Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 00:15 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V kuchyni)
- 05:15 Etiketa (Korespondence)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 06:30 Na cestě po jižní Keni
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neobyčejné životy (Jiřina Bohdalová)
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Zůstanu svůj
- 14:45 Neviditelní (7)
- 15:40 Neviditelní (8)
- 16:40 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (3)
- 21:45 Bardotová (1)
- 00:15 Ještě nekončíme
- 01:30 Žiješ jenom 2x (16)
- 02:00 Návraty k divočině (Nízké Tatry)
- 02:25 Zašlapané projekty (Hlubinné objevy)
- 02:45 V zajetí železné opony (Dva dny s Kafkou)
- 03:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:25 Sabotáž
- 03:50 Divnopis (Kunžak)
- 04:00 Ochránce dravců
- 04:25 Valašský pohádkář
- 04:50 Bylo nebylo v Londongradu (1)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Starobylé stavby II (Louvre)
- 09:25 Bedekr III. (Lyon)
- 09:55 Námluvy ve světě zvířat (4)
- 12:35 Operace Barbarossa (3)
- 13:20 Bylo nebylo v Londongradu (2)
- 14:15 Bitvy o Evropu (Ústí Šeldy)
- 15:05 Letecké katastrofy (Mrazivá hrozba)
- 15:50 České tajemno (5)
- 16:35 Jarní příroda v Okutamě
- 17:00 Špióni v přírodě (2)
- 17:55 Čína na jazyku II (6)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:00 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 00:30 OH Paříž 2024 (USA - Švýcarsko)
- 01:30 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 01:40 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 02:00 OH Paříž 2024 (Box)
- 02:15 OH Paříž 2024 (Skateboarding)
- 02:50 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 03:00 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 10:26 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 10:33 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 11:55 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 14:06 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 15:38 OH Paříž 2024 (Golf)
- 18:15 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 04:32 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:08 M.A.S.H (245)
- 07:39 M.A.S.H (246)
- 08:10 M.A.S.H (247)
- 08:42 M.A.S.H (248)
- 09:14 Vinaři (Špačci)
- 14:29 Policie v akci
- 15:31 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda IV (Slušná čtvrť)
- 21:30 Polda IV (Ať shoří)
- 22:45 Show Jana Krause
- 23:51 Ano, šéfe!
- 04:40 Autosalon.tv
- 05:40 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:05 Velké putování Bolka a Lolka (Opičí král)
- 06:15 Velké putování Bolka a Lolka (Mezi mnichy)
- 06:24 Těžká dřina
- 06:51 Prima Partička
- 07:36 Partička Nová krev
- 08:31 Top Gear IV (3)
- 09:37 Top Gear VI (2)
- 20:17 Autosalon.tv
- 21:22 Fotr na tripu VI
- 22:05 ESCAPE
- 23:03 Moto cestou necestou
- 23:50 Simpsonovi V (Homer a Apu)
- 04:45 Sběratelé kostí VIII (Mrtvola v sudu)
- 05:39 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:22 Policie v akci
- 07:05 Closer: Nové případy VI (Konspirační teorie 4/4)
- 18:37 Columbo (Dvojitý šok)
- 00:38 Smrtící léčba
- 02:58 Apokalypsa v Los Angeles
- 08:07 Cesta kolem světa
- 10:11 Big Man (Bumerang)
- 12:03 Plavecký mariáš
- 13:45 Salon krásy
- 15:53 Špióni v převleku
- 17:54 Noci v Rodanthe
- 20:05 Dvanáctý muž
- 22:51 Rudý labyrint
- 04:44 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:09 Karolína, domácí kuchařka
- 06:34 Prostřeno!
- 07:31 1. MISE (Na peřejích řeky Styx)
- 10:08 Prostřeno!
- 10:53 Ano, šéfe!
