Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 01:10 Mortal Kombat
- 02:55 Spartan: Týmová výzva II (1)
- 03:40 Walker, Texas Ranger VIII (18)
- 04:20 Florbal - letní speciál
- 05:20 Walker, Texas Ranger VIII (17)
- 06:05 Spartan: Týmová výzva II (2)
- 06:45 Mistři zastavárny (6)
- 07:40 Mezi žraloky XI (23)
- 09:35 Kobra 11 III (15)
- 11:40 Novashopping
- 11:55 Walker, Texas Ranger VIII (18)
- 12:50 Válka skladů XIII (13)
- 18:40 Válka skladů XIII (15)
- 19:35 Mistři zastavárny (10)
- 20:30 Mistři renovací III (12)
- 21:20 Kachní dynastie IV (34)
- 21:50 Kachní dynastie V (1)
- 00:25 Teorie velkého třesku V (4)
- 02:05 Malý Sheldon IV (15)
- 02:40 Svět podle Jima II (4)
- 03:20 Americký táta VII (5)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Máma II (22)
- 05:25 Máma III (1)
- 05:50 Ženatý se závazky (111)
- 06:40 Bernieho dobrodružství (15)
- 07:05 Bakugan: Evolutions (25)
- 07:15 Přátelé X (6)
- 08:15 Máma III (5)
- 09:50 Malý Sheldon IV (18)
- 11:00 Malý Sheldon V (1)
- 11:25 Ženatý se závazky (113)
- 12:20 Dva a půl chlapa VII (15)
- 13:10 Přátelé X (6)
- 14:15 Teorie velkého třesku V (4)
- 15:50 Máma III (9)
- 17:25 Svět podle Jima II (6)
- 18:15 Dva a půl chlapa VII (17)
- 19:10 Malý Sheldon V (3)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (8)
- 21:40 Přátelé X (8)
- 22:35 Americký táta VII (7)
- 23:30 Dva a půl chlapa VII (17)
- 04:10 Na lovu II
- 04:50 Co na to Češi
- 06:05 Riskuj!
- 06:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:20 Na lovu II
- 08:15 MasterChef Česko II (7)
- 09:25 Můj přítel Monk IV (10)
- 12:05 Odložené případy (Stopař)
- 12:55 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko II (8)
- 14:25 Tescoma s chutí
- 14:30 Vraždy v Kitzbühelu XV (3)
- 15:25 Médium V (6)
- 22:50 Médium V (7)
- 23:45 Vraždy v Kitzbühelu XV (3)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med IX (4)
- 01:20 Posedlost: Finální odplata
- 02:45 Doktorka Quinnová II (22)
- 08:25 Čarodějky IV (19)
- 09:15 Vítejte doma IV
- 10:05 Oteckovia II (95)
- 16:10 Vyměněné osudy II (71)
- 20:15 Mateřská láska II (7)
- 21:10 Mateřská láska II (8)
- 12:00 Spade poker show 2024 (7)
- 12:30 1:1 Sport Show (68)
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 13:05 PFL 4
- 07:00 Ragby: Rugby - letní speciál
- 07:30 Pool - letní speciál
- 08:00 Challenge Roth
- 08:30 Laax Highline World Championships
- 09:00 Open Faces
- 09:30 1:1 Sport Show (69)
- 00:10 Góly - body - sekundy
- 00:15 Hymna SR
- 00:25 ... kone na betóne
- 01:55 Agatha Christie: Poirot (Schôdzka so smrťou)
- 03:30 Správy „N“
- 04:25 Góly - body - sekundy
- 04:40 Počasie
- 04:45 Nebíčko v papuľke
- 05:20 Capri III (5)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová IV (Pravda niekedy bolí)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (6)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:55 Don Matteo (Normálna rodina)
- 18:00 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Svetelný lúč)
- 22:20 Prípady 1. oddelenia (7)
- 23:20 Správy „N“
- 00:03 Hymna SR
- 00:05 Správy „N“
- 00:55 Hírek
- 01:10 01:10 - 05:10
- 05:10 05:10 - 05:55
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:15 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rusínsky magazín
- 08:30 Kimondó - Na kus reči
- 08:55 Rusínsky magazín
- 09:25 Drahý strýčko
- 11:00 Tajomný ostrov (Na ostrove)
- 11:25 Obedníček (O mestečku za hradbami "N")
- 11:35 Rusty II
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Kukuričný smajlichrum)
- 11:55 Živá panoráma
- 12:25 Cyklopotulky (Kladské pomezí)
- 12:35 Hubačka
- 12:50 Na zelenej adrese
- 13:05 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Duet)
- 14:10 Zlatá zem
- 15:05 Mesto na ceste
- 15:35 Moje miesta - príbeh mesta (Trnava)
- 16:05 Pozoruhodný štýl II
- 16:30 Môj emigrant (Môj emigrant - Palo)
- 17:05 Anjeli strážni (Anjeli strážni Jeremy Ironsa)
- 17:35 Lov slov
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (O mestečku za hradbami "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 22:00 Kukačky (časť 13.)
- 22:55 Nina
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Dobré ráno
- 04:30 Karlovy Vary, sadové město
- 04:50 Spolu na hranici (Kulturou proti zlu)
- 05:15 Etiketa (Jdeme tančit)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Lužické hory)
- 06:30 Na cestě po ostrově Curacao
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 09:50 Konec léta
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Český les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Lakovka
- 13:30 Čtverec mizení
- 16:10 Magnum II (Italská zmrzlina)
- 17:00 Na cestě po řeckých Kozani a Greveně
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Kolja
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Dobré ráno
- 04:30 Karlovy Vary, sadové město
- 04:50 Spolu na hranici (Kulturou proti zlu)
- 05:15 Etiketa (Jdeme tančit)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Lužické hory)
- 06:30 Na cestě po ostrově Curacao
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 09:50 Konec léta
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Český les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Lakovka
- 13:30 Čtverec mizení
- 16:10 Magnum II (Italská zmrzlina)
- 17:00 Na cestě po řeckých Kozani a Greveně
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Kolja
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Raňajky
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál: Spracovanie potravín
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Lovci a zberači v Afrike
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:10 Krásky z Dubaje
- 03:20 Netvor
- 05:35 Cesta za snem
- 07:25 Upír junior
- 08:55 Dej si pohov, mladej!
- 10:45 Jeden a půl rytíře
- 12:45 Dešťová víla
- 14:35 Seznam přání
- 16:15 Bohové Egypta
- 18:30 Jako delfín
- 20:15 Bál šílených žen
- 22:30 Cesta pomsty
- 01:15 První oddělení II
- 01:55 Policisté v akci
- 02:40 Policisté v akci
- 03:25 Nové bydlení - Dizajn
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:50 Pod povrchem (32)
- 11:55 Nové bydlení - Dizajn
- 13:00 Soudní síň (Italové)
- 14:00 Soudní síň (Učitel)
- 15:00 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 17:00 Soudní síň (Hostesky)
- 17:55 Soudní síň (Stará semetrika)
- 20:20 Konkurs
- 21:20 Kriminálka Kraj (Bezmocné 2/2)
- 22:20 Za sklem (1)
- 23:40 První oddělení II
- 00:00 Farma
- 01:15 Survivor
- 02:20 Aj múdry schybí
- 03:20 Partička
- 04:05 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:10 Svokra
- 11:15 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:50 Búrlivé víno (75)
- 13:45 V mene zákona
- 15:00 Susedské prípady
- 16:00 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (76)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám II (17)
- 21:45 Dunaj, k vašim službám II (18)
- 22:55 Farma
- 00:35 Luxusní domy III (9)
- 01:00 Projekt "Domov" III (3)
- 01:45 Velkolepé plány XIX (7)
- 02:35 Zahradníkův svět XII (1)
- 03:35 Dům snů III (11)
- 04:15 Dům snů (7)
- 05:00 Zahrady bájného východu (2)
- 06:00 Dům snů IV (3)
- 06:55 Nejkrásnější britské zahrady II (7)
- 07:50 Velkolepé plány XIX (7)
- 08:45 Zahradníkův svět XII (1)
- 09:55 Projekt "Domov" III (3)
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (1)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (2)
- 14:20 Dům snů III (11)
- 15:10 Velkolepé plány XIX (8)
- 20:20 Dům snů (8)
- 21:10 Dům snů IV (4)
- 22:00 Dům snů III (12)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (2)
- 23:50 Nejkrásnější britské zahrady II (8)
- 04:00 Zkus mě rozesmát
- 06:00 Nedoručené Vánoce
- 07:25 Fantastický mazel
- 08:50 Hobit: Neočekávaná cesta
- 11:35 Zóna zájmu
- 13:20 Chuť na lásku
- 14:45 Wonder Woman
- 17:05 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (19)
- 17:45 Válka zítřka
- 20:00 Mělas to vědět (5)
- 21:00 Zimní král (2)
- 21:55 Ve jménu cti
- 23:35 Sestra
- 01:40 Terminator Salvation
- 03:35 Počátek
- 06:00 Chůvy
- 07:45 Neneh Superstar
- 09:20 Agent z Panamy
- 11:10 Přátelé III (6)
- 11:30 Přátelé III (7)
- 11:55 Hobit: Bitva pěti armád
- 14:15 Ave, Caesar!
- 16:00 Je to nádhera!
- 17:35 Víly z Inisherinu
- 19:30 Příchozí
- 21:25 Ambulance
- 23:40 Menu
- 00:45 V Bruggách
- 02:30 Sektor III (1)
- 03:30 Láska a smrt (Lovkyně)
- 04:25 Život vzhůru nohama
- 06:00 Aquaman a ztracené království
- 14:20 Prci, prci, prcičky 2
- 16:05 Šifra mistra Leonarda
- 18:30 Nesvá (1)
- 19:00 Nesvá (2)
- 19:30 Sex ve městě III (Všechno nebo nic)
- 22:00 Zimní král (2)
- 22:55 Papežův vymítač
- 00:55 Hannibal
- 03:05 Rozlučka se svobodou
- 03:30 Co spatříme, když pohlédneme na nebe?
- 06:00 Půlnoc v kině Paradise
- 07:40 Něha
- 09:15 Neznámý muž
- 11:20 Nespoutaná
- 13:00 Věž beze stínu
- 15:25 Déšť v domě
- 16:45 Něha
- 18:20 Alelujá
- 20:00 Hromadění
- 00:15 Canterburské povídky
- 02:05 Poslední královna
- 04:00 Bezúhonnost Josepha Chamberse
- 05:35 Oslík
- 06:00 Chuť jablek je rudá
- 07:25 Pod fíkovníky
- 09:00 Kaple
- 10:40 Avalon
- 12:45 Naslouchej očima
- 14:25 Tinnitus
- 16:15 Assassin’s Creed
- 18:10 Godzilla
- 20:30 Robocop 2
- 22:25 Reality
- 23:50 Na návštěvě