Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 01:00 Brousko III (99)
- 02:05 Brousko III (100)
- 02:55 Seriálový tip (1)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Profil zločinu III (4)
- 12:10 Teleshop (1)
- 12:25 Profil zločinu III (5)
- 13:30 Profil zločinu III (6)
- 14:35 Vteřiny života (5)
- 15:35 Vteřiny života (6)
- 20:05 Profil zločinu III (4)
- 21:10 Profil zločinu III (5)
- 01:35 Ve sklepě
- 03:05 Neon Demon
- 10:30 Ztracený svět
- 12:20 Bojovnice slunce
- 14:15 Yao
- 16:05 Navždy pannou
- 17:40 150 miligramů
- 19:50 Odhalený přístav
- 22:00 Teddy
- 23:35 Smrt v Sarajevu
- 00:00 Jaký otec, takový syn
- 02:10 Jací jsme byli
- 04:10 Jaký otec, takový syn
- 09:30 Zloději
- 11:40 Emigranti
- 14:10 Perské lekce
- 16:25 Shorta
- 22:00 Dealer III
- 23:50 Volej mámu!
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Cesta za pokladem
- 06:10 Kikirikí
- 06:20 Sníček (9)
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 O modrém autíčku (Brusle)
- 06:55 Staré pověsti české (17)
- 07:05 Broučci (Do nebíčka - do peklíčka)
- 07:20 Mach a Šebestová (Zoologická zahrada)
- 07:25 Já Baryk (Já Baryk a můj ježek)
- 07:35 Tisíc a jedna noc (O bohatství a osudu)
- 07:55 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka pořádala maškarní bál)
- 10:05 Staré pověsti české (Staroměstský orloj)
- 10:10 Broučci (Broučkovy tajnosti)
- 10:20 Mach a Šebestová
- 10:35 Já Baryk (4)
- 10:45 Tisíc a jedna noc (O příštipkáři Marúfovi)
- 11:00 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka pořádala sportovní den)
- 11:15 Brundibáři (O mistra basy)
- 11:20 O Mikešovi (Mikeš se ztratil)
- 11:30 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a strašidlo)
- 12:00 Srdečný pozdrav ze zeměkoule
- 13:45 Filmové minuty
- 14:00 Ztracená stopa
- 15:25 Franta Nebojsa
- 15:40 Kinosál
- 16:00 Záblesky chladné neděle
- 17:40 Kinosál
- 18:00 Vyžilý Boudník
- 19:40 O Dorotce (Dorotka a straka)
- 22:00 Mys Dobré naděje
- 23:35 Teleshopping
- 16:50 Příběh vraha
- 18:10 Nebezpečné nebe
- 19:05 Extrémní útěky z vězení (Útěkář)
- 22:25 Strašidelná setkání (4)
- 23:45 Nebeští obyvatelé
- 14:15 Teleshopping
- 15:20 Staroegyptští mořeplavci
- 16:30 42 způsobů, jak zabít Hitlera
- 17:35 Bitva o Británii
- 01:00 Mimic
- 02:40 Tenkrát v Mexiku
- 04:10 Ve jménu krále 2
- 05:40 Zoom In - West Side Story
- 05:45 Zoom In - Army of the Dead
- 06:00 Zoom In - West Side Story
- 06:15 Close Up III (20)
- 06:45 Close Up III (5)
- 07:15 Molly Moonová
- 09:10 Spartakus (1)
- 10:40 Spartakus (2)
- 20:05 Ve jménu krále
- 22:00 Neporazitelný: Návrat krále
- 23:30 Srdce z oceli
- 01:00 48 hodin
- 02:30 Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace
- 03:55 Krvavá laguna
- 09:35 Vinnetou (1)
- 11:35 Vinnetou (2)
- 13:15 Vinnetou (3)
- 15:20 Morgiana
- 20:30 Dalších 48 hodin
- 22:00 Maximální riziko
- 23:40 Underworld: Evolution
- 00:05 Červený trpaslík VIII (1)
- 00:55 Buď v klidu
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas III (16)
- 10:20 Spongebob v kalhotách II (37)
- 10:50 Spongebob v kalhotách II (38)
- 11:20 Comedy Club Special Edition II (12)
- 11:50 Konečně spolu
- 13:55 A.I. Umělá inteligence
- 17:05 G.I. JOE: Snake Eyes
- 20:00 Cesta do Ameriky
- 22:40 Comedy Club (17)
- 23:10 7500
- 10:00 Viajar Peru (Trujillo, Peru)
- 10:30 Xplore Bhutan (Thimpu)
- 11:00 Backpack (Kabini, India)
- 11:30 Foodicted (Pattaya 1)
- 22:00 City Breaks (Singapore)
- 22:30 Backpack (Ahmedabad and Gir, India)
- 23:00 World Heritage (Cyprus)
- 23:30 Foodicted (Jerusalem)
- 00:01 Neobyčejná Austrálie (Nezkrocené lesy)
- 00:47 Neuvěřitelné cesty zvířat (Polární rodičovství)
- 01:31 Neuvěřitelné cesty zvířat (Oceánské odysey)
- 02:17 Neuvěřitelné cesty zvířat (Domov na konci světa)
- 03:01 Neobyčejná Austrálie (Divoká pobřeží)
- 03:47 Neuvěřitelné cesty zvířat (Polární rodičovství)
- 04:30 Neuvěřitelné cesty zvířat (Oceánské odysey)
- 05:15 Neobyčejná Austrálie (Divoká pobřeží)
- 06:00 Život psounů (Hodný, zlý a tulivý)
- 06:21 Život psounů (Velký závod)
- 06:45 Skvělá farma doktora Pola (Nové stádo)
- 07:06 Skvělá farma doktora Pola (Polovic podnik)
- 07:28 Když žraloci útočí: 360 stupňů (Mladí a divocí)
- 00:00 Pohled zevnitř: 2. světová válka (3)
- 00:45 Druhá světová válka: Peklo v hlubinách II (Zraněný bojovník)
- 01:30 Svět narkotik (Escobarova říše)
- 02:15 Jak chytit pašeráka III (Je libo heroin?)
- 03:00 Zákulisí letiště Sydney (Vánoce s bílým práškem)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou IV (Výbuch v ropné rafinérii)
- 22:00 Pride z výšky
- 23:00 Pašerákům na stopě (Nelegální hazard)
- 00:25 Zvláštní a záhadné VI (3)
- 01:10 Filmy a realita IV (2)
- 01:55 Vzdušní bojovníci IV (3)
- 02:45 Proč Titanic ztroskotal
- 03:35 Záhady světových válek (2)
- 12:30 Jak je vidí ptáci III (2)
- 13:00 Dálnice lámající rekordy
- 16:10 Luxusní odpočinek (3)
- 17:10 Chyby a katastrofy (2)
- 22:00 Jednoho dne… (3)
- 23:05 Blok odsouzenců k smrti v Texasu (3)
- 00:20 Královna čokolády III (7)
- 00:45 Luca vaří italsky II (Česnek)
- 01:10 David Rocco - Chutě domova (Hvězdy a stáje)
- 01:35 Markéta na trhu (3)
- 02:00 Programové tipy
- 04:15 Život pod bodem mrazu III (20)
- 05:00 Tajemství superstárnutí (3)
- 06:00 V továrně VIII (1)
- 06:55 Život pod bodem mrazu IX (10)
- 07:40 Dynastie II (6)
- 10:25 V továrně VIII (1)
- 11:30 Život pod bodem mrazu IX (10)
- 12:30 Dynastie II (6)
- 13:50 Alexander Armstrong na Srí Lance (3)
- 18:00 Země - pozoruhodná planeta (4)
- 19:10 Savci (1)