Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 01:15 Mistři renovací III (14)
- 01:55 Kachní dynastie V (3)
- 02:40 Strážci hranic: Austrálie IV (15)
- 03:25 Walker, Texas Ranger VIII (21)
- 04:05 Laax Highline World Championships
- 04:30 Challenge Roth
- 05:10 Walker, Texas Ranger VIII (20)
- 05:50 Strážci hranic: Austrálie IV (17)
- 06:35 Mistři zastavárny (12)
- 07:30 Mistři renovací III (14)
- 08:25 Kachní dynastie V (3)
- 09:25 Kobra 11 IV (5)
- 11:30 Novashopping
- 11:45 Walker, Texas Ranger VIII (21)
- 12:45 Válka skladů XIII (19)
- 16:10 Strážci hranic: Austrálie V (1)
- 16:40 Kobra 11 IV (7)
- 18:40 Válka skladů XIII (21)
- 19:35 Mistři zastavárny II (2)
- 20:30 Mistři renovací III (18)
- 21:20 Kachní dynastie V (7)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (22)
- 23:15 Kobra 11 IV (7)
- 00:35 Teorie velkého třesku V (16)
- 02:15 Malý Sheldon V (3)
- 02:50 Svět podle Jima II (10)
- 03:30 Americký táta VII (11)
- 04:10 TELE TELE
- 04:40 Máma III (12)
- 05:40 Ženatý se závazky (117)
- 06:30 Bernieho dobrodružství (27)
- 06:55 Bakugan: Evolutions (28)
- 07:05 Přátelé X (12)
- 08:10 Máma III (17)
- 09:45 Malý Sheldon V (7)
- 11:20 Ženatý se závazky (119)
- 12:20 Dva a půl chlapa VII (21)
- 13:10 Přátelé X (12)
- 16:00 Máma III (21)
- 17:25 Svět podle Jima II (12)
- 18:20 Dva a půl chlapa VII (22)
- 18:45 Dva a půl chlapa VIII (1)
- 19:10 Malý Sheldon V (9)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (20)
- 21:40 Přátelé X (14)
- 22:40 Americký táta VII (13)
- 23:30 Dva a půl chlapa VII (22)
- 23:55 Dva a půl chlapa VIII (1)
- 04:10 Na lovu II
- 04:50 Co na to Češi
- 06:05 Riskuj!
- 06:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:20 Na lovu II
- 08:15 MasterChef Česko II (10)
- 09:25 Můj přítel Monk IV (13)
- 10:15 Vraždy v Kitzbühelu XV (5)
- 11:10 Médium V (8)
- 12:00 Odložené případy (Chlapec v krabici)
- 13:00 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko II (11)
- 14:25 Tescoma s chutí
- 14:30 Vraždy v Kitzbühelu XV (6)
- 15:25 Médium V (9)
- 22:45 Médium V (10)
- 23:40 Vraždy v Kitzbühelu XV (6)
- 00:30 Nemocnice Chicago Med IX (7)
- 01:20 Vyměněné osudy II (71)
- 02:55 Čarodějky IV (20)
- 03:35 Nemocnice Chicago Med IX (7)
- 08:20 Čarodějky IV (22)
- 09:10 Vítejte doma IV
- 10:05 Oteckovia II (101)
- 11:55 Mateřská láska II (10)
- 16:15 Vyměněné osudy II (77)
- 20:15 Mateřská láska II (13)
- 21:10 Mateřská láska II (14)
- 04:15 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Házená: Füchse Berlín - HC Erlangen
- 10:00 Freestyle Pro Tour
- 10:30 Mystic Skate Cup
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Fotbal: Leeds United - Middlesbrough FC
- 13:05 PFL 7
- 22:50 Běhej lesy - Klínovec
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 Carabao Cup Highlights (1)
- 23:35 Házená: HC Erlangen - Rhein-Neckar Löwen
- 01:10 Správy „N“
- 02:00 Vraždy na Frioulských ostrovoch
- 03:45 Správy „N“
- 04:35 Postav dom, zasaď strom
- 05:20 Capri III (8)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová IV (Oko za oko a svet bude slepý)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (9)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Rodičia a deti)
- 18:00 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Sunshine Coast)
- 22:25 Prehnití
- 01:15 Správy „N“
- 02:05 Hírek
- 02:20 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:10 Fórum
- 09:05 Otthonunk - Náš domov
- 09:30 Herecké legendy (Ľubomír Paulovič)
- 09:50 Zurvalec
- 11:30 Obedníček (O mestečku za hradbami "N")
- 11:35 Rusty II
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Malinová smajlina)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Hubačka
- 12:40 Na zelenej adrese
- 12:55 Kvarteto
- 13:20 Família (Família - Na polceste)
- 14:00 Fenomén LUDUS
- 15:05 Interview s Fidelom
- 16:00 Pozoruhodný štýl III
- 16:25 Okupácia (Píšem ti, moja láska)
- 17:00 Anjeli strážni (Anjeli strážni Waris Dirieovej)
- 17:30 Lov slov
- 17:55 Duel Junior (Duel junior)
- 18:30 Večerníček (O mestečku za hradbami "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 22:00 Trochu inak s Adelou
- 23:00 Noc v archíve s Jankom Lehotským
- 01:55 AZ-kvíz
- 02:20 Dobré ráno
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Proč bychom se nebavili
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Televizní legendy
- 14:05 Slovácko sa nesúdí (9)
- 14:40 Slovácko sa nesúdí (10)
- 15:15 Mayerling
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (15)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Hra na vraždu)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 01:55 AZ-kvíz
- 02:20 Dobré ráno
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Proč bychom se nebavili
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Televizní legendy
- 14:05 Slovácko sa nesúdí (9)
- 14:40 Slovácko sa nesúdí (10)
- 15:15 Mayerling
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (15)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Hra na vraždu)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:50 Správy :24
- 05:15 Góly-body-sekundy
- 05:30 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou špeciál: Denné menu
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou špeciál: Netradičné jedlá
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami 2024 - zostrihy
- 13:40 Občan za dverami 2024 - zostrihy
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Zemetrasenia na východe Slovenska
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 00:00 Na doraz
- 01:30 Cesta pomsty
- 03:05 Ostrov delfínů
- 04:35 Pes, který zachránil Halloween
- 06:05 Paříž počká
- 07:50 Princezna a bodyguard
- 09:30 Kincsem
- 11:40 Upír junior
- 13:15 Podoby lásky
- 16:35 Cesta za králem trollů
- 18:30 Šance na lásku
- 20:15 Pojď se mnou
- 21:55 Hříšná hudba
- 23:45 Zkrať to, zlato
- 00:15 První oddělení II
- 00:50 Policisté v akci
- 01:35 Policisté v akci
- 02:20 Krimi
- 02:40 Soudní síň (Obrali mě o byt)
- 03:25 Soudní síň (Autobazar)
- 04:10 Krimi
- 04:35 Noviny
- 05:05 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:05 První oddělení II
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:50 Soudní síň (Autobazar)
- 09:45 Soudní síň (Syn v ohrožení)
- 10:45 Pod povrchem (35)
- 12:00 Nové bydlení - Dizajn
- 13:00 Soudní síň (Kašleš na malého)
- 14:00 Soudní síň (Hrob)
- 15:00 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 17:00 Soudní síň (Kmotřenec)
- 17:55 Soudní síň (Léky)
- 00:10 Survivor
- 01:20 Aj múdry schybí
- 02:20 Partička
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia
- 09:10 Susedia
- 09:55 Svokra
- 10:45 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:50 Búrlivé víno (78)
- 13:50 V mene zákona
- 15:00 Susedské prípady
- 16:00 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (79)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:10 Susedia
- 21:50 Susedia
- 00:35 Luxusní domy III (12)
- 01:00 Projekt "Domov" III (6)
- 01:50 Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny II (2)
- 02:35 Zahradníkův svět XII (4)
- 03:35 Dům snů III (14)
- 04:15 Dům snů (10)
- 05:00 Rajské zahrady Itálie (1)
- 06:00 Dům snů IV (6)
- 06:50 Monty Don: Moře zahrad u Jadranu (2)
- 07:50 Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny II (2)
- 08:45 Zahradníkův svět XII (4)
- 09:55 Projekt "Domov" III (6)
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (4)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (5)
- 20:20 Dům snů (11)
- 21:10 Dům snů IV (7)
- 22:00 Dům snů III (15)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (5)
- 23:50 Utajený šéf - USA VIII (3)
- 00:00 Rituál
- 02:00 Omamná láska
- 03:40 Vánoční pohádka
- 05:25 Před kamerou XXI (32)
- 06:00 Mr. Turner
- 08:25 Norský sen
- 10:05 Mack a Rita
- 11:40 Zpívej 2
- 13:30 Ukradené údolí
- 15:15 Malý Sheldon VII (13)
- 15:40 Hunger Games: Síla vzdoru (1)
- 17:40 Před kamerou XXI (33)
- 18:15 Peníze těch tupců
- 20:00 V temnotách
- 21:30 Insidious: Červené dveře
- 23:15 Falešný agent
- 01:15 Nespoutaný Django
- 03:55 Ženy sobě
- 06:00 To jsem já, Margaret!
- 07:45 Roboti
- 09:20 Zelený sršeň
- 11:20 Přátelé III (12)
- 11:40 Přátelé III (13)
- 12:05 Mamma Mia!
- 13:55 Mamma Mia! Here We Go Again
- 15:45 Test
- 17:30 Dánská dívka
- 22:55 Vymítání Rolanda Doea
- 00:20 Vlajka smrti II (Narozeniny Kalypsó)
- 00:50 Kill room
- 02:25 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (20)
- 03:05 Veliká III (5)
- 03:55 Válka bez pravidel
- 06:00 Život vzhůru nohama
- 07:30 Green Lantern: Síla moci
- 11:15 Premiantka
- 12:50 Velký útěkář
- 14:25 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (20)
- 15:05 Creed II
- 17:10 Noční let (2)
- 18:00 Láska a smrt (Lovkyně)
- 18:55 Nesvá (7)
- 19:25 Nesvá (8)
- 01:20 Svatební host
- 03:00 Bílá nenávist
- 04:40 Brutální vedro
- 06:00 Co jsi řekla včera v noci
- 07:35 Příběh dřevorubce
- 11:10 První žena
- 12:50 A co Káťa?
- 14:35 Krásné léto
- 16:30 Příběh dřevorubce
- 18:10 Šampón
- 20:00 Lidumilná upírka hledá nezadaného sebevraha
- 21:35 Hromadění
- 23:40 Tmavě červená
- 00:45 Do morku kostí
- 02:55 Jsi jako já
- 04:30 Chlap
- 06:00 Nultého června
- 07:45 Dům mezi kaktusy
- 09:15 Píseň páva
- 11:00 Štvanice
- 13:10 Matrix Revolutions
- 15:20 Je mi ze sebe špatně
- 17:00 Dům mezi kaktusy
- 18:30 Diamantový plášť
- 20:30 Narkóza
- 22:25 Odpojení