Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolejích)
- 05:15 Etiketa (Miláček mobil)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 06:30 Na cestě po Somersetu
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Hraje orchestr Václava Hybše se sólisty
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (7)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (8)
- 15:30 A Bůh... stvořil ženu
- 17:00 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (14)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Sloni mají paměť)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 04:25 Miklovci
- 04:50 Svět zvířat (Hroši a nosorožci)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Čína na jazyku II (6)
- 09:20 Bedekr III. (Marseille)
- 09:50 Kalahari - zákony pouště (2)
- 10:40 Jarní příroda v Okutamě
- 11:10 Budovatelé přírody (1)
- 14:35 Nákladní kolosy v oblacích
- 15:20 Sisi, císařovna na útěku
- 16:15 Zapomenuté výpravy (Šlápoty)
- 16:40 Sousedé
- 17:10 Operace Barbarossa (3)
- 17:55 Podivuhodné Thajsko (2)
- 20:00 Ronin
- 22:05 Purpurové řeky
- 23:50 To nejlepší z Benny Hilla
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:00 OH Paříž 2024 (Taekwondo)
- 00:20 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 00:40 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 01:00 OH Paříž 2024 (Box)
- 01:30 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 01:40 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 01:50 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 02:00 OH Paříž 2024 (Švédsko - Francie)
- 03:00 OH Paříž 2024 (Norsko - Dánsko)
- 09:30 OH Paříž 2024 (Studio Paříž)
- 09:46 OH Paříž 2024 (Golf)
- 10:15 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 11:08 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 11:43 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 11:53 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 12:25 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 13:27 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 13:30 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 13:35 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 13:47 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 14:08 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 14:37 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 14:47 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 15:01 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 15:55 OH Paříž 2024 (Golf)
- 04:31 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:03 M.A.S.H (250)
- 07:26 M.A.S.H (251)
- 07:56 M.A.S.H (252)
- 08:26 M.A.S.H (253)
- 08:56 M.A.S.H (254)
- 09:26 Vinaři (Vinobraní)
- 14:34 Policie v akci
- 15:33 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Máme rádi Česko
- 22:00 Kdo se ptá?
- 23:10 Ano, šéfe!
- 04:52 Autosalon.tv
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:03 Prima Pauza: Partička
- 06:06 Prima Pauza: Partička
- 06:07 Těžká dřina
- 06:34 Partička
- 07:07 Autosalon.tv
- 08:04 Těžká dřina
- 08:36 Top Gear IV (5)
- 09:41 Top Gear VI (4)
- 20:19 Propast
- 23:10 Odpočet do katastrofy
- 00:58 Rudý labyrint
- 03:30 Nesnesitelná tíha obrovského talentu
- 05:34 Příhody Bolka a Lolka
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka
- 06:18 M.A.S.H
- 06:41 Námořní vyšetřovací služba XIII (V utajení)
- 07:28 Příběh Tarzana - pána opic
- 10:12 Austrálie
- 13:31 Bounty
- 18:13 Klokan Jack
- 20:06 Přes prsty
- 22:20 Kill Bill 2
- 04:08 Láska klepe na dveře (V utajení)
- 05:06 Teď vaří šéf!
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Karolína, domácí kuchařka
- 06:31 Prostřeno!
- 07:28 1. MISE (Bomba)
- 10:09 Prostřeno!
- 10:53 Ano, šéfe!
- 12:06 Katie Fforde (Cizí dítě)
- 20:05 Katie Fforde (Dům u moře)
- 21:58 1. MISE (Otcové a děti)
- 23:09 Tudorovci III (5)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: S)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Bráškové
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari (7)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:05 Vyber si svůj sport II
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 Zákony Mila Murphyho II (8)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:25 Art Ninja
- 12:55 Šmoulové
- 13:20 Bludiště
- 13:50 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (17)
- 14:55 Čvacht
- 15:10 Břinčíci III
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Bráškové
- 17:35 Vyber si svůj sport II
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:55 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a flétna)
- 18:50 Zafari (8)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (9)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:05 Strachy v nás
- 01:35 100 dní ve Versailles (5)
- 02:20 Před půlnocí
- 02:50 Ladí neladí
- 03:45 Karel Reisz: Ten filmový život
- 04:45 Terra musica
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Věra Martinová
- 21:10 Pavel Žalman Lohonka
- 21:50 Hana a Petr Ulrychovi a Javory
- 22:30 Paradox Seana Conneryho
- 23:25 Kanadská soda X (3)
- 23:45 Sid a Judy
- 04:26 Rodinná pouta II (Rozum a cit)
- 05:32 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:06 Nikdo není dokonalý
- 06:56 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 22:09 Pípšoubazar
- 23:14 Jak se staví sen - extra
- 01:05 K věci
- 01:35 Prima Svět
- 02:17 Generace deprese
- 03:00 7 pádů Honzy Dědka
- 08:01 Nový den
- 08:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:30 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:30 Zprávy z Paříže
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:28 Prima LÉTO
- 14:40 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:12 Počasí
- 15:20 K věci
- 15:41 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:24 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Hlasy zločinu
- 21:18 Zprávy
- 22:00 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:49 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 23:56 360⁰
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolejích)
- 05:15 Etiketa (Miláček mobil)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 06:30 Na cestě po Somersetu
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Hraje orchestr Václava Hybše se sólisty
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (7)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (8)
- 15:30 A Bůh... stvořil ženu
- 17:00 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (14)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Sloni mají paměť)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolejích)
- 05:15 Etiketa (Miláček mobil)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 06:30 Na cestě po Somersetu
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Hraje orchestr Václava Hybše se sólisty
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (7)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (8)
- 15:30 A Bůh... stvořil ženu
- 17:00 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (14)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Sloni mají paměť)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 00:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (1)
- 01:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (2)
- 02:00 Sousedství V (15)
- 02:40 Výleťák (188)
- 02:45 Ze dvora (7)
- 03:00 U stánku II (14)
- 03:10 Ušák Jaromíra Bosáka (209)
- 03:45 Ušák Jaromíra Bosáka (210)
- 04:25 Zahradní proměny II (16)
- 05:10 Zahradní proměny II (17)
- 06:00 Pravidla zasnoubení II (9)
- 06:20 Moje místa (Alena Mihulová)
- 07:25 Případy detektiva Murdocha XII (2)
- 08:20 Zahradní proměny II (18)
- 09:20 Zahradní proměny II (19)
- 12:15 Moje místa (Milan Peroutka)
- 13:15 Jukebox (19)
- 20:10 Green Lantern
- 22:30 Zoolander 2
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:50 Na lovu II
- 20:20 Babovřesky 2
- 22:40 Přepadení 2: Temné území
- 00:40 Přepadení v Pacifiku
- 02:40 Příšerky útočí
- 04:35 Ušák Chicky a Zlokřeček
- 06:00 Všechno, úplně všechno
- 08:00 Kriminálka Las Vegas VI (Zabiják)
- 08:55 Kriminálka Las Vegas VI (Piráti třetí říše)
- 09:55 Dost
- 12:15 Marmaduke
- 13:50 Teleshopping
- 14:05 Dokud jsi se mnou
- 16:30 5 x jinak
- 18:30 Velká rána
- 20:00 Policajt ze sámošky
- 21:50 Firewall
- 23:50 Máš ji!
- 01:10 Mistři renovací III (4)
- 01:50 Kachní dynastie IV (27)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie IV (5)
- 03:20 Walker, Texas Ranger VIII (14)
- 04:00 Challenge Roth
- 04:25 Draft NHL 2024
- 04:40 Češi v NHL v sezoně 2023/24
- 05:15 Walker, Texas Ranger VIII (13)
- 05:55 Strážci hranic: Austrálie IV (7)
- 06:40 Mistři zastavárny XXIV (29)
- 07:35 Mistři renovací III (4)
- 08:30 Kachní dynastie IV (27)
- 09:30 Kobra 11 III (7)
- 11:30 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger VIII (14)
- 12:45 Válka skladů XIII (5)
- 16:40 Kobra 11 III (9)
- 18:40 Válka skladů XIII (7)
- 19:35 Mistři zastavárny (2)
- 20:30 Mistři renovací III (8)
- 21:20 Kachní dynastie IV (31)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (15)
- 23:15 Kobra 11 III (9)
- 00:25 Teorie velkého třesku IV (12)
- 02:05 Malý Sheldon IV (7)
- 02:40 Svět podle Jima (18)
- 03:20 Americký táta VI (15)
- 04:00 TELE TELE
- 04:25 Máma II (6)
- 05:30 Ženatý se závazky (103)
- 06:15 Karate ovce (77)
- 07:05 Bakugan: Evolutions (21)
- 07:15 Přátelé IX (22)
- 08:15 Máma II (11)
- 09:50 Malý Sheldon IV (11)
- 11:20 Ženatý se závazky (105)
- 12:15 Dva a půl chlapa VII (7)
- 13:10 Přátelé IX (22)
- 14:10 Teorie velkého třesku IV (12)
- 15:50 Máma II (15)
- 17:30 Svět podle Jima (20)
- 18:20 Dva a půl chlapa VII (9)
- 19:10 Malý Sheldon IV (13)
- 20:00 Teorie velkého třesku IV (16)
- 21:40 Přátelé IX (24)
- 22:30 Americký táta VI (17)
- 23:25 Dva a půl chlapa VII (9)
- 04:10 Co na to Češi
- 05:30 Riskuj!
- 06:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:20 Na lovu II
- 12:00 Odložené případy (Babočkové odlétají)
- 13:00 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko II (4)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med VIII (22)
- 01:15 Vyměněné osudy II (61)
- 02:55 Čarodějky IV (15)
- 03:35 Nemocnice Chicago Med VIII (22)
- 04:15 Oteckovia II (87)
- 05:25 Ulice (4348)
- 07:00 Život na jachtě: Za dobrodružstvím (11)
- 08:40 Čarodějky IV (17)
- 09:30 Vítejte doma IV
- 10:20 Oteckovia II (91)
- 12:10 Nekonečná láska II (130)
- 16:30 Vyměněné osudy II (67)
- 20:15 Mateřská láska II (3)
- 21:10 Mateřská láska II (4)
- 00:30 PFL 7
- 04:30 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Házená: HC Erlangen - THW Kiel
- 10:05 Florbal: Florbal - letní speciál
- 11:05 Motosurf World Championship #1
- 11:30 Freestyle Pro Tour
- 12:00 Spade poker show 2024 (3)
- 12:30 1:1 Sport Show (64)
- 13:05 PFL 7
- 08:50 Florbal: Florbal - letní speciál
- 09:45 Reconnecting TWO
- 10:10 1:1 Sport Show (65)
- 10:45 Běhej lesy - Klínovec
- 11:05 Australian Darts Masters 2024
- 01:10 Správy „N“
- 02:00 Vraždy v Biote
- 03:35 Správy „N“
- 04:30 Počasie
- 04:35 Postav dom, zasaď strom
- 05:20 Capri III (3)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová IV (5)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (4)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:55 Don Matteo (Vyber si ma!)
