Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 01:55 AZ-kvíz
- 02:20 Dobré ráno
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Proč bychom se nebavili
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Televizní legendy
- 14:05 Slovácko sa nesúdí (9)
- 14:40 Slovácko sa nesúdí (10)
- 15:15 Mayerling
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (15)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Hra na vraždu)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 00:55 Televizní klub neslyšících
- 01:20 Žijeme s vírou
- 01:50 400 let na gruntě
- 02:05 Na moll...
- 02:50 Život jsou okamžiky volby
- 03:15 Historie.cs
- 04:10 Malostranské palácové
- 04:25 To mě baví
- 04:50 Svět zvířat (Antilopy)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Čína na jazyku II (7)
- 09:20 Bedekr III. (Toulouse a Carcassonne)
- 09:50 Havaj, cesta ke kořenům
- 10:40 Perfektní rodiče v přírodě
- 11:35 Letní příroda v Okutamě
- 20:00 Francouzská spojka (1)
- 21:45 Běžící muž
- 23:25 Maniak
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:20 Velká pardubická 2024 (III. kvalifikace na 134. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou)
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 ME v plážovém volejbalu mužů 2024 Nizozemsko (Švýcarsko - Lotyšsko)
- 07:00 Jezdectví ČR 2024 (Český skokový pohár – Velká cena Jítravy)
- 07:15 Jezdectví ČR 2024 (Mistrovství České republiky v drezuře Zduchovice)
- 07:35 BBV po 25 letech
- 07:45 Panorama
- 08:20 Svět motorů
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 Dačického 12
- 12:45 Rally ČR 2024 (Barum Czech Rally Zlín)
- 13:00 D+D REAL Czech Masters 2024 (D+D REAL Czech Masters)
- 04:25 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 06:59 M.A.S.H (16)
- 07:23 M.A.S.H (17)
- 07:54 M.A.S.H (18)
- 08:25 M.A.S.H (19)
- 08:57 M.A.S.H (20)
- 09:29 Vinaři (Lovecká sezóna)
- 14:36 Policie v akci
- 15:36 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Máme rádi Česko
- 22:05 Kdo se ptá?
- 23:11 Ano, šéfe!
- 04:16 Spravedlnost v krvi XII (Základy bezpečnosti)
- 05:12 Těžká dřina
- 05:38 Bolek a Lolek si hrají (Hra na vojáky)
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:01 Bolek a Lolek si hrají (Neobvyklý objev)
- 06:10 Bolek a Lolek si hrají (Malí filmaři)
- 06:19 Pohádky Bolka a Lolka (Zakletý zámek)
- 06:28 Partička
- 07:01 Autosalon.tv
- 07:58 Těžká dřina
- 08:36 Top Gear VI (4)
- 09:36 Top Gear VII (2)
- 22:01 Ledové tornádo
- 23:46 Simpsonovi VII (Radioaktivní muž)
- 01:41 Bounty
- 04:24 Námořní vyšetřovací služba XIII (Den u soudu)
- 05:21 M.A.S.H
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka
- 06:18 M.A.S.H
- 06:41 M.A.S.H
- 07:04 M.A.S.H
- 07:42 Námořní vyšetřovací služba XIII (Den u soudu)
- 11:21 Rob Roy
- 14:12 Breakheartský průsmyk
- 18:08 Čarodějnice
- 20:07 Hádkovi
- 22:03 Americký ninja
- 23:51 Na férovku
- 04:51 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:06 Teď vaří šéf!
- 06:40 Prostřeno!
- 07:45 Ošklivka Katka (Jsem hvězdou večera)
- 10:13 Prostřeno!
- 11:05 Ano, šéfe!
- 12:12 Osudové léto v Praze
- 20:06 Osudové léto v Dánsku
- 22:00 Ošklivka Katka (Samé komplimenty)
- 23:09 Tudorovci IV (2)
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík opravářem)
- 06:05 Hopsasa (Kino v kině)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:10 Ryšáček Pablo
- 07:15 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Bráškové
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari II (1)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 09:55 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:00 Olympijská Shaun
- 11:05 Vyber si svůj sport II
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (15)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:50 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (22)
- 14:55 Čvacht
- 15:05 Břinčíci III
- 15:20 Kazubovi!
- 15:25 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:40 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:00 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Bráškové
- 17:35 Vyber si svůj sport II
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak měl pro strach uděláno)
- 18:55 Zafari II (2)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (16)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:45 100 dní ve Versailles (6)
- 01:30 Král železa a smíchu Franta Kocourek
- 02:25 Kanadská soda X (3)
- 02:45 Chaplin herečkou
- 02:55 Terra musica
- 03:25 Divadlo žije!
- 03:50 Jak se bydlí v retrostylu
- 04:15 Detektivové před kamerou
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Čechomor
- 21:15 Vlasta Redl
- 21:55 Spirituál kvintet
- 22:30 Poslední tajemství Marilyn Monroe
- 23:25 Kanadská soda X (4)
- 23:45 Zamilovaný Shakespeare
- 04:30 Rodinná pouta II (Komplikovaný vztah)
- 05:35 Na zámku
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:36 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 07:35 Columbo (S dýkou v mysli)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen
- 22:09 Pípšoubazar
- 23:14 Jak se staví sen
- 01:05 K věci
- 01:27 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 01:35 Prima Svět
- 02:17 Generace deprese
- 02:58 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:32 Zprávy Plus
- 10:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:48 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:00 Zprávy
- 14:28 Prima LÉTO
- 14:39 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Počasí
- 15:27 K věci
- 15:48 Prima CUP
- 15:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Hokejové legendy: Vzpomínka na Ivana Hlinku
- 21:00 Zprávy
- 21:51 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 04:21 Divočina z výšky
- 05:27 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:18 Hausbót Petra Horkého (Sergio Rapa)
- 06:42 Zelená planeta (Lidské světy)
- 07:53 Jak se točila Zelená planeta
- 01:55 AZ-kvíz
- 02:20 Dobré ráno
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Proč bychom se nebavili
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Televizní legendy
- 14:05 Slovácko sa nesúdí (9)
- 14:40 Slovácko sa nesúdí (10)
- 15:15 Mayerling
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (15)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Hra na vraždu)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 01:55 AZ-kvíz
- 02:20 Dobré ráno
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Proč bychom se nebavili
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Televizní legendy
- 14:05 Slovácko sa nesúdí (9)
- 14:40 Slovácko sa nesúdí (10)
- 15:15 Mayerling
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (15)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Hra na vraždu)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 00:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (11)
- 01:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (12)
- 02:15 Sousedství (6)
- 03:20 U stánku II (15)
- 03:30 Ze dvora (8)
- 03:40 Ušák Jaromíra Bosáka (58)
- 04:00 Ušák Jaromíra Bosáka (59)
- 04:25 Zahradní proměny III (5)
- 05:10 Zahradní proměny III (6)
- 06:00 Pravidla zasnoubení II (13)
- 06:20 Moje místa (Aleš Valenta)
- 07:25 Případy detektiva Murdocha XII (9)
- 08:20 Zahradní proměny III (7)
- 09:20 Zahradní proměny III (8)
- 12:15 Moje místa (Valerie Zawadská)
- 13:15 Jukebox (20)
- 20:10 Švindlíři
- 22:30 Invictus: Neporažený
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 10:55 Můj přítel Monk IV (14)
- 11:45 Tescoma s chutí
- 14:35 Kriminálka Las Vegas VII (Visačky)
- 15:30 Výměna manželek
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 20:20 Babovřesky 3
- 22:35 Postradatelní
- 00:45 Přepadení 2: Temné území
- 02:45 Sousedi
- 04:15 Krásná Locika
- 05:35 Stážisti
- 07:40 Kriminálka Las Vegas VI (Poslední věci)
- 11:30 Řeka
- 14:00 Teleshopping
- 14:20 Čínský zvěrokruh
- 16:20 Bláznivá dovolená
- 18:20 Konečně doma
- 20:00 Petr Pan
- 22:05 Automata
- 01:15 Mistři renovací III (14)
- 01:55 Kachní dynastie V (3)
- 02:40 Strážci hranic: Austrálie IV (15)
- 03:25 Walker, Texas Ranger VIII (21)
- 04:05 Laax Highline World Championships
- 04:30 Challenge Roth
- 05:10 Walker, Texas Ranger VIII (20)
- 05:50 Strážci hranic: Austrálie IV (17)
- 06:35 Mistři zastavárny (12)
- 07:30 Mistři renovací III (14)
- 08:25 Kachní dynastie V (3)
- 09:25 Kobra 11 IV (5)
- 11:30 Novashopping
- 11:45 Walker, Texas Ranger VIII (21)
- 12:45 Válka skladů XIII (19)
- 16:10 Strážci hranic: Austrálie V (1)
- 16:40 Kobra 11 IV (7)
- 18:40 Válka skladů XIII (21)
- 19:35 Mistři zastavárny II (2)
- 20:30 Mistři renovací III (18)
- 21:20 Kachní dynastie V (7)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (22)
- 23:15 Kobra 11 IV (7)
- 00:35 Teorie velkého třesku V (16)
- 02:15 Malý Sheldon V (3)
- 02:50 Svět podle Jima II (10)
- 03:30 Americký táta VII (11)
- 04:10 TELE TELE
- 04:40 Máma III (12)
- 05:40 Ženatý se závazky (117)
- 06:30 Bernieho dobrodružství (27)
- 06:55 Bakugan: Evolutions (28)
- 07:05 Přátelé X (12)
- 08:10 Máma III (17)
- 09:45 Malý Sheldon V (7)
- 11:20 Ženatý se závazky (119)
- 12:20 Dva a půl chlapa VII (21)
- 13:10 Přátelé X (12)
- 16:00 Máma III (21)
- 17:25 Svět podle Jima II (12)
- 18:20 Dva a půl chlapa VII (22)
- 18:45 Dva a půl chlapa VIII (1)
- 19:10 Malý Sheldon V (9)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (20)
- 21:40 Přátelé X (14)
- 22:40 Americký táta VII (13)
- 23:30 Dva a půl chlapa VII (22)
- 23:55 Dva a půl chlapa VIII (1)
- 04:10 Na lovu II
- 04:50 Co na to Češi
- 06:05 Riskuj!
- 06:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:20 Na lovu II
- 08:15 MasterChef Česko II (10)
- 09:25 Můj přítel Monk IV (13)
- 10:15 Vraždy v Kitzbühelu XV (5)
- 11:10 Médium V (8)
- 12:00 Odložené případy (Chlapec v krabici)
- 13:00 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko II (11)
- 14:25 Tescoma s chutí
- 14:30 Vraždy v Kitzbühelu XV (6)
- 15:25 Médium V (9)
- 22:45 Médium V (10)
- 23:40 Vraždy v Kitzbühelu XV (6)
- 00:30 Nemocnice Chicago Med IX (7)
- 01:20 Vyměněné osudy II (71)
- 02:55 Čarodějky IV (20)
- 03:35 Nemocnice Chicago Med IX (7)
- 08:20 Čarodějky IV (22)
- 09:10 Vítejte doma IV
- 10:05 Oteckovia II (101)
- 11:55 Mateřská láska II (10)
- 16:15 Vyměněné osudy II (77)
- 20:15 Mateřská láska II (13)
- 21:10 Mateřská láska II (14)
- 04:15 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Házená: Füchse Berlín - HC Erlangen
- 10:00 Freestyle Pro Tour
- 10:30 Mystic Skate Cup
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Fotbal: Leeds United - Middlesbrough FC
- 13:05 PFL 7
- 22:50 Běhej lesy - Klínovec
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 Carabao Cup Highlights (1)
- 23:35 Házená: HC Erlangen - Rhein-Neckar Löwen
- 01:10 Správy „N“
- 02:00 Vraždy na Frioulských ostrovoch
- 03:45 Správy „N“
- 04:35 Postav dom, zasaď strom
- 05:20 Capri III (8)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová IV (Oko za oko a svet bude slepý)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (9)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Rodičia a deti)
- 18:00 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Sunshine Coast)
- 22:25 Prehnití
- 01:15 Správy „N“
- 02:05 Hírek
- 02:20 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:10 Fórum
- 09:05 Otthonunk - Náš domov
- 09:30 Herecké legendy (Ľubomír Paulovič)
- 09:50 Zurvalec
- 11:30 Obedníček (O mestečku za hradbami "N")
- 11:35 Rusty II
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Malinová smajlina)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Hubačka
- 12:40 Na zelenej adrese
- 12:55 Kvarteto
- 13:20 Família (Família - Na polceste)
- 14:00 Fenomén LUDUS
- 15:05 Interview s Fidelom
- 16:00 Pozoruhodný štýl III
- 16:25 Okupácia (Píšem ti, moja láska)
- 17:00 Anjeli strážni (Anjeli strážni Waris Dirieovej)
- 17:30 Lov slov
- 17:55 Duel Junior (Duel junior)
- 18:30 Večerníček (O mestečku za hradbami "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 22:00 Trochu inak s Adelou
- 23:00 Noc v archíve s Jankom Lehotským
- 01:55 AZ-kvíz
- 02:20 Dobré ráno
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Proč bychom se nebavili
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Televizní legendy
- 14:05 Slovácko sa nesúdí (9)
- 14:40 Slovácko sa nesúdí (10)
- 15:15 Mayerling
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (15)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Hra na vraždu)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 01:55 AZ-kvíz
- 02:20 Dobré ráno
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Proč bychom se nebavili
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Televizní legendy
- 14:05 Slovácko sa nesúdí (9)
- 14:40 Slovácko sa nesúdí (10)
- 15:15 Mayerling
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (15)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Hra na vraždu)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:50 Správy :24
- 05:15 Góly-body-sekundy
- 05:30 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou špeciál: Denné menu
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou špeciál: Netradičné jedlá
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami 2024 - zostrihy
- 13:40 Občan za dverami 2024 - zostrihy
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Zemetrasenia na východe Slovenska
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 00:00 Na doraz
- 01:30 Cesta pomsty
- 03:05 Ostrov delfínů
- 04:35 Pes, který zachránil Halloween
- 06:05 Paříž počká
- 07:50 Princezna a bodyguard
- 09:30 Kincsem
- 11:40 Upír junior
- 13:15 Podoby lásky
- 16:35 Cesta za králem trollů
- 18:30 Šance na lásku
- 20:15 Pojď se mnou
- 21:55 Hříšná hudba
- 23:45 Zkrať to, zlato
- 00:15 První oddělení II
- 00:50 Policisté v akci
- 01:35 Policisté v akci
- 02:20 Krimi
- 02:40 Soudní síň (Obrali mě o byt)
- 03:25 Soudní síň (Autobazar)
- 04:10 Krimi
- 04:35 Noviny
- 05:05 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:05 První oddělení II
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:50 Soudní síň (Autobazar)
- 09:45 Soudní síň (Syn v ohrožení)
- 10:45 Pod povrchem (35)
- 12:00 Nové bydlení - Dizajn
- 13:00 Soudní síň (Kašleš na malého)
- 14:00 Soudní síň (Hrob)
- 15:00 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 17:00 Soudní síň (Kmotřenec)
- 17:55 Soudní síň (Léky)
- 00:10 Survivor
- 01:20 Aj múdry schybí
- 02:20 Partička
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia
- 09:10 Susedia
- 09:55 Svokra
- 10:45 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:50 Búrlivé víno (78)
- 13:50 V mene zákona
- 15:00 Susedské prípady
- 16:00 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (79)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:10 Susedia
- 21:50 Susedia
- 00:35 Luxusní domy III (12)
- 01:00 Projekt "Domov" III (6)
- 01:50 Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny II (2)
- 02:35 Zahradníkův svět XII (4)
- 03:35 Dům snů III (14)
- 04:15 Dům snů (10)
- 05:00 Rajské zahrady Itálie (1)
- 06:00 Dům snů IV (6)
- 06:50 Monty Don: Moře zahrad u Jadranu (2)
- 07:50 Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny II (2)
- 08:45 Zahradníkův svět XII (4)
- 09:55 Projekt "Domov" III (6)
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (4)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (5)
- 20:20 Dům snů (11)
- 21:10 Dům snů IV (7)
- 22:00 Dům snů III (15)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (5)
- 23:50 Utajený šéf - USA VIII (3)
- 00:00 Rituál
- 02:00 Omamná láska
- 03:40 Vánoční pohádka
- 05:25 Před kamerou XXI (32)
- 06:00 Mr. Turner
- 08:25 Norský sen
- 10:05 Mack a Rita
- 11:40 Zpívej 2
- 13:30 Ukradené údolí
- 15:15 Malý Sheldon VII (13)
- 15:40 Hunger Games: Síla vzdoru (1)
- 17:40 Před kamerou XXI (33)
- 18:15 Peníze těch tupců
- 20:00 V temnotách
- 21:30 Insidious: Červené dveře
- 23:15 Falešný agent
- 01:15 Nespoutaný Django
- 03:55 Ženy sobě
- 06:00 To jsem já, Margaret!
- 07:45 Roboti
- 09:20 Zelený sršeň
- 11:20 Přátelé III (12)
- 11:40 Přátelé III (13)
- 12:05 Mamma Mia!
- 13:55 Mamma Mia! Here We Go Again
- 15:45 Test
- 17:30 Dánská dívka
- 22:55 Vymítání Rolanda Doea
- 00:20 Vlajka smrti II (Narozeniny Kalypsó)
- 00:50 Kill room
- 02:25 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (20)
- 03:05 Veliká III (5)
- 03:55 Válka bez pravidel
- 06:00 Život vzhůru nohama
- 07:30 Green Lantern: Síla moci
- 11:15 Premiantka
- 12:50 Velký útěkář
- 14:25 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (20)
- 15:05 Creed II
- 17:10 Noční let (2)
- 18:00 Láska a smrt (Lovkyně)
- 18:55 Nesvá (7)
- 19:25 Nesvá (8)
- 01:20 Svatební host
- 03:00 Bílá nenávist
- 04:40 Brutální vedro
- 06:00 Co jsi řekla včera v noci
- 07:35 Příběh dřevorubce
- 11:10 První žena
- 12:50 A co Káťa?
- 14:35 Krásné léto
- 16:30 Příběh dřevorubce
- 18:10 Šampón
- 20:00 Lidumilná upírka hledá nezadaného sebevraha
- 21:35 Hromadění
- 23:40 Tmavě červená
- 00:45 Do morku kostí
- 02:55 Jsi jako já
- 04:30 Chlap
- 06:00 Nultého června
- 07:45 Dům mezi kaktusy
- 09:15 Píseň páva
- 11:00 Štvanice
- 13:10 Matrix Revolutions
- 15:20 Je mi ze sebe špatně
- 17:00 Dům mezi kaktusy
- 18:30 Diamantový plášť
- 20:30 Narkóza
- 22:25 Odpojení
- 08:30 Prolhané krásky (Čas na hru)
- 09:30 J. Edgar
- 12:05 Smallville (Vyděrač)
- 13:05 Smallville (Neviditelný)
- 20:00 Batman navždy
- 22:25 Policajti z L. A. (Díl 3)
- 23:20 Policajti z L. A. (Díl 4)
- 00:35 96 hodin: Odplata
- 02:05 96 hodin: Zúčtování
- 03:50 Vice
- 05:30 Loupežník Hadrafous
- 07:40 Ohněm a mečem
- 13:40 Kam nikdo nesmí
- 15:35 Indiáni z Větrova
- 17:10 Kdyby tisíc klarinetů
- 20:00 Bony a klid
- 21:55 Tokarev
- 23:55 Osudové cesty II (1)
- 00:20 Vražda v mé rodině
- 01:50 Příležitost dělá zloděje
- 03:35 Past na lásku
- 05:00 Jak milovat s D
- 06:35 Jack Hunter: Nebeská hvězda
- 08:10 Jurský masakr
- 09:30 Hořko-sladko
- 11:15 Pytel mouky
- 12:45 Coco Chanel
- 14:35 Bradův život
- 16:15 Sladké letní víno
- 17:45 Poslední závod
- 19:20 Leonie
- 21:00 Blesk
- 22:35 Vivárium
- 00:00 Bitva o Hill 60
- 02:00 The Dare
- 03:35 Bernský vyslanec
- 05:00 Lope - Nezkrotný básník
- 06:50 Čekání na Anyu
- 10:05 Ranvej
- 11:35 Láska v Indii
- 13:10 Kupec benátský
- 15:20 Záložní jednotka
- 16:55 Supernova
- 18:30 Pappa Mia!
- 20:00 Žoldnéř
- 21:40 Druhá míza
- 23:25 Stíny mezi námi
- 00:15 Přestávka ve vysílání
- 04:45 Křehkost
- 06:30 Kouzelný svět Davida Copperfielda
- 08:25 Asterix a Olympijské hry
- 10:20 Šeptající ostrov
- 11:40 Africké safari
- 13:05 Hrdinové
- 14:50 Tunel do Číny
- 19:20 Vysněný život
- 21:00 Bernie
- 22:40 Ulejváci
- 00:20 Ztracený čas
- 02:05 Mateřská posedlost
- 03:30 Telepati
- 05:40 Vlčák Rain
- 07:25 Criminal Games by Agatha Christie (12)
- 09:30 Wonder wheel
- 11:35 Strýček Nino
- 19:55 STARS! (- AL PACINO)
- 20:00 Slova a obrazy
- 22:30 Testament mládí
- 00:40 No One Can Brush My Hair Like the Wind
- 02:10 Doctor Blood's Coffin
- 03:40 Seven Chances
- 04:40 Corpse Vanishes
- 05:40 End of Program
- 06:00 The Inspector General
- 07:40 The Proud Rebel
- 10:40 Judge Priest
- 12:00 Tahrib
- 12:15 Wake Me Up When The War Is Over
- 13:30 Caches Caches
- 13:55 Sunny
- 15:30 Beneath The 12-Mile Reef
- 17:10 Tangible
- 17:20 Operation Bottleneck
- 18:35 Blue
- 18:45 A Shriek In The Night
- 19:50 Ice Cream
- 19:55 Captain Calamity
- 21:00 Her Lonely Lane
- 00:25 GREAT WHITE CODE RED
- 01:15 THE NEW CUBA
- 02:10 SAVE THE BUCARDO
- 03:05 ORGANIC PANIC (HOME)
- 03:30 TRAVEL THRU HISTORY (FLAGSTAFF)
- 10:45 INDIANS IN CANADA
- 11:40 BOTETI: THE RETURNING RIVER
- 12:30 THE LAST ORANGUTANS OF SUMATRA
- 13:25 WONDER (NATURE'S GAMES)
- 13:55 INCAN SALT
- 14:50 ZENITH (EP. 7)
- 15:20 TRAVEL THRU HISTORY (SAVANNAH)
- 15:45 KYUCHU: WHERE THE GREEN TEA GROWS
- 16:35 THE DIVIDE
- 17:35 DEPLETED URANIUM
- 18:30 LIFE IS ONE
- 19:25 ANIMAL DOCTORS
- 20:20 MONGOLIA, STEPPES EMIRATE
- 20:40 LIFE IN THE BLUE
- 21:30 GALLA WALLAH: THE SEARCH FOR THE BEST
- 22:25 WONDER (PHANTOMS)
- 23:00 BOLIVIA HIGHWAY OF DEATH
- 23:50 THE LEOPARDS NEW SPOTS
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 FASHIONBOX TAKES NYC (3)
- 15:30 FASHIONBOX TAKES NYC (4)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (4)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (4)
- 19:00 GRAN CANARIA 2021
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (7)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (8)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (37)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (38)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 CANDIES
- 00:10 Hip Show S5 EP14
- 00:30 Hip Show S5 EP13
- 00:50 Hip Show S5 EP12
- 01:15 Bangkok Fight Night
- 02:50 RXF Real Xtreme Fighting, Romania, 16.12.2019
- 04:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:15 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:10 Superkombat Fighting Championship, WGP, 25.03.2018
- 07:10 Superkombat Fighting Championship, 25.03.2018
- 00:00 KITE MASTERS 2018 (3)
- 00:30 KITE MASTERS 2018 (4)
- 01:00 GEARING UP 2020 (10)
- 01:30 GEARING UP 2020 (11)
- 02:00 BOAT SHOW 4K (1)
- 02:30 BOAT SHOW 4K (2)
- 03:00 SPORTS MAX (45)
- 03:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 04:00 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 04:30 RACEMAX MOTORSPORTS (20)
- 05:00 WORLD OF WATERSPORTS (30)
- 05:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 06:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (16)
- 06:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (17)
- 07:00 GEARING UP 2020 (10)
- 07:30 GEARING UP 2020 (11)
- 08:00 BOAT SHOW 4K (1)
- 08:30 BOAT SHOW 4K (2)
- 09:00 SPORTS MAX (45)
- 09:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 10:00 GP RACING 2022 (45)
- 10:30 GP RACING 2022 (46)
- 11:00 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 11:30 SAILING TO TOKYO 2018 (4)
- 12:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (2)
- 13:00 HELLAS RALLY RAID 2019
- 13:30 HELLAS RALLY RAID 2021
- 16:00 SHIFTING GEARS
- 16:30 SHIFTING GEARS
- 17:00 INSIDE SAILING 2020 (10)
- 17:30 INSIDE SAILING 2020 (11)
- 18:00 CAPE EPIC 2018 (3)
- 18:30 CAPE EPIC 2018 (4)
- 19:00 AUTOSPEED 2019 (18)
- 19:30 AUTOSPEED 2019 (19)
- 20:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 20:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 21:00 KITE MASTERS 2018 (3)
- 21:30 KITE MASTERS 2018 (4)
- 22:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (7)
- 23:00 WILD SURF 2019 (19)
- 23:30 WILD SURF 2019 (20)
- 04:05 AT HOME WITH DIDIAYER (THE BEST OF RESORTS)
- 04:30 BREAKING THE DAY (SADDLE BRONC RIDER)
- 05:15 THE RED LIST (SOUTHERN GROUND HORNBILL)
- 06:00 DRONE WARS (2)
- 06:55 ROAD LESS TRAVELED CARIBBEAN SPECIAL
- 07:50 THE GLOBAL BARBER: DEADLEAF DISTINGUISHED GENTLEMAN BARBER, PUB & HABERDASHERY (NAPANEE, ONTARIO, CANADA)
- 16:20 MAAFUSHI CENTRAL PRISON, MALDIVES
- 17:10 THE LAST DESCENT
- 17:55 HOW IT'S MADE (2)
- 20:00 MAX FOODIE: BANGKOK
- 20:35 FOR FUN ONLY (JUMPING OVER THE LIMITS)
- 21:00 ISLAND HUNTER (HONG KONG)
- 21:50 INK THERAPY (4)
- 22:35 INK THERAPY (5)
- 23:20 FOR FUN ONLY (5)
- 23:45 CONFUCIUS WAS A FOODIE (SWEET, S3)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 08:30 Telenákup (2)
- 08:40 Doslova
- 09:20 Veľký korálový útes (2)
- 10:20 Sadnite si, prosím (29)
- 11:00 Ako sa to stalo (4)
- 12:00 100 rokov Slovan (1)
- 13:05 Telenákup (1)
- 13:15 Humboltov Prúd (2)
- 14:15 Spomienky na deň D (1)
- 15:15 Doslova
- 15:55 Travelistan (35)
- 16:15 Telenákup (2)
- 16:25 Téma (162)
- 17:05 Streaming: zničujúce monštrum (1)
- 18:00 Evanjelium o bohatstve (2)
- 19:00 Telenákup (3)
- 19:10 Doslova
- 19:50 Zákulisie Letiska v Miami (1)
- 20:45 Vyrobené na Slovensku (6)
- 21:00 K-FUN (33)
- 21:50 Zázračné materiály (2)
- 00:15 Naše zprávy
- 00:25 VIP svět
- 00:35 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:00 Na plac!
- 02:35 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (12)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:05 Kurňa, co to je?
- 23:25 Cyranův poloostrov (12)
- 04:00 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:10 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:30 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:35 Nebezpečné vztahy live
- 01:30 Ostříháno
- 02:35 Na plac!
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:35 Poklad z půdy
- 18:00 Kurňa, co to je?
- 19:05 Vtip za stovku!
- 20:15 Léto v Chorvatsku
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 04:20 Vtipkování: Karel Vágner
- 05:00 Světlá hodinka s Jaroslavem: Juliet Navrátilová(2/2)
- 05:55 Byznys na vrcholu: Lucie Urválková, finanční ředitelka skupiny UNIQA
- 06:25 Ústecký zpravodaj
- 06:40 Týden z jihu Čech
- 07:00 Magazín z Prostějova
- 07:30 Magazín z Orlickoústecka
- 07:45 Magazín z Moravskoslezského kraje
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:15 Michael V. Show
- 23:20 Dobrý večer s A11: repríza
- 00:25 Ztracený svět (13)
- 01:10 Ztracený svět (14)
- 01:55 Společnost Adventure (9)
- 02:40 Společnost Adventure (10)
- 03:25 Námořní vyšetřovací služba XVII (6)
- 04:05 Námořní vyšetřovací služba XVII (7)
- 04:50 Námořní vyšetřovací služba XVII (8)
- 05:30 Totalcar VII (2)
- 06:00 Profil zločinu VII (1)
- 07:00 Námořní vyšetřovací služba XVI (21)
- 07:50 Xena (21)
- 08:50 Profil zločinu VI (10)
- 10:00 Profil zločinu VII (1)
- 11:00 Hvězdná brána: Atlantida II (9)
- 11:55 A-Team III (3)
- 12:50 Námořní vyšetřovací služba XVI (21)
- 13:45 Xena (21)
- 14:40 Profil zločinu VII (2)
- 15:55 Profil zločinu VII (3)
- 17:10 A-Team III (4)
- 20:00 Xena (22)
- 21:00 Hodná holka
- 22:50 Vražda mimo sezonu
- 00:50 Ztracený svět III (8)
- 01:45 Lovci pokladů II (21)
- 02:30 Lovci pokladů II (22)
- 03:15 Totalcar V (5)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (6)
- 10:00 Ztracený svět III (7)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Ztracený svět III (7)
- 13:55 A-Team III (9)
- 14:55 Lovci pokladů III (1)
- 15:55 Lovci pokladů III (2)
- 16:55 Ztracený svět III (8)
- 17:55 Ztracený svět III (9)
- 18:55 Xena III (7)
- 19:50 A-Team III (10)
- 20:50 Ztracený svět III (9)
- 21:50 Lovci pokladů III (1)
- 22:50 Lovci pokladů III (2)
- 23:50 Xena III (7)
- 01:00 Brousko III (98)
- 02:10 Brousko III (99)
- 03:00 Seriálový tip (1)
- 03:15 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (37)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii VI (10)
- 13:35 Ranč Heartland III (2)
- 14:35 Ranč Heartland III (3)
- 15:30 Brousko III (100)
- 16:35 Dcery duchem (38)
- 17:55 Domek na prérii VI (11)
- 18:55 Ranč Heartland III (4)
- 19:55 Ranč Heartland III (5)
- 20:50 Domek na prérii VI (11)
- 21:55 Ranč Heartland III (4)
- 22:50 Ranč Heartland III (5)
- 23:50 Dcery duchem (38)
- 01:30 Sůl života
- 03:05 Svatební plán
- 10:40 Darebák a závodnice
- 12:55 Bécassine!
