Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 05:15 Walker, Texas Ranger VIII (18)
- 06:00 Strážci hranic: Austrálie IV (13)
- 06:40 Mistři zastavárny (8)
- 07:40 Mistři renovací III (10)
- 12:45 Válka skladů XIII (15)
- 16:40 Kobra 11 IV (3)
- 18:40 Válka skladů XIII (17)
- 19:35 Mistři zastavárny (12)
- 20:30 Mistři renovací III (14)
- 21:20 Kachní dynastie V (3)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (20)
- 23:10 Kobra 11 IV (3)
- 00:20 Teorie velkého třesku V (8)
- 02:00 Malý Sheldon IV (17)
- 02:35 Svět podle Jima II (6)
- 03:15 Americký táta VII (7)
- 03:55 TELE TELE
- 04:25 Film o filmu: Babovřesky 2
- 04:35 Máma III (5)
- 05:55 Ženatý se závazky (113)
- 06:45 Bernieho dobrodružství (19)
- 07:10 Bakugan: Evolutions (26)
- 07:25 Přátelé X (8)
- 08:20 Máma III (9)
- 09:55 Malý Sheldon IV (18)
- 10:15 Malý Sheldon V (3)
- 11:30 Ženatý se závazky (115)
- 12:25 Dva a půl chlapa VII (17)
- 13:15 Přátelé X (8)
- 14:15 Teorie velkého třesku V (8)
- 15:55 Máma III (13)
- 17:30 Svět podle Jima II (8)
- 18:20 Dva a půl chlapa VII (19)
- 19:10 Malý Sheldon V (5)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (12)
- 21:40 Přátelé X (10)
- 22:35 Americký táta VII (9)
- 23:25 Dva a půl chlapa VII (19)
- 04:20 Co na to Češi
- 05:35 Riskuj!
- 06:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:20 Na lovu II
- 08:15 MasterChef Česko II (8)
- 09:25 Můj přítel Monk IV (11)
- 10:15 Vraždy v Kitzbühelu XV (3)
- 11:10 Médium V (6)
- 12:00 Odložené případy (Ofelie)
- 12:55 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko II (9)
- 14:25 Tescoma s chutí
- 14:30 Vraždy v Kitzbühelu XV (4)
- 15:25 Médium V (7)
- 22:50 Médium V (8)
- 23:45 Vraždy v Kitzbühelu XV (4)
- 00:20 Nemocnice Chicago Med IX (5)
- 01:10 Dýňová princezna
- 02:35 Doktorka Quinnová II (24)
- 08:25 Čarodějky IV (20)
- 09:20 Vítejte doma IV
- 10:10 Oteckovia II (97)
- 12:05 Mateřská láska II (6)
- 16:15 Vyměněné osudy II (73)
- 18:10 Čarodějky IV (21)
- 19:00 Gympl s (r)učením omezeným (Ztráty)
- 20:15 Mateřská láska II (9)
- 21:10 Mateřská láska II (10)
- 04:20 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 FCSB - AC Sparta Praha
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Mystic Skate Cup
- 11:30 Laax Highline World Championships
- 12:00 Spade poker show 2024 (8)
- 12:30 1:1 Sport Show (69)
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 13:05 PFL 5
- 17:35 Legendy na greenu 2024
- 20:00 1:1 Sport Show (70)
- 20:40 ČEZ RunTour - Olomouc
- 20:55 Fotbal: Leeds United - Middlesbrough FC
- 00:10 Hymna SR
- 00:15 Kúsok môjho srdca
- 02:05 Don Matteo (Normálna rodina)
- 03:10 Candice Renoirová IV (Pravda niekedy bolí)
- 04:00 Správy „N“
- 04:55 Gastromap
- 05:20 Capri III (6)
- 07:00 Ranné správy
- 10:10 Candice Renoirová IV (Niet dymu bez ohňa)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (7)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:55 Don Matteo (Osobná otázka)
- 18:00 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:15 Výstraha pred búrkou
- 23:55 Hymna SR
- 23:59 Komisár Montalbano (Svetelný lúč)
- 00:20 Hymna SR
- 00:22 Správy „N“
- 01:10 Hírek
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:15 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria - maďarsky
- 08:35 Otthonunk - Náš domov
- 09:00 Profily - Arcélek
- 09:30 Štyria grobiani
- 10:35 Smejeme sa storočiami (Láskoveda)
- 11:05 Tajomný ostrov (Stopy)
- 11:30 Obedníček (O mestečku za hradbami "N")
- 11:35 Rusty II
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Reberborový smajlikoláčik)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Cyklopotulky (Kladské pomezí)
- 12:40 Hubačka
- 13:00 Na zelenej adrese
- 13:15 Kvarteto
- 13:40 Família (Família - Dajme tomu šancu)
- 14:20 Dvory /Špitzer/
- 14:50 Kalendár zvykov (Obrázky z Čertovej doliny)
- 15:30 Furmani
- 16:00 Pozoruhodný štýl II
- 16:25 Okupácia (Posledná misia generála Ermakova)
- 17:00 Anjeli strážni (Anjeli strážni Joy Fieldingovej)
- 17:30 Lov slov
- 17:55 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (O mestečku za hradbami "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 00:30 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:00 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 I kuchař je designér
- 02:20 Dobré ráno
- 10:50 Zagorová, Žbirka
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neřízená střela Stella
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 A to mám rád
- 14:50 Neviditelní (9)
- 15:45 Neviditelní (10)
- 16:40 Magnum II (Další léto)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (4)
