Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolejích)
- 05:15 Etiketa (Miláček mobil)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 06:30 Na cestě po Somersetu
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Hraje orchestr Václava Hybše se sólisty
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (7)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (8)
- 15:30 A Bůh... stvořil ženu
- 17:00 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (14)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Sloni mají paměť)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 04:25 Miklovci
- 04:50 Svět zvířat (Hroši a nosorožci)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Čína na jazyku II (6)
- 09:20 Bedekr III. (Marseille)
- 09:50 Kalahari - zákony pouště (2)
- 10:40 Jarní příroda v Okutamě
- 11:10 Budovatelé přírody (1)
- 14:35 Nákladní kolosy v oblacích
- 15:20 Sisi, císařovna na útěku
- 16:15 Zapomenuté výpravy (Šlápoty)
- 16:40 Sousedé
- 17:10 Operace Barbarossa (3)
- 17:55 Podivuhodné Thajsko (2)
- 20:00 Ronin
- 22:05 Purpurové řeky
- 23:50 To nejlepší z Benny Hilla
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:00 OH Paříž 2024 (Taekwondo)
- 00:20 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 00:40 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 01:00 OH Paříž 2024 (Box)
- 01:30 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 01:40 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 01:50 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 02:00 OH Paříž 2024 (Švédsko - Francie)
- 03:00 OH Paříž 2024 (Norsko - Dánsko)
- 09:30 OH Paříž 2024 (Studio Paříž)
- 09:46 OH Paříž 2024 (Golf)
- 10:15 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 11:08 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 11:43 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 11:53 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 12:25 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 13:27 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 13:30 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 13:35 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 13:47 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 14:08 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 14:37 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 14:47 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 15:01 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 15:55 OH Paříž 2024 (Golf)
- 04:31 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:03 M.A.S.H (250)
- 07:26 M.A.S.H (251)
- 07:56 M.A.S.H (252)
- 08:26 M.A.S.H (253)
- 08:56 M.A.S.H (254)
- 09:26 Vinaři (Vinobraní)
- 14:34 Policie v akci
- 15:33 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Máme rádi Česko
- 22:00 Kdo se ptá?
- 23:10 Ano, šéfe!
- 04:52 Autosalon.tv
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:03 Prima Pauza: Partička
- 06:06 Prima Pauza: Partička
- 06:07 Těžká dřina
- 06:34 Partička
- 07:07 Autosalon.tv
- 08:04 Těžká dřina
- 08:36 Top Gear IV (5)
- 09:41 Top Gear VI (4)
- 20:19 Propast
- 23:10 Odpočet do katastrofy
- 00:58 Rudý labyrint
- 03:30 Nesnesitelná tíha obrovského talentu
- 05:34 Příhody Bolka a Lolka
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka
- 06:18 M.A.S.H
- 06:41 Námořní vyšetřovací služba XIII (V utajení)
- 07:28 Příběh Tarzana - pána opic
- 10:12 Austrálie
- 13:31 Bounty
- 18:13 Klokan Jack
- 20:06 Přes prsty
- 22:20 Kill Bill 2
- 04:08 Láska klepe na dveře (V utajení)
- 05:06 Teď vaří šéf!
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Karolína, domácí kuchařka
- 06:31 Prostřeno!
- 07:28 1. MISE (Bomba)
- 10:09 Prostřeno!
- 10:53 Ano, šéfe!
- 12:06 Katie Fforde (Cizí dítě)
- 20:05 Katie Fforde (Dům u moře)
- 21:58 1. MISE (Otcové a děti)
- 23:09 Tudorovci III (5)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: S)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Bráškové
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari (7)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:05 Vyber si svůj sport II
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 Zákony Mila Murphyho II (8)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:25 Art Ninja
- 12:55 Šmoulové
- 13:20 Bludiště
- 13:50 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (17)
- 14:55 Čvacht
- 15:10 Břinčíci III
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Bráškové
- 17:35 Vyber si svůj sport II
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:55 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a flétna)
- 18:50 Zafari (8)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (9)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:05 Strachy v nás
- 01:35 100 dní ve Versailles (5)
- 02:20 Před půlnocí
- 02:50 Ladí neladí
- 03:45 Karel Reisz: Ten filmový život
- 04:45 Terra musica
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Věra Martinová
- 21:10 Pavel Žalman Lohonka
- 21:50 Hana a Petr Ulrychovi a Javory
- 22:30 Paradox Seana Conneryho
- 23:25 Kanadská soda X (3)
- 23:45 Sid a Judy
- 04:26 Rodinná pouta II (Rozum a cit)
- 05:32 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:06 Nikdo není dokonalý
- 06:56 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 22:09 Pípšoubazar
- 23:14 Jak se staví sen - extra
- 01:05 K věci
- 01:35 Prima Svět
- 02:17 Generace deprese
- 03:00 7 pádů Honzy Dědka
- 08:01 Nový den
- 08:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:30 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:30 Zprávy z Paříže
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:28 Prima LÉTO
- 14:40 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:12 Počasí
- 15:20 K věci
- 15:41 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:24 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Hlasy zločinu
- 21:18 Zprávy
- 22:00 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:49 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 23:56 360⁰
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolejích)
- 05:15 Etiketa (Miláček mobil)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 06:30 Na cestě po Somersetu
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Hraje orchestr Václava Hybše se sólisty
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (7)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (8)
- 15:30 A Bůh... stvořil ženu
- 17:00 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (14)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Sloni mají paměť)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolejích)
- 05:15 Etiketa (Miláček mobil)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 06:30 Na cestě po Somersetu
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Hraje orchestr Václava Hybše se sólisty
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (7)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (8)
- 15:30 A Bůh... stvořil ženu
- 17:00 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (14)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Sloni mají paměť)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 00:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (1)
- 01:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (2)
- 02:00 Sousedství V (15)
- 02:40 Výleťák (188)
- 02:45 Ze dvora (7)
- 03:00 U stánku II (14)
- 03:10 Ušák Jaromíra Bosáka (209)
- 03:45 Ušák Jaromíra Bosáka (210)
- 04:25 Zahradní proměny II (16)
- 05:10 Zahradní proměny II (17)
- 06:00 Pravidla zasnoubení II (9)
- 06:20 Moje místa (Alena Mihulová)
- 07:25 Případy detektiva Murdocha XII (2)
- 08:20 Zahradní proměny II (18)
- 09:20 Zahradní proměny II (19)
- 12:15 Moje místa (Milan Peroutka)
- 13:15 Jukebox (19)
- 20:10 Green Lantern
- 22:30 Zoolander 2
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:50 Na lovu II
- 20:20 Babovřesky 2
- 22:40 Přepadení 2: Temné území
- 00:40 Přepadení v Pacifiku
- 02:40 Příšerky útočí
- 04:35 Ušák Chicky a Zlokřeček
- 06:00 Všechno, úplně všechno
- 08:00 Kriminálka Las Vegas VI (Zabiják)
- 08:55 Kriminálka Las Vegas VI (Piráti třetí říše)
- 09:55 Dost
- 12:15 Marmaduke
- 13:50 Teleshopping
- 14:05 Dokud jsi se mnou
- 16:30 5 x jinak
- 18:30 Velká rána
- 20:00 Policajt ze sámošky
- 21:50 Firewall
- 23:50 Máš ji!
- 01:10 Mistři renovací III (4)
- 01:50 Kachní dynastie IV (27)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie IV (5)
- 03:20 Walker, Texas Ranger VIII (14)
- 04:00 Challenge Roth
- 04:25 Draft NHL 2024
- 04:40 Češi v NHL v sezoně 2023/24
- 05:15 Walker, Texas Ranger VIII (13)
- 05:55 Strážci hranic: Austrálie IV (7)
- 06:40 Mistři zastavárny XXIV (29)
- 07:35 Mistři renovací III (4)
- 08:30 Kachní dynastie IV (27)
- 09:30 Kobra 11 III (7)
- 11:30 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger VIII (14)
- 12:45 Válka skladů XIII (5)
- 16:40 Kobra 11 III (9)
- 18:40 Válka skladů XIII (7)
- 19:35 Mistři zastavárny (2)
- 20:30 Mistři renovací III (8)
- 21:20 Kachní dynastie IV (31)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (15)
- 23:15 Kobra 11 III (9)
- 00:25 Teorie velkého třesku IV (12)
- 02:05 Malý Sheldon IV (7)
- 02:40 Svět podle Jima (18)
- 03:20 Americký táta VI (15)
- 04:00 TELE TELE
- 04:25 Máma II (6)
- 05:30 Ženatý se závazky (103)
- 06:15 Karate ovce (77)
- 07:05 Bakugan: Evolutions (21)
- 07:15 Přátelé IX (22)
- 08:15 Máma II (11)
- 09:50 Malý Sheldon IV (11)
- 11:20 Ženatý se závazky (105)
- 12:15 Dva a půl chlapa VII (7)
- 13:10 Přátelé IX (22)
- 14:10 Teorie velkého třesku IV (12)
- 15:50 Máma II (15)
- 17:30 Svět podle Jima (20)
- 18:20 Dva a půl chlapa VII (9)
- 19:10 Malý Sheldon IV (13)
- 20:00 Teorie velkého třesku IV (16)
- 21:40 Přátelé IX (24)
- 22:30 Americký táta VI (17)
- 23:25 Dva a půl chlapa VII (9)
- 04:10 Co na to Češi
- 05:30 Riskuj!
- 06:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:20 Na lovu II
- 12:00 Odložené případy (Babočkové odlétají)
- 13:00 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko II (4)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med VIII (22)
- 01:15 Vyměněné osudy II (61)
- 02:55 Čarodějky IV (15)
- 03:35 Nemocnice Chicago Med VIII (22)
- 04:15 Oteckovia II (87)
- 05:25 Ulice (4348)
- 07:00 Život na jachtě: Za dobrodružstvím (11)
- 08:40 Čarodějky IV (17)
- 09:30 Vítejte doma IV
- 10:20 Oteckovia II (91)
- 12:10 Nekonečná láska II (130)
- 16:30 Vyměněné osudy II (67)
- 20:15 Mateřská láska II (3)
- 21:10 Mateřská láska II (4)
- 00:30 PFL 7
- 04:30 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Házená: HC Erlangen - THW Kiel
- 10:05 Florbal: Florbal - letní speciál
- 11:05 Motosurf World Championship #1
- 11:30 Freestyle Pro Tour
- 12:00 Spade poker show 2024 (3)
- 12:30 1:1 Sport Show (64)
- 13:05 PFL 7
- 08:50 Florbal: Florbal - letní speciál
- 09:45 Reconnecting TWO
- 10:10 1:1 Sport Show (65)
- 10:45 Běhej lesy - Klínovec
- 11:05 Australian Darts Masters 2024
- 01:10 Správy „N“
- 02:00 Vraždy v Biote
- 03:35 Správy „N“
- 04:30 Počasie
- 04:35 Postav dom, zasaď strom
- 05:20 Capri III (3)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová IV (5)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (4)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:55 Don Matteo (Vyber si ma!)
- 16:00 Správy
- 16:25 Po Česku na konskom chrbte (Pocta džokejom)
- 16:50 Destinácie (Kláštory v Bulharsku)
- 17:10 Doktor z hôr - Nové osudy XIII (Veľký chlad - 2.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Palau)
- 22:25 Stratení v Karibiku
- 00:13 Hymna SR
- 00:15 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska (Nikdy neprečítaná pošta)
- 00:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 00:50 Správy „N“
- 01:40 Hírek
- 02:05 Hírek
- 02:20 02:20 - 06:00
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Vstúpte do sveta tanca
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:10 Fórum
- 09:00 Otthonunk - Náš domov
- 09:30 Pericola
- 11:05 Tajomný ostrov (Posolstvo)
- 11:35 Obedníček (Mláďatá "N")
- 11:40 Rusty II
- 11:45 Pa a Pi
- 11:55 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIDESIATA)
- 12:05 Živá panoráma
- 12:30 Hubačka
- 12:50 Na zelenej adrese
- 13:05 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Prepojenia)
- 14:05 Ja som baník...
- 15:00 Baníci plačú
- 15:25 Banícky stav
- 15:50 Pozoruhodný štýl II
- 16:20 Môj emigrant (Môj emigrant - Ivan Lefkovits)
- 16:55 Anjeli strážni (Anjeli strážni Omara Sharifa)
- 17:25 Lov slov
- 17:55 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolejích)
- 05:15 Etiketa (Miláček mobil)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 06:30 Na cestě po Somersetu
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Hraje orchestr Václava Hybše se sólisty
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (7)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (8)
- 15:30 A Bůh... stvořil ženu
- 17:00 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (14)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Sloni mají paměť)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolejích)
- 05:15 Etiketa (Miláček mobil)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 06:30 Na cestě po Somersetu
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Hraje orchestr Václava Hybše se sólisty
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (7)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (8)
- 15:30 A Bůh... stvořil ženu
- 17:00 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (14)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Sloni mají paměť)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:50 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Syr
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:25 Cestou necestou - špeciál: Ryža
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Láska v starovekom Egypte
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:50 Cesta
- 03:35 Cesta za snem
- 05:20 Snové léto
- 07:05 Bohové Egypta
- 09:20 Sestry v sedle
- 10:55 U mě dobrý
- 12:50 Moře kouzel
- 14:25 Lovci
- 16:10 Hlas lásky
- 18:25 Dešťová víla
- 20:15 Pád Londýna
- 22:10 Den zrady
- 23:55 Noční recepční
- 00:15 Policisté v akci
- 01:00 Policisté v akci
- 01:45 Krimi
- 02:10 Soudní síň (Terorizuješ mámu)
- 02:55 Soudní síň (Potřebuji se pohnout dál)
- 03:40 Soudní síň (Mlátil si mi děti)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:05 První oddělení II
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:45 Pod povrchem (30)
- 11:50 Nové bydlení - Dizajn
- 14:55 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 17:00 Soudní síň (Vzala mi klavír i syna)
- 18:00 Soudní síň (Diagnóza učitelka)
- 19:00 Krimi
- 19:30 Noviny
- 20:20 Všechno, co mám rád
- 22:20 Ring volný (2)
- 00:50 Aj múdry schybí
- 01:55 Partička
- 03:25 Susedské prípady
- 04:05 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia
- 09:15 Susedia
- 09:55 Svokra
- 10:50 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (73)
- 13:40 V mene zákona
- 15:00 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (74)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:15 Susedia
- 21:50 Susedia
- 00:35 Luxusní domy III (7)
- 01:00 Projekt "Domov" III (1)
- 01:45 Velkolepé plány XIX (5)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (29)
- 03:35 Dům snů III (9)
- 04:15 Dům snů (5)
- 05:00 Uspořádejte si svůj život III (5)
- 06:00 Dům snů IV (1)
- 06:55 Nejkrásnější britské zahrady II (5)
- 07:50 Velkolepé plány XIX (5)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (29)
- 09:55 Projekt "Domov" III (1)
- 14:20 Dům snů III (9)
- 15:10 Velkolepé plány XIX (6)
- 16:05 Luxusní domy III (8)
- 16:35 Nastupovat! Vlakem kolem světa (2)
- 17:30 Projekt "Domov" III (2)
- 20:25 Dům snů (6)
- 21:15 Dům snů IV (2)
- 00:35 Papežův vymítač
- 02:20 Supernova
- 04:05 Škola je naše
- 06:00 Foodies
- 07:30 Brácha
- 10:50 Humr
- 14:40 Malý Sheldon VII (12)
- 15:00 Hunger Games: Vražedná pomsta
- 17:25 Před kamerou XXI (32)
- 17:55 Jurský svět
- 20:00 Žhářka
- 21:35 Přitažlivost zla
- 23:30 Kill room
- 00:55 Apokalypsa v Hollywoodu
- 02:40 Ozbrojení a nebezpeční
- 04:10 Bez kalhot: Poslední tanec
- 06:00 Ave, Caesar!
- 07:45 Dej mi své jméno
- 09:55 Příchozí
- 11:50 Přátelé III (2)
- 12:10 Přátelé III (3)
- 12:40 Nadpřirozená moc
- 16:10 Premiantka
- 17:45 Zóna zájmu
- 19:30 Šmoulové 2
- 21:15 Birdman
- 23:15 Quad Gods
- 04:15 Jason Isbell: Running with Our Eyes Closed
- 06:00 Kašlu na lásku
- 07:40 Vzmužme se
- 11:40 Anatomie pádu
- 14:10 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (19)
- 14:50 Creed
- 17:00 Noční let (1)
- 17:50 Sektor II (Jeruzalém)
- 18:55 Girls VI (7)
- 19:25 Girls VI (8)
- 01:00 Pečovatelka Sarah
- 02:45 Poslední klient
- 04:20 Jsme živé bytosti
- 06:00 Bedna
- 07:35 Jethica
- 08:45 I když je noc
- 09:05 Buldok
- 10:40 Ala Kachuu - Vezmi a utíkej
- 11:20 Autobiografie
- 13:15 Mám rád filmy
- 15:00 Návrat Sommersbyho
- 16:55 Jethica
- 18:10 De Palma
- 20:00 Uteč
- 21:45 Blade Runner 2049
- 00:35 Rozpolcený
- 02:35 Život s bestií
- 04:40 Jen jednou
- 06:00 Divoch
- 07:20 Yentl
- 09:30 Kuře pro Lindu
- 10:50 BlacKkKlansman
- 13:05 Matrix Reloaded
- 15:20 Koyaanisqatsi
- 16:45 Yentl
- 19:00 Divoká dvojka
- 20:30 Aféra Thomase Crowna
- 22:25 Protivník
- 04:40 Veronica Marsová (O hříších a lidech)
- 05:25 Jak to dělají? (13. díl)
- 06:00 Flash (Trajectory)
- 06:50 Flash (Flashback)
- 07:45 Prolhané krásky (Kde na mě někdo čeká)
- 12:35 Flash (Proti Zoomovi)
- 13:30 Flash (Návrat k normálu)
- 20:00 Batman se vrací
- 00:15 Klub rváčů
- 02:30 Kandidát
- 04:15 Texaský masakr motorovou pilou 3D
- 05:50 Loupežník Hadrafous
- 07:55 Chlapec z džungle
- 12:05 Staré báje vikingů
- 14:15 Chlapci přece nepláčou
- 16:15 Fantom Morrisvillu
- 17:55 Čintamani a podvodník
- 20:00 Bábovky
- 22:00 V mysli vraha
- 00:10 Franny
- 01:40 Mimozemská invaze
- 03:10 Nezlomná
- 05:30 Květy války
- 07:05 Ranvej
- 16:15 Bradův život
- 17:55 Všechny cesty vedou do Říma
- 19:25 Císař - občanská válka
- 21:00 Vrátná
- 22:35 Druhá míza
- 01:35 Černej polda
- 03:05 Trable Petuniových
- 05:05 Sammyho dobrodružství 3D
- 06:30 Matčin stín
- 10:05 Iluze lásky
- 11:40 Romantické útočiště
- 13:05 Učitelem z nouze
- 14:50 Vzpomínky na Itálii
- 16:25 Vévoda z Wellingtonu
- 18:00 Trumbo
- 20:00 Oslněni sluncem
- 22:00 Velryba
- 00:05 Přestávka ve vysílání
- 04:30 Návrat
- 06:10 Starověká hysterie: Dobrodružství povrchních Římanů
- 07:40 Regina
- 09:10 Děti bez hranic
- 10:40 Církevní basketbal
- 12:15 Supermafián Quido
- 13:40 Jak milovat s D
- 15:15 Kupec benátský
- 17:25 Síla slova
- 19:30 Písečný muž
- 21:00 Výtažek
- 22:30 Klub miliardářů
- 01:15 Inju: Bestie ve stínu
- 02:55 Chůva Jménem Alex
- 04:20 Pomsta hospodyně
- 05:50 Hospodu vám nedáme
- 07:45 Criminal Games by Agatha Christie (7)
- 09:40 Tunel do Číny
- 11:45 Čekání na Anyu
- 16:00 Hercule Poirot (Křížový král)
- 17:00 Hercule Poirot (Sen)
- 20:00 Svobodní se závazky
- 00:00 Mourning After
- 00:20 Crawl
- 01:50 The Little Shop of Horrors
- 03:00 The Proud Rebel
- 04:40 Career Girl
- 05:40 End of Program
- 06:00 The Tune Of The Wind
- 07:15 Badge of Honor
- 08:20 The Captive Heart
- 09:55 Quality Time
- 11:25 The Gold Rush
- 12:50 Went The Day Well?
