Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
- 00:15 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V kuchyni)
- 05:15 Etiketa (Korespondence)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 06:30 Na cestě po jižní Keni
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neobyčejné životy (Jiřina Bohdalová)
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Zůstanu svůj
- 14:45 Neviditelní (7)
- 15:40 Neviditelní (8)
- 16:40 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (3)
- 21:45 Bardotová (1)
- 00:15 Ještě nekončíme
- 01:30 Žiješ jenom 2x (16)
- 02:00 Návraty k divočině (Nízké Tatry)
- 02:25 Zašlapané projekty (Hlubinné objevy)
- 02:45 V zajetí železné opony (Dva dny s Kafkou)
- 03:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:25 Sabotáž
- 03:50 Divnopis (Kunžak)
- 04:00 Ochránce dravců
- 04:25 Valašský pohádkář
- 04:50 Bylo nebylo v Londongradu (1)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Starobylé stavby II (Louvre)
- 09:25 Bedekr III. (Lyon)
- 09:55 Námluvy ve světě zvířat (4)
- 12:35 Operace Barbarossa (3)
- 13:20 Bylo nebylo v Londongradu (2)
- 14:15 Bitvy o Evropu (Ústí Šeldy)
- 15:05 Letecké katastrofy (Mrazivá hrozba)
- 15:50 České tajemno (5)
- 16:35 Jarní příroda v Okutamě
- 17:00 Špióni v přírodě (2)
- 17:55 Čína na jazyku II (6)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:00 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 00:30 OH Paříž 2024 (USA - Švýcarsko)
- 01:30 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 01:40 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 02:00 OH Paříž 2024 (Box)
- 02:15 OH Paříž 2024 (Skateboarding)
- 02:50 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 03:00 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 10:26 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 10:33 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 11:55 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 14:06 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 15:38 OH Paříž 2024 (Golf)
- 18:15 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 04:32 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:08 M.A.S.H (245)
- 07:39 M.A.S.H (246)
- 08:10 M.A.S.H (247)
- 08:42 M.A.S.H (248)
- 09:14 Vinaři (Špačci)
- 14:29 Policie v akci
- 15:31 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda IV (Slušná čtvrť)
- 21:30 Polda IV (Ať shoří)
- 22:45 Show Jana Krause
- 23:51 Ano, šéfe!
- 04:40 Autosalon.tv
- 05:40 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:05 Velké putování Bolka a Lolka (Opičí král)
- 06:15 Velké putování Bolka a Lolka (Mezi mnichy)
- 06:24 Těžká dřina
- 06:51 Prima Partička
- 07:36 Partička Nová krev
- 08:31 Top Gear IV (3)
- 09:37 Top Gear VI (2)
- 20:17 Autosalon.tv
- 21:22 Fotr na tripu VI
- 22:05 ESCAPE
- 23:03 Moto cestou necestou
- 23:50 Simpsonovi V (Homer a Apu)
- 04:45 Sběratelé kostí VIII (Mrtvola v sudu)
- 05:39 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:22 Policie v akci
- 07:05 Closer: Nové případy VI (Konspirační teorie 4/4)
- 18:37 Columbo (Dvojitý šok)
- 00:38 Smrtící léčba
- 02:58 Apokalypsa v Los Angeles
- 08:07 Cesta kolem světa
- 10:11 Big Man (Bumerang)
- 12:03 Plavecký mariáš
- 13:45 Salon krásy
- 15:53 Špióni v převleku
- 17:54 Noci v Rodanthe
- 20:05 Dvanáctý muž
- 22:51 Rudý labyrint
- 04:44 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:09 Karolína, domácí kuchařka
- 06:34 Prostřeno!
- 07:31 1. MISE (Na peřejích řeky Styx)
- 10:08 Prostřeno!
- 10:53 Ano, šéfe!
- 20:03 Katie Fforde (Probuzení polibkem)
- 21:56 1. MISE (Dárek)
- 23:06 Tudorovci III (3)
- 23:58 Zoufalé manželky IV (Nedělní ráno)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: P)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:45 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari (5)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:05 Vyber si svůj sport
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (6)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:25 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:00 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (15)
- 14:55 Čvacht
- 15:10 Břinčíci III
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a metro)
- 18:50 Zafari (6)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (7)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:30 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 00:45 Kanadská soda X (2)
- 01:10 Berlínské gala s Janine Jansenovou
- 02:40 Ladí neladí
- 03:35 Babylon
- 04:00 Před půlnocí
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Anděl v černé Ostravě
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 ABBA Dabba Doo
- 21:15 Cirque du Soleil: Amaluna
- 12:08 Ráj podle Bryana IV (Pomocník)
- 13:04 Neuvěřitelné dorty II (29)
- 13:34 Neuvěřitelné dorty II (30)
- 13:57 Hledá se táta
- 04:24 Rodinná pouta II (Druhý pohled)
- 05:28 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:21 Nikdo není dokonalý
- 07:05 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 08:12 Columbo (Její příležitost)
- 09:47 Katie Fforde (Cizí dítě)
- 14:50 Rodinná pouta II (Akce akcie)
- 15:53 1. MISE (Dej si odchod)
- 17:13 Prostřeno!
- 17:56 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 19:06 Jak se staví sen - extra
- 22:09 7 pádů Honzy Dědka
- 23:15 Jak se staví sen - extra
- 01:05 K věci
- 01:35 Prima Česko
- 02:07 Prima HISTORIE
- 02:27 Lékaři v éteru
- 02:58 7 pádů Honzy Dědka
- 08:01 Nový den
- 08:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:37 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:30 Zprávy z Paříže
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:00 Zprávy
- 14:26 Prima LÉTO
- 14:38 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:13 Počasí
- 15:20 K věci
- 15:42 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:21 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Hlasy zločinu
- 21:18 Zprávy
- 22:00 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:49 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 23:57 360⁰
- 04:11 Život v divočině (Mistři útoku)
- 05:16 Prima Svět
- 05:41 Slow TV (Ptačí říše)
- 06:00 Ptačí říše
- 06:08 Hausbót Petra Horkého (Ami Vitale - vítězka World Press Photo)
- 06:33 Prima Česko
- 06:58 Prima Svět
- 07:31 Odhalené Jordánsko (Sever)
- 00:15 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V kuchyni)
- 05:15 Etiketa (Korespondence)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 06:30 Na cestě po jižní Keni
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neobyčejné životy (Jiřina Bohdalová)
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Zůstanu svůj
- 14:45 Neviditelní (7)
- 15:40 Neviditelní (8)
- 16:40 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (3)
- 21:45 Bardotová (1)
- 00:15 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V kuchyni)
- 05:15 Etiketa (Korespondence)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 06:30 Na cestě po jižní Keni
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neobyčejné životy (Jiřina Bohdalová)
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Zůstanu svůj
- 14:45 Neviditelní (7)
- 15:40 Neviditelní (8)
- 16:40 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (3)
- 21:45 Bardotová (1)
- 00:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (20)
- 01:30 Sousedství V (11)
- 03:05 Výleťák (188)
- 03:10 U stánku II (14)
- 03:20 Ušák Jaromíra Bosáka (204)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (206)
- 04:20 Zahradní proměny II (12)
- 05:10 Zahradní proměny II (13)
- 06:00 Pravidla zasnoubení II (7)
- 06:20 Moje místa (Liběna Rochová)
- 07:20 Případy detektiva Murdocha XI (18)
- 08:15 Zahradní proměny II (14)
- 09:15 Zahradní proměny II (15)
- 20:10 Cukrárna (11)
- 21:30 Pobočník Jeho Výsosti
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:50 Na lovu II
- 20:20 Výměna manželek XIII
- 21:45 Malé lásky III (7)
- 01:50 To nic, drahá
- 03:45 Drak přichází
- 05:35 Na hraně zítřka
- 07:35 Kriminálka Las Vegas VI (Zátiší)
- 08:35 Kriminálka Las Vegas VI (Vlkodlaci)
- 09:30 Příchozí
- 11:50 Ušák Chicky a Zlokřeček
- 13:35 Teleshopping
- 13:55 DC Liga supermazlíčků
- 15:55 Kamarád do deště
- 17:25 Planeta nezadaných
- 20:00 Bohové Egypta
- 22:30 Smrtonosná zbraň
- 01:10 Mistři renovací II (26)
- 01:50 Kachní dynastie IV (23)
- 02:35 Spartan: Týmová výzva (8)
- 03:20 Walker, Texas Ranger VIII (12)
- 04:00 Florbal - letní speciál
- 04:50 Běhej lesy - Týmovka
- 05:15 Walker, Texas Ranger VIII (11)
- 05:55 Strážci hranic: Austrálie IV (3)
- 06:35 Mistři zastavárny XXIV (27)
- 07:35 Mistři renovací II (26)
- 08:30 Kachní dynastie IV (23)
- 09:30 Kobra 11 III (3)
- 11:30 Novashopping
- 11:45 Walker, Texas Ranger VIII (12)
- 14:10 Válka skladů XIII (1)
- 14:40 Mistři zastavárny XXIV (28)
- 15:35 Strážci hranic: Austrálie IV (7)
- 16:40 Kobra 11 III (5)
- 18:40 Válka skladů XIII (3)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (29)
- 20:30 Mistři renovací III (4)
- 21:20 Kachní dynastie IV (27)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (13)
- 23:15 Kobra 11 III (5)
- 00:15 Teorie velkého třesku IV (4)
- 01:55 Malý Sheldon IV (3)
- 02:30 Svět podle Jima (14)
- 03:10 Americký táta VI (11)
- 03:50 TELE TELE
- 04:20 TELE TELE
- 04:45 Máma (20)
- 05:50 Ženatý se závazky (99)
- 06:40 Karate ovce (69)
- 07:20 Bakugan: Evolutions (19)
- 07:30 Přátelé IX (18)
- 08:25 Máma (22)
- 08:50 Máma II (3)
- 10:00 Malý Sheldon IV (7)
- 11:30 Ženatý se závazky (101)
- 12:30 Dva a půl chlapa VII (3)
- 13:15 Přátelé IX (18)
- 14:15 Teorie velkého třesku IV (4)
- 15:55 Máma II (7)
- 17:30 Svět podle Jima (16)
- 18:20 Dva a půl chlapa VII (5)
- 19:10 Malý Sheldon IV (9)
- 20:00 Teorie velkého třesku IV (8)
- 21:40 Přátelé IX (20)
- 22:35 Americký táta VI (13)
- 23:30 Dva a půl chlapa VII (5)
- 04:10 Na lovu II
- 04:55 Co na to Češi
- 05:35 Riskuj!
- 06:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:20 Na lovu II
- 12:00 Odložené případy (Halleyova kometa)
- 12:55 Teleshopping
- 13:10 MasterChef Česko II (2)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med VIII (20)
- 01:10 Vodopády lásky
- 02:30 Doktorka Quinnová II (20)
- 08:20 Čarodějky IV (15)
- 09:10 Vítejte doma IV
- 10:05 Oteckovia II (87)
- 11:55 Nekonečná láska II (126)
- 16:00 Vyměněné osudy II (63)
- 20:15 Nekonečná láska II (129)
- 21:10 Nekonečná láska II (130)
- 07:00 AC Sparta Praha -
- 10:20 WES E - Bike World Series #1
- 10:50 Běhej lesy - Klínovec
- 11:05 Prague rugby 7s 2024
- 11:35 Spade poker show 2024 (1)
- 12:00 1:1 Sport Show (62)
- 12:30 Ragby: Rugby - letní speciál
- 13:10 PFL 2
- 00:00 Hymna SR
- 00:15 Oblak v podkroví
- 02:05 Don Matteo (Moja spravodlivosť)
- 03:00 Candice Renoirová IV (2)
- 03:45 Správy „N“
- 04:35 Góly - body - sekundy
- 04:50 Gastromap
- 05:20 Capri III (1)
- 07:00 Ranné správy
- 10:10 Candice Renoirová IV (3)
- 11:05 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (2)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:55 Don Matteo (Duchovná noc)
- 16:00 Správy
- 16:25 Bez batožiny (Južná Afrika - Kapské Mesto 2.)
- 16:50 Destinácie (Darjeeling a čaj)
- 17:05 Doktor z hôr - Nové osudy XIII (Čas prebudenia - 2.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:10 Tieň podozrenia
- 23:40 Hymna SR
- 23:50 Komisár Montalbano (Hlas noci)
- 00:00 Hymna SR
- 00:01 Správy „N“
- 00:50 Hírek
- 01:10 01:10 - 05:10
- 05:10 05:10 - 06:05
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Vstúpte do sveta tanca
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II (Čudné zviera)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria - maďarsky
- 08:30 Otthonunk - Náš domov
- 08:55 Profily - Arcélek
- 09:25 Dnes večer hrám ja (Tri poviedky s Emilom Horváthom mladším)
- 11:00 Tajomný ostrov (Objav)
- 11:30 Obedníček (Mláďatá "N")
- 11:35 Rusty
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLINA)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Malá Fatra popri Váhu)
- 12:30 Hubačka
- 12:50 Na zelenej adrese
- 13:05 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - 12 metrov)
- 16:25 Môj emigrant (Herr Ďurišin)
- 17:00 Anjeli strážni (Anjeli strážni Sahraa Karimi)
- 17:30 Lov slov
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II (Pán Ockovič)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:35 Athleticus
- 19:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 19:50 Futbalový magazín 2024
- 00:15 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V kuchyni)
- 05:15 Etiketa (Korespondence)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 06:30 Na cestě po jižní Keni
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neobyčejné životy (Jiřina Bohdalová)
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Zůstanu svůj
- 14:45 Neviditelní (7)
- 15:40 Neviditelní (8)
- 16:40 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (3)
- 21:45 Bardotová (1)
- 00:15 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V kuchyni)
- 05:15 Etiketa (Korespondence)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 06:30 Na cestě po jižní Keni
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neobyčejné životy (Jiřina Bohdalová)
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Zůstanu svůj
- 14:45 Neviditelní (7)
- 15:40 Neviditelní (8)
- 16:40 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (3)
- 21:45 Bardotová (1)
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Interview :24
- 04:30 Ekonomika :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Čaj
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál: Korenia
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: CERN - 70 ROKOV
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:20 Dům chtíče
- 02:50 Moře kouzel
- 04:10 Národ velryb
- 05:35 Věčně mladá
- 07:35 Aloha, Lásko!
- 09:15 Ledová sezóna
- 10:55 Velká láska
- 12:50 Snové léto
- 14:25 Bohové Egypta
- 16:40 Lassie se vrací
- 18:25 Cesta za snem
- 20:15 Noční recepční
- 21:55 Bolest a sláva
- 23:55 Halloween II
- 00:15 Policisté v akci
- 01:05 Policisté v akci
- 01:50 Krimi
- 02:10 Noviny
- 02:45 Soudní síň (Alergie)
- 03:30 Soudní síň (Když ty, tak i já!)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:50 Soudní síň (Když ty, tak i já!)
- 09:50 Soudní síň (Depozit)
- 10:50 Pod povrchem (28)
- 11:55 Nové bydlení - Dizajn
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Zeť opravář)
- 17:55 Soudní síň (Nejsem pedofil!)
- 00:10 Survivor
- 01:15 Aj múdry schybí
- 02:20 Partička
- 03:30 Susedské prípady
- 04:15 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:45 Rodinné prípady
- 11:30 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (71)
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (72)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože II
- 22:05 Utajený šéf II
- 23:50 Farma
- 00:35 Luxusní domy III (5)
- 01:00 Projekt "Domov" II (4)
- 01:45 Velkolepé plány XIX (3)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (27)
- 03:35 Dům snů III (7)
- 04:15 Dům snů (3)
- 05:00 Uspořádejte si svůj život III (3)
- 06:00 Dům snů - Dvojčata vzpomínají (9)
- 06:55 Nejkrásnější britské zahrady II (3)
- 07:50 Velkolepé plány XIX (3)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (27)
- 09:55 Projekt "Domov" II (4)
- 10:45 Luxusní domy III (5)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? V (9)
- 14:20 Dům snů III (7)
- 15:10 Velkolepé plány XIX (4)
- 16:05 Luxusní domy III (6)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? V (10)
- 17:30 Projekt "Domov" II (5)
- 20:25 Dům snů (4)
- 21:15 Dům snů - Dvojčata vzpomínají (10)
- 22:05 Dům snů III (8)
- 22:55 Jít, nebo zůstat? V (10)
- 23:50 Nejkrásnější britské zahrady II (4)
- 02:20 Úkryt
- 04:10 Nezvěstná
- 06:00 Madeleine Collins
- 07:45 Taxikáři
- 09:20 Cannes bez obalu
- 10:45 Moje perská rodina
- 12:30 Demolice
- 14:10 Lady Bird
- 15:45 Dobrý člověk
- 22:05 Rod Draka II (8)
- 23:10 7500
- 00:35 Ve jménu cti
- 02:15 Nic není náhoda
- 03:55 Zelený sršeň
- 06:00 Mořské jiskry
- 07:35 Bláznivá, zatracená láska
- 09:30 Vražda v Londýně
- 11:10 Přátelé II (22)
- 11:30 Přátelé II (23)
- 11:55 Hobit: Šmakova dračí poušť
- 14:35 Papírové panenky
- 16:20 Cesta do Betléma
- 17:55 Opilí láskou
- 19:30 Vlk (5)
- 23:45 Sektor II (Jeruzalém)
- 00:30 Poslední hra o zlato
- 02:20 Mělas to vědět (4)
- 03:10 Zimní král (1)
- 12:20 Divoké vlny
- 13:45 Panna, nebo orel
- 15:20 Třináct životů
- 17:45 Julia II (Chartwinkerie)
- 18:30 Girls VI (3)
- 19:00 Girls VI (4)
- 19:30 Sex ve městě III (Není kouře...)
- 22:15 Boratův navázaný telefilm
- 23:50 Rod Draka II (8)
- 00:55 Uklízečka měsíce
- 02:15 Má jediná touha
- 04:10 27
- 04:25 Lucky Girl
- 06:00 Klíčovou dírkou
- 07:45 Sliby
- 09:25 Electra
- 09:55 Romantický průvodce po ztracených místech
- 11:40 Svoboda za mřížemi
- 13:05 Kapitán Phillips
- 16:45 Sliby
- 18:25 Ve společnosti žen
- 20:00 Philadelphia
- 22:05 Monika
- 00:40 První láska
- 02:20 Americký masakr
- 09:40 Můj zámek
- 11:00 Plán 75
- 12:55 Totem
- 14:35 Štvanice
- 16:50 Hra
- 18:50 Falcon Lake
- 20:30 Protivník
- 22:30 Vítězství ducha
- 00:25 Roswell: Nové Mexiko (Vzhůru dolů)
- 01:05 Restaurant: Impossible (Záchrana pastorovy vášně)
- 01:50 Restaurant: Impossible (Zmírající bistro)
- 02:30 Projekt Kojota Petersona (Arachnofobní noční můry)
- 02:50 Projekt Kojota Petersona (Klokaní šílenství)
- 03:15 Poslední obyvatelé Aljašky (Hluboká zima)
- 10:40 Rachel, Rachel
- 12:35 Flash (Útěk ze Země Dva)
- 13:30 Flash (King Shark)
- 20:00 Valentine
- 21:55 Policajti z L. A. (Díl 10)
- 00:20 Až na krev
- 02:55 Texaský masakr motorovou pilou 3D
- 04:25 Přestávka ve vysílání
- 05:40 Teorie tygra
- 07:50 Jak jsme hráli čáru
- 11:40 Snoubenec nebo milenec?
- 13:30 Toman
- 16:15 Dům ztracených duší
- 18:05 Jedna kočka za druhou
- 20:00 Jako jed
- 21:35 Kopytem sem, kopytem tam
- 00:00 Hranice pašeráků
- 01:30 Maratón
- 03:20 Krvácející srdce
- 04:50 Deset pravidel, jak se zamilovat
- 06:25 Starostka Dortíková
- 07:50 Asterix a Olympijské hry
- 09:45 Gentleman s pistolí
- 11:15 Pisatel
- 14:15 Jak milovat s D
- 15:50 Vítejte v Holly Springs
- 17:45 Leonie
- 19:25 Poslední závod
- 21:00 Bel Canto
- 22:40 Existenz
- 01:35 Modigliani
- 03:40 Past na lásku
- 08:50 Fame – Cesta za slávou
- 10:35 Kung fu Yoga
- 15:05 Záložní jednotka
- 16:40 Devátý život Luise Draxe
- 18:25 Možná řeknu ano
- 20:00 Alex of Venice
- 21:30 Ještě jedna věc
- 23:05 Rozhovory s Tedem
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 04:40 Jack Hunter: Nebeská hvězda
- 06:15 Strojvůdce
- 07:50 Šťastný drak
- 09:25 Tmavý kůň
- 11:15 Princ a já 2
- 12:50 Průšvihář na útěku
- 14:25 Všechny cesty vedou do Říma
- 15:55 Jmenuji se Sára
- 17:25 Zamračené dny
- 19:20 Bernie
- 21:00 Jake a Jake
- 22:40 Práce na dvojí úvazek
- 00:00 Útěk z domu
- 01:25 I slova zabíjí
- 03:25 Klamné zdání
- 05:40 Návrat
- 07:35 Criminal Games by Agatha Christie (5)
- 09:30 Bradův život
- 11:35 Imogene
- 19:55 STARS! (- DEMI MOORE)
- 20:00 Pokušení
- 22:00 Phantom punch
- 04:45 West Of The Divide
- 05:35 End of Program
- 06:00 Titus And Mirabella
- 06:25 Call The Mesquiteers
- 07:20 Champagne Safari
- 08:15 Love Laughs At Andy Hardy
- 09:45 Off Road
- 10:15 Asleep
- 10:25 Ginza Cosmetics
- 11:50 The Wedding
- 12:05 Lady Of Burlesque
- 13:35 30 Years And An Ocean In Between
- 14:00 Stuck
- 15:15 Corpse Vanishes
- 16:20 Lassie - The Painted Hills
- 17:30 Paradise Canyon
- 18:25 It's a Joke, Son!
- 19:25 Mother
- 21:00 Carnival of Souls
- 22:15 The Bed
- 22:45 Jail Caesar
- 08:00 OF BOATS AND MEN (EP. 05)
- 08:55 A DOG'S LIFE
- 09:40 MONGOLIA, STEPPES EMIRATE
- 12:40 MY DUBAI EP. (3)
- 13:05 MY DUBAI EP. (4)
- 13:35 KYUCHU: WHERE THE GREEN TEA GROWS
- 16:40 GREAT WHITE CODE RED
- 17:30 MINDWORKS (ALTERED VIEWS)
- 17:55 RACE OF LIFE (EP. 10)
- 18:25 RACE OF LIFE (EP. 11)
- 18:50 ROLL ON CINEMA
- 19:45 DEPLETED URANIUM
- 20:40 GROSSLOCKNER KING OF THE HIGH ALPS
- 21:35 ZENITH (EP. 10)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 15:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE
- 16:20 HERE COMES THE BRIDE
- 16:40 HERE COMES THE BRIDE
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (36)
- 18:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 18:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:00 THE HOLLYWOOD GLOW (3)
- 19:30 WORLD OF FASHION II (45)
- 22:00 FASHION AROUND THE WORLD
- 23:00 CANDIES
- 04:15 ECE 4 Enfusion Xtreme Standup, Alkmaar, Netherlands, 09.10.2020
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:15 Fightbox King Of Kings World Series Riga, Latvia 17.02.2024
- 07:05 King of Kings Grand Prix 17.02.2024
- 23:30 NEW Internet Wars 2016
- 00:00 CAPE EPIC 2018 (1)
- 00:30 CAPE EPIC 2018 (2)
- 01:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 01:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 02:00 BOARD STORIES SURFING (39)
- 02:30 BOARD STORIES SURFING (40)
- 03:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (11)
- 03:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (12)
- 04:00 SHIFTING GEARS
- 04:30 SHIFTING GEARS
- 05:00 WILD SURF 2019 (18)
- 05:30 WILD SURF 2019 (19)
- 06:00 BETTER THAN FOUR 2016 (RACE, WEST & RIO)
- 06:30 BETTER THAN FOUR 2016 (THOUSAND YEAR JOURNEY & WHITE STYLE)
- 07:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 07:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 10:00 GEARING UP 2020 (8)
- 10:30 GEARING UP 2020 (9)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (19)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (20)
- 12:00 SPORTS MAX (43)
- 12:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 13:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (6)
- 14:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 14:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 15:00 KITE MASTERS 2018 (2)
- 15:30 KITE MASTERS 2018 (3)
- 16:00 GP RACING 2022 (44)
- 16:30 GP RACING 2022 (45)
- 17:00 WORLD OF WATERSPORTS (29)
- 17:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 18:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (15)
- 18:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (16)
- 19:00 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 19:30 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 20:00 INSIDE SAILING 2020 (8)
- 20:30 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 21:00 CAPE EPIC 2018 (1)
- 21:30 CAPE EPIC 2018 (2)
- 22:00 AUTOSPEED 2019 (16)
- 22:30 AUTOSPEED 2019 (17)
- 23:00 SAILING TO TOKYO 2018 (2)
- 23:30 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 00:25 CONFUCIUS WAS A FOODIE (SWEET, S3)
- 01:10 DRONE WARS (3)
- 02:05 GOING BEYOND (KOH CHANG)
- 03:00 WARRIORS FOR WILDLIFE (1)
- 03:55 MAX FOODIE (9)
- 10:45 DRONE WARS (13)
- 11:40 EXOTIC IRANIAN FOOD.
- 18:35 GOING BEYOND (PATTAYA AND PHAI)
- 19:30 INK THERAPY (7)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Electric Jam
- 23:00 Street Buzz
- 00:35 Vesmírni farmári (2)
- 01:25 Travelistan (10)
- 01:45 Téma (164)
- 02:25 Môj život v hitlerovskom Nemecku (2)
- 03:25 Raz a navždy (2)
- 04:15 Tajomstvá veľkosti (2)
- 05:20 Nosoroží sirotinec (1)
- 06:20 Rodinné záležitosti (1)
- 06:55 Z blízka (1)
- 07:25 Titanic, v srdci vraku (1)
- 08:55 Telenákup (4)
- 09:05 Doslova
- 09:45 Záchranári z Ria (1)
- 14:25 Hindenburg (1)
- 15:25 Ľudia sú aj politici (47)
- 16:05 Telenákup (3)
- 16:15 Digitálni giganti vo svete zdravia (1)
- 17:15 Život s vrahom (4)
- 18:05 Udržateľná budúcnosť (1)
- 19:05 Telenákup (1)
- 19:15 Téma (165)
- 19:50 Doslova
- 20:25 Sadnite si, prosím (29)
- 21:05 K-FUN (18)
- 21:55 Katar: dynastia s globálnymi ambíciami (1)
- 00:25 Cyranův poloostrov (4)
- 01:00 Naše zprávy
- 01:15 VIP svět
- 01:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:35 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:30 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:25 Šťastná 7
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (5)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Management
- 22:05 Poklad z půdy
- 23:15 Cyranův poloostrov (5)
- 23:50 Intim Night
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:40 Soudkyně Barbara
- 14:55 Soudce Alexandr
- 15:55 Soudkyně Barbara
- 17:00 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:05 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:35 Nebezpečné vztahy live
- 01:35 Ostříháno
- 02:40 Na plac!
- 03:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 07:00 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Poklad z půdy
- 18:00 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Moje chůva superhrdinka
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:40 Jak to dopadlo!?
- 04:30 Talkshow Tomáše Magnuska: E.Hrušková, L.Rohlíčková, Š.Bilina, B.Žárská, R.Žárský
- 05:45 A11 Cesta na Olymp směr Paříž: Naďa Černá, ředitelka projektů ČOV
- 06:10 Ústecký zpravodaj
- 06:20 Magazín ze Strakonicka
- 06:35 Olomoucký magazín
- 07:00 Lipnožurnál
- 07:15 Petrovický zpravodaj
- 07:25 Magazín z Orlickoústecka
- 07:40 Hasiči: informace a zajímavosti o činnosti HZS
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:40 Michael V. Show
- 23:45 Dobrý večer s A11: rerpíza
- 00:50 Zelenáč VI (8)
- 01:30 Bosch VII (6)
- 02:15 Bosch VII (7)
- 02:55 Bosch VII (8)
- 03:40 Macgyver V (5)
- 04:25 Macgyver V (6)
- 05:05 Ultrafialoví II (4)
- 06:00 Totalcar III (2)
- 06:40 Profil zločinu V (9)
- 07:40 Námořní vyšetřovací služba XVI (14)
- 08:30 Xena (14)
- 09:25 Profil zločinu V (8)
- 10:25 Profil zločinu V (9)
- 11:25 Hvězdná brána: Atlantida II (2)
- 12:20 A-Team II (19)
- 13:15 Námořní vyšetřovací služba XVI (14)
- 14:05 Xena (14)
- 15:05 Profil zločinu V (10)
- 16:10 Profil zločinu V (11)
- 17:15 A-Team II (20)
- 20:00 Xena (15)
- 21:00 Ztracený svět (11)
- 22:00 Ztracený svět (12)
- 22:55 Společnost Adventure (7)
- 23:50 Společnost Adventure (8)
- 00:45 Ztracený svět III (1)
- 01:45 Lovci pokladů II (7)
- 02:30 Lovci pokladů II (8)
- 03:15 Totalcar IV (7)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět II (21)
- 10:00 Ztracený svět II (22)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (17)
- 13:55 A-Team III (2)
- 14:55 Lovci pokladů II (9)
- 15:55 Lovci pokladů II (10)
- 16:55 Ztracený svět III (1)
- 17:55 Ztracený svět III (2)
- 18:50 Xena II (22)
- 19:50 A-Team III (3)
- 20:50 Společnost Adventure (18)
- 21:50 Lovci pokladů II (9)
- 22:50 Lovci pokladů II (10)
- 23:50 Xena II (22)
- 01:00 Brousko III (91)
- 02:05 Brousko III (92)
- 02:55 Seriálový tip (1)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (30)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:30 Domek na prérii VI (3)
- 13:35 Ranč Heartland II (6)
- 14:30 Ranč Heartland II (7)
- 15:30 Brousko III (93)
- 16:35 Dcery duchem (31)
- 17:50 Domek na prérii VI (4)
- 18:55 Ranč Heartland II (8)
- 19:50 Ranč Heartland II (9)
- 20:50 Domek na prérii VI (4)
- 21:50 Ranč Heartland II (8)
- 22:50 Ranč Heartland II (9)
- 23:45 Dcery duchem (31)
- 10:25 Marie Kroyer
- 12:15 Mlčení Lorny
- 14:05 Index lásky
- 15:50 Tři srdce
- 17:45 Jana z Arku
- 22:00 Nádherná přítomnost
- 23:50 Greta
- 01:40 Dealer II
- 03:25 Stranou Satana
- 09:00 Largo Winch
- 10:55 Brankář
- 13:00 Mladý Ahmed
- 14:30 Miami
- 16:35 Utoya, 22. července
- 18:15 Muž na střeše
- 20:15 Duch pětačtyřicátého
- 22:00 Láska mezi regály
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Vlk)
- 06:05 Kikirikí
- 06:20 Kouzlování
- 06:30 Zabij nudu! II
- 06:35 O modrém autíčku (Chuligáni)
- 06:50 Staré pověsti české (Dívčí válka)
- 07:00 Já Baryk (11)
- 07:05 Brundibáři (Těší mě)
- 07:20 Žofka a její dobrodružství (6)
- 07:30 O Dorotce (Dorotka a papoušek)
- 07:40 Pojďte pane, budeme si hrát (Jak jeli k vodě)
- 07:55 Mach a Šebestová (Policejní pes)
- 08:10 O Mikešovi (5)
- 08:15 Tisíc a jedna noc (O lásce Laily a Adžiba)
- 09:00 Teleshopping
- 10:05 Staré pověsti české (O Křesomyslu a Horymírovi)
- 10:10 Já Baryk (Já Baryk a moje vrána)
- 10:20 Brundibáři (O mistra basy)
- 10:25 Žofka a její dobrodružství (7)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a ježibaba)
- 10:50 Pojďte pane, budeme si hrát (K princeznám se nečuchá)
- 11:05 Mach a Šebestová (Páni tvorstva)
- 11:20 O Mikešovi (Nácíček nakupuje)
- 11:25 Tisíc a jedna noc (O udatné ad-Datmě)
- 12:00 Martin a Venuše
- 14:00 Evžen mezi námi
- 15:20 Poklad v pyramidě
- 15:30 Neznámé památky (Tajemná pila)
- 16:00 Cesta řeky k moři
- 18:20 Vysoká zeď
- 19:35 Filmové minuty
- 19:40 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka překazila školení)
- 22:00 Vzorný kinematograf Haška Jaroslava
- 23:45 Filmové minuty
- 04:50 Napoleon (5)
- 06:00 1945: Rok, který změnil svět (3)
- 07:00 Josef Bonaparte
- 12:00 Apokalypsa a konec světa
- 13:05 Strůjci zla (Albert Speer)
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Fidel Castro očima filmařů
- 01:20 Pokrevní bratři
- 03:05 Tulipánová horečka
- 04:40 Close Up III (9)
- 05:05 Close Up III (15)
- 05:30 Close Up III (6)
- 06:00 Zoom In - The Lost City
- 06:10 Zoom In - Sing 2
- 06:20 Close Up III (12)
- 06:50 Extrakt
- 08:40 Hra na vraždu
- 10:15 Mythica: Hledání hrdinů
- 11:50 Buldozer
- 13:50 Marley a já
- 15:45 Králova přízeň
- 17:45 Pád třetí říše
- 20:20 Návštěvníci
- 22:00 Inferno
- 23:35 Saw: Hra o přežití
- 01:25 Dredd
- 02:50 Žralokonádo
- 08:45 Sen noci svatojánské
- 10:45 Stíny mrtvých
- 12:35 Záhada Severního moře
- 15:05 Truman Show
- 16:50 Kluci a holky
- 18:30 Lásce na stopě
- 20:00 Ledová archa
- 22:00 Dnes zemřeš!
- 23:30 Resident Evil
- 00:20 Červený trpaslík VII (1)
- 00:55 Vražedná partie
- 02:55 Comedy Club VII (20)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas III (8)
- 08:00 Spongebob v kalhotách (10)
- 08:30 Spongebob v kalhotách (11)
- 09:00 Spongebob v kalhotách (12)
- 09:30 Spongebob v kalhotách (13)
- 10:00 Spongebob v kalhotách (14)
- 10:30 Spongebob v kalhotách (15)
- 11:00 Spongebob v kalhotách (16)
- 11:30 Spongebob v kalhotách (17)
- 20:00 Chyťte ho!
- 22:30 Comedy Club VII (21)
- 23:00 Comedy Club VII (22)
- 23:30 Červený trpaslík VII (1)
- 00:00 Off The Grid (Axum, Ethiopia)
- 00:30 Viajar Peru (Lake Titicaca, Peru)
- 01:00 Xplore Egypt (Aswan)
- 01:30 Backpack (Loktak, Manipur, India)
- 02:00 Mount Kailash - The Journey Within (Mount Kailash 5)
- 02:30 Viajar Peru (Inca Valley & Machu Picchu, Peru)
- 03:00 Backpack (Ukhrul and Senapati , India)
- 03:30 Great World Hotels (Huvafen Fushi 2)
- 04:00 Viajar Peru (Inca Valley & Machu Picchu, Peru)
- 04:30 Xplore Egypt (Alexandria)
- 05:00 Mount Kailash - The Journey Within (Mount Kailash 6)
- 05:30 Viajar Peru (Amazonas 1, Peru)
- 06:00 Backpack (Nagaland, India)
- 06:30 World Spas (Kempinski, Jordan)
- 07:00 Viajar Peru (Amazonas 1, Peru)
- 07:30 Great World Hotels (Huvafen Fushi 2)
- 00:37 Super útesy
- 01:20 Tajemství kytovců (Kosatčí dynastie)
- 02:08 Tajemství kytovců (Písně keporkaků)
- 02:57 Tajemství kytovců (Říše běluh)
- 03:42 Vládci pobřeží
- 04:26 Tajemství kytovců (Kosatčí dynastie)
- 05:12 Tajemství kytovců (Písně keporkaků)
- 06:00 Jedinečná zvířata - výběr (Mývalové a chobotnice)
- 06:21 Jedinečná zvířata - výběr (Tygři a lední medvědi)
- 06:44 Život psounů (Rodinná záležitost)
- 07:06 Život psounů (Kde domov můj)
- 07:28 Smrtící africká říše (Kalahari)
- 08:12 Duše šelmy
- 08:58 Smrtící africká říše (Pouště)
- 09:43 Smrtící africká říše (Kalahari)
- 10:29 Duše šelmy
- 11:15 Neklidné šelmy
- 12:00 Superkočka
- 12:44 Smrtící africká říše (Pouště)
- 13:29 Smrtící africká říše (Pobřeží)
- 00:00 Pohled zevnitř: Severní Korea: Tři Kimové (Království Kimových)
- 00:45 Hitlerův poslední odpor: Boj až do konce (1)
- 01:30 Zabezpečení letiště: Brazílie V (4)
- 02:15 Jak chytit pašeráka III (Kufr plný překvapení)
- 03:00 Zákulisí letiště Sydney (Nadměrný náklad)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou IV (11. září)
- 00:10 Zvláštní a záhadné V (15)
- 00:55 Filmy a realita II (6)
- 01:40 FBI - Agenti řeší případy (22)
- 02:05 Špinavé prádlo (6)
- 02:50 Pohledy do historie (5)
- 02:55 Válečné lodě pohřbené v moři (2)
- 03:40 Matky za mřížemi - USA (4)
- 16:10 Moře záhadných katastrof II (6)
- 17:10 Americká 90. léta (7)
- 20:05 Zvláštní a záhadné V (16)
- 21:00 FBI - Agenti řeší případy (23)
- 21:25 Špinavé prádlo (7)
- 22:20 Filmy a realita III (1)
- 23:15 Matky za mřížemi - USA (5)
- 16:10 Prostě maso (3)
- 16:40 Jiří, milovník masa (12)
- 17:10 Justininy tropické delikatesy (Trh na Noumea)
- 17:35 Jak chutná venkov (6)
- 10:05 Serengeti III (3)
- 11:25 V továrně VIII (2)
- 16:40 V továrně VIII (3)
- 17:55 Nejtragičtější katastrofy II (3)
- 00:15 Vražedné město II (Verdigre, NB)
- 01:00 Vražda: Poslední hodiny IV (Portrét predátora)
- 01:45 Motiv k vraždě (Nebezpečná posedlost)
- 02:05 Motiv k vraždě (Mexický wrestler a maniak)
- 02:30 Soudní kamera III (55. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera III (56. epizoda)
- 03:25 Po prvních 48 hodinách XV (Jeden dobrý skutek)
- 20:30 Soudní kamera (3)
- 20:55 Soudní kamera (4)
- 21:15 Nedokonalá vražda III (Kumeta)
- 00:00 Souboj na pláži IV (Domeček s apartmány)
- 01:00 Je to Havaj XIII (Pocit soustředění na Maui)
- 01:30 Je to Havaj XIII (Výměna za výhledy na Oahu)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii VIII (Kup teď, zdědíš později)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii VIII (Jiskry na Floridě)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVI (Najít svůj první dům)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLVII (Koloniální dům vs. ranč ve Virginii)
- 04:00 Hledáme nemovitost CXLVII (Výměna v Memphisu)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? V (Přeprodej s kočičí mátou)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? V (Rychlý přeprodej)
- 05:30 Mistři bazénů III (Skalnatá cesta ke skvělému zadnímu dvorku)
- 06:00 Luxus za babku (Domov pro princeznu)
- 07:00 Oprava domů v rodném městě II (Zvláštní pozornost městské chloubě)
- 00:40 Kuchyně 15: Jídla za babku (13)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 6: Jarní obloha (2)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 25: Kukuřičné těsto a já (9)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 25: Samá gouda (10)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 32: Kuřata a koláč (10)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 32: Od vikingů ke křidýlkům (11)
- 03:40 Velká soutěž pojízdných restaurací 9: Rozmach v příhraničním městě (4)
- 04:25 Velká soutěž pojízdných restaurací 9: První schůzky (5)
- 05:10 Velká soutěž pojízdných restaurací 9: Celá enchilada (6)
- 06:00 Kuchyně 16: Jídlo na derby (1)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Návštěva u dcery ve škole (1)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 6: O štěňatech a koťatech (3)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 25: Pochod dortů (11)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Ostrov Kužel E)
- 01:25 Válka skladů V (Čas pálení)
- 01:45 Válka skladů V (Ústřice na podnose)
- 02:10 Válka skladů V (Staré triky, nové zisky)
- 02:35 Mistři aukcí IV (Hra s členem síně slávy)
- 03:00 Mistři aukcí IV (Cashville, Tennessee)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Večírek začíná)
- 03:45 Vetřelci dávnověku VIII (Temné síly)
- 04:30 Vetřelci dávnověku XVI (Top 10 nejlepších kódů mimozemšťanů)
- 05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (Neuvěřitelně výhodná nabídka)
- 06:00 Mistři aukcí IV (Velká sestra mizí)
- 06:20 Mistři aukcí IV (Hotovo za 20 sekund)
- 06:40 Z ohnivé výhně IV (Mistr & učeň)
- 07:25 Hvězdy zastavárny XXIV (Neuvěřitelně výhodná nabídka)
- 00:00 Nature Parks (Národní park Canyon De Chelly)
- 00:48 Global Treasures (Prambanan)
- 01:00 Gardens of the World (Tulipánové zahrady v Holandsku)
- 01:29 On Tour (Karakoram)
- 01:55 Planet Terra (Istria)
- 02:00 Vista Point (Las Palmas)
- 02:27 Nature Wonders (Přírodní rezervace Massai Mara)
- 02:38 Planet Terra (Paraty)
- 02:43 Global Treasures (Piran)
- 02:54 Planet Terra (Dendera)
- 03:00 Cosmos Global (Káthmandu - Údolie bohov)
- 03:53 Planet Terra (Râşnov)
- 04:00 Vista Point (Ohňová zem)
- 04:27 On Tour (S1-Vietnam)
- 04:54 Planet Terra (Skanzen Pribylina)
- 05:00 Global Treasures (Ingapirca)
- 05:12 Extravaganza (Vánoce v Rakousku)
- 05:39 Nature Wonders (Ciénaga de Zapata)
- 05:50 Global Treasures (Parlament - Budapešť)
- 06:00 Vista Point (Bukurešť)
- 06:27 Vista Point (Karibské ostrovy)
- 06:54 Planet Terra (Ostrov Porto Santo)
- 07:00 Nature Wonders (Jazero Manyara)
- 07:11 Global Treasures (Bojnický zámok)
- 07:22 Vista Point (Rím)
- 07:50 Global Treasures (Kostol Kerimäki)
- 10:00 Vista Point (Taipei)
- 10:27 Global Treasures (Rýnska roklina)
- 10:38 Planet Terra (Irkutsk)
- 10:43 Nature Wonders (Kaňon Waimea)
- 10:54 Planet Terra (Troodos Ekklisies)
- 11:00 On Tour (Kanál Göta)
- 11:29 Doc Time (Sumatra)
- 11:55 Planet Terra (Národný park Lauca)
- 12:00 7 Days (Kampánie)
- 12:53 Planet Terra (Drepung Gonba)
- 13:00 On Tour (Kláštorná cesta)
- 13:29 Vista Point (Sevilla)
- 13:55 Planet Terra (Kyong-ju)
- 14:00 Vista Point (San José)
- 14:27 Global Treasures (Toruň)
- 14:38 Planet Terra (St. Ives)
- 14:43 Nature Wonders (Jazero Mono)
- 14:54 Planet Terra (Meissen)
- 15:00 Vista Point (Rovaniemi)
- 15:27 Regio (St. Gallen Appenzellerland)
- 15:38 Planet Terra (Štýrský Hradec)
- 15:43 Global Treasures (Sofievskij Sobor)
- 15:54 Planet Terra (Pasabagi)
- 16:00 On Tour (Rieka Kwai)
- 16:27 Vista Point (Mexico City)
- 16:54 Planet Terra (Kutná Hora)
- 17:00 Travel Stories (Tržiště Nagaur)
- 17:11 Global Treasures (Firenze)
- 17:22 Esovision (Afrika)
- 17:50 Global Treasures (Visby)
- 18:00 Vista Point (Metropola Praha)
- 18:27 Global Treasures (Tuvkhunii Hyid)
- 18:38 Planet Terra (Miami)
- 18:43 Global Treasures (Buxoro)
- 18:54 Planet Terra (Gut Aiderbichl Advent)
- 19:00 Vista Point (Valletta)
- 19:27 On Tour (Expres štátu Shan)
- 19:54 Planet Terra (Vratislav)
- 20:00 Terra Mystica (Tajemný svět kamenů)
- 20:28 Global Treasures (Victoria Railway Terminus)
- 20:39 Footsteps (Procházka po útesu - Cinque Terre)
- 20:50 Global Treasures (Louvre)
- 21:00 Vista Point (Siem Reap / Angkor)
- 21:27 On Tour (Polostrov Dingle)
- 21:54 Planet Terra (Santiago, ostrov na Kapverdách)
- 22:00 7 Days (Ománsky sultanát)
- 22:53 Planet Terra (Hakone)
- 23:00 Vista Point (Záhreb)
- 23:27 Global Treasures (Dambulla)
- 23:38 Planet Terra (Kuldiga)
- 23:43 Nature Wonders (Krugerov národný park)
- 23:54 Planet Terra (Persepolis)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Atletika
- 01:30 Olympijské hry
- 02:30 Atletika
- 03:00 Atletika
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Atletika
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Olympijské hry
- 07:30 Atletika
- 13:00 Dráhová cyklistika
- 15:15 Vzpírání
- 17:15 Dráhová cyklistika
- 19:00 Atletika
- 21:45 Volejbal
- 22:30 Box
- 23:00 Olympijské hry
- 01:00 Lezení
- 02:00 Skateboarding
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 Skateboarding
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Lezení
- 07:00 Házená
- 08:00 Olympijské hry
- 09:00 Taekwondo
- 09:30 Házená
- 11:30 Lezení
- 13:15 Házená
- 20:00 Zápas
- 20:30 Vodní pólo
- 22:00 Basketbal: LOH - čtvrtfinále žen
- 23:45 Vodní pólo
- 00:15 MVP
- 01:00 Fotbal: Real Madrid - Chelsea
- 03:00 Box: Vasiliy Lomachenko - George Kambosos
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Slovinsko - Itálie
- 18:30 Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen
- 18:45 MVP
- 19:30 MVP
- 01:15 Házena, Dare to Rise - Ludovic Fabregas
- 01:30 Fotbal: Barcelona - AC Milán
- 03:30 SuperEnduro
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Poker
- 10:00 Poker
- 11:00 Televizní nákupy
- 16:15 MVP
- 17:00 Házená: Maďarsko - Izrael
- 18:45 Box: Tysonovy největší údery
- 19:15 Zlaté okamžiky
- 19:30 Házená: Švédsko - Švýcarsko
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 18:00 Topspeed
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Piok Cars
- 19:45 MM Automotive
- 22:45 Autožurnál
- 23:15 Piok Cars
- 23:30 Martin z Martina
- 01:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 Amazonka Truck
- 19:30 Autožurnál
- 20:00 Za rybami světových moří
- 20:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 21:15 Martin z Martina
- 22:00 EFC
- 00:15 Racing Files: Legendy - Targa Florio a Mille Miglia (51)
- 00:45 Blochovy rozbory (52)
- 01:15 Blochovy rozbory (53)
- 01:40 Test automobilu: Mustang Mach-E (54)
- 01:45 Hraniční jízda podél poledníku (55)
- 02:10 Eastside Motors: Směnné obchody (56)
- 03:00 Stará auta a mimozemšťané (57)
- 03:30 Přednost v jízdě: Audi A3 Sportback (58)
- 03:40 Zprávy (59)
- 03:45 Rychlé kolo: Opel Insignia OPC (60)
- 04:15 Rychlé kolo: Mc Laren 650S (61)
- 04:45 Rychlé kolo: Alfa Romeo 4C (62)
- 05:10 Zprávy (63)
- 05:15 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (1)
- 05:35 Test automobilu: VW ID.4 GTX (2)
- 05:40 Přednost v jízdě: Fiat 600 Hybrid (3)
- 05:55 Zprávy (4)
- 06:00 Sedm nejrychlejších (5)
- 06:15 Garáž 21 (6)
- 06:45 Poklady v garáži (7)
- 07:15 Poklady v garáži (8)
- 07:45 Zpětný chod: BMW E46 M3 CSL (9)
- 16:10 Test automobilu: VW ID.4 GTX (30)
- 16:15 Přednost v jízdě: Fiat 600 Hybrid (31)
- 16:30 Zprávy (32)
- 16:35 Sedm nejrychlejších (33)
- 16:50 Garáž 21 (34)
- 17:15 Poklady v garáži (35)
- 17:45 Poklady v garáži (36)
- 00:00 KORDA (Danny Fairbrass na jezeru Szűcsi 1.díl)
- 00:30 Nový muškař (22)
- 01:00 Jarní probouzení (Feeder s Don Carp Baits)
- 01:30 Rybolov pod lupou (Produkty The One ve feederovém lovu)
- 02:00 V jednotě s přírodou (Vztah navěky 1.díl)
- 02:30 V jednotě s přírodou (Vztah navěky 2.díl)
- 03:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 2.díl)
- 03:30 VII. Halcatraz Cup (Levelek 2024)
- 04:00 Novinky Delphin 2024
- 04:30 Rybolov pod lupou (Jak být úspěšný při jednodenních lovech)
- 05:00 Balázs Hajba (Slavnostní dny v úpatí pohoří Mátra 1.díl)
- 05:30 Balázs Hajba (Slavnostní dny v úpatí pohoří Mátra 2.díl)
- 06:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 1.díl)
- 06:30 IX. Hethland Cup
- 07:00 Nový muškař (20)
- 07:30 DOVIT (Novinky roku 2024)
- 08:00 Carp Zoom (Letní lov na boilies)
- 08:30 Balatonská kapří show
- 09:00 Big Coast 12. ročník (4)
- 09:30 Kolem řeky Kriš s Reviczkym (2)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 YouTube Chart
- 18:00 HUDEBNÍ OLYMP
- 19:00 Czech dance tour
- 19:05 Óčko hity
- 20:00 O Black List
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 YouTube Chart
- 18:00 HUDEBNÍ OLYMP
- 19:00 Czech dance tour
- 19:05 Óčko hity
- 20:00 O Black List
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 16:00 Best of THE BEST
- 17:00 80’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 23:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 16:00 Best of THE BEST
- 17:00 80’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 23:00 Devadesátky
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 GRIME TIME
- 12:00 WORKIN’
- 18:00 TRIPLESHOT
- 19:00 SPOTIFY CZECH LIST
- 20:00 R&B JAMMIN’
- 21:00 US TOP CHART
- 22:00 CHILLIN’
- 23:00 REWIND! 5. ELEMENT
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (46)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (142)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (103)
- 08:20 Nespoutaný anděl (104)
- 09:20 Yago, syn džunle (153)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Yago, syn džunle (154)
- 15:55 Wolffův revír (96)
- 16:55 Stefanie (79)
- 17:55 Stefanie (80)
- 18:55 Nespoutaný anděl (105)
- 19:55 Nespoutaný anděl (106)
- 20:55 Wolffův revír (97)
- 21:55 Kvíz, please! (17)
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 METALMANIA
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 METALMANIA
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 TO BYL RO(C)K
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:00 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 00:00 AC/DC
- 02:04 The Prodigy
- 02:47 Various Artists
- 03:00 Daft Punk
- 03:23 David Guetta
- 03:48 David Guetta
- 05:22 Charlie Puth
- 06:02 Mötley Crüe
- 07:51 Lady Gaga
- 09:03 Blondie
- 10:40 The Cure
- 11:40 Beak
- 11:55 Various Artists
- 12:01 Daft Punk
- 12:25 David Guetta
- 12:50 David Guetta
- 14:24 Charlie Puth
- 15:04 David Bowie
- 16:43 Fall Out Boy
- 17:51 Dire Straits
- 18:14 Placebo
- 19:39 Limp Bizkit
- 20:39 Various Artists
- 21:00 Adele
- 22:25 BLACKPINK
- 23:51 Various Artists
- 00:20 Geordie Shore XVII (1)
- 01:05 K popukání XXXV (29)
- 01:30 K popukání XXXV (33)
- 01:55 K popukání XXXV (35)
- 02:15 K popukání XXXV (36)
- 02:40 K popukání XXXV (37)
- 03:00 K popukání XXXV (38)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 14:40 K popukání XXIV (37)
- 15:05 Ideální pár VI (5)
- 15:55 Ideální pár VI (6)
- 20:30 K popukání XXXVI (17)
- 20:55 K popukání XXXIII (39)
- 21:15 K popukání XXXIV (1)
- 21:40 K popukání XXXIV (3)
- 22:00 Výzva: Souboj hvězd II (4)
- 22:45 Mistr jehly VIII (4)
- 23:30 Geordie Shore XVII (2)
- 00:00 2008: Wrapped!
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 13:00 Worldwide Hits!
- 15:00 MTV Top 20
- 17:00 Calvin Harris: The Hits
- 18:00 Fresh Out
- 19:00 2018 Wrapped!
- 04:55 Chillout Zone
- 06:00 40 Feel-Good Dance Anthems!
- 09:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Supermassive Rock Anthems!
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Rap & R’n’B Jamz
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 VIP_KLUB - David_Vas REPRIZA
- 22:30 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 02:45 02:45 - 04:00
- 04:00 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 08:00 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 11:00 DECHOVKA V JEDENÁCT
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:25 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 14:30 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:30 POZDRAV Z CIZINY
- 18:00 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 20:00 CHVILKA S...
- 20:20 HITPARÁDA z Vyškova
- 23:25 DOBROU NOC S LEGENDOU
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 09:25 BLACK BAND
- 09:50 Přestávka ve vysílání 09:50-11:05
- 11:05 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 12:05 CHVILKA PRO HARMONIKU
- 12:25 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 12:55 CHVILKA S...
- 13:25 Přestávka ve vysílání 13:25-14:45
- 14:45 ČTYŘLÍSTEK
- 15:40 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 16:05 DECHOVEČKA KAŽDÝ DEN
- 17:10 COUNTRY
- 17:30 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 18:20 ŠLÁGR MARKET
- 19:35 HARMONIKY
- 20:25 ŠLÁGR SILVESTRY
- 21:05 COUNTRY
- 21:45 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět II (Sen)
- 00:20 Gumballův úžasný svět II (Podržtaška)
- 00:30 Gumballův úžasný svět II (Hrdina)
- 00:45 Gumballův úžasný svět II (Fotka)
- 00:55 Gumballův úžasný svět II (Náramek)
- 01:10 Gumballův úžasný svět II (Lekce)
- 01:14 Lamput III (Původ)
- 01:25 Gumballův úžasný svět VI (Školení)
- 01:35 Gumballův úžasný svět VI (Inteligence)
- 01:50 Gumballův úžasný svět VI (Lektvar)
- 02:00 Gumballův úžasný svět VI (Vedlejší)
- 02:10 Gumballův úžasný svět VI (Proměna)
- 02:20 Gumballův úžasný svět VI (Porozumění)
- 02:35 Gumballův úžasný svět VI (Inzerát)
- 02:45 Gumballův úžasný svět VI (Nezastižený)
- 02:55 Gumballův úžasný svět VI (Drama)
- 03:05 Gumballův úžasný svět VI (Kámošky)
- 03:15 Gumballův úžasný svět VI (Doupě)
- 03:25 Gumballův úžasný svět VI (Ticho)
- 03:35 Gumballův úžasný svět VI (Budoucnost)
- 03:50 Gumballův úžasný svět VI (Přání)
- 04:00 Gumballův úžasný svět VI (Továrna)
- 04:10 Gumballův úžasný svět VI (Vzpoura)
- 04:20 Gumballův úžasný svět VI (Hlídání)
- 04:30 Gumballův úžasný svět VI (Cennost)
- 04:40 Gumballův úžasný svět VI (Srdce)
- 04:50 Gumballův úžasný svět VI (Strašáci)
- 05:05 Gumballův úžasný svět VI (Kámoši)
- 05:15 Gumballův úžasný svět VI (Agent)
- 05:25 Gumballův úžasný svět VI (Rozhodování)
- 05:35 Gumballův úžasný svět VI (Síť)
- 05:45 Gumballův úžasný svět VI (Inspektor)
- 06:00 Craig od potoka II (V tónině potoka)
- 06:10 Craig od potoka III (Země je láva!)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! V (Ukořistěná vejce)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! V (Televizní rytíř 4)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! V (Mladí Titáni hřmí!)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! V (Co je opera, Titáni?)
- 07:20 Bakugan (Nejhorší nápad ze všech)
- 07:30 Bakugan (Žádný doktor Raptor neexistuje)
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Lesorožka)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Chlupatí čmuchalové)
- 08:15 Gumballův úžasný svět VI (Školení)
- 08:25 Gumballův úžasný svět VI (Inteligence)
- 08:35 Gumballův úžasný svět VI (Lektvar)
- 08:50 Gumballův úžasný svět VI (Vedlejší)
- 09:00 Gumballův úžasný svět VI (Proměna)
- 09:20 Gumballův úžasný svět VI (Porozumění)
- 09:30 Gumballův úžasný svět VI (Inzerát)
- 09:45 Gumballův úžasný svět VI (Nezastižený)
- 09:55 Gumballův úžasný svět VI (Drama)
- 10:15 Gumballův úžasný svět VI (Kámošky)
- 10:25 Gumballův úžasný svět VI (Doupě)
- 10:40 Gumballův úžasný svět VI (Ticho)
- 10:50 Gumballův úžasný svět VI (Budoucnost)
- 11:00 Lamput IV (Návštěvník)
- 11:15 Gumballův úžasný svět VI (Přání)
- 11:25 Gumballův úžasný svět VI (Továrna)
- 11:40 Gumballův úžasný svět VI (Vzpoura)
- 11:50 Gumballův úžasný svět VI (Hlídání)
- 12:10 Gumballův úžasný svět VI (Cennost)
- 12:20 Gumballův úžasný svět VI (Srdce)
- 12:35 Gumballův úžasný svět VI (Strašáci)
- 12:45 Gumballův úžasný svět VI (Kámoši)
- 13:05 Gumballův úžasný svět VI (Agent)
- 13:15 Gumballův úžasný svět VI (Rozhodování)
- 13:25 Lamput IV (Malý princ duchů)
- 13:40 Craig od potoka IV (Na schovávanou)
- 13:50 Craig od potoka IV (Pašeráci babiček)
- 14:05 Craig od potoka IV (Ztráty a nálezy)
- 14:15 Craig od potoka IV (Nuda hrou)
- 14:30 Totální Dramarama III (Legenda o Paulovi)
- 14:40 Totální Dramarama III (Hvězda seriálu)
- 14:55 Totální Dramarama (Ventilačka)
- 15:05 Totální Dramarama (Rande)
- 15:10 Lamput IV (Stážista Tuzki)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! VI (Na kraj světa za Carlem Sanpedrem, část 1)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! VI (Na kraj světa za Carlem Sanpedrem, část 2)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! VI (Na kraj světa za Carlem Sanpedrem, část 3)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! VI (Na kraj světa za Carlem Sanpedrem, část 4)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty II (Když všichni spí)
- 16:30 Mezi námi medvíďaty II (Přehlídka)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Všude dobře, na sněhu nejlíp)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Kouzelná Krabka)
- 17:05 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a odvážný kačer)
- 17:15 Pan Magoo II (Sladké sny!)
- 17:20 Pan Magoo II (Krotitel gangů Magoo)
- 17:30 Pan Magoo II (Okurkový karneval)
- 17:45 Craig od potoka (Poslední kniha)
- 17:55 Craig od potoka (Divožanda)
- 18:05 Craig od potoka (Nedělní oblek)
- 18:20 Craig od potoka (Útěk od rodinné večeře)
- 18:30 Craig od potoka (Příšera v zahradě)
- 18:45 Ben 10 (Ššš!)
- 18:55 Ben 10 (Světla ramp, temnota srdcí)
- 19:05 Ben 10 (Dobrodružné hlídání)
- 19:25 Totální Dramarama II (Zpátečník Wendel)
- 19:35 Totální Dramarama II (Bodání v dešti)
- 19:45 Lamput IV (Malý princ duchů)
- 19:55 Mladí Titáni do toho!
- 20:05 Mladí Titáni do toho!
- 20:15 Mladí Titáni do toho!
- 20:35 Bakugan (Bombzooky vpřed)
- 20:45 Bakugan (Není zač)
- 21:00 Gumballův úžasný svět II (Hranice)
- 21:10 Gumballův úžasný svět II (Hra)
- 21:25 Gumballův úžasný svět II (Slib)
- 21:35 Gumballův úžasný svět II (Hlas)
- 21:55 Gumballův úžasný svět II (Magič)
- 22:05 Gumballův úžasný svět II (Hrad)
- 22:20 Gumballův úžasný svět II (Videokazeta)
- 22:30 Gumballův úžasný svět II (Svetry)
- 22:45 Gumballův úžasný svět II (Internet)
- 23:00 Gumballův úžasný svět II (Plán)
- 23:15 Gumballův úžasný svět II (Svět)
- 23:25 Gumballův úžasný svět II (Finále)
- 23:40 Gumballův úžasný svět III (Děti)
- 23:50 Gumballův úžasný svět III (Fanynka)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings III (In Your Dreams)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings III (Super-Voltaic Cabin)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings III (1 + 1 = 1)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings III (Jelly Lemmings)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings III (Javelin Lemmings)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings III (Franken-Grizzy)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings III (Lemming On Canvas)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (Morel in the Dark)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (The Adventurers)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Getting Truffy With It)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (Good Vibrations)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Splash Zone)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Rock On)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Buzz In)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Snow Cap)
- 02:50 Batwheels (Mechanic Panic)
- 03:00 Batwheels (To the Batmobile!)
- 03:15 Batwheels (Improvise My Ride)
- 03:25 Batwheels (Dynamic Du-Oh-No)
- 03:35 Batwheels (Sidekicked to the Curb)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings II (Disguised Reality)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings II (Folds and Folds Again)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings II (Cartoon Bear)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings II (XXL Bear)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings II (Never Judge a Bear by Its Cover)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings II (Bear Glasses)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings II (Bear Under Close Protection)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings II (Zero Visibility)
- 04:50 Tom and Jerry (Ice Ice Paradise)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Old Classic)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz II (Too Predictable)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz II (Oztember Surprise)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz II (Christmas in Oz: Part 1)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz II (Christmas in Oz: Part 2)
- 06:00 Grizzy and The Lemmings II (A Lemmings Fairy Tale)
- 06:05 Grizzy and The Lemmings II (Slam Dunk Lemmings)
- 06:10 Grizzy and The Lemmings II (Uncouth Bear)
- 06:25 Grizzy and The Lemmings II (Passing Through Walls)
- 06:30 Grizzy and The Lemmings II (Eagle Spirit)
- 06:40 Grizzy and The Lemmings II (Rock'N'Lemming)
- 06:45 Grizzy and The Lemmings II (Hulking Lemmings)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings IV (Desired Orientation)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings IV (24-Carat Chocolate)
- 07:10 Grizzy and The Lemmings III (Musical Battle)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings II (Ancestral Bear)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings II (Hocus Pocus Lemmingus)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings III (Lemming Fortune)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings III (Tough Medicine)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings III (Domestic Shaolin)
- 08:05 Grizzy and The Lemmings III (Peaceable Enemies)
- 08:15 Grizzy and The Lemmings III (The Legend Of The Lemmings)
- 08:30 Grizzy and The Lemmings III (Dragons & Bears)
- 08:35 Grizzy and The Lemmings III (Bamboo Warfare)
- 08:40 Grizzy and The Lemmings III (Bear In The Clouds)
- 08:50 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Boogie Button)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series (Young Bean)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series (In the pink)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series (Dinner for two)
- 09:35 Mr Bean: The Animated Series (The Ball)
- 09:50 Meet the Batwheels (Bad Day)
- 10:00 Lucas the Spider (Lucas and Findley get Antsy)
- 10:05 Lucas the Spider (Mock Me Not)
- 10:10 Lucas the Spider (Jumping Pal)
- 10:15 Lucas the Spider (Trouble at the Top)
- 10:30 Lucas the Spider (Avocado's Fan)
- 10:35 Lucas the Spider (The Scent of a Dog)
- 10:45 Lucas the Spider (The Need for Seed)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings IV (Desired Orientation)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings IV (24-Carat Chocolate)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings III (Musical Battle)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings III (Tai Chi Lemmings)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings III (Fireworks Cabin)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings III (Diving In The Wild)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings III (Choco-Coco)
- 12:00 Bugs Bunny Builders II (Junior)
- 12:10 Bugs Bunny Builders II (Looney Moon)
- 12:25 The Tom and Jerry Show IV (Ghoul's Gold)
- 12:35 The Tom and Jerry Show IV (What About Blob?)
- 12:40 The Tom and Jerry Show IV (Mouse Party)
- 12:55 The Tom and Jerry Show IV (Maust)
- 13:00 The Tom and Jerry Show IV (Tom Prix)
- 13:10 The Tom and Jerry Show IV (Hip Replacement)
- 13:15 The Tom and Jerry Show IV (Cat-A-Combs)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (The Cruise)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series II (Coconut Shy)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series II (Green Bean)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series II (Cash Machine)
- 14:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Kindness)
- 14:30 Lucas the Spider (Bloom Patrol)
- 14:35 Lucas the Spider (Behind the Door)
- 14:40 Lucas the Spider (Findley the Brave)
- 14:55 Lucas the Spider (Fixing Up The Tree)
- 15:00 Lucas the Spider (Waiting for Maizie)
- 15:10 Lucas the Spider (Boops in the Night)
- 15:15 Lucas the Spider (Lucas the Pirate)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables (The Guardian of the Forest)
- 18:00 Batwheels (Batty Body Swap)
- 18:10 Batwheels (A Jet Out of Water)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings IV (Desired Orientation)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings IV (24-Carat Chocolate)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings III (Musical Battle)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings (Manufacturing Secret)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings (Bling Bling Bear)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings (Intellectual Bear)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings (Voodoo Blanket)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables (Mush-Mush The Predictor)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables (Who's Eating Mushton)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series II (The Lift)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series II (Dig This)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Hypnotised)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series II (Car Wash)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings (Babysitting)
- 21:00 Grizzy and The Lemmings (Bear Under Lock And Key)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings (Lemming Blues)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings (Snow Lemmings)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings (Augmented Bear)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings (Lemmings Under Pressure)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings (Lemmings in Space)
- 22:00 Alice & Lewis II (Dodson the Adventurer)
- 22:10 Alice & Lewis II (The Starry Lake)
- 22:25 Alice & Lewis II (Gift Day)
- 22:40 Alice & Lewis II (A Laughing Matter)
- 22:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Red Light, Green Light)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Mini Golf)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Castle Hassle)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Catwalk)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Dim Sum)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings III (Musical Discord)
- 00:15 Spongebob v kalhotách V (20 000 hambáčů pod mořem / Bitva v Zátiší Bikin)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Nespavá houba)
- 01:00 Tajemství Hunterových III (V bažinách)
- 01:20 Tajemství Hunterových III (Pravdy a lži)
- 01:45 Victorious (Zombie Tori)
- 02:05 Victorious (Jade versus Back)
- 02:30 iCarly (iNechci se hádat)
- 02:50 iCarly (iTaneční sny)
- 03:10 Tajemství Hunterových IV (Vloupání)
- 03:35 Tajemství Hunterových IV (Relativně řečeno)
- 03:55 Nej a Nejnejka (ZVÍŘECÍ SRDCE / PŘÍŠERÁK A PŘÍŠERKA)
- 04:15 Nej a Nejnejka (Rocky kandidátka / Hotel s jednou hvězdičkou)
- 04:35 44 koček II (Obrácený svět)
- 04:50 44 koček II (Barevná kočkohra)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Ztracené děvče)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Záchranář / Strašák v akci)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Theo vs Simon / Strašák)
- 06:00 Šmoulové II (Šmoulí závodníci / Kdo je v kapele?)
- 06:25 Šmoulové II (Wafle a trest / Nikdy nebuďte spícího čaroděje)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Ztraceno v gauči / Pataton)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Skříň zkázy / Setkání s duchem)
- 07:50 Casagrandovi (Mexická úprava / Velká vlaková touha)
- 10:00 Spongebob v kalhotách XI (Bezstarostná jízda / Stařík Patrik)
- 10:25 Spongebob v kalhotách XI (Malí přítelíčkové / Slovo dané babičce)
- 10:55 Spongebob v kalhotách XIV (Krev je hustší než omastek / Nerozesmívej mě)
- 11:25 Spongebob v kalhotách XIII (Můj kámoš hambáč / Zábavtické)
- 11:55 Spongebob v kalhotách V (Přítel nebo nepřítel)
- 14:10 Hlasiťákovi VII (Závěrečná zkouška / Velká hračková loupež)
- 14:40 Hlasiťákovi VII (Dohoda je dohoda / Zaměstnanec měsíce)
- 15:00 Spongebob v kalhotách XIV (Měsíční půlky / Hysterická historie)
- 15:30 Spongebob v kalhotách XII (Gary má nohy / Plankton)
- 15:55 Spongebob v kalhotách XII (Planktonova stará mňamka / Bouřlivé počasí)
- 22:00 Hlasiťákovi IV (Tréma před Casagrandovými / Fórky mezi Casagrandovými)
- 22:30 Hlasiťákovi IV (Boj o obchod Casagrandových / Zápisová horečka u Casagrandových)
- 22:55 Casagrandovi II (Souboj dědečků / Vtípkoročí)
- 23:25 Spongebob v kalhotách II (Noční směna / Zamilovaný Krabs)
- 23:55 Spongebob v kalhotách VII (Umělecké dílo / Plží invaze)
- 00:20 Jelení Skvadra II (Ocelové kolo / Bobbiho hudba)
- 00:45 Jelení Skvadra II (Fiasko s fontánou / Světelná diskotéka)
- 01:10 Tlapková patrola II (Tlapky a Velká Námraza / Tlapky Zachraňují Basketbalový Zápas)
- 01:30 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Svatbu / Tlapky Zachraňují Ace)
- 01:55 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Talentovou Soutěž / Tlapky Zachraňují Kukuřici)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci III (Tým Tahačů)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci III (Chyť Dort!)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci III (Ostrov zvířátek)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci III (Tukane, do toho!)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci III (Velké mravenčí dobrodružství)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci III (Úkol pro sokola)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci III (Připravit ke startu, Grr!)
- 04:50 Tlapková patrola (Tlap Tlap husa / Tlap tlap a ještě dál!)
- 05:15 Tlapková patrola (Tlapky na ledu / Tlapky a Sněžná příšera)
- 05:35 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Cirkus / Tlapky a Slepičí úlet)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci (Bahník)
- 06:25 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují Knih-mobil / Tlapky zachraňují hlavu Humdingera)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta s Máršlem staví hasičskou stanici.)
- 07:15 DORA (Chyťte Quickatooa)
- 07:30 DORA (Ztracený Lorito)
- 07:50 Velká show malého žraločátka (Příběh poštovní velryby / Plavání se žraloky)
- 10:05 Prasátko Peppa II (Recyklace)
- 10:10 Prasátko Peppa II (Tatínkova kancelář)
- 10:15 Prasátko Peppa II (Pirátský ostrov)
- 10:20 Prasátko Peppa II (Bazar)
- 10:25 Prasátko Peppa II (Plavání)
- 10:35 Prasátko Peppa II (Mlha)
- 10:40 Prasátko Peppa II (Tomovy narozeniny)
- 10:45 Prasátko Peppa II (Šnečci)
- 10:50 Prasátko Peppa II (Sportovní den)
- 10:55 Prasátko Peppa II (Autodílna dědy Buráce)
- 10:56 Velká show malého žraločátka II (Sherman uprostřed / Den smoothie)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta s Máršlem staví hasičskou stanici.)
- 11:50 Rubble a jeho parta (Parta renovuje dům / Parta staví maják)
- 12:20 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Zub / Tlapky Zachraňují Netopýra)
- 12:45 Tlapková patrola VI (Tlapky a potíže s páchnoucí bublinou / Tlapky zachraňují pštrosáčata)
- 13:15 Tlapková patrola IX (Charger na návštěvě u Tlapek / Tlapky zachraňují nablýskané auto)
- 13:45 Rubble a jeho parta (Parta staví skatepark / Parta staví tunel)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví bobrovi obydlí / Parta opravuje silnici)
- 14:30 DORA (Mini tanečnice)
- 14:50 DORA (Ospalé slunce)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (Paddington uklízí pláž / Paddingtonovo rozloučení s dovolenou)
- 15:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Nenasyta / Kde je Bali?)
- 15:55 BARBAPAPA a jeho rodinka (Barbabright má tajemství / Super bezva)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (Pan Skvělouš a jeho parťák / Paddington a náhodný hrdina)
- 20:30 Tlapková patrola II (Tlapky Nechávají Marshalla Doma / Tlapky Zachraňují Jelínka)
- 20:55 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Papouška / Tlapky Zachraňují Včelí Královnu)
- 21:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Je to prostě záhada...)
- 21:40 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Letní tabor část 1 a část 2)
- 22:10 Prasátko Peppa (Tatínkova videokamera)
- 22:15 Prasátko Peppa (Školní divadlo)
- 22:20 Prasátko Peppa II (Prázdniny papouška Polly)
- 22:25 Prasátko Peppa II (Větrný podzimní den)
- 22:35 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Moře-štěně)
- 22:55 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Sloní Rodinku / Tlapky a Zlomyslná Koťata)
- 23:25 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Kamaráda / Tlapky Zachraňují černého Pasažéra)
- 23:55 Jelení Skvadra II (Kosmický cirkus / Díry všude)
- 00:05 Kluk, holka atd. (45)
- 00:15 Kluk, holka atd. (46)
- 00:25 Ghostforce (1)
- 00:50 Ghostforce (2)
- 01:10 Tým Tiki (17)
- 01:35 Tým Tiki (18)
- 01:55 Tým Tiki (19)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (25)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (26)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (27)
- 03:25 Ghostforce (1)
- 03:45 Ghostforce (2)
- 04:05 Tým Tiki (3)
- 04:30 Tým Tiki (4)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (13)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (14)
- 05:35 Kluk, holka atd. (61)
- 05:45 Kluk, holka atd. (62)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (94)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (87)
- 06:55 Blue (84)
- 07:05 Blue (85)
- 07:10 Blue (86)
- 07:25 Blue (87)
- 07:30 Blue (88)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (21)
- 14:20 Příšerky v rachotě (14)
- 14:45 Příšerky v rachotě (15)
- 15:15 Blue (116)
- 15:20 Blue (117)
- 15:30 Blue (118)
- 15:40 Blue (119)
- 15:50 Blue (120)
- 15:55 Blue (121)
- 16:10 Kiff (3)
- 16:35 Kiff (4)
- 17:00 Kouzelná beruška a černý kocour (122)
- 17:25 Kouzelná beruška a černý kocour (123)
- 17:55 Greenovi ve velkoměstě (9)
- 18:25 Greenovi ve velkoměstě (10)
- 18:50 Greenovi ve velkoměstě (11)
- 19:20 Greenovi ve velkoměstě (12)
- 19:50 Blue (18)
- 19:55 Blue (19)
- 20:00 Blue (20)
- 20:10 Blue (21)
- 20:20 Blue (22)
- 20:30 Blue (23)
- 20:35 Blue (24)
- 20:50 Příšerky v rachotě (5)
- 21:15 Příšerky v rachotě (6)
- 21:45 Jessie (28)
- 22:15 Jessie (27)
- 22:40 U Raven Doma (73)
- 23:10 U Raven Doma (74)
- 23:40 Kluk, holka atd. (47)
- 23:50 Kluk, holka atd. (48)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (43)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (44)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (1)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (56)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (57)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (58)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (60)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (62)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (2)
- 04:00 Eureka! (19)
- 04:30 Eureka! (20)
- 05:00 Eureka! (21)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (6)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (7)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (8)
- 07:00 Bluey (34)
- 07:10 Bluey (35)
- 07:20 Bluey (36)
- 07:30 Bluey (37)
- 07:40 Bluey (38)
- 07:50 Bluey (39)
- 08:00 Bluey (40)
- 08:10 Bluey (41)
- 08:20 Bluey (42)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (53)
- 09:00 A Goofy Fairy Tale
- 10:00 Firebuds (9)
- 10:30 Alice's Wonderland Bakery (39)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (7)
- 11:30 SuperKitties (26)
- 12:00 Pupstruction (13)
- 12:30 Bluey (78)
- 12:40 Bluey (79)
- 12:50 Bluey (80)
- 13:00 Bluey (81)
- 13:10 Bluey (82)
- 13:20 Bluey (83)
- 13:30 Firebuds (11)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (39)
- 14:30 The Lion Guard (71)
- 15:00 The Lion Guard (72)
- 15:30 SuperKitties (14)
- 16:00 Pupstruction (4)
- 16:30 Pupstruction (5)
- 17:00 Bluey (34)
- 17:10 Bluey (35)
- 17:20 Bluey (36)
- 17:30 Bluey (37)
- 17:40 Bluey (38)
- 17:50 Bluey (39)
- 18:00 SuperKitties (14)
- 18:30 Sofia The First (55)
- 19:00 Sofia The First (56)
- 19:30 Bluey (12)
- 19:40 Bluey (13)
- 19:50 Bluey (14)
- 20:00 Bluey (15)
- 20:10 Bluey (30)
- 20:20 Bluey (31)
- 20:30 SuperKitties (15)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (55)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (17)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (28)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (6)
- 23:00 PJ Masks (22)
- 23:25 PJ Masks (23)
- 23:50 PJ Masks (24)
- 00:13 Bořek stavitel (7)
- 00:23 Bořek stavitel (8)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (36)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (37)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (38)
- 01:12 Inui (30)
- 01:20 Hurá za hádankou (14)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (50)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (51)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (3)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (3)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (4)
- 02:55 Chuck a přátelé (11)
- 03:07 Chuggington (22)
- 03:17 Chuggington (23)
- 03:29 Angelína balerína (5)
- 03:42 Angelína balerína (6)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (1)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (2)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (24)
- 04:38 Bořek stavitel (14)
- 04:48 Bořek stavitel (15)
- 05:01 Hurá za hádankou (20)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (7)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (8)
- 05:49 Požárník Sam (17)
- 06:00 Trojčata (12)
- 06:07 Trojčata (13)
- 06:14 Trojčata (14)
- 06:25 Bing (27)
- 06:32 Bing (28)
- 06:39 Bing (29)
- 06:46 Bing (30)
- 06:55 Grisu (47)
- 07:08 Tilda (23)
- 07:15 Tilda (24)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (14)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (25)
- 07:47 Caillou (23)
- 07:58 Caillou (24)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (23)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (24)
- 08:35 Doodleboo (24)
- 08:40 Doodleboo (25)
- 08:45 Doodleboo (26)
- 08:50 Doodleboo (27)
- 08:55 Doodleboo (28)
- 09:05 Daisy a Ollie (19)
- 09:13 Daisy a Ollie (20)
- 09:20 Daisy a Ollie (21)
- 09:31 Hurá za hádankou (18)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (20)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (1)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (2)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (23)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (24)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (23)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (24)
- 10:39 Harry a jeho dinosauři (23)
- 10:50 Harry a jeho dinosauři (24)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (25)
- 11:18 Pettson a Fiškus (10)
- 11:30 Pettson a Fiškus (11)
- 11:43 Grisu (43)
- 11:54 Grisu (44)
- 12:07 Daisy a Ollie (8)
- 12:14 Daisy a Ollie (9)
- 12:21 Daisy a Ollie (10)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (40)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (41)
- 12:52 Bing (77)
- 13:00 Bing (78)
- 13:08 Bing (1)
- 13:20 Trojčata (43)
- 13:27 Trojčata (44)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (4)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (2)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (3)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (4)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (26)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (1)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (14)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (26)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (27)
- 15:00 Kipper (13)
- 15:09 Kipper (1)
- 15:19 Simon (38)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (14)
- 15:38 Woozle a Pip (7)
- 15:46 Tilda (25)
- 15:53 Tilda (26)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (38)
- 16:16 Pettson a Fiškus (12)
- 16:29 Caillou (25)
- 16:40 Caillou (26)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (12)
- 17:07 Doodleboo (51)
- 17:12 Doodleboo (52)
- 17:17 Doodleboo (1)
- 17:22 Doodleboo (2)
- 17:27 Doodleboo (3)
- 17:36 Messyho skvělá dobrodružství (31)
- 17:47 Messyho skvělá dobrodružství (32)
- 17:59 Požárník Sam (8)
- 18:10 Požárník Sam (9)
- 18:23 Berry a Dolly (1)
- 18:28 Berry a Dolly (2)
- 18:33 Berry a Dolly (3)
- 18:39 Bing (69)
- 18:46 Bing (70)
- 18:53 Bing (71)
- 19:02 Lední medvídek Paddles (10)
- 19:15 Pettson a Fiškus (12)
- 19:28 Grisu (41)
- 19:40 Grisu (42)
- 19:52 Daisy a Ollie (23)
- 19:59 Daisy a Ollie (24)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (14)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (40)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (41)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (14)
- 20:57 Tilda (23)
- 21:04 Tilda (24)
- 21:12 Kipper (2)
- 21:21 Kipper (3)
- 21:31 Caillou (23)
- 21:42 Caillou (24)
- 21:55 Chuggington (12)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (60)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (1)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (8)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (9)
- 23:05 Bing (44)
- 23:12 Bing (45)
- 23:20 Bing (46)
- 23:27 Bing (47)
- 23:35 Bing (48)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (11)
- 23:47 Oswald (10)
- 23:59 Oswald (11)
- 00:00 Sestry (Oblíbená)
- 00:10 Sestry (Večírek)
- 00:20 Sestry (Velké prádlo)
- 00:30 Sestry (Katastrofální sestry)
- 00:45 Mia a já IV (Lektvar jednoty)
- 01:05 Mia a já IV (V sázce je Sentopie)
- 01:30 Agentka 203 (Učitelka příšera)
- 01:55 Agentka 203 (Máma ví všechno nejlíp)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (9)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (10)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zubní kartáček)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Fotoaparát)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Džíny)
- 03:05 Život s tátou (21)
- 03:15 Život s tátou (22)
- 03:25 Život s tátou (23)
- 03:35 Život s tátou (24)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (21)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (22)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (23)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (24)
- 04:35 Agentka 203 (Vesmírní mimozemšťané z vesmíru)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Přímo z Koňské tlamy)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Hanba o trůny)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Hrací karty)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Vidlička)
- 05:35 Mia a já IV (Ukryté poklady)
- 06:00 Lou! (Otočíme list)
- 06:10 Lou! (Nostalgie z dětství)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom II (7)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor na druhou)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Přímo z Koňské tlamy)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Vidlička)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zubní kartáček)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Fotoaparát)
- 11:00 Sestry (Spaní ve stoje)
- 11:10 Sestry (Sestry poustevnice)
- 11:30 Lou! (Moje pyžamová párty)
- 11:40 Lou! (Moje malá domácnost)
- 14:00 Sestry (Úsměv, jsi v pasti!)
- 14:10 Sestry (Morová válka)
- 14:30 Lou! (Strašidelná noc)
- 14:40 Lou! (Pohádkový princ)
- 15:00 Barbie: Dreamhouse Adventures (23)
- 15:30 Barbie: Dreamhouse Adventures (24)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zrcadlo)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Platební karta)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Deštník)
- 18:30 Mimi šéf: Zpátky ve hře (Zahraj to znovu, Time)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách III (Zachraň se kdo můžeš)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Příjemný vánek)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Všichni mají rádi Iana)
- 22:00 Sestry (Záhadný miláček)
- 22:10 Sestry (Pohádkový dron)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Aktovka)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koloběžka)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Balzám na rty)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (29)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (30)
- 23:30 Život s tátou (31)
- 23:40 Život s tátou (32)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Bug'n'Play to the Rescue)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Songs & Rhymes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Tutti Frutti and other stories (Tutti Frutti)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (12)
- 00:10 Kikoriki (5)
- 00:20 Flopy (119)
- 00:35 Šmolkovia (46)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (27)
- 01:10 Esá z pralesa (9)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (52)
- 01:35 Volám sa Caillou V (9)
- 02:00 Dumper a Skoop (5)
- 02:15 Panda a Krash (46)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (7)
- 02:55 Myšiak Anatole (4)
- 03:20 Monchhichi II (19)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (7)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (6)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (5)
- 04:20 Malý medvedík (36)
- 04:45 Ruby z dúhy II (17)
- 05:10 Bob staviteľ (33)
- 05:25 Ocko hrdina (15)
- 05:30 Duda a Dada (7)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (52)
- 05:55 Máša a medveď (99)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (12)
- 06:30 Ocko hrdina (16)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (7)
- 06:40 Veselé zajačiky IV (18)
- 06:45 Telka Strýka Baltazára V (7)
- 07:00 Eggy Pops II (7)
- 07:05 Flopy (95)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (17)
- 07:25 Ocko hrdina (17)
- 07:30 Malý medvedík (37)
- 07:55 Drobčekovia II (6)
- 08:10 Máša a medveď (100)
- 08:20 Veselé zajačiky IV (19)
- 08:30 Fíha Tralala (3)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (30)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (12)
- 08:55 Ovečka Shaun II (39)
- 09:00 Maličké príšerky II (3)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (52)
- 09:15 Slnečný Rej (4)
- 09:25 Esá z pralesa (9)
- 09:35 Veselé zajačiky IV (20)
- 09:40 Ruby z dúhy II (17)
- 10:10 Smejko a Tanculienka (11)
- 10:20 Bob staviteľ (33)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (45)
- 10:55 Zvedavkovci (13)
- 11:10 Monchhichi II (19)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (4)
- 11:25 Rozprávky líšky a vlka (6)
- 11:50 Panda a Kiwi (19)
- 11:55 Ovečka Shaun II (40)
- 12:00 Volám sa Caillou V (9)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (1)
- 12:30 Polly Pocket (3)
- 12:35 Flopy (96)
- 12:50 Ruby z dúhy II (18)
- 13:15 Myšiak Anatole (4)
- 13:40 Malý silák Bheem (28)
- 13:45 Veselé zajačiky IV (21)
- 13:50 Panda a Krash (46)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop (5)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (27)
- 14:40 Maličké príšerky II (4)
- 14:45 Máša a medveď (101)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (13)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (7)
- 15:20 Esá z pralesa (10)
- 15:35 Ohrozené druhy (21)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (12)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (5)
- 16:25 Bob staviteľ (34)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (13)
- 16:45 Monchhichi II (20)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (1)
- 17:05 Ovečka Shaun (1)
- 17:15 Zábavné zvieratká (19)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (10)
- 17:35 Ruby z dúhy II (19)
- 18:00 Volám sa Caillou V (10)
- 18:25 Drobčekovia II (7)
- 18:40 Ovečka Shaun (2)
- 18:50 Flopy (97)
- 19:10 Maličké príšerky II (5)
- 19:15 Zvedavkovci (14)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (4)
- 19:45 Máša a medveď (102)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (12)
- 20:05 Esá z pralesa (11)
- 20:15 Bob staviteľ (35)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (14)
- 20:40 Slnečný Rej (5)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (14)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (52)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (6)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (1)
- 22:05 Monchhichi II (21)
- 22:15 Myšiak Anatole (5)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (11)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (13)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (7)
- 23:35 Mášine rozprávky (7)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (2)
- 23:45 Veselé zajačiky IV (22)
- 23:50 Malý silák Bheem (29)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 TBA
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 Talking Business
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 00:51 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:18 MÉTÉO
- 01:23 LE POINT
- 02:16 RASSEMBLANCE
- 02:47 CHÂTEAU !
- 03:01 ALEX BEAUPAIN, JE N'AIME QUE TOI
- 03:55 VOYAGE DE REVE
- 04:22 C DANS L'AIR
- 05:28 WARI
- 05:55 SPORTIVES, POINT FINAL !
- 06:30 LE 6H00 INFO
- 06:54 MÉTÉO
- 06:58 LES 100 LIEUX QU'IL FAUT VOIR
- 07:51 #VF
- 07:55 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:26 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 KID LUCKY
- 08:52 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 08:57 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 09:04 CONTE-NOUS !
- 09:07 AMÉLIE ET COMPAGNIE
- 09:32 BANDE DE SPORTIFS !
- 09:36 DING DONG : MONTRE-MOI TA MAISON !
- 09:59 LES BELGES DU BOUT DU MONDE
- 10:25 FEMMES HUMORISTES
- 10:30 L'ÉPICERIE
- 10:51 EXCELLENCE FRANÇAISE
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:14 MÉTÉO
- 11:17 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 12:29 39-45, EN SOL CANADIEN
- 13:18 DEMEURES DE COLLECTIONNEURS
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 14:01 PARIS EST TOUJOURS PARIS
- 15:41 CHÂTEAU !
- 15:55 LES ATHLÉTES DE LA NATURE
- 15:59 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:23 VESTIAIRES
- 16:28 SÉRIEUX ?
- 16:52 NATURE = FUTUR !
- 17:00 RENVERSANT
- 17:53 PAYS ET MARCHÉS DU MONDE
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:27 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:40 100 % BIO
- 20:14 CHÂTEAU !