- 14:40 Mrzout
- 16:25 Gangsterdam
- 18:10 Ztracený svět
- 20:00 Trafikant
- 22:00 Ve sklepě
- 23:30 Neon Demon
- 00:05 Jací jsme byli
- 02:10 Svatá krev
- 04:20 Jací jsme byli
- 08:55 Moucha v kufru
- 10:20 Milenci
- 12:10 438 dní
- 14:15 Věrní nevěrní
- 15:40 Nepředstavitelné
- 17:50 Perské lekce
- 20:05 Shorta
- 22:00 Jací jsme byli
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Liška)
- 06:15 Kikirikí
- 06:25 Sníček (8)
- 06:40 Zabij nudu! II
- 06:45 O modrém autíčku (Škrábanec)
- 07:00 Staré pověsti české (Žito kouzelník)
- 07:05 Broučci (S Broučkem je zle)
- 07:20 Mach a Šebestová (Kropáček má angínu)
- 07:30 Já Baryk (Já Baryk a můj zajíc)
- 07:35 O Dorotce (Dorotka a plamínek)
- 07:50 Pojďte pane, budeme si hrát (Psí kusy)
- 10:05 Staré pověsti české (17)
- 10:15 Broučci (Do nebíčka - do peklíčka)
- 10:20 Mach a Šebestová
- 10:35 Já Baryk (Já Baryk a můj ježek)
- 10:40 Tisíc a jedna noc (O bohatství a osudu)
- 11:00 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka pořádala maškarní bál)
- 11:15 Brundibáři (Těší mě)
- 11:20 O Mikešovi (Mikeš na hruškách)
- 11:30 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a zkrocení zlé ženy)
- 12:00 Divoká srdce
- 14:00 Početí mého mladšího bratra
- 15:25 Kinosál
- 16:00 Probuzení
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Můj nezdolný lev
- 19:25 Kinosál
- 19:35 O Dorotce (Dorotka a zpěvák, Dorotka a pštros)
- 20:00 Valentin Dobrotivý
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Bobule
- 23:35 Teleshopping
- 09:00 11/9: Minutu po minutě
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Znovuobjevený Angkor
- 16:30 Bombardování Drážďan
- 17:45 Přežila jsem kulturní revoluci
- 20:00 Až na dno Orlíku
- 21:20 Kudy kráčela smrt (Ohnivá apokalypsa)
- 21:40 Loupeže století
- 22:45 Bombardování Hamburku
- 01:10 Atlas mraků
- 03:50 Hranaři
- 05:15 Close Up III (2)
- 05:45 Zoom In - House of Gucci
- 05:50 Zoom In - The Boss Baby 2: Family Business
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1980’s
- 06:10 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1990’s
- 06:20 Rande na dvě noci
- 07:55 Co žere Gilberta Grapea
- 10:00 Tygr a drak
- 12:00 Malý indián ve městě
- 13:40 Mythica: Boj o Darkspore
- 15:30 Most přes řeku Kwai
- 20:15 Můj otec je šílenec
- 00:55 Neprofesionálové
- 02:25 Jeepers Creepers
- 03:45 Underworld: Evolution
- 05:20 Close Up III (14)
- 05:50 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Villains
- 06:00 Close Up III (16)
- 06:35 Close Up III (15)
- 07:05 Hollywood’s Best Film Directors II (4)
- 07:40 Před svatbou ne!
- 10:00 Eso es
- 11:45 Všichni jsou v pohodě
- 13:30 Nepolapitelní
- 15:05 Zilionáři
- 18:30 Božská relikvie 2
- 20:20 Jezero
- 22:00 Resident Evil: Zánik
- 23:30 Rambo: Poslední krev
- 00:20 Červený trpaslík VII (8)
- 00:55 Osudová přitažlivost
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas III (15)
- 12:00 Policejní zachránci XX (8)
- 13:00 Policejní zachránci XX (9)
- 13:55 FBI: International II (12)
- 20:00 7500
- 22:10 Tiché místo
- 00:00 Best From The Rest (Valencia)
- 00:15 Landmarks (Museum of Broken Relationships)
- 00:30 Great World Hotels (One And Only Reethi Rah 2)
- 01:00 City Breaks (Innsbruck)
- 01:30 Backpack (Kozhikode and Alleppey, India)
- 02:00 World Heritage (Cyprus)
- 02:30 Bliss (Santorini Greece)
- 03:15 Best From The Rest (Must Visit, Budapest)
- 03:30 Backpack (Ahmedabad and Gir, India)
- 04:00 Foodicted (Jerusalem)
- 04:30 Unwind (The Palace, Dubai)
- 05:00 Xplore Ireland (Dublin)
- 05:30 Off The Grid (Loango National Park, Gabon)
- 06:00 Viajar Peru (Huascarán, Peru)
- 06:30 Backpack (Goa, India)
- 07:00 Foodicted (Bali)
- 07:30 World Heritage (Cyprus)
- 12:00 Viajar Peru (Trujillo, Peru)
- 12:30 Backpack (Hampi, India)
- 13:00 Foodicted (Jakarta 2)
- 13:30 Xplore Bhutan (Thimpu)
- 10:30 Kořeny (Obr)
- 11:20 Živé pláže (Florida)
- 16:45 Kořeny (Obr)
- 17:40 Živé pláže (Florida)
- 22:15 Ostrov makaků (Mladý nováček)
- 23:10 Kořeny (Obr)
- 04:31 Deset nejnebezpečnějších hadů III (Mexiko)
- 05:17 Když žraloci útočí: 360 stupňů (Slepá zuřivost)
- 06:00 Život psounů (Tenkrát v Novém Mexiku)
- 06:21 Život psounů (12)
- 06:44 Skvělá farma doktora Pola (Jezírko s ostrovem)
- 07:05 Skvělá farma doktora Pola (Chyťte ovečky)
- 07:26 Neobyčejná Austrálie (Divoká pobřeží)
- 00:00 Pohled zevnitř: 2. světová válka (2)
- 00:45 Apokalypsa: Hitlerův výpad na západ (Poslední bitvy)
- 01:30 Svět narkotik (První mexický kartel)
- 02:15 Strážci hranic: Španělsko II (Odvážné mise)
- 03:00 Zákulisí letiště Sydney (Oprav a leť)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou IV (Erupce sopky na ostrově Montserrat)
- 00:15 Zvláštní a záhadné VI (2)
- 01:00 Filmy a realita IV (1)
- 01:45 FBI - Agenti řeší případy (29)
- 02:10 Špinavé prádlo II (6)
- 02:55 Záhady světových válek (1)
- 03:45 Za mřížemi:Nejkrutější věznice světa (6)
- 16:05 Zvláštní a záhadné VI (2)
- 17:00 Pohledy do historie (35)
- 17:05 Fikce, nebo pravda IV (1)
- 18:05 Izrael z výšky (3)
- 19:05 Mistři ve foukání skla III (8)
- 19:35 Mistři ve foukání skla III (9)
- 20:05 Zvláštní a záhadné VI (3)
- 21:00 FBI - Agenti řeší případy (30)
- 21:25 Proč Titanic ztroskotal
- 06:00 Mistrovské pečení VII (Sušenky)
- 07:15 Čokoládový ráj (4)
- 07:45 Zákusky Almy Obreganové (22)
- 16:10 Prostě maso (10)
- 16:40 Markéta na trhu (3)
- 17:10 Justininy francouzské delikatesy (5)
- 17:35 Zachradní kuchyně (7)
- 20:00 Mistrovské pečení VII (Chléb)
- 21:15 Čokoládový ráj (5)
- 21:45 Zákusky Almy Obreganové II (1)
- 00:00 Lovci odpadu: Restaurátoři IV (4)
- 01:00 Lovci odpadu: Restaurátoři V (4)
- 02:00 Schováno v kůlnách VI (9)
- 02:30 Schováno v kůlnách V (15)
- 03:00 Lovci odpadu IX (10)
- 12:00 Rození obchodníci XVIII (9)
- 13:00 Asfaltoví kovbojové (1)
- 20:00 Nejsmrtelnější úlovek XIX (9)
- 21:00 Odtahovka Vegas (2)
- 00:00 Skrytý potenciál II (Palác pro štěňata)
- 00:30 Skrytý potenciál II (Teď je to můj vysněný domov)
- 01:00 Život v Mexiku (Boj o rozpočet v Tulumu)
- 01:30 Život v Mexiku (Dobrodružství v Puerto Aventuras)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XI (14)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XII (Z Portlandu do ráje)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVI (Běžci v Blaine, Washington)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLVIII (Místnost pro šest v Naperville)
- 04:00 Hledáme nemovitost CXLIX (Sny o bazénu v kalifornském Modesto)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? VI (Sčítání a odčítání)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? VI (Dvojitý pozemek pro snění)
- 05:30 Mistři bazénů IV (Tenhle bazén prosím nahoru)
- 06:00 Dobrý základ VII (Bombastický dům za babku)
- 07:00 Činžák za babku II (3)
- 00:40 Kuchyně 16: Čerstvá sváteční hostina (9)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 7: Jaro na farmě (1)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 26: Kdo je šéf (12)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Vaření od základů (10)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Domácí i zahraniční (11)
- 03:40 Velká soutěž pojízdných restaurací 16: Je tohle ráj pojízdných bister? (1)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Měření horizontu)
- 01:25 Válka skladů IV (Přímou cestou do Comptonu)
- 01:45 Válka skladů IV (Portrét hráče)
- 02:10 Válka skladů IV (Dražby pro hlupáky)
- 02:35 Mistři aukcí V (Missouri miluje společnost)
- 03:00 Mistři aukcí V (Tvrdá jako hřebíky)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Zastavená prohibice)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Chvíle odhalení)
- 00:00 Vista Point (Sikkim)
- 00:27 Global Treasures (Kostel a klášter sv. Františka)
- 00:38 Planet Terra (Brescia)
- 00:43 Global Treasures (Kremeľ)
- 00:54 Planet Terra (Vaduz)
- 01:00 Vista Point (Macau)
- 01:27 On Tour (Africké safary balónom)
- 01:54 Planet Terra (Valldemossa)
- 02:00 Terra Mystica (Národní park Bryce Canyon)
- 02:28 Global Treasures (Hachbat)
- 02:39 Footsteps (Výhledy na Semmering)
- 02:50 Global Treasures (Matsue)
- 03:00 Vista Point (Granada)
- 03:27 On Tour (Laponsko)
- 03:54 Planet Terra (Golden Temple)
- 04:00 7 Days (Slovinsko)
- 04:53 Planet Terra (Bagan)
- 05:00 Vista Point (Kapské Mesto)
- 05:27 Global Treasures (Ostrihom)
- 05:38 Planet Terra (Ganden Gonba)
- 05:43 Nature Wonders (Jazero Malawi)
- 05:54 Planet Terra (Bergen)
- 06:00 7 Days (Jižní Korea)
- 06:53 Planet Terra (Varšavské staré město)
- 07:00 On Tour (Vodný raj)
- 07:29 Vista Point (Kalifornský záliv)
- 07:55 Planet Terra (Anuradhapura)
- 08:00 Vista Point (Cinque Terre)
- 08:27 Global Treasures (Darjeeling Himalayan Railway)
- 08:38 Planet Terra (Trenčín)
- 08:43 Nature Wonders (Údolí smrti)
- 08:54 Planet Terra (Tana Hayik)
- 09:00 Vista Point (Brunej)
- 09:27 Regio (Thunské jezero)
- 09:38 Planet Terra (Vientiane)
- 09:43 Global Treasures (Modrá mešita - Mešita sultána Ahmeda)
- 09:54 Planet Terra (Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy)
- 12:00 Vista Point (Estónsko)
- 12:27 Vista Point (Sicílie)
- 12:54 Planet Terra (Bogor)
- 13:00 Nature Wonders (Jezero Bogoria)
- 13:11 Global Treasures (Šibenik)
- 13:22 Vista Point (New Orleans)
- 13:50 Global Treasures (Ouro Preto)
- 14:00 On Tour (Tatry z vlaku)
- 14:27 Vista Point (Ammán)
- 14:54 Planet Terra (Hamedan)
- 15:00 Cosmos Global (Nanuk)
- 15:53 Planet Terra (Cesta na horu Pilatus)
- 22:00 Vista Point (Petrohrad)
- 22:27 On Tour (Electricos De Lisboa)
- 22:54 Planet Terra (Lindos)
- 23:00 Global Treasures (Hofburg)
- 23:12 Extravaganza (Burdž al-Arab)
- 23:39 Nature Wonders (Akakus)
- 23:50 Global Treasures (Litomyšl)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Basketbal: LOH - finále žen
- 01:30 Cyklistika
- 03:00 Volejbal
- 05:00 Cyklistika
- 06:30 Basketbal: LOH - finále žen
- 08:30 Cyklistika
- 10:00 Plavání
- 11:00 Sportovní gymnastika
- 12:00 Cyklistika
- 12:30 Cyklistika
- 13:30 Cyklistika
- 16:30 Cyklistika
- 17:45 Atletika
- 19:30 Olympijské hry
- 20:30 Cyklistika
- 21:00 Cyklistika
- 23:00 Cyklistika
- 23:30 Cyklistika
- 00:00 Cyklistika
- 01:30 Fotbal: LOH - finále mužů
- 03:00 Cyklistika
- 05:00 Atletika
- 06:30 Cyklistika
- 08:30 Volejbal
- 10:00 Cyklistika
- 11:00 Cyklistika
- 14:45 Basketbal: LOH - finále mužů
- 15:45 Atletika
- 17:45 Cyklistika
- 18:45 Cyklistika
- 20:00 Golf
- 01:00 Tenis
- 04:00 Poker
- 05:00 Poker
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: ZSC Lions - Lausanne
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Fotbal: Al Nassr - Al Hilal
- 13:15 Box: TOP 25 KO 3/3
- 14:00 Fotbal: Monza - Südtirol
- 16:00 Fotbal: Neapol - Modena
- 18:00 Superenduro, sestřih, Francie
- 18:30 Fotbal, Zákulisí Serie A, upoutávka magazínu
- 19:00 MVP
- 19:45 Lední hokej: Rögle - Oskarshamn
- 06:00 Házená: Česká republika - Giunea
- 07:45 Televizní nákupy
- 10:00 Házená: Kazachstán - Maďarsko
- 11:45 Televizní nákupy
- 14:30 Házená
- 01:15 Barranquilla Open 2024
- 03:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 18:00 Santa Clara - FC Porto
- 22:45 Martin z Martina
- 23:00 Piok Cars
- 23:30 Martin z Martina
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Barranquilla Open 2024
- 20:30 Barranquilla Open 2024
- 22:30 EFC
- 00:15 Zpětný chod: Lamborghini 400 GT & Miura (46)
- 00:30 Praví chlapi a jejich bouráky (47)
- 00:45 Rychlé kolo: Opel Astra GSE (48)
- 01:15 Reportáž: Fredy Lienhard - vášnivý závodník (49)
- 01:45 Racing Files: Alfa Romeo v motosportu (50)
- 02:15 Blochovy rozbory (51)
- 03:00 Přednost v jízdě: Wey Coffee 01 (52)
- 03:15 Hraniční jízda podél poledníku (53)
- 03:45 Horský král - maximální zábava z jízdy na venkovské silnici (54)
- 04:45 50 let BMW - slavnost na akci Concorso d’Eleganza Villa d’Este (55)
