Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 01:10 Mistři renovací III (16)
- 01:55 Kachní dynastie V (5)
- 02:40 Strážci hranic: Austrálie IV (17)
- 03:25 Walker, Texas Ranger VIII (22)
- 04:05 Češi v NHL v sezoně 2023/24
- 04:30 Draft NHL 2024
- 04:45 Rentor Rally magazín 2024 (6)
- 04:55 Česká Enduro Serie 2024 - Klínovec
- 05:15 Walker, Texas Ranger VIII (21)
- 06:00 Strážci hranic: Austrálie IV (18)
- 06:20 Mistři zastavárny (14)
- 07:15 Mistři renovací III (16)
- 08:15 Kachní dynastie V (5)
- 09:15 Kobra 11 IV (7)
- 11:20 Novashopping
- 11:35 Walker, Texas Ranger VIII (22)
- 12:35 Válka skladů XIII (19)
- 13:30 Válka skladů XIII (21)
- 14:30 Mistři zastavárny II (1)
- 15:00 Red Bull Showrun
- 16:40 Kobra 11 IV (9)
- 18:40 Válka skladů XIII (23)
- 19:35 Mistři zastavárny II (4)
- 20:30 První rána
- 22:05 Walker, Texas Ranger VIII (23)
- 23:00 Kobra 11 IV (9)
- 00:20 Teorie velkého třesku V (20)
- 02:00 Malý Sheldon V (5)
- 02:40 Svět podle Jima II (12)
- 03:20 Americký táta VII (13)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Film o filmu: Babovřesky 2
- 04:40 Máma III (17)
- 06:00 Ženatý se závazky (119)
- 06:50 Bernieho dobrodružství (30)
- 07:05 Oggy a škodíci: Nová generace (1)
- 07:15 Bakugan: Evolutions (29)
- 07:30 Přátelé X (14)
- 08:25 Máma III (21)
- 09:55 Malý Sheldon V (9)
- 11:30 Ženatý se závazky (121)
- 12:25 Dva a půl chlapa VII (22)
- 12:50 Dva a půl chlapa VIII (1)
- 13:15 Přátelé X (14)
- 14:10 Teorie velkého třesku V (20)
- 15:55 Máma III (22)
- 16:15 Máma IV (3)
- 17:25 Svět podle Jima II (14)
- 18:15 Dva a půl chlapa VIII (3)
- 19:10 Malý Sheldon V (11)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (24)
- 21:40 Přátelé X (16)
- 22:35 Americký táta VII (15)
- 23:25 Dva a půl chlapa VIII (3)
- 04:10 Na lovu II
- 04:50 Riskuj!
- 05:45 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:30 Na lovu II
- 07:25 MasterChef Česko II (11)
- 10:15 Vraždy v Kitzbühelu XV (6)
- 11:10 Médium V (9)
- 12:00 Specialisté (Hon na Gekkona)
- 13:00 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko II (12)
- 14:30 Vraždy v Kitzbühelu XV (7)
- 15:25 Médium V (10)
- 22:35 Médium V (11)
- 23:25 Vraždy v Kitzbühelu XV (7)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med IX (8)
- 01:15 Vyměněné osudy II (73)
- 02:50 Čarodějky IV (21)
- 03:30 Nemocnice Chicago Med IX (8)
- 08:15 Čarodějky V (1)
- 09:10 Malé lásky III (8)
- 10:05 Vítejte doma IV
- 11:50 Mateřská láska II (12)
- 16:10 Poldark III (9)
- 17:15 Poldark IV (1)
- 20:15 Loď snů: Macau
- 04:25 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Fotbal: SSV Ulm 1846 - Bayern Mnichov
- 11:00 Carabao Cup Highlights (1)
- 11:30 Mystic Skate Cup
- 20:05 Spade poker show 2024 (11)
- 20:35 1:1 Sport Show (72)
- 21:10 Sportovní noviny
- 21:15 Big Summer Games 2024
- 21:45 Házená: SC Magdeburg - Füchse Berlin
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 FCSB - AC Sparta Praha
- 00:15 Hymna SR
- 00:17 Ordinácia s výhľadom na more (Matka a syn)
- 01:45 Správy „N“
- 02:35 Góly - body - sekundy
- 02:55 Počasie
- 03:00 Don Matteo (Rodičia a deti)
- 04:00 Candice Renoirová IV (Oko za oko a svet bude slepý)
- 04:55 Správy „N“
- 05:45 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom predpovedali počasie)
- 05:55 Jurošík
- 06:00 Príbeh rieky Hron (1)
- 06:20 Zázračný ateliér
- 06:50 Rusty II
- 06:55 Medvedík Pompon II (Ockove sánky)
- 07:00 Poštár Pat
- 07:15 Štyria kamaráti a pes
- 07:40 Bluey
- 07:50 Zberateľ zvukov (Hojdanie jabĺk)
- 07:55 Šmolkovia - nové príbehy
- 10:05 Hoodie II
- 10:15 Hoodie II
- 10:30 Sršne v úli (Klubovňa)
- 11:00 Sršne v úli (Súperi)
- 11:40 Nebíčko v papuľke
- 12:15 Gastromap
- 12:40 Neposlušní
- 13:20 Milujem Slovensko
- 14:50 Julie Lescautová (5)
- 16:20 Pečie celé Slovensko
- 17:45 Cestou necestou (Sunshine Coast)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Neskoro večer
- 23:10 Hit roka
- 00:14 Hymna SR
- 00:15 Správy „N“
- 01:05 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:10 Ľudia na hranici (CZ)
- 06:40 Ľudia na hranici (CZ)
- 07:05 Ľudia na hranici (CZ)
- 07:30 Ľudia na hranici (CZ)
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 08:55 Encyklopédia slovenských obcí (Motešice)
- 09:10 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Zo Stredočeského kraja)
- 09:25 Cesta hrdinov SNP (7)
- 09:35 PPPíter v Afrike
- 09:45 Afrika na pionieri
- 10:00 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom II
- 10:15 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom II
- 10:25 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom II
- 10:40 Extrémne vo svete (Rafting na Soči)
- 10:55 Jeden deň (Nočná služba)
- 11:25 VAT
- 12:05 Kapura
- 12:55 Farmárska revue Špeciál
- 13:35 Letná rybačka
- 13:40 S rozumom do hory (S rozumom do hory - PRAKTICKÉ POĽOVNÍCTVO)
- 18:30 Večerníček (O mestečku za hradbami "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:10 22 anjelov
- 22:00 El presidente (7)
- 22:50 Ranger (Súdržnosť)
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:50 Zpívá celá rodina
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Pomoc bez hranic)
- 05:15 Etiketa (Představování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Jak v Bratrouchově vyzráli na hastrmana
- 07:05 O buchtách a milování
- 07:45 Upír ve věžáku
- 08:45 Úsměvy Vladimíra Slavínského
- 09:25 Slovácko sa nesúdí (11)
- 09:55 Slovácko sa nesúdí (12)
- 10:30 Walker: Independence (11)
- 11:15 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Dvojčata
- 14:10 Kalhoty od krejčího ze Lhoty
- 15:10 Muži nestárnou
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hodinářův učeň
- 21:50 Hitparáda televizní zábavy
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:50 Zpívá celá rodina
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Pomoc bez hranic)
- 05:15 Etiketa (Představování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Jak v Bratrouchově vyzráli na hastrmana
- 07:05 O buchtách a milování
- 07:45 Upír ve věžáku
- 08:45 Úsměvy Vladimíra Slavínského
- 09:25 Slovácko sa nesúdí (11)
- 09:55 Slovácko sa nesúdí (12)
- 10:30 Walker: Independence (11)
- 11:15 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Dvojčata
- 14:10 Kalhoty od krejčího ze Lhoty
- 15:10 Muži nestárnou
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hodinářův učeň
- 21:50 Hitparáda televizní zábavy
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Týždeň v ekonomike
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň v ekonomike
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Téma :24
- 07:30 Občan za dverami
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Slovensko v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Týždeň v ekonomike
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 Téma :24
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Archív :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:20 Reportéri 2024 - zostrihy
- 20:40 Reportéri 2024 - zostrihy
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň vo svete
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň v ekonomike
- 01:15 Krásky z Dubaje
- 03:30 Rádio Rebelka
- 06:15 Netvor
- 07:50 Poslední družička
- 09:30 Mimořádný sen
- 13:05 Jako delfín
- 14:45 Slunce, seno, erotika
- 16:40 Upír junior
- 18:15 Božská Florence
- 20:15 Dobrý šéf
- 22:20 12 hodin na odplatu
- 00:35 První oddělení II
- 01:20 Policisté v akci
- 02:05 Policisté v akci
- 02:50 Noviny
- 03:20 Soudní síň (Kašleš na malého)
- 04:05 Soudní síň (Hrob)
- 04:50 Krimi
- 05:15 Noviny
- 05:50 Krimi
- 06:10 Noviny
- 06:45 Vaří vám to
- 07:25 Soudní síň (Zabili jste ji, tak plaťte)
- 08:30 Soudní síň (Speciální třída)
- 09:30 Záchranáři v akci
- 10:25 Nemocnice (11)
- 11:30 Kriminálka Kraj (Bezmocné 2/2)
- 12:30 Mravenci nesou smrt
- 14:25 Poslední sezóna 2
- 15:40 Bylo nás šest (Výhra)
- 16:55 Na chalupě
- 17:55 Nové bydlení
- 20:20 Dědictví (17)
- 21:20 Tři cesty k domovu (1)
- 01:20 Aj múdry schybí
- 02:25 Partička
- 03:15 Adela show
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:00 Aj múdry schybí
- 11:00 Dunaj, k vašim službám II (17)
- 15:05 Horná Dolná XIII (9)
- 16:00 Horná Dolná XIII (10)
- 17:00 Horná Dolná XIII (11)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:45 Survivor
- 23:00 Rodinné prípady
- 23:40 Rodinné prípady
- 00:35 Luxusní domy III (13)
- 01:00 Projekt "Domov" III (7)
- 01:50 Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny II (3)
- 02:35 Zahradníkův svět XII (5)
- 03:35 Dům snů III (15)
- 04:15 Dům snů (11)
- 05:00 Rajské zahrady Itálie (2)
- 06:00 Dům snů - souboj VI (5)
- 06:50 George Clarke - Staré domy, nové domovy VIII (7)
- 07:45 Váš dokonalý domov III (5)
- 08:55 Vzdělávání ve světě (2)
- 09:50 Vzdělávání ve světě (3)
- 10:50 LEGO Masters - Amerika (5)
- 11:40 Přelétavá léta (1)
- 16:35 Váš dokonalý domov III (6)
- 17:40 Utajený šéf V (5)
- 22:35 Příběhy z cel smrti (5)
- 23:30 Bohatí a chudí VI (5)
- 01:10 Patriot
- 03:55 Hunger Games: Síla vzdoru (1)
- 06:00 Brácha
- 08:00 Muž roku
- 09:55 Jurský svět: Nadvláda
- 12:20 Bohémové
- 14:30 Aloha
- 16:15 Blue Beetle
- 18:20 Dakota
- 20:00 Vem si mě
- 21:50 Jurský svět: Nadvláda
- 00:25 Charlie Hustle: Vzestup a pád Peta Rose (4)
- 01:20 Equalizer 2
- 03:20 Bláznivá, zatracená láska
- 05:20 Jak se osvobodit
- 06:00 Test
- 07:45 Dánská dívka
- 11:20 Je moje všechno
- 12:40 S tebou nikdy
- 14:25 Mistrovské dílo
- 19:30 Wanted
- 21:20 Sektor III (1)
- 22:25 Noční let (2)
- 23:15 Julia II (Krevety na kroupovém lůžku)
- 04:15 Ovce mezi vlky
- 06:00 Jabloňový květ
- 08:00 Létání pro začátečníky
- 09:40 Astronaut
- 11:30 Fotbalový talent VI (4)
- 12:15 Divoké vlny
- 13:40 Jízda s Madeleine
- 15:10 Rachel se vdává
- 17:05 Zakladatel
- 19:00 Mělas to vědět (5)
- 20:00 Turista II (1)
- 21:00 Turista II (2)
- 22:00 Turista II (3)
- 23:00 Turista II (4)
- 01:45 Náhradnice
- 02:00 Elle
- 04:10 Hana a její sestry
- 06:00 Velký George Foreman
- 08:10 Sníh a medvěd
- 09:45 Šampón
- 11:35 Jane
- 14:35 Miláček táta
- 16:15 Sníh a medvěd
- 17:50 Velký George Foreman
- 20:00 Hanebný pancharti
- 22:30 Kapitán Phillips
- 00:05 Poppie Nongena
- 01:50 Bugsy
- 04:05 Mrzout hledá Escort
- 06:00 V prach se navrátíš
- 08:15 Umberto D
- 09:45 Mamma Roma
- 11:30 Diamantový plášť
- 13:30 Narkóza
- 15:25 Kuře pro Lindu
- 16:45 Umberto D
- 18:15 V prach se navrátíš
- 20:30 Patagonie v nás
- 22:25 Falcon Lake