- 20:03 Katie Fforde (Probuzení polibkem)
- 21:56 1. MISE (Dárek)
- 23:06 Tudorovci III (3)
- 23:58 Zoufalé manželky IV (Nedělní ráno)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: P)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:45 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari (5)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:05 Vyber si svůj sport
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (6)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:25 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:00 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (15)
- 14:55 Čvacht
- 15:10 Břinčíci III
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a metro)
- 18:50 Zafari (6)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (7)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:30 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 00:45 Kanadská soda X (2)
- 01:10 Berlínské gala s Janine Jansenovou
- 02:40 Ladí neladí
- 03:35 Babylon
- 04:00 Před půlnocí
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Anděl v černé Ostravě
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 ABBA Dabba Doo
- 21:15 Cirque du Soleil: Amaluna
- 12:08 Ráj podle Bryana IV (Pomocník)
- 13:04 Neuvěřitelné dorty II (29)
- 13:34 Neuvěřitelné dorty II (30)
- 13:57 Hledá se táta
- 04:24 Rodinná pouta II (Druhý pohled)
- 05:28 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:21 Nikdo není dokonalý
- 07:05 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 08:12 Columbo (Její příležitost)
- 09:47 Katie Fforde (Cizí dítě)
- 14:50 Rodinná pouta II (Akce akcie)
- 15:53 1. MISE (Dej si odchod)
- 17:13 Prostřeno!
- 17:56 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 19:06 Jak se staví sen - extra
- 22:09 7 pádů Honzy Dědka
- 23:15 Jak se staví sen - extra
- 01:05 K věci
- 01:35 Prima Česko
- 02:07 Prima HISTORIE
- 02:27 Lékaři v éteru
- 02:58 7 pádů Honzy Dědka
- 08:01 Nový den
- 08:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:37 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:30 Zprávy z Paříže
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:00 Zprávy
- 14:26 Prima LÉTO
- 14:38 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:13 Počasí
- 15:20 K věci
- 15:42 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:21 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Hlasy zločinu
- 21:18 Zprávy
- 22:00 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:49 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 23:57 360⁰
- 04:11 Život v divočině (Mistři útoku)
- 05:16 Prima Svět
- 05:41 Slow TV (Ptačí říše)
- 06:00 Ptačí říše
- 06:08 Hausbót Petra Horkého (Ami Vitale - vítězka World Press Photo)
- 06:33 Prima Česko
- 06:58 Prima Svět
- 07:31 Odhalené Jordánsko (Sever)
- 00:15 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V kuchyni)
- 05:15 Etiketa (Korespondence)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 06:30 Na cestě po jižní Keni
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neobyčejné životy (Jiřina Bohdalová)
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Zůstanu svůj
- 14:45 Neviditelní (7)
- 15:40 Neviditelní (8)
- 16:40 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (3)
- 21:45 Bardotová (1)
- 00:15 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V kuchyni)
- 05:15 Etiketa (Korespondence)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 06:30 Na cestě po jižní Keni
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neobyčejné životy (Jiřina Bohdalová)
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Zůstanu svůj
- 14:45 Neviditelní (7)
- 15:40 Neviditelní (8)
- 16:40 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (3)
- 21:45 Bardotová (1)
- 00:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (20)
