Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:15 Objektiv
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:10 Nelze umírat štěstím
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Znojma)
- 05:15 Etiketa (V kanceláři)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Chvíle pro písničku
- 06:10 Pečení na neděli
- 06:45 Král, kejklíř a hvězdář
- 07:35 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:15 Walker: Independence (12)
- 11:00 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Když hraje klarinet
- 14:00 Bedna s datlemi
- 14:50 Všichni dobří rodáci
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Nejlepší přítel
- 21:50 Legendární dvojice
- 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:45 To byl Jiří Sovák
- 23:35 Herci Jiřího Hubače
- 00:25 Ve službách mafie
- 02:05 Ve víně je vražda (2)
- 02:50 Divočina bez hranic (Magurski Park Narodowy)
- 03:20 V zajetí železné opony (Bod zlomu)
- 03:35 Medová dřina
- 04:00 Vyměnit dres za sutanu
- 04:25 Oříšek pro Terezku
- 04:55 Kam k nám (8)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Obrázky z Francie (Rhonské Alpy)
- 06:20 Příroda Berlína
- 07:10 Tajemství londýnských paláců
- 08:10 Cyklotoulky
- 08:20 Burgundsko, srdce Francie
- 09:15 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (7)
- 10:00 Letecké katastrofy (Tragický vzlet)
- 10:45 Extrémní výtahy
- 11:35 Červená řeka
- 13:45 Geniální rostliny (1)
- 14:40 Vítězný oblouk
- 15:35 Zorro
- 17:35 Nelehký život medvědů
- 20:00 Návštěvníci
- 21:50 Řeka zlého muže
- 23:20 Francouzská spojka (2)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Události, komentáře
- 08:05 Zprávy
- 08:30 Interview ČT24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Objektiv
- 09:33 Archiv ČT24 (Lipno je naše moře)
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:27 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Moskva slzám nevěří.)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Turistické putování)
- 22:30 Pozor! Státní hranice
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:00 Jak se staví sen
- 05:05 Libovky Pepy Libického
- 06:00 Bolek a Lolek si hrají
- 06:05 M.A.S.H (39)
- 06:30 M.A.S.H (40)
- 06:55 M.A.S.H (41)
- 07:20 M.A.S.H (42)
- 07:50 M.A.S.H (43)
- 08:25 M.A.S.H (44)
- 08:55 Autosalon.tv
- 10:15 Kdo se ptá?
- 11:25 Máme rádi Česko
- 14:30 Mladé víno
- 16:40 Městečko na dlani
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:40 Základní instinkt
- 04:30 Spravedlnost v krvi XII (Skryté motivy)
- 05:25 Těžká dřina
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:10 Partička
- 06:45 Top Gear VII (5)
- 07:50 Top Gear VII (6)
- 08:50 Top Gear VIII (3)
- 10:00 Top Gear VIII (4)
- 11:15 Re-play
- 11:40 Buffy, přemožitelka upírů II (Proměna 2/2)
- 20:15 Top Gun
- 22:30 Živel
- 04:40 Sběratelé kostí IX (Nejlepší svatební cesta)
- 05:40 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:05 Policie v akci
- 06:45 Zločiny ze sousedství (Sexuální delikvent)
- 07:30 V plamenech III (1)
- 02:30 Cesta samuraje
- 04:20 Námořní vyšetřovací služba XIII (Po práci)
- 05:15 M.A.S.H
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:20 M.A.S.H
- 06:45 M.A.S.H
- 07:15 Námořní vyšetřovací služba XIII (Po práci)
- 11:05 Chyť mě, když to dokážeš
- 13:55 Mia a bílý lev
- 16:00 Píseň pro nevěstu
- 17:50 Bajkeři
- 22:30 Terminátor
- 04:40 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:10 Karolína, domácí kuchařka
- 06:35 Teď vaří šéf!
- 07:15 Poklad z půdy
- 10:45 Receptář prima nápadů
- 11:40 Libovky Pepy Libického
- 12:10 Osudové léto v Toskánsku
- 20:00 Vražedná zášť
- 21:45 Ošklivka Katka (Vítězství)
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík průvodcem)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari II (9)
- 06:40 Pošťák Pat a lámání rekordů
- 07:00 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:25 Svět kočky Marnie
- 10:55 Pařížská tajemství
- 11:05 Fazolčina kavárna II
- 11:25 Dvě Mařenky
- 12:25 My holky z Městečka (7)
- 13:00 Říkání o víle Amálce
- 13:05 Yakari - Velké dobrodružství
- 14:25 Šikulové
- 14:55 B.O.T. a příšerky
- 15:05 Šmoulové
- 15:25 Fazolčina kavárna II
- 15:50 Dynotrax Turbo
- 16:15 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:35 Tlapková patrola
- 17:00 Ovečka Shaun II
- 17:10 MasterChef Junior VIII (12)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak se ohřál v cizí kůži)
- 18:55 Zafari II (10)
- 19:20 101 Dalmatinská (4)
- 19:40 B.O.T. a příšerky
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Řecká svatba)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 04:40 Před půlnocí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Lucie 2014 - koncert v O2 Aréně
- 21:40 Nico, 1988
- 04:30 Prostřeno v Británii XVIII (41)
- 04:55 Ráj podle Bryana IV (Dětské pokoje)
- 05:35 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:05 Tyhle šaty beru! III (Kouzelný okamžik)
- 06:25 Tyhle šaty beru! III (Odpoutání pozornosti)
- 06:45 Tyhle šaty beru! III (Nevěsta bez ženicha)
- 07:05 Svatba na první pohled Austrálie VI (43)
- 10:00 Máte doma uklizeno? (7)
- 10:25 Máte doma uklizeno? (8)
- 10:50 Neuvěřitelné dorty III (31)
- 11:50 Neuvěřitelné dorty III (32)
- 12:50 VIP Prostřeno!
- 14:15 Hledá se táta a máma
- 15:30 Neuvěřitelné dorty IV (1)
- 04:25 Rodinná pouta II (Ukradená důvěra)
- 05:30 Na zámku
- 06:00 Nikdo není dokonalý
- 06:50 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 07:55 Columbo (Dobrá pověst nade vše)
- 16:55 Nikdo není dokonalý
- 18:00 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 19:05 Jak se staví sen
- 22:10 Nikdo není dokonalý
- 23:15 Jak se staví sen
- 01:35 Prima Česko
- 02:05 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 02:40 Prima Česko
- 03:15 Showtime
- 03:35 7 pádů Honzy Dědka
- 04:50 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Zprávy Plus
- 08:00 Zprávy
- 08:30 Prima ARCHIV
- 08:40 Prima MĚSTO
- 09:00 Zprávy
- 09:30 Lékaři v éteru
- 10:00 Zprávy
- 10:15 Generace deprese
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Prima MĚSTO
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 Prima ARCHIV
- 12:40 Prima HISTORIE
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Prima HISTORIE
- 13:40 Prima ARCHIV
- 14:00 Zprávy
- 14:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:00 Hlasy zločinu
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:15 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 21:00 Zprávy
- 21:25 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:55 Hlasy zločinu
- 23:50 360⁰
- 04:35 Největší loupeže s Piercem Brosnanem (Vyloupení banky na Baker Street)
- 05:30 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:05 Tajemství odhalená z výšky (Starověké civilizace)
- 06:50 Veterináři z Arktidy II (Konec medvědí sezóny)
- 07:10 Veterináři z Arktidy II (Záchrana rodiny ledních medvědů)
- 07:40 Nezdary predátorů (Najdi a znič)
- 00:15 Objektiv
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:10 Nelze umírat štěstím
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Znojma)
- 05:15 Etiketa (V kanceláři)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Chvíle pro písničku
- 06:10 Pečení na neděli
- 06:45 Král, kejklíř a hvězdář
- 07:35 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:15 Walker: Independence (12)
- 11:00 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Když hraje klarinet
- 14:00 Bedna s datlemi
- 14:50 Všichni dobří rodáci
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Nejlepší přítel
- 21:50 Legendární dvojice
- 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:45 To byl Jiří Sovák
- 23:35 Herci Jiřího Hubače
- 00:15 Objektiv
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:10 Nelze umírat štěstím
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Znojma)
- 05:15 Etiketa (V kanceláři)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Chvíle pro písničku
- 06:10 Pečení na neděli
- 06:45 Král, kejklíř a hvězdář
- 07:35 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:15 Walker: Independence (12)
- 11:00 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Když hraje klarinet
- 14:00 Bedna s datlemi
- 14:50 Všichni dobří rodáci
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Nejlepší přítel
- 21:50 Legendární dvojice
- 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:45 To byl Jiří Sovák
- 23:35 Herci Jiřího Hubače
- 01:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti II (1)
- 02:00 Hudson a Rex (Závod s časem)
- 02:50 Sousedství (17)
- 03:10 Výleťák (193)
- 03:15 Ze dvora (9)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (73)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (74)
- 12:00 Pěnička a paraplíčko
- 13:40 Cukrárna (13)
- 15:00 Otec Braun (8)
- 20:10 Synové a dcery Jakuba skláře (13)
- 21:30 Dým bramborové natě
- 23:40 Králové ro(c)ku
- 00:50 Kriminálka Las Vegas VII (Krásná neznámá)
- 01:50 Kriminálka Las Vegas VII (Drom)
- 02:30 Můj přítel Monk V (3)
- 03:15 Ulice (4735)
- 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2 (Dnes večer netančím)
- 04:55 Novashopping
- 06:05 Holčička z iglú
- 06:15 Chuggington: Veselé vláčky II (26)
- 06:40 Chuggington: Veselé vláčky III (2)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové II (26)
- 07:30 Alvin a Chipmunkové III (1)
- 07:50 O Červené karkulce
- 10:20 Den s Novou
- 10:25 Policejní akademie 6: Město v obležení
- 12:10 Den s Novou
- 12:15 Kdopak to mluví 3
- 14:10 Den s Novou
- 14:15 Hrabě Monte Christo
- 17:00 Proroctví
- 20:20 Jumanji: Další level
- 22:45 Blíženec
- 00:15 Dluh
- 02:30 Stealth: Přísně tajná mise
- 08:30 Babovřesky 3
- 14:50 Tajný život mazlíčků
- 16:20 Modrý blesk
- 18:15 Čtyřicítka na krku
- 20:00 Enderova hra
- 22:20 Kruh 2
- 01:10 Mistři renovací IV (23)
- 01:50 Kachní dynastie VI (3)
- 02:30 Strážci hranic: Austrálie V (7)
- 03:15 Walker, Texas Ranger IX (4)
- 08:35 Kachní dynastie VI (3)
- 09:30 Kobra 11 V (2)
- 11:35 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger IX (4)
- 12:50 Válka skladů XIV (5)
- 16:40 Kobra 11 V (4)
- 18:40 Válka skladů XIV (7)
- 19:35 Mistři zastavárny III (4)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IX (5)
- 23:15 Kobra 11 V (4)
- 00:30 Teorie velkého třesku VI (24)
- 02:10 Malý Sheldon V (19)
- 02:45 Svět podle Jima II (26)
- 03:25 Americký táta VIII (8)
- 04:05 TELE TELE
- 04:35 Máma IV (20)
- 05:00 Ženatý se závazky (133)
- 05:50 Oggy a škodíci: Nová generace (29)
- 06:35 Bakugan: Evolutions (36)
- 06:45 Přátelé (10)
- 07:45 Máma V (5)
- 09:25 Malý Sheldon V (22)
- 10:35 Malý Sheldon VI (1)
- 11:00 Ženatý se závazky (135)
- 12:00 Dva a půl chlapa VIII (15)
- 12:50 Přátelé (10)
- 13:50 Teorie velkého třesku VI (24)
- 15:30 Máma V (9)
- 17:20 Svět podle Jima II (28)
- 18:15 Dva a půl chlapa VIII (16)
- 18:40 Dva a půl chlapa IX (1)
- 19:05 Malý Sheldon VI (3)
- 20:00 Teorie velkého třesku VII (4)
- 21:50 Přátelé (12)
- 22:45 Americký táta VIII (10)
- 23:40 Dva a půl chlapa VIII (16)
- 10:30 Médium V (Muž v zrcadle)
- 11:25 Specialisté (Horké zboží)
- 12:35 Teleshopping
- 12:50 MasterChef Česko II (19)
- 20:00 Myšlenky zločince VIII (24)
- 20:55 Myšlenky zločince IX (1)
- 21:50 Myšlenky zločince IX (2)
- 22:45 Médium V (18)
- 23:35 Vraždy v Kitzbühelu XVI (1)
- 00:35 Návrat do života (2)
- 01:40 Vyměněné osudy II (83)
- 03:15 Čarodějky V (7)
- 08:10 Čarodějky V (10)
- 09:00 Čarodějky V (11)
- 09:55 Vítejte doma V
- 11:40 Mateřská láska II (22)
- 16:05 Poldark IV (4)
- 17:15 Poldark IV (5)
- 20:15 Loď snů: Palau
- 05:00 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Fotbal: Le Havre AC - Paris Saint - Germain
- 00:00 Ragby: Rugby - letní speciál
- 00:30 PFL 9
- 03:00 Přestávka ve vysílání
- 09:00 Legendy na greenu 2024
- 09:15 Běhej lesy - Bílá
- 09:30 World Downhill Skateboard Championship #1
- 12:35 Big Summer Games 2024
- 13:00 PFL 9
- 00:20 Hymna SR
- 00:22 Ordinácia s výhľadom na more (Na čom skutočne záleží)
- 01:50 Správy „N“
- 02:45 Góly - body - sekundy
- 03:00 Don Matteo (Zlá predtucha)
- 04:05 Candice Renoirová V (Na veľké vrece veľká záplata)
- 05:05 Správy „N“
- 05:55 Góly - body - sekundy
- 06:20 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom hostili cudzinca)
- 06:30 Jurošík
- 06:35 Príbeh rieky Hron (2)
- 06:55 Zázračný ateliér
- 07:15 Rusty II
- 07:20 Medvedík Pompon II
- 07:25 Poštár Pat II
- 07:45 Bluey
- 07:50 Zberateľ zvukov (Budíček)
- 07:55 Šmolkovia - nové príbehy
- 10:05 Hoodie II
- 10:20 Hoodie II
- 10:35 Sršne v úli (Boj)
- 11:05 Sršne v úli (Stará mama)
- 11:45 Nebíčko v papuľke (Špalda)
- 12:15 Gastromap
- 12:45 Neposlušní
- 13:25 Milujem Slovensko
- 14:50 Julie Lescautová (6)
- 16:20 Pečie celé Slovensko
- 17:45 Cestou necestou (Split)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Neskoro večer
- 23:05 Hit roka
- 00:00 Hymna SR
- 00:05 Správy „N“
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:10 Ľudia na hranici (CZ)
- 06:40 Klenoty pohraničia (Zbojníci)
- 07:05 Klenoty pohraničia (1848)
- 07:30 Klenoty pohraničia (Hrady)
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 08:55 Encyklopédia slovenských obcí (Slaská)
- 09:10 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Región Horehronie)
- 09:25 Cesta hrdinov SNP (8)
- 09:35 PPPíter v Afrike
- 09:45 Afrika na pionieri
- 10:00 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom II
- 10:10 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom II
- 10:25 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom II
- 10:40 Extrémne vo svete (Treking v Patagónii)
- 11:00 Jeden deň (Svetlý svet)
- 11:25 VAT
- 12:10 Kapura
- 13:00 Farmárska revue
- 13:25 Letná rybačka
- 13:35 S rozumom do hory (S rozumom do hory - UHLÍKOVÁ NEUTRALITA)
- 13:50 Hľadanie stratených svetov
- 14:15 SK Dejiny (Orava v modernej ére)
- 15:10 Miliónový chlap
- 18:30 Večerníček (Pásli ovce valasi "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:40 Medvedík Pompon II (Môj obľúbený kvet)
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat II
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 22:00 El presidente (8)
- 23:05 Koza
- 00:15 Objektiv
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:10 Nelze umírat štěstím
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Znojma)
- 05:15 Etiketa (V kanceláři)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Chvíle pro písničku
- 06:10 Pečení na neděli
- 06:45 Král, kejklíř a hvězdář
- 07:35 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:15 Walker: Independence (12)
- 11:00 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Když hraje klarinet
- 14:00 Bedna s datlemi
- 14:50 Všichni dobří rodáci
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Nejlepší přítel
- 21:50 Legendární dvojice
- 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:45 To byl Jiří Sovák
- 23:35 Herci Jiřího Hubače
- 00:15 Objektiv
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:10 Nelze umírat štěstím
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Znojma)
- 05:15 Etiketa (V kanceláři)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Chvíle pro písničku
- 06:10 Pečení na neděli
- 06:45 Král, kejklíř a hvězdář
- 07:35 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:15 Walker: Independence (12)
- 11:00 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Když hraje klarinet
- 14:00 Bedna s datlemi
- 14:50 Všichni dobří rodáci
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Nejlepší přítel
- 21:50 Legendární dvojice
- 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:45 To byl Jiří Sovák
- 23:35 Herci Jiřího Hubače
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Týždeň v ekonomike
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Komentáre dňa
- 05:05 Správy :24
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Z prvej ruky
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Týždeň v ekonomike
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 Téma :24
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:40 Kto je kto (2/14)
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Archív :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:20 Reportéri 2024 - zostrihy
- 20:40 Reportéri 2024 - zostrihy
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň vo svete
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň v ekonomike
- 04:15 Bella Mia
- 05:50 Šiška Deluxe
- 07:50 Martin a Venuše
- 09:40 Jako delfín
- 11:20 Uuups! Noe zdrhnul…
- 12:55 Podoby lásky
- 14:40 Hlas lásky
- 16:55 Princezna a profesor
- 18:35 Který je ten pravý?
- 20:15 Adam
- 22:10 Ve jménu krve
- 23:50 Životní příběh vládce Amazonu
- 00:30 První oddělení II
- 01:10 Policisté v akci
- 01:55 Policisté v akci
- 02:40 Krimi
- 03:00 Noviny
- 03:35 Soudní síň (Náhradník)
- 04:20 Soudní síň (Rodiče)
- 05:10 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:05 Krimi
- 06:25 Noviny
- 07:05 Vaří vám to
- 07:45 Soudní síň (Jsem dobrý otec)
- 08:45 Soudní síň (A bij ho do hlavy!)
- 09:45 Záchranáři v akci
- 10:25 Nemocnice (12)
- 11:30 Extrémní případy (Černé oči)
- 12:35 Případ mrtvého muže
- 17:00 Na chalupě
- 17:55 Nové bydlení
- 20:20 Dědictví (18)
- 21:20 Tři cesty k domovu 2
- 00:30 Aj múdry schybí
- 02:40 Adela show
- 04:25 Susedské prípady
- 05:05 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 09:55 Aj múdry schybí
- 14:20 Dunaj, k vašim službám III (4)
- 15:20 Horná Dolná XIII (12)
- 16:30 Horná Dolná XIII (13)
- 17:30 Horná Dolná - špeciál
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:45 Survivor
- 23:00 Rodinné prípady
- 23:55 Rodinné prípady
- 08:50 Pevnost Boyard (2)
- 10:50 LEGO Masters - Amerika (7)
- 11:40 Přelétavá léta (3)
- 12:30 Výjimečné manželky (2)
- 13:30 Výjimečné manželky (3)
- 14:30 Pevnost Boyard (3)
- 16:30 Bohatí a chudí VII (1)
- 17:25 Váš dokonalý domov III (8)
- 22:05 Příběhy z cel smrti (7)
- 23:00 Italská města, italské chutě VI (6)
- 23:30 Bohatí a chudí VII (1)
- 01:05 Zátah 2
- 03:35 Hunger Games: Síla vzdoru (2)
- 06:00 Zlouni
- 07:40 Mack a Rita
- 09:15 Láska napříč věkem
- 11:10 Space Oddity
- 12:45 Zlouni
- 14:20 Samaritán
- 16:00 S tebou nikdy
- 17:45 Válka zítřka
- 22:00 Láska napříč věkem
- 23:55 Ambulance
- 00:20 Šílení šimpanzi (1)
- 01:25 Povstalci odvedle
- 02:40 Likvidátor: Znovuzrození
- 04:25 Opilí láskou
- 06:00 Dokud jsme mladí
- 07:40 Spider-Man: Napříč paralelními světy
- 10:00 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 11:45 Daniel
- 13:00 Cesta do Betléma
- 14:40 Neneh Superstar
- 16:15 Romantická komedie
- 17:55 Velký útěkář
- 19:30 Muž jménem Otto
- 21:35 Sektor III (2)
- 22:40 Noční let (3)
- 23:30 Julia II (Humr po americku)
- 04:25 Všechno živé
- 06:00 Róise a Frank
- 07:25 Kdo věří na lásku
- 08:55 Ztracený král
- 10:40 Úžasný Mauric
- 12:10 Fotbalový talent VI (5)
- 12:55 Maškaráda
- 15:05 Matky a jiné lásky
- 18:45 Mělas to vědět (6)
- 19:50 Rod draka (1)
- 20:50 Rod draka (2)
- 21:45 Rod draka (3)
- 22:50 Rod draka (4)
- 23:50 Rod draka (5)
- 01:35 Bedna
- 03:10 Slušný občan
- 04:35 Purpurová růže z Káhiry
- 06:00 Říše světla
- 07:55 Vrch řvoucích lvic
- 09:20 Nové začátky
- 11:00 Někde v Queensu
- 14:55 Tři noci týdně
- 16:40 Vrch řvoucích lvic
- 18:05 Říše světla
- 20:00 Výměna
- 22:20 Výjimeční přátelé
- 00:25 Všichni bohové nebes
- 02:05 Vítězství ducha
- 04:05 Vlastní pokoj
- 06:00 Kaple
- 07:40 Červená pustina
- 09:35 Metronom
- 11:20 Vlastní pokoj
- 13:05 Vyšší moc
- 15:05 V přístavu
- 16:50 Červená pustina
- 18:50 Kaple
- 20:30 Áma Gloria
- 21:55 Ricardovi
- 04:10 Mrazivé zlato (Rubínová horečka)
- 04:55 Hranice nemožného (Odpoutaný netvor)
- 06:00 Jak to dělají? (3. díl)
- 06:20 Smallville (Tornádo)
- 07:15 Smallville (Svůdkyně)
- 08:05 Smallville (Tajemství)
- 09:00 Super drbna (Hra na fanty)
- 09:50 Super drbna (Maškarní bál)
- 10:45 LEGO® Batman film
- 12:50 Smallville (Falešný rubín)
- 13:40 Smallville (Básník)
- 16:25 Super drbna (Chuckův podnik)
- 17:15 Super drbna (Rozchod)
- 20:00 Superman IV: Mise pro mír
- 21:40 Westworld
- 00:35 Osudové cesty II (4)
- 01:15 Uprchlý vězeň
- 02:50 Univerzální voják: Den odplaty
- 05:15 Syn draka (1)
- 06:55 Syn draka (2)
- 08:45 Dešťová víla
- 10:45 Země naděje
- 12:55 Bobule
- 16:40 Nefňukej, veverko!
- 18:05 Miluji tě modře
- 20:00 Somálští piráti
- 22:30 Willyho kouzelný svět
- 00:00 Odklad
- 01:25 Hra pro čtyři
- 02:50 Sólista
- 04:55 Květy války
- 06:30 Dobrodružství Tedyho Stonese
- 08:00 Strážce majáku
- 09:35 Starostka Dortíková
- 11:00 Coco Chanel
- 16:00 Krádež legendy
- 17:25 Sladké letní víno
- 18:55 Síla slova
- 21:00 Ničitelka
- 23:00 Pěkně hnusný lidi
- 00:15 Šibenice
- 01:50 Osobní spravedlnost
- 03:35 Černej polda
- 05:15 Matčin stín
- 06:55 Heidi, děvčátko z hor
- 08:45 Jak milovat s D
- 10:20 Gentleman s pistolí
- 11:50 Králové hor
- 13:25 Možná řeknu ano
- 16:55 Pappa Mia!
