Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:00 Terč
- 02:15 Strážci hranic: Austrálie IV (11)
- 03:00 Walker, Texas Ranger VIII (17)
- 03:40 SG Flensburg-Handewitt - HSG Wetzlar
- 05:15 5 x jinak
- 05:20 Česká Enduro Serie 2024 - Kouty MČR
- 05:30 Walker, Texas Ranger VIII (16)
- 06:15 Spartan: Týmová výzva II (1)
- 06:55 Mistři zastavárny (4)
- 07:50 Terč
- 09:30 Kobra 11 III (13)
- 11:35 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger VIII (17)
- 12:50 Válka skladů XIII (11)
- 16:40 Kobra 11 III (15)
- 18:40 Válka skladů XIII (13)
- 19:35 Mistři zastavárny (8)
- 20:30 Mistři renovací III (10)
- 21:20 Kachní dynastie IV (33)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (18)
- 23:15 Kobra 11 III (15)
- 00:20 Teorie velkého třesku IV (24)
- 02:00 Malý Sheldon IV (13)
- 02:30 Svět podle Jima II (2)
- 03:15 Americký táta VII (3)
- 03:55 TELE TELE
- 04:25 Stahovák
- 04:50 Máma II (18)
- 05:55 Ženatý se závazky (109)
- 06:45 Bernieho dobrodružství (11)
- 07:10 Bakugan: Evolutions (24)
- 07:20 Přátelé X (4)
- 08:20 Máma II (22)
- 09:30 Máma III (1)
- 09:55 Malý Sheldon IV (17)
- 11:25 Ženatý se závazky (111)
- 12:25 Dva a půl chlapa VII (13)
- 13:15 Přátelé X (4)
- 14:10 Teorie velkého třesku IV (24)
- 15:50 Máma III (5)
- 17:25 Svět podle Jima II (4)
- 18:20 Dva a půl chlapa VII (15)
- 19:10 Malý Sheldon IV (18)
- 19:30 Malý Sheldon V (1)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (4)
- 21:40 Přátelé X (6)
- 22:40 Americký táta VII (5)
- 23:35 Dva a půl chlapa VII (15)
- 04:20 Víkend
- 04:55 Na lovu II
- 05:35 Co na to Češi
- 06:15 Riskuj!
- 06:45 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:30 Na lovu II
- 12:10 Odložené případy (Pocity viny)
- 13:05 Teleshopping
- 13:20 MasterChef Česko II (7)
- 14:35 Tescoma s chutí
- 14:40 Vraždy v Kitzbühelu XV (2)
- 15:35 Médium V (Kdo s čím zachází...)
- 22:45 Médium V (6)
- 23:40 Vraždy v Kitzbühelu XV (2)
- 00:10 Nemocnice Chicago Med IX (3)
- 00:55 Vyměněné osudy II (67)
- 02:20 Čarodějky IV (18)
- 03:00 Nemocnice Chicago Med IX (3)
- 03:40 Oteckovia II (90)
- 04:20 Ulice (4351)
- 05:55 Hledá se dům pro milionáře: Los Angeles IV (4)
- 07:45 Poldark III (7)
- 08:55 Poldark III (8)
- 10:05 Oteckovia II (93)
- 16:10 Vyměněné osudy II (69)
- 20:15 Mateřská láska II (5)
- 21:10 Mateřská láska II (6)
- 10:00 Challenge Roth
- 10:30 Mystic Skate Cup
- 11:05 Queen & King of the Court #1
- 11:30 WES E - Bike World Series #1
- 12:00 Spade poker show 2024 (6)
- 12:30 1:1 Sport Show (67)
- 13:05 PFL Europe 2
- 00:00 PFL 7
- 03:45 Přestávka ve vysílání
- 09:00 GKA Kitesurf Worldcup Cap Verde
- 09:30 1:1 Sport Show (68)
- 01:00 Správy „N“
- 01:55 Počasie
- 02:00 Keby som mal pušku
- 03:30 Správy „N“
- 04:20 Opri sa o mňa (Katarína Zatovičová)
- 04:50 Gastromap
- 05:20 Capri III (4)
- 07:00 Ranné správy
- 10:00 Candice Renoirová IV (6)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (5)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:55 Don Matteo (Láska bolí)
- 16:00 Správy
- 16:25 Po Česku na konskom chrbte (Kôň pre prezidenta)
- 16:50 Destinácie (Kréta - rodisko El Greca)
- 17:10 Doktor z hôr - Nové osudy XIII (Stratené duše - 1.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Kúsok môjho srdca
- 22:25 Strážmajster Topinka (Zločin v knižnici)
- 23:15 Správy „N“
- 00:00 Správy „N“