- 05:15 Supertest elektromobilů: Kia EV9 (1)
- 06:15 Test automobilu: Renault Mégane E-Tech (2)
- 06:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (3)
- 06:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (4)
- 07:10 Přednost v jízdě: Ford Explorer (5)
- 07:25 Zprávy (6)
- 07:30 Sedm nejrychlejších (7)
- 07:45 Garáž 21 (8)
- 14:15 Rychlé kolo: Audi S1 (21)
- 14:45 Rychlé kolo: Corvette C7 (22)
- 15:15 Rychlé kolo: Radikálně (23)
- 15:40 Zprávy (24)
- 15:45 Supertest elektromobilů: Kia EV9 (25)
- 18:00 Zprávy (31)
- 18:05 Sedm nejrychlejších (32)
- 18:20 Garáž 21 (33)
- 18:45 Poklady v garáži (34)
- 19:15 Poklady v garáži (35)
- 19:45 Zpětný chod: Lamborghini 400 GT & Miura (36)
- 00:00 Noční program
- 09:00 D+D REAL Czech Masters
- 13:00 D+D REAL Czech Masters
- 18:00 highlights z turnaje Asian Tour
- 19:00 LIV Greenbrier
- 00:00 Rybolov pod lupou (Produkty The One ve dílovém lovu)
- 00:30 Kapří divadlo (Lotyšsko 2024 - Kvalifikace)
- 01:00 Kuchyně milovníků ryb (S Tamásem Vargou)
- 01:30 Dudi Bait (Jarní lov velkých kaprů)
- 02:00 Střelecká škola (Procvičování s kulovou zbraní)
- 02:30 Attila Lizenbold (Lovy v Bockere)
- 03:00 Viktor Takács (Afrika poprvé 4.díl)
- 03:30 Rybolov pod lupou (Lov kaprů s rozpustným boiliesem 2.díl)
- 04:00 Rapala (Umělé nástrahy pro každou situaci 2.díl)
- 04:30 Hírős Yacht (Lodě na řece Tisza)
- 05:00 Marco Polo v Kyrgyzstánu (1)
- 05:30 Marco Polo v Kyrgyzstánu (2)
- 06:00 Viktor Takács (Afrika poprvé 3.díl)
- 06:30 VII. Halcatraz Cup (Levelek 2024)
- 07:00 Novinky Delphin 2024
- 07:30 Rybolov pod lupou (Jak být úspěšný při jednodenních lovech)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 1Charted
- 16:00 Óčko hity
- 17:00 New Music Radar
- 18:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 18:15 Óčko hity
- 18:55 NN NIGHT RUN A AVON BĚH: Most
- 19:00 Party ride
- 21:00 O Black Party
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 1Charted
- 16:00 Óčko hity
- 17:00 New Music Radar
- 18:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 18:15 Óčko hity
- 18:55 NN NIGHT RUN A AVON BĚH: Most
- 19:00 Party ride
- 21:00 O Black Party
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 11:00 90’s hitparáda
- 12:00 Největší hity
- 17:00 Best of MADONNA
- 18:00 90’s hitparáda
- 19:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 23:00 Největší hity
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 11:00 90’s hitparáda
- 12:00 Největší hity
- 17:00 Best of MADONNA
- 18:00 90’s hitparáda
- 19:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 23:00 Největší hity
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 FRESH
- 12:00 WORKIN’
- 15:00 TRIPLESHOT
- 15:10 WORKIN’
- 18:00 CZECH SPOTIFY LIST
- 19:00 CZ&SK
- 20:00 B-DAY LIST: YOUNG THUG
- 21:00 JUMPIN’
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (55)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (151)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (119)
- 08:20 Nespoutaný anděl (120)
- 09:20 Barvy lásky (3)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Námořní hlídka (3)
- 15:55 Wolffův revír (105)
- 16:55 Stefanie (97)
- 17:55 Stefanie (98)
- 18:55 Nespoutaný anděl (121)
- 19:55 Nespoutaný anděl (122)
- 20:55 Wolffův revír (106)
- 21:55 Námořní hlídka (5)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 BACKSTAGE
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 BACKSTAGE
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 VÍKEND
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 04:39 Martha Argerich a přátelé v Hamburku: Beethoven, Mendelssohn, Franck
- 06:12 Intermezzo
- 06:30 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 9 - Eroica
- 06:57 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 10 - Symfonik
- 07:22 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 11 - Sonáta č. 32
- 07:48 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 12 - Sonáta č. 32
- 00:00 George Michael
- 02:14 Ben Howard
- 02:40 Various Artists
- 03:00 Placebo
- 04:25 Robert Plant
- 05:51 Various Artists
- 06:04 Metallica
- 08:18 Lana Del Rey
- 09:05 Bring Me the Horizon
- 10:22 Rod Stewart
- 11:36 X Ambassadors
- 11:57 Various Artists
- 12:02 Placebo
- 13:27 Robert Plant
- 14:53 Various Artists
- 15:02 Los Lobos
- 16:25 James Morrison
- 17:23 Fleetwood Mac
- 17:46 Elton John
- 19:30 Milky Chance
- 20:39 Various Artists
- 21:00 Radiohead
- 21:23 Radiohead
- 22:19 Depeche Mode
- 00:20 Geordie Shore XVIII (3)
- 01:05 K popukání XXVII (41)
- 01:30 K popukání XXVII (42)
- 01:55 K popukání XXVIII (1)
- 02:15 K popukání XXVIII (2)
- 02:40 K popukání XXVIII (3)
- 03:00 K popukání XXVIII (4)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 08:30 MTV Top 20
- 09:30 Náctileté maminky: Další kapitola (2)
- 12:05 Roztleskávačky Dallas Cowboys: Cesta do týmu V (3)
- 12:25 Roztleskávačky Dallas Cowboys: Cesta do týmu V (4)
- 12:50 Roztleskávačky Dallas Cowboys: Cesta do týmu V (5)
- 13:10 Roztleskávačky Dallas Cowboys: Cesta do týmu V (6)
- 13:30 Roztleskávačky Dallas Cowboys: Cesta do týmu V (7)
- 13:55 Roztleskávačky Dallas Cowboys: Cesta do týmu V (8)
- 20:30 Ridiculousness XXXVIII (16)
- 20:55 K popukání XXXV (15)
- 21:15 K popukání XXXV (18)
- 21:40 K popukání XXXV (22)
- 00:00 2016 Wrapped!
- 01:00 VMA 2024: The Nominees!
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 09:00 MTV Top 20
- 11:00 Worldwide Hits!
- 16:00 Fresh Out
- 17:00 2006: Wrapped!
- 18:00 VMA 2024: The Nominees!
- 19:00 Throwback Party!
- 05:00 Rap & R’n’B Jamz
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Eminem x Rihanna
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Dancefloor Fillers!
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 COUNTRY KLUB
- 22:45 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 NEJPRODÁVANĚJŠÍ TITULY
- 08:30 CHVILKA S...
- 09:00 ZLATÁ DESÍTKA
- 11:30 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:30 ZLATÁ DESÍTKA
- 16:45 LATTÉ PO PŮL PÁTÉ
- 17:35 HARMONIKY
- 18:30 ŠLÁGR NÁS BAVÍ
- 19:15 BAVÍME SE SE ŠLÁGREM
- 20:00 LEGENDA ŠLÁGRU
- 20:20 PÁTEČNÍ POSEZENÍ PEPY POSPÍŠILA
- 23:20 NEJ ŠLÁGR ZÁBAVA
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:20 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 POP ZÁBAVA
- 09:05 DECHOVKA
- 09:40 ŠLÁGR MARKET
- 10:55 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 11:50 TO NEJLEPŠÍ Z MUZIKY
- 12:20 ČAS NA DECHOVKU
- 13:20 ŠLÁGR MARKET
- 14:30 POP ZÁBAVA
- 15:25 ČAS NA DECHOVKU
- 16:25 ZÁBAVA NA ŠLÁGRU
- 17:15 POP ZÁBAVA
- 18:10 ŠLÁGR MARKET
- 19:25 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 20:00 ČAS NA PÍSNIČKU
- 20:45 ČAS PRO HVĚZDU
- 21:15 BAVÍME SE SE ŠLÁGREM
- 21:50 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět (Lenoch)
- 00:20 Gumballův úžasný svět (Duch)
- 00:30 Gumballův úžasný svět (Záhada)
- 00:45 Gumballův úžasný svět (Apríl)
- 00:55 Gumballův úžasný svět (Úbor)
- 01:10 Gumballův úžasný svět (Pusa)
- 01:25 Gumballův úžasný svět VI (Kdokoli)
- 01:35 Gumballův úžasný svět VI (Párovačka)
- 01:50 Gumballův úžasný svět VI (Mozek)
- 02:00 Gumballův úžasný svět VI (Puch)
- 02:10 Gumballův úžasný svět VI (Vědomosti)
- 02:20 Gumballův úžasný svět VI (Rodiče)
- 02:35 Gumballův úžasný svět VI (Zakladatel)
- 02:45 Gumballův úžasný svět VI (Školení)
- 02:55 Gumballův úžasný svět VI (Inteligence)
- 03:05 Gumballův úžasný svět VI (Lektvar)
- 03:15 Gumballův úžasný svět VI (Vedlejší)
- 03:25 Gumballův úžasný svět VI (Proměna)
- 03:35 Gumballův úžasný svět VI (Porozumění)
- 03:50 Gumballův úžasný svět VI (Inzerát)
- 04:00 Gumballův úžasný svět VI (Nezastižený)
- 04:10 Gumballův úžasný svět VI (Drama)
- 04:20 Gumballův úžasný svět VI (Kámošky)
- 04:30 Gumballův úžasný svět VI (Doupě)
- 04:40 Gumballův úžasný svět VI (Ticho)
- 04:50 Gumballův úžasný svět VI (Budoucnost)
- 05:05 Gumballův úžasný svět VI (Přání)
- 05:15 Gumballův úžasný svět VI (Továrna)
- 05:25 Gumballův úžasný svět VI (Vzpoura)
- 05:35 Gumballův úžasný svět VI (Hlídání)
- 05:45 Gumballův úžasný svět VI (Cennost)
- 06:00 Craig od potoka III (Zimní potoklympiáda)
- 06:10 Craig od potoka III (Vítejte v Potoční ulici)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! VI (Sádra)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! VI (Mimi Titáni... jů!)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VI (Dětská pusa)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VI (Šťastná hvězda)
- 07:20 Bakugan
- 07:30 Bakugan
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Roztančený Štěstíkov)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Zpátky do naší doby)
- 08:15 Mladí Titáni do toho! V (Renovace věže)
- 08:25 Mladí Titáni do toho! V (Kvantová zábava)
- 08:35 Mladí Titáni do toho! V (Boj)
- 08:50 Mladí Titáni do toho! V (Džin prezident)
- 09:00 Mladí Titáni do toho! V (Malý Elvis)
- 09:15 Mladí Titáni do toho! V (Záchod)
- 09:25 Mladí Titáni do toho! V (Síla krevet)
- 09:35 Mladí Titáni do toho! V (Jmenuji se Jose)
- 09:50 Mladí Titáni do toho! V (Skutečný příběh)
- 10:00 Mladí Titáni do toho! V (Monstr-partička)
- 10:15 Mladí Titáni do toho! V (Liga Spravedlnosti hledá talent: Druhý nejlepší tým vesmíru, část 1)
- 10:25 Mladí Titáni do toho! V (Liga Spravedlnosti hledá talent: Druhý nejlepší tým vesmíru, část 2)
- 10:45 Mladí Titáni do toho! V (Divoké Titánské příběhy)
- 10:55 Mladí Titáni do toho! V (Narozeninový večírek)
- 11:00 Mladí Titáni do toho! II
- 11:15 Mladí Titáni do toho! V (Co takový speciál? Vesmííír, část 1)
- 11:25 Mladí Titáni do toho! V (Co takový speciál? Vesmííír, část 2)
- 11:40 Mladí Titáni do toho! V (Nostalgie není náhražka za skutečný příběh)
- 11:50 Mladí Titáni do toho! V (Obchodní etika, mrk, mrk)
- 12:00 Mladí Titáni do toho! V (Plácání po zadku a oslava bez důvodu)
- 12:15 Mladí Titáni do toho! V (Kdysi jsem býval člověkem)
- 12:25 Mladí Titáni do toho! V (Metrický systém vs. svoboda)
- 12:35 Mladí Titáni do toho! V (Ti Sovětští kluci)
- 12:50 Mladí Titáni do toho! V (Dolíček)
- 12:55 Mladí Titáni do toho! V (Stockton, Kalifornie)
- 13:10 Mladí Titáni do toho! V (Posbírej je všechny)
- 13:20 Mladí Titáni do toho! V (Hádka animáků)
- 13:40 Craig od potoka (Ztraceni ve stoce)
- 13:50 Craig od potoka (Havěť)
- 14:05 Craig od potoka (Pod mostem)
- 14:15 Craig od potoka (Pozvání)
- 14:30 Totální Dramarama (Epizoda 38)
- 14:40 Totální Dramarama (Epizoda 39)
- 14:55 Totální Dramarama (Epizoda 40)
- 15:05 Totální Dramarama (Epizoda 41)
- 15:10 Lamput IV (Kmen)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! VII (Kouzelná zaoceánská plavba)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! VII (Jam)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! VII (Polyethylen a Tereftalát)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! VII (Batmanův narozeninový dárek)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Strážci majáku)
- 16:30 Mezi námi medvíďaty (Bublinová pole)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Dům pro panenky)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Obytňák Squattera Vydry)
- 17:05 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a odvážný kačer)
- 17:15 Pan Magoo (Medový medvídek)
- 17:20 Pan Magoo (Loupež na Halloween)
- 17:30 Pan Magoo (Poslední svišť)
- 17:45 Craig od potoka II (Letní přání)
- 17:55 Craig od potoka II (Bude líp, uvidíš)
- 18:05 Craig od potoka II (Tábornice na útěku)
- 18:20 Craig od potoka II (Spisovatelka Kelsey)
- 18:30 Craig od potoka II (Bratranec od potoka)
- 18:45 Ben 10 II (11. mimozemšťan, část 1)
- 18:55 Ben 10 II (11. mimozemšťan, část 2)
- 19:05 Ben 10 II (Polovička)
- 19:25 Totální Dramarama II (Duncanova hlídačka)
- 19:35 Totální Dramarama II (Courtneyin přídavek)
- 19:45 Lamput IV (Útěk z vězení)
- 19:55 Mladí Titáni do toho!