- 16:00 Správy
- 16:25 Po Česku na konskom chrbte (Pocta džokejom)
- 16:50 Destinácie (Kláštory v Bulharsku)
- 17:10 Doktor z hôr - Nové osudy XIII (Veľký chlad - 2.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Palau)
- 22:25 Stratení v Karibiku
- 00:13 Hymna SR
- 00:15 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska (Nikdy neprečítaná pošta)
- 00:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 00:50 Správy „N“
- 01:40 Hírek
- 02:05 Hírek
- 02:20 02:20 - 06:00
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Vstúpte do sveta tanca
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:10 Fórum
- 09:00 Otthonunk - Náš domov
- 09:30 Pericola
- 11:05 Tajomný ostrov (Posolstvo)
- 11:35 Obedníček (Mláďatá "N")
- 11:40 Rusty II
- 11:45 Pa a Pi
- 11:55 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIDESIATA)
- 12:05 Živá panoráma
- 12:30 Hubačka
- 12:50 Na zelenej adrese
- 13:05 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Prepojenia)
- 14:05 Ja som baník...
- 15:00 Baníci plačú
- 15:25 Banícky stav
- 15:50 Pozoruhodný štýl II
- 16:20 Môj emigrant (Môj emigrant - Ivan Lefkovits)
- 16:55 Anjeli strážni (Anjeli strážni Omara Sharifa)
- 17:25 Lov slov
- 17:55 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolejích)
- 05:15 Etiketa (Miláček mobil)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 06:30 Na cestě po Somersetu
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Hraje orchestr Václava Hybše se sólisty
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (7)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (8)
- 15:30 A Bůh... stvořil ženu
- 17:00 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (14)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Sloni mají paměť)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolejích)
- 05:15 Etiketa (Miláček mobil)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 06:30 Na cestě po Somersetu
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Hraje orchestr Václava Hybše se sólisty
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (7)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (8)
- 15:30 A Bůh... stvořil ženu
- 17:00 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (14)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Sloni mají paměť)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:50 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Syr
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:25 Cestou necestou - špeciál: Ryža
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Láska v starovekom Egypte
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:50 Cesta
- 03:35 Cesta za snem
- 05:20 Snové léto
- 07:05 Bohové Egypta
- 09:20 Sestry v sedle
- 10:55 U mě dobrý
- 12:50 Moře kouzel
- 14:25 Lovci
- 16:10 Hlas lásky
- 18:25 Dešťová víla
- 20:15 Pád Londýna
- 22:10 Den zrady
- 23:55 Noční recepční
- 00:15 Policisté v akci
- 01:00 Policisté v akci
- 01:45 Krimi
- 02:10 Soudní síň (Terorizuješ mámu)
- 02:55 Soudní síň (Potřebuji se pohnout dál)
- 03:40 Soudní síň (Mlátil si mi děti)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:05 První oddělení II
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:45 Pod povrchem (30)
- 11:50 Nové bydlení - Dizajn
- 14:55 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 17:00 Soudní síň (Vzala mi klavír i syna)
- 18:00 Soudní síň (Diagnóza učitelka)
- 19:00 Krimi
- 19:30 Noviny
- 20:20 Všechno, co mám rád
- 22:20 Ring volný (2)
- 00:50 Aj múdry schybí
- 01:55 Partička
- 03:25 Susedské prípady
- 04:05 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia
- 09:15 Susedia
- 09:55 Svokra
- 10:50 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (73)
- 13:40 V mene zákona
- 15:00 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (74)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:15 Susedia
- 21:50 Susedia
- 00:35 Luxusní domy III (7)
- 01:00 Projekt "Domov" III (1)
- 01:45 Velkolepé plány XIX (5)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (29)
- 03:35 Dům snů III (9)
- 04:15 Dům snů (5)
- 05:00 Uspořádejte si svůj život III (5)
- 06:00 Dům snů IV (1)
- 06:55 Nejkrásnější britské zahrady II (5)
- 07:50 Velkolepé plány XIX (5)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (29)
- 09:55 Projekt "Domov" III (1)
- 14:20 Dům snů III (9)
- 15:10 Velkolepé plány XIX (6)
- 16:05 Luxusní domy III (8)
- 16:35 Nastupovat! Vlakem kolem světa (2)
- 17:30 Projekt "Domov" III (2)
- 20:25 Dům snů (6)
- 21:15 Dům snů IV (2)
- 00:35 Papežův vymítač
- 02:20 Supernova
- 04:05 Škola je naše
- 06:00 Foodies
- 07:30 Brácha
- 10:50 Humr
- 14:40 Malý Sheldon VII (12)
- 15:00 Hunger Games: Vražedná pomsta
- 17:25 Před kamerou XXI (32)
- 17:55 Jurský svět
- 20:00 Žhářka
- 21:35 Přitažlivost zla
- 23:30 Kill room
- 00:55 Apokalypsa v Hollywoodu
- 02:40 Ozbrojení a nebezpeční
- 04:10 Bez kalhot: Poslední tanec
- 06:00 Ave, Caesar!
- 07:45 Dej mi své jméno
- 09:55 Příchozí
- 11:50 Přátelé III (2)
- 12:10 Přátelé III (3)
- 12:40 Nadpřirozená moc
- 16:10 Premiantka
- 17:45 Zóna zájmu
- 19:30 Šmoulové 2
- 21:15 Birdman
- 23:15 Quad Gods
- 04:15 Jason Isbell: Running with Our Eyes Closed
- 06:00 Kašlu na lásku
- 07:40 Vzmužme se
- 11:40 Anatomie pádu
- 14:10 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (19)
- 14:50 Creed
- 17:00 Noční let (1)
- 17:50 Sektor II (Jeruzalém)
- 18:55 Girls VI (7)
- 19:25 Girls VI (8)
- 01:00 Pečovatelka Sarah
- 02:45 Poslední klient
- 04:20 Jsme živé bytosti
- 06:00 Bedna
- 07:35 Jethica
- 08:45 I když je noc
- 09:05 Buldok
- 10:40 Ala Kachuu - Vezmi a utíkej
- 11:20 Autobiografie
- 13:15 Mám rád filmy
- 15:00 Návrat Sommersbyho
- 16:55 Jethica
- 18:10 De Palma
- 20:00 Uteč
- 21:45 Blade Runner 2049
- 00:35 Rozpolcený
- 02:35 Život s bestií
- 04:40 Jen jednou
- 06:00 Divoch
- 07:20 Yentl
- 09:30 Kuře pro Lindu
- 10:50 BlacKkKlansman
- 13:05 Matrix Reloaded
- 15:20 Koyaanisqatsi
- 16:45 Yentl
- 19:00 Divoká dvojka
- 20:30 Aféra Thomase Crowna
- 22:25 Protivník
- 04:40 Veronica Marsová (O hříších a lidech)
- 05:25 Jak to dělají? (13. díl)
- 06:00 Flash (Trajectory)
- 06:50 Flash (Flashback)
- 07:45 Prolhané krásky (Kde na mě někdo čeká)
- 12:35 Flash (Proti Zoomovi)
- 13:30 Flash (Návrat k normálu)
- 20:00 Batman se vrací
- 00:15 Klub rváčů
- 02:30 Kandidát
- 04:15 Texaský masakr motorovou pilou 3D
- 05:50 Loupežník Hadrafous
- 07:55 Chlapec z džungle
- 12:05 Staré báje vikingů
- 14:15 Chlapci přece nepláčou
- 16:15 Fantom Morrisvillu
- 17:55 Čintamani a podvodník
- 20:00 Bábovky
- 22:00 V mysli vraha
- 00:10 Franny
- 01:40 Mimozemská invaze
- 03:10 Nezlomná
- 05:30 Květy války
- 07:05 Ranvej
- 16:15 Bradův život
- 17:55 Všechny cesty vedou do Říma
- 19:25 Císař - občanská válka
- 21:00 Vrátná
- 22:35 Druhá míza
- 01:35 Černej polda
- 03:05 Trable Petuniových
- 05:05 Sammyho dobrodružství 3D
- 06:30 Matčin stín
- 10:05 Iluze lásky
- 11:40 Romantické útočiště
- 13:05 Učitelem z nouze
- 14:50 Vzpomínky na Itálii
- 16:25 Vévoda z Wellingtonu
- 18:00 Trumbo
- 20:00 Oslněni sluncem
- 22:00 Velryba
- 00:05 Přestávka ve vysílání
- 04:30 Návrat
- 06:10 Starověká hysterie: Dobrodružství povrchních Římanů
- 07:40 Regina
- 09:10 Děti bez hranic
- 10:40 Církevní basketbal
- 12:15 Supermafián Quido
- 13:40 Jak milovat s D
- 15:15 Kupec benátský
- 17:25 Síla slova
- 19:30 Písečný muž
- 21:00 Výtažek
- 22:30 Klub miliardářů
- 01:15 Inju: Bestie ve stínu
- 02:55 Chůva Jménem Alex
- 04:20 Pomsta hospodyně
- 05:50 Hospodu vám nedáme
- 07:45 Criminal Games by Agatha Christie (7)
- 09:40 Tunel do Číny
- 11:45 Čekání na Anyu
- 16:00 Hercule Poirot (Křížový král)
- 17:00 Hercule Poirot (Sen)
- 20:00 Svobodní se závazky
- 00:00 Mourning After
- 00:20 Crawl
- 01:50 The Little Shop of Horrors
- 03:00 The Proud Rebel
- 04:40 Career Girl
- 05:40 End of Program
- 06:00 The Tune Of The Wind
- 07:15 Badge of Honor
- 08:20 The Captive Heart
- 09:55 Quality Time
- 11:25 The Gold Rush
- 12:50 Went The Day Well?
- 14:20 Sherlock – Woman In Green
- 15:25 Our Quarantine
- 16:50 More Than Two Hours
- 17:05 Day
- 20:00 Seven Chances
- 21:00 My Favorite Brunette
- 22:25 The World
- 23:45 Anna Christie
- 00:20 CORAL SEA DREAMING
- 01:15 BLACK MAMBA: KISS OF DEATH
- 02:05 THE FLYING FIREFIGHTERS OF VALENCIA
- 03:00 RACE OF LIFE (EP. 12)
- 03:25 RACE OF LIFE (EP. 13)
- 03:55 THE RESCUE DOGS OF LAKE GARDA
- 08:00 STOLEN TREASURES (EP. 1)
- 08:40 SPEED KILLS (EP. 02)
- 09:30 SARAH SHARK (EP. 02)
- 09:50 TRAVEL QUEST EP. 08: NORTH POLE
- 10:15 ANIMAL DOCTORS
- 11:10 CAPTURE WILD SCHOOL (EP. 06)
- 11:35 INCAN SALT
- 12:25 SURROUNDED BY WAVES
- 13:20 IN THE DARKNESS
- 14:20 IN THE SEA
- 15:10 EUROPEAN IDENTITIES
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 15:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE
- 16:15 HERE COMES THE BRIDE
- 16:30 HERE COMES THE BRIDE
- 16:45 HERE COMES THE BRIDE
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (4)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (5)
- 18:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:00 THE HOLLYWOOD GLOW (4)
- 19:30 WORLD OF FASHION II (46)
- 22:00 FASHION AROUND THE WORLD
- 23:00 CANDIES
- 00:10 Hip Show S5 EP13
- 00:30 Hip Show S5 EP12
- 00:55 Hip Show S5 EP11
- 01:15 Bangkok Fight Night
- 02:55 RXF MMA Championship, Romania, 04.11.2019 - SPECIAL EDITION
- 18:30 NEW Internet Wars 2016
- 00:00 KITE MASTERS 2018 (2)
- 00:30 KITE MASTERS 2018 (3)
- 01:00 GEARING UP 2020 (9)
- 01:30 GEARING UP 2020 (10)
- 02:00 BOAT SHOW 4K (20)
- 02:30 BOAT SHOW 4K (1)
- 03:00 SPORTS MAX (44)
- 03:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 04:00 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 04:30 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 05:00 WORLD OF WATERSPORTS (29)
- 05:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 06:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (15)
- 06:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (16)
- 07:00 GEARING UP 2020 (9)
- 07:30 GEARING UP 2020 (10)
- 08:00 BOAT SHOW 4K (20)
- 08:30 BOAT SHOW 4K (1)
- 09:00 SPORTS MAX (44)
- 09:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 10:00 GP RACING 2022 (44)
- 10:30 GP RACING 2022 (45)
- 11:00 SAILING TO TOKYO 2018 (2)
- 11:30 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 12:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (1)
- 13:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 13:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 16:00 SHIFTING GEARS
- 16:30 SHIFTING GEARS
- 17:00 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 17:30 INSIDE SAILING 2020 (10)
- 18:00 CAPE EPIC 2018 (2)
- 18:30 CAPE EPIC 2018 (3)
- 19:00 AUTOSPEED 2019 (17)
- 19:30 AUTOSPEED 2019 (18)
- 20:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 20:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 21:00 KITE MASTERS 2018 (2)
- 21:30 KITE MASTERS 2018 (3)
- 22:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (6)
- 23:00 WILD SURF 2019 (18)
- 23:30 WILD SURF 2019 (19)
- 00:15 EXOTIC IRANIAN FOOD.
- 00:50 DRONE WARS (1)
- 01:45 GOING BEYOND (BANGKOK)
- 02:40 GIANT RAILWAY
- 03:30 DREAM JOURNEY (CUNCUM - MEXICO)
- 18:00 ROAD LESS TRAVELED (CYPRUS)
- 18:50 BIZARRE BAHAMAS. PART 2
- 19:30 INK THERAPY (11)
- 20:15 INK THERAPY (12)
- 21:00 MAX FOODIE: SEYCHELLES
- 21:25 EXOTIC IRANIAN FOOD.
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 00:35 Svetová lodná doprava (2)
- 01:35 Travelistan (12)
- 01:55 Téma (164)
- 02:35 747: Revolúcia Jumba (1)
- 04:15 Raz a navždy (3)
- 05:05 Mapy vrážd V (2)
- 06:00 Ako sa to stalo (1)
- 07:00 Dejiny červenej armády (1)
- 08:00 Doslova
- 08:40 Telenákup (1)
- 08:50 Hovorme o nás (24)
- 09:30 Objavovanie Británie (3)
- 12:00 Osvienčim v 33 Predmetoch (1)
- 13:00 Telenákup (3)
- 13:10 Téma (166)
- 13:50 Nevyhlásená vojna: Irán verzus Izrael a USA (2)
- 14:50 Záhada karpatskej sfingy (1)
- 15:50 Travelistan (13)
- 16:15 Telenákup (1)
- 16:25 Streaming: zničujúce monštrum (1)
- 17:25 Doslova
- 18:05 Vraždy na výletnej lodi (3)
- 19:00 Telenákup (2)
- 19:10 Udržateľná budúcnosť (2)
- 20:10 Humboltov Prúd (1)
- 21:05 K-FUN (25)
- 21:55 Henry Ford, ikona amerického storočia (1)
- 00:10 Intim Night
- 00:50 Naše zprávy
- 01:00 VIP svět
- 01:10 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:30 Na plac!
- 03:35 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:25 Šťastná 7
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (7)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:05 Kurňa, co to je?
- 23:25 Cyranův poloostrov (7)
- 03:45 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Pelíšky slavných
- 13:25 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:45 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:35 Nebezpečné vztahy live
- 01:30 Ostříháno
- 02:35 Na plac!
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Poklad z půdy
- 18:00 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Léto ve Skotsku
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 00:30 Ztracený svět (11)
- 01:15 Ztracený svět (12)
- 02:00 Společnost Adventure (7)
- 02:45 Společnost Adventure (8)
- 03:30 Námořní vyšetřovací služba XVII (3)
- 04:10 Námořní vyšetřovací služba XVII (4)
- 04:50 Námořní vyšetřovací služba XVII (5)
- 05:35 Totalcar VII (1)
- 06:00 Seriálový tip (1)
- 06:20 Profil zločinu VI (1)
- 07:25 Námořní vyšetřovací služba XVI (16)
- 08:20 Xena (16)
- 09:20 Profil zločinu V (12)
- 10:20 Profil zločinu VI (1)
- 11:25 Hvězdná brána: Atlantida II (4)
- 12:20 A-Team II (21)
- 13:15 Námořní vyšetřovací služba XVI (16)
- 14:05 Xena (16)
- 15:05 Profil zločinu VI (2)
- 16:10 Profil zločinu VI (3)
- 17:15 A-Team II (22)
- 20:00 Xena (17)
- 21:00 Pojď se mnou
- 22:50 Dezertér
- 00:50 Ztracený svět III (3)
- 01:45 Lovci pokladů II (11)
- 02:30 Lovci pokladů II (12)
- 03:15 Totalcar IV (9)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (1)
- 10:00 Ztracený svět III (2)
- 11:00 Teleshop (4)
- 14:00 A-Team III (4)
- 15:00 Lovci pokladů II (13)
- 16:00 Lovci pokladů II (14)
- 17:00 Ztracený svět III (3)
- 17:55 Ztracený svět III (4)
- 18:55 Xena III (2)
- 19:50 A-Team III (5)
- 20:50 Společnost Adventure (20)
- 21:50 Lovci pokladů II (13)
- 22:50 Lovci pokladů II (14)
- 23:50 Xena III (2)
- 00:55 Brousko III (93)
- 02:05 Brousko III (94)
- 02:55 Seriálový tip (1)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (32)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:30 Domek na prérii VI (5)
- 13:35 Ranč Heartland II (10)
- 14:30 Ranč Heartland II (11)
- 15:30 Brousko III (95)
- 16:35 Dcery duchem (33)
- 17:55 Domek na prérii VI (6)
- 18:55 Ranč Heartland II (12)
- 19:55 Ranč Heartland II (13)
- 20:50 Domek na prérii VI (6)
- 21:55 Ranč Heartland II (12)
- 22:50 Ranč Heartland II (13)
- 23:50 Dcery duchem (33)
- 00:00 Obávaný
- 01:55 Vážený občan
- 04:00 Obávaný
- 09:10 Úžeh
- 11:55 Victoria
- 14:15 Gauguin
- 16:00 V moci davu
- 17:50 Král králů
- 19:50 Odysea
- 08:00 Largo Winch
- 09:55 Láska mezi regály
- 12:05 Ztracené Iluze
- 14:40 Borgman
- 16:40 Muž na střeše
- 18:35 Ve stínu žen
- 19:55 3 dny v Quiberonu
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Datel)
- 06:10 Kikirikí
- 06:20 Sníček (1)
- 06:30 Zabij nudu! II
- 06:35 O modrém autíčku (Záchranáři)
- 06:50 Staré pověsti české (Lucká válka)
- 07:00 Broučci (Narodil se Brouček)
- 07:15 Brundibáři (Stavitelé pyramid)
- 07:25 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka překazila školení)
- 07:30 O Dorotce (Dorotka a hvězda)
- 07:45 Pojďte pane, budeme si hrát (Jak jedli vtipnou kaši)
- 10:05 Staré pověsti české (O králi Svatoplukovi)
- 10:15 Broučci (Byl podzim…)
- 10:20 Brundibáři (Opojeni zvukem)
- 10:35 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka odhalila zloděje)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a hodiny)
- 10:50 Pojďte pane, budeme si hrát (Držte si klobouk)
- 11:10 Mach a Šebestová (Jak Mach a Šebestová hlídali dítě)
- 11:20 O Mikešovi (O Mikešově kouzelné holi)
- 11:25 Tisíc a jedna noc (Vypravování o ebenovém koni)
- 12:00 Milenci a vrazi
- 14:00 Žena pod křížem
- 16:00 Kdyby tisíc klarinetů
- 20:00 Křtiny
- 21:20 Mrňous a čarodějnice
- 21:35 Kinosál
- 22:00 U mě dobrý
- 00:00 Ponorkové eso: Lothar von Arnauld de la Periere
- 00:50 Deset nejslavnějších obrazů světa (Lekníny)
- 01:35 Nad pramenem sv. Vojtěcha
- 02:05 Konspirační teorie s Jesse Venturou III (Manimal - Opičí člověk)
- 02:50 Aktivní zálohy od A do Z... (Hradba 2016)
- 03:05 Velký mor roku 1666 (3)
- 03:50 Když se měnil svět (Kubánská krize a Kennedyho doba)
- 08:15 Velký mor roku 1666 (3)
- 09:20 Incident USS Liberty
- 14:15 Teleshopping
- 15:25 Napoleon v exilu
- 16:30 Barma - Ztracené království
- 17:50 Německá armáda
- 20:00 JFK: Spiknutí
- 21:25 Zabijáci v Čechách (Hodinoví vrazi)
- 21:50 Faraonovo ztracené město
- 01:40 Kód smrti
- 03:10 Americká zrůda - Ted Bundy
- 04:40 Close Up III (5)
- 05:05 Close Up III (6)
- 05:30 Ultimate Countdown: Top Ten - Greatest Action Heroes
- 05:40 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Creatures
- 06:00 Close Up III (6)
- 06:35 Close Up III (1)
- 07:05 Tut (1)
- 08:50 Tut (2)
- 13:35 Princ a já 2
- 15:15 Mythica: Hledání hrdinů
- 16:50 Agent v sukni
- 18:30 Návštěvníci
- 20:20 Equilibrium
- 22:00 Anakonda 4: Cesta krve
- 23:30 Pokrevní bratři
- 01:05 Dřív než půjdu spát
- 02:25 Cena života
- 04:30 Close Up III (10)
- 05:00 Close Up III (13)
- 05:25 Close Up III (2)
- 06:00 Close Up III (11)
- 06:30 Hollywood’s Best Film Directors II (4)
- 07:00 Stíny mrtvých
- 09:00 Přítel pro mojí ženu
- 10:35 Bláznivá svatba
- 12:10 Ďáblovo pokušení
- 13:50 Austin Powers: Špionátor
- 15:30 Kluci a holky
- 17:05 Život jde dál
- 19:00 Božská relikvie
- 20:30 Neprofesionálové
- 22:00 Resident Evil: Apokalypsa
- 23:30 Dredd
- 00:20 Červený trpaslík VII (3)
- 00:55 Chyťte ho!
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas III (10)
- 22:20 Talk to Me
- 00:00 Off The Grid (Jinka, Ethiopia)
- 00:30 Viajar Peru (Inca Valley & Machu Picchu, Peru)
- 01:00 Xplore Egypt (Alexandria)
- 01:30 Backpack (Ukhrul and Senapati , India)
- 02:00 World Heritage (The Ancient Cities of Sri Lanka)
- 02:30 Best From The Rest (Ireland Top 5 Experiences)
- 02:45 Landmarks (Killing Fields Cambodia)
- 03:00 Viajar Peru (Amazonas 2, Peru)
- 03:30 Unwind (Banyan Tree, Maldives)
- 04:00 Mount Kailash - The Journey Within (Mount Kailash 7)
- 04:30 World Heritage (The Ancient Cities of Sri Lanka)
- 05:00 Xplore Bulgaria (Plovdiv)
- 05:30 Off The Grid (Addis Ababa, Ethiopia)
- 06:00 Viajar Peru (Ica-Nazca, Peru)
- 06:30 Backpack (Imphal 1, India)
- 07:00 Mount Kailash - The Journey Within (Mount Kailash 1)
- 07:30 Unwind (Banyan Tree, Maldives)
- 04:33 Kdy a proč žraloci útočí (Přepadení v Austrálii)
- 05:16 Smrt před úsvitem - výběr XCIX (Návrat živých mrtvých)
- 06:00 Australský kovboj III (Krokodýl a loď)
- 06:21 Australský kovboj III (Místo lovu II.)
- 06:42 Život psounů (Tenkrát v Novém Mexiku)
- 07:04 Život psounů (12)
- 07:27 Zvířecí klub rváčů IV (Vražedné tesáky)
- 00:00 Pohled zevnitř: Severní Korea: Tři Kimové (Rodina a její jádro)
- 00:45 Druhá světová válka: Peklo v hlubinách II (Útočníci z ponorky)
- 01:30 Pohled zevnitř: Americká mafie - výběr (Jak se stát mafiánským bossem)
- 02:15 Strážci hranic: Španělsko II (Výbušná pohotovost)
- 03:00 Zákulisí letiště Sydney (Oheň a déšť)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou IV (Nehoda v Alpách)
- 22:00 Misionář
- 10:10 Serengeti III (5)
- 11:25 V továrně VIII (4)
- 16:45 V továrně VIII (5)
- 17:50 Divoká Francie II (2)
- 00:00 Skrytý potenciál II (Od béžové po krásnou)
- 00:30 Skrytý potenciál II (Vy potřebujete ústup)
- 01:00 Je to Havaj XIV (Psí ráj na Maui)
- 01:30 Je to Havaj XIV (Prodej všeho kvůli stěhování na Maui)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii VIII (13)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XI (500 000 důvodů, proč se bavit)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVI (Pláž v Port St. Joe na Floridě)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLVII (Orange County Or Bust)
- 00:40 Kuchyně 16: Oblíbené dobroty z bistra (2)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 6: Jaro v přírodě (4)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 26: Dynamická dvojka (2)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 26: Lepkavá situace (3)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 33: Švédský stůl z Jižní Dakoty (5)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 33: Dejte na to koření (6)
- 03:40 Velká soutěž pojízdných restaurací 10: Tampa 911 (4)
- 04:25 Velká soutěž pojízdných restaurací 10: Burgerový souboj (5)
- 05:10 Velká soutěž pojízdných restaurací 10: Mléčné koktejly (6)
- 06:00 Kuchyně 16: Sladká překvapení (3)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Asijské knedlíčky (3)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 6: Světová tour trollů (5)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 26: Dvojité problémy (4)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Námaha se vyplácí)
- 01:25 Válka skladů V (Barryho andělé)
- 01:45 Válka skladů V (Záře)
- 02:10 Válka skladů V (To je můj Jerry)
- 02:35 Mistři aukcí IV (Zastavárna ano, nebo ne?)
- 03:00 Mistři aukcí V (Vesmírní kovbojové)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Napoleon Zástava)
- 03:45 Vetřelci dávnověku VIII (Druhá Země)
- 00:00 Vista Point (Metropola Praha)
- 00:27 Global Treasures (Tuvkhunii Hyid)
- 00:38 Planet Terra (Miami)
- 00:43 Global Treasures (Buxoro)
- 00:54 Planet Terra (Gut Aiderbichl Advent)
- 01:00 Vista Point (Valletta)
- 01:27 On Tour (Expres štátu Shan)
- 01:54 Planet Terra (Vratislav)
- 02:00 Terra Mystica (Tajemný svět kamenů)
- 02:28 Global Treasures (Victoria Railway Terminus)
- 02:39 Footsteps (Procházka po útesu - Cinque Terre)
- 02:50 Global Treasures (Louvre)
- 03:00 Vista Point (Siem Reap / Angkor)
- 03:27 On Tour (Polostrov Dingle)
- 03:54 Planet Terra (Santiago, ostrov na Kapverdách)
- 04:00 7 Days (Ománsky sultanát)
- 04:53 Planet Terra (Hakone)
- 05:00 Vista Point (Záhreb)
- 05:27 Global Treasures (Dambulla)
- 05:38 Planet Terra (Kuldiga)
- 05:43 Nature Wonders (Krugerov národný park)
- 05:54 Planet Terra (Persepolis)
- 06:00 7 Days (Kampánie)
- 06:53 Planet Terra (Drepung Gonba)
- 07:00 On Tour (Kláštorná cesta)
- 07:29 Vista Point (Sevilla)
- 07:55 Planet Terra (Kyong-ju)
- 08:00 Vista Point (San José)
- 08:27 Global Treasures (Toruň)
- 08:38 Planet Terra (St. Ives)
- 08:43 Nature Wonders (Jazero Mono)
- 08:54 Planet Terra (Meissen)
- 09:00 Vista Point (Rovaniemi)
- 09:27 Regio (St. Gallen Appenzellerland)
- 09:38 Planet Terra (Štýrský Hradec)
- 09:43 Global Treasures (Sofievskij Sobor)
- 09:54 Planet Terra (Pasabagi)
- 10:00 On Tour (Rieka Kwai)
- 10:27 Vista Point (Mexico City)
- 10:54 Planet Terra (Kutná Hora)
- 11:00 Travel Stories (Tržiště Nagaur)
- 11:11 Global Treasures (Firenze)
- 11:22 Esovision (Afrika)
- 11:50 Global Treasures (Visby)
- 16:00 Vista Point (Taipei)
- 16:27 Global Treasures (Rýnska roklina)
- 16:38 Planet Terra (Irkutsk)
- 16:43 Nature Wonders (Kaňon Waimea)
- 16:54 Planet Terra (Troodos Ekklisies)
- 17:00 On Tour (Kanál Göta)
- 17:29 Doc Time (Sumatra)
- 17:55 Planet Terra (Národný park Lauca)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Atletika
- 01:30 Olympijské hry
- 02:30 Atletika
- 03:00 Atletika
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Atletika
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Olympijské hry
- 07:30 Plavání
- 10:00 Atletika
- 12:45 Kanoistika
- 14:30 Moderní gymnastika
- 17:00 Stolní tenis
- 18:00 Dráhová cyklistika
- 19:30 Atletika
- 21:45 Box
- 23:00 Olympijské hry
- 01:00 Lezení
- 02:00 Pozemní hokej: LOH - finále
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 Lezení
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Házená
- 07:00 Házená
- 08:00 Olympijské hry
- 09:00 Taekwondo
- 10:00 Moderní gymnastika
- 12:30 Lezení
- 13:15 Moderní pětiboj
- 14:30 Vodní pólo
- 16:00 Fotbal: LOH - zápas o 3. místo žen
- 16:30 Házená
- 20:00 Vodní pólo
- 21:00 Basketbal: LOH - semifinále žen
- 21:30 Házená
- 23:30 Vodní pólo
- 01:00 Házená: Izrael - Švédsko
- 02:45 Házená: Švýcarsko - Maďarsko
- 04:30 Box: TOP 25 KO 3/3
- 05:15 MVP
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Slovinsko - Japonsko
- 21:15 Fotbal: Monza - Südtirol
- 05:45 Zlaté okamžiky
- 06:00 Poker
- 07:00 Poker
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Poker
- 16:45 Poker
- 17:45 Házena, Dare to Rise - Ludovic Fabregas
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 18:00 Topspeed
- 19:00 SG Dynamo Dresden - FC Energie Cottbus
- 21:00 MM Automotive
- 21:15 Sporting CP - Rio Ave FC
- 23:15 Piok Cars
- 23:30 Martin z Martina
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 Amazonka Truck
- 19:30 Autožurnál
- 20:00 Za rybami světových moří
- 20:30 Newcastle - Girona
- 22:30 EFC
- 00:15 Zpětný chod: BMW E46 M3 CSL (49)
- 00:30 Jiliny plechové klenoty: Porsche 993 Targa (50)
- 00:45 Rychlé kolo: Lamborghini Huracan (51)
- 01:15 Tuning World Bodensee 2017 (52)
- 01:45 Racing Files: Legendy - Targa Florio a Mille Miglia (53)
- 02:15 Blochovy rozbory (54)
- 03:00 Přednost v jízdě: Audi RS3 (55)
- 03:15 Hraniční jízda podél poledníku (56)
- 03:45 Eastside Motors: Směnné obchody (57)
- 04:35 Stará auta a mimozemšťané (58)
- 05:05 Přednost v jízdě: Audi A3 Sportback (59)
- 05:15 Supertest elektromobilů: Mercedes-Benz EQS 450+ (1)
- 06:15 Test automobilu: Volvo XC40 Recharge (2)
- 06:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (3)
- 06:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (4)
- 07:10 Přednost v jízdě: Fiat 600 Hybrid (5)
- 07:25 Zprávy (6)
- 07:30 Sedm nejrychlejších (7)
- 07:45 Garáž 21 (8)
- 18:00 Zprávy (32)
- 18:05 Sedm nejrychlejších (33)
- 18:20 Garáž 21 (34)
- 18:45 Poklady v garáži (35)
- 19:15 Poklady v garáži (36)
- 19:45 Zpětný chod: BMW E46 M3 CSL (37)
- 00:00 XIX. F&H (Energofish - Optic World Exklusive - Bajcs Hal, společenské a mediální rybářské závody)
- 00:30 Rybářské výpravy (Shannon, bláznivá řeka - Štičí duchové)
- 01:00 Cralusso (Nová dimenze v lovu s method feederem)
- 01:30 Rybolov pod lupou (Rybník Fishing and Hunting)
- 02:00 Myslivecká kuchyně (Se Szabolcsem Mikkem)
- 02:30 XXIII. CACIT evropský pohár maďarských ohařů
- 03:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 4.díl)
- 03:30 Magazín Energofish (93)
- 04:00 Adventer&Fishing (Lov kaprů na Balatonu)
- 04:30 Rybolov pod lupou (Lov kaprů v rekreačním a rybářském parku Majosliget)
- 05:00 Kanada a lední medvěd (1)
- 05:30 Kanada a lední medvěd (2)
- 06:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 3.díl)
- 06:30 Kolem řeky Kriš s Reviczkym (2)
- 07:00 Bait Bait (Péter Varga - Pasta je nasazena)
- 07:30 DOVIT (Lov karasů s method feederem)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 HUDEBNÍ OLYMP
- 16:00 Óčko hity
- 17:00 New Music Radar
- 18:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 18:15 Óčko hity
- 19:00 DESPERADOS DJ NO.1 PLAYLIST
- 20:00 Party ride
- 21:00 O BLACK PARTY: FLEXDOG EDITION
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 HUDEBNÍ OLYMP
- 16:00 Óčko hity
- 17:00 New Music Radar
- 18:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 18:15 Óčko hity
- 19:00 DESPERADOS DJ NO.1 PLAYLIST
- 20:00 Party ride
