Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:30 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:00 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 I kuchař je designér
- 02:20 Dobré ráno
- 10:50 Zagorová, Žbirka
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neřízená střela Stella
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 A to mám rád
- 14:50 Neviditelní (9)
- 15:45 Neviditelní (10)
- 16:40 Magnum II (Další léto)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (4)
- 21:40 Bardotová (2)
- 22:35 Čtvrtá hvězda (8)
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:05 Místo činu - Drážďany (Skrýš)
- 00:00 Havaj, cesta ke kořenům
- 00:50 Zrezivělá krása (Alexandrův druhý život)
- 01:15 Na moll aneb Písničky od Bolka
- 01:55 Žijeme s vírou
- 02:20 Designtrend
- 02:35 Antické Řecko
- 03:00 Dobrovolní cizinci
- 03:30 Pavučince a čirůvky
- 03:55 Čaj pro třetího
- 04:25 Pokusná zvířata
- 04:55 Bylo nebylo v Londongradu (2)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Tajemství Elysejského paláce
- 09:25 Bedekr III. (Bordeaux)
- 09:55 Námluvy ve světě zvířat (5)
- 14:10 Bylo nebylo v Londongradu (3)
- 15:00 Vzestup nacistů II (2)
- 15:50 České tajemno (6)
- 16:35 Letní příroda v Okutamě
- 17:00 Špióni v přírodě (3)
- 17:55 Čína na jazyku II (7)
- 20:00 Pozoruhodné dějiny Francie (1)
- 21:00 Normandie, země hojnosti
- 21:55 Neznámý Alain Delon
- 22:50 Hračka
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:10 Poker 2024 (Czech Poker Masters)
- 05:25 Cyklotoulky
- 05:35 Hostěnický triatlon
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Univerzitní hokej 2024 (Výběr ČR Univerzitní ligy - Cornell Big Red)
- 07:55 Panorama
- 10:55 Golf Time
- 11:15 Triatlon ČR 2024 (MČR Tábor)
- 11:30 Triatlon ČR 2024 (MČR Most)
- 11:50 Cyklotoulky
- 14:50 České ragby
- 15:10 Svět motorů
- 04:42 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:00 M.A.S.H (10)
- 07:24 M.A.S.H (11)
- 07:55 M.A.S.H (12)
- 08:26 M.A.S.H (13)
- 08:58 M.A.S.H (14)
- 09:30 Vinaři (Tour de Burčák)
- 14:36 Policie v akci
- 15:37 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda IV (Měl jsem je všechny)
- 21:30 Polda IV (Pomsta)
- 22:44 Show Jana Krause
- 23:48 Ano, šéfe!
- 04:41 Autosalon.tv
- 05:32 Velké putování Bolka a Lolka (Návrat)
- 06:00 Prima Pauza: Partička (Muzika: Geňa dělá pantomimu známé písně)
- 06:12 Příhody Bolka a Lolka
- 06:22 Těžká dřina
- 06:48 Prima Partička
- 07:34 Partička Nová krev
- 08:28 Top Gear VI (2)
- 09:33 Top Gear VI (11)
- 20:19 Autosalon.tv
- 21:24 Fotr na tripu VI
- 22:06 ESCAPE
- 23:03 ESCAPE
- 23:50 Simpsonovi VI (Lízina svatba)
- 00:33 Zlatokopky
- 02:43 Odpočet do katastrofy
- 04:21 Námořní vyšetřovací služba XIII (Virál)
- 05:17 Námořní vyšetřovací služba XIII (16 let)
- 06:00 M.A.S.H
- 06:23 M.A.S.H
- 06:46 M.A.S.H
- 07:22 Námořní vyšetřovací služba XIII (16 let)
- 11:22 Dědečkem proti své vůli
- 13:33 Pravá blondýnka
- 15:25 Synové Velké medvědice
- 17:17 Nepřítel státu
- 20:06 Rain Man
- 22:53 Mrtvá hlídka
- 04:40 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Libovky Pepy Libického
- 06:15 Karolína, domácí kuchařka
- 06:41 Prostřeno!
- 07:38 1. MISE (Čtyři z šesti)
- 10:18 Prostřeno!
- 11:02 Ano, šéfe!
- 20:06 Osudové léto na Kypru
- 21:59 Ošklivka Katka (To jsem já)
- 23:08 Tudorovci III (8)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmena: XYQW)
- 06:05 Hopsasa (Zámecká čarodějnice)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Bráškové
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari (12)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 09:55 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Olympijská Shaun
- 11:05 Vyber si svůj sport II
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (13)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (20)
- 14:55 Čvacht
- 15:05 Břinčíci III
- 15:15 Dodohando
- 15:20 Sovička Ollie
- 15:25 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Bráškové
- 17:35 Vyber si svůj sport II
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a žabka)
- 18:50 Zafari (13)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (14)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:10 Kabát – Noc v Edenu
- 01:35 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 01:50 Paradox Seana Conneryho
- 02:45 Kanadská soda X (3)
- 03:05 Chaplin v zábavním parku
- 03:15 Šestý smysl
- 03:35 Mikulov
- 03:50 Uchem jehly
- 04:20 Závan východního větru
- 04:40 Divadlo žije!
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 04:30 Rodinná pouta II (Host do domu)
- 05:35 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:16 Nikdo není dokonalý
- 07:06 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 08:11 Columbo (Dvojitý šok)
- 09:45 Osudové léto v Praze
- 14:49 Rodinná pouta II (Na námluvách)
- 15:54 1. MISE (Bomba)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:58 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:08 7 pádů Honzy Dědka
- 23:16 Jak se staví sen
- 01:06 K věci
- 01:37 Prima Česko
- 02:10 Prima HISTORIE
- 02:30 Lékaři v éteru
- 03:01 7 pádů Honzy Dědka
- 08:02 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:31 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:38 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:25 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:33 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:21 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Speciál: Měsíc od atentátu na Trumpa
- 15:00 Zprávy
- 15:13 Počasí
- 15:21 K věci
- 15:42 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:24 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Speciál (Karel Gott 85)
- 21:00 Zprávy
- 22:00 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:50 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 23:57 360⁰
- 04:11 Život v divočině (Mazaná obrana)
- 05:17 Prima Svět
- 05:42 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:06 Hausbót Petra Horkého (John Mattone - kouč Steva Jobse 1/2)
- 06:28 Prima Česko
- 06:53 Prima Svět
- 07:26 Odhalené Jordánsko (Jih)
- 00:30 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:00 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 I kuchař je designér
- 02:20 Dobré ráno
- 10:50 Zagorová, Žbirka
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neřízená střela Stella
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 A to mám rád
- 14:50 Neviditelní (9)
- 15:45 Neviditelní (10)
- 16:40 Magnum II (Další léto)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (4)
- 21:40 Bardotová (2)
- 22:35 Čtvrtá hvězda (8)
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:05 Místo činu - Drážďany (Skrýš)
- 00:30 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:00 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 I kuchař je designér
- 02:20 Dobré ráno
- 10:50 Zagorová, Žbirka
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neřízená střela Stella
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 A to mám rád
- 14:50 Neviditelní (9)
- 15:45 Neviditelní (10)
- 16:40 Magnum II (Další léto)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (4)
- 21:40 Bardotová (2)
- 22:35 Čtvrtá hvězda (8)
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:05 Místo činu - Drážďany (Skrýš)
- 00:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (7)
- 01:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (8)
- 02:15 Sousedství V (22)
- 03:00 Výleťák (146)
- 03:10 U stánku II (15)
- 03:20 Ze dvora (8)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (54)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (55)
- 08:20 Zahradní proměny III (3)
- 09:20 Zahradní proměny III (4)
- 20:10 Cukrárna (12)
- 21:30 Partie krásného dragouna
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 10:55 Můj přítel Monk IV (12)
- 11:50 Tescoma s chutí
- 14:35 Kriminálka Las Vegas VI (Prásk-prásk)
- 15:30 Výměna manželek
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 20:20 Výměna manželek XIII
- 21:40 Malé lásky III (8)
- 01:15 Boj o Hedvábnou stezku
- 03:25 Temný příliv
- 05:15 Štěstí na dosah
- 07:20 Kriminálka Las Vegas VI (Černý výlep)
- 08:15 Kriminálka Las Vegas VI (Rašomáma)
- 09:15 Past
- 11:40 Policajt ze sámošky 2
- 13:30 Teleshopping
- 13:45 Čínský zvěrokruh
- 17:40 Planeta nezadaných 2
- 20:00 Mumie
- 22:05 Smrtonosná zbraň 2
- 05:15 Walker, Texas Ranger VIII (18)
- 06:00 Strážci hranic: Austrálie IV (13)
- 06:40 Mistři zastavárny (8)
- 07:40 Mistři renovací III (10)
- 12:45 Válka skladů XIII (15)
- 16:40 Kobra 11 IV (3)
- 18:40 Válka skladů XIII (17)
- 19:35 Mistři zastavárny (12)
- 20:30 Mistři renovací III (14)
- 21:20 Kachní dynastie V (3)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (20)
- 23:10 Kobra 11 IV (3)
- 00:20 Teorie velkého třesku V (8)
- 02:00 Malý Sheldon IV (17)
- 02:35 Svět podle Jima II (6)
- 03:15 Americký táta VII (7)
- 03:55 TELE TELE
- 04:25 Film o filmu: Babovřesky 2
- 04:35 Máma III (5)
- 05:55 Ženatý se závazky (113)
- 06:45 Bernieho dobrodružství (19)
- 07:10 Bakugan: Evolutions (26)
- 07:25 Přátelé X (8)
- 08:20 Máma III (9)
- 09:55 Malý Sheldon IV (18)
- 10:15 Malý Sheldon V (3)
- 11:30 Ženatý se závazky (115)
- 12:25 Dva a půl chlapa VII (17)
- 13:15 Přátelé X (8)
- 14:15 Teorie velkého třesku V (8)
- 15:55 Máma III (13)
- 17:30 Svět podle Jima II (8)
- 18:20 Dva a půl chlapa VII (19)
- 19:10 Malý Sheldon V (5)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (12)
- 21:40 Přátelé X (10)
- 22:35 Americký táta VII (9)
- 23:25 Dva a půl chlapa VII (19)
- 04:20 Co na to Češi
- 05:35 Riskuj!
- 06:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:20 Na lovu II
- 08:15 MasterChef Česko II (8)
- 09:25 Můj přítel Monk IV (11)
- 10:15 Vraždy v Kitzbühelu XV (3)
- 11:10 Médium V (6)
- 12:00 Odložené případy (Ofelie)
- 12:55 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko II (9)
- 14:25 Tescoma s chutí
- 14:30 Vraždy v Kitzbühelu XV (4)
- 15:25 Médium V (7)
- 22:50 Médium V (8)
- 23:45 Vraždy v Kitzbühelu XV (4)
- 00:20 Nemocnice Chicago Med IX (5)
- 01:10 Dýňová princezna
- 02:35 Doktorka Quinnová II (24)
- 08:25 Čarodějky IV (20)
- 09:20 Vítejte doma IV
- 10:10 Oteckovia II (97)
- 12:05 Mateřská láska II (6)
- 16:15 Vyměněné osudy II (73)
- 18:10 Čarodějky IV (21)
- 19:00 Gympl s (r)učením omezeným (Ztráty)
- 20:15 Mateřská láska II (9)
- 21:10 Mateřská láska II (10)