- 20:05 Mladí Titáni do toho!
- 20:15 Mladí Titáni do toho!
- 20:35 Bakugan
- 20:45 Bakugan
- 21:00 Gumballův úžasný svět (Mejdan)
- 21:10 Gumballův úžasný svět (Reklamace)
- 21:25 Gumballův úžasný svět (Robot)
- 21:35 Gumballův úžasný svět (Piknik)
- 21:55 Gumballův úžasný svět (Hlupáci)
- 22:05 Gumballův úžasný svět (Tajemství)
- 22:20 Gumballův úžasný svět (Ponožka)
- 22:30 Gumballův úžasný svět (Génius)
- 22:45 Gumballův úžasný svět (Knír)
- 23:00 Gumballův úžasný svět (Rande)
- 23:15 Gumballův úžasný svět (Klub)
- 23:25 Gumballův úžasný svět (Hůlka)
- 23:40 Gumballův úžasný svět (Opice)
- 23:50 Gumballův úžasný svět (Poltergeist)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings (Flower Power)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings (Teleportation's the Way to Go!)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings (Bear Countdown)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings (Lemming Airlines)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings (Relax Bear)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings (Bear Gliding)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings (The Sound of a Lemming)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (The Missing Mushlet)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (The Hero Trap)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Bird Call)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (Let It Bee)
- 01:55 Bugs Bunny Builders II (The Easter Bunnies)
- 02:05 Bugs Bunny Builders II (Junior)
- 02:25 Bugs Bunny Builders II (Looney Moon)
- 02:35 Bugs Bunny Builders II (Glamp Out)
- 02:50 Batwheels (Bam's Upgrade)
- 03:00 Batwheels (Stop That Ducky!)
- 03:15 Batwheels (Keep Calm and Roll On)
- 03:25 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt.1)
- 03:35 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 2)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings III (Substitute Egg)
- 04:00 Grizzy and The Lemmings III (Lemmings Constellation)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings III (Spinning Lemmings)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings III (Polar Super Star)
- 04:25 Grizzy and The Lemmings III (My Friend The Penguin)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings III (Thermal Shock!)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings III (Primitive Activities)
- 04:45 Grizzy and The Lemmings III (Cabin On Ice)
- 04:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Muddy Thomas)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz III (Doggone Cat Crazy)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz III (Guardians of the Gates of Yawn)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz III (Trip to the Moon)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz III (The Good the Wicked and the Silver Part 1)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz III (The Good the Wicked and the Silver Part 2)
- 06:00 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Board)
- 06:05 Grizzy and The Lemmings II (Ice and Bears)
- 06:10 Grizzy and The Lemmings II (High-Risk Driving)
- 06:25 Grizzy and The Lemmings II (Fountain of Bear Youth)
- 06:30 Grizzy and The Lemmings II (Bear Predictions)
- 06:40 Grizzy and The Lemmings II (Of Fur And Swords)
- 06:45 Grizzy and The Lemmings II (Irresistible Bear)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings IV (Cocoa Tree Spread)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings IV (Wild Mutations)
- 07:10 Grizzy and The Lemmings III (Theft Reactions)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Kit)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings II (Timeless Bear)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings II (Weightless Bear)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings II (Call of the Bear)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings II (Yummy Fly)
- 08:05 Grizzy and The Lemmings II (Good Bear, Bad Bear)
- 08:15 Grizzy and The Lemmings II (Hat Tricks)
- 08:30 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Beach)
- 08:35 Grizzy and The Lemmings II (No See, No Do)
- 08:40 Grizzy and The Lemmings II (Animal Pics)
- 08:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Too Loud Nia)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series II (Coconut Shy)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series II (Green Bean)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series II (Cash Machine)
- 09:35 Mr Bean: The Animated Series II (Litterbug)
- 09:45 Thomas & Friends - Shorts XXV (Lighthouse Disco)
- 10:00 Lucas the Spider (Happy Burpday)
- 10:05 Lucas the Spider (The Legend of Big Butt)
- 10:10 Lucas the Spider (Arlo Needs a Nap)
- 10:15 Lucas the Spider (Everyone's a Critic)
- 10:30 Lucas the Spider (Flash and Boom)
- 10:35 Lucas the Spider (House Sitting)
- 10:45 Lucas the Spider (Findley is Sick)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings IV (Cocoa Tree Spread)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings IV (Wild Mutations)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings III (Theft Reactions)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings III (Game Of Stone)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings III (Tam-Tam Lemming)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings III (Ice Madness!)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings III (In Your Dreams)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Stories)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Smash House)
- 12:25 The Tom and Jerry Show IV (Broom for Improvement)
- 12:35 The Tom and Jerry Show IV (Puppy Guard)
- 12:40 The Tom and Jerry Show IV (Bones of Contention)
- 12:55 The Tom and Jerry Show IV (Farmed and Dangerous)
- 13:00 The Tom and Jerry Show IV (Slam Dunk)
- 13:10 The Tom and Jerry Show IV (Attachment Disorder)
- 13:15 The Tom and Jerry Show V (Giant Problems)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (Bean's Safari)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series II (A Round of Golf)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series II (Superhero Bean)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series II (What a load of Rubbish)
- 14:20 Thomas & Friends - Shorts XXV (Crystal Cavern)
- 14:30 Lucas the Spider (A Song for Wimble)
- 14:35 Lucas the Spider (I Want My Baby Acorn Back)
- 14:40 Lucas the Spider (The Giggles)
- 14:55 Lucas the Spider (Puppy Love)
- 15:00 Lucas the Spider (House Grand Prix)
- 15:10 Lucas the Spider (Farewell Sweet Ride)
- 15:15 Lucas the Spider (The Mighty Boop and Fly Wonder)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (The Confident Mushlet)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables II (What A Snail Wants)
- 18:00 Batwheels (Holidays on Ice, Part 1)
- 18:10 Batwheels (Holidays on Ice, Part 2)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings IV (Cocoa Tree Spread)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings IV (Wild Mutations)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings III (Theft Reactions)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings II (Camping in the Wild)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings II (Carried Away Bear)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Board)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings II (Ice and Bears)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables II (The Confident Mushlet)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables II (What A Snail Wants)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series III (Running on Empty)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series III (Bean Bug)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series III (Coffee Bean)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series III (The Big Freeze)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings II (Zero Visibility)
- 21:00 Grizzy and The Lemmings II (Intensive Care)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Gum)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Juice)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings II (Zen Bear)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings II (Ctrl+Alt+Bear)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Bowling)
- 22:00 Alice & Lewis (The Big Royal Quiz)
- 22:10 Alice & Lewis (The Clunky Card)
- 22:25 Alice & Lewis (Bubble Mania)
- 22:40 Alice & Lewis (The Little Queen)
- 22:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Family)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Sea School)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Mail Whale)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Underwater Star)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Cheddar Days)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings (Bear in the Wind)
- 00:15 Kámen, nůžky, papír (Tužka na návštěvě / Vítr)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Vetřelec medúza)
- 01:00 Tajemství Hunterových IV (Zlánika)
- 01:20 Tajemství Hunterových IV (Operace Ukolébavka)
- 01:45 Victorious (Jade versus Back)
- 02:05 Victorious (Narozeninová písnička)
- 02:30 iCarly II (Hrajeme o auto)
- 02:50 iCarly II (iFred)
- 03:10 Tajemství Hunterových (Klíč)
- 03:35 Tajemství Hunterových (Modrý diamant)
- 03:55 Nej a Nejnejka (Robotí tanec / Do lesa?)
- 04:15 Nej a Nejnejka (ŠACHOVÁ PARTIE / CHYTRÝ A CHYTŘEJŠÍ)
- 04:35 44 koček II (Kocour Karlík)
- 04:50 44 koček II (Dračí soutěž)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Yeti or Not)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Dívka na skatu / Vymydleno)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Letní škola / Skládačka)
- 06:00 Šmoulové (Šmudlové!)
- 06:25 Šmoulové (Velká pětka / Kuchyňský Nešika)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Zprávy hňupů ze sousedství / Finále první poloviny řady)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Unboxing / Zokie Blyštík: Nejdokonalejší pozemšťan)
- 07:50 Casagrandovi III (Stará pře / Kurz drsňáků)
- 10:00 Spongebob v kalhotách XIII (Sépiferatu / Ohromený Slappy)
- 10:25 Spongebob v kalhotách XIII (Řekněte Áááá! / Pošťák Patrik)
- 10:55 Spongebob v kalhotách VIII (Sušenky! / Tady nebo s sebou)
- 11:25 Spongebob v kalhotách X (Úžasná mini-houba / Sporty)
- 11:55 Spongebob v kalhotách II (Pirát silnic / Fanoušek až za hrob)
- 14:10 Hlasiťákovi VI (Zásek ve vesmíru / Máma za korunu)
- 14:35 Hlasiťákovi VI (žádost o ruku / Lynn a pořádek)
- 15:00 Spongebob v kalhotách XI (Zatoč lahví / V mé polévce je houba)
- 15:30 Spongebob v kalhotách XI (Hambáčoví Zombie / Otravní žáci)
- 15:55 Spongebob v kalhotách XI (Detektiv Chobotnice / Hledání nenalezitelných věcí)
- 00:20 Jelení Skvadra (Hon na sumce / Bublinková pohroma)
- 00:45 Jelení Skvadra (Kajův Expres / Káčátka v tornádu)
- 01:10 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují tučňáky z džungle / Tlapky zachraňují nákladní loď)
- 01:30 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují melounový festival / Tlapky zachraňují krávu)
- 01:55 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují med / Tlapky zachraňují kabelku starostky Goodwayové)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci VI (Požárníci zachraňují)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci VI (Velký tahač: Delfíní doručení)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci VI (Závod o Zlatý dárek)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci VI (Tygří poklad)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci VI (Hopálci)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci VI (Speciální mise Plamínek)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci VI (Sněhová show)
- 04:50 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Talentovou Soutěž / Tlapky Zachraňují Kukuřici)
- 05:15 Tlapková patrola II (Tlapky Nechávají Marshalla Doma / Tlapky Zachraňují Jelínka)
- 05:35 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Papouška / Tlapky Zachraňují Včelí Královnu)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci II (Úprk Dinosaura)
- 06:25 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují melounový festival / Tlapky zachraňují krávu)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta zvětšuje podium na talentovou šou / Parta vyrábí hudební nástroje)
- 07:15 DORA (Potíže s dortíkem)
- 07:30 DORA (Vrčící syčící vytí)
- 07:50 Velká show malého žraločátka II (Náhrdelník štěstí / Vigovo překvapení)
- 08:15 BARBAPAPA a jeho rodinka (Barbatelevize / Muzeum)
- 08:45 BARBAPAPA a jeho rodinka (Barbazoo neumí říct ne / Dvojník)
- 09:10 BARBAPAPA a jeho rodinka (Barbabravo není ve své kůži / Buď trpělivý, Barbabravo)
- 09:40 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Paddington vyrábí album / Paddington kope tunel do Peru)
- 10:05 Prasátko Peppa V (Koník Kopýtko)
- 10:10 Prasátko Peppa V (Obchod pana Lišáka)
- 10:15 Prasátko Peppa V (Zlobivá želva)
- 10:20 Prasátko Peppa V (Stíny)
- 10:25 Prasátko Peppa V (Mezinárodní den)
- 10:35 Prasátko Peppa V (Hra do deštivého dne)
- 10:40 Prasátko Peppa V (Velké bříško paní Králíkové)
- 10:45 Prasátko Peppa V (Kovboj Péťa)
- 10:50 Prasátko Peppa V (Pepiny a Tomíkovy záhonky)
- 10:55 Prasátko Peppa V (Létající veterinářka)
- 10:56 Velká show malého žraločátka II (Tanec zakázán / Operace Ernie)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví automyčku / Parta plánuje "Dědův den")
- 11:50 Rubble a jeho parta (Parta staví skatepark / Parta staví tunel)
- 12:20 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Potápěčský Zvon / Tlapky Zachraňují Bobry)
- 12:45 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují sněžného vlka / Tlapky zachraňují zbloudilého cestovatele)
- 13:15 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují malého karibu / Tlapky zachraňují Luka a JakoLuka)
- 13:45 Rubble a jeho parta (Parta staví domeček na stromě / Parta staví krmítko pro slepice!)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví most)
- 14:30 DORA (Rytmus deštného pralesa)
- 14:50 DORA (Kouzelný ořech)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (The Adventures of Paddington)
- 15:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Trumfnu tě dvakrát / Roj)
- 15:55 BARBAPAPA a jeho rodinka (Tráva je vždycky zelenější... / Až vyrostu)
- 16:20 BARBAPAPA a jeho rodinka (Jeskyně Barbapapových / Malí bubáci)
- 16:50 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Králíčky / Tlapka Roku)
- 17:20 Rubble a jeho parta (Parta staví obří přehradu / Parta zabezpečuje farmu proti veverkám!)
- 17:40 DORA (Krokodýlí sbohem / Stánek s empanadou)
- 17:55 DORA (Jestli sedne bota / Piňatová oslava)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Paddington dělá palačinky / Paddington hraje fotbal)
- 20:30 Tlapková patrola VI (Tlapky a potíže s páchnoucí bublinou / Tlapky zachraňují pštrosáčata)
- 20:55 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují Gustavovu kytaru / Tlapky zachraňují joga-kozy)
- 21:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Tráva je vždycky zelenější...)
- 21:40 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Invaze / Žertíková bitva)
- 22:10 Prasátko Peppa II (Dědečkův vláček)
- 22:15 Prasátko Peppa II (Školní výlet)
- 22:20 Prasátko Peppa II (Na návštěvě u Rebeky)
- 22:25 Prasátko Peppa II (Miminko)
- 22:35 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují spáče / Tlapky zachraňují Chickalettino vejce)
- 22:55 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují kapustňáka / Tlapky zachraňují snídani)
- 23:25 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují suchozemské piráty / Tlapky zachraňují Turboty-ornitology)
- 23:55 Jelení Skvadra (Koblihy útočí / Zmrzlinová past)
- 00:00 Kluk, holka atd. (73)
- 00:10 Kluk, holka atd. (74)
- 00:20 Disney Zombie: Tajemství Addisonovy příšery (5)
- 00:25 Ghostforce (21)
- 00:50 Ghostforce (22)
- 01:10 Tým Tiki (44)
- 01:35 Tým Tiki (45)
- 01:55 Tým Tiki (46)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (12)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (13)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (14)
- 03:25 Ghostforce (19)
- 03:45 Ghostforce (20)
- 04:05 Tým Tiki (17)
- 04:30 Tým Tiki (18)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (31)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (32)
- 05:35 Kluk, holka atd. (77)
- 05:45 Kluk, holka atd. (78)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (110)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (111)
- 06:55 Blue (118)
- 07:05 Blue (119)
- 07:10 Blue (120)
- 07:25 Blue (121)
- 07:30 Blue (122)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (28)
- 14:20 Příšerky v rachotě (9)
- 14:45 Příšerky v rachotě (8)
- 15:15 Blue (2)
- 15:20 Blue (3)
- 15:30 Blue (4)
- 15:40 Blue (5)
- 15:50 Blue (6)
- 15:55 Blue (7)
- 16:10 Kiff (17)
- 16:35 Kiff (18)
- 17:00 Kouzelná beruška a černý kocour (64)
- 17:25 Kouzelná beruška a černý kocour (54)
- 17:55 Greenovi ve velkoměstě (39)
- 18:25 Greenovi ve velkoměstě (40)
- 18:50 Greenovi ve velkoměstě (41)
- 19:20 Greenovi ve velkoměstě (42)
- 19:50 Blue (70)
- 19:55 Blue (65)
- 20:00 Blue (66)
- 20:10 Blue (67)
- 20:20 Blue (71)
- 20:30 Blue (73)
- 20:40 Příšerky v rachotě (19)
- 21:10 Příšerky v rachotě (20)
- 21:45 Jessie (41)
- 22:15 Jessie (45)
- 22:40 U Raven Doma (82)
- 23:10 U Raven Doma (83)
- 23:40 Kluk, holka atd. (75)
- 23:50 Kluk, holka atd. (76)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (28)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (29)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (30)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (20)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (21)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (22)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (27)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (28)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (29)
- 04:00 Eureka! (18)
- 04:30 Eureka! (19)
- 05:00 Eureka! (20)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (33)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (34)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (35)
- 07:00 Bluey (97)
- 07:10 Bluey (98)
- 07:20 Bluey (99)
- 07:30 Bluey (100)
- 07:40 Bluey (101)
- 07:50 Bluey (102)
- 08:00 Bluey (103)
- 08:10 Bluey (104)
- 08:20 Bluey (105)
- 08:25 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (76)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (45)
- 09:00 Mickey's Monster Musical
- 10:00 Firebuds (29)
- 10:30 Alice's Wonderland Bakery (4)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (50)
- 11:30 SuperKitties (15)
- 12:00 Pupstruction (15)
- 12:30 Bluey (120)
- 12:40 Bluey (121)
- 12:50 Bluey (122)
- 13:00 Bluey (123)
- 13:10 Bluey (124)
- 13:20 Bluey (125)
- 13:25 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (76)
- 13:30 Firebuds (36)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (46)
- 14:30 The Lion Guard (7)
- 15:00 The Lion Guard (8)
- 15:30 SuperKitties (17)
- 16:00 Pupstruction (16)
- 16:30 Pupstruction (17)
- 17:00 Bluey (97)
- 17:10 Bluey (98)
- 17:20 Bluey (99)
- 17:30 Bluey (100)
- 17:40 Bluey (101)
- 17:50 Bluey (102)
- 17:55 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (76)
- 18:00 SuperKitties (10)
- 18:30 Sofia The First (69)
- 19:00 Sofia The First (70)
- 19:30 Bluey (66)
- 19:40 Bluey (67)
- 19:50 Bluey (68)
- 20:00 Bluey (69)
- 20:10 Bluey (70)
- 20:20 Bluey (71)
- 20:25 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (76)
- 20:30 SuperKitties (12)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (48)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (7)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (39)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (9)
- 23:00 PJ Masks (49)
- 23:25 PJ Masks (50)
- 23:50 PJ Masks (51)
- 00:13 Bořek stavitel (25)
- 00:23 Bořek stavitel (26)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (11)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (12)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (13)
- 01:12 Inui (39)
- 01:20 Hurá za hádankou (23)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (16)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (17)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (12)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (21)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (22)
- 02:55 Chuck a přátelé (20)
- 03:07 Chuggington (14)
- 03:17 Chuggington (15)
- 03:29 Angelína balerína (3)
- 03:42 Angelína balerína (4)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (19)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (20)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (33)
- 04:38 Bořek stavitel (32)
- 04:48 Bořek stavitel (33)
- 05:01 Hurá za hádankou (3)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (25)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (26)
- 05:49 Požárník Sam (2)
- 06:00 Trojčata (39)
- 06:07 Trojčata (40)
- 06:14 Trojčata (41)
- 06:25 Bing (63)
- 06:32 Bing (64)
- 06:39 Bing (65)
- 06:46 Bing (66)
- 06:55 Grisu (4)
- 07:08 Tilda (15)
- 07:15 Tilda (16)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (23)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (34)
- 07:47 Caillou (15)
- 07:58 Caillou (16)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (15)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (16)
- 08:35 Doodleboo (17)
- 08:40 Doodleboo (18)
- 08:45 Doodleboo (19)
- 08:50 Doodleboo (20)
- 08:55 Doodleboo (21)
- 09:05 Superzajíčci (4)
- 09:13 Superzajíčci (5)
- 09:20 Superzajíčci (6)
- 09:31 Hurá za hádankou (1)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (1)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (2)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (3)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (15)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (16)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (15)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (16)
- 10:39 Harry a jeho dinosauři (41)
- 10:50 Harry a jeho dinosauři (42)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (8)
- 11:18 Pettson a Fiškus (2)
- 11:30 Pettson a Fiškus (3)
- 11:43 Grisu (9)
- 11:54 Grisu (10)
- 12:07 Daisy a Ollie (9)
- 12:14 Daisy a Ollie (10)
- 12:21 Daisy a Ollie (11)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (6)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (7)
- 12:52 Bing (26)
- 13:00 Bing (27)
- 13:08 Bing (28)
- 13:20 Trojčata (61)
- 13:27 Trojčata (62)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (13)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (3)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (4)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (5)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (18)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (19)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (23)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (44)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (45)
- 15:00 Kipper (5)
- 15:09 Kipper (6)
- 15:19 Simon (47)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (23)
- 15:38 Superzajíčci (5)
- 15:46 Tilda (17)
- 15:53 Tilda (18)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (47)
- 16:16 Pettson a Fiškus (8)
- 16:29 Caillou (17)
- 16:40 Caillou (18)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (21)
- 17:07 Doodleboo (44)
- 17:12 Doodleboo (45)
- 17:17 Doodleboo (46)
- 17:22 Doodleboo (47)
- 17:27 Doodleboo (48)
- 17:36 Messyho skvělá dobrodružství (49)
- 17:47 Messyho skvělá dobrodružství (50)
- 17:59 Požárník Sam (22)
- 18:10 Požárník Sam (23)
- 18:23 Berry a Dolly (9)
- 18:28 Berry a Dolly (10)
- 18:33 Berry a Dolly (11)
- 18:39 Bing (12)
- 18:46 Bing (13)
- 18:53 Bing (14)
- 19:02 Lední medvídek Paddles (19)
- 19:15 Pettson a Fiškus (8)
- 19:28 Grisu (7)
- 19:40 Grisu (8)
- 19:52 Daisy a Ollie (15)
- 19:59 Daisy a Ollie (16)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (23)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (6)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (7)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (3)
- 20:57 Tilda (15)
- 21:04 Tilda (16)
- 21:12 Kipper (7)
- 21:21 Kipper (8)
- 21:31 Caillou (15)
- 21:42 Caillou (16)
- 21:55 Chuggington (21)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (18)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (19)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (26)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (1)
- 23:05 Bing (11)
- 23:12 Bing (12)
- 23:20 Bing (13)
- 23:27 Bing (14)
- 23:35 Bing (15)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (20)
- 23:47 Oswald (2)
- 23:59 Oswald (3)
- 00:00 Sestry (Módní návfhářka)
- 00:10 Sestry (Super Georgetta)
- 00:20 Lou! (Matčin hněv)
- 00:30 Lou! (Tichá noc)
- 00:45 Mia a já IV (Visuté zahrady)
- 01:05 Mia a já IV (Mrazivé dobrodružství)
- 01:30 Agentka 203 (Ať děti tančí)
- 01:55 Agentka 203 (Mimozemšťan v mé skříňce)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (27)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (28)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Čokoláda)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Fotbal)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kolo)
- 03:05 Život s tátou (5)
- 03:15 Život s tátou (6)
- 03:25 Život s tátou (7)
- 03:35 Život s tátou (8)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (5)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (6)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (7)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (8)
- 04:35 Agentka 203 (Neporazitelný Vandar)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Únik z Paláce mazlíčků 2. část)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Domácí práce a mír)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mýdlo)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Satelit)
- 05:35 Mia a já IV (Mluvící jednorožec)
- 06:00 Lou! (Ošidný vlak)
- 06:10 Lou! (Ludmilla)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom II (16)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Je to skutečný McSquizzy?)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Cash Camp Pt.)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Satelit)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Náplast)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Boty)
- 11:00 Sestry II (Hlídačky)
- 11:10 Sestry II (Pan Panpan)
- 11:30 Lou! (Na sjezdovce)
- 11:40 Lou! (Na kluzkém svahu)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Malování)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Knížka)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Žárovka)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Útěk od Vráskové)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách III (Na palubě)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Ostrov pokladů, 1. část)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Ostrov pokladů, 2. část.)
- 22:00 Sestry (Alarm paní Georgette)
- 22:10 Sestry (Halloween)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Žárovka)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Skluzavka)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Piano)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (47)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (48)
- 23:30 Život s tátou (49)
- 23:40 Život s tátou (50)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Tutti Frutti and other stories (Tutti Frutti)
- 22:00 Dreamy Nights (Milky Way)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Night Sky)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (21)
- 00:10 Kikoriki (14)
- 00:20 Flopy (105)
- 00:35 Šmolkovia (55)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (37)
- 01:10 Esá z pralesa (36)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (9)
- 01:35 Volám sa Caillou V (25)
- 02:00 Dumper a Skoop II (4)
- 02:15 Panda a Krash (3)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (16)
- 02:55 Myšiak Anatole (22)
- 03:20 Monchhichi II (46)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (16)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (4)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (23)
- 04:20 Malý medvedík (15)
- 04:45 Ruby z dúhy (16)
- 05:10 Bob staviteľ II (10)
- 05:25 Ocko hrdina (14)
- 05:30 Duda a Dada (16)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (16)
- 05:55 Máša a medveď (16)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (39)
- 06:30 Ocko hrdina (15)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (16)
- 06:40 Veselé zajačiky VI (7)
- 06:45 Telka Strýka Baltazára II (5)
- 07:00 Eggy Pops (3)
- 07:05 Flopy (106)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (24)
- 07:25 Ocko hrdina (16)
- 07:30 Malý medvedík (16)
- 07:55 Drobčekovia II (7)
- 08:10 Máša a medveď (17)
- 08:20 Veselé zajačiky VI (8)
- 08:30 Fíha Tralala (2)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (6)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (13)
- 08:55 Ovečka Shaun (35)
- 09:00 Maličké príšerky (15)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (16)
- 09:15 Slnečný Rej (22)
- 09:25 Esá z pralesa (36)
- 09:35 Veselé zajačiky VI (9)
- 09:40 Ruby z dúhy (16)
- 10:10 Smejko a Tanculienka (8)
- 10:20 Bob staviteľ II (10)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (52)
- 10:55 Zvedavkovci (40)
- 11:10 Monchhichi II (46)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (13)
- 11:25 Rozprávky líšky a vlka (13)
- 11:50 Panda a Kiwi (26)
- 11:55 Ovečka Shaun (36)
- 12:00 Volám sa Caillou V (25)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (19)
- 12:30 Polly Pocket (12)
- 12:35 Flopy (107)
- 12:50 Ruby z dúhy (17)
- 13:15 Povolania s Nitkou (5)
- 13:40 Malý silák Bheem (44)
- 13:45 Veselé zajačiky VI (10)
- 13:50 Panda a Krash (3)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop II (4)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (37)
- 14:40 Maličké príšerky (16)
- 14:45 Máša a medveď (18)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (6)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (16)
- 15:20 Esá z pralesa (37)
- 15:35 Ohrozené druhy (2)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (28)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (23)
- 16:25 Bob staviteľ II (11)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (14)
- 16:45 Monchhichi II (47)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (17)
- 17:05 Ovečka Shaun (37)
- 17:15 Zábavné zvieratká (8)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (26)
- 17:35 Ruby z dúhy (18)
- 18:00 Volám sa Caillou V (26)
- 18:25 Drobčekovia II (8)
- 18:40 Ovečka Shaun (38)
- 18:50 Flopy (108)
- 19:10 Maličké príšerky (17)
- 19:15 Zvedavkovci (41)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (3)
- 19:45 Máša a medveď (19)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (9)
- 20:05 Esá z pralesa (38)
- 20:15 Bob staviteľ II (12)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (15)
- 20:40 Slnečný Rej (23)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (7)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (9)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (24)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (10)
- 22:05 Monchhichi II (48)
- 22:15 Myšiak Anatole (23)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (27)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (29)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (16)
- 23:35 Mášine rozprávky (16)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (20)
- 23:45 Veselé zajačiky VI (11)
- 23:50 Malý silák Bheem (45)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 The Sky at Night (Will an Asteroid Destroy Earth?)
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 The Travel Show (The Bahamas: Natural Wonders of the Caribbean)
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 00:19 PLANÉTE RAP
- 01:09 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:35 MÉTÉO
- 01:38 RENVERSANT
- 02:30 UN VRAI SELFIE
- 02:54 COSY, LE MAG DÉCO
- 03:08 39-45, EN SOL CANADIEN
- 03:56 VOYAGE DE REVE
- 04:22 C DANS L'AIR
- 05:30 LE GRAND JT DES TERRITOIRES
- 05:58 LE 6H00 INFO
- 06:24 MÉTÉO
- 06:29 TÉLÉMATIN
- 06:50 TÉLÉMATIN
- 07:29 TÉLÉMATIN
- 07:51 #VF
- 07:55 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:26 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 KID LUCKY
- 08:52 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 08:58 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 09:04 CONTE-NOUS !
- 09:08 AMÉLIE ET COMPAGNIE
- 09:33 BANDE DE SPORTIFS !
- 09:34 C'EST PLUS QU'UN JARDIN
- 10:01 PASSE-MOI LES JUMELLES
- 10:32 MOI J'MANGE
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:14 MÉTÉO
- 11:17 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 14:00 TÉLÉCLUB
- 15:31 TENIR SALON
- 15:59 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:23 VESTIAIRES
- 16:28 SÉRIEUX ?
- 16:55 MAISONS & HÔTELS DE LÉGENDE
- 17:44 CHÂTEAU !
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:27 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:39 LAETITIA
- 20:01 BITUME
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:56 MÉTÉO
- 20:58 5E RANG
- 21:41 5E RANG
- 22:24 LE JOURNAL DE LA RTS
- 22:50 MÉTÉO
- 22:52 L'ACTU
- 23:14 CONCOURS REINE ELISABETH VIOLON 2024 - CONCERT DE CLÔTURE
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Zdravie na TA3
- 15:00 Správy
- 15:15 Štúdio TA3
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Dobré správy
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Pozrime sa na to
- 21:00 Správy
- 21:30 Vzdelávanie v 21. storočí
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast with Anna Jones
- 22:00 Sky News At 10 With Gillian Joseph
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (38)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 00:30 BULLETIN (35)
- 00:45 THE 51 PERCENT
- 01:00 NEWS (150)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (35)
- 01:45 ARTS24 (19)
- 02:00 NEWS (151)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS
- 02:21 FASHION
- 02:30 BULLETIN (36)
- 02:45 EYE ON AFRICA (38)
- 03:00 NEWS (40)
- 03:10 REPORTERS PLUS
- 03:30 BULLETIN (11)
- 03:40 REVISITED
- 04:00 NEWS (151)
- 04:15 FOCUS ALONE
- 04:20 YOU ARE HERE
- 04:30 BULLETIN (36)
- 04:45 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 05:00 NEWS (154)
- 05:15 EYE ON AFRICA (38)
- 05:30 BULLETIN (38)
- 05:45 ARTS24 (19)
- 06:00 NEWS PROD B 1
- 06:15 FRANCE IN FOCUS
- 06:30 BULLETIN 15' PROD B
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS PROD B 1
- 07:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 07:30 BULLETIN 15' PROD B
- 07:45 FOCUS ALONE
- 07:50 SPORTS PAD
- 08:00 NEWS PROD B 1
- 08:15 ARTS24 (20)
- 08:30 BULLETIN 15' PROD B
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PROD B
- 09:30 BULLETIN
- 10:00 NEWS (889)
- 10:15 THE 51 PERCENT
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 FRENCH CONNECTIONS
- 10:51 FASHION
- 11:00 NEWS (40)
- 11:10 REPORTERS PLUS
- 11:30 BULLETIN (11)
- 11:40 REVISITED
- 12:00 NEWS (891)
- 12:16 ARTS24 (20)
- 12:30 BULLETIN (227)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (894)
- 14:15 FRANCE IN FOCUS
- 14:30 BULLETIN (227)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 YOU ARE HERE
- 15:00 NEWS (896)
- 15:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 15:30 BULLETIN (228)
- 15:45 THE 51 PERCENT
- 16:00 NEWS (40)
- 16:10 REPORTERS PLUS
- 16:30 BULLETIN (11)
- 16:40 REVISITED
- 17:00 NEWS (898)
- 17:15 ARTS24 (20)
- 17:30 BULLETIN (218)
- 17:45 FRENCH CONNECTIONS
- 17:51 FASHION
- 18:00 NEWS (866)
- 18:15 FRANCE IN FOCUS
- 18:30 BULLETIN (218)
- 18:45 FOCUS ALONE
- 18:50 YOU ARE HERE
- 19:00 NEWS (866)
- 19:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 19:30 BULLETIN (194)
- 19:45 THE 51 PERCENT
- 20:00 NEWS PROD B
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 NEWS (866)
- 21:12 REPORTERS
- 21:24 SHORT CUTS
- 21:30 BULLETIN (194)
- 21:45 EYE ON AFRICA (39)
- 22:00 NEWS (906)
- 22:15 FRENCH CONNECTIONS
- 22:21 YOU ARE HERE
- 22:30 BULLETIN (194)
- 22:45 EYE ON AFRICA (40)
- 23:00 NEWS (908)
- 23:15 ARTS24 (20)
- 23:30 BULLETIN (194)
- 23:45 EYE ON AFRICA (40)
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 REPORTERS
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 FRMG A L'AFFICHE NAZA 0815
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:10 BILLET RETOUR
- 02:30 BULLETIN
- 02:40 LE PARIS DES ARTS
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:15 PLAN B_24
- 03:21 LES OBSERVATEURS
- 03:30 BULLETIN
- 03:45 ACTUELLES
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 C'EST EN FRANCE_24
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 PAS 2 QUARTIER
- 04:51 MODE
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 FRMG A L'AFFICHE NAZA 0815
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 06:30 BULLETIN
- 06:45 FRDN FOCUS IRAK 0816
- 06:50 SPORTS TTI
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:15 REPORTERS +
- 07:45 FRDN FOCUS IRAK 0816
- 07:50 SPORTS TTI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:30 BULLETIN
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:16 FRMG A L'AFFICHE IMPRESSIO 0816
- 09:30 BULLETIN
- 09:45 FRDN FOCUS IRAK 0816
- 09:50 SPORTS TTI
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 C'EST EN FRANCE_24
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 FRDN FOCUS IRAK 0816
- 10:50 SPORTS TTI
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:15 PAS 2 QUARTIER
- 11:21 L'INSTANT MOBILE
- 11:30 BULLETIN
- 11:45 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:16 FRMG A L'AFFICHE IMPRESSIO 0816
- 12:30 BULLETIN
- 12:45 FRDN FOCUS IRAK 0816
- 12:50 SPORTS TTI
- 13:00 LE JOURNAL
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 REPORTERS +
- 14:45 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:15 MODE
- 15:22 VOUS ETES ICI
- 15:30 BULLETIN
- 15:45 MER
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:15 ACTUELLES
- 16:30 BULLETIN
- 16:45 FRMG A L'AFFICHE IMPRESSIO 0816
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:15 FRMG PLAN B SMARTPHONES _V24RH 0812
- 17:21 FRDN FOCUS IRAK 0816
- 17:30 BULLETIN
- 17:45 FRDN FOCUS IRAK 0816
- 17:50 L'INSTANT MOBILE
- 18:00 LE JOURNAL
- 18:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 18:30 BULLETIN
- 18:45 FRMG REPORTERS CANADA 0801
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:15 FRMG PLAN B SMARTPHONES _V24RH 0812
- 19:21 FRDN FOCUS IRAK 0816
- 19:30 BULLETIN
- 19:45 C'EST EN FRANCE_24
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:12 FRMG A L'AFFICHE IMPRESSIO 0816
- 21:24 L'INSTANT MOBILE_24
- 21:30 BULLETIN
- 21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 22:30 BULLETIN
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:10 BILLET RETOUR
- 23:30 BULLETIN
- 23:40 LEGENDES URBAINES
- 00:40 Krajané z Gerníku
- 01:15 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Cesta k andělům
- 07:00 Duchovní krajina Novohradských hor
- 07:30 Podoby Juraje Thurzy
- 07:52 V pohorách po horách
- 08:02 Bačkorám navzdory
- 08:15 Hlubinami vesmíru s Janem Herzigem
- 09:05 Evropští katolíci v utajení – Kosovo
- 09:35 Zachraňme kostely
- 10:00 Artbitr - Kulturní magazín (26)
- 10:15 Lidé z cest
- 11:15 Mexiko - země indiánů
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Folklórny svet Ľubomíra Páričku
- 12:27 Jak poznávat svět, který nevidím
- 13:05 Grotesky Bustera Keatona
- 14:00 Za obzorem
- 14:30 Cesta k pěstounství
- 14:33 Kambodža pohledem zblízka
- 14:58 60. ročník Jánošíkových dní v Terchovej 2022
- 15:55 Výpravy do divočiny
- 17:00 Mše svatá
- 18:10 Sedmihlásky
- 18:15 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:22 Tajemství mokrého ticha
- 18:57 Léta letí k andělům
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 V pohorách po horách
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Benefiční koncert pro Nadaci Impuls
- 21:30 Za obzorem
- 22:10 Dobrodružství před kamerou
- 23:10 Kaplani naděje
- 23:25 Orkesta Mendoza na Folkových prázdninách
- 08:00 Joyce Meyer
- 08:30 Nová DNA
- 09:45 Relácia DNES
- 12:35 Biblia za rok
- 13:15 ICF Praha
- 14:00 Biblická lupa
- 14:30 Biblická studňa
- 15:45 Campfest
- 18:45 Noeland
- 19:15 Slovo viery - BJB Košice
- 20:00 Sid Roth: To je nadprirodzené!
- 20:30 CAMPFEST blok
- 00:05 Patrónka Zemplína
- 00:35 U Nikodéma
- 01:30 Ruženec
- 02:00 Jeden na jedného
- 02:10 Medzi riadkami
- 02:25 Eden
- 02:45 Zabudnuté poklady
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Medzi nebom a zemou
- 04:05 Peter medzi nami
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:50 Ruženec
- 08:25 Pozvánka
- 08:35 Tajomná radosť
- 09:45 Zabudnuté poklady
- 09:55 Svedectvo
- 10:00 Patrónka Zemplína
- 10:20 Vaticano
- 10:50 Svätá omša zblízka
- 11:00 Eucharistické zázraky
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Pod javiskom
- 14:00 Doma je doma
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Zabudnuté poklady
- 15:30 Ruženec
- 16:05 Na tónoch vďačnosti
- 17:00 Evanjelium podľa Giotta
- 18:05 Effeta
- 18:25 Živé obrazy
- 18:30 Moja misia magazín
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Malá cesta
- 20:20 Putujeme Rímom
- 20:30 Návrat Don Camilla
- 22:20 Správy zo Svätej zeme
- 22:45 Fara v meste
- 23:15 Na ceste v rodine
- 23:45 Z prameňa
- 00:00 Hot Cars (7)
- 00:30 Dolce Vita (4)
- 01:00 Design pro vás (10)
- 01:30 Najdi, sprav a prodej! (3)
- 02:30 Najdi, sprav a rozjeď to! (Wolseley Hornet)
- 03:30 Květinová show (6)
- 04:00 Hot Cars (4)
- 04:30 Jak najít vysněný dům (13)
- 05:00 Planete Decouverte
- 05:15 Svět z blízka (101)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga: energie života (3)
- 07:00 Květinová show (6)
- 07:30 Dotek luxusu (8)
- 08:00 Vitální zahrada (2)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (3)
- 09:00 Jóga: energie života (4)
- 10:00 Jamie po italsku (3)
- 10:30 Veterinární charita (19)
- 11:30 Teleshopping
- 12:00 Květinová show (7)
- 12:30 Dolce Vita (4)
- 13:00 Nejlepší domov (7)
- 13:30 Dům v novém kabátě (7)
- 14:00 Jak najít vysněný dům (3)
- 14:30 Vitální zahrada (3)
- 15:00 Teleshopping
- 15:30 Budovy, máte zelenou! (Voda)
- 16:30 Teleshopping
- 17:00 House doktor (7)
- 20:00 Dolce Vita (5)
- 20:30 Moje Dubaj (9)
- 21:00 Středomořské domy od Charlieho Luxtona (Kréta)
- 10:00 Holky v kuchyni (18)
- 10:30 Nebesky dobré (11)
- 11:00 Teleshopping
- 11:30 Veget s Klárkou (20)
- 12:00 Dvojnásobný život za poloviční cenu (6)
- 13:00 Teleshopping
- 13:30 Luxusní delikatesy (3)
- 16:00 Francouzské dobrodružství Jamese Martina (Jura)
- 16:30 Moje zahrada (80)
- 17:00 Chlap za plotnou (25)
- 17:30 Teleshopping
- 18:00 Blázen na cestách (Čína)
- 19:00 Jóga – Energie života (3)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, KHN zprovoznila nový chirurgický pavilon, Další auto TS Karviná jezdí nově v malbě graffiti, Lodičky ožily hudebním festivalem Woodstock 99)
- 04:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Lidé už mohou využívat celý nový areál minigolfu, Mural pravnuka T. Warcopa připomíná životickou tragédii, Pozorování perseid přilákalo na Prašivou i Havířováky)
- 04:30 Z naší ZOO (Mláďata vyder malých)
- 04:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Stanislav Kopecký, starosta Nového Jičína)
- 04:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Křižovatka v Těšínské ulici projde úpravou, Hokejoví mistři světa i extraligy přijeli do F-M, Canisterapeutické vzdělávací centrum slaví 10 let
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Energie a kraj (Do průmyslové zóny Mošnov míří společnost IRCE, Další firma z Německa stěhuje výrobu panelů do Asie, Daniel Minařík, předseda představenstva MSVK: MS kraj požádá Evropskou unii o výjimku při výrobě vodíku)
- 05:25 Z naší ZOO (Život v jezírkách a tůních 1)
- 05:30 Dopravní revue (Aktuálně z dopravy v Moravskoslezském kraji, host: Radek Podstawka)
- 05:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 05:42 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 05:43 Magazín 112 (Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, První pomoc při bodnutí hmyzem, MS kraj koupil hasičům speciální detektory plynů, K ostražitosti na koupalištích vybízí kampaň policie)
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 06:20 Host dne - repríza (Petra Špornová, pořadatelka přehlídky: Fashion Storm propojuje českou módu a tuzemské návrháře)
- 06:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, Ostrava v příštím roce rozdělí na kulturu 46 milionů kč, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje)
- 06:45 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, KHN zprovoznila nový chirurgický pavilon, Další auto TS Karviná jezdí nově v malbě graffiti, Lodičky ožily hudebním festivalem Woodstock 99)
- 07:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Lidé už mohou využívat celý nový areál minigolfu, Mural pravnuka T. Warcopa připomíná životickou tragédii, Pozorování perseid přilákalo na Prašivou i Havířováky)
- 07:30 Z naší ZOO (Tamarin pinčí v ZOO Ostrava)
- 07:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Stanislav Kopecký, starosta Nového Jičína)
- 07:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Křižovatka v Těšínské ulici projde úpravou, Hokejoví mistři světa i extraligy přijeli do F-M, Canisterapeutické vzdělávací centrum slaví 10 let
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Energie a kraj (Do průmyslové zóny Mošnov míří společnost IRCE, Další firma z Německa stěhuje výrobu panelů do Asie, Daniel Minařík, předseda představenstva MSVK: MS kraj požádá Evropskou unii o výjimku při výrobě vodíku)
- 08:25 Z naší ZOO (Mláďata suchozemských želv, želva vroubená. Mláďata u mangust trpasličích)
- 08:30 Dopravní revue (Aktuálně z dopravy v Moravskoslezském kraji, host: Radek Podstawka)
- 08:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 08:43 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 08:44 Magazín 112 (Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, První pomoc při bodnutí hmyzem, MS kraj koupil hasičům speciální detektory plynů, K ostražitosti na koupalištích vybízí kampaň policie)
- 08:50 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 09:20 Host dne - repríza (Petra Špornová, pořadatelka přehlídky: Fashion Storm propojuje českou módu a tuzemské návrháře)
- 09:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, Ostrava v příštím roce rozdělí na kulturu 46 milionů kč, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje)
- 09:45 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, KHN zprovoznila nový chirurgický pavilon, Další auto TS Karviná jezdí nově v malbě graffiti, Lodičky ožily hudebním festivalem Woodstock 99)
- 10:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Lidé už mohou využívat celý nový areál minigolfu, Mural pravnuka T. Warcopa připomíná životickou tragédii, Pozorování perseid přilákalo na Prašivou i Havířováky)
- 10:30 Z naší ZOO (Mláďata nejmenších koček světa)
- 10:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Stanislav Kopecký, starosta Nového Jičína)
- 10:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Křižovatka v Těšínské ulici projde úpravou, Hokejoví mistři světa i extraligy přijeli do F-M, Canisterapeutické vzdělávací centrum slaví 10 let
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Energie a kraj (Do průmyslové zóny Mošnov míří společnost IRCE, Další firma z Německa stěhuje výrobu panelů do Asie, Daniel Minařík, předseda představenstva MSVK: MS kraj požádá Evropskou unii o výjimku při výrobě vodíku)
- 11:25 Z naší ZOO (Mláďata husiček ve výběhu plameňáků)
- 11:30 Dopravní revue (Aktuálně z dopravy v Moravskoslezském kraji, host: Radek Podstawka)
- 11:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 11:43 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 11:44 Magazín 112 (Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, První pomoc při bodnutí hmyzem, MS kraj koupil hasičům speciální detektory plynů, K ostražitosti na koupalištích vybízí kampaň policie)
- 11:50 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 12:20 Host dne - repríza (Petra Špornová, pořadatelka přehlídky: Fashion Storm propojuje českou módu a tuzemské návrháře)
- 12:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, Ostrava v příštím roce rozdělí na kulturu 46 milionů kč, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje)
- 12:45 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, KHN zprovoznila nový chirurgický pavilon, Další auto TS Karviná jezdí nově v malbě graffiti, Lodičky ožily hudebním festivalem Woodstock 99)
- 13:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Lidé už mohou využívat celý nový areál minigolfu, Mural pravnuka T. Warcopa připomíná životickou tragédii, Pozorování perseid přilákalo na Prašivou i Havířováky)
- 13:30 Z naší ZOO (Mláďata nejmenších koček světa)
- 13:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Stanislav Kopecký, starosta Nového Jičína)
- 13:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Křižovatka v Těšínské ulici projde úpravou, Hokejoví mistři světa i extraligy přijeli do F-M, Canisterapeutické vzdělávací centrum slaví 10 let
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Energie a kraj (Do průmyslové zóny Mošnov míří společnost IRCE, Další firma z Německa stěhuje výrobu panelů do Asie, Daniel Minařík, předseda představenstva MSVK: MS kraj požádá Evropskou unii o výjimku při výrobě vodíku)
- 14:25 Z naší ZOO (Mládě u dikobrazů v expozici Tsavo)
- 14:30 Dopravní revue (Aktuálně z dopravy v Moravskoslezském kraji, host: Radek Podstawka)
- 14:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 14:43 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 14:44 Magazín 112 (Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, První pomoc při bodnutí hmyzem, MS kraj koupil hasičům speciální detektory plynů, K ostražitosti na koupalištích vybízí kampaň policie)
- 14:50 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 15:20 Host dne - repríza (Petra Špornová, pořadatelka přehlídky: Fashion Storm propojuje českou módu a tuzemské návrháře)
- 15:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, Ostrava v příštím roce rozdělí na kulturu 46 milionů kč, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje)
- 15:45 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 16:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 16:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 16:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 16:50 Miniexpres Horní Suché (Zpravodajství z Horní Suché od redaktorky Báry Kelnerové a kameramana Michala Hulvy)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Jesenický expres (Zajímavosti z Jesenicka od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 17:20 Beskydský expres (Zajímavosti z Beskydska od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 17:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 17:40 Léta běží (Magazín o sociálních službách, seniorech, hendikepovaných, charitě i pěstounství)
- 17:50 Miniexpres centra Ostravy (Zpravodajství z centra Ostravy od redaktora Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 18:20 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 18:25 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie)
- 18:35 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 19:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 19:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 19:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 19:50 Miniexpres Horní Suché (Zpravodajství z Horní Suché od redaktorky Báry Kelnerové a kameramana Michala Hulvy)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Jesenický expres (Zajímavosti z Jesenicka od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 20:20 Beskydský expres (Zajímavosti z Beskydska od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 20:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 20:40 Léta běží (Magazín o sociálních službách, seniorech, hendikepovaných, charitě i pěstounství)
- 20:50 Miniexpres centra Ostravy (Zpravodajství z centra Ostravy od redaktora Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 21:20 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 21:25 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie)
- 21:35 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 22:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 22:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 22:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 22:50 Miniexpres Horní Suché (Zpravodajství z Horní Suché od redaktorky Báry Kelnerové a kameramana Michala Hulvy)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Jesenický expres (Zajímavosti z Jesenicka od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 23:20 Beskydský expres (Zajímavosti z Beskydska od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 23:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 23:40 Léta běží (Magazín o sociálních službách, seniorech, hendikepovaných, charitě i pěstounství)
- 23:50 Miniexpres centra Ostravy (Zpravodajství z centra Ostravy od redaktora Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 17:00 Deník
- 17:14 Programové přílohy
- 17:29 Počasí
- 17:30 TÝDEN V REGIONU
- 17:45 Magazín Valašsko
- 18:00 Deník
- 18:14 DOBRÉ ZPRÁVY
- 18:29 Počasí
- 18:30 TÝDEN V REGIONU
- 18:45 Poztrácená řemesla
- 19:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 00:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 00:29 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 00:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 00:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 01:25 Bulvár (Bulvár)
- 01:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 01:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 01:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 01:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 02:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 02:29 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 02:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 02:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 03:25 Bulvár (Bulvár)
