Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
- 01:05 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 1. část)
- 01:50 Sukovitá duše
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Ignis Brunensis 2010
- 03:55 Veselá prasátka
- 04:20 Tlačenka poprvé v životě
- 04:50 Spolu na hranici (Skleněné pohraničí)
- 05:15 Etiketa (Oslovování)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Jeden tón je tvůj
- 06:35 Muži nestárnou
- 08:15 Chalupáři (9)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (13)
- 12:05 Z Televarieté
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Kdo probudí Pindruše ...?
- 14:05 Perníkářka a Větrný mládenec
- 14:40 Žalobnická pohádka
- 15:15 Rebelové
- 18:10 Chalupáři (10)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Docent (2)
- 21:40 Archiv
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Clona (4)
- 01:00 Piráti: Skutečný příběh
- 01:55 Holubinky a ryzce
- 02:20 Jarošov nad Nežárkou
- 02:45 Slavíčci podruhé
- 03:25 Historie.cs
- 10:50 Neznámý Alain Delon
- 11:45 Válka se Zemí
- 14:05 Křížové cesty (Setkání)
- 14:35 Alžběta II. zblízka
- 15:20 Pozoruhodné dějiny Francie (1)
- 16:20 Oscar
- 17:40 Vztahy a pouta v přírodě
- 18:35 Krásné drsné Irsko
- 19:20 Zajímavosti z regionů
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Tři muži na zabití
- 21:40 Dva muži ve městě
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:05 Fokus Václava Moravce
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Pozor! Státní hranice
- 07:33 Interview ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Archiv ČT24 (Lipno je naše moře)
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Hyde Park Civilizace
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zkraje
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:09 Interview Speciál
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 90′ ČT24
- 22:00 Zprávy
- 22:15 Newsroom ČT24 - Podcasty
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Z metropole
- 04:55 Cyklistika ČR 2024 (MTB Cup Ostrava)
- 05:15 L'Etape Czech Republic by Tour de France 2024 (L'Etape Czech Republic by Tour de France)
- 05:35 Dačického 12
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Svět motorů
- 07:40 BBV po 25 letech
- 07:50 Panorama
- 00:33 Nezahrávej si s ohněm
- 02:35 Dům voskových figurín
- 04:50 Jak se staví sen
- 06:10 Bolek a Lolek na Divokém západě
- 06:19 M.A.S.H (22)
- 06:43 M.A.S.H (23)
- 07:07 M.A.S.H (24)
- 07:36 M.A.S.H (25)
- 08:07 M.A.S.H (26)
- 08:39 Prima Česko
- 09:13 Prima Svět
- 09:46 Inkognito
- 10:52 Polda IV (Zlatý důl)
- 12:12 Receptář prima nápadů
- 13:08 Libovky Pepy Libického
- 13:43 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:22 Bajkeři
- 16:28 Všechno nebo nic
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:55 Česká spojka
- 04:35 Autosalon.tv
- 05:26 Bolek a Lolek mezi horníky (Ve starém dole)
- 05:34 Bolek a Lolek (Samostříl)
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:01 Příhody Bolka a Lolka
- 06:11 Velké putování Bolka a Lolka (Tajemství svatyně)
- 06:20 Top Gear VII (2)
- 07:16 Top Gear VII (3)
- 08:23 Top Gear VII (4)
- 09:28 Top Gear VII (5)
- 10:33 Top Gear VII (6)
- 11:36 Autosalon.tv
- 20:18 Skyfall
- 23:15 Hon na ponorku
- 00:23 Cesta samuraje
- 02:23 Kriminál
- 08:15 Holka nebo kluk
- 10:27 Zralé víno
- 12:30 Forrest Gump
- 15:21 Probuzení tmy
- 20:08 Chyť mě, když to dokážeš
- 23:01 Ničitel Conan
- 04:46 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Libovky Pepy Libického
- 06:21 Teď vaří šéf!
- 06:56 Poklad z půdy
- 10:30 Receptář prima nápadů
- 11:16 České chaty snů
- 12:12 Líbánky v Las Vegas
- 20:05 Ukradené dětství
- 21:52 Ošklivka Katka (Ticho před bouří)
- 23:01 Inkognito
- 23:57 Zoufalé manželky V (Lež má krátké nohy)
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a vrabec)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari II (3)
- 06:40 Pošťák Pat a oslava
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Pohádky noci
- 12:30 Tlapková patrola
- 12:55 Tlapková patrola
- 13:20 U6 - Úžasný svět techniky
- 13:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 14:10 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 14:35 Šmoulové
- 14:55 Fazolčina kavárna II
- 15:20 Kamarádi z koše
- 15:30 Dynotrax Turbo
- 15:55 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:20 Tlapková patrola
- 16:40 Tlapková patrola
- 17:05 Ovečka Shaun II
- 17:15 Pan Tau (13)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak za sebou zabouchl dveře)
- 18:55 Zafari II (4)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (18)
- 19:40 B.O.T. a příšerky
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Dobrodružství v podzemí)
- 19:57 Přestávka ve vysílání 19:57-06:00
- 04:00 Mikulov
- 04:20 Závan východního větru
- 04:45 Divadlo žije!
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Semafor atd. (6)
- 21:10 Člověk proti zkáze
- 04:39 Neuvěřitelné dorty III (19)
- 05:02 Ráj podle Bryana IV (Cesty vzhůru)
- 05:42 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:09 Neuvěřitelné dorty III (19)
- 06:31 Tyhle šaty beru! II (Máma, drama a slzy na krajíčku)
- 06:52 Tyhle šaty beru! II (Sourozenecká rivalita)
- 07:20 Tyhle šaty beru! II (Buď odvážná)
- 07:50 Tyhle šaty beru! II (Hledáš problémy?)
- 12:07 Neuvěřitelné dorty III (19)
- 12:37 Neuvěřitelné dorty III (20)
- 13:00 VIP Prostřeno!
- 14:24 Hledá se táta a máma
- 15:39 Neuvěřitelné dorty III (21)
- 04:29 Rodinná pouta II (Pozdní lítost)
- 05:37 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:12 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 07:15 Columbo (Kandidát zločinu)
- 14:32 Rodinná pouta II (Do naha)
- 15:44 1. MISE (Tým)
- 16:54 Nikdo není dokonalý
- 17:59 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 19:07 Jak se staví sen
- 22:13 Nikdo není dokonalý
- 23:19 Jak se staví sen
- 00:54 K věci
- 01:23 Prima HISTORIE
- 01:43 7 pádů Honzy Dědka
- 02:51 Hlavní zprávy
- 03:41 Krimi zprávy
- 03:58 Prima HISTORIE
- 04:18 Prima Česko
- 04:50 Autosalon.tv
- 06:00 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 06:33 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 07:02 Zprávy
- 07:27 Prima Svět
- 08:00 Zprávy
- 08:25 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:25 Prima Svět
- 09:51 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:00 Zprávy
- 10:29 Prima ARCHIV
- 10:40 Prima MĚSTO
- 11:00 Partie PLUS
- 11:55 Polední zprávy
- 12:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 12:29 Lékaři v éteru
- 13:00 Zprávy
- 13:21 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:28 Prima HISTORIE
- 13:40 Prima MĚSTO
- 14:00 Zprávy
- 14:28 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:03 Hlasy zločinu
- 16:00 Zprávy
- 16:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:13 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:16 Showtime magazín
- 20:50 Malý velký svět (Dravý Detroit)
- 21:00 Zprávy
- 21:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 21:29 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:51 Partie PLUS
- 23:52 Generace deprese
- 04:12 Prima Česko
- 04:45 Prima Svět
- 05:18 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:19 Když žraloci útočí VI (Karolínský postrach)
- 07:10 Orlovec: Příběh dravce
- 12:13 Tep Atlantického lesa
- 13:26 Divočina z výšky
- 18:24 Prima Svět
- 18:57 Po stopách vylodění v Normandii (Den D)
- 01:05 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 1. část)
- 01:50 Sukovitá duše
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Ignis Brunensis 2010
- 03:55 Veselá prasátka
- 04:20 Tlačenka poprvé v životě
- 04:50 Spolu na hranici (Skleněné pohraničí)
- 05:15 Etiketa (Oslovování)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Jeden tón je tvůj
- 06:35 Muži nestárnou
- 08:15 Chalupáři (9)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (13)
- 12:05 Z Televarieté
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Kdo probudí Pindruše ...?
- 14:05 Perníkářka a Větrný mládenec
- 14:40 Žalobnická pohádka
- 15:15 Rebelové
- 18:10 Chalupáři (10)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Docent (2)
- 21:40 Archiv
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Clona (4)
- 01:05 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 1. část)
- 01:50 Sukovitá duše
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Ignis Brunensis 2010
- 03:55 Veselá prasátka
- 04:20 Tlačenka poprvé v životě
- 04:50 Spolu na hranici (Skleněné pohraničí)
- 05:15 Etiketa (Oslovování)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Jeden tón je tvůj
- 06:35 Muži nestárnou
- 08:15 Chalupáři (9)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (13)
- 12:05 Z Televarieté
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Kdo probudí Pindruše ...?
- 14:05 Perníkářka a Větrný mládenec
- 14:40 Žalobnická pohádka
- 15:15 Rebelové
- 18:10 Chalupáři (10)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Docent (2)
- 21:40 Archiv
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Clona (4)
- 01:45 Autobazar Monte Karlo II (4)
- 02:25 Sousedství (9)
- 03:10 U stánku II (15)
- 03:20 Ze dvora (8)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (62)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (63)
- 08:55 Zahradní proměny III (12)
- 09:55 Otec Braun (7)
- 11:55 Jak napálit advokáta
- 14:45 Švindlíři
- 20:10 Dobrodruh
- 04:55 Novashopping
- 06:00 Holčička z iglú
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:15 Chuggington: Veselé vláčky II (24)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové II (25)
- 07:55 Zlatá mříž
- 09:40 Co ste hasiči II (Past)
- 14:45 Policajt ze školky
- 17:00 Discopříběh
- 22:55 Smrtonosná zbraň 3
- 00:55 Královna Alžběta
- 03:15 Trestanec
- 05:20 Čínský zvěrokruh
- 07:20 Chladné srdce
- 09:10 Bláznivá dovolená
- 11:10 Petr Pan
- 13:15 Spider-Man 3
- 16:00 Černá ovce
- 17:50 Jsem božská
- 20:00 Superman se vrací
- 23:05 Pohanský král
- 08:30 Kachní dynastie V (7)
- 09:30 Kobra 11 IV (9)
- 11:35 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger VIII (23)
- 12:45 Válka skladů XIII (23)
- 14:45 Mistři zastavárny II (4)
- 15:40 Spartan: Týmová výzva II (4)
- 16:40 Kobra 11 IV (11)
- 18:40 Válka skladů XIII (25)
- 19:35 Mistři zastavárny II (6)
- 22:15 Walker, Texas Ranger VIII (24)
- 23:10 Kobra 11 IV (11)
- 00:20 Teorie velkého třesku V (24)
- 02:00 Malý Sheldon V (7)
- 02:35 Svět podle Jima II (14)
- 03:15 Americký táta VII (15)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Stahovák IV
- 04:55 Film o filmu: Dědictví aneb Kurva se neříká
- 05:00 Máma III (19)
- 05:40 Ženatý se závazky (121)
- 06:30 Oggy a škodíci: Nová generace (5)
- 07:15 Bakugan: Evolutions (30)
- 07:25 Přátelé X (16)
- 08:20 Máma III (22)
- 08:45 Máma IV (3)
- 09:55 Malý Sheldon V (11)
- 11:30 Ženatý se závazky (123)
- 12:25 Dva a půl chlapa VIII (3)
- 13:15 Přátelé X (16)
- 14:10 Teorie velkého třesku V (24)
- 15:55 Máma IV (7)
- 17:25 Svět podle Jima II (16)
- 18:20 Dva a půl chlapa VIII (5)
- 19:10 Malý Sheldon V (13)
- 20:00 Teorie velkého třesku VI (4)
- 21:40 Přátelé X (18)
- 22:40 Americký táta VII (17)
- 23:30 Dva a půl chlapa VIII (5)
- 00:20 Myšlenky zločince VIII (18)
- 01:00 Myšlenky zločince VIII (19)
- 01:40 Myšlenky zločince VIII (20)
- 02:20 Médium V (11)
- 03:00 Vraždy v Kitzbühelu XV (6)
- 03:45 Koření
- 04:05 Na lovu II
- 04:50 Co na to Češi
- 05:25 Riskuj!
- 06:20 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:05 Na lovu II
- 07:55 MasterChef Česko II (12)
- 10:15 Vraždy v Kitzbühelu XV (7)
- 11:10 Médium V (10)
- 12:00 Specialisté (Štvanice)
- 13:00 Teleshopping
- 13:20 MasterChef Česko II (13)
- 14:30 Vraždy v Kitzbühelu XV (8)
- 15:25 Médium V (11)
- 22:35 Médium V (12)
- 23:25 Vraždy v Kitzbühelu XV (8)
- 00:15 Nemocnice Chicago Med IX (9)
- 01:05 Vyměněné osudy II (75)
- 02:40 Čarodějky IV (22)
- 03:20 Nemocnice Chicago Med IX (9)
- 04:25 Ulice (4357)
- 06:00 Hledá se dům pro milionáře: Los Angeles V (7)
- 07:50 Poldark III (9)
- 09:00 Poldark IV (1)
- 10:10 Vítejte doma IV
- 11:55 Mateřská láska II (14)
- 16:10 Poldark IV (2)
- 17:20 Poldark IV (3)
- 18:25 Doktorka Quinnová II (27)
- 19:20 Doktorka Quinnová III (1)
- 04:35 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Fotbal: Phönix Lübeck - Borussia Dortmund
- 20:00 1:1 Sport Show (73)
- 20:35 Big Summer Games 2024
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Běhej lesy - Bílá
- 21:20 Česká Enduro Serie 2024 - Ještěd
- 21:35 Házená: Rhein-Neckar Löwen - Füchse Berlin
- 17:05 Carabao Cup Highlights (1)
- 17:35 ČEZ RunTour - Olomouc
- 17:55 Fotbal: SV Meppen - Hamburger SV
- 22:45 Big Summer Games 2024
- 23:00 Fotbal: Stade Reims - Lille OSC
- 00:25 Hymna SR
- 00:29 Prehnití
- 02:10 Správy „N“
- 03:05 Góly - body - sekundy
- 03:25 Počasie
- 03:35 Neskoro večer
- 04:35 Cestou necestou (Sunshine Coast)
- 05:05 Správy „N“
- 05:55 Nebíčko v papuľke
- 06:30 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II (Kocúr Frank)
- 06:45 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom zmeškali zatmenie)
- 06:50 Jurošík
- 07:00 Rusty II
- 07:05 Medvedík Pompon II
- 07:10 Poštár Pat
- 07:25 Štyria kamaráti a pes
- 07:50 Bluey
- 08:00 Zberateľ zvukov (Hlasná hudba)
- 08:05 Šmolkovia - nové príbehy
- 08:15 Spirit, voľnosť nadovšetko (Zoznámenie)
- 08:40 Šéfkuchár Shane (Darček pre Maggie)
- 08:50 Athleticus
- 08:55 Zázračný ateliér
- 09:15 Príbeh rieky Hron (2)
- 09:35 Vitaj, Zuzanka!
- 10:15 Na krídlach (Kolumbia)
- 11:10 Nebíčko v papuľke
- 11:40 Gastromap
- 14:35 Agatha Christie: Poirot (Rodský trojuholník)
- 15:25 Moje povstanie.SK
- 15:40 Život na úteku
- 18:15 Veľkou lyžicou (Ryby z riek)
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:50 Góly - body - sekundy
- 22:40 Eštebák
- 00:22 Hymna SR
- 00:23 Správy „N“
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Kapura
- 09:20 Farmárska revue (Farmárska revue ŠPECIÁL)
- 10:05 Letná rybačka
- 10:15 S rozumom do hory (S rozumom do hory - PRAKTICKÉ POĽOVNÍCTVO)
- 10:30 Rybárik, spútaný s riekou
- 11:00 Ostrov na vode
- 11:25 Niva rieky Latorice
- 12:00 Rozprávky 15 sestier (Tri nevesty)
- 12:45 Piesočná potvorka (Posledné želanie)
- 13:15 Orientácie
- 13:45 Ako sa Vinco zaťal
- 15:05 Maroško (Vzdor)
- 16:10 Môj vienok zelený
- 16:45 Straty a nálezy (Naďa)
- 17:50 Čekyho hudobný labák
- 18:30 Večerníček (O mestečku za hradbami "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:50 Poštár Pat
- 19:05 Štyria kamaráti a pes
- 19:25 Vstúpte do sveta tanca
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 19:50 Athleticus
- 19:54 Slovo
- 01:05 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 1. část)
- 01:50 Sukovitá duše
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Ignis Brunensis 2010
- 03:55 Veselá prasátka
- 04:20 Tlačenka poprvé v životě
- 04:50 Spolu na hranici (Skleněné pohraničí)
- 05:15 Etiketa (Oslovování)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Jeden tón je tvůj
- 06:35 Muži nestárnou
- 08:15 Chalupáři (9)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (13)
- 12:05 Z Televarieté
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Kdo probudí Pindruše ...?
- 14:05 Perníkářka a Větrný mládenec
- 14:40 Žalobnická pohádka
- 15:15 Rebelové
- 18:10 Chalupáři (10)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Docent (2)
- 21:40 Archiv
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Clona (4)
- 01:05 Případy detektiva Murdocha XVI (Dlouhé loučení - 1. část)
- 01:50 Sukovitá duše
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Ignis Brunensis 2010
- 03:55 Veselá prasátka
- 04:20 Tlačenka poprvé v životě
- 04:50 Spolu na hranici (Skleněné pohraničí)
- 05:15 Etiketa (Oslovování)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Jeden tón je tvůj
- 06:35 Muži nestárnou
- 08:15 Chalupáři (9)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (13)
- 12:05 Z Televarieté
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Kdo probudí Pindruše ...?
- 14:05 Perníkářka a Větrný mládenec
- 14:40 Žalobnická pohádka
- 15:15 Rebelové
- 18:10 Chalupáři (10)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Docent (2)
- 21:40 Archiv
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Clona (4)
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Počasie
- 01:00 Cez lupu
- 01:30 Týždeň v ekonomike
- 02:00 Správy :24
- 02:25 Počasie
- 02:35 Týždeň vo svete
- 03:05 Správy :24
- 03:30 Góly-body-sekundy
- 03:50 Cez lupu
- 04:25 Správy "N"
- 05:15 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň vo svete
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Téma :24
- 07:30 Občan za dverami
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Archív :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Svet v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Týždeň vo svete
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:25 Interview :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 Téma :24
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:25 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:25 Archív :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Reportéri 2024 - zostrihy
- 17:40 Reportéri 2024 - zostrihy
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:20 Fetiše televízie: Vtipnejší nie vždy vyhráva
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Archív :24
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň vo svete
- 00:00 Slídil
- 02:00 Vzpomeň si
- 03:30 Šance na lásku
- 06:15 Podoby lásky
- 08:05 Mrňouskové 2: Daleko od domova
- 09:45 A do kuchyně!
- 11:35 Seznam přání
- 13:10 Ostrov delfínů
- 14:50 Princezna a profesor
- 18:15 Šiška Deluxe
- 20:15 Ve jménu krve
- 21:50 Pojď se mnou
- 23:30 Den zrady
- 00:35 Soudní síň (Speciální třída)
- 01:25 Noviny
- 02:00 Krimi
- 02:20 Noviny
- 02:55 Záchranáři v akci
- 03:30 Vaří vám to
- 04:00 Na chalupě
- 04:45 Nové bydlení
- 05:30 Krimi
- 05:55 Noviny
- 06:25 Krimi
- 06:50 Noviny
- 07:30 15 min. kuchař
- 10:50 Profesionálové II (Degradace)
- 11:45 Tři cesty k domovu (1)
- 13:00 Dědictví (17)
- 14:10 Holka na krátkou trať
- 15:50 Nová zahrada
- 16:50 Na chalupě
- 17:50 Nové bydlení
- 20:20 V sedmém nebi
- 22:20 Mravenci nesou smrt
- 00:20 Rodinné prípady
- 01:05 Modré z neba
- 02:30 Aj múdry schybí
- 05:15 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 09:35 Aj múdry schybí
- 13:55 Susedia
- 16:20 Horná Dolná III (Apríl)
- 17:10 Horná Dolná III (Tancovačka)
- 18:00 Horná Dolná III (Rallye)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:45 Survivor
- 22:55 Rodinné prípady
- 23:45 Rodinné prípady
- 08:50 Pevnost Boyard (1)
- 10:50 LEGO Masters - Amerika (6)
- 11:40 Přelétavá léta (2)
- 12:30 Na chalupě – Austrálie IV (8)
- 13:30 Výjimečné manželky (1)
- 14:30 Pevnost Boyard (2)
- 16:35 Váš dokonalý domov III (7)
- 17:40 Utajený šéf V (6)
- 22:35 Příběhy z cel smrti (6)
- 23:30 Bohatí a chudí VI (6)
- 05:25 Před kamerou XXI (33)
- 06:00 Zkus mě rozesmát
- 07:55 Čtyřicítka na krku
- 10:10 Smrtelné stroje
- 15:35 Chevalier
- 17:25 Duna
- 20:00 Láska napříč věkem
- 21:55 Čtyři dobré dny
- 23:35 DogMan
- 00:05 Vlajka smrti II (Narozeniny Kalypsó)
- 00:35 Equalizer 3: Poslední kapitola
- 02:20 Sestra II
- 04:10 Wanted
- 06:00 S tebou nikdy
- 07:45 Mistrovské dílo
- 09:20 Chůvy
- 11:05 Září
- 12:55 Mořské jiskry
- 14:35 Opilí láskou
- 16:10 Král Charles III.
- 17:40 Scott Pilgrim proti zbytku světa
- 20:05 Creed III
- 22:00 Halloween zabíjí
- 23:45 Veliká III (5)
- 00:00 Turista II (5)
- 01:00 Turista II (6)
- 02:00 Nit z přízraků
- 04:10 Protest
- 06:00 Bahno z Mississippi
- 08:10 Kovboj Bebop
- 10:05 Od písně k písni
- 12:10 Malý Sheldon VII (12)
- 12:30 Malý Sheldon VII (13)
- 12:55 Vlajka smrti II (Narozeniny Kalypsó)
- 13:20 Nic ve zlým
- 15:05 Případ Goldman
- 17:00 Zimní král (2)
- 17:55 Dobrý člověk
- 20:00 Sektor III (1)
- 21:00 Julia II (Humr po americku)
- 21:50 Noční let (3)
- 22:40 Matčina pomsta
- 00:40 Hořící Mississippi
- 02:45 Na lovu
- 04:30 Slunce
- 06:00 Romantický průvodce po ztracených místech
- 07:50 Chtěl jsem se ukrýt
- 09:50 Operace Camarón
- 11:35 Hanebný pancharti
- 14:10 Vlasy
- 16:10 Chtěl jsem se ukrýt
- 20:00 Men
- 21:40 Mlčení jehňátek
- 23:40 Hannibal
- 00:05 Noc 12
- 02:00 Chladnokrevně
- 04:15 Mamma Roma
- 06:00 Blanquita
- 07:40 Palčivé dny
- 09:50 Anti-squat
- 11:25 1976
- 13:05 Ona je ta pravá
- 14:50 Středomořská horečka
- 16:40 Palčivé dny
- 18:50 Blanquita
- 20:30 Žena
- 22:30 Návrat do Soulu
- 00:20 Policajti z L. A. (Díl 3)
- 01:00 Policajti z L. A. (Díl 4)
- 01:40 Projekt Kojota Petersona (Nebezpečný roj včel)
- 02:05 Projekt Kojota Petersona (Stín jaguára)
- 02:30 Aljašský trojúhelník (Lochnesská příšera na Aljašce)
- 03:10 Aljašský trojúhelník (Strašidelný srub a aljašští obři)
- 03:55 Rande z pekla (Síť svádění)
- 08:50 Prolhané krásky (Oko do duše okno)
- 09:45 Superman III
- 12:10 Smallville (Tetování)
- 13:05 Smallville (Nulové následky)
- 20:00 Dej si pohov, kámoši 2
- 21:55 Pan Church
- 23:55 Šílený Max
- 02:10 Kurýr: Restart
- 03:40 96 hodin: Odplata
- 05:10 Přestávka ve vysílání
- 06:15 Jurský masakr
- 08:00 Ostrov pokladů
- 10:00 Nefňukej, veverko!
- 11:35 Pohádka o malíčkovi
- 13:10 Čarovné dědictví
- 14:55 Jeden z nich je vrah
- 18:40 Šťastná
- 20:00 Osudové cesty II (3)
- 20:55 Osudové cesty II (4)
- 21:50 Dnes zemřeš!
- 23:45 Břicho bestie
- 00:15 Stíny války
- 01:55 Tichý Don (2)
- 03:25 Já jsem…
- 05:05 Láska v Indii
- 06:40 Tmavý kůň
- 08:30 Ranvej
- 13:05 Tunel do Číny
- 14:40 Krádež legendy
- 16:10 Stažení
- 18:00 Bůh masakru
- 19:20 Bel Canto
- 21:00 Svatební radosti
- 22:35 Rozhovory s Tedem
- 01:25 Všechny tajné věci
- 02:55 Che Guevara: Partyzánská válka
- 05:00 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zamračené dny
- 08:00 Kouzelný svět Davida Copperfielda
- 09:55 Hrdinové
- 11:40 Bradův život
- 14:55 Café society
- 16:30 Čarodějovy hodiny
- 18:15 Problémissky
- 20:00 Králičí nora
- 21:30 Akta Pentagon: Skrytá válka
- 23:25 Za borovicovým hájem
- 00:10 Přestávka ve vysílání
- 05:10 Církevní basketbal
- 06:45 Děti bez hranic
- 08:15 Kouzelné maliny
- 09:35 Průšvihář na útěku
- 12:40 Regina
- 14:10 Strážce majáku
- 15:45 Leonie
- 17:25 Hospodu vám nedáme
- 19:00 Čas beznaděje
- 21:00 Past na lásku
- 22:25 Na shledanou v září
- 23:55 Přestávka ve vysílání
- 00:20 Poslední semestr
- 01:50 Něžný hák
- 03:30 Prohlášen za mrtvého
- 05:40 Všechny cesty vedou do Říma
- 07:30 Někdy na tom záleží
- 14:50 Hercule Poirot (Smrt na mysu)
- 15:55 Kytice
- 17:40 Vítejte v Holly Springs
- 20:00 Promlčeno
- 22:00 Nora Roberts: Pod nebem Montany
- 23:55 Swindler Seduction
- 00:20 The Bed
- 00:50 Anna Christie
- 02:15 30 Years And An Ocean In Between
- 02:40 Jail Caesar
- 04:10 The Smallest Show On Earth
- 05:25 End of Program
- 06:00 Stuck
- 07:15 The Tune Of The Wind
- 08:30 The Southerner
- 10:00 Gesture
- 11:25 Tokyo Twilight
- 13:40 The Wedding
- 13:55 Love Laughs At Andy Hardy
- 15:25 The Parakeets
- 15:40 The Man Who Cheated Himself
- 17:00 Frieda
- 18:35 Following Nazarin
- 19:55 Sherlock – Woman In Green
- 23:05 Hiver
- 00:25 BHUTAN IN THE PURSUIT OF HAPPINESS
- 01:25 GEORGIA, CRADLE OF WINE
- 02:20 ZENITH (EP. 7)
- 02:50 ZENITH (EP. 8)
- 03:15 SARAH SHARK (EP. 01)
- 03:40 TRAVEL THRU HISTORY (DUBLIN)
- 08:00 OF BOATS AND MEN (EP. 02)
- 08:55 NATURE'S FORCE (EP. 03)
- 09:25 NATURE'S FORCE (EP. 04)
- 09:55 THE ARCTIC, A BOY BECOMES A HUNTER
- 10:45 WONDER (NATURE'S GAMES)
- 11:20 WONDER (PERCEPTION)
- 11:50 CAPTURE WILD SCHOOL (EP. 03)
- 12:15 CAPTURE WILD SCHOOL (EP. 04)
- 12:40 MEET MY WILD FRIEND (ACTIVISTS)
- 13:30 AGAINST THE TIDE
- 14:25 THE TECH EFFECT (EP. 02)
- 14:50 BOTETI: THE RETURNING RIVER
- 15:40 STREET FOOTBALL IN MY COUNTRY
- 20:20 SURROUNDED BY WAVES
- 21:15 LES ACORES, LE SORT DES BALEINES
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 FASHIONBOX TAKES NYC (5)
- 15:30 FASHIONBOX TAKES NYC (6)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (6)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (6)
- 19:00 GRAN CANARIA 2021
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (11)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (12)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (41)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (42)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 22:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (15)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (16)
- 04:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:15 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:15 Thai Battle Championships, Straszow, Poland, 06.11.2020
- 21:30 Hip Show S5 EP15
- 21:50 Hip Show S5 EP14
- 00:00 WILD SPIRITS H20 (4)
- 00:30 WILD SPIRITS H20 (5)
- 01:00 GP RACING 2022 (46)
- 01:30 GP RACING 2022 (47)
- 02:00 SAILING TO TOKYO 2018 (4)
- 02:30 SAILING TO TOKYO 2018 (5)
- 03:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (3)
- 04:00 AUTOSPEED 2019 (18)
- 04:30 AUTOSPEED 2019 (19)
- 05:00 INSIDE SAILING 2020 (10)
- 05:30 INSIDE SAILING 2020 (11)
- 06:00 CAPE EPIC 2018 (3)
- 06:30 CAPE EPIC 2018 (4)
- 07:00 GP RACING 2022 (46)
- 07:30 GP RACING 2022 (47)
- 08:00 SAILING TO TOKYO 2018 (4)
- 08:30 SAILING TO TOKYO 2018 (5)
- 09:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (2)
- 10:00 SHIFTING GEARS
- 10:30 SHIFTING GEARS
- 11:00 WILD SURF 2019 (19)
- 11:30 WILD SURF 2019 (20)
- 14:00 BOAT SHOW 4K (1)
- 14:30 BOAT SHOW 4K (2)
- 15:00 SPORTS MAX (45)
- 15:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 16:00 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 16:30 RACEMAX MOTORSPORTS (20)
- 17:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 17:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 18:00 KITE MASTERS 2018 (4)
- 18:30 KITE MASTERS 2018 (5)
- 19:00 RACING THE WORLD (1)
- 19:30 RACING THE WORLD (2)
- 22:00 HELLAS RALLY RAID 2019
- 22:30 HELLAS RALLY RAID 2021
- 23:00 WORLD OF WATERSPORTS (30)
- 23:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 04:05 WARRIORS FOR WILDLIFE (1)
- 05:00 MAX FOODIE: MAURITIUS (CHAPTER 1)
- 05:30 MAX FOODIE: MAURITIUS (CHAPTER 2)
- 06:00 DRONE WARS (5)
- 06:50 FOOD UNKNOWN (FINLAND)
- 07:45 CONFUCIUS WAS A FOODIE (SPICY, S3)
- 20:10 FOR FUN ONLY (CHASING THE WIND BALLOONS)
- 20:35 FOR FUN ONLY (3)
- 21:00 ISLAND HUNTER (BELIZE)
- 21:50 INK THERAPY (6)
- 00:00 Bounce & Fun
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box premiere
- 21:00 Fresh Out The Box premiere
- 00:20 Vnútri Buckinghamského paláca (1)
- 01:25 Téma (168)
- 02:05 Storočie v obrazoch (4)
- 03:05 Nosorožia mafia (1)
- 04:05 Mjanmarsko - moc mníchov (1)
- 05:00 Dlhá cesta k vojne (1)
- 06:05 Tajné vojny (1)
- 06:55 Absolventi Baťovej školy práce (5)
- 07:30 Rok 1968: Bod zlomu (1)
- 08:30 Telenákup (1)
- 08:40 Objavujeme Eltona Johna (1)
- 09:25 Veľký korálový útes (3)
- 10:25 Vyrobené na Slovensku (8)
- 10:35 Žena na čele Dioru (1)
- 11:35 Život s vrahom (4)
- 12:25 Veľkolepé veľkomestá (2)
- 13:20 Telenákup (3)
- 13:30 Život vo vesmíre (1)
- 14:25 Sadnite si, prosím (31)
- 15:05 Téma (169)
- 15:45 Doslova
- 18:25 Dobývanie vesmíru (1)
- 19:05 Telenákup (3)
- 19:15 John Philip Holland (1)
- 20:15 Ľudia sú aj politici (47)
- 20:55 Sadnite si, prosím (31)
- 21:35 Libanon: V srdci Hizballáhu (1)
- 22:25 Stratená DNA (1)
- 23:25 Zázračné materiály (3)
- 00:45 Naše zprávy
- 00:55 VIP svět
- 01:05 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:35 Jak to dopadlo!?
- 07:45 Skandály slavných - Irena Obermannová a Berenika Kohoutová
- 08:35 Klenot.TV
- 12:00 Vaše peníze
- 12:35 Babica vs. Sapík
- 13:30 Tajemství Josefa Laufera
- 14:25 Tajemství Františka Filipovského
- 15:20 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Jak to dopadlo!?
- 17:25 Nebezpečné vztahy live
- 18:25 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Léto v Itálii
- 22:05 Thabo a případ Nosorožec
- 00:10 Intim s Heidi Janků
- 03:10 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:50 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:05 Česká tajenka
- 07:05 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:25 Soudce Alexandr
- 16:30 Soudkyně Barbara
- 18:00 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Nejvyšší soud
- 21:30 Most (3)
- 22:50 El Chapo III (13)
- 23:45 Kdopak by se Čecha bál
- 00:05 Nebezpečné vztahy live
- 01:00 Babica vs. Sapík
- 01:50 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Nikdo není perfektní
- 06:50 Česká tajenka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 11:00 Klenot.TV
- 13:10 Live Teleshopping
- 18:20 Babica vs. Sapík
- 19:15 Rozchody
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Jak to dopadlo!?
- 04:10 Kutilové
- 04:45 Cirkulární Česko: Integrace ESG
- 05:25 Světlá hodinka s Jaroslavem: Juliet Navrátilová(2/2)
- 06:20 Medx talks: Vendula Nováčková
- 06:40 Žijí mezi námi: Jefim Fištejn
- 07:00 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 07:25 Valašský zpravodaj
- 07:30 Magazín z Orlickoústecka
- 07:50 Petrovický zpravodaj
- 14:15 Pozor vlak
- 14:50 Kutilové
- 15:25 Zločin jak ho pamatuju: ZÁHADA MRÁZEK
- 15:55 Magazín z Valašska: Vsetínsko
- 18:00 Harmonie a svět: Alena Hron, dirigentka
- 18:35 Pan Kmín uvádí...: Vysoké Studnice
- 19:00 Šťastná
- 20:15 Hitler a nacist (4)
- 21:20 Mladý Svět: Miloš Pokorný
- 01:20 Ztracený svět II (9)
- 02:05 Ztracený svět II (10)
- 02:50 Ztracený svět II (11)
- 03:35 Bosch (1)
- 04:20 Ultrafialoví II (8)
- 05:05 Seriálový tip (1)
- 05:25 Totalcar II (6)
- 06:10 Seriálový tip (1)
- 06:30 Zelenáč IV (6)
- 07:25 Hvězdná brána: Atlantida II (6)
- 10:05 Hvězdná brána: Atlantida II (9)
- 11:00 Hvězdná brána: Atlantida II (10)
- 11:55 MacGyver II (10)
- 12:50 MacGyver II (11)
- 13:45 MacGyver II (12)
- 14:40 MacGyver II (13)
- 15:30 Ztracený svět II (12)
- 16:25 Ztracený svět II (13)
- 17:20 Ztracený svět II (14)
- 18:10 MacGyver II (12)
- 19:05 MacGyver II (13)
- 20:00 Jako za starejch časů
- 21:50 Hodná holka
- 23:45 Území mrazu
- 00:45 Ztracený svět III (7)
- 01:40 Ultrafialoví II (12)
- 02:30 Zločin (1)
- 03:10 Totalcar V (7)
- 03:40 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Xena III (5)
- 10:00 Xena III (6)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 A-Team III (6)
- 14:00 A-Team III (7)
- 15:00 A-Team III (8)
- 16:00 A-Team III (9)
- 17:00 A-Team III (10)
- 18:00 Lovci pokladů III (8)
- 19:00 Lovci pokladů III (9)
- 20:00 Lovci pokladů III (10)
- 21:00 Lovci pokladů III (11)
- 22:00 Lovci pokladů III (12)
- 23:00 Xena III (7)
- 23:55 Ztracený svět III (8)
- 00:25 Námořní vyšetřovací služba XVI (17)
- 01:15 Námořní vyšetřovací služba XVI (18)
- 02:10 Brousko III (96)
- 03:00 Brousko III (97)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Brousko III (95)
- 12:10 Teleshop (1)
- 12:25 Brousko III (96)
- 13:30 Vteřiny života (6)
- 18:05 Vteřiny života (7)
- 19:00 Profil zločinu III (7)
- 20:05 Profil zločinu III (8)
- 21:20 Profil zločinu III (9)
- 22:25 Brousko III (96)
- 23:30 Brousko III (97)
- 01:05 Teddy
- 02:40 Smrt v Sarajevu
- 10:55 Dilili v Paříži
- 12:35 Na druhé straně kopců
- 15:10 Pozdravy z Fukušimy
- 17:05 Ženou z boží vůle
- 18:45 Muž s kinoaparátem
- 20:00 Bezva chlap
- 22:00 Černá vdova
- 23:50 Teddy
- 01:40 Dealer III
- 03:35 Volej mámu!
- 09:00 Milenci
- 10:45 438 dní
- 12:55 Věrní nevěrní
- 14:15 Jaký otec, takový syn
- 20:05 Je mi fajn, s.r.o.
- 22:00 Lux Aeterna
- 23:00 Dealer III
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Cesta za pokladem
- 06:10 Kikirikí
- 06:20 Sníček (10)
- 06:30 Zabij nudu! II
- 06:35 Bílý tesák (Vlčice a jednooký)
- 06:50 Staré pověsti české (Staroměstský orloj)
- 07:00 Broučci (Broučkovy tajnosti)
- 07:15 Mach a Šebestová (Přírodní zákony)
- 07:25 Já Baryk (4)
- 07:30 Tisíc a jedna noc (O příštipkáři Marúfovi)
- 07:55 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka pořádala sportovní den)
- 10:05 Staré pověsti české (Ze Židovského města)
- 10:15 Broučci (A měli se rádi)
- 10:20 Mach a Šebestová
- 10:35 Já Baryk (5)
- 10:45 Tisíc a jedna noc (O kováři Básimovi)
- 10:55 Žofka a její dobrodružství (3)
- 11:10 Brundibáři (Stavitelé pyramid)
- 11:20 O Mikešovi (Mikeš straší)
- 11:30 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a pytlák)
- 12:00 Poznej svého muže
- 13:45 Filmové minuty
- 16:00 Noc klavíristy
- 17:30 Úkryt Černého Billa
- 18:00 Tam na konečné
- 19:40 O Dorotce (Dorotka a plamínek)
- 20:00 Lásky mezi kapkami deště
- 22:15 Tři vejce do skla
- 23:45 Filmové minuty
- 14:10 Teleshopping
- 15:10 Den, kdy jsme se prošli po Měsíci
- 16:10 Horor v Amityville
- 23:00 Titanic: Nový podezřelý
- 01:10 Jezero
- 02:25 Pojď si se mnou hrát
- 03:40 Také andělé jedí fazole
- 09:15 Rumburak
- 10:50 Fantomas
- 12:40 Let’s Dance 2
- 14:25 Ve jménu krále
- 18:25 Agent v sukni 2
- 20:05 Twilight sága: Zatmění
- 22:00 Grimsby
- 23:20 Vikingové II
- 01:15 Paradise City
- 02:35 Žraločí tornádo 3
- 04:00 Jeepers Creepers
- 05:25 Close Up III (10)
- 05:50 Zoom In - Top Gun: Maverick
- 06:00 Bláznivá komedie
- 07:45 Sloužit Sáře
- 11:10 Božská Ema
- 13:10 Matky
- 16:20 Nevěsta na útěku
- 18:20 Hon na čarodějnice
- 19:50 Noe
- 22:00 Konečná
- 23:35 Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace
- 01:05 Comedy Club (18)
- 01:35 Město Zombie
- 03:50 Comedy Club (19)
- 12:00 A.I. Umělá inteligence
- 15:10 Děkujeme, že kouříte
- 17:20 Cesta do Ameriky
- 20:00 Tajná centrála
- 22:15 Tiché místo
- 04:00 Xplore Oman (FINS)
- 04:30 Xplore India (Chhattisgarh 2)
- 05:00 Foodicted (Brussels 1)
- 05:30 Backpack (Jodhpur and Nimaj, India)
- 06:00 10 Days South Africa (Cape Town)
- 06:30 Bucket List (Gyokuro Tea)
- 07:00 Xplore Oman (Wadi Bin Khalid)
- 07:30 Xplore India (Chhattisgarh 3)
- 08:00 Foodicted (Brussels 2)
- 08:30 Backpack (Baku, Azerbaijan)
- 09:00 10 Days South Africa (Durban)
- 09:30 Bucket List (Ohana)
- 10:00 City Breaks (Budapest 2)
- 10:30 World Spas (Evason Mai'n, Jordan)
- 11:00 Foodicted (Bangkok 1)
- 11:30 Backpack (Ganja, Azerbaijan)
- 14:00 Foodicted (Bangkok 2)
- 14:30 Backpack (Sheki, Azerbaijan)
- 15:00 Glimpses (Spiti)
- 22:00 Xplore Oman (Muscat)
- 22:30 Backpack (Kutch, India)
- 23:00 Xplore India (Chhattisgarh 1)
- 23:30 Foodicted (Siem Reap 1)
- 14:21 Žraloci z ptačí perspektivy
- 15:05 Žraločí superschopnosti
- 15:49 Žraloci bělaví za humny
- 16:32 Žraločí titáni
- 17:16 Žraloci bělaví za humny
- 18:00 Útok žraloka: 360 stupňů (Plavci pozor)
- 18:42 Čelisti zblízka
- 19:25 Žraločí banditi
- 00:00 Narkobaroni a jejich pád (Šílenec)
- 00:45 Továrna na jídlo IV (1)
- 01:08 Továrna na jídlo IV (2)
- 01:30 Továrna na jídlo IV (3)
- 01:52 Továrna na jídlo IV (4)
- 02:15 Staré dobré devadesátky (Vzestup internetu)
- 03:00 Strážci hranic: Španělsko (Balíky ve vodě)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou VI (Požár v pilotní kabině)
- 12:00 Mars 2020 Rover
- 13:00 ExoMars: Evropská vesmírná odysea
- 14:00 Den na Marsu
- 20:00 Osudný požár na Titaniku
- 21:00 Expedice Amelia
- 00:00 Stal jsem se kořistí III (6)
- 00:45 Zoltan, vlčí muž (6)
- 01:30 Jak to zvířata dokážou (Jasnovidné kočky a chlupaté vydry)
- 01:53 Jak to zvířata dokážou (Sloní nosy a starověká zvířata)
- 02:15 Stal jsem se kořistí III (5)
- 03:00 Veterinární policie Filadelfie XII (Odhalené farmy na štěňata)
- 03:45 Záchrana statku II (Záplavy, pot a slzy - 2. část)
- 04:30 Veterinární policie Filadelfie XII (Zabiják koček)
- 05:15 Jak to zvířata dokážou (Jasnovidné kočky a chlupaté vydry)
- 05:38 Jak to zvířata dokážou (Sloní nosy a starověká zvířata)
- 06:00 Veterinární policie Filadelfie XII (Záchrana koně)
- 06:50 Veterinární policie Filadelfie XII (Městská farma na štěňata)
- 07:40 Záchrana statku II (V jednom ohni)
- 04:40 Jak je vidí ptáci (5)
- 05:05 Jednoho dne… (3)
- 06:00 Lovci vojenských pokladů IV (8)
- 06:55 Život v sevření mrazu X (6)
- 07:55 Život v sevření mrazu X (7)
- 10:15 Stavitelé z písku - závod s proudem (10)
- 10:40 Pěšky podél Nilu (3)
- 11:40 Pěšky podél Nilu (4)
- 12:35 Záchranáři - Norsko (2)
- 13:00 Ponorky
- 16:10 Luxusní odpočinek (4)
- 17:10 Chyby a katastrofy (3)
- 16:20 Australští zlatokopové (1)
- 17:15 Australští zlatokopové (2)
- 18:10 Australští zlatokopové (3)
- 19:10 Australští zlatokopové (4)
- 10:00 Schováno v kůlnách V (8)
- 10:30 Schováno v kůlnách V (9)
- 11:00 Schováno v kůlnách V (10)
- 11:30 Schováno v kůlnách V (11)
- 12:00 Lovci odpadu XIV (4)
- 13:00 Lovci odpadu XIV (5)
- 00:15 Řezníci z Bayou (4. díl)
- 01:00 Policisté bez cenzury (Policisté bez cenzury)
- 01:20 Policisté bez cenzury (Policisté bez cenzury)
- 01:45 Policisté bez cenzury (Policisté bez cenzury)
- 02:10 Policisté bez cenzury (Policisté bez cenzury)
- 02:30 Vražedné město II (Thompson, MB)
- 03:15 Vražedné město II (Enderby, BC)
- 00:00 Miniaturní luxus II (Malý řemeslný dům)
- 00:30 Miniaturní luxus II (Malý dům, velká příroda)
- 01:00 Život v Mexiku (Založení farmy v San Carlos)
- 01:30 Život v Mexiku (Pár z Colorada hledá slunce v Cabo)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XII (4)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XII (5)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVI (Odkaz v Cape Charles)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLIX (Chůze po ohni v Novém Mexiku)
- 04:00 Hledáme nemovitost CXLIX (Potřebuji domov v Los Angeles)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? VI (Dílna plná přání)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? VI (Lekce v Laguna Beach)
- 05:30 Mistři bazénů IV (Dříve jsem měl železnou vanu jako bazén)
- 06:00 Renovace v Chicagu: Vysněný dům Alison (Design snu)
- 07:00 S podporou celebrit II (6)
- 00:17 Pravidla farmy 4: Umělecké předkrmy (3)
- 00:40 Kuchyně 16: Pro ty nejlepší narozeniny (11)
- 01:25 Průkopnice 19: Odpolední dobroty (9)
- 01:47 Průkopnice : Ptejte se mě na cokoli 19: Vše o dětech (10)
- 02:10 Průkopnice 19: 4 jídla za necelých 40 minut (11)
- 02:32 Průkopnice 19: Naprostá paráda (12)
- 02:55 Průkopnice 19: Oslavme babičku (13)
- 03:17 Průkopnice 21: Noční dobroty (1)
- 03:40 Průkopnice 21: Hotové a poprášené (2)
- 04:02 Průkopnice 21: Levné a snadné (3)
- 04:25 Průkopnice 21: Oběd pro kovboje z kmene Osage (4)
- 04:47 Průkopnice 21: Trénink quarterbacka (5)
- 05:10 Pravidla farmy 4: Jídla plná marmelády (2)
- 05:35 Pravidla farmy 4: Umělecké předkrmy (3)
- 06:00 Kuchyně 16: Pojďme udělat oběd (12)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Snadné italské pokrmy (12)
- 07:10 Vyřazeni: Sladkosti 1: Snídaně jako dezert (12)
- 07:55 Vyřazeni: Sladkosti 1: Neapolské pochoutky (13)
- 00:40 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Co se nachází pod hladinou?)
- 01:25 Ranč mimozemšťanů III (Blízká setkání)
- 02:10 Válka skladů XV (Strings & Beans)
- 02:35 Válka skladů XV (Jdi do toho nebo zmlkni)
- 03:00 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Síla proroctví)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Záhada stojících kamenů)
- 00:00 7 Days (Jižní Korea)
- 00:53 Planet Terra (Varšavské staré město)
- 01:00 On Tour (Vodný raj)
- 01:29 Vista Point (Kalifornský záliv)
- 01:55 Planet Terra (Anuradhapura)
- 02:00 Vista Point (Cinque Terre)
- 02:27 Global Treasures (Darjeeling Himalayan Railway)
- 02:38 Planet Terra (Trenčín)
- 02:43 Nature Wonders (Údolí smrti)
- 02:54 Planet Terra (Tana Hayik)
- 03:00 Vista Point (Brunej)
- 03:27 Regio (Thunské jezero)
- 03:38 Planet Terra (Vientiane)
- 03:43 Global Treasures (Modrá mešita - Mešita sultána Ahmeda)
- 03:54 Planet Terra (Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy)
- 04:00 On Tour (Isla Grande de Chiloe)
- 04:27 Vista Point (Azúrové pobrežie)
- 04:54 Planet Terra (Innsbruck)
- 05:00 Travel Stories (Around Surakarta by Horsecart)
- 05:11 Global Treasures (Porvoo)
- 05:22 Esovision (Arktída a Antarktída)
- 05:50 Global Treasures (Svätý Alexander Nevský)
- 06:00 Nature Parks (Sopka Haleakalä)
- 06:48 Global Treasures (Alberobello)
- 07:00 Gardens of the World (Lednicko-valtický areál)
- 07:29 On Tour (Kanadské skalnaté hory)
- 07:55 Planet Terra (Trakai)
- 10:00 Vista Point (Petrohrad)
- 10:27 On Tour (Electricos De Lisboa)
- 10:54 Planet Terra (Lindos)
- 11:00 Global Treasures (Hofburg)
- 11:12 Extravaganza (Burdž al-Arab)
- 11:39 Nature Wonders (Akakus)
- 11:50 Global Treasures (Litomyšl)
- 12:00 Vista Point (Sikkim)
- 12:27 Global Treasures (Kostel a klášter sv. Františka)
- 12:38 Planet Terra (Brescia)
- 12:43 Global Treasures (Kremeľ)
- 12:54 Planet Terra (Vaduz)
- 13:00 Vista Point (Macau)
- 13:27 On Tour (Africké safary balónom)
- 13:54 Planet Terra (Valldemossa)
- 14:00 Terra Mystica (Národní park Bryce Canyon)
- 14:28 Global Treasures (Hachbat)
- 14:39 Footsteps (Výhledy na Semmering)
- 14:50 Global Treasures (Matsue)
- 15:00 Vista Point (Granada)
- 15:27 On Tour (Laponsko)
- 15:54 Planet Terra (Golden Temple)
- 16:00 7 Days (Slovinsko)
- 16:53 Planet Terra (Bagan)
- 17:00 Vista Point (Kapské Mesto)
- 17:27 Global Treasures (Ostrihom)
- 17:38 Planet Terra (Ganden Gonba)
- 17:43 Nature Wonders (Jazero Malawi)
- 17:54 Planet Terra (Bergen)
- 18:00 Vista Point (Estónsko)
- 18:27 Vista Point (Sicílie)
- 18:54 Planet Terra (Bogor)
- 19:00 Nature Wonders (Jezero Bogoria)
- 19:11 Global Treasures (Šibenik)
- 19:22 Vista Point (New Orleans)
- 19:50 Global Treasures (Ouro Preto)
- 20:00 On Tour (Tatry z vlaku)
- 20:27 Vista Point (Ammán)
- 20:54 Planet Terra (Hamedan)
- 21:00 Cosmos Global (Nanuk)
- 21:53 Planet Terra (Cesta na horu Pilatus)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Házená
- 01:30 Cyklistika
- 02:15 Cyklistika
- 03:00 Fotbal: LOH - finále žen
- 05:00 Cyklistika
- 05:45 Cyklistika
- 06:30 Házená
- 08:30 Cyklistika
- 09:15 Cyklistika
- 10:00 Atletika
- 12:00 Cyklistika
- 13:30 Cyklistika
- 14:30 Cyklistika
- 17:30 Cyklistika
- 19:30 Cyklistika
- 20:30 Cyklistika
- 21:00 Cyklistika
- 22:30 Triatlon
- 00:00 Cyklistika
- 00:45 Cyklistika
- 01:30 Házená
- 03:00 Cyklistika
- 04:00 Cyklistika
- 05:00 Basketbal: LOH - finále mužů
- 06:30 Cyklistika
- 07:30 Cyklistika
- 08:30 Házená
- 10:00 Cyklistika
- 11:00 Cyklistika
- 18:00 Golf
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: ZSC Lions - Lausanne
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Fotbal: Parma - Fiorentina
- 13:15 Fotbal: Janov - Inter
- 15:30 Fotbal: Saudi Super Cup
- 17:45 MVP
- 20:45 Fotbal: Cagliari - Řím
- 23:00 Fotbal: Boloňa - Udinese
- 06:00 Televizní nákupy
- 08:00 Házená
- 09:45 Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen
- 10:00 Házená
- 11:45 Zlaté okamžiky
- 14:30 Házená
- 16:15 Fotbal: Milán - Turín
- 18:30 Fotbal: Boloňa - Udinese
- 20:45 Fotbal: Lazio - Venezia
- 23:00 Házená
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 14:30 PEC Zwolle - Feyenoord
- 16:45 NAC Breda - AFC Ajax
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Piok Cars
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:00 Motoring
- 21:30 Topspeed
- 22:00 Martin z Martina
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Piok Cars
- 23:30 Martin z Martina
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 CLUB BRUGGE - ROYAL ANTWERP
- 15:30 MECHELEN - ANDERLECHT
- 17:30 Barranquilla Open 2024
- 19:30 Autožurnál
- 20:00 Za rybami světových moří
- 20:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 21:15 Martin z Martina
- 22:00 EFC
- 00:00 Sedm nejrychlejších (44)
- 00:15 Garáž 21 (45)
- 00:40 Zprávy (46)
- 00:45 Poklady v garáži (47)
- 01:15 Poklady v garáži (48)
- 01:45 Zpětný chod: Lamborghini 400 GT & Miura (49)
- 02:00 Praví chlapi a jejich bouráky (50)
- 02:15 Rychlé kolo: BMW M6 Coupé (51)
- 02:45 MS v rallycrossu s Mattiasem Ekströmem (52)
- 03:15 Racing Files: Francouzská spojka (53)
- 03:45 Blochovy rozbory (54)
- 04:30 Přednost v jízdě: Wey Coffee 01 (55)
- 04:45 Hraniční jízda podél poledníku (56)
- 05:15 Rychlé kolo: Ford Focus ST (1)
- 05:40 Rychlé kolo: Manhart MH2 (2)
- 06:10 Rychlé kolo: Porsche 911 GT3 (3)
- 06:40 Zprávy (4)
- 06:45 Supertest elektromobilů: Kia EV9 (5)
- 07:45 Test automobilu: Renault Mégane E-Tech (6)
- 07:50 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (7)
- 18:15 Test automobilu: Renault Mégane E-Tech (30)
- 18:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (31)
- 18:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (32)
- 19:10 Test automobilu: Audi A4 40 TDI (33)
- 19:15 Přednost v jízdě: Ford Explorer (34)
- 19:30 Zprávy (35)
- 19:35 Sedm nejrychlejších (36)
- 19:50 Garáž 21 (37)
- 00:00 Rybolov pod lupou (Rybník Fishing and Hunting)
- 00:30 Fishimine S3 (2. Na tekoucích vodách - Kriš)
- 01:00 Nový muškař (23)
- 01:30 Rybolov pod lupou (Lov kaprů s rozpustným boiliesem 2.díl)
- 02:00 Včelařský projekt a ochrana zvěře
- 02:30 Světoběžník: maďarský myslivec Béla Hidvégi (1)
- 03:00 Světoběžník: maďarský myslivec Béla Hidvégi (2)
- 03:30 Souboj (Lov s matchovým prutem 1.díl)
- 04:00 Souboj (Lov s matchovým prutem 2.díl)
- 04:30 Rybolov s Petrem Bakó na jezeru Zoltán
- 05:00 Myslivecká horečka (Maďarský lov s lukem slaví 30 let 1.díl)
- 05:30 Myslivecká horečka (Maďarský lov s lukem slaví 30 let 2.díl)
- 06:00 Viktor Takács (Afrika poprvé)
- 06:30 Magazín Energofish (93)
- 07:00 Adventer&Fishing (Lov kaprů na Balatonu)
- 07:30 Rybolov pod lupou (Lov kaprů v rekreačním a rybářském parku Majosliget)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 Kitkat Óčko chart
- 12:00 Óčko hity
- 13:00 Best of summer tour 2024
- 13:55 NN NIGHT RUN A AVON BĚH
- 14:00 Radio Top 30
- 16:00 New Music Radar
- 16:25 Óčko hity
- 17:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 17:15 Óčko hity
- 20:00 O black spotify Czech list
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Naked Attraction
- 23:00 Naked Attraction
- 23:30 Naked Attraction
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 Kitkat Óčko chart
- 12:00 Óčko hity
- 13:00 Best of summer tour 2024
- 13:55 NN NIGHT RUN A AVON BĚH
- 14:00 Radio Top 30
- 16:00 New Music Radar
- 16:25 Óčko hity
- 17:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 17:15 Óčko hity
- 20:00 O black spotify Czech list
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Naked Attraction
- 23:00 Naked Attraction
- 23:30 Naked Attraction
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Největší hity
- 11:00 #Pošlikoment
- 12:00 Největší hity
- 17:00 90’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 19:00 Remastery
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Největší hity
- 11:00 #Pošlikoment
- 12:00 Největší hity
- 17:00 90’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 19:00 Remastery
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres TOP
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres OLDSCHOOL
- 22:00 Expres NITE
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres TOP
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres OLDSCHOOL
- 22:00 Expres NITE
- 01:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 CZECH SPOTIFY LIST
- 12:00 CHILLIN’
- 14:00 O BLACK LIST
- 15:00 CHILLIN’
- 16:00 TRIPLESHOT
- 16:10 CHILLIN’
- 19:00 B-DAY LIST: ROBIN ZOOT
- 02:20 Top Relax
- 05:50 Zvěřinec (57)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (153)
- 07:25 Nespoutaný anděl (123)
- 08:20 Nespoutaný anděl (124)
- 09:20 Barvy lásky (5)
- 10:20 Top Relax
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Kvíz, please! (19)
- 15:55 Wolffův revír (107)
- 16:55 Stefanie (101)
- 17:55 Stefanie (102)
- 18:55 Maryša
- 19:55 Nespoutaný anděl (1)
- 20:55 Wolffův revír (108)
- 21:55 Námořní hlídka (6)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 METALMANIA
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 BACKSTAGE
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 01:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Regenerace
- 23:00 Retro love
- 00:00 Blondie
- 01:36 Foo Fighters
- 02:28 Kaleo
- 02:43 Various Artists
- 03:00 Panic! At the Disco
- 03:56 Lenny Kravitz
- 05:42 Various Artists
- 06:53 Various Artists
- 07:00 Suzanne Vega
- 07:57 Seal
- 08:58 Michael Kiwanuka
- 09:54 Various Artists
- 10:04 Jack White
- 11:50 Queens of the Stone Age
- 13:29 Florence And The Machine
- 14:00 Panic! At the Disco
- 14:56 Lenny Kravitz
- 16:42 Various Artists
- 17:53 Various Artists
- 20:21 Imagine Dragons
- 21:26 BLACKPINK
- 22:51 Beyoncé
- 23:41 Childish Gambino
- 00:15 Ex na pláži: Celebrity (5)
- 01:00 Jersey Shore Family Vacation VII (17)
- 01:50 Jersey Shore Family Vacation VII (18)
- 02:40 K popukání XXXIV (17)
- 03:00 K popukání XXXIV (18)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 MTV Top 20
- 07:15 M is for Music
- 16:40 Catfish: Láska online VII (23)
- 17:25 Mistr jehly VIII (6)
- 20:30 Ridiculousness XXXVIII (32)
- 20:50 Ridiculousness XXXVIII (33)
- 21:15 Ridiculousness XXXVIII (37)
- 21:40 Ridiculousness XXXVIII (26)
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 MTV Top 20
- 09:00 Weekend Hitlist
- 20:00 2016 Wrapped!
- 22:00 Fresh Out
- 23:00 Eminem: The Hits
- 00:00 Get The Party Started!
- 05:00 Dancefloor Fillers!
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Chillout Zone
- 17:00 Top 40 Anthems Of Y2K1!
- 20:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Crazy In Love!
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 LIVE KLUB
- 12:10 TELESHOPPING
- 12:25 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PODIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 PREMIUM KLUB - PARÁDA 21
- 22:26 PREMIUM PÁRTY
- 00:20 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 CHVILKA PRO HARMONIKU
- 08:25 COUNTRY
- 08:50 PÍSNIČKY OD MOŘE
- 09:15 NÁLADA No.1
- 11:00 ARCHIV TELEVIZE ŠLÁGR
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:00 KOŠTOVÁNÍ
- 17:15 KAFE S MARIANEM
- 18:40 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 19:45 MINISHOW
- 20:20 VEČERNÍ ZÁBAVA
- 23:35 DOBROU NOC S COUNTRY
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 05:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 06:15 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 POP ZÁBAVA
- 09:15 CHVILKA S COUNTRY
- 09:45 ŠLÁGR MARKET
- 11:05 ČTYŘLÍSTEK
- 11:55 ZA PÍSNIČKOU DO PRAHY
- 12:30 HARMONIKY
- 13:15 ŠLÁGR MARKET
- 14:35 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 15:05 COUNTRY
- 15:40 ZÁBAVA
- 16:10 ČAS NA DECHOVKU
- 17:00 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 17:50 ŠLÁGR MARKET
- 19:05 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 19:55 ČAS NA DECHOVKU
- 21:05 CHVILKA S...
- 21:40 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět II (Slova)
- 00:20 Gumballův úžasný svět II (Omluva)
- 00:30 Gumballův úžasný svět II (Lebka)
- 00:45 Gumballův úžasný svět II (Vánoce)
- 00:55 Gumballův úžasný svět II (Hodinky)
- 01:10 Gumballův úžasný svět II (Sázka)
- 01:25 Gumballův úžasný svět IV (Rada)
- 01:35 Gumballův úžasný svět IV (Signál)
- 01:50 Gumballův úžasný svět IV (Přítelkyně)
- 02:00 Gumballův úžasný svět IV (Parazit)
- 02:10 Gumballův úžasný svět IV (Láska)
- 02:20 Gumballův úžasný svět IV (Podfuk)
- 02:35 Gumballův úžasný svět IV (Trapas)
- 02:45 Gumballův úžasný svět IV (Hnízdo)
- 02:55 Gumballův úžasný svět IV (Body)
- 03:05 Gumballův úžasný svět IV (Autobus)
- 03:15 Gumballův úžasný svět IV (Noc)
- 03:25 Gumballův úžasný svět IV (Nedorozumění)
- 03:35 Gumballův úžasný svět IV (Kořeny)
- 03:50 Gumballův úžasný svět IV (Obvinění)
- 04:00 Gumballův úžasný svět IV (Detektiv)
- 04:10 Gumballův úžasný svět IV (Souboj)
- 04:20 Gumballův úžasný svět IV (Kompilace)
- 04:30 Gumballův úžasný svět IV (Pohroma)
- 04:40 Gumballův úžasný svět V (Návrat)
- 04:50 Gumballův úžasný svět V (Historky)
- 05:05 Gumballův úžasný svět V (Kamarád)
- 05:15 Gumballův úžasný svět V (Nuda)
- 05:22 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a zlodějka)
- 05:25 Gumballův úžasný svět V (Vize)
- 05:35 Gumballův úžasný svět V (Volba)
- 05:45 Gumballův úžasný svět V (Kód)
- 06:00 Craig od potoka III (Nový dres)
- 06:10 Craig od potoka III (Slunečnice)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! VI (Nepovedené narozeniny)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! VI (Opravdové umění)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VI (Stačí trocha trpělivosti... Jo... Jo)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VI (Padouši si pádí pro zmzrku)
- 07:20 Bakugan
- 07:30 Bakugan
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Strážci majáku)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Bublinová pole)
- 08:15 Mladí Titáni do toho! VI (Čaromuž)
- 08:25 Mladí Titáni do toho! VI (Neformální úterý)
- 08:35 Mladí Titáni do toho! VI (Jdeme si pro ceny)
- 08:50 Mladí Titáni do toho! VI (Když prší ve svatební den)
- 09:00 Mladí Titáni do toho! VI (Hon na vejce)
- 09:15 Mladí Titáni do toho! VI (Než si pro nás přijde)
- 09:25 Mladí Titáni do toho! VI (Televizní rytíř 6)
- 09:35 Mladí Titáni do toho! VI (Liga Spravedlnosti hledá talent: Edice Ligy Spravedlnosti, část 1)
- 09:50 Mladí Titáni do toho! VI (Liga Spravedlnosti hledá talent: Edice Ligy Spravedlnosti, část 2)
- 10:00 Mladí Titáni do toho! VI (Noc začíná zářit, kapitola 1: Hledání ztracených kořenů)
- 10:15 Mladí Titáni do toho! VI (Noc začíná zářit, kapitola 2: Bicí)
- 10:25 Mladí Titáni do toho! VI (Noc začíná zářit, kapitola 3: Kytara)
- 10:45 Mladí Titáni do toho! VI (Noc začíná zářit, kapitola 4: Basovka)
- 10:55 Mladí Titáni do toho! VI (Noc začíná zářit, kapitola 5: Jsi vyvolený)
- 11:10 Mladí Titáni do toho! VI (Na kraj světa za Carlem Sanpedrem, část 1)
- 11:20 Mladí Titáni do toho! VI (Na kraj světa za Carlem Sanpedrem, část 2)
- 11:35 Mladí Titáni do toho! VI (Na kraj světa za Carlem Sanpedrem, část 3)
- 11:45 Mladí Titáni do toho! VI (Na kraj světa za Carlem Sanpedrem, část 4)
- 11:55 Mladí Titáni do toho! VI (Kryptonit)
- 12:10 Mladí Titáni do toho! VI (Válka palců)
- 12:20 Mladí Titáni do toho! VI (Sádra)
- 12:30 Mladí Titáni do toho! VI (Mimi Titáni... jů!)
- 12:45 Mladí Titáni do toho! VI (Dětská pusa)
- 12:55 Mladí Titáni do toho! VI (Šťastná hvězda)
- 13:15 Mladí Titáni do toho! VI (Různé dopravní prostředky)
- 13:25 Mladí Titáni do toho! VI (Cool strejdové)
- 13:26 Lamput IV (Návštěvník)
- 13:40 Craig od potoka (Poslední dítě u potoka)
- 13:50 Craig od potoka (Brána k Heleně)
- 14:05 Craig od potoka (Výstup)
- 14:15 Craig od potoka (Velký štípák)
- 14:30 Totální Dramarama (Epizoda 46)
- 14:40 Totální Dramarama (Epizoda 47)
- 14:55 Totální Dramarama (Epizoda 48)
- 15:05 Totální Dramarama (Epizoda 49)
- 15:10 Lamput IV (Malý princ duchů)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! VII (Díkuvzdání u Dům Patrol, první část)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! VII (Díkuvzdání u Dům Patrol, druhá část)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! VII (Tlusté kočky)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! VII (Sváteční příběh)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty II (Tygři a lilie)
- 16:30 Mezi námi medvíďaty II (Když všichni spí)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty II (Přehlídka)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Všude dobře, na sněhu nejlíp)
- 17:05 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a garde na ples)
- 17:15 Pan Magoo (Lov křečka)
- 17:20 Pan Magoo (Bělejší než bílé)
- 17:30 Pan Magoo (Plavčík)
- 17:45 Craig od potoka II (Krabicová identita)
- 17:55 Craig od potoka II (Starověcí obyvatelé potoka)
- 18:05 Craig od potoka II (Duch domečku pro panenky)
- 18:20 Craig od potoka II (Zachránce Mortimor)
- 18:30 Craig od potoka II (Tajemství v láhvi)
- 18:45 Ben 10 II (Tým superzlounů)
- 18:55 Ben 10 II (Můžu si ho nechat?)
- 19:05 Ben 10 II (Kuřecí nugetky moudrosti)
- 19:25 Totální Dramarama II (Šokující hrátky)
- 19:35 Totální Dramarama III (Trable se žvýkačkou)
- 19:45 Lamput IV (Večer v divadle)
- 19:55 Mladí Titáni do toho!
- 20:05 Mladí Titáni do toho! II
- 20:15 Mladí Titáni do toho! II
- 20:35 Bakugan
- 20:45 Bakugan
- 21:00 Gumballův úžasný svět II (Balík)
- 21:10 Gumballův úžasný svět II (Zrádci)
- 21:25 Gumballův úžasný svět II (Autorita)
- 21:35 Gumballův úžasný svět II (Virus)
- 21:55 Gumballův úžasný svět II (Poník)
- 22:05 Gumballův úžasný svět II (Bouřka)
- 22:20 Gumballův úžasný svět II (Sen)
- 22:30 Gumballův úžasný svět II (Podržtaška)
- 22:45 Gumballův úžasný svět II (Hrdina)
- 23:00 Gumballův úžasný svět II (Fotka)
- 23:15 Gumballův úžasný svět II (Náramek)
- 23:25 Gumballův úžasný svět II (Lekce)
- 23:40 Gumballův úžasný svět II (Hranice)
- 23:50 Gumballův úžasný svět II (Hra)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings (Inspector Grizzy)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings (No Entrance!)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings (Lemmings Indigestion)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings (Sonata in Bear Major)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings (Bear Fractions)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings (The Bear That Laid Golden Eggs)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings (Crash Training Course)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (Mushlers To The Rescue)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (Shine, Lilit, Shine)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Eyes On The Surprise)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (The Show Mush Go On)
- 01:55 Bugs Bunny Builders II (Looney Games)
- 02:05 Bugs Bunny Builders II (Bugs and the Beanstalk)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Cheesy Peasy)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Dino Fright)
- 02:50 Batwheels (Holidays on Ice, Part 1)
- 03:00 Batwheels (Holidays on Ice, Part 2)
- 03:15 Batwheels (Scaredy-Bat)
- 03:25 Batwheels (Rev and Let Rev)
- 03:35 Batwheels (Grass is Greener)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings III (Game Of Stone)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings III (Tam-Tam Lemming)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings III (Ice Madness!)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings III (In Your Dreams)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings III (Super-Voltaic Cabin)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings III (1 + 1 = 1)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings III (Jelly Lemmings)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings III (Javelin Lemmings)
- 04:50 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Hide N' Seek)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz III (North Meets West)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz (Beware the Woozy)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz (Magical Mandolin)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz (Toto Unleashed)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz (Official Ozian Exam)
- 06:00 Grizzy and The Lemmings II (Make Peace Not War)
- 06:05 Grizzy and The Lemmings II (Disguised Reality)
- 06:10 Grizzy and The Lemmings II (Folds and Folds Again)
- 06:25 Grizzy and The Lemmings II (Cartoon Bear)
- 06:30 Grizzy and The Lemmings II (XXL Bear)
- 06:40 Grizzy and The Lemmings II (Never Judge a Bear by Its Cover)
- 06:45 Grizzy and The Lemmings II (Bear Glasses)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings IV (Star Of The Day)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings IV (Diabolical Labyrinth)
- 07:15 Grizzy and The Lemmings III (Skull of Discord)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings II (Bear Under Close Protection)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings II (Zero Visibility)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings II (Intensive Care)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Gum)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Juice)
- 08:05 Grizzy and The Lemmings II (Zen Bear)
- 08:15 Grizzy and The Lemmings II (Ctrl+Alt+Bear)
- 08:30 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Bowling)
- 08:35 Grizzy and The Lemmings II (Mushroom Hunt)
- 08:40 Grizzy and The Lemmings II (Flying Bear)
- 08:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (The Big Balloon Breakout)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series II (Holiday Teddy)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series II (The Newspaper)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series II (Viral Bean)
- 09:35 Mr Bean: The Animated Series II (Super Spy)
- 09:45 Thomas & Friends - Shorts XXV (Sandy Tidies Up)
- 10:00 Lucas the Spider (Lucas and Findley get Antsy)
- 10:05 Lucas the Spider (Mock Me Not)
- 10:10 Lucas the Spider (Jumping Pal)
- 10:15 Lucas the Spider (Trouble at the Top)
- 10:30 Lucas the Spider (Avocado's Fan)
- 10:35 Lucas the Spider (The Scent of a Dog)
- 10:45 Lucas the Spider (The Need for Seed)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings IV (Star Of The Day)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings IV (Diabolical Labyrinth)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings III (Skull of Discord)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings III (Franken-Grizzy)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings III (Lemming On Canvas)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings III (Musical Discord)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings III (A Bear In The Sheepfold)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Play Day)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Big Feet)
- 12:25 The Tom and Jerry Show V (Tom Thumblestein)
- 12:35 The Tom and Jerry Show V (Sock it to Me)
- 12:40 The Tom and Jerry Show V (Pumpkin Punks)
- 12:55 The Tom and Jerry Show V (Para-Abnormal Activities)
- 13:00 The Tom and Jerry Show V (I Dream of Jerry)
- 13:10 The Tom and Jerry Show V (Piňata Yadda Yadda)
- 13:15 The Tom and Jerry Show V (Mr. Nobody)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (A Magic Day Out)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series II (Ball Pool)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series II (Pizza Bean)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series II (The Photograph)
- 14:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Listening)
- 14:30 Lucas the Spider (Bloom Patrol)
- 14:35 Lucas the Spider (Behind the Door)
- 14:40 Lucas the Spider (Findley the Brave)
- 14:55 Lucas the Spider (Fixing Up The Tree)
- 15:00 Lucas the Spider (Waiting for Maizie)
- 15:10 Lucas the Spider (Boops in the Night)
- 15:15 Lucas the Spider (Lucas the Pirate)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (Chep on the Move)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables II (Hide Your Hat)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Looneyburg Lights Part 1)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (Looneyburg Lights Part 2)
- 16:30 The Tom and Jerry Show (For the Love of Ruggles)
- 16:40 The Tom and Jerry Show (Sleuth or Consequences)
- 16:55 The Tom and Jerry Show II (From Nuts to Soup)
- 17:05 The Tom and Jerry Show II (Toodle Boom!)
- 17:10 The Tom and Jerry Show II (Meanie Genie)
- 17:15 The Tom and Jerry Show II (To Kill a Mockingbird)
- 17:30 The Tom and Jerry Show (Dinner Is Swerved)
- 17:40 The Tom and Jerry Show (Bottled Up Emotions)
- 18:00 Batwheels (Grass is Greener)
- 18:10 Batwheels (Cave Sweet Cave)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings IV (Star Of The Day)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings IV (Diabolical Labyrinth)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings III (Skull of Discord)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings II (Irresistible Bear)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Kit)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings II (Timeless Bear)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings II (Weightless Bear)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables II (Chep on the Move)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables II (Hide Your Hat)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series III (Jumping Bean)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series III (Cat Chaos)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series III (Stick It)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series III (Bean at the Museum)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Plant)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings II (Target Bear)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings II (Northern Lights)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings II (Tick Tock Bear)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings II (Dreams On Command)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings II (Elementary Lemmings)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings II (Bear Sitter)
- 22:00 Alice & Lewis (Crazy Hide and Seek)
- 22:10 Alice & Lewis (Cutie-Twee Safari)
- 22:25 Alice & Lewis (Ahahaha!)
- 22:40 Alice & Lewis (Too Full For School)
- 22:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Diesel Seagull)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Party Boat)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Taz Recycle)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Batty Kathy)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Honey Bunny)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings (As Far as Bear Can Remember)
- 00:15 Spongebob v kalhotách VI (Neptunovy narozeniny)
- 00:40 Spongebob v kalhotách VII (To neznáte houbu-mršku / Tunel lásky)
- 01:05 Tajemství Hunterových IV (Já, špion)
- 01:25 Tajemství Hunterových IV (Hologram: odemčen)
- 01:50 Victorious (Rex umírá)
- 02:05 Victorious (Narozeninové vystoupení)
- 02:30 iCarly II (iJak zahýbat pořadím)
- 02:50 iCarly II (Jak udělat ze Sam holku)
- 03:10 Tajemství Hunterových (Kontakt)
- 03:35 Tajemství Hunterových (Příbuzní)
- 03:55 Nej a Nejnejka (NERUŠTE KOBLIHY / PROKLETÝ AMULET)
- 04:15 Nej a Nejnejka (TO JE CELÝ AMOR / NEVOŇAVÁ KÁMOŠKA)
- 04:35 44 koček II (Divoce a statečně)
- 04:50 44 koček II (Zimní kočolympiáda)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Unboxing Day)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Zvláštní přísada / Milostná píseň)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Můj život psa / Bublinková folie)
- 06:00 Šmoulové (Gargamelova máma / Šmoulí školka)
- 06:25 Šmoulové (Šmoulí tajemství)
- 06:55 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí (Patrik jde ke dnu / SpongeBobův tábor)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Vypněte tu loď / Zloděj zubů)
- 07:50 Spongebob v kalhotách XIII (Dovážka na ostrov příšer / Jeď, Patriku, jeď)
- 12:00 Spongebob v kalhotách IX (Práce pro Perlu / Dva palce dolů)
- 12:25 Spongebob v kalhotách IX (Žraločáci vs. Chobotňáci / SpongeBob přes kopírák)
- 12:55 Spongebob v kalhotách IX (Prodáno / Koláčky štěstí)
- 13:25 Spongebob v kalhotách IX (Sbohem Krabí hambáči?)
- 13:50 Nebezpečná síla II (Bilskyho miliardy)
- 00:20 Jelení Skvadra (Transformátový ovladač / Lov na čokoládová vajíčka)
- 00:45 Jelení Skvadra (Cesta do vesmíru / Podivné kouzlo)
- 01:10 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují vyhlídkový autobus / Tlapky zachraňují půlnoc v muzeu)
- 01:30 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují volby / Tlapky zachraňují bublinkové opičky)
- 01:55 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují Marťana z Antarktidy / Tlapky zachraňují bludišťové badatele)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci VII (Závod s Jiskrou)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci VII (Poštovní čtyřkolák Plamínek)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci VII (Super Skateboard)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci VII (Rytíři v lesklé zbroji)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci VII (Síla záchranáře)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci VII (Hra o sněhovou vločku)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci VII (Létající soutěž)
- 04:50 Tlapková patrola II (Tlapky a Hlídací Dobrodružství / Tlapky Zachraňují Ohňostroj)
- 05:15 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Kýchaly / Tlapky a Strašidelná Chata)
- 05:35 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Dobrodružství / Tlapky Zachraňují Překvapení)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci II (Uhašeno!)
- 06:25 Tlapková patrola VI (Tlapky a potíže s páchnoucí bublinou / Tlapky zachraňují pštrosáčata)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví magickou fontánu / Parta staví kolotoč)
- 07:15 DORA (Dobrodružství s Alebrijes)
- 07:30 DORA (Pojďme pro nanuky!)
- 07:50 Velká show malého žraločátka II (Žraločí kapela / Pád do zubní pasty)
- 08:15 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Letní tabor část 1 a část 2)
- 08:45 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Sny a fantazie / Snílkové)
- 09:10 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Můj krásný hrad / Mizející písek)
- 09:40 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Paddington a ztracený pískomil / Jak Paddington získal skautský odznak)
- 10:05 Prasátko Peppa V (Studna, která plní přání)
- 10:10 Prasátko Peppa V (Rozlučková oslava paní Gazely)
- 10:15 Prasátko Peppa VI (Královna)
- 10:20 Prasátko Peppa VI (Opuštěný ostrov)
- 10:25 Prasátko Peppa VI (Parfém)
- 10:35 Prasátko Peppa VI (Dětská slavnost)
- 10:40 Prasátko Peppa VI (Akvárium)
- 10:45 Prasátko Peppa VI (Tomíkovo závodní auto)
- 10:50 Prasátko Peppa VI (Lodička)
- 10:55 Prasátko Peppa VI (Pískoviště)
- 10:56 Velká show malého žraločátka (Dětský zoubek / Slintavý slimák)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Tlapky staví autokino / Parta najde duhový poklad)
- 11:50 Rubble a jeho parta (Parta staví stodolu pro selátko / Parta staví obří ranvej)
- 12:20 Tlapková patrola II (Tlapky a Velká Námraza / Tlapky Zachraňují Basketbalový Zápas)
- 12:45 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují Humsquatche / Tlapky zachraňují létající disk)
- 13:15 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují sloní lázně / Tlapky zachraňují podvodního Otise)
- 13:45 Rubble a jeho parta (Parta staví dětské hřiště / Parta opravuje střechu)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví automyčku / Parta plánuje "Dědův den")
- 14:30 DORA (Potíže s dortíkem)
- 14:50 DORA (Vrčící syčící vytí)
- 15:00 Tlapková Patrola X (Lesní tlapky zachraňují velká velká zvířata)
- 15:25 Tlapková patrola VI (Tlapky a potíže s páchnoucí bublinou)
- 15:40 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují panáka Humdingera)
- 15:55 Tlapková patrola IX (Všechny tlapky na palubu)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Paddington a domeček mezi stromy / Paddington a hon na strašidlo)
- 20:30 Tlapková Patrola X (Lesní tlapky zachraňují velká velká zvířata)
- 20:55 Tlapková patrola IX (Všechny tlapky na palubu)
- 21:25 Tlapková patrola VI (Tlapky a potíže s páchnoucí bublinou)
- 21:40 Plamínek a čtyřkoláci V (Ostrov ztraceného pokladu)
- 22:10 DORA (Ztracené barvy duhy / Botičkův gumičkový míček)
- 22:35 DORA (Velká červená slepice, vstávej / Záhadný dárek)
- 22:55 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují zlatokopa / Tlapky zachraňují strejdu Otise z jeho chaty)
- 23:25 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují splašeného bruslaře / Tlapky zachraňují Ryderovo překvapení)
- 23:55 Jelení Skvadra (Jelínci v problémech / Krabice překvapení)
- 00:15 Ghostforce (26)
- 00:40 Ghostforce (1)
- 01:05 Tým Tiki (50)
- 01:25 Tým Tiki (51)
- 01:45 Tým Tiki (52)
- 02:10 Anna mezi obojživelníky (18)
- 02:35 Anna mezi obojživelníky (19)
- 02:55 Anna mezi obojživelníky (20)
- 03:15 Ghostforce (23)
- 03:40 Ghostforce (24)
- 04:00 Pyžamasky (20)
- 04:25 Pyžamasky (21)
- 04:45 Anna mezi obojživelníky (35)
- 05:10 Anna mezi obojživelníky (36)
- 05:30 Kluk, holka atd. (81)
- 05:40 Taffy (79)
- 05:50 Taffy (80)
- 06:00 Blue (88)
- 06:05 Blue (89)
- 06:10 Blue (90)
- 06:25 Blue (91)
- 06:30 Blue (92)
- 06:40 Blue (93)
- 06:50 Blue (94)
- 07:00 Blue (95)
- 07:10 Spidey a jeho úžasní přátelé (42)
- 07:40 Spidey a jeho úžasní přátelé (43)
- 12:25 Kouzelná beruška a černý kocour (131)
- 12:50 Zombí - animáci (6)
- 12:55 Křečík a Gréta (7)
- 13:25 Křečík a Gréta (9)
- 13:50 Taffy (25)
- 14:00 Taffy (23)
- 14:05 Taffy (26)
- 14:20 Taffy (30)
- 14:25 Taffy (34)
- 14:35 Taffy (42)
- 14:50 Taffy (28)
- 14:55 Taffy (31)
- 15:00 Taffy (44)
- 15:15 Greenovi ve velkoměstě (70)
- 15:45 Greenovi ve velkoměstě (71)
- 16:15 Greenovi ve velkoměstě (72)
- 16:40 Blue (32)
- 16:50 Blue (33)
- 16:55 Blue (34)
- 17:00 Blue (35)
- 17:15 Blue (36)
- 17:20 Blue (37)
- 17:30 Blue (38)
- 17:35 Blue (39)
- 17:50 Kouzelná beruška a černý kocour (53)
- 18:20 Kouzelná beruška a černý kocour (56)
- 18:45 Kouzelná beruška a černý kocour (58)
- 19:15 Kluk, holka atd. (12)
- 19:25 Kluk, holka atd. (13)
- 19:45 Kluk, holka atd. (14)
- 19:55 Kluk, holka atd. (15)
- 20:10 Kluk, holka atd. (16)
- 20:20 Kluk, holka atd. (17)
- 20:40 Sestry čarodějky 2
- 22:15 Taffy (124)
- 22:25 Taffy (125)
- 22:30 U Raven Doma (16)
- 23:00 U Raven Doma (17)
- 23:25 U Raven Doma (18)
- 23:55 Ghostforce (2)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (35)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (37)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (38)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (26)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (27)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (28)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (33)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (34)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (35)
- 04:00 Eureka! (25)
- 04:30 Eureka! (26)
- 05:00 Eureka! (27)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (39)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (40)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (50)
- 07:00 Bluey (10)
- 07:10 Bluey (11)
- 07:20 Bluey (12)
- 07:30 Bluey (13)
- 07:40 Bluey (14)
- 07:50 Bluey (15)
- 08:00 Bluey (16)
- 08:10 Bluey (17)
- 08:20 Bluey (18)
- 08:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (4)
- 09:00 Pupstruction (22)
- 09:30 SuperKitties (22)
- 10:00 Disney Junior Ariel: Season 1 (5)
- 10:30 Bluey (19)
- 10:40 Bluey (20)
- 10:50 Bluey (21)
- 11:00 Star Wars: Young Jedi Adventures (17)
- 11:30 Alice's Wonderland Bakery (19)
- 18:00 A Goofy Fairy Tale
- 19:00 Mickey Mouse Funhouse (28)
- 19:30 Bluey (78)
- 19:40 Bluey (79)
- 19:50 Bluey (80)
- 20:00 Bluey (81)
- 20:10 Bluey (82)
- 20:20 Bluey (83)
- 20:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (5)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (51)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (9)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (42)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (11)
- 23:00 PJ Masks (55)
- 23:25 PJ Masks (56)
- 23:50 PJ Masks (57)
- 00:13 Bořek stavitel (29)
- 00:23 Bořek stavitel (30)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (17)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (18)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (19)
- 01:12 Inui (41)
- 01:20 Hurá za hádankou (25)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (20)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (21)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (1)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (25)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (26)
- 02:55 Chuck a přátelé (22)
- 03:07 Chuggington (18)
- 03:17 Chuggington (19)
- 03:29 Angelína balerína (7)
- 03:42 Angelína balerína (8)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (23)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (24)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (35)
- 04:38 Bořek stavitel (36)
- 04:48 Bořek stavitel (37)
- 05:01 Hurá za hádankou (5)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (29)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (30)
- 05:49 Požárník Sam (4)
- 06:00 Trojčata (45)
- 06:07 Trojčata (46)
- 06:14 Trojčata (47)
- 06:25 Bing (71)
- 06:32 Bing (72)
- 06:39 Bing (73)
- 06:46 Bing (74)
- 06:55 Grisu (6)
- 07:08 Tilda (19)
- 07:15 Tilda (20)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (25)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (36)
- 07:47 Caillou (19)
- 07:58 Caillou (20)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (19)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (20)
- 08:35 Doodleboo (27)
- 08:40 Doodleboo (28)
- 08:45 Doodleboo (29)
- 08:50 Doodleboo (30)
- 08:55 Doodleboo (31)
- 09:05 Superzajíčci (10)
- 09:13 Superzajíčci (11)
- 09:20 Superzajíčci (12)
- 09:31 Hurá za hádankou (3)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (7)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (8)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (9)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (19)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (20)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (19)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (20)
- 10:39 Harry a jeho dinosauři (45)
- 10:50 Harry a jeho dinosauři (46)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (10)
- 11:18 Pettson a Fiškus (6)
- 11:30 Pettson a Fiškus (7)
- 11:43 Grisu (13)
- 11:54 Grisu (14)
- 12:07 Daisy a Ollie (15)
- 12:14 Daisy a Ollie (16)
- 12:21 Daisy a Ollie (17)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (10)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (11)
- 12:52 Bing (32)
- 13:00 Bing (33)
- 13:08 Bing (34)
- 13:20 Trojčata (65)
- 13:27 Trojčata (66)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (2)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (9)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (10)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (11)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (22)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (23)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (25)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (48)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (49)
- 15:00 Kipper (9)
- 15:09 Kipper (10)
- 15:19 Simon (49)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (25)
- 15:38 Superzajíčci (7)
- 15:46 Tilda (21)
- 15:53 Tilda (22)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (49)
- 16:16 Pettson a Fiškus (10)
- 16:29 Caillou (21)
- 16:40 Caillou (22)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (23)
- 17:07 Doodleboo (2)
- 17:12 Doodleboo (3)
- 17:17 Doodleboo (4)
- 17:22 Doodleboo (5)
- 17:27 Doodleboo (6)
- 17:36 Messyho skvělá dobrodružství (1)
- 17:47 Messyho skvělá dobrodružství (2)
- 18:01 Jahůdka: Vodní kalamita
- 19:02 Lední medvídek Paddles (21)
- 19:15 Pettson a Fiškus (10)
- 19:28 Grisu (11)
- 19:40 Grisu (12)
- 19:52 Daisy a Ollie (19)
- 19:59 Daisy a Ollie (20)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (25)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (10)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (11)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (5)
- 20:57 Tilda (19)
- 21:04 Tilda (20)
- 21:12 Kipper (11)
- 21:21 Kipper (12)
- 21:31 Caillou (19)
- 21:42 Caillou (20)
- 21:55 Chuggington (23)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (22)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (23)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (4)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (5)
- 23:05 Bing (21)
- 23:12 Bing (22)
- 23:20 Bing (23)
- 23:27 Bing (24)
- 23:35 Bing (25)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (2)
- 23:47 Oswald (6)
- 23:59 Oswald (7)
- 00:00 Sestry (Praštěná vloupačka)
- 00:10 Sestry (Hra, set a zápas pro sestry)
- 00:20 Lou! (Ošidný vlak)
- 00:30 Lou! (Ludmilla)
- 00:45 Mia a já IV (Mluvící jednorožec)
- 01:05 Mia a já IV (Do džungle)
- 01:30 Agentka 203 (Vesmírní mimozemšťané z vesmíru)
- 01:55 Agentka 203 (Nadzvuková Zoe)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (31)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (32)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Žárovka)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Skluzavka)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Piano)
- 03:05 Život s tátou (13)
- 03:15 Život s tátou (14)
- 03:25 Život s tátou (15)
- 03:35 Život s tátou (16)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (13)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (14)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (15)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (16)
- 04:35 Agentka 203 (Přítel v nesnázích)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Karlin život)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Otcovský lhář)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koš na odpadky)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kytara)
- 05:35 Mia a já IV (Hvězdná noc plná trnů)
- 06:00 Lou! (Říkáte blizard?)
- 06:10 Lou! (Králové košťat)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom II (18)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor prachů, 2. část)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Ostrov pokladů, 1. část)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kytara)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Brýle)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kuličkové pero)
- 08:00 Barbie™ Tajná Agentka
- 09:20 Barbie™ Ve Hvězdách
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Piano)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Pravítko)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Hrací karty)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Říďa)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách III (Napsáno prstem)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Městská veverka)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Srna Matky přírody)
- 20:00 Tři malá prasátka
- 21:00 Mia a já IV (Poslední ingredience)
- 21:30 Mia a já IV (Lektvar jednoty)
- 22:00 Sestry (Úsměv, jsi v pasti!)
- 22:10 Sestry (Morová válka)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zubní kartáček)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Fotoaparát)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Džíny)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (51)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (52)
- 23:30 Život s tátou (1)
- 23:40 Život s tátou (2)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Magic Stars)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Walter & Dude and other stories (Walter & Dude)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Flowers)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (23)
- 00:10 Kikoriki (16)
- 00:20 Flopy (113)
- 00:35 Šmolkovia (57)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (39)
- 01:10 Esá z pralesa (42)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (11)
- 01:35 Volám sa Caillou V (3)
- 02:00 Dumper a Skoop II (7)
- 02:15 Panda a Krash (5)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (18)
- 02:55 Myšiak Anatole (26)
- 03:20 Monchhichi II (51)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (18)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (8)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (2)
- 04:20 Malý medvedík (19)
- 04:45 Ruby z dúhy (21)
- 05:10 Bob staviteľ II (16)
- 05:25 Ocko hrdina (19)
- 05:30 Duda a Dada (18)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (19)
- 05:55 Máša a medveď (23)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (45)
- 06:30 Ocko hrdina (20)
- 06:35 Zábavné zvieratká (10)
- 06:45 Bob staviteľ II (16)
- 06:55 Telka Strýka Baltazára II (9)
- 07:05 Lovci duchov (1)
- 08:00 Rozprávky líšky a vlka (15)
- 08:25 Flopy (114)
- 08:40 Požiarnik Sam VIII (19)
- 09:00 Ovečka Shaun II (2)
- 09:05 Maličké príšerky II (3)
- 09:06 Jednorožce zo Zoo (19)
- 09:15 Slnečný Rej (26)
- 09:25 Esá z pralesa (42)
- 09:35 Veselé zajačiky VI (15)
- 09:40 Rev a motoroví miláčikovia (2)
- 10:10 Fíha Tralala (6)
- 10:20 Bob staviteľ II (17)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Maličké príšerky II (4)
- 10:55 Zvedavkovci (46)
- 11:10 Monchhichi II (51)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (15)
- 11:25 Malý medvedík (20)
- 11:50 Dumper a Skoop II (7)
- 12:00 Eggy Pops (5)
- 12:05 Maličké príšerky II (5)
- 12:10 Smejko a Tanculienka II (18)
- 12:15 Ovečka Shaun II (3)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (23)
- 12:30 Polly Pocket (14)
- 12:35 Flopy (115)
- 12:50 Ruby z dúhy (21)
- 13:15 Povolania s Nitkou (6)
- 13:40 Malý silák Bheem (47)
- 13:45 Veselé zajačiky VI (16)
- 13:50 Panda a Krash (5)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Monchhichi II (52)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (39)
- 14:40 Maličké príšerky II (6)
- 14:45 Máša a medveď (24)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (10)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (18)
- 15:20 Esá z pralesa (43)
- 15:35 Volám sa Caillou - špeciál (2)
- 16:30 Príbehy z nočnej záhrady (4)
- 16:55 Dumper a Skoop II (8)
- 17:05 Bob staviteľ II (18)
- 17:15 Ovečka Shaun II (4)
- 17:25 Požiarnik Sam VIII (20)
- 17:35 Ruby z dúhy (22)
- 18:00 Volám sa Caillou V (3)
- 18:25 Drobčekovia (2)
- 18:40 Ovečka Shaun II (5)
- 18:50 Flopy (116)
- 19:10 Maličké príšerky II (7)
- 19:15 Zvedavkovci (47)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (7)
- 19:45 Máša a medveď (25)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (11)
- 20:05 Esá z pralesa (44)
- 20:15 Bob staviteľ II (19)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (21)
- 20:40 Slnečný Rej (2)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (11)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (11)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (3)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (12)
- 22:05 Monchhichi (1)
- 22:15 Myšiak Anatole (2)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (29)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (31)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (18)
- 23:35 Mášine rozprávky (18)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (24)
- 23:45 Veselé zajačiky VI (17)
- 23:50 Duda a Dada (18)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 BBC News
- 00:30 The Media Show
- 01:00 BBC News
- 01:30 Talking Business
- 02:00 BBC News
- 02:30 TBA
- 03:00 BBC News
- 03:30 TBA
- 04:00 BBC News
- 04:30 The Media Show
- 05:00 BBC News
- 05:30 TBA
- 06:00 BBC News
- 06:30 Click
- 07:00 BBC News
- 07:30 Talking Business
- 08:00 BBC News
- 08:30 The Travel Show
- 09:00 BBC News
- 09:30 TBA
- 12:00 BBC News
- 12:30 TBA
- 13:00 BBC News
- 13:30 The Media Show
- 14:00 BBC News
- 14:30 The Travel Show
- 15:00 BBC News
- 15:30 Click
- 16:00 BBC News
- 16:30 TechXplore (Paris: Breaking Barriers)
- 17:00 BBC News
- 17:30 TBA
- 18:00 BBC News
- 19:00 BBC News
- 19:30 Talking Business
- 22:00 BBC News
- 23:00 BBC News
- 23:30 TechXplore (Paris: Breaking Barriers)
- 04:00 Inside Africa (Inside Africa LIAFR680)
- 04:30 African Voices: My Drive (African Voices: My Drive 2)
- 05:00 Living Golf (Living Golf LG249)
- 05:30 Marketplace Europe (Marketplace Europe August 2024)
- 05:45 Marketplace Asia (Marketplace Asia August 2024)
- 06:00 CNN Newsroom (Sunday, August 18, 2024 12am ET)
- 06:30 World Sport (Saturday, August 17, 2024 5pm ET replay)
- 07:00 CNN Newsroom (Sunday, August 18, 2024 1am ET)
- 07:30 Inside Africa (Inside Africa LIAFR680)
- 00:37 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:03 MÉTÉO
- 01:08 INTRAITABLE
- 02:43 Á CIEL OUVERT
- 04:00 STOEMP, PÉKÉT... ET DES RAWETTES
- 04:29 C DANS L'AIR
- 05:35 OUTREMER.STORY
- 06:01 L'ÉCHAPPÉE BELGE
- 06:31 WARI
- 06:59 ÇA VA L'FAIRE !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:21 LE MARATHON SANS FIN
- 08:25 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:39 IL ÉTAIT UNE FOIS... CES DRÔLES D'OBJETS
- 08:46 FOOT GO
- 08:52 LES QUIQUOI
- 08:59 L'IMAGIER ANIMÉ DE KOUMI
- 09:04 TAFFY
- 09:11 GIGANTOSAURUS
- 09:22 GIGANTOSAURUS
- 09:33 LE PETIT GEEK
- 09:41 LES JEUX DE LA FONTAINE
- 09:43 ROCKY & LILY : C'EST DANS LA BOÎTE !
- 09:52 RUNES
- 10:14 LES P'TITS DIABLES
- 10:27 SILENCE, ÇA POUSSE !
- 11:17 CHÂTEAU !
- 11:32 RASSEMBLANCE
- 11:58 COLLECTION REPORTAGES - SÉNÉGAL : SAINT-LOUIS, LA MENACE DE L'OCÉAN
- 15:53 BYE BYE LA SUISSE
- 16:46 MON PLUS BEAU VILLAGE
- 17:21 MON PLUS BEAU VILLAGE
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:27 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:41 CARAIBES SAUVAGES, LES RIVAGES DE LA BIODIVERSITÉ
- 19:35 CONNEXION SAUVAGE
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:57 MÉTÉO
- 21:02 ADIEU PARIS
- 22:40 LE JOURNAL DE LA RTS
- 23:09 MÉTÉO
- 23:12 COMME DES GARÇONS
- 00:00 Správy
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Pozrime sa na to
- 03:00 Správy
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Správy
- 07:30 Dobré správy
- 08:00 Správy
- 08:30 Motoring
- 09:00 Správy
- 09:30 Záchranári
- 10:00 Správy
- 10:30 Svet technológií
- 10:45 Naše potraviny
- 11:00 V politike
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Ekonomika+/Financie+
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Týždeň vo filme-1965
- 15:00 Správy
- 15:30 Investujeme
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Európa dnes a zajtra
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 V politike
- 21:00 Správy
- 21:30 Záchranári
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 10:00 Sky News Today
- 10:30 Sky News Including FYI
- 11:00 Sky News Today
- 11:30 Trevor Phillips
- 12:00 Sky News Today
- 14:30 Sky News Including FYI
- 15:00 Sky News Today
- 15:30 The Climate Show with Tom Heap
- 16:00 Sky News Today
- 16:30 Trevor Phillips
- 17:00 The News Hour with Jonathan Samuels
- 19:00 Sky News
- 19:30 The Climate Show with Tom Heap
- 20:00 Sky News
- 20:30 UK Tonight Highlights
- 21:00 Sky News
- 21:30 Trevor Phillips
- 22:00 Sky News At 10 With Gillian Joseph
- 22:30 Press Preview
- 23:00 Sky News
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (30)
- 00:15 REPORTERS
- 00:30 BULLETIN (17)
- 00:45 FOCUS ALONE
- 00:50 YOU ARE HERE
- 01:00 NEWS (31)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (18)
- 01:45 ARTS24 (18)
- 02:00 NEWS (32)
- 02:15 PEOPLE AND PROFIT
- 02:30 BULLETIN (19)
- 02:45 THE OBSERVERS
- 02:51 FOCUS ALONE
- 03:00 NEWS (33)
- 03:15 THE 51 PERCENT
- 03:30 BULLETIN (20)
- 03:45 FRENCH CONNECTIONS
- 03:51 FASHION
- 04:00 NEWS (34)
- 04:15 TALKING EUROPE
- 04:30 BULLETIN (21)
- 04:45 TALKING EUROPE
- 05:00 NEWS (40)
- 05:10 REVISITED
- 05:30 BULLETIN (11)
- 05:40 FOCUS ALONE
- 05:45 ARTS24 (16)
- 06:00 NEWS (35)
- 06:15 THE 51 PERCENT
- 06:30 BULLETIN (22)
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS (116)
- 07:10 LE PARIS DES ARTS 2024
- 07:30 BULLETIN (29)
- 07:40 FOCUS ALONE
- 07:45 SPORTS PAD
- 07:51 FASHION
- 08:00 NEWS (35)
- 08:15 ARTS24 (18)
- 08:30 BULLETIN (4)
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PROD B
- 09:30 BULLETIN (170)
- 10:00 NEWS (853)
- 10:15 FRANCE IN FOCUS
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 FOCUS ALONE
- 10:50 YOU ARE HERE
- 11:00 NEWS (818)
- 11:10 LE PARIS DES ARTS 2024
- 11:30 BULLETIN (208)
- 11:40 FOCUS ALONE
- 11:45 THE 51 PERCENT
- 12:00 NEWS (270)
- 12:15 ARTS24 (17)
- 12:30 BULLETIN (173)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (894)
- 14:15 THE OBSERVERS
- 14:21 FOCUS ALONE
- 14:30 BULLETIN (227)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 THE OBSERVERS
- 15:00 NEWS (896)
- 15:15 REPORTERS
- 15:30 BULLETIN (228)
- 15:45 FRANCE IN FOCUS
- 16:00 NEWS (897)
- 16:15 FOCUS ALONE
- 16:20 YOU ARE HERE
- 16:30 BULLETIN (228)
- 16:45 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 17:00 NEWS (897)
- 17:15 ARTS24 (16)
- 17:30 BULLETIN (228)
- 17:45 PEOPLE AND PROFIT
- 18:00 NEWS (277)
- 18:15 ENMG THE 51 PCT ALL PKG 2 0719
- 18:30 NEWS (278)
- 18:45 ENMG THE OBS INDO+IRAN 0720
- 18:51 FOCUS ALONE
- 19:00 NEWS (897)
- 19:15 TALKING EUROPE
- 19:30 BULLETIN (228)
- 19:45 TALKING EUROPE
- 20:00 NEWS
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 NEWS (281)
- 21:15 PEOPLE AND PROFIT
- 21:30 BULLETIN (28)
- 21:45 FOCUS ALONE
- 21:50 YOU ARE HERE
- 22:00 NEWS (283)
- 22:10 REVISITED
- 22:30 BULLETIN (11)
- 22:40 LE PARIS DES ARTS 2024
- 23:00 NEWS (285)
- 23:15 ARTS24 (17)
- 23:30 BULLETIN (180)
- 23:45 FRANCE IN FOCUS
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 PAS 2 QUARTIER
- 00:22 MODE
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 REPORTERS +
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 FRTK L'INVITE DE L'ECO ALGRAIN 0815
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:15 FRMG LES OBS IRAN INDO 0720
- 02:22 VOUS ETES ICI
- 02:30 BULLETIN
- 02:45 FRMG A L'AFFICHE SERIES 0418
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:10 FRTK ICI L'EUROPE 1 STUBB 0817
- 03:30 BULLETIN
- 03:40 FRMG PARIS D ARTS STOCKHOLM 0525
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 MER
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 FRMG A L'AFFICHE BELLUCCI 0813
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 PAS 2 QUARTIER
- 05:21 MODE
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 06:30 BULLETIN
- 06:45 FRDN FOCUS DAESH IRAK 0721
- 06:50 SPORTS TTI
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:15 REPORTERS +
- 07:45 FRDN FOCUS DAESH IRAK 0721
- 07:50 SPORTS TTI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:30 BULLETIN
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:15 VOUS ETES ICI
- 09:21 MODE
- 09:30 BULLETIN
- 09:45 FRDN FOCUS DAESH IRAK 0721
- 09:50 SPORTS TTI
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 FRMG A L'AFFICHE BELLUCCI 0813
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 FRDN FOCUS DAESH IRAK 0721
- 10:50 SPORTS WE
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:10 FRTK ICI L'EUROPE 2 CHINE UE 0817
- 11:30 BULLETIN
- 11:40 FRMG LEG URB _V24RH LALA&CE 0817
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 12:30 BULLETIN
- 12:45 FRDN FOCUS DAESH IRAK 0721
- 12:50 SPORTS TTI
- 13:00 LE JOURNAL
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 REPORTERS +
- 14:45 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:15 MODE
- 15:21 VOUS ETES ICI
- 15:30 BULLETIN
- 15:40 FRTK ICI L'EUROPE 1 STUBB 0817
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:10 FRMG REPORTERS CHINE FEM 0731
- 16:30 BULLETIN
- 16:40 FRMG PARIS D ARTS STOCKHOLM 0525
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:15 MER
- 17:30 BULLETIN
- 17:45 FRDN FOCUS DAESH IRAK 0721
- 17:50 L'INSTANT MOBILE
- 18:00 LE JOURNAL
- 18:15 FRMG A L'AFFICHE TOURE 0812
- 18:30 BULLETIN
- 18:45 ACTUELLES
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 19:30 BULLETIN
- 19:45 FRTK L'INVITE DE L'ECO ALGRAIN 0815
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:15 VOUS ETES ICI
- 21:20 SPORTS DIMANCHE
- 21:21 MODE
- 21:30 BULLETIN
- 21:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:12 FRMG BILLET RETOUR GUJARAT 0701
- 22:30 BULLETIN
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:12 SPORTS DIMANCHE
- 23:22 FRMG LES OBS IRAN INDO 0720
- 23:30 BULLETIN
- 23:42 FRMG PARIS D ARTS STOCKHOLM 0525
- 06:05 Večer chval
- 07:15 Labyrintem víry s Tomášem Halíkem
- 07:35 Bohoslovci – Sloužit se všemi dary
- 08:05 V Kristu zapusťte kořeny
- 08:55 Jak potkávat svět
- 10:30 Mše svatá z kaple Telepace
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba Sv. otce Františka
- 12:20 S chutí přes práh
- 12:45 Dobrodružství před kamerou
- 14:00 Muzikanti, hrajte
- 15:00 Naši - osobnosti lidové kultury - Marie Pachtová
- 15:20 Dokonalá radost
- 15:50 V pohorách po horách
- 16:00 Do varu s Maxem Kašparů
- 16:25 Max a divoká sedma
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Cirkus Noeland (16)
- 18:30 Bratr oheň: Žil jako Ježíš
- 19:00 Rybář
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:30 Na koberečku
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Ignác z Loyoly
- 22:15 Koncert kapely Žalman a spol
- 23:15 Přesah
- 05:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 05:30 Slovo viery - Slovo Života Bratislava
- 06:45 Noeland
- 07:15 Slovo viery - BJB Košice
- 08:00 Sid Roth: To je nadprirodzené!
- 08:30 CAMPFEST blok
- 12:45 Detský blok
- 13:15 Slovo viery - Za Kostolom CB Žilina
- 14:00 Joyce Meyer
- 14:30 Nová DNA
- 15:45 Relácia DNES
- 20:00 Konferencia "Turbulencia"
- 21:30 Misie Filmom
- 00:05 Spravodajský súhrn
- 00:40 Pod javiskom
- 01:35 Ruženec
- 02:00 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 02:30 Serra: Stále vpred, nikdy späť (Boh a cisár)
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Evanjelium podľa Giotta
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Ruženec
- 07:30 Putujeme Rímom
- 07:45 Zabudnuté poklady
- 08:00 Effeta
- 08:20 Živé obrazy
- 08:30 Na ceste v rodine
- 09:05 LUXáreň
- 09:35 Eucharistické zázraky
- 09:40 Svätá omša zblízka
- 09:50 Odrobiny – jedným Slovom
- 10:00 Svätá liturgia z Ľutiny
- 11:30 Nová kvalita života
- 11:50 Svedectvo
- 11:55 Odrobiny – jedným Slovom
- 12:00 Anjel Pána
- 12:15 A teraz čo?
- 12:30 Ruženec
- 13:10 Svedectvo
- 13:15 Spievajme Márii
- 14:20 Fara v meste
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:25 GU100
- 15:35 Brat František
- 16:00 Koraland
- 16:15 Oslobodenie kontinentu
- 17:50 Nová kvalita života
- 18:10 Jeden na jedného
- 18:30 Láska a rodičovstvo
- 18:45 Svedectvo
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 20:40 Pavol VI. Nepochopený pápež
- 21:40 Medzi nebom a zemou
- 22:20 Vaticano
- 22:55 U Nikodéma
- 00:00 Hot Cars (9)
- 00:30 V mysli kuchaře (13)
- 01:00 Všechny chutě Maďarska (10)
- 02:00 Toymakerz (3)
- 03:00 Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (Velká Británie)
- 04:00 Hot Cars (6)
- 04:30 Jak najít vysněný dům (2)
- 05:00 KryptoTime (Proof of Work vs. Proof of Stake)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga: energie života (5)
- 07:00 Zvířata ve filmu (7)
- 07:30 Planete Decouverte
- 07:45 Vynálezce
- 08:00 Vitální zahrada (4)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (3)
- 09:00 Jóga: energie života (6)
- 12:00 Všechny chutě Maďarska (10)
- 13:00 KryptoTime 2.0 (s KryptoVláďou)
- 13:30 Toymakerz (4)
- 14:30 Vitální zahrada (5)
- 15:00 Teleshopping
- 15:30 Drsný rybáři (7)
- 16:00 Rybáři z Iberie (9)
- 16:30 Teleshopping
- 17:00 Zvířata ve filmu (7)
- 17:30 Dotek luxusu (9)
- 18:00 Teleshopping
- 18:30 Zlatá mládež Instagramu (4)
- 19:30 Nejlepší domov (7)
- 04:00 Láďův Orient Express (10)
- 04:30 Tak chutná Itálie (Livorno)
- 05:00 Veget s Klárkou (20)
- 05:30 Nejlepší recepty
- 06:00 Středomořské domy od Charlieho Luxtona (Costa del sol)
- 07:00 Moje Dubaj (11)
- 07:30 Dolce Vita (19)
- 10:00 Teleshopping
- 10:30 Chef Lignac po francouzsku (16)
- 14:00 Jamieho revoluce ve stravování (5)
- 15:10 Moje zahrada (26)
- 15:30 Teleshopping
- 16:00 Láďův Orient Express (10)
- 16:30 Tak chutná Itálie (Livorno)
- 17:00 Veget s Klárkou (20)
- 17:30 Teleshopping
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, O hlasy v krajských volbách bude usilovat 13 stran, hnutí a koalic, MUŽ PO HÁDCE O KRÁLÍKY POLIL ŽENU HOŘLAVINOU A ZAPÁLIL, Multifunkční hřiště u ZŠ Otická prochází rekonstrukcí, ZLODĚJ SE NA MÍSTA
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, KHN zprovoznila nový chirurgický pavilon, Další auto TS Karviná jezdí nově v malbě graffiti, Lodičky ožily hudebním festivalem Woodstock 99)
- 04:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Sběrný dvůr není skládka, odpad musí lidé třídit, Celebrita Havířova papoušek Ozzy dostal partnerku, Město dokončilo rekonstrukci soc. zařízení v Renetě)
- 04:30 Z naší ZOO (Pandy červené randí v ZOO Ostrava)
- 04:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, V Opavě projdou revitalizací další kruhové objezdy, Kolumbárium v Opavě doplnil pomník rady Františka Josefa I., Multifunkční hřiště u ZŠ Otická prochází rekonstr
- 04:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Křižovatka v Těšínské ulici projde úpravou, Hokejoví mistři světa i extraligy přijeli do F-M, Canisterapeutické vzdělávací centrum slaví 10 let
- 05:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, O hlasy v krajských volbách bude usilovat 13 stran, hnutí a koalic, MUŽ PO HÁDCE O KRÁLÍKY POLIL ŽENU HOŘLAVINOU A ZAPÁLIL, Multifunkční hřiště u ZŠ Otická prochází rekonstrukcí, ZLODĚJ SE NA MÍSTA
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Studuj u nás (Střední školy s energetickými obory kladou důraz na praxi, Soutěž na OA a SOŠL v Opavě, Mezinárodní turnaj ve florbale v Hlučíně)
- 05:30 Energie a kraj (Do průmyslové zóny Mošnov míří společnost IRCE, Další firma z Německa stěhuje výrobu panelů do Asie, Daniel Minařík, předseda představenstva MSVK: MS kraj požádá Evropskou unii o výjimku při výrobě vodíku)
- 05:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, Ostrava v příštím roce rozdělí na kulturu 46 milionů kč, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje)
- 05:50 Miniexpres centra Ostravy (Galerie VENKU pořádá dvě výstavy v centru Ostravy)
- 06:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, O hlasy v krajských volbách bude usilovat 13 stran, hnutí a koalic, MUŽ PO HÁDCE O KRÁLÍKY POLIL ŽENU HOŘLAVINOU A ZAPÁLIL, Multifunkční hřiště u ZŠ Otická prochází rekonstrukcí, ZLODĚJ SE NA MÍSTA
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, V Porubě začala revitalizace druhého parku u DK Poklad, Charkovská ulice prošla kompletní rekonstrukcí, Prostor u Galerie Dukla patřil Limitům hudb
- 06:25 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 06:30 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 06:45 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 06:46 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 07:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, O hlasy v krajských volbách bude usilovat 13 stran, hnutí a koalic, MUŽ PO HÁDCE O KRÁLÍKY POLIL ŽENU HOŘLAVINOU A ZAPÁLIL, Multifunkční hřiště u ZŠ Otická prochází rekonstrukcí, ZLODĚJ SE NA MÍSTA
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, KHN zprovoznila nový chirurgický pavilon, Další auto TS Karviná jezdí nově v malbě graffiti, Lodičky ožily hudebním festivalem Woodstock 99)
- 07:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Sběrný dvůr není skládka, odpad musí lidé třídit, Celebrita Havířova papoušek Ozzy dostal partnerku, Město dokončilo rekonstrukci soc. zařízení v Renetě)
- 07:30 Z naší ZOO (Mláďata jelenů nejsou opuštěná)
- 07:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, V Opavě projdou revitalizací další kruhové objezdy, Kolumbárium v Opavě doplnil pomník rady Františka Josefa I., Multifunkční hřiště u ZŠ Otická prochází rekonstr
- 07:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Křižovatka v Těšínské ulici projde úpravou, Hokejoví mistři světa i extraligy přijeli do F-M, Canisterapeutické vzdělávací centrum slaví 10 let
- 08:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, O hlasy v krajských volbách bude usilovat 13 stran, hnutí a koalic, MUŽ PO HÁDCE O KRÁLÍKY POLIL ŽENU HOŘLAVINOU A ZAPÁLIL, Multifunkční hřiště u ZŠ Otická prochází rekonstrukcí, ZLODĚJ SE NA MÍSTA
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Baby English (REVIEW)
- 08:20 Zpíváme a tančíme s Míšou
- 08:30 Když draka bolí hlava (Pohádkové čtení 14. kapitola)
- 08:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 08:43 Baby English (BABY ANIMALS I.)
