Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 01:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Rozum a vůně)
- 01:50 Bolkoviny
- 02:45 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Spolu na hranici (Za císaře pána)
- 05:15 Etiketa (Vernisáž a spol.)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Písničky kolem nás
- 06:40 Kristian
- 08:20 Chalupáři (8)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:05 My všichni školou povinní (12)
- 12:05 Z Televarieté
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O princezně na klíček
- 14:10 O kouzelnici Klotýnce
- 15:10 Noční mora
- 15:45 V hlavní roli obhájce
- 18:00 Chalupáři (9)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:08 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (10)
- 20:10 Docent (1)
- 21:45 Osmy
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Clona (3)
- 04:25 Hradní pán z trojmezí
- 04:50 Divoká příroda Slovinska
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Nekonečný optimista z Goralie
- 06:25 Zázraky lidského génia (Tajemství doby kamenné)
- 07:20 Vltava, naše řeka (6)
- 07:30 Peklo na zemi (6)
- 14:15 Ve službách Alžběty II.
- 15:00 Tajemství Elysejského paláce
- 16:00 Jeden hot a druhý čehý
- 17:35 Perfektní rodiče v přírodě
- 18:25 Podivuhodný Laos
- 19:20 Zajímavosti z regionů
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 El Dorado
- 22:10 Dva misionáři
- 23:40 Havaj, cesta ke kořenům
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:04 Fokus Václava Moravce
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Pozor! Státní hranice
- 07:33 Interview ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Archiv ČT24 (Spojnice břehů)
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Hyde Park Civilizace
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:08 Interview Speciál
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 90′ ČT24
- 22:00 Zprávy
- 22:15 Newsroom ČT24 - Podcasty
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Z metropole
- 04:00 OH Paříž 2024 (Taekwondo)
- 04:15 OH Paříž 2024 (Taekwondo)
- 04:30 OH Paříž 2024 (Synchronizované plavání)
- 05:00 OH Paříž 2024 (Box)
- 05:15 OH Paříž 2024 (Box)
- 05:30 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 05:45 OH Paříž 2024 (Austrálie - Španělsko)
- 06:24 OH Paříž 2024 (Brazílie - USA)
- 07:24 Projekt Fair Play (Vzpírání)
- 07:54 Projekt Fair Play (Fair Play - Paříž 2024 - pobyt)
- 07:58 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 12:10 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 12:31 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 12:42 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 13:00 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 13:08 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 13:15 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 13:25 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 13:52 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 13:56 OH Paříž 2024 (Německo - Dánsko)
- 00:40 Kill Bill 2
- 03:20 Rudý labyrint
- 06:00 Bolek a Lolek vyrážejí do světa
- 06:08 M.A.S.H (1)
- 06:33 M.A.S.H (2)
- 07:04 M.A.S.H (3)
- 07:36 M.A.S.H (4)
- 08:08 M.A.S.H (5)
- 08:40 Prima Česko
- 09:13 Prima Svět
- 09:47 Inkognito
- 10:53 Polda IV (Dům radosti)
- 12:12 Receptář prima nápadů
- 13:07 Libovky Pepy Libického
- 13:41 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:19 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:56 Tady hlídáme my
- 16:53 Hádkovi
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:55 Smrtonosná hra
- 04:07 Re-play
- 04:35 Spravedlnost v krvi XII (Dobré úmysly)
- 05:39 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Prima Pauza: Partička (Otázka: Cestující v letadle se pustí do řeči)
- 06:04 Těžká dřina
- 06:30 Top Gear VI (4)
- 07:21 Top Gear VI (5)
- 08:24 Top Gear VI (6)
- 09:26 Top Gear VI (7)
- 10:31 Top Gear VI (8)
- 11:36 Autosalon.tv
- 14:17 Simpsonovi V (Mys hrůzy)
- 14:45 Simpsonovi V (Homer jde studovat)
- 15:15 Simpsonovi V (Medvídek)
- 15:36 Růžový panter 2
- 20:15 Quantum of Solace
- 22:26 Cyborg
- 00:21 Dům voskových figurín
- 02:35 Odpočet do katastrofy
- 10:11 Rob Roy
- 13:00 Bouřlivé víno
- 15:47 Město Ember
- 20:06 Exodus: Bohové a králové
- 23:05 Kriminál
- 04:43 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:12 Teď vaří šéf!