- 21:00 O BLACK PARTY: FLEXDOG EDITION
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 11:00 90’s hitparáda
- 12:00 Největší hity
- 16:00 Best of WHITNEY HOUSTON
- 17:00 Největší hity
- 18:00 90’s hitparáda
- 19:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 23:00 Největší hity
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 11:00 90’s hitparáda
- 12:00 Největší hity
- 16:00 Best of WHITNEY HOUSTON
- 17:00 Největší hity
- 18:00 90’s hitparáda
- 19:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 23:00 Největší hity
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 FRESH
- 12:00 WORKIN’
- 15:00 TRIPLESHOT
- 15:10 WORKIN’
- 18:00 CZECH SPOTIFY LIST
- 19:00 CZ&SK
- 20:00 JUMPIN’
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (48)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (144)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (107)
- 08:20 Nespoutaný anděl (108)
- 09:20 Yago, syn džungle (155)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Yago, syn džungle (156)
- 15:55 Wolffův revír (98)
- 16:55 Stefanie (83)
- 17:55 Stefanie (84)
- 18:55 Nespoutaný anděl (109)
- 19:55 Nespoutaný anděl (110)
- 20:55 Wolffův revír (99)
- 21:55 Krampovoloviny (19)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 BACKSTAGE
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 BACKSTAGE
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 VÍKEND
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 04:45 J. Nott a Orchester de la Suisse Romande: Ammann, Bartók, Beethoven
- 06:11 Intermezzo
- 06:30 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 5 - tvůrčí proces
- 06:56 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 6 - Čtvrtý klavírní koncert
- 07:21 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 7 - Čtvrtý klavírní koncert II
- 07:46 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 8 - Violoncellová sonáta A dur
- 17:07 Intermezzo
- 17:25 Jazz Estival Lugano: Carla Bley
- 04:27 Richard Bona - Jazzopen Stuttgart (Richard Bona - Jazzopen Stuttgart 2024)
- 06:00 Herbert Blomstedt and the Lucerne Festival Orchestra: Symphony No.2 by Beethoven
- 06:39 London Philharmonic Orchestra, Edward Gardner, Patricia Kopatchinskaja: Tippett, Elgar
- 07:44 Beethoven - Philippe Herreweghe - Saintes Festival
- 00:00 Slipknot
- 01:24 Imagine Dragons
- 02:29 Various Artists
- 03:00 Pet Shop Boys
- 03:41 Oasis
- 04:25 Ozzy Osbourne
- 05:59 Paul Rodgers
- 07:21 Kasabian
- 08:33 Justin Timberlake
- 08:55 Ziggy Marley
- 10:40 Jack Johnson
- 11:34 Various Artists
- 12:00 Pet Shop Boys
- 12:41 Oasis
- 13:25 Ozzy Osbourne
- 14:59 Take That
- 16:51 James Taylor (JTQ)
- 17:44 Jack White
- 19:30 The Offspring
- 20:35 Passenger
- 20:53 Various Artists
- 21:02 Mötley Crüe
- 22:51 Fall Out Boy
- 00:20 Geordie Shore XVII (5)
- 01:05 K popukání XXVII (6)
- 01:30 K popukání XXVII (7)
- 01:55 K popukání XXVII (8)
- 02:15 K popukání XXVII (11)
- 02:40 K popukání XXVII (13)
- 03:00 K popukání XXVII (14)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 08:30 MTV Top 20
- 09:30 Náctileté maminky 2 X (30)
- 14:40 K popukání XXV (1)
- 15:05 Ideální pár VI (9)
- 15:55 Ideální pár VI (10)
- 20:30 K popukání XXXV (36)
- 20:55 K popukání XXXIV (10)
- 21:15 K popukání XXXIV (20)
- 21:40 K popukání XXXIV (23)
- 00:00 2018 Wrapped!
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 09:00 MTV Top 20
- 11:00 Worldwide Hits!
- 15:00 Katy Perry: The Hits
- 16:00 Fresh Out
- 17:00 2008: Wrapped!
- 05:00 Rap & R’n’B Jamz
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Superstar DJs!
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Dancefloor Fillers!
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 COUNTRY KLUB
- 22:31 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 11:00 DECHOVKA V JEDENÁCT
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:40 PRÁZDNINOVÁ BOMBA
- 14:35 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:30 CHVILKA S...
- 18:00 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 19:55 DECHOVKOVÉ ŠLÁGR SILVESTRY
- 20:20 VEČER PLNÝ PŘÁTEL
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:10 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 09:25 CHVILKA S...
- 09:50 Přestávka ve vysílání 09:50-11:00
- 11:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 11:50 CHVILKA S...
- 12:15 DECHOVKA
- 12:45 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 13:35 ŠLÁGR MARKET
- 14:45 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 15:40 ŠLÁGR SILVESTRY
- 16:25 TO NEJ...
- 17:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 18:05 ŠLÁGR MARKET
- 19:20 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 20:20 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 20:45 POP ZÁBAVA
- 21:25 POP A ZÁBAVA
- 21:50 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět III (Bráchové)
- 00:20 Gumballův úžasný svět III (Chlap)
- 00:30 Gumballův úžasný svět III (Pizza)
- 00:45 Gumballův úžasný svět III (Lež)
- 00:55 Gumballův úžasný svět III (Motýl)
- 01:10 Gumballův úžasný svět III (Otázka)
- 01:14 Lamput III (Páka)
- 01:25 Gumballův úžasný svět IV (Hnízdo)
- 01:35 Gumballův úžasný svět IV (Body)
- 01:50 Gumballův úžasný svět IV (Autobus)
- 02:00 Gumballův úžasný svět IV (Noc)
- 02:10 Gumballův úžasný svět IV (Nedorozumění)
- 02:20 Gumballův úžasný svět IV (Kořeny)
- 02:35 Gumballův úžasný svět IV (Obvinění)
- 02:45 Gumballův úžasný svět IV (Detektiv)
- 02:55 Gumballův úžasný svět IV (Souboj)
- 03:05 Gumballův úžasný svět IV (Kompilace)
- 03:15 Gumballův úžasný svět IV (Pohroma)
- 03:25 Gumballův úžasný svět V (Návrat)
- 03:35 Gumballův úžasný svět V (Historky)
- 03:50 Gumballův úžasný svět V (Kamarád)
- 04:00 Gumballův úžasný svět V (Nuda)
- 04:10 Gumballův úžasný svět V (Vize)
- 04:20 Gumballův úžasný svět V (Volba)
- 04:30 Gumballův úžasný svět V (Kód)
- 04:40 Gumballův úžasný svět V (Test)
- 04:50 Gumballův úžasný svět V (Výběr)
- 05:05 Gumballův úžasný svět V (Háček)
- 05:15 Gumballův úžasný svět V (Rozruch)
- 05:21 Lamput III (Doktor Rival)
- 05:25 Gumballův úžasný svět V (Zprávy)
- 05:35 Gumballův úžasný svět V (Váza)
- 05:45 Gumballův úžasný svět V (Ollie)
- 06:00 Craig od potoka III (Craig z pláže)
- 06:10 Craig od potoka III (Království plyšáků)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! V (Sopel a slzy)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! V (Táborák)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! V (Co jsme se naučili na táboře)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! V (Královské želé)
- 07:20 Bakugan (Prostě tam vpadneme)
- 07:30 Bakugan (BAM Boost)
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Pandova rodina)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Medvědi ve tmě)
- 08:15 Gumballův úžasný svět IV (Komiks)
- 08:25 Gumballův úžasný svět IV (Romantik)
- 08:35 Gumballův úžasný svět IV (Videa)
- 08:50 Gumballův úžasný svět IV (Zlá)
- 09:00 Gumballův úžasný svět IV (Počátek)
- 09:20 Gumballův úžasný svět IV (Počátek, část 2)
- 09:30 Gumballův úžasný svět IV (Zrádce)
- 09:45 Gumballův úžasný svět IV (Rada)
- 09:55 Gumballův úžasný svět IV (Signál)
- 10:15 Gumballův úžasný svět IV (Přítelkyně)
- 10:25 Gumballův úžasný svět IV (Parazit)
- 10:40 Gumballův úžasný svět IV (Láska)
- 10:50 Gumballův úžasný svět IV (Podfuk)
- 11:00 Lamput IV (Útěk z vězení)
- 11:15 Gumballův úžasný svět IV (Trapas)
- 11:25 Gumballův úžasný svět IV (Hnízdo)
- 11:40 Gumballův úžasný svět IV (Body)
- 11:50 Gumballův úžasný svět IV (Autobus)
- 12:10 Gumballův úžasný svět IV (Noc)
- 12:20 Gumballův úžasný svět IV (Nedorozumění)
- 12:35 Gumballův úžasný svět IV (Obvinění)
- 12:45 Gumballův úžasný svět IV (Detektiv)
- 13:05 Gumballův úžasný svět IV (Souboj)
- 13:15 Gumballův úžasný svět IV (Pohroma)
- 13:25 Lamput IV (Únos)
- 13:40 Craig od potoka IV (Craig z ulice)
- 13:50 Craig od potoka IV (Štěněcí láska)
- 14:05 Craig od potoka IV (Craig budoucnosti)
- 14:15 Craig od potoka IV (Žalobníčci)
- 14:30 Totální Dramarama (Dělit se je důležité)
- 14:40 Totální Dramarama (Totální mravenčení)
- 14:55 Totální Dramarama (Minutová zmrzlina)
- 15:05 Totální Dramarama (Potírači padouchů)
- 15:10 Lamput IV (Nepovedené rande)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! VI (Různé dopravní prostředky)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! VI (Cool strejdové)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! VI (Máslová zeď)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! VI (Superhrdinský rozstřel)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Masný Dům)
- 16:30 Mezi námi medvíďaty (Strašidelný dům)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Rozmazlená fanynka)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Moderní rodina doby kamenné)
- 17:05 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a garde na ples)
- 17:15 Pan Magoo II (Fizz-tulidlo)
- 17:20 Pan Magoo II (Marniina úklidová metoda)
- 17:30 Pan Magoo II (Magoo bez přístavu)
- 17:45 Craig od potoka (Havěť)
- 17:55 Craig od potoka (Pod mostem)
- 18:05 Craig od potoka (Pozvání)
- 18:20 Craig od potoka (Supí hnízdo)
- 18:30 Craig od potoka (Rytíř Kelsey)
- 18:45 Ben 10 (Žádný nudný příběh)
- 18:55 Ben 10 (Zingo)
- 19:05 Ben 10 (Šílený závod)
- 19:25 Totální Dramarama II (Žárlivost)
- 19:35 Totální Dramarama II (Jednoduše dokonalé)
- 19:45 Lamput IV (Fotbalová horečka)
- 19:55 Mladí Titáni do toho!
- 20:05 Mladí Titáni do toho!
- 20:15 Mladí Titáni do toho!
- 20:35 Bakugan (Příšerně hořký příběh)
- 20:45 Bakugan (S hlodavci to umíme!)