- 01:30 Sousedství V (11)
- 03:05 Výleťák (188)
- 03:10 U stánku II (14)
- 03:20 Ušák Jaromíra Bosáka (204)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (206)
- 04:20 Zahradní proměny II (12)
- 05:10 Zahradní proměny II (13)
- 06:00 Pravidla zasnoubení II (7)
- 06:20 Moje místa (Liběna Rochová)
- 07:20 Případy detektiva Murdocha XI (18)
- 08:15 Zahradní proměny II (14)
- 09:15 Zahradní proměny II (15)
- 20:10 Cukrárna (11)
- 21:30 Pobočník Jeho Výsosti
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:50 Na lovu II
- 20:20 Výměna manželek XIII
- 21:45 Malé lásky III (7)
- 01:50 To nic, drahá
- 03:45 Drak přichází
- 05:35 Na hraně zítřka
- 07:35 Kriminálka Las Vegas VI (Zátiší)
- 08:35 Kriminálka Las Vegas VI (Vlkodlaci)
- 09:30 Příchozí
- 11:50 Ušák Chicky a Zlokřeček
- 13:35 Teleshopping
- 13:55 DC Liga supermazlíčků
- 15:55 Kamarád do deště
- 17:25 Planeta nezadaných
- 20:00 Bohové Egypta
- 22:30 Smrtonosná zbraň
- 01:10 Mistři renovací II (26)
- 01:50 Kachní dynastie IV (23)
- 02:35 Spartan: Týmová výzva (8)
- 03:20 Walker, Texas Ranger VIII (12)
- 04:00 Florbal - letní speciál
- 04:50 Běhej lesy - Týmovka
- 05:15 Walker, Texas Ranger VIII (11)
- 05:55 Strážci hranic: Austrálie IV (3)
- 06:35 Mistři zastavárny XXIV (27)
- 07:35 Mistři renovací II (26)
- 08:30 Kachní dynastie IV (23)
- 09:30 Kobra 11 III (3)
- 11:30 Novashopping
- 11:45 Walker, Texas Ranger VIII (12)
- 14:10 Válka skladů XIII (1)
- 14:40 Mistři zastavárny XXIV (28)
- 15:35 Strážci hranic: Austrálie IV (7)
- 16:40 Kobra 11 III (5)
- 18:40 Válka skladů XIII (3)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (29)
- 20:30 Mistři renovací III (4)
- 21:20 Kachní dynastie IV (27)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (13)
- 23:15 Kobra 11 III (5)
- 00:15 Teorie velkého třesku IV (4)
- 01:55 Malý Sheldon IV (3)
- 02:30 Svět podle Jima (14)
- 03:10 Americký táta VI (11)
- 03:50 TELE TELE
- 04:20 TELE TELE
- 04:45 Máma (20)
- 05:50 Ženatý se závazky (99)
- 06:40 Karate ovce (69)
- 07:20 Bakugan: Evolutions (19)
- 07:30 Přátelé IX (18)
- 08:25 Máma (22)
- 08:50 Máma II (3)
- 10:00 Malý Sheldon IV (7)
- 11:30 Ženatý se závazky (101)
- 12:30 Dva a půl chlapa VII (3)
- 13:15 Přátelé IX (18)
- 14:15 Teorie velkého třesku IV (4)
- 15:55 Máma II (7)
- 17:30 Svět podle Jima (16)
- 18:20 Dva a půl chlapa VII (5)
- 19:10 Malý Sheldon IV (9)
- 20:00 Teorie velkého třesku IV (8)
- 21:40 Přátelé IX (20)
- 22:35 Americký táta VI (13)
- 23:30 Dva a půl chlapa VII (5)
- 04:10 Na lovu II
- 04:55 Co na to Češi
- 05:35 Riskuj!
- 06:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:20 Na lovu II
- 12:00 Odložené případy (Halleyova kometa)
- 12:55 Teleshopping
- 13:10 MasterChef Česko II (2)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med VIII (20)
- 01:10 Vodopády lásky
- 02:30 Doktorka Quinnová II (20)
- 08:20 Čarodějky IV (15)
- 09:10 Vítejte doma IV
- 10:05 Oteckovia II (87)
- 11:55 Nekonečná láska II (126)
- 16:00 Vyměněné osudy II (63)
- 20:15 Nekonečná láska II (129)
- 21:10 Nekonečná láska II (130)
- 07:00 AC Sparta Praha -
- 10:20 WES E - Bike World Series #1
- 10:50 Běhej lesy - Klínovec
- 11:05 Prague rugby 7s 2024
- 11:35 Spade poker show 2024 (1)
- 12:00 1:1 Sport Show (62)
- 12:30 Ragby: Rugby - letní speciál
- 13:10 PFL 2
- 00:00 Hymna SR
- 00:15 Oblak v podkroví
- 02:05 Don Matteo (Moja spravodlivosť)
- 03:00 Candice Renoirová IV (2)
- 03:45 Správy „N“
- 04:35 Góly - body - sekundy
- 04:50 Gastromap
- 05:20 Capri III (1)
- 07:00 Ranné správy
- 10:10 Candice Renoirová IV (3)
- 11:05 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (2)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:55 Don Matteo (Duchovná noc)
- 16:00 Správy
- 16:25 Bez batožiny (Južná Afrika - Kapské Mesto 2.)
- 16:50 Destinácie (Darjeeling a čaj)
- 17:05 Doktor z hôr - Nové osudy XIII (Čas prebudenia - 2.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:10 Tieň podozrenia
- 23:40 Hymna SR
- 23:50 Komisár Montalbano (Hlas noci)
- 00:00 Hymna SR
- 00:01 Správy „N“
- 00:50 Hírek
- 01:10 01:10 - 05:10
- 05:10 05:10 - 06:05
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Vstúpte do sveta tanca
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II (Čudné zviera)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria - maďarsky
- 08:30 Otthonunk - Náš domov
- 08:55 Profily - Arcélek
- 09:25 Dnes večer hrám ja (Tri poviedky s Emilom Horváthom mladším)
- 11:00 Tajomný ostrov (Objav)
- 11:30 Obedníček (Mláďatá "N")
- 11:35 Rusty
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLINA)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Malá Fatra popri Váhu)
- 12:30 Hubačka
- 12:50 Na zelenej adrese
- 13:05 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - 12 metrov)
- 16:25 Môj emigrant (Herr Ďurišin)
- 17:00 Anjeli strážni (Anjeli strážni Sahraa Karimi)
- 17:30 Lov slov
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II (Pán Ockovič)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:35 Athleticus
- 19:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 19:50 Futbalový magazín 2024
- 00:15 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V kuchyni)
- 05:15 Etiketa (Korespondence)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 06:30 Na cestě po jižní Keni
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neobyčejné životy (Jiřina Bohdalová)
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Zůstanu svůj
- 14:45 Neviditelní (7)
- 15:40 Neviditelní (8)
- 16:40 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (3)
- 21:45 Bardotová (1)
- 00:15 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V kuchyni)
- 05:15 Etiketa (Korespondence)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 06:30 Na cestě po jižní Keni
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neobyčejné životy (Jiřina Bohdalová)
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Zůstanu svůj
- 14:45 Neviditelní (7)
- 15:40 Neviditelní (8)
- 16:40 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (3)
- 21:45 Bardotová (1)
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Interview :24
- 04:30 Ekonomika :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Čaj
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál: Korenia
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: CERN - 70 ROKOV
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:20 Dům chtíče
- 02:50 Moře kouzel
- 04:10 Národ velryb
- 05:35 Věčně mladá
- 07:35 Aloha, Lásko!
- 09:15 Ledová sezóna
- 10:55 Velká láska
- 12:50 Snové léto
- 14:25 Bohové Egypta
- 16:40 Lassie se vrací
- 18:25 Cesta za snem
- 20:15 Noční recepční
- 21:55 Bolest a sláva
- 23:55 Halloween II
- 00:15 Policisté v akci
- 01:05 Policisté v akci
- 01:50 Krimi
- 02:10 Noviny
- 02:45 Soudní síň (Alergie)
- 03:30 Soudní síň (Když ty, tak i já!)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:50 Soudní síň (Když ty, tak i já!)
- 09:50 Soudní síň (Depozit)
- 10:50 Pod povrchem (28)
- 11:55 Nové bydlení - Dizajn
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Zeť opravář)
- 17:55 Soudní síň (Nejsem pedofil!)
- 00:10 Survivor
- 01:15 Aj múdry schybí
- 02:20 Partička
- 03:30 Susedské prípady
- 04:15 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:45 Rodinné prípady
- 11:30 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (71)
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (72)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože II
- 22:05 Utajený šéf II
- 23:50 Farma
- 00:35 Luxusní domy III (5)
- 01:00 Projekt "Domov" II (4)
- 01:45 Velkolepé plány XIX (3)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (27)
- 03:35 Dům snů III (7)
- 04:15 Dům snů (3)
- 05:00 Uspořádejte si svůj život III (3)
- 06:00 Dům snů - Dvojčata vzpomínají (9)
- 06:55 Nejkrásnější britské zahrady II (3)
- 07:50 Velkolepé plány XIX (3)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (27)
- 09:55 Projekt "Domov" II (4)
- 10:45 Luxusní domy III (5)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? V (9)
- 14:20 Dům snů III (7)
- 15:10 Velkolepé plány XIX (4)
- 16:05 Luxusní domy III (6)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? V (10)
- 17:30 Projekt "Domov" II (5)
- 20:25 Dům snů (4)
- 21:15 Dům snů - Dvojčata vzpomínají (10)
- 22:05 Dům snů III (8)
- 22:55 Jít, nebo zůstat? V (10)
- 23:50 Nejkrásnější britské zahrady II (4)
- 02:20 Úkryt
- 04:10 Nezvěstná
- 06:00 Madeleine Collins
- 07:45 Taxikáři
- 09:20 Cannes bez obalu
- 10:45 Moje perská rodina
- 12:30 Demolice
- 14:10 Lady Bird
- 15:45 Dobrý člověk
- 22:05 Rod Draka II (8)
- 23:10 7500
- 00:35 Ve jménu cti
- 02:15 Nic není náhoda
- 03:55 Zelený sršeň
- 06:00 Mořské jiskry
- 07:35 Bláznivá, zatracená láska
- 09:30 Vražda v Londýně
- 11:10 Přátelé II (22)
- 11:30 Přátelé II (23)
- 11:55 Hobit: Šmakova dračí poušť
- 14:35 Papírové panenky
- 16:20 Cesta do Betléma
- 17:55 Opilí láskou
- 19:30 Vlk (5)
- 23:45 Sektor II (Jeruzalém)
- 00:30 Poslední hra o zlato
- 02:20 Mělas to vědět (4)
- 03:10 Zimní král (1)
- 12:20 Divoké vlny
- 13:45 Panna, nebo orel
- 15:20 Třináct životů
- 17:45 Julia II (Chartwinkerie)
- 18:30 Girls VI (3)
- 19:00 Girls VI (4)
- 19:30 Sex ve městě III (Není kouře...)
- 22:15 Boratův navázaný telefilm
- 23:50 Rod Draka II (8)
- 00:55 Uklízečka měsíce
- 02:15 Má jediná touha
- 04:10 27
- 04:25 Lucky Girl
- 06:00 Klíčovou dírkou
- 07:45 Sliby
- 09:25 Electra
- 09:55 Romantický průvodce po ztracených místech
- 11:40 Svoboda za mřížemi
- 13:05 Kapitán Phillips
- 16:45 Sliby
- 18:25 Ve společnosti žen
- 20:00 Philadelphia
- 22:05 Monika
- 00:40 První láska
- 02:20 Americký masakr
- 09:40 Můj zámek
- 11:00 Plán 75
- 12:55 Totem
- 14:35 Štvanice
- 16:50 Hra
- 18:50 Falcon Lake
- 20:30 Protivník
- 22:30 Vítězství ducha
- 00:25 Roswell: Nové Mexiko (Vzhůru dolů)
- 01:05 Restaurant: Impossible (Záchrana pastorovy vášně)
- 01:50 Restaurant: Impossible (Zmírající bistro)
- 02:30 Projekt Kojota Petersona (Arachnofobní noční můry)
- 02:50 Projekt Kojota Petersona (Klokaní šílenství)
- 03:15 Poslední obyvatelé Aljašky (Hluboká zima)
- 10:40 Rachel, Rachel
- 12:35 Flash (Útěk ze Země Dva)
- 13:30 Flash (King Shark)
- 20:00 Valentine
- 21:55 Policajti z L. A. (Díl 10)
- 00:20 Až na krev
- 02:55 Texaský masakr motorovou pilou 3D
- 04:25 Přestávka ve vysílání
- 05:40 Teorie tygra
- 07:50 Jak jsme hráli čáru
- 11:40 Snoubenec nebo milenec?
- 13:30 Toman
- 16:15 Dům ztracených duší
- 18:05 Jedna kočka za druhou
- 20:00 Jako jed
- 21:35 Kopytem sem, kopytem tam
- 00:00 Hranice pašeráků
- 01:30 Maratón
- 03:20 Krvácející srdce
- 04:50 Deset pravidel, jak se zamilovat
- 06:25 Starostka Dortíková
- 07:50 Asterix a Olympijské hry
- 09:45 Gentleman s pistolí
- 11:15 Pisatel
- 14:15 Jak milovat s D
- 15:50 Vítejte v Holly Springs
- 17:45 Leonie
- 19:25 Poslední závod
- 21:00 Bel Canto
- 22:40 Existenz
- 01:35 Modigliani
- 03:40 Past na lásku
- 08:50 Fame – Cesta za slávou
- 10:35 Kung fu Yoga
- 15:05 Záložní jednotka
- 16:40 Devátý život Luise Draxe
- 18:25 Možná řeknu ano
- 20:00 Alex of Venice
- 21:30 Ještě jedna věc
- 23:05 Rozhovory s Tedem
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 04:40 Jack Hunter: Nebeská hvězda
- 06:15 Strojvůdce
- 07:50 Šťastný drak
- 09:25 Tmavý kůň
- 11:15 Princ a já 2
- 12:50 Průšvihář na útěku
- 14:25 Všechny cesty vedou do Říma
- 15:55 Jmenuji se Sára
- 17:25 Zamračené dny
- 19:20 Bernie
- 21:00 Jake a Jake
- 22:40 Práce na dvojí úvazek
- 00:00 Útěk z domu
- 01:25 I slova zabíjí
- 03:25 Klamné zdání
- 05:40 Návrat
- 07:35 Criminal Games by Agatha Christie (5)
- 09:30 Bradův život
- 11:35 Imogene
- 19:55 STARS! (- DEMI MOORE)
- 20:00 Pokušení
- 22:00 Phantom punch
- 04:45 West Of The Divide
- 05:35 End of Program
- 06:00 Titus And Mirabella
- 06:25 Call The Mesquiteers
- 07:20 Champagne Safari
- 08:15 Love Laughs At Andy Hardy
- 09:45 Off Road
- 10:15 Asleep
- 10:25 Ginza Cosmetics
- 11:50 The Wedding
- 12:05 Lady Of Burlesque
- 13:35 30 Years And An Ocean In Between
- 14:00 Stuck
- 15:15 Corpse Vanishes
- 16:20 Lassie - The Painted Hills
- 17:30 Paradise Canyon
- 18:25 It's a Joke, Son!
- 19:25 Mother
- 21:00 Carnival of Souls
- 22:15 The Bed
- 22:45 Jail Caesar
- 08:00 OF BOATS AND MEN (EP. 05)
- 08:55 A DOG'S LIFE
- 09:40 MONGOLIA, STEPPES EMIRATE
- 12:40 MY DUBAI EP. (3)
- 13:05 MY DUBAI EP. (4)
- 13:35 KYUCHU: WHERE THE GREEN TEA GROWS
- 16:40 GREAT WHITE CODE RED
- 17:30 MINDWORKS (ALTERED VIEWS)
- 17:55 RACE OF LIFE (EP. 10)
- 18:25 RACE OF LIFE (EP. 11)
- 18:50 ROLL ON CINEMA
- 19:45 DEPLETED URANIUM
- 20:40 GROSSLOCKNER KING OF THE HIGH ALPS
- 21:35 ZENITH (EP. 10)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 15:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE
- 16:20 HERE COMES THE BRIDE
- 16:40 HERE COMES THE BRIDE
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (36)
- 18:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 18:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:00 THE HOLLYWOOD GLOW (3)
- 19:30 WORLD OF FASHION II (45)
- 22:00 FASHION AROUND THE WORLD
- 23:00 CANDIES
- 04:15 ECE 4 Enfusion Xtreme Standup, Alkmaar, Netherlands, 09.10.2020
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:15 Fightbox King Of Kings World Series Riga, Latvia 17.02.2024
- 07:05 King of Kings Grand Prix 17.02.2024
- 23:30 NEW Internet Wars 2016
- 00:00 CAPE EPIC 2018 (1)
- 00:30 CAPE EPIC 2018 (2)
- 01:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 01:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 02:00 BOARD STORIES SURFING (39)
- 02:30 BOARD STORIES SURFING (40)
- 03:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (11)
- 03:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (12)
- 04:00 SHIFTING GEARS
- 04:30 SHIFTING GEARS
- 05:00 WILD SURF 2019 (18)
- 05:30 WILD SURF 2019 (19)
- 06:00 BETTER THAN FOUR 2016 (RACE, WEST & RIO)
- 06:30 BETTER THAN FOUR 2016 (THOUSAND YEAR JOURNEY & WHITE STYLE)
- 07:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 07:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 10:00 GEARING UP 2020 (8)
- 10:30 GEARING UP 2020 (9)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (19)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (20)
- 12:00 SPORTS MAX (43)
- 12:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 13:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (6)
- 14:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 14:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 15:00 KITE MASTERS 2018 (2)
- 15:30 KITE MASTERS 2018 (3)
- 16:00 GP RACING 2022 (44)
- 16:30 GP RACING 2022 (45)
- 17:00 WORLD OF WATERSPORTS (29)
- 17:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 18:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (15)
- 18:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (16)
- 19:00 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 19:30 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 20:00 INSIDE SAILING 2020 (8)
- 20:30 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 21:00 CAPE EPIC 2018 (1)
- 21:30 CAPE EPIC 2018 (2)
- 22:00 AUTOSPEED 2019 (16)
- 22:30 AUTOSPEED 2019 (17)
- 23:00 SAILING TO TOKYO 2018 (2)
- 23:30 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 00:25 CONFUCIUS WAS A FOODIE (SWEET, S3)
- 01:10 DRONE WARS (3)
- 02:05 GOING BEYOND (KOH CHANG)
- 03:00 WARRIORS FOR WILDLIFE (1)
- 03:55 MAX FOODIE (9)
- 10:45 DRONE WARS (13)
- 11:40 EXOTIC IRANIAN FOOD.