- 20:27 LES ATHLÉTES DE LA NATURE
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:50 MÉTÉO
- 20:52 INCASSABLE
- 21:03 HANDBALL, UNE HISTOIRE DE FAMILLES
- 23:09 LE JOURNAL DE LA RTS
- 23:30 MÉTÉO
- 23:32 L'ACTU
- 23:52 OPJ
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/ Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Investujeme
- 15:00 Správy
- 15:15 Očami cestovateľa
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Ekonomika+/Financie+
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:15 Naše potraviny
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Téma
- 20:30 Ekonomika+/Financie+
- 21:00 Správy
- 21:45 Svet technológií
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast With Kay Burley
- 12:00 PMQS
- 13:00 Sky News Today with Jayne Secker
- 20:00 UK Tonight with Sarah-Jane Mee
- 21:00 Sky News
- 22:00 Sky News at 10 with Anna Botting
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (38)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 00:30 BULLETIN (19)
- 00:45 THE 51 PERCENT
- 01:00 NEWS (76)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (19)
- 01:45 ARTS24 (12)
- 02:00 NEWS (77)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS
- 02:21 FASHION
- 02:30 BULLETIN (20)
- 02:45 EYE ON AFRICA (24)
- 03:00 NEWS (40)
- 03:10 REPORTERS PLUS
- 03:30 BULLETIN (11)
- 03:40 REVISITED
- 04:00 NEWS (77)
- 04:15 FOCUS ALONE
- 04:20 YOU ARE HERE
- 04:30 BULLETIN (20)
- 04:45 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 05:00 NEWS (80)
- 05:15 EYE ON AFRICA (24)
- 05:30 BULLETIN (22)
- 05:45 ARTS24 (12)
- 06:00 NEWS PROD B 1
- 06:15 FRANCE IN FOCUS
- 06:30 BULLETIN 15' PROD B
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS PROD B 1
- 07:15 THE 51 PERCENT
- 07:30 BULLETIN 15' PROD B
- 07:45 FOCUS ALONE
- 07:50 SPORTS PAD
- 08:00 NEWS PROD B 1
- 08:15 ARTS24 (12)
- 08:30 BULLETIN 15' PROD B
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PROD B
- 09:20 PARIS GAMES (3)
- 09:30 BULLETIN
- 10:00 NEWS (816)
- 10:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 FRENCH CONNECTIONS
- 10:51 FASHION
- 11:00 NEWS (40)
- 11:10 REPORTERS PLUS
- 11:30 BULLETIN (11)
- 11:40 REVISITED
- 12:00 NEWS (819)
- 12:16 ARTS24 (13)
- 12:30 BULLETIN (209)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS PROD B
- 13:20 PARIS GAMES (3)
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (822)
- 14:15 FRANCE IN FOCUS
- 14:30 BULLETIN (209)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 YOU ARE HERE
- 15:00 NEWS (896)
- 15:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 15:30 BULLETIN (228)
- 15:45 THE 51 PERCENT
- 16:00 NEWS (40)
- 16:10 REPORTERS PLUS
- 16:30 BULLETIN (11)
- 16:40 REVISITED
- 17:00 NEWS (828)
- 17:16 ARTS24 (13)
- 17:30 BULLETIN (210)
- 17:45 FRENCH CONNECTIONS
- 17:51 FASHION
- 18:00 NEWS PROD B
- 18:20 DESTINATION PARIS
- 18:30 BULLETIN
- 19:00 NEWS (829)
- 19:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 19:30 BULLETIN (194)
- 19:45 THE 51 PERCENT
- 20:00 NEWS PROD B
- 20:30 PARIS GAMES
- 21:00 NEWS (866)
- 21:12 REPORTERS
- 21:24 SHORT CUTS
- 21:30 BULLETIN (194)
- 21:45 EYE ON AFRICA (35)
- 22:00 NEWS (836)
- 22:15 FRENCH CONNECTIONS
- 22:21 YOU ARE HERE
- 22:30 BULLETIN (194)
- 22:45 EYE ON AFRICA (26)
- 23:00 NEWS (838)
- 23:16 ARTS24 (13)
- 23:30 BULLETIN (194)
- 23:45 EYE ON AFRICA (26)
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 REPORTERS
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 A L'AFFICHE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:10 ICI L'EUROPE 1ére Partie
- 02:45 BULLETIN
- 02:46 LE PARIS DES ARTS
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:15 PLAN B_24
- 03:21 LES OBSERVATEURS
- 03:30 BULLETIN
- 03:45 ACTUELLES
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 C'EST EN FRANCE_24
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 PAS 2 QUARTIER
- 04:51 MODE
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 A L'AFFICHE
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 06:30 BULLETIN
- 06:45 FOCUS SOLO
- 06:50 SPORTS TTI
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:15 REPORTERS
- 07:30 BULLETIN
- 07:45 FOCUS SOLO
- 07:50 SPORTS TTI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:20 LES JEUX DE PARIS
- 08:30 BULLETIN
- 08:50 FOCUS SOLO
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:15 A L'AFFICHE
- 09:30 BULLETIN
- 09:45 FOCUS SOLO
- 09:50 SPORTS TTI
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 C'EST EN FRANCE_24
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 PLAN B
- 10:51 LES OBSERVATEURS
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:10 ICI L'EUROPE 2éme Partie
- 11:30 BULLETIN
- 11:40 L'INSTANT MOBILE
- 11:45 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:15 A L'AFFICHE
- 12:30 BULLETIN
- 12:45 FOCUS SOLO
- 12:50 SPORTS TTI
- 13:00 LE JOURNAL
- 13:20 LES JEUX DE PARIS
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 REPORTERS
- 14:30 BULLETIN
- 14:45 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:15 C'EST EN FRANCE
- 15:30 BULLETIN
- 15:45 PAS 2 QUARTIER
- 15:51 VOUS ETES ICI
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:15 PLAN B
- 16:21 LES OBSERVATEURS
- 16:30 BULLETIN
- 16:45 A L'AFFICHE
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:10 L'INSTANT MOBILE
- 17:15 ACTUELLES
- 17:30 BULLETIN
- 17:40 ICI L'EUROPE 1ére Partie
- 18:00 LE JOURNAL
- 18:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 18:30 BULLETIN
- 18:45 REPORTERS
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:15 PLAN B
- 19:21 LES OBSERVATEURS
- 19:30 BULLETIN
- 19:45 C'EST EN FRANCE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 LES JEUX DE PARIS
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:12 A L'AFFICHE
- 21:24 L'INSTANT MOBILE
- 21:30 BULLETIN
- 21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 22:30 BULLETIN
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:10 LES JEUX DE PARIS
- 23:16 ACTUELLES
- 23:30 BULLETIN
- 23:40 BILLET RETOUR
- 00:00 Když bolí duše
- 01:05 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Cesta k andělům
- 07:00 Flétny nad Oslavou
- 07:55 Noční univerzita
- 10:00 Flešbeky - Godzone podcast
- 10:30 Grotesky Harolda Lloyda
- 11:00 Folkloristé ze Žiliny
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 Ve Strážnici na vojnu verbujú
- 14:10 Za obzorem
- 14:45 Ghana – Město Boží
- 15:15 Vzdělanost - Otec Miroslav
- 15:25 Do varu s Maxem Kašparů
- 15:45 Artbitr - Kulturní magazín (50)
- 16:00 50 let Boží milosti
- 16:15 Blanchet
- 16:35 Čeští salesiáni v Bulharsku
- 16:50 Charita Veselí nad Moravou
- 17:00 Dokořán
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:15 Cesta k pěstounství
- 18:18 Skryté poklady: Vladimír
- 18:45 Storočnica velikána - Alexander Trizuljak
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:45 Přejeme si...
- 22:05 Noční univerzita
- 22:55 V pohorách po horách
- 23:05 Silva Gabreta
- 23:35 Generální audience papeže Františka
- 05:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 05:30 Slovo viery - Slovo Života Brno
- 06:45 Noeland
- 07:15 Slovo viery - BJB Aš
- 08:00 Relácia DNES
- 08:30 Konvokácia
- 10:00 Cirkev bez hraníc
- 11:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 11:30 Slovo viery - AC Košice
- 12:45 John Bevere
- 13:15 Ježišov hlas - Randolph Kubíček
- 14:00 20 minútovka
- 14:30 Nová DNA
- 15:45 Relácia DNES
- 18:35 Biblia za rok
- 19:15 ICF Praha
- 20:00 Biblická lupa
- 20:30 Worship s kapelou
- 21:45 Campfest
- 00:05 Spravodajský súhrn
- 00:35 Hudobné pódium
- 01:15 Eden
- 01:35 Ruženec
- 02:00 V škole Ducha
- 02:30 Láska a rodičovstvo
- 02:40 Malá cesta
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 František Xaverský a Cirkev v Japonsku
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z Košíc
- 07:35 Zabudnuté poklady
- 07:50 Ruženec
- 08:20 A teraz čo?
- 08:30 vKontexte
- 09:00 Generálna audiencia
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 U Nikodéma
- 14:00 Doma je doma
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Eucharistické zázraky
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:05 Klbko
- 16:20 Koraland
- 16:30 Černec
- 17:00 Eden
- 17:30 Hudobné pódium
- 18:20 Fungujúca a stabilná rodina
- 18:45 Zabudnuté poklady
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Malá cesta
- 20:20 Putujeme Rímom
- 20:30 Jeden na jedného
- 20:55 Pod javiskom
- 21:55 Moja misia - magazín
- 00:00 Hot Cars (10)
- 00:30 Dolce Vita (27)
- 01:00 Moje zahrada (39)
- 01:30 Dvojnásobný život za poloviční cenu (1)
- 02:30 Nejkrásnější zahrady v Chelsea (3)
- 03:30 Květinová show (5)
- 04:00 Hot Cars (7)
- 04:30 Jamie po italsku (1)
- 05:00 Planete Decouverte
- 05:15 Svět z blízka (100)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga: energie života (6)
- 07:00 Květinová show (5)
- 07:30 Jamie po italsku (1)
- 08:00 Vitální zahrada (6)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (10)
- 09:00 Jóga: energie života (7)
- 12:00 Květinová show (2)
- 12:30 Dolce Vita (27)
- 13:00 Dotek luxusu (8)
- 13:30 Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (Izrael)
- 14:30 Vitální zahrada (7)
- 15:00 Teleshopping
- 15:30 Velkolepé designy (4)
- 16:30 Teleshopping
- 17:00 House doktor (11)
- 18:00 Teleshopping
- 18:30 Toymakerz (7)
- 19:30 KryptoTime 2.0 (s KryptoVláďou)
- 20:00 Dolce Vita (28)
- 20:30 Design pro vás (9)
- 21:00 Najdi, sprav a prodej! (2)
- 08:00 Jóga – Energie života (5)
- 09:00 Moje Dubaj (10)
- 09:30 V mysli kuchaře (3)
- 10:00 Holky v kuchyni (15)
- 10:30 Nebesky dobré (8)
- 11:00 Teleshopping
- 11:30 Chlap za plotnou (24)
- 12:00 V Májině kuchyni (Indický večer)
- 13:00 Teleshopping
- 13:30 Pizzaři z Parmy (6)
- 16:00 Lovec chilli (Čína)
- 16:30 Nejlepší domov (6)
- 17:00 Lukovo spokojídlo (Sandwich se sýrem a slaninou)
- 17:30 Teleshopping
- 18:00 Všechny chutě Maďarska (7)
- 19:00 Jóga – Energie života (6)
- 20:00 Blázen na cestách (Indie)
- 21:00 Billovo jídlo (3)
- 21:30 Luxusní delikatesy (2)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:13 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 04:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Revitalizace parku za KD Radost běží podle plánu, Od životické tragédie uplynulo 80 let, bolest zůstává, Hokejisté už mohou trénovat na nové ledové ploše)
- 04:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 04:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 04:50 Frýdlantský miniexpres (Zpravodajství z Frýdlantu nad Ostravicí od reportéra a kameramana Libora Běčáka, Děti se učastnily příměstského tenisového tábora)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Host dne (Tomáš Skokan, vedoucí provozního odboru s. p. Povodí Odry: Existuje nějaká ochrana proti náhlým přívalům vody?)
- 05:20 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 05:30 Moravskoslezská SESTRA (Představujeme finalistky soutěže Moravskoslezská sestra 2024, IRENA HEINRICHOVÁ, KATEGORIE: DLOUHODOBÝ PŘÍNOS)
- 05:35 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
- 06:20 Z naší ZOO (Pandy červené randí v ZOO Ostrava)
- 06:25 Kulturní okénko (Fajné léto na Kosárně nabídlo zábavu i poučení, Horalé z Jablunkovska slavili tři dny nejen folklorem)
- 06:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 06:32 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 07:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Revitalizace parku za KD Radost běží podle plánu, Od životické tragédie uplynulo 80 let, bolest zůstává, Hokejisté už mohou trénovat na nové ledové ploše)
- 07:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 07:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 07:50 Frýdlantský miniexpres (Zpravodajství z Frýdlantu nad Ostravicí od reportéra a kameramana Libora Běčáka, Děti se učastnily příměstského tenisového tábora)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Host dne (Tomáš Skokan, vedoucí provozního odboru s. p. Povodí Odry: Existuje nějaká ochrana proti náhlým přívalům vody?)
- 08:20 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 08:30 Moravskoslezská SESTRA (Představujeme finalistky soutěže Moravskoslezská sestra 2024, IRENA HEINRICHOVÁ, KATEGORIE: DLOUHODOBÝ PŘÍNOS)
- 08:35 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
- 09:20 Z naší ZOO (Krmení ptáků v zimním období)
- 09:25 Kulturní okénko (Fajné léto na Kosárně nabídlo zábavu i poučení, Horalé z Jablunkovska slavili tři dny nejen folklorem)
- 09:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 09:32 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 09:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 10:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Revitalizace parku za KD Radost běží podle plánu, Od životické tragédie uplynulo 80 let, bolest zůstává, Hokejisté už mohou trénovat na nové ledové ploše)
- 10:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 10:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 10:50 Frýdlantský miniexpres (Zpravodajství z Frýdlantu nad Ostravicí od reportéra a kameramana Libora Běčáka, Děti se učastnily příměstského tenisového tábora)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Host dne (Tomáš Skokan, vedoucí provozního odboru s. p. Povodí Odry: Existuje nějaká ochrana proti náhlým přívalům vody?)
- 11:20 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 11:30 Moravskoslezská SESTRA (Představujeme finalistky soutěže Moravskoslezská sestra 2024, IRENA HEINRICHOVÁ, KATEGORIE: DLOUHODOBÝ PŘÍNOS)
- 11:35 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
- 12:20 Z naší ZOO (Mláďata vyder malých)
- 12:25 Kulturní okénko (Fajné léto na Kosárně nabídlo zábavu i poučení, Horalé z Jablunkovska slavili tři dny nejen folklorem)
- 12:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 12:32 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 13:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Revitalizace parku za KD Radost běží podle plánu, Od životické tragédie uplynulo 80 let, bolest zůstává, Hokejisté už mohou trénovat na nové ledové ploše)
- 13:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 13:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 13:50 Frýdlantský miniexpres (Zpravodajství z Frýdlantu nad Ostravicí od reportéra a kameramana Libora Běčáka, Děti se učastnily příměstského tenisového tábora)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Host dne (Tomáš Skokan, vedoucí provozního odboru s. p. Povodí Odry: Existuje nějaká ochrana proti náhlým přívalům vody?)
- 14:20 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 14:30 Moravskoslezská SESTRA (Představujeme finalistky soutěže Moravskoslezská sestra 2024, IRENA HEINRICHOVÁ, KATEGORIE: DLOUHODOBÝ PŘÍNOS)
- 14:35 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
- 15:20 Z naší ZOO (Na safari v ZOO Ostrava)
- 15:25 Kulturní okénko (Fajné léto na Kosárně nabídlo zábavu i poučení, Horalé z Jablunkovska slavili tři dny nejen folklorem)
- 15:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 15:32 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 15:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:13 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 16:20 Čeladenský miniexpres (Čeladná má oficiálně dvacítku nových čtenářů)
- 16:25 Těrlický miniexpres (Děti si v Hradišti užily tábor i Sportohraní)
- 16:27 Rychvaldský miniexpres (Děti s rodiči společně soutěžili na atletických závodech)
- 16:29 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Okolí městské policie v Těšínské ulici čeká proměna, Kreativní děti absolvovaly příměstský tábor Artium, Gastrofestival F-M plný chutí zve na b
- 16:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 16:45 Miniexpres Dolní Lutyně (Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost)
- 16:50 Orlovský miniexpres (Judo Club Orlová uspořádal mezinárodní Judo Camp Morávka)
- 16:53 Vítkovický miniexpres (OSTRAVA BUDE MÍT VE VÍTKOVICÍCH NOVÉ DIVADLO)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:13 Host dne (Lukáš Grochal, pěstoun, předseda Institutu prevence, z. s. a Patrik Niebroj, pěstoun: Institut prevence eliminuje projevy rizikového chování dětí, Pěstouni jsou šancí pro opuštěné děti žít v rodině)
- 17:20 Studuj u nás (SŠ prof. Matějčka v Ostravě slaví letos 60 let, Francouzské divadlo Wichterlova gymnázia v Ostravě, Marlenka Cup v Opavě)
- 17:35 Moravskoslezská SESTRA (Představujeme finalistky soutěže Moravskoslezská sestra 2024, IRENA HEINRICHOVÁ, KATEGORIE: DLOUHODOBÝ PŘÍNOS)
- 17:45 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:13 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Kapacitu mateřinek by měla navýšit dětská skupina, Letní festival bavil děti i maňáskovým divadlem, Na koupališti se konal turnaj v plážovém fotbalu)
- 18:20 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 18:30 Host dne - repríza (Tomáš Skokan, vedoucí provozního odboru s. p. Povodí Odry: Existuje nějaká ochrana proti náhlým přívalům vody?)
- 18:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Smlouva na rekonstrukci podle E. Jiřičné je podepsána)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:13 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 19:20 Čeladenský miniexpres (Čeladná má oficiálně dvacítku nových čtenářů)
- 19:25 Těrlický miniexpres (Děti si v Hradišti užily tábor i Sportohraní)
- 19:28 Rychvaldský miniexpres (Děti s rodiči společně soutěžili na atletických závodech)
- 19:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Okolí městské policie v Těšínské ulici čeká proměna, Kreativní děti absolvovaly příměstský tábor Artium, Gastrofestival F-M plný chutí zve na b
- 19:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 19:50 Miniexpres Dolní Lutyně (Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost)
- 19:52 Orlovský miniexpres (Judo Club Orlová uspořádal mezinárodní Judo Camp Morávka)
- 19:54 Vítkovický miniexpres (OSTRAVA BUDE MÍT VE VÍTKOVICÍCH NOVÉ DIVADLO)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:13 Host dne (Lukáš Grochal, pěstoun, předseda Institutu prevence, z. s. a Patrik Niebroj, pěstoun: Institut prevence eliminuje projevy rizikového chování dětí, Pěstouni jsou šancí pro opuštěné děti žít v rodině)
- 20:20 Studuj u nás (SŠ prof. Matějčka v Ostravě slaví letos 60 let, Francouzské divadlo Wichterlova gymnázia v Ostravě, Marlenka Cup v Opavě)
- 20:35 Moravskoslezská SESTRA (Představujeme finalistky soutěže Moravskoslezská sestra 2024, IRENA HEINRICHOVÁ, KATEGORIE: DLOUHODOBÝ PŘÍNOS)
- 20:40 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:13 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Kapacitu mateřinek by měla navýšit dětská skupina, Letní festival bavil děti i maňáskovým divadlem, Na koupališti se konal turnaj v plážovém fotbalu)
- 21:20 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 21:30 Host dne - repríza (Tomáš Skokan, vedoucí provozního odboru s. p. Povodí Odry: Existuje nějaká ochrana proti náhlým přívalům vody?)
- 21:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Smlouva na rekonstrukci podle E. Jiřičné je podepsána)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:13 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 22:20 Čeladenský miniexpres (Čeladná má oficiálně dvacítku nových čtenářů)
- 22:25 Těrlický miniexpres (Děti si v Hradišti užily tábor i Sportohraní)
- 22:27 Rychvaldský miniexpres (Děti s rodiči společně soutěžili na atletických závodech)
- 22:29 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Okolí městské policie v Těšínské ulici čeká proměna, Kreativní děti absolvovaly příměstský tábor Artium, Gastrofestival F-M plný chutí zve na b
- 22:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 22:45 Miniexpres Dolní Lutyně (Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost)
- 22:50 Orlovský miniexpres (Judo Club Orlová uspořádal mezinárodní Judo Camp Morávka)
- 22:53 Vítkovický miniexpres (OSTRAVA BUDE MÍT VE VÍTKOVICÍCH NOVÉ DIVADLO)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:13 Host dne (Lukáš Grochal, pěstoun, předseda Institutu prevence, z. s. a Patrik Niebroj, pěstoun: Institut prevence eliminuje projevy rizikového chování dětí, Pěstouni jsou šancí pro opuštěné děti žít v rodině)
- 23:20 Studuj u nás (SŠ prof. Matějčka v Ostravě slaví letos 60 let, Francouzské divadlo Wichterlova gymnázia v Ostravě, Marlenka Cup v Opavě)
- 23:35 Moravskoslezská SESTRA (Představujeme finalistky soutěže Moravskoslezská sestra 2024, IRENA HEINRICHOVÁ, KATEGORIE: DLOUHODOBÝ PŘÍNOS)
- 23:45 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 17:00 Deník
- 17:14 Programové přílohy
- 17:29 Počasí
- 17:30 Slovácké cyklení
- 17:45 Magazín Valašsko
- 18:00 Deník
- 18:14 Poztrácená řemesla
- 18:29 Počasí
- 18:30 DOBRÉ ZPRÁVY
- 18:45 STUDIO 21
- 19:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:14 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 00:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 00:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 00:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 00:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 00:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:17 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 01:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 01:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 01:27 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 45.díl)
- 01:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 01:36 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:14 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 02:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 02:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 02:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 02:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 02:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:17 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 03:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 03:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 03:27 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 45.díl)
- 03:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 03:36 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:14 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 04:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 04:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 04:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 04:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 04:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:17 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 05:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 05:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 05:27 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 45.díl)
- 05:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 05:36 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:14 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 06:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 06:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 06:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 06:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 06:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:17 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 07:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 07:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 07:27 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 45.díl)
- 07:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 07:36 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:14 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 08:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 08:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 08:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 08:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 08:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:17 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 09:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 09:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 09:27 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 45.díl)
- 09:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 09:36 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:14 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 10:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 10:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 10:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 10:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 10:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:17 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 11:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 11:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 11:27 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 45.díl)
- 11:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 11:36 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:14 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 12:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 12:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 12:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 12:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 12:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:17 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 13:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 13:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 13:27 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 45.díl)
- 13:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 13:36 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:14 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 14:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 14:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 14:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 14:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 14:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:17 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 15:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 15:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 15:27 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 45.díl)
- 15:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 15:36 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:14 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 16:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 16:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 16:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 16:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 16:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:17 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 17:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 17:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 17:27 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 45.díl)
- 17:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 17:36 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:13 U nás v kraji (Už brzy zažije Hradec světový závod!)
- 18:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 18:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 18:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 18:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 18:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 18:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 19:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 19:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 19:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 19:37 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 19:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:13 U nás v kraji (Už brzy zažije Hradec světový závod!)
- 20:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 20:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 20:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 20:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 20:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 20:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 21:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 21:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 21:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 21:37 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 21:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:13 U nás v kraji (Už brzy zažije Hradec světový závod!)
- 22:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 22:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 22:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 22:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 22:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 22:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 23:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 23:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 23:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 23:37 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 23:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 00:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 00:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:12 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 01:20 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Hurvínek.)
- 01:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (31. Segedin)
- 01:45 Špetka Slovácka (Sumajstr)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:14 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 02:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 02:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 03:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 03:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:12 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 04:20 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Hurvínek.)
- 04:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (31. Segedin)
- 04:45 Špetka Slovácka (Sumajstr)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:14 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 05:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 05:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 06:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 06:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:12 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 07:20 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Hurvínek.)
- 07:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (31. Segedin)
- 07:45 Špetka Slovácka (Sumajstr)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:14 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 08:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 08:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 09:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 09:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:12 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 10:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Hurvínek.)
- 10:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (31. Segedin)
- 10:45 Špetka Slovácka (Sumajstr)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:14 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 11:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 11:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 12:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 12:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:12 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 13:20 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Hurvínek.)
- 13:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (31. Segedin)
- 13:45 Špetka Slovácka (Sumajstr)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:14 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 14:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 14:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 15:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 15:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:12 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 16:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Hurvínek.)
- 16:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (31. Segedin)
- 16:45 Špetka Slovácka (Sumajstr)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:14 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 17:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 17:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:14 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 18:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 100. díl)
- 18:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:14 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 19:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 19:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:14 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 20:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 20:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:14 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 21:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 100. díl)
- 21:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:14 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 22:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 22:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:14 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 23:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 23:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Kam vyrazit
- 00:30 Dobré zprávy
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Hasiči
- 01:30 Příběhy úspěchu
- 01:40 Středočeská nej
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres Prahy 8
- 04:30 Špetka Slovácka
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres Prahy 1
- 05:30 Příběhy úspěchu
- 05:40 Za oponou
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 18
- 06:30 Putování po regionech
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 11
- 07:30 Za oponou
- 07:40 Středočeské noviny
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres Prahy 13
- 08:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Svět z blízka
- 09:35 Příběhy úspěchu
- 09:45 Středočeský magazín
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 15
- 10:30 Špetka Slovácka
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 10
- 11:30 Kam vyrazit
- 11:40 Hasiči
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 2
- 12:30 Putování po regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres Prahy 11
- 13:30 Příběhy úspěchu
- 13:45 Za oponou
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 18
- 14:30 Týden v regionech
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres Prahy 8
- 15:30 Kam vyrazit
- 15:40 Středočeské noviny
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 10
- 16:30 Středočeská nej
- 16:45 Svět z blízka
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 6
- 17:30 Středočeský magazín
- 17:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 18:00 Zprávy
- 18:20 Expres
- 18:30 Putování po regionech
- 19:00 Zprávy
- 19:20 Expres
- 19:30 Příběhy úspěchu
- 19:40 Za oponou
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 13
- 20:30 Kam vyrazit
- 20:40 Středočeské noviny
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres
- 21:30 Dobré zprávy
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres Prahy 2
- 22:30 Příběhy úspěchu
- 22:40 Středočeská nej
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Za oponou
- 23:30 Hasiči
- 23:40 Středočeský magazín
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Putování v regionech
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Putování v regionech
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Putování v regionech
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Putování v regionech
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Putování v regionech
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Putování v regionech
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Putování v regionech
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Putování v regionech
- 15:00 Zprávy+ (SDH)
- 15:10 Pořady z Libereckého kraje
- 15:30 Zprávy+ (SDH)
- 15:40 Pořady z Libereckého kraje
- 16:00 Zprávy+ (SDH)
- 16:10 Pořady z Libereckého kraje
- 16:30 Zprávy+ (SDH)
- 16:40 Dobré zprávy z regionů
- 17:00 Zprávy+ (SDH)
- 17:10 Pořady z Libereckého kraje
- 17:30 Zprávy+ (SDH)
- 17:40 Pořady z Libereckého kraje
- 18:00 Zprávy+ (SDH)
- 18:10 Pořady z Libereckého kraje
- 18:30 Zprávy+ (SDH)
- 18:40 Dobré zprávy z regionů
- 19:00 Zprávy+ (SDH)
- 19:10 Pořady z Libereckého kraje
- 19:30 Zprávy+ (SDH)
- 19:40 Pořady z Libereckého kraje
- 20:00 Zprávy+ (SDH)
- 20:10 Pořady z Libereckého kraje
- 20:30 Zprávy+ (SDH)
- 20:40 Dobré zprávy z regionů
- 21:00 Zprávy+ (SDH)
- 21:10 Pořady z Libereckého kraje
- 21:30 Zprávy+ (SDH)
- 21:40 Pořady z Libereckého kraje
- 22:00 Zprávy+ (SDH)
- 22:10 Pořady z Libereckého kraje
- 22:30 Zprávy+ (SDH)
- 22:40 Dobré zprávy z regionů
- 23:00 Zprávy+ (SDH)
- 23:10 Pořady z Libereckého kraje
- 23:30 Zprávy+ (SDH)
- 23:40 Pořady z Libereckého kraje
- 00:00 Zprávy regionu
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Před 10 lety
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 Zprávy regionu
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Před 10 lety
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 Zprávy regionu
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Před 10 lety
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 Zprávy regionu
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Před 10 lety
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 Zprávy regionu
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Před 10 lety
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 Zprávy regionu
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Před 10 lety
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 Zprávy regionu
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Před 10 lety
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 Zprávy regionu
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Před 10 lety
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 Zprávy regionu
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Před 10 lety
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 Zprávy regionu
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Před 10 lety
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 Zprávy regionu
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Před 10 lety
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 Zprávy regionu
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Před 10 lety
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 Zprávy regionu
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Před 10 lety
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 Zprávy regionu
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Před 10 lety
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 Zprávy regionu
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Před 10 lety
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 Zprávy regionu
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Před 10 lety
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 Zprávy regionu
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Před 10 lety
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 Zprávy regionu
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Před 10 lety
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 Zprávy regionu
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Mezi nebem a zemí I.
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 Zprávy regionu
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Mezi nebem a zemí I.
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 Zprávy regionu
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Mezi nebem a zemí I.
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 Zprávy regionu
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Mezi nebem a zemí I.
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 Zprávy regionu
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Mezi nebem a zemí I.
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 Zprávy regionu
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Mezi nebem a zemí I.
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 David Švejnoha (155)
- 00:40 POČASÍ
- 00:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 00:45 HEADLINES
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (1)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:43 ŽIVĚ Z PACOVA
- 01:45 HEADLINES
- 02:00 POČASÍ
- 02:03 Milan Kolář (88)
- 02:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 02:48 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 David Švejnoha (155)
- 03:43 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (139)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z PACOVA
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (8)
- 05:48 ŽIVĚ Z PACOVA
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:59 Empty
- 09:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ
- 09:18 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 09:20 STUDIO iVysočina
- 09:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 09:45 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 10:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ
- 10:18 David Švejnoha (155)
- 10:58 ŽIVĚ Z PACOVA
- 11:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ
- 11:18 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:20 STUDIO iVysočina
- 11:30 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 11:32 KULTURA
- 11:37 ŽIVĚ Z PACOVA
- 11:39 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 11:44 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 11:46 POČASÍ
- 11:49 WEBOVÉ KAMERY
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ
- 12:18 Milan Kolář (88)
- 12:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ
- 13:18 STUDIO iVysočina
- 13:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 13:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 13:45 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 13:50 POČASÍ
- 13:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ
- 14:18 STUDIO iVysočina
- 14:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 14:30 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 14:45 POČASÍ
- 14:48 KULTURA
- 14:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ
- 15:18 STUDIO iVysočina
- 15:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 15:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 15:45 POČASÍ
- 15:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 15:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ
- 16:18 STUDIO iVysočina
- 16:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 16:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 16:45 POČASÍ
- 16:48 KULTURA
- 16:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 17:10 SPORT
- 17:15 POČASÍ
- 17:18 STUDIO iVysočina
- 17:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 17:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 17:45 POČASÍ
- 17:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 17:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 17:55 HEADLINES
- 18:00 Tomáš Jízdný (57)
- 18:50 POČASÍ
- 18:53 KULTURA
- 18:58 HEADLINES
- 19:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 19:10 SPORT
- 19:15 POČASÍ
- 19:18 STUDIO iVysočina
- 19:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 19:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 19:45 POČASÍ
- 19:48 KULTURA
- 19:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 Tomáš Jízdný (57)
- 20:50 POČASÍ
- 20:53 SPORT
- 20:58 HEADLINES
- 21:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 21:10 SPORT
- 21:15 POČASÍ
- 21:18 STUDIO iVysočina
- 21:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 21:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 21:45 POČASÍ
- 21:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 21:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 21:55 HEADLINES
- 22:00 Tomáš Jízdný (57)
- 22:50 POČASÍ
- 22:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 22:55 HEADLINES
- 23:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 23:10 SPORT
- 23:15 POČASÍ
- 23:18 STUDIO iVysočina
- 23:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 23:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 23:45 POČASÍ
- 23:48 STUDIO iVysočina
- 23:58 HEADLINES
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Ваші гроші
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Антизомбі
- 10:15 Громадянська оборона
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Ваші гроші
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Люди доброї волі
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Останній день диктатора
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети
- 00:00 Himnusz
- 00:02 ZÁRÓHÍRADÓ
- 00:10 Időjárás-jelentés
- 00:20 Ma éjszaka
- 01:05 Ma éjszaka
- 02:00 Ma éjszaka
- 03:00 Ma éjszaka
- 04:00 Ma éjszaka
- 05:00 Ma éjszaka
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:20 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:31 Pollenjelentés
- 06:45 VILÁGHÍRADÓ
- 07:00 HÍRADÓ
- 07:15 Nemzeti Sporthíradó
- 07:20 Időjárás-jelentés
- 07:21 Pollenjelentés
- 07:30 HÍREK
- 07:33 Ma reggel
- 08:00 HÍRADÓ
- 08:10 Nemzeti Sporthíradó
- 08:15 Időjárás-jelentés
- 08:16 Pollenjelentés
- 08:20 Ma reggel
- 08:30 HÍREK
- 08:33 Ma reggel
- 09:00 HÍRADÓ
- 09:20 Időjárás-jelentés
- 09:21 Pollenjelentés
- 09:22 Ma délelőtt
- 09:30 HÍREK
- 09:33 Ma délelőtt
- 10:00 HÍRADÓ
- 10:10 Nemzeti Sporthíradó
- 10:20 Időjárás-jelentés
- 10:22 Ma délelőtt
- 10:30 HÍREK
- 10:33 Itthon vagy!
- 10:50 Ma délelőtt
- 11:00 HÍRADÓ
- 11:15 Időjárás-jelentés
- 11:22 Ma délelőtt
- 11:30 HÍREK
- 11:32 Család'24
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:50 Ma délután
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:22 Ma délután
- 13:30 HÍREK
- 13:33 Ma délután
- 14:00 HÍRADÓ
- 14:20 Időjárás-jelentés
- 14:22 Ma délután
- 14:30 HÍREK
- 14:33 Kárpát-medence
- 14:50 Ma délután
- 15:00 HÍRADÓ
- 15:20 Időjárás-jelentés
- 15:22 Ma délután
- 15:30 HÍREK
- 15:33 Esély
- 15:50 Ma délután
- 16:00 HÍRADÓ
- 16:15 Időjárás-jelentés
- 16:20 Ma délután
- 16:30 HÍREK
- 16:33 Summa
- 17:00 HÍRADÓ
- 17:05 Időjárás-jelentés
- 17:15 Ma délután
- 17:45 Agenda
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:40 Pollenjelentés
- 19:00 Időjárás-jelentés
- 19:04 VILÁGHÍRADÓ
- 19:25 Időjárás-jelentés
- 19:30 HÍRADÓ
- 20:20 Nemzeti Sporthíradó
- 20:25 Időjárás-jelentés
- 20:26 Pollenjelentés
- 20:35 Ma este
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:30 VILÁGHÍRADÓ
- 22:00 HÍRADÓ
- 22:20 Nemzeti Sporthíradó
- 22:30 Időjárás-jelentés
- 22:40 Ma éjjel
- 23:00 HÍRADÓ
- 23:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 23:19 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 23:23 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 23:26 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 23:30 VILÁGHÍRADÓ
- 00:15 Közös pillanatok - Olimpia 2024
- 00:25 Akusztik
- 01:35 Mit kíván?
- 02:00 Közös pillanatok - Olimpia 2024
- 02:01 Esti Kornél
- 02:55 Az A38 Hajó színpadán (Kozmofobe)
- 03:45 Hullámhossz (Deus Ex Quartet)
- 03:55 Hullámhossz (Grecsó-Hrutka Tandem)
- 04:05 A38 BESZTOF
- 05:00 Vízipók-Csodapók III (Felhő a tó felett)
- 05:05 A Kiscsacsi kalandjai I. sorozat (Mirr-Murr a kandúr)
- 05:10 A legkisebb Ugrifüles II (Az árnyéknyúl)
- 05:20 Mesélj nekem! (A próbababa)
- 05:30 Pom-Pom meséi II (A Huhogó Dugó)
- 05:40 A nagy ho-ho-ho horgász (A falánk pelikán)
- 05:45 Sebaj Tóbiás (Sebaj Tóbiás és a gödör)
- 05:55 Kukori és Kotkoda II (Horgászok)
- 06:05 Rozi és Zafir (A rózsaszín fű)
- 06:10 Csűrcsavarosdi I II (39)
- 06:35 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (Kémtörténet)
- 06:45 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (A munka ára)
- 06:55 Limb-lomb, a kincses sziget II (Szalag / Hótalp)
- 07:20 Hetedhét kaland
- 07:30 M2 matricák - Hevül a vegyület (Légellenállás)
- 07:35 M2 matricák - Hevül a vegyület (Hurrikán)
- 07:40 Malac a pályán (400 méter gát)
- 07:45 Láng és a szuperverdák II (Versenyautó szupersztár)
- 08:10 A kis Nicolas nyaral (A hínár)
- 08:20 A kis Nicolas nyaral (Lanterneau papagája)
- 08:35 Gus, az icipici lovag - 2. évad/4 (Édes bosszú)
- 08:45 Gus, az icipici lovag - 2. évad/4 (Csikorgó káosz)
- 09:00 Robovonatok III (Kapd el az egeret!)
- 09:10 Bohókás professzor (Rockzenekar)
- 09:25 Bobby és Bill (Elég a cirkuszból)
- 09:35 Bobby és Bill (Szörny a parkban)
- 09:50 Pocoyo IV (Halloween mesék)
- 09:55 Pocoyo IV (Mini vidámpark)
- 10:05 Pocoyo IV (Űrposta)
- 10:10 Maja, a méhecske (Maja, a megmentő)
- 10:20 Maja, a méhecske (Az árnyjáték)
- 10:35 Tickety Toc (Születésnap / Kacagóra)
- 10:55 ATHLETICUS - Állati sportolók (A kézilabdaedző)
- 11:00 A legkisebb Ugrifüles II (Az árnyéknyúl)
- 11:05 Mesélj nekem! (A próbababa)
- 11:20 Topo Gigio (Növénybaj)
- 11:30 Simon (A repülő-hadművelet)
- 11:35 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Mindörökké gyémánt)
- 11:50 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Gyilkos gyümölcs)
- 12:00 Alvin és a mókusok II (A forgatás)
- 12:15 Alvin és a mókusok II (Brittany, a testrabló)
- 12:25 Alvin és a mókusok II (Csereüzletek)
- 12:35 Alvin és a mókusok II (Alvin gyereket nevel)
- 12:50 Paddington kalandjai (Paddington elásott kincset talál)
- 13:00 Paddington kalandjai (Paddington hegedülni tanul)
- 13:15 Paddington kalandjai (Paddington hobbija)
- 13:25 Lucky, a kölyök (A kártyát ki kell érdemelni)
- 13:40 Lucky, a kölyök (Nem minden mulatságos)
- 13:55 H2O: Egy vízcsepp elég II (Ez a hajó elúszott)
- 14:20 Arthur és a kerekasztal gyermekei II (A védelmező)
- 14:30 Arthur és a kerekasztal gyermekei II (A viszály napja)
- 14:40 Sadie Sparks (Valami bűzlik)
- 14:55 Zazie kisasszony II (Max játszik)
- 15:05 Zazie kisasszony II (Egy komoly teher)
- 15:10 Pat, a kutya II (Guano roller)
- 15:15 Pat, a kutya II (Csökkentsd a tappancsnyomodat)
- 15:25 Pat, a kutya II (Kicsi George-ért bármit)
- 15:35 M2 matricák - Gyerekjáték (Rendes Linda, Gurisatti Róbert, Gurisatti Gyula-búvárúszás)
- 15:40 M2 matricák - Ha nagy leszek… (Kukás)
- 15:50 Nefertin kalandjai a fáraók földjén (Valami baj van Szimbával)
- 16:00 Nefertin kalandjai a fáraók földjén (A fekete bárány)
- 16:10 Nefertin kalandjai a fáraók földjén (Nefertin hangja)
- 16:25 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Támadás indul)
- 16:35 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Békés küldetés)
- 16:50 Robovonatok III (Elveszve a bányában)
- 17:05 Bohókás professzor (Hol az ötletem?)
- 17:15 Alvin és a mókusok II (Biciklitolvajok)
- 17:25 Alvin és a mókusok II (Mókus Muki)
- 17:40 Alvin és a mókusok II (Alvin zúzós hétvégéje)
- 17:50 Alvin és a mókusok II (Csengőszó)
- 18:00 Gus, az icipici lovag - 2. évad/4 (Sunyi varázslat)
- 18:15 Gus, az icipici lovag - 2. évad/4 (Viktor, a gyáva nyúl)
- 18:25 Lucky, a kölyök (Kaktusz Jack)
- 18:40 Lucky, a kölyök (Az első filmvetítés Üres Szurdokban)
- 18:50 Pat, a kutya II (A barátságlevél)
- 19:00 Pat, a kutya II (Valami régi, valami új)
- 19:05 Pat, a kutya II (Hol a mobilom?)
- 19:15 A kis Nicolas nyaral (Alceste csuklása)
- 19:25 A kis Nicolas nyaral (A tengerisünök királya)
- 19:40 Hetedhét kaland
- 19:50 M2 matricák - Szó-nyomozó (Lidércnyomás)
- 20:00 Heartland VI (Próbaidő)
- 20:40 Közös pillanatok - Olimpia 2024
- 20:50 Esti Kornél
- 21:50 Mit kíván?
- 00:10 Gasztroangyal (Szentendrei skanzen)
- 01:10 Az érzelmek tengerén II (13)
- 01:50 Érted mindent (76)
- 02:40 Itthon vagy! (Bátaszék)
- 03:05 Divat & dizájn
- 03:30 Magyar Krónika (Festőjóga)
- 04:00 Nyár '24
- 05:55 Himnusz
- 05:57 Mindennapi (Bátortalanság a jó dolgokat illetően)
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:20 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:34 Pollenjelentés
- 06:35 Hrvatska Kronika
- 07:00 Ecranul nostru
- 07:30 Mesterember leszek
- 08:05 Bor, mámor, szerelem II (25)
- 09:00 Bor, mámor, szerelem II (26)
- 09:55 Közös pillanatok - Olimpia 2024
- 09:59 Egy Perc Híradó
- 10:00 Nyár '24
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:46 Vár a Kárpát-medence (Marx Éva - Balatonboglár)
- 13:00 Melissa, a Zöld Völgy lánya (33)
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:40 Pollenjelentés
- 18:41 Névjegyek (Orsolya)
- 18:45 Bor, mámor, szerelem II (27)
- 19:40 Mindennapi (Bátortalanság a jó dolgokat illetően)
- 19:45 Bor, mámor, szerelem II (28)
- 20:40 SzerencsePerc
- 20:45 Skandináv Lottó
- 21:00 Doktor Ballouz (Az orvos visszatér)
- 21:50 Mondd, ki vagyok én? (Max)
- 22:35 Kenó
- 22:36 Időjárás-jelentés
- 22:45 Agapé (Szeretetnyelveink)
- 23:40 Isten kezében (Gulyás Anna)
- 01:05 Olimpia-Párizs
- 05:00 Olimpia-Párizs
- 07:15 Olimpia-Párizs
- 08:20 Olimpia-Párizs
- 09:15 Ez lesz az olimpián
- 09:30 Olimpia-Párizs
- 15:15 Ez történt az olimpián
- 15:30 Olimpia-Párizs
- 18:30 Olimpia-Párizs
- 22:00 Ez történt az olimpián
- 22:30 Olimpia-Párizs
- 23:35 Olimpia-Párizs
- 04:15 M5 História (Dózsa-féle parasztfelkelés)
- 05:00 Klasszikusok délidőben (Kamara.hu – Üveggyöngyjáték 2018)
- 06:00 Ön is tudja?
- 06:25 Novum
- 07:00 M5 História (Történelmi házasságok)
- 07:40 Agenda
- 07:50 Közös pillanatok - Olimpia 2024
- 07:55 Főtér (Várpalota)
- 12:40 Kézművek (Fafaragók)
- 12:55 Rejtélyes XX. század
- 13:20 Erdei utakon - Reviczky Gáborral
- 13:55 A zöld bolygó (A sivatagok világa)
- 14:45 Közös pillanatok - Olimpia 2024
- 14:50 Bob herceg
- 23:30 Isten hozott Seholban!
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
Pro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PIN- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 01:10 Volleyball Nations League
- 03:40 Volleyball Nations League
- 06:20 Volleyball Nations League
- 07:59 Závěr vysílání
- 09:00 Boxlakros - NBLL
- 10:50 boxlakros NBLL
- 12:50 Boxlakros NBLL
- 14:50 Fotbal na druhou
- 15:35 Fotbal Chance Národní liga
- 20:50 Sport bez obalu (4)
- 21:25 Empty
- 21:55 Boxlakros NBLL
- 00:09 repríza OK Start
- 03:35 Pohádky (1)
- 08:30 repríza OK Start
- 12:18 Open Stage
- 18:54 Hitparáda
- 19:50 V.I.P Koktejl
- 22:40 repríza OK Start
- 00:00 NA NÁVŠTĚVĚ... (1)
- 00:30 LIDÉ OD VODY (1)
- 01:00 NOČNÍ PROUD
- 02:00 NOČNÍ PROUD
- 03:00 PŘEHLEDNĚ Z VODÁRENSTVÍ
- 04:00 NOČNÍ PROUD
- 05:00 NOČNÍ PROUD
- 06:00 LIDÉ OD VODY (1)
- 06:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 06:32 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 06:37 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 06:47 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 06:49 ŽIVĚ VODA ZE SVĚTA
- 06:54 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 06:55 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 07:00 STUDIO iVodárenství
- 07:15 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 07:20 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 07:30 ZVEME VÁS
- 07:32 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 07:33 STUDIO iVodárenství
- 07:48 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 07:58 BEZ KOMENTÁŘE
- 08:00 NA NÁVŠTĚVĚ... (1)
- 08:30 STUDIO iVodárenství
- 08:45 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 08:50 ZVEME VÁS
- 08:52 BEZ KOMENTÁŘE
- 08:54 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 08:56 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 09:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 09:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 09:15 STUDIO iVodárenství
- 09:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 09:32 ZVEME VÁS
- 09:34 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 09:39 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 09:40 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 09:42 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 09:52 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 09:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 10:00 NA NÁVŠTĚVĚ... (1)
- 10:30 VLTAVA, NAŠE ŘEKA (22)
- 10:42 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 10:52 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 10:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 11:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 11:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 11:15 STUDIO iVodárenství
- 11:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 11:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 11:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 11:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 11:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 11:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 12:00 NA NÁVŠTĚVĚ... (1)
- 12:30 VLTAVA, NAŠE ŘEKA (22)
- 12:42 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 12:47 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 12:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 13:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 13:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 13:15 STUDIO iVodárenství
- 13:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 13:32 ZVEME VÁS
- 13:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 13:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 13:49 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 13:51 BEZ KOMENTÁŘE
- 13:53 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 13:55 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 14:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 14:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 14:15 STUDIO iVodárenství
- 14:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 14:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 14:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 14:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 14:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 14:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 15:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 15:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 15:15 STUDIO iVodárenství
- 15:30 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (1)
- 16:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 16:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 16:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 16:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 16:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 16:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 17:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 17:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 17:15 STUDIO iVodárenství
- 17:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 17:32 ZVEME VÁS
- 17:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 17:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 17:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 17:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 18:00 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (2)
- 19:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 19:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 19:15 STUDIO iVodárenství
- 19:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 19:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 19:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 19:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 19:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 19:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 20:00 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (2)
- 21:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 21:10 VODÁRENSKÉ POČASÍ
- 21:15 STUDIO iVodárenství
- 21:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 21:32 ZVEME VÁS
- 21:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 21:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 21:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 21:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 22:00 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (1)
- 23:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 23:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 23:15 STUDIO iVodárenství
- 23:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 23:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 23:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 23:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 23:49 BEZ KOMENTÁŘE
- 23:51 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 23:53 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 23:55 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 00:00 ZPRÁVY TV R
- 00:10 SPORT
- 00:15 POČASÍ TV R
- 00:20 STUDIO 'R'
- 00:30 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 00:55 HEADLINES
- 01:00 LIDÉ OD VODY (6)
- 01:30 POČASÍ TV R
- 01:35 STUDIO 'R'
- 01:45 ZVEME VÁS
- 01:50 SPORT
- 01:55 HEADLINES
- 02:00 ZASTÁVKA NA TRATI (4)
- 03:00 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 03:25 POČASÍ TV R
- 03:30 ZVEME VÁS
- 03:35 DOPRAVA
- 03:40 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 03:55 HEADLINES
- 04:00 LIDÉ OD VODY (6)
- 04:30 POČASÍ TV R
- 04:35 SPORT
- 04:40 DOPRAVA
- 04:45 ZVEME VÁS
- 04:50 POČASÍ TV R
- 04:55 HEADLINES
- 05:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 05:25 POČASÍ TV R
- 05:30 STUDIO 'R'
- 05:40 DOPRAVA
- 05:45 POČASÍ TV R
- 05:50 SPORT
- 05:55 HEADLINES
- 06:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 06:25 POČASÍ TV R
- 06:30 STUDIO 'R'
- 06:40 ZVEME VÁS
- 06:45 DOPRAVA
- 06:50 POČASÍ TV R
- 06:55 HEADLINES
- 07:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 07:25 POČASÍ TV R
- 07:30 STUDIO 'R'
- 07:40 ZVEME VÁS
- 07:45 DOPRAVA
- 07:50 POČASÍ TV R
- 07:55 HEADLINES
- 08:00 ZPRÁVY TV R
- 08:10 SPORT
- 08:15 POČASÍ TV R
- 08:20 STUDIO 'R'
- 08:30 ZVEME VÁS
- 08:35 DOPRAVA
- 08:40 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 08:55 HEADLINES
- 09:00 ZPRÁVY TV R
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ TV R
- 09:20 STUDIO 'R'
- 09:30 TEPLÁ I STUDENÁ KUCHYNĚ JAKUBA HÜBNERA (12)
- 09:45 ZVEME VÁS
- 09:50 DOPRAVA
- 09:55 HEADLINES
- 10:00 ZPRÁVY TV R
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ TV R
- 10:20 STUDIO 'R'
- 10:30 ZVEME VÁS
- 10:35 DOPRAVA
- 10:40 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 10:55 HEADLINES
- 11:00 ZPRÁVY TV R
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ TV R
- 11:20 OTAZNÍKY TV R (9)
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY TV R
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ TV R
- 12:20 TEPLÁ I STUDENÁ KUCHYNĚ JAKUBA HÜBNERA (12)
- 12:35 ZVEME VÁS
- 12:40 DOPRAVA
- 12:45 STUDIO 'R'
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY TV R
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ TV R
- 13:20 STUDIO 'R'
- 13:30 ZVEME VÁS
- 13:35 DOPRAVA
- 13:40 STUDIO 'R'
- 13:50 POČASÍ TV R
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY TV R
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ TV R
- 14:20 STUDIO 'R'
- 14:30 ZVEME VÁS
- 14:35 DOPRAVA
- 14:40 STUDIO 'R'
- 14:50 POČASÍ TV R
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY TV R
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ TV R
- 15:20 STUDIO 'R'
- 15:30 ZVEME VÁS
- 15:35 DOPRAVA
- 15:40 STUDIO 'R'
- 15:50 POČASÍ TV R
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY TV R
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ TV R
- 16:20 STUDIO 'R'
- 16:30 ZVEME VÁS
- 16:35 DOPRAVA
- 16:40 STUDIO 'R'
- 16:50 POČASÍ TV R
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 POZOR VLAK (6)
- 17:45 POČASÍ TV R
- 17:50 SPORT
- 17:55 HEADLINES
- 18:00 ZPRÁVY TV R
- 18:10 SPORT
- 18:15 POČASÍ TV R
- 18:20 STUDIO 'R'
- 18:30 ZVEME VÁS
- 18:35 MAGAZÍN ZDRAVÍ
- 18:50 POČASÍ TV R
- 18:55 HEADLINES
- 19:00 ZPRÁVY TV R
- 19:10 SPORT
- 19:15 POČASÍ TV R
- 19:20 STUDIO 'R'
- 19:30 ZVEME VÁS
- 19:35 DOPRAVA
- 19:40 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 ZPRÁVY TV R
- 20:10 SPORT
- 20:15 POČASÍ TV R
- 20:20 STUDIO 'R'
- 20:30 ZVEME VÁS
- 20:35 DOPRAVA
- 20:40 TEPLÁ I STUDENÁ KUCHYNĚ JAKUBA HÜBNERA (12)
- 20:55 HEADLINES
- 21:00 ZPRÁVY TV R
- 21:10 SPORT
- 21:15 POČASÍ TV R
- 21:20 STUDIO 'R'
- 21:30 ZVEME VÁS
- 21:35 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 22:00 POZOR VLAK (6)
- 22:45 POČASÍ TV R
- 22:50 SPORT
- 22:55 HEADLINES
- 23:00 ZPRÁVY TV R
- 23:10 SPORT
- 23:15 POČASÍ TV R
- 23:20 STUDIO 'R'
- 23:30 ZVEME VÁS
- 23:35 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 23:50 POČASÍ TV R
- 23:55 HEADLINES
- 00:15 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve II (Pozvánka)
- 00:45 Sanjay a Craig II (Craig mimozemšťan / Gugasové)
- 01:05 Sanjay a Craig (Susan Plivajzová / Mistři pangejtu)
- 01:30 Tučňáci z Madagaskaru II (Pod pláštíkem pláštěnky / Operace Šejk se vzpírá)
- 01:55 Tučňáci z Madagaskaru II (Bitný bytný)
- 02:05 Želvy Ninja (Donatellův Kovohlav)
- 02:25 Želvy Ninja (Opičí mozek)
- 02:50 Chlebáci (Vrána k vráně, kačer ke kačerovi)
- 03:10 Alvin a Chipmunkové V (Dívka na skatu / Vymydleno)
- 03:30 Kouzelní kmotříčci VI (Devět životů / Děs a snídaně)
- 03:50 Kouzelní kmotříčci VI (Narozeninové fiasko / Neodbytná máma)
- 05:00 Sanjay a Craig II (Jídlobrodružství / Flabyrinth)
- 05:20 Sanjay a Craig (Dr. Brett Venom / Smíchotřesení)
- 05:45 Alvin a Chipmunkové V (Opuštěný / Svačinkovaná)
- 06:10 Alvin a Chipmunkové V (Rozbal to / Altánek)
- 06:35 Alvin a Chipmunkové V (Požární bezpečnost)
- 06:50 Hlasiťákovi V (Chuť ničit / Pomsta)
- 07:20 Hlasiťákovi VI (Dárek s dobrodružstvím / Vytoužená role)
- 07:45 Hlasiťákovi III (Vyhrát není vše)
- 08:05 Hlasiťákovi III (Sen o koupelně)
- 08:15 Hlasiťákovi III (Být fanouškem je těžké)
- 08:30 Casagrandovi III (Hector nechce tančit / Perro Malo)
- 08:55 Kouzelní kmotříčci VIII (Invaze otců)
- 09:25 Kouzelní kmotříčci IX (Pes hrdina)
- 09:40 Sharkdog (Bouda pro Sharkdoga)
- 09:45 Sharkdog (Sharkdog hrabe)
- 09:55 Sharkdog (Lovkyně žraloků)
- 10:05 Šmoulové (Wafflová středa)
- 10:20 Šmoulové (Gargamelova máma)
- 10:40 Kámen, nůžky, papír (Víkendový příběh / Tmelka)
- 11:00 Monster High (Exkurze za měsíčního svitu / Trošku nabitá)
- 11:30 Spongebob v kalhotách IX (Průkaz na koktejly / Mimino Sépiák)
- 11:50 Show Patricka Hvězdice (Perla chce být hvězda / Superhlídači)
- 16:10 Hlasiťákovi VII (Hlídačka rvaček)
- 16:30 Spongebob v kalhotách XIV (295)
- 16:40 Spongebob v kalhotách XIII (Trouby Dick / Plankton a fazolový stonek)
- 17:05 Spongebob v kalhotách VI (Tříska)
- 17:15 Spongebob v kalhotách XII (Ananasový přívěz)
- 17:25 Sharkdog (Žraloci, žraloci, žraloci)
- 17:40 Sharkdog (Sharkdog sám doma)
- 17:50 Sharkdog (Můj milý Sharkdog)
- 20:05 Hlasiťákovi VI (Kdo s koho)
- 20:20 Hlasiťákovi VI (Dárek s dobrodružstvím / Vytoužená role)
- 20:50 Casagrandovi (Had na útěku / Všichni za jednoho)
- 21:10 Casagrandovi II (Rozlobený duch)
- 21:25 Casagrandovi II (Rekord na hřbitově)
- 21:45 Casagrandovi (Hádej, kdo nakoupí na večeři / Nový spolubydlící)
Pro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PIN