- 08:50 Rarášci (Stav bez tíže)
- 09:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, O hlasy v krajských volbách bude usilovat 13 stran, hnutí a koalic, MUŽ PO HÁDCE O KRÁLÍKY POLIL ŽENU HOŘLAVINOU A ZAPÁLIL, Multifunkční hřiště u ZŠ Otická prochází rekonstrukcí, ZLODĚJ SE NA MÍSTA
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, V Porubě začala revitalizace druhého parku u DK Poklad, Charkovská ulice prošla kompletní rekonstrukcí, Prostor u Galerie Dukla patřil Limitům hudb
- 09:20 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 09:30 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 09:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 09:45 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 10:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, O hlasy v krajských volbách bude usilovat 13 stran, hnutí a koalic, MUŽ PO HÁDCE O KRÁLÍKY POLIL ŽENU HOŘLAVINOU A ZAPÁLIL, Multifunkční hřiště u ZŠ Otická prochází rekonstrukcí, ZLODĚJ SE NA MÍSTA
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, KHN zprovoznila nový chirurgický pavilon, Další auto TS Karviná jezdí nově v malbě graffiti, Lodičky ožily hudebním festivalem Woodstock 99)
- 10:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Sběrný dvůr není skládka, odpad musí lidé třídit, Celebrita Havířova papoušek Ozzy dostal partnerku, Město dokončilo rekonstrukci soc. zařízení v Renetě)
- 10:30 Z naší ZOO (Mláďata u vzácných prasat z Filipín)
- 10:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, V Opavě projdou revitalizací další kruhové objezdy, Kolumbárium v Opavě doplnil pomník rady Františka Josefa I., Multifunkční hřiště u ZŠ Otická prochází rekonstr
- 10:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Křižovatka v Těšínské ulici projde úpravou, Hokejoví mistři světa i extraligy přijeli do F-M, Canisterapeutické vzdělávací centrum slaví 10 let
- 11:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, O hlasy v krajských volbách bude usilovat 13 stran, hnutí a koalic, MUŽ PO HÁDCE O KRÁLÍKY POLIL ŽENU HOŘLAVINOU A ZAPÁLIL, Multifunkční hřiště u ZŠ Otická prochází rekonstrukcí, ZLODĚJ SE NA MÍSTA
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Studuj u nás (Střední školy s energetickými obory kladou důraz na praxi, Soutěž na OA a SOŠL v Opavě, Mezinárodní turnaj ve florbale v Hlučíně)
- 11:25 Energie a kraj (Do průmyslové zóny Mošnov míří společnost IRCE, Další firma z Německa stěhuje výrobu panelů do Asie, Daniel Minařík, předseda představenstva MSVK: MS kraj požádá Evropskou unii o výjimku při výrobě vodíku)
- 11:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, Ostrava v příštím roce rozdělí na kulturu 46 milionů kč, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje)
- 11:50 Miniexpres centra Ostravy (Galerie VENKU pořádá dvě výstavy v centru Ostravy)
- 12:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, O hlasy v krajských volbách bude usilovat 13 stran, hnutí a koalic, MUŽ PO HÁDCE O KRÁLÍKY POLIL ŽENU HOŘLAVINOU A ZAPÁLIL, Multifunkční hřiště u ZŠ Otická prochází rekonstrukcí, ZLODĚJ SE NA MÍSTA
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, V Porubě začala revitalizace druhého parku u DK Poklad, Charkovská ulice prošla kompletní rekonstrukcí, Prostor u Galerie Dukla patřil Limitům hudb
- 12:20 Když draka bolí hlava (Pohádkové čtení 14. kapitola)
- 12:30 Z naší ZOO (Káně lesní - pták roku 2021)
- 12:34 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 12:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 12:45 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 13:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, O hlasy v krajských volbách bude usilovat 13 stran, hnutí a koalic, MUŽ PO HÁDCE O KRÁLÍKY POLIL ŽENU HOŘLAVINOU A ZAPÁLIL, Multifunkční hřiště u ZŠ Otická prochází rekonstrukcí, ZLODĚJ SE NA MÍSTA
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, KHN zprovoznila nový chirurgický pavilon, Další auto TS Karviná jezdí nově v malbě graffiti, Lodičky ožily hudebním festivalem Woodstock 99)
- 13:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Sběrný dvůr není skládka, odpad musí lidé třídit, Celebrita Havířova papoušek Ozzy dostal partnerku, Město dokončilo rekonstrukci soc. zařízení v Renetě)
- 13:30 Z naší ZOO (V expozici Na statku jsou k vidění selátka)
- 13:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, V Opavě projdou revitalizací další kruhové objezdy, Kolumbárium v Opavě doplnil pomník rady Františka Josefa I., Multifunkční hřiště u ZŠ Otická prochází rekonstr
- 13:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Křižovatka v Těšínské ulici projde úpravou, Hokejoví mistři světa i extraligy přijeli do F-M, Canisterapeutické vzdělávací centrum slaví 10 let
- 14:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, NÁHRADNÍ MATKA BYLA OBVINĚNA Z PODVODU, Mural pravnuka T. Warcopa připomíná životickou tragéii, Komentovaná procházka Opavou s archeology, ZLODĚJ SE NA MÍSTA ČINU VRACEL PO UTICHNUTÍ ALARMU, Lidé na
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Studuj u nás (Střední školy s energetickými obory kladou důraz na praxi, Soutěž na OA a SOŠL v Opavě, Mezinárodní turnaj ve florbale v Hlučíně)
- 14:30 Energie a kraj (Do průmyslové zóny Mošnov míří společnost IRCE, Další firma z Německa stěhuje výrobu panelů do Asie, Daniel Minařík, předseda představenstva MSVK: MS kraj požádá Evropskou unii o výjimku při výrobě vodíku)
- 14:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, Ostrava v příštím roce rozdělí na kulturu 46 milionů kč, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje)
- 14:50 Miniexpres centra Ostravy (Galerie VENKU pořádá dvě výstavy v centru Ostravy)
- 15:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, NÁHRADNÍ MATKA BYLA OBVINĚNA Z PODVODU, Mural pravnuka T. Warcopa připomíná životickou tragéii, Komentovaná procházka Opavou s archeology, ZLODĚJ SE NA MÍSTA ČINU VRACEL PO UTICHNUTÍ ALARMU, Lidé na
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, V Porubě začala revitalizace druhého parku u DK Poklad, Charkovská ulice prošla kompletní rekonstrukcí, Prostor u Galerie Dukla patřil Limitům hudb
- 15:20 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 15:30 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 15:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 15:45 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 16:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, NÁHRADNÍ MATKA BYLA OBVINĚNA Z PODVODU, Mural pravnuka T. Warcopa připomíná životickou tragéii, Komentovaná procházka Opavou s archeology, ZLODĚJ SE NA MÍSTA ČINU VRACEL PO UTICHNUTÍ ALARMU, Lidé na
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:15 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, KHN zprovoznila nový chirurgický pavilon, Další auto TS Karviná jezdí nově v malbě graffiti, Lodičky ožily hudebním festivalem Woodstock 99)
- 16:25 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Sběrný dvůr není skládka, odpad musí lidé třídit, Celebrita Havířova papoušek Ozzy dostal partnerku, Město dokončilo rekonstrukci soc. zařízení v Renetě)
- 16:30 Z naší ZOO (Populace siků vietnamských)
- 16:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Restaurátoři obnovují kamenné prvky na radnici, Když o prázdninách do kina, tak i do letního, Nová divadelní sezona klepe na dveře, začne slavností)
- 16:45 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Lidé si mohou ve Stonavě opět zahrát tenis, Hudební talenty se rozvíjí ve stonavské ZUŠ, Stonawscy skipperzy na mistrzostwach w Gdyni)
- 17:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, NÁHRADNÍ MATKA BYLA OBVINĚNA Z PODVODU, Mural pravnuka T. Warcopa připomíná životickou tragéii, Komentovaná procházka Opavou s archeology, ZLODĚJ SE NA MÍSTA ČINU VRACEL PO UTICHNUTÍ ALARMU, Lidé na
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 17:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 17:30 Transformace kraje (Moravien Silesian Tourism s.r.o.)
- 17:40 Kam vyrazit (Historickým vozem po stopách místeckých textilek)
- 17:45 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 18:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, NÁHRADNÍ MATKA BYLA OBVINĚNA Z PODVODU, Mural pravnuka T. Warcopa připomíná životickou tragéii, Komentovaná procházka Opavou s archeology, ZLODĚJ SE NA MÍSTA ČINU VRACEL PO UTICHNUTÍ ALARMU, Lidé na
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Beskydský expres (Na Pustevnách mohou lidé opět obdivovat sochy z písku, Na podporu nemocné dívky Česka poběží extrémních 364 kilometrů, Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost, Nové molo mohou lidé využívat i na Těrlické přehradě)
- 18:20 Jesenický expres (Fajné léto na Kosárně nabídlo zábavu i poučení, Pojez fest v Karlově Studánce přilákal tisíce lidí, Letní tábor T. O. Tulák v Dlouhé Stráni)
- 18:30 Magazín 112 (Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, První pomoc při bodnutí hmyzem, MS kraj koupil hasičům speciální detektory plynů, K ostražitosti na koupalištích vybízí kampaň policie)
- 18:45 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 18:46 Dopravní revue (Aktuálně z dopravy v Moravskoslezském kraji, host: Radek Podstawka)
- 19:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, NÁHRADNÍ MATKA BYLA OBVINĚNA Z PODVODU, Mural pravnuka T. Warcopa připomíná životickou tragéii, Komentovaná procházka Opavou s archeology, ZLODĚJ SE NA MÍSTA ČINU VRACEL PO UTICHNUTÍ ALARMU, Lidé na
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, KHN zprovoznila nový chirurgický pavilon, Další auto TS Karviná jezdí nově v malbě graffiti, Lodičky ožily hudebním festivalem Woodstock 99)
- 19:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Sběrný dvůr není skládka, odpad musí lidé třídit, Celebrita Havířova papoušek Ozzy dostal partnerku, Město dokončilo rekonstrukci soc. zařízení v Renetě)
- 19:30 Z naší ZOO (Dvojčata u servalů)
- 19:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Restaurátoři obnovují kamenné prvky na radnici, Když o prázdninách do kina, tak i do letního, Nová divadelní sezona klepe na dveře, začne slavností)
- 19:45 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Lidé si mohou ve Stonavě opět zahrát tenis, Hudební talenty se rozvíjí ve stonavské ZUŠ, Stonawscy skipperzy na mistrzostwach w Gdyni)
- 20:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, NÁHRADNÍ MATKA BYLA OBVINĚNA Z PODVODU, Mural pravnuka T. Warcopa připomíná životickou tragéii, Komentovaná procházka Opavou s archeology, ZLODĚJ SE NA MÍSTA ČINU VRACEL PO UTICHNUTÍ ALARMU, Lidé na
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 20:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 20:30 Transformace kraje (Moravien Silesian Tourism s.r.o.)
- 20:40 Kam vyrazit (Historickým vozem po stopách místeckých textilek)
- 20:45 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 21:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, NÁHRADNÍ MATKA BYLA OBVINĚNA Z PODVODU, Mural pravnuka T. Warcopa připomíná životickou tragéii, Komentovaná procházka Opavou s archeology, ZLODĚJ SE NA MÍSTA ČINU VRACEL PO UTICHNUTÍ ALARMU, Lidé na
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Beskydský expres (Na Pustevnách mohou lidé opět obdivovat sochy z písku, Na podporu nemocné dívky Česka poběží extrémních 364 kilometrů, Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost, Nové molo mohou lidé využívat i na Těrlické přehradě)
- 21:20 Jesenický expres (Fajné léto na Kosárně nabídlo zábavu i poučení, Pojez fest v Karlově Studánce přilákal tisíce lidí, Letní tábor T. O. Tulák v Dlouhé Stráni)
- 21:30 Z naší ZOO (Novinky ve voliéře La Pampa)
- 21:35 Magazín 112 (Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, První pomoc při bodnutí hmyzem, MS kraj koupil hasičům speciální detektory plynů, K ostražitosti na koupalištích vybízí kampaň policie)
- 21:45 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 21:48 Dopravní revue (Aktuálně z dopravy v Moravskoslezském kraji, host: Radek Podstawka)
- 22:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, NÁHRADNÍ MATKA BYLA OBVINĚNA Z PODVODU, Mural pravnuka T. Warcopa připomíná životickou tragéii, Komentovaná procházka Opavou s archeology, ZLODĚJ SE NA MÍSTA ČINU VRACEL PO UTICHNUTÍ ALARMU, Lidé na
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, KHN zprovoznila nový chirurgický pavilon, Další auto TS Karviná jezdí nově v malbě graffiti, Lodičky ožily hudebním festivalem Woodstock 99)
- 22:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Sběrný dvůr není skládka, odpad musí lidé třídit, Celebrita Havířova papoušek Ozzy dostal partnerku, Město dokončilo rekonstrukci soc. zařízení v Renetě)
- 22:30 Z naší ZOO (Život v jezírkách a tůních 2)
- 22:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Restaurátoři obnovují kamenné prvky na radnici, Když o prázdninách do kina, tak i do letního, Nová divadelní sezona klepe na dveře, začne slavností)
- 22:45 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Lidé si mohou ve Stonavě opět zahrát tenis, Hudební talenty se rozvíjí ve stonavské ZUŠ, Stonawscy skipperzy na mistrzostwach w Gdyni)
- 23:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, NÁHRADNÍ MATKA BYLA OBVINĚNA Z PODVODU, Mural pravnuka T. Warcopa připomíná životickou tragéii, Komentovaná procházka Opavou s archeology, ZLODĚJ SE NA MÍSTA ČINU VRACEL PO UTICHNUTÍ ALARMU, Lidé na
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 23:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 23:30 Transformace kraje (Moravien Silesian Tourism s.r.o.)
- 23:40 Kam vyrazit (Historickým vozem po stopách místeckých textilek)
- 23:45 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 13:00 Magazín Hodonín
- 13:15 Magazín Veselí nad Moravou
- 13:29 Počasí
- 13:30 Magazín Kyjov
- 13:45 Magazín Valašsko
- 14:00 Magazín Zlínský kraj
- 14:16 Magazín Uherský Brod
- 14:29 Počasí
- 14:30 Magazín Uherské Hradiště
- 14:45 MAGAZÍN ZLÍN / OTROKOVICE
- 15:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 00:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:26 Z dílny regionálních autorů (Přehrada Les království)
- 01:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:16 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 01:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 01:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 234. díl)
- 01:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 02:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 02:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:26 Z dílny regionálních autorů (Přehrada Les království)
- 03:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:16 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 03:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 03:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 234. díl)
- 03:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 04:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 04:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:26 Z dílny regionálních autorů (Přehrada Les království)
- 05:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:16 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 05:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 05:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 234. díl)
- 05:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 06:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:26 Z dílny regionálních autorů (Přehrada Les království)
- 07:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:16 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 07:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 07:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 234. díl)
- 07:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 08:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 08:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:26 Z dílny regionálních autorů (Přehrada Les království)
- 09:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:16 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 09:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 09:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 234. díl)
- 09:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 10:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 10:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:26 Z dílny regionálních autorů (Přehrada Les království)
- 11:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:16 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 11:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 11:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 234. díl)
- 11:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 12:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:26 Z dílny regionálních autorů (Přehrada Les království)
- 13:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:16 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 13:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 13:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 234. díl)
- 13:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 14:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 14:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:26 Z dílny regionálních autorů (Přehrada Les království)
- 15:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:16 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 15:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 15:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 234. díl)
- 15:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 16:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:26 Z dílny regionálních autorů (Přehrada Les království)
- 17:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:16 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 17:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 17:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 234. díl)
- 17:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 18:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:15 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 18:17 Ocenění Pardubického kraje (Ida Kelarová, hudebnice, zpěvačka)
- 18:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:22 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 18:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů 99. díl)
- 19:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:16 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 19:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 19:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 20:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:15 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 20:17 Ocenění Pardubického kraje (Ida Kelarová, hudebnice, zpěvačka)
- 20:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:22 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 20:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů 99. díl)
- 21:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:16 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 21:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 21:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:15 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 22:17 Ocenění Pardubického kraje (Ida Kelarová, hudebnice, zpěvačka)
- 22:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:22 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 22:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů 99. díl)
- 23:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:16 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 23:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 23:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 00:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 00:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:24 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 00:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 01:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 01:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:24 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 01:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 02:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 02:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:24 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 02:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 02:45 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 03:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 03:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:24 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 03:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 04:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 04:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:24 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 04:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 05:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 05:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:24 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 05:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 05:45 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 06:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 06:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:24 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 06:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 07:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 07:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:24 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 07:30 Poznávej Jižní Moravu (Pernštejn)
- 07:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 08:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 08:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:24 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 08:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 08:45 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 09:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 09:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:24 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 09:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 10:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 10:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:24 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 10:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 11:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 11:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:24 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 11:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 11:45 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 12:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 12:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:24 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 12:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 13:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 13:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:24 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 13:30 Poznávej Jižní Moravu (Židlochovice)
- 13:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 14:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 14:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:24 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 14:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 14:45 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 15:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 15:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:24 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 15:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 16:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:24 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 16:30 Poznávej Jižní Moravu (Benediktinský klášter v Rajhradě)
- 16:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 17:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 17:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:24 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 17:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 17:45 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 18:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 18:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:24 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 18:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 19:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 19:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:24 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 19:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 20:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 20:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:24 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 20:35 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 20:45 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (33. Jahodové řezy)
- 21:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 21:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:24 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 21:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 22:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 22:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:24 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 22:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 23:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 23:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:24 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 23:35 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 23:45 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (33. Jahodové řezy)
- 00:00 Týden v Praze
- 00:20 Středočeské noviny
- 00:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 01:00 Týden v Praze
- 01:20 Středočeská nej
- 01:30 Host dne
- 01:40 Svět z blízka
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Týden v Praze
- 04:20 Expres Prahy 18
- 04:30 Týden v regionech
- 05:00 Týden v Praze
- 05:20 Expres Prahy 13
- 05:30 Host dne
- 05:40 Hasiči
- 06:00 Týden v Praze
- 06:20 Expres
- 06:30 Svět z blízka
- 06:40 Středočeské noviny
- 07:00 Týden v Praze
- 07:20 Expres Prahy 15
- 07:30 Dobré zprávy
- 08:00 Týden v Praze
- 08:20 Expres Prahy 4
- 08:30 Putování po regionech
- 09:00 Týden v Praze
- 09:20 Středočeský magazín
- 09:30 Host dne
- 09:40 Za oponou
- 10:00 Týden v Praze
- 10:20 Expres Prahy 2
- 10:30 Týden v regionech
- 11:00 Týden v Praze
- 11:20 Expres Prahy 6
- 11:30 Svět z blízka
- 11:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 12:00 Týden v Praze
- 12:20 Expres Prahy 1
- 12:30 Špetka Slovácka
- 13:00 Týden v Praze
- 13:20 Expres Prahy 11
- 13:30 Dobré zprávy
- 14:00 Týden v Praze
- 14:20 Expres Prahy 8
- 14:30 Host dne
- 14:40 Středočeské noviny
- 15:00 Týden v Praze
- 15:20 Expres
- 15:30 Putování po regionech
- 16:00 Týden v Praze
- 16:20 Expres Prahy 18
- 16:30 Týden v regionech
- 17:00 Týden v Praze
- 17:20 Expres
- 17:30 Středočeská nej
- 17:40 Svět z blízka
- 18:00 Týden v Praze
- 18:20 Expres Prahy 4
- 18:30 Host dne
- 18:40 Středočeský magazín
- 19:00 Týden v Praze
- 19:20 Expres Prahy 15
- 19:30 Za oponou
- 19:40 Středočeské noviny
- 20:00 Týden v Praze
- 20:20 Expres
- 20:30 Dobré zprávy
- 21:00 Týden v Praze
- 21:20 Expres Prahy 13
- 21:30 Středočeské noviny
- 21:40 Hasiči
- 22:00 Týden v Praze
- 22:20 Expres Prahy 10
- 22:30 Host dne
- 22:40 Středočeský magazín
- 23:00 Týden v Praze
- 23:20 Svět z blízka
- 23:30 Týden v regionech
- 00:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 00:16 Dobré zprávy z regionl
- 00:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 00:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 01:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 01:12 Týden v regionech (ZJ)
- 01:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 01:44 Putování v regionech
- 02:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 02:16 Dobré zprávy z regionl
- 02:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 02:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 03:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 03:12 Týden v regionech (ZJ)
- 03:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 03:44 Putování v regionech
- 04:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 04:16 Dobré zprávy z regionl
- 04:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 04:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 05:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 05:12 Týden v regionech (ZJ)
- 05:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 05:44 Putování v regionech
- 06:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 06:16 Dobré zprávy z regionl
- 06:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 06:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 07:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 07:12 Týden v regionech (ZJ)
- 07:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 07:44 Putování v regionech
- 08:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 08:16 Dobré zprávy z regionl
- 08:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 08:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 09:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 09:12 Týden v regionech (ZJ)
- 09:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 09:44 Putování v regionech
- 10:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 10:16 Dobré zprávy z regionl
- 10:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 10:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 11:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 11:12 Týden v regionech (ZJ)
- 11:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 11:44 Putování v regionech
- 12:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 12:16 Dobré zprávy z regionl
- 12:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 12:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 13:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 13:12 Týden v regionech (ZJ)
- 13:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 13:44 Putování v regionech
- 14:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 14:16 Dobré zprávy z regionl
- 14:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 14:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 15:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 15:12 Týden v regionech (ZJ)
- 15:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 15:44 Putování v regionech
- 16:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 16:16 Dobré zprávy z regionl
- 16:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 16:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 17:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 17:12 Týden v regionech (ZJ)
- 17:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 17:44 Putování v regionech
- 18:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 18:16 Dobré zprávy z regionl
- 18:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 18:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 19:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 19:12 Týden v regionech (ZJ)
- 19:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 19:44 Putování v regionech
- 20:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 20:16 Dobré zprávy z regionl
- 20:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 20:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 21:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 21:12 Týden v regionech (ZJ)
- 21:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 21:44 Putování v regionech
- 22:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 22:16 Dobré zprávy z regionl
- 22:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 22:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 23:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 23:12 Týden v regionech (ZJ)
- 23:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 23:44 Putování v regionech
- 00:00 Zprávy regionu
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Hasiči
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 Zprávy regionu
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Hasiči
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 Zprávy regionu
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Hasiči
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 Zprávy regionu
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Hasiči
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 Zprávy regionu
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Hasiči
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 Zprávy regionu
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Hasiči
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 Zprávy regionu
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Hasiči
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 Zprávy regionu
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Hasiči
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 Zprávy regionu
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Hasiči
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 Zprávy regionu
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Hasiči
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 Zprávy regionu
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Hasiči
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 Zprávy regionu
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Hasiči
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 Zprávy regionu
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Hasiči
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 Zprávy regionu
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Hasiči
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 Zprávy regionu
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Hasiči
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 Zprávy regionu
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Hasiči
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 Zprávy regionu
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Hasiči
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 Zprávy regionu
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Hasiči
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 Zprávy regionu
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Před 10 lety
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 Zprávy regionu
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Před 10 lety
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 Zprávy regionu
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Před 10 lety
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 Zprávy regionu
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Před 10 lety
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 Zprávy regionu
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Před 10 lety
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 Zprávy regionu
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Před 10 lety
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 TÝDEN V REGIONECH (141)
- 00:25 POČASÍ
- 00:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 00:38 SPORT
- 00:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 00:45 HEADLINES
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (57)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:43 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 01:45 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 Radka Vaverková (89)
- 03:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 03:43 ŽIVĚ Z PACOVA
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (141)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z PACOVA
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (28)
- 05:48 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:59 Empty
- 09:00 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 09:20 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 09:35 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 09:50 POČASÍ
- 09:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 09:55 HEADLINES
- 10:00 Radka Vaverková (89)
- 10:35 TÝDEN V REGIONECH (141)
- 11:00 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 11:20 POČASÍ
- 11:23 SPORT
- 11:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 11:45 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 12:00 Radka Vaverková (89)
- 12:35 POČASÍ
- 12:38 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 12:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 13:15 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 13:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 13:45 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 14:00 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 14:15 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (39)
- 14:30 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 14:45 STUDIO iVysočina
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 David Švejnoha (156)
- 15:40 STUDIO iVysočina
- 15:50 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 15:52 POČASÍ
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 Lenka Heuerová (58)
- 16:50 STUDIO iVysočina
- 17:00 ZASTÁVKA NA TRATI (4)
- 18:00 POZOR VLAK (28)
- 18:45 POČASÍ
- 18:48 KULTURA
- 18:53 WEBOVÉ KAMERY
- 18:59 Empty
- 19:00 POČASÍ
- 19:03 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 19:04 STUDIO iVysočina
- 19:14 ŽIVĚ Z PACOVA
- 19:15 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (57)
- 19:40 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 19:41 POČASÍ
- 19:44 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 19:59 Empty
- 20:00 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 20:20 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 20:35 POČASÍ
- 20:38 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (39)
- 20:53 SPORT
- 20:58 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 21:00 Radka Vaverková (89)
- 21:35 POČASÍ
- 21:38 SPORT
- 21:43 STUDIO iVysočina
- 21:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 21:55 HEADLINES
- 22:00 POZOR VLAK (28)
- 22:45 POČASÍ
- 22:48 STUDIO iVysočina
- 22:58 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 23:00 Radka Vaverková (89)
- 23:35 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Фронт NEWS
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Реальна історія
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Антизомбі
- 11:45 Громадянська оборона
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Все так однозначно
- 13:30 Інформаційні сюжети
- 14:00 Кризи Путінської Росії
- 14:20 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Фронт NEWS
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Антизомбі
- 18:15 Громадянська оборона
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети
- 00:00 Himnusz
- 00:02 ZÁRÓHÍRADÓ
- 00:10 Időjárás-jelentés
- 00:20 Ma éjszaka
- 01:05 Ma éjszaka
- 02:00 Ma éjszaka
- 03:00 Ma éjszaka
- 04:00 Ma éjszaka
- 05:00 Ma éjszaka
- 05:50 Vár a Kárpát-medence
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:30 Nemzeti Sporthíradó
- 06:31 Pollenjelentés
- 06:35 Időjárás-jelentés
- 06:36 Vár a Kárpát-medence
- 06:45 VILÁGHÍRADÓ
- 07:00 HÍRADÓ
- 07:15 Nemzeti Sporthíradó
- 07:20 Időjárás-jelentés
- 07:21 Pollenjelentés
- 07:30 HÍREK
- 07:33 Ma reggel
- 08:00 HÍRADÓ
- 08:10 Nemzeti Sporthíradó
- 08:15 Időjárás-jelentés
- 08:16 Pollenjelentés
- 08:20 Ma reggel
- 08:30 HÍREK
- 08:31 Ma reggel
- 09:00 HÍRADÓ
- 09:20 Időjárás-jelentés
- 09:21 Pollenjelentés
- 09:22 Ma délelőtt
- 09:30 HÍREK
- 09:33 Ma délelőtt
- 10:00 HÍRADÓ
- 10:10 Nemzeti Sporthíradó
- 10:20 Időjárás-jelentés
- 10:22 Ma délelőtt
- 10:30 HÍREK
- 10:33 Summa
- 10:50 Ma délelőtt
- 11:00 HÍRADÓ
- 11:20 Időjárás-jelentés
- 11:22 Ma délelőtt
- 11:30 HÍREK
- 11:33 Család'24
- 11:50 Vár a Kárpát-medence
- 11:51 Ma délelőtt
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:50 Ma délután
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:22 Ma délután
- 13:30 HÍREK
- 13:33 Ma délután
- 14:00 HÍRADÓ
- 14:20 Időjárás-jelentés
- 14:22 Ma délután
- 14:30 HÍREK
- 14:33 Család'24
- 14:50 Ma délután
- 15:00 HÍRADÓ
- 15:20 Időjárás-jelentés
- 15:22 Ma délután
- 15:30 HÍREK
- 15:33 Kárpát-medence
- 15:50 Ma délután
- 16:00 HÍRADÓ
- 16:15 Időjárás-jelentés
- 16:20 Ma délután
- 16:30 HÍREK
- 16:33 Magyarország ma
- 17:00 HÍRADÓ
- 17:10 Időjárás-jelentés
- 17:15 Ma délután
- 17:35 Vár a Kárpát-medence
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:40 Pollenjelentés
- 18:45 Ma este
- 18:46 Vár a Kárpát-medence
- 18:50 Agenda
- 19:00 Időjárás-jelentés
- 19:04 VILÁGHÍRADÓ
- 19:25 Időjárás-jelentés
- 19:30 HÍRADÓ
- 20:20 Nemzeti Sporthíradó
- 20:25 Időjárás-jelentés
- 20:26 Pollenjelentés
- 20:35 Ma este
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:30 VILÁGHÍRADÓ
- 22:00 HÍRADÓ
- 22:20 Nemzeti Sporthíradó
- 22:30 Időjárás-jelentés
- 22:40 Ma éjjel
- 23:00 HÍRADÓ
- 23:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 23:19 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 23:23 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 23:26 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 23:30 VILÁGHÍRADÓ
- 00:05 Kulisszák mögött az A38 Hajón (Amber Smith)
- 01:05 A38 Eklektronika (Norwell)
- 02:00 A38 Eklektronika (Pizza Amore)
- 03:00 Mit kíván?
- 03:25 Hullámhossz (X GENERÁCIÓ)
- 03:45 Hullámhossz (Negyvenkettő)
- 03:50 Hullámhossz (Solére)
- 04:05 Az A38 Hajó színpadán (Afania)
- 05:00 Magyar népmesék VII (Fából faragott Péter)
- 05:05 A Kiscsacsi kalandjai I. sorozat (Bóbice énekórát ad)
- 05:10 Mesék Mátyás királyról (A cinkotai kántor)
- 05:20 Mesélj nekem! (A fukar molnár (észt népmese))
- 05:30 Frakk, a macskák réme (Bizsu)
- 05:35 A nagy ho-ho-ho horgász II (A karácsonyi hal)
- 05:45 Sebaj Tóbiás II (Sebaj Tóbiás és az esernyő)
- 05:55 Stop! Közlekedj okosan! (Gyalogos közlekedés - Körültekintés)
- 06:00 Mekk Elek az ezermester (Paci Manci frizurája)
- 06:05 Egy kupac kufli (Ahol a jóbogyó terem)
- 06:15 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (Luca az apró királyságban)
- 06:25 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (Hilda néni csigaldája)
- 06:40 Limb-lomb, a kincses sziget III (Vászonzsák / Alufólia)
- 07:05 Limb-lomb, a kincses sziget III (Ecset)
- 07:30 Láng és a szuperverdák III (Álmos lovagok)
- 07:50 Múmin-völgyi kalandok III (Szentivánéji varázs)
- 08:15 Leo da Vinci II (Az altatószer)
- 08:30 Leo da Vinci II (A harci szekér)
- 08:45 Robovonatok III (A leghosszabb vonat)
- 08:55 Bohókás professzor (Processzor professzor)
- 09:10 M2 matricák - Igaz vagy hamis? (Siroki vár)
- 09:15 Summer és Todd vidám tanyája (Friss eper)
- 09:20 Summer és Todd vidám tanyája (Óriás brokkoli)
- 09:30 Pocoyo II (Pocoyo ajándéka)
- 09:35 Pocoyo II (A keverő-kavaró masina)
- 09:45 Pocoyo II (A nagy, ijesztő csúszda)
- 09:50 Maja, a méhecske (A zengőlégy)
- 10:05 Maja, a méhecske (Shelby álma)
- 10:15 Tickety Toc (Méricskélés / Sátorozás)
- 10:40 Milo (Milo, a kiszállító)
- 10:50 Agi Bagi III (Kemény dió - Altatódal Gadzinának)
- 11:05 Topo Gigio (A fotózás)
- 11:15 Simon (Szuper Ferdi robotja)
- 11:20 Ricky Zoom II (Acél Donát)
- 11:35 Alvin és a mókusok (Cserfes macik)
- 11:45 Alvin és a mókusok (A szép diri néni)
- 16:00 Tip, a kisegér II (Nem szeretem a változást)
- 16:05 Tip, a kisegér II (Ő tette!)
- 16:15 Robovonatok III (A kincskeresés)
- 16:30 Bohókás professzor (Nagytakarítás)
- 16:40 Alvin és a mókusok (A civakodó mókuslányok)
- 16:50 Alvin és a mókusok (Kicsi T)
- 17:05 Alvin és a mókusok (Dave randizik)
- 17:15 Alvin és a mókusok (A szekálók)
- 17:30 Leo da Vinci II (A hiányzó oldalak)
- 17:40 Leo da Vinci II (A galambdúc)
- 20:00 Akusztik (Frenk)
- 21:05 Szerepzavar
- 21:40 Kulisszák mögött az A38 Hajón (Khirki)
- 22:35 A38 Archív (Koffin Kats)
- 23:35 Házibuli
- 01:05 Az érzelmek tengerén II (24)
- 01:50 Érted mindent (87)
- 02:40 Hogy volt?! (Sólyom Katalin)
- 03:30 Névjegyek
- 03:35 Divat & dizájn
- 04:00 Noé barátai
- 04:30 Magyar Krónika (Vízimalmok a Séden - Veszprém)
- 05:00 Édes anyanyelvünk (A bor)
- 05:05 MMA portrék (Rövid életemet megtoldom - In memoriam Csukás István)
- 05:55 Himnusz
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:20 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:34 Pollenjelentés
- 06:45 Nyár '24
- 08:00 Álmok álmodói (Hunyadi János)
- 08:05 Mindennapi (Mikor a gyermek)
- 08:07 Neked szól! (Tiszteld!)
- 08:10 Mindennapi (A szeretet erői)
- 08:14 Világ-Vallás
- 08:25 De őszintén!
- 08:30 Mindennapi (A szikvíz)
- 08:33 Lét-Ige - protestáns magazin
- 09:00 Isten kezében (Pékesség)
- 09:25 A misztérium – Liturgikus sorozat (7)
- 09:35 Mindennapi (A város)
- 09:36 Időjárás-jelentés
- 09:40 Katolikus krónika
- 10:05 Lélekhangok (Kodály Zoltán: Esti dal)
- 10:08 Jézus és... (Szabadulás)
- 11:00 Rome Reports - Vatikáni híradó
- 11:25 Mindennapi (A tenger)
- 11:26 Nyitott szívvel - Szerzetesélet Magyarországon (Ferences Szegénygondozó Nővérek, Nyolc Boldogság Közösség)
- 11:50 Templomaink (Budapest, Rákospalotai MÁV-telepi Jézus Szíve Templom)
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:49 Vár a Kárpát-medence (Pató Márton - Gyulafehérvár)
- 13:00 Rákóczi nótája
- 14:35 Névjegyek (Ilona)
- 14:45 Egy Perc Híradó
- 14:50 Időjárás-jelentés
- 14:51 Sobri (3)
- 15:55 SzerencsePerc
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:40 Pollenjelentés
- 18:45 Hogy volt? - Nyári emlékek - Különkiadás (Szulák Andrea)
- 19:45 Magyarország, szeretlek!
- 21:00 Hat hét boldogság
- 22:20 Kenó
- 22:21 Időjárás-jelentés
- 22:30 A szabadság fantomja
- 00:05 OTP Bank Liga
- 02:00 OTP Bank Liga
- 03:45 10.9 Sportlövő magazin
- 04:00 Strandkézilabda
- 04:15 Kajak-kenu tv
- 04:30 Pecatúra
- 05:00 Kerékpártúra
- 05:30 Futsal-magazin
- 05:55 Szabadidő
- 06:30 Jövünk!
- 07:00 Röplabda Európa-bajnoki selejtező
- 09:05 OTP Bank Liga
- 11:05 OTP Bank Liga
- 15:15 Felvezető műsor
- 15:30 OTP Bank Liga
- 17:20 Értékelő műsor
- 17:30 Felvezető műsor
- 17:45 OTP Bank Liga
- 19:35 Értékelő műsor
- 19:45 Felvezető műsor
- 20:00 OTP Bank Liga
- 21:50 Értékelő műsor
- 22:00 Góóól!
- 23:00 Strandröplabda OB
- 04:15 Duna anzix (Drakula, Kossuth Lajos és a Nílus forrását kutató székely szépség találkozása a bolgár földeken)
- 04:30 Mesterember leszek
- 04:55 A hét műtárgya (Broadwood zongora Beethoven, később Liszt tulajdonából)
- 05:00 Ezerarcú Balaton (Kis-Balaton - egy nyári délután)
- 05:05 Kunszt (Kapuk a létben)
- 05:30 Könyvjelző – Takaró Mihály műsora (Benedek Elek és a népmese)
- 06:00 Librettó
- 06:50 Balatoni utazás (A kultúra tava)
- 07:20 Hagyaték (Akik kerékre ültették a világot - Az autózás magyar úttörői)
- 07:50 Agenda
- 18:10 Rejtélyes XX. század
- 18:45 Agenda
- 18:55 A muskétások II (Az üldözött menyasszony)
- 19:55 Észak és Dél (2)
- 22:45 Ring Estély
- 00:05 Magyar világ
- 00:35 Itthon vagy!: Nyíregyháza
- 00:55 Himnusz
- 01:00 HÍRADÓ
- 01:15 Időjárás-jelentés
- 01:20 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 01:30 M5 História: Rózsa Sándor legendás alakja
- 02:10 Micsoda éjszaka
- 03:30 Klasszikusok délidőben: Schumann zongorás kamarazenéje/5
- 04:25 Magyar történelmi arcképcsarnok: Szent László (1077-1095)
- 04:40 Magyar Elsők: Az első magyar nemzeti park
- 05:00 HÍRADÓ
- 05:15 Időjárás-jelentés
- 05:17 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 05:20 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 05:23 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 05:25 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 05:30 Édes anyanyelvünk: Bőrkabát és műbőr kabát?
- 05:35 Itthon vagy!: Nyugat-Balaton
- 05:55 Élő egyház
- 06:15 Esély
- 06:35 Világ
- 06:55 Időjárás-jelentés
- 07:00 Noé barátai
- 07:25 Novum
- 07:55 Opera Café
- 10:00 Főmenü: Hűsítő
- 10:55 Itthon vagy!
- 11:15 Librettó
- 12:00 Sissi zsiráfjától a biodómig
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:25 Magyarország ma
- 13:50 Álmok álmodói: Hidegkuti Nándor
- 14:00 M4 SPORT+
- 22:00 Vár a Kárpát-medence
- 22:10 Fábry
- 23:35 Agapé
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
Pro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PIN- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:30 Český hokej 2. liga
- 03:40 Český hokej 2. liga
- 06:55 Závěr vysílání
- 07:55 Přestávka ve vysílání 07:55-09:00
- 09:00 Český hokej 2. liga
- 13:00 Tess Flow (9)
- 13:25 Cyklistika Tour de Pologne
- 17:00 Florbal Czech Open 2024
- 19:30 Fotbal na druhou
- 00:43 Pohádky (2)
- 08:30 Pohádky
- 12:35 Open Stage
- 16:30 Jeden na jednoho / jedna výzva, jedna šance, jedna výhra
- 17:10 Naplno
- 17:55 Face to Face