- 03:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 03:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 03:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 03:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 04:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 04:29 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 04:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 04:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 05:25 Bulvár (Bulvár)
- 05:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 05:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 05:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 05:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 06:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 06:29 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 06:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 06:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 07:25 Bulvár (Bulvár)
- 07:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 07:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 07:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 07:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 08:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 08:29 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 08:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 08:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 09:25 Bulvár (Bulvár)
- 09:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 09:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 09:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 09:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 10:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 10:29 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 10:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 10:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 11:25 Bulvár (Bulvár)
- 11:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 11:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 11:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 11:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 12:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 12:29 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 12:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 12:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 13:25 Bulvár (Bulvár)
- 13:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 13:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 13:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 13:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 14:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 14:29 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 14:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 14:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 15:25 Bulvár (Bulvár)
- 15:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 15:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 15:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 15:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 16:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 16:29 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 16:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 16:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 17:25 Bulvár (Bulvár)
- 17:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 17:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 17:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 17:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:15 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 18:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 18:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 18:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 18:52 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:14 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 19:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:25 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 19:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 19:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 19:38 Motorsport revue
- 19:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:15 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 20:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 20:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 20:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 20:52 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:14 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 21:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:25 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 21:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 21:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 21:38 Motorsport revue
- 21:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:15 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 22:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 22:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 22:52 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:14 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 23:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:25 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 23:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 23:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 23:38 Motorsport revue
- 23:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:13 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 00:20 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 00:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:13 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 01:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 01:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:13 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 02:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 02:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:13 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 03:20 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 03:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:13 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 04:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 04:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:13 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 05:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 05:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:13 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 06:20 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 06:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:13 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 07:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 07:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:13 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 08:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 08:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:13 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 09:20 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 09:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:13 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 10:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 10:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:13 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 11:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 11:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:13 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 12:20 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 12:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:13 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 13:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 13:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:13 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 14:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 14:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:13 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 15:20 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 15:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:13 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 16:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 16:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:13 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 17:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 17:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:13 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 18:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (33. Jahodové řezy)
- 18:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:13 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 19:20 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 19:40 Špetka Slovácka (Boží milosti)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:13 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 20:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 20:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:13 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 21:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (33. Jahodové řezy)
- 21:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:13 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 22:20 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 22:40 Špetka Slovácka (Boží milosti)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:13 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 23:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 23:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Středočeská nej
- 00:30 Putování po regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Středočeské noviny
- 01:30 Host dne
- 01:40 Kam vyrazit
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres Prahy 6
- 04:30 Dobré zprávy
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres Prahy 11
- 05:30 Host dne
- 05:40 Svět z blízka
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 8
- 06:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 4
- 07:30 Středočeský magazín
- 07:40 Hasiči
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres Prahy 2
- 08:30 Kam vyrazit
- 08:40 Středočeská nej
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Za oponou
- 09:30 Host dne
- 09:40 Za oponou
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 1
- 10:30 Týden v regionech
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 15
- 11:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 18
- 12:30 Putování po regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres
- 13:30 Host dne
- 13:40 Středočeský magazín
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 4
- 14:30 Špetka Slovácka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres
- 15:30 Dobré zprávy
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 6
- 16:30 Svět z blízka
- 16:40 Kam vyrazit
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 2
- 17:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 17:40 Středočeské noviny
- 18:00 Zprávy
- 18:20 Expres Prahy 10
- 18:30 Dobré zprávy
- 19:00 Zprávy
- 19:20 Expres Prahy 13
- 19:30 Host dne
- 19:40 Středočeský magazín
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 15
- 20:30 Středočeská nej
- 20:40 Za oponou
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres Prahy 8
- 21:30 Putování po regionech
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres
- 22:30 Host dne
- 22:40 Svět z blízka
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Kam vyrazit
- 23:30 Dobré zprávy
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Pořady z Libereckého kraje
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Pořady z Libereckého kraje
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Pořady z Libereckého kraje
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Pořady z Libereckého kraje
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Pořady z Libereckého kraje
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Pořady z Libereckého kraje
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Pořady z Libereckého kraje
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Pořady z Libereckého kraje
- 15:00 Zprávy+ (SDH)
- 15:10 Pořady z Libereckého kraje
- 15:30 Zprávy+ (SDH)
- 15:40 Pořady z Libereckého kraje
- 16:00 Zprávy+ (SDH)
- 16:10 Pořady z Libereckého kraje
- 16:30 Zprávy+ (SDH)
- 16:40 Pořady z Libereckého kraje
- 17:00 Zprávy+ (SDH)
- 17:10 Pořady z Libereckého kraje
- 17:30 Zprávy+ (SDH)
- 17:40 Pořady z Libereckého kraje
- 18:00 Zprávy+ (SDH)
- 18:10 Pořady z Libereckého kraje
- 18:30 Zprávy+ (SDH)
- 18:40 Pořady z Libereckého kraje
- 19:00 Zprávy+ (SDH)
- 19:10 Pořady z Libereckého kraje
- 19:30 Zprávy+ (SDH)
- 19:40 Pořady z Libereckého kraje
- 20:00 Zprávy+ (SDH)
- 20:10 Pořady z Libereckého kraje
- 20:30 Zprávy+ (SDH)
- 20:40 Pořady z Libereckého kraje
- 21:00 Zprávy+ (SDH)
- 21:10 Pořady z Libereckého kraje
- 21:30 Zprávy+ (SDH)
- 21:40 Pořady z Libereckého kraje
- 22:00 Zprávy+ (SDH)
- 22:10 Pořady z Libereckého kraje
- 22:30 Zprávy+ (SDH)
- 22:40 Pořady z Libereckého kraje
- 23:00 Zprávy+ (SDH)
- 23:10 Pořady z Libereckého kraje
- 23:30 Zprávy+ (SDH)
- 23:40 Pořady z Libereckého kraje
- 00:00 Zprávy regionu
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Mezi nebem a zemí I.
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 Zprávy regionu
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Mezi nebem a zemí I.
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 Zprávy regionu
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Mezi nebem a zemí I.
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 Zprávy regionu
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Mezi nebem a zemí I.
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 Zprávy regionu
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Mezi nebem a zemí I.
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 Zprávy regionu
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Mezi nebem a zemí I.
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 Zprávy regionu
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Mezi nebem a zemí I.
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 Zprávy regionu
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Mezi nebem a zemí I.
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 Zprávy regionu
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Mezi nebem a zemí I.
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 Zprávy regionu
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Mezi nebem a zemí I.
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 Zprávy regionu
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Mezi nebem a zemí I.
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 Zprávy regionu
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Mezi nebem a zemí I.
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 Zprávy regionu
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Mezi nebem a zemí I.
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 Zprávy regionu
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Mezi nebem a zemí I.
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 Zprávy regionu
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Mezi nebem a zemí I.
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 Zprávy regionu
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Mezi nebem a zemí I.
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 Zprávy regionu
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Mezi nebem a zemí I.
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 Zprávy regionu
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Mezi nebem a zemí I.
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 Zprávy regionu
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 Zprávy regionu
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 Zprávy regionu
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 Zprávy regionu
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 Zprávy regionu
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 Zprávy regionu
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 ZASTÁVKA NA TRATI (3)
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (57)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:43 ŽIVĚ Z PACOVA
- 01:45 HEADLINES
- 02:00 POČASÍ
- 02:03 Radka Vaverková (89)
- 02:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 02:48 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 David Švejnoha (156)
- 03:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (140)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (9)
- 05:48 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:59 Empty
- 09:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ
- 09:18 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 09:20 STUDIO iVysočina
- 09:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 09:45 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 10:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ
- 10:18 TÝDEN V REGIONECH (140)
- 10:43 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 10:45 KULTURA
- 10:50 STUDIO iVysočina
- 11:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ
- 11:18 ŽIVĚ Z PACOVA
- 11:20 STUDIO iVysočina
- 11:30 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 11:32 KULTURA
- 11:37 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 11:39 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 11:44 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:46 POČASÍ
- 11:49 WEBOVÉ KAMERY
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ
- 12:18 Radka Vaverková (89)
- 12:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ
- 13:18 STUDIO iVysočina
- 13:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 13:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 13:45 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 13:50 POČASÍ
- 13:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ
- 14:18 STUDIO iVysočina
- 14:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 14:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 14:45 POČASÍ
- 14:48 KULTURA
- 14:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ
- 15:18 STUDIO iVysočina
- 15:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 15:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 15:45 POČASÍ
- 15:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 15:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ
- 16:18 STUDIO iVysočina
- 16:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 16:30 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (39)
- 16:45 POČASÍ
- 16:48 KULTURA
- 16:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 17:10 SPORT
- 17:15 POČASÍ
- 17:18 STUDIO iVysočina
- 17:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 17:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 17:45 POČASÍ
- 17:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 17:53 ŽIVĚ Z PACOVA
- 17:55 HEADLINES
- 18:00 TÝDEN V REGIONECH (141)
- 18:25 POČASÍ
- 18:28 KULTURA
- 18:33 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 18:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 18:53 WEBOVÉ KAMERY
- 18:59 Empty
- 19:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 19:10 SPORT
- 19:15 POČASÍ
- 19:18 STUDIO iVysočina
- 19:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 19:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 19:45 POČASÍ
- 19:48 KULTURA
- 19:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 TÝDEN V REGIONECH (141)
- 20:25 POČASÍ
- 20:28 SPORT
- 20:33 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 20:35 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 20:50 SPORT
- 20:55 HEADLINES
- 21:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 21:10 SPORT
- 21:15 POČASÍ
- 21:18 STUDIO iVysočina
- 21:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 21:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 21:45 POČASÍ
- 21:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 21:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 21:55 HEADLINES
- 22:00 TÝDEN V REGIONECH (141)
- 22:25 POČASÍ
- 22:28 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 22:43 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 22:58 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 23:00 Radka Vaverková (89)
- 23:35 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (57)
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Історії війни
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Антизомбі
- 10:15 Громадянська оборона
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Історичні факти
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Антизомбі
- 15:15 Громадянська оборона
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Спеціальний репортаж
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 20:30 Все так однозначно
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети