Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:10 Námořní vyšetřovací služba XVI (14)
- 01:05 Námořní vyšetřovací služba XVI (15)
- 02:00 Brousko III (91)
- 02:50 Brousko III (92)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Brousko III (90)
- 12:10 Teleshop (1)
- 12:25 Brousko III (91)
- 13:30 Vteřiny života (4)
- 18:05 Vteřiny života (5)
- 19:00 Profil zločinu III (4)
- 20:05 Profil zločinu III (5)
- 21:10 Profil zločinu III (6)
- 22:20 Brousko III (91)
- 23:30 Brousko III (92)
- 01:30 Ve sklepě
- 03:00 Layla Fourie
- 11:25 Špekoun
- 12:55 Assassin
- 14:45 Pride
- 16:50 Turné
- 18:45 Poslední Mohykán
- 20:10 Střípky paměti
- 22:00 Případ SK1
- 00:00 Zloději
- 02:10 Jací jsme byli
- 04:10 Zloději
- 10:00 Láska mezi regály
- 12:10 Divoch
- 13:55 Nepředstavitelné
- 16:10 Nafukovací panna
- 18:10 Nepředstavitelné
- 20:25 Rebelky
- 22:00 Zabití posvátného jelena
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Krkavec)
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Sníček (3)
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 O modrém autíčku (Zloděj)
- 06:55 Staré pověsti české (O králi Ječmínkovi)
- 07:05 Broučci (Loučení)
- 07:10 Brundibáři (Aby bylo jasno)
- 07:25 Žofka a její dobrodružství (Jak se Žofka postarala o svatbu)
- 07:35 O Dorotce (Dorotka a drak)
- 07:50 Pojďte pane, budeme si hrát (Jak šli spát)
- 10:05 Staré pověsti české (12)
- 10:15 Broučci (A byla zima...)
- 10:20 Brundibáři (Konzerva)
- 10:30 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka překazila chuligánům spády)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a abeceda)
- 10:50 Pojďte pane, budeme si hrát (A neříkej mi Vašíku)
- 11:05 Příběhy kocoura Modroočka (Já a můj dvojnožec)
- 11:25 O Mikešovi (Tajemný kocourek)
- 11:35 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a správce Markvart)
- 12:00 Vyšší princip
- 14:00 U mě dobrý
- 15:45 Filmové minuty
- 16:00 Čtyři v kruhu
- 17:35 Kinosál
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Ďáblova past
- 19:30 Žofka a její dobrodružství (13)
- 19:40 O Dorotce (Dorotka a papoušek)
- 20:00 Poslušně hlásím
- 21:40 Kinosál
- 22:00 Pension pro svobodné pány
- 23:35 Teleshopping
- 04:25 Nejbizarnější městské legendy (2)
- 04:55 Mississipské peklo
- 05:40 Extrémní útěky z vězení (Dohoda)
- 06:15 Biblické záhady (Tajemství sochy)
- 07:00 Teleshopping
- 16:50 Everest: Vrchol lidstva
- 18:10 Tajemství vody
- 19:05 Extrémní útěky z vězení (Dohoda)
- 22:05 Biblické záhady (Tajemství sochy)
- 23:15 Historie Pompejí
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Jessabelle
- 01:40 Umělá inteligence
- 03:10 Poslední minuty na Zemi
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 10:30 Staroměstská poprava 1621 (Pátrání)
- 11:25 Hranice (3)
- 11:55 JFK: Spiknutí
- 14:25 Teleshopping
- 15:35 Faraonovo ztracené město
- 23:25 Tutanchamonova kletba
- 01:20 Krokodýl: Návrat do krvavé laguny
- 02:45 Equilibrium
- 04:20 7 pod nulou
- 05:50 Ultimate Countdown: Top Ten - Greatest Action Heroes
- 06:00 Close Up III (4)
- 06:35 Close Up III (5)
- 07:05 Close Up III (3)
- 07:35 Princ a já 2
- 09:25 Slaměný klobouk
- 11:00 Sedm let v Tibetu
- 15:00 Návštěvníci
- 18:20 Agent v sukni
- 22:00 Atlas mraků
- 01:25 Boj
- 03:00 Poslední mise
- 04:20 Železný opičák
- 05:45 Zoom In - tick, tick… Boom!