- 14:20 Sherlock – Woman In Green
- 15:25 Our Quarantine
- 16:50 More Than Two Hours
- 17:05 Day
- 20:00 Seven Chances
- 21:00 My Favorite Brunette
- 22:25 The World
- 23:45 Anna Christie
- 00:20 CORAL SEA DREAMING
- 01:15 BLACK MAMBA: KISS OF DEATH
- 02:05 THE FLYING FIREFIGHTERS OF VALENCIA
- 03:00 RACE OF LIFE (EP. 12)
- 03:25 RACE OF LIFE (EP. 13)
- 03:55 THE RESCUE DOGS OF LAKE GARDA
- 08:00 STOLEN TREASURES (EP. 1)
- 08:40 SPEED KILLS (EP. 02)
- 09:30 SARAH SHARK (EP. 02)
- 09:50 TRAVEL QUEST EP. 08: NORTH POLE
- 10:15 ANIMAL DOCTORS
- 11:10 CAPTURE WILD SCHOOL (EP. 06)
- 11:35 INCAN SALT
- 12:25 SURROUNDED BY WAVES
- 13:20 IN THE DARKNESS
- 14:20 IN THE SEA
- 15:10 EUROPEAN IDENTITIES
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 15:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE
- 16:15 HERE COMES THE BRIDE
- 16:30 HERE COMES THE BRIDE
- 16:45 HERE COMES THE BRIDE
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (4)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (5)
- 18:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:00 THE HOLLYWOOD GLOW (4)
- 19:30 WORLD OF FASHION II (46)
- 22:00 FASHION AROUND THE WORLD
- 23:00 CANDIES
- 00:10 Hip Show S5 EP13
- 00:30 Hip Show S5 EP12
- 00:55 Hip Show S5 EP11
- 01:15 Bangkok Fight Night
- 02:55 RXF MMA Championship, Romania, 04.11.2019 - SPECIAL EDITION
- 18:30 NEW Internet Wars 2016
- 00:00 KITE MASTERS 2018 (2)
- 00:30 KITE MASTERS 2018 (3)
- 01:00 GEARING UP 2020 (9)
- 01:30 GEARING UP 2020 (10)
- 02:00 BOAT SHOW 4K (20)
- 02:30 BOAT SHOW 4K (1)
- 03:00 SPORTS MAX (44)
- 03:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 04:00 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 04:30 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 05:00 WORLD OF WATERSPORTS (29)
- 05:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 06:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (15)
- 06:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (16)
- 07:00 GEARING UP 2020 (9)
- 07:30 GEARING UP 2020 (10)
- 08:00 BOAT SHOW 4K (20)
- 08:30 BOAT SHOW 4K (1)
- 09:00 SPORTS MAX (44)
- 09:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 10:00 GP RACING 2022 (44)
- 10:30 GP RACING 2022 (45)
- 11:00 SAILING TO TOKYO 2018 (2)
- 11:30 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 12:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (1)
- 13:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 13:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 16:00 SHIFTING GEARS
- 16:30 SHIFTING GEARS
- 17:00 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 17:30 INSIDE SAILING 2020 (10)
- 18:00 CAPE EPIC 2018 (2)
- 18:30 CAPE EPIC 2018 (3)
- 19:00 AUTOSPEED 2019 (17)
- 19:30 AUTOSPEED 2019 (18)
- 20:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 20:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 21:00 KITE MASTERS 2018 (2)
- 21:30 KITE MASTERS 2018 (3)
- 22:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (6)
- 23:00 WILD SURF 2019 (18)
- 23:30 WILD SURF 2019 (19)
- 00:15 EXOTIC IRANIAN FOOD.
- 00:50 DRONE WARS (1)
- 01:45 GOING BEYOND (BANGKOK)
- 02:40 GIANT RAILWAY
- 03:30 DREAM JOURNEY (CUNCUM - MEXICO)
- 18:00 ROAD LESS TRAVELED (CYPRUS)
- 18:50 BIZARRE BAHAMAS. PART 2
- 19:30 INK THERAPY (11)
- 20:15 INK THERAPY (12)
- 21:00 MAX FOODIE: SEYCHELLES
- 21:25 EXOTIC IRANIAN FOOD.
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 00:35 Svetová lodná doprava (2)
- 01:35 Travelistan (12)
- 01:55 Téma (164)
- 02:35 747: Revolúcia Jumba (1)
- 04:15 Raz a navždy (3)
- 05:05 Mapy vrážd V (2)
- 06:00 Ako sa to stalo (1)
- 07:00 Dejiny červenej armády (1)
- 08:00 Doslova
- 08:40 Telenákup (1)
- 08:50 Hovorme o nás (24)
- 09:30 Objavovanie Británie (3)
- 12:00 Osvienčim v 33 Predmetoch (1)
- 13:00 Telenákup (3)
- 13:10 Téma (166)
- 13:50 Nevyhlásená vojna: Irán verzus Izrael a USA (2)
- 14:50 Záhada karpatskej sfingy (1)
- 15:50 Travelistan (13)
- 16:15 Telenákup (1)
- 16:25 Streaming: zničujúce monštrum (1)
- 17:25 Doslova
- 18:05 Vraždy na výletnej lodi (3)
- 19:00 Telenákup (2)
- 19:10 Udržateľná budúcnosť (2)
- 20:10 Humboltov Prúd (1)
- 21:05 K-FUN (25)
- 21:55 Henry Ford, ikona amerického storočia (1)
- 00:10 Intim Night
- 00:50 Naše zprávy
- 01:00 VIP svět
- 01:10 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:30 Na plac!
- 03:35 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:25 Šťastná 7
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (7)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:05 Kurňa, co to je?
- 23:25 Cyranův poloostrov (7)
- 03:45 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Pelíšky slavných
- 13:25 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:45 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:35 Nebezpečné vztahy live
- 01:30 Ostříháno
- 02:35 Na plac!
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Poklad z půdy
- 18:00 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Léto ve Skotsku
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 00:30 Ztracený svět (11)
- 01:15 Ztracený svět (12)
- 02:00 Společnost Adventure (7)
- 02:45 Společnost Adventure (8)
- 03:30 Námořní vyšetřovací služba XVII (3)
- 04:10 Námořní vyšetřovací služba XVII (4)
- 04:50 Námořní vyšetřovací služba XVII (5)
- 05:35 Totalcar VII (1)
- 06:00 Seriálový tip (1)
- 06:20 Profil zločinu VI (1)
- 07:25 Námořní vyšetřovací služba XVI (16)
- 08:20 Xena (16)
- 09:20 Profil zločinu V (12)
- 10:20 Profil zločinu VI (1)
- 11:25 Hvězdná brána: Atlantida II (4)
- 12:20 A-Team II (21)
- 13:15 Námořní vyšetřovací služba XVI (16)
- 14:05 Xena (16)
- 15:05 Profil zločinu VI (2)
- 16:10 Profil zločinu VI (3)
- 17:15 A-Team II (22)
- 20:00 Xena (17)
- 21:00 Pojď se mnou
- 22:50 Dezertér
- 00:50 Ztracený svět III (3)
- 01:45 Lovci pokladů II (11)
- 02:30 Lovci pokladů II (12)
- 03:15 Totalcar IV (9)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (1)
- 10:00 Ztracený svět III (2)
- 11:00 Teleshop (4)
- 14:00 A-Team III (4)
- 15:00 Lovci pokladů II (13)
- 16:00 Lovci pokladů II (14)
- 17:00 Ztracený svět III (3)
- 17:55 Ztracený svět III (4)
- 18:55 Xena III (2)
- 19:50 A-Team III (5)
- 20:50 Společnost Adventure (20)
- 21:50 Lovci pokladů II (13)
- 22:50 Lovci pokladů II (14)
- 23:50 Xena III (2)
- 00:55 Brousko III (93)
- 02:05 Brousko III (94)
- 02:55 Seriálový tip (1)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (32)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:30 Domek na prérii VI (5)
- 13:35 Ranč Heartland II (10)
- 14:30 Ranč Heartland II (11)
- 15:30 Brousko III (95)
- 16:35 Dcery duchem (33)
- 17:55 Domek na prérii VI (6)
- 18:55 Ranč Heartland II (12)
- 19:55 Ranč Heartland II (13)
- 20:50 Domek na prérii VI (6)
- 21:55 Ranč Heartland II (12)
- 22:50 Ranč Heartland II (13)
- 23:50 Dcery duchem (33)
- 00:00 Obávaný
- 01:55 Vážený občan
- 04:00 Obávaný
- 09:10 Úžeh
- 11:55 Victoria
- 14:15 Gauguin
- 16:00 V moci davu
- 17:50 Král králů
- 19:50 Odysea
- 08:00 Largo Winch
- 09:55 Láska mezi regály
- 12:05 Ztracené Iluze
- 14:40 Borgman
- 16:40 Muž na střeše
- 18:35 Ve stínu žen
- 19:55 3 dny v Quiberonu
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Datel)
- 06:10 Kikirikí
- 06:20 Sníček (1)
- 06:30 Zabij nudu! II
- 06:35 O modrém autíčku (Záchranáři)
- 06:50 Staré pověsti české (Lucká válka)
- 07:00 Broučci (Narodil se Brouček)
- 07:15 Brundibáři (Stavitelé pyramid)
- 07:25 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka překazila školení)
- 07:30 O Dorotce (Dorotka a hvězda)
- 07:45 Pojďte pane, budeme si hrát (Jak jedli vtipnou kaši)
- 10:05 Staré pověsti české (O králi Svatoplukovi)
- 10:15 Broučci (Byl podzim…)
- 10:20 Brundibáři (Opojeni zvukem)
- 10:35 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka odhalila zloděje)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a hodiny)
- 10:50 Pojďte pane, budeme si hrát (Držte si klobouk)
- 11:10 Mach a Šebestová (Jak Mach a Šebestová hlídali dítě)
- 11:20 O Mikešovi (O Mikešově kouzelné holi)
- 11:25 Tisíc a jedna noc (Vypravování o ebenovém koni)
- 12:00 Milenci a vrazi
- 14:00 Žena pod křížem
- 16:00 Kdyby tisíc klarinetů
- 20:00 Křtiny
- 21:20 Mrňous a čarodějnice
- 21:35 Kinosál
- 22:00 U mě dobrý
- 00:00 Ponorkové eso: Lothar von Arnauld de la Periere
- 00:50 Deset nejslavnějších obrazů světa (Lekníny)
- 01:35 Nad pramenem sv. Vojtěcha
- 02:05 Konspirační teorie s Jesse Venturou III (Manimal - Opičí člověk)
- 02:50 Aktivní zálohy od A do Z... (Hradba 2016)
- 03:05 Velký mor roku 1666 (3)
- 03:50 Když se měnil svět (Kubánská krize a Kennedyho doba)
- 08:15 Velký mor roku 1666 (3)
- 09:20 Incident USS Liberty
- 14:15 Teleshopping
- 15:25 Napoleon v exilu
- 16:30 Barma - Ztracené království
- 17:50 Německá armáda
- 20:00 JFK: Spiknutí
- 21:25 Zabijáci v Čechách (Hodinoví vrazi)
- 21:50 Faraonovo ztracené město
- 01:40 Kód smrti
- 03:10 Americká zrůda - Ted Bundy
- 04:40 Close Up III (5)
- 05:05 Close Up III (6)
- 05:30 Ultimate Countdown: Top Ten - Greatest Action Heroes
- 05:40 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Creatures
- 06:00 Close Up III (6)
- 06:35 Close Up III (1)
- 07:05 Tut (1)
- 08:50 Tut (2)
- 13:35 Princ a já 2
- 15:15 Mythica: Hledání hrdinů
- 16:50 Agent v sukni
- 18:30 Návštěvníci
- 20:20 Equilibrium
- 22:00 Anakonda 4: Cesta krve
- 23:30 Pokrevní bratři
- 01:05 Dřív než půjdu spát
- 02:25 Cena života
- 04:30 Close Up III (10)
- 05:00 Close Up III (13)
- 05:25 Close Up III (2)
- 06:00 Close Up III (11)
- 06:30 Hollywood’s Best Film Directors II (4)
- 07:00 Stíny mrtvých
- 09:00 Přítel pro mojí ženu
- 10:35 Bláznivá svatba
- 12:10 Ďáblovo pokušení
- 13:50 Austin Powers: Špionátor
- 15:30 Kluci a holky
- 17:05 Život jde dál
- 19:00 Božská relikvie
- 20:30 Neprofesionálové
- 22:00 Resident Evil: Apokalypsa
- 23:30 Dredd
- 00:20 Červený trpaslík VII (3)
- 00:55 Chyťte ho!
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas III (10)
- 22:20 Talk to Me
- 00:00 Off The Grid (Jinka, Ethiopia)
- 00:30 Viajar Peru (Inca Valley & Machu Picchu, Peru)
- 01:00 Xplore Egypt (Alexandria)
- 01:30 Backpack (Ukhrul and Senapati , India)
- 02:00 World Heritage (The Ancient Cities of Sri Lanka)
- 02:30 Best From The Rest (Ireland Top 5 Experiences)
- 02:45 Landmarks (Killing Fields Cambodia)
- 03:00 Viajar Peru (Amazonas 2, Peru)
- 03:30 Unwind (Banyan Tree, Maldives)
- 04:00 Mount Kailash - The Journey Within (Mount Kailash 7)
- 04:30 World Heritage (The Ancient Cities of Sri Lanka)
- 05:00 Xplore Bulgaria (Plovdiv)
- 05:30 Off The Grid (Addis Ababa, Ethiopia)
- 06:00 Viajar Peru (Ica-Nazca, Peru)
- 06:30 Backpack (Imphal 1, India)
- 07:00 Mount Kailash - The Journey Within (Mount Kailash 1)
- 07:30 Unwind (Banyan Tree, Maldives)
- 04:33 Kdy a proč žraloci útočí (Přepadení v Austrálii)
- 05:16 Smrt před úsvitem - výběr XCIX (Návrat živých mrtvých)
- 06:00 Australský kovboj III (Krokodýl a loď)
- 06:21 Australský kovboj III (Místo lovu II.)
- 06:42 Život psounů (Tenkrát v Novém Mexiku)
- 07:04 Život psounů (12)
- 07:27 Zvířecí klub rváčů IV (Vražedné tesáky)
- 00:00 Pohled zevnitř: Severní Korea: Tři Kimové (Rodina a její jádro)
- 00:45 Druhá světová válka: Peklo v hlubinách II (Útočníci z ponorky)
- 01:30 Pohled zevnitř: Americká mafie - výběr (Jak se stát mafiánským bossem)
- 02:15 Strážci hranic: Španělsko II (Výbušná pohotovost)
- 03:00 Zákulisí letiště Sydney (Oheň a déšť)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou IV (Nehoda v Alpách)
- 22:00 Misionář
- 10:10 Serengeti III (5)
- 11:25 V továrně VIII (4)
- 16:45 V továrně VIII (5)
- 17:50 Divoká Francie II (2)
- 00:00 Skrytý potenciál II (Od béžové po krásnou)
- 00:30 Skrytý potenciál II (Vy potřebujete ústup)
- 01:00 Je to Havaj XIV (Psí ráj na Maui)
- 01:30 Je to Havaj XIV (Prodej všeho kvůli stěhování na Maui)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii VIII (13)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XI (500 000 důvodů, proč se bavit)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVI (Pláž v Port St. Joe na Floridě)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLVII (Orange County Or Bust)
- 00:40 Kuchyně 16: Oblíbené dobroty z bistra (2)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 6: Jaro v přírodě (4)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 26: Dynamická dvojka (2)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 26: Lepkavá situace (3)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 33: Švédský stůl z Jižní Dakoty (5)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 33: Dejte na to koření (6)
- 03:40 Velká soutěž pojízdných restaurací 10: Tampa 911 (4)
- 04:25 Velká soutěž pojízdných restaurací 10: Burgerový souboj (5)
- 05:10 Velká soutěž pojízdných restaurací 10: Mléčné koktejly (6)
- 06:00 Kuchyně 16: Sladká překvapení (3)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Asijské knedlíčky (3)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 6: Světová tour trollů (5)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 26: Dvojité problémy (4)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Námaha se vyplácí)
- 01:25 Válka skladů V (Barryho andělé)
- 01:45 Válka skladů V (Záře)
- 02:10 Válka skladů V (To je můj Jerry)
- 02:35 Mistři aukcí IV (Zastavárna ano, nebo ne?)
