Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
- 00:05 Bardotová (2)
- 00:55 AZ-kvíz
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Na konci světa)
- 05:15 Etiketa (Návštěva)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Století Velké Moravy)
- 06:30 Na cestě po Bangkoku
- 06:59 Studio 6
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Tak neváhej a toč speciál
- 13:55 Navždy a daleko
- 16:15 Magnum II (Poslední epizoda)
- 17:05 Šetrný a Platil (1)
- 17:15 Chvíle pro písničku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Pelíšky
- 22:05 Simona Stašová
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 23:05 Všechnopárty - speciál
- 00:55 Ohňový ostrov: ruský Alcatraz
- 01:50 Divočina bez hranic (Babiogórski Park Narodowy)
- 02:15 Zašlapané projekty (Vesničky SOS)
- 02:35 Nová zpráva z konce světa
- 03:30 Před půlnocí
- 03:55 Sabotáž
- 08:30 Neznámý Alain Delon
- 09:25 Bedekr III. (Chamonix)
- 09:50 Hrady středověké Francie
- 12:35 Ostrov uprostřed kontinentu
- 13:05 Kosatka dravá, Japonsko
- 13:30 Budovatelé přírody (3)
- 14:25 Titanic: Zrození obra
- 15:20 Alžběta II. zblízka
- 20:00 Zorro
- 22:00 Piti piti pa
- 23:25 Kruk II (5)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:17 Ano, šéfe!
- 01:24 Policie v akci
- 02:21 Policie Hamburk XIV (Nevlastní synové)
- 03:20 Policie Hamburk XIV (Dívka z klanu)
- 04:20 Closer: Nové případy IV (Trest smrti)
- 05:15 Prima Pauza: Partička
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:07 M.A.S.H (29)
- 07:37 M.A.S.H (30)
- 08:08 M.A.S.H (31)
- 08:38 M.A.S.H (32)
- 09:09 Malý pitaval z velkého města (Muž s punčochou)
- 14:30 Policie v akci
- 15:31 Ano, šéfe!
- 16:42 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Ženy v pokušení
- 23:00 7 pádů Honzy Dědka
- 04:19 Autosalon.tv
- 05:23 Těžká dřina
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:03 Prima Pauza: Partička
- 06:07 Příhody Bolka a Lolka
- 06:16 Autosalon.tv
- 07:06 Partička
- 07:44 Fotr na tripu VI
- 08:22 Top Gear VI (10)
- 09:24 Top Gear VII (8)
- 20:16 Partička L
- 21:49 Moto cestou necestou
- 04:45 Policie v akci
- 05:41 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:24 Zločiny ze sousedství (Metamfetaminové vraždy)
- 07:04 Komisař Rex VII (Zamilovaná do vraha)
- 08:01 Castle na zabití IV (Démoni)
- 08:51 Big Ben (Ruka ruku myje)
- 18:06 Columbo (Za úsvitu)
- 00:11 Skyfall
- 03:11 Delta Force
- 06:17 Příhody Bolka a Lolka
- 06:27 M.A.S.H
- 06:51 M.A.S.H
- 07:20 M.A.S.H
- 07:49 Námořní vyšetřovací služba XIII (Déja Vu)
- 11:14 Synové Velké medvědice
- 13:08 Nepřítel státu
- 15:53 Pravá blondýnka 2
- 17:55 Báječný svět shopaholiků
- 20:08 Tenkrát na Východě
- 22:26 Základní instinkt
- 04:48 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:06 Teď vaří šéf!
- 06:41 Prostřeno!
- 07:42 Ošklivka Katka (Známý fígle)
- 10:00 Prostřeno!
- 10:54 Ano, šéfe!
- 16:59 Zvrat osudu (Nová práce)
- 20:03 Osudové léto na Mallorce
- 22:00 Ošklivka Katka (Den D)
- 23:10 Tudorovci IV (4)
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a myší škola)
- 06:05 Hopsasa (Kouzlo z papíru)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Vydrýsek
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari II (5)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:05 Vyber si svůj sport
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 Zákony Mila Murphyho II (19)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:25 Art Ninja
- 12:55 Šmoulové
- 13:20 Bludiště
- 13:50 Superhrdinové
- 14:00 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:35 Super třída II (24)
- 15:00 Čvacht
- 15:10 Břinčíci III
- 15:25 Kazubovi!
- 15:30 Bobo
- 15:40 Nejlepší zvítězí
- 16:20 Sportující zvířata IV
- 16:25 Splat & Harry
- 16:35 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 17:00 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak si nabral vodu)
- 18:55 Zafari II (6)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (20)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Japonská dílna
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Fantom opery
- 04:28 Rodinná pouta II (Poslední naděje)
- 05:38 Na zámku
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:36 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 07:31 Columbo (V nouzi poznáš přítele)
- 09:24 Osudové léto v Bavorsku
- 14:40 Rodinná pouta II (Konečně spolu)
- 15:50 Přístav (Vyplouváme)
- 17:13 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen
- 22:09 Show Jana Krause
- 23:15 Jak se staví sen
- 01:04 360⁰
- 01:29 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 01:37 Prima Česko
- 02:11 Lékaři v éteru
- 02:42 Showtime
- 03:00 7 pádů Honzy Dědka
- 08:02 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:33 Zprávy Plus
- 10:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:00 Zprávy
- 11:32 Zprávy Plus
- 11:48 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:00 Zprávy
- 14:29 Prima LÉTO
- 14:41 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:15 Počasí
- 15:17 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 15:22 K věci (Jiří Rusnok)
- 15:45 Co na to vaše peněženka
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:30 Zprávy z regionů
- 17:48 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 00:05 Bardotová (2)
- 00:55 AZ-kvíz
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Na konci světa)
- 05:15 Etiketa (Návštěva)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Století Velké Moravy)
- 06:30 Na cestě po Bangkoku
- 06:59 Studio 6
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Tak neváhej a toč speciál
- 13:55 Navždy a daleko
- 16:15 Magnum II (Poslední epizoda)
- 17:05 Šetrný a Platil (1)
- 17:15 Chvíle pro písničku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Pelíšky
- 22:05 Simona Stašová
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 23:05 Všechnopárty - speciál
- 00:05 Bardotová (2)
- 00:55 AZ-kvíz
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Na konci světa)
- 05:15 Etiketa (Návštěva)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Století Velké Moravy)
- 06:30 Na cestě po Bangkoku
- 06:59 Studio 6
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Tak neváhej a toč speciál
- 13:55 Navždy a daleko
- 16:15 Magnum II (Poslední epizoda)
- 17:05 Šetrný a Platil (1)
- 17:15 Chvíle pro písničku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Pelíšky
- 22:05 Simona Stašová
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 23:05 Všechnopárty - speciál
- 00:20 Invictus: Neporažený
- 02:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (16)
- 03:40 Výleťák (193)
- 03:45 U stánku II (16)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (66)
- 04:20 Zahradní proměny III (13)
- 05:10 Zahradní proměny III (14)
- 06:00 Výleťák (237)
- 06:05 Moje místa (Michaela a Roman Tomešovi)
- 07:10 Případy detektiva Murdocha XII (13)
- 08:05 Zahradní proměny III (15)
- 09:05 Zahradní proměny III (16)
- 12:00 Otec Braun (7)
- 20:10 Pěnička a paraplíčko
- 21:50 Dobrodruh
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 10:55 Můj přítel Monk IV (16)
- 11:45 Tescoma s chutí
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 00:45 Pohanský král
- 02:50 Kruh
- 11:15 Kdopak to mluví 2
- 12:45 Teleshopping
- 13:00 Discopříběh
- 14:50 Debbie a její parťačky
- 20:00 Cizinec ve vlaku
- 22:05 Postradatelní
- 01:10 Pád letu A 800
- 03:10 Spartan: Týmová výzva II (3)
- 03:55 Walker, Texas Ranger VIII (25)
- 09:30 Kobra 11 IV (13)
- 11:30 Novashopping
- 11:45 Walker, Texas Ranger VIII (25)
- 12:45 Válka skladů XIII (27)
- 16:35 Kobra 11 IV (15)
- 18:40 Válka skladů XIII (29)
- 19:35 Mistři zastavárny II (10)
- 20:30 Mistři renovací IV (19)
- 21:20 Kachní dynastie V (11)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IX (1)
- 23:10 Kobra 11 IV (15)
- 00:30 Teorie velkého třesku VI (8)
- 02:15 Malý Sheldon V (11)
- 02:50 Svět podle Jima II (18)
- 03:30 Americký táta VII (19)
- 04:10 TELE TELE
- 04:40 Máma IV (4)
- 05:05 Ženatý se závazky (125)
- 05:55 Oggy a škodíci: Nová generace (13)
- 06:35 Bakugan: Evolutions (32)
- 06:45 Přátelé (2)
- 07:45 Máma IV (11)
- 09:25 Malý Sheldon V (15)
- 11:05 Ženatý se závazky (127)
- 12:00 Dva a půl chlapa VIII (7)
- 12:50 Přátelé (2)
- 13:50 Teorie velkého třesku VI (8)
- 15:35 Máma IV (15)
- 17:20 Svět podle Jima II (20)
- 18:15 Dva a půl chlapa VIII (9)
- 19:10 Malý Sheldon V (17)
- 20:00 Teorie velkého třesku VI (12)
- 21:45 Přátelé (4)
- 22:45 Americký táta VIII (2)
- 23:40 Dva a půl chlapa VIII (9)
- 04:30 Na lovu II
- 05:10 Riskuj!
- 05:45 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:30 Na lovu II
- 07:30 MasterChef Česko II (14)
- 08:40 Můj přítel Monk IV (15)
- 09:35 Vraždy v Kitzbühelu XV (9)
- 10:35 Médium V (12)
- 11:30 Odložené případy (Dobrovolníci)
- 12:30 Teleshopping
- 12:50 MasterChef Česko II (15)
- 14:05 Tescoma s chutí
- 14:10 Vraždy v Kitzbühelu XV (10)
- 15:10 Médium V (13)
- 00:30 Nemocnice Chicago Med IX (11)
- 01:20 Rodinné portréty
- 02:40 Doktorka Quinnová II (26)
- 08:50 Čarodějky V (2)
- 09:40 Čarodějky V (3)
- 10:35 Oteckovia II (105)
- 12:25 Doktorka Quinnová II (27)
- 13:20 Doktorka Quinnová III (1)
- 16:35 Vyměněné osudy II (81)
- 18:30 Čarodějky V (4)
- 19:20 Čarodějky V (5)
- 20:15 Mateřská láska II (17)
- 21:10 Mateřská láska II (18)
- 05:00 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Fotbal: FC Metz - SC Bastia
- 11:00 Ligue 1 Highlights (1)
- 11:30 Mystic Skate Cup
- 15:00 PFL 8
- 00:00 Hymna SR
- 00:01 Občiansky preukaz
- 02:10 Agatha Christie: Poirot (Rodský trojuholník)
- 03:05 Moje povstanie (Neznámy)
- 03:30 Správy „N“
- 04:20 Góly - body - sekundy
- 04:35 Počasie
- 04:45 Nebíčko v papuľke
- 05:20 Capri III (10)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová V (Podoba vždy priťahuje)
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (11)
- 16:00 Správy
- 16:35 Po Česku na konskom chrbte (Rytiersky súboj)
- 17:05 Doktor z hôr - Nové osudy XIV (Chuť odvahy - 1.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Chúlostivá záležitosť)
- 22:30 Prípady 1. oddelenia (8)
- 23:35 Hymna SR
- 23:40 Chuť zázraku
- 00:40 Hymna SR
- 00:42 Správy „N“
- 01:30 Hírek
- 01:50 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:15 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:40 Medvedík Pompon II (Kapitáni vesmíru)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Od prameňa - Rusínsky
- 08:35 Poľský magazín
- 09:00 Kimondó - Na kus reči
- 09:30 Bezvýznamná žena
- 10:35 Svadba bude
- 11:05 Tajomný ostrov (Rozruch)
- 11:30 Obedníček (O mestečku za hradbami "N")
- 11:35 Rusty II
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Kokosová voda)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:15 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Zo Stredočeského kraja)
- 12:30 Hubačka
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:25 Família (Família - Kruh)
- 14:05 Čiary
- 15:25 Moje miesta - príbeh mesta (Bratislava)
- 15:55 Pozoruhodný štýl III
- 16:20 Okupácia (Nepotrebný hrdina)
- 16:50 Anjeli strážni
- 17:35 Lov slov
- 18:05 Duel Junior (Duel junior)
- 18:30 Večerníček (O mestečku za hradbami "N")
- 18:40 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II (Čarovný amulet)
- 18:45 Medvedík Pompon II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Poštár Pat
- 19:15 Štyria kamaráti a pes
- 19:40 Vstúpte do sveta tanca
- 19:55 Athleticus
- 22:00 Okupácia
- 00:05 Bardotová (2)
- 00:55 AZ-kvíz
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Na konci světa)
- 05:15 Etiketa (Návštěva)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Století Velké Moravy)
- 06:30 Na cestě po Bangkoku
- 06:59 Studio 6
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Tak neváhej a toč speciál
- 13:55 Navždy a daleko
- 16:15 Magnum II (Poslední epizoda)
- 17:05 Šetrný a Platil (1)
- 17:15 Chvíle pro písničku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Pelíšky
- 22:05 Simona Stašová
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 23:05 Všechnopárty - speciál
- 00:05 Bardotová (2)
- 00:55 AZ-kvíz
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Na konci světa)
- 05:15 Etiketa (Návštěva)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Století Velké Moravy)
- 06:30 Na cestě po Bangkoku
- 06:59 Studio 6
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Tak neváhej a toč speciál
- 13:55 Navždy a daleko
- 16:15 Magnum II (Poslední epizoda)
- 17:05 Šetrný a Platil (1)
- 17:15 Chvíle pro písničku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Pelíšky
- 22:05 Simona Stašová
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 23:05 Všechnopárty - speciál
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Komentáre dňa
- 05:05 Správy :24
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Klimatická úzkosť
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:05 Cesta
- 01:50 Hříšná hudba
- 03:30 Šiška Deluxe
- 06:35 Ostrov delfínů
- 08:20 Princezna a profesor
- 09:55 Příšerky z vesmíru
- 11:35 Poslední družička
- 13:15 Šance na lásku
- 14:55 Rande naslepo
- 16:55 Princezna a bodyguard
- 20:15 Princezna D.
- 22:20 Rodiče na tahu
- 00:55 První oddělení II
- 01:35 Policisté v akci
- 02:20 Policisté v akci
- 03:05 Krimi
- 03:30 Soudní síň (Vyšinutá ženská)
- 04:15 Krimi
- 04:35 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:05 První oddělení II
- 06:40 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:50 Pod povrchem (37)
- 11:55 Nové bydlení - Dizajn
- 12:55 Soudní síň (Léčitel)
- 14:00 Soudní síň (Studentky)
- 15:00 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Chci, co mi patří)
- 18:00 Soudní síň (Kanoista)
- 19:00 Krimi
- 19:30 Noviny
- 20:20 Holka na krátkou trať
- 22:00 Za sklem (2)
- 23:25 Za sklem (3)
- 00:55 Aj múdry schybí
- 03:15 Susedské prípady
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:15 Reflex
- 08:40 Susedia (Ruja)
- 09:10 Susedia (Kuchárka)
- 09:40 Svokra
- 10:40 V mene zákona
- 11:05 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia (Dedičstvo)
- 12:50 Búrlivé víno (80)
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (81)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám III (1)
- 21:55 Dunaj, k vašim službám III (2)
- 23:10 Partička
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (6)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (7)
- 20:20 Dům snů (13)
- 21:10 Dům snů IV (9)
- 22:00 Dům snů III (17)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (7)
- 23:50 Utajený šéf - USA VIII (5)
- 00:10 Venom
- 02:00 Zatím tě miluju
- 03:55 Falešný agent
- 06:00 Štěstí chodí po šálcích
- 07:30 Norský sen
- 11:40 Junioři
- 13:15 Znovu se zamilovat
- 15:00 Venom
- 16:50 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (20)
- 17:30 Mr. Turner
- 20:00 Mělas to vědět (6)
- 21:10 Zimní král (3)
- 22:10 Kdo se směje teď
- 01:35 Zkažená úča
- 03:15 Interstellar
- 06:00 Je to nádhera!
- 07:35 Zlouni
- 09:15 Dům na mušce
- 10:55 Přátelé III (16)
- 11:20 Přátelé III (17)
- 11:45 Pán prstenů: Dvě věže
- 14:40 Neneh Superstar
- 16:15 Šmoulové 2
- 18:00 (J)elita ze střídačky 2
- 19:30 Velký útěkář
- 21:05 Nespoutaný Django
- 23:50 Amsterdam
- 00:40 Klíč k sexu
- 02:25 Sektor III (2)
- 03:25 Láska a smrt (Střety)
- 04:20 Všechny staré nože
- 06:00 Maškaráda
- 10:15 Teorie velkého třesku IX (Paralely slzavých údolí)
- 10:35 Stačí trocha Vánoc
- 11:55 Petr Pan
- 13:45 Fotbalový talent VI (4)
- 16:05 Andělé a démoni
- 18:20 Nesvá II (1)
- 18:55 Nesvá II (2)
- 19:25 Sex ve městě IV (Co s tím má sex společného?)
- 19:55 Sex ve městě IV (Město duchů)
- 20:25 Sex ve městě IV (Miláčku nešišlej)
- 21:00 Mělas to vědět (6)
- 22:05 Zimní král (3)
- 23:00 V Bruggách
- 01:25 Palmy a stožáry
- 03:15 Poslední paprsek
- 04:25 Vasil
- 06:00 Sliby
- 07:40 Dokud slunce svítí
- 09:05 Saloum
- 13:05 Network
- 15:05 Respekt
- 16:50 Dokud slunce svítí
- 18:15 Karaoke
- 00:05 Kytice z tisíce a jedné noci
- 02:15 Supremes
- 04:05 Nic pro mě
- 06:00 Miluješ mě?
- 07:30 Ruku na to
- 12:55 Ukryté dítě
- 14:45 Nedokonalosti
- 16:20 Aféra Thomase Crowna
- 18:15 BlacKkKlansman
- 20:30 Robocop 3
- 22:15 Zátah 2
- 10:05 Jeremiah Johnson
- 12:10 Smallville (Posel smrti)
- 13:10 Smallville (Volby)
- 20:00 Noční šachová partie
- 22:00 Malá Oděsa
- 05:30 Úžasní Ambersonovi
- 08:00 Erik Kamenné srdce
- 10:05 Šťastná
- 11:30 Země naděje
- 13:50 Vlastníci
- 15:50 Šakalí léta
- 20:00 Hodný, zlý a mrtvý
- 21:50 Všechno kromě pravdy
- 00:05 Pokušení
- 01:40 Zachraňte Lincolna
- 03:20 Černej polda
- 04:50 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Bernie
- 07:40 Starostka Dortíková
- 09:05 Princ a já 2
- 10:40 Leonie
- 14:00 Deset pravidel, jak se zamilovat
- 15:35 Hořko-sladko
- 17:20 Skoro přátelé
- 19:00 Čas beznaděje
- 21:00 Muž, který miloval
- 22:35 Blesk
- 01:35 Už teď mi chybíš
- 03:25 Sklapni a zpívej
- 09:10 Strážce majáku
- 10:45 Kupec benátský
- 12:55 Heidi, děvčátko z hor
- 14:45 Madam služebná
- 16:15 Ghost Rider 2: Duch pomsty
- 17:50 Světlo mezi oceány
- 20:00 Smlouva s ďáblem
- 21:30 Mlčení
- 00:05 Přestávka ve vysílání
- 04:50 Láska v Indii
- 06:25 Dobrodružní skauti
- 07:50 Matčin stín
- 11:25 Tunel do Číny
- 13:05 Čekání na Anyu
- 14:50 Jak milovat s D
- 16:25 Všechny cesty vedou do Říma
- 17:55 Nestanu se tvojí ženou
- 19:30 Návrat domů
- 21:00 Jmenuji se Sára
- 22:30 Dort
- 00:35 Mocná síla soucitu
- 02:15 Pohřešovaná
- 03:45 Sahibka
- 05:30 Starý Bob
- 07:15 Criminal Games by Agatha Christie (14)
- 09:20 Lope - Nezkrotný básník
- 11:40 Ztraceni ve Florencii
- 20:00 Nora Roberts: Vražedná nevinnost
- 21:55 MANSFIELD PARK
- 00:15 Departure
- 01:55 Black Dragons
- 02:55 Went The Day Well?
- 04:25 Call The Mesquiteers
- 05:20 Maid of Honor
- 05:30 End of Program
- 06:00 Parlor, Bedroom and Bath
- 07:10 The Drowning Goat
- 07:40 The Lady Of Musashino
- 09:05 One More Time
- 10:25 Listen
- 10:40 People We Know Are Confused
- 12:20 Fairy Tale for Average People
- 12:35 Stamm
- 12:45 Port Of New York
- 14:05 Aicha
- 14:30 The Intruder
- 15:50 Paradise Canyon
- 16:45 The Hoodlum
- 17:45 Champagne Safari
- 18:40 Asleep
- 18:50 Behind Green Lights
- 19:55 Club Paradise
- 21:00 Guerrero
- 22:50 The Outsider
- 00:15 WILD AUSTRALIA WITH RAY MEARS (EP. 02)
- 00:40 SPAIN'S LAST LYNXES
- 01:30 MEDITERRANEAN, IN THE CETACEAN FOOTSTEPS
- 02:30 ZENITH (EP. 11)
- 02:55 ZENITH (EP. 12)
- 03:20 SARAH SHARK (EP. 03)
- 03:45 TRAVEL THRU HISTORY (BOISE, IDAHO)
- 04:05 WONDER (COLOR)
- 04:35 CHINA UNCOVERED (THE COST OF BEAUTY RISING)
- 05:30 A YEAR IN THE WILD (EP.3)
- 06:15 EUROPEAN ISLANDS EP (05: LA PALMA)
- 06:50 OH DIOR!
- 07:35 SARAH SHARK (EP. 04)
- 08:00 OF BOATS AND MEN (EP. 04)
- 08:55 NATURE'S FORCE (EP. 07)
- 09:25 NATURE'S FORCE (EP. 08)
- 09:55 NEW ZEALAND'S RACE OF EXCESSES
- 10:50 WONDER (PHENOMENAL)
- 11:20 WONDER (SENSORY TRICKS)
- 11:50 AUTISTS, A PLACE AMONG THE OTHERS?
- 12:45 MY DUBAI EP. (1)
- 13:10 MY DUBAI EP. (2)
- 13:40 THE TECH EFFECT (EP. 05)
- 14:00 THE TECH EFFECT (EP. 06)
- 14:25 GALICIA'S DEATH COST
- 15:20 OUTTA TOWN ADVENTURES (S2)
- 15:40 STREET FOOTBALL IN MY COUNTRY
- 16:05 THE GLASS EYE
- 16:40 GANNETS: THE WRONG SIDE OF THE RUN
- 17:30 RACE OF LIFE (EP. 08)
- 18:00 RACE OF LIFE (EP. 09)
- 18:30 ARGAN OIL: THE WHITE GOLD OF MOROCCO
- 19:25 ORGANIC PANIC (FOOD)
- 19:50 ORGANIC PANIC (FASHION)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (3)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (1)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (8)
- 19:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (15)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (16)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (45)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (46)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 22:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (17)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (18)
- 00:40 Fighting Rookies 2014
- 01:25 We Love MMA 41, 29.09.2018
- 04:25 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 04:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:10 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:15 LNK Boxing Night 8, Arena Riga, 14.07.2018
- 22:00 Hard Knocks Fighting, Ep. 15
- 22:45 Nr.1 Fight Show
- 04:00 GEARING UP 2020 (11)
- 04:30 GEARING UP 2020 (12)
- 05:00 KITE MASTERS 2018 (4)
- 05:30 KITE MASTERS 2018 (5)
- 06:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 06:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 07:00 SHIFTING GEARS
- 07:30 SHIFTING GEARS
- 10:00 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 10:30 RACEMAX MOTORSPORTS (20)
- 11:00 WORLD OF WATERSPORTS (30)
- 11:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 12:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (16)
- 12:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (17)
- 13:00 GP RACING 2022 (46)
- 13:30 GP RACING 2022 (47)
- 14:00 SAILING TO TOKYO 2018 (4)
- 14:30 SAILING TO TOKYO 2018 (5)
- 15:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (3)
- 16:00 AUTOSPEED 2019 (18)
- 16:30 AUTOSPEED 2019 (19)
- 17:00 BOARD STORIES SURFING (1)
- 17:30 BOARD STORIES SURFING (2)
- 20:00 BOAT SHOW 4K (1)
- 20:30 BOAT SHOW 4K (2)
- 21:00 SPORTS MAX (45)
- 21:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 22:00 GEARING UP 2020 (10)
- 22:30 GEARING UP 2020 (11)
- 23:00 INSIDE SAILING 2020 (10)
- 23:30 INSIDE SAILING 2020 (11)
- 00:15 FOOD UNKNOWN (MEXICO)
- 01:05 AMERICAN EATS PAKISTAN.
- 01:55 THE RED LIST (AFRICAN PENGUINS)
- 02:40 SOCIAL FABRIC (CRAZY PANTS)
- 03:10 WARRIORS FOR WILDLIFE (2)
- 04:05 WARRIORS FOR WILDLIFE (3)
- 05:00 MAX FOODIE: MALDIVES SPECIAL (CHAPTER 2)
- 05:35 MAX FOODIE: THAILAND (2)
- 06:00 DRONE WARS (7)
- 06:50 VISITING (PRIMATE)
- 07:35 THE GLOBAL BARBER: BACK ALLEY BARBERSHOP
- 10:15 BAZARUTO: THE DUGONG'S LAND
- 11:10 DRONE WARS (13)
- 18:05 WARRIORS FOR WILDLIFE (2)
- 19:00 VISITING (PRIMATE)
- 19:45 MAX FOODIE: NEVADA (4)
- 20:10 FOR FUN ONLY (4)
- 20:35 FOR FUN ONLY (5)
- 21:00 ISLAND HUNTER (SEASON SPECIAL)
- 21:50 INK THERAPY (8)
- 22:35 INK THERAPY (9)
- 23:20 FOOD UNKNOWN: IRELAND
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 00:35 Jedinečné letisko v Dubaji (2)
- 01:25 Téma (169)
- 02:05 Pravdivý príbeh o Madone (1)
- 03:05 Príbeh dvoch sestier (1)
- 03:55 Noriľsk, mesto za polárnym kruhom (1)
- 08:15 Doslova
- 08:55 Telenákup (2)
- 09:05 Tajomné Mestá (3)
- 10:05 Travelistan (30)
- 10:25 Ľudia sú aj politici (46)
- 11:05 Lietadlá, ktoré zmenili svet (1)
- 16:30 Telenákup (3)
- 16:40 Megatovárne (3)
- 17:30 Michail Gorbačov (1)
- 18:30 Spoločenstvá zvierat (5)
- 19:25 Telenákup (1)
- 19:35 Doslova
- 20:15 Dejiny trochu inak (1)
- 21:15 Téma (170)
- 21:55 Chanel, čislo 5 (1)
- 00:25 Naše zprávy
- 00:40 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 02:30 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:55 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (14)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Most (4)
- 21:30 El Chapo II (1)
- 22:35 Poklad z půdy
- 23:45 Cyranův poloostrov (14)
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:10 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:35 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:05 Nebezpečné vztahy live
- 01:05 Ostříháno
- 02:40 Na plac!
- 03:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 06:50 Česká tajenka
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:00 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Poklad z půdy
- 17:55 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 01:45 Lipnožurnál
- 02:00 Petrovický zpravodaj
- 02:10 Valašský zpravodaj
- 02:20 Rozhovor S...: Jiří Adamec, cestovatel
- 02:45 Vtipkování: Jaromír Nosek
- 03:20 Mladý Svět: Miloš Pokorný
- 04:15 Narcos
- 05:10 Občanská sebeobrana Josefa Klímy: Spor o fotbal
- 05:35 Rozhovor S...: Jiří Adamec, cestovatel
- 06:00 O letadlech a létání: První afghánská pilotka Mi-17
- 06:25 Lipnožurnál
- 06:40 Petrovický zpravodaj
- 06:50 Valašský zpravodaj
- 07:00 Magazín z Valašska: Vsetínsko
- 07:20 Magazín z Valašska: Valmez
- 07:35 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:50 Narcos
- 23:45 Dobrý večer s A11: repríza
- 00:25 Tým SEAL V (8)
- 01:15 Ztracený svět (13)
- 02:00 Ztracený svět (14)
- 02:45 Společnost Adventure (9)
- 03:30 Společnost Adventure (10)
- 04:15 Tým SEAL V (5)
- 04:55 Tým SEAL V (6)
- 06:10 Totalcar VII (4)
- 06:45 Námořní vyšetřovací služba XVI (23)
- 07:35 Xena (23)
- 08:30 Profil zločinu VII (4)
- 09:50 Profil zločinu VII (5)
- 11:00 Hvězdná brána: Atlantida II (11)
- 11:55 A-Team III (5)
- 12:55 Námořní vyšetřovací služba XVI (23)
- 13:50 Xena (23)
- 14:45 Profil zločinu VII (6)
- 15:55 Profil zločinu VII (7)
- 17:05 A-Team III (6)
- 20:00 Xena (24)
- 21:00 Macgyver V (9)
- 21:50 Macgyver V (10)
- 00:50 Ztracený svět III (10)
- 01:45 Lovci pokladů III (3)
- 02:30 Lovci pokladů III (4)
- 03:15 Totalcar V (8)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (8)
- 10:00 Ztracený svět III (9)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Ztracený svět III (9)
- 13:55 A-Team III (11)
- 15:00 Lovci pokladů III (5)
- 16:00 Lovci pokladů III (6)
- 17:00 Ztracený svět III (10)
- 17:55 Ztracený svět III (11)
- 18:55 Xena III (9)
- 19:50 A-Team III (12)
- 20:55 Ztracený svět III (11)
- 21:50 Lovci pokladů III (5)
- 22:50 Lovci pokladů III (6)
- 23:50 Xena III (9)
- 01:20 Brousko III (100)
- 02:20 Brousko III (101)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 03:25 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (39)
- 12:25 Teleshop (1)
- 12:40 Domek na prérii VI (12)
- 13:40 Ranč Heartland III (6)
- 14:35 Ranč Heartland III (7)
- 15:35 Brousko III (102)
- 16:45 Dcery duchem (40)
- 17:55 Domek na prérii VI (13)
- 18:55 Ranč Heartland III (8)
- 19:55 Domek na prérii VI (13)
- 20:55 Ranč Heartland III (9)
- 21:55 Ranč Heartland III (8)
- 22:50 Ranč Heartland III (9)
- 23:50 Dcery duchem (40)
- 01:20 Zdaleka
- 03:00 Schneider vs. Bax
- 11:05 Bodybuilder
- 12:55 Frankofonie
- 14:30 Cena slávy
- 16:30 Krev mé krve
- 20:10 Sladký útěk
- 22:00 Teddy
- 23:35 Nikdys nebyl
- 01:10 Lily Lane
- 02:50 Sangailino léto
- 09:10 Jaký otec, takový syn
- 11:15 438 dní
- 15:50 Kafarnaum
- 18:05 Ptáci a lidé
- 20:15 Tady Byla Britt-Marie
- 22:00 Dealer III
- 23:50 Láska bez hranic
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Cesta za pokladem
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Sníček (12)
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:45 Bílý tesák (Svět)
- 06:50 Staré pověsti české (20)
- 07:00 Broučci (Velká rodina)
- 07:15 Mach a Šebestová (Vzorné chování)
- 07:25 Já Baryk (6)
- 07:30 Tisíc a jedna noc (Aladinova kouzelná lampa)
- 07:55 Žofka a její dobrodružství (4)
- 10:05 Staré pověsti české (21)
- 10:15 Příběhy kocoura Modroočka (Já a můj dvojnožec)
- 10:25 Mach a Šebestová
- 10:40 Já Baryk (7)
- 10:50 Tisíc a jedna noc (Čarovné schody)
- 11:00 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka zachránila pana Levharta)
- 11:20 Brundibáři (Aby bylo jasno)
- 11:25 O Dorotce (Dorotka a papoušek)
- 11:35 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a mistr Jehlička)
- 12:00 Jan Hus
- 14:00 Dítě
- 15:10 Věčný romantik režisér Jiří Hanibal
- 15:40 Kinosál
- 16:00 Umlčené rty
- 17:40 Kinosál
- 18:00 Karamazovi
- 20:00 Konec starých časů
- 21:40 Restaurant
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Čest a sláva
- 23:30 Teleshopping
- 00:00 Semena zmaru
- 01:25 Byzantium: Upíří příběh
- 03:20 Umělá inteligence
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 00:05 Před Slávou a Korunou (Camilla před Charlesem)
- 00:50 Blitzkrieg
- 01:45 Dešifrované záhady II (Kletba strašidelného domu)
- 02:30 Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných (Záhadné zmizení bitcoinového milionáře)
- 03:10 Jack Rozparovač - Konečný příběh (1)
- 03:55 Když se měnil svět (Tchien-an-men a Pekingské jaro)
- 14:25 Teleshopping
- 15:30 Kissinger
- 17:40 Vietnamská džungle smrti
- 18:55 Dějiny podsvětí (Miami)
- 20:00 8:15 Hirošima
- 21:05 Kudy kráčela smrt (Deník Otto Wolfa)
- 21:25 Ztracená hrobka Nefertiti
- 01:30 Můj otec je šílenec
- 03:15 Grimsby
- 04:30 Extralarge 2: Dělovka
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten - Greatest Action Heroes
- 06:15 Close Up III (7)
- 06:45 Druhý muž
- 08:20 Perfektní romance
- 10:00 Království bílé čarodějnice
- 11:45 Malý indián ve městě
- 13:25 Spartakus (1)
- 14:55 Spartakus (2)
- 16:30 Zelňačka
- 18:15 Ve jménu krále
- 22:00 Noc v Roxbury
- 23:20 Příběhy živých mrtvých (1)
- 00:55 Resident Evil: Zánik
- 02:20 Jezero
- 04:00 Maximální riziko
- 05:30 Hollywood’s Best Film Directors II (2)
- 06:00 Close Up III (2)
- 06:30 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Villains
- 06:40 Zoom In - The Croods: A New Age
- 06:55 Paní Bovaryová
- 09:45 Láska a jiné závislosti
- 11:40 Sloužit Sáře
- 13:20 Kleopatra (1)
- 14:55 Kleopatra (2)
- 16:35 Pravá a levá ruka ďábla
- 18:30 Nevěsta na útěku
- 20:25 Síly temna
- 22:00 Zločinec
- 23:45 Vlak do Pusanu
- 00:20 Červený trpaslík VIII (2)
- 00:55 Tiché místo
- 02:55 Comedy Club II (9)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas III (17)
- 20:00 Moonlight
- 22:30 Comedy Club II (10)
- 23:00 Comedy Club II (11)
- 23:30 Červený trpaslík VIII (2)
- 00:00 Bucket List (Itoshima)
- 00:30 Great World Hotels (One And Only The Palm)
- 01:00 Xplore Oman (FINS)
- 01:30 Backpack (Jaisalmer, India)
- 02:00 10 Days South Africa (Durban)
- 02:30 World Spas (Evason Mai'n, Jordan)
- 03:00 City Breaks (Budapest 2)
- 03:30 Foodicted (Brussels 2)
- 04:00 Bucket List (Ohana)
- 04:30 Backpack (Baku, Azerbaijan)
- 05:00 10 Days South Africa (Kruger National Park)
- 05:30 World Spas (Sarovar Premier, Kerala)
- 06:00 City Breaks (Manchester)
- 06:30 Foodicted (Bangkok 1)
- 07:00 Bucket List (Qura)
- 07:30 City Breaks (Manchester)
- 08:00 Glimpses (Spiti)
- 09:00 World Heritage (Pattadakal and Konark)
- 09:30 Foodicted (Bangkok 2)
- 18:00 Xplore Oman (FINS)
- 18:30 Foodicted (Siem Reap 2)
- 19:00 Bucket List (Itoshima)
- 19:30 Backpack (Jaisalmer, India)
- 20:00 Xplore India (Chhattisgarh 3)
- 20:30 Foodicted (Brussels 1)
- 21:00 Bucket List (Gyokuro Tea)
- 21:30 10 Days South Africa (Cape Town)
- 10:30 Kořeny (Duté srdce)
- 11:20 Živé pláže (Mexiko)
- 16:45 Kořeny (Duté srdce)
- 17:40 Živé pláže (Mexiko)
- 04:23 Královny říše zvířat (Maličké královny džungle)
- 05:11 Obří žraloci
- 06:00 Skvělá farma doktora Pola (Stoletá stodola)
- 06:21 Skvělá farma doktora Pola (Nápad jak stodola)
- 06:42 Jedinečná zvířata - výběr (Lvi a strašci)
- 07:04 Jedinečná zvířata - výběr (Prasata a psi)
- 07:26 Největší zabijáci Afriky VII (Mokřady)
- 00:00 Zoltan, vlčí muž (4)
- 00:45 Lidé z aljašských lesů III (29)
- 01:30 No nazdar! Irwinovi zasahují II (11)
- 02:15 Projekt Kojota Petersona (Noc gekonů)
- 02:38 Projekt Kojota Petersona (Mimozemšťané z divočiny)
- 03:00 Veterinární policie Filadelfie XII (Pomocné ruce)
- 03:45 Záchrana statku III (Smrtelná past v Idahu)
- 22:00 Lidé z aljašských lesů IV (1)
- 23:00 Invaze obřích krokodýlů
- 00:25 Zvláštní a záhadné VI (4)
- 01:10 Filmy a realita IV (3)
- 01:55 Pompeje: dny zkázy
- 02:40 Život v Osvětimi - jeden den
- 03:35 Záhady světových válek (3)
- 16:05 Rok 2022 z vesmíru
- 17:25 Pohledy do historie (19)
- 17:30 Vzpomínky na dávná řemesla (1)
- 20:05 Zvláštní a záhadné VI (5)
- 21:00 Jednoho dne… (1)
- 00:20 Královna čokolády III (8)
- 00:45 Luca vaří italsky II (Prosecco)
- 01:10 David Rocco - Chutě domova (Nedělní oběd)
- 01:35 Markéta na trhu (4)
- 02:00 Programové tipy
- 06:00 Mistrovské pečení VII (Těsto)
- 07:15 Čokoládový ráj (6)
- 07:45 Zákusky Almy Obreganové II (2)
- 16:10 Prostě maso (12)
- 16:40 Markéta na trhu (5)
- 17:10 Justininy francouzské delikatesy (7)
- 17:35 Zachradní kuchyně (9)
- 20:00 Mistrovské pečení VII (Zákusky)
- 21:15 Čokoládový ráj (7)
- 21:45 Zákusky Almy Obreganové II (3)
- 14:00 Hraniční kontrola: Evropa (11)
- 14:30 Hraniční kontrola: Evropa (12)
- 15:00 Bitvy o zavazadla (7)
- 15:30 Bitvy o zavazadla (8)
- 00:00 Oprava domů v rodném městě II (Most k budoucnosti)
- 01:00 Život v Mexiku (Fit bydlení v Playa Del Carmen)
- 01:30 Život v Mexiku (Rodina z Kansasu se stěhuje na Cozumel)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XII (8)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XII (Od hadrů k bohatství)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVII (Hledání výhodné koupě v Biloxi)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLIX (Nová práce a nové bydlení v Dallasu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CXLIX (Staré proti novému v Greenville)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? VI (Falešný začátek)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? VI (Zářící potenciál)
- 05:30 Mistři bazénů IV (Nesmí nic chybět)
- 06:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XVI (Počty v Richmondu)
- 06:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XVI (Rozjet to na texaských pláních)
- 07:00 Nápadité proměny: Záchrana domku u jezera (Staré části jsou nejlepší)
- 00:40 Kuchyně 16: Vařit chytře (13)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 7: No ne, jarní králíčci a kuřátka! (3)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 27: Hurá na bůček! (3)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 27: Dip ty, dip já, dip my (4)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Sendviče a koření (14)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Obměny tradičních jídel (15)
- 03:40 Velká soutěž pojízdných restaurací 16: Připravit, Jet, teď (5)
- 04:25 Velká soutěž pojízdných restaurací 16: Rodinné recepty (6)
- 05:10 Velká soutěž pojízdných restaurací 16: Noční rallye (7)
- 06:00 Kuchyně 20: Protiklady se přitahují (1)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Černá a bílá (14)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 7: Jarní romance (4)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 27: Co sis nadrobil, to si sněz (5)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Velká potopa)
- 01:25 Válka skladů IV (Moje kobka)
- 01:45 Válka skladů IV (Jen moje kobka)
- 02:10 Válka skladů XV (Ať žije královna Brandi: vládkyně Západní Coviny)
- 02:35 Mistři aukcí V (Stroje a zbrojnice)
- 03:00 Mistři aukcí V (Nepotopitelný Ton)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Schody do zástavy)
- 03:45 Hvězdy zastavárny XXIV (Zastavárensus Rex)
- 00:00 Vista Point (Kanárske ostrovy)
- 00:27 Global Treasures (Hallstatt)
- 00:38 Planet Terra (Púšť Gobi)
- 00:43 Nature Wonders (Národní park Simienské hory)
- 00:54 Planet Terra (Řezno - Regensburg)
- 01:00 On Tour (Volání divočiny)
- 01:29 Doc Time (Katok)
- 01:55 Planet Terra (Tren A Las Nubes)
- 02:00 7 Days (Slovinsko)
- 02:53 Planet Terra (Bagan)
- 03:00 Vista Point (Kapské Mesto)
- 03:27 Global Treasures (Ostrihom)
- 03:38 Planet Terra (Ganden Gonba)
- 03:43 Nature Wonders (Jazero Malawi)
- 03:54 Planet Terra (Bergen)
- 04:00 On Tour (Tatry z vlaku)
- 04:27 Vista Point (Ammán)
- 04:54 Planet Terra (Hamedan)
- 05:00 Cosmos Global (Nanuk)
- 05:53 Planet Terra (Cesta na horu Pilatus)
- 06:00 Terra Mystica (Národní park Bryce Canyon)
- 06:28 Global Treasures (Hachbat)
- 06:39 Footsteps (Výhledy na Semmering)
- 06:50 Global Treasures (Matsue)
- 07:00 Vista Point (Granada)
- 07:27 On Tour (Laponsko)
- 07:54 Planet Terra (Golden Temple)
- 08:00 Vista Point (Estónsko)
- 08:27 Vista Point (Sicílie)
- 08:54 Planet Terra (Bogor)
- 09:00 Nature Wonders (Jezero Bogoria)
- 09:11 Global Treasures (Šibenik)
- 09:22 Vista Point (New Orleans)
- 09:50 Global Treasures (Ouro Preto)
- 10:00 Vista Point (Sikkim)
- 10:27 Global Treasures (Kostel a klášter sv. Františka)
- 10:38 Planet Terra (Brescia)
- 10:43 Global Treasures (Kremeľ)
- 10:54 Planet Terra (Vaduz)
- 11:00 Vista Point (Macau)
- 11:27 On Tour (Africké safary balónom)
- 11:54 Planet Terra (Valldemossa)
- 12:00 Vista Point (Petrohrad)
- 12:27 On Tour (Electricos De Lisboa)
- 12:54 Planet Terra (Lindos)
- 13:00 Global Treasures (Hofburg)
- 13:12 Extravaganza (Burdž al-Arab)
- 13:39 Nature Wonders (Akakus)
- 13:50 Global Treasures (Litomyšl)
- 18:00 Vista Point (Cinque Terre)
- 18:27 Global Treasures (Darjeeling Himalayan Railway)
- 18:38 Planet Terra (Trenčín)
- 18:43 Nature Wonders (Údolí smrti)
- 18:54 Planet Terra (Tana Hayik)
- 19:00 Vista Point (Brunej)
- 19:27 Regio (Thunské jezero)
- 19:38 Planet Terra (Vientiane)
- 19:43 Global Treasures (Modrá mešita - Mešita sultána Ahmeda)
- 19:54 Planet Terra (Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy)
- 22:00 7 Days (Jižní Korea)
- 22:53 Planet Terra (Varšavské staré město)
- 23:00 On Tour (Vodný raj)
- 23:29 Vista Point (Kalifornský záliv)
- 23:55 Planet Terra (Anuradhapura)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Skoky do vody
- 01:00 Judo
- 02:00 Cyklistika
- 03:00 Cyklistika
- 04:00 Triatlon
- 05:30 Skoky do vody
- 06:30 Cyklistika
- 08:30 Skoky do vody
- 09:30 Judo
- 10:30 Cyklistika
- 11:30 Skoky do vody
- 12:30 Esports
- 13:00 Cyklistika
- 14:30 Cyklistika
- 18:00 Skoky do vody
- 19:00 Judo
- 20:00 Triatlon
- 21:00 Plochá dráha
- 22:00 Cyklistika
- 00:00 Cyklistika
- 02:00 Skoky do vody
- 03:00 Judo
- 04:00 Cyklistika
- 06:30 Motokros
- 07:00 Motokros
- 07:30 Skoky do vody
- 08:30 Cyklistika
- 10:00 Triatlon
- 11:30 Cyklistika
- 13:00 Skoky do vody
- 18:00 Motokros
- 19:30 Cyklistika
- 01:00 Házena, Dare to Rise - Ludovic Fabregas
- 01:15 Superenduro, sestřih, Francie
- 01:45 Tenis
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Poker
- 14:00 MVP
- 14:45 Fotbal: Lecce Atalanta
- 16:45 Fotbal: Juventus - Como
- 23:00 Fotbal: Serie A
- 00:45 Poker
- 01:45 Poker
- 02:45 Poker
- 03:45 Fotbal: Hellas Verona - Neapol
- 06:00 Televizní nákupy
- 08:00 Házená
- 09:45 Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen
- 12:00 Házená
- 13:45 Zlaté okamžiky
- 14:00 Házená
- 15:45 Tenis, WTA 250, sestřih, Palermo
- 16:15 MVP
- 17:00 Házená: Veszprém - Dukla Praha
- 18:45 Fotbal: Janov - Inter
- 21:00 Fotbal: Serie A
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 18:00 Topspeed
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Piok Cars
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:00 Motoring
- 21:30 Topspeed
- 22:00 Martin z Martina
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Piok Cars
- 23:30 Martin z Martina
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 Amazonka Truck
- 19:30 Autožurnál
- 20:00 Za rybami světových moří
- 20:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 21:15 Martin z Martina
- 22:00 EFC
- 00:15 Test automobilu: Renault Mégane E-Tech (43)
- 00:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (44)
- 00:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (45)
- 01:10 Test automobilu: Audi A4 40 TDI (46)
- 01:15 Přednost v jízdě: Ford Explorer (47)
- 01:30 Sedm nejrychlejších (48)
- 01:45 Garáž 21 (49)
- 02:10 Zprávy (50)
- 02:15 Poklady v garáži (51)
- 02:45 Poklady v garáži (52)
- 03:15 Zpětný chod: Lamborghini Countach & Murcielago (53)
- 03:30 Praví chlapi a jejich bouráky (54)
- 03:45 Rychlé kolo: BMW M6 Coupé (55)
- 10:10 Test automobilu: Audi A4 40 TDI (11)
- 10:15 Přednost v jízdě: Ford Explorer (12)
- 10:30 Zprávy (13)
- 10:35 Sedm nejrychlejších (14)
- 10:50 Garáž 21 (15)
- 11:15 Poklady v garáži (16)
- 11:45 Poklady v garáži (17)
- 14:15 Blochovy rozbory (23)
- 15:00 Přednost v jízdě: Wey Coffee 01 (24)
- 15:15 Hraniční jízda podél poledníku (25)
- 15:45 Autokvartet (26)
- 00:00 TopMix (Rybářská dobrodružství - Kapři západního kanálu Balatonu)
- 00:30 Kolem řeky Kriš s Reviczkym (3)
- 01:00 MTC Baits (Naladěni na záběr)
- 01:30 IX. Hethland Cup
- 02:00 Balázs Hajba (Poprvé pod africkým nebem 1.díl)
- 02:30 Balázs Hajba (Poprvé pod africkým nebem 2.díl)
- 03:00 Balázs Hajba (Poprvé pod africkým nebem 3.díl)
- 03:30 Kapří divadlo (Lotyšsko 2024 - Kvalifikace)
- 04:00 Souboj (Lov s matchovým prutem 1.díl)
- 04:30 Souboj (Lov s matchovým prutem 2.díl)
- 05:00 Střelecká škola (Procvičování s kulovou zbraní)
- 05:30 Péter Pál Halmi (Na stopě maďarského jelena na Novém Zélandu 1.díl)
- 06:00 Péter Pál Halmi (Na stopě maďarského jelena na Novém Zélandu 2.díl)
- 06:30 Feedermánie (Amuři na boilies)
- 07:00 IX. Hethland Cup
- 07:30 Rybolov pod lupou (Lov kaprů s rozpustným boiliesem)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 1Charted
- 15:00 Radio Top 30
- 17:00 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 1Charted
- 15:00 Radio Top 30
- 17:00 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 TRUESCHOOL
- 12:00 WORKIN’
- 19:00 CZ&SK
- 20:00 GRIME TIME
- 21:00 O BLACK LIST
- 22:00 REWIND! 5. ELEMENT
- 23:00 CHILLIN’
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (59)
- 06:20 Ostře sledovaný vlak (155)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (125)
- 08:20 Nespoutaný anděl (126)
- 09:20 Barvy lásky (7)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Námořní hlídka (7)
- 15:55 Wolffův revír (109)
- 16:55 Stefanie (105)
- 17:55 Stefanie (106)
- 18:55 Nespoutaný anděl (127)
- 19:55 Nespoutaný anděl (128)
- 20:55 Wolffův revír (110)
- 21:55 Námořní hlídka (8)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 ROCK SPECIÁL
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 ROCKSPECIÁL
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 METALMANIA
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:00 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Replay 90’
- 22:00 Retro love
- 00:00 Shakira
- 01:33 Beck
- 02:25 City and Colour
- 02:44 Various Artists
- 03:00 The Moody Blues
- 04:55 Of Monsters and Men
- 05:53 Various Artists
- 06:03 Toto
- 07:57 The Offspring
- 09:02 Justin Bieber
- 10:43 Enrique Iglesias
- 11:43 Jake Bugg
- 12:01 The Moody Blues
- 13:56 Of Monsters and Men
- 14:54 Various Artists
- 15:02 Usher
- 16:23 Fall Out Boy
- 17:31 Eminem
- 17:53 Gwen Stefani
- 19:38 Rodrigo y Gabriela
- 20:26 lovelytheband
- 20:47 Various Artists
- 21:00 Kanye West
- 21:22 Jessie J
- 21:44 Jessie J
- 23:12 ABBA
- 00:20 Geordie Shore XVIII (7)
- 01:05 K popukání XXVIII (11)
- 01:30 K popukání XXVIII (12)
- 01:55 K popukání XXVIII (13)
- 02:15 K popukání XXVIII (14)
- 02:40 K popukání XXVIII (15)
- 03:00 K popukání XXVIII (16)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 14:40 K popukání XXV (26)
- 15:05 K popukání XXXIII (30)
- 15:30 Ideální pár - Británie (1)
- 20:30 Ridiculousness XXXVIII (17)
- 20:55 K popukání XXXV (29)
- 21:15 K popukání XXXV (33)
- 21:40 K popukání XXXV (36)
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 13:00 Worldwide Hits!
- 20:00 Fresh Out
- 21:00 Coldplay: The Hits
- 22:00 MTV Top 20
- 05:00 Crazy In Love!
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Rap & R’n’B Jamz
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 We Belong Together! Classic...
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 FOLK KLUB
- 23:00 PREMIUM PÁRTY
- 00:15 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 HRAJEME SI COUNTRY
- 08:25 HUDEBNÍ POZDRAVY
- 08:50 CHVILKA S...
- 09:15 ŠLÁGR STUDIO
- 10:50 DECHOVKA, TO JE NAŠE...
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:35 ZÁDÁNO PRO HARMONIKU
- 14:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 15:05 KDYŽ SE ŘEKNE
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:30 EVERGREENY
- 18:00 HISTORKY Z RUKÁVU
- 20:20 PESNIČKY Z KASÍNA - GALA
- 22:15 NEJPRODÁVANĚJŠÍ TITULY
- 22:45 HVĚZDNÉ ŠLÁGROVÁNÍ
- 23:40 DOBROU NOC S LEGENDOU
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:20 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 COUNTRY
- 09:00 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 09:30 TO NEJ...
- 09:55 ŠLÁGR MARKET
- 11:00 POP ZÁBAVA
- 11:35 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 12:20 ŠLÁGR SILVESTRY
- 13:05 ŠLÁGR MARKET
- 14:15 HARMONIKY
- 14:55 DECHOVKA
- 15:30 LEGENDA NA ŠLÁGRU
- 15:55 HARMONIKY
- 16:30 EVERGREENY
- 17:10 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 17:40 COUNTRY
- 18:10 ZÁBAVA
- 18:40 ŠLÁGR MARKET
- 19:50 NEJVĚTŠÍ ŠLÁGR PECKY
- 20:25 POP ZÁBAVA
- 20:55 ČAS NA DECHOVKU
- 21:55 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět III (Podvodník)
- 00:20 Gumballův úžasný svět III (Díra)
- 00:30 Gumballův úžasný svět III (Šéf)
- 00:45 Gumballův úžasný svět III (Hmat)
- 00:55 Gumballův úžasný svět III (Zákon)
- 01:10 Gumballův úžasný svět III (Alergie)
- 01:14 Lamput III (Lamput a slon)
- 01:25 Gumballův úžasný svět V (Seznam)
- 01:35 Gumballův úžasný svět V (Dohoda)
- 01:50 Gumballův úžasný svět V (Fronta)
- 02:00 Gumballův úžasný svět V (Zpěv)
- 02:10 Gumballův úžasný svět V (Maňásci)
- 02:20 Gumballův úžasný svět VI (Naivka)
- 02:35 Gumballův úžasný svět VI (Klec)
- 02:45 Gumballův úžasný svět VI (Sok)
- 02:55 Gumballův úžasný svět VI (Jediný)
- 03:05 Gumballův úžasný svět VI (Lenošení)
- 03:15 Gumballův úžasný svět VI (Otec)
- 03:25 Gumballův úžasný svět VI (Děs)
- 03:35 Gumballův úžasný svět VI (Soused)
- 03:50 Gumballův úžasný svět VI (Dohoda)
- 04:00 Gumballův úžasný svět VI (Víra)
- 04:10 Gumballův úžasný svět VI (Kandidát)
- 04:20 Gumballův úžasný svět VI (Kdokoli)
- 04:30 Gumballův úžasný svět VI (Párovačka)
- 04:40 Gumballův úžasný svět VI (Mozek)
- 04:50 Gumballův úžasný svět VI (Puch)
- 05:05 Gumballův úžasný svět VI (Vědomosti)
- 05:15 Gumballův úžasný svět VI (Rodiče)
- 05:25 Gumballův úžasný svět VI (Zakladatel)
- 05:35 Gumballův úžasný svět VI (Školení)
- 05:45 Gumballův úžasný svět VI (Inteligence)
- 06:00 Craig od potoka III (Carter Napodobitel)
- 06:10 Craig od potoka III (Bratr stavitel)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! VI (Veno Neno)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! VI (Zimdings)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VI (Nepouštěj to!)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VI (Hagbís)
- 07:20 Bakugan
- 07:30 Bakugan
- 07:45 Mezi námi medvíďaty II (Pollyina nová posádka)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty II (Návštěva u Lesorožky)
- 08:15 Mladí Titáni do toho! VII (Kouzelná zaoceánská plavba)
- 08:25 Mladí Titáni do toho! VII (Jam)
- 08:35 Mladí Titáni do toho! VII (Polyethylen a Tereftalát)
- 08:50 Mladí Titáni do toho! VII (Batmanův narozeninový dárek)
- 09:00 Mladí Titáni do toho! VII (Loktíci)
- 09:15 Mladí Titáni do toho! VII (O čem chlapec přemýšlí)
- 09:25 Mladí Titáni do toho! VII (Pepo, dýňový muž)
- 09:35 Mladí Titáni do toho! VII (Přípravy na soudný den)
- 09:50 Mladí Titáni do toho! VII (Díkuvzdání u Dům Patrol, první část)
- 10:00 Mladí Titáni do toho! VII (Díkuvzdání u Dům Patrol, druhá část)
- 10:15 Mladí Titáni do toho! VII (Tlusté kočky)
- 10:25 Mladí Titáni do toho! VII (Sváteční příběh)
- 10:45 Mladí Titáni do toho! VII (Snídaně)
- 10:55 Mladí Titáni do toho! VII (Glunkakakakah)
- 11:10 Mladí Titáni do toho! VII (Kapitán Bourák)
- 11:20 Mladí Titáni do toho! VII (Manipulátor)
- 11:35 Mladí Titáni do toho! VII (Kdo to udělal?)
- 11:45 Mladí Titáni do toho! VII (Normy a postupy)
- 11:55 Mladí Titáni do toho! VII (Říz)
- 12:10 Mladí Titáni do toho! VII (Sladká pomsta)
- 12:20 Mladí Titáni do toho! VII (Břišní matematika)
- 12:30 Mladí Titáni do toho! VII (Bezplatná výhoda)
- 12:45 Mladí Titáni do toho! VII (Hledá se Aquaman)
- 12:55 Mladí Titáni do toho! VII (Dokonalá show)
- 13:15 Mladí Titáni do toho! VII (Lepkavá situace)
- 13:25 Mladí Titáni do toho! VII (Do toho!)
- 13:40 Craig od potoka (J.P. mimozemšťan)
- 13:50 Craig od potoka (Výprava za večeří)
- 14:05 Craig od potoka (Jessica na výpravě)
- 14:15 Craig od potoka (Večeře u potoka)
- 14:30 Totální Dramarama II (Zacházej se mnou v rukavičkách)
- 14:40 Totální Dramarama II (Podívej se zombie na zoubek)
- 14:55 Totální Dramarama II (Lžosaurus se sek)
- 15:05 Totální Dramarama II (Extrémní vejcopád)
- 15:10 Lamput IV (Doktorský gang)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! VII (Kdo to udělal?)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! VII (Normy a postupy)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! VII (Říz)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! VII (Sladká pomsta)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Malý mořský méďa)
- 16:30 Mezi námi medvíďaty (Masný Dům)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Strašidelný dům)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Rozmazlená fanynka)
- 17:05 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a syčící labuť)
- 17:15 Pan Magoo (Vesmírný křeček)
- 17:20 Pan Magoo (Doktor Magoo)
- 17:30 Pan Magoo (Prsty v písku)
- 17:45 Craig od potoka II (Honba za fretkou)
- 17:55 Craig od potoka II (Most do minulosti)
- 18:05 Craig od potoka II (Časová kapsle)
- 18:20 Craig od potoka II (Za peřejemi)
- 18:30 Craig od potoka II (Zaklínání)
- 18:45 Ben 10 II (Dvojitý Hex)
- 18:55 Ben 10 II (Souboj na lasery)
- 19:05 Ben 10 II (Ben v časové smyčce)
- 19:25 Totální Dramarama III (Hrátky s Buddym)
- 19:35 Totální Dramarama III (Lepivá odplata)
- 19:45 Lamput IV (Kmen)
- 19:55 Mladí Titáni do toho! II
- 20:05 Mladí Titáni do toho! II
- 20:15 Mladí Titáni do toho! II
- 20:35 Bakugan
- 20:45 Bakugan
- 21:00 Gumballův úžasný svět III (Matky)
- 21:10 Gumballův úžasný svět III (Heslo)
- 21:25 Gumballův úžasný svět III (Prokrastinátoři)
- 21:35 Gumballův úžasný svět III (Skořápka)
- 21:55 Gumballův úžasný svět III (Zrcadlo)
- 22:05 Gumballův úžasný svět III (Břemeno)
- 22:20 Gumballův úžasný svět III (Bráchové)
- 22:30 Gumballův úžasný svět III (Chlap)
- 22:45 Gumballův úžasný svět III (Pizza)
- 23:00 Gumballův úžasný svět III (Lež)
- 23:15 Gumballův úžasný svět III (Motýl)
- 23:25 Gumballův úžasný svět III (Otázka)
- 23:40 Gumballův úžasný svět III (Vědma)
- 23:50 Gumballův úžasný svět III (Bezpečnost)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings (Augmented Bear)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings (Lemmings Under Pressure)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings (Lemmings in Space)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings (Sniffer Sniffler Raccoon)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings (Transformational Bear)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings (Shaken-Up Bear)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings (Piňata Party)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (Work Like a Charm)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (Star Helpers)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (The Rollinator)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (The Art of Friendship)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Buzz In)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Snow Cap)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Tweety-Go-Round)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Stories)
- 02:50 Batwheels (Harley Did It)
- 03:00 Batwheels (A Tale of Two Bibis)
- 03:15 Batwheels (Wheel Side Story)
- 03:25 Batwheels (Bam's Clawful Mistake)
- 03:35 Batwheels (Buff in a China Shop)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings III (Bookfair)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings III (Unpractical Cabin)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings III (The Bear, The Frog and the Mosquito)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings III (Musical Battle)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings III (Day and Night)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings III (Tilted Lemings)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings III (Recreational Botany)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings III (Generational Conflict)
- 04:50 Tom and Jerry (What Goes Around Comes Around)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz (Brain Power of Love)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz (Jinxed)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz (Rise of the Nome King)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz (One-Winged Wally)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz (Wand-erful)
- 06:00 Grizzy and The Lemmings II (Slam Dunk Lemmings)
- 06:05 Grizzy and The Lemmings II (Uncouth Bear)
- 06:10 Grizzy and The Lemmings II (Passing Through Walls)
- 06:25 Grizzy and The Lemmings II (Eagle Spirit)
- 06:30 Grizzy and The Lemmings II (Rock'N'Lemming)
- 06:40 Grizzy and The Lemmings II (Hulking Lemmings)
- 06:45 Grizzy and The Lemmings II (Ancestral Bear)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings IV (Desired Orientation)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings IV (24-Carat Chocolate)
- 07:10 Grizzy and The Lemmings III (The Bear, The Frog and the Mosquito)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings II (Hocus Pocus Lemmingus)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings III (Lemming Fortune)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings III (Tough Medicine)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings III (Domestic Shaolin)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings III (Peaceable Enemies)
- 08:05 Grizzy and The Lemmings III (The Legend Of The Lemmings)
- 08:15 Grizzy and The Lemmings III (Dragons & Bears)
- 08:30 Grizzy and The Lemmings III (Bamboo Warfare)
- 08:35 Grizzy and The Lemmings III (Bear In The Clouds)
- 08:40 Grizzy and The Lemmings III (Umbrella Tactics)
- 08:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Red Light, Green Light)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series II (Wedding Day)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Phone)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series II (Hotel Bean)
- 09:35 Mr Bean: The Animated Series II (Jurassic Bean)
- 09:45 Thomas & Friends - Shorts XXV (Confetti Car Kerfuffle)
- 10:00 Lucas the Spider (Too Hot to Handle)
- 10:05 Lucas the Spider (The Big Squeak)
- 10:10 Lucas the Spider (Big Jumping Spider)
- 10:15 Lucas the Spider (Ghost Camp)
- 10:30 Lucas the Spider (Boo)
- 10:35 Lucas the Spider (Never Boop a Robot)
- 10:45 Lucas the Spider (Lonesome Lucas)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings IV (Desired Orientation)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings IV (24-Carat Chocolate)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings III (The Bear, The Frog and the Mosquito)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings III (Bookfair)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings (Polar Bear)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings (Bear Spread)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings (Cellular Bear)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Soup Up)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Squirreled Away)
- 12:25 The Tom and Jerry Show V (Rikki Tikki Tabby)
- 12:35 The Tom and Jerry Show V (Day of the Jackalope)
- 12:40 The Tom and Jerry Show V (Diamonds Are For Never)
- 12:55 The Tom and Jerry Show V (Camelot Cat)
- 13:00 The Tom and Jerry Show V (Big Pig)
- 13:10 The Tom and Jerry Show V (Millenium Mouse)
- 13:15 The Tom and Jerry Show V (Grumpelstiltskin)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series III (A Dog's Life)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series III (The Big Stink)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series III (Birthday Bother)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series III (Bed Bean)
- 14:20 Thomas & Friends - Shorts XXV (Diesel Seagull)
- 14:30 Lucas the Spider (I Can't See You)
- 14:35 Lucas the Spider (To Catch A Fly)
- 14:40 Lucas the Spider (Sliding)
- 14:55 Lucas the Spider (Spinning Webs)
- 15:00 Lucas the Spider (I'm Taking You In)
- 15:10 Lucas the Spider (Something Up There)
- 15:15 Lucas the Spider (Home Sweet Home)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (Stuck on You)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables II (A Whole Lot of Missing Things)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Beach Battle)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (Soup Up)
- 16:30 The Tom and Jerry Show (Top Cat)
- 16:35 The Tom and Jerry Show (Mummy Dearest)
- 16:55 The Tom and Jerry Show II (I Quit)
- 17:00 The Tom and Jerry Show II (You Can't Handle the Tooth)
- 17:10 The Tom and Jerry Show II (Pain for Sale)
- 17:15 The Tom and Jerry Show II (Return to Sender)
- 17:30 The Tom and Jerry Show (Domestic Kingdom)
- 17:40 The Tom and Jerry Show (Molecular Breakup)
- 18:00 Batwheels (Batcomputer for a Day)
- 18:10 Batwheels (Batty Race)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings IV (Desired Orientation)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings IV (24-Carat Chocolate)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings III (The Bear, The Frog and the Mosquito)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Beach)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings II (No See, No Do)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings II (Animal Pics)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings II (Bear Diet)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables II (Stuck on You)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables II (A Whole Lot of Missing Things)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series (No Parking)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series (Artful Bean)
- 20:30 Mr Bean: The Animated Series (The Fly)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series (Mime Games)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings II (Passing Through Walls)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings II (Eagle Spirit)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings II (Rock'N'Lemming)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings II (Hulking Lemmings)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings II (Ancestral Bear)
- 21:40 Grizzy and The Lemmings II (Hocus Pocus Lemmingus)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings III (Lemming Fortune)
- 22:00 Alice & Lewis (Memory Loss)
- 22:10 Alice & Lewis (The Mole and the Mirror)
- 22:25 Alice & Lewis (Vote for Alice!)
- 22:40 Alice & Lewis (Tonight’s the Night!)
- 22:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Books)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Catwalk)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Dim Sum)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Crane Game)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Speedy)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings (Bear Game)
- 00:15 Spongebob v Kalhotách (Culture Shock / F.U.N.)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Výlet na lodi)
- 01:00 Tajemství Hunterových IV (Vymyté mozky)
- 01:20 Tajemství Hunterových IV (Rozhodující utkání)
- 01:45 Victorious (Scéna s ptákem)
- 02:05 Victorious (Velký ping-pongový podfuk)
- 02:30 iCarly II (iSuper skříňka)
- 02:50 iCarly II (iPředávání cen)
- 03:10 Tajemství Hunterových (Aničiny narozeniny)
- 03:35 Tajemství Hunterových (Bludiště)
- 03:55 Nej a Nejnejka (ZVÍŘECÍ SRDCE / PŘÍŠERÁK A PŘÍŠERKA)
- 04:15 Nej a Nejnejka (Rocky kandidátka / Hotel s jednou hvězdičkou)
- 04:35 44 koček II (Záchrana vesmíru)
- 04:50 44 koček II (Winstonova protikočičí zeď)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (The Great Snack Off)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Záchranář / Strašák v akci)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Theo vs Simon / Strašák)
- 06:00 Šmoulové (Rytíř Šmoulelot / Zapomněnka)
- 06:25 Šmoulové (Šmoulovize)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Neuvěřitelná výprava / Moderátorapalooza)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Víc než sendvič / Holubí nepřítel číslo jedna)
- 07:50 Casagrandovi III (Strach / Rozzlobený bůh)
- 10:00 Spongebob v kalhotách X (Útěk z vězení / Ztráty a nálezy)
- 10:25 Spongebob v kalhotách XI (Gril je pryč / Noční směna)
- 10:55 Spongebob v kalhotách XI (Kreslená dimenze / Stěhování Bubliňáka)
- 11:25 Spongebob v kalhotách IX (Skrblík Krabs / Mazlíček pro Planktona)
- 11:55 Spongebob v kalhotách XI (Malí přítelíčkové / Slovo dané babičce)
- 14:10 Hlasiťákovi VI (Měnil, až vyměnil / Láska na první čuchnutí)
- 14:40 Hlasiťákovi VII (Pravěk na pochodu / Naskočit na nic)
- 15:00 Spongebob v kalhotách V (Přítel nebo nepřítel)
- 15:25 Spongebob v kalhotách XI (Důl na hořčici / Nákupní seznam)
- 15:50 Spongebob v kalhotách XI (Patrikovo svědomí / Šéfkuchař Bob)
- 22:00 Hlasiťákovi V (Oslepeni vědou / Marná sláva)
- 22:30 Hlasiťákovi V (Koblihák / Kouzlo nakonec)
- 22:55 Casagrandovi III (Stará pře / Kurz drsňáků)
- 23:25 Spongebob v kalhotách III (Supermořec a Ploutvokluk 4 / Sladké vězení)
- 23:55 Spongebob v kalhotách VIII (Sladkokyselá chobotnice / Umělec s očima)
- 00:20 Jelení Skvadra (Kapitán Ocelot / Letní soustředění)
- 00:45 Jelení Skvadra (Paprsek přitažlivosti / Neposedný balonek)
- 01:10 Tlapková patrola VIII (Tlapky zachraňují dvojitého Rubbla / Tlapky zachraňují klauna)
- 01:30 Tlapková patrola VIII (Tlapky zastavují Číču)
- 01:55 Tlapková patrola VIII (Tlapky zachraňují Knírek / Tlapky zachraňují Dům zábavy)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci VII (Blaze and The Monster Machines #715)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci VII (Blaze and The Monster Machines #716)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci VII (Blaze and The Monster Machines #717)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci VII (Blaze and The Monster Machines #718)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci VII (Blaze and The Monster Machines #719)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci VII (Blaze and The Monster Machines #720)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci VII (Blaze and The Monster Machines #721)
- 04:50 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Snowboardový Závod / Tlapky Zachraňují Podmořské Kuře)
- 05:15 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Pizzu / Tlapky Zachraňují Skye)
- 05:35 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Hvězdný Koncert / Tlapky Zachraňují Orlici)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci II (Smělík na Měsíc)
- 06:25 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují spáče / Tlapky zachraňují Chickalettino vejce)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví domeček na stromě / Parta staví krmítko pro slepice!)
- 07:15 DORA (Rytmus deštného pralesa)
- 07:30 DORA (Kouzelný ořech)
- 07:50 Velká show malého žraločátka II (Nedokonalé foto / Talentová show rybích přátel)
- 08:15 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Poslední pohádka a pak šup do hajan / Maličký hmyz)
- 08:45 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Barbazooův deníček / Skvělá novinářka)
- 09:10 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Soukromý klub / Zelené řasy)
- 09:40 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Jak Paddington potkal Luckyho / Paddington a den lásky)
- 10:05 Prasátko Peppa VI (Ovoce)
- 10:10 Prasátko Peppa VI (Tomův balonek)
- 10:15 Prasátko Peppa VI (Pirátský poklad)
- 10:20 Prasátko Peppa VI (Děda Králík a vesmír)
- 10:25 Prasátko Peppa VI (Peppa a cirkus)
- 10:35 Prasátko Peppa VI (Jezírko)
- 10:40 Prasátko Peppa VI (Kdysi dávno)
- 10:45 Prasátko Peppa VI (Zasněžené hory)
- 10:50 Prasátko Peppa (Blátivé kaluže)
- 10:55 Prasátko Peppa (Ztratil se pan Dinosaurus)
- 10:56 Velká show malého žraločátka (Legendární kořist / Den "Jo")
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví dinosauří muzeum / Parta staví rampu pro invalidní vozík)
- 11:50 Rubble a jeho parta (Parta staví vodní svět / Parta staví pokojík)
- 12:20 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Talentovou Soutěž / Tlapky Zachraňují Kukuřici)
- 12:45 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují vyhlídkový autobus / Tlapky zachraňují půlnoc v muzeu)
- 13:15 Tlapková Patrola X (Tlapky a kočky zachraňují Humcatdingermana / Tlapky zachraňují soutěž Turbotových)
- 13:45 Rubble a jeho parta (Parta staví popkornárnu / Tlapky likvidují kluzkou pohromu)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Tlapky staví autokino / Parta najde duhový poklad)
- 14:30 DORA (Chyťte Quickatooa)
- 14:50 DORA (Ztracený Lorito)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Paddington a domeček mezi stromy / Paddington a hon na strašidlo)
- 15:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Barbatelevize / Muzeum)
- 15:55 BARBAPAPA a jeho rodinka (Barbazoo neumí říct ne / Dvojník)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Jak si Paddington našel zálibu / Paddington a známka)
- 20:30 Tlapková patrola VIII (Tlapky zachraňují vylekané slony / Tlapky zachraňují jódlujícího kovboje)
- 20:55 Tlapková patrola VIII (Tlapky zachraňují Prachnádový Expres / Tlapky zachraňují ziplajnistky)
- 21:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Dokonalá večeře)
- 21:40 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Letní tabor část 1 a část 2)
- 22:10 Prasátko Peppa II (Hvězdy)
- 22:15 Prasátko Peppa III (Práce a zábava)
- 22:20 Prasátko Peppa III (Duha)
- 22:25 Prasátko Peppa III (Péťa kašle)
- 22:35 Tlapková patrola VIII (Tlapky zachraňují hledače pokladů / Tlapky zachraňují raketového Rydera)
- 22:55 Tlapková patrola VIII (Tlapky a Katie zastavují štěkající kočičí partičku / Tlapky zachraňují brýle)
- 23:25 Tlapková patrola VIII (Tlapky verusu neonový Humdinger / Tlapky zachraňují královský obraz)
- 23:55 Jelení Skvadra (Loly letecká show / Hrozivé podzemní kanály)
- 00:00 Kluk, holka atd. (81)
- 00:10 Kluk, holka atd. (82)
- 00:20 Škola Vikingů (1)
- 00:25 Ghostforce (5)
- 00:50 Ghostforce (6)
- 01:10 Tým Tiki (4)
- 01:35 Tým Tiki (5)
- 01:55 Tým Tiki (6)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (24)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (25)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (26)
- 03:25 Ghostforce (1)
- 03:45 Ghostforce (2)
- 04:05 Tým Tiki (21)
- 04:30 Tým Tiki (22)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (39)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (40)
- 05:35 Kluk, holka atd. (83)
- 05:45 Kluk, holka atd. (84)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (114)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (115)
- 06:55 Blue (128)
- 07:05 Blue (137)
- 07:10 Blue (138)
- 07:25 Blue (139)
- 07:30 Blue (131)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (30)
- 14:20 Příšerky v rachotě (12)
- 14:45 Příšerky v rachotě (13)
- 15:15 Blue (14)
- 15:20 Blue (15)
- 15:30 Blue (16)
- 15:40 Blue (17)
- 15:50 Blue (18)
- 15:55 Blue (19)
- 16:10 Kiff (21)
- 16:35 Kiff (22)
- 17:00 Kouzelná beruška a černý kocour (59)
- 17:25 Kouzelná beruška a černý kocour (60)
- 17:55 Greenovi ve velkoměstě (47)
- 18:25 Greenovi ve velkoměstě (48)
- 18:50 Greenovi ve velkoměstě (49)
- 19:20 Greenovi ve velkoměstě (50)
- 19:50 Blue (82)
- 19:55 Blue (83)
- 20:00 Blue (84)
- 20:10 Blue (85)
- 20:20 Blue (86)
- 20:30 Blue (87)
- 20:35 Blue (88)
- 20:50 Příšerky v rachotě (3)
- 21:15 Příšerky v rachotě (2)
- 21:45 Jessie (49)
- 22:15 Jessie (47)
- 22:40 U Raven Doma (86)
- 23:10 U Raven Doma (87)
- 23:40 Kluk, holka atd. (83)
- 23:50 Kluk, holka atd. (84)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (43)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (44)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (1)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (32)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (33)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (35)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (39)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (40)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (41)
- 04:00 Eureka! (1)
- 04:30 Eureka! (2)
- 05:00 Eureka! (3)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (55)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (56)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (57)
- 07:00 Bluey (115)
- 07:10 Bluey (116)
- 07:20 Bluey (117)
- 07:30 Bluey (118)
- 07:40 Bluey (119)
- 07:50 Bluey (120)
- 08:00 Bluey (121)
- 08:10 Bluey (122)
- 08:20 Bluey (123)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (52)
- 09:00 Mickey Mouse Clubhouse Road Rally
- 10:00 Firebuds (3)
- 10:30 Alice's Wonderland Bakery (10)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (37)
- 11:30 SuperKitties (23)
- 12:00 Pupstruction (3)
- 12:30 Bluey (132)
- 12:40 Bluey (133)
- 12:50 Bluey (134)
- 13:00 Bluey (135)
- 13:10 Bluey (136)
- 13:20 Bluey (137)
- 13:30 Firebuds (5)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (49)
- 14:30 The Lion Guard (11)
- 15:00 The Lion Guard (12)
- 15:30 SuperKitties (25)
- 16:00 Pupstruction (4)
- 16:30 Pupstruction (5)
- 17:00 Bluey (115)
- 17:10 Bluey (116)
- 17:20 Bluey (117)
- 17:30 Bluey (118)
- 17:40 Bluey (119)
- 17:50 Bluey (120)
- 18:00 SuperKitties (17)
- 18:30 Sofia The First (73)
- 19:00 Sofia The First (74)
- 19:30 Bluey (90)
- 19:40 Bluey (91)
- 19:50 Bluey (92)
- 20:00 Bluey (93)
- 20:10 Bluey (94)
- 20:20 Bluey (95)
- 20:30 SuperKitties (18)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (54)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (11)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (44)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (13)
- 23:00 PJ Masks (61)
- 23:25 PJ Masks (62)
- 23:50 PJ Masks (63)
- 00:13 Bořek stavitel (33)
- 00:23 Bořek stavitel (34)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (23)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (24)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (25)
- 01:12 Inui (43)
- 01:20 Hurá za hádankou (1)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (24)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (25)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (3)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (29)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (30)
- 02:55 Chuck a přátelé (24)
- 03:07 Chuggington (22)
- 03:17 Chuggington (23)
- 03:29 Angelína balerína (11)
- 03:42 Angelína balerína (12)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (1)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (2)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (37)
- 04:38 Bořek stavitel (40)
- 04:48 Bořek stavitel (41)
- 05:01 Hurá za hádankou (7)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (33)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (34)
- 05:49 Požárník Sam (6)
- 06:00 Trojčata (51)
- 06:07 Trojčata (52)
- 06:14 Trojčata (53)
- 06:25 Bing (1)
- 06:32 Bing (2)
- 06:39 Bing (3)
- 06:46 Bing (4)
- 06:55 Grisu (8)
- 07:08 Tilda (23)
- 07:15 Tilda (24)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (1)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (38)
- 07:47 Caillou (23)
- 07:58 Caillou (24)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (23)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (24)
- 08:35 Doodleboo (37)
- 08:40 Doodleboo (38)
- 08:45 Doodleboo (39)
- 08:50 Doodleboo (40)
- 08:55 Doodleboo (41)
- 09:05 Superzajíčci (16)
- 09:13 Superzajíčci (17)
- 09:20 Superzajíčci (18)
- 09:31 Hurá za hádankou (5)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (13)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (14)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (15)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (23)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (24)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (23)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (24)
- 10:39 Harry a jeho dinosauři (49)
- 10:50 Harry a jeho dinosauři (50)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (12)
- 11:18 Pettson a Fiškus (10)
- 11:30 Pettson a Fiškus (11)
- 11:43 Grisu (17)
- 11:54 Grisu (18)
- 12:07 Daisy a Ollie (21)
- 12:14 Daisy a Ollie (22)
- 12:21 Daisy a Ollie (23)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (14)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (15)
- 12:52 Bing (38)
- 13:00 Bing (39)
- 13:08 Bing (40)
- 13:20 Trojčata (69)
- 13:27 Trojčata (70)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (4)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (15)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (16)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (17)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (26)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (1)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (1)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (52)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (1)
- 15:00 Kipper (13)
- 15:09 Kipper (1)
- 15:19 Simon (51)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (1)
- 15:38 Superzajíčci (9)
- 15:46 Tilda (25)
- 15:53 Tilda (26)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (51)
- 16:16 Pettson a Fiškus (12)
- 16:29 Caillou (25)
- 16:40 Caillou (26)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (25)
- 17:07 Doodleboo (12)
- 17:12 Doodleboo (13)
- 17:17 Doodleboo (14)
- 17:22 Doodleboo (15)
- 17:27 Doodleboo (16)
- 17:36 Messyho skvělá dobrodružství (5)
- 17:47 Messyho skvělá dobrodružství (6)
- 17:59 Požárník Sam (2)
- 18:10 Požárník Sam (3)
- 18:23 Berry a Dolly (2)
- 18:28 Berry a Dolly (3)
- 18:33 Berry a Dolly (4)
- 18:39 Bing (18)
- 18:46 Bing (19)
- 18:53 Bing (20)
- 19:02 Lední medvídek Paddles (23)
- 19:15 Pettson a Fiškus (12)
- 19:28 Grisu (15)
- 19:40 Grisu (16)
- 19:52 Daisy a Ollie (23)
- 19:59 Daisy a Ollie (24)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (1)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (14)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (15)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (7)
- 20:57 Tilda (23)
- 21:04 Tilda (24)
- 21:12 Kipper (2)
- 21:21 Kipper (3)
- 21:31 Caillou (23)
- 21:42 Caillou (24)
- 21:55 Chuggington (25)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (26)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (27)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (8)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (9)
- 23:05 Bing (31)
- 23:12 Bing (32)
- 23:20 Bing (33)
- 23:27 Bing (34)
- 23:35 Bing (35)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (4)
- 23:47 Oswald (10)
- 23:59 Oswald (11)
- 00:00 Sestry (Nákaza)
- 00:10 Sestry (Pejsek jenom pro nás)
- 00:20 Lou! (Říkáte blizard?)
- 00:30 Lou! (Králové košťat)
- 00:45 Mia a já IV (Lektvar jednoty)
- 01:05 Mia a já IV (V sázce je Sentopie)
- 01:30 Agentka 203 (Učitelka příšera)
- 01:55 Agentka 203 (Máma ví všechno nejlíp)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (35)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (36)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zubní kartáček)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Fotoaparát)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Džíny)
- 03:05 Život s tátou (21)
- 03:15 Život s tátou (22)
- 03:25 Život s tátou (23)
- 03:35 Život s tátou (24)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (21)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (22)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (23)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (24)
- 04:35 Agentka 203 (Hughův táta)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Přímo z Koňské tlamy)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Hanba o trůny)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Plínka)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mikrofon)
- 05:35 Mia a já IV (Lektvar jednoty)
- 06:00 Lou! (Italská kuchyně)
- 06:10 Lou! (Válka na svatého Valentýna)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom II (20)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Ostrov pokladů, 2. část.)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Sběrači lovců)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mikrofon)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Tužka)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Čokoláda)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zubní kartáček)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Fotoaparát)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Džíny)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Žlutá na sto)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách (Skrytý Svět)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Příjemný vánek)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Všichni mají rádi Iana)
- 20:00 Asterix a Kleopatra
- 21:20 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Boty)
- 21:30 Lou! (Malý deníček)
- 21:40 Lou! (Bezejmená kočka)
- 22:00 Sestry (Takové prázdniny ne)
- 22:10 Sestry (Joy De pro tebe)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Aktovka)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koloběžka)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Balzám na rty)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (3)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (4)
- 23:30 Život s tátou (5)
- 23:40 Život s tátou (6)
- 00:00 Dreamy Nights (Sky)
- 00:30 Moon and Stars (Ocean)
- 01:00 BabyTV's night time melodies (Ocean)
- 01:30 Sweet Dreams (Ocean)
- 02:00 Good Night hugs (Sleep Time)
- 02:30 Dreamy Nights (Night Sky)
- 03:00 Moon and Stars (Starry Nights)
- 03:30 Soothing Sounds (Twilight)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Magic Stars)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Oliver)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Walter & Dude and other stories (Walter & Dude)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Flowers)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (25)
- 00:10 Kikoriki (18)
- 00:20 Flopy (95)
- 00:35 Šmolkovia (59)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (41)
- 01:10 Esá z pralesa (48)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (13)
- 01:35 Volám sa Caillou V (6)
- 02:00 Dumper a Skoop II (10)
- 02:15 Panda a Krash (7)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (20)
- 02:55 Myšiak Anatole (5)
- 03:20 Monchhichi (5)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (20)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (2)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (6)
- 04:20 Malý medvedík (23)
- 04:45 Ruby z dúhy II (1)
- 05:10 Bob staviteľ II (23)
- 05:25 Ocko hrdina (24)
- 05:30 Duda a Dada (20)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (22)
- 05:55 Máša a medveď (30)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci II (2)
- 06:30 Ocko hrdina (25)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (20)
- 06:40 Veselé zajačiky VI (23)
- 06:45 Telka Strýka Baltazára V (3)
- 07:00 Eggy Pops (7)
- 07:05 Flopy (96)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (26)
- 07:25 Ocko hrdina (26)
- 07:30 Malý medvedík (24)
- 07:55 Drobčekovia (5)
- 08:10 Máša a medveď (31)
- 08:20 Veselé zajačiky VI (24)
- 08:30 Fíha Tralala (10)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (8)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (25)
- 08:55 Ovečka Shaun II (10)
- 09:00 Maličké príšerky II (11)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (22)
- 09:15 Slnečný Rej (5)
- 09:25 Esá z pralesa (48)
- 09:35 Veselé zajačiky VI (25)
- 09:40 Ruby z dúhy II (1)
- 10:10 Smejko a Tanculienka (14)
- 10:20 Bob staviteľ II (23)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (2)
- 10:55 Zvedavkovci II (3)
- 11:10 Monchhichi (5)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (17)
- 11:25 Rozprávky líšky a vlka (17)
- 11:50 Panda a Kiwi (28)
- 11:55 Ovečka Shaun II (11)
- 12:00 Volám sa Caillou V (6)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (27)
- 12:30 Polly Pocket (16)
- 12:35 Flopy (97)
- 12:50 Ruby z dúhy II (2)
- 13:15 Myšiak Anatole (5)
- 13:40 Malý silák Bheem (50)
- 13:45 Veselé zajačiky VI (26)
- 13:50 Panda a Krash (7)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop II (10)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (41)
- 14:40 Maličké príšerky II (12)
- 14:45 Máša a medveď (32)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (14)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (20)
- 15:20 Esá z pralesa (49)
- 15:35 Ohrozené druhy (4)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (34)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (6)
- 16:25 Bob staviteľ II (24)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (26)
- 16:45 Monchhichi (6)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (23)
- 17:05 Ovečka Shaun II (12)
- 17:15 Zábavné zvieratká (12)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (32)
- 17:35 Ruby z dúhy II (3)
- 18:00 Volám sa Caillou V (7)
- 18:25 Drobčekovia (7)
- 18:40 Ovečka Shaun II (13)
- 18:50 Flopy (98)
- 19:10 Maličké príšerky II (13)
- 19:15 Zvedavkovci II (4)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (2)
- 19:45 Máša a medveď (33)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (15)
- 20:05 Esá z pralesa (50)
- 20:15 Bob staviteľ II (25)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (1)
- 20:40 Slnečný Rej (6)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (15)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (13)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (7)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (1)
- 22:05 Monchhichi (7)
- 22:15 Myšiak Anatole (6)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (33)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (35)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (20)
- 23:35 Mášine rozprávky (20)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (28)
- 23:45 Veselé zajačiky (1)
- 23:50 Malý silák Bheem (51)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 TBA
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 The Travel Show
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 01:13 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:40 MÉTÉO
- 01:44 CONNEXION SAUVAGE
- 02:34 TENDANCE XXI
- 03:04 CARAIBES SAUVAGES, LES RIVAGES DE LA BIODIVERSITÉ
- 03:56 VOYAGE DE REVE
- 04:22 C DANS L'AIR
- 05:29 BONNE SANTÉ !
- 05:58 LE 6H00 INFO
- 06:24 MÉTÉO
- 06:29 TÉLÉMATIN
- 06:45 LA RECETTE DE GUY MARTIN
- 06:50 TÉLÉMATIN
- 07:29 TÉLÉMATIN
- 07:51 #VF
- 07:56 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:26 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:38 KID LUCKY
- 08:50 ROI KEITA
- 09:03 CONTE-NOUS !
- 09:06 AMÉLIE ET COMPAGNIE
- 09:32 BANDE DE SPORTIFS !
- 09:35 LES DIPLÔMÉS MIRA
- 10:02 ENVIE DEHORS !
- 10:30 OUTREMER.GOURMAND
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:14 MÉTÉO
- 11:17 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 14:00 OPJ
- 14:49 OPJ
- 15:42 COSY, LE MAG DÉCO
- 15:59 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:23 VESTIAIRES
- 16:28 C'EST PLUS QU'UN JARDIN
- 17:00 MATIÉRE GRISE
- 17:31 L'ÉCHAPPÉE BELGE
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:27 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:40 24H LE MANS, ENTREZ DANS LA LÉGENDE
- 20:13 CHÂTEAU !
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:57 MÉTÉO
- 21:00 TÉLÉCLUB
- 22:27 LE JOURNAL DE LA RTS
- 22:53 MÉTÉO
- 22:55 L'ACTU
- 23:16 MARÍA DE BUENOS AIRES
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Naše potraviny
- 14:45 Biznis
- 15:00 Správy
- 15:30 Tajomstvá Slovenska
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Investujeme
- 18:00 Ekonomika+/Financie+
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Téma
- 20:30 Tajomstvá Slovenska
- 21:00 Správy
- 21:30 Štúdio TA3
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast With Kay Burley
- 20:00 UK Tonight with Sarah-Jane Mee
- 21:00 Sky News
- 22:00 Sky News at 10 with Anna Botting
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (38)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 00:30 BULLETIN (11)
- 00:45 THE 51 PERCENT
- 01:00 NEWS (39)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (11)
- 01:45 ARTS24 (21)
- 02:00 NEWS (40)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS
- 02:21 FASHION
- 02:30 BULLETIN (12)
- 02:45 EYE ON AFRICA (42)
- 03:00 NEWS (40)
- 03:10 REPORTERS PLUS
- 03:30 BULLETIN (11)
- 03:40 REVISITED
- 04:00 NEWS (40)
- 04:15 FOCUS ALONE
- 04:20 YOU ARE HERE
- 04:30 BULLETIN (12)
- 04:45 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 05:00 NEWS (43)
- 05:15 EYE ON AFRICA (42)
- 05:30 BULLETIN (14)
- 05:45 ARTS24 (21)
- 06:00 NEWS PROD B 1
- 06:15 FRANCE IN FOCUS
- 06:30 BULLETIN 15' PROD B
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS PROD B 1
- 07:15 THE 51 PERCENT
- 07:30 BULLETIN 15' PROD B
- 07:45 FOCUS ALONE
- 07:50 SPORTS PAD
- 08:00 NEWS PROD B 1
- 08:15 ARTS24 (21)
- 08:30 BULLETIN 15' PROD B
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PROD B
- 09:30 BULLETIN
- 10:00 NEWS (779)
- 10:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 FRENCH CONNECTIONS
- 10:51 FASHION
- 11:00 NEWS (40)
- 11:10 REPORTERS PLUS
- 11:30 BULLETIN (11)
- 11:40 REVISITED
- 12:00 NEWS (782)
- 12:16 ARTS24 (22)
- 12:30 BULLETIN (201)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (785)
- 14:15 FRANCE IN FOCUS
- 14:30 BULLETIN (201)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 YOU ARE HERE
- 15:00 NEWS (896)
- 15:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 15:30 BULLETIN (228)
- 15:45 THE 51 PERCENT
- 16:00 NEWS (40)
- 16:10 REPORTERS PLUS
- 16:30 BULLETIN (11)
- 16:40 REVISITED
- 17:00 NEWS (791)
- 17:16 ARTS24 (22)
- 17:30 BULLETIN (202)
- 17:45 FRENCH CONNECTIONS
- 17:51 FASHION
- 18:00 NEWS (792)
- 18:15 FRANCE IN FOCUS
- 18:30 BULLETIN (202)
- 18:45 FOCUS ALONE
- 18:50 YOU ARE HERE
- 19:00 NEWS (792)
- 19:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 19:30 BULLETIN (194)
- 19:45 THE 51 PERCENT
- 20:00 NEWS PROD B
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 NEWS (866)
- 21:12 REPORTERS
- 21:24 SHORT CUTS
- 21:30 BULLETIN (194)
- 21:45 EYE ON AFRICA (33)
- 22:00 NEWS (799)
- 22:15 FRENCH CONNECTIONS
- 22:21 YOU ARE HERE
- 22:30 BULLETIN (194)
- 22:45 EYE ON AFRICA (44)
- 23:00 NEWS (801)
- 23:16 ARTS24 (22)
- 23:30 BULLETIN (194)
- 23:45 EYE ON AFRICA (44)
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 FRMG REPORTERS CHINE FEM 0731
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 FRMG A L'AFFI CUISINE AFR 0819
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:10 FRMG PARIS D ARTS STOCKHOLM 0525
- 02:30 BULLETIN
- 02:40 FRMG BILLET RETOUR GUJARAT 0701
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:15 FRMG PLAN B PLASTIQUE 1 _V24RH 0819
- 03:21 FRMG LES OBS IRAN INDO 0720
- 03:30 BULLETIN
- 03:45 ACTUELLES
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 C'EST EN FRANCE_24
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 HORS CHAMP (6)
- 04:51 MODE
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 FRMG A L'AFFI CUISINE AFR 0819
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 06:30 BULLETIN
- 06:45 FOCUS SOLO
- 06:50 SPORTS TTI
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:15 REPORTERS
- 07:30 BULLETIN
- 07:45 FOCUS SOLO
- 07:50 SPORTS TTI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:30 BULLETIN
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:15 FRMG A L'AFFI CUISINE AFR 0819
- 09:30 BULLETIN
- 09:45 FOCUS SOLO
- 09:50 SPORTS TTI
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 C'EST EN FRANCE_24
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 PLAN B
- 10:51 LES OBSERVATEURS
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:10 FRTK ICI L'EUROPE 1 STUBB 0817
- 11:30 BULLETIN
- 11:40 FRTK L'EIE MATTHIEU BRUN 0820
- 11:52 L'INSTANT MOBILE
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:15 FRMG A L'AFFICHE KASSOVITZ 0820
- 12:30 BULLETIN
- 12:45 FOCUS SOLO
- 12:50 SPORTS TTI
- 13:00 LE JOURNAL
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 REPORTERS
- 14:30 BULLETIN
- 14:45 FRTK L'EIE MATTHIEU BRUN 0820
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:15 C'EST EN FRANCE
- 15:30 BULLETIN
- 15:45 HORS CHAMP
- 15:51 VOUS ETES ICI
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:15 PLAN B
- 16:21 LES OBSERVATEURS
- 16:30 BULLETIN
- 16:45 FRMG A L'AFFICHE KASSOVITZ 0820
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:10 ACTUELLES
- 17:22 L'INSTANT MOBILE
- 17:30 BULLETIN
- 17:40 FRTK ICI L'EUROPE 2 CHINE UE 0817
- 18:00 LE JOURNAL
- 18:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 18:30 BULLETIN
- 18:45 REPORTERS
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:15 PLAN B
- 19:21 LES OBSERVATEURS
- 19:30 BULLETIN
- 19:45 C'EST EN FRANCE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:12 FRMG A L'AFFICHE KASSOVITZ 0820
- 21:24 L'INSTANT MOBILE
- 21:30 BULLETIN
- 21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 FRTK L'EIE MATTHIEU BRUN 0820
- 22:30 BULLETIN
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:10 BILLET RETOUR
- 23:30 BULLETIN
- 23:40 LEGENDES URBAINES
- 06:05 Biblická studna
- 07:10 Za žábami do Kamerunu
- 07:55 Koncert kapely Žalman a spol
- 09:05 Dítě 31
- 09:40 Outdoor Films s Michaelou Sládkovou
- 11:10 Můj chrám
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Duchovní menu
- 12:30 Flešbeky - Godzone podcast
- 13:00 Milovat až do zapomnění
- 14:00 Za obzorem
- 14:35 Srdce pro Bangladéš
- 14:55 Muzikanti, hrajte
- 16:00 Noční univerzita
- 17:05 Když vyschnou studny
- 17:25 Turzovka
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy Starého zákona
- 18:10 Bratr oheň: Žil jako Ježíš
- 18:40 Na křídlech andělů
- 19:05 Meditační kaple svatého Jana Pavla II. v Ústí nad Orlicí
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:30 Artbitr - Kulturní magazín (79)
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Výpravy do divočiny
- 21:10 Moudrost mnichů
- 21:25 Za obzorem
- 22:00 Má vlast
- 22:45 Když bolí duše
- 23:50 V pohorách po horách
- 05:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 05:30 Slovo viery - AC Košice
- 06:45 John Bevere
- 07:15 Ježišov hlas - Randolph Kubíček
- 08:00 20 minútovka
- 08:30 Nová DNA
- 09:45 Relácia DNES
- 10:20 Godzone chvály
- 11:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 11:30 Spoločenstvo Martindom
- 14:00 Konferencia "Turbulencia"
- 15:30 Misie Filmom
- 18:45 Noeland
- 19:15 Slovo viery - BJB Aš
- 20:00 Relácia DNES
- 20:30 Godzone konferencia
- 00:05 Malá cesta
- 00:35 Doma je doma
- 01:20 Ruženec
- 01:45 Medzi nebom a zemou
- 02:25 Moja misia magazín
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Spievajme Márii
- 04:05 Láska a rodičovstvo
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Eucharistické zázraky
- 07:50 Ruženec
- 08:35 Peter medzi nami
- 09:05 Eden
- 09:30 Spojení vierou
- 10:00 Malá cesta
- 10:15 Pod javiskom
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Svätá omša zblízka
- 13:10 Evanjelium podľa Giotta
- 14:15 V škole Ducha
- 14:45 A teraz čo?
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Eucharistické zázraky
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:05 Gréckokatolícky magazín
- 16:35 Vaticano
- 17:10 Láska a rodičovstvo
- 17:30 Doma je doma
- 20:00 Spravodajský súhrn
- 20:25 Medzi riadkami
- 20:50 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 21:20 Serra: Stále vpred, nikdy späť (Svätá misia)
- 21:50 LUXáreň
- 22:20 Medzi nebom a zemou
- 23:00 Pavol VI. Nepochopený pápež
- 00:00 Hot Cars (11)
- 00:30 Dolce Vita (6)
- 01:00 V mysli kuchaře (13)
- 01:30 Středomořské domy od Charlieho Luxtona (Amalfinské pobřeží)
- 02:30 Blázen na cestách (Pozorování velryb)
- 03:30 Květinová show (8)
- 04:00 Hot Cars (8)
- 04:30 Zlatá mládež Instagramu (titulky) (3)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga: energie života (7)
- 07:00 Květinová show (8)
- 07:30 Planete Decouverte
- 07:45 Svět z blízka (101)
- 08:00 Vitální zahrada (6)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (4)
- 09:00 Jóga: energie života (8)
- 10:00 Mrakodrapy (Ekonomická síla a místo 1998 – 2004)
- 11:00 Drsný rybáři (7)
- 11:30 Teleshopping
- 12:00 Květinová show (9)
- 12:30 Dolce Vita (6)
- 13:00 Moje zahrada (41)
- 13:30 Dvojnásobný život za poloviční cenu (3)
- 14:30 Vitální zahrada (7)
- 15:00 Teleshopping
- 15:30 Charlieho zahrada v Chelsea (1)
- 16:30 Teleshopping
- 17:00 House doktor (9)
- 17:45 Svět z blízka (102)
- 18:00 Teleshopping
- 18:30 Veterinární charita (19)
- 19:30 Zvířata ve filmu (7)
- 20:00 Dolce Vita (7)
- 20:30 Dotek luxusu (10)
- 21:00 Mrakodrapy (Vertikální vesnice 2006 – 2012)
- 22:00 Velkolepé designy (6)
- 23:00 House doktor (10)
- 08:00 Jóga – Energie života (6)
- 09:00 Dotek luxusu (5)
- 09:30 Pizzaři z Parmy (8)
- 12:00 Všechny chutě Maďarska (9)
- 13:00 Teleshopping
- 13:30 Lorraine Pascale vás naučí vařit (3)
- 14:00 Čas na Te. Be. (Rohlíčky)
- 15:30 Teleshopping
- 16:00 Středomořské domy od Charlieho Luxtona (Apulie)
- 17:00 Moje Dubaj (11)
- 17:30 Teleshopping
- 20:00 V Májině kuchyni (Palestinská večeře)
- 21:00 Moje Dubaj (1)
- 21:30 V mysli kuchaře (5)
- 22:00 Holky v kuchyni (19)
- 22:30 Nebesky dobré (12)
- 23:00 Pěstujeme s láskou (Ikhaya Le Themba)
- 23:30 Všechny chutě Maďarska (9)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Lidé si mohou ve Stonavě opět zahrát tenis, Hudební talenty se rozvíjí ve stonavské ZUŠ, Stonawscy skipperzy na mistrzostwach w Gdyni)
- 04:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Připravuje se zadání studie kulturního domu Nové Slunce, Bramborový salát, kapr a stromeček v létě? Proč ne, Běžecká liga přidala letní závod mezi vilami)
- 04:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Gastrofestival F-M plný chutí přilákal davy lidí, Primátor ocenil úspěchy žáků ZUŠ Frýdek-Místek, SVČ Klíč bude moci bezplatně využívat prostor
- 04:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, V Opavě projdou revitalizací další kruhové objezdy, Kolumbárium v Opavě doplnil pomník rady Františka Josefa I., Multifunkční hřiště u ZŠ Otická prochází rekonstr
- 04:50 Bruntálský miniexpres (Finální práce na věži farního kostela v Bruntále)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 05:20 Kulturní okénko (Malá Kodaň znovu uzavřela nábřeží, Ostrava žila pětidenním festivalem Folklor bez hranic)
- 05:25 Z naší ZOO (Největší skupina hulmanů v historii ZOO)
- 05:30 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
- 05:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (David Moravec, lední hokej, Olympijský vítěz 1998 z Nagana, Mistr světa 1999 a 2001, Autor zlatého gólu 2001, 4 medaile z České extraligy)
- 05:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, Ostrava v příštím roce rozdělí na kulturu 46 milionů kč, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje)
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Obřadní síň se vrátí o desítky let zpátky, Koštovačka je výzvou pro studénecké pekařky, Příměstské tábory začaly sportovním týdnem)
- 06:20 Z naší ZOO (Pandy červené randí v ZOO Ostrava)
- 06:25 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, V Porubě začala revitalizace druhého parku u DK Poklad, Charkovská ulice prošla kompletní rekonstrukcí, Prostor u Galerie Dukla patřil Limitům hudb
- 06:35 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 06:38 Transformace kraje (Moravien Silesian Tourism s.r.o.)
- 06:45 Kam vyrazit (Historickým vozem po stopách místeckých textilek)
- 06:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Lidé si mohou ve Stonavě opět zahrát tenis, Hudební talenty se rozvíjí ve stonavské ZUŠ, Stonawscy skipperzy na mistrzostwach w Gdyni)
- 07:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Připravuje se zadání studie kulturního domu Nové Slunce, Bramborový salát, kapr a stromeček v létě? Proč ne, Běžecká liga přidala letní závod mezi vilami)
- 07:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Gastrofestival F-M plný chutí přilákal davy lidí, Primátor ocenil úspěchy žáků ZUŠ Frýdek-Místek, SVČ Klíč bude moci bezplatně využívat prostor
- 07:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, V Opavě projdou revitalizací další kruhové objezdy, Kolumbárium v Opavě doplnil pomník rady Františka Josefa I., Multifunkční hřiště u ZŠ Otická prochází rekonstr
- 07:50 Bruntálský miniexpres (Finální práce na věži farního kostela v Bruntále)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 08:20 Kulturní okénko (Malá Kodaň znovu uzavřela nábřeží, Ostrava žila pětidenním festivalem Folklor bez hranic)
- 08:25 Z naší ZOO (Mláďata u mar slaništních)
- 08:30 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
- 08:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (David Moravec, lední hokej, Olympijský vítěz 1998 z Nagana, Mistr světa 1999 a 2001, Autor zlatého gólu 2001, 4 medaile z České extraligy)
- 08:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, Ostrava v příštím roce rozdělí na kulturu 46 milionů kč, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Obřadní síň se vrátí o desítky let zpátky, Koštovačka je výzvou pro studénecké pekařky, Příměstské tábory začaly sportovním týdnem)
- 09:25 Z naší ZOO (Hroši v ZOO Ostrava)
- 09:27 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, V Porubě začala revitalizace druhého parku u DK Poklad, Charkovská ulice prošla kompletní rekonstrukcí, Prostor u Galerie Dukla patřil Limitům hudb
- 09:35 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 09:38 Transformace kraje (Moravien Silesian Tourism s.r.o.)
- 09:45 Kam vyrazit (Historickým vozem po stopách místeckých textilek)
- 09:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Lidé si mohou ve Stonavě opět zahrát tenis, Hudební talenty se rozvíjí ve stonavské ZUŠ, Stonawscy skipperzy na mistrzostwach w Gdyni)
- 10:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Připravuje se zadání studie kulturního domu Nové Slunce, Bramborový salát, kapr a stromeček v létě? Proč ne, Běžecká liga přidala letní závod mezi vilami)
- 10:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Gastrofestival F-M plný chutí přilákal davy lidí, Primátor ocenil úspěchy žáků ZUŠ Frýdek-Místek, SVČ Klíč bude moci bezplatně využívat prostor
- 10:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, V Opavě projdou revitalizací další kruhové objezdy, Kolumbárium v Opavě doplnil pomník rady Františka Josefa I., Multifunkční hřiště u ZŠ Otická prochází rekonstr
- 10:55 Bruntálský miniexpres (Finální práce na věži farního kostela v Bruntále)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 11:20 Kulturní okénko (Malá Kodaň znovu uzavřela nábřeží, Ostrava žila pětidenním festivalem Folklor bez hranic)
- 11:25 Z naší ZOO (Mládě u dikobrazů v expozici Tsavo)
- 11:30 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
- 11:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (David Moravec, lední hokej, Olympijský vítěz 1998 z Nagana, Mistr světa 1999 a 2001, Autor zlatého gólu 2001, 4 medaile z České extraligy)
- 11:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, Ostrava v příštím roce rozdělí na kulturu 46 milionů kč, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:15 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Obřadní síň se vrátí o desítky let zpátky, Koštovačka je výzvou pro studénecké pekařky, Příměstské tábory začaly sportovním týdnem)
- 12:25 Z naší ZOO (Neprodané vánoční stromky - krmení pro zvířata)
- 12:26 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, V Porubě začala revitalizace druhého parku u DK Poklad, Charkovská ulice prošla kompletní rekonstrukcí, Prostor u Galerie Dukla patřil Limitům hudb
- 12:35 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 12:38 Transformace kraje (Moravien Silesian Tourism s.r.o.)
- 12:45 Kam vyrazit (Historickým vozem po stopách místeckých textilek)
- 12:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Lidé si mohou ve Stonavě opět zahrát tenis, Hudební talenty se rozvíjí ve stonavské ZUŠ, Stonawscy skipperzy na mistrzostwach w Gdyni)
- 13:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Připravuje se zadání studie kulturního domu Nové Slunce, Bramborový salát, kapr a stromeček v létě? Proč ne, Běžecká liga přidala letní závod mezi vilami)
- 13:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Gastrofestival F-M plný chutí přilákal davy lidí, Primátor ocenil úspěchy žáků ZUŠ Frýdek-Místek, SVČ Klíč bude moci bezplatně využívat prostor
- 13:45 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, V Opavě projdou revitalizací další kruhové objezdy, Kolumbárium v Opavě doplnil pomník rady Františka Josefa I., Multifunkční hřiště u ZŠ Otická prochází rekonstr
- 13:55 Bruntálský miniexpres (Finální práce na věži farního kostela v Bruntále)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 14:20 Kulturní okénko (Malá Kodaň znovu uzavřela nábřeží, Ostrava žila pětidenním festivalem Folklor bez hranic)
- 14:25 Z naší ZOO (Jarní aktivity ptáků)
- 14:30 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
- 14:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (David Moravec, lední hokej, Olympijský vítěz 1998 z Nagana, Mistr světa 1999 a 2001, Autor zlatého gólu 2001, 4 medaile z České extraligy)
- 14:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, Ostrava v příštím roce rozdělí na kulturu 46 milionů kč, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje)
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Obřadní síň se vrátí o desítky let zpátky, Koštovačka je výzvou pro studénecké pekařky, Příměstské tábory začaly sportovním týdnem)
- 15:20 Z naší ZOO (Mláďata suchozemských želv, želva vroubená. Mláďata u mangust trpasličích)
- 15:25 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, V Porubě začala revitalizace druhého parku u DK Poklad, Charkovská ulice prošla kompletní rekonstrukcí, Prostor u Galerie Dukla patřil Limitům hudb
- 15:35 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 15:38 Transformace kraje (Moravien Silesian Tourism s.r.o.)
- 15:45 Kam vyrazit (Historickým vozem po stopách místeckých textilek)
- 15:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Práce na kovonském mostě pokračují podle harmonogramu, Svatá Barborka pomáhá hornickým dětem už 20 let, Další ročník festivalu Karviná ROCKS je za dveřmi, České a polské d
- 16:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 16:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 16:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 16:50 Frýdlantský miniexpres (Lidé si přišli zazpívat s Kotkovou muzikou)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Host dne (Marek Slonina, ředitel soutěže: Líheň - soutěž pro amatérské kapely)
- 17:25 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 17:35 Sportovec roku MS kraje 2023 (Jakub Šiřina, basketbal, BK Opava, Kapitán mistrů ČR v basketbale 2023, Sportovec roku 2023 MS kraje)
- 17:40 Eko magazín (Teplárna Frýdek-Místek vyrábí teplo už jen z biomasy a plynu, Vyhlášení Regionální potraviny v Karlově Studánce, Tom Reisinger, profesionální sběrač divokých bylin: Svět divokých bylin v kuchyni)
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
- 18:20 Z naší ZOO (Káně lesní - pták roku 2021)
- 18:25 Kulturní okénko (Malá Kodaň znovu uzavřela nábřeží, Ostrava žila pětidenním festivalem Folklor bez hranic)
- 18:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 18:33 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 18:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Práce na kovonském mostě pokračují podle harmonogramu, Svatá Barborka pomáhá hornickým dětem už 20 let, Další ročník festivalu Karviná ROCKS je za dveřmi, České a polské d
- 19:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 19:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 19:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 19:50 Frýdlantský miniexpres (Lidé si přišli zazpívat s Kotkovou muzikou)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Host dne (Marek Slonina, ředitel soutěže: Líheň - soutěž pro amatérské kapely)
- 20:25 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 20:35 Sportovec roku MS kraje 2023 (Jakub Šiřina, basketbal, BK Opava, Kapitán mistrů ČR v basketbale 2023, Sportovec roku 2023 MS kraje)
- 20:40 Eko magazín (Teplárna Frýdek-Místek vyrábí teplo už jen z biomasy a plynu, Vyhlášení Regionální potraviny v Karlově Studánce, Tom Reisinger, profesionální sběrač divokých bylin: Svět divokých bylin v kuchyni)
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
- 21:20 Z naší ZOO (Jarní aktivity ptáků)
- 21:25 Kulturní okénko (Malá Kodaň znovu uzavřela nábřeží, Ostrava žila pětidenním festivalem Folklor bez hranic)
- 21:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 21:33 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 21:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Práce na kovonském mostě pokračují podle harmonogramu, Svatá Barborka pomáhá hornickým dětem už 20 let, Další ročník festivalu Karviná ROCKS je za dveřmi, České a polské d
- 22:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 22:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 22:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 22:50 Frýdlantský miniexpres (Lidé si přišli zazpívat s Kotkovou muzikou)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Host dne (Marek Slonina, ředitel soutěže: Líheň - soutěž pro amatérské kapely)
- 23:25 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 23:35 Sportovec roku MS kraje 2023 (Jakub Šiřina, basketbal, BK Opava, Kapitán mistrů ČR v basketbale 2023, Sportovec roku 2023 MS kraje)
- 23:40 Eko magazín (Teplárna Frýdek-Místek vyrábí teplo už jen z biomasy a plynu, Vyhlášení Regionální potraviny v Karlově Studánce, Tom Reisinger, profesionální sběrač divokých bylin: Svět divokých bylin v kuchyni)
- 17:00 Deník
- 17:14 Programové přílohy
- 17:29 Počasí
- 17:30 TICHO VE STUDIU
- 17:45 Magazín Valašsko
- 18:00 Deník
- 18:14 Programové přílohy
- 18:29 Počasí
- 18:30 VZPOMÍNÁNÍ
- 18:45 Špetka Valašska
- 19:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:15 U nás v kraji (Kuňku obsadili filmaři)
- 00:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:19 Vaříme s Farmou na Studánce (2. díl JELENÍ PLÁTEK S NUDLEMI A SMETANOVO-HOŘČIČNOU OMÁČKOU)
- 00:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 00:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 00:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:16 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 01:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 01:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 01:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:15 U nás v kraji (Kuňku obsadili filmaři)
- 02:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:19 Vaříme s Farmou na Studánce (2. díl JELENÍ PLÁTEK S NUDLEMI A SMETANOVO-HOŘČIČNOU OMÁČKOU)
- 02:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 02:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 02:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:16 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 03:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 03:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 03:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:15 U nás v kraji (Kuňku obsadili filmaři)
- 04:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:19 Vaříme s Farmou na Studánce (2. díl JELENÍ PLÁTEK S NUDLEMI A SMETANOVO-HOŘČIČNOU OMÁČKOU)
- 04:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 04:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 04:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:16 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 05:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 05:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 05:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:15 U nás v kraji (Kuňku obsadili filmaři)
- 06:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:19 Vaříme s Farmou na Studánce (2. díl JELENÍ PLÁTEK S NUDLEMI A SMETANOVO-HOŘČIČNOU OMÁČKOU)
- 06:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 06:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 06:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:16 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 07:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 07:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 07:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:15 U nás v kraji (Kuňku obsadili filmaři)
- 08:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:19 Vaříme s Farmou na Studánce (2. díl JELENÍ PLÁTEK S NUDLEMI A SMETANOVO-HOŘČIČNOU OMÁČKOU)
- 08:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 08:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 08:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:16 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 09:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 09:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 09:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:15 U nás v kraji (Kuňku obsadili filmaři)
- 10:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:19 Vaříme s Farmou na Studánce (2. díl JELENÍ PLÁTEK S NUDLEMI A SMETANOVO-HOŘČIČNOU OMÁČKOU)
- 10:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 10:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 10:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:16 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 11:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 11:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 11:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:15 U nás v kraji (Kuňku obsadili filmaři)
- 12:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:19 Vaříme s Farmou na Studánce (2. díl JELENÍ PLÁTEK S NUDLEMI A SMETANOVO-HOŘČIČNOU OMÁČKOU)
- 12:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 12:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 12:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:16 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 13:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 13:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 13:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:15 U nás v kraji (Kuňku obsadili filmaři)
- 14:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:19 Vaříme s Farmou na Studánce (2. díl JELENÍ PLÁTEK S NUDLEMI A SMETANOVO-HOŘČIČNOU OMÁČKOU)
- 14:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 14:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 14:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:16 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 15:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 15:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 15:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:15 U nás v kraji (Kuňku obsadili filmaři)
- 16:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:19 Vaříme s Farmou na Studánce (2. díl JELENÍ PLÁTEK S NUDLEMI A SMETANOVO-HOŘČIČNOU OMÁČKOU)
- 16:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 16:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 16:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:16 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 17:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 17:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 17:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 18:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 18:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 18:24 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 18:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 18:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 19:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 19:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 19:27 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 19:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 19:35 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 20:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 20:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 20:24 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 20:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 20:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 21:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 21:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 21:27 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 21:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 21:35 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 22:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 22:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 22:24 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 22:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 22:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 23:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 23:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 23:27 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 23:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 23:35 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:10 Host dne (Robert Šlachta, bývalý policista a předseda strany Přísaha)
- 00:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 00:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:10 Host dne (Petr Vokřál, politik a bývalý primátor města Brna)
- 01:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 102. díl)
- 01:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Rakovnicko - zamilovaný kraj Oty Pavla)
- 01:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 02:20 Špetka Slovácka (Boží milosti)
- 02:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:10 Host dne (Robert Šlachta, bývalý policista a předseda strany Přísaha)
- 03:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 03:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:10 Host dne (Petr Vokřál, politik a bývalý primátor města Brna)
- 04:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 102. díl)
- 04:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Rakovnicko - zamilovaný kraj Oty Pavla)
- 04:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 05:20 Špetka Slovácka (Boží milosti)
- 05:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:10 Host dne (Robert Šlachta, bývalý policista a předseda strany Přísaha)
- 06:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 06:30 Poznávej Jižní Moravu (Nejstarší cykas)
- 06:34 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:10 Host dne (Petr Vokřál, politik a bývalý primátor města Brna)
- 07:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 102. díl)
- 07:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Rakovnicko - zamilovaný kraj Oty Pavla)
- 07:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 08:20 Špetka Slovácka (Boží milosti)
- 08:30 Poznávej Jižní Moravu (Nejstarší cykas)
- 08:33 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:10 Host dne (Robert Šlachta, bývalý policista a předseda strany Přísaha)
- 09:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 09:30 Poznávej Jižní Moravu (Ptačí svatyně)
- 09:34 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:10 Host dne (Petr Vokřál, politik a bývalý primátor města Brna)
- 10:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 102. díl)
- 10:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Rakovnicko - zamilovaný kraj Oty Pavla)
- 10:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 11:20 Špetka Slovácka (Boží milosti)
- 11:30 Poznávej Jižní Moravu (Benediktinský klášter v Rajhradě)
- 11:33 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:10 Host dne (Robert Šlachta, bývalý policista a předseda strany Přísaha)
- 12:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 12:30 Poznávej Jižní Moravu (Ptačí svatyně)
- 12:34 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:10 Host dne (Petr Vokřál, politik a bývalý primátor města Brna)
- 13:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 102. díl)
- 13:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Rakovnicko - zamilovaný kraj Oty Pavla)
- 13:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 14:20 Špetka Slovácka (Boží milosti)
- 14:30 Poznávej Jižní Moravu (Veveří)
- 14:33 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:10 Host dne (Robert Šlachta, bývalý policista a předseda strany Přísaha)
- 15:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 15:30 Poznávej Jižní Moravu (Ptačí svatyně)
- 15:34 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:10 Host dne (Petr Vokřál, politik a bývalý primátor města Brna)
- 16:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 102. díl)
- 16:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Rakovnicko - zamilovaný kraj Oty Pavla)
- 16:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 17:20 Špetka Slovácka (Boží milosti)
- 17:30 Poznávej Jižní Moravu (Pernštejn)
- 17:33 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:10 Host dne (Aneta Kunešová, obchodně technický zástupce)
- 18:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 18:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:10 Host dne (Markéta Muzikářová, houslistka)
- 19:20 Sběratelé (David Čunta, sběratel hraček)
- 19:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (33. Jahodové řezy)
- 19:45 Špetka Slovácka (Boží milosti)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:10 Host dne (Ladislav RAEGO Pham, zpěvák, rapper)
- 20:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Rakovnicko - zamilovaný kraj Oty Pavla)
- 20:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:10 Host dne (Aneta Kunešová, obchodně technický zástupce)
- 21:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 21:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:10 Host dne (Markéta Muzikářová, houslistka)
- 22:20 Sběratelé (David Čunta, sběratel hraček)
- 22:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (33. Jahodové řezy)
- 22:45 Špetka Slovácka (Boží milosti)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:10 Host dne (Ladislav RAEGO Pham, zpěvák, rapper)
- 23:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Rakovnicko - zamilovaný kraj Oty Pavla)
- 23:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 00:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Středočeský magazín
- 01:30 Příběhy úspěchu
- 01:40 Za oponou
- 02:00 Krb
- 03:00 Akvárium
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres Prahy 13
- 04:30 Středočeský magazín
- 04:40 Svět z blízka
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres
- 05:30 Příběhy úspěchu
- 05:40 Středočeské noviny
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 10
- 06:30 Týden v regionech
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 8
- 07:30 Kam vyrazit
- 07:40 Středočeská nej
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres Prahy 15
- 08:30 Putování po regionech
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Středočeské noviny
- 09:30 Příběhy úspěchu
- 09:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 4
- 10:30 Dobré zprávy
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 1
- 11:30 Za oponou
- 11:40 Středočeský magazín
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 11
- 12:30 Týden v regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres Prahy 8
- 13:30 Příběhy úspěchu
- 13:40 Kam vyrazit
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres
- 14:30 Za oponou
- 14:40 Středočeská nej
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres Prahy 6
- 15:30 Putování po regionech
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 15
- 16:30 Středočeské noviny
- 16:40 Hasiči
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 18
- 17:30 Špetka Slovácka
- 18:00 Zprávy
- 18:20 Expres Prahy 11
- 18:30 Putování po regionech
- 19:00 Zprávy
- 19:20 Expres Prahy 2
- 19:30 Příběhy úspěchu
- 19:40 Kam vyrazit
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 4
- 20:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres
- 21:30 Týden v regionech
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres Prahy 1
- 22:30 Příběhy úspěchu
- 22:40 Středočeské noviny
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Kam vyrazit
- 23:30 Špetka Slovácka
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Týden v regionech (ZJ)
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Týden v regionech (ZJ)
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Týden v regionech (ZJ)
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Týden v regionech (ZJ)
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Týden v regionech (ZJ)
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Týden v regionech (ZJ)
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Týden v regionech (ZJ)
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Týden v regionech (ZJ)
- 15:00 Zprávy+ (SDH)
- 15:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 15:30 Zprávy+ (SDH)
- 15:40 Pořady z Libereckého kraje
- 16:00 Zprávy+ (SDH)
- 16:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 16:30 Zprávy+ (SDH)
- 16:40 Putování v regionech
- 17:00 Zprávy+ (SDH)
- 17:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 17:30 Zprávy+ (SDH)
- 17:40 Pořady z Libereckého kraje
- 18:00 Zprávy+ (SDH)
- 18:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 18:30 Zprávy+ (SDH)
- 18:40 Putování v regionech
- 19:00 Zprávy+ (SDH)
- 19:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 19:30 Zprávy+ (SDH)
- 19:40 Pořady z Libereckého kraje
- 20:00 Zprávy+ (SDH)
- 20:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 20:30 Zprávy+ (SDH)
- 20:40 Putování v regionech
- 21:00 Zprávy+ (SDH)
- 21:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 21:30 Zprávy+ (SDH)
- 21:40 Pořady z Libereckého kraje
- 22:00 Zprávy+ (SDH)
- 22:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 22:30 Zprávy+ (SDH)
- 22:40 Putování v regionech
- 23:00 Zprávy+ (SDH)
- 23:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 23:30 Zprávy+ (SDH)
- 23:40 Pořady z Libereckého kraje
- 00:00 Mezi nebem a zemí I.
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 Naše město: Česká Třebová
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 Mezi nebem a zemí I.
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 Naše město: Česká Třebová
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 Mezi nebem a zemí I.
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 Naše město: Česká Třebová
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 Mezi nebem a zemí I.
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 Naše město: Česká Třebová
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 Mezi nebem a zemí I.
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 Naše město: Česká Třebová
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 Mezi nebem a zemí I.
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 Naše město: Česká Třebová
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 Mezi nebem a zemí I.
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 Naše město: Česká Třebová
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 Mezi nebem a zemí I.
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 Naše město: Česká Třebová
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 Mezi nebem a zemí I.
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 Naše město: Česká Třebová
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 Mezi nebem a zemí I.
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 Naše město: Česká Třebová
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 Mezi nebem a zemí I.
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 Naše město: Česká Třebová
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 Mezi nebem a zemí I.
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 Naše město: Česká Třebová
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 Mezi nebem a zemí I.
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 Naše město: Česká Třebová
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 Mezi nebem a zemí I.
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 Naše město: Česká Třebová
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 Mezi nebem a zemí I.
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 Naše město: Česká Třebová
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 Mezi nebem a zemí I.
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 Naše město: Česká Třebová
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 Mezi nebem a zemí I.
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 Naše město: Česká Třebová
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 Mezi nebem a zemí I.
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 Naše město: Česká Třebová
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 Zprávy regionu
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Před 10 lety
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 Zprávy regionu
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Před 10 lety
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 Zprávy regionu
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Před 10 lety
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 Zprávy regionu
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Před 10 lety
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 Zprávy regionu
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Před 10 lety
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 Zprávy regionu
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Před 10 lety
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Дивіться самі
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Люди доброї волі
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:00 Таємне життя матрьошки
- 11:15 Інформаційні сюжети
- 11:30 Винуватці війни
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Дивіться самі
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Ваші гроші
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети
- 00:00 Himnusz
- 00:02 ZÁRÓHÍRADÓ
- 00:10 Időjárás-jelentés
- 00:20 Ma éjszaka
- 01:05 Ma éjszaka
- 02:00 Ma éjszaka
- 03:00 Ma éjszaka
- 04:00 Ma éjszaka
- 05:00 Ma éjszaka
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:20 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:45 VILÁGHÍRADÓ
- 07:00 HÍRADÓ
- 07:15 Nemzeti Sporthíradó
- 07:20 Időjárás-jelentés
- 07:30 HÍREK
- 07:33 Ma reggel
- 08:00 HÍRADÓ
- 08:10 Nemzeti Sporthíradó
- 08:15 Időjárás-jelentés
- 08:20 Ma reggel
- 08:30 HÍREK
- 08:33 Ma reggel
- 09:00 HÍRADÓ
- 09:20 Időjárás-jelentés
- 09:22 Ma délelőtt
- 09:30 HÍREK
- 09:33 Ma délelőtt
- 10:00 HÍRADÓ
- 10:10 Nemzeti Sporthíradó
- 10:20 Időjárás-jelentés
- 10:22 Ma délelőtt
- 10:30 HÍREK
- 10:33 Élő egyház
- 10:50 Ma délelőtt
- 11:00 HÍRADÓ
- 11:15 Időjárás-jelentés
- 11:22 Ma délelőtt
- 11:30 HÍREK
- 11:33 HadERŐ „Hazámat szolgálom!”
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:50 Ma délután
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:22 Ma délután
- 13:30 HÍREK
- 13:33 Ma délután
- 14:00 HÍRADÓ
- 14:20 Időjárás-jelentés
- 14:22 Ma délután
- 14:30 HÍREK
- 14:33 Világ
- 14:50 Ma délután
- 15:00 HÍRADÓ
- 15:20 Időjárás-jelentés
- 15:22 Ma délután
- 15:30 HÍREK
- 15:33 Élő egyház
- 15:50 Ma délután
- 16:00 HÍRADÓ
- 16:15 Időjárás-jelentés
- 16:20 Ma délután
- 16:30 HÍREK
- 16:33 Magyar gazda
- 17:00 HÍRADÓ
- 17:05 Időjárás-jelentés
- 17:15 Ma délután
- 17:45 Agenda
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:55 Időjárás-jelentés
- 19:04 VILÁGHÍRADÓ
- 19:25 Időjárás-jelentés
- 19:30 HÍRADÓ
- 20:20 Nemzeti Sporthíradó
- 20:25 Időjárás-jelentés
- 20:35 Ma este
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:30 VILÁGHÍRADÓ
- 22:00 HÍRADÓ
- 22:20 Nemzeti Sporthíradó
- 22:30 Időjárás-jelentés
- 22:40 Ma éjjel
- 23:00 HÍRADÓ
- 23:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 23:19 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 23:23 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 23:26 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 23:30 VILÁGHÍRADÓ
- 00:20 Kulisszák mögött az A38 Hajón (Amber Smith)
- 01:15 Mit kíván?
- 01:50 Esti Kornél
- 02:45 A38 Archív (Koffin Kats)
- 03:35 Hullámhossz (Jazzpresszó quartett)
- 03:45 Hullámhossz (Savages y Suefo feat. Fedora)
- 04:00 Akusztik (Unique)
- 05:00 Magyar népmesék VII (Hogyan telt a gyermekkorom)
- 05:05 A kockásfülű nyúl (Kriszta születésnapja)
- 05:10 Mesék Mátyás királyról (Mátyás király Gömörben)
- 05:20 Mesélj nekem! (A csodaszarvas (Benedek Elek))
- 05:30 Frakk, a macskák réme (A betegápoló)
- 05:35 A nagy ho-ho-ho horgász II (Hová tűnt a horgászzsinór)
- 05:45 Sebaj Tóbiás II (Sebaj Tóbiás és a lerázhatatlan bélyeg)
- 05:55 Nyuszik (Könyv)
- 05:57 Mekk Elek az ezermester (Az éléskamarások)
- 06:00 Egy kupac kufli (Gyűjtsél te is Fityircet!)
- 06:10 Számoljunk Paulával V (Vörösszakáll legjobb barátja)
- 06:20 Számoljunk Paulával V (A fantasztikus akciócsapat)
- 06:35 Kívánj most! (Bianka és a kreativitás)
- 06:55 Limb-lomb, a kincses sziget III (Kanál / Kréták)
- 07:20 Hetedhét kaland
- 07:30 M2 matricák - Négyzetgyök (Matika királykisasszony)
- 07:35 Rímerdő versfilmek (Petőfi Sándor: Anyám tyúkja)
- 07:40 Ünneplőben (Államalapítás ünnepe)
- 07:45 Számvető (Hetes szorzótábla)
- 07:47 Láng és a szuperverdák III (Tukán a pályán)
- 08:10 Vízipók-csodapók
- 09:25 Zou II (Zou legjobb ajándéka)
- 09:35 Zou II (Zou és dédi kalapja)
- 09:50 Pocoyo II (A rendetlen vendég)
- 09:55 Pocoyo II (Pocoyo léggömbje)
- 10:05 Pocoyo II (Ki hív?)
- 10:10 Maja, a méhecske (Max szerelme)
- 10:20 Maja, a méhecske (Thekla, a beteg pók)
- 10:35 Tickety Toc (Dinnyét eszünk / Nyomozunk)
- 10:55 Ünneplőben (Államalapítás ünnepe)
- 11:00 A nagy ho-ho-ho horgász II (Hová tűnt a horgászzsinór)
- 11:10 Sebaj Tóbiás II (Sebaj Tóbiás és a lerázhatatlan bélyeg)
- 11:20 Topo Gigio (A megmentő)
- 11:30 A kis pingvin kalandjai (Oscar és a kakukkok)
- 11:35 Dzsungelbanda - Mentés indul! (A mocsár)
- 11:45 Dzsungelbanda - Mentés indul! (A villám öt taója)
- 12:00 Alvin és a mókusok (Albrittina)
- 12:10 Alvin és a mókusok (Ki a jó apuci?)
- 12:25 Paddington kalandjai (Paddington kívánsága)
- 12:35 Paddington kalandjai (Paddington és a tűzoltó autó)
- 12:45 Paddington kalandjai (Paddington és a madárijesztő)
- 13:00 Sárkánylovasok (Őrült gubanc)
- 13:25 H2O: Egy vízcsepp elég II (Gracie emléke:)
- 13:50 Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai III (Bigottrix)
- 14:15 Sadie Sparks (Csintalan majmóca)
- 14:30 Zazie kisasszony II (Zene füleimnek)
- 14:35 Zazie kisasszony II (Meglepetés)
- 14:40 Pat, a kutya II (Ijedős cica)
- 14:50 Pat, a kutya II (Dioráma dráma)
- 14:55 Pat, a kutya II (A geometria házi)
- 15:05 M2 matricák - Gyerekjáték (Piros Zsombor-tenisz)
- 15:15 Ünneplőben (Államalapítás ünnepe)
- 15:20 Rímerdő versfilmek (Petőfi Sándor: Itt van az ősz, itt van ujra)
- 15:25 Kókusz Kokó, a kis sárkány (Romlott gyümölcs)
- 15:35 Kókusz Kokó, a kis sárkány (Apa és fia)
- 15:50 Kókusz Kokó, a kis sárkány (A vulkánsárkány)
- 16:00 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Harc egy salátaágy miatt)
- 16:15 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Miguel papi)
- 16:25 Andy vízi kalandjai (Andy és a kék bálna)
- 16:40 Bohókás professzor (Magángéniusz)
- 16:50 Alvin és a mókusok (Sok szerencsét, Bajusz úr!)
- 17:00 Alvin és a mókusok (Édes vallomás)
- 17:15 Szaffi
- 18:35 Leo da Vinci II (A hamis nyom)
- 18:50 Leo da Vinci II (Útonállók)
- 19:05 Pat, a kutya II (Rejtekhely a csatornában)
- 19:10 Pat, a kutya II (Pat csendespihenője)
- 19:15 Pat, a kutya II (Kémjátszma)
- 19:25 Taina és Amazónia őrzői (Gustavo, a félelmetes borz)
- 19:40 Hetedhét kaland
- 19:50 Magyarország nagytájai (Alpokalja)
- 19:53 Rímerdő versfilmek (Kányádi Sándor: Nagyanyó-kenyér)
- 19:55 Ünneplőben (Államalapítás ünnepe)
- 20:00 Heartland VI (Örökre vége)
- 20:50 Esti Kornél
- 21:50 Mit kíván?
- 22:20 Ismerős Arcok koncert
- 23:45 Akusztik (Muzsikás)
- 00:10 Gasztroangyal (Goricskó)
- 01:00 Névjegyek (Borbála)
- 01:05 Az érzelmek tengerén II (26)
- 01:50 Érted mindent (89)
- 02:35 Divat & dizájn
- 03:05 Noé barátai
- 03:30 Magyar Krónika (A Rosenberg-ház - Veszprém)
- 04:00 Nyár '24
- 05:55 Himnusz
- 05:58 Mindennapi (Szent István napján)
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:20 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:32 Pollenjelentés
- 06:35 Srpski ekran
- 07:00 Unser Bildschirm
- 07:30 Öt kontinens
- 07:55 Szép hazánk, Magyarország! (Szent István nyomában)
- 14:05 Szent Péter esernyője
- 15:35 Az ország háza
- 19:05 Szép hazánk, Magyarország! (Szent István nyomában)
- 19:06 Vár a Kárpát-medence
- 19:10 Névjegyek (István)
- 19:30 HÍRADÓ
- 19:50 Időjárás-jelentés
- 19:52 Pollenjelentés
- 23:20 Sacra Corona
- 00:10 OTP Bank Liga
- 02:05 UEFA Konferencia-liga
- 03:50 GÓÓÓL!2
- 04:45 Strandkézilabda
- 05:00 Kerékpártúra
- 05:30 OTP Bank Liga
- 07:30 Nemzeti Sporthíradó
- 07:45 Bringasport
- 08:00 Szabadidő
- 08:30 Röplabda Európa-bajnoki selejtező
- 10:30 Nemzeti Sporthíradó
- 10:45 Kajak-kenu tv
- 11:00 Labdarúgó mérkőzés
- 13:00 Nemzeti Sporthíradó
- 13:15 OTP Bank Liga
- 15:15 Sportműsor
- 17:00 Nemzeti Sporthíradó
- 17:10 Strandkézilabda
- 17:30 Labdarúgó mérkőzés
- 19:30 Fradi Tv
- 20:00 Nemzeti Sporthíradó
- 20:15 GÓÓÓL!2
- 21:15 OTP Bank Liga
- 23:15 OTP Bank Liga
- 01:35 Agenda
- 01:50 Férjet keresek
- 03:15 Visszatérés Benyovszky-szigetére (2/1. Újra Madagaszkáron)
- 04:05 Visszatérés Benyovszky-szigetére (2/2. Régi emlékek nyomában)
- 04:55 Pannonia 3 keréken (Nemesnéptől Szentgotthárdig)
- 05:25 Mocsári Károly zongoraestje (Liszt: h-moll szonáta S.178)
- 06:00 Ön is tudja?
- 06:25 A Nagyok
- 07:00 M5 História (A magyar államiság)
- 07:40 Agenda
- 07:55 István király intelmei Imre herceghez
- 14:50 Álomkeringő
- 20:35 Honfoglalás
- 22:30 Koltay Gergely – Balogh Sándor: Missa de Sacra Corona Hungarie
- 23:30 Agenda
- 23:45 Álomkeringő
- 00:30 Vers mindenkinek: Illyés Gyula: Bevezetés egy Kodály hangversenyhez ( Dóczy Péter )
- 00:35 Hetedhét kaland
- 00:45 M2 matricák - Hevül a vegyület: Sav és lúg
- 00:50 M2 matricák - Hevül a vegyület: Kerék
- 00:55 Himnusz
- 01:00 HÍRADÓ
- 01:15 Időjárás-jelentés
- 01:20 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 01:30 Slágertévé
- 02:20 A szerelem nem szégyen
- 03:45 Álmok álmodói: Korda Sándor
- 03:50 Magyar elsők: Az első magyar villamosjárat
- 04:05 Ridikül: Páratlan párosok
- 05:00 HÍRADÓ
- 05:15 Időjárás-jelentés
- 05:17 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 05:20 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 05:22 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 05:25 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 05:30 Édes anyanyelvünk: Hangok és betűk
- 05:35 Itthon vagy!: Kis-Balaton
- 05:55 Hetedhét kaland
- 06:05 M2 matricák - Hevül a vegyület: Sav és lúg
- 06:10 M2 matricák - Hevül a vegyület: Kerék
- 06:15 Esély
- 06:40 Kék bolygó
- 07:00 Mindennapi: Szent István napján
- 07:05 Vár a Kárpát-medence
- 07:10 Magyar gazda
- 07:30 Időjárás-jelentés
- 07:35 Élő népzene: Országos Táncháztalálkozó 4. rész (30)
- 10:30 Isten kezében
- 10:55 Lét-Ige - protestáns magazin
- 11:30 Kerek Ferkó
- 17:05 Srpski ekran
- 17:35 Unser Bildschirm
- 18:00 Az a szép fényes nap
- 19:55 A Szent Jobb nyomában
- 22:50 Tűz és Fények játéka
- 23:20 Történelmi séták – Augusztus 20.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
Pro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PIN- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 03:35 Tour de Pologne
- 07:59 Závěr vysílání
- 09:00 Tour de Pologne
- 13:20 Tour de Pologne
- 18:15 Fotbal na druhou
- 19:00 Empty
- 19:35 Cyklistika Tour de Pologne