Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 01:10 Mistři renovací III (12)
- 01:50 Kachní dynastie IV (34)
- 02:10 Kachní dynastie V (1)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie IV (13)
- 03:20 Walker, Texas Ranger VIII (20)
- 04:00 Pool - letní speciál
- 04:30 Rugby - letní speciál
- 05:10 Walker, Texas Ranger VIII (19)
- 05:50 Strážci hranic: Austrálie IV (15)
- 06:35 Mistři zastavárny (10)
- 07:30 Mistři renovací III (12)
- 08:30 Kachní dynastie IV (34)
- 09:00 Kachní dynastie V (1)
- 09:30 Kobra 11 IV (3)
- 11:35 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger VIII (20)
- 12:45 Válka skladů XIII (17)
- 16:40 Kobra 11 IV (5)
- 18:40 Válka skladů XIII (19)
- 19:35 Mistři zastavárny (14)
- 20:30 Mistři renovací III (16)
- 21:25 Kachní dynastie V (5)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (21)
- 23:20 Kobra 11 IV (5)
- 00:15 Teorie velkého třesku V (12)
- 01:55 Malý Sheldon IV (18)
- 02:10 Malý Sheldon V (1)
- 02:30 Svět podle Jima II (8)
- 03:15 Americký táta VII (9)
- 03:55 TELE TELE
- 04:20 Film o filmu: Ro(c)k podvraťáků
- 04:40 Máma III (9)
- 06:00 Ženatý se závazky (115)
- 06:45 Bernieho dobrodružství (23)
- 07:10 Bakugan: Evolutions (27)
- 07:25 Přátelé X (10)
- 08:20 Máma III (13)
- 09:50 Malý Sheldon V (5)
- 11:30 Ženatý se závazky (117)
- 12:25 Dva a půl chlapa VII (19)
- 13:10 Přátelé X (10)
- 14:10 Teorie velkého třesku V (12)
- 15:50 Máma III (17)
- 17:25 Svět podle Jima II (10)
- 18:15 Dva a půl chlapa VII (21)
- 19:10 Malý Sheldon V (7)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (16)
- 21:45 Přátelé X (12)
- 22:50 Americký táta VII (11)
- 23:40 Dva a půl chlapa VII (21)
- 04:20 Co na to Češi
- 05:35 Riskuj!
- 06:30 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:15 Na lovu II
- 08:10 MasterChef Česko II (9)
- 09:20 Můj přítel Monk IV (12)
- 10:10 Vraždy v Kitzbühelu XV (4)
- 11:05 Médium V (7)
- 11:55 Odložené případy (Lepidlo)
- 12:50 Teleshopping
- 13:10 MasterChef Česko II (10)
- 14:20 Tescoma s chutí
- 14:25 Vraždy v Kitzbühelu XV (5)
- 15:20 Médium V (8)
- 22:45 Médium V (9)
- 23:40 Vraždy v Kitzbühelu XV (5)
- 00:30 Nemocnice Chicago Med IX (6)
- 01:15 Vyměněné osudy II (69)
- 02:55 Čarodějky IV (19)
- 03:35 Nemocnice Chicago Med IX (6)
- 08:25 Čarodějky IV (21)
- 09:15 Vítejte doma IV
- 10:10 Oteckovia II (99)
- 12:00 Mateřská láska II (8)
- 16:15 Vyměněné osudy II (75)
- 20:15 Mateřská láska II (11)
- 21:10 Mateřská láska II (12)
- 04:15 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Preston North End - Sunderland AFC
- 10:20 Legendy na greenu 2024
- 10:35 Těšíme se na Zápas hvězd 2024
- 10:45 Draft NHL 2024
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 WES E - Bike World Series #1
- 11:30 Mystic Skate Cup
- 12:00 Spade poker show 2024 (9)
- 12:30 1:1 Sport Show (70)
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 13:05 Bellator 304: Jackson vs. Kuramagomedov
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Spade poker show 2024 (10)
- 19:30 Mystic Skate Cup
- 20:00 Challenge Roth
- 20:30 1:1 Sport Show (71)
- 21:05 Sportovní noviny
- 21:10 FCSB - AC Sparta Praha
- 01:45 Správy „N“
- 02:35 Góly - body - sekundy
- 02:55 Počasie
- 03:00 Prípady 1. oddelenia (7)
- 04:00 Správy „N“
- 04:55 Neposlušní
- 05:20 Capri III (7)
- 07:00 Ranné správy
- 10:10 Candice Renoirová IV (V núdzi poznáš priateľov)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:30 Capri III (8)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:05 Don Matteo (Jedna z nich)
