Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 00:10 Vražedné šifry: San Francisco (Presidio)
- 00:55 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Banánové rybičky
- 02:45 Koptashow
- 03:15 Pod pokličkou
- 03:40 Chalupa je hra
- 04:00 Bydlení je hra
- 04:25 Zahrada je hra
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Poličky)
- 05:15 Etiketa (V restauraci)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:25 Na cestě po fidžijském Vanua Levui
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (12)
- 09:40 Uličnictví pana Čabouna
- 10:05 Doktor Martin 2 (16)
- 11:01 Šetrný a Platil
- 11:05 Klenoty příhraničí (Rok 1848)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Život na farmě)
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Šimek a Krampol)
- 13:50 Střecha nad hlavou
- 16:05 Magnum III (Viděl jsi východ slunce?, první část)
- 17:00 Na cestě po Cejlonu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Svět pod hlavou (9)
- 21:10 Svět pod hlavou (10)
- 00:05 Kruk II (5)
- 01:00 Láska a sex v Rusku
- 01:50 Divočina bez hranic (Tatrzański Park Narodowy)
- 02:15 Zašlapané projekty (Příběh zvaný flexareta)
- 02:35 V zajetí železné opony (Zatracen, popraven, nenalezen)
- 02:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:15 Modlitba zpěvem
- 03:45 Folklorní výlety
- 04:10 Muzikant a Stará škola
- 04:35 Prales Mionší
- 04:55 Zapomenuté výpravy (Let do Tokia)
- 05:20 Zrezivělá krása (Čistírna sira Williama)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 12:05 Příroda Nizozemska
- 13:00 Sága o soli
- 13:55 Hindenburg: Nové vyšetřování
- 20:00 Nebezpečné známosti (2)
- 21:35 Žár velkoměsta
- 23:10 Agatha a půlnoční vraždy
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Zajímavosti z regionů
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:10 Branky, body, vteřiny
- 00:25 Kvalifikace na ME ve volejbalu mužů 2026 (Černá Hora - Česko)
- 02:50 Nohejbal ČR 2024 (MČR jednotlivců mužů Čelákovice)
- 03:00 Jezdectví ČR 2024 (Český skokový pohár – Velká cena Opavy)
- 03:15 Branky, body, vteřiny
- 03:30 EL UEFA 2024/2025 (FC Viktoria Plzeň - Heart of Midlothian FC)
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 MS v letním biatlonu 2024 Estonsko (MS Estonsko)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 ME ve vodním slalomu juniorů a U23 2024 (MEJ a U23 Polsko)
- 13:10 Golf Time
- 13:30 Archiv D (Archiv D: Sport 1979)
- 02:13 Prvotní strach
- 05:00 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:00 M.A.S.H (46)
- 07:25 M.A.S.H (47)
- 07:55 M.A.S.H (48)
- 08:30 M.A.S.H (49)
- 09:00 M.A.S.H (50)
- 09:30 Polda IV (Nebezpečná hra)
- 14:35 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:40 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:35 Honeymoon líbánky k nepřežití
- 23:50 Ano, šéfe!
- 04:53 Spravedlnost v krvi XII (Pod drobnohledem)
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:10 Autosalon.tv
- 07:00 Partička L
- 08:20 Top Gear VII (7)
- 09:30 Top Gear VIII (7)
- 20:15 Prima Partička
- 21:15 Partička Nová krev
- 00:36 Americký ninja 2
- 02:27 Delta Force 2: Kolumbijská spojka
- 04:42 Námořní vyšetřovací služba XIII (Důvodné pochyby)
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:20 M.A.S.H
- 06:45 M.A.S.H
- 07:15 Námořní vyšetřovací služba XIII (Důvodné pochyby)
- 10:55 Báječný svět shopaholiků
- 13:05 Nekonečný příběh 2
- 14:45 Dvojí obvinění
- 16:55 Trosečník
- 20:00 A co když je to pravda?
- 22:00 Česká spojka
- 04:57 Jak se staví sen
- 06:00 Libovky Pepy Libického
- 06:15 Teď vaří šéf!
- 07:05 Prostřeno!
- 07:55 Ošklivka Katka (Velký flám)
- 10:20 Prostřeno!
- 11:10 Ano, šéfe!
- 12:20 Vražedná zášť
- 20:00 Osudové léto na Mykonosu
- 21:50 Ošklivka Katka (Dlužní úpis)
- 23:00 Tudorovci IV (10)
- 23:55 Zoufalé manželky VI (Odhalení)
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík detektivem)
- 06:05 Hopsasa (Keška)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:20 Tlapková patrola
- 08:40 Vydrýsek
- 08:50 Zafari II (11)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:40 Sardinka ve vesmíru
- 09:55 Operace Jauu! IX
- 10:25 Tyjo! To je paráda!
- 10:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 101 Dalmatinská (5)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:25 Art Ninja
- 12:55 Šmoulové
- 13:20 Bludiště
- 13:55 Superhrdinové
- 14:00 Superhrdinové
- 14:10 Věda je zábava III
- 14:35 Čarodějky školou povinné III (4)
- 15:05 Čvacht
- 15:15 Čvacht
- 15:30 Břinčíci III
- 15:40 Kazubovi!
- 15:50 Bobo
- 15:55 Tyjo! To je paráda!
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:30 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak si vystřelil z opic)
- 18:50 Zafari II (12)
- 19:15 101 Dalmatinská (6)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Na lodi za pohádkou
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:35 Keanu Reeves - Mesiáš z Matrixu
- 01:30 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 01:45 Kanadská soda X (5)
- 02:05 Laurel a Hardy (Bílá křídla)
- 02:15 Televizní klub neslyšících
- 02:45 Ladí neladí
- 03:40 Květy
- 04:40 Terra musica
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Charleyova teta
- 21:40 Moulin Rouge
- 12:20 Máte doma uklizeno? II (3)
- 12:50 Neuvěřitelné dorty IV (3)
- 13:20 Neuvěřitelné dorty IV (4)
- 13:45 Hledá se táta a máma
- 09:35 Osudové léto v Algarve
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý
- 19:00 Jak se staví sen
- 22:05 Show Jana Krause
- 23:10 Jak se staví sen
- 01:10 Partie PLUS
- 01:55 Showtime magazín
- 02:44 Prima Česko
- 03:17 Hlavní zprávy
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 14:40 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Prima Svět
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 00:10 Vražedné šifry: San Francisco (Presidio)
- 00:55 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Banánové rybičky
- 02:45 Koptashow
- 03:15 Pod pokličkou
- 03:40 Chalupa je hra
- 04:00 Bydlení je hra
- 04:25 Zahrada je hra
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Poličky)
- 05:15 Etiketa (V restauraci)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:25 Na cestě po fidžijském Vanua Levui
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (12)
- 09:40 Uličnictví pana Čabouna
- 10:05 Doktor Martin 2 (16)
- 11:01 Šetrný a Platil
- 11:05 Klenoty příhraničí (Rok 1848)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Život na farmě)
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Šimek a Krampol)
- 13:50 Střecha nad hlavou
- 16:05 Magnum III (Viděl jsi východ slunce?, první část)
- 17:00 Na cestě po Cejlonu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Svět pod hlavou (9)
- 21:10 Svět pod hlavou (10)
- 00:10 Vražedné šifry: San Francisco (Presidio)
- 00:55 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Banánové rybičky
- 02:45 Koptashow
- 03:15 Pod pokličkou
- 03:40 Chalupa je hra
- 04:00 Bydlení je hra
- 04:25 Zahrada je hra
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Poličky)
- 05:15 Etiketa (V restauraci)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:25 Na cestě po fidžijském Vanua Levui
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (12)
- 09:40 Uličnictví pana Čabouna
- 10:05 Doktor Martin 2 (16)
- 11:01 Šetrný a Platil
- 11:05 Klenoty příhraničí (Rok 1848)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Život na farmě)
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Šimek a Krampol)
- 13:50 Střecha nad hlavou
- 16:05 Magnum III (Viděl jsi východ slunce?, první část)
- 17:00 Na cestě po Cejlonu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Svět pod hlavou (9)
- 21:10 Svět pod hlavou (10)
- 01:00 Případy detektiva Murdocha XII (18)
- 02:00 Případy detektiva Murdocha XIII (1)
- 02:45 TaJeMno V (9)
- 03:20 Výleťák (193)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (77)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (78)
- 10:45 Hudson a Rex (Závod s časem)
- 11:45 Buldozer
- 16:10 Hudson a Rex (2)
- 17:10 Zahradní proměny III (29)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 10:55 Můj přítel Monk V (Pan Monk nevidí)
- 11:50 Tescoma s chutí
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 22:50 Víkend
- 23:30 Kriminálka Vegas II (Usazený prach)
- 00:50 Kruh 2
- 04:50 Bláznivá dovolená v Las Vegas
- 06:35 Maxinožka
- 08:20 Život s Helenou
- 10:45 Enderova hra
- 13:00 Teleshopping
- 13:20 Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti
- 16:20 Svatební cesta do Jiljí
- 18:10 Kdopak to mluví 3
- 20:00 Jumanji: Další level
- 22:30 Sex ve městě 2