- 21:00 Gumballův úžasný svět III (Vědma)
- 21:10 Gumballův úžasný svět III (Bezpečnost)
- 21:25 Gumballův úžasný svět III (Kamarád)
- 21:35 Gumballův úžasný svět III (Světec)
- 21:55 Gumballův úžasný svět III (Spolek)
- 22:05 Gumballův úžasný svět III (Spoiler)
- 22:20 Gumballův úžasný svět III (Časomíra)
- 22:30 Gumballův úžasný svět III (Nikdo)
- 22:45 Gumballův úžasný svět III (Protiva)
- 23:00 Gumballův úžasný svět III (Vejce)
- 23:15 Gumballův úžasný svět III (Triangl)
- 23:25 Gumballův úžasný svět III (Peníze)
- 23:40 Gumballův úžasný svět (Třetí)
- 23:50 Gumballův úžasný svět (Dluh)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings III (Musical Battle)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings III (Day and Night)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings III (Tilted Lemings)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings III (Recreational Botany)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings III (Generational Conflict)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings III (Breathless)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings III (Ancient Brainteaser)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (Special Delivery)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (The Perfect Fritter)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables II (Dish of Doom)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables II (Be Strong, Chep)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Looneyburg Lights Part 1)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Looneyburg Lights Part 2)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Big Feet)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Game Time)
- 02:50 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 3)
- 03:05 Batwheels (Up in the Air)
- 03:15 Batwheels (Buff's BFF)
- 03:25 Batwheels (Bibi's Do-Over)
- 03:35 Batwheels (Riddle Me This)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings II (Big Top Bear)
- 04:00 Grizzy and The Lemmings II (Electro Ranger Lemming)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings II (Bear Repellent)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings II (Bear Behind the Wheel)
- 04:25 Grizzy and The Lemmings II (Rolling Cabin)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Plant)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings II (Target Bear)
- 04:45 Grizzy and The Lemmings II (Northern Lights)
- 04:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Nia and the Ducks)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Tin Giant)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz II (Dorothy's Detective Agency)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz II (Kingdom Of Dreams)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz II (Ozmosis)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz II (Lion and the Crown)
- 06:00 Grizzy and The Lemmings III (Outboard Cabin)
- 06:05 Grizzy and The Lemmings III (Parental Overload)
- 06:10 Grizzy and The Lemmings III (The Attraction Of Lemmings)
- 06:25 Grizzy and The Lemmings III (Extreme Dominos)
- 06:30 Grizzy and The Lemmings III (Surprise Deglaciation)
- 06:40 Grizzy and The Lemmings III (Thermal Lemmings)
- 06:45 Grizzy and The Lemmings III (Substitute Egg)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings IV (For Real)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings IV (Cocoa Tree Spread)
- 07:10 Grizzy and The Lemmings III (Tilted Lemings)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings III (Lemmings Constellation)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings III (Spinning Lemmings)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings III (Polar Super Star)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings III (My Friend The Penguin)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings III (Thermal Shock!)
- 08:05 Grizzy and The Lemmings III (Primitive Activities)
- 08:15 Grizzy and The Lemmings III (Cabin On Ice)
- 08:30 Grizzy and The Lemmings III (Return Of The Beloved Being)
- 08:35 Grizzy and The Lemmings III (Masked Powers)
- 08:40 Grizzy and The Lemmings III (Roaring Lemmings)
- 08:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Nia and the Ducks)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series (Dead Cat)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series (Supertrolley)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series (Magpie)
- 09:35 Mr Bean: The Animated Series (Cat-Sitting)
- 09:50 Moley: Squirm & Manny (Dance Off, Part 1)
- 10:00 Lucas the Spider (Too Hot to Handle)
- 10:05 Lucas the Spider (The Big Squeak)
- 10:10 Lucas the Spider (Big Jumping Spider)
- 10:15 Lucas the Spider (Ghost Camp)
- 10:30 Lucas the Spider (Boo)
- 10:35 Lucas the Spider (Never Boop a Robot)
- 10:45 Lucas the Spider (Lonesome Lucas)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings IV (For Real)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings IV (Cocoa Tree Spread)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings III (Tilted Lemings)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings III (Non-Peaceful Coaching)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings III (Bear In Troubled Waters)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings III (Earthquake-Proof Bear)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings III (The Spirit Of Competition)
- 12:00 Bugs Bunny Builders II (The Great Flying Flea)
- 12:10 Bugs Bunny Builders II (The Snuffles)
- 12:25 The Tom and Jerry Show IV ((Not) Your Father's Mouse-Stache)
- 12:35 The Tom and Jerry Show IV (Balloonatics)
- 12:40 The Tom and Jerry Show IV (Ball of Fame)
- 12:55 The Tom and Jerry Show IV (Mega-Tom)
- 13:00 The Tom and Jerry Show IV (Jabberwock)
- 13:10 The Tom and Jerry Show IV (A Clown Without Pity)
- 13:15 The Tom and Jerry Show IV (Duck Sitting)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (Flat Pack)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series II (Holiday Teddy)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series II (The Newspaper)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series II (Viral Bean)
- 14:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Things We Love)
- 14:30 Lucas the Spider (I Can't See You)
- 14:35 Lucas the Spider (To Catch A Fly)
- 14:40 Lucas the Spider (Sliding)
- 14:55 Lucas the Spider (Spinning Webs)
- 15:00 Lucas the Spider (I'm Taking You In)
- 15:10 Lucas the Spider (Something Up There)
- 15:15 Lucas the Spider (Home Sweet Home)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (The Answer is Starmush)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables II (Good and Weevil)
- 16:00 Bugs Bunny Builders II (Outer Space)
- 16:10 Bugs Bunny Builders II (The Great Flying Flea)
- 16:30 The Tom and Jerry Show V (Camelot Cat)
- 16:35 The Tom and Jerry Show V (Big Pig)
- 16:40 The Tom and Jerry Show V (Millenium Mouse)
- 16:55 The Tom and Jerry Show V (Grumpelstiltskin)
- 17:00 The Tom and Jerry Show V (The Not So Ugly Duckling)
- 17:10 The Tom and Jerry Show V (A Treehouse Divided)
- 17:15 The Tom and Jerry Show V (Crazy For Ewe)
- 17:30 The Tom and Jerry Show V (Tommy Appleseed)
- 17:35 The Tom and Jerry Show V (Doghouse Rock)
- 17:45 The Tom and Jerry Show V (Downsizing)
- 18:00 Batwheels (To the Batmobile!)
- 18:10 Batwheels (Improvise My Ride)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings IV (For Real)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings IV (Cocoa Tree Spread)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings III (Tilted Lemings)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings (Sonata in Bear Major)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings (Bear Fractions)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings (The Bear That Laid Golden Eggs)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings (Crash Training Course)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables (Star Helpers)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables (The Rollinator)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series II (Wrestle Bean)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series II (Rare Bird)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series II (Bean's Safari)
- 20:35 Mr Bean: The Animated Series II (A Round of Golf)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings (Clean Bear)
- 21:00 Grizzy and The Lemmings (Wandering Spirits)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings (Mirror, Mirror On The Wall)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings (Grizzy The Wizard)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings (Moonwalk Bear)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings II (Camping in the Wild)
- 21:40 Grizzy and The Lemmings II (Carried Away Bear)
- 21:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Books)
- 22:00 Alice & Lewis II (The Gamesmaster Card)
- 22:10 Alice & Lewis II (Help!... Na, All Good!)
- 22:25 Alice & Lewis II (Where's Junior?)
- 22:40 Alice & Lewis II (Eraser Scare!)
- 22:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Nia and the Ducks)
- 23:00 Bugs Bunny Builders II (Looney Moon)
- 23:10 Bugs Bunny Builders II (Glamp Out)
- 23:25 Bugs Bunny Builders II (Outer Space)
- 23:35 Bugs Bunny Builders II (The Great Flying Flea)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings III (Couch Wrestling)
- 00:15 Spongebob v kalhotách V (Dvě tváře Sépiáka / Problém s medůzami)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Pan Krabs jede na dovolenou)
- 01:00 Tajemství Hunterových III (Skoro X-ko označuje místo)
- 01:20 Tajemství Hunterových III (Ošidná chvíle)
- 01:45 Victorious (Jak natočit film)
- 02:05 Victorious (Rex umírá)
- 02:30 iCarly (iHi-tech kecky)
- 02:50 iCarly (iSliby chyby)
- 03:10 Tajemství Hunterových IV (Operace Ukolébavka)
- 03:35 Tajemství Hunterových IV (Náměsíčníci)
- 03:55 Nej a Nejnejka (Tažná síla / Domácí zabezpečení)
- 04:15 Nej a Nejnejka (Jeden lepší den část 1 / Jeden lepší den část 2)
- 04:35 44 koček II (Deštivý den)
- 04:50 44 koček II (Kočičí robot Píďa)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Taneční souboj)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Opuštěný / Svačinkovaná)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Rozbal to / Altánek)
- 06:00 Šmoulové II (Šmoulí návrat do budoucnosti - část 1, část 2)
- 06:25 Šmoulové II (Šmoulofrája / Polštářek)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Squidinin malý pomocník / Co to cítím?)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Deus Ex Broxina / Skutečná realita)
- 07:50 Casagrandovi II (Síla Chancla / Plyšová láska)
- 10:00 Spongebob v kalhotách XI (Zatoč lahví / V mé polévce je houba)
- 10:25 Spongebob v kalhotách XI (Důl na hořčici / Nákupní seznam)
- 10:55 Spongebob v kalhotách IX (Invaze v ananasu / Epidemie hlouposti)
- 11:25 Spongebob v kalhotách XIII (Vítejte v Binárním zátiší / Ten telefon tě přijde draho / Vráska v čase)
- 11:55 Spongebob v kalhotách XII (Rukostrašák / Dovolená)
- 00:20 Jelení skvadra III (Záhada na vesmírné stanici / Časový krystal)
- 00:45 Jelení skvadra III (Obrovský křeček / Pořádný úklid)
- 01:10 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Hvězdný Koncert / Tlapky Zachraňují Orlici)
- 01:30 Tlapková patrola II (Tlapky štěkají s Dinosaury)
- 01:55 Tlapková patrola III (Tlapky Vypouští Džina / Tlapky Zachraňují Provazochodce)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci IV (Táboření Okurkovy rodiny)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci IV (Smělík zachraňuje cirkus)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci IV (Ninja Plamínek)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci IV (Přijela pouť)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci IV (Lámání ledu)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci IV (Roboti záchranáři)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci IV (T-Rex v potížích)
- 04:50 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Králíčky / Tlapka Roku)
- 05:15 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Zátoku / Tlapky Zachraňují Goodwaye)
- 05:35 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Slavnost / Tlapky Zachraňují Alexe)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci (Problémy s myčkou čtyřkoláků)
- 06:25 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují Goodwayovy na sněžnicích / Tlapky zachraňují rybníček pro kačky)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví dinosauří muzeum / Parta staví rampu pro invalidní vozík)
- 07:15 DORA (Dobrodružné Výročí přátelství)
- 07:30 DORA (Lišákovo narozeninové překvapení)
- 07:50 Velká show malého žraločátka (Maskované rybičky / Hra nejlepších přátel)
- 08:15 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Pozor na Barbabrajta / Bilionáři)
- 08:45 BARBAPAPA a jeho rodinka (Strom Barbapapových / Narozeniny Barbadětí)
- 09:10 BARBAPAPA a jeho rodinka (Bada-Bam / The Barbamartians)
- 09:40 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Paddington dělá palačinky / Paddington hraje fotbal)
- 10:05 Prasátko Peppa II (Domečky)
- 10:10 Prasátko Peppa II (Dědečkův vláček)
- 10:15 Prasátko Peppa II (Školní výlet)
- 10:20 Prasátko Peppa II (Na návštěvě u Rebeky)
- 10:25 Prasátko Peppa II (Miminko)
- 10:35 Prasátko Peppa II (V přírodě)
- 10:40 Prasátko Peppa II (Neviditelný kamarád)
- 10:45 Prasátko Peppa II (Kamarádka na dopisování)
- 10:50 Prasátko Peppa II (Na půdě)
- 10:55 Prasátko Peppa II (Kempování)
- 10:56 Velká show malého žraločátka II (Disko z temných hlubin / Flowseidonovy poklady)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví školu / Parta staví vodní kanál)
- 11:50 Rubble a jeho parta (Parta staví hvězdárnu / Parta staví lanový sjezd.)
- 12:20 Tlapková patrola (Tlapky a Fazolka / Tlapky Zachraňují Turbotovy)
- 12:45 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují spáče / Tlapky zachraňují Chickalettino vejce)
- 13:15 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují létající slípku / Tlapky zachraňují lenochoda)
- 13:45 Rubble a jeho parta (Parta staví stodolu pro selátko / Parta staví obří ranvej)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta s Máršlem staví hasičskou stanici.)
- 14:30 DORA (Krokodýlí sbohem / Stánek s empanadou)
- 14:50 DORA (Jestli sedne bota / Piňatová oslava)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (Pan Skvělouš a jeho parťák / Paddington a náhodný hrdina)
- 15:25 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Stěhovací mise / Barbabrightův vynález)
- 15:55 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Jeden den princeznou / Barbabouovo dobrodružství)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (Paddingtonův a Paddingtronův den hrdinů / Paddingtonovo nezastavitelné dobrodružství)
- 20:30 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Zlatou Horečku / Tlapky Zachraňují Tlapkátor)
- 20:55 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Fotbalový Zápas / Tlapky Zachraňují šťastný Obojek)
- 21:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Barbapríl)
- 21:40 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Můj krásný hrad / Mizející písek)
- 22:10 Prasátko Peppa II (Kamenná jezírka)
- 22:15 Prasátko Peppa II (Méďa na výletě)
- 22:20 Prasátko Peppa II (Slůně Emily)
- 22:25 Prasátko Peppa II (Tomův kamarád)
- 22:35 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Alexovy Minitlapky / Tlapky Zachraňují Ztracený zub)
- 22:55 Tlapková patrola III (Tlapky zachraňují Den kamarádů)
- 23:25 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Hrochy / Tlapky Zachraňují Apolla)
- 23:55 Jelení skvadra III (Tajný ostrov / Astrobot)
- 00:00 Kluk, holka atd. (53)
- 00:10 Kluk, holka atd. (54)
- 00:20 Zombí - animáci (9)
- 00:25 Ghostforce (5)
- 00:50 Ghostforce (6)
- 01:10 Tým Tiki (23)
- 01:35 Tým Tiki (24)
- 01:55 Tým Tiki (25)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (31)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (32)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (33)
- 03:25 Ghostforce (5)
- 03:45 Ghostforce (6)
- 04:05 Tým Tiki (7)
- 04:30 Tým Tiki (8)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (17)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (18)
- 05:35 Kluk, holka atd. (65)
- 05:45 Kluk, holka atd. (66)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (98)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (101)
- 06:55 Blue (94)
- 07:05 Blue (95)
- 07:10 Blue (96)
- 07:25 Blue (97)
- 07:30 Blue (98)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (23)
- 12:10 Kouzelná beruška a černý kocour (56)
- 12:35 Taffy (146)
- 12:45 Greenovi ve velkoměstě (42)
- 12:55 Greenovi ve velkoměstě (38)
- 13:25 Greenovi ve velkoměstě (39)
- 13:50 Greenovi ve velkoměstě (40)
- 14:20 Příšerky v rachotě (18)
- 14:45 Příšerky v rachotě (19)
- 15:10 Cars Toons: Burákovy povídačky (5)
- 15:15 Blue (128)
- 15:20 Blue (129)
- 15:30 Blue (130)
- 15:40 Blue (131)
- 15:50 Blue (132)
- 15:55 Blue (133)
- 16:10 Kiff (7)
- 16:35 Kiff (8)
- 17:00 Kouzelná beruška a černý kocour (131)
- 17:25 Kouzelná beruška a černý kocour (126)
- 17:55 Greenovi ve velkoměstě (18)
- 18:25 Greenovi ve velkoměstě (20)
- 18:50 Greenovi ve velkoměstě (19)
- 19:20 Greenovi ve velkoměstě (21)
- 19:50 Blue (32)
- 19:55 Blue (33)
- 20:00 Blue (34)
- 20:10 Blue (35)
- 20:20 Blue (36)
- 20:30 Blue (37)
- 20:35 Blue (38)
- 20:50 Příšerky v rachotě (8)
- 21:15 Příšerky v rachotě (10)
- 21:45 Jessie (30)
- 22:15 Jessie (34)
- 22:40 U Raven Doma (70)
- 23:10 U Raven Doma (71)
- 23:40 Kluk, holka atd. (55)
- 23:50 Kluk, holka atd. (56)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (5)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (6)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (7)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (63)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (64)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (4)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (11)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (12)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (13)
- 04:00 Eureka! (26)
- 04:30 Eureka! (27)
- 05:00 Eureka! (28)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (22)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (23)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (24)
- 07:00 Bluey (52)
- 07:10 Bluey (53)
- 07:20 Bluey (54)
- 07:30 Bluey (55)
- 07:40 Bluey (56)
- 07:50 Bluey (57)
- 08:00 Bluey (58)
- 08:10 Bluey (59)
- 08:20 Bluey (60)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (25)
- 09:00 Mickey Mouse Clubhouse: Super Adventure
- 10:00 Firebuds (15)
- 10:30 Alice's Wonderland Bakery (42)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (23)
- 11:30 SuperKitties (18)
- 12:00 Pupstruction (16)
- 12:30 Bluey (90)
- 12:40 Bluey (91)
- 12:50 Bluey (92)
- 13:00 Bluey (93)
- 13:10 Bluey (94)
- 13:20 Bluey (95)
- 13:30 Firebuds (16)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (41)
- 14:30 The Lion Guard (75)
- 15:00 The Lion Guard (76)
- 15:30 SuperKitties (1)
- 16:00 Pupstruction (22)
- 16:30 Pupstruction (1)
- 17:00 Bluey (52)
- 17:10 Bluey (53)
- 17:20 Bluey (54)
- 17:30 Bluey (55)
- 17:40 Bluey (56)
- 17:50 Bluey (57)
- 18:00 SuperKitties (1)
- 18:30 Sofia The First (59)
- 19:00 Sofia The First (60)
- 19:30 Bluey (38)
- 19:40 Bluey (39)
- 19:50 Bluey (40)
- 20:00 Bluey (41)
- 20:10 Bluey (42)
- 20:20 Bluey (43)
- 20:30 SuperKitties (2)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (27)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (20)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (30)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (60)
- 23:00 PJ Masks (28)
- 23:25 PJ Masks (29)
- 23:50 PJ Masks (30)
- 00:13 Bořek stavitel (11)
- 00:23 Bořek stavitel (12)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (42)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (43)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (44)
- 01:12 Inui (32)
- 01:20 Hurá za hádankou (16)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (2)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (3)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (5)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (7)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (8)
- 02:55 Chuck a přátelé (13)
- 03:07 Chuggington (26)
- 03:17 Chuggington (1)
- 03:29 Angelína balerína (9)
- 03:42 Angelína balerína (10)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (5)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (6)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (26)
- 04:38 Bořek stavitel (18)
- 04:48 Bořek stavitel (19)
- 05:01 Hurá za hádankou (22)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (11)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (12)
- 05:49 Požárník Sam (19)
- 06:00 Trojčata (18)
- 06:07 Trojčata (19)
- 06:14 Trojčata (20)
- 06:25 Bing (35)
- 06:32 Bing (36)
- 06:39 Bing (37)
- 06:46 Bing (38)
- 06:55 Grisu (49)
- 07:08 Tilda (1)
- 07:15 Tilda (2)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (16)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (27)
- 07:47 Caillou (1)
- 07:58 Caillou (2)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (1)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (2)
- 08:35 Doodleboo (34)
- 08:40 Doodleboo (35)
- 08:45 Doodleboo (36)
- 08:50 Doodleboo (37)
- 08:55 Doodleboo (38)
- 09:05 Daisy a Ollie (25)
- 09:13 Daisy a Ollie (26)
- 09:20 Daisy a Ollie (1)
- 09:31 Hurá za hádankou (20)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (6)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (7)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (8)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (1)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (2)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (1)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (2)
- 10:39 Harry a jeho dinosauři (27)
- 10:50 Harry a jeho dinosauři (28)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (1)
- 11:18 Pettson a Fiškus (1)
- 11:30 Pettson a Fiškus (2)
- 11:43 Grisu (47)
- 11:54 Grisu (48)
- 12:07 Daisy a Ollie (14)
- 12:14 Daisy a Ollie (15)
- 12:21 Daisy a Ollie (16)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (44)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (45)
- 12:52 Bing (5)
- 13:00 Bing (6)
- 13:08 Bing (7)
- 13:20 Trojčata (47)
- 13:27 Trojčata (48)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (6)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (8)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (9)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (10)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (4)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (5)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (16)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (30)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (31)
- 15:00 Kipper (4)
- 15:09 Kipper (5)
- 15:19 Simon (40)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (16)
- 15:38 Woozle a Pip (9)
- 15:46 Tilda (3)
- 15:53 Tilda (4)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (40)
- 16:16 Pettson a Fiškus (1)
- 16:29 Caillou (3)
- 16:40 Caillou (4)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (14)
- 17:07 Doodleboo (9)
- 17:12 Doodleboo (10)
- 17:17 Doodleboo (11)
- 17:22 Doodleboo (12)
- 17:27 Doodleboo (13)
- 17:36 Messyho skvělá dobrodružství (35)
- 17:47 Messyho skvělá dobrodružství (36)
- 17:59 Požárník Sam (12)
- 18:10 Požárník Sam (13)
- 18:23 Berry a Dolly (7)
- 18:28 Berry a Dolly (8)
- 18:33 Berry a Dolly (9)
- 18:39 Bing (75)
- 18:46 Bing (76)
- 18:53 Bing (77)
- 19:02 Lední medvídek Paddles (12)
- 19:15 Pettson a Fiškus (1)
- 19:28 Grisu (45)
- 19:40 Grisu (46)
- 19:52 Daisy a Ollie (1)
- 19:59 Daisy a Ollie (2)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (16)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (44)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (45)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (16)
- 20:57 Tilda (1)
- 21:04 Tilda (2)
- 21:12 Kipper (6)
- 21:21 Kipper (7)
- 21:31 Caillou (1)
- 21:42 Caillou (2)
- 21:55 Chuggington (14)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (4)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (5)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (12)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (13)
- 23:05 Bing (54)
- 23:12 Bing (55)
- 23:20 Bing (56)
- 23:27 Bing (57)
- 23:35 Bing (58)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (13)
- 23:47 Oswald (14)
- 23:59 Oswald (15)
- 00:00 Sestry (Horoskop)
- 00:10 Sestry (Zdravotní sestřička)
- 00:20 Lou! (Otočíme list)
- 00:30 Lou! (Nostalgie z dětství)
- 00:45 Mia a já IV (Blížící se bouře)
- 01:05 Mia a já IV (Setkání s Flo)
- 01:30 Agentka 203 (Fiasko s náramkem)
- 01:55 Agentka 203 (Neporazitelný Vandar)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (13)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (14)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Aktovka)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koloběžka)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Balzám na rty)
