Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 05:15 Walker, Texas Ranger VIII (15)
- 06:00 Strážci hranic: Austrálie IV (11)
- 06:45 Mistři zastavárny (2)
- 07:40 Mistři renovací III (8)
- 08:35 Kachní dynastie IV (31)
- 09:35 Kobra 11 III (11)
- 11:40 Novashopping
- 11:55 Walker, Texas Ranger VIII (16)
- 12:50 Válka skladů XIII (9)
- 14:50 Mistři zastavárny (4)
- 15:45 Spartan: Týmová výzva II (2)
- 16:40 Kobra 11 III (13)
- 18:40 Válka skladů XIII (11)
- 19:35 Mistři zastavárny (6)
- 22:10 Walker, Texas Ranger VIII (17)
- 23:05 Kobra 11 III (13)
- 00:25 Teorie velkého třesku IV (20)
- 02:05 Malý Sheldon IV (11)
- 02:40 Svět podle Jima (22)
- 03:20 Americký táta VI (18)
- 03:40 Americký táta VII (1)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Stahovák
- 04:55 Film o filmu: Ro(c)k podvraťáků
- 05:10 Máma II (12)
- 05:40 Ženatý se závazky (107)
- 06:30 Bernieho dobrodružství (7)
- 06:55 Bakugan: Evolutions (23)
- 07:05 Přátelé X (2)
- 08:05 Máma II (19)
- 09:45 Malý Sheldon IV (15)
- 11:20 Ženatý se závazky (109)
- 12:15 Dva a půl chlapa VII (11)
- 13:00 Přátelé X (2)
- 14:05 Teorie velkého třesku IV (20)
- 15:45 Máma II (22)
- 17:00 Máma III (1)
- 17:25 Svět podle Jima II (2)
- 18:20 Dva a půl chlapa VII (13)
- 19:10 Malý Sheldon IV (17)
- 20:00 Teorie velkého třesku IV (24)
- 21:40 Přátelé X (4)
- 22:35 Americký táta VII (3)
- 23:25 Dva a půl chlapa VII (13)
- 04:25 Koření
- 04:45 Na lovu II
- 05:25 Riskuj!
- 06:00 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:45 Na lovu II
- 07:40 MasterChef Česko II (5)
- 12:55 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko II (6)
- 00:15 Nemocnice Chicago Med IX (2)
- 01:05 Vyměněné osudy II (65)
- 02:30 Čarodějky IV (17)
- 03:15 Nemocnice Chicago Med IX (2)
- 03:55 Oteckovia II (89)
- 08:10 Poldark III (5)
- 09:15 Poldark III (6)
- 10:20 Vítejte doma IV
- 16:15 Poldark III (7)
- 17:20 Poldark III (8)
- 11:00 Challenge Roth
- 11:30 Mystic Skate Cup
- 12:00 Spade poker show 2024 (5)
- 12:30 1:1 Sport Show (66)
- 13:05 Bellator 303: Mix vs. Magomedov
- 00:00 Challenge Roth
- 00:30 Mystic Skate Cup
- 01:00 Házená: ThSV Eisenach - THW Kiel
- 02:15 Házená: SC Magdeburg - Rhein-Neckar Löwen
- 03:45 Přestávka ve vysílání
- 00:20 Hymna SR
- 00:25 Stratení v Karibiku
- 02:10 Správy „N“
- 03:00 Góly - body - sekundy
- 03:20 Neskoro večer
- 04:15 Cestou necestou (Palau)
- 04:45 Správy „N“
- 05:35 Nebíčko v papuľke
- 06:05 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom presekávali ľad)
- 06:15 Jurošík
- 06:20 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II
- 06:35 Rusty II
- 06:40 Medvedík Pompon II (Čarovné prebudenie)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Lexi a Lottie
- 07:30 Bluey
- 07:35 Zberateľ zvukov
- 07:40 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:50 Údolie Muminovcov III
- 08:15 Šéfkuchár Shane (Komu chutia orechy?)
- 08:25 Zázračný ateliér
- 08:50 Príbeh rieky Hron (1)
- 09:15 Nech žije deduško (Blahostroj)
- 09:45 Leto s Katkou (Svadba)
- 10:10 Moje povstanie (Hlásateľ)
- 10:25 Pohľady zhora III (Nemecko zhora - Juh)
- 11:20 Nebíčko v papuľke
- 11:55 Gastromap
- 15:30 Keby som mal pušku
- 17:00 Boli sme pri tom
- 18:15 Veľkou lyžicou (Vňate, klíčky a mikrozelenina)
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Hotel Portofino II (6)
- 23:00 Opri sa o mňa (Katarína Zatovičová)
- 23:25 Hymna SR
- 23:30 Toskánska vášeň III (6)
- 00:37 Hymna SR
- 00:38 Správy „N“
- 01:50 Přestávka ve vysílání
- 08:15 Kapura
- 09:05 Farmárska revue
- 09:35 Letná rybačka
- 09:40 S rozumom do hory (S rozumom do hory - LES A VODA)
- 14:05 Demeterovci
- 15:25 Maroško (Smoliar)
- 16:50 Straty a nálezy (Peter)
- 17:55 Čekyho hudobný labák
- 18:30 Večerníček (O mestečku za hradbami "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Athleticus
- 19:50 Slovo
- 01:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Rozum a vůně)
- 01:50 Bolkoviny
- 02:45 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Spolu na hranici (Za císaře pána)
- 05:15 Etiketa (Vernisáž a spol.)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Písničky kolem nás
- 06:40 Kristian
- 08:20 Chalupáři (8)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:05 My všichni školou povinní (12)
- 12:05 Z Televarieté
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O princezně na klíček
- 14:10 O kouzelnici Klotýnce
- 15:10 Noční mora
- 15:45 V hlavní roli obhájce
- 18:00 Chalupáři (9)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:08 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (10)
- 20:10 Docent (1)
- 21:45 Osmy
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Clona (3)
- 01:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Rozum a vůně)
- 01:50 Bolkoviny
- 02:45 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Spolu na hranici (Za císaře pána)
- