Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:00 Brousko III (98)
- 02:10 Brousko III (99)
- 03:00 Seriálový tip (1)
- 03:15 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (37)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii VI (10)
- 13:35 Ranč Heartland III (2)
- 14:35 Ranč Heartland III (3)
- 15:30 Brousko III (100)
- 16:35 Dcery duchem (38)
- 17:55 Domek na prérii VI (11)
- 18:55 Ranč Heartland III (4)
- 19:55 Ranč Heartland III (5)
- 20:50 Domek na prérii VI (11)
- 21:55 Ranč Heartland III (4)
- 22:50 Ranč Heartland III (5)
- 23:50 Dcery duchem (38)
- 01:30 Sůl života
- 03:05 Svatební plán
- 10:40 Darebák a závodnice
- 12:55 Bécassine!
- 14:40 Mrzout
- 16:25 Gangsterdam
- 18:10 Ztracený svět
- 20:00 Trafikant
- 22:00 Ve sklepě
- 23:30 Neon Demon
- 00:05 Jací jsme byli
- 02:10 Svatá krev
- 04:20 Jací jsme byli
- 08:55 Moucha v kufru
- 10:20 Milenci
- 12:10 438 dní
- 14:15 Věrní nevěrní
- 15:40 Nepředstavitelné
- 17:50 Perské lekce
- 20:05 Shorta
- 22:00 Jací jsme byli
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Liška)
- 06:15 Kikirikí
- 06:25 Sníček (8)
- 06:40 Zabij nudu! II
- 06:45 O modrém autíčku (Škrábanec)
- 07:00 Staré pověsti české (Žito kouzelník)
- 07:05 Broučci (S Broučkem je zle)
- 07:20 Mach a Šebestová (Kropáček má angínu)
- 07:30 Já Baryk (Já Baryk a můj zajíc)
- 07:35 O Dorotce (Dorotka a plamínek)
- 07:50 Pojďte pane, budeme si hrát (Psí kusy)
- 10:05 Staré pověsti české (17)
- 10:15 Broučci (Do nebíčka - do peklíčka)
- 10:20 Mach a Šebestová
- 10:35 Já Baryk (Já Baryk a můj ježek)
- 10:40 Tisíc a jedna noc (O bohatství a osudu)
- 11:00 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka pořádala maškarní bál)
- 11:15 Brundibáři (Těší mě)
- 11:20 O Mikešovi (Mikeš na hruškách)
- 11:30 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a zkrocení zlé ženy)
- 12:00 Divoká srdce
- 14:00 Početí mého mladšího bratra
- 15:25 Kinosál
- 16:00 Probuzení
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Můj nezdolný lev
- 19:25 Kinosál
- 19:35 O Dorotce (Dorotka a zpěvák, Dorotka a pštros)
- 20:00 Valentin Dobrotivý
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Bobule
- 23:35 Teleshopping
- 09:00 11/9: Minutu po minutě
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Znovuobjevený Angkor
- 16:30 Bombardování Drážďan
- 17:45 Přežila jsem kulturní revoluci
- 20:00 Až na dno Orlíku
- 21:20 Kudy kráčela smrt (Ohnivá apokalypsa)
- 21:40 Loupeže století
- 22:45 Bombardování Hamburku
- 01:10 Atlas mraků
- 03:50 Hranaři
- 05:15 Close Up III (2)
- 05:45 Zoom In - House of Gucci
- 05:50 Zoom In - The Boss Baby 2: Family Business
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1980’s
- 06:10 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1990’s
- 06:20 Rande na dvě noci
- 07:55 Co žere Gilberta Grapea
- 10:00 Tygr a drak
- 12:00 Malý indián ve městě
- 13:40 Mythica: Boj o Darkspore
- 15:30 Most přes řeku Kwai
- 20:15 Můj otec je šílenec
- 00:55 Neprofesionálové
- 02:25 Jeepers Creepers
- 03:45 Underworld: Evolution
- 05:20 Close Up III (14)
- 05:50 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Villains
- 06:00 Close Up III (16)
- 06:35 Close Up III (15)
- 07:05 Hollywood’s Best Film Directors II (4)
- 07:40 Před svatbou ne!
