Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 01:05 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 1. část)
- 01:50 Sukovitá duše
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Ignis Brunensis 2010
- 03:55 Veselá prasátka
- 04:20 Tlačenka poprvé v životě
- 04:50 Spolu na hranici (Skleněné pohraničí)
- 05:15 Etiketa (Oslovování)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Jeden tón je tvůj
- 06:35 Muži nestárnou
- 08:15 Chalupáři (9)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (13)
- 12:05 Z Televarieté
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Kdo probudí Pindruše ...?
- 14:05 Perníkářka a Větrný mládenec
- 14:40 Žalobnická pohádka
- 15:15 Rebelové
- 18:10 Chalupáři (10)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Docent (2)
- 21:40 Archiv
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Clona (4)
- 01:00 Piráti: Skutečný příběh
- 01:55 Holubinky a ryzce
- 02:20 Jarošov nad Nežárkou
- 02:45 Slavíčci podruhé
- 03:25 Historie.cs
- 10:50 Neznámý Alain Delon
- 11:45 Válka se Zemí
- 14:05 Křížové cesty (Setkání)
- 14:35 Alžběta II. zblízka
- 15:20 Pozoruhodné dějiny Francie (1)
- 16:20 Oscar
- 17:40 Vztahy a pouta v přírodě
- 18:35 Krásné drsné Irsko
- 19:20 Zajímavosti z regionů
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 3: 10 Vlak do Yumy
- 22:05 Také andělé jedí fazole
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:05 Fokus Václava Moravce
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Pozor! Státní hranice
- 07:33 Interview ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Archiv ČT24 (Lipno je naše moře)
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Hyde Park Civilizace
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zkraje
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:09 Interview Speciál
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 90′ ČT24
- 22:00 Zprávy
- 22:15 Newsroom ČT24 - Podcasty
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Z metropole
- 04:55 Cyklistika ČR 2024 (MTB Cup Ostrava)
- 05:15 L'Etape Czech Republic by Tour de France 2024 (L'Etape Czech Republic by Tour de France)
- 05:35 Dačického 12
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Svět motorů
- 07:40 BBV po 25 letech
- 07:50 Panorama
- 00:25 Nezahrávej si s ohněm
- 02:30 Dům voskových figurín
- 04:40 Jak se staví sen
- 06:00 Bolek a Lolek na Divokém západě
- 06:15 M.A.S.H (22)
- 06:40 M.A.S.H (23)
- 07:05 M.A.S.H (24)
- 07:35 M.A.S.H (25)
- 08:05 M.A.S.H (26)
- 08:40 Prima Česko
- 09:15 Prima Svět
- 09:45 Inkognito
- 10:50 Polda IV (Zlatý důl)
- 12:10 Receptář prima nápadů
- 13:10 Libovky Pepy Libického
- 13:40 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:20 Bajkeři
- 16:25 Všechno nebo nic
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:55 Česká spojka
- 04:35 Autosalon.tv
- 05:25 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:20 Top Gear VII (2)
- 07:15 Top Gear VII (3)
- 08:20 Top Gear VII (4)
- 09:25 Top Gear VII (5)
- 10:30 Top Gear VII (6)
- 11:35 Autosalon.tv
- 20:15 Skyfall
- 23:10 Hon na ponorku
- 00:20 Cesta samuraje
- 02:20 Kriminál
- 08:15 Holka nebo kluk
- 10:30 Zralé víno
- 12:30 Forrest Gump
- 15:20 Probuzení tmy
- 20:00 Chyť mě, když to dokážeš
- 22:55 Ničitel Conan
- 04:40 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Libovky Pepy Libického
- 06:20 Teď vaří šéf!
- 06:55 Poklad z půdy
- 10:30 Receptář prima nápadů
- 11:15 České chaty snů
- 12:10 Líbánky v Las Vegas
- 20:00 Ukradené dětství
- 21:45 Ošklivka Katka (Ticho před bouří)
- 22:55 Inkognito
- 23:50 Zoufalé manželky V (Lež má krátké nohy)
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a vrabec)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari II (3)
- 06:40 Pošťák Pat a oslava
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Pohádky noci
- 12:30 Tlapková patrola
- 12:55 Tlapková patrola
- 13:20 U6 - Úžasný svět techniky
- 13:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 14:10 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 14:35 Šmoulové
- 14:55 Fazolčina kavárna II
- 15:20 Kamarádi z koše
- 15:30 Dynotrax Turbo
- 15:55 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:20 Tlapková patrola
- 16:40 Tlapková patrola
- 17:05 Ovečka Shaun II
- 17:15 Pan Tau (13)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak za sebou zabouchl dveře)
- 18:55 Zafari II (4)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (18)
- 19:40 B.O.T. a příšerky
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Dobrodružství v podzemí)
- 19:57 Přestávka ve vysílání 19:57-06:00
- 04:00 Mikulov
- 04:20 Závan východního větru
- 04:45 Divadlo žije!