- 04:20 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 FCSB - AC Sparta Praha
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Mystic Skate Cup
- 11:30 Laax Highline World Championships
- 12:00 Spade poker show 2024 (8)
- 12:30 1:1 Sport Show (69)
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 13:05 PFL 5
- 17:35 Legendy na greenu 2024
- 20:00 1:1 Sport Show (70)
- 20:40 ČEZ RunTour - Olomouc
- 20:55 Fotbal: Leeds United - Middlesbrough FC
- 00:10 Hymna SR
- 00:15 Kúsok môjho srdca
- 02:05 Don Matteo (Normálna rodina)
- 03:10 Candice Renoirová IV (Pravda niekedy bolí)
- 04:00 Správy „N“
- 04:55 Gastromap
- 05:20 Capri III (6)
- 07:00 Ranné správy
- 10:10 Candice Renoirová IV (Niet dymu bez ohňa)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (7)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:55 Don Matteo (Osobná otázka)
- 18:00 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:15 Výstraha pred búrkou
- 23:55 Hymna SR
- 23:59 Komisár Montalbano (Svetelný lúč)
- 00:20 Hymna SR
- 00:22 Správy „N“
- 01:10 Hírek
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:15 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria - maďarsky
- 08:35 Otthonunk - Náš domov
- 09:00 Profily - Arcélek
- 09:30 Štyria grobiani
- 10:35 Smejeme sa storočiami (Láskoveda)
- 11:05 Tajomný ostrov (Stopy)
- 11:30 Obedníček (O mestečku za hradbami "N")
- 11:35 Rusty II
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Reberborový smajlikoláčik)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Cyklopotulky (Kladské pomezí)
- 12:40 Hubačka
- 13:00 Na zelenej adrese
- 13:15 Kvarteto
- 13:40 Família (Família - Dajme tomu šancu)
- 14:20 Dvory /Špitzer/
- 14:50 Kalendár zvykov (Obrázky z Čertovej doliny)
- 15:30 Furmani
- 16:00 Pozoruhodný štýl II
- 16:25 Okupácia (Posledná misia generála Ermakova)
- 17:00 Anjeli strážni (Anjeli strážni Joy Fieldingovej)
- 17:30 Lov slov
- 17:55 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (O mestečku za hradbami "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 00:30 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:00 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 I kuchař je designér
- 02:20 Dobré ráno
- 10:50 Zagorová, Žbirka
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neřízená střela Stella
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 A to mám rád
- 14:50 Neviditelní (9)
- 15:45 Neviditelní (10)
- 16:40 Magnum II (Další léto)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (4)
- 21:40 Bardotová (2)
- 22:35 Čtvrtá hvězda (8)
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:05 Místo činu - Drážďany (Skrýš)
- 00:30 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:00 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 I kuchař je designér
- 02:20 Dobré ráno
- 10:50 Zagorová, Žbirka
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neřízená střela Stella
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 A to mám rád
- 14:50 Neviditelní (9)
- 15:45 Neviditelní (10)
- 16:40 Magnum II (Další léto)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (4)
- 21:40 Bardotová (2)
- 22:35 Čtvrtá hvězda (8)
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:05 Místo činu - Drážďany (Skrýš)
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:50 Správy :24
- 05:15 Góly-body-sekundy
- 05:30 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Spracovanie potravín
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou špeciál: Trhy
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Sovy
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 00:05 Podfuk za všechny prachy
- 01:45 12 hodin na odplatu
- 03:30 Podoby lásky
- 06:20 Lovci
- 07:55 Červený střevíček a 7 statečných
- 09:40 Jako delfín
- 13:05 Paříž počká
- 14:45 Princezna a bodyguard
- 16:25 Jeden a půl rytíře
- 18:30 Ostrov delfínů
- 20:15 Hříšná hudba
- 22:10 Vzpomeň si
- 23:55 Pád Londýna
- 00:25 Policisté v akci
- 01:10 Policisté v akci
- 01:50 Krimi
- 02:15 Noviny
- 02:50 Soudní síň (Italové)
- 03:35 Soudní síň (Učitel)
- 04:20 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:50 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:45 Soudní síň (Učitel)
- 09:50 Soudní síň (Hostesky)
- 10:50 Pod povrchem (33)
- 11:50 Nové bydlení - Dizajn
- 12:50 Soudní síň (Lyžařský zájezd)
- 13:55 Soudní síň (On je gay)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 00:15 Survivor
- 01:20 Aj múdry schybí
- 02:25 Partička
- 03:30 Rodinné prípady
- 04:15 Susedské prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:55 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (76)
- 13:40 V mene zákona
- 15:00 Susedské prípady
- 16:00 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (77)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože
- 22:00 Utajený šéf II
- 23:40 Farma
- 00:35 Luxusní domy III (10)
- 01:00 Projekt "Domov" III (4)
- 01:45 Velkolepé plány XIX (8)
- 02:35 Zahradníkův svět XII (2)
- 03:35 Dům snů III (12)
- 04:15 Dům snů (8)
- 05:00 Monty Don a japonské zahrady (1)
- 06:00 Dům snů IV (4)
- 06:55 Nejkrásnější britské zahrady II (8)
- 07:50 Velkolepé plány XIX (8)
- 08:45 Zahradníkův svět XII (2)
- 09:55 Projekt "Domov" III (4)
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (2)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (3)
- 20:20 Dům snů (9)
- 21:10 Dům snů IV (5)
- 22:00 Dům snů III (13)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (3)
- 23:50 Utajený šéf - USA VIII (1)
- 01:10 Becky je zpět
- 02:30 Humr
- 04:25 Space Oddity
- 06:00 Chuť na lásku
- 07:30 Od podlahy
- 09:00 Příběh mého muže
- 10:30 Válka zítřka
- 12:45 Ex Machina
- 14:30 Minulé životy
- 16:15 Daveova banka
- 18:05 Tichý zahradník
- 20:00 Jurský svět: Nadvláda
- 22:25 Sektor III (1)
- 23:25 Nic ve zlým
- 01:25 Dej mi své jméno
- 03:35 Před kamerou XXI (32)
- 04:05 Příchozí
- 06:00 Ave, Caesar!
- 07:45 Je to nádhera!
- 09:20 Víly z Inisherinu
- 11:15 Přátelé III (8)
- 11:35 Přátelé III (9)
- 14:55 Před kamerou XXI (32)
- 15:25 Gran Turismo
- 17:35 Kovboj Bebop
- 19:30 Sympatizant (1)
- 20:25 Sympatizant (2)
- 21:25 Noční zvířata
- 23:25 Láska a smrt (Lovkyně)
- 00:40 Představujeme Selmu Blairovou
- 02:15 Mělas to vědět (5)
- 03:15 Zimní král (2)
- 04:10 Kdo se směje teď
- 06:00 Prci, prci, prcičky 2
- 07:45 Šifra mistra Leonarda
- 12:40 Kočky
- 16:00 Muži v černém
- 17:40 Julia II (Krevety na kroupovém lůžku)
- 18:30 Nesvá (3)
- 19:00 Nesvá (4)
- 19:30 Sex ve městě III (Útěk z New Yorku)
- 22:10 Temné chvíle
- 23:40 Sektor III (1)
- 01:40 Škola selfie
- 02:15 Korek
- 04:15 Pochodně
- 06:00 Déšť v domě
- 07:20 Linoleum
- 09:05 Alelujá
- 10:50 Hotel
- 12:35 Hromadění
- 14:45 Porodní asistentky
- 16:30 Linoleum
- 18:10 Mezi námi
- 20:00 Nikde v Africe
- 22:20 Hon na pačlověky
- 01:25 Jak odpálit ropovod
- 03:10 Animalia
- 04:40 Trio z Belleville
- 06:00 Případ Thomase Crowna
- 07:45 Lunana: Jak ve třídě
- 09:35 Assassin’s Creed
- 11:30 Robocop 2
- 13:25 Trio z Belleville
- 14:45 Ukryté dítě
- 16:35 Moře času
- 18:30 Vyšší moc
- 20:30 Odpojení
- 22:10 V moci davu
- 23:50 Ráj: Víra
- 00:15 Policajti z L. A. (Díl 1)
- 00:55 Policajti z L. A. (Díl 2)
- 01:35 Restaurant: Impossible (Boj ve Filomena’s)
- 02:20 Tyto lesy jsou prokleté (Kostel v lesích a málem nás to zabilo)
- 03:05 Projekt Kojota Petersona (V doupěti anakondy)
- 03:25 Projekt Kojota Petersona (Říše kajmanů)
- 03:50 Aljašský trojúhelník (Ztracený Douglas)
- 10:05 Léto roku 1942
- 20:00 Bobby Deerfield
- 22:30 Uklízečka (Díl 2)
- 23:25 Uklízečka (Díl 3)
- 00:20 Podvod
- 01:50 Špatný krok
- 03:20 Kandidát
- 06:00 Sniff, válečný hrdina
- 08:05 Oblast Q
- 12:45 Mistrův syn
- 15:00 Fantom Morrisvillu
- 16:40 Hadí jed
- 18:25 Nejkrásnější věk
- 20:00 Kdo chce zabít Jessii?
- 21:45 Bábovky
- 23:45 Mafiánovi
- 00:15 Ashley
- 01:45 Nevěsty pro milionáře
- 03:15 Podfuk
- 09:05 Tunel do Číny
- 10:40 Hrdinové
- 12:25 Starostka Dortíková
- 13:50 Vítejte v Holly Springs
- 15:45 Vysněný život
- 17:25 Paříž 36
- 19:25 Květy války
- 21:00 Hodná holka
- 22:30 Lidé, které možná znáš
- 00:25 Oslněni sluncem
- 02:25 Rivalové
- 05:00 Matčin stín
- 06:40 Timber - Lovec pokladů
- 08:10 Všechny cesty vedou do Říma
- 09:40 Romantické útočiště
- 11:05 Trattoria
- 12:25 Šéf
- 14:15 Síla slova
- 16:20 Café society
- 17:55 Muž ve stínu
- 20:00 Problémissky
- 21:45 After: Polibek
- 23:30 After: Tajemství
- 00:05 Přestávka ve vysílání
- 05:05 Deset pravidel, jak se zamilovat
- 06:40 Strážce majáku
- 08:15 Děti bez hranic
- 09:45 Heidi, děvčátko z hor
- 11:35 Návrat
- 13:15 Pytel mouky
- 14:45 Armáda jednoho
- 16:15 Jack Hunter: Nebeská hvězda
- 17:50 Jmenuji se Sára
- 19:20 Skoro přátelé
- 21:00 Probuzení
- 22:35 Stažení
- 00:00 12 let v řetězech
- 02:10 Vzdálená čtvrť
- 03:45 Nebezpečná země
- 05:50 Bernie
- 07:50 Criminal Games by Agatha Christie (10)
- 09:45 Návrat domů
- 11:35 Fame – Cesta za slávou
- 20:00 Podnájemník
- 21:50 Pohřešovaná
- 23:45 Modigliani
- 00:00 Charade
- 01:50 Mourning After
- 02:10 Mad Doctor Of Blood Island
- 03:40 Carnival of Souls
- 04:55 Delicate Gravity
- 05:25 End of Program
- 06:00 Father's Little Dividend
- 07:25 House of the Stone Monkeys
- 08:50 Bella Vista
- 10:10 Dirty Linen to the Sun
- 10:25 Career Girl
- 11:30 Moulin Rouge
- 13:35 Bella
- 14:00 The Strange Love Of Martha Ivers
- 15:50 Bisho
- 16:15 True Smile
- 17:40 Hawaii
- 18:05 The Terror
- 19:25 Second Acts
- 19:40 Mohawk
- 21:00 Love Is Not Enough
- 22:20 Le Locataire
- 22:50 The Railrodder
- 23:15 Gregoire
- 00:25 LES ACORES, LE SORT DES BALEINES
- 01:20 CHEETAHS OF THE DEEP
- 02:15 NEW FRONTIER (THE SUN)
- 02:40 ZENITH (EP. 10)
- 03:10 WILD ONES (EP. 11)
- 03:40 TRAVEL THRU HISTORY (ODDS AND ENDS)
- 04:05 TRAVEL THRU HISTORY (BALTIMORE)
- 04:30 PAST HUNTERS (S1 EP 11: TUTBURY CASTLE)
- 05:20 HIDDEN TRACES
- 06:15 DAY WHEN, THE…
- 07:10 SARAH SHARK (EP. 03)
- 07:35 SARAH SHARK (EP. 01)
- 08:00 STOLEN TREASURES (EP. 6)
- 08:45 DOLPHINS: BEAUTY BEFORE BRAINS
- 09:35 THE MYSTERY OF DARK MATTER
- 12:20 REMOTE CONTROL WAR
- 13:15 GANNETS: THE WRONG SIDE OF THE RUN
- 14:05 IN THE DARKNESS
- 15:05 TROUBLE IN LEMUR LAND
- 15:55 A COUNTER HISTORY OF INTERNET
- 16:50 WONDER (PHENOMENAL)
- 17:20 PATHS OF READING
- 18:10 AGAINST THE TIDE
- 19:05 ROLL ON CINEMA
- 20:00 TRAVEL THRU HISTORY (TORONTO)
- 20:25 ON THE YETI TRAIL
- 21:20 LOOKING FOR SULTAN
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 FASHIONBOX TAKES NYC (1)
- 15:30 FASHIONBOX TAKES NYC (2)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (2)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (2)
- 19:00 GRAN CANARIA 2021
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (3)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (4)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (33)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (34)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 22:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 CANDIES
- 04:15 Hip Show S5 EP13
- 04:35 Hip Show S5 EP14
- 05:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:15 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:15 King of Kings Grand Prix 16.03.2024
- 00:00 CAPE EPIC 2018 (2)
- 00:30 CAPE EPIC 2018 (3)
- 01:00 HELLAS RALLY RAID 2019
- 01:30 HELLAS RALLY RAID 2021
- 02:00 BOARD STORIES SURFING (40)
- 02:30 BOARD STORIES SURFING (1)
- 03:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (12)
- 03:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (13)
- 04:00 SHIFTING GEARS
- 04:30 SHIFTING GEARS
- 05:00 WILD SURF 2019 (19)
- 05:30 WILD SURF 2019 (20)
- 06:00 BETTER THAN FOUR 2016 (THOUSAND YEAR JOURNEY & WHITE STYLE)
- 06:30 BETTER THAN FOUR 2016 (THE BIKE SHOW & NIP NIP)
- 07:00 HELLAS RALLY RAID 2019
- 07:30 HELLAS RALLY RAID 2021
- 10:00 GEARING UP 2020 (9)
- 10:30 GEARING UP 2020 (10)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (20)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (1)
- 12:00 SPORTS MAX (44)
- 12:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 13:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (7)
- 14:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 14:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 15:00 KITE MASTERS 2018 (3)
- 15:30 KITE MASTERS 2018 (4)
- 16:00 GP RACING 2022 (45)
- 16:30 GP RACING 2022 (46)
- 17:00 WORLD OF WATERSPORTS (30)
- 17:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 18:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (16)
- 18:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (17)
- 19:00 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 19:30 RACEMAX MOTORSPORTS (20)
- 20:00 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 20:30 INSIDE SAILING 2020 (10)
- 21:00 CAPE EPIC 2018 (2)
- 21:30 CAPE EPIC 2018 (3)
- 22:00 AUTOSPEED 2019 (17)
- 22:30 AUTOSPEED 2019 (18)
- 23:00 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 23:30 SAILING TO TOKYO 2018 (4)
- 08:20 INK THERAPY (4)
- 09:05 ASIA'S BIZARRE DELIVERY FOOD. FOOD POISONING ALERT.
- 09:35 RVERS (1)
- 16:05 ROAD LESS TRAVELED (IRELAND)
- 16:55 BLOOD RED JELLYFISH.
- 17:25 DRONE WARS (2)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Electric Jam
- 23:00 Street Buzz
- 04:40 Kriminalistika (1)
- 05:35 Objavovanie Británie (5)
- 06:30 Život s vrahom (3)
- 07:20 Poslední budú prvými (1)
- 07:55 Doslova
- 10:30 Laogai: čínsky gulag (2)
- 11:35 Vraždy v raji (1)
- 12:25 Rekonštrukcia leteckých nešťastí (4)
- 13:25 Telenákup (4)
- 13:35 Megatovárne (1)
- 16:05 Telenákup (1)
- 16:15 Téma (168)
- 16:55 Boj o moc (1)
- 17:55 Hovorme o nás (23)
- 18:35 Spoločenstvá zvierat (3)
- 19:30 Telenákup (2)
- 19:40 Doslova
- 20:20 Ľudia sú aj politici (31)
- 21:00 K-FUN (33)
- 21:55 Zázračné materiály (1)
- 00:05 Naše zprávy
- 00:20 VIP svět
- 00:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (10)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:15 Dokonalá partie
- 21:55 Poklad z půdy
- 23:00 Cyranův poloostrov (10)
- 23:35 Intim Night
- 03:55 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:05 Šťastná 7
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:05 Soudkyně Barbara
- 14:25 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:45 Soudce Alexandr
- 17:50 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:30 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:45 Nebezpečné vztahy live
- 01:45 Ostříháno
- 02:45 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Steak)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 07:00 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Poklad z půdy
- 18:00 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Malá velká banda
- 22:25 Most (1)
- 23:45 Jak to dopadlo!?
- 04:35 Talkshow Tomáše Magnuska: M.Kolesová, V. Harapes, A.Rašilov, M.Bendig
- 05:50 A11 Cesta na Olymp: Michal Volf, ředitel Olymp Centra Ministerstva vnitra
- 06:20 Magazín ze Strakonicka
- 06:35 Olomoucký magazín
- 07:00 Lipnožurnál
- 07:15 Magazín z Orlickoústecka
- 07:30 Týden z jihu Čech
- 07:50 Petrovický zpravodaj
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:45 Michael V. Show
- 23:45 Dobrý večer s A11: repríza
- 00:50 Zelenáč VI (9)
- 01:30 Tým SEAL V (1)
- 02:15 Tým SEAL V (2)
- 02:55 Tým SEAL V (3)
- 03:40 Tým SEAL V (4)
- 04:20 Macgyver V (7)
- 05:00 Macgyver V (8)
- 05:40 Seriálový tip (1)
- 06:00 Profil zločinu VI (7)
- 07:05 Námořní vyšetřovací služba XVI (19)
- 08:00 Xena (19)
- 08:55 Profil zločinu VI (6)
- 10:00 Profil zločinu VI (7)
- 11:05 Hvězdná brána: Atlantida II (7)
- 12:00 A-Team III (1)
- 13:00 Námořní vyšetřovací služba XVI (19)
- 13:55 Xena (19)
- 14:50 Profil zločinu VI (8)
- 15:50 Profil zločinu VI (9)
- 17:15 A-Team III (2)
- 20:00 Xena (20)
- 21:00 Ztracený svět (13)
- 21:55 Ztracený svět (14)
- 22:50 Společnost Adventure (9)
- 23:45 Společnost Adventure (10)
- 00:45 Ztracený svět III (6)
- 01:45 Lovci pokladů II (17)
- 02:30 Lovci pokladů II (18)
- 03:15 Totalcar V (3)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (4)
- 10:00 Ztracený svět III (5)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (22)
- 13:55 A-Team III (7)
- 15:00 Lovci pokladů II (19)
- 16:00 Lovci pokladů II (20)
- 17:00 Ztracený svět III (6)
- 17:55 Ztracený svět III (7)
- 18:55 Xena III (5)
- 19:50 A-Team III (8)
- 20:50 Ztracený svět III (7)
- 21:50 Lovci pokladů II (19)
- 22:50 Lovci pokladů II (20)
- 23:50 Xena III (5)
- 01:00 Brousko III (96)
- 02:10 Brousko III (97)
- 03:00 Seriálový tip (1)
- 03:15 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (35)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii VI (8)
- 13:35 Ranč Heartland II (16)
- 14:35 Ranč Heartland II (17)
- 15:30 Brousko III (98)
- 16:35 Dcery duchem (36)
- 17:55 Domek na prérii VI (9)
- 18:55 Ranč Heartland II (18)
- 19:55 Ranč Heartland III (1)
- 20:50 Domek na prérii VI (9)
- 21:55 Ranč Heartland II (18)
- 22:50 Ranč Heartland III (1)
- 23:50 Dcery duchem (36)
- 01:25 Ve sklepě
- 03:00 Tina a Vore
- 08:55 Láska na první boj
- 10:40 Reality Show
- 12:40 Nemilovaní
- 14:55 Sámská krev
- 16:50 Gösta Berling
- 20:05 Čas, který zbývá
- 22:00 1001 gramů
- 23:35 Ve sklepě
- 00:00 Titan
- 01:55 Jací jsme byli
- 04:00 Titan
- 08:20 Věrní nevěrní
- 09:45 Jací jsme byli
- 11:50 Zloději
- 13:55 Janička z Arku
- 16:15 Hledá se Eric
- 18:20 Nepředstavitelné
- 20:30 Disko a atomová válka
- 22:00 438 dní
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Netopýr)
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Sníček (6)
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:50 O modrém autíčku (Zahrádka)
- 06:55 Staré pověsti české (Opatovický poklad)
- 07:05 Broučci (Šťastnou cestu, Broučku!)