- 10:00 Eso es
- 11:45 Všichni jsou v pohodě
- 13:30 Nepolapitelní
- 15:05 Zilionáři
- 18:30 Božská relikvie 2
- 20:20 Jezero
- 22:00 Resident Evil: Zánik
- 23:30 Rambo: Poslední krev
- 00:20 Červený trpaslík VII (8)
- 00:55 Osudová přitažlivost
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas III (15)
- 12:00 Policejní zachránci XX (8)
- 13:00 Policejní zachránci XX (9)
- 13:55 FBI: International II (12)
- 20:00 7500
- 22:10 Tiché místo
- 00:00 Best From The Rest (Valencia)
- 00:15 Landmarks (Museum of Broken Relationships)
- 00:30 Great World Hotels (One And Only Reethi Rah 2)
- 01:00 City Breaks (Innsbruck)
- 01:30 Backpack (Kozhikode and Alleppey, India)
- 02:00 World Heritage (Cyprus)
- 02:30 Bliss (Santorini Greece)
- 03:15 Best From The Rest (Must Visit, Budapest)
- 03:30 Backpack (Ahmedabad and Gir, India)
- 04:00 Foodicted (Jerusalem)
- 04:30 Unwind (The Palace, Dubai)
- 05:00 Xplore Ireland (Dublin)
- 05:30 Off The Grid (Loango National Park, Gabon)
- 06:00 Viajar Peru (Huascarán, Peru)
- 06:30 Backpack (Goa, India)
- 07:00 Foodicted (Bali)
- 07:30 World Heritage (Cyprus)
- 12:00 Viajar Peru (Trujillo, Peru)
- 12:30 Backpack (Hampi, India)
- 13:00 Foodicted (Jakarta 2)
- 13:30 Xplore Bhutan (Thimpu)
- 10:30 Kořeny (Obr)
- 11:20 Živé pláže (Florida)
- 16:45 Kořeny (Obr)
- 17:40 Živé pláže (Florida)
- 22:15 Ostrov makaků (Mladý nováček)
- 23:10 Kořeny (Obr)
- 04:31 Deset nejnebezpečnějších hadů III (Mexiko)
- 05:17 Když žraloci útočí: 360 stupňů (Slepá zuřivost)
- 06:00 Život psounů (Tenkrát v Novém Mexiku)
- 06:21 Život psounů (12)
- 06:44 Skvělá farma doktora Pola (Jezírko s ostrovem)
- 07:05 Skvělá farma doktora Pola (Chyťte ovečky)
- 07:26 Neobyčejná Austrálie (Divoká pobřeží)
- 00:00 Pohled zevnitř: 2. světová válka (2)
- 00:45 Apokalypsa: Hitlerův výpad na západ (Poslední bitvy)
- 01:30 Svět narkotik (První mexický kartel)
- 02:15 Strážci hranic: Španělsko II (Odvážné mise)
- 03:00 Zákulisí letiště Sydney (Oprav a leť)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou IV (Erupce sopky na ostrově Montserrat)
- 00:15 Zvláštní a záhadné VI (2)
- 01:00 Filmy a realita IV (1)
- 01:45 FBI - Agenti řeší případy (29)
- 02:10 Špinavé prádlo II (6)
- 02:55 Záhady světových válek (1)
- 03:45 Za mřížemi:Nejkrutější věznice světa (6)
- 16:05 Zvláštní a záhadné VI (2)
- 17:00 Pohledy do historie (35)
- 17:05 Fikce, nebo pravda IV (1)
- 18:05 Izrael z výšky (3)
- 19:05 Mistři ve foukání skla III (8)
- 19:35 Mistři ve foukání skla III (9)
- 20:05 Zvláštní a záhadné VI (3)
- 21:00 FBI - Agenti řeší případy (30)
- 21:25 Proč Titanic ztroskotal
- 06:00 Mistrovské pečení VII (Sušenky)
- 07:15 Čokoládový ráj (4)
- 07:45 Zákusky Almy Obreganové (22)
- 16:10 Prostě maso (10)
- 16:40 Markéta na trhu (3)
- 17:10 Justininy francouzské delikatesy (5)
- 17:35 Zachradní kuchyně (7)
- 20:00 Mistrovské pečení VII (Chléb)
- 21:15 Čokoládový ráj (5)
- 21:45 Zákusky Almy Obreganové II (1)