Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:35 Brousko III (93)
- 01:50 Brousko III (94)
- 02:40 Brousko III (95)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (33)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii VI (6)
- 13:35 Ranč Heartland II (12)
- 14:35 Ranč Heartland II (13)
- 15:30 Brousko III (96)
- 16:35 Dcery duchem (34)
- 17:55 Domek na prérii VI (7)
- 18:55 Ranč Heartland II (14)
- 19:55 Ranč Heartland II (15)
- 20:50 Domek na prérii VI (7)
- 21:55 Ranč Heartland II (14)
- 22:50 Ranč Heartland II (15)
- 23:50 Dcery duchem (34)
- 00:05 Ve sklepě
- 01:35 Případ SK1
- 03:40 Ve sklepě
- 09:45 Poslední Mohykán
- 11:05 Zimní spánek
- 14:25 Spavá nemoc
- 16:05 Tramontane
- 17:55 Zeď
- 19:50 Můj král
- 22:00 Hledání
- 00:05 Jací jsme byli
- 02:10 Zabití posvátného jelena
- 04:15 Jací jsme byli
- 09:30 Jací jsme byli
- 11:35 Jimmy P.
- 13:35 Stranou Satana
- 15:30 Nepředstavitelné
- 17:45 Janička z Arku
- 20:05 Pravda
- 22:00 Moucha v kufru
- 23:25 Věrní nevěrní
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Sova)
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Sníček (4)
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:50 O modrém autíčku (Narozeniny)
- 07:00 Staré pověsti české (12)
- 07:05 Broučci (A byla zima...)
- 07:20 Brundibáři (Konzerva)
- 07:30 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka překazila chuligánům spády)
- 07:45 O Dorotce (Dorotka a abeceda)
- 07:50 Pojďte pane, budeme si hrát (A neříkej mi Vašíku)
- 10:05 Staré pověsti české (O Bruncvíkovi)
- 10:15 Broučci (A bylo jaro…,Šťastnou cestu, Broučku!)
- 10:20 Mach a Šebestová
- 10:35 O Dorotce (Dorotka a zpěvák)
- 10:45 Žofka a její dobrodružství (Jak se Žofka stala ředitelkou ZOO)
- 10:50 Pojďte pane, budeme si hrát (Co to bouchlo?)
- 11:10 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bělovous Zrzunda)
- 11:20 O Mikešovi (Jak se Herodes uzdravil)
- 11:30 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a tovaryš)
- 12:00 Obušku, z pytle ven!
- 13:15 Pohádka o Honzovi
- 14:00 Bankovní dům Daubner
- 15:15 Kinosál
- 15:25 Neznámé památky (7)
- 16:00 O moravské zemi
- 20:00 Vítr v kapse
- 21:20 Romance z temnot
- 21:40 Kinosál
- 22:00 Penelopa
- 23:30 Teleshopping
- 08:15 Případ letu MH370 (1)
- 09:20 Barma - Ztracené království
- 12:00 Magnát Onassis
- 13:10 Strůjci zla (Joseph Goebbels)
- 14:20 Teleshopping
- 15:30 1917: Jak se dělá revoluce
- 16:35 Centrála - Historie antikomunismu
- 17:50 Stalingradský kotel
- 22:55 Nálet na Kolín nad Rýnem
- 00:35 Saw 2
- 02:00 Anakonda 4: Cesta krve
- 03:25 Kód neznámý
- 05:15 Close Up III (11)
- 05:45 Zoom In - Doctor Strange in the Multiverse of Madness
- 05:50 Zoom In - Sonic the Hedgehog 2
- 06:00 Zoom In - Cruella
- 06:10 Close Up III (8)
- 06:40 Close Up III (20)
- 07:10 Vraždy odvedle: Jasný důkaz
- 09:00 Láska na vinicích
- 10:30 Promlčeno
- 12:10 Hrad bude můj
- 14:05 Láska na kari
- 20:10 Vikingové II
- 22:00 Srdce z oceli
- 23:45 Krokodýl: Návrat do krvavé laguny
- 01:35 Ledová archa
- 03:30 Žraločí tornádo 2
- 08:30 Život jde dál
- 10:30 Bláznivá svatba
- 12:00 Den zrady
- 13:45 Božská relikvie
- 15:15 Major Payne
- 16:55 Blázni ve vězení
- 20:35 Paradise City
- 22:00 Underworld: Evolution
- 23:40 Poslední mise
- 01:10 Comedy Club (2)
- 01:40 Osudová přitažlivost
- 04:25 Comedy Club (3)
- 04:55 Comedy Club (4)
- 05:25 Comedy Club (5)
- 06:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II (15)
- 06:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II (16)
- 07:00 Tučňáci z Madagaskaru II (9)
- 07:30 Tučňáci z Madagaskaru II (10)
- 20:00 Město Zombie
- 22:00 Comedy Club VIII (6)
- 22:30 Comedy Club VIII (7)
- 23:00 Comedy Club (6)
- 23:30 Červený trpaslík VII (4)
- 00:00 Off The Grid (Loango National Park, Gabon)
- 00:30 Viajar Peru (Huascarán, Peru)
- 01:00 Costa Rica Calling (Episode No. 10))
- 01:30 Backpack (Goa, India)
- 02:00 Xplore Bhutan (Thimpu)
- 02:30 Off The Grid (Lope National Park, Gabon)
- 03:00 Xplore Ireland (Wild Atlantic Way)
- 03:30 Viajar Peru (Trujillo, Peru)
- 04:00 Backpack (Hampi, India)
- 04:30 Foodicted (Jakarta 2)
- 05:00 Xplore Bhutan (Phobjokha)
- 05:30 Off The Grid (Libreville ,Gabon)
- 06:00 Xplore Ireland (Belfast)
- 06:30 Great World Hotels (One And Only Reethi Rah 1)
- 07:00 Backpack (Kabini, India)
- 07:30 Foodicted (Pattaya 1)
- 18:00 Xplore Ireland (Dublin)
- 18:30 Viajar Peru (Huascarán, Peru)
- 19:00 Backpack (Goa, India)
- 19:30 Foodicted (Bali)
- 20:00 Xplore Ireland (Galway)
- 20:30 Foodicted (Jakarta 1)
- 21:00 Off The Grid (Monts De Cristal , Gabon)
- 21:30 Viajar Peru (Lima, Peru)
- 22:00 Xplore Bhutan (Paro)
- 22:30 Backpack (Badami, India)
- 23:00 Xplore Ireland (Galway)
- 23:30 Foodicted (Jakarta 1)
- 00:05 Velký sloní příběh (1)
- 01:00 Náhodná divočina: Evropské Everglades (1)
- 01:55 Po lesních požárech (1)
- 02:50 Hluboko v srdci (1)
- 03:45 Datlové: Příběh dřevorubců (1)
- 00:00 Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání VI (Nástrahy při přistání)
- 00:45 Stavební selhání (7)
- 01:30 Vyšetřování leteckých neštěstí XXIII (Boj s klopením)
- 02:15 Záchrana na zledovatělé silnici VIII (Noční směna)
- 03:00 Odhalená tajemství prastarých těl (Dätgenský muž: Zmrtvýchvstání)
- 03:45 Ostrov mimo zákon VI (Losos nad zlato)
- 04:40 Jak je vidí ptáci (4)
- 05:05 Jednoho dne… (2)
- 06:00 Řecko z ptačí perspektivy (4)
- 06:55 Moře záhadných katastrof III (2)
- 07:50 Mistři ve foukání skla III (3)
- 10:50 Záchranáři - Norsko (5)
- 11:15 Řecko z ptačí perspektivy (4)
- 18:05 Čína shora II (1)
- 19:05 Mistři ve foukání skla III (4)
- 19:35 Mistři ve foukání skla III (5)
- 20:05 Zvláštní a záhadné V (19)
- 21:00 FBI - Agenti řeší případy (26)
- 21:25 Špinavé prádlo II (3)
- 16:10 Prostě maso (6)
- 16:40 Jiří, milovník masa (15)
- 17:10 Justininy francouzské delikatesy (1)
- 17:35 Zachradní kuchyně (3)
- 00:35 Afrika (1)
- 01:40 Serengeti (6)
- 02:50 Život mimo civilizace s Benem Foglem X (1)
- 03:35 Život pod bodem mrazu III (1)
- 10:10 Serengeti III (6)
- 11:25 V továrně VIII (5)
- 14:30 Život mimo civilizace s Benem Foglem IV (7)
- 15:30 Savci (1)
- 16:40 V továrně VIII (6)
- 17:55 V útrobách sopky (3)