- 21:40 Bardotová (2)
- 22:35 Čtvrtá hvězda (8)
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:05 Místo činu - Drážďany (Skrýš)
- 00:30 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:00 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 I kuchař je designér
- 02:20 Dobré ráno
- 10:50 Zagorová, Žbirka
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neřízená střela Stella
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 A to mám rád
- 14:50 Neviditelní (9)
- 15:45 Neviditelní (10)
- 16:40 Magnum II (Další léto)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (4)
- 21:40 Bardotová (2)
- 22:35 Čtvrtá hvězda (8)
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:05 Místo činu - Drážďany (Skrýš)
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:50 Správy :24
- 05:15 Góly-body-sekundy
- 05:30 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Spracovanie potravín
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou špeciál: Trhy
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Sovy
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 00:05 Podfuk za všechny prachy
- 01:45 12 hodin na odplatu
- 03:30 Podoby lásky
- 06:20 Lovci
- 07:55 Červený střevíček a 7 statečných
- 09:40 Jako delfín
- 13:05 Paříž počká
- 14:45 Princezna a bodyguard
- 16:25 Jeden a půl rytíře
- 18:30 Ostrov delfínů
- 20:15 Hříšná hudba
- 22:10 Vzpomeň si
- 23:55 Pád Londýna
- 00:25 Policisté v akci
- 01:10 Policisté v akci
- 01:50 Krimi
- 02:15 Noviny
- 02:50 Soudní síň (Italové)
- 03:35 Soudní síň (Učitel)
- 04:20 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:50 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:45 Soudní síň (Učitel)
- 09:50 Soudní síň (Hostesky)
- 10:50 Pod povrchem (33)
- 11:50 Nové bydlení - Dizajn
- 12:50 Soudní síň (Lyžařský zájezd)
- 13:55 Soudní síň (On je gay)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 00:15 Survivor
- 01:20 Aj múdry schybí
- 02:25 Partička
- 03:30 Rodinné prípady
- 04:15 Susedské prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:55 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (76)
- 13:40 V mene zákona
- 15:00 Susedské prípady
- 16:00 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (77)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože
- 22:00 Utajený šéf II
- 23:40 Farma
- 00:35 Luxusní domy III (10)
- 01:00 Projekt "Domov" III (4)
- 01:45 Velkolepé plány XIX (8)
- 02:35 Zahradníkův svět XII (2)
- 03:35 Dům snů III (12)
- 04:15 Dům snů (8)
- 05:00 Monty Don a japonské zahrady (1)
- 06:00 Dům snů IV (4)
- 06:55 Nejkrásnější britské zahrady II (8)
- 07:50 Velkolepé plány XIX (8)
- 08:45 Zahradníkův svět XII (2)
- 09:55 Projekt "Domov" III (4)
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (2)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (3)
- 20:20 Dům snů (9)
- 21:10 Dům snů IV (5)
- 22:00 Dům snů III (13)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (3)
- 23:50 Utajený šéf - USA VIII (1)
- 01:10 Becky je zpět
- 02:30 Humr
- 04:25 Space Oddity
- 06:00 Chuť na lásku
- 07:30 Od podlahy
- 09:00 Příběh mého muže
- 10:30 Válka zítřka
- 12:45 Ex Machina
- 14:30 Minulé životy
- 16:15 Daveova banka
- 18:05 Tichý zahradník
- 20:00 Jurský svět: Nadvláda
- 22:25 Sektor III (1)
- 23:25 Nic ve zlým
- 01:25 Dej mi své jméno
- 03:35 Před kamerou XXI (32)
- 04:05 Příchozí
- 06:00 Ave, Caesar!
- 07:45 Je to nádhera!
- 09:20 Víly z Inisherinu
- 11:15 Přátelé III (8)
- 11:35 Přátelé III (9)
- 14:55 Před kamerou XXI (32)
- 15:25 Gran Turismo
- 17:35 Kovboj Bebop
- 19:30 Sympatizant (1)
- 20:25 Sympatizant (2)
- 21:25 Noční zvířata
- 23:25 Láska a smrt (Lovkyně)
- 00:40 Představujeme Selmu Blairovou
- 02:15 Mělas to vědět (5)
- 03:15 Zimní král (2)
- 04:10 Kdo se směje teď
- 06:00 Prci, prci, prcičky 2
- 07:45 Šifra mistra Leonarda
- 12:40 Kočky
- 16:00 Muži v černém
- 17:40 Julia II (Krevety na kroupovém lůžku)
- 18:30 Nesvá (3)
- 19:00 Nesvá (4)
- 19:30 Sex ve městě III (Útěk z New Yorku)
- 22:10 Temné chvíle
- 23:40 Sektor III (1)
- 01:40 Škola selfie
- 02:15 Korek
- 04:15 Pochodně
- 06:00 Déšť v domě
- 07:20 Linoleum
- 09:05 Alelujá
- 10:50 Hotel
- 12:35 Hromadění
- 14:45 Porodní asistentky
- 16:30 Linoleum
- 18:10 Mezi námi
- 20:00 Nikde v Africe
- 22:20 Hon na pačlověky
- 01:25 Jak odpálit ropovod
- 03:10 Animalia
- 04:40 Trio z Belleville
- 06:00 Případ Thomase Crowna
- 07:45 Lunana: Jak ve třídě
- 09:35 Assassin’s Creed
- 11:30 Robocop 2
- 13:25 Trio z Belleville
- 14:45 Ukryté dítě
- 16:35 Moře času
- 18:30 Vyšší moc
- 20:30 Odpojení
- 22:10 V moci davu
- 23:50 Ráj: Víra