Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 01:00 Brousko III (96)
- 02:10 Brousko III (97)
- 03:00 Seriálový tip (1)
- 03:15 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (35)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii VI (8)
- 13:35 Ranč Heartland II (16)
- 14:35 Ranč Heartland II (17)
- 15:30 Brousko III (98)
- 16:35 Dcery duchem (36)
- 17:55 Domek na prérii VI (9)
- 18:55 Ranč Heartland II (18)
- 19:55 Ranč Heartland III (1)
- 20:50 Domek na prérii VI (9)
- 21:55 Ranč Heartland II (18)
- 22:50 Ranč Heartland III (1)
- 23:50 Dcery duchem (36)
- 01:25 Ve sklepě
- 03:00 Tina a Vore
- 08:55 Láska na první boj
- 10:40 Reality Show
- 12:40 Nemilovaní
- 14:55 Sámská krev
- 16:50 Gösta Berling
- 20:05 Čas, který zbývá
- 22:00 1001 gramů
- 23:35 Ve sklepě
- 00:00 Titan
- 01:55 Jací jsme byli
- 04:00 Titan
- 08:20 Věrní nevěrní
- 09:45 Jací jsme byli
- 11:50 Zloději
- 13:55 Janička z Arku
- 16:15 Hledá se Eric
- 18:20 Nepředstavitelné
- 20:30 Disko a atomová válka
- 22:00 438 dní
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Netopýr)
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Sníček (6)
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:50 O modrém autíčku (Zahrádka)
- 06:55 Staré pověsti české (Opatovický poklad)
- 07:05 Broučci (Šťastnou cestu, Broučku!)
- 07:20 Mach a Šebestová (Školní výlet)
- 07:25 Žofka a její dobrodružství (13)
- 07:40 O Dorotce (Dorotka a pštros)
- 07:50 Pojďte pane, budeme si hrát (Nazdar, kedlubny)
- 10:05 Staré pověsti české (O staré Praze)
- 10:15 Broučci (Broučkův smutný návrat)
- 10:20 Mach a Šebestová
- 10:35 Já Baryk (Já Baryk a moje sýkorka)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a straka)
- 10:50 Pojďte pane, budeme si hrát (O pardálu, který voněl)
- 11:15 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Fousek)
- 11:30 O Mikešovi (Mikeš se učí mluvit)
- 11:35 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a fousatá Dontovka)
- 12:00 Bony a klid 2
- 13:40 Kinosál
- 14:00 Advent
- 15:20 Slavík a růže
- 15:30 Neznámé památky (Zámek Hrušovany nad Jevišovkou)
- 16:00 Dvojníci
- 18:00 Hra o královnu
- 19:30 Filmové minuty
- 19:35 O Dorotce (Dorotka a drak)
- 20:00 Král Šumavy
- 21:35 Kinosál
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 U Pěti veverek
- 23:25 Kinosál
- 23:40 Teleshopping
- 04:15 Nejbizarnější městské legendy (5)
- 04:40 Bombardování Berlína
- 05:35 Extrémní útěky z vězení (Útěk se psy)
- 06:15 Strašidelná setkání (1)
- 07:00 Teleshopping
- 15:15 Obří černé díry
- 22:25 Strašidelná setkání (1)
- 23:45 Příběh vraha
- 14:25 Teleshopping
- 15:30 Loupeže století
- 16:40 Che Guevara: Poodkrytí pravdy
- 17:50 Válka ve vzduchu
- 22:50 Atomové lži
- 01:10 Velký zlý vlk
- 02:50 Americká zrůda - Aileen Wuornos
- 04:15 Ráže .45
- 05:45 Zoom In - Doctor Strange in the Multiverse of Madness
- 05:50 Zoom In - Thor: Love and Thunder
- 06:00 Close Up III (1)
- 06:25 Svatební obřad
- 08:05 Zaprášená tajemství: Pokoj smrti
- 09:45 Buldozer
- 11:45 Mythica: Boj o Darkspore
- 13:35 Tygr a drak
- 17:50 Sedm let v Tibetu
- 22:00 Tenkrát v Mexiku
- 23:40 Saw 2
- 00:55 Resident Evil: Apokalypsa
- 02:20 Ledová archa
- 04:15 48 hodin
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1960’s
- 06:00 Zoom In - House of Gucci
- 06:10 Božská relikvie
- 07:45 Všichni jsou v pohodě
- 09:40 Austin Powers: Špionátor
- 11:15 Zilionáři
- 12:50 Krycí jméno: Čistič
- 14:20 Vinnetou (1)
- 16:25 Vinnetou (2)
- 18:00 Vinnetou (3)
- 20:10 Nevěsta na útěku
- 22:00 Vlak do Pusanu
- 23:55 Žraločí tornádo 2
- 00:20 Červený trpaslík VII (6)
- 00:55 Strážci
- 12:00 Policejní zachránci XX (4)
- 13:00 Policejní zachránci XX (5)
- 20:00 Buď v klidu
- 22:55 Comedy Club (12)
- 23:30 Červený trpaslík VII (6)
- 00:00 Off The Grid (Lope National Park, Gabon)
- 00:30 Viajar Peru (Trujillo, Peru)
- 01:00 Xplore Bhutan (Thimpu)
- 01:30 Backpack (Hampi, India)
- 02:00 Foodicted (Pattaya 2)
- 02:30 Great World Hotels (One And Only Reethi Rah 2)
- 03:00 Backpack (Kozhikode and Alleppey, India)
- 03:30 Unwind (The Palace, Dubai)
- 04:00 Great World Hotels (One And Only Reethi Rah 2)
- 04:30 City Breaks (Innsbruck)
- 05:00 Foodicted (Tel Aviv)
- 05:30 World Spas (Gaya Island Resort, Malaysia)
- 06:00 Bliss (Constance Moofushi, Maldives)
- 06:45 Best From The Rest (River Rafting)
- 07:00 Backpack (Cochin and Munnar, India)
- 07:30 City Breaks (Prague)
- 10:00 Backpack (Ahmedabad and Gir, India)
- 10:30 Unwind (The Palace, Dubai)
- 11:00 Foodicted (Bali)
- 11:30 Viajar Peru (Huascarán, Peru)
- 14:00 Foodicted (Jakarta 1)
- 14:30 Viajar Peru (Lima, Peru)
- 15:00 Backpack (Badami, India)
- 15:30 Xplore Ireland (Galway)
- 16:00 Viajar Peru (Lima, Peru)
- 16:30 Xplore Bhutan (Paro)
- 17:00 Foodicted (Jakarta 2)
- 17:30 Viajar Peru (Trujillo, Peru)
- 18:00 Backpack (Hampi, India)
- 18:30 Xplore Ireland (Wild Atlantic Way)
- 19:00 Viajar Peru (Trujillo, Peru)
- 19:30 Xplore Bhutan (Thimpu)
- 22:00 Xplore Bhutan (Phobjokha)
- 22:30 Backpack (Kabini, India)
- 23:00 Xplore Ireland (Belfast)
- 23:30 Foodicted (Pattaya 1)
- 04:13 Tajemství chobotnic (Myslitelé)
- 04:54 Divoké Portugalsko
- 05:38 Skvělá farma doktora Pola (Stoletá stodola)
- 06:00 Skvělá farma doktora Pola (To snad bééé!)
- 06:21 Skvělá farma doktora Pola (Plány se senem)
- 06:42 Skvělá farma doktora Pola (Senoseč)
- 07:03 Skvělá farma doktora Pola (Novinky)
- 07:24 Predátor vs. kořist (Krokodýl)
- 10:00 Život v sevření mrazu X (18)
- 11:00 Čína shora II (2)
- 18:05 Izrael z výšky (1)
- 19:05 Mistři ve foukání skla III (6)
- 19:35 Mistři ve foukání skla III (7)
- 20:05 Zvláštní a záhadné VI (1)
- 21:00 FBI - Agenti řeší případy (28)
- 21:25 Špinavé prádlo II (5)
- 16:10 Prostě maso (8)
- 16:40 Markéta na trhu (1)
- 17:10 Justininy francouzské delikatesy (3)
- 17:35 Zachradní kuchyně (5)
- 20:00 Mistrovské pečení VII (Dorty)
- 21:15 Čokoládový ráj (3)
- 21:45 Zákusky Almy Obreganové (21)
- 10:05 Savci (2)
- 11:25 V továrně VIII (7)
- 16:40 V továrně VIII (8)
- 17:50 Nejtragičtější katastrofy II (4)