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Židovský magazín (Židovský magazín)
- 08:30 Česká beseda (Zdravý pohyb)
- 09:25 Ono a onô
- 10:10 Vymyslení ľudia
- 11:05 Tajomný ostrov (Do neznáma)
- 11:30 Obedníček (O mestečku za hradbami "N")
- 11:40 Rusty II
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajlirybky)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Kladské pomezí)
- 12:30 Hubačka
- 12:50 Na zelenej adrese
- 13:05 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Hrubá čiara)
- 18:30 Večerníček (O mestečku za hradbami "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:30 Vstúpte do sveta tanca
- 19:50 Athleticus
- 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:07 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Extra výplata
- 20:10 Fenomén 21
- 20:45 Fenomén 21
- 21:20 Moje miesta - príbeh mesta (Trnava)
- 21:50 Piano Piano
- 23:10 Zlatá zem
- 00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 1. část)
- 00:50 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Cestománie (Ekvádor: Země bez stínů)
- 02:30 Chvíle pro písničku
- 02:45 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Spolu na hranici (Mezi goroly)
- 05:15 Etiketa (Sportovní diváci)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (10)
- 09:40 Doktor Martin 2 (14)
- 10:30 Úsměvy Rudolfa Jelínka
- 11:10 Akce Býčí oko
- 14:00 Z Televarieté
- 14:55 Košile
- 15:20 Nemocnice na kraji města (12)
- 16:10 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 17:00 Na cestě po ostrově Curacao
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (2)
- 20:10 Svět pod hlavou (7)
- 21:05 Neviditelní (9)
- 22:05 Neviditelní (10)
- 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 23:00 Sisi II (5)
- 23:55 Bardotová (1)
- 00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 1. část)
- 00:50 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Cestománie (Ekvádor: Země bez stínů)
- 02:30 Chvíle pro písničku
- 02:45 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Spolu na hranici (Mezi goroly)
- 05:15 Etiketa (Sportovní diváci)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (10)
- 09:40 Doktor Martin 2 (14)
- 10:30 Úsměvy Rudolfa Jelínka
- 11:10 Akce Býčí oko
- 14:00 Z Televarieté
- 14:55 Košile
- 15:20 Nemocnice na kraji města (12)
- 16:10 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 17:00 Na cestě po ostrově Curacao
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (2)
- 20:10 Svět pod hlavou (7)
- 21:05 Neviditelní (9)
- 22:05 Neviditelní (10)
- 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 23:00 Sisi II (5)
- 23:55 Bardotová (1)
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:10 Počasie
- 01:20 Fetiše televízie: Góly, body, televízia
- 01:50 Správy :24
- 02:15 Archív :24
- 02:40 Správy "N"
- 03:35 Počasie
- 03:45 Cez lupu
- 04:15 Správy "N"
- 05:05 Góly-body-sekundy
- 05:25 Počasie
- 05:30 Archív :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet v obrazoch
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Ryža
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Téma :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál: Raňajky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Súboj veľmocí o Mesiac
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:25 Podfuk za všechny prachy
- 03:10 Aloha, Lásko!
- 05:20 Princezna rebelka
- 07:05 Cesta za králem trollů
- 08:55 Palma
- 11:05 Bohové Egypta
- 13:20 Lovci
- 18:30 Podoby lásky
- 20:15 Vzpomeň si
- 21:55 Na doraz
- 23:40 Noční recepční
- 00:20 Uhorčík (6)
- 01:05 Profesionálové II (Prokletý Fero)
- 01:45 Profesionálové II (Návrat Iris)
- 02:30 Krimi
- 02:50 Na chalupě
- 03:35 Nové bydlení
- 04:20 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:15 První oddělení II
- 06:55 Policisté v akci
- 07:55 Policisté v akci
- 10:50 Pod povrchem (31)
- 11:50 Nové bydlení - Dizajn
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Rodinu si nevybíráš)
- 17:55 Soudní síň (Kočka)
- 20:20 Ring volný (2)
- 22:00 15 min. kuchař
- 22:40 15 min. kuchař
- 23:30 V sedmém nebi
- 00:00 Rodinné prípady
- 00:45 Rodinné prípady
- 01:30 Modré z neba
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:00 Svokra
- 10:50 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (74)
- 13:40 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 16:00 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (75)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Horná Dolná XIII (9)
- 21:40 Horná Dolná XIII (10)
- 22:50 Horná Dolná XIII (11)
- 04:25 Opět spolu na chalupě (4)
- 05:10 Na chalupě – Austrálie IV (6)
- 06:00 Dům snů IV (2)
- 06:55 Nejkrásnější britské zahrady II (6)
- 07:50 Velkolepé plány XIX (6)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (30)
- 09:55 Projekt "Domov" III (2)
- 12:10 Zahrady bájného východu (2)
- 13:15 Zahradníkův svět XII (1)
- 14:20 Dům snů III (10)
- 15:10 Velkolepé plány XIX (7)
- 16:05 Luxusní domy III (9)
- 16:35 Nastupovat! Vlakem kolem světa (3)
- 17:30 Projekt "Domov" III (3)
- 20:20 Dům snů (7)
- 21:10 Dům snů IV (3)
- 22:00 Dům snů III (11)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (1)
- 23:50 Nejkrásnější britské zahrady II (7)
- 01:10 Venom
- 03:00 Sektor III (1)
- 04:00 Rituál
- 06:00 Prázdniny v Karibiku
- 06:30 Třináct životů
- 14:40 Noční let (2)
- 15:30 Jurský svět: Nadvláda
- 17:55 Blue Beetle
- 20:00 Sektor III (1)
- 21:00 Láska a smrt (Lovkyně)
- 21:55 Zóna zájmu
- 23:40 Wonder Woman
- 00:50 Zapadnout bolí
- 02:35 Nejdelší víkend
- 03:50 Creed II
- 06:00 Nejlepších sto let mého života
- 07:25 Dokud jsme mladí
- 09:00 Bláznův ráj
- 10:35 Přátelé III (4)
- 10:55 Přátelé III (5)
- 11:20 Barry Seal: Nebeský gauner
- 13:10 Chůvy
- 14:55 Fotbalový talent VI (3)
- 15:40 Malý Sheldon VII (11)
- 16:00 Neneh Superstar
- 17:40 Agent z Panamy
- 19:30 Počátek
- 21:55 Wanted
- 23:45 Superbad
- 00:15 Mělas to vědět (4)
- 01:05 Boratův navázaný telefilm
- 02:40 Julia II (Krevety na kroupovém lůžku)
- 03:25 Noční let (2)
- 08:25 Stážisti
- 16:25 Zakladatel
- 18:20 Girls VI (9)
- 18:50 Girls VI (10)
- 19:25 Sex ve městě III (Královny dramatu)
- 19:55 Sex ve městě III (Užít si)
- 22:00 Láska a smrt (Lovkyně)
- 23:00 Insidious: Červené dveře
- 01:35 Dřevěné uhlí
- 03:20 Vozík
- 03:40 Argentina, 1985
- 06:00 Slepý muž, který neviděl Titanic
- 07:25 Holčičí film
- 09:05 Břemeno
- 10:40 Hromadění
- 12:50 Máme papeže!
- 14:35 Půlnoc v kině Paradise
- 16:15 Holčičí film
- 17:55 Neznámý muž
- 20:00 Nespoutaná
- 21:40 Lesní duch
- 23:05 Jezabel
- 00:20 Vzpoura ve věznici Carandiru
- 02:45 Jako v úlu
- 09:15 Radikální metoda
- 11:20 Anatomie českého odpoledne
- 11:45 Kosatka
- 13:35 Kaple
- 15:20 Chuť jablek je rudá
- 16:45 Bristol Fashion
- 20:30 Avalon
- 22:35 Všichni bohové nebes