Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:25 Námořní vyšetřovací služba XVI (17)
- 01:15 Námořní vyšetřovací služba XVI (18)
- 02:10 Brousko III (96)
- 03:00 Brousko III (97)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Brousko III (95)
- 12:10 Teleshop (1)
- 12:25 Brousko III (96)
- 13:30 Vteřiny života (6)
- 18:05 Vteřiny života (7)
- 19:00 Profil zločinu III (7)
- 20:05 Profil zločinu III (8)
- 21:20 Profil zločinu III (9)
- 22:25 Brousko III (96)
- 23:30 Brousko III (97)
- 01:05 Teddy
- 02:40 Smrt v Sarajevu
- 10:55 Dilili v Paříži
- 12:35 Na druhé straně kopců
- 15:10 Pozdravy z Fukušimy
- 17:05 Ženou z boží vůle
- 18:45 Muž s kinoaparátem
- 20:00 Bezva chlap
- 22:00 Černá vdova
- 23:50 Teddy
- 01:40 Dealer III
- 03:35 Volej mámu!
- 09:00 Milenci
- 10:45 438 dní
- 12:55 Věrní nevěrní
- 14:15 Jaký otec, takový syn
- 20:05 Je mi fajn, s.r.o.
- 22:00 Lux Aeterna
- 23:00 Dealer III
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Cesta za pokladem
- 06:10 Kikirikí
- 06:20 Sníček (10)
- 06:30 Zabij nudu! II
- 06:35 Bílý tesák (Vlčice a jednooký)
- 06:50 Staré pověsti české (Staroměstský orloj)
- 07:00 Broučci (Broučkovy tajnosti)
- 07:15 Mach a Šebestová (Přírodní zákony)
- 07:25 Já Baryk (4)
- 07:30 Tisíc a jedna noc (O příštipkáři Marúfovi)
- 07:55 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka pořádala sportovní den)
- 10:05 Staré pověsti české (Ze Židovského města)
- 10:15 Broučci (A měli se rádi)
- 10:20 Mach a Šebestová
- 10:35 Já Baryk (5)
- 10:45 Tisíc a jedna noc (O kováři Básimovi)
- 10:55 Žofka a její dobrodružství (3)
- 11:10 Brundibáři (Stavitelé pyramid)
- 11:20 O Mikešovi (Mikeš straší)
- 11:30 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a pytlák)
- 12:00 Poznej svého muže
- 13:45 Filmové minuty
- 16:00 Noc klavíristy
- 17:30 Úkryt Černého Billa
- 18:00 Tam na konečné
- 19:40 O Dorotce (Dorotka a plamínek)
- 20:00 Lásky mezi kapkami deště
- 22:15 Tři vejce do skla
- 23:45 Filmové minuty
- 14:10 Teleshopping
- 15:10 Den, kdy jsme se prošli po Měsíci
- 16:10 Horor v Amityville
- 23:00 Titanic: Nový podezřelý
- 01:10 Jezero
- 02:25 Pojď si se mnou hrát
- 03:40 Také andělé jedí fazole
- 09:15 Rumburak
- 10:50 Fantomas
- 12:40 Let’s Dance 2
- 14:25 Ve jménu krále
- 18:25 Agent v sukni 2
- 20:05 Twilight sága: Zatmění
- 22:00 Grimsby
- 23:20 Vikingové II
- 01:15 Paradise City
- 02:35 Žraločí tornádo 3
- 04:00 Jeepers Creepers
- 05:25 Close Up III (10)
- 05:50 Zoom In - Top Gun: Maverick
- 06:00 Bláznivá komedie
- 07:45 Sloužit Sáře
- 11:10 Božská Ema
- 13:10 Matky
- 16:20 Nevěsta na útěku
- 18:20 Hon na čarodějnice
- 19:50 Noe
- 22:00 Konečná
- 23:35 Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace
- 01:05 Comedy Club (18)
- 01:35 Město Zombie
- 03:50 Comedy Club (19)
- 12:00 A.I. Umělá inteligence
- 15:10 Děkujeme, že kouříte
- 17:20 Cesta do Ameriky
- 20:00 Tajná centrála
- 22:15 Tiché místo
- 04:00 Xplore Oman (FINS)
- 04:30 Xplore India (Chhattisgarh 2)
- 05:00 Foodicted (Brussels 1)
- 05:30 Backpack (Jodhpur and Nimaj, India)
- 06:00 10 Days South Africa (Cape Town)
- 06:30 Bucket List (Gyokuro Tea)
- 07:00 Xplore Oman (Wadi Bin Khalid)
- 07:30 Xplore India (Chhattisgarh 3)
- 08:00 Foodicted (Brussels 2)
- 08:30 Backpack (Baku, Azerbaijan)
- 09:00 10 Days South Africa (Durban)
- 09:30 Bucket List (Ohana)
- 10:00 City Breaks (Budapest 2)
- 10:30 World Spas (Evason Mai'n, Jordan)
- 11:00 Foodicted (Bangkok 1)
- 11:30 Backpack (Ganja, Azerbaijan)
- 14:00 Foodicted (Bangkok 2)
- 14:30 Backpack (Sheki, Azerbaijan)
- 15:00 Glimpses (Spiti)
- 22:00 Xplore Oman (Muscat)
- 22:30 Backpack (Kutch, India)
- 23:00 Xplore India (Chhattisgarh 1)
- 23:30 Foodicted (Siem Reap 1)
- 14:21 Žraloci z ptačí perspektivy
- 15:05 Žraločí superschopnosti
- 15:49 Žraloci bělaví za humny
- 16:32 Žraločí titáni
- 17:16 Žraloci bělaví za humny
- 18:00 Útok žraloka: 360 stupňů (Plavci pozor)
- 18:42 Čelisti zblízka
- 19:25 Žraločí banditi
- 00:00 Narkobaroni a jejich pád (Šílenec)
- 00:45 Továrna na jídlo IV (1)
- 01:08 Továrna na jídlo IV (2)
- 01:30 Továrna na jídlo IV (3)
- 01:52 Továrna na jídlo IV (4)
- 02:15 Staré dobré devadesátky (Vzestup internetu)
- 03:00 Strážci hranic: Španělsko (Balíky ve vodě)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou VI (Požár v pilotní kabině)
- 12:00 Mars 2020 Rover
- 13:00 ExoMars: Evropská vesmírná odysea
- 14:00 Den na Marsu
- 20:00 Osudný požár na Titaniku
- 21:00 Expedice Amelia
- 00:00 Stal jsem se kořistí III (6)
- 00:45 Zoltan, vlčí muž (6)
- 01:30 Jak to zvířata dokážou (Jasnovidné kočky a chlupaté vydry)
- 01:53 Jak to zvířata dokážou (Sloní nosy a starověká zvířata)
- 02:15 Stal jsem se kořistí III (5)
- 03:00 Veterinární policie Filadelfie XII (Odhalené farmy na štěňata)
- 03:45 Záchrana statku II (Záplavy, pot a slzy - 2. část)
- 04:30 Veterinární policie Filadelfie XII (Zabiják koček)
- 05:15 Jak to zvířata dokážou (Jasnovidné kočky a chlupaté vydry)
- 05:38 Jak to zvířata dokážou (Sloní nosy a starověká zvířata)
- 06:00 Veterinární policie Filadelfie XII (Záchrana koně)
- 06:50 Veterinární policie Filadelfie XII (Městská farma na štěňata)
- 07:40 Záchrana statku II (V jednom ohni)
- 04:40 Jak je vidí ptáci (5)
- 05:05 Jednoho dne… (3)
- 06:00 Lovci vojenských pokladů IV (8)
- 06:55 Život v sevření mrazu X (6)
- 07:55 Život v sevření mrazu X (7)
- 10:15 Stavitelé z písku - závod s proudem (10)
- 10:40 Pěšky podél Nilu (3)
- 11:40 Pěšky podél Nilu (4)
- 12:35 Záchranáři - Norsko (2)
- 13:00 Ponorky
- 16:10 Luxusní odpočinek (4)
- 17:10 Chyby a katastrofy (3)