Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:35 Brousko III (98)
- 01:50 Brousko III (99)
- 02:40 Brousko III (100)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (38)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:30 Domek na prérii VI (11)
- 13:35 Ranč Heartland III (4)
- 14:30 Ranč Heartland III (5)
- 15:30 Brousko III (101)
- 16:35 Dcery duchem (39)
- 18:05 Domek na prérii VI (12)
- 19:00 Ranč Heartland III (6)
- 20:00 Ranč Heartland III (7)
- 20:55 Domek na prérii VI (12)
- 22:00 Ranč Heartland III (6)
- 22:55 Ranč Heartland III (7)
- 23:55 Dcery duchem (39)
- 01:25 Černá vdova
- 03:15 Teddy
- 10:45 Muž s kinoaparátem
- 12:00 Jimmyho tančírna
- 13:50 Abrakadabra
- 15:35 Sbohem, Berthe
- 17:20 Sladké sny
- 19:35 Šrám
- 22:00 Zdaleka
- 23:40 Schneider vs. Bax
- 00:50 Lux Aeterna
- 01:50 Dealer III
- 09:50 Volej mámu!
- 11:35 Utéct
- 13:15 Kafarnaum
- 15:25 Je mi fajn, s.r.o.
- 17:20 Synonyma
- 22:00 Lily Lane
- 23:35 Sangailino léto
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Cesta za pokladem
- 06:15 Kikirikí
- 06:25 Sníček (11)
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 Bílý tesák (Narození)
- 06:55 Staré pověsti české (19)
- 07:00 Broučci (A měli se rádi)
- 07:20 Mach a Šebestová (Piráti)
- 07:25 Já Baryk (5)
- 07:35 Tisíc a jedna noc (O kováři Básimovi)
- 07:55 Žofka a její dobrodružství (3)
- 08:00 Brundibáři (Stavitelé pyramid)
- 08:20 O Mikešovi (Mikeš straší)
- 08:25 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a pytlák)
- 09:00 Teleshopping
- 10:05 Staré pověsti české (20)
- 10:10 Broučci (Velká rodina)
- 10:20 Mach a Šebestová
- 10:35 Já Baryk (6)
- 10:45 Tisíc a jedna noc (Aladinova kouzelná lampa)
- 11:10 Žofka a její dobrodružství (4)
- 11:15 Brundibáři (Opojeni zvukem)
- 11:25 O Mikešovi (Mikeš vypráví pohádku)
- 11:30 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a poslíček)
- 12:00 Zlatá Kateřina
- 16:00 O něčem jiném
- 17:25 Královna filmu
- 18:00 Příliš hlučná samota
- 19:35 Šéfová (Pohovor)
- 19:40 Mach a Šebestová (O utrženém sluchátku)
- 20:00 Láska z pasáže
- 21:20 Poklad pana Arna
- 21:40 Kinosál
- 22:00 Most na tú stranu
- 23:30 Teleshopping
- 10:20 Labyrint záhad (Kámen smrti)
- 10:50 Lovci zázraků (1)
- 15:20 Jak se krade umění
- 22:00 Strašidelná setkání (6)
- 23:15 V největším kráteru světa
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Měsíc v ohrožení
- 01:40 Hrůzná minulost 2
- 03:15 Temné síly
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 00:05 Před Slávou a Korunou (Wallis před Edwardem)
- 00:50 Stíhací esa Luftwaffe
- 01:45 Dešifrované záhady (Lizzie Bordenová)
- 02:25 Na týden záložákem (Hradba - cvičení, které nejvíce prověřilo aktivní záložáky)
- 02:40 Jugoslávie: Pohled z druhé strany (Nevyhnutelný rozchod)
- 03:35 Když se měnil svět (Digitální revoluce)
- 14:25 Teleshopping
- 15:30 Poklad na jezeře
- 01:10 Saw 3
- 02:50 Lidská skvrna
- 04:30 Close Up III (10)
- 04:55 Close Up III (20)
- 05:25 Close Up III (12)
- 05:50 Zoom In - No Time to Die
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1960’s
- 06:10 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1970’s
- 06:25 Close Up III (20)
- 06:55 Close Up III (7)
- 07:30 Zaprášená tajemství: Svatební šaty
- 10:45 Líbat nevěstu zakázáno
- 12:25 Mythica: Čaroděj
- 16:20 Dvojníci
- 18:10 Po čem ženy touží
- 20:20 Ten Největší
- 22:00 Příběhy živých mrtvých (1)
- 22:45 Troppo (1)
- 23:55 Mimic
- 01:00 Bod zlomu
- 02:25 Vlak do Pusanu
- 09:45 Království prstenu (1)
- 11:25 Království prstenu (2)
- 13:00 Před svatbou ne!
