Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Dobré ráno
- 04:30 Karlovy Vary, sadové město
- 04:50 Spolu na hranici (Kulturou proti zlu)
- 05:15 Etiketa (Jdeme tančit)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Lužické hory)
- 06:30 Na cestě po ostrově Curacao
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 09:50 Konec léta
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Český les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Lakovka
- 13:30 Čtverec mizení
- 16:10 Magnum II (Italská zmrzlina)
- 17:00 Na cestě po řeckých Kozani a Greveně
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Kolja
- 01:05 Za mřížemi: v nejdrsnějších věznicích světa (6)
- 01:55 Před půlnocí
- 02:20 Ta naša kapela
- 02:50 Čaj pro třetího
- 03:15 Historie.cs
- 14:40 Budovatelé přírody (2)
- 15:35 Plyšový medvídek – Teddy
- 20:00 Pirát sedmi moří
- 21:40 Oscar
- 23:05 Kruk II (4)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:20 Triatlon ČR 2024 (MČR Tábor)
- 04:35 Triatlon ČR 2024 (MČR Most)
- 04:55 Hokej na zemi (7005)
- 05:20 Požární sport 2024 (Mezinárodní soutěž mladých hasičů v disciplínách CTIF)
- 05:35 Cyklotoulky (30)
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Chance Národní Liga 2024/2025 (MFK Vyškov - SK Slavia Praha B)
- 07:45 BBV po 25 letech
- 07:55 Panorama
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 Czech Tour 2024 (Czech Tour)
- 04:04 Closer: Nové případy IV (Reality show)
- 04:58 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:03 M.A.S.H (7)
- 07:28 M.A.S.H (8)
- 08:00 M.A.S.H (9)
- 08:32 M.A.S.H (10)
- 09:03 M.A.S.H (11)
- 09:35 Malý pitaval z velkého města (Vedoucí partiové prodejny)
- 14:37 Policie v akci
- 15:36 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Všechno nebo nic
- 22:40 7 pádů Honzy Dědka
- 23:50 Ano, šéfe!
- 04:17 Autosalon.tv
- 05:23 Těžká dřina
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:04 Příhody Bolka a Lolka
- 06:12 Autosalon.tv
- 07:03 Partička
- 07:42 Fotr na tripu VI
- 08:25 Top Gear VI (1)
- 09:30 Top Gear VI (10)
- 22:11 ESCAPE
- 23:08 Partička Nová krev
- 23:53 Simpsonovi VI (Homer klaunem)
- 04:47 Policie v akci
- 05:42 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:17 Zločiny ze sousedství (Práva zatčeného)
- 06:58 Komisař Rex VII (Do poslední kulky)
- 07:57 Castle na zabití III (Soutěž krásy)
- 08:51 Big Ben (Smrt u oltáře)
- 10:49 Columbo (Labutí píseň)
- 00:28 Quantum of Solace
- 02:37 Smrtící léčba
- 09:46 Špióni v převleku
- 11:48 Noci v Rodanthe
- 13:50 Kráska mezi muži
- 15:36 Pravá blondýnka
- 17:28 Vesmír mezi námi
- 20:06 Nepřítel státu
- 22:48 Nezahrávej si s ohněm
- 04:47 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Teď vaří šéf!
- 06:35 Prostřeno!
- 07:32 1. MISE (Tým)
- 10:10 Prostřeno!
- 10:53 Ano, šéfe!
- 20:02 Osudové léto v Praze
- 21:55 1. MISE (Čtyři z šesti)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: Z)
- 06:05 Hopsasa (Nekonečná schovka)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Bráškové
- 08:45 Sportující zvířata IV
- 08:50 Zafari (11)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:05 Vyber si svůj sport II
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (12)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:00 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (19)
- 14:55 Čvacht
- 15:05 Břinčíci III
- 15:20 Sovička Ollie
- 15:25 Bobo
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Bráškové
- 17:30 Vyber si svůj sport II
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a vlaštovka)
- 18:50 Zafari (12)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (13)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 04:15 Detektivové před kamerou
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 100 dní ve Versailles (6)
- 21:00 West Side Story
- 04:35 Rodinná pouta II (Konec nadvlády)
- 05:41 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:16 Nikdo není dokonalý
- 07:06 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 14:52 Rodinná pouta II (Host do domu)
- 15:58 1. MISE (Dárek)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:57 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:08 Show Jana Krause
- 23:13 Jak se staví sen
- 01:06 K věci
- 01:35 Prima HISTORIE
- 01:56 Prima Svět
- 02:29 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 02:59 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:37 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:27 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:34 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:21 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:28 Prima LÉTO
- 14:40 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:12 Počasí
- 15:19 K věci
- 15:41 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Speciál: 10 let bez Ivety (Michal Penk)
- 20:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 21:00 Zprávy
- 22:00 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:49 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 23:57 360⁰
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Dobré ráno
- 04:30 Karlovy Vary, sadové město
- 04:50 Spolu na hranici (Kulturou proti zlu)
- 05:15 Etiketa (Jdeme tančit)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Lužické hory)
- 06:30 Na cestě po ostrově Curacao
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 09:50 Konec léta
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Český les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Lakovka
- 13:30 Čtverec mizení
- 16:10 Magnum II (Italská zmrzlina)
- 17:00 Na cestě po řeckých Kozani a Greveně
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Kolja
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Dobré ráno
- 04:30 Karlovy Vary, sadové město
- 04:50 Spolu na hranici (Kulturou proti zlu)
- 05:15 Etiketa (Jdeme tančit)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Lužické hory)
- 06:30 Na cestě po ostrově Curacao
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 09:50 Konec léta
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Český les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Lakovka
- 13:30 Čtverec mizení
- 16:10 Magnum II (Italská zmrzlina)
- 17:00 Na cestě po řeckých Kozani a Greveně
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Kolja
- 00:15 Zoolander 2
- 02:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (5)
- 03:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (6)
- 03:55 Výleťák (192)
- 04:00 U stánku II (15)
- 04:10 Ze dvora (8)
- 04:20 Zahradní proměny II (24)
- 05:10 Zahradní proměny II (25)
- 06:00 Pravidla zasnoubení II (11)
- 06:20 Moje místa (Kristýna Frejová)
- 07:20 Případy detektiva Murdocha XII (6)
- 08:15 Zahradní proměny III (1)
- 09:15 Zahradní proměny III (2)
- 12:10 Otec Braun (6)
- 20:10 Partie krásného dragouna
- 21:50 Chytrák a dva společníci
- 00:25 Kriminálka Las Vegas VI (Jako kouzlem)
- 01:25 Kriminálka Vegas II (Koala)
- 02:05 Můj přítel Monk IV (10)
- 02:45 Na lovu II
- 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2 (Zrádkyně)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 10:55 Můj přítel Monk IV (11)
- 11:50 Tescoma s chutí
- 14:35 Kriminálka Las Vegas VI (Rašomáma)
- 15:30 Výměna manželek
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 00:05 Temný příliv
- 02:15 Zhoubné zlo
- 04:05 5 x jinak
- 05:40 Velká rána
- 07:15 Kriminálka Las Vegas VI (Neobvyklá podezřelá)
- 08:10 Kriminálka Las Vegas VI (Jako kouzlem)
- 09:10 Scooby-Doo
- 10:50 Kdopak to mluví
- 12:40 Teleshopping
- 13:00 Den co den
- 14:55 Štěstí na dosah
- 20:00 Vrahouni
- 22:00 Sprosťárny
- 23:45 Velká svatba
- 01:10 Mortal Kombat
- 02:55 Spartan: Týmová výzva II (1)
- 03:40 Walker, Texas Ranger VIII (18)
- 04:20 Florbal - letní speciál
- 05:20 Walker, Texas Ranger VIII (17)
- 06:05 Spartan: Týmová výzva II (2)
- 06:45 Mistři zastavárny (6)
- 07:40 Mezi žraloky XI (23)
- 09:35 Kobra 11 III (15)
- 11:40 Novashopping
- 11:55 Walker, Texas Ranger VIII (18)
- 12:50 Válka skladů XIII (13)
- 18:40 Válka skladů XIII (15)
- 19:35 Mistři zastavárny (10)
- 20:30 Mistři renovací III (12)
- 21:20 Kachní dynastie IV (34)
- 21:50 Kachní dynastie V (1)
- 00:25 Teorie velkého třesku V (4)
- 02:05 Malý Sheldon IV (15)
- 02:40 Svět podle Jima II (4)
- 03:20 Americký táta VII (5)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Máma II (22)
- 05:25 Máma III (1)
- 05:50 Ženatý se závazky (111)
- 06:40 Bernieho dobrodružství (15)
- 07:05 Bakugan: Evolutions (25)
- 07:15 Přátelé X (6)
- 08:15 Máma III (5)
- 09:50 Malý Sheldon IV (18)
- 11:00 Malý Sheldon V (1)
- 11:25 Ženatý se závazky (113)
- 12:20 Dva a půl chlapa VII (15)
- 13:10 Přátelé X (6)
- 14:15 Teorie velkého třesku V (4)
- 15:50 Máma III (9)
- 17:25 Svět podle Jima II (6)
- 18:15 Dva a půl chlapa VII (17)
- 19:10 Malý Sheldon V (3)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (8)
- 21:40 Přátelé X (8)
- 22:35 Americký táta VII (7)
- 23:30 Dva a půl chlapa VII (17)
- 04:10 Na lovu II
- 04:50 Co na to Češi
- 06:05 Riskuj!
- 06:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:20 Na lovu II
- 08:15 MasterChef Česko II (7)
- 09:25 Můj přítel Monk IV (10)
- 12:05 Odložené případy (Stopař)
- 12:55 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko II (8)
- 14:25 Tescoma s chutí
- 14:30 Vraždy v Kitzbühelu XV (3)
- 15:25 Médium V (6)
- 22:50 Médium V (7)
- 23:45 Vraždy v Kitzbühelu XV (3)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med IX (4)
- 01:20 Posedlost: Finální odplata
- 02:45 Doktorka Quinnová II (22)
- 08:25 Čarodějky IV (19)
- 09:15 Vítejte doma IV
- 10:05 Oteckovia II (95)
- 16:10 Vyměněné osudy II (71)
- 20:15 Mateřská láska II (7)
- 21:10 Mateřská láska II (8)
- 12:00 Spade poker show 2024 (7)
- 12:30 1:1 Sport Show (68)
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 13:05 PFL 4
- 07:00 Ragby: Rugby - letní speciál
- 07:30 Pool - letní speciál
- 08:00 Challenge Roth
- 08:30 Laax Highline World Championships
- 09:00 Open Faces
- 09:30 1:1 Sport Show (69)
- 00:10 Góly - body - sekundy
- 00:15 Hymna SR
- 00:25 ... kone na betóne
- 01:55 Agatha Christie: Poirot (Schôdzka so smrťou)
- 03:30 Správy „N“
- 04:25 Góly - body - sekundy
- 04:40 Počasie
- 04:45 Nebíčko v papuľke
- 05:20 Capri III (5)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová IV (Pravda niekedy bolí)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (6)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:55 Don Matteo (Normálna rodina)
- 18:00 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Svetelný lúč)
- 22:20 Prípady 1. oddelenia (7)
- 23:20 Správy „N“
- 00:03 Hymna SR
- 00:05 Správy „N“
- 00:55 Hírek
- 01:10 01:10 - 05:10
- 05:10 05:10 - 05:55
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:15 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rusínsky magazín
- 08:30 Kimondó - Na kus reči
- 08:55 Rusínsky magazín
- 09:25 Drahý strýčko
- 11:00 Tajomný ostrov (Na ostrove)
- 11:25 Obedníček (O mestečku za hradbami "N")
- 11:35 Rusty II
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Kukuričný smajlichrum)
- 11:55 Živá panoráma
- 12:25 Cyklopotulky (Kladské pomezí)
- 12:35 Hubačka
- 12:50 Na zelenej adrese
- 13:05 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Duet)
- 14:10 Zlatá zem
- 15:05 Mesto na ceste
- 15:35 Moje miesta - príbeh mesta (Trnava)
- 16:05 Pozoruhodný štýl II
- 16:30 Môj emigrant (Môj emigrant - Palo)
- 17:05 Anjeli strážni (Anjeli strážni Jeremy Ironsa)
- 17:35 Lov slov
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (O mestečku za hradbami "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 22:00 Kukačky (časť 13.)
- 22:55 Nina
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Dobré ráno
- 04:30 Karlovy Vary, sadové město
- 04:50 Spolu na hranici (Kulturou proti zlu)
- 05:15 Etiketa (Jdeme tančit)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Lužické hory)
- 06:30 Na cestě po ostrově Curacao
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 09:50 Konec léta
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Český les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Lakovka
- 13:30 Čtverec mizení
- 16:10 Magnum II (Italská zmrzlina)
- 17:00 Na cestě po řeckých Kozani a Greveně
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Kolja
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Dobré ráno
- 04:30 Karlovy Vary, sadové město
- 04:50 Spolu na hranici (Kulturou proti zlu)
- 05:15 Etiketa (Jdeme tančit)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Lužické hory)
- 06:30 Na cestě po ostrově Curacao
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 09:50 Konec léta
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Český les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Lakovka
- 13:30 Čtverec mizení
- 16:10 Magnum II (Italská zmrzlina)
- 17:00 Na cestě po řeckých Kozani a Greveně
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Kolja
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Raňajky
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál: Spracovanie potravín
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Lovci a zberači v Afrike
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:10 Krásky z Dubaje
- 03:20 Netvor
- 05:35 Cesta za snem
- 07:25 Upír junior
- 08:55 Dej si pohov, mladej!
- 10:45 Jeden a půl rytíře
- 12:45 Dešťová víla
- 14:35 Seznam přání
- 16:15 Bohové Egypta
- 18:30 Jako delfín
- 20:15 Bál šílených žen
- 22:30 Cesta pomsty
- 01:15 První oddělení II
- 01:55 Policisté v akci
- 02:40 Policisté v akci
- 03:25 Nové bydlení - Dizajn
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:50 Pod povrchem (32)
- 11:55 Nové bydlení - Dizajn
- 13:00 Soudní síň (Italové)
- 14:00 Soudní síň (Učitel)
- 15:00 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 17:00 Soudní síň (Hostesky)
- 17:55 Soudní síň (Stará semetrika)
- 20:20 Konkurs
- 21:20 Kriminálka Kraj (Bezmocné 2/2)
- 22:20 Za sklem (1)
- 23:40 První oddělení II
- 00:00 Farma
- 01:15 Survivor
- 02:20 Aj múdry schybí
- 03:20 Partička
- 04:05 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:10 Svokra
- 11:15 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:50 Búrlivé víno (75)
- 13:45 V mene zákona
- 15:00 Susedské prípady
- 16:00 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (76)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám II (17)
- 21:45 Dunaj, k vašim službám II (18)
- 22:55 Farma
- 00:35 Luxusní domy III (9)
- 01:00 Projekt "Domov" III (3)
- 01:45 Velkolepé plány XIX (7)
- 02:35 Zahradníkův svět XII (1)
- 03:35 Dům snů III (11)
- 04:15 Dům snů (7)
- 05:00 Zahrady bájného východu (2)
- 06:00 Dům snů IV (3)
- 06:55 Nejkrásnější britské zahrady II (7)
- 07:50 Velkolepé plány XIX (7)
- 08:45 Zahradníkův svět XII (1)
- 09:55 Projekt "Domov" III (3)
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (1)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (2)
- 14:20 Dům snů III (11)
- 15:10 Velkolepé plány XIX (8)
- 20:20 Dům snů (8)
- 21:10 Dům snů IV (4)
- 22:00 Dům snů III (12)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (2)
- 23:50 Nejkrásnější britské zahrady II (8)
- 04:00 Zkus mě rozesmát
- 06:00 Nedoručené Vánoce
- 07:25 Fantastický mazel
- 08:50 Hobit: Neočekávaná cesta
- 11:35 Zóna zájmu
- 13:20 Chuť na lásku
- 14:45 Wonder Woman
- 17:05 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (19)
- 17:45 Válka zítřka
- 20:00 Mělas to vědět (5)
- 21:00 Zimní král (2)
- 21:55 Ve jménu cti
- 23:35 Sestra
- 01:40 Terminator Salvation
- 03:35 Počátek
- 06:00 Chůvy
- 07:45 Neneh Superstar
- 09:20 Agent z Panamy
- 11:10 Přátelé III (6)
- 11:30 Přátelé III (7)
- 11:55 Hobit: Bitva pěti armád
- 14:15 Ave, Caesar!