- 07:20 Mach a Šebestová (Školní výlet)
- 07:25 Žofka a její dobrodružství (13)
- 07:40 O Dorotce (Dorotka a pštros)
- 07:50 Pojďte pane, budeme si hrát (Nazdar, kedlubny)
- 10:05 Staré pověsti české (O staré Praze)
- 10:15 Broučci (Broučkův smutný návrat)
- 10:20 Mach a Šebestová
- 10:35 Já Baryk (Já Baryk a moje sýkorka)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a straka)
- 10:50 Pojďte pane, budeme si hrát (O pardálu, který voněl)
- 11:15 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Fousek)
- 11:30 O Mikešovi (Mikeš se učí mluvit)
- 11:35 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a fousatá Dontovka)
- 12:00 Bony a klid 2
- 13:40 Kinosál
- 14:00 Advent
- 15:20 Slavík a růže
- 15:30 Neznámé památky (Zámek Hrušovany nad Jevišovkou)
- 16:00 Dvojníci
- 18:00 Hra o královnu
- 19:30 Filmové minuty
- 19:35 O Dorotce (Dorotka a drak)
- 20:00 Král Šumavy
- 21:35 Kinosál
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 U Pěti veverek
- 23:25 Kinosál
- 23:40 Teleshopping
- 04:15 Nejbizarnější městské legendy (5)
- 04:40 Bombardování Berlína
- 05:35 Extrémní útěky z vězení (Útěk se psy)
- 06:15 Strašidelná setkání (1)
- 07:00 Teleshopping
- 15:15 Obří černé díry
- 22:25 Strašidelná setkání (1)
- 23:45 Příběh vraha
- 14:25 Teleshopping
- 15:30 Loupeže století
- 16:40 Che Guevara: Poodkrytí pravdy
- 17:50 Válka ve vzduchu
- 22:50 Atomové lži
- 01:10 Velký zlý vlk
- 02:50 Americká zrůda - Aileen Wuornos
- 04:15 Ráže .45
- 05:45 Zoom In - Doctor Strange in the Multiverse of Madness
- 05:50 Zoom In - Thor: Love and Thunder
- 06:00 Close Up III (1)
- 06:25 Svatební obřad
- 08:05 Zaprášená tajemství: Pokoj smrti
- 09:45 Buldozer
- 11:45 Mythica: Boj o Darkspore
- 13:35 Tygr a drak
- 17:50 Sedm let v Tibetu
- 22:00 Tenkrát v Mexiku
- 23:40 Saw 2
- 00:55 Resident Evil: Apokalypsa
- 02:20 Ledová archa
- 04:15 48 hodin
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1960’s
- 06:00 Zoom In - House of Gucci
- 06:10 Božská relikvie
- 07:45 Všichni jsou v pohodě
- 09:40 Austin Powers: Špionátor
- 11:15 Zilionáři
- 12:50 Krycí jméno: Čistič
- 14:20 Vinnetou (1)
- 16:25 Vinnetou (2)
- 18:00 Vinnetou (3)
- 20:10 Nevěsta na útěku
- 22:00 Vlak do Pusanu
- 23:55 Žraločí tornádo 2
- 00:20 Červený trpaslík VII (6)
- 00:55 Strážci
- 12:00 Policejní zachránci XX (4)
- 13:00 Policejní zachránci XX (5)
- 20:00 Buď v klidu
- 22:55 Comedy Club (12)
- 23:30 Červený trpaslík VII (6)
- 00:00 Off The Grid (Lope National Park, Gabon)
- 00:30 Viajar Peru (Trujillo, Peru)
- 01:00 Xplore Bhutan (Thimpu)
- 01:30 Backpack (Hampi, India)
- 02:00 Foodicted (Pattaya 2)
- 02:30 Great World Hotels (One And Only Reethi Rah 2)
- 03:00 Backpack (Kozhikode and Alleppey, India)
- 03:30 Unwind (The Palace, Dubai)
- 04:00 Great World Hotels (One And Only Reethi Rah 2)
- 04:30 City Breaks (Innsbruck)
- 05:00 Foodicted (Tel Aviv)
- 05:30 World Spas (Gaya Island Resort, Malaysia)
- 06:00 Bliss (Constance Moofushi, Maldives)
- 06:45 Best From The Rest (River Rafting)
- 07:00 Backpack (Cochin and Munnar, India)
- 07:30 City Breaks (Prague)
- 10:00 Backpack (Ahmedabad and Gir, India)
- 10:30 Unwind (The Palace, Dubai)
- 11:00 Foodicted (Bali)
- 11:30 Viajar Peru (Huascarán, Peru)
- 14:00 Foodicted (Jakarta 1)
- 14:30 Viajar Peru (Lima, Peru)
- 15:00 Backpack (Badami, India)
- 15:30 Xplore Ireland (Galway)
- 16:00 Viajar Peru (Lima, Peru)
- 16:30 Xplore Bhutan (Paro)
- 17:00 Foodicted (Jakarta 2)
- 17:30 Viajar Peru (Trujillo, Peru)
- 18:00 Backpack (Hampi, India)
- 18:30 Xplore Ireland (Wild Atlantic Way)
- 19:00 Viajar Peru (Trujillo, Peru)
- 19:30 Xplore Bhutan (Thimpu)
- 22:00 Xplore Bhutan (Phobjokha)
- 22:30 Backpack (Kabini, India)
- 23:00 Xplore Ireland (Belfast)
- 23:30 Foodicted (Pattaya 1)
- 04:13 Tajemství chobotnic (Myslitelé)
- 04:54 Divoké Portugalsko
- 05:38 Skvělá farma doktora Pola (Stoletá stodola)
- 06:00 Skvělá farma doktora Pola (To snad bééé!)