- 15:05 Nevídáno, neslýcháno
- 16:40 Božská relikvie 2
- 18:35 40 dnů a 40 nocí
- 20:15 Past
- 22:00 Smlouva na zabití
- 23:30 Krvavá laguna
- 00:05 Comedy Club II (2)
- 00:35 Comedy Club II (3)
- 01:05 Comedy Club II (4)
- 01:40 Overlord
- 20:00 Šťastné a veselé
- 22:00 Comedy Club VIII (7)
- 22:30 Comedy Club VIII (8)
- 23:00 Comedy Club II (8)
- 23:30 Červený trpaslík VIII (1)
- 00:00 Bucket List (Fukuoka)
- 00:30 Great World Hotels (Heritage Le Tel Fair)
- 01:00 Xplore Oman (Muscat)
- 01:30 Backpack (Kutch, India)
- 02:00 Xplore Oman (Wadi Bin Khalid)
- 02:30 Bucket List (Gyokuro Tea)
- 03:00 Xplore India (Chhattisgarh 3)
- 03:30 10 Days South Africa (Cape Town)
- 04:00 Backpack (Jodhpur and Nimaj, India)
- 04:30 Foodicted (Brussels 1)
- 05:00 City Breaks (Budapest 2)
- 05:30 Bucket List (Ohana)
- 06:00 World Spas (Evason Mai'n, Jordan)
- 06:30 10 Days South Africa (Durban)
- 07:00 Backpack (Baku, Azerbaijan)
- 07:30 Foodicted (Brussels 2)
- 10:00 Backpack (Ganja, Azerbaijan)
- 10:30 Foodicted (Bangkok 1)
- 11:00 Glimpses (Spiti)
- 16:00 Burn Appetit (Vienna, Austria)
- 16:30 Foodicted (Phillipines)
- 17:00 Xplore Oman (Muscat)
- 17:30 Bucket List (Fukuoka)
- 22:00 Xplore Oman (FINS)
- 22:30 Backpack (Jaisalmer, India)
- 23:00 Xplore India (Chhattisgarh 2)
- 23:30 Foodicted (Siem Reap 2)
- 10:30 Kořeny (Rozdělovník skály)
- 11:20 Živé pláže (Nové Skotsko)
- 16:45 Kořeny (Rozdělovník skály)
- 17:40 Živé pláže (Nové Skotsko)
- 00:35 Žraloci bělaví za humny
- 01:19 Žraločí titáni
- 02:02 Žraloci bělaví za humny
- 02:45 Příběhy z divočiny (Sucho)
- 03:29 Žraloci proti delfínům: Krvavý souboj
- 04:12 Žraločí titáni
- 04:54 Příběhy z divočiny (Sucho)
- 05:38 Skvělá farma doktora Pola (Přichází zima)
- 06:00 Skvělá farma doktora Pola (Založení farmy)
- 06:21 Královny říše zvířat (Královny deštného pralesa)
- 07:02 Jedinečná zvířata - výběr (Kočky a žáby)
- 07:24 Jedinečná zvířata - výběr (Sloni a orangutani)
- 07:46 Obří žraloci
- 14:17 Tajemství chobotnic (Společenské vazby)
- 15:00 Žraloci Rudého moře útočí
- 15:45 Obří žraloci
- 00:00 Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání VI (V rozporu s výcvikem)
- 00:45 Stavební selhání (8)
- 01:30 Vyšetřování leteckých neštěstí XXIII (V plamenech)
- 02:15 Záchrana na zledovatělé silnici VIII (Náročná směna)
- 03:00 Odhalená tajemství prastarých těl (La Doncella: Na vrcholku hory)
- 03:45 Ostrov mimo zákon VI (Zrádná mělčina)
- 16:05 Zvláštní a záhadné VI (3)
- 17:00 Fikce, nebo pravda IV (2)
- 18:00 Afrika z výšky (1)
- 19:05 Mistři ve foukání skla III (9)
- 19:35 Mistři ve foukání skla III (10)
- 20:05 Zvláštní a záhadné VI (4)
- 21:00 Pompeje: dny zkázy
- 21:55 Filmy a realita IV (3)
- 06:00 Mistrovské pečení VII (Chléb)
- 07:15 Čokoládový ráj (5)
- 07:45 Zákusky Almy Obreganové II (1)
- 16:10 Prostě maso (11)
- 16:40 Markéta na trhu (4)
- 17:10 Justininy francouzské delikatesy (6)
- 17:35 Zachradní kuchyně (8)
- 20:00 Mistrovské pečení VII (Těsto)
- 21:15 Čokoládový ráj (6)
- 21:45 Zákusky Almy Obreganové II (2)
- 00:35 Afrika (2)
- 01:40 Savci (2)
- 02:45 Život mimo civilizace s Benem Foglem X (3)
- 03:35 Život pod bodem mrazu III (3)
- 10:10 Savci (5)
- 11:25 V továrně VIII (10)
- 18:00 V útrobách sopky (4)
- 19:00 Život pod bodem mrazu V (9)