- 18:25 Láska navždy
- 20:00 Dárce
- 21:35 Dokažte mi vinu
- 23:40 Mlčení
- 00:25 Přestávka ve vysílání
- 04:25 Všechny cesty vedou do Říma
- 05:55 Nico - bájný jednorožec
- 07:30 Průšvihář na útěku
- 09:05 Kouzelné maliny
- 10:25 Šťastný drak
- 12:00 Křehkost
- 13:45 Láska v Indii
- 15:20 Hořko-sladko
- 17:05 Zamračené dny
- 21:00 Skoro přátelé
- 22:40 Neprůstřelný plán
- 00:00 Nepřítomnost
- 01:30 Naboř a ujeď
- 03:05 Promlčeno
- 09:50 Perfektní stalker
- 18:00 2Bobule
- 20:00 Pokušení
- 22:00 Já, Tonya
- 00:05 Doctor Blood's Coffin
- 01:35 Hiver
- 02:35 Lady Of Burlesque
- 04:05 Quality Time
- 05:30 End of Program
- 06:00 New Voices in an Old Flower
- 07:10 West Of The Divide
- 08:00 The Tune Of The Wind
- 09:15 Beneath The 12-Mile Reef
- 10:55 The Gold Rush
- 14:10 Doll Face
- 15:30 John Wayne Stagecoach Run
- 16:25 Mohawk
- 17:45 The Man Who Cheated Himself
- 19:05 The monopoly of stupidity
- 19:25 And Then There Were None
- 21:00 The Terror Of Tiny Town
- 08:00 OF BOATS AND MEN (EP. 08)
- 08:55 WILD ONES (EP. 08)
- 09:25 WILD ONES (EP. 09)
- 09:50 JAPANESE HEIGHTS
- 12:30 NEW ZEALAND'S RACE OF EXCESSES
- 13:25 IN THE DARKNESS
- 18:25 A YEAR IN THE WILD (EP.1)
- 19:10 WONDER (COLOR)
- 19:45 WONDER (PROBLEMS)
- 20:15 THE TECH EFFECT (EP. 01)
- 20:40 THE TECH EFFECT (EP. 02)
- 21:05 STREET FOOTBALL IN MY COUNTRY
- 21:35 STREET FOOTBALL IN MY COUNTRY
- 22:05 SAVE THE BUCARDO
- 23:00 LOOKING FOR SULTAN
- 23:45 GEORGIA, CRADLE OF WINE
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (5)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (12)
- 19:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (3)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (4)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (31)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (32)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 22:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (1)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (2)
- 02:55 Hip Show S5 EP15
- 03:15 Hip Show S5 EP14
- 03:40 Hip Show S5 EP13
- 04:00 Fighting Rookies 2014
- 04:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:05 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:10 Fightbox King Of Kings World Series Athens, Greece 20.04.2024
- 00:00 BETTER THAN FOUR 2016 (THE BIKE SHOW & NIP NIP)
- 00:30 BETTER THAN FOUR 2016 (ROCKY MOUNTAIN BIKE MARATHON, ISCHGL IRONBIKE, EBIKE AND 8BAR)
- 01:00 AUTOSPEED 2019 (19)
- 01:30 AUTOSPEED 2019 (20)
- 02:00 INSIDE SAILING 2020 (11)
- 02:30 INSIDE SAILING 2020 (12)
- 03:00 CAPE EPIC 2018 (4)
- 03:30 CAPE EPIC 2018 (5)
- 04:00 GEARING UP 2020 (11)
- 04:30 GEARING UP 2020 (12)
- 05:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 05:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 06:00 KITE MASTERS 2018 (4)
- 06:30 KITE MASTERS 2018 (5)
- 07:00 AUTOSPEED 2019 (19)
- 07:30 AUTOSPEED 2019 (20)
- 08:00 INSIDE SAILING 2020 (11)
- 08:30 INSIDE SAILING 2020 (12)
- 09:00 CAPE EPIC 2018 (4)
- 09:30 CAPE EPIC 2018 (5)
- 10:00 RACING THE WORLD (1)
- 10:30 RACING THE WORLD (2)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (2)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (3)
- 12:00 SPORTS MAX (46)
- 12:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 13:00 RACEMAX MOTORSPORTS (20)
- 13:30 RACEMAX MOTORSPORTS (21)
- 14:00 WORLD OF WATERSPORTS (31)
- 14:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 15:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (17)
- 15:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (18)
- 16:00 HELLAS RALLY RAID 2021
- 16:30 HOW TO BUILD A RACE CAR
- 17:00 SAILING TO TOKYO 2018 (5)
- 17:30 SAILING TO TOKYO 2018 (6)
- 18:00 SPORTS ADVENTURE
- 18:30 SPORTS ADVENTURE
- 19:00 GP RACING 2022 (47)
- 19:30 GP RACING 2022 (48)
- 22:00 GEARING UP 2020 (11)
- 22:30 GEARING UP 2020 (12)
- 23:00 BOARD STORIES SURFING (1)
- 23:30 BOARD STORIES SURFING (2)
- 00:35 HOW IT'S MADE (THE CAR FACTORY)
- 00:55 DRONE WARS (3)
- 01:45 GOING BEYOND (KOH CHANG)
- 02:35 THE ETHIOPIA: THE MYSTERY OF PHALLIC STONES
- 03:30 DREAM JOURNEY (3)
- 04:15 THE ROYAL ROADS OF THE INCAS
- 05:15 THE RED LIST (CHEETAHS)
- 06:00 MAX FOODIE (9)
- 06:55 THE GLOBAL BARBER: BACK ALLEY BARBERSHOP
- 07:20 HOW IT'S MADE (2)
- 07:40 VISITING (PRIMATE)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 DJ Mixes premiere
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Bounce & Fun
- 00:40 Hitler a Nemecko (3)
- 01:30 Téma (170)
- 02:10 Storočie v obrazoch (6)
- 03:10 Veľkolepé veľkomestá (2)
- 08:10 Doslova
- 08:50 Telenákup (1)
- 09:00 Život vo vesmíre (2)
- 09:50 Téma (151)
- 12:35 Zákulisie Letiska v Miami (1)
- 13:30 Telenákup (3)
- 13:40 Nová hodvábna cesta do Ruska (4)
- 16:30 Telenákup (1)
- 16:40 Život vo vesmíre (3)
- 17:35 Zákon a poriadok (2)
- 18:35 Vyrobené na Slovensku (8)
- 18:45 Doslova
- 19:25 Telenákup (4)
- 19:35 Titanic, v srdci vraku (1)
- 21:05 Téma (171)
- 21:45 Stavba Parížskej Opery (1)
- 22:45 Zmenšite uhlíkovú stopu (1)
- 23:40 Dejiny trochu inak (3)
- 00:00 Intim Night
- 00:35 Naše zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:20 Na plac!
- 03:35 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:35 Jak to dopadlo!?
- 07:45 Skandály slavných - Vladimír Dlouhý
- 08:35 Klenot.TV
- 16:20 Jak to dopadlo!?
- 17:30 Nebezpečné vztahy live
- 18:25 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Sejdeme se na Cibulce
- 21:30 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:05 Soudce Alexandr
- 14:05 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Nejvyšší soud
- 21:30 Most (4)
- 22:50 El Chapo II (1)
- 23:55 Kdopak by se Čecha bál
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:55 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Nikdo není perfektní
- 06:50 Česká tajenka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 11:00 Klenot.TV
- 13:10 Live Teleshopping
- 18:25 Babica vs. Sapík
- 19:15 Rozchody
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:05 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Jak to dopadlo!?
- 23:55 Nebezpečné vztahy live
- 04:20 A11 Cesta na Olymp směr Paříž: Martin Straka, dálkový plavec
- 04:50 Mladý Svět: Aneta Krejčíková
- 05:45 A11 rozhovor: Karlos „Terminátor“ Vémola
- 06:15 Moje medicína: Jana Lízrová Preiningerová
- 06:40 Žijí mezi námi: Jakub Jarý
- 07:00 Ústecký zpravodaj
- 07:15 Olomoucký krajský zpravodaj
- 07:25 Valašský zpravodaj
- 07:35 Týden z jihu Čech
- 07:55 Olomoucký magazín
- 01:15 Jako za starejch časů
- 02:45 Bosch (2)
- 03:25 Námořní vyšetřovací služba XVII (9)
- 04:10 Námořní vyšetřovací služba XVII (10)
- 04:50 Námořní vyšetřovací služba XVII (11)
- 05:35 Totalcar VII (6)
- 06:00 Zelenáč IV (7)
- 06:55 A-Team III (5)
- 07:55 A-Team III (6)
- 08:55 A-Team III (7)
- 09:55 A-Team III (8)
- 10:55 A-Team III (9)
- 11:55 MacGyver II (12)
- 12:50 MacGyver II (13)
- 13:45 MacGyver II (14)
- 14:40 MacGyver II (15)
- 15:30 Ztracený svět II (15)
- 16:25 Ztracený svět II (16)
- 17:20 Ztracený svět II (17)
- 18:15 MacGyver II (14)
- 19:05 MacGyver II (15)
- 20:00 Tísňová linka
- 21:50 Jako za starejch časů
- 23:45 Muž ve stínu
- 00:40 Ztracený svět III (14)
- 01:40 Lovci pokladů III (11)
- 02:25 Lovci pokladů III (12)
- 03:10 Totalcar VI (2)
- 03:35 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Xena III (8)
- 10:00 Xena III (9)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Ztracený svět III (10)
- 13:55 Ztracený svět III (11)
- 14:55 Ztracený svět III (12)
- 15:55 Ztracený svět III (13)
- 16:50 Ztracený svět III (14)
- 17:50 Lovci pokladů III (13)
- 18:50 Lovci pokladů III (14)
- 19:50 Lovci pokladů III (15)
- 20:50 Lovci pokladů III (16)
- 21:50 Lovci pokladů III (17)
- 22:50 Ztracený svět III (10)
- 23:45 Ztracený svět III (11)
- 01:20 Brousko III (104)
- 02:20 Brousko III (105)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 03:25 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Profil zločinu III (7)
- 12:05 Teleshop (1)
- 12:25 Profil zločinu III (8)
- 13:30 Profil zločinu III (9)
- 14:40 Vteřiny života (7)
- 15:35 Vteřiny života (8)
- 20:15 Profil zločinu III (7)
- 21:10 Profil zločinu III (8)
- 02:20 Teddy
- 03:55 Toni Erdmann
- 11:25 Fantom opery
- 13:05 Křik mravenců
- 14:45 Přebytečný člověk
- 16:30 Dva dny, jedna noc
- 18:10 24 týdnů
- 20:00 Páté kolo od vozu
- 22:00 Sněžit už nikdy nebude
- 01:50 Dealer III
- 03:40 Věž. Jasný den.
- 09:35 Hejtři
- 11:15 Láska bez hranic
- 12:50 Volej mámu!
- 14:40 Chronic
- 16:20 Pěkně tučná sebeláska
- 17:55 Delete history
- 19:50 Začátek
- 22:00 Onoda
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Sníček a Dúhalka 2
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 Bílý tesák (Rvačky)
- 06:55 Staré pověsti české (Boží soud)
- 07:00 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Fousek)
- 07:20 Mach a Šebestová (Jak Mach a Šebestová hlídali dítě)
- 07:30 Já Baryk (10)
- 07:35 Tisíc a jedna noc (Odměna)
- 07:55 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka překazila školení)
- 10:05 Staré pověsti české (O Jánošíkovi)
- 10:15 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Kiki)
- 10:25 Mach a Šebestová
- 10:45 Já Baryk (11)
- 10:50 Tisíc a jedna noc (O závistníku al-Kátulovi)
- 11:05 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka odhalila zloděje)
- 11:20 Broučci (Loučení)
- 11:30 O Dorotce (Dorotka a drak)
- 11:35 Pojďte pane, budeme si hrát (Jak jeli k vodě)
- 14:20 Štěstí pro dva
- 16:00 Pěsti ve tmě
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Půl domu bez ženicha
- 19:25 Kinosál
- 19:35 Mach a Šebestová (Piráti, Vzorné chování)
- 22:00 Stíhán a podezřelý
- 23:30 Filmové minuty
- 23:40 Teleshopping
- 14:25 Teleshopping
- 15:30 Historie Pompejí
- 16:45 Atentát na papeže
- 17:50 Muž, který dostal Al Caponeho
- 22:50 Nepřítel třetí říše
- 00:00 Neporazitelný: Návrat krále
- 01:20 Noc v Roxbury
- 02:40 Stíny minulosti
- 04:05 Django
- 05:35 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1980’s
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 2000’s
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten - Greatest Action Heroes
- 06:10 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1980’s
- 06:25 Čaroděj a bílý had
- 08:05 Beowulf
- 09:40 Z džungle do džungle
- 13:20 Fantomas se zlobí
- 15:05 Dva výtečníci
- 17:05 Uprchlíci
- 18:40 Twilight sága: Zatmění
- 20:40 Kazatel
- 22:00 Smrt ve tmě
- 23:30 Boudica
- 01:05 Konečná
- 02:35 Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel
- 09:20 Korsický případ
- 11:00 Deváté srdce
- 12:40 Sudá a lichá
- 14:40 Postřižiny
- 16:25 Síly temna
- 18:05 Noe
- 20:20 Přepadení v Pacifiku
- 22:00 Pot a krev
- 00:55 V zajetí sněhu
- 03:00 Comedy Club II (18)
- 03:30 CSI: Kriminálka Las Vegas III (21)
- 15:00 Tajná centrála
- 17:20 Cesta do Ameriky
- 20:00 Nekecej a pádluj!
- 22:10 Osudová přitažlivost
- 00:00 Bucket List (Sakurajima)
- 00:30 Glimpses (Spiti)
- 01:30 Backpack (Sheki, Azerbaijan)
- 02:00 Backpack (Kutch, India)
- 02:30 Foodicted (Siem Reap 1)
- 03:00 Xplore India (Chhattisgarh 1)
- 03:30 Bucket List (Fukuoka)
- 12:00 World Spas (Evason Mai'n, Jordan)
- 12:30 Bucket List (Ohana)
- 13:00 10 Days South Africa (Durban)
- 13:30 City Breaks (Budapest 2)
- 14:00 Backpack (Ganja, Azerbaijan)
- 14:30 Foodicted (Bangkok 1)
- 15:00 World Spas (Sarovar Premier, Kerala)
- 15:30 Bucket List (Qura)
- 18:00 World Heritage (Pattadakal and Konark)
- 18:30 Bucket List (Sakurajima)
- 19:00 Glimpses (Spiti)
- 04:34 Příběhy z divočiny (Povodeň)
- 05:18 Australský kovboj IV (Krokodýlí pohroma)
- 05:39 Australský kovboj IV (Trosečník)
- 06:00 Australský kovboj IV (Kdo číhá ve vodě)
- 06:20 Australský kovboj IV (Krokodýl na suchu)
- 06:44 Skvělá farma doktora Pola (Nové stádo)
- 07:05 Skvělá farma doktora Pola (Polovic podnik)
- 07:27 Divocí, chytří a smrtící (Lstivost)
- 18:00 Žraloci vs. Ross Edgley
- 18:44 Žralok bělavý versus kladivoun velký
- 19:28 Čelisti versus čluny
- 00:00 Soutěž o renovaci zvířecích útulků (Přeměna útulku)
- 00:45 Lidé z aljašských lesů IV (1)
- 01:30 Život na Veterinární univerzitě (Pohotovost pro velká zvířata)
- 02:15 Soutěž o renovaci zvířecích útulků (Od začátku všechno špatně)
- 03:00 Soutěž o renovaci zvířecích útulků (Přeměna útulku)
- 03:45 Záchrana statku II (4)
- 12:30 Záblesky (3)
- 13:00 Mega stavby - Obří mosty II
- 16:10 Luxusní odpočinek (5)
- 17:10 Chyby a katastrofy (4)
- 22:00 Historie KGB (1)
- 23:05 Historie KGB (2)
- 00:20 Královna čokolády IV (2)
- 00:45 Luca vaří italsky II (Olivy)
- 01:10 David Rocco - Chutě domova (Etiopie)
- 01:35 Markéta na trhu (8)
- 02:00 Programové tipy
- 04:30 Smrtící mise za žraloky (9)
- 05:05 Tajemství superstárnutí (4)
- 06:00 V továrně VIII (3)
- 06:55 Život pod bodem mrazu IX (12)
- 07:45 Špion pod vodou (2)
- 10:30 V továrně VIII (3)
- 11:35 Život pod bodem mrazu IX (12)
- 18:00 Fakta o klimatických změnách (1)
- 19:10 Savci (3)
- 00:55 Australští zlatokopové VII (17)
- 01:55 Australští lovci humrů IV (5)
- 02:45 Recyklace letadel (8)
- 03:35 Australští tiráci II (8)
- 10:25 Po stopách obřího mamuta
- 11:25 Mamuti: Obři doby ledové
- 18:15 Evropská divočina (Rys)
- 19:05 Evropská divočina (Rosomák)
- 20:00 Hlubinné potápění v Austrálii (Chladný jih)
- 20:50 Ben Fogle - Kongo (3)
- 21:45 Vývoj (Průzkum)
- 04:00 Rození obchodníci XV (Fiat 124)
- 05:00 Lovci odpadu XV (15)
- 06:00 Jak se to dělá XII (Motory pro motocykly)
- 06:30 Jak se to dělá XIII (Kladiva/švýcarský sýr/kolečkové brusle)
- 07:00 Jak se to dělá XIII (Karbonová kola/lustry/pera)
- 07:30 Jak se to dělá XIII (Švýcarské kapesní nože/ropné tankery/závodní kola)
- 10:00 Schováno v kůlnách V (8)
- 10:30 Schováno v kůlnách V (9)
- 11:00 Ostřílení řidiči kamionů III (2)
- 00:15 Výslech v syrové podobě (Záhada vraždy nastávající nevěsty)
- 01:00 Vraždy: Hodiny na zabití V (Na tango musí být dva)
- 01:45 Motiv k vraždě (Vrah z kolejí)
- 02:05 Motiv k vraždě (Hrůza na Havaji)
- 02:30 Soudní kamera IV (86. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera IV (87. epizoda)
- 03:25 Po prvních 48 hodinách XIV (Temnou chodbou)
- 00:00 S podporou celebrit II (6)
- 01:00 Život v Mexiku (Založení farmy v San Carlos)
- 01:30 Život v Mexiku (Hledání nového života v San Carlos)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIII (2)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIII (3)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVII (Více místa v Connecticutu)
- 03:30 Hledáme nemovitost CL (Historické vs. moderní v Detroitu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CL (Založit rodinu ve Filadelfii)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? VII (Rozbitý přeprodej)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? VII (Přeprodej z poloviny století)
- 05:30 Mistři bazénů V (Jde o hodně)
- 06:00 Kdo se bojí levných starých domů? (Dům pro milovníky koček)
- 07:00 Prodej domů v New Orleans II (Panské sídlo vs. palác)
- 07:30 Prodej domů v New Orleans II (Vilový městský dům vs. dům ve čtvrti Pigeon Town)
- 00:40 Kuchyně 20: Cenami ověnčená sytá jídla, 1. část (4)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 7: Jarní sušenkové klasiky (7)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 27: Flirt s vítězstvím (11)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 27: Bitva o Saratogu (12)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 21: Festival světových chutí (4)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 21: Oblíbená jídla malého města (5)
- 03:40 Strašidelné výrobky z perníku 2: Jeruzalém (9)
- 04:25 Strašidelné výrobky z perníku 2: Kapské Město (10)
- 05:10 Měření sil Iron Chef 1: Italská dovolená (1)
- 06:00 Kuchyně 20: Cenami ověnčená sytá jídla, 2. část (5)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Jídlo pro duši (18)
- 07:10 Vyřazeni 31: Koše za milion dolarů (12)
- 07:55 Vyřazeni 31: Zpátky v čase (13)
- 14:17 Motoresty, drive-iny a bufety 26: Švýcarské speciality, sendviče a klobásy (4)
- 14:40 Motoresty, drive-iny a bufety 26: Hovězí, jehněčí a vepřové (5)
- 15:02 Motoresty, drive-iny a bufety 26: Na návštěvě Cancúnu (6)
- 15:25 Porážka Bobbyho Flaye 25: Celosvětově (8)
- 15:50 Porážka Bobbyho Flaye 25: Kukuřičné těsto a já (9)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Zapojeno)
- 01:25 Válka skladů XV (Zjevná cudnost)
- 01:45 Válka skladů XV (Levou zadní!)
- 02:10 Válka skladů XV (San Brandi-Dino!)
- 02:35 Mistři aukcí III (Ton letí do výšin)
- 03:00 Mistři aukcí III (Jak vyšoupnout aukčního lovce)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Zlo nezastavíš)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XI (Fenomén vetřelců)
- 04:30 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Posvátné rituály)
- 05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (V Hvězdách zastavárny se nepláče)
- 06:00 Mistři aukcí IV (Bez padáku)
- 06:20 Mistři aukcí IV (Tonova cesta)
- 06:40 Z ohnivé výhně IX (Zdivočelé čepele)
- 07:25 Hvězdy zastavárny XXIV (V Hvězdách zastavárny se nepláče)
- 00:00 Terra Mystica (Národní park Bryce Canyon)
- 00:28 Global Treasures (Hachbat)
- 00:39 Footsteps (Výhledy na Semmering)
- 00:50 Global Treasures (Matsue)
- 01:00 Vista Point (Granada)
- 01:27 On Tour (Laponsko)
- 01:54 Planet Terra (Golden Temple)
- 02:00 Vista Point (Estónsko)
- 02:27 Vista Point (Sicílie)
- 02:54 Planet Terra (Bogor)
- 03:00 Nature Wonders (Jezero Bogoria)
- 03:11 Global Treasures (Šibenik)
- 03:22 Vista Point (New Orleans)
- 03:50 Global Treasures (Ouro Preto)
- 04:00 Vista Point (Sikkim)
- 04:27 Global Treasures (Kostel a klášter sv. Františka)
- 04:38 Planet Terra (Brescia)
- 04:43 Global Treasures (Kremeľ)
- 04:54 Planet Terra (Vaduz)
- 05:00 Vista Point (Macau)
- 05:27 On Tour (Africké safary balónom)
- 05:54 Planet Terra (Valldemossa)
- 06:00 Vista Point (Cinque Terre)
- 06:27 Global Treasures (Darjeeling Himalayan Railway)
- 06:38 Planet Terra (Trenčín)
- 06:43 Nature Wonders (Údolí smrti)
- 06:54 Planet Terra (Tana Hayik)
- 07:00 Vista Point (Brunej)
- 07:27 Regio (Thunské jezero)
- 07:38 Planet Terra (Vientiane)
- 07:43 Global Treasures (Modrá mešita - Mešita sultána Ahmeda)
- 07:54 Planet Terra (Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy)
- 10:00 7 Days (Jižní Korea)
- 10:53 Planet Terra (Varšavské staré město)
- 11:00 On Tour (Vodný raj)
- 11:29 Vista Point (Kalifornský záliv)
- 11:55 Planet Terra (Anuradhapura)
- 14:00 7 Days (Slovinsko)
- 14:53 Planet Terra (Bagan)
- 15:00 Vista Point (Kapské Mesto)
- 15:27 Global Treasures (Ostrihom)
- 15:38 Planet Terra (Ganden Gonba)
- 15:43 Nature Wonders (Jazero Malawi)
- 15:54 Planet Terra (Bergen)
- 16:00 On Tour (Tatry z vlaku)
- 16:27 Vista Point (Ammán)
- 16:54 Planet Terra (Hamedan)
- 17:00 Cosmos Global (Nanuk)
- 17:53 Planet Terra (Cesta na horu Pilatus)
- 18:00 Vista Point (Petrohrad)
- 18:27 On Tour (Electricos De Lisboa)
- 18:54 Planet Terra (Lindos)
- 19:00 Global Treasures (Hofburg)
- 19:12 Extravaganza (Burdž al-Arab)
- 19:39 Nature Wonders (Akakus)
- 19:50 Global Treasures (Litomyšl)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Tenis
- 02:00 Cyklistika
- 03:00 Cyklistika
- 04:00 Skoky do vody
- 05:00 Motokros
- 05:30 Motokros
- 06:00 Motokros
- 06:30 Cyklistika
- 08:30 Tenis
- 10:00 Cyklistika
- 11:30 Jachting
- 12:00 Motokros
- 12:30 Motokros
- 13:00 Cyklistika
- 14:30 Cyklistika
- 18:00 Tenis
- 20:00 Tenis
- 22:00 Cyklistika
- 01:00 Cyklistika
- 02:00 Skoky do vody
- 03:00 Tenis
- 04:30 Cyklistika
- 06:30 Tenis
- 08:30 Cyklistika
- 10:00 Tenis
- 11:30 Cyklistika
- 13:00 Skoky do vody
- 14:00 Tenis
- 16:15 Tenis
- 19:00 Golf
- 00:30 Fotbal: Al-Hilal - Al-Nassr
- 03:00 Fotbal: Serie A
- 04:00 Poker
- 05:00 Poker
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Lausanne - ZSC Lions
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Tenis
- 13:00 Tenis
- 17:00 Poker
- 18:00 Fotbal, Serie A, Full Impact
- 18:30 Fotbal: Parma - Milán
- 01:30 Tenis
- 03:30 Fotbal: Al Ahli - Al Orobah
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Fotbal: Lecce Atalanta
- 11:15 Televizní nákupy
- 14:30 Poker
- 15:30 Tenis, WTA 250, sestřih, Palermo
- 16:00 Plážová házená
- 17:00 Plážová házená
- 18:00 Fotbal, Serie A, Full Impact
- 18:30 Fotbal: Udinese - Lazio
- 20:30 Tenis
- 00:00 UTS NEW YORK 2024
- 01:00 UTS NEW YORK 2024
- 02:00 Autožurnál
- 02:30 UTS NEW YORK 2024
- 04:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:00 FC Red Bull Salzburg - TSV Egger Glas Hartberg
- 19:00 FC Porto - Rio Ave FC
- 21:00 Motoring
- 21:30 SL Benfica - Estrela Amadora
- 23:30 Martin z Martina
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:15 WESTERLO - OH LEUVEN
- 22:00 Motoring
- 23:00 Autožurnál
- 00:15 V Land Roveru Afrikou (43)
- 00:45 Rychlé kolo: Ford Focus ST (44)
- 01:15 Rychlé kolo: Manhart MH2 (45)
- 01:40 Zprávy (46)
- 01:45 Rychlé kolo: Porsche 911 GT3 (47)
- 02:15 Supertest elektromobilů: BMW iX (48)
- 03:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (49)
- 03:50 Testovací tým: Ford Explorer PHEV vs. Land Rover Defender PHEV (50)
- 04:10 Přednost v jízdě: Porsche Cayman GT4 e-Performance (51)
- 04:25 Zprávy (52)
- 04:30 Sedm nejrychlejších (53)
- 04:45 Garáž 21 (54)
- 05:15 Rychlé kolo: AC Schnitzer M3 Touring (1)
- 05:45 Nascar - na plný plyn (2)
- 06:15 Racing Files: Německá závodní auta v motoristickém sportu (3)
- 06:45 Blochovy rozbory (4)
- 07:35 Přednost v jízdě: Ford Kuga PHEV (5)
- 07:45 Hraniční jízda podél poledníku (6)
- 08:15 Autokvartet (7)
- 09:15 V Land Roveru Afrikou (8)
- 09:45 Rychlé kolo: Ford Focus ST (9)
- 12:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (14)
- 12:50 Testovací tým: Ford Explorer PHEV vs. Land Rover Defender PHEV (15)
- 13:10 Test automobilu: VW Tiguan (16)
- 13:15 Přednost v jízdě: Porsche Cayman GT4 e-Performance (17)
- 13:30 Zprávy (18)
- 13:35 Sedm nejrychlejších (19)
- 13:50 Garáž 21 (20)
- 00:00 Noční program
- 09:00 Danish Golf Championship
- 12:30 Danish Golf Championship
- 22:00 D+D REAL Czech Masters
- 00:00 Hírős Yacht (Lodě na řece Tisza)
- 00:30 IBCC 2024 (1)
- 01:00 IBCC 2024 (2)
- 01:30 Cralusso (Nová dimenze v lovu s method feederem)
- 02:00 Mistr zbrojíř (Zbraně se spodním zámkem 1.díl)
- 02:30 Mistr zbrojíř (Zbraně se spodním zámkem 2.díl)
- 03:00 Na stopě kořisti (Nový začátek)
- 03:30 Rybáři gurmáni (Boj se sumci)
- 04:00 Satur Baits (Slunce, vítr, déšť, Legend Lake)
- 04:30 Kolem řeky Kriš s Reviczkym (2)
- 05:00 Myslivecká kuchyně (S Lászó Gálem 1.díl)
- 05:30 Myslivecká kuchyně (S Lászó Gálem 2.díl)
- 06:00 Mistr zbrojíř (Test tlumičů)
- 06:30 Nový muškař (23)
- 07:00 SBS (Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl)
- 07:30 SBS (Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 YouTube Chart
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 Kitkat Óčko chart
- 16:00 Soundtracky
- 17:00 Hitrádio desítka
- 18:00 CZ & SK
- 19:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 19:15 Óčko hity
- 20:00 Party ride
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 YouTube Chart
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 Kitkat Óčko chart
- 16:00 Soundtracky
- 17:00 Hitrádio desítka
- 18:00 CZ & SK
- 19:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 19:15 Óčko hity
- 20:00 Party ride
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Best of summer tour 2024
- 11:00 Remastery
- 12:00 Největší hity
- 13:00 Best of the Rolling Stones
- 14:00 Největší hity
- 15:00 90’s hitparáda
- 16:00 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 23:00 Největší hity
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Best of summer tour 2024
- 11:00 Remastery
- 12:00 Největší hity
- 13:00 Best of the Rolling Stones
- 14:00 Největší hity
- 15:00 90’s hitparáda
- 16:00 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 23:00 Největší hity
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres HOT
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres DANCE
- 23:00 Expres NITE
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres HOT
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres DANCE
- 23:00 Expres NITE
- 01:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 TRIPLESHOT
- 11:10 MORNIN’
- 12:00 CHILLIN’
- 14:00 US TOP CHART
- 15:00 CHILLIN’
- 19:00 CZ&SK
- 02:20 Top Relax
- 05:50 Zvěřinec (63)
- 06:20 Ostře sledovaný vlak (159)
- 07:25 Nespoutaný anděl (133)
- 08:20 Nespoutaný anděl (134)
- 09:20 Barvy lásky (11)
- 10:20 Top Relax
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Námořní hlídka (11)
- 15:55 Wolffův revír (113)
- 16:55 Stefanie (113)
- 17:55 Stefanie (114)
- 18:55 Nespoutaný anděl (135)
- 19:55 Nespoutaný anděl (136)
- 20:55 Wolffův revír (114)
- 21:55 Kvíz, please! (20)
- 22:55 Teleshopping
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 ROCKSPECIÁL
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 VÍKEND
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 01:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 00:00 Kylie Minogue
- 02:01 The 1975
- 02:44 Various Artists
- 03:00 Shakira
- 04:33 Destiny’s Child
- 06:25 Leon Bridges
- 07:02 Los Lobos
- 08:26 Carrie Underwood
- 09:45 Various Artists
- 10:02 Paul Simon
- 11:38 James Morrison
- 12:35 Ben Howard
- 13:01 Bring Me the Horizon
- 14:18 Lady Gaga
- 15:30 The Veronicas
- 15:46 Various Artists
- 16:00 Shakira
- 17:33 Destiny’s Child
- 19:25 Leon Bridges
- 22:17 Elton John
- 00:20 Geordie Shore XIX (4)
- 01:05 K popukání XXVIII (38)
- 01:30 K popukání XXVIII (39)
- 01:55 K popukání XXVIII (40)
- 02:15 K popukání XXVIII (41)
- 02:40 K popukání XXVIII (42)
- 03:00 K popukání XXXI (1)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 09:30 MTV Top 20
- 20:30 K popukání XXXIII (12)
- 20:50 K popukání XXXIII (14)
- 21:15 K popukání XXXIII (16)
- 21:35 K popukání XXXIII (17)
- 22:00 K popukání XXXVI (39)
- 22:20 K popukání XXVIII (21)
- 22:45 K popukání XXVIII (31)
- 23:10 K popukání XXVIII (32)
- 23:30 Ex na pláži: Celebrity (6)
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 10:00 MTV Top 20
- 12:00 Weekend Hitlist
- 15:00 Fresh Out
- 00:00 40 Feel-Good Love Songs!
- 03:00 Get The Party Started!
- 05:00 Supermassive Rock Anthems!
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Crazy In Love!
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 21:00 Top 40 Anthems Of Y2K2!
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 Pořad Rock_ON
- 22:45 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:00 ČAS NA PĚKNOU PÍSNIČKU
- 15:00 PRAVIDELNÉ STUDIO VE TŘI
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 18:45 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 20:20 VEČERNÍ POŘAD
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 DOPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 12:00 ODPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 15:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 18:00 PODVEČER S PÍSNIČKOU
- 20:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět II (Hodinky)
- 00:20 Gumballův úžasný svět II (Sázka)
- 00:30 Gumballův úžasný svět II (Balík)
- 00:45 Gumballův úžasný svět II (Zrádci)
- 00:55 Gumballův úžasný svět II (Autorita)
- 01:10 Gumballův úžasný svět II (Virus)
- 01:15 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a zlodějka)
- 01:25 Gumballův úžasný svět V (Konzole)
- 01:35 Gumballův úžasný svět V (Svoboda)
- 01:50 Gumballův úžasný svět V (Dvojníci)
- 02:00 Gumballův úžasný svět V (Přátelé)
- 02:10 Gumballův úžasný svět V (Cyklus)
- 02:20 Gumballův úžasný svět V (Hvězdičky)
- 02:35 Gumballův úžasný svět V (Krabice)
- 02:45 Gumballův úžasný svět V (Dohazovač)
- 02:55 Gumballův úžasný svět V (Známky)
- 03:05 Gumballův úžasný svět V (Dieta)
- 03:15 Gumballův úžasný svět V (Bývalý)
- 03:25 Gumballův úžasný svět V (Loupež)
- 03:35 Gumballův úžasný svět V (Květinka)
- 03:50 Gumballův úžasný svět V (Otravové)
- 04:00 Gumballův úžasný svět V (Nejlepší)
- 04:10 Gumballův úžasný svět V (Nejhorší)
- 04:20 Gumballův úžasný svět V (Seznam)
- 04:30 Gumballův úžasný svět V (Dohoda)
- 04:40 Gumballův úžasný svět V (Fronta)
- 04:50 Gumballův úžasný svět V (Zpěv)
- 05:05 Gumballův úžasný svět V (Maňásci)
- 05:15 Gumballův úžasný svět VI (Naivka)
- 05:22 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a dortíkový pudl)
- 05:25 Gumballův úžasný svět VI (Klec)
- 05:35 Gumballův úžasný svět VI (Sok)
- 05:45 Gumballův úžasný svět VI (Jediný)
- 06:00 Craig od potoka IV (Lepší než ty)
- 06:10 Craig od potoka IV (Tým snů)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! VII (Kouzelná zaoceánská plavba)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! VII (Jam)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VII (Polyethylen a Tereftalát)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VII (Batmanův narozeninový dárek)
- 07:20 Bakugan
- 07:30 Bakugan
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Kouzelná Krabka)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Méďové a stonek fazole)
- 08:15 Mladí Titáni do toho! IV (Zombie-ruka)
- 08:25 Mladí Titáni do toho! IV (Zaměstnanec roku: Návrat)
- 08:35 Mladí Titáni do toho! IV (Čas příběhů)
- 08:50 Mladí Titáni do toho! IV (Smůla)
- 09:00 Mladí Titáni do toho! IV (Den, kdy noc přestala zářit a byla tma i ve dne, kapitola 1: Viděl jsem tě tančit)
- 09:15 Mladí Titáni do toho! IV (Den, kdy noc přestala zářit a byla tma i ve dne, kapitola 2: Příběh ve tvých očích)
- 09:25 Mladí Titáni do toho! IV (Den, kdy noc přestala zářit a byla tma i ve dne, kapitola 3: Co mi uniká)
- 09:35 Mladí Titáni do toho! IV (Den, kdy noc přestala zářit a byla tma i ve dne, kapitola 4: Noc začala zářit)
- 09:50 Mladí Titáni do toho! IV (Horká salátová voda)
- 10:00 Mladí Titáni do toho! IV (Procenta mozku)
- 10:15 Mladí Titáni do toho! IV (BL4Z3)
- 10:25 Mladí Titáni do toho! IV (Likace)
- 10:45 Mladí Titáni do toho! IV (Klasičtí Titáni)
- 10:55 Mladí Titáni do toho! IV (Liga Spravedlnosti hledá talent, část 1)
- 10:58 Mladí Titáni do toho! II
- 11:15 Mladí Titáni do toho! IV (Liga Spravedlnosti hledá talent, část 2)
- 11:25 Mladí Titáni do toho! IV (Svátek práce)
- 11:40 Mladí Titáni do toho! IV (Jedničky a nuly)
- 11:50 Mladí Titáni do toho! IV (Den kariéry)
- 12:00 Mladí Titáni do toho! IV (Televizní rytíř 2)
- 12:15 Mladí Titáni do toho! IV (Akademie)
- 12:25 Mladí Titáni do toho! IV (Trůn z kostí)
- 12:35 Mladí Titáni do toho! IV (Soutěž kostýmů)
- 12:50 Mladí Titáni do toho! IV (Senzační požitkářská 200. epizoda, část 1)
- 13:00 Mladí Titáni do toho! IV (Senzační požitkářská 200. epizoda, část 2)
- 13:10 Mladí Titáni do toho! IV (Ples démonů)
- 13:20 Mladí Titáni do toho! IV (Zrození přátelství)
- 13:40 Craig od potoka II (Zkoušky kyselého bonbonu)
- 13:50 Craig od potoka II (Rada od potoka)
- 14:05 Craig od potoka II (Jiskřenka)
- 14:15 Craig od potoka II (Smradlavá bomba)
- 14:30 Totální Dramarama II (Pro hrst Duncanů navíc)
- 14:40 Totální Dramarama II (Kdopak to klauní)
- 14:55 Totální Dramarama II (Naše hračky)
- 15:05 Totální Dramarama II (Snoví záškodníci)
- 15:10 Lamput IV (Prvorodič a Zpátečka)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! VII (Poloviční Led)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! VII (Partitura)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! VII (Jump City rock)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! VII (365)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Leďákův mazlík)
- 16:30 Mezi námi medvíďaty (Dračí škůdci)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Méďové v oblacích)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Zuběnky moderní doby)
- 17:05 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a Malinová víla)
- 17:15 Pan Magoo (Mega Magoo proti Dr. Fizzovi)
- 17:20 Pan Magoo (Lovec duchů)
- 17:30 Pan Magoo (Sousedská výpomoc)
- 17:45 Craig od potoka III (Alternativní vesmír od potoka)
- 17:55 Craig od potoka III (Sněhové volno)
- 18:05 Craig od potoka III (Venku dobře, doma nejlíp)
- 18:20 Craig od potoka III (Zimní potoklympiáda)
- 18:30 Craig od potoka III (Vítejte v Potoční ulici)
- 18:45 Ben 10 II (Čas snů)
- 18:55 Ben 10 III (Omni-vrtulník)
- 19:05 Ben 10 III (Ty moje jsou lepší)
- 19:25 Totální Dramarama III (Pozdrav mé malé přátele)
- 19:35 Totální Dramarama III (Boj o zahradní hadici)
- 19:45 Lamput IV (Doktorský gang)
- 19:55 Mladí Titáni do toho! II
- 20:05 Mladí Titáni do toho! II
- 20:15 Mladí Titáni do toho! II
- 20:35 Bakugan (Oheň na obloze)
- 20:45 Bakugan (Připraven k řádění)
- 21:00 Gumballův úžasný svět II (Poník)
- 21:10 Gumballův úžasný svět II (Bouřka)
- 21:25 Gumballův úžasný svět II (Sen)
- 21:35 Gumballův úžasný svět II (Podržtaška)
- 21:55 Gumballův úžasný svět II (Hrdina)
- 22:05 Gumballův úžasný svět II (Fotka)
- 22:20 Gumballův úžasný svět II (Náramek)
- 22:30 Gumballův úžasný svět II (Lekce)
- 22:45 Gumballův úžasný svět II (Hranice)
- 23:00 Gumballův úžasný svět II (Hra)
- 23:15 Gumballův úžasný svět II (Slib)
- 23:25 Gumballův úžasný svět II (Hlas)
- 23:40 Gumballův úžasný svět II (Magič)
- 23:50 Gumballův úžasný svět II (Hrad)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings II (No See, No Do)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings II (Animal Pics)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings II (Bear Diet)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings II (Balloon Bear)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings II (Bear Pillow)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings II (Hooks and Loops Bear)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings II (Fast Workout)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (Getting Truffy With It)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (Good Vibrations)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Puff's Perfect Picnic)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (Run, Mushpie, Run)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Underwater Star)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Cheddar Days)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Blast Off)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (K-9: Space Puppy)
- 02:50 Batwheels (Bam's Upgrade)
- 03:00 Batwheels (Stop That Ducky!)
- 03:15 Batwheels (Keep Calm and Roll On)
- 03:25 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt.1)
- 03:35 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 2)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings (Extreme Fitness)
- 04:00 Grizzy and The Lemmings (Domestic Robots)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings (Mass Control)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings (Bear Under Control)
- 04:25 Grizzy and The Lemmings (Popcorn Party)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings (Dancing with the Bears)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings (Role Change)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings (Lemming Tonic)
- 04:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Percy and the Skunks)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz (Everything's Coming Up Poppies)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz (A Cut Above the Rest)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz (Abraca-Oops!)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz (Halloween Heist)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz (Haunt Me Not)
- 06:00 Grizzy and The Lemmings III (Pet Sheep)
- 06:05 Grizzy and The Lemmings III (Sheep Joust)
- 06:10 Grizzy and The Lemmings III (Foodie Phantoms)
- 06:25 Grizzy and The Lemmings III (Bookfair)
- 06:30 Grizzy and The Lemmings (Polar Bear)
- 06:40 Grizzy and The Lemmings (Bear Spread)
- 06:45 Grizzy and The Lemmings (Cellular Bear)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings IV (Cabin In The Moon)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings (Jurassic Bear)
- 07:10 Grizzy and The Lemmings (Extreme Fitness)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings (Domestic Robots)
- 07:30 Grizzy and The Lemmings (Mass Control)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings (Bear Under Control)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings (Popcorn Party)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings (Dancing with the Bears)
- 08:05 Grizzy and The Lemmings (Role Change)
- 08:15 Grizzy and The Lemmings (Lemming Tonic)
- 08:25 Grizzy and The Lemmings IV (Star Of The Day)
- 08:35 Grizzy and The Lemmings IV (Diabolical Labyrinth)
- 08:40 Grizzy and The Lemmings III (Unpractical Cabin)
- 08:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Diesel's Rules)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Painting)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series II (Wrestle Bean)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series II (Rare Bird)
- 09:35 Mr Bean: The Animated Series II (Bean's Safari)
- 09:45 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Haunted Garage)
- 10:00 Lucas the Spider (Tanks Giving)
- 10:05 Lucas the Spider (Flying)
- 10:10 Lucas the Spider (Dr. Lucas is in the House)
- 10:15 Lucas the Spider (Arlo's Portrait)
- 10:30 Lucas the Spider (House Flies Don't Dance)
- 10:35 Lucas the Spider (Flying the Nest)
- 10:45 Lucas the Spider (The Insult)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings IV (Cabin In The Moon)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings (Random Bear)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings (Lemming Interference)
- 11:20 Grizzy and The Lemmings (High Voltage Bear Attack)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings (Bear Scents)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings (Bear Luck)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings (Magnetic Bear)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (K-9: Space Puppy)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Cousin Billy)
- 12:25 The Tom and Jerry Show (Cat Nippy)
- 12:35 The Tom and Jerry Show (Ghost of a Chance)
- 12:55 The Tom and Jerry Show (Holed Up)
- 13:05 The Tom and Jerry Show (One of a Kind)
- 13:15 The Tom and Jerry Show II (One-Way Cricket)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series III (Save That Tree)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series III (For Sale)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series III (Jumping Bean)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series III (Cat Chaos)
- 14:20 Moley: Squirm & Manny (Art)
- 14:30 Lucas the Spider (I'll do it in a Minute)
- 14:35 Lucas the Spider (Cloud Gazing)
- 14:40 Lucas the Spider (Don't Do That Arlo)
- 14:55 Lucas the Spider (Prickly Pals)
- 15:00 Lucas the Spider (A Sting in the Tale)
- 15:10 Lucas the Spider (Tongue Twister)
- 15:15 Lucas the Spider (Sleeping Dogs)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (The Jar Openers)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables II (The Collectors)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Blast Off)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (K-9: Space Puppy)
- 16:30 The Tom and Jerry Show (Cat Napped)
- 16:40 The Tom and Jerry Show (Black Cat)
- 16:55 The Tom and Jerry Show II (Unhappily Harried After)
- 17:05 The Tom and Jerry Show II (In The Beginning)
- 17:10 The Tom and Jerry Show II (Splinter of Discontent)
- 17:15 The Tom and Jerry Show II (Uncle Pecos Rides Again)
- 17:30 The Tom and Jerry Show (Hunger Strikes)
- 17:40 The Tom and Jerry Show (Gravi-Tom)
- 18:00 Batwheels (Wheels Just Wanna Have Fun)
- 18:10 Batwheels (When You're A Jet)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings IV (Cabin In The Moon)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings II (Spinning Lemmings)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings II (Game Madness)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings II (Household Avatar)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings II (Beastly Genie)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings II (Make Peace Not War)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings II (Disguised Reality)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables II (The Jar Openers)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables II (The Collectors)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series (Young Bean)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series (In the pink)
- 20:30 Mr Bean: The Animated Series (Dinner for two)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series (The Ball)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings III (The Spirit Of Competition)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings III (Odd-Job Crab)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings III (Ordeal Of Comfort)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings III (Outboard Cabin)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings III (Parental Overload)
- 21:40 Grizzy and The Lemmings III (The Attraction Of Lemmings)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings III (Extreme Dominos)
- 22:00 Alice & Lewis (The Play)
- 22:10 Alice & Lewis II (The Day Star)
- 22:25 Alice & Lewis II (Tooth the Rescue!)
- 22:40 Alice & Lewis II (Journey to the Moon)
- 22:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Expressing Emotions)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Race Track Race)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Ice Creamed)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Splash Zone)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Rock On)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings II (Bat-Grizzy)
- 00:15 Spongebob v kalhotách VI (Nenormální / Je pryč)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Krabí hambáč co málem snědl Zátiší Bikin)
- 01:00 Tajemství Hunterových III (Kód)
- 01:20 Tajemství Hunterových III (Lektvary a hádanky)
- 01:45 Victorious (Zombie Tori)
- 02:05 Victorious (Jade versus Back)
- 02:30 iCarly II (iZrodila se hvězda)
- 02:50 iCarly II (iNaštvaný Gibby)
- 03:10 Tajemství Hunterových II (Zatčení)
- 03:35 Tajemství Hunterových II (Max)
- 03:55 Nej a Nejnejka (Velká hra / Pojď skejtovat!)
- 04:15 Nej a Nejnejka (Nahoď košili / To nic nevyřeší)
- 04:35 44 koček II (Motorkové myši)
- 04:50 44 koček II (Zrzek, kocour v botách)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (The Underground)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Prokletý MacBeth / Skvělá Zeela)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Doktor Spánek / Klučina Dave)
- 06:00 Šmoulové (Výměna těl / Básnické klání)
- 06:25 Šmoulové II (Řekni "Šmoula" / Dobré způsoby)
- 06:55 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí (Sépiák nechce zemřít / Herní večer)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Velká Cuchanda)
- 07:50 Spongebob v kalhotách XIII (Fiasko v šapitó / Sandy, pomoz nám!)
- 12:00 Spongebob v kalhotách IX (Úroda oříšků / Nástěnka pro všechny)
- 12:25 Spongebob v kalhotách IX (Výlet na festival jídla / Obyčejné dopisy)
- 12:55 Spongebob v kalhotách IX (Invaze v ananasu / Epidemie hlouposti)
- 13:25 Spongebob v kalhotách IX (Vzpoura v Křupavém Krabovi / Bolavý zub)
- 13:50 Nebezpečná síla II (Mimozemská zoo)
- 00:20 Jelení Skvadra II (Trampolína / Co se děje Lolo?)