- 06:48 Poklad z půdy
- 07:44 1. MISE (Bažanti v mixéru)
- 10:27 Receptář prima nápadů
- 11:13 České chaty snů
- 12:08 Ďáblice
- 20:04 Ve stínu lží
- 21:49 1. MISE (Tátové jsou potřeba)
- 23:03 Inkognito
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: U)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari (9)
- 06:40 Pošťák Pata a ztracené věci
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Nepořádek na farmě
- 12:05 MasterChef Junior VIII (10)
- 12:50 Tlapková patrola
- 13:10 Tlapková patrola
- 13:35 U6 - Úžasný svět techniky
- 14:05 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 14:25 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 14:50 Šmoulové
- 15:15 Fazolčina kavárna
- 15:40 Dynotrax Turbo
- 16:00 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:25 Tlapková patrola
- 16:45 Tlapková patrola
- 17:10 Ovečka Shaun II
- 17:20 Pan Tau (12)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a šťoura)
- 18:50 Zafari (10)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (11)
- 19:40 B.O.T. a příšerky
- 19:45 Olympijská Shaun
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Strašidelný hrad)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 00:50 ABBA Dabba Doo
- 01:45 Jak se kalila hudba (Svět patří vám)
- 02:40 Ladí neladí
- 03:35 Babylon
- 04:00 Před půlnocí
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Anděl v černé Ostravě
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Semafor atd. (5)
- 21:10 Balada z hadrů
- 23:15 Paradox Seana Conneryho
- 04:30 Rodinná pouta II (Léčba šokem)
- 05:39 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:10 S Italem v kuchyni
- 06:46 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 07:51 Columbo (Vražda podle plánu)
- 16:55 Nikdo není dokonalý
- 17:59 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 19:06 Jak se staví sen - extra
- 22:13 Nikdo není dokonalý
- 23:18 Jak se staví sen - extra
- 00:58 K věci
- 01:27 Prima HISTORIE
- 01:47 7 pádů Honzy Dědka
- 02:54 Prima ČESKO
- 03:26 Prima Svět
- 03:59 Prima HISTORIE
- 04:19 Prima Česko
- 04:53 Autosalon.tv
- 06:00 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 06:32 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 07:01 Zprávy
- 07:27 Prima Svět
- 08:00 Zprávy
- 08:18 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 08:26 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:25 Prima Svět
- 09:51 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:00 Zprávy
- 10:29 Prima ARCHIV
- 10:40 Prima MĚSTO
- 11:00 Partie PLUS
- 11:55 Polední zprávy
- 12:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 12:30 Lékaři v éteru
- 13:00 Zprávy
- 13:21 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:27 Prima HISTORIE
- 13:39 Prima MĚSTO
- 14:00 Zprávy
- 14:34 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:04 Hlasy zločinu
- 15:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:00 Zprávy
- 16:29 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:13 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Showtime magazín
- 20:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 21:00 Zprávy
- 21:26 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:46 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 22:53 Partie PLUS
- 23:55 Generace deprese
- 04:12 Prima Česko
- 04:45 Prima Svět
- 05:17 Hausbót Petra Horkého (Jane Goodall)
- 05:37 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:05 Kouzlo železniční architektury II (1)
- 06:47 Když žraloci útočí VI (Krev ve vodě)
- 07:45 Modré srdce planety: Mořské proudy (Mírné pásmo)
- 12:42 Divočina u nás doma
- 13:43 Zabijáci v divočině (Nemoci)
- 18:00 Prima Česko
- 18:33 Prima Svět
- 19:07 Odhalené Jordánsko (Jih)
- 01:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Rozum a vůně)
- 01:50 Bolkoviny
- 02:45 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Spolu na hranici (Za císaře pána)
- 05:15 Etiketa (Vernisáž a spol.)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Písničky kolem nás
- 06:40 Kristian
- 08:20 Chalupáři (8)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:05 My všichni školou povinní (12)
- 12:05 Z Televarieté
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O princezně na klíček
- 14:10 O kouzelnici Klotýnce
- 15:10 Noční mora
- 15:45 V hlavní roli obhájce
- 18:00 Chalupáři (9)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:08 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (10)
- 20:10 Docent (1)
- 21:45 Osmy
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Clona (3)
- 01:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Rozum a vůně)
- 01:50 Bolkoviny
- 02:45 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Spolu na hranici (Za císaře pána)
- 05:15 Etiketa (Vernisáž a spol.)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Písničky kolem nás
- 06:40 Kristian
- 08:20 Chalupáři (8)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:05 My všichni školou povinní (12)
- 12:05 Z Televarieté
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O princezně na klíček
- 14:10 O kouzelnici Klotýnce
- 15:10 Noční mora
- 15:45 V hlavní roli obhájce
- 18:00 Chalupáři (9)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:08 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (10)
- 20:10 Docent (1)
- 21:45 Osmy
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Clona (3)
- 01:05 Autobazar Monte Karlo (12)
- 01:45 Sousedství V (20)
- 02:50 TaJeMno
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (213)
- 04:00 Ušák Jaromíra Bosáka (49)
- 04:25 Zahradní proměny II (20)
- 05:10 Zahradní proměny II (21)
- 06:00 Moje místa (Milan Peroutka)
- 06:55 Případy detektiva Murdocha XII (4)
- 07:55 Zahradní proměny II (22)
- 08:55 Zahradní proměny II (23)
- 09:55 Otec Braun (6)
- 11:55 Cena medu
- 14:50 Green Lantern
- 17:10 Zahradní proměny II (24)
- 20:10 Chytrák a dva společníci
- 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2 (Alice 18)
- 04:55 Novashopping
- 06:00 Holčička z iglú
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:20 Chuggington: Veselé vláčky II (16)
- 07:10 Alvin a Chipmunkové II (21)
- 08:00 Go-Go šou
- 09:40 Co ste hasiči II (Investor)
- 14:40 Babovřesky 2
- 22:50 Smrtonosná zbraň 2
- 00:50 Firewall
- 02:55 Pátek třináctého
- 04:40 Dokud jsi se mnou
- 06:30 5 x jinak
- 08:30 Krásná Locika
- 09:45 Scooby-Doo
- 11:20 Policajt ze sámošky
- 13:10 Spider-Man 2
- 15:45 Den co den
- 17:40 Štěstí na dosah
- 20:00 Velká svatba
- 21:40 Temný příliv
- 23:55 Mortal Kombat
- 05:15 Walker, Texas Ranger VIII (15)
- 06:00 Strážci hranic: Austrálie IV (11)
- 06:45 Mistři zastavárny (2)
- 07:40 Mistři renovací III (8)
- 08:35 Kachní dynastie IV (31)
- 09:35 Kobra 11 III (11)
- 11:40 Novashopping
- 11:55 Walker, Texas Ranger VIII (16)
- 12:50 Válka skladů XIII (9)
- 14:50 Mistři zastavárny (4)
- 15:45 Spartan: Týmová výzva II (2)
- 16:40 Kobra 11 III (13)
- 18:40 Válka skladů XIII (11)
- 19:35 Mistři zastavárny (6)
- 22:10 Walker, Texas Ranger VIII (17)
- 23:05 Kobra 11 III (13)
- 00:25 Teorie velkého třesku IV (20)
- 02:05 Malý Sheldon IV (11)
- 02:40 Svět podle Jima (22)
- 03:20 Americký táta VI (18)
- 03:40 Americký táta VII (1)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Stahovák
- 04:55 Film o filmu: Ro(c)k podvraťáků
- 05:10 Máma II (12)
- 05:40 Ženatý se závazky (107)
- 06:30 Bernieho dobrodružství (7)
- 06:55 Bakugan: Evolutions (23)
- 07:05 Přátelé X (2)
- 08:05 Máma II (19)
- 09:45 Malý Sheldon IV (15)
- 11:20 Ženatý se závazky (109)
- 12:15 Dva a půl chlapa VII (11)
- 13:00 Přátelé X (2)
- 14:05 Teorie velkého třesku IV (20)
- 15:45 Máma II (22)
- 17:00 Máma III (1)
- 17:25 Svět podle Jima II (2)
- 18:20 Dva a půl chlapa VII (13)
- 19:10 Malý Sheldon IV (17)
- 20:00 Teorie velkého třesku IV (24)
- 21:40 Přátelé X (4)
- 22:35 Americký táta VII (3)
- 23:25 Dva a půl chlapa VII (13)
- 04:25 Koření
- 04:45 Na lovu II
- 05:25 Riskuj!
- 06:00 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:45 Na lovu II
- 07:40 MasterChef Česko II (5)
- 12:55 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko II (6)
- 00:15 Nemocnice Chicago Med IX (2)
- 01:05 Vyměněné osudy II (65)
- 02:30 Čarodějky IV (17)
- 03:15 Nemocnice Chicago Med IX (2)
- 03:55 Oteckovia II (89)
- 08:10 Poldark III (5)
- 09:15 Poldark III (6)
- 10:20 Vítejte doma IV
- 16:15 Poldark III (7)
- 17:20 Poldark III (8)
- 11:00 Challenge Roth
- 11:30 Mystic Skate Cup
- 12:00 Spade poker show 2024 (5)
- 12:30 1:1 Sport Show (66)
- 13:05 Bellator 303: Mix vs. Magomedov
- 00:00 Challenge Roth
- 00:30 Mystic Skate Cup
- 01:00 Házená: ThSV Eisenach - THW Kiel
- 02:15 Házená: SC Magdeburg - Rhein-Neckar Löwen
- 03:45 Přestávka ve vysílání
- 00:20 Hymna SR
- 00:25 Stratení v Karibiku
- 02:10 Správy „N“
- 03:00 Góly - body - sekundy
- 03:20 Neskoro večer
- 04:15 Cestou necestou (Palau)
- 04:45 Správy „N“
- 05:35 Nebíčko v papuľke
- 06:05 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom presekávali ľad)
- 06:15 Jurošík
- 06:20 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II
- 06:35 Rusty II
- 06:40 Medvedík Pompon II (Čarovné prebudenie)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Lexi a Lottie
- 07:30 Bluey
- 07:35 Zberateľ zvukov
- 07:40 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:50 Údolie Muminovcov III
- 08:15 Šéfkuchár Shane (Komu chutia orechy?)
- 08:25 Zázračný ateliér
- 08:50 Príbeh rieky Hron (1)
- 09:15 Nech žije deduško (Blahostroj)
- 09:45 Leto s Katkou (Svadba)
- 10:10 Moje povstanie (Hlásateľ)
- 10:25 Pohľady zhora III (Nemecko zhora - Juh)
- 11:20 Nebíčko v papuľke
- 11:55 Gastromap
- 15:30 Keby som mal pušku
- 17:00 Boli sme pri tom
- 18:15 Veľkou lyžicou (Vňate, klíčky a mikrozelenina)
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Hotel Portofino II (6)
- 23:00 Opri sa o mňa (Katarína Zatovičová)
- 23:25 Hymna SR
- 23:30 Toskánska vášeň III (6)
- 00:37 Hymna SR
- 00:38 Správy „N“
- 01:50 Přestávka ve vysílání
- 08:15 Kapura
- 09:05 Farmárska revue
- 09:35 Letná rybačka
- 09:40 S rozumom do hory (S rozumom do hory - LES A VODA)
- 14:05 Demeterovci
- 15:25 Maroško (Smoliar)
- 16:50 Straty a nálezy (Peter)
- 17:55 Čekyho hudobný labák
- 18:30 Večerníček (O mestečku za hradbami "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Athleticus
- 19:50 Slovo
- 01:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Rozum a vůně)
- 01:50 Bolkoviny
- 02:45 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Spolu na hranici (Za císaře pána)
- 05:15 Etiketa (Vernisáž a spol.)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Písničky kolem nás
- 06:40 Kristian
- 08:20 Chalupáři (8)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:05 My všichni školou povinní (12)
- 12:05 Z Televarieté
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O princezně na klíček
- 14:10 O kouzelnici Klotýnce
- 15:10 Noční mora
- 15:45 V hlavní roli obhájce
- 18:00 Chalupáři (9)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:08 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (10)
- 20:10 Docent (1)
- 21:45 Osmy
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Clona (3)
- 01:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Rozum a vůně)
- 01:50 Bolkoviny
- 02:45 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Spolu na hranici (Za císaře pána)
- 05:15 Etiketa (Vernisáž a spol.)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Písničky kolem nás
- 06:40 Kristian
- 08:20 Chalupáři (8)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:05 My všichni školou povinní (12)
- 12:05 Z Televarieté
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O princezně na klíček
- 14:10 O kouzelnici Klotýnce
- 15:10 Noční mora
- 15:45 V hlavní roli obhájce
- 18:00 Chalupáři (9)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:08 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (10)
- 20:10 Docent (1)
- 21:45 Osmy
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Clona (3)
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Počasie
- 01:00 Cez lupu
- 01:30 Týždeň v ekonomike
- 02:00 Správy :24
- 02:25 Počasie
- 02:35 Týždeň vo svete
- 03:05 Správy :24
- 03:30 Góly-body-sekundy
- 03:50 Cez lupu
- 04:25 Správy "N"
- 05:15 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň vo svete
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Téma :24
- 07:35 Občan za dverami
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Archív :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Svet v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:30 Týždeň vo svete
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:25 Interview :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 Téma :24
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:25 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:40 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Archív :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Reportéri 2024 - zostrihy
- 17:45 Reportéri 2024 - zostrihy
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:25 Fetiše televízie: Góly, body, televízia
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Archív :24
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň vo svete
- 01:20 Bolest a sláva
- 03:05 Dešťová víla
- 04:45 Doma je tady
- 06:15 Ostrov delfínů
- 08:05 Hlas lásky
- 10:20 Paříž počká
- 12:05 Dobrodružství v divočině: Pes hrdina
- 13:45 Cesta za snem
- 15:30 Národ velryb
- 17:05 Upír junior
- 18:40 Netvor
- 20:15 12 hodin na odplatu
- 22:10 Pád Londýna
- 23:55 Chladnokrevný
- 00:40 Soudní síň (Neporodila jsem je)
- 01:25 Soudní síň (Stydlivá manželka)
- 02:05 Krimi
- 02:30 Noviny
- 03:05 Záchranáři v akci
- 03:40 Na chalupě
- 04:20 Nové bydlení
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:05 Krimi
- 06:30 Noviny
- 07:10 15 min. kuchař
- 12:35 Dr. Ludsky (Hranice ovládání)
- 13:50 Dědictví (15)
- 14:50 Dědictví (16)
- 15:50 Konkurs
- 16:55 Na chalupě
- 17:55 Nové bydlení
- 20:20 V sedmém nebi
- 22:25 Všechno, co mám rád
- 00:35 Rodinné prípady
- 01:20 Modré z neba
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:15 Aj múdry schybí
- 13:45 Susedia
- 16:05 Horná Dolná (Kalamita)
- 17:05 Horná Dolná (Zabíjačka)
- 18:00 Horná Dolná (Oblievačka)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:50 Survivor
- 23:10 Rodinné prípady
- 08:40 Váš dokonalý domov III (4)
- 09:50 Vzdělávání ve světě (1)
- 10:50 LEGO Masters - Amerika (4)
- 11:40 Opět spolu na chalupě (4)
- 16:35 Váš dokonalý domov III (5)
- 17:40 Utajený šéf V (4)
- 22:35 Příběhy z cel smrti (4)
- 23:30 Bohatí a chudí VI (4)
- 01:50 Veřejní nepřátelé
- 04:05 Kdo se směje teď
- 06:00 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 07:45 Ženy sobě
- 09:50 Van Helsing
- 12:00 Dobrý člověk
- 14:05 Cesty
- 15:50 Nic ve zlým
- 17:35 Třináct životů
- 20:00 Jurský svět: Nadvláda
- 22:25 Rod Draka II (8)
- 23:30 Kdo zabil Maggie Moore?
- 06:00 Láska kvete v každém věku
- 07:30 Gran Turismo
- 09:40 Jurský park
- 13:50 Jurský park 3
- 15:20 Jurský svět
- 17:25 Jurský svět: Zánik říše
- 20:05 Creed II
- 22:10 Halloween
- 23:55 Veliká III (4)
- 00:50 Turista (6)
- 01:50 Věznice 77
- 03:50 Emily
- 15:35 Peníze těch tupců
- 17:20 Zimní král (1)
- 18:20 Samaritán
- 20:00 Rod Draka II (8)
- 21:00 Julia II (Krevety na kroupovém lůžku)
- 21:50 Noční let (2)
- 22:40 Smrtelné zlo: Probuzení
- 00:30 Zpověď hochštaplera Felixe Krulla
- 02:25 Brutální vedro
- 03:40 Irské sbohem
- 04:05 Země žen
- 06:00 65
- 07:30 Inspekce
- 07:50 Modrý kaftan
- 09:50 Poslední šance
- 10:20 Maxine (1)
- 11:05 Maxine (2)
- 11:50 Maxine (3)
- 12:40 Rain Man
- 16:25 Modrý kaftan
- 18:25 65
- 20:00 Hromadění
- 01:45 Hadí plyn
- 03:35 Nevzdávám to
- 04:00 Levhart anatolský
- 06:00 Láska
- 08:10 Ti nejhorší
- 09:55 Je mi ze sebe špatně
- 11:35 Odpojení
- 13:15 Levhart anatolský
- 15:05 Soused
- 16:40 Ti nejhorší
- 18:20 Láska
- 20:30 Elaha
- 22:25 Jen ať je to chlapec
- 08:25 Prolhané krásky (Tik ťak, mrchy)
- 09:25 Superman 2
- 11:55 Flash (Nepřemožitelný)
- 20:00 Dej si pohov, kámoši
- 00:25 Lucas
- 02:00 Neuvěřitelný život rockera Coxe
- 03:35 Mafiánovi
- 10:00 Kočičí princ
- 11:45 Bota jménem Melichar
- 12:55 Nejkrásnější věk
- 14:30 Jedna kočka za druhou
- 16:35 Člověk proti zkáze
- 18:05 Kam nikdo nesmí
- 20:00 Osudové cesty II (1)
- 20:55 Osudové cesty II (2)
- 21:50 Kurýr: Restart
- 23:50 Vice
- 00:35 1911: Pád poslední říše
- 02:15 Panama
- 03:50 Přestávka ve vysílání
- 04:55 Nestanu se tvojí ženou
- 06:30 Fame – Cesta za slávou
- 10:10 Spy kids: Stroj času
- 11:35 Kupec benátský
- 13:45 Mrazivý závod
- 15:30 Hořko-sladko
- 17:15 Bernie
- 18:55 Síla slova
- 21:00 Dort
- 22:40 Trable Petuniových
- 00:00 Hříšní lidé města Oss
- 01:50 Kořist
- 03:15 Lidé, které možná znáš
- 05:00 Upírky
- 06:30 Dobrodružství Tedyho Stonese
- 13:05 Jak milovat s D
- 14:40 Možná řeknu ano
- 16:15 Světlo mezi oceány
- 18:25 Sexy 40
- 20:00 Stíny mezi námi
- 21:35 Druhá míza
- 23:20 After: Polibek
- 00:25 Přestávka ve vysílání
- 04:45 Strojvůdce
- 06:20 Šeptající ostrov
- 07:40 Šťastný drak
- 09:15 Africké safari
- 10:40 Asterix a Olympijské hry
- 14:10 Až najdu domov
- 16:00 Sniff a strašidelný hrad
- 17:20 Vysněný život
- 19:00 Čas beznaděje
- 21:00 Spůner
- 22:20 Úžasní Ambersonovi
- 01:05 Ztracený čas
- 02:55 I slova zabíjí
- 05:45 Bláznivá svatba
- 07:40 Zamilovaní sousedé
- 14:40 Hercule Poirot (Sen)
- 15:45 Věčně tvá nevěrná
- 20:00 Testament mládí
- 01:15 Bonnie And Lionnie
- 01:35 Hotel Bleu
- 02:05 Tokyo Twilight
- 04:20 Hiver
- 05:15 End of Program
- 06:00 Africa Screams
- 07:20 Broadway Limited
- 08:35 The Lady Refuses
- 09:45 Abilene Town
- 11:15 West Of The Divide
- 12:05 Trapped
- 13:25 Beneath The 12-Mile Reef
- 15:05 Port Of New York
- 16:25 Hit And Run
- 18:00 Talea
- 19:15 Catharsis with Marie-Lou Desmeules
- 19:20 Departure
- 21:00 The Inspector General
- 08:00 STOLEN TREASURES (EP. 3)
- 08:40 ZENITH (EP. 9)
- 09:10 ZENITH (EP. 10)
- 09:40 BHUTAN IN THE PURSUIT OF HAPPINESS
- 10:45 QUIRKY SCIENCE
- 11:10 QUIRKY SCIENCE
- 11:40 CREATIVE KILLERS (EP. 01)
- 20:00 AFRICA'S DEADLIEST (EP. 01)
- 20:55 THE RESCUE DOGS OF LAKE GARDA
- 21:45 ORGANIC PANIC (HOME)
- 22:10 LIFE IN THE BLUE
- 23:00 COLONIES UNDER THE SEA
- 23:50 NEW ZEALAND'S RACE OF EXCESSES
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE
- 16:15 HERE COMES THE BRIDE
- 16:30 HERE COMES THE BRIDE
- 16:45 HERE COMES THE BRIDE
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (8)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (9)
- 18:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 18:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:00 THE HOLLYWOOD GLOW (5)
- 19:30 WORLD OF FASHION II (47)
- 22:00 FASHION AROUND THE WORLD
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (7)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (8)
- 01:50 NEW Internet Wars 2016
- 21:40 Hip Show S5 EP14
- 22:00 Hip Show S5 EP13
- 22:20 Hip Show S5 EP12
- 22:45 Hard Knocks Fighting, Ep. 13
- 23:30 Lux 014 Fighting League, Mexico 25.06.2021
- 00:00 WILD SPIRITS H20 (3)
- 00:30 WILD SPIRITS H20 (4)
- 01:00 GP RACING 2022 (45)
- 01:30 GP RACING 2022 (46)
- 02:00 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 02:30 SAILING TO TOKYO 2018 (4)
- 03:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (2)
- 04:00 AUTOSPEED 2019 (17)
- 04:30 AUTOSPEED 2019 (18)
- 05:00 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 05:30 INSIDE SAILING 2020 (10)
- 06:00 CAPE EPIC 2018 (2)
- 06:30 CAPE EPIC 2018 (3)
- 07:00 GP RACING 2022 (45)
- 07:30 GP RACING 2022 (46)
- 08:00 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 08:30 SAILING TO TOKYO 2018 (4)
- 09:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (1)
- 10:00 SHIFTING GEARS
- 10:30 SHIFTING GEARS
- 11:00 WILD SURF 2019 (18)
- 11:30 WILD SURF 2019 (19)
- 14:00 BOAT SHOW 4K (20)
- 14:30 BOAT SHOW 4K (1)
- 15:00 SPORTS MAX (44)
- 15:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 16:00 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 16:30 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 17:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 17:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 18:00 KITE MASTERS 2018 (3)
- 18:30 KITE MASTERS 2018 (4)
- 19:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (7)
- 22:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 22:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 23:00 WORLD OF WATERSPORTS (29)
- 23:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 00:35 HOW IT'S MADE (THE CAR FACTORY)
- 01:00 DRONE WARS (3)
- 01:55 GOING BEYOND (KOH CHANG)
- 02:50 THE ETHIOPIA: THE MYSTERY OF PHALLIC STONES
- 03:45 DREAM JOURNEY (3)
- 00:00 Bounce & Fun
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box premiere
- 21:00 Fresh Out The Box premiere
- 00:45 Svetová lodná doprava (3)
- 01:45 Z blízka (4)
- 02:15 Sadnite si, prosím (29)
- 02:55 Raz a navždy (4)
- 03:45 Coco Artely (1)
- 08:30 Telenákup (1)
- 08:40 Doslova
- 09:20 Ako sa to stalo (2)
- 10:20 Téma (163)
- 11:00 Juhoslávia: Druhá strana zrkadla (2)
- 12:00 Zákon a poriadok (2)
- 13:00 Telenákup (1)
- 13:10 Nosoroží sirotinec (1)
- 14:10 Sadnite si, prosím (30)
- 14:50 Téma (167)
- 15:30 Doslova
- 16:10 Telenákup (1)
- 16:20 Život s vrahom (5)
- 17:10 Magický Egypt (2)
- 18:10 Dejiny červenej armády (2)
- 19:10 Telenákup (1)
- 19:20 Travelistan (40)
- 19:40 Doslova
- 20:20 Ľudia sú aj politici (46)
- 21:00 Sadnite si, prosím (30)
- 21:40 Žena na čele Dioru (1)
- 22:40 Udržateľná budúcnosť (3)
- 23:40 Čína: zrodenie veľmoci (2)
- 00:45 Naše zprávy
- 00:55 VIP svět
- 01:05 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 07:40 Skandály slavných - Leoš Noha
- 08:35 Klenot.TV
- 12:35 Babica vs. Sapík
- 13:25 Tajemství Evy Pilarové
- 14:25 Tajemství Dalibora Jandy
- 15:30 Nebezpečné vztahy
- 16:25 Jak to dopadlo!?
- 17:30 Nebezpečné vztahy live
- 18:25 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Léto v Chorvatsku
- 22:05 Malá velká banda
- 02:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:40 Ostříháno
- 04:50 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:15 Soudce Alexandr
- 16:30 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Nejvyšší soud
- 21:25 Most (1)
- 22:45 El Chapo III (11)
- 23:45 La Parta (8)
- 00:50 Babica vs. Sapík
- 01:40 Ostříháno
- 02:35 Na plac!
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Nikdo není perfektní
- 06:50 Česká tajenka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 11:05 Klenot.TV
- 13:15 Live Teleshopping
- 18:25 Babica vs. Sapík
- 19:15 Rozchody
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Jak to dopadlo!?
- 23:55 Nebezpečné vztahy live
- 04:45 Cirkulární Česko: Výroba a využití vodíku v oběhovém hospodářství
- 05:25 Světlá hodinka s Jaroslavem: Juliet Navrátilová(1/2)
- 06:20 Medx talks: MUDr. Aleš Obr, Ph. D.
- 06:40 Žijí mezi námi: Petr Papoušek
- 07:00 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 07:25 Valašský zpravodaj
- 07:35 Magazín z Orlickoústecka
- 07:55 Petrovický zpravodaj
- 20:15 Hitler a nacist (3)
- 21:20 Mladý Svět: Nela Boudová
- 00:35 Pojď se mnou
- 02:05 Ztracený svět II (3)
- 02:50 Ztracený svět II (4)
- 03:35 Ztracený svět II (5)
- 04:20 Ultrafialoví II (5)
- 05:05 Seriálový tip (1)
- 05:20 Totalcar II (4)
- 06:20 Zelenáč IV (4)
- 07:20 Hvězdná brána: Atlantida II
- 10:00 Hvězdná brána: Atlantida II (4)
- 10:55 Hvězdná brána: Atlantida II (5)
- 11:50 MacGyver II (6)
- 12:45 MacGyver II (7)
- 13:35 MacGyver II (8)
- 14:30 MacGyver II (9)
- 15:25 Ztracený svět II (6)
- 16:20 Ztracený svět II (7)
- 17:15 Ztracený svět II (8)
- 18:10 MacGyver II (8)
- 19:05 MacGyver II (9)
- 20:00 Kódované vysílání
- 21:50 Pojď se mnou
- 23:40 Vražda mimo sezonu
- 00:45 Ztracený svět III (2)
- 01:40 Ultrafialoví II (10)
- 02:30 Ultrafialoví II (11)
- 03:15 Totalcar V (1)
- 03:40 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Xena II (22)
- 10:00 Xena III (1)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 A-Team III (1)
- 13:55 A-Team III (2)
- 14:55 A-Team III (3)
- 15:55 A-Team III (4)
- 17:00 A-Team III (5)
- 18:00 Lovci pokladů II (20)
- 19:00 Lovci pokladů II (21)
- 20:00 Lovci pokladů II (22)
- 21:00 Lovci pokladů III (1)
- 22:00 Lovci pokladů III (2)
- 23:00 Xena III (2)
- 23:55 Ztracený svět III (3)