- 16:00 Je to nádhera!
- 17:35 Víly z Inisherinu
- 19:30 Příchozí
- 21:25 Ambulance
- 23:40 Menu
- 00:45 V Bruggách
- 02:30 Sektor III (1)
- 03:30 Láska a smrt (Lovkyně)
- 04:25 Život vzhůru nohama
- 06:00 Aquaman a ztracené království
- 14:20 Prci, prci, prcičky 2
- 16:05 Šifra mistra Leonarda
- 18:30 Nesvá (1)
- 19:00 Nesvá (2)
- 19:30 Sex ve městě III (Všechno nebo nic)
- 22:00 Zimní král (2)
- 22:55 Papežův vymítač
- 00:55 Hannibal
- 03:05 Rozlučka se svobodou
- 03:30 Co spatříme, když pohlédneme na nebe?
- 06:00 Půlnoc v kině Paradise
- 07:40 Něha
- 09:15 Neznámý muž
- 11:20 Nespoutaná
- 13:00 Věž beze stínu
- 15:25 Déšť v domě
- 16:45 Něha
- 18:20 Alelujá
- 20:00 Hromadění
- 00:15 Canterburské povídky
- 02:05 Poslední královna
- 04:00 Bezúhonnost Josepha Chamberse
- 05:35 Oslík
- 06:00 Chuť jablek je rudá
- 07:25 Pod fíkovníky
- 09:00 Kaple
- 10:40 Avalon
- 12:45 Naslouchej očima
- 14:25 Tinnitus
- 16:15 Assassin’s Creed
- 18:10 Godzilla
- 20:30 Robocop 2
- 22:25 Reality
- 23:50 Na návštěvě
- 04:35 Mrazivé zlato (Zoufalá situace)
- 05:20 Jak to dělají? (16. díl)
- 06:10 Smallville (Dar z nebe)
- 07:05 Smallville (Proměna)
- 12:10 Smallville (Herní zápal)
- 13:05 Smallville (Rentgenové oči)
- 18:55 Hranice nemožného (Lék)
- 20:00 Léto roku 1942
- 22:05 Strašák
- 01:15 Turnaj zabijáků
- 02:50 Santa je pořád úchyl
- 05:05 Sniff a létající fantom
- 06:55 Mazel a tajemství lesa
- 08:40 Zločin na palubě
- 10:20 Sexy 40
- 16:40 Marketa Lazarová
- 20:00 Pomsta mrtvého muže
- 22:20 Vice
- 00:10 Legenda o Pekelné bráně
- 01:55 Život s míčem
- 03:30 Nenápadná slečna
- 05:25 Deník lásky
- 06:55 Když byla Dolly Parton má matka
- 10:00 Pisatel
- 11:25 Láska v Indii
- 13:00 Kupec benátský
- 18:00 Jak milovat s D
- 19:35 To jsem já
- 21:00 Sólista
- 22:40 Vrátná
- 01:20 Trable s ex
- 02:45 Proti větru
- 04:55 Armáda jednoho
- 06:25 Ranvej
- 07:55 Sammyho dobrodružství 2
- 09:25 Fame – Cesta za slávou
- 11:10 Můj nejlepší přítel
- 14:15 Švec
- 15:50 Slova a obrazy
- 17:45 Oddanost
- 20:00 Eat Wheaties!
- 21:30 Všechny tajné věci
- 23:00 Kořist
- 00:05 Přestávka ve vysílání
- 09:00 Princ a já 2
- 10:35 Matčin stín
- 12:15 Až najdu domov
- 14:05 Zamračené dny
- 16:00 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona
- 17:35 Hořko-sladko
- 19:20 Bernie
- 21:00 Včerejší děti
- 22:30 Sklapni a zpívej
- 01:35 Vánek osudu
- 03:15 Sólista
- 05:45 Leonie
- 07:45 Criminal Games by Agatha Christie (9)
- 09:45 Cesta na vrchol
- 12:10 Bůh masakru
- 13:50 Agatha Christie’s Marple III (1)
- 22:00 Mocná síla soucitu
- 00:55 The River
- 02:30 The Stranger Within A Woman
- 04:10 Tulsa
- 05:35 End of Program
- 06:00 Life With Father
- 07:55 Delightfully Dangerous
- 10:20 Doll Face
- 11:40 Schengen
- 11:50 Roaring Abyss
- 13:20 Swept Away
- 13:35 The Phantom Father
- 16:25 Stamm
- 16:35 Mutiny!
- 17:50 Revenge Of The Zombies
- 18:50 The Chase
- 20:15 Only Water In The Sea
- 21:00 The Outsider
- 22:45 The Last Day of August
- 04:10 TRAVEL THRU HISTORY (ST. PETERSBURG)
- 04:35 PAST HUNTERS (S1 EP 10: CARNFIELD HALL)
- 05:30 HIDDEN TRACES
- 06:30 DAY WHEN, THE…
- 07:25 EUROPEAN ISLANDS EP (05: LA PALMA)
- 08:00 STOLEN TREASURES (EP. 5)
- 08:40 ZENITH (EP. 13)
- 09:10 WILD ONES (EP. 09)
- 09:35 FLYING OVER THE EARTH (DOWNUNDER)
- 12:25 SPAIN'S LAST LYNXES
- 13:20 MAN EATERS
- 20:35 BRITTANY
- 21:30 EUROPEAN ISLANDS EP (03: TENERIFE)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (1)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (1)
- 19:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (1)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (2)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (31)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (32)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 22:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (9)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (10)
- 00:40 Fighting Rookies 2014
- 01:30 We Love MMA 69, 16.12.2023
- 04:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 04:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:15 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:15 LNK Boxing Night 7, Arena Riga
- 00:00 SPORTS MAX (44)
- 00:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 01:00 SHIFTING GEARS
- 01:30 SHIFTING GEARS
- 02:00 WILD SURF 2019 (19)
- 02:30 WILD SURF 2019 (20)
- 03:00 BETTER THAN FOUR 2016 (THOUSAND YEAR JOURNEY & WHITE STYLE)
- 03:30 BETTER THAN FOUR 2016 (THE BIKE SHOW & NIP NIP)
- 04:00 GEARING UP 2020 (10)
- 04:30 GEARING UP 2020 (11)
- 05:00 KITE MASTERS 2018 (3)
- 05:30 KITE MASTERS 2018 (4)
- 06:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 06:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 07:00 SHIFTING GEARS
- 07:30 SHIFTING GEARS
- 10:00 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 10:30 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 11:00 WORLD OF WATERSPORTS (29)
- 11:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 12:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (15)
- 12:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (16)
- 13:00 GP RACING 2022 (45)
- 13:30 GP RACING 2022 (46)
- 14:00 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 14:30 SAILING TO TOKYO 2018 (4)
- 15:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (2)
- 16:00 AUTOSPEED 2019 (17)
- 16:30 AUTOSPEED 2019 (18)
- 17:00 BOARD STORIES SURFING (40)
- 17:30 BOARD STORIES SURFING (1)
- 18:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (12)
- 18:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (13)
- 19:00 HELLAS RALLY RAID 2019
- 19:30 HELLAS RALLY RAID 2021
- 20:00 BOAT SHOW 4K (20)
- 20:30 BOAT SHOW 4K (1)
- 21:00 SPORTS MAX (44)
- 21:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 22:00 GEARING UP 2020 (9)
- 22:30 GEARING UP 2020 (10)
- 23:00 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 23:30 INSIDE SAILING 2020 (10)
- 08:15 VISITING (INFERNO)
- 09:00 ROAD LESS TRAVELED: THAILAND
- 09:55 ROAD LESS TRAVELED VIETNAM
- 16:15 THE LAST DESCENT
- 17:00 DREAM JOURNEY (4)
- 17:45 ZABARDAST
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 00:05 Svetová lodná doprava (4)
- 01:05 Supernákupy (2)
- 01:35 Téma (167)
- 02:15 Boje o Louvre (1)
- 03:15 Raz a navždy (5)
- 08:00 Travelistan (36)
- 08:20 Vyrobené na Slovensku (5)
- 08:35 Telenákup (1)
- 08:45 Doslova
- 09:25 Svedectvá života (1)
- 09:55 Ľudia sú aj politici (45)
- 10:35 Ako sa to stalo (3)
- 11:35 Humboltov Prúd (1)
- 12:35 Neúčinné antibiotiká (1)
- 13:25 Telenákup (4)
- 13:35 Novodobí egyptskí faraóni (1)
- 14:35 Evanjelium o bohatstve (1)
- 15:35 Len peniaze nestačia (22)
- 16:15 Telenákup (2)
- 16:25 Che Guevara, zrod legendy (1)
- 17:25 Boh ochraňuj Rusko (1)
- 18:25 JFK - Zrod prezidenta (1)
- 19:15 Telenákup (4)
- 19:25 Sadnite si, prosím (30)
- 20:05 Libanon: V srdci Hizballáhu (1)
- 21:05 Téma (168)
- 21:45 Udržateľná budúcnosť (4)
- 00:25 Naše zprávy
- 00:40 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:25 Šťastná 7
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (9)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Most (2)
- 21:30 El Chapo III (12)
- 22:15 Poklad z půdy
- 23:30 Cyranův poloostrov (9)
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:05 Šťastná 7
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:10 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:50 Nebezpečné vztahy live
- 01:45 Ostříháno
- 02:50 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Pečené koleno)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 07:00 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:35 Poklad z půdy
- 18:00 Kurňa, co to je?
- 19:05 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:05 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:45 Nebezpečné vztahy
- 23:30 Jak to dopadlo!?
- 01:50 Lipnožurnál
- 02:05 Valašský zpravodaj
- 02:15 Petrovický zpravodaj
- 02:25 Rozhovor S...: Michal Horský, spoluorganizátor VKV
- 02:50 Vtipkování: Karel Vágner
- 03:30 Mladý Svět: Nela Boudová
- 04:20 Narcos
- 05:10 Občanská sebeobrana Josefa Klímy: Vybílený účet
- 05:35 Rozhovor S...: Michal Horský, spoluorganizátor VKV
- 06:00 O letadlech a létání: Václav Jirsák, pilota a člen Aeroklubu Hořice
- 06:25 Lipnožurnál
- 06:40 Petrovický zpravodaj
- 06:50 Valašský zpravodaj
- 07:00 Magazín z Valašska: Vsetínsko
- 07:20 Magazín z Valašska: Valmez
- 07:40 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 23:00 Narcos
- 23:55 Dobrý večer s A11: repríza
- 00:25 Tým SEAL V (4)
- 01:05 Ztracený svět (11)
- 01:50 Ztracený svět (12)
- 02:35 Společnost Adventure (7)
- 03:20 Společnost Adventure (8)
- 04:05 Tým SEAL V (1)
- 04:45 Tým SEAL V (2)
- 05:30 Seriálový tip (1)
- 06:00 Profil zločinu VI (5)
- 07:05 Námořní vyšetřovací služba XVI (18)
- 08:00 Xena (18)
- 09:00 Profil zločinu VI (4)
- 10:05 Profil zločinu VI (5)
- 11:10 Hvězdná brána: Atlantida II (6)
- 12:05 A-Team II (23)
- 13:05 Námořní vyšetřovací služba XVI (18)
- 14:00 Xena (18)
- 15:00 Profil zločinu VI (6)
- 16:00 Profil zločinu VI (7)
- 17:10 A-Team III (1)
- 20:00 Xena (19)
- 21:00 Macgyver V (7)
- 21:50 Macgyver V (8)
- 00:45 Ztracený svět III (5)
- 01:40 Lovci pokladů II (15)
- 02:25 Lovci pokladů II (16)
- 03:10 Totalcar V (2)
- 03:35 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (3)
- 10:00 Ztracený svět III (4)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (21)
- 13:55 A-Team III (6)
- 14:55 Lovci pokladů II (17)
- 15:55 Lovci pokladů II (18)
- 16:55 Ztracený svět III (5)
- 17:55 Ztracený svět III (6)
- 18:55 Xena III (4)
- 19:50 A-Team III (7)
- 20:55 Společnost Adventure (22)
- 21:50 Lovci pokladů II (17)
- 22:50 Lovci pokladů II (18)
- 23:50 Xena III (4)
- 01:00 Brousko III (95)
- 02:05 Brousko III (96)
- 02:55 Seriálový tip (1)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (34)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:30 Domek na prérii VI (7)
- 13:35 Ranč Heartland II (14)
- 14:30 Ranč Heartland II (15)
- 15:30 Brousko III (97)
- 16:35 Dcery duchem (35)
- 17:55 Domek na prérii VI (8)
- 18:55 Ranč Heartland II (16)
- 19:55 Ranč Heartland II (17)
- 20:50 Domek na prérii VI (8)
- 21:55 Ranč Heartland II (16)
- 22:50 Ranč Heartland II (17)
- 23:50 Dcery duchem (35)
- 00:20 Druhá šance
- 02:05 Hledání
- 04:25 Druhá šance
- 09:30 Leviatan
- 12:00 Hra
- 14:00 Perleťový knoflík
- 15:30 Jeptiška
- 17:25 Lekce
- 19:25 Čtverec
- 22:00 Ve sklepě
- 23:30 Tina a Vore
- 00:45 Moucha v kufru
- 02:10 Věrní nevěrní
- 09:10 Emigranti
- 11:45 Láska mezi regály
- 13:55 Pravda
- 15:45 Nepředstavitelné
- 18:00 Naprostá láska
- 19:55 Hledá se Eric
- 22:00 Jací jsme byli
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Kapr)
- 06:15 Kikirikí
- 06:25 Sníček (5)
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 O modrém autíčku (Nehoda)
- 06:55 Staré pověsti české (O Bruncvíkovi)
- 07:05 Broučci (A bylo jaro…,Šťastnou cestu, Broučku!)
- 07:20 Mach a Šebestová (O utrženém sluchátku)
- 07:30 Žofka a její dobrodružství (Jak se Žofka stala ředitelkou ZOO)
- 07:35 O Dorotce (Dorotka a zpěvák)
- 07:50 Pojďte pane, budeme si hrát (Co to bouchlo?)
- 10:05 Staré pověsti české (Opatovický poklad)
- 10:15 Broučci (Šťastnou cestu, Broučku!)
- 10:20 Mach a Šebestová
- 10:35 Žofka a její dobrodružství (13)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a pštros)
- 10:50 Pojďte pane, budeme si hrát (Nazdar, kedlubny)
- 11:15 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bleděmodrá)
- 11:20 O Mikešovi (Mikeš hrdina)
- 11:30 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a sklínkař Matěj)
- 12:00 Dravci
- 13:35 Lev a písnička
- 14:00 Dům Na Poříčí
- 15:45 Myš, která prochází zdí
- 16:00 Soudný den
- 17:30 Kinosál
- 17:40 Filmové minuty
- 20:00 Dobří holubi se vracejí
- 22:00 Lásky jedné plavovlásky
- 23:25 Kinosál
- 23:40 Teleshopping
- 08:35 Proroctví o papežích
- 14:10 Teleshopping
- 15:15 Palestina - Jít domů
- 20:00 Hrdinové od Sommy
- 21:15 Zabijáci v Čechách (Stopy krve - 1. část)
- 21:45 Banánová republika
- 22:55 11/9: Minutu po minutě
- 01:00 Profesionál
- 02:45 Boj
- 10:00 Večírek 2
- 11:50 Před svatbou ne!
- 13:55 Eso es
- 15:45 Nepolapitelní
- 17:20 Lásce na stopě
- 20:35 Krvavá laguna
- 22:00 Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace
- 23:30 Dnes zemřeš!
- 00:20 Červený trpaslík VII (5)
- 00:55 Talk to Me
- 03:00 Comedy Club (7)
- 03:30 CSI: Kriminálka Las Vegas III (12)
- 12:00 Policejní zachránci XX (2)
- 13:00 Policejní zachránci XX (3)
- 20:00 Děkujeme, že kouříte
- 22:05 Comedy Club (8)
- 22:35 Comedy Club (9)
- 23:05 Comedy Club (10)
- 23:30 Červený trpaslík VII (5)
- 04:00 Off The Grid (Libreville ,Gabon)
- 04:30 Backpack (Kabini, India)
- 05:00 Great World Hotels (One And Only Reethi Rah 2)
- 05:30 Unwind (The Palace, Dubai)
- 06:00 City Breaks (Innsbruck)
- 06:30 Foodicted (Pattaya 2)
- 07:00 Best From The Rest (Valencia)
- 07:15 Landmarks (Museum of Broken Relationships)
- 07:30 City Breaks (Innsbruck)
- 14:00 Viajar Peru (Huascarán, Peru)
- 14:30 Xplore Ireland (Dublin)
- 15:00 City Breaks (Prague)
- 15:30 Foodicted (Bali)
- 18:00 Xplore Bhutan (Paro)
- 18:30 Foodicted (Jakarta 1)
- 19:00 Off The Grid (Monts De Cristal , Gabon)
- 19:30 Backpack (Badami, India)
- 22:00 Xplore Bhutan (Thimpu)
- 22:30 Backpack (Hampi, India)
- 23:00 Xplore Ireland (Wild Atlantic Way)
- 23:30 Foodicted (Jakarta 2)
- 08:31 Tajemství chobotnic (Mimikry)
- 09:10 Tajemná krása Evropy (Německo)
- 09:55 Divoké Portugalsko
- 14:15 Tajemná krása Evropy (Polsko)
- 15:00 Tajemná krása Evropy (Řecko)
- 15:46 Divoké Portugalsko
- 18:00 Tajemná krása Evropy (Pyreneje)
- 18:44 Tajemná krása Evropy (Polsko)
- 19:29 Divoké Portugalsko
- 00:00 Severní Korea: V mysli diktátora (Severní Korea: V mysli diktátora: Dilema)
- 00:45 Severní Korea: V mysli diktátora (Severní Korea: V mysli diktátora: Na světové scéně)
- 01:30 Pohled zevnitř: Americká mafie - výběr (Uniknout z kruhu)
- 02:15 Jak chytit pašeráka III (Skrýš v džungli)
- 03:00 Zákulisí letiště Sydney (Když jde do tuhého)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou IV (Smrt ve vzduchu)
- 00:00 Zoltan, vlčí muž (4)
- 00:45 Zoltan, vlčí muž (1)
- 01:30 Odborníci na domy v korunách stromů IV (Veselé Rybonoce!)
- 02:15 Projekt Kojota Petersona (Městské agamy)
- 02:38 Projekt Kojota Petersona (Stisk obrovské krajty)
- 03:00 Veterinární policie Filadelfie XII (Půlnoční zátah)
- 03:45 Záchrana statku II (Otrávená půda)
- 22:00 Lidé z aljašských lesů III (26)
- 23:00 Krokodýli zabijáci
- 10:00 Život v sevření mrazu X (17)
- 11:00 Čína shora II (1)
- 18:05 Čína shora II (2)
- 19:05 Mistři ve foukání skla III (5)
- 19:35 Mistři ve foukání skla III (6)
- 20:05 Zvláštní a záhadné V (20)
- 21:00 FBI - Agenti řeší případy (27)
- 21:25 Špinavé prádlo II (4)
- 16:10 Prostě maso (7)
- 16:40 Jiří, milovník masa (16)
- 17:10 Justininy francouzské delikatesy (2)
- 17:35 Zachradní kuchyně (4)
- 10:10 Savci (1)
- 11:25 V továrně VIII (6)
- 14:30 Život mimo civilizace s Benem Foglem IV (8)
- 15:30 Savci (2)
- 16:50 V továrně VIII (7)
- 17:55 Tajemství superstárnutí (3)
- 14:00 Hraniční kontrola: Evropa (7)
- 14:30 Hraniční kontrola: Evropa (8)
- 15:00 Bitvy o zavazadla (5)
- 15:30 Bitvy o zavazadla (6)
- 00:00 Oprava domů v rodném městě II (Zvláštní pozornost městské chloubě)
- 01:00 Je to Havaj XIV (Řekněte Aloha Oahu)
- 01:30 Je to Havaj XIV (Život není drag)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XI (Král a královna Orlanda)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XI (Rybaření vysněného domova)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVI (Útěk z města)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLVIII (Historické vs. moderní v Memphisu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CXLVIII (Dokonalý zásah v Kentucky)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? V (Slečna z minulého století)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? VI (Potenciál u bazénu)
- 05:30 Mistři bazénů IV (Kolem dokola)
- 06:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XVI (Malé město, velké sny)
- 06:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XVI (V podpalubí)
- 07:00 Nápadité proměny: Záchrana domku u jezera (Malý srub u jezera)
- 00:40 Kuchyně 16: 13 x 9 a pohodička (6)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 6: Jarní úklid (6)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 26: Předpověď vítězství (6)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 26: Souboj knírů (7)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 33: Dobrodružství na Aljašce (9)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Pirohy, vepřové maso a pizza (1)
- 03:40 Velká soutěž pojízdných restaurací 11: Cukrové hole (2)
- 04:25 Velká soutěž pojízdných restaurací 11: My tři náklaďáky (3)
- 05:10 Velká soutěž pojízdných restaurací 11: Nový šampion v Newportu (4)
- 06:00 Kuchyně 16: Rodinný večer (7)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Večírek jako v kasinu (7)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 6: Síla jarních květin (7)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 26: Blondýnky mají více zábavy (8)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Zvedání závaží)
- 01:25 Válka skladů V (Kupec v tobě)
- 01:45 Válka skladů V (Strach a hnus v Placentii)
- 02:10 Válka skladů V (Barry Doubtfire)
- 02:35 Mistři aukcí V (Rock & Roll)
- 03:00 Mistři aukcí V (Konečná Betsy)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Kmotr zástavy)
- 03:45 Hvězdy zastavárny XXIV (Deklarace zastavárenské nezávislosti)
- 04:30 Největší záhady historie V (Kdo zabil krále Tutanchamona?)
- 05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (Přišel jsem, viděl jsem, prodal jsem)
- 06:00 Mistři aukcí V (Risk a odměna)
- 06:20 Mistři aukcí V (Rozžhavená sedla)
- 06:40 Z ohnivé výhně IV (Tabar-Shispar)
- 07:25 Hvězdy zastavárny XXIV (Přišel jsem, viděl jsem, prodal jsem)
- 00:00 On Tour (Plavba po čtyřech řekách)
- 00:27 Vista Point (Kobenhavn)
- 00:54 Planet Terra (Trans-Andská železnice)
- 01:00 Vista Point (New York)
- 01:27 Nature Wonders (Vodopády Krimmler)
- 01:38 Planet Terra (Olsztynek)
- 01:43 Global Treasures (Chrámy Tamil Nadu)
- 01:54 Planet Terra (Lávové pole Dimmuborgir)
- 02:00 Esovision (Zimní krajina)
- 02:27 Global Treasures (Pisa)
- 02:38 Planet Terra (Delta Mekongu)
- 02:43 Global Treasures (Willemstad)
- 02:54 Planet Terra (Znojmo)
- 03:00 Nature Parks (púšť Kalahari)
- 03:48 Nature Wonders (Ledovec Perito Moreno)
- 04:00 7 Days (Holland)
- 04:53 Planet Terra (Impian Jaya Ancol)
- 05:00 Global Treasures (Angkor Thom)
- 05:12 Vista Point (Kós)
- 05:38 Global Treasures (Národný park Gauja)
- 05:50 Modern Times Wonders (Chrám La Sagrada Familia)
- 06:00 7 Days (Sýrie)
- 06:53 Planet Terra (Madeira)
- 07:00 Doc Time (Zapomenuté stezky Ticina)
- 07:30 Vista Point (Montreal)
- 08:00 On Tour (Vlak Jakobín)
- 08:29 Vista Point (Florida)
- 08:55 Planet Terra (Naantali)
- 09:00 Vista Point (Údolie Wachau)
- 09:27 Global Treasures (Lukang)
- 09:38 Planet Terra (Uppsala)
- 09:43 Global Treasures (Pevnosť Galle)
- 09:54 Planet Terra (Boyana)
- 10:00 Nature Parks (Krugerův národní park)
- 10:48 Global Treasures (Karakorum)
- 11:00 Terra Mystica (Koloseum)
- 11:27 Nature Wonders (Agua Azul)
- 11:38 Planet Terra (Vwaza Marsh)
- 11:43 Global Treasures (Košice)
- 11:54 Planet Terra (Kyjev)
- 12:00 Vista Point (Neapolský záliv)
- 12:29 On Tour (Plavba po Níle)
- 12:55 Planet Terra (Belianska jaskyňa)
- 13:00 Travel Logue (Jemen na kole)
- 13:27 Vista Point (Malta)
- 13:54 Planet Terra (Nara)
- 14:00 On Tour (Nockalmstrasse)
- 14:27 Nature Wonders (Národní park Mesa Verde)
- 14:38 Planet Terra (Pula)
- 14:43 Global Treasures (Aksum)
- 14:54 Planet Terra (Avignon)
- 15:00 Vista Point (Irsko)
- 15:27 Global Treasures (Chur)
- 15:38 Planet Terra (Akhtala)
- 15:43 Global Treasures (Storkyrkan)
- 15:54 Planet Terra (Sighisoara)
- 16:00 Global Treasures (Petra)
- 16:12 Vista Point (Hongkong)
- 16:39 Regio (Okolí Bodminu)
- 16:50 Global Treasures (Kerkouane)
- 17:00 On Tour (Transsibírska magistrála)
- 17:29 Vista Point (Bangkok)
- 17:55 Planet Terra (Köszeg)
- 18:00 7 Days (Bali)
- 18:55 Planet Terra (Hamburg)
- 19:00 Vista Point (Meknes)
- 19:27 On Tour (Cesta do Dolomitov)
- 19:54 Planet Terra (Dar es Salaam)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Házená
- 01:30 Cyklistika
- 03:00 Basketbal: LOH - finále mužů
- 05:00 Cyklistika
- 06:30 Házená
- 08:30 Závody GT
- 09:30 Cyklistika
- 12:15 Cyklistika
- 14:15 Cyklistika
- 15:30 Cyklistika
- 18:15 Plavání
- 19:00 Powerboats
- 20:00 Motorsport
- 20:15 Jachting
- 20:45 Triatlon
- 22:30 Triatlon
- 00:00 Cyklistika
- 01:30 Volejbal
- 03:00 Cyklistika
- 05:00 Plavání
- 06:30 Cyklistika
- 12:00 Teqball
- 12:30 Fotbal: LOH - finále mužů
- 17:30 Volejbal
- 18:15 Cyklistika
- 19:30 Cyklistika
- 20:45 Volejbal
- 22:00 Motorsport
- 22:15 Závody GT
- 22:45 Cyklistika
- 23:15 Cyklistika
- 01:00 Fotbal: Al Hilal - Al Hazem
- 03:15 Box: TOP 25 KO 3/3
- 04:00 Poker
- 05:00 Poker
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Lausanne - ZSC Lions
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Házena, Dare to Rise - Ludovic Fabregas
- 11:15 Poker
- 14:00 Plážová házená
- 15:00 Plážová házená
- 16:00 Plážová házená
- 17:00 Plážová házená
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Výběrová auta
- 19:00 Fenerbahçe SK (TUR) - LOSC Lille (FRA)
- 22:00 Barranquilla Open 2024
- 23:30 Barranquilla Open 2024
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 Amazonka Truck
- 19:30 Autožurnál
- 20:00 Barranquilla Open 2024
- 22:00 Autožurnál
- 23:00 Motoring
- 00:15 Test automobilu: Volvo XC40 Recharge (44)
- 00:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (45)
- 00:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (46)
- 01:10 Test automobilu: VW ID.4 GTX (47)
- 01:15 Přednost v jízdě: Fiat 600 Hybrid (48)
- 01:30 Sedm nejrychlejších (49)
- 01:45 Garáž 21 (50)
- 02:10 Zprávy (51)
- 02:15 Poklady v garáži (52)
- 02:45 Poklady v garáži (53)
- 03:15 Zpětný chod: Lamborghini 400 GT & Miura (54)
- 03:30 Praví chlapi a jejich bouráky (55)
- 03:45 Rychlé kolo: Opel Astra GSE (56)
- 04:15 Reportáž: Fredy Lienhard - vášnivý závodník (57)
- 04:45 Racing Files: Alfa Romeo v motosportu (58)
- 05:15 Horský král - maximální zábava z jízdy na venkovské silnici (1)
- 06:15 50 let BMW - slavnost na akci Concorso d’Eleganza Villa d’Este (2)
- 06:45 Rychlé kolo: Audi S1 (3)
- 07:15 Rychlé kolo: Corvette C7 (4)
- 07:45 Rychlé kolo: Radikálně (5)
- 10:10 Test automobilu: VW ID.4 GTX (11)
- 10:15 Přednost v jízdě: Fiat 600 Hybrid (12)
- 10:30 Zprávy (13)
- 10:35 Sedm nejrychlejších (14)
- 10:50 Garáž 21 (15)
- 11:15 Poklady v garáži (16)
- 11:45 Poklady v garáži (17)
- 00:00 Rybolov pod lupou (Lov kaprů s rozpustným boiliesem)
- 00:30 Fishimine S3 (2. Na tekoucích vodách - Kriš)
- 01:00 Gábor Döme (Na legendárních sumcových vodách 1.díl - Obři jezera Ohat na trhačku)
- 01:30 Gábor Döme (Na legendárních sumcových vodách 2.díl - Obři jezera Ohat na trhačku)
- 02:00 Včelařský projekt a ochrana zvěře
- 02:30 XVI. Mezinárodní festival gastronomie zvěřiny
- 03:00 Viktor Takács (Afrika poprvé 1.díl)
- 03:30 Magazín Energofish (93)
- 04:00 Rybářské výpravy (Shannon, bláznivá řeka - Štičí duchové)
- 04:30 Feedermánie (Amuři na boilies)
- 05:00 Viktor Takács (Náboženství a myslivost 2.díl)
- 05:30 XXIII. CACIT evropský pohár maďarských ohařů
- 06:00 Divočina (O lovu slonů)
- 06:30 Pěšáci (Spor o kormorány 1.díl)
- 07:00 Pěšáci (Spor o kormorány 2.díl)
- 07:30 Pěšáci (Spor o kormorány 3.díl)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 1Charted
- 15:00 Radio Top 30
- 17:00 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 1Charted
- 15:00 Radio Top 30
- 17:00 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 TRUESCHOOL
- 12:00 WORKIN’
- 19:00 CZ&SK
- 20:00 GRIME TIME
- 21:00 O BLACK LIST
- 22:00 REWIND! 5. ELEMENT
- 23:00 CHILLIN’
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (52)
- 06:20 Ostře sledovaný vlak (148)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (113)
- 08:20 Nespoutaný anděl (114)
- 09:20 Yago, syn džunle (161)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Námořní hlídka (1)
- 15:55 Wolffův revír (102)
- 16:55 Stefanie (91)
- 17:55 Stefanie (92)
- 18:55 Nespoutaný anděl (115)
- 19:55 Nespoutaný anděl (116)
- 20:55 Wolffův revír (103)
- 21:55 Námořní hlídka (2)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 ROCK SPECIÁL
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 ROCKSPECIÁL
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 METALMANIA
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:00 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Replay 90’
- 22:00 Retro love
- 00:00 AC/DC
- 00:43 Kiss
- 02:38 Various Artists
- 03:00 Ed Sheeran
- 04:45 Chic
- 05:53 Various Artists
- 06:02 David Bowie
- 07:42 The Cure
- 08:42 Florence And The Machine
- 09:10 Pharrell Williams
- 10:46 Green Day
- 11:40 Various Artists
- 12:00 Ed Sheeran
- 13:45 Chic
- 14:53 Various Artists
- 15:00 Metallica
- 17:14 Prince
- 18:15 Depeche Mode
- 19:51 Lana Del Rey
- 20:38 The Strumbellas
- 20:54 Various Artists
- 21:00 Flo Rida
- 21:23 Ellie Goulding
- 21:45 Ellie Goulding
- 23:14 Wolf Alice
- 00:20 Geordie Shore XVII (9)
- 01:05 K popukání XXVII (23)
- 01:30 K popukání XXVII (24)
- 01:55 K popukání XXVII (25)
- 02:15 K popukání XXVII (26)
- 02:40 K popukání XXVII (27)
- 03:00 K popukání XXVII (28)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 20:30 Ridiculousness XXXVIII (33)
- 20:55 K popukání XXXIV (37)
- 21:15 K popukání XXXIV (38)
- 21:40 K popukání XXXIV (41)
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 13:00 Worldwide Hits!
- 20:00 Fresh Out
- 21:00 Taylor Swift Takeover: The Hits!
- 22:00 MTV Top 20
- 05:00 Crazy In Love!
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Rap & R’n’B Jamz
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 We Belong Together! Classic...