- 03:05 Život s tátou (29)
- 03:15 Život s tátou (30)
- 03:25 Život s tátou (31)
- 03:35 Život s tátou (32)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (29)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (30)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (31)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (32)
- 04:35 Agentka 203 (Síla květin)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Mazlíčci vs. otrapové)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 1. část)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Džíny)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Postel)
- 05:35 Mia a já IV (Fialová jeskyně)
- 06:00 Lou! (Strašidelná noc)
- 06:10 Lou! (Pohádkový princ)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom II (9)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Hanba o trůny)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Kdo má mít nový telefon?)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Postel)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Klíč)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Cdéčko)
- 10:45 Lovecká sezona - Volání divočiny (Povinnost volá)
- 11:00 Sestry (Alarm paní Georgette)
- 11:10 Sestry (Halloween)
- 11:30 Lou! (Špatný kontakt)
- 11:40 Lou! (Na lince)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Lízátko)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mýdlo)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Satelit)
- 18:30 Mimi šéf: Zpátky ve hře (Bez vrásek a bez puchu)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách III (Kocour v knize)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Rádio divočina)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Karla v utajení)
- 22:00 Sestry (Píp, píp mánie)
- 22:10 Sestry (Zachraňte Pidika!)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Guma)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Medvídek)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Magnet)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (33)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (34)
- 23:30 Život s tátou (35)
- 23:40 Život s tátou (36)
- 00:00 Dreamy Nights (Sky)
- 00:30 Moon and Stars (Ocean)
- 01:00 BabyTV's night time melodies (Milky Way)
- 01:30 Sweet Dreams (Ocean)
- 02:00 Good Night hugs (Night Sky)
- 02:30 Dreamy Nights (Night Sky)
- 03:00 Moon and Stars (Starry Nights)
- 03:30 Soothing Sounds (Twilight)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (Jump Out of Bed Sleepy Head)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Tutti Frutti and other stories (Tutti Frutti)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Flowers)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (14)
- 00:10 Kikoriki (7)
- 00:20 Flopy (102)
- 00:35 Šmolkovia (48)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (29)
- 01:10 Esá z pralesa (15)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (2)
- 01:35 Volám sa Caillou V (13)
- 02:00 Dumper a Skoop (7)
- 02:15 Panda a Krash (48)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (9)
- 02:55 Myšiak Anatole (8)
- 03:20 Monchhichi II (25)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (9)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (10)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (9)
- 04:20 Malý medvedík (1)
- 04:45 Ruby z dúhy II (23)
- 05:10 Bob staviteľ (39)
- 05:25 Ocko hrdina (20)
- 05:30 Duda a Dada (9)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (4)
- 05:55 Máša a medveď (107)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (18)
- 06:30 Ocko hrdina (21)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (9)
- 06:40 Veselé zajačiky V (2)
- 06:45 Telka Strýka Baltazára IV (1)
- 07:00 Eggy Pops II (9)
- 07:05 Flopy (103)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (19)
- 07:25 Ocko hrdina (22)
- 07:30 Malý medvedík (2)
- 07:55 Drobčekovia (3)
- 08:10 Máša a medveď (108)
- 08:20 Veselé zajačiky V (3)
- 08:30 Fíha Tralala (7)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (2)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (18)
- 08:55 Ovečka Shaun (7)
- 09:00 Maličké príšerky II (9)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (4)
- 09:15 Slnečný Rej (8)
- 09:25 Esá z pralesa (15)
- 09:35 Veselé zajačiky V (4)
- 09:40 Ruby z dúhy II (23)
- 10:10 Smejko a Tanculienka (15)
- 10:20 Bob staviteľ (39)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (47)
- 10:55 Zvedavkovci (19)
- 11:10 Monchhichi II (25)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (6)
- 11:25 Rozprávky líšky a vlka (8)
- 11:50 Panda a Kiwi (21)
- 11:55 Ovečka Shaun (8)
- 12:00 Volám sa Caillou V (13)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (5)
- 12:30 Polly Pocket (5)
- 12:35 Flopy (104)
- 12:50 Ruby z dúhy II (24)
- 13:15 Myšiak Anatole (8)
- 13:40 Malý silák Bheem (32)
- 13:45 Veselé zajačiky V (5)
- 13:50 Panda a Krash (48)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop (7)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (29)
- 14:40 Maličké príšerky II (10)
- 14:45 Máša a medveď (109)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (17)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (9)
- 15:20 Esá z pralesa (16)
- 15:35 Ohrozené druhy (23)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (16)
- 16:00 Povolania s Nitkou (1)
- 16:25 Bob staviteľ (40)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (19)
- 16:45 Monchhichi II (26)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (5)
- 17:05 Ovečka Shaun (9)
- 17:15 Zábavné zvieratká (1)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (14)
- 17:35 Ruby z dúhy II (25)
- 18:00 Volám sa Caillou V (14)
- 18:25 Drobčekovia (4)
- 18:40 Ovečka Shaun (10)
- 18:50 Flopy (105)
- 19:10 Maličké príšerky II (11)
- 19:15 Zvedavkovci (20)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (8)
- 19:45 Máša a medveď (110)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (16)
- 20:05 Esá z pralesa (17)
- 20:15 Bob staviteľ (41)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (20)
- 20:40 Slnečný Rej (9)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (18)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (2)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (10)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (3)
- 22:05 Monchhichi II (27)
- 22:15 Myšiak Anatole (9)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (15)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (17)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (9)
- 23:35 Mášine rozprávky (9)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (6)
- 23:45 Veselé zajačiky V (6)
- 23:50 Malý silák Bheem (33)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 TBA
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 The Travel Show
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 00:32 PLANÉTE RAP
- 01:21 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:47 MÉTÉO
- 01:50 RENVERSANT
- 02:45 UN VRAI SELFIE
- 03:11 39-45, EN SOL CANADIEN
- 04:00 VOYAGE DE REVE
- 04:24 C DANS L'AIR
- 05:30 LE GRAND JT DES TERRITOIRES
- 06:00 TENDANCE XXI
- 06:30 LE 6H00 INFO
- 06:54 MÉTÉO
- 06:58 LES 100 LIEUX QU'IL FAUT VOIR
- 07:51 #VF
- 07:56 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:26 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 KID LUCKY
- 08:52 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 08:58 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 09:04 CONTE-NOUS !
- 09:08 AMÉLIE ET COMPAGNIE
- 09:32 BANDE DE SPORTIFS !
- 09:35 C'EST PLUS QU'UN JARDIN
- 10:00 PASSE-MOI LES JUMELLES
- 10:27 FEMMES HUMORISTES
- 10:30 MOI J'MANGE
- 10:52 ELLES PLANTENT, PLANTONS
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:14 MÉTÉO
- 11:17 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 12:31 INDE DU SUD, LE CHARME TAMOUL
- 13:23 L'ÉCOLOGIE EN ACTION
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 14:00 TÉLÉCLUB
- 15:32 TENIR SALON
- 15:56 LES ATHLÉTES DE LA NATURE
- 15:59 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:23 VESTIAIRES
- 16:28 SÉRIEUX ?
- 16:51 NATURE = FUTUR !
- 16:58 MAISONS & HÔTELS DE LÉGENDE
- 17:44 CHÂTEAU !
- 17:57 LES ATHLÉTES DE LA NATURE
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:27 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:39 NOTRE DAME
- 20:05 EN PISTE !
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:50 MÉTÉO
- 20:52 INCASSABLE
- 21:02 5E RANG
- 21:44 5E RANG
- 22:27 LE JOURNAL DE LA RTS
- 22:48 MÉTÉO
- 22:51 L'ACTU
- 23:12 BASIQUE, LE CONCERT
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Zdravie na TA3
- 15:00 Správy
- 15:15 Štúdio TA3
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Dobré správy
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Pozrime sa na to
- 21:00 Správy
- 21:30 Štúdio TA3
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast with Anna Jones
- 22:00 Sky News At 10 With Gillian Joseph
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (38)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 00:30 BULLETIN (35)
- 00:45 THE 51 PERCENT
- 01:00 NEWS (150)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (35)
- 01:45 ARTS24 (14)
- 02:00 NEWS (151)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS
- 02:21 FASHION
- 02:30 BULLETIN (36)
- 02:45 EYE ON AFRICA (28)
- 03:00 NEWS (40)
- 03:10 REPORTERS PLUS
- 03:30 BULLETIN (11)
- 03:40 REVISITED
- 04:00 NEWS (151)
- 04:15 FOCUS ALONE
- 04:20 YOU ARE HERE
- 04:30 BULLETIN (36)
- 04:45 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 05:00 NEWS (154)
- 05:15 EYE ON AFRICA (28)
- 05:30 BULLETIN (38)
- 05:45 ARTS24 (14)
- 06:00 NEWS PROD B 1
- 06:15 FRANCE IN FOCUS
- 06:30 BULLETIN 15' PROD B
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS PROD B 1
- 07:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 07:30 BULLETIN 15' PROD B
- 07:45 FOCUS ALONE
- 07:50 SPORTS PAD
- 08:00 NEWS PROD B 1
- 08:15 ARTS24 (14)
- 08:30 BULLETIN 15' PROD B
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PROD B
- 09:20 PARIS GAMES (5)
- 09:30 BULLETIN
- 10:00 NEWS (889)
- 10:15 THE 51 PERCENT
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 FRENCH CONNECTIONS
- 10:51 FASHION
- 11:00 NEWS (40)
- 11:10 REPORTERS PLUS
- 11:30 BULLETIN (11)
- 11:40 REVISITED
- 12:00 NEWS (891)
- 12:16 ARTS24 (15)
- 12:30 BULLETIN (227)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS PROD B
- 13:20 PARIS GAMES (5)
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (894)
- 14:15 FRANCE IN FOCUS
- 14:30 BULLETIN (227)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 YOU ARE HERE
- 15:00 NEWS (896)
- 15:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 15:30 BULLETIN (228)
- 15:45 THE 51 PERCENT
- 16:00 NEWS (40)
- 16:10 REPORTERS PLUS
- 16:30 BULLETIN (11)
- 16:40 REVISITED
- 17:00 NEWS (898)
- 17:15 ARTS24 (15)
- 17:30 BULLETIN (218)
- 17:45 FRENCH CONNECTIONS
- 17:51 FASHION
- 18:00 NEWS PROD B
- 18:20 DESTINATION PARIS
- 18:30 BULLETIN
- 19:00 NEWS (866)
- 19:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 19:30 BULLETIN (194)
- 19:45 THE 51 PERCENT
- 20:00 NEWS PROD B
- 20:30 PARIS GAMES
- 21:00 NEWS (866)
- 21:12 REPORTERS
- 21:24 SHORT CUTS
- 21:30 BULLETIN (194)
- 21:45 EYE ON AFRICA (39)
- 22:00 NEWS (906)
- 22:15 FRENCH CONNECTIONS
- 22:21 YOU ARE HERE
- 22:30 BULLETIN (194)
- 22:45 EYE ON AFRICA (30)
- 23:00 NEWS (908)
- 23:15 ARTS24 (15)
- 23:30 BULLETIN (194)
- 23:45 EYE ON AFRICA (30)