- 03:00 Mistři aukcí V (Vesmírní kovbojové)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Napoleon Zástava)
- 03:45 Vetřelci dávnověku VIII (Druhá Země)
- 00:00 Vista Point (Metropola Praha)
- 00:27 Global Treasures (Tuvkhunii Hyid)
- 00:38 Planet Terra (Miami)
- 00:43 Global Treasures (Buxoro)
- 00:54 Planet Terra (Gut Aiderbichl Advent)
- 01:00 Vista Point (Valletta)
- 01:27 On Tour (Expres štátu Shan)
- 01:54 Planet Terra (Vratislav)
- 02:00 Terra Mystica (Tajemný svět kamenů)
- 02:28 Global Treasures (Victoria Railway Terminus)
- 02:39 Footsteps (Procházka po útesu - Cinque Terre)
- 02:50 Global Treasures (Louvre)
- 03:00 Vista Point (Siem Reap / Angkor)
- 03:27 On Tour (Polostrov Dingle)
- 03:54 Planet Terra (Santiago, ostrov na Kapverdách)
- 04:00 7 Days (Ománsky sultanát)
- 04:53 Planet Terra (Hakone)
- 05:00 Vista Point (Záhreb)
- 05:27 Global Treasures (Dambulla)
- 05:38 Planet Terra (Kuldiga)
- 05:43 Nature Wonders (Krugerov národný park)
- 05:54 Planet Terra (Persepolis)
- 06:00 7 Days (Kampánie)
- 06:53 Planet Terra (Drepung Gonba)
- 07:00 On Tour (Kláštorná cesta)
- 07:29 Vista Point (Sevilla)
- 07:55 Planet Terra (Kyong-ju)
- 08:00 Vista Point (San José)
- 08:27 Global Treasures (Toruň)
- 08:38 Planet Terra (St. Ives)
- 08:43 Nature Wonders (Jazero Mono)
- 08:54 Planet Terra (Meissen)
- 09:00 Vista Point (Rovaniemi)
- 09:27 Regio (St. Gallen Appenzellerland)
- 09:38 Planet Terra (Štýrský Hradec)
- 09:43 Global Treasures (Sofievskij Sobor)
- 09:54 Planet Terra (Pasabagi)
- 10:00 On Tour (Rieka Kwai)
- 10:27 Vista Point (Mexico City)
- 10:54 Planet Terra (Kutná Hora)
- 11:00 Travel Stories (Tržiště Nagaur)
- 11:11 Global Treasures (Firenze)
- 11:22 Esovision (Afrika)
- 11:50 Global Treasures (Visby)
- 16:00 Vista Point (Taipei)
- 16:27 Global Treasures (Rýnska roklina)
- 16:38 Planet Terra (Irkutsk)
- 16:43 Nature Wonders (Kaňon Waimea)
- 16:54 Planet Terra (Troodos Ekklisies)
- 17:00 On Tour (Kanál Göta)
- 17:29 Doc Time (Sumatra)
- 17:55 Planet Terra (Národný park Lauca)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Atletika
- 01:30 Olympijské hry
- 02:30 Atletika
- 03:00 Atletika
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Atletika
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Olympijské hry
- 07:30 Plavání
- 10:00 Atletika
- 12:45 Kanoistika
- 14:30 Moderní gymnastika
- 17:00 Stolní tenis
- 18:00 Dráhová cyklistika
- 19:30 Atletika
- 21:45 Box
- 23:00 Olympijské hry
- 01:00 Lezení
- 02:00 Pozemní hokej: LOH - finále
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 Lezení
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Házená
- 07:00 Házená
- 08:00 Olympijské hry
- 09:00 Taekwondo
- 10:00 Moderní gymnastika
- 12:30 Lezení
- 13:15 Moderní pětiboj
- 14:30 Vodní pólo
- 16:00 Fotbal: LOH - zápas o 3. místo žen
- 16:30 Házená
- 20:00 Vodní pólo
- 21:00 Basketbal: LOH - semifinále žen
- 21:30 Házená
- 23:30 Vodní pólo
- 01:00 Házená: Izrael - Švédsko
- 02:45 Házená: Švýcarsko - Maďarsko
- 04:30 Box: TOP 25 KO 3/3
- 05:15 MVP
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Slovinsko - Japonsko
- 21:15 Fotbal: Monza - Südtirol
- 05:45 Zlaté okamžiky
- 06:00 Poker
- 07:00 Poker
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Poker
- 16:45 Poker
- 17:45 Házena, Dare to Rise - Ludovic Fabregas
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 18:00 Topspeed
- 19:00 SG Dynamo Dresden - FC Energie Cottbus
- 21:00 MM Automotive
- 21:15 Sporting CP - Rio Ave FC
- 23:15 Piok Cars
- 23:30 Martin z Martina
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 Amazonka Truck
- 19:30 Autožurnál
- 20:00 Za rybami světových moří
- 20:30 Newcastle - Girona
- 22:30 EFC
- 00:15 Zpětný chod: BMW E46 M3 CSL (49)
- 00:30 Jiliny plechové klenoty: Porsche 993 Targa (50)
- 00:45 Rychlé kolo: Lamborghini Huracan (51)
- 01:15 Tuning World Bodensee 2017 (52)
- 01:45 Racing Files: Legendy - Targa Florio a Mille Miglia (53)
- 02:15 Blochovy rozbory (54)
- 03:00 Přednost v jízdě: Audi RS3 (55)
- 03:15 Hraniční jízda podél poledníku (56)
- 03:45 Eastside Motors: Směnné obchody (57)
- 04:35 Stará auta a mimozemšťané (58)
- 05:05 Přednost v jízdě: Audi A3 Sportback (59)
- 05:15 Supertest elektromobilů: Mercedes-Benz EQS 450+ (1)
- 06:15 Test automobilu: Volvo XC40 Recharge (2)
- 06:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (3)
- 06:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (4)
- 07:10 Přednost v jízdě: Fiat 600 Hybrid (5)
- 07:25 Zprávy (6)
- 07:30 Sedm nejrychlejších (7)
- 07:45 Garáž 21 (8)
- 18:00 Zprávy (32)
- 18:05 Sedm nejrychlejších (33)
- 18:20 Garáž 21 (34)
- 18:45 Poklady v garáži (35)
- 19:15 Poklady v garáži (36)
- 19:45 Zpětný chod: BMW E46 M3 CSL (37)