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 Premium Kolotoč
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 FOLK KLUB
- 22:53 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 RANNÍ ROZJEZD
- 08:25 COUNTRY
- 08:55 HUDEBNÍ POZDRAVY
- 09:20 ŠLÁGR STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:20 CHVILKA S COUNTRY
- 13:50 CHVILKA S...
- 14:10 NEJ ŠLÁGR ZÁBAVA
- 14:50 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:30 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 18:00 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 20:00 CHVILKA S...
- 20:20 PESNIČKY Z KASÍNA - GALA
- 21:50 ŠLÁGR SILVESTRY
- 22:35 HVĚZDNÉ ŠLÁGROVÁNÍ
- 23:35 NA DOBROU NOC
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 LIDOVKY
- 09:05 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 10:05 ŠLÁGR MARKET
- 11:05 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 11:40 COUNTRY
- 12:20 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 13:10 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 13:50 ŠLÁGR MARKET
- 14:55 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 15:50 POP ZÁBAVA
- 16:20 POP ZÁBAVA
- 16:55 ŠLÁGR SILVESTRY
- 17:25 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 17:55 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 18:35 ŠLÁGR MARKET
- 19:45 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 20:35 STAROPRAŽSKÉ PÍSNIČKY
- 21:05 TELESHOPPING
- 21:20 ČAS NA DECHOVKU
- 21:50 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět II (Náramek)
- 00:20 Gumballův úžasný svět II (Lekce)
- 00:30 Gumballův úžasný svět II (Hranice)
- 00:45 Gumballův úžasný svět II (Hra)
- 00:55 Gumballův úžasný svět II (Slib)
- 01:10 Gumballův úžasný svět II (Hlas)
- 01:14 Lamput III (Přenosový paprsek)
- 01:25 Gumballův úžasný svět IV (Prodej)
- 01:35 Gumballův úžasný svět IV (Rutina)
- 01:50 Gumballův úžasný svět IV (Parkování)
- 02:00 Gumballův úžasný svět IV (Upgrade)
- 02:10 Gumballův úžasný svět IV (Komiks)
- 02:20 Gumballův úžasný svět IV (Romantik)
- 02:35 Gumballův úžasný svět IV (Videa)
- 02:45 Gumballův úžasný svět IV (Zlá)
- 02:55 Gumballův úžasný svět IV (Zrádce)
- 03:05 Gumballův úžasný svět IV (Rada)
- 03:15 Gumballův úžasný svět IV (Signál)
- 03:25 Gumballův úžasný svět IV (Přítelkyně)
- 03:35 Gumballův úžasný svět IV (Parazit)
- 03:50 Gumballův úžasný svět IV (Láska)
- 04:00 Gumballův úžasný svět IV (Podfuk)
- 04:10 Gumballův úžasný svět IV (Trapas)
- 04:20 Gumballův úžasný svět IV (Hnízdo)
- 04:30 Gumballův úžasný svět IV (Body)
- 04:40 Gumballův úžasný svět IV (Autobus)
- 04:50 Gumballův úžasný svět IV (Noc)
- 05:05 Gumballův úžasný svět IV (Nedorozumění)
- 05:15 Gumballův úžasný svět IV (Kořeny)
- 05:25 Gumballův úžasný svět IV (Obvinění)
- 05:35 Gumballův úžasný svět IV (Detektiv)
- 05:45 Gumballův úžasný svět IV (Souboj)
- 06:00 Craig od potoka III (Král táborníků)
- 06:10 Craig od potoka III (Vzestup a pád Zeleného ponča)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! VI (Netopýří skaut)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! VI (Čaromuž)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VI (Neformální úterý)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VI (Jdeme si pro ceny)
- 07:20 Bakugan
- 07:30 Bakugan
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Zuběnky moderní doby)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Vysoká móda podle méďů)
- 08:15 Mladí Titáni do toho! III (Pyramidová hra)
- 08:25 Mladí Titáni do toho! III (Konečně lekce)
- 08:35 Mladí Titáni do toho! III (Ruce závodí s nohama)
- 08:50 Mladí Titáni do toho! III (Hatmatilka)
- 09:00 Mladí Titáni do toho! III (Batman vs. Mladí Titáni: Temné bezpráví)
- 09:15 Mladí Titáni do toho! III (Wally T)
- 09:25 Mladí Titáni do toho! III (Mladí Titáni a jejich velikonoční klasika)
- 09:35 Mladí Titáni do toho! III (Machři Jaksepatří)
- 09:50 Mladí Titáni do toho! III (Hodina dějepisu)
- 10:00 Mladí Titáni do toho! III (Umění ninžducu)
- 10:15 Mladí Titáni do toho! III (Myslete na budoucnost)
- 10:25 Mladí Titáni do toho! III (Hýžďotřas)
- 10:45 Mladí Titáni do toho! III (Operace Klučičí záchrana, část 1)
- 10:55 Mladí Titáni do toho! III (Operace Klučičí záchrana, část 2)
- 10:56 Mladí Titáni do toho! II
- 11:10 Mladí Titáni do toho! III (Kdo se směje naposled)
- 11:20 Mladí Titáni do toho! III (Oregonská stezka)
- 11:35 Mladí Titáni do toho! III (Jen tak si hovět)
- 11:45 Mladí Titáni do toho! III (Jo!)
- 11:55 Mladí Titáni do toho! III (Jízda na drakovi)
- 12:10 Mladí Titáni do toho! III (Kokosové dortíky)
- 12:20 Mladí Titáni do toho! III (Taktika otevřených dveří)
- 12:30 Mladí Titáni do toho! III (Čistý protein)
- 12:45 Mladí Titáni do toho! III (Ostrov šílených přání)
- 12:50 Mladí Titáni do toho! III (Títánská show)
- 13:05 Mladí Titáni do toho! III (Zubit se)
- 13:15 Mladí Titáni do toho! III (Pláštík)
- 13:25 Lamput IV (Nepovedené rande)
- 13:40 Craig od potoka (Průzkumnické svrbění)
- 13:50 Craig od potoka (Jessica jde k potoku)
- 14:05 Craig od potoka (Příliš mnoho pokladů)
- 14:15 Craig od potoka (Poslední kniha)
- 14:30 Totální Dramarama (Epizoda 26)
- 14:40 Totální Dramarama (Epizoda 27)
- 14:55 Totální Dramarama (Epizoda 28)
- 15:05 Totální Dramarama (Epizoda 29)
- 15:10 Lamput IV (Kouzelný fix)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! VII (Liga Spravedlnosti hledá talent: Edice Taneční skupiny, část první)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! VII (Liga Spravedlnosti hledá talent: Edice Taneční skupiny, část druhá)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! VII (Nakrm mě)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! VII (Zajíc v pytli)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Dračí škůdci)
- 16:30 Mezi námi medvíďaty (Méďové v oblacích)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Zuběnky moderní doby)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Vysoká móda podle méďů)
- 17:05 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a zlodějka)
- 17:15 Pan Magoo (Jsou mezi námi)
- 17:20 Pan Magoo (Pád z nebes)
- 17:30 Pan Magoo (Klobouk dolů, Magoo!)
- 17:45 Craig od potoka (Zkratka)
- 17:55 Craig od potoka (Záchranná mise)
- 18:05 Craig od potoka (Nárok na pařez)
- 18:20 Craig od potoka (Velká zkamenělinová horečka)
- 18:30 Craig od potoka (Osamělá výprava)
- 18:45 Ben 10 II (Bitva v Biggie Boxu)
- 18:55 Ben 10 II (Šťastnou plavbu)
- 19:05 Ben 10 II (Chaos v Mascotu)
- 19:25 Totální Dramarama II (Já a můj elf)
- 19:35 Totální Dramarama II (Tahle země není pro sněžný)
- 19:45 Lamput IV (Nepovedené rande)
- 19:55 Mladí Titáni do toho!
- 20:05 Mladí Titáni do toho!
- 20:15 Mladí Titáni do toho!
- 20:35 Bakugan
- 20:45 Bakugan
- 21:00 Gumballův úžasný svět II (Magič)
- 21:10 Gumballův úžasný svět II (Hrad)
- 21:25 Gumballův úžasný svět II (Videokazeta)
- 21:35 Gumballův úžasný svět II (Svetry)
- 21:55 Gumballův úžasný svět II (Internet)
- 22:05 Gumballův úžasný svět II (Plán)
- 22:20 Gumballův úžasný svět II (Svět)
- 22:30 Gumballův úžasný svět II (Finále)
- 22:45 Gumballův úžasný svět III (Děti)
- 23:00 Gumballův úžasný svět III (Fanynka)
- 23:15 Gumballův úžasný svět III (Tréňa)
- 23:25 Gumballův úžasný svět III (Radost)
- 23:40 Gumballův úžasný svět III (Recept)
- 23:50 Gumballův úžasný svět III (Štěně)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings IV (Diabolical Labyrinth)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings IV (Cozy Nest)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings IV (Strong Will)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings IV (Desired Orientation)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings IV (24-Carat Chocolate)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings IV (Jungle Rhythm)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings IV (The Grizming)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables II (Mushpie in the Sky)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (Save The Fun Tree)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Stuck In The Mud)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (Get The Egg Home)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Party Boat)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Taz Recycle)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Batty Kathy)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Honey Bunny)
- 02:50 Batwheels (Ride Along)
- 03:00 Batwheels (Wheels Just Wanna Have Fun)
- 03:15 Batwheels (When You're A Jet)
- 03:25 Batwheels (Tough Buff Blues)
- 03:35 Batwheels (The Dark Night)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings III (Bear In The Clouds)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings III (Umbrella Tactics)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings III (Neither Yin, Nor Yang)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings III (Mechatronics Bear)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings III (Tai Chi Lemmings)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings III (Fireworks Cabin)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings III (Diving In The Wild)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings III (Choco-Coco)
- 04:50 Tom and Jerry (Be Careful What You Fish For)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz III (The Return of The Silver Slippers Part 1)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz III (The Return of The Silver Slippers Part 2)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz III (The Return of The Silver Slippers Part 3)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz III (The Return of The Silver Slippers Part 4)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz III (Monkey Business Part 1)
- 06:00 Grizzy and The Lemmings (Bear Art)
- 06:05 Grizzy and The Lemmings (Happy Birthday Lemmings!)
- 06:10 Grizzy and The Lemmings (Flower Power)
- 06:25 Grizzy and The Lemmings (Teleportation's the Way to Go!)
- 06:30 Grizzy and The Lemmings (Bear Countdown)
- 06:40 Grizzy and The Lemmings (Lemming Airlines)
- 06:45 Grizzy and The Lemmings (Relax Bear)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings IV (Strong Will)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings IV (Desired Orientation)
- 07:10 Grizzy and The Lemmings III (Ancient Brainteaser)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings (Bear Gliding)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings (The Sound of a Lemming)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings (Bear in the Wind)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings (Construction Bear)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings (Kung Fu Lemmings)
- 08:05 Grizzy and The Lemmings (A Midsummer Bear's Dream)
- 08:15 Grizzy and The Lemmings (Manufacturing Secret)
- 08:25 Grizzy and The Lemmings (Bling Bling Bear)
- 08:35 Grizzy and The Lemmings (Intellectual Bear)
- 08:40 Grizzy and The Lemmings (Voodoo Blanket)
- 08:45 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Lunar New Year)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series (Keyboard Capers)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series (A Running Battle)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series (Egg & Bean)
- 09:40 Mr Bean: The Animated Series (Hopping Mad!)
- 09:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Nature)
- 10:00 Lucas the Spider (Tanks Giving)
- 10:05 Lucas the Spider (Flying)
- 10:10 Lucas the Spider (Dr. Lucas is in the House)
- 10:15 Lucas the Spider (Arlo's Portrait)
- 10:30 Lucas the Spider (House Flies Don't Dance)
- 10:35 Lucas the Spider (Flying the Nest)
- 10:45 Lucas the Spider (The Insult)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings IV (Strong Will)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings IV (Desired Orientation)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings III (Ancient Brainteaser)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings III (My Friend The Penguin)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings III (Thermal Shock!)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings III (Primitive Activities)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings III (Cabin On Ice)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Ice Creamed)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Splash Zone)
- 12:25 The Tom and Jerry Show IV (The Masked Mouse)
- 12:35 The Tom and Jerry Show IV (Flower Power)
- 12:40 The Tom and Jerry Show IV (Polar Excess)
- 12:55 The Tom and Jerry Show IV (Un-Easy Chair)
- 13:00 The Tom and Jerry Show IV (Something to Crow About)
- 13:10 The Tom and Jerry Show IV (Hush Puppy)
- 13:15 The Tom and Jerry Show IV (Dog Star Spike)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (Muscle Bean)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series II (A New Friend)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series II (The Lift)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series II (Dig This)
- 14:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Sadness)
- 14:30 Lucas the Spider (I'll do it in a Minute)
- 14:35 Lucas the Spider (Cloud Gazing)
- 14:40 Lucas the Spider (Don't Do That Arlo)
- 14:55 Lucas the Spider (Prickly Pals)
- 15:00 Lucas the Spider (A Sting in the Tale)
- 15:10 Lucas the Spider (Tongue Twister)
- 15:15 Lucas the Spider (Sleeping Dogs)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (Chep on the Move)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables II (Hide Your Hat)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Race Track Race)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (Ice Creamed)
- 16:30 The Tom and Jerry Show (Birthday Bashed)
- 16:40 The Tom and Jerry Show (Feline Fatale)
- 16:55 The Tom and Jerry Show II (Here Comes the Bribe)
- 17:05 The Tom and Jerry Show II (Slaphappy Birthday)
- 17:10 The Tom and Jerry Show II (Big Top Tom)
- 17:25 The Tom and Jerry Show (Cat Nippy)
- 17:35 The Tom and Jerry Show (Ghost of a Chance)
- 17:45 Thomas & Friends - Shorts XXV (Red Light, Green Light)
- 17:55 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 2)
- 18:05 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 3)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings IV (Strong Will)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings IV (Desired Orientation)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings III (Ancient Brainteaser)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings (Sniffer Sniffler Raccoon)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings (Transformational Bear)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings (Shaken-Up Bear)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings (Piňata Party)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables II (Chep on the Move)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables II (Hide Your Hat)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series III (Game Over)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series III (Special Delivery)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series III (A Dog's Life)
- 20:35 Mr Bean: The Animated Series III (The Big Stink)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings II (Fast Workout)
- 21:00 Grizzy and The Lemmings II (Bat-Grizzy)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings II (Moveable Apps)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings II (Wild Modeling)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings II (The Bear Next Door)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings II (Wild Zapping)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings II (Warning: Unlimited Lemmings)
- 22:00 Alice & Lewis (Someone To Blame)
- 22:10 Alice & Lewis (The Book-Wizard)
- 22:25 Alice & Lewis (Teatime, Again and Again)
- 22:40 Alice & Lewis (Bubble, Bubble, You’re in Trouble!)
- 22:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Kana and the Butterflies)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Tweety-Go-Round)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Stories)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Smash House)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Play Day)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings IV (For Real)
- 00:15 Kámen, nůžky, papír (Arktida / Souboj vtípků)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Neškleb se, zůstane ti to!)
- 01:00 Tajemství Hunterových IV (Domácí vězení)
- 01:20 Tajemství Hunterových IV (Vetřelec)
- 01:45 Victorious (Domácí úkol)
- 02:05 Victorious (Pilot)
- 02:30 iCarly II (Já ho viděla první)
- 02:50 iCarly II (Intervence)
- 03:10 Tajemství Hunterových IV (Rozhodující utkání)
- 03:35 Tajemství Hunterových (Nový Hunter)
- 03:55 Nej a Nejnejka (Jevištní zásah / Počítání míčků)
- 04:15 Nej a Nejnejka (Bručounův seznam / Zatím to nejlepší!)
- 04:35 44 koček II (Hrošice Mara)
- 04:50 44 koček II (Halloweenská příšera)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (The Curse of MacBeth)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Dům v cedrové aleji / Šikana na toaletě)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Návrat Thornbergaupta / Rozdrcený)
- 06:00 Šmoulové (Nevyšmoulitelný úsměv / Pozor na kočku)
- 06:25 Šmoulové (Kde je Taťka Šmoula? // Kdo je větší silák?)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Do táty a zpět / Přežívání)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Sladký Pudge žůžo den / Hrdličky)
- 07:50 Casagrandovi II (Hvězda Lalo / Hlídání)
- 10:00 Spongebob v kalhotách XI (Patrikovo svědomí / Šéfkuchař Bob)
- 10:25 Spongebob v kalhotách XII (Lapák u Křupavého kraba / Ananasový přívěz)
- 10:55 Spongebob v kalhotách XII (Farmář Bob / Gary a Spot)
- 11:25 Spongebob v kalhotách XI (Hambáčoví Zombie / Otravní žáci)
- 11:55 Spongebob v kalhotách XI (Detektiv Chobotnice / Hledání nenalezitelných věcí)
- 00:20 Jelení skvadra III (Dobrodružný výcvik / Vysávání barev)
- 00:45 Jelení skvadra III (Tvůrčí krize / Lepivá lapálie)
- 01:10 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují Velkého chlupáče / Tlapky zachraňují létající kotě)
- 01:30 Tlapková patrola IV (Mořská hlídka: Tlapky zachraňují chobotničku)
- 01:55 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují odfouknutá koťata / Tlapky zachraňují malého Marshalla)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci V (Velký podmořský závod)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci V (Recyklační síla)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci V (Tým mechaniků)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci V (Velká balonová záchrana)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci V (Výbušně ohromující historky)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci V (Kamion Plamínek)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci V (Dobrodružství s mimozemšťanem)
- 04:50 Tlapková patrola (Tlapky a Pirátský Poklad)
- 05:15 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Tučňáky / Tlapky Zachrnují Delfínka)
- 05:35 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Mimozemšťana / Tlapky Zachraňují Létající žábu)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci (Kýchající Rýma)
- 06:25 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují Sběr O-Matika / Tlapky zachraňují maskota)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví knihovnu s čajovnou / Parta staví taneční parket)
- 07:15 DORA (Dobrodružství s Alebrijes)
- 07:30 DORA (Pojďme pro nanuky!)
- 07:50 Velká show malého žraločátka II (Skřítek pamlsník / Mrně superžralok)
- 10:05 Prasátko Peppa III (Pouť)
- 10:10 Prasátko Peppa III (Čísla)
- 10:15 Prasátko Peppa III (Práce na silnici)
- 10:20 Prasátko Peppa IV (Lišák Ferda)
- 10:25 Prasátko Peppa IV (Pískání)
- 10:35 Prasátko Peppa IV (Želva doktorky Křečkové)
- 10:40 Prasátko Peppa IV (Slunce, moře a sníh)
- 10:45 Prasátko Peppa IV (Počítač dědy Prasátka)
- 10:50 Prasátko Peppa IV (Nemocnice)
- 10:55 Prasátko Peppa IV (Jaro)
- 10:56 Velká show malého žraločátka II (Den nezávislosti / Kostello odchází)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví parkovací garáž! / Parta staví tábořiště)
- 11:50 Rubble a jeho parta (Parta staví domeček na stromě / Parta staví krmítko pro slepice!)
- 12:20 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Tučňáky / Tlapky Zachrnují Delfínka)
- 12:45 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují rodinku Netopýrových / Tlapky zachraňují bahenní příšeru)
- 13:15 Tlapková Patrola X (Libertina horská záchrana / Tlapky zachraňují létající farmářku Yumi)
- 13:45 Rubble a jeho parta (Parta staví obří stánek s citronádou / Parta staví zelený most)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta s Chasem řeší detektivní případ!)
- 14:30 DORA (Velká červená slepice, vstávej)
- 14:50 DORA (Záhadný dárek)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (Paddingtonův oblíbený hrdina / Skejťák Paddington)
- 15:25 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Pozor na Barbabrajta / Bilionáři)
- 15:55 BARBAPAPA a jeho rodinka (Strom Barbapapových / Narozeniny Barbadětí)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (The Adventures of Paddington)
- 20:30 Tlapková patrola IV (Chladnokrevné Tlapky / Tlapky zachraňují farmáře Alexe)
- 20:55 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují vesmírný kámen / Tlapky zachraňují paní starostku)
- 21:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Velký jarní úklid)
- 21:40 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Poslední pohádka a pak šup do hajan / Maličký hmyz)
- 22:10 Prasátko Peppa II (Autodílna dědy Buráce)
- 22:15 Prasátko Peppa II (Let balonem)
- 22:20 Prasátko Peppa II (Tomovo nachlazení)
- 22:25 Prasátko Peppa II (Brýle)
- 22:35 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují městskou mícu / Tlapky zachraňují oblačného surfaře)
- 22:55 Tlapková patrola IV (Tlapku zachraňují poštu / Tlapky zachraňují žabí starostku)
- 23:25 Tlapková patrola IV (Tlapky zachaňují uprchlé želvy / Tlapky zachraňují mrznoucí ovce)
- 23:55 Jelení skvadra III (Portály / Den bez pravidel)
- 00:00 Kluk, holka atd. (61)
- 00:10 Kluk, holka atd. (62)
- 00:20 Disney Zombie: Tajemství Addisonovy příšery (2)
- 00:25 Ghostforce (15)
- 00:50 Ghostforce (16)
- 01:10 Tým Tiki (35)
- 01:35 Tým Tiki (36)
- 01:55 Tým Tiki (37)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (3)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (4)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (5)
- 03:25 Ghostforce (13)
- 03:45 Ghostforce (14)
- 04:05 Tým Tiki (11)
- 04:30 Tým Tiki (12)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (25)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (26)
- 05:35 Kluk, holka atd. (71)
- 05:45 Kluk, holka atd. (72)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (104)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (105)
- 06:55 Blue (77)
- 07:05 Blue (104)
- 07:10 Blue (105)
- 07:25 Blue (106)
- 07:30 Blue (107)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (25)
- 14:15 Příšerky v rachotě (1)
- 14:45 Příšerky v rachotě (3)
- 15:15 Blue (140)
- 15:20 Blue (141)
- 15:30 Blue (142)
- 15:40 Blue (143)
- 15:50 Blue (144)
- 15:55 Blue (145)
- 16:10 Kiff (11)
- 16:35 Kiff (12)
- 17:00 Kouzelná beruška a černý kocour (129)
- 17:25 Kouzelná beruška a černý kocour (130)
- 17:55 Greenovi ve velkoměstě (25)
- 18:25 Greenovi ve velkoměstě (26)
- 18:50 Greenovi ve velkoměstě (28)
- 19:20 Greenovi ve velkoměstě (29)
- 19:50 Blue (46)
- 19:55 Blue (47)
- 20:00 Blue (48)
- 20:10 Blue (49)
- 20:20 Blue (50)
- 20:30 Blue (51)
- 20:35 Blue (52)
- 20:50 Příšerky v rachotě (13)
- 21:15 Příšerky v rachotě (14)
- 21:45 Jessie (42)
- 22:15 Jessie (43)
- 22:40 U Raven Doma (76)
- 23:10 U Raven Doma (77)
- 23:40 Kluk, holka atd. (63)
- 23:50 Kluk, holka atd. (64)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (17)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (18)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (19)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (11)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (12)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (13)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (18)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (19)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (20)
- 04:00 Eureka! (8)
- 04:30 Eureka! (9)
- 05:00 Eureka! (10)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (14)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (15)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (16)
- 07:00 Bluey (70)
- 07:10 Bluey (71)
- 07:20 Bluey (72)
- 07:30 Bluey (73)
- 07:40 Bluey (74)
- 07:50 Bluey (75)
- 08:00 Bluey (76)
- 08:10 Bluey (77)
- 08:20 Bluey (78)
- 08:25 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (74)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (36)
- 09:00 Mickey Mouse Clubhouse Space...
- 10:00 Firebuds (22)
- 10:30 Alice's Wonderland Bakery (44)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (24)
- 11:30 SuperKitties (6)
- 12:00 Pupstruction (5)
- 12:30 Bluey (102)
- 12:40 Bluey (103)
- 12:50 Bluey (104)
- 13:00 Bluey (105)
- 13:10 Bluey (106)
- 13:20 Bluey (107)
- 13:25 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (74)
- 13:30 Firebuds (23)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (43)
- 14:30 The Lion Guard (1)
- 15:00 The Lion Guard (2)
- 15:30 SuperKitties (8)
- 16:00 Pupstruction (6)
- 16:30 Pupstruction (7)
- 17:00 Bluey (70)
- 17:10 Bluey (71)
- 17:20 Bluey (72)
- 17:30 Bluey (73)
- 17:40 Bluey (74)
- 17:50 Bluey (75)
- 17:55 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (74)
- 18:00 SuperKitties (6)
- 18:30 Sofia The First (63)
- 19:00 Sofia The First (64)
- 19:30 Bluey (48)
- 19:40 Bluey (49)
- 19:50 Bluey (50)
- 20:00 Bluey (51)
- 20:10 Bluey (52)
- 20:20 Bluey (53)
- 20:25 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (74)
- 20:30 SuperKitties (7)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (38)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (1)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (35)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (48)
- 23:00 PJ Masks (40)
- 23:25 PJ Masks (41)
- 23:50 PJ Masks (42)
- 00:13 Bořek stavitel (19)
- 00:23 Bořek stavitel (20)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (2)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (3)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (4)
- 01:12 Inui (36)
- 01:20 Hurá za hádankou (20)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (10)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (11)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (9)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (15)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (16)
- 02:55 Chuck a přátelé (17)
- 03:07 Chuggington (8)
- 03:17 Chuggington (9)
- 03:29 Angelína balerína (17)
- 03:42 Angelína balerína (18)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (13)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (14)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (30)
- 04:38 Bořek stavitel (26)
- 04:48 Bořek stavitel (27)
- 05:01 Hurá za hádankou (26)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (19)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (20)
- 05:49 Požárník Sam (23)
- 06:00 Trojčata (30)
- 06:07 Trojčata (31)
- 06:14 Trojčata (32)
- 06:25 Bing (51)
- 06:32 Bing (52)
- 06:39 Bing (53)
- 06:46 Bing (54)
- 06:55 Grisu (1)
- 07:08 Tilda (9)
- 07:15 Tilda (10)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (20)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (31)
- 07:47 Caillou (9)
- 07:58 Caillou (10)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (9)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (10)
- 08:35 Doodleboo (2)
- 08:40 Doodleboo (3)
- 08:45 Doodleboo (4)
- 08:50 Doodleboo (5)
- 08:55 Doodleboo (6)
- 09:05 Daisy a Ollie (11)
- 09:13 Daisy a Ollie (12)
- 09:20 Daisy a Ollie (13)
- 09:31 Hurá za hádankou (24)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (18)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (19)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (20)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (9)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (10)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (9)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (10)
- 10:39 Harry a jeho dinosauři (35)
- 10:50 Harry a jeho dinosauři (36)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (5)
- 11:18 Pettson a Fiškus (9)
- 11:30 Pettson a Fiškus (10)
- 11:43 Grisu (3)
- 11:54 Grisu (4)
- 12:07 Daisy a Ollie (26)
- 12:14 Daisy a Ollie (1)
- 12:21 Daisy a Ollie (2)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (52)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (1)
- 12:52 Bing (17)
- 13:00 Bing (18)
- 13:08 Bing (19)
- 13:20 Trojčata (55)
- 13:27 Trojčata (56)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (10)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (20)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (21)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (22)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (12)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (13)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (20)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (38)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (39)
- 15:00 Kipper (12)
- 15:09 Kipper (13)
- 15:19 Simon (44)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (20)
- 15:38 Woozle a Pip (13)
- 15:46 Tilda (11)
- 15:53 Tilda (12)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (44)
- 16:16 Pettson a Fiškus (5)
- 16:29 Caillou (11)
- 16:40 Caillou (12)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (18)
- 17:07 Doodleboo (29)
- 17:12 Doodleboo (30)
- 17:17 Doodleboo (31)
- 17:22 Doodleboo (32)
- 17:27 Doodleboo (33)
- 17:36 Messyho skvělá dobrodružství (43)
- 17:47 Messyho skvělá dobrodružství (44)
- 17:59 Požárník Sam (16)
- 18:10 Požárník Sam (17)
- 18:23 Berry a Dolly (13)
- 18:28 Berry a Dolly (1)
- 18:33 Berry a Dolly (2)
- 18:39 Bing (3)
- 18:46 Bing (4)
- 18:53 Bing (5)
- 19:02 Lední medvídek Paddles (16)
- 19:15 Pettson a Fiškus (5)
- 19:28 Grisu (1)
- 19:40 Grisu (2)
- 19:52 Daisy a Ollie (9)
- 19:59 Daisy a Ollie (10)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (20)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (52)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (1)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (20)
- 20:57 Tilda (9)
- 21:04 Tilda (10)
- 21:12 Kipper (1)
- 21:21 Kipper (2)
- 21:31 Caillou (9)
- 21:42 Caillou (10)
- 21:55 Chuggington (18)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (12)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (13)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (20)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (21)
- 23:05 Bing (74)
- 23:12 Bing (75)
- 23:20 Bing (76)
- 23:27 Bing (77)
- 23:35 Bing (78)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (17)
- 23:47 Oswald (22)
- 23:59 Oswald (23)
- 00:00 Sestry (Sleva pro sestry)
- 00:10 Sestry (Milovaný plyšák)
- 00:20 Lou! (Slavnostní oděv)
- 00:30 Lou! (Lámání ledu)
- 00:45 Mia a já IV (Tančící světla)
- 01:05 Mia a já IV (Ukryté poklady)
- 01:30 Agentka 203 (Buď sám sebou)
- 01:55 Agentka 203 (Sólokapr)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (21)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (22)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Náplast)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Boty)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koš na odpadky)
- 03:05 Život s tátou (45)
- 03:15 Život s tátou (46)
- 03:25 Život s tátou (47)
- 03:35 Život s tátou (48)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (45)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (46)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (47)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (48)
- 04:35 Agentka 203 (Chci vyhrát volby)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Katastrofální spolubydlící)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Povinnost volá)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Platební karta)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Deštník)
- 05:35 Mia a já IV (Mrazivé dobrodružství)
- 06:00 Lou! (Rozkošná babička)
- 06:10 Lou! (Ztráta a rachot)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom II (13)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 1. část)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 2. část)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Deštník)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Guma)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Medvídek)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mikrofon)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Tužka)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Čokoláda)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Velké Ků)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách III (Titáni)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Ryba z vody)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Špinavé štístko)
- 20:00 Camelot
- 21:00 Mia a já IV (Pod palbou)
- 21:30 Mia a já IV (Ohnivé dobrodružství)
- 22:00 Sestry (Módní návfhářka)
- 22:10 Sestry (Super Georgetta)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Plínka)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mikrofon)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Tužka)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (41)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (42)
- 23:30 Život s tátou (43)
- 23:40 Život s tátou (44)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Magic Stars)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Songs & Rhymes)
- 07:30 Walter & Dude and other stories (Walter & Dude)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Flowers)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (18)
- 00:10 Kikoriki (11)
- 00:20 Flopy (118)
- 00:35 Šmolkovia (52)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (34)
- 01:10 Esá z pralesa (27)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (6)
- 01:35 Volám sa Caillou V (19)
- 02:00 Dumper a Skoop II (1)
- 02:15 Panda a Krash (52)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (13)
- 02:55 Myšiak Anatole (16)
- 03:20 Monchhichi II (37)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (13)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (8)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (17)
- 04:20 Malý medvedík (9)
- 04:45 Ruby z dúhy (7)
- 05:10 Bob staviteľ II (1)
- 05:25 Ocko hrdina (5)
- 05:30 Duda a Dada (13)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (10)
- 05:55 Máša a medveď (4)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (30)
- 06:30 Ocko hrdina (6)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (13)
- 06:40 Veselé zajačiky V (18)
- 06:45 Telka Strýka Baltazára IV (9)
- 07:00 Eggy Pops II (13)
- 07:05 Flopy (119)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (21)
- 07:25 Ocko hrdina (7)
- 07:30 Malý medvedík (10)
- 07:55 Drobčekovia II (1)
- 08:10 Máša a medveď (5)
- 08:20 Veselé zajačiky V (19)
- 08:30 Fíha Tralala (6)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (4)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (4)
- 08:55 Ovečka Shaun (23)
- 09:00 Maličké príšerky (6)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (10)
- 09:15 Slnečný Rej (16)
- 09:25 Esá z pralesa (27)
- 09:35 Veselé zajačiky V (20)
- 09:40 Ruby z dúhy (7)
- 10:10 Smejko a Tanculienka (2)
- 10:20 Bob staviteľ II (1)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (49)
- 10:55 Zvedavkovci (31)
- 11:10 Monchhichi II (37)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (10)
- 11:25 Rozprávky líšky a vlka (10)
- 11:50 Panda a Kiwi (23)
- 11:55 Ovečka Shaun (24)
- 12:00 Volám sa Caillou V (19)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (13)
- 12:30 Polly Pocket (9)
- 12:35 Flopy (95)
- 12:50 Ruby z dúhy (8)
- 13:15 Myšiak Anatole (16)
- 13:40 Malý silák Bheem (38)
- 13:45 Veselé zajačiky V (21)
- 13:50 Panda a Krash (52)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop II (1)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (34)
- 14:40 Maličké príšerky (7)
- 14:45 Máša a medveď (6)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (25)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (13)
- 15:20 Esá z pralesa (28)
- 15:35 Ohrozené druhy (25)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (22)
- 16:00 Povolania s Nitkou (3)
- 16:25 Bob staviteľ II (2)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (5)
- 16:45 Monchhichi II (38)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (11)
- 17:05 Ovečka Shaun (25)
- 17:15 Zábavné zvieratká (5)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (20)
- 17:35 Ruby z dúhy (9)
- 18:00 Volám sa Caillou V (20)
- 18:25 Drobčekovia II (2)
- 18:40 Ovečka Shaun (26)
- 18:50 Flopy (96)
- 19:10 Maličké príšerky (8)
- 19:15 Zvedavkovci (32)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (7)
- 19:45 Máša a medveď (7)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (3)
- 20:05 Esá z pralesa (29)
- 20:15 Bob staviteľ II (3)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (6)
- 20:40 Slnečný Rej (17)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (26)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (6)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (18)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (7)
- 22:05 Monchhichi II (39)
- 22:15 Myšiak Anatole (17)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (21)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (23)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (13)
- 23:35 Mášine rozprávky (13)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (14)
- 23:45 Veselé zajačiky V (22)
- 23:50 Malý silák Bheem (39)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 Click (Sustainability Tech)
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 The Travel Show (The Bahamas: Natural Wonders of the Caribbean)
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 01:02 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:28 MÉTÉO
- 01:33 CONNEXION SAUVAGE
- 02:22 DING DONG : MONTRE-MOI TA MAISON !
- 02:43 SEULS ENSEMBLE
- 04:00 VOYAGE DE REVE
- 04:25 C DANS L'AIR
- 05:31 LES MATERNELLES D'AFRIQUE
- 06:00 TENDANCE XXI
- 06:30 LE 6H00 INFO
- 06:51 MÉTÉO
- 06:59 LES 100 LIEUX QU'IL FAUT VOIR
- 07:51 #VF
- 07:55 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:26 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 KID LUCKY
- 08:52 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 08:58 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 09:04 CONTE-NOUS !
- 09:07 AMÉLIE ET COMPAGNIE
- 09:32 BANDE DE SPORTIFS !
- 09:35 LES DIPLÔMÉS MIRA
- 10:02 ENVIE DEHORS !
- 10:30 OUTREMER.GOURMAND
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:14 MÉTÉO
- 11:17 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 14:00 OPJ
- 14:50 OPJ
- 15:41 CHÂTEAU !
- 15:59 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:23 VESTIAIRES
- 16:28 SÉRIEUX ?
- 16:59 MATIÉRE GRISE
- 17:32 L'ÉCHAPPÉE BELGE
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:27 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:41 RETOUR AU PAYS
- 19:26 RETOUR AU PAYS
- 20:10 QUEL TEMPS POUR LA PLANÉTE ?
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:56 MÉTÉO
- 20:58 TÉLÉCLUB
- 22:27 LE JOURNAL DE LA RTS
- 22:53 MÉTÉO
- 22:56 L'ACTU
- 23:16 ODE Á LA NATURE
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Naše potraviny
- 14:45 Biznis
- 15:00 Správy
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Investujeme
- 18:00 Ekonomika+/Financie+
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Téma
- 20:30 Showbiz
- 21:00 Správy
- 21:30 Štúdio TA3
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast With Kay Burley
- 20:00 UK Tonight with Sarah-Jane Mee
- 21:00 Sky News
- 22:00 Sky News at 10 with Anna Botting
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (38)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 00:30 BULLETIN (11)
- 00:45 THE 51 PERCENT
- 01:00 NEWS (39)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (11)
- 01:45 ARTS24 (16)
- 02:00 NEWS (40)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS
- 02:21 FASHION
- 02:30 BULLETIN (12)
- 02:45 EYE ON AFRICA (32)
- 03:00 NEWS (40)
- 03:10 REPORTERS PLUS
- 03:30 BULLETIN (11)
- 03:40 REVISITED
- 04:00 NEWS (40)
- 04:15 FOCUS ALONE
- 04:20 YOU ARE HERE
- 04:30 BULLETIN (12)
- 04:45 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 05:00 NEWS (43)
- 05:15 EYE ON AFRICA (32)
- 05:30 BULLETIN (14)
- 05:45 ARTS24 (16)
- 06:00 NEWS PROD B 1
- 06:15 FRANCE IN FOCUS
- 06:30 BULLETIN 15' PROD B
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS PROD B 1
- 07:15 THE 51 PERCENT
- 07:30 BULLETIN 15' PROD B
- 07:45 FOCUS ALONE
- 07:50 SPORTS PAD
- 08:00 NEWS PROD B 1
- 08:15 ARTS24 (17)
- 08:30 BULLETIN 15' PROD B
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PROD B
- 09:30 BULLETIN
- 10:00 NEWS (779)
- 10:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 FRENCH CONNECTIONS
- 10:51 FASHION
- 11:00 NEWS (40)
- 11:10 REPORTERS PLUS
- 11:30 BULLETIN (11)
- 11:40 REVISITED
- 12:00 NEWS (782)
- 12:16 ARTS24 (17)
- 12:30 BULLETIN (201)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (785)
- 14:15 FRANCE IN FOCUS
- 14:30 BULLETIN (201)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 YOU ARE HERE
- 15:00 NEWS (896)
- 15:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 15:30 BULLETIN (228)
- 15:45 THE 51 PERCENT
- 16:00 NEWS (40)
- 16:10 REPORTERS PLUS
- 16:30 BULLETIN (11)
- 16:40 REVISITED
- 17:00 NEWS (791)
- 17:16 ARTS24 (17)
- 17:30 BULLETIN (202)
- 17:45 FRENCH CONNECTIONS
- 17:51 FASHION
- 18:00 NEWS (792)
- 18:15 FRANCE IN FOCUS
- 18:30 BULLETIN (202)
- 18:45 FOCUS ALONE
- 18:50 YOU ARE HERE
- 19:00 NEWS (792)
- 19:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 19:30 BULLETIN (194)
- 19:45 THE 51 PERCENT
- 20:00 NEWS PROD B
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 NEWS (866)
- 21:12 REPORTERS
- 21:24 SHORT CUTS
- 21:30 BULLETIN (194)
- 21:45 EYE ON AFRICA (33)
- 22:00 NEWS (799)
- 22:15 FRENCH CONNECTIONS
- 22:21 YOU ARE HERE
- 22:30 BULLETIN (194)
- 22:45 EYE ON AFRICA (34)
- 23:00 NEWS (801)
- 23:16 ARTS24 (17)
- 23:30 BULLETIN (194)
- 23:45 EYE ON AFRICA (34)
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 REPORTERS
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 FRMG A L'AFFICHE TOURE 0812
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:10 BILLET RETOUR
- 02:30 BULLETIN
- 02:40 LE PARIS DES ARTS
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:15 PLAN B_24
- 03:21 LES OBSERVATEURS
- 03:30 BULLETIN
- 03:45 ACTUELLES
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 C'EST EN FRANCE_24
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 PAS 2 QUARTIER
- 04:51 MODE
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 FRMG A L'AFFICHE TOURE 0812
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 06:30 BULLETIN
- 06:45 FRDN FOCUS SIERRA LEONE 0813
- 06:50 SPORTS TTI
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:15 REPORTERS
- 07:30 BULLETIN
- 07:45 FRDN FOCUS SIERRA LEONE 0813
- 07:50 SPORTS TTI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:30 BULLETIN
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:15 FRMG A L'AFFICHE BELLUCCI 0813
- 09:30 BULLETIN
- 09:45 FRDN FOCUS SIERRA LEONE 0813
- 09:50 SPORTS TTI
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 C'EST EN FRANCE_24
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 PLAN B
- 10:51 LES OBSERVATEURS
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:15 ACTUELLES
- 11:30 BULLETIN
- 11:45 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:15 FRMG A L'AFFICHE BELLUCCI 0813
- 12:30 BULLETIN
- 12:45 FRDN FOCUS SIERRA LEONE 0813
- 12:50 SPORTS TTI
- 13:00 LE JOURNAL
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 REPORTERS
- 14:30 BULLETIN
- 14:45 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:15 C'EST EN FRANCE
- 15:30 BULLETIN
- 15:45 PAS 2 QUARTIER
- 15:51 VOUS ETES ICI
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:15 PLAN B
- 16:21 LES OBSERVATEURS
- 16:30 BULLETIN
- 16:45 FRMG A L'AFFICHE BELLUCCI 0813
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:15 ACTUELLES
- 17:30 BULLETIN
- 17:42 FRTK ICI 2 ENVIRONNEMENT 0810
- 18:00 LE JOURNAL
- 18:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 18:30 BULLETIN
- 18:45 REPORTERS
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:15 PLAN B
- 19:21 LES OBSERVATEURS
- 19:30 BULLETIN
- 19:45 C'EST EN FRANCE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:12 FRMG A L'AFFICHE BELLUCCI 0813
- 21:24 L'INSTANT MOBILE_24
- 21:30 BULLETIN
- 21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 22:30 BULLETIN
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:10 BILLET RETOUR
- 23:30 BULLETIN
- 23:40 LEGENDES URBAINES
- 06:05 Biblická studna
- 07:05 Cesta k pěstounství
- 07:10 Flešbeky - Godzone podcast
- 07:40 Poutníci času
- 07:55 Tíha oběti
- 10:00 Noční univerzita
- 10:50 Jánošikove dni v Terchovej 2023
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Duchovní menu
- 12:25 Z kraje pod Buchlovem
- 13:25 O kom, o čem
- 14:00 Za obzorem
- 14:35 U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře
- 16:00 Přesah
- 16:45 Muzikanti, hrajte
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:15 Bratr oheň: Antonínova víra
- 18:45 S chutí přes práh
- 19:05 Více než píseň (5)
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:30 Setkání
- 19:40 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Výpravy do divočiny
- 21:05 Můj chrám
- 21:30 Za obzorem
- 22:05 Má vlast
- 22:50 Když bolí duše
- 05:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 05:30 Slovo viery - AC Košice
- 06:45 John Bevere
- 07:15 Ježišov hlas - Randolph Kubíček
- 08:00 20 minútovka
- 08:30 Nová DNA
- 09:45 Relácia DNES
- 10:20 Godzone chvály
- 11:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 11:30 Spoločenstvo Martindom
- 14:00 Konferencia "Turbulencia"
- 15:30 Misie Filmom
- 18:45 Noeland
- 19:15 Slovo viery - BJB Aš
- 20:00 Relácia DNES
- 20:30 Konvokácia
- 00:05 Malá cesta
- 00:35 Doma je doma
- 01:20 Ruženec
- 01:45 Medzi nebom a zemou
- 02:25 Moja misia magazín
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:15 Na tónoch vďačnosti
- 04:05 Láska a rodičovstvo
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Eucharistické zázraky
- 07:50 Ruženec
- 08:35 Peter medzi nami
- 09:05 Eden
- 09:30 Spojení vierou
- 10:00 Malá cesta
- 10:15 Pod javiskom
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec z Fatimy
- 13:30 Tajomstvá Pátra Pia
- 14:45 A teraz čo?
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Eucharistické zázraky
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:05 Správy zo Svätej zeme
- 16:35 Vaticano
- 17:10 Láska a rodičovstvo
- 17:30 Doma je doma
- 20:00 Spravodajský súhrn
- 20:25 Medzi riadkami
- 20:50 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 21:20 Serra: Stále vpred, nikdy späť (Boh a cisár)
- 21:50 Klubovka
- 22:20 Medzi nebom a zemou
- 23:00 Tajomná radosť
- 00:00 Hot Cars (4)
- 00:30 Dolce Vita (Arles)
- 01:00 V mysli kuchaře (12)
- 01:30 Středomořské domy od Charlieho Luxtona (Mallorca)
- 02:30 Blázen na cestách (Plavání s delfíny)
- 03:30 Květinová show (6)
- 04:00 Hot Cars (1)
- 04:30 Zlatá mládež Instagramu (titulky) (1)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga: energie života (12)
- 07:00 Květinová show (6)
- 07:30 Planete Decouverte
- 07:45 Svět z blízka (100)
- 08:00 Vitální zahrada (12)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (13)
- 09:00 Jóga: energie života (1)
- 10:00 Mrakodrapy (Monumenty a peníze 1972 – 1997)
- 11:00 Drsný rybáři (6)
- 11:30 Teleshopping
- 12:00 Květinová show (7)
- 12:30 Dolce Vita (Arles)
- 13:00 Moje zahrada (40)
- 13:30 Dvojnásobný život za poloviční cenu (2)
- 14:30 Vitální zahrada (13)
- 15:00 Teleshopping
- 15:30 Nejkrásnější zahrady v Chelsea (4)
- 16:30 Teleshopping
- 17:00 House doktor (4)
- 17:45 Svět z blízka (101)
- 18:00 Teleshopping
- 18:30 Veterinární charita (18)
- 19:30 Zvířata ve filmu (5)
- 20:00 Dolce Vita (2)
- 20:30 Dotek luxusu (9)
- 21:00 Mrakodrapy (Ekonomická síla a místo 1998 – 2004)
- 22:00 Velkolepé designy (5)
- 23:00 House doktor (5)
- 08:00 Jóga – Energie života (11)
- 09:00 Dotek luxusu (4)
- 09:30 Pizzaři z Parmy (7)
- 12:00 Všechny chutě Maďarska (8)
- 13:00 Teleshopping
- 13:30 Lorraine Pascale vás naučí vařit (2)
- 14:00 Čas na Te. Be. (Vánočka podle babičky)
- 15:30 Teleshopping
- 20:00 V Májině kuchyni (Návštěva na natáčení)
- 21:00 Moje Dubaj (11)
- 21:30 V mysli kuchaře (4)
- 22:00 Holky v kuchyni (17)
- 22:30 Nebesky dobré (10)
- 23:00 Pěstujeme s láskou (Kommetije)
- 23:30 Všechny chutě Maďarska (8)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 04:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Stanislav Kopecký, starosta Nového Jičína)
- 04:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, F-M opět zaplatí obědy některým školákům, Charita F-M připravila pro děti Galaxy tvoření, Gastrofestival F-M plný chutí zve na bohatý program)
- 04:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 04:50 Bruntálský miniexpres (Nová dětská hřiště ve Světlé Hoře)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 05:20 Kulturní okénko (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, Mikaela v ostravském Domě umění)
- 05:25 Z naší ZOO (Mláďata u vzácných prasat z Filipín)
- 05:30 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 05:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (BK Opava, basketbal, Mistr ČR v basketbale 2023)
- 05:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Studie vytipovala dalších 180 míst na parkování, Charitní šatník je vždy plný věcí i spokojených lidí, Z workshopu si odnášeli vlastní mechový obraz)
- 06:20 Z naší ZOO (Novinky ve voliéře La Pampa)
- 06:25 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Prostranství u Floridy prochází celkovou revitalizací, Letní umělecká scéna zaznamenala velký úspěch, Letní kino Amfi promítá české filmové lahůdky
- 06:35 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 06:38 Transformace kraje (Moravien Silesian Tourism s.r.o.)
- 06:45 Kam vyrazit (Historickým vozem po stopách místeckých textilek)
- 06:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 07:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Stanislav Kopecký, starosta Nového Jičína)
- 07:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, F-M opět zaplatí obědy některým školákům, Charita F-M připravila pro děti Galaxy tvoření, Gastrofestival F-M plný chutí zve na bohatý program)
- 07:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 07:50 Bruntálský miniexpres (Nová dětská hřiště ve Světlé Hoře)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 08:20 Kulturní okénko (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, Mikaela v ostravském Domě umění)
- 08:25 Z naší ZOO (Mláďata nejmenších koček světa)
- 08:30 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 08:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (BK Opava, basketbal, Mistr ČR v basketbale 2023)
- 08:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Studie vytipovala dalších 180 míst na parkování, Charitní šatník je vždy plný věcí i spokojených lidí, Z workshopu si odnášeli vlastní mechový obraz)
- 09:20 Z naší ZOO (Dvojčata u servalů)
- 09:25 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Prostranství u Floridy prochází celkovou revitalizací, Letní umělecká scéna zaznamenala velký úspěch, Letní kino Amfi promítá české filmové lahůdky
- 09:35 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 09:38 Transformace kraje (Moravien Silesian Tourism s.r.o.)
- 09:45 Kam vyrazit (Historickým vozem po stopách místeckých textilek)
- 09:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 10:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Stanislav Kopecký, starosta Nového Jičína)
- 10:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, F-M opět zaplatí obědy některým školákům, Charita F-M připravila pro děti Galaxy tvoření, Gastrofestival F-M plný chutí zve na bohatý program)
- 10:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 10:50 Bruntálský miniexpres (Nová dětská hřiště ve Světlé Hoře)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 11:20 Kulturní okénko (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, Mikaela v ostravském Domě umění)
- 11:25 Z naší ZOO (Život v jezírkách a tůních 1)
- 11:30 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 11:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (BK Opava, basketbal, Mistr ČR v basketbale 2023)
- 11:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Studie vytipovala dalších 180 míst na parkování, Charitní šatník je vždy plný věcí i spokojených lidí, Z workshopu si odnášeli vlastní mechový obraz)
- 12:20 Z naší ZOO (Zimní venčení slonů v ZOO Ostrava)
- 12:25 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Prostranství u Floridy prochází celkovou revitalizací, Letní umělecká scéna zaznamenala velký úspěch, Letní kino Amfi promítá české filmové lahůdky
- 12:35 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 12:38 Transformace kraje (Moravien Silesian Tourism s.r.o.)
- 12:45 Kam vyrazit (Historickým vozem po stopách místeckých textilek)
- 12:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 13:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Stanislav Kopecký, starosta Nového Jičína)
- 13:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, F-M opět zaplatí obědy některým školákům, Charita F-M připravila pro děti Galaxy tvoření, Gastrofestival F-M plný chutí zve na bohatý program)
- 13:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 13:50 Bruntálský miniexpres (Nová dětská hřiště ve Světlé Hoře)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 14:20 Kulturní okénko (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, Mikaela v ostravském Domě umění)
- 14:25 Z naší ZOO (Puštíci v ZOO Ostrava vyvedli mláďata)
- 14:30 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 14:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (BK Opava, basketbal, Mistr ČR v basketbale 2023)
- 14:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Studie vytipovala dalších 180 míst na parkování, Charitní šatník je vždy plný věcí i spokojených lidí, Z workshopu si odnášeli vlastní mechový obraz)
- 15:20 Z naší ZOO (Zimní venčení slonů v ZOO Ostrava)
- 15:25 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Prostranství u Floridy prochází celkovou revitalizací, Letní umělecká scéna zaznamenala velký úspěch, Letní kino Amfi promítá české filmové lahůdky
- 15:35 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 15:38 Transformace kraje (Moravien Silesian Tourism s.r.o.)
- 15:45 Kam vyrazit (Historickým vozem po stopách místeckých textilek)
- 15:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 16:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 16:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 16:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 16:50 Frýdlantský miniexpres (Farní zahradou tentokrát zněl dixieland)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Host dne (Katarína Kijonková, mluvčí Dobrovolnického centra ADRA Ostrava: Ostravská ADRA uvítá nové dobrovolníky)
- 17:25 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 17:35 Sportovec roku MS kraje 2023 (David Moravec, lední hokej, Olympijský vítěz 1998 z Nagana, Mistr světa 1999 a 2001, Autor zlatého gólu 2001, 4 medaile z České extraligy)
- 17:40 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 18:20 Z naší ZOO (V expozici Na statku jsou k vidění selátka)
- 18:25 Kulturní okénko (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, Mikaela v ostravském Domě umění)
- 18:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 18:33 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 18:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 19:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 19:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 19:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 19:50 Frýdlantský miniexpres (Farní zahradou tentokrát zněl dixieland)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Host dne (Katarína Kijonková, mluvčí Dobrovolnického centra ADRA Ostrava: Ostravská ADRA uvítá nové dobrovolníky)
- 20:25 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 20:35 Sportovec roku MS kraje 2023 (David Moravec, lední hokej, Olympijský vítěz 1998 z Nagana, Mistr světa 1999 a 2001, Autor zlatého gólu 2001, 4 medaile z České extraligy)
- 20:40 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 21:20 Z naší ZOO (Život v jezírkách a tůních 2)
- 21:25 Kulturní okénko (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, Mikaela v ostravském Domě umění)
- 21:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 21:33 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 21:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 22:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 22:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 22:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 22:50 Frýdlantský miniexpres (Farní zahradou tentokrát zněl dixieland)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Host dne (Katarína Kijonková, mluvčí Dobrovolnického centra ADRA Ostrava: Ostravská ADRA uvítá nové dobrovolníky)
- 23:25 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 23:35 Sportovec roku MS kraje 2023 (David Moravec, lední hokej, Olympijský vítěz 1998 z Nagana, Mistr světa 1999 a 2001, Autor zlatého gólu 2001, 4 medaile z České extraligy)
- 23:40 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 17:00 Deník
- 17:14 Programové přílohy
- 17:29 Počasí
- 17:30 TICHO VE STUDIU
- 17:45 Magazín Valašsko
- 18:00 Deník
- 18:14 Programové přílohy
- 18:29 Počasí
- 18:30 VZPOMÍNÁNÍ
- 18:45 Špetka Valašska
- 19:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:14 U nás v kraji (Vydejte se s námi do pravěku)
- 00:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:18 Vaříme s Farmou na Studánce (2. díl JELENÍ PLÁTEK S NUDLEMI A SMETANOVO-HOŘČIČNOU OMÁČKOU)
- 00:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 00:33 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 00:34 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 01:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 01:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 01:34 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:14 U nás v kraji (Vydejte se s námi do pravěku)
- 02:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:18 Vaříme s Farmou na Studánce (2. díl JELENÍ PLÁTEK S NUDLEMI A SMETANOVO-HOŘČIČNOU OMÁČKOU)
- 02:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 02:33 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 02:34 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 03:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 03:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 03:34 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:14 U nás v kraji (Vydejte se s námi do pravěku)
- 04:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:18 Vaříme s Farmou na Studánce (2. díl JELENÍ PLÁTEK S NUDLEMI A SMETANOVO-HOŘČIČNOU OMÁČKOU)
- 04:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 04:33 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 04:34 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 05:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 05:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 05:34 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:14 U nás v kraji (Vydejte se s námi do pravěku)
- 06:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:18 Vaříme s Farmou na Studánce (2. díl JELENÍ PLÁTEK S NUDLEMI A SMETANOVO-HOŘČIČNOU OMÁČKOU)
- 06:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 06:33 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 06:34 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 07:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 07:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 07:34 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:14 U nás v kraji (Vydejte se s námi do pravěku)
- 08:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:18 Vaříme s Farmou na Studánce (2. díl JELENÍ PLÁTEK S NUDLEMI A SMETANOVO-HOŘČIČNOU OMÁČKOU)
- 08:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 08:33 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 08:34 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 09:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 09:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 09:34 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:14 U nás v kraji (Vydejte se s námi do pravěku)
- 10:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:18 Vaříme s Farmou na Studánce (2. díl JELENÍ PLÁTEK S NUDLEMI A SMETANOVO-HOŘČIČNOU OMÁČKOU)
- 10:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 10:33 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 10:34 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 11:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 11:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 11:34 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:14 U nás v kraji (Vydejte se s námi do pravěku)
- 12:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:18 Vaříme s Farmou na Studánce (2. díl JELENÍ PLÁTEK S NUDLEMI A SMETANOVO-HOŘČIČNOU OMÁČKOU)
- 12:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 12:33 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 12:34 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 13:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 13:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 13:34 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:14 U nás v kraji (Vydejte se s námi do pravěku)
- 14:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:18 Vaříme s Farmou na Studánce (2. díl JELENÍ PLÁTEK S NUDLEMI A SMETANOVO-HOŘČIČNOU OMÁČKOU)
- 14:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 14:33 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 14:34 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 15:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 15:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 15:34 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:14 U nás v kraji (Vydejte se s námi do pravěku)
- 16:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:18 Vaříme s Farmou na Studánce (2. díl JELENÍ PLÁTEK S NUDLEMI A SMETANOVO-HOŘČIČNOU OMÁČKOU)
- 16:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 16:33 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 16:34 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 17:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 17:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 17:34 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 18:15 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 18:20 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 18:23 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 18:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 18:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 19:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 19:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 19:26 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 46. díl)
- 19:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 19:34 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 20:15 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 20:20 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 20:23 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 20:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 20:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 21:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 21:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 21:26 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 46. díl)
- 21:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 21:34 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 22:15 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 22:20 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 22:23 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 22:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 22:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 23:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 23:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 23:26 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 46. díl)
- 23:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 23:34 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 00:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 00:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:10 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 01:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 01:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 01:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:10 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 02:25 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 02:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 03:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 03:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:10 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 04:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 04:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 04:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:10 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 05:25 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 05:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 06:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 06:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:10 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 07:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 07:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 07:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:10 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 08:25 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 08:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 09:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 09:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:10 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 10:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 10:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 10:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:10 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 11:25 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 11:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 12:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 12:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:10 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 13:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 13:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 13:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:10 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 14:25 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 14:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 15:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 15:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:10 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 16:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 16:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 16:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:10 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 17:25 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 17:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:10 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 18:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 18:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:10 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 19:20 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 19:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 19:40 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:10 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 20:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 20:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:10 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 21:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 21:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:10 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 22:20 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 22:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 22:40 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:10 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 23:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 23:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 00:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Středočeský magazín
- 01:30 Příběhy úspěchu
- 01:40 Za oponou
- 02:00 Krb
- 03:00 Akvárium
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres Prahy 13
- 04:30 Středočeský magazín
- 04:40 Svět z blízka
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres
- 05:30 Příběhy úspěchu
- 05:40 Středočeské noviny
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 10
- 06:30 Týden v regionech
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 8
- 07:30 Kam vyrazit
- 07:40 Středočeská nej
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres Prahy 15
- 08:30 Putování po regionech
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Středočeské noviny
- 09:30 Příběhy úspěchu
- 09:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 4
- 10:30 Dobré zprávy
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 1
- 11:30 Za oponou
- 11:40 Středočeský magazín
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 11
- 12:30 Týden v regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres Prahy 8
- 13:30 Příběhy úspěchu
- 13:40 Kam vyrazit
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres
- 14:30 Za oponou
- 14:40 Středočeská nej
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres Prahy 6
- 15:30 Putování po regionech
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 15
- 16:30 Středočeské noviny
- 16:40 Hasiči
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 18
- 17:30 Špetka Slovácka
- 18:00 Zprávy
- 18:20 Expres Prahy 11
- 18:30 Putování po regionech
- 19:00 Zprávy
- 19:20 Expres Prahy 2
- 19:30 Příběhy úspěchu
- 19:40 Kam vyrazit
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 4
- 20:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres
- 21:30 Týden v regionech
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres Prahy 1
- 22:30 Příběhy úspěchu
- 22:40 Středočeské noviny
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Kam vyrazit
- 23:30 Špetka Slovácka
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Týden v regionech (ZJ)
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Týden v regionech (ZJ)
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Týden v regionech (ZJ)
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Týden v regionech (ZJ)
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Týden v regionech (ZJ)
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Týden v regionech (ZJ)
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Týden v regionech (ZJ)
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Týden v regionech (ZJ)
- 15:00 Zprávy+ (SDH)
- 15:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 15:30 Zprávy+ (SDH)
- 15:40 Pořady z Libereckého kraje
- 16:00 Zprávy+ (SDH)
- 16:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 16:30 Zprávy+ (SDH)
- 16:40 Putování v regionech
- 17:00 Zprávy+ (SDH)
- 17:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 17:30 Zprávy+ (SDH)
- 17:40 Pořady z Libereckého kraje
- 18:00 Zprávy+ (SDH)
- 18:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 18:30 Zprávy+ (SDH)
- 18:40 Putování v regionech
- 19:00 Zprávy+ (SDH)
- 19:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 19:30 Zprávy+ (SDH)
- 19:40 Pořady z Libereckého kraje
- 20:00 Zprávy+ (SDH)
- 20:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 20:30 Zprávy+ (SDH)
- 20:40 Putování v regionech
- 21:00 Zprávy+ (SDH)
- 21:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 21:30 Zprávy+ (SDH)
- 21:40 Pořady z Libereckého kraje
- 22:00 Zprávy+ (SDH)
- 22:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 22:30 Zprávy+ (SDH)
- 22:40 Putování v regionech
- 23:00 Zprávy+ (SDH)
- 23:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 23:30 Zprávy+ (SDH)
- 23:40 Pořady z Libereckého kraje
- 00:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Naše město: Česká Třebová
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 Hasiči
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Naše město: Česká Třebová
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 Hasiči
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Naše město: Česká Třebová
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 Hasiči
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Naše město: Česká Třebová
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 Hasiči
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Naše město: Česká Třebová
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 Hasiči
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Naše město: Česká Třebová
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 Hasiči
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Naše město: Česká Třebová
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 Hasiči
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Naše město: Česká Třebová
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 Hasiči
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Naše město: Česká Třebová
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 Hasiči
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Naše město: Česká Třebová
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 Hasiči
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Naše město: Česká Třebová
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 Hasiči
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Naše město: Česká Třebová
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 Hasiči
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Naše město: Česká Třebová
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 Hasiči
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Naše město: Česká Třebová
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 Hasiči
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Naše město: Česká Třebová
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 Hasiči
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Naše město: Česká Třebová
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 Hasiči
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Naše město: Česká Třebová
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 Hasiči
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Naše město: Česká Třebová
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 Hasiči
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 Zprávy regionu
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Před 10 lety
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 Zprávy regionu
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Před 10 lety
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 Zprávy regionu
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Před 10 lety
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 Zprávy regionu
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Před 10 lety
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 Zprávy regionu
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Před 10 lety
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 Zprávy regionu
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Před 10 lety
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 Radka Vaverková (89)
- 00:35 POČASÍ
- 00:38 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 00:40 KULTURA
- 00:45 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 00:47 HEADLINES
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (56)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 01:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:45 HEADLINES
- 02:00 POČASÍ
- 02:03 Radka Vaverková (89)
- 02:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 02:48 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 David Švejnoha (155)
- 03:43 ŽIVĚ Z PACOVA
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (140)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z PACOVA
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (9)
- 05:48 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:59 Empty
- 09:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ
- 09:18 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 09:20 STUDIO iVysočina
- 09:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 09:45 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 10:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ
- 10:18 Radka Vaverková (89)
- 10:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 10:55 KULTURA
- 11:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ
- 11:18 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 11:20 STUDIO iVysočina
- 11:30 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 11:32 KULTURA
- 11:37 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:39 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 11:44 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:46 POČASÍ
- 11:49 WEBOVÉ KAMERY
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ
- 12:18 STUDIO iVysočina
- 12:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 12:30 KULTURA
- 12:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 12:37 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 12:42 ŽIVĚ Z PACOVA
- 12:44 POČASÍ
- 12:47 WEBOVÉ KAMERY
- 12:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ
- 13:18 STUDIO iVysočina
- 13:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 13:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 13:45 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 13:50 POČASÍ
- 13:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ
- 14:18 STUDIO iVysočina
- 14:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 14:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 14:45 POČASÍ
- 14:48 KULTURA
- 14:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ
- 15:18 STUDIO iVysočina
- 15:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 15:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 15:45 POČASÍ
- 15:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 15:53 ŽIVĚ Z PACOVA
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ
- 16:18 STUDIO iVysočina
- 16:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 16:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 16:45 POČASÍ
- 16:48 KULTURA
- 16:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 17:10 SPORT
- 17:15 POČASÍ
- 17:18 STUDIO iVysočina
- 17:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 17:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 17:45 POČASÍ
- 17:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 17:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 17:55 HEADLINES
- 18:00 David Švejnoha (156)
- 18:40 POČASÍ
- 18:43 KULTURA
- 18:48 WEBOVÉ KAMERY
- 18:54 HEADLINES
- 19:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 19:10 SPORT
- 19:15 POČASÍ
- 19:18 STUDIO iVysočina
- 19:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 19:30 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 19:45 POČASÍ
- 19:48 KULTURA
- 19:53 ŽIVĚ Z PACOVA
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 David Švejnoha (156)
- 20:40 POČASÍ
- 20:43 SPORT
- 20:48 WEBOVÉ KAMERY
- 20:54 HEADLINES
- 20:55 HEADLINES
- 21:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 21:10 SPORT
- 21:15 POČASÍ
- 21:18 STUDIO iVysočina
- 21:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 21:30 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (57)
- 21:55 HEADLINES
- 22:00 David Švejnoha (156)
- 22:40 POČASÍ
- 22:43 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 22:48 WEBOVÉ KAMERY
- 22:54 HEADLINES
- 23:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 23:10 SPORT
- 23:15 POČASÍ
- 23:18 STUDIO iVysočina
- 23:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 23:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 23:45 POČASÍ
- 23:48 STUDIO iVysočina
- 23:58 HEADLINES
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Дивіться самі
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Люди доброї волі
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:00 Таємне життя матрьошки
- 11:15 Інформаційні сюжети
- 11:30 Винуватці війни
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Дивіться самі
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Ваші гроші
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети
- 00:00 Himnusz
- 00:02 ZÁRÓHÍRADÓ
- 00:10 Időjárás-jelentés
- 00:20 Ma éjszaka
- 01:05 Ma éjszaka
- 02:00 Ma éjszaka
- 03:00 Ma éjszaka
- 04:00 Ma éjszaka
- 05:00 Ma éjszaka
- 05:50 Vár a Kárpát-medence
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:30 Nemzeti Sporthíradó
- 06:31 Pollenjelentés
- 06:35 Időjárás-jelentés
- 06:36 Vár a Kárpát-medence
- 06:45 VILÁGHÍRADÓ
- 07:00 HÍRADÓ
- 07:15 Nemzeti Sporthíradó
- 07:20 Időjárás-jelentés
- 07:21 Pollenjelentés
- 07:30 HÍREK
- 07:33 Ma reggel
- 08:00 HÍRADÓ
- 08:10 Nemzeti Sporthíradó
- 08:15 Időjárás-jelentés
- 08:16 Pollenjelentés
- 08:20 Ma reggel
- 08:30 HÍREK
- 08:33 Ma reggel
- 09:00 HÍRADÓ
- 09:20 Időjárás-jelentés
- 09:21 Pollenjelentés
- 09:22 Ma délelőtt
- 09:30 HÍREK
- 09:33 Ma délelőtt
- 09:55 Rendkívüli Hírek
- 10:00 HÍRADÓ
- 10:10 Nemzeti Sporthíradó
- 10:20 Időjárás-jelentés
- 10:22 Ma délelőtt
- 10:30 HÍREK
- 10:33 Élő egyház
- 10:50 Ma délelőtt
- 11:00 HÍRADÓ
- 11:20 Időjárás-jelentés
- 11:22 Ma délelőtt
- 11:30 HÍREK
- 11:33 HadERŐ „Hazámat szolgálom!”
- 11:50 Vár a Kárpát-medence
- 11:51 Ma délelőtt
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:50 Ma délután
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:22 Ma délután
- 13:30 HÍREK
- 13:33 Ma délután
- 14:00 HÍRADÓ
- 14:20 Időjárás-jelentés
- 14:22 Ma délután
- 14:30 HÍREK
- 14:33 Világ
- 14:50 Ma délután
- 15:00 HÍRADÓ
- 15:20 Időjárás-jelentés
- 15:22 Ma délután
- 15:30 HÍREK
- 15:33 Élő egyház
- 15:50 Ma délután
- 16:00 HÍRADÓ
- 16:15 Időjárás-jelentés
- 16:20 Ma délután
- 16:30 HÍREK
- 16:33 Magyar gazda
- 17:00 HÍRADÓ
- 17:10 Időjárás-jelentés
- 17:15 Ma délután
- 17:35 Vár a Kárpát-medence
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:40 Pollenjelentés
- 18:45 Vár a Kárpát-medence
- 18:46 Ma este
- 18:50 Agenda
- 19:00 Időjárás-jelentés
- 19:04 VILÁGHÍRADÓ
- 19:25 Időjárás-jelentés
- 19:30 HÍRADÓ
- 20:20 Nemzeti Sporthíradó
- 20:25 Időjárás-jelentés
- 20:26 Pollenjelentés
- 20:35 Ma este
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:30 VILÁGHÍRADÓ
- 22:00 HÍRADÓ
- 22:20 Nemzeti Sporthíradó
- 22:30 Időjárás-jelentés
- 22:40 Ma éjjel
- 23:00 HÍRADÓ
- 23:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 23:19 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 23:23 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 23:26 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 23:30 VILÁGHÍRADÓ
- 00:20 Kulisszák mögött az A38 Hajón (Intim Torna Illegál)
- 01:15 Mit kíván?
- 01:50 Esti Kornél
- 02:45 A38 Archív (Compact Disco)
- 03:35 Hullámhossz (Nagy Emma Quintet)
- 03:55 Akusztik (Saya Noé)
- 05:00 Vízipók-Csodapók III (A nagy kirándulás)
- 05:05 A Kiscsacsi kalandjai I. sorozat (Föl a csillárig)
- 05:10 A legkisebb Ugrifüles II (A barátság rózsája)
- 05:20 Mesélj nekem! (A szemüveges bagoly)
- 05:30 Frakk, a macskák réme (Éjszaka fényei)
- 05:40 A nagy ho-ho-ho horgász II (Horgász a tetőn)
- 05:45 Sebaj Tóbiás II (Sebaj Tóbiás és a kismacska)
- 05:55 Mekk Elek az ezermester (A szamárkenyérfa)
- 06:00 Egy kupac kufli (Egy zacskó izé Titusznak)
- 06:10 Számoljunk Paulával V (Ne add fel, higgy magadban!)
- 06:20 Számoljunk Paulával V (A szellemmajom átka)
- 06:30 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (Az új varázspálca)
- 06:45 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (Szuperhősök)
- 06:55 Limb-lomb, a kincses sziget II (Jojó / Kiskocsi)
- 07:20 Hetedhét kaland
- 07:30 M2 matricák - Négyzetgyök (Hét)
- 07:35 Rímerdő versfilmek (Kulcsár Miklós: Falusi történet)
- 07:45 Láng és a szuperverdák III (A jeges derbi)
- 08:05 Taina és Amazónia őrzői (Mrs. Agouti)
- 08:20 Taina és Amazónia őrzői (Béka bűbáj)
- 08:35 Leo da Vinci II (A rubin)
- 08:45 Leo da Vinci II (A selyem falikárpit)
- 09:00 Robovonatok III (A változás szele)
- 09:10 Bohókás professzor (Tanítvány.web)
- 09:25 Bobby és Bill (Sushi őrület)
- 09:35 Bobby és Bill (Kutya egy éjszaka)
- 09:50 Pocoyo IV (Aggodalmaskodó Roberto)
- 09:55 Pocoyo IV (Pocoyo kocsija)
- 10:05 Pocoyo IV (Találmányok)
- 10:10 Maja, a méhecske (A galacsinverseny)
- 10:20 Maja, a méhecske (Vadóc tücskök)
- 10:35 Tickety Toc (Modellezés / Zöld csibék)
- 11:00 A legkisebb Ugrifüles II (A barátság rózsája)
- 11:10 Mesélj nekem! (A szemüveges bagoly)
- 11:20 Topo Gigio (A Slime)
- 11:30 Simon (A Nagy Csiga Vadászat)
- 11:35 Dzsungelbanda - Mentés indul! (A dermesztő kiáltás)
- 11:45 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Egy izzasztó koncert)
- 12:00 Alvin és a mókusok II (Álmókusok)
- 12:10 Alvin és a mókusok II (Bálozni, vagy nem bálozni)
- 12:25 Alvin és a mókusok II (Brittany helyettese)
- 12:35 Alvin és a mókusok II (Szülői segítség)
- 12:50 Paddington kalandjai (Paddington sárkányt röptet)
- 13:00 Paddington kalandjai (Paddington és Lucky)
- 13:10 Paddington kalandjai (Paddington és az ujjcsapda)
- 13:25 Lucky, a kölyök (A bicikli)
- 13:40 Lucky, a kölyök (Az eltűnt jelvény)
- 13:55 H2O: Egy vízcsepp elég II (Cloe kontra Charlotte)
- 14:20 Arthur és a kerekasztal gyermekei II (A manók harangjátéka)
- 14:30 Arthur és a kerekasztal gyermekei II (Yvain, a rettenetes)
- 14:45 Sadie Sparks (A titkos átok)
- 14:55 Zazie kisasszony II (A folt)
- 15:05 Zazie kisasszony II (Zazie késik)
- 15:10 Pat, a kutya II (Az elveszett gyűrű)
- 15:15 Pat, a kutya II (Guanomama)
- 15:25 Pat, a kutya II (Kupis szoba)
- 15:35 M2 matricák - Gyerekjáték (Sinkó Andrea-aerobik)
- 15:40 M2 matricák - Ha nagy leszek… (Állatgondozó)
- 15:50 Nefertin kalandjai a fáraók földjén (Paróka gondok)
- 16:00 Nefertin kalandjai a fáraók földjén (A sólyom)
- 16:15 Nefertin kalandjai a fáraók földjén (Szitakötők)
- 16:25 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Szabadesés)
- 16:40 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Öreg Jim kincse)
- 16:50 Robovonatok III (Maxie új kütyüje)
- 17:00 Bohókás professzor (A nadrágod!)
- 17:15 Alvin és a mókusok II (Sir Theodor)
- 17:25 Alvin és a mókusok II (Dave új kedvence)
- 17:35 Alvin és a mókusok II (A web sztárjai)
- 17:45 Alvin és a mókusok II (Dagaracki fivérek)
- 18:00 Leo da Vinci II (A handzsár)
- 18:15 Leo da Vinci II (A hengerelő)
- 18:25 Lucky, a kölyök (Civakodó nagynénik)
- 18:40 Lucky, a kölyök (Teljes gőzzel!)
- 18:50 Pat, a kutya II (A tökéletes lombház)
- 19:00 Pat, a kutya II (Ajándék Lolának)
- 19:05 Pat, a kutya II (Hajrá, Pat!)
- 19:15 Taina és Amazónia őrzői (Micsoda lajhár)
- 19:25 Taina és Amazónia őrzői (Beto, az amazonasi folyami delfin)
- 19:40 Hetedhét kaland
- 19:50 Magyarország nagytájai (Dunántúli-dombvidék)
- 19:55 Ütemmutató (Furulya)
- 20:00 Heartland VI (Nagy várakozások)
- 20:50 Esti Kornél
- 21:50 Mit kíván?
- 04:00 Nyár '24
- 05:55 Himnusz
- 05:58 Mindennapi (A szikvíz)
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:20 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:34 Pollenjelentés
- 06:40 Srpski ekran
- 07:05 Unser Bildschirm
- 07:35 Öt kontinens
- 08:10 Bor, mámor, szerelem II (25)
- 09:05 Egy csodálatos asszony (1)
- 09:55 Egy Perc Híradó
- 10:00 Nyár '24
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:49 Vár a Kárpát-medence (Koltai Bori - Pannonhalma)
- 13:00 Melissa, a Zöld Völgy lánya (37)
- 13:45 Álmok álmodói (Máté Péter)
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:40 Pollenjelentés
- 18:41 Névjegyek (Ádám)
- 18:50 Egy csodálatos asszony (2)
- 19:30 Mindennapi (A szikvíz)
- 19:45 Bor, mámor, szerelem II (26)
- 20:35 SzerencsePerc
- 20:40 Poldark V (4)
- 21:50 Brown atya X (A harag kerekei)
- 22:35 Kenó
- 22:36 Időjárás-jelentés
- 22:45 Jelizaveta (2)
- 23:40 A Nagyok
- 00:15 Olimpia-Párizs
- 02:15 Olimpia-Párizs
- 03:35 Strandkézilabda
- 03:50 Olimpia-Párizs
- 05:05 Pecatúra
- 05:30 OTP Bank Liga
- 07:30 Nemzeti Sporthíradó
- 07:45 Olimpia - Párizs
- 10:30 Nemzeti Sporthíradó
- 10:45 Strandkézilabda
- 11:00 Merkantil Bank Liga
- 16:00 A magyar paralimpiai csapat eskütétele
- 17:15 Nemzeti Sporthíradó
- 17:30 Olimpia
- 18:00 GÓÓÓL!2
- 19:00 Fradi Tv
- 19:30 Felvezető műsor
- 20:00 UEFA Bajnokok Ligája
- 22:00 Értékelő műsor
- 22:25 Asztalitenisz magazin
- 22:40 Labdarúgás
- 01:10 A megőrzött vadon (Kék vércse - A repülés színpompás bajnoka)
- 01:15 Arborétumok, gyűjteményes kertek (Vácrátóti arborétum)
- 01:35 Magyar tájak (Egy tó jelene - Balaton II.)
- 02:10 Századfordító magyarok (Szabolcsi Bence (1899-1973))
- 03:00 Pannonia 3 keréken (Szegedtől Bácsalmásig)
- 03:25 Szép hazánk, Magyarország! (Turisztikai helyszínek, természeti csodák -)
- 03:30 A Nagyok
- 04:00 Fülszöveg (Pető Zoltán)
- 04:25 M5 História (Ki volt Bakócz Tamás?)
- 05:10 Klasszikusok délidőben (Les Vents Francais II.)
- 06:00 Ön is tudja?
- 06:25 A Nagyok
- 07:00 M5 História (Indexre tett írók)
- 07:40 Agenda
- 07:55 Válogatás az Országos Természetfilm-fesztivál kisfilmjeiből (Szabó Attila: A szent hegy)
- 08:30 Főtér (Határátkelő - Arad és térsége)
- 09:15 Az örök Jávor
- 09:55 Koronás sas (32)
- 12:55 Kritika
- 13:20 Szerelmes földrajz (Hosszú úton- Korniss Péter)
- 13:55 Moldva, az aranyfolyó
- 14:50 Díszmagyar
- 18:00 Kontúr (Lovász Irén énekes)
- 18:45 Agenda
- 18:55 A zöld bolygó (Az emberek világa)
- 19:55 M5 História (Dózsa-féle parasztfelkelés)
- 00:20 Szép hazánk, Kárpát-medence!: Újvidék - Vajdaság
- 00:35 Vers mindenkinek: Reményik Sándor: Ha számbavetted
- 00:38 Hetedhét kaland
- 00:45 M2 matricák - Lássuk a medvét!: Körmére ég a munka
- 00:50 M2 matricák - Lássuk a medvét!: Eső után köpönyeg
- 00:55 Himnusz
- 01:00 HÍRADÓ
- 01:15 Időjárás-jelentés
- 01:20 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 01:30 Slágertévé
- 02:20 Ida regénye
- 03:40 Álmok álmodói: Székely Mihály
- 03:50 Magyar elsők: Az első magyar taxik
- 04:05 Ridikül: Édesek és mostohák
- 05:00 HÍRADÓ
- 05:15 Időjárás-jelentés
- 05:18 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 05:20 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 05:24 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 05:25 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 05:30 Édes anyanyelvünk: Sylvester János munkássága
- 05:35 Itthon vagy!: Az őrjegi táj - Turjánvidék
- 05:55 Hetedhét kaland
- 06:05 M2 matricák - Lássuk a medvét!: Körmére ég a munka
- 06:08 M2 matricák - Lássuk a medvét!: Eső után köpönyeg
- 06:10 Esély
- 06:35 Kék bolygó
- 06:55 Mindennapi: A szikvíz
- 07:00 Vár a Kárpát-medence
- 07:05 Magyar gazda
- 07:25 Időjárás-jelentés
- 07:30 Élő népzene: XX. Országos Szólótánc Fesztivál - 2. rész
- 07:55 Élő népzene: Tavaszváró
- 12:55 A hét műtárgya: Trónkárpit Mátyás király címerével
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:25 Srpski ekran
- 13:55 Unser Bildschirm
- 14:25 Summa
- 14:55 Magyar világ
- 15:25 Család'24
- 15:50 Hogy volt?!: Nóti Károly
- 16:50 Nyár '24
- 19:00 Jó ebédhez szól a nóta
- 19:25 Jó ebédhez szól a nóta
- 20:00 Beugró - Felkészültek? Mert mi nem!
- 20:57 Névjegyek: Ádám
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:25 Az egészség tíz parancsolata: Kerüld mindazt, ami köztudottan árt neked! (10/5)
- 21:40 Vár a Kárpát-medence
- 21:45 Önök kérték!
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
Aby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:05 Fotbal Chance Národní liga
- 06:45 Závěr vysílání
- 07:45 Přestávka ve vysílání 07:45-09:00
- 13:35 Tour de Pologne
- 18:00 Fotbal na druhou
- 18:45 Tess Flow
- 19:15 Florbal Czech Open 2024