ABBA
- 15:01 30 Seconds To Mars
- 16:30 The Killers
- 17:45 Pet Shop Boys
- 18:26 Robert Plant
- 19:52 LL Cool J
- 20:38 Various Artists
- 21:00 The Cure
- 22:00 Toto
- 23:54 Various Artists
- 00:20 Geordie Shore XVIII (9)
- 01:05 K popukání XXVIII (17)
- 01:30 K popukání XXVIII (18)
- 01:55 K popukání XXVIII (19)
- 02:15 K popukání XXVIII (20)
- 02:40 K popukání XXVIII (21)
- 03:00 K popukání XXVIII (22)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 14:40 K popukání XXV (29)
- 15:05 Ideální pár - Británie (2)
- 15:55 Ideální pár - Británie (3)
- 20:30 Ridiculousness XXXVIII (19)
- 20:55 K popukání XXXV (37)
- 21:15 K popukání XXXV (38)
- 21:40 K popukání XXXV (40)
- 22:00 Výzva: Souboj hvězd II (6)
- 22:45 Mistr jehly VIII (6)
- 23:30 Geordie Shore XVIII (10)
- 00:00 2004: Wrapped!
- 01:00 VMA 2024: The Nominees!
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 13:00 Worldwide Hits!
- 15:00 MTV Top 20
- 17:00 Pink: The Hits
- 18:00 Fresh Out
- 19:00 2014 Wrapped!
- 20:00 VMA 2024: The Nominees!
- 21:00 Club Hits! 00s Vs 10s Top 50
- 05:00 Chillout Zone
- 06:00 Top 40 Anthems Of Y2K2!
- 09:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Supermassive Rock Anthems!
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Rap & R’n’B Jamz
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 VIP KLUB REPRIZA
- 22:30 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 CHVILKA S...
- 08:35 PRO DOBROU NÁLADU
- 09:10 ZLATÁ DESÍTKA
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:20 ZLATÁ DESÍTKA
- 16:05 LEGENDA ŠLÁGRU
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:30 CHVILKA S...
- 18:00 TUHLE JSEM NAPSAL JÁ
- 19:15 NEJ ŠLÁGR ZÁBAVA
- 19:45 HRAJEME SI...
- 20:20 MALÁ NEBO VELKÁ
- 23:20 DOBROU NOC
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:15 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 ČAS NA PÍSNIČKU
- 09:20 COUNTRY
- 10:00 ŠLÁGR MARKET
- 11:00 POP ZÁBAVA
- 11:55 EVERGREENY
- 12:35 POP ZÁBAVA
- 13:05 ŠLÁGR MARKET
- 14:10 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 15:10 CHVILKA S...
- 15:40 HARMONIKY
- 16:15 ČAS NA DECHOVKU
- 17:20 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 18:10 ŠLÁGR MARKET
- 19:20 TO NEJLEPŠÍ Z MUZIKY
- 19:55 NEJVĚTŠÍ ŠLÁGR PECKY
- 20:45 SLOVENSKÝ POZDRAV
- 21:10 HARMONIKY
- 21:55 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět III (Kamarád)
- 00:20 Gumballův úžasný svět III (Světec)
- 00:30 Gumballův úžasný svět III (Spolek)
- 00:45 Gumballův úžasný svět III (Spoiler)
- 00:55 Gumballův úžasný svět III (Časomíra)
- 01:10 Gumballův úžasný svět III (Nikdo)
- 01:14 Lamput III (Hubená příšera)
- 01:25 Gumballův úžasný svět VI (Lektvar)
- 01:35 Gumballův úžasný svět VI (Vedlejší)
- 01:50 Gumballův úžasný svět VI (Proměna)
- 02:00 Gumballův úžasný svět VI (Porozumění)
- 02:10 Gumballův úžasný svět VI (Inzerát)
- 02:20 Gumballův úžasný svět VI (Nezastižený)
- 02:35 Gumballův úžasný svět VI (Drama)
- 02:45 Gumballův úžasný svět VI (Kámošky)
- 02:55 Gumballův úžasný svět VI (Doupě)
- 03:05 Gumballův úžasný svět VI (Ticho)
- 03:15 Gumballův úžasný svět VI (Budoucnost)
- 03:25 Gumballův úžasný svět VI (Přání)
- 03:35 Gumballův úžasný svět VI (Továrna)
- 03:50 Gumballův úžasný svět VI (Vzpoura)
- 04:00 Gumballův úžasný svět VI (Hlídání)
- 04:10 Gumballův úžasný svět VI (Cennost)
- 04:20 Gumballův úžasný svět VI (Srdce)
- 04:30 Gumballův úžasný svět VI (Strašáci)
- 04:40 Gumballův úžasný svět VI (Kámoši)
- 04:50 Gumballův úžasný svět VI (Agent)
- 05:05 Gumballův úžasný svět VI (Rozhodování)
- 05:15 Gumballův úžasný svět VI (Síť)
- 05:25 Gumballův úžasný svět VI (Inspektor)
- 05:35 Gumballův úžasný svět IV (Návrat)
- 05:45 Gumballův úžasný svět IV (Nepřítel)
- 06:00 Craig od potoka III (Stážistka Jessica)
- 06:10 Craig od potoka IV (Za mostem)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! VII (Liga Spravedlnosti hledá talent: Edice Taneční skupiny, část první)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! VII (Liga Spravedlnosti hledá talent: Edice Taneční skupiny, část druhá)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VII (Nakrm mě)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VII (Zajíc v pytli)
- 07:20 Bakugan
- 07:30 Bakugan
- 07:45 Mezi námi medvíďaty II (Rexfordův Nektar)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty II (Grizzův dokument)
- 08:15 Mladí Titáni do toho! VII (Koupací sezóna)
- 08:25 Mladí Titáni do toho! VII (Podomní piráti)
- 08:35 Mladí Titáni do toho! VII (Kyle)
- 08:50 Mladí Titáni do toho! VII (Televizní rytíř)
- 09:00 Mladí Titáni do toho! VII (Za chvíli budeme zpátky)
- 09:15 Mladí Titáni do toho! VII (Přírodní plyn)
- 09:25 Mladí Titáni do toho! VII (Poloviční Led)
- 09:35 Mladí Titáni do toho! VII (Partitura)
- 09:50 Mladí Titáni do toho! VII (Jump City rock)
- 10:00 Mladí Titáni do toho! VII (365)
- 10:15 Mladí Titáni do toho! III (Kočičí zalíbení)
- 10:25 Mladí Titáni do toho! III (Den nohou)
- 10:45 Mladí Titáni do toho! III (Cena zubů)
- 10:55 Mladí Titáni do toho! III (Croissant)
- 10:58 Mladí Titáni do toho! II
- 11:15 Mladí Titáni do toho! III (Peprný život)
- 11:20 Mladí Titáni do toho! III (Špagetalčík)
- 11:40 Mladí Titáni do toho! III (Nikdy se nerozhoduj sám)
- 11:50 Mladí Titáni do toho! III (Hej ty, nezapomeň nezapomenout)
- 11:55 Mladí Titáni do toho! III (Čtvrtá stěna)
- 12:15 Mladí Titáni do toho! III (40%, 40%, 20%)
- 12:25 Mladí Titáni do toho! III (Pohádky naruby)
- 12:35 Mladí Titáni do toho! III (Rozsudek)
- 12:50 Mladí Titáni do toho! III (Zvířecí proměna)
- 12:55 Mladí Titáni do toho! III (Strašidelný taneček)
- 13:10 Mladí Titáni do toho! III (Beast Boyovy narozeniny!)
- 13:20 Mladí Titáni do toho! III (Černý pátek)
- 13:40 Craig od potoka (Hmyzí město)
- 13:50 Craig od potoka (Zkratka)
- 14:05 Craig od potoka (Záchranná mise)
- 14:15 Craig od potoka (Nárok na pařez)
- 14:30 Totální Dramarama II (Ďábelské cviky)
- 14:40 Totální Dramarama II (Pudingokalypsa)
- 14:55 Totální Dramarama II (Supl Máma)
- 15:05 Totální Dramarama II (Muši Mon Mony)
- 15:10 Lamput IV (Knihovna)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! VII (Břišní matematika)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! VII (Bezplatná výhoda)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! VII (Hledá se Aquaman)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! VII (Dokonalá show)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Moderní rodina doby kamenné)
- 16:30 Mezi námi medvíďaty (Leďák géniem)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Slavnostní den)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Lesorožka)
- 17:05 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a Žabí princ)
- 17:15 Pan Magoo (Ostrov dinosaurů)
- 17:20 Pan Magoo (Santův pomocníček)
- 17:30 Pan Magoo (V srdci kráteru)
- 17:45 Craig od potoka II (V tónině potoka)
- 17:55 Craig od potoka III (Země je láva!)
- 18:05 Craig od potoka III (Rada od potoka: Operace Včelí roj)
- 18:20 Craig od potoka III (Zloděj kol)
- 18:30 Craig od potoka III (Craig z pláže)
- 18:45 Ben 10 II (Volte Zomboza)
- 18:55 Ben 10 II (Dron)
- 19:05 Ben 10 II (Bláznivé safari)
- 19:25 Totální Dramarama III (Souboj maminek)
- 19:35 Totální Dramarama III (Karmagedon)
- 19:45 Lamput IV (Dračí bratři)
- 19:55 Mladí Titáni do toho! II
- 20:05 Mladí Titáni do toho! II
- 20:15 Mladí Titáni do toho! II
- 20:35 Bakugan
- 20:45 Bakugan
- 21:00 Gumballův úžasný svět III (Protiva)
- 21:10 Gumballův úžasný svět III (Vejce)
- 21:25 Gumballův úžasný svět III (Triangl)
- 21:35 Gumballův úžasný svět III (Peníze)
- 21:55 Gumballův úžasný svět (Třetí)
- 22:05 Gumballův úžasný svět (Dluh)
- 22:20 Gumballův úžasný svět (Nátlak)
- 22:30 Gumballův úžasný svět (Obrázek)
- 22:45 Gumballův úžasný svět (Zodpovědnost)
- 23:00 Gumballův úžasný svět (Šaty)
- 23:15 Gumballův úžasný svět (Lenoch)
- 23:25 Gumballův úžasný svět (Duch)
- 23:40 Gumballův úžasný svět (Záhada)
- 23:50 Gumballův úžasný svět (Apríl)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings (Ranger Lemming)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings (Halloween Bear)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings (Clean Bear)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings (Wandering Spirits)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings (Mirror, Mirror On The Wall)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings (Grizzy The Wizard)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings (Moonwalk Bear)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (What a Stinker)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (Compost to Go)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Dare for more)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (Who's Eating Mushton)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Smash House)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Play Day)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Looneyburg Lights Part 1)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Looneyburg Lights Part 2)
- 02:50 Batwheels (Ride Along)
- 03:00 Batwheels (Wheels Just Wanna Have Fun)
- 03:15 Batwheels (When You're A Jet)
- 03:25 Batwheels (Tough Buff Blues)
- 03:35 Batwheels (The Dark Night)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings III (Breathless)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings III (Ancient Brainteaser)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings III (Couch Wrestling)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings III (Goldrush)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings III (Theft Reactions)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings III (High Tension Fireflies)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings III (Skull of Discord)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings IV (Star Of The Day)
- 04:50 Tom and Jerry (Ice Ice Paradise)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz (No Sleep Sleepover)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz (Lion Catches a Bug)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz (Tik Tok and Tin Man)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz (If I Only Had Some Brawn)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz (The Beast Royales)
- 06:00 Grizzy and The Lemmings III (Neither Yin, Nor Yang)
- 06:05 Grizzy and The Lemmings III (Mechatronics Bear)
- 06:10 Grizzy and The Lemmings III (Tai Chi Lemmings)
- 06:25 Grizzy and The Lemmings III (Fireworks Cabin)
- 06:30 Grizzy and The Lemmings III (Diving In The Wild)
- 06:40 Grizzy and The Lemmings III (Choco-Coco)
- 06:45 Grizzy and The Lemmings III (Parasailing Fishing)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings IV (Jungle Rhythm)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings IV (The Grizming)
- 07:15 Grizzy and The Lemmings III (Musical Battle)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings III (Yummy Pirates)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings III (Sea Excursion)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings III (Sand Lemmings)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings III (Non-Peaceful Coaching)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings III (Bear In Troubled Waters)
- 08:10 Grizzy and The Lemmings III (Earthquake-Proof Bear)
- 08:15 Grizzy and The Lemmings III (The Spirit Of Competition)
- 08:30 Grizzy and The Lemmings III (Odd-Job Crab)
- 08:35 Grizzy and The Lemmings III (Ordeal Of Comfort)
- 08:40 Grizzy and The Lemmings III (Outboard Cabin)
- 08:50 Moley: Squirm & Manny (Dance Off, Part 2)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series II (Caring Bean)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series II (Opera Bean)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series II (Taxi Bean)
- 09:35 Mr Bean: The Animated Series II (Muscle Bean)
- 09:45 Moley: Squirm & Manny (The Ring)
- 10:00 Lucas the Spider (I Can't See You)
- 10:05 Lucas the Spider (To Catch A Fly)
- 10:10 Lucas the Spider (Sliding)
- 10:15 Lucas the Spider (Spinning Webs)
- 10:30 Lucas the Spider (I'm Taking You In)
- 10:35 Lucas the Spider (Something Up There)
- 10:45 Lucas the Spider (Home Sweet Home)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings IV (Jungle Rhythm)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings IV (The Grizming)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings III (Musical Battle)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings (Jurassic Bear)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings (Extreme Fitness)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings (Domestic Robots)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings (Mass Control)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Looney Science)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Sea School)
- 12:25 The Tom and Jerry Show V (The Not So Ugly Duckling)
- 12:35 The Tom and Jerry Show V (A Treehouse Divided)
- 12:40 The Tom and Jerry Show V (Crazy For Ewe)
- 12:55 The Tom and Jerry Show V (Tommy Appleseed)
- 13:00 The Tom and Jerry Show V (Doghouse Rock)
- 13:10 The Tom and Jerry Show V (Downsizing)
- 13:15 The Tom and Jerry Show V (Lord Spike)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series III (Spa Day)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series III (Charity Bean)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series III (Bean Encore)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series III (Mobile Home)
- 14:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Favourite Things)
- 14:30 Lucas the Spider (Bye Bye Bee)
- 14:35 Lucas the Spider (Jeepers Peepers)
- 14:40 Lucas the Spider (House is Breathing)
- 14:55 Lucas the Spider (Boingo)
- 15:00 Lucas the Spider (Findley's Bad Day)
- 15:10 Lucas the Spider (You Rang)
- 15:15 Lucas the Spider (Do You Speak Dance)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (The Confident Mushlet)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables II (What A Snail Wants)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Squirreled Away)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (Looney Science)
- 16:30 Tom and Jerry Meet Sherlock Holmes
- 17:20 The Tom and Jerry Show (Just Plane Nuts)
- 17:30 The Tom and Jerry Show II (Reward if Lost)
- 17:40 The Tom and Jerry Show (Pets Not Welcome)
- 17:50 Moley: Squirm & Manny (The Plant)
- 18:00 Batwheels (Harley Did It)
- 18:10 Batwheels (A Tale of Two Bibis)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings IV (Jungle Rhythm)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings IV (The Grizming)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings III (Musical Battle)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings II (Balloon Bear)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings II (Bear Pillow)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings II (Hooks and Loops Bear)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings II (Fast Workout)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables II (The Confident Mushlet)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables II (What A Snail Wants)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series (Spring Clean)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series (No Pets)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series (Ray of Sunshine)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series (Birthday Bear)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings III (Tough Medicine)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings III (Domestic Shaolin)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings III (Peaceable Enemies)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings III (The Legend Of The Lemmings)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings III (Dragons & Bears)
- 21:40 Grizzy and The Lemmings III (Bamboo Warfare)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings III (Bear In The Clouds)
- 22:00 Alice & Lewis (The Smile Contest)
- 22:10 Alice & Lewis (Achoo!)
- 22:30 Alice & Lewis (Echo Monster)
- 22:40 Alice & Lewis (A Very Magic Magic Wand)
- 22:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About When I Grow Up)
- 23:00 Bugs Bunny Builders II (The Easter Bunnies)
- 23:10 Bugs Bunny Builders II (Junior)
- 23:25 Bugs Bunny Builders II (Looney Moon)
- 23:35 Bugs Bunny Builders II (Glamp Out)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings II (Camping in the Wild)
- 00:15 Spongebob v kalhotách V (Zakázané hambáče / Bratranec Stenly)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Patrikova domalená)
- 01:00 Tajemství Hunterových III (Narozeninový dárek)
- 01:20 Tajemství Hunterových III (Podivný dům)
- 01:45 Victorious (Hvězda Woku)
- 02:05 Victorious (Domácí úkol)
- 02:30 iCarly II (iDvojčata)
- 02:50 iCarly II (iTajemství dingo studia)
- 03:10 Tajemství Hunterových (V Přestrojení)
- 03:35 Tajemství Hunterových (Sofie)
- 03:55 Nej a Nejnejka (Nádech písečné propasti / Jako bratr)
- 04:15 Nej a Nejnejka (Podivné peníze / Zatřes se)
- 04:35 44 koček II (Policejní kočky Terry a Polda)
- 04:50 44 koček II (Velikonoční hra)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Deserted)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Podzemí / Dům her)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Podzemí / Prohlídka)
- 06:00 Šmoulové (Šmouloboardy / Skopičiny s opičkou)
- 06:25 Šmoulové (Létající eso / Dva asistenti)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Naval prachy / Honba za domem)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Extrémní pečení / Druhý sledující)
- 07:50 Casagrandovi III (Pokušení / Stop drbům)
- 10:00 Spongebob v kalhotách IX (Prodáno / Koláčky štěstí)
- 10:25 Spongebob v kalhotách X (SpongeBobova restaurace / Plankton dostal kopačky)
- 10:55 Spongebob v kalhotách XII (Rukostrašák / Dovolená)
- 11:25 Spongebob v kalhotách IX (Práce pro Perlu / Dva palce dolů)
- 11:55 Spongebob v kalhotách XI (Důl na hořčici / Nákupní seznam)
- 00:20 Jelení Skvadra (Mrňousové / Zkouška nového paliva)
- 00:45 Jelení Skvadra (Jelení parohy / Bobule)
- 01:10 Tlapková patrola VIII (Tlapky zachraňují slepičí tulipán / Tlapky zastavují Ikstrémního žraloka)
- 01:30 Tlapková patrola VIII (Tlapky zachraňují skokana / Tlapky zachraňují lososa)
- 01:55 Tlapková patrola VIII (Tlapky versus Jauky-Tlapka / Tlapky zachraňují zářivou párty)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci VII (Blaze and The Monster Machines #722)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci VII (Blaze and The Monster Machines #723)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci VII (Blaze and The Monster Machines #724)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci VII (Blaze and The Monster Machines #725)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci VII (Blaze and The Monster Machines #726)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci (Plamínek slávy 1)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci (Plamínek Slávy 2)
- 04:50 Tlapková patrola II (Tlapky štěkají s Dinosaury)
- 05:15 Tlapková patrola III (Tlapky Vypouští Džina / Tlapky Zachraňují Provazochodce)
- 05:35 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Zlatou Horečku / Tlapky Zachraňují Tlapkátor)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci II (Ohnivý Brouček)
- 06:25 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují kapustňáka / Tlapky zachraňují snídani)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví most)
- 07:15 DORA (Potíže s dortíkem)
- 07:30 DORA (Vrčící syčící vytí)
- 07:50 Velká show malého žraločátka II (Potíže se slimákem Bunnym / Život s Chumbym)
- 10:05 Prasátko Peppa (Nejlepší kamarádka)
- 10:10 Prasátko Peppa (Papoušek Polly)
- 10:15 Prasátko Peppa (Schovávaná)
- 10:20 Prasátko Peppa (Brýle)
- 10:25 Prasátko Peppa (Maminka Prasátko je v práci)
- 10:35 Prasátko Peppa (Přehazovaná s prasátkem)
- 10:40 Prasátko Peppa (Tatínek ztratil brýle)
- 10:45 Prasátko Peppa (Zahradničení)
- 10:50 Prasátko Peppa (Škytavka)
- 10:55 Prasátko Peppa (Kola)
- 10:56 Velká show malého žraločátka (Jedno přání za všechny ryby / Zápas ve žraločím stylu)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví školu / Parta staví vodní kanál)
- 11:50 Rubble a jeho parta (Parta staví hvězdárnu / Parta staví lanový sjezd.)
- 12:20 Tlapková patrola II (Tlapky Nechávají Marshalla Doma / Tlapky Zachraňují Jelínka)
- 12:45 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují volby / Tlapky zachraňují bublinkové opičky)
- 13:15 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují ubreptanou patrolku / Tlapky zachraňují historii Adventure Bay)
- 13:45 Rubble a jeho parta (Parta staví stodolu pro selátko / Parta staví obří ranvej)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta s Máršlem staví hasičskou stanici.)
- 14:30 DORA (Ztracené barvy duhy)
- 14:50 DORA (Botičkův gumičkový míček)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Paddington a malování / Jak Paddington našel zakopaný poklad)
- 15:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Sedm superpotravin / Úžasný portrét)
- 15:55 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Stěhovací mise / Barbabrightův vynález)
- 16:20 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Jeden den princeznou / Barbabouovo dobrodružství)
- 16:50 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Superpsa / Tlapky Zachraňují Ryderova Robota)
- 17:20 Rubble a jeho parta (Tlapky staví obří cykloprodejnu! / Parta staví senza vanu)
- 17:40 DORA (Krokodýlí sbohem / Stánek s empanadou)
- 17:55 DORA (Jestli sedne bota / Piňatová oslava)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Paddington a skříň / Jak Paddington pomáhal s domácím úkolem)
- 20:30 Tlapková patrola VIII (Tlapky zastavují super-shaker / Tlapky zachraňují létající farmářský dům)
- 20:55 Tlapková patrola VIII (Tlapky zachraňují krabicovou pevnost / Tlapky zachraňují cestovatele Travise před Velkým Billem)
- 21:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Koťátka)
- 21:40 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Sny a fantazie / Snílkové)
- 22:10 Prasátko Peppa III (Knihovna)
- 22:15 Prasátko Peppa III (Karavan)
- 22:20 Prasátko Peppa III (Prázdniny v karavanu)
- 22:25 Prasátko Peppa III (Kompost)
- 22:35 Tlapková patrola VIII (Tanec s Lukem Starsem / Tlapky zachraňují nezbednou chobotničku)
- 22:55 Tlapková patrola VIII (Tlapky zachraňují koťata i prťata / Tlapky zachraňují skleník)
- 23:25 Tlapková patrola VIII (Tlapky zachraňují Goodwayovy na vodě / Tlapky zachraňují pojízdnou mazlíčko-myčku.)
- 23:55 Jelení Skvadra (Super-řepa / Magnetický vítr)
- 00:00 Kluk, holka atd. (85)
- 00:10 Kluk, holka atd. (86)
- 00:20 Škola Vikingů (2)
- 00:25 Ghostforce (7)
- 00:50 Ghostforce (8)
- 01:10 Tým Tiki (7)
- 01:35 Tým Tiki (8)
- 01:55 Tým Tiki (9)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (27)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (28)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (29)
- 03:25 Ghostforce (3)
- 03:45 Ghostforce (4)
- 04:05 Tým Tiki (23)
- 04:30 Tým Tiki (24)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (1)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (2)
- 05:35 Kluk, holka atd. (85)
- 05:45 Kluk, holka atd. (86)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (116)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (117)
- 06:55 Blue (132)
- 07:05 Blue (133)
- 07:10 Blue (134)
- 07:25 Blue (135)
- 07:30 Blue (129)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (31)
- 14:20 Příšerky v rachotě (14)
- 14:45 Příšerky v rachotě (15)
- 15:15 Blue (20)
- 15:20 Blue (21)
- 15:30 Blue (22)
- 15:40 Blue (23)
- 15:50 Blue (24)
- 15:55 Blue (25)
- 16:10 Kiff (22)
- 16:35 Kiff (23)
- 17:00 Kouzelná beruška a černý kocour (57)
- 17:25 Kouzelná beruška a černý kocour (61)
- 17:55 Greenovi ve velkoměstě (51)
- 18:25 Greenovi ve velkoměstě (52)
- 18:50 Greenovi ve velkoměstě (53)
- 19:20 Greenovi ve velkoměstě (54)
- 19:50 Blue (89)
- 19:55 Blue (90)
- 20:00 Blue (91)
- 20:10 Blue (92)
- 20:20 Blue (93)
- 20:30 Blue (94)
- 20:35 Blue (95)
- 20:50 Příšerky v rachotě (5)
- 21:15 Příšerky v rachotě (6)
- 21:45 Jessie (39)
- 22:15 Jessie (50)
- 22:40 U Raven Doma (88)
- 23:10 U Raven Doma (89)
- 23:40 Kluk, holka atd. (87)
- 23:50 Kluk, holka atd. (88)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (2)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (3)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (4)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (36)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (37)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (38)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (42)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (43)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (44)
- 04:00 Eureka! (4)
- 04:30 Eureka! (5)
- 05:00 Eureka! (6)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (58)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (59)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (60)
- 07:00 Bluey (124)
- 07:10 Bluey (125)
- 07:20 Bluey (126)
- 07:30 Bluey (127)
- 07:40 Bluey (128)
- 07:50 Bluey (129)
- 08:00 Bluey (130)
- 08:10 Bluey (131)
- 08:20 Bluey (132)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (55)
- 09:00 Minnie's Winter Bow Show
- 10:00 Firebuds (6)
- 10:30 Alice's Wonderland Bakery (11)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (45)
- 11:30 SuperKitties (26)
- 12:00 Pupstruction (6)
- 12:30 Bluey (138)
- 12:40 Bluey (139)
- 12:50 Bluey (140)
- 13:00 Bluey (141)
- 13:10 Bluey (142)
- 13:20 Bluey (143)
- 13:30 Firebuds (8)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (50)
- 14:30 The Lion Guard (13)
- 15:00 The Lion Guard (14)
- 15:30 SuperKitties (2)
- 16:00 Pupstruction (7)
- 16:30 Pupstruction (8)
- 17:00 Bluey (124)
- 17:10 Bluey (125)
- 17:20 Bluey (126)
- 17:30 Bluey (127)
- 17:40 Bluey (128)
- 17:50 Bluey (129)
- 18:00 SuperKitties (19)
- 18:30 Sofia The First (75)
- 19:00 Sofia The First (76)
- 19:30 Bluey (96)
- 19:40 Bluey (97)
- 19:50 Bluey (98)
- 20:00 Bluey (99)
- 20:10 Bluey (100)
- 20:20 Bluey (101)
- 20:30 SuperKitties (22)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (57)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (12)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (4)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (20)
- 23:00 PJ Masks (64)
- 23:25 PJ Masks (65)
- 23:50 PJ Masks (66)
- 00:13 Bořek stavitel (35)
- 00:23 Bořek stavitel (36)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (26)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (1)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (2)
- 01:12 Inui (44)
- 01:20 Hurá za hádankou (2)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (26)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (1)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (4)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (31)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (32)
- 02:55 Chuck a přátelé (25)
- 03:07 Chuggington (24)
- 03:17 Chuggington (25)
- 03:29 Angelína balerína (13)
- 03:42 Angelína balerína (14)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (3)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (4)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (38)
- 04:38 Bořek stavitel (42)
- 04:48 Bořek stavitel (43)
- 05:01 Hurá za hádankou (8)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (35)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (36)
- 05:49 Požárník Sam (7)
- 06:00 Trojčata (54)
- 06:07 Trojčata (55)
- 06:14 Trojčata (56)
- 06:25 Bing (5)
- 06:32 Bing (6)
- 06:39 Bing (7)
- 06:46 Bing (8)
- 06:55 Grisu (9)
- 07:08 Tilda (25)
- 07:15 Tilda (26)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (2)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (39)
- 07:47 Caillou (25)
- 07:58 Caillou (26)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (25)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (26)
- 08:35 Doodleboo (42)
- 08:40 Doodleboo (43)
- 08:45 Doodleboo (44)
- 08:50 Doodleboo (45)
- 08:55 Doodleboo (46)
- 09:05 Superzajíčci (19)
- 09:13 Superzajíčci (20)
- 09:20 Superzajíčci (21)
- 09:31 Hurá za hádankou (6)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (16)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (17)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (18)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (25)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (26)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (25)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (26)
- 10:39 Harry a jeho dinosauři (51)
- 10:50 Harry a jeho dinosauři (52)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (13)
- 11:18 Pettson a Fiškus (12)
- 11:30 Pettson a Fiškus (13)
- 11:43 Grisu (19)
- 11:54 Grisu (20)
- 12:07 Daisy a Ollie (24)
- 12:14 Daisy a Ollie (25)
- 12:21 Daisy a Ollie (26)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (16)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (17)
- 12:52 Bing (41)
- 13:00 Bing (42)
- 13:08 Bing (43)
- 13:20 Trojčata (71)
- 13:27 Trojčata (72)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (5)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (18)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (19)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (20)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (2)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (3)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (2)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (2)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (3)
- 15:00 Kipper (2)
- 15:09 Kipper (3)
- 15:19 Simon (52)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (2)
- 15:38 Superzajíčci (10)
- 15:46 Tilda (1)
- 15:53 Tilda (2)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (52)
- 16:16 Pettson a Fiškus (13)
- 16:29 Caillou (1)
- 16:40 Caillou (2)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (26)
- 17:07 Doodleboo (17)
- 17:12 Doodleboo (18)
- 17:17 Doodleboo (19)
- 17:22 Doodleboo (20)
- 17:27 Doodleboo (21)
- 17:36 Messyho skvělá dobrodružství (7)
- 17:47 Messyho skvělá dobrodružství (8)
- 17:59 Požárník Sam (4)
- 18:10 Požárník Sam (5)
- 18:23 Berry a Dolly (5)
- 18:28 Berry a Dolly (6)
- 18:33 Berry a Dolly (7)
- 18:39 Bing (21)
- 18:46 Bing (22)
- 18:53 Bing (23)
- 19:02 Lední medvídek Paddles (24)
- 19:15 Pettson a Fiškus (13)
- 19:28 Grisu (17)
- 19:40 Grisu (18)
- 19:52 Daisy a Ollie (25)
- 19:59 Daisy a Ollie (26)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (2)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (16)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (17)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (8)
- 20:57 Tilda (25)
- 21:04 Tilda (26)
- 21:12 Kipper (4)
- 21:21 Kipper (5)
- 21:31 Caillou (25)
- 21:42 Caillou (26)
- 21:55 Chuggington (26)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (28)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (29)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (10)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (11)
- 23:05 Bing (36)
- 23:12 Bing (37)
- 23:20 Bing (38)
- 23:27 Bing (39)
- 23:35 Bing (40)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (5)
- 23:47 Oswald (12)
- 23:59 Oswald (13)
- 00:00 Sestry (Úsměv, jsi v pasti!)
- 00:10 Sestry (Morová válka)
- 00:20 Lou! (Žádná budoucnost)
- 00:30 Lou! (Přeji hodně sil)
- 00:45 Mia a já IV (Podivné proudy)
- 01:05 Mia a já IV (Zealandie)
- 01:30 Agentka 203 (Chci vyhrát volby)
- 01:55 Agentka 203 (Tátův domov)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (37)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (38)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Postel)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Klíč)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Cdéčko)
- 03:05 Život s tátou (25)
- 03:15 Život s tátou (26)
- 03:25 Život s tátou (27)
- 03:35 Život s tátou (28)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (25)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (26)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (27)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (28)
- 04:35 Agentka 203 (Nový agent)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Kdo má mít nový telefon?)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Spací tanec)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Tužka)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Čokoláda)
- 05:35 Mia a já IV (V sázce je Sentopie)
- 06:00 Lou! (Krásný Den matek!)
- 06:10 Lou! (Divoké kempování)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom II (21)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Sběrači lovců)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Nejsme tým)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Čokoláda)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Fotbal)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kolo)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Džíny)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Postel)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Klíč)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Žlutá na sto 2.)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách (Sfinga)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Odpadky z vzíku pana Weenieho)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Blízké setkání oříškového druhu)
- 22:00 Sestry (Tajný život puberťáků)
- 22:10 Sestry (Plyšák pro štěstí)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zrcadlo)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Platební karta)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Deštník)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (5)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (6)
- 23:30 Život s tátou (7)
- 23:40 Život s tátou (8)
- 00:00 Dreamy Nights (Sky)
- 00:30 Moon and Stars (Ocean)
- 01:00 BabyTV's night time melodies (Ocean)
- 01:30 Sweet Dreams (Ocean)
- 02:00 Good Night hugs (Twilight)
- 02:30 Dreamy Nights (Milky Way)
- 03:00 Moon and Stars (Moonlight)
- 03:30 Soothing Sounds (Twilight)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Magic Stars)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (Jump Out of Bed Sleepy Head)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Tutti Frutti and other stories (Tutti Frutti)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Flowers)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (26)
- 00:10 Kikoriki (19)
- 00:20 Flopy (99)
- 00:35 Šmolkovia (60)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (42)
- 01:10 Esá z pralesa (51)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (14)
- 01:35 Volám sa Caillou V (8)
- 02:00 Dumper a Skoop II (11)
- 02:15 Panda a Krash (8)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (21)
- 02:55 Myšiak Anatole (7)
- 03:20 Monchhichi (8)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (21)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (4)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (8)
- 04:20 Malý medvedík (25)
- 04:45 Ruby z dúhy II (4)
- 05:10 Bob staviteľ II (26)
- 05:25 Ocko hrdina (1)
- 05:30 Duda a Dada (21)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (24)
- 05:55 Máša a medveď (34)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci II (5)
- 06:30 Ocko hrdina (2)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (1)
- 06:40 Veselé zajačiky (2)
- 06:45 Telka Strýka Baltazára V (5)
- 07:00 Eggy Pops (8)
- 07:05 Flopy (100)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (27)
- 07:25 Ocko hrdina (3)
- 07:30 Malý medvedík (26)
- 07:55 Drobčekovia (8)
- 08:10 Máša a medveď (35)
- 08:20 Veselé zajačiky (3)
- 08:30 Fíha Tralala (3)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (9)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (2)
- 08:55 Ovečka Shaun II (14)
- 09:00 Maličké príšerky II (14)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (24)
- 09:15 Slnečný Rej (7)
- 09:25 Esá z pralesa (51)
- 09:35 Veselé zajačiky (4)
- 09:40 Ruby z dúhy II (4)
- 10:10 Smejko a Tanculienka (16)
- 10:20 Bob staviteľ II (26)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (3)
- 10:55 Zvedavkovci II (6)
- 11:10 Monchhichi (8)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (18)
- 11:25 Rozprávky líšky a vlka (18)
- 11:50 Panda a Kiwi (29)
- 11:55 Ovečka Shaun II (15)
- 12:00 Volám sa Caillou V (8)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (29)
- 12:30 Polly Pocket (17)
- 12:35 Flopy (101)
- 12:50 Ruby z dúhy II (5)
- 13:15 Myšiak Anatole (7)
- 13:40 Malý silák Bheem (52)
- 13:45 Veselé zajačiky (5)
- 13:50 Panda a Krash (8)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop II (11)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (42)
- 14:40 Maličké príšerky II (15)
- 14:45 Máša a medveď (36)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (16)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (21)
- 15:20 Esá z pralesa (52)
- 15:35 Ohrozené druhy (5)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (36)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (8)
- 16:25 Bob staviteľ II (27)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (3)
- 16:45 Monchhichi (9)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (25)
- 17:05 Ovečka Shaun II (16)
- 17:15 Zábavné zvieratká (13)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (34)
- 17:35 Ruby z dúhy II (6)
- 18:00 Volám sa Caillou V (9)
- 18:25 Drobčekovia II (1)
- 18:40 Ovečka Shaun II (17)
- 18:50 Flopy (102)
- 19:10 Maličké príšerky II (16)
- 19:15 Zvedavkovci II (7)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (4)
- 19:45 Máša a medveď (37)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (17)
- 20:05 Esá z pralesa (1)
- 20:15 Bob staviteľ II (28)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (4)
- 20:40 Slnečný Rej (8)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (17)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (14)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (9)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (2)
- 22:05 Monchhichi (10)
- 22:15 Myšiak Anatole (8)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (35)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (37)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (21)
- 23:35 Mášine rozprávky (21)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (30)
- 23:45 Veselé zajačiky (6)
- 23:50 Malý silák Bheem (1)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 TBA
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 Talking Business
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 00:59 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:27 MÉTÉO
- 01:30 LE POINT
- 02:25 RASSEMBLANCE
- 02:51 CHÂTEAU !
- 03:06 LES 100 VIES DE FRANCIS BLANCHE
- 04:00 VOYAGE DE REVE
- 04:25 C DANS L'AIR
- 05:31 WARI
- 05:58 LE 6H00 INFO
- 06:24 MÉTÉO
- 06:29 TÉLÉMATIN
- 06:45 LA RECETTE DE GUY MARTIN
- 06:50 TÉLÉMATIN
- 07:29 TÉLÉMATIN
- 07:51 #VF
- 07:56 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:26 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:38 KID LUCKY
- 08:50 ROI KEITA
- 09:05 CONTE-NOUS !
- 09:09 AMÉLIE ET COMPAGNIE
- 09:34 BANDE DE SPORTIFS !
- 09:36 DING DONG : MONTRE-MOI TA MAISON !
- 10:00 LES BELGES DU BOUT DU MONDE
- 10:28 L'ÉPICERIE
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:14 MÉTÉO
- 11:17 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 12:35 39-45, EN SOL CANADIEN
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 14:01 COMME DES GARÇONS
- 15:29 TENDANCE XXI
- 15:59 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:23 VESTIAIRES
- 16:28 C'EST PLUS QU'UN JARDIN
- 17:00 RENVERSANT
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:27 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:40 LES SANDALES BLANCHES
- 20:15 QUEL TEMPS POUR LA PLANÉTE ?
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:57 MÉTÉO
- 21:01 PLUS VITE, PLUS HAUT, PLUS FORT
- 22:31 LE JOURNAL DE LA RTS
- 22:57 MÉTÉO
- 23:00 L'ACTU
- 23:20 OPJ
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/ Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Investujeme
- 15:00 Správy
- 15:15 Očami cestovateľa
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Ekonomika+/Financie+
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:15 Naše potraviny
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Téma
- 20:30 Ekonomika+/Financie+
- 21:00 Správy
- 21:45 Svet technológií
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast With Kay Burley
- 12:00 PMQS
- 13:00 Sky News Today with Jayne Secker
- 20:00 UK Tonight with Sarah-Jane Mee
- 21:00 Sky News
- 22:00 Sky News at 10 with Anna Botting
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (38)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 00:30 BULLETIN (19)
- 00:45 THE 51 PERCENT
- 01:00 NEWS (76)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (19)
- 01:45 ARTS24 (22)
- 02:00 NEWS (77)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS
- 02:21 FASHION
- 02:30 BULLETIN (20)
- 02:45 EYE ON AFRICA (44)
- 03:00 NEWS (40)
- 03:10 REPORTERS PLUS
- 03:30 BULLETIN (11)
- 03:40 REVISITED
- 04:00 NEWS (77)
- 04:15 FOCUS ALONE
- 04:20 YOU ARE HERE
- 04:30 BULLETIN (20)
- 04:45 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 05:00 NEWS (80)
- 05:15 EYE ON AFRICA (44)
- 05:30 BULLETIN (22)
- 05:45 ARTS24 (22)
- 06:00 NEWS PROD B 1
- 06:15 FRANCE IN FOCUS
- 06:30 BULLETIN 15' PROD B
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS PROD B 1
- 07:15 THE 51 PERCENT
- 07:30 BULLETIN 15' PROD B
- 07:45 FOCUS ALONE
- 07:50 SPORTS PAD
- 08:00 NEWS PROD B 1
- 08:15 ARTS24 (22)
- 08:30 BULLETIN 15' PROD B
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PROD B
- 09:30 BULLETIN
- 10:00 NEWS (816)
- 10:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 FRENCH CONNECTIONS
- 10:51 FASHION
- 11:00 NEWS (40)
- 11:10 REPORTERS PLUS
- 11:30 BULLETIN (11)
- 11:40 REVISITED
- 12:00 NEWS (819)
- 12:16 ARTS24 (23)
- 12:30 BULLETIN (209)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (822)
- 14:15 FRANCE IN FOCUS
- 14:30 BULLETIN (209)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 YOU ARE HERE
- 15:00 NEWS (896)
- 15:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 15:30 BULLETIN (228)
- 15:45 THE 51 PERCENT
- 16:00 NEWS (40)
- 16:10 REPORTERS PLUS
- 16:30 BULLETIN (11)
- 16:40 REVISITED
- 17:00 NEWS (828)
- 17:16 ARTS24 (23)
- 17:30 BULLETIN (210)
- 17:45 FRENCH CONNECTIONS
- 17:51 FASHION
- 18:00 NEWS (829)
- 18:15 FRANCE IN FOCUS
- 18:30 BULLETIN (210)
- 18:45 FOCUS ALONE
- 18:50 YOU ARE HERE
- 19:00 NEWS (829)
- 19:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 19:30 BULLETIN (194)
- 19:45 THE 51 PERCENT
- 20:00 NEWS PROD B
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 NEWS (866)
- 21:12 REPORTERS
- 21:24 SHORT CUTS
- 21:30 BULLETIN (194)
- 21:45 EYE ON AFRICA (35)
- 22:00 NEWS (836)
- 22:15 FRENCH CONNECTIONS
- 22:21 YOU ARE HERE
- 22:30 BULLETIN (194)
- 22:45 EYE ON AFRICA (46)
- 23:00 NEWS (838)
- 23:16 ARTS24 (23)
- 23:30 BULLETIN (194)
- 23:45 EYE ON AFRICA (46)
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 REPORTERS
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 FRMG A L'AFFICHE KASSOVITZ 0820
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:10 FRTK ICI L'EUROPE 1 STUBB 0817
- 02:45 BULLETIN
- 02:50 LE PARIS DES ARTS
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:15 PLAN B_24
- 03:21 LES OBSERVATEURS
- 03:30 BULLETIN
- 03:45 ACTUELLES
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 C'EST EN FRANCE_24
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 HORS CHAMP
- 04:51 MODE
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 FRMG A L'AFFICHE KASSOVITZ 0820
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 06:30 BULLETIN
- 06:45 FOCUS SOLO
- 06:50 SPORTS TTI
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:15 REPORTERS
- 07:30 BULLETIN
- 07:45 FOCUS SOLO
- 07:50 SPORTS TTI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:30 BULLETIN
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:15 FRMG A L'AFFICHE KASSOVITZ 0820
- 09:30 BULLETIN
- 09:45 FOCUS SOLO
- 09:50 SPORTS TTI
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 C'EST EN FRANCE_24
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 PLAN B
- 10:51 LES OBSERVATEURS
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:10 FRTK ICI L'EUROPE 2 CHINE UE 0817
- 11:30 BULLETIN
- 11:40 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 11:52 L'INSTANT MOBILE
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:15 FRMG A L'AFFICHE BLOCKBUSTER 0717
- 12:30 BULLETIN
- 12:45 FOCUS SOLO
- 12:50 SPORTS TTI
- 13:00 LE JOURNAL
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 REPORTERS
- 14:30 BULLETIN
- 14:45 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:15 C'EST EN FRANCE
- 15:30 BULLETIN
- 15:45 HORS CHAMP
- 15:51 VOUS ETES ICI
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:15 PLAN B
- 16:21 LES OBSERVATEURS
- 16:30 BULLETIN
- 16:45 FRMG A L'AFFICHE BLOCKBUSTER 0717
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:10 ACTUELLES
- 17:22 L'INSTANT MOBILE
- 17:30 BULLETIN
- 17:40 FRTK ICI L'EUROPE 1 STUBB 0817
- 18:00 LE JOURNAL
- 18:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 18:30 BULLETIN
- 18:45 REPORTERS
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:15 PLAN B
- 19:21 LES OBSERVATEURS
- 19:30 BULLETIN
- 19:45 C'EST EN FRANCE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:12 FRMG A L'AFFICHE BLOCKBUSTER 0821
- 21:24 L'INSTANT MOBILE
- 21:30 BULLETIN
- 21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 22:30 BULLETIN
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:10 BILLET RETOUR
- 23:30 BULLETIN
- 23:40 LEGENDES URBAINES
- 06:05 Cesta k andělům
- 06:55 Grotesky Laurela a Hardyho
- 07:20 Noční univerzita
- 10:00 Zachraňme kostely
- 10:20 Pod lampou s Alexadrem Dulebou
- 11:25 Artbitr - Kulturní magazín (42)
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kostela Narození Panny Marie
- 12:50 Lidé z cest
- 14:00 Za obzorem
- 14:35 Kdo vyskočí, ten je chlap!
- 16:25 Jak potkávat svět
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy Starého zákona
- 18:11 Noemova Archa
- 19:00 V pohorách po horách
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:40 740 ročné Poniky
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Dokořán
- 20:55 Přešel jsem hranici
- 21:55 21. srpen 1968 - 55 let poté
- 23:00 Noční univerzita
- 23:55 Generální audience papeže Františka
- 05:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 05:30 Slovo viery - Slovo Života Brno
- 06:45 Noeland
- 07:15 Slovo viery - BJB Aš
- 08:00 Relácia DNES
- 08:30 Godzone konferencia
- 10:00 Cirkev bez hraníc
- 11:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 11:30 Slovo viery - AC Košice
- 12:45 John Bevere
- 13:15 Ježišov hlas - Randolph Kubíček
- 14:00 20 minútovka
- 14:30 Nová DNA
- 15:45 Relácia DNES
- 18:35 Biblia za rok
- 19:15 ICF Praha
- 20:00 Biblická lupa
- 20:30 Worship s kapelou
- 21:45 Campfest
- 00:05 Spravodajský súhrn
- 00:35 Spievajme Márii
- 01:15 Eden
- 01:35 Ruženec
- 02:00 V škole Ducha
- 02:30 Láska a rodičovstvo
- 02:40 Svedectvo
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Pavol VI. Nepochopený pápež
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z Košíc
- 07:35 Zabudnuté poklady
- 07:50 Ruženec
- 08:20 A teraz čo?
- 08:30 vKontexte
- 09:00 Generálna audiencia
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 U Nikodéma
- 14:00 Doma je doma
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Eucharistické zázraky
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:05 Klbko - Svätá omša (1)
- 16:20 Brat František
- 16:45 Koraland
- 17:00 Eden
- 17:30 Spievajme Márii
- 18:20 Fungujúca a stabilná rodina
- 18:45 Zabudnuté poklady
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Malá cesta
- 20:20 Putujeme Rímom
- 20:30 Jeden na jedného
- 20:55 Pod javiskom
- 21:55 Moja misia magazín
- 22:25 Evanjelium podľa Giotta
- 23:45 Z prameňa
- 00:00 Hot Cars (12)
- 00:30 Dolce Vita (7)
- 01:00 Moje zahrada (41)
- 01:30 Dvojnásobný život za poloviční cenu (3)
- 02:30 Charlieho zahrada v Chelsea (1)
- 03:30 Květinová show (9)
- 04:00 Hot Cars (9)
- 04:30 Jamie po italsku (3)
- 05:00 Planete Decouverte
- 05:15 Svět z blízka (102)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga: energie života (8)
- 07:00 Květinová show (9)
- 07:30 Jamie po italsku (3)
- 08:00 Vitální zahrada (7)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (5)
- 09:00 Jóga: energie života (9)
- 12:00 Květinová show (8)
- 12:30 Dolce Vita (7)
- 13:00 Dotek luxusu (10)
- 13:30 Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (Velká Británie)
- 14:30 Vitální zahrada (8)
- 15:00 Teleshopping
- 15:30 Velkolepé designy (6)
- 16:30 Teleshopping
- 17:00 House doktor (10)
- 18:00 Teleshopping
- 18:30 Toymakerz (3)
- 19:30 KryptoTime 2.0 (s KryptoVláďou)
- 20:00 Dolce Vita (8)
- 20:30 Design pro vás (11)
- 21:00 Najdi, sprav a prodej! (4)
- 22:00 Najdi, sprav a rozjeď to! (Dněpr)
- 23:00 House doktor (11)
- 00:30 Dotek luxusu (5)
- 01:00 Pizzaři z Parmy (8)
- 01:30 Dolce Vita (21)
- 02:00 Čas na Te. Be. (Rohlíčky)
- 03:30 Annabel Langbein: U mě na zahrádce (Jednoduché potěšení)
- 04:00 Billovo jídlo (1)
- 04:30 Nejlepší domov (8)
- 05:00 Lukovo spokojídlo (Chilli con carne)
- 05:30 Nejlepší recepty
- 06:00 Čas na Te. Be. (Rohlíčky)
- 07:30 Dolce Vita (22)
- 08:00 Jóga – Energie života (7)
- 09:00 Moje Dubaj (1)
- 09:30 V mysli kuchaře (5)
- 10:00 Holky v kuchyni (19)
- 10:30 Nebesky dobré (12)
- 11:00 Teleshopping
- 11:30 Chlap za plotnou (26)
- 12:00 V Májině kuchyni (Palestinská večeře)
- 13:00 Teleshopping
- 13:30 Pizzaři z Parmy (8)
- 16:00 Billovo jídlo (1)
- 16:30 Nejlepší domov (8)
- 17:00 Lukovo spokojídlo (Chilli con carne)
- 17:30 Teleshopping
- 18:00 Všechny chutě Maďarska (9)
- 19:00 Jóga – Energie života (8)
- 20:00 Blázen na cestách (Benátky)
- 21:00 Billovo jídlo (5)
- 21:30 Luxusní delikatesy (4)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Práce na kovonském mostě pokračují podle harmonogramu, Svatá Barborka pomáhá hornickým dětem už 20 let, Další ročník festivalu Karviná ROCKS je za dveřmi, České a polské d
- 04:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, V Havířově začaly plošné opravy cest, V Havířově operují nádory prsu novou metodou, Bouřka vyvrátila stromy v areálu minigolfu)
- 04:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Hřiště na Kamenci si pochvalují nejen děti, ale i rodiče, Pavilon Tanganika v ZOO prošel zásadní rekonstrukcí, Folklor bez hranic vyvrcholil
- 04:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Folklór bez hranic baví Ostravany po celý týden, Právní poradna pomáhá obyvatelům Jihu zdarma, Konal se první ročník Dubina festu)
- 04:50 Frýdlantský miniexpres (Lidé si přišli zazpívat s Kotkovou muzikou)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Host dne (Marek Slonina, ředitel soutěže: Líheň - soutěž pro amatérské kapely)
- 05:25 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 05:35 Sportovec roku MS kraje 2023 (Jakub Šiřina, basketbal, BK Opava, Kapitán mistrů ČR v basketbale 2023, Sportovec roku 2023 MS kraje)
- 05:40 Eko magazín (Teplárna Frýdek-Místek vyrábí teplo už jen z biomasy a plynu, Vyhlášení Regionální potraviny v Karlově Studánce, Tom Reisinger, profesionální sběrač divokých bylin: Svět divokých bylin v kuchyni)
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
- 06:20 Z naší ZOO (V expozici Na statku jsou k vidění selátka)
- 06:25 Kulturní okénko (Malá Kodaň znovu uzavřela nábřeží, Ostrava žila pětidenním festivalem Folklor bez hranic)
- 06:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 06:33 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Práce na kovonském mostě pokračují podle harmonogramu, Svatá Barborka pomáhá hornickým dětem už 20 let, Další ročník festivalu Karviná ROCKS je za dveřmi, České a polské d
- 07:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, V Havířově začaly plošné opravy cest, V Havířově operují nádory prsu novou metodou, Bouřka vyvrátila stromy v areálu minigolfu)
- 07:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Hřiště na Kamenci si pochvalují nejen děti, ale i rodiče, Pavilon Tanganika v ZOO prošel zásadní rekonstrukcí, Folklor bez hranic vyvrcholil
- 07:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Folklór bez hranic baví Ostravany po celý týden, Právní poradna pomáhá obyvatelům Jihu zdarma, Konal se první ročník Dubina festu)
- 07:50 Frýdlantský miniexpres (Lidé si přišli zazpívat s Kotkovou muzikou)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Host dne (Marek Slonina, ředitel soutěže: Líheň - soutěž pro amatérské kapely)
- 08:25 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 08:35 Sportovec roku MS kraje 2023 (Jakub Šiřina, basketbal, BK Opava, Kapitán mistrů ČR v basketbale 2023, Sportovec roku 2023 MS kraje)
- 08:40 Eko magazín (Teplárna Frýdek-Místek vyrábí teplo už jen z biomasy a plynu, Vyhlášení Regionální potraviny v Karlově Studánce, Tom Reisinger, profesionální sběrač divokých bylin: Svět divokých bylin v kuchyni)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
- 09:20 Z naší ZOO (Tamarin pinčí v ZOO Ostrava)
- 09:25 Kulturní okénko (Malá Kodaň znovu uzavřela nábřeží, Ostrava žila pětidenním festivalem Folklor bez hranic)
- 09:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 09:33 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 09:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Práce na kovonském mostě pokračují podle harmonogramu, Svatá Barborka pomáhá hornickým dětem už 20 let, Další ročník festivalu Karviná ROCKS je za dveřmi, České a polské d
- 10:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, V Havířově začaly plošné opravy cest, V Havířově operují nádory prsu novou metodou, Bouřka vyvrátila stromy v areálu minigolfu)
- 10:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Hřiště na Kamenci si pochvalují nejen děti, ale i rodiče, Pavilon Tanganika v ZOO prošel zásadní rekonstrukcí, Folklor bez hranic vyvrcholil
- 10:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Folklór bez hranic baví Ostravany po celý týden, Právní poradna pomáhá obyvatelům Jihu zdarma, Konal se první ročník Dubina festu)
- 10:50 Frýdlantský miniexpres (Lidé si přišli zazpívat s Kotkovou muzikou)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Host dne (Marek Slonina, ředitel soutěže: Líheň - soutěž pro amatérské kapely)
- 11:25 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 11:35 Sportovec roku MS kraje 2023 (Jakub Šiřina, basketbal, BK Opava, Kapitán mistrů ČR v basketbale 2023, Sportovec roku 2023 MS kraje)
- 11:40 Eko magazín (Teplárna Frýdek-Místek vyrábí teplo už jen z biomasy a plynu, Vyhlášení Regionální potraviny v Karlově Studánce, Tom Reisinger, profesionální sběrač divokých bylin: Svět divokých bylin v kuchyni)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
- 12:20 Z naší ZOO (Jarní aktivity ptáků)
- 12:25 Kulturní okénko (Malá Kodaň znovu uzavřela nábřeží, Ostrava žila pětidenním festivalem Folklor bez hranic)
- 12:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 12:33 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Práce na kovonském mostě pokračují podle harmonogramu, Svatá Barborka pomáhá hornickým dětem už 20 let, Další ročník festivalu Karviná ROCKS je za dveřmi, České a polské d
- 13:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, V Havířově začaly plošné opravy cest, V Havířově operují nádory prsu novou metodou, Bouřka vyvrátila stromy v areálu minigolfu)
- 13:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Hřiště na Kamenci si pochvalují nejen děti, ale i rodiče, Pavilon Tanganika v ZOO prošel zásadní rekonstrukcí, Folklor bez hranic vyvrcholil
- 13:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Folklór bez hranic baví Ostravany po celý týden, Právní poradna pomáhá obyvatelům Jihu zdarma, Konal se první ročník Dubina festu)
- 13:50 Frýdlantský miniexpres (Lidé si přišli zazpívat s Kotkovou muzikou)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Host dne (Marek Slonina, ředitel soutěže: Líheň - soutěž pro amatérské kapely)
- 14:25 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 14:35 Sportovec roku MS kraje 2023 (Jakub Šiřina, basketbal, BK Opava, Kapitán mistrů ČR v basketbale 2023, Sportovec roku 2023 MS kraje)
- 14:40 Eko magazín (Teplárna Frýdek-Místek vyrábí teplo už jen z biomasy a plynu, Vyhlášení Regionální potraviny v Karlově Studánce, Tom Reisinger, profesionální sběrač divokých bylin: Svět divokých bylin v kuchyni)
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
- 15:20 Z naší ZOO (Dvojčata u servalů)
- 15:25 Kulturní okénko (Malá Kodaň znovu uzavřela nábřeží, Ostrava žila pětidenním festivalem Folklor bez hranic)
- 15:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 15:33 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 15:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 16:20 Čeladenský miniexpres (Zpravodajství z Čeladné od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 16:25 Těrlický miniexpres (Zpravodajství z Těrlicka od redaktora a kameramana L. Běčáka)
- 16:28 Rychvaldský miniexpres (Zprávy z Rychvaldu od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 16:30 Jablunkovský miniexpres (Zpravodajství z Jablunkova od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 16:32 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 16:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 16:50 Orlovský miniexpres (Zpravodajství z Orlové od redaktorky Moniky Ociepkové a kameramanky Jany Bojdové)
- 16:54 Vítkovický miniexpres (Zpravodajství z Vítkovic od reportéra a kameramana Tomáše Trávníka)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Host dne (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 17:25 Z naší ZOO
- 17:27 Studuj u nás (Magazín o školství a vzdělávání vám také poradí s výběrem školy a studijního oboru)
- 17:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 17:43 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 17:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 18:20 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 18:30 Host dne - repríza (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 18:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 19:20 Čeladenský miniexpres (Zpravodajství z Čeladné od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 19:25 Těrlický miniexpres (Zpravodajství z Těrlicka od redaktora a kameramana L. Běčáka)
- 19:28 Rychvaldský miniexpres (Zprávy z Rychvaldu od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 19:30 Jablunkovský miniexpres (Zpravodajství z Jablunkova od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 19:32 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 19:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 19:50 Orlovský miniexpres (Zpravodajství z Orlové od redaktorky Moniky Ociepkové a kameramanky Jany Bojdové)
- 19:54 Vítkovický miniexpres (Zpravodajství z Vítkovic od reportéra a kameramana Tomáše Trávníka)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Host dne (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 20:25 Z naší ZOO
- 20:27 Studuj u nás (Magazín o školství a vzdělávání vám také poradí s výběrem školy a studijního oboru)
- 20:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 20:43 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 20:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 21:20 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 21:30 Host dne - repríza (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 21:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 22:20 Čeladenský miniexpres (Zpravodajství z Čeladné od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 22:25 Těrlický miniexpres (Zpravodajství z Těrlicka od redaktora a kameramana L. Běčáka)
- 22:28 Rychvaldský miniexpres (Zprávy z Rychvaldu od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 22:30 Jablunkovský miniexpres (Zpravodajství z Jablunkova od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 22:32 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 22:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 22:50 Orlovský miniexpres (Zpravodajství z Orlové od redaktorky Moniky Ociepkové a kameramanky Jany Bojdové)
- 22:54 Vítkovický miniexpres (Zpravodajství z Vítkovic od reportéra a kameramana Tomáše Trávníka)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Host dne (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 23:25 Z naší ZOO
- 23:27 Studuj u nás (Magazín o školství a vzdělávání vám také poradí s výběrem školy a studijního oboru)
- 23:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 23:43 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 23:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 17:00 Deník
- 17:14 Programové přílohy
- 17:29 Počasí
- 17:30 Slovácké cyklení
- 17:45 Magazín Valašsko
- 18:00 Deník
- 18:14 Poztrácená řemesla
- 18:29 Počasí
- 18:30 DOBRÉ ZPRÁVY
- 18:45 STUDIO 21
- 19:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 00:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 00:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 00:24 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 00:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 00:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:17 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 01:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 01:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 01:27 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 01:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 01:35 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 02:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 02:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 02:24 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 02:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 02:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:17 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 03:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 03:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 03:27 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 03:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 03:35 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 04:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 04:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 04:24 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 04:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 04:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:17 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 05:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 05:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 05:27 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 05:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 05:35 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 06:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 06:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 06:24 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 06:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 06:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:17 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 07:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 07:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 07:27 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 07:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 07:35 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 08:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 08:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 08:24 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 08:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 08:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:17 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 09:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 09:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 09:27 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 09:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 09:35 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 10:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 10:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 10:24 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 10:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 10:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:17 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 11:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 11:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 11:27 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 11:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 11:35 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 12:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 12:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 12:24 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 12:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 12:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:17 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 13:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 13:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 13:27 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 13:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 13:35 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 14:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 14:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 14:24 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 14:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 14:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:17 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 15:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 15:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 15:27 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 15:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 15:35 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 16:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 16:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 16:24 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 16:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 16:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:17 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 17:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 17:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 17:27 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 17:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 17:35 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 18:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 18:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 18:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 18:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 18:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 18:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 19:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 19:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech)
- 19:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 19:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 19:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 20:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 20:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 20:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 20:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 20:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 20:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 21:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 21:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech)
- 21:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 21:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 21:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 22:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 22:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 22:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 22:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 22:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 22:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 23:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 23:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech)
- 23:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 23:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 23:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:10 Host dne (Aneta Kunešová, obchodně technický zástupce)
- 00:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 00:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:10 Host dne (Markéta Muzikářová, houslistka)
- 01:20 Sběratelé (David Čunta, sběratel hraček)
- 01:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (33. Jahodové řezy)
- 01:45 Špetka Slovácka (Boží milosti)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:10 Host dne (Ladislav RAEGO Pham, zpěvák, rapper)
- 02:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Rakovnicko - zamilovaný kraj Oty Pavla)
- 02:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:10 Host dne (Aneta Kunešová, obchodně technický zástupce)
- 03:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 03:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:10 Host dne (Markéta Muzikářová, houslistka)
- 04:20 Sběratelé (David Čunta, sběratel hraček)
- 04:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (33. Jahodové řezy)
- 04:45 Špetka Slovácka (Boží milosti)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:10 Host dne (Ladislav RAEGO Pham, zpěvák, rapper)
- 05:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Rakovnicko - zamilovaný kraj Oty Pavla)