- 16:00 Správy
- 16:25 Po Česku na konskom chrbte (Poháňači kráv)
- 16:50 Destinácie (Grécko a stredomorská strava)
- 17:05 Doktor z hôr - Nové osudy XIII (Rozhodnutie - 2.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Ordinácia s výhľadom na more (Matka a syn)
- 22:05 Právom lásky
- 23:35 Hymna SR
- 23:40 Julie Lescautová (5)
- 00:00 Hymna SR
- 00:05 Správy „N“
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:15 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 08:30 Vnímanie
- 08:55 Rómsky magazín
- 09:25 Mizantrop
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Hubačka
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:25 Família (Família - Puto)
- 16:00 Pozoruhodný štýl III
- 16:25 Okupácia (Červená ruža)
- 16:55 Anjeli strážni (Anjeli strážni Tvrtka Vujity)
- 17:35 Lov slov
- 18:00 Duel Junior (Duel junior)
- 18:30 Večerníček (O mestečku za hradbami "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Poštár Pat
- 18:55 Štyria kamaráti a pes
- 19:20 Vstúpte do sveta tanca
- 19:35 Athleticus
- 19:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 19:47 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
- 19:50 Návraty k hereckým legendám (Ľubomír Paulovič)
- 23:30 Hymna SR
- 23:35 Taxikárka (3)
- 00:35 Sisi II (5)
- 01:30 AZ-kvíz
- 01:55 Beránci na prodej
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Krkonošské cesty malíře Hofmana)
- 05:20 Etiketa (Nejsme si rovni)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 06:30 Na cestě po Lanzarote
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Další léto)
- 09:50 Úsměvy Evy Pilarové
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty příhraničí (Dotek římského světa)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Nesmrtelná Jiřina
- 13:50 Kluci v akci
- 14:20 Domek
- 14:40 Hercule Poirot XIII (Velká čtyřka)
- 16:10 Magnum II (Zář Texasu)
- 17:00 Na cestě po Britských Panenských ostrovech
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (7)
- 20:45 MOST! (8)
- 21:35 Muž, který vycházel z hrobu
- 00:35 Sisi II (5)
- 01:30 AZ-kvíz
- 01:55 Beránci na prodej
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Krkonošské cesty malíře Hofmana)
- 05:20 Etiketa (Nejsme si rovni)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 06:30 Na cestě po Lanzarote
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Další léto)
- 09:50 Úsměvy Evy Pilarové
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty příhraničí (Dotek římského světa)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Nesmrtelná Jiřina
- 13:50 Kluci v akci
- 14:20 Domek
- 14:40 Hercule Poirot XIII (Velká čtyřka)
- 16:10 Magnum II (Zář Texasu)
- 17:00 Na cestě po Britských Panenských ostrovech
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (7)
- 20:45 MOST! (8)
- 21:35 Muž, který vycházel z hrobu
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:10 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:50 Správy :24
- 05:15 Góly-body-sekundy
- 05:30 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou špeciál: Trhy
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou špeciál: Denné menu
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Zoonotické infekčné choroby
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:30 Halloween II
- 03:10 Dej si pohov, mladej!
- 04:45 Vánoce na zámku
- 06:45 Dešťová víla
- 08:35 Seznam přání
- 10:15 Poslední družička
- 11:55 Cesta za králem trollů
- 13:45 Netvor
- 15:25 Národ velryb
- 18:35 Rádio Rebelka
- 20:15 Zkrať to, zlato
- 21:55 Bál šílených žen
- 00:25 Policisté v akci
- 01:10 Policisté v akci
- 01:50 Krimi
- 02:15 Noviny
- 02:45 Soudní síň (Lyžařský zájezd)
- 03:30 Soudní síň (On je gay)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:45 Soudní síň (On je gay)
- 09:45 Soudní síň (Kupuje si syna)
- 10:50 Pod povrchem (34)
- 11:55 Nové bydlení - Dizajn
- 12:55 Soudní síň (Obrali mě o byt)
- 13:55 Soudní síň (Autobazar)
- 15:00 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 20:20 Mravenci nesou smrt
- 01:00 Survivor
- 02:10 Aj múdry schybí
- 03:10 Partička
- 04:20 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:25 Svokra
- 11:15 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (77)
- 13:45 V mene zákona
- 15:00 Susedské prípady
- 16:00 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (78)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám II (19)
- 21:40 Dunaj, k vašim službám II (20)
- 22:55 Farma
- 00:35 Luxusní domy III (11)
- 01:00 Projekt "Domov" III (5)
- 01:50 Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny II (1)
- 02:35 Zahradníkův svět XII (3)
- 03:35 Dům snů III (13)
- 08:45 Zahradníkův svět XII (3)
- 09:55 Projekt "Domov" III (5)
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (3)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (4)
- 20:20 Dům snů (10)
- 21:10 Dům snů IV (6)
- 22:00 Dům snů III (14)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (4)
- 23:50 Utajený šéf - USA VIII (2)
- 01:10 Samaritán
- 02:50 Věrný až za hrob
- 04:25 Neklid
- 06:00 Škola je naše
- 07:45 Minulé životy
- 09:30 Tichý zahradník
- 11:20 Jurský svět: Nadvláda
- 13:45 Děcka jsou v pohodě 2
- 15:10 Třináct životů
- 17:35 Mr. Turner
- 20:00 Norský sen
- 21:35 Vymítání Rolanda Doea
- 00:25 International
- 02:20 Delirium
- 03:55 Nadpřirozená moc
- 06:00 Gran Turismo
- 08:10 Kovboj Bebop
- 10:05 Nejdelší víkend
- 11:25 Přátelé III (10)
- 11:45 Přátelé III (11)
- 15:10 Roboti
- 16:40 Julia II (Krevety na kroupovém lůžku)
- 17:30 Zelený sršeň
- 19:30 Ženy sobě
- 21:35 Zimní král (2)
- 22:30 Mělas to vědět (5)
- 23:30 Halloween
- 00:40 Noční let (2)
- 01:30 Sisu
- 03:00 Malý Sheldon VII (12)
- 03:20 Malý Sheldon VII (13)
- 03:45 Vlajka smrti II (Narozeniny Kalypsó)
- 04:10 Protest
- 06:00 Kočky
- 07:50 Jerry Maguire
- 12:05 Duna
- 14:35 Duna: Část druhá
- 17:15 Sektor III (1)
- 18:20 Nesvá (5)
- 18:50 Nesvá (6)
- 19:20 Sex ve městě III (Úhlavní přátelé)
- 19:50 Sex ve městě III (Jak se do lesa volá...)
- 22:30 Zpropadený Michael Che (6)
- 23:00 Matčina pomsta
- 00:00 Ben Hur
- 02:00 Příběh Služebnice
- 03:45 Sandály
- 04:05 Na hranicích
- 05:40 Figurant
- 06:00 Porodní asistentky
- 07:45 Electra
- 08:15 Autobiografie
- 10:10 Café Marylin
- 10:40 Mezi námi
- 12:30 Nikde v Africe
- 16:30 Autobiografie
- 18:25 Bílý ráj
- 20:00 Krásné léto
- 21:55 Funny Games
- 23:45 Hostel II
- 01:45 Rádce
- 02:20 Růžový měsíc
- 04:00 Annie se zlobí
- 06:00 Ukryté dítě
- 07:50 Annie se zlobí
- 09:50 Napola: Hitlerova elita
- 11:45 Vyšší moc
- 13:45 Odpojení
- 15:25 Nultého června
- 17:10 Píseň páva
- 18:55 Bez viny (1)
- 19:40 Bez viny (2)
- 20:30 Matrix Revolutions
- 22:40 Vraždy podle předlohy