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Semafor atd. (6)
- 21:10 Člověk proti zkáze
- 04:35 Neuvěřitelné dorty III (19)
- 05:00 Ráj podle Bryana IV (Cesty vzhůru)
- 05:40 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:05 Neuvěřitelné dorty III (19)
- 06:30 Tyhle šaty beru! II (Máma, drama a slzy na krajíčku)
- 06:50 Tyhle šaty beru! II (Sourozenecká rivalita)
- 07:20 Tyhle šaty beru! II (Buď odvážná)
- 07:50 Tyhle šaty beru! II (Hledáš problémy?)
- 12:05 Neuvěřitelné dorty III (19)
- 12:35 Neuvěřitelné dorty III (20)
- 12:55 VIP Prostřeno!
- 14:20 Hledá se táta a máma
- 15:35 Neuvěřitelné dorty III (21)
- 04:25 Rodinná pouta II (Pozdní lítost)
- 05:35 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:10 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 07:15 Columbo (Kandidát zločinu)
- 14:30 Rodinná pouta II (Do naha)
- 15:40 1. MISE (Tým)
- 16:50 Nikdo není dokonalý
- 17:55 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 19:00 Jak se staví sen
- 22:10 Nikdo není dokonalý
- 23:15 Jak se staví sen
- 00:55 K věci
- 01:20 Prima HISTORIE
- 01:40 7 pádů Honzy Dědka
- 02:50 Hlavní zprávy
- 03:40 Krimi zprávy
- 04:00 Prima HISTORIE
- 04:20 Prima Česko
- 04:50 Autosalon.tv
- 06:00 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 06:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 07:00 Zprávy
- 07:25 Prima Svět
- 08:00 Zprávy
- 08:25 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:25 Prima Svět
- 10:30 Prima ARCHIV
- 10:40 Prima MĚSTO
- 11:00 Partie PLUS
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 Lékaři v éteru
- 13:00 Zprávy
- 13:25 Prima HISTORIE
- 13:40 Prima MĚSTO
- 14:00 Zprávy
- 14:25 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:00 Hlasy zločinu
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:15 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Showtime magazín
- 21:00 Zprávy
- 21:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:50 Partie PLUS
- 23:50 Generace deprese
- 04:10 Prima Česko
- 04:45 Prima Svět
- 05:20 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:15 Když žraloci útočí VI (Karolínský postrach)
- 07:10 Orlovec: Příběh dravce
- 12:10 Tep Atlantického lesa
- 13:25 Divočina z výšky
- 18:20 Prima Svět
- 18:55 Po stopách vylodění v Normandii (Den D)
- 01:05 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 1. část)
- 01:50 Sukovitá duše
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Ignis Brunensis 2010
- 03:55 Veselá prasátka
- 04:20 Tlačenka poprvé v životě
- 04:50 Spolu na hranici (Skleněné pohraničí)
- 05:15 Etiketa (Oslovování)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Jeden tón je tvůj
- 06:35 Muži nestárnou
- 08:15 Chalupáři (9)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (13)
- 12:05 Z Televarieté
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Kdo probudí Pindruše ...?
- 14:05 Perníkářka a Větrný mládenec
- 14:40 Žalobnická pohádka
- 15:15 Rebelové
- 18:10 Chalupáři (10)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Docent (2)
- 21:40 Archiv
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Clona (4)
- 01:05 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 1. část)
- 01:50 Sukovitá duše
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Ignis Brunensis 2010
- 03:55 Veselá prasátka
- 04:20 Tlačenka poprvé v životě
- 04:50 Spolu na hranici (Skleněné pohraničí)
- 05:15 Etiketa (Oslovování)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Jeden tón je tvůj
- 06:35 Muži nestárnou
- 08:15 Chalupáři (9)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (13)
- 12:05 Z Televarieté
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Kdo probudí Pindruše ...?
- 14:05 Perníkářka a Větrný mládenec
- 14:40 Žalobnická pohádka
- 15:15 Rebelové
- 18:10 Chalupáři (10)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Docent (2)
- 21:40 Archiv
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Clona (4)
- 01:45 Autobazar Monte Karlo II (4)
- 02:25 Sousedství (9)
- 03:10 U stánku II (15)
- 03:20 Ze dvora (8)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (62)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (63)
- 08:55 Zahradní proměny III (12)
- 09:55 Otec Braun (7)
- 11:55 Jak napálit advokáta
- 14:45 Švindlíři
- 20:10 Dobrodruh
- 04:55 Novashopping
- 06:00 Holčička z iglú
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:15 Chuggington: Veselé vláčky II (24)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové II (25)
- 07:55 Zlatá mříž
- 09:40 Co ste hasiči II (Past)
- 14:45 Policajt ze školky
- 17:00 Discopříběh
- 22:55 Smrtonosná zbraň 3
- 00:55 Královna Alžběta
- 03:15 Trestanec
- 05:20 Čínský zvěrokruh
- 07:20 Chladné srdce
- 09:10 Bláznivá dovolená
- 11:10 Petr Pan
- 13:15 Spider-Man 3
- 16:00 Černá ovce
- 17:50 Jsem božská
- 20:00 Superman se vrací
- 23:05 Pohanský král