- 05:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:10 Host dne (Aneta Kunešová, obchodně technický zástupce)
- 06:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 06:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:10 Host dne (Markéta Muzikářová, houslistka)
- 07:20 Sběratelé (David Čunta, sběratel hraček)
- 07:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (33. Jahodové řezy)
- 07:45 Špetka Slovácka (Boží milosti)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:10 Host dne (Ladislav RAEGO Pham, zpěvák, rapper)
- 08:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Rakovnicko - zamilovaný kraj Oty Pavla)
- 08:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:10 Host dne (Aneta Kunešová, obchodně technický zástupce)
- 09:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 09:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:10 Host dne (Markéta Muzikářová, houslistka)
- 10:20 Sběratelé (David Čunta, sběratel hraček)
- 10:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (33. Jahodové řezy)
- 10:45 Špetka Slovácka (Boží milosti)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:10 Host dne (Ladislav RAEGO Pham, zpěvák, rapper)
- 11:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Rakovnicko - zamilovaný kraj Oty Pavla)
- 11:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:10 Host dne (Aneta Kunešová, obchodně technický zástupce)
- 12:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 12:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:10 Host dne (Markéta Muzikářová, houslistka)
- 13:20 Sběratelé (David Čunta, sběratel hraček)
- 13:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (33. Jahodové řezy)
- 13:45 Špetka Slovácka (Boží milosti)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:10 Host dne (Ladislav RAEGO Pham, zpěvák, rapper)
- 14:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Rakovnicko - zamilovaný kraj Oty Pavla)
- 14:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:10 Host dne (Aneta Kunešová, obchodně technický zástupce)
- 15:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 15:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:10 Host dne (Markéta Muzikářová, houslistka)
- 16:20 Sběratelé (David Čunta, sběratel hraček)
- 16:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (33. Jahodové řezy)
- 16:45 Špetka Slovácka (Boží milosti)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:10 Host dne (Ladislav RAEGO Pham, zpěvák, rapper)
- 17:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Rakovnicko - zamilovaný kraj Oty Pavla)
- 17:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 18:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 18:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:14 Host dne (Host dne)
- 19:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 19:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:14 Host dne (Host dne)
- 20:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 20:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 21:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 21:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:14 Host dne (Host dne)
- 22:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 22:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:14 Host dne (Host dne)
- 23:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 23:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Kam vyrazit
- 00:30 Dobré zprávy
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Hasiči
- 01:30 Host dne
- 01:40 Středočeská nej
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres Prahy 8
- 04:30 Špetka Slovácka
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres Prahy 1
- 05:30 Host dne
- 05:40 Za oponou
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 18
- 06:30 Putování po regionech
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 11
- 07:30 Za oponou
- 07:40 Středočeské noviny
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres Prahy 13
- 08:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Svět z blízka
- 09:30 Host dne
- 09:40 Středočeský magazín
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 15
- 10:30 Špetka Slovácka
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 10
- 11:30 Kam vyrazit
- 11:40 Hasiči
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 2
- 12:30 Putování po regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres Prahy 11
- 13:30 Host dne
- 13:40 Za oponou
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 18
- 14:30 Týden v regionech
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres Prahy 8
- 15:30 Kam vyrazit
- 15:40 Středočeské noviny
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 10
- 16:30 Středočeská nej
- 16:40 Svět z blízka
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 6
- 17:30 Středočeský magazín
- 17:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 13
- 20:30 Kam vyrazit
- 20:40 Středočeské noviny
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres
- 21:30 Dobré zprávy
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres Prahy 2
- 22:30 Host dne
- 22:40 Středočeská nej
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Za oponou
- 23:30 Hasiči
- 23:40 Středočeský magazín
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Putování v regionech
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Putování v regionech
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Putování v regionech
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Putování v regionech
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Putování v regionech
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Putování v regionech
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Putování v regionech
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Putování v regionech
- 15:00 Zprávy+ (SDH)
- 15:10 Pořady z Libereckého kraje
- 15:30 Zprávy+ (SDH)
- 15:40 Pořady z Libereckého kraje
- 16:00 Zprávy+ (SDH)
- 16:10 Pořady z Libereckého kraje
- 16:30 Zprávy+ (SDH)
- 16:40 Dobré zprávy z regionů
- 17:00 Zprávy+ (SDH)
- 17:10 Pořady z Libereckého kraje
- 17:30 Zprávy+ (SDH)
- 17:40 Pořady z Libereckého kraje
- 18:00 Zprávy+ (SDH)
- 18:10 Pořady z Libereckého kraje
- 18:30 Zprávy+ (SDH)
- 18:40 Dobré zprávy z regionů
- 19:00 Zprávy+ (SDH)
- 19:10 Pořady z Libereckého kraje
- 19:30 Zprávy+ (SDH)
- 19:40 Pořady z Libereckého kraje
- 20:00 Zprávy+ (SDH)
- 20:10 Pořady z Libereckého kraje
- 20:30 Zprávy+ (SDH)
- 20:40 Dobré zprávy z regionů
- 21:00 Zprávy+ (SDH)
- 21:10 Pořady z Libereckého kraje
- 21:30 Zprávy+ (SDH)
- 21:40 Pořady z Libereckého kraje
- 22:00 Zprávy+ (SDH)
- 22:10 Pořady z Libereckého kraje
- 22:30 Zprávy+ (SDH)
- 22:40 Dobré zprávy z regionů
- 23:00 Zprávy+ (SDH)
- 23:10 Pořady z Libereckého kraje
- 23:30 Zprávy+ (SDH)
- 23:40 Pořady z Libereckého kraje
- 00:00 Zprávy regionu
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Před 10 lety
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 Zprávy regionu
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Před 10 lety
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 Zprávy regionu
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Před 10 lety
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 Zprávy regionu
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Před 10 lety
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 Zprávy regionu
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Před 10 lety
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 Zprávy regionu
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Před 10 lety
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 Zprávy regionu
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Před 10 lety
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 Zprávy regionu
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Před 10 lety
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 Zprávy regionu
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Před 10 lety
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 Zprávy regionu
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Před 10 lety
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 Zprávy regionu
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Před 10 lety
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 Zprávy regionu
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Před 10 lety
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 Zprávy regionu
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Před 10 lety
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 Zprávy regionu
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Před 10 lety
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 Zprávy regionu
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Před 10 lety
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 Zprávy regionu
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Před 10 lety
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 Zprávy regionu
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Před 10 lety
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 Zprávy regionu
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Před 10 lety
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 Zprávy regionu
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Hasiči
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 Zprávy regionu
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Hasiči
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 Zprávy regionu
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Hasiči
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 Zprávy regionu
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Hasiči
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 Zprávy regionu
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Hasiči
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 Zprávy regionu
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Hasiči
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Ваші гроші
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Антизомбі
- 10:15 Громадянська оборона
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Ваші гроші
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Люди доброї волі
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Останній день диктатора
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети
- 00:00 Himnusz
- 00:02 ZÁRÓHÍRADÓ
- 00:10 Időjárás-jelentés
- 00:20 Ma éjszaka
- 01:05 Ma éjszaka
- 02:00 Ma éjszaka
- 03:00 Ma éjszaka
- 04:00 Ma éjszaka
- 05:00 Ma éjszaka
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:20 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:45 VILÁGHÍRADÓ
- 07:00 HÍRADÓ
- 07:15 Nemzeti Sporthíradó
- 07:20 Időjárás-jelentés
- 07:30 HÍREK
- 07:33 Ma reggel
- 08:00 HÍRADÓ
- 08:10 Nemzeti Sporthíradó
- 08:15 Időjárás-jelentés
- 08:20 Ma reggel
- 08:30 HÍREK
- 08:33 Ma reggel
- 09:00 HÍRADÓ
- 09:20 Időjárás-jelentés
- 09:22 Ma délelőtt
- 09:30 HÍREK
- 09:33 Ma délelőtt
- 10:00 HÍRADÓ
- 10:10 Nemzeti Sporthíradó
- 10:20 Időjárás-jelentés
- 10:22 Ma délelőtt
- 10:30 HÍREK
- 10:33 Itthon vagy!
- 10:50 Ma délelőtt
- 11:00 HÍRADÓ
- 11:15 Időjárás-jelentés
- 11:22 Ma délelőtt
- 11:30 HÍREK
- 11:33 Család'24
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:50 Ma délután
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:22 Ma délután
- 13:30 HÍREK
- 13:33 Ma délután
- 14:00 HÍRADÓ
- 14:20 Időjárás-jelentés
- 14:22 Ma délután
- 14:30 HÍREK
- 14:33 Kárpát-medence
- 14:50 Ma délután
- 15:00 HÍRADÓ
- 15:20 Időjárás-jelentés
- 15:22 Ma délután
- 15:30 HÍREK
- 15:33 Esély
- 15:50 Ma délután
- 16:00 HÍRADÓ
- 16:15 Időjárás-jelentés
- 16:20 Ma délután
- 16:30 HÍREK
- 16:33 Summa
- 17:00 HÍRADÓ
- 17:05 Időjárás-jelentés
- 17:15 Ma délután
- 17:45 Agenda
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:55 Időjárás-jelentés
- 19:04 VILÁGHÍRADÓ
- 19:25 Időjárás-jelentés
- 19:30 HÍRADÓ
- 20:20 Nemzeti Sporthíradó
- 20:25 Időjárás-jelentés
- 20:35 Ma este
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:30 VILÁGHÍRADÓ
- 22:00 HÍRADÓ
- 22:20 Nemzeti Sporthíradó
- 22:30 Időjárás-jelentés
- 22:40 Ma éjjel
- 23:00 HÍRADÓ
- 23:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 23:19 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 23:23 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 23:26 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 23:30 VILÁGHÍRADÓ
- 04:05 A38 BESZTOF
- 05:00 Magyar népmesék VII (Kiskondás)
- 05:05 A kockásfülű nyúl (Kriszta a játszótéren)
- 05:10 Mesék Mátyás királyról (A három bakkecske)
- 05:20 Mesélj nekem! (A sáros mosómedve (Varga Júlia meséje))
- 05:30 Frakk, a macskák réme (Egerészni jó)
- 05:40 A nagy ho-ho-ho horgász II (Kétoldali horgászláz)
- 05:45 Sebaj Tóbiás II (... és a csodaautó)
- 05:55 Mekk Elek az ezermester (Helén divatot csinál)
- 06:00 Hát (Hát (m)ilyenek a macskák?)