- 06:21 Skvělá farma doktora Pola (Plány se senem)
- 06:42 Skvělá farma doktora Pola (Senoseč)
- 07:03 Skvělá farma doktora Pola (Novinky)
- 07:24 Predátor vs. kořist (Krokodýl)
- 10:00 Život v sevření mrazu X (18)
- 11:00 Čína shora II (2)
- 18:05 Izrael z výšky (1)
- 19:05 Mistři ve foukání skla III (6)
- 19:35 Mistři ve foukání skla III (7)
- 20:05 Zvláštní a záhadné VI (1)
- 21:00 FBI - Agenti řeší případy (28)
- 21:25 Špinavé prádlo II (5)
- 16:10 Prostě maso (8)
- 16:40 Markéta na trhu (1)
- 17:10 Justininy francouzské delikatesy (3)
- 17:35 Zachradní kuchyně (5)
- 20:00 Mistrovské pečení VII (Dorty)
- 21:15 Čokoládový ráj (3)
- 21:45 Zákusky Almy Obreganové (21)
- 10:05 Savci (2)
- 11:25 V továrně VIII (7)
- 16:40 V továrně VIII (8)
- 17:50 Nejtragičtější katastrofy II (4)
- 08:10 Evropská divočina (Zubr)
- 09:05 Evropská divočina (Losi)
- 10:00 Skotsko: Rok v divočině (Podzim)
- 10:50 Skotsko: Rok v divočině (Zima)
- 11:40 Ve větru kopyt
- 18:20 Divočina Patricka Aryeeho (Lososi)
- 19:05 Lvi a hyeny
- 08:00 90denní snoubenci IX (2)
- 09:00 Deníky 90 dní V (S.O.S.)
- 22:00 Soud s Taylor Swift
- 23:00 Já, neuvěřitelný (1)
- 00:00 Souboj na pláži IV (Obývací pokoje plné slunce)
- 01:00 Je to Havaj XIV (Údiv na hlavním ostrově)
- 01:30 Je to Havaj XIV (Výchova dítěte na Velkém ostrově)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XI (Tak mladí, tak bohatí)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XI (Říše divů za milion dolarů)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVI (Gulf Shores, Alabama)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLVIII (Bizarní dům na Floridě)
- 04:00 Hledáme nemovitost CXLVIII (Koloniální vs. dům z 50. let)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? VI (Hodnota bazénu)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? VI (Vodopády s rozdělenou úrovní)
- 05:30 Mistři bazénů IV (Nesmí chybět grotta)
- 06:00 Luxus za babku (Sám na dvou kuchyňských ostrovech)
- 07:00 Oprava domů v rodném městě II (Most k budoucnosti)
- 08:00 Renovační pohotovost (1)
- 09:00 Renovační pohotovost (2)
- 00:40 Kuchyně 16: Rodinný večer (7)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 6: Síla jarních květin (7)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 26: Blondýnky mají více zábavy (8)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 26: Co s fazolemi (9)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Těstoviny, brambory a pescovegetariánství (6)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Prasečí nožka, mojo a nakládaná míchaná zelenina (7)
- 03:40 Velká soutěž pojízdných restaurací 14: Bitva o sever (1)
- 04:25 Velká soutěž pojízdných restaurací 14: Oheň a led (2)
- 05:10 Velká soutěž pojízdných restaurací 14: Aljašská aliance (3)
- 06:00 Kuchyně 16: Týdenní zázraky (8)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Zbytky po oslavách svátku Díkůvzdání (8)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 6: Jarní dobroty pro mámu (8)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 26: Noční můra před cukrovím (10)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (S kuráží)
- 01:25 Válka skladů V (Souboj obočí)
- 01:45 Válka skladů V (Super Bros)
- 02:10 Válka skladů IV (Problémy v Tustinu)
- 02:35 Mistři aukcí V (Risk a odměna)
- 03:00 Mistři aukcí V (Rozžhavená sedla)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Slibná zástava)
- 03:45 Vetřelci dávnověku VIII (Války vetřelců)
- 00:00 Nature Parks (Sopka Haleakalä)
- 00:48 Global Treasures (Alberobello)
- 01:00 Gardens of the World (Lednicko-valtický areál)
- 01:29 On Tour (Kanadské skalnaté hory)
- 01:55 Planet Terra (Trakai)
- 02:00 Vista Point (Cornwall)
- 02:27 Global Treasures (Humberstone & St. Laura)
- 02:38 Planet Terra (Barbados)
- 02:43 Nature Wonders (Victoriiny vodopády)
- 02:54 Planet Terra (Džajsalmér)
- 03:00 Cosmos Global (Siam)
- 03:53 Planet Terra (Starodávny Khorezm)
- 04:00 Vista Point (Petrohrad)
- 04:27 On Tour (Electricos De Lisboa)
- 04:54 Planet Terra (Lindos)
- 05:00 Global Treasures (Hofburg)
- 05:12 Extravaganza (Burdž al-Arab)
- 05:39 Nature Wonders (Akakus)
- 05:50 Global Treasures (Litomyšl)
- 06:00 Vista Point (Estónsko)
- 06:27 Vista Point (Sicílie)
- 06:54 Planet Terra (Bogor)
- 07:00 Nature Wonders (Jezero Bogoria)
- 07:11 Global Treasures (Šibenik)
- 07:22 Vista Point (New Orleans)
- 07:50 Global Treasures (Ouro Preto)
- 08:00 On Tour (Tatry z vlaku)
- 08:27 Vista Point (Ammán)
- 08:54 Planet Terra (Hamedan)
- 09:00 Cosmos Global (Nanuk)
- 09:53 Planet Terra (Cesta na horu Pilatus)
- 12:00 7 Days (Jižní Korea)
- 12:53 Planet Terra (Varšavské staré město)
- 13:00 On Tour (Vodný raj)
- 13:29 Vista Point (Kalifornský záliv)
- 13:55 Planet Terra (Anuradhapura)
- 14:00 Vista Point (Cinque Terre)
- 14:27 Global Treasures (Darjeeling Himalayan Railway)
- 14:38 Planet Terra (Trenčín)
- 14:43 Nature Wonders (Údolí smrti)
- 14:54 Planet Terra (Tana Hayik)
- 15:00 Vista Point (Brunej)
- 15:27 Regio (Thunské jezero)
- 15:38 Planet Terra (Vientiane)
- 15:43 Global Treasures (Modrá mešita - Mešita sultána Ahmeda)
- 15:54 Planet Terra (Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy)
- 18:00 Vista Point (Sikkim)
- 18:27 Global Treasures (Kostel a klášter sv. Františka)
- 18:38 Planet Terra (Brescia)
- 18:43 Global Treasures (Kremeľ)
- 18:54 Planet Terra (Vaduz)
- 19:00 Vista Point (Macau)
- 19:27 On Tour (Africké safary balónom)
- 19:54 Planet Terra (Valldemossa)
- 20:00 Terra Mystica (Národní park Bryce Canyon)
- 20:28 Global Treasures (Hachbat)
- 20:39 Footsteps (Výhledy na Semmering)
- 20:50 Global Treasures (Matsue)
- 21:00 Vista Point (Granada)
- 21:27 On Tour (Laponsko)
- 21:54 Planet Terra (Golden Temple)
- 22:00 7 Days (Slovinsko)
- 22:53 Planet Terra (Bagan)
- 23:00 Vista Point (Kapské Mesto)
- 23:27 Global Treasures (Ostrihom)
- 23:38 Planet Terra (Ganden Gonba)
- 23:43 Nature Wonders (Jazero Malawi)
- 23:54 Planet Terra (Bergen)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Cyklistika
- 01:30 Cyklistika
- 03:00 Házená
- 05:00 Cyklistika
- 06:30 Fotbal: LOH - finále mužů
- 07:30 Powerboats
- 08:30 Jachting
- 09:00 Motorsport
- 09:15 Závody GT
- 10:15 Fotbal: LOH - finále mužů
- 11:30 Cyklistika
- 12:30 Cyklistika
- 13:30 Cyklistika
- 16:30 Cyklistika
- 17:45 Cyklistika
- 18:15 Sportovní gymnastika
- 19:00 Olympijské hry
- 20:00 Plavání
- 21:00 Cyklistika
- 22:00 Cyklistika
- 23:00 Cyklistika
- 00:00 Fotbal: LOH - finále mužů
- 01:30 Basketbal: LOH - finále žen
- 03:00 Cyklistika
- 04:00 Cyklistika
- 05:00 Sportovní gymnastika
- 06:30 Cyklistika
- 07:30 Cyklistika
- 08:30 Házená
- 10:00 Cyklistika
- 10:30 Powerboats
- 11:30 Motorsport
- 11:45 Volejbal
- 13:00 Plavání
- 15:00 Sportovní gymnastika
- 17:15 Olympijské hry
- 18:15 Cyklistika
- 19:15 Cyklistika
- 20:15 Cyklistika
- 21:00 Golf
- 21:30 Golf
- 22:00 Fotbal: LOH - finále mužů
- 23:00 Basketbal: LOH - finále žen
- 04:00 Poker
- 05:00 Poker
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: ZSC Lions - Lausanne
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Fotbal: Al Ahli - Damak
- 15:15 Poker
- 16:15 Házená: Německo - Guinea
- 23:15 Tenis
- 06:00 Televizní nákupy
- 08:00 Házená: Německo - Guinea
- 09:45 Zlaté okamžiky
- 20:00 Zlaté okamžiky
- 20:15 Házená: Česká republika - Island
- 22:00 SuperEnduro
- 01:15 Barranquilla Open 2024
- 03:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 20:00 Barranquilla Open 2024
- 21:45 Barranquilla Open 2024
- 23:30 Barranquilla Open 2024
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 Amazonka Truck
- 19:30 Autožurnál
- 20:00 Za rybami světových moří
- 20:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 21:15 Martin z Martina
- 22:00 Autožurnál
- 23:00 Motoring
- 00:15 Racing Files: Alfa Romeo v motosportu (46)
- 00:45 Blochovy rozbory (47)
- 01:30 Přednost v jízdě: Audi RS3 (48)
- 01:45 Hraniční jízda podél poledníku (49)
- 02:10 Horský král - maximální zábava z jízdy na venkovské silnici (50)
- 03:10 50 let BMW - slavnost na akci Concorso d’Eleganza Villa d’Este (51)
- 03:40 Zprávy (52)
- 03:45 Rychlé kolo: Audi S1 (53)
- 04:15 Rychlé kolo: Corvette C7 (54)
- 04:45 Rychlé kolo: Radikálně (55)
- 05:10 Zprávy (56)
- 05:15 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (1)
- 05:35 Test automobilu: Audi A4 40 TDI (2)
- 05:40 Přednost v jízdě: Ford Explorer (3)
- 05:55 Zprávy (4)
- 06:00 Sedm nejrychlejších (5)
- 06:15 Garáž 21 (6)
- 06:45 Poklady v garáži (7)
- 07:15 Poklady v garáži (8)
- 07:45 Zpětný chod: Lamborghini 400 GT & Miura (9)
- 16:10 Test automobilu: Audi A4 40 TDI (27)
- 16:15 Přednost v jízdě: Ford Explorer (28)
- 16:30 Zprávy (29)
- 16:35 Sedm nejrychlejších (30)
- 16:50 Garáž 21 (31)
- 17:15 Poklady v garáži (32)
- 17:45 Poklady v garáži (33)