- 00:45 Jelení Skvadra II (Krystalová katastrofa / Hodný a zlý pan Ocelový)
- 01:10 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují polární medvídě / Tlapky zachraňují autokino)
- 01:30 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují své robotické přátele / Tlapky zachraňují duhu)
- 01:55 Tlapková Patrola X (Tlapky zastavují stroj na hledání zlata / Tlapky pomáhají starostu Humdingerovi z džemu)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci (Dobytčí Stezka)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci (Souboj Dračího Ostrova)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci (Raketa na útěku)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci (Kýchající Rýma)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci II (Závod na Vrcholek Světa část První)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci II (Závod na Vrcholek Světa část druhá)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci II (Úprk Dinosaura)
- 04:50 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Smradlavou Květinu / Tlapky Zachraňují Opičonauta)
- 05:15 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Polární Medvědy / Tlapka v Rouše Beránčím)
- 05:35 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují školní Autobus / Tlapky Zachraňují Slavíky)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci II (Dráha Pokladu)
- 06:25 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují rodinku Netopýrových / Tlapky zachraňují bahenní příšeru)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví dětské hřiště / Parta opravuje střechu)
- 07:15 DORA (Dobrodružné Výročí přátelství)
- 07:30 DORA (Lišákovo narozeninové překvapení)
- 07:50 Velká show malého žraločátka II (Sherman uprostřed / Den smoothie)
- 10:05 Prasátko Peppa (Mytí auta)
- 10:10 Prasátko Peppa (Oběd)
- 10:15 Prasátko Peppa (Táboření)
- 10:20 Prasátko Peppa (Ospalá princezna)
- 10:25 Prasátko Peppa (Domeček na stromě)
- 10:35 Prasátko Peppa (Nóbl maškaráda)
- 10:40 Prasátko Peppa (Muzeum)
- 10:45 Prasátko Peppa (Velmi parný den)
- 10:50 Prasátko Peppa (Katčino loutkové divadlo)
- 10:55 Prasátko Peppa (Tatínek se dostává do formy)
- 10:56 Velká show malého žraločátka (Kapitán Chaluha / Píďa Želvuška)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví obří přehradu / Parta zabezpečuje farmu proti veverkám!)
- 11:50 Rubble a jeho parta (Parta staví magickou fontánu / Parta staví kolotoč)
- 12:20 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Sloní Rodinku / Tlapky a Zlomyslná Koťata)
- 12:45 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují zlobivou ptačí partu / Tlapky zachraňují motokárové derby)
- 13:15 Tlapková patrola (Tlapky a Kočko-strofa / Tlapky Zachraňují Vlak)
- 13:45 Rubble a jeho parta (Parta staví hvězdárnu / Parta staví lanový sjezd.)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví knihovnu s čajovnou / Parta staví taneční parket)
- 14:30 DORA (Dobrodružné Výročí přátelství)
- 14:50 DORA (Lišákovo narozeninové překvapení)
- 15:00 Tlapková Patrola X (Lesní tlapky zachraňují pirátské surikaty / Lesní tlapky zachraňují Hum-hrocha)
- 15:25 Tlapková patrola IV (Tlapková mise: Tlapky zachraňují královský trůn)
- 15:55 Tlapková patrola III (Papouškující tlapky)
- 16:10 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují bludišťové badatele)
- 16:25 Plamínek a čtyřkoláci IV (T-Rex v potížích)
- 16:50 DORA (Dobrodružné Výročí přátelství / Lišákovo narozeninové překvapení)
- 17:20 DORA (Rytmus deštného pralesa / Kouzelný ořech)
- 17:40 DORA (Malý axolotl)
- 17:55 DORA (Buble trable)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Paddington a meteorický roj / Talentová show)
- 20:30 Tlapková Patrola X (Lesní tlapky zachraňují pirátské surikaty / Lesní tlapky zachraňují Hum-hrocha)
- 20:55 Tlapková patrola IV (Tlapková mise: Tlapky zachraňují královský trůn)
- 21:25 Tlapková patrola III (Papouškující tlapky)
- 21:40 Plamínek a čtyřkoláci IV (T-Rex v potížích)
- 22:10 DORA (Dobrodružné Výročí přátelství / Lišákovo narozeninové překvapení)
- 22:35 DORA (Rytmus deštného pralesa / Kouzelný ořech)
- 22:55 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují malého karibu / Tlapky zachraňují Luka a JakoLuka)
- 23:25 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují zmizelou loď / Tlapky zachraňují malého dědu a pana Alexe)
- 23:55 Jelení Skvadra II (Opičí oblek na útěku / Kýchací kalamita)
- 00:00 Kluk, holka atd. (97)
- 00:10 Kluk, holka atd. (98)
- 00:20 Škola Vikingů (5)
- 00:25 Ghostforce (13)
- 00:50 Ghostforce (14)
- 01:10 Tým Tiki (16)
- 01:35 Tým Tiki (17)
- 01:55 Tým Tiki (18)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (36)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (37)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (38)
- 03:25 Ghostforce (9)
- 03:45 Ghostforce (10)
- 04:05 Tým Tiki (29)
- 04:30 Tým Tiki (30)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (7)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (8)
- 05:35 Kluk, holka atd. (91)
- 05:45 Kluk, holka atd. (92)
- 06:00 Blue (96)
- 06:05 Blue (97)
- 06:10 Blue (98)
- 06:25 Blue (99)
- 06:30 Blue (100)
- 06:40 Blue (101)
- 06:50 Blue (102)
- 07:00 Blue (103)
- 07:10 Spidey a jeho úžasní přátelé (44)
- 07:40 Spidey a jeho úžasní přátelé (45)
- 12:25 Kouzelná beruška a černý kocour (45)
- 12:50 Zombí - animáci (7)
- 12:55 Křečík a Gréta (8)
- 13:25 Křečík a Gréta (10)
- 13:50 Taffy (33)
- 14:00 Taffy (32)
- 14:05 Taffy (38)
- 14:20 Taffy (40)
- 14:25 Taffy (36)
- 14:35 Taffy (37)
- 14:50 Taffy (48)
- 14:55 Taffy (39)
- 15:00 Taffy (43)
- 15:15 Greenovi ve velkoměstě (73)
- 15:45 Greenovi ve velkoměstě (75)
- 16:15 Greenovi ve velkoměstě (74)
- 16:40 Blue (40)
- 16:50 Blue (41)
- 16:55 Blue (42)
- 17:00 Blue (43)
- 17:15 Blue (44)
- 17:20 Blue (45)
- 17:30 Blue (46)
- 17:35 Blue (47)
- 17:50 Kouzelná beruška a černý kocour (69)
- 18:20 Kouzelná beruška a černý kocour (64)
- 18:45 Kouzelná beruška a černý kocour (54)
- 19:15 Kluk, holka atd. (18)
- 19:25 Kluk, holka atd. (19)
- 19:45 Kluk, holka atd. (20)
- 19:55 Kluk, holka atd. (21)
- 20:10 Kluk, holka atd. (22)
- 20:30 Mixni to
- 22:15 Taffy (143)
- 22:25 Taffy (144)
- 22:30 U Raven Doma (19)
- 23:00 U Raven Doma (20)
- 23:25 U Raven Doma (21)
- 23:55 Ghostforce (15)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (11)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (12)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (13)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (45)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (46)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (48)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (51)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (53)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (54)
- 04:00 Eureka! (13)
- 04:30 Eureka! (14)
- 05:00 Eureka! (16)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (44)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (45)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (46)
- 07:00 Bluey (22)
- 07:10 Bluey (23)
- 07:20 Bluey (24)
- 07:30 Bluey (25)
- 07:40 Bluey (26)
- 07:50 Bluey (27)
- 08:00 Bluey (28)
- 08:10 Bluey (29)
- 08:20 Bluey (30)
- 08:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (1)
- 09:00 Pupstruction (2)
- 09:30 SuperKitties (6)
- 10:00 Disney Junior Ariel: Season 1 (2)
- 10:30 Bluey (31)
- 10:40 Bluey (32)
- 10:50 Bluey (33)
- 11:00 Star Wars: Young Jedi Adventures (21)
- 11:30 Alice's Wonderland Bakery (3)
- 12:00 Mickey's Pirate Adventure
- 13:00 Disney Junior Ariel: Season 1 (4)
- 13:30 Pupstruction (3)
- 16:00 Bluey (88)
- 16:10 Bluey (96)
- 16:20 Bluey (55)
- 16:30 Bluey (63)
- 16:40 Bluey (70)
- 16:50 Bluey (85)
- 17:00 Bluey (92)
- 17:10 Bluey (53)
- 17:20 Bluey (54)
- 17:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (1)
- 18:00 Mickey's Monster Musical
- 19:00 Mickey Mouse Funhouse (59)
- 19:30 Bluey (114)
- 19:40 Bluey (115)
- 19:50 Bluey (116)
- 20:00 Bluey (117)
- 20:10 Bluey (118)
- 20:20 Bluey (119)
- 20:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (2)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (53)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (15)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (7)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (23)
- 23:00 PJ Masks (73)
- 23:25 PJ Masks (74)
- 23:50 PJ Masks (75)
- 00:13 Bořek stavitel (41)
- 00:23 Bořek stavitel (42)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (9)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (10)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (11)
- 01:12 Inui (47)
- 01:20 Hurá za hádankou (5)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (6)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (7)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (7)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (37)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (38)
- 02:55 Chuck a přátelé (28)
- 03:07 Chuggington (4)
- 03:17 Chuggington (5)
- 03:29 Angelína balerína (19)
- 03:42 Angelína balerína (20)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (9)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (10)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (41)
- 04:38 Bořek stavitel (48)
- 04:48 Bořek stavitel (49)
- 05:01 Hurá za hádankou (11)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (41)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (42)
- 05:49 Požárník Sam (10)
- 06:00 Trojčata (63)
- 06:07 Trojčata (64)
- 06:14 Trojčata (65)
- 06:25 Bing (17)
- 06:32 Bing (18)
- 06:39 Bing (19)
- 06:46 Bing (20)
- 06:55 Grisu (12)
- 07:08 Tilda (5)
- 07:15 Tilda (6)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (5)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (42)
- 07:47 Caillou (5)
- 07:58 Caillou (6)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (5)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (6)
- 08:35 Doodleboo (5)
- 08:40 Doodleboo (6)
- 08:45 Doodleboo (7)
- 08:50 Doodleboo (8)
- 08:55 Doodleboo (9)
- 09:05 Superzajíčci (28)
- 09:13 Superzajíčci (29)
- 09:20 Superzajíčci (30)
- 09:31 Hurá za hádankou (9)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (5)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (6)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (7)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (5)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (6)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (5)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (6)
- 10:39 Harry a jeho dinosauři (5)
- 10:50 Harry a jeho dinosauři (6)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (16)
- 11:18 Pettson a Fiškus (5)
- 11:30 Pettson a Fiškus (6)
- 11:43 Grisu (25)
- 11:54 Grisu (26)
- 12:07 Daisy a Ollie (7)
- 12:14 Daisy a Ollie (8)
- 12:21 Daisy a Ollie (9)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (22)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (23)
- 12:52 Bing (50)
- 13:00 Bing (51)
- 13:08 Bing (52)
- 13:20 Trojčata (77)
- 13:27 Trojčata (78)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (8)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (7)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (8)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (9)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (8)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (9)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (5)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (8)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (9)
- 15:00 Kipper (8)
- 15:09 Kipper (9)
- 15:19 Simon (3)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (5)
- 15:38 Superzajíčci (13)
- 15:46 Tilda (7)
- 15:53 Tilda (8)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (3)
- 16:16 Pettson a Fiškus (3)
- 16:29 Caillou (7)
- 16:40 Caillou (8)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (3)
- 17:07 Doodleboo (32)
- 17:12 Doodleboo (33)
- 17:17 Doodleboo (34)
- 17:22 Doodleboo (35)
- 17:27 Doodleboo (36)
- 17:36 Messyho skvělá dobrodružství (13)
- 17:47 Messyho skvělá dobrodružství (14)
- 18:01 Bořek stavitel: Nález dinosaura
- 19:02 Lední medvídek Paddles (1)
- 19:15 Pettson a Fiškus (3)
- 19:28 Grisu (23)
- 19:40 Grisu (24)
- 19:52 Daisy a Ollie (5)
- 19:59 Daisy a Ollie (6)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (5)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (22)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (23)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (11)
- 20:57 Tilda (5)
- 21:04 Tilda (6)
- 21:12 Kipper (10)
- 21:21 Kipper (11)
- 21:31 Caillou (5)
- 21:42 Caillou (6)
- 21:55 Chuggington (3)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (34)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (35)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (16)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (17)
- 23:05 Bing (51)
- 23:12 Bing (52)
- 23:20 Bing (53)
- 23:27 Bing (54)
- 23:35 Bing (55)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (8)
- 23:47 Oswald (18)
- 23:59 Oswald (19)
- 00:00 Sestry II (Otrava na třetí)
- 00:10 Sestry II (Televizní sestry)
- 00:20 Lou! (Fatální tréma)
- 00:30 Lou! (V kůži paní domovnice)
- 00:45 Mia a já IV (Jiskřivý měsíc)
- 01:05 Mia a já IV (Země bažin a medu)
- 01:30 Agentka 203 (Hou, hou, to ne!)
- 01:55 Agentka 203 (Hughův táta)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (43)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (44)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Guma)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Medvídek)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Magnet)
- 03:05 Život s tátou (37)
- 03:15 Život s tátou (38)
- 03:25 Život s tátou (39)
- 03:35 Život s tátou (40)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (37)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (38)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (39)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (40)
- 04:35 Agentka 203 (Sólokapr)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Je to skutečný McSquizzy?)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Vítejte v táboře divočina)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Knížka)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Žárovka)
- 05:35 Mia a já IV (Blížící se bouře)
- 06:00 Lou! (Giles)
- 06:10 Lou! (Černá kočka nosí smůlu)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom II (24)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Srna Matky přírody)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Úkol pro vačice, 1. část)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Žárovka)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Skluzavka)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Piano)
- 08:00 Barbie jako Princezna a švadlenka
- 09:30 Barbie Fairytopia
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Balzám na rty)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zrcadlo)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Platební karta)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Plán hry)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách (Dobrodružství)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Šaškování)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Jelen a číča)
- 22:00 Sestry (V kůži své sestry)
- 22:10 Sestry (Blondýna)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Náplast)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Boty)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koš na odpadky)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (11)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (12)
- 23:30 Život s tátou (13)
- 23:40 Život s tátou (14)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Let's Dance)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (Jump Out of Bed Sleepy Head)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Tutti Frutti and other stories (Tutti Frutti)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Flowers)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (3)
- 00:10 Kikoriki (22)
- 00:20 Flopy (111)
- 00:35 Šmolkovia (63)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (45)
- 01:10 Esá z pralesa (8)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (17)
- 01:35 Volám sa Caillou V (14)
- 02:00 Dumper a Skoop III (1)
- 02:15 Panda a Krash (11)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (24)
- 02:55 Myšiak Anatole (13)
- 03:20 Monchhichi (17)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (24)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (10)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (14)
- 04:20 Malý medvedík (31)
- 04:45 Ruby z dúhy II (13)
- 05:10 Bob staviteľ II (35)
- 05:25 Ocko hrdina (10)
- 05:30 Duda a Dada (24)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (30)
- 05:55 Máša a medveď (46)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci II (14)
- 06:30 Ocko hrdina (11)
- 06:35 Zábavné zvieratká (16)
- 06:45 Bob staviteľ II (35)
- 06:55 Telka Strýka Baltazára III (1)
- 07:05 Jahôdka a jej kamaráti: Všetko je možné (1)
- 08:20 Flopy (112)
- 08:40 Požiarnik Sam VI (11)
- 09:00 Ovečka Shaun II (26)
- 09:05 Maličké príšerky (3)
- 09:06 Jednorožce zo Zoo (30)
- 09:15 Slnečný Rej (13)
- 09:25 Esá z pralesa (8)
- 09:35 Veselé zajačiky (17)
- 09:40 Rev a motoroví miláčikovia (14)
- 10:10 Fíha Tralala (9)
- 10:20 Bob staviteľ II (36)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Maličké príšerky (4)
- 10:55 Zvedavkovci II (15)
- 11:10 Monchhichi (17)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (3)
- 11:25 Malý medvedík (32)
- 11:50 Dumper a Skoop III (1)
- 12:00 Eggy Pops (11)
- 12:05 Maličké príšerky (5)
- 12:10 Smejko a Tanculienka II (4)
- 12:15 Ovečka Shaun II (27)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (35)
- 12:30 Polly Pocket (22)
- 12:35 Flopy (113)
- 12:50 Ruby z dúhy II (13)
- 13:15 Myšiak Anatole (13)
- 13:40 Malý silák Bheem (6)
- 13:45 Veselé zajačiky (18)
- 13:50 Panda a Krash (11)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Monchhichi (18)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (45)
- 14:40 Maličké príšerky (6)
- 14:45 Máša a medveď (47)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (22)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (24)
- 15:20 Esá z pralesa (9)
- 15:35 Smejko a Tanculienka: Čáry Máry Fuk (5)
- 16:55 Dumper a Skoop III (2)
- 17:05 Bob staviteľ II (37)
- 17:15 Ovečka Shaun II (28)
- 17:25 Požiarnik Sam VI (12)
- 17:35 Ruby z dúhy II (14)
- 18:00 Volám sa Caillou V (14)
- 18:25 Drobčekovia II (6)
- 18:40 Ovečka Shaun II (29)
- 18:50 Flopy (114)
- 19:10 Maličké príšerky (7)
- 19:15 Zvedavkovci II (16)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (10)
- 19:45 Máša a medveď (48)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (2)
- 20:05 Esá z pralesa (10)
- 20:15 Bob staviteľ II (38)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (13)
- 20:40 Slnečný Rej (14)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (23)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (17)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (15)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (5)
- 22:05 Monchhichi (19)
- 22:15 Myšiak Anatole (14)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (40)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (42)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (24)
- 23:35 Mášine rozprávky (24)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (36)
- 23:45 Veselé zajačiky (19)
- 23:50 Duda a Dada (24)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 BBC News
- 00:30 Talking Business
- 01:00 BBC News
- 01:30 The Travel Show
- 02:00 BBC News
- 02:30 Click
- 03:00 BBC News
- 03:30 Wonders of Bulgaria (Treasures and Tombs)
- 08:00 BBC News
- 08:30 Click
- 09:00 BBC News
- 09:30 Wonders of Bulgaria (Treasures and Tombs)
- 12:00 BBC News
- 12:30 Talking Business
- 13:00 BBC News
- 13:30 TBA
- 14:00 BBC News
- 14:30 The Spirit of Yachting (Rolex TP World Championship)
- 15:00 BBC News
- 15:30 The Travel Show
- 20:00 BBC News
- 20:30 Click
- 21:00 BBC News
- 21:30 The Travel Show
- 01:21 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:47 MÉTÉO
- 01:52 FORT BOYARD 2023, TOUJOURS PLUS FORT !
- 02:48 UN VRAI SELFIE
- 03:12 UN VRAI SELFIE
- 03:36 UN VRAI SELFIE
- 04:02 EINSTEIN
- 04:29 C DANS L'AIR
- 05:35 Á BON ENTENDEUR
- 06:03 LE BEAU VÉLO DE RAVEL
- 06:29 STOEMP, PÉKÉT... ET DES RAWETTES
- 07:01 CONNEXION SAUVAGE
- 07:48 QUEL TEMPS POUR LA PLANÉTE ?
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:26 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:39 IL ÉTAIT UNE FOIS... CES DRÔLES D'OBJETS
- 08:46 FOOT GO
- 08:52 LES QUIQUOI
- 08:59 L'IMAGIER ANIMÉ DE KOUMI
- 09:05 TAFFY
- 09:12 GIGANTOSAURUS
- 09:23 GIGANTOSAURUS
- 09:34 LE PETIT GEEK
- 09:41 LES JEUX DE LA FONTAINE
- 09:43 ROCKY & LILY : C'EST DANS LA BOÎTE !
- 09:52 RUNES
- 10:14 LES P'TITS DIABLES
- 10:27 SILENCE, ÇA POUSSE !
- 11:19 QUEL TEMPS POUR LA PLANÉTE ?
- 11:33 TENDANCE XXI
- 12:03 LE GRAND JT DES TERRITOIRES
- 12:30 LES 100 LIEUX QU'IL FAUT VOIR
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 14:01 LE MONDE DE JAMY
- 15:52 NOMADE
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:27 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:41 ÉCHAPPÉES BELLES
- 20:15 TERRA ARTISTIKA
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:57 FOOTBALL - LIGUE 1 MCDONALD'S
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Pozrime sa na to
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Správy
- 07:30 Týždeň vo filme-1965
- 08:00 Správy
- 08:30 Svet technológií
- 08:45 Štúdio TA3
- 09:00 Správy
- 09:30 Dobré správy
- 10:00 Správy
- 10:30 Paralympijský špeciál
- 11:00 Správy
- 11:30 Tajomstvá Slovenska
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Pozrime sa na to
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Biznis
- 14:45 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Zdravie na TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Európa dnes a zajtra
- 17:00 Správy
- 17:30 Motoring
- 18:00 Očami cestovateľa
- 18:15 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Štúdio TA3
- 19:30 Záchranári
- 20:00 Špeciál s Ilievom
- 20:45 Štúdio TA3
- 21:00 Správy
- 21:30 Showbiz
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 10:00 Sky News Today
- 10:30 Sky News Including FYI
- 11:00 Sky News Today
- 11:30 Politics Hub
- 12:00 Sky News Today
- 14:30 Politics Hub
- 15:00 Sky News Today
- 15:30 The Climate Show with Tom Heap
- 16:00 Sky News Today
- 16:30 Sky News Including FYI
- 17:00 The News Hour with Jonathan Samuels
- 19:00 Sky News
- 19:30 The Climate Show with Tom Heap
- 20:00 Sky News
- 20:30 UK Tonight Highlights
- 21:00 Sky News
- 21:30 Politics Hub
- 22:00 Sky News At 10 With Gillian Joseph
- 22:30 Press Preview
- 23:00 Sky News
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (40)
- 00:10 LE PARIS DES ARTS 2024
- 00:30 BULLETIN (11)
- 00:40 REPORTERS PLUS
- 01:00 NEWS (1)
- 01:15 TALKING EUROPE
- 01:30 BULLETIN (1)
- 01:45 ARTS24 (25)
- 02:00 NEWS (2)
- 02:15 TALKING EUROPE
- 02:30 BULLETIN (2)
- 02:45 EYE ON AFRICA (50)
- 03:00 NEWS (2)
- 03:15 PEOPLE AND PROFIT
- 03:30 BULLETIN (35)
- 03:45 FRANCE IN FOCUS
- 04:00 NEWS (4)
- 04:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 04:30 BULLETIN (3)
- 04:45 THE 51 PERCENT
- 05:00 NEWS (5)
- 05:15 EYE ON AFRICA (50)
- 05:30 BULLETIN (4)
- 05:45 ARTS24 (25)
- 06:00 NEWS (5)
- 06:15 PEOPLE AND PROFIT
- 06:30 BULLETIN (4)
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS (5)
- 07:15 THE OBSERVERS
- 07:21 FOCUS ALONE
- 07:30 BULLETIN (4)
- 07:45 FOCUS ALONE
- 07:50 SPORTS PAD
- 08:00 NEWS (5)
- 08:15 ARTS24 (25)
- 08:30 BULLETIN (4)
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PROD B
- 09:30 BULLETIN (151)
- 10:00 NEWS (889)
- 10:15 TALKING EUROPE
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 TALKING EUROPE
- 11:00 NEWS (269)
- 11:15 PEOPLE AND PROFIT
- 11:30 BULLETIN (172)
- 11:45 THE OBSERVERS
- 11:51 FOCUS ALONE
- 12:00 NEWS (240)
- 12:15 ARTS24 (23)
- 12:30 BULLETIN (154)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (859)
- 14:15 THE 51 PERCENT
- 14:30 BULLETIN (217)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 YOU ARE HERE
- 15:00 NEWS (245)
- 15:09 LE PARIS DES ARTS 2024
- 15:30 BULLETIN (155)
- 15:40 PEOPLE AND PROFIT
- 15:52 FASHION
- 16:00 NEWS (897)
- 16:15 TALKING EUROPE
- 16:30 BULLETIN (228)
- 16:45 TALKING EUROPE
- 17:00 NEWS (897)
- 17:15 ARTS24 (22)
- 17:30 BULLETIN (228)
- 17:45 THE OBSERVERS
- 17:51 FOCUS ALONE
- 18:00 NEWS (248)
- 18:10 LE PARIS DES ARTS 2024
- 18:30 NEWS (249)
- 18:40 ENMG REVISITED SLOVIANSK 0731
- 19:00 NEWS (897)
- 19:15 PEOPLE AND PROFIT
- 19:30 BULLETIN (228)
- 19:45 FRANCE IN FOCUS
- 20:00 NEWS
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 NEWS (281)
- 21:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 21:30 BULLETIN (28)
- 21:45 THE OBSERVERS
- 21:51 FOCUS ALONE
- 22:00 NEWS (254)
- 22:15 REPORTERS
- 22:30 NEWS (255)
- 22:45 TALKING EUROPE
- 23:00 NEWS (256)
- 23:15 ARTS24 (25)
- 23:30 BULLETIN (160)
- 23:45 PEOPLE AND PROFIT