- 06:10 Számoljunk Paulával V (A füllentés)
- 06:20 Számoljunk Paulával V (A legjobb falu)
- 06:30 Kívánj most! (A fűzfakívánságok)
- 06:55 Limb-lomb, a kincses sziget III (Hajó / Zenélődoboz)
- 07:20 Hetedhét kaland
- 07:30 M2 matricák – Hevül a vegyület (Gumimaci)
- 07:35 M2 matricák – Hevül a vegyület (Ádi eltűnt)
- 07:45 Láng és a szuperverdák III (Sólyom kaland)
- 08:05 Taina és Amazónia őrzői (Gustavo, a félelmetes borz)
- 08:20 Taina és Amazónia őrzői (Béka bűbáj)
- 08:35 Leo da Vinci II (A hamis nyom)
- 08:45 Leo da Vinci II (Útonállók)
- 09:00 Andy vízi kalandjai (Andy és a kék bálna)
- 09:15 Bohókás professzor (Magángéniusz)
- 09:25 Zou II (Zou a feltaláló)
- 09:35 Zou II (Zou, az elsősegélynyújtó)
- 09:50 Pocoyo II (Barátok bandája)
- 09:55 Pocoyo II (Fejjel lefelé)
- 10:05 Pocoyo II (Új vendég a bolygón)
- 10:10 Maja, a méhecske (A királyi koncert)
- 10:25 Maja, a méhecske (A kísértet)
- 10:35 Tickety Toc (Űrutazás / Festés)
- 11:00 A nagy ho-ho-ho horgász II (Kétoldali horgászláz)
- 11:10 Sebaj Tóbiás II (... és a csodaautó)
- 11:20 Topo Gigio (A profi rendrakók)
- 11:30 A kis pingvin kalandjai (A csapda)
- 11:35 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Harc egy salátaágy miatt)
- 11:45 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Miguel papi)
- 12:00 Alvin és a mókusok (Sok szerencsét, Bajusz úr!)
- 12:10 Alvin és a mókusok (Édes vallomás)
- 12:25 Paddington kalandjai - Paddington szülinapi meglepetése 1-2. rész
- 12:50 Paddington kalandjai (Paddington klubtag lesz)
- 13:00 Paddington kalandjai (Paddington bújócskázik)
- 13:10 Paddington kalandjai (Paddington és a ház vendége)
- 13:20 Luisa és a tollas kígyó
- 13:50 H2O: Egy vízcsepp elég II (Gracie emléke:)
- 14:15 Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai III (Retróna)
- 14:40 Sadie Sparks (Alvó város)
- 14:50 Zazie kisasszony II (Micsoda tehetség!)
- 15:00 Zazie kisasszony II (Mutatványok)
- 15:05 Pat, a kutya II (Rejtekhely a csatornában)
- 15:15 Pat, a kutya II (Pat csendespihenője)
- 15:20 Pat, a kutya II (Kémjátszma)
- 15:30 M2 matricák - Gyerekjáték (Dubei Debóra-női kosárlabda)
- 15:35 M2 matricák - Gyerekjáték (Cameron Keen Illés-férfi röplabda)
- 15:50 Kókusz Kokó, a kis sárkány (Az új szemüveg)
- 16:00 Kókusz Kokó, a kis sárkány (Repülő Kókusz)
- 16:10 Kókusz Kokó, a kis sárkány (Kétszer az életben)
- 16:25 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Hét perces ház)
- 16:35 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Egy lehetetlen küldetés)
- 16:45 Andy vízi kalandjai (Andy és a tengeri zebrakígyó)
- 17:00 Bohókás professzor (Amnézia)
- 17:10 Alvin és a mókusok (A titokzatos hegy)
- 17:25 Alvin és a mókusok (Micsoda ékkő!)
- 17:35 Alvin és a mókusok (Menjünk Dave agyára!)
- 17:45 Alvin és a mókusok (Az elnökválasztás)
- 18:00 Leo da Vinci II (Kalmárok a zsiiványok ellen)
- 18:10 Leo da Vinci II (A kakukk)
- 18:25 Sárkánylovasok (Hu-húú)
- 18:50 Pat, a kutya II (Az utolsó pillanatban)
- 19:00 Pat, a kutya II (A forgatás)
- 19:05 Pat, a kutya II (Kapucni expressz)
- 19:15 Taina és Amazónia őrzői (Dilis hangyász)
- 19:25 Taina és Amazónia őrzői (Nem fürdök le)
- 19:40 Hetedhét kaland
- 19:50 Magyarország nagytájai (Dunántúli-dombvidék)
- 19:55 Ütemmutató (Doromb)
- 20:00 Heartland VI (Annyi nehézség után)
- 20:50 Esti Kornél
- 21:50 Mit kíván?
- 01:15 Kenó
- 01:19 Szép hazánk, Magyarország! (Szent István nyomában)
- 01:20 Időjárás-jelentés
- 01:25 A Nagyok
- 01:55 Gasztroangyal (Barkóság)
- 02:45 Az érzelmek tengerén II (27)
- 03:30 Magyar Krónika (A harang sosem szól hiába)
- 04:00 Magyar nők (Emese, a magyarság ősanyja)
- 04:30 MMA portré (Hiteles életet kell élni – Portréfilm Veress Sándor László festőművészről)
- 05:25 Évezredünk - Aki szoborba zárja a pillanatot, Rieger Tibor
- 05:55 Himnusz
- 05:57 Mindennapi (A kérdező ember)
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:20 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:32 Pollenjelentés
- 06:40 Hrvatska Kronika
- 07:05 Ecranul nostru
- 07:40 Mesterember leszek
- 08:15 A nagy szépség: A Vatikán
- 09:55 Egy Perc Híradó
- 10:00 Nyár '24
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:47 Vár a Kárpát-medence (Jámbor Flóra - Nagyar)
- 13:00 Melissa, a Zöld Völgy lánya (42)
- 13:50 Szép hazánk, Kárpát-medence! (Újvidék - Vajdaság)
- 13:55 Török ízek Refika konyhájából (11)
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:40 Pollenjelentés
- 18:41 Névjegyek (Róbert)
- 18:50 Egy csodálatos asszony (7)
- 19:35 Mindennapi (A kérdező ember)
- 19:45 Bor, mámor, szerelem II (31)
- 20:40 SzerencsePerc
- 20:45 Skandináv Lottó
- 21:00 Doktor Ballouz (Munkamánia)
- 21:50 Mondd, ki vagyok én? (Athén)
- 22:35 Kenó
- 22:36 Időjárás-jelentés
- 22:45 Agapé
- 23:35 Isten kezében
- 01:10 OTP Bank Liga
- 03:00 Labdarúgó mérkőzés
- 04:50 Vízilabda magazin
- 05:00 Szabadidő
- 05:30 OTP Bank Liga
- 07:30 Nemzeti Sporthíradó
- 07:45 Kajak-kenu tv
- 08:00 Pecatúra
- 08:30 OTP Bank Liga
- 10:30 Nemzeti Sporthíradó
- 10:40 Strandkézilabda
- 11:00 OTP Bank Liga
- 13:00 Nemzeti Sporthíradó
- 13:15 10.9 Sportlövő magazin
- 13:30 Jövünk!
- 14:00 OTP Bank Liga
- 16:00 GÓÓÓL!2
- 17:00 Nemzeti Sporthíradó
- 17:15 Sportműsor
- 19:00 Fradi Tv
- 19:30 Mi vagyunk az Újpest
- 20:00 Nemzeti Sporthíradó
- 20:15 Labdarúgó mérkőzés
- 22:15 OTP Bank Liga
- 04:20 Magyar Krónika (Jól kisütöttük)
- 04:50 István király intelmei Imre herceghez
- 05:00 Vers mindenkinek (Petőfi Sándor: A magyarok Istene)
- 05:05 Klasszikusok délidőben (Bartók vonósnégyesei a Kelemen Kvartett előadásában - első rész)
- 06:00 Ön is tudja?
- 06:25 Novum
- 07:00 M5 História (Szent Korona a 20. században)
- 07:40 Agenda
- 07:55 „Öröktűz” I-II. Portréfilm Reményik Sándorról - „Egy lángot adok, ápold, add tovább” (1)
- 14:50 Tisztelet a kivételnek
- 20:35 Értelem és érzelem (2)
- 21:40 A Tatárpuszta
- 00:15 M5 História: Szent Korona a 20. században
- 00:55 Himnusz
- 01:00 HÍRADÓ
- 01:15 Időjárás-jelentés
- 01:20 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 01:25 A Szent Jobb nyomában
- 02:15 Történelmi séták – Augusztus 20.
- 03:10 Kerek Ferkó
- 04:25 Magyar történelmi arcképcsarnok: Szent István (1000-1038)
- 04:45 Magyar elsők: Az első magyar óvoda
- 05:00 HÍRADÓ
- 05:15 Időjárás-jelentés
- 05:18 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 05:20 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 05:22 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 05:25 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 05:30 Édes anyanyelvünk: Labdarúgócsapatok elnevezése
- 05:35 Itthon vagy!: Két keréken a Körös vidékén
- 05:55 Hetedhét kaland
- 06:05 M2 matricák - Hevül a vegyület: A víz fizikája
- 06:10 M2 matricák - Hevül a vegyület: Tartószerkezetek
- 06:15 Kárpáti Krónika
- 07:05 Mindennapi: A kérdező ember
- 07:10 Vár a Kárpát-medence
- 07:15 Magyar Krónika: Lusitania-egy tragédia margójára
- 07:40 Időjárás-jelentés
- 07:50 Élő népzene: Barozda koncert a Fonóban
- 10:35 Rome Reports - Vatikáni híradó
- 11:00 Neked szól!
- 11:05 Világ-Vallás
- 11:20 De őszintén!
- 11:30 Ki ismeri őket? A nőket!
- 12:55 A hét műtárgya: Dombormű ünnepi menet részletével
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:25 Hrvatska Kronika
- 13:55 Ecranul nostru
- 16:50 Nyár '24
- 20:00 Szenes Iván emlékkoncert 2014. (3/)
- 20:57 Névjegyek: Boldizsár
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:25 Az egészség tíz parancsolata: Törekedj harmonikus kapcsolatra embertársaiddal! (10/8)
- 21:35 Vár a Kárpát-medence
- 21:40 Önök kérték!
- 22:10 Madárkák
- 23:25 Kontúr: Elek Judit
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 12:40 Endeavour VI (Apollo)
- 20:15 Případy detektiva Murdocha XVII (Na dně sudu)
- 21:00 Archie (2)
- 21:45 Endeavour IX (Uniforma)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:55 Fotbal Chance Národní Liga
- 07:30 Závěr vysílání
- 11:30 Florbal Czech Open 2024
- 18:55 Tour de Pologne – dozvuky
- 19:25 Fotbal na druhou
- 00:12 repríza OK Start
- 03:40 Pohádky
- 08:30 repríza OK Start
- 12:23 Open Stage
- 18:04 Hvězdy manéže
- 19:00 Cirkus Cirkus Festival
- 19:54 V.I.P Koktejl
- 22:48 Open Stage