- 18:35 GOING BEYOND (PATTAYA AND PHAI)
- 19:30 INK THERAPY (7)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Electric Jam
- 23:00 Street Buzz
- 00:35 Vesmírni farmári (2)
- 01:25 Travelistan (10)
- 01:45 Téma (164)
- 02:25 Môj život v hitlerovskom Nemecku (2)
- 03:25 Raz a navždy (2)
- 04:15 Tajomstvá veľkosti (2)
- 05:20 Nosoroží sirotinec (1)
- 06:20 Rodinné záležitosti (1)
- 06:55 Z blízka (1)
- 07:25 Titanic, v srdci vraku (1)
- 08:55 Telenákup (4)
- 09:05 Doslova
- 09:45 Záchranári z Ria (1)
- 14:25 Hindenburg (1)
- 15:25 Ľudia sú aj politici (47)
- 16:05 Telenákup (3)
- 16:15 Digitálni giganti vo svete zdravia (1)
- 17:15 Život s vrahom (4)
- 18:05 Udržateľná budúcnosť (1)
- 19:05 Telenákup (1)
- 19:15 Téma (165)
- 19:50 Doslova
- 20:25 Sadnite si, prosím (29)
- 21:05 K-FUN (18)
- 21:55 Katar: dynastia s globálnymi ambíciami (1)
- 00:25 Cyranův poloostrov (4)
- 01:00 Naše zprávy
- 01:15 VIP svět
- 01:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:35 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:30 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:25 Šťastná 7
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (5)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Management
- 22:05 Poklad z půdy
- 23:15 Cyranův poloostrov (5)
- 23:50 Intim Night
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:40 Soudkyně Barbara
- 14:55 Soudce Alexandr
- 15:55 Soudkyně Barbara
- 17:00 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:05 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:35 Nebezpečné vztahy live
- 01:35 Ostříháno
- 02:40 Na plac!
- 03:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 07:00 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Poklad z půdy
- 18:00 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Moje chůva superhrdinka
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:40 Jak to dopadlo!?
- 04:30 Talkshow Tomáše Magnuska: E.Hrušková, L.Rohlíčková, Š.Bilina, B.Žárská, R.Žárský
- 05:45 A11 Cesta na Olymp směr Paříž: Naďa Černá, ředitelka projektů ČOV
- 06:10 Ústecký zpravodaj
- 06:20 Magazín ze Strakonicka
- 06:35 Olomoucký magazín
- 07:00 Lipnožurnál
- 07:15 Petrovický zpravodaj
- 07:25 Magazín z Orlickoústecka
- 07:40 Hasiči: informace a zajímavosti o činnosti HZS
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:40 Michael V. Show
- 23:45 Dobrý večer s A11: rerpíza
- 00:50 Zelenáč VI (8)
- 01:30 Bosch VII (6)
- 02:15 Bosch VII (7)
- 02:55 Bosch VII (8)
- 03:40 Macgyver V (5)
- 04:25 Macgyver V (6)
- 05:05 Ultrafialoví II (4)
- 06:00 Totalcar III (2)
- 06:40 Profil zločinu V (9)
- 07:40 Námořní vyšetřovací služba XVI (14)
- 08:30 Xena (14)
- 09:25 Profil zločinu V (8)
- 10:25 Profil zločinu V (9)
- 11:25 Hvězdná brána: Atlantida II (2)
- 12:20 A-Team II (19)
- 13:15 Námořní vyšetřovací služba XVI (14)
- 14:05 Xena (14)
- 15:05 Profil zločinu V (10)
- 16:10 Profil zločinu V (11)
- 17:15 A-Team II (20)
- 20:00 Xena (15)
- 21:00 Ztracený svět (11)
- 22:00 Ztracený svět (12)
- 22:55 Společnost Adventure (7)
- 23:50 Společnost Adventure (8)
- 00:45 Ztracený svět III (1)
- 01:45 Lovci pokladů II (7)
- 02:30 Lovci pokladů II (8)
- 03:15 Totalcar IV (7)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět II (21)
- 10:00 Ztracený svět II (22)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (17)
- 13:55 A-Team III (2)
- 14:55 Lovci pokladů II (9)
- 15:55 Lovci pokladů II (10)
- 16:55 Ztracený svět III (1)
- 17:55 Ztracený svět III (2)
- 18:50 Xena II (22)
- 19:50 A-Team III (3)
- 20:50 Společnost Adventure (18)
- 21:50 Lovci pokladů II (9)
- 22:50 Lovci pokladů II (10)
- 23:50 Xena II (22)