- 06:00 Zoom In - The Secret Garden
- 06:10 Austin Powers: Špionátor
- 07:55 Všichni jsou v pohodě
- 09:45 Krycí jméno: Čistič
- 11:15 Lásce na stopě
- 12:45 Kouř
- 14:25 Blázni ve vězení
- 16:20 Vinnetou (1)
- 18:20 Vinnetou (2)
- 20:00 Vinnetou (3)
- 22:00 Jeepers Creepers
- 23:30 Cena života
- 01:25 Comedy Club VII (24)
- 02:00 Hráči
- 17:05 G.I. JOE: Snake Eyes
- 20:00 A.I. Umělá inteligence
- 23:15 Talk to Me
- 00:00 Best From The Rest (Ireland Top 5 Experiences)
- 00:15 Landmarks (Killing Fields Cambodia)
- 00:30 Viajar Peru (Amazonas 2, Peru)
- 01:00 Costa Rica Calling (Episode No. 9))
- 01:30 Unwind (Banyan Tree, Maldives)
- 02:00 Foodicted (Jakarta 1)
- 02:30 Backpack (Badami, India)
- 03:00 Viajar Peru (Lima, Peru)
- 03:30 Off The Grid (Monts De Cristal , Gabon)
- 04:00 Xplore Bhutan (Paro)
- 04:30 Xplore Ireland (Galway)
- 05:00 Foodicted (Jakarta 2)
- 05:30 Backpack (Hampi, India)
- 06:00 Viajar Peru (Trujillo, Peru)
- 06:30 Off The Grid (Lope National Park, Gabon)
- 07:00 Xplore Bhutan (Thimpu)
- 07:30 Xplore Ireland (Wild Atlantic Way)
- 22:00 Costa Rica Calling (Episode No. 10))
- 22:30 Backpack (Goa, India)
- 23:00 Xplore Ireland (Dublin)
- 23:30 Foodicted (Bali)
- 00:05 Léto na Aljašce (1)
- 01:00 Podivní, divocí a krásní (1)
- 01:55 Jak divoká zvířata spí (1)
- 02:50 Zvířata jako MY (Ptačí piráti)
- 03:45 Zvířata jako MY (Lví školka)
- 20:25 Hluboko v srdci (1)
- 21:20 Datlové: Příběh dřevorubců (1)
- 22:15 Deník včely (1)
- 23:10 Orlovec říční: Vodní dravec (1)
- 04:12 Tajemství chobotnic (Myslitelé)
- 04:53 Deset nejnebezpečnějších hadů III (Brazílie)
- 05:38 Život psounů (Velký závod)
- 06:00 Život psounů (Záplava starostí)
- 06:21 Život psounů (Malý rošťák)
- 06:43 Život psounů (Opravdová kuráž)
- 07:05 Život psounů (12)
- 07:27 Život psounů (Jak byl dobyt západ)
- 07:49 Neuvěřitelné cesty zvířat (Polární rodičovství)
- 18:02 Útok žraloka: 360 stupňů (Ve vlnách)
- 18:44 Žraločí hejno
- 19:30 Žraločí gangy
- 00:00 Narkobaroni a jejich pád (Odchovaný v Americe)
- 00:45 Továrna na jídlo: USA (Sušené maso, brownies a kostky cukru)
- 01:08 Továrna na jídlo: USA (Preclíky a sušenky)
- 01:30 Továrna na jídlo: USA (Preclíky v čokoládě a džem)
- 01:52 Továrna na jídlo: USA (Sendviče, salsa a čokoláda)
- 02:15 Staré dobré devadesátky (Síla žen)
- 03:00 Strážci hranic: Španělsko (Pytláci ryb)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou V (Masakr v Bombaji)
- 00:00 Stal jsem se kořistí III (4)
- 00:45 Zoltan, vlčí muž (6)
- 01:30 Jak to zvířata dokážou (Jasnovidné kočky a chlupaté vydry)
- 01:53 Jak to zvířata dokážou (Psí ocasy a krokodýlí čelisti)
- 02:15 Stal jsem se kořistí III (3)
- 03:00 Veterinární policie Filadelfie XII (Odhalené farmy na štěňata)
- 03:45 Záchrana statku II (Záplavy, pot a slzy - 2. část)
- 04:30 Veterinární policie Filadelfie XII (Zabiják koček)
- 05:15 Jak to zvířata dokážou (Jasnovidné kočky a chlupaté vydry)
- 05:38 Jak to zvířata dokážou (Sloní nosy a starověká zvířata)
- 06:00 Veterinární policie Filadelfie XII (Záchrana koně)
- 06:50 Veterinární policie Filadelfie XII (Městská farma na štěňata)
- 07:40 Záchrana statku II (V jednom ohni)
- 14:00 Na pokraji Aljašky II (1)
- 15:00 Na pokraji Aljašky II (2)
- 16:00 Rozbalené mumie (4)
- 17:00 Rozbalené mumie (5)
- 18:00 Rozbalené mumie (7)
- 19:00 Rozbalené mumie (8)
- 04:40 Jak je vidí ptáci (3)
- 05:05 Jednoho dne… (1)
- 06:00 Lovci vojenských pokladů IV (6)
- 06:55 Život v sevření mrazu X (2)
- 07:55 Život v sevření mrazu X (3)
- 10:15 Stavitelé z písku - závod s proudem (6)
- 10:40 Pěšky podél Nilu (1)
- 11:40 Pěšky podél Nilu (2)
- 16:10 Luxusní odpočinek (2)
- 17:10 Chyby a katastrofy (1)
- 20:00 Ponorky
- 21:05 Titanic - Příběhy z hlubin (2)
- 22:00 Jednoho dne… (2)
- 23:05 Blok odsouzenců k smrti v Texasu (2)
- 04:20 Nejmalebnější cesty vlakem V (2)
- 05:05 Nejnebezpečnější počasí na světě III (1)
- 06:00 V továrně V (9)
- 06:55 Život pod bodem mrazu IX (9)
- 07:45 Dynastie II (5)
- 10:30 V továrně V (9)
- 11:45 Život pod bodem mrazu IX (9)
- 12:40 Dynastie II (5)
- 13:55 Alexander Armstrong na Srí Lance (2)
- 14:55 Víkend beze strachu (2)
- 15:55 V továrně V (9)
- 18:00 Afrika (1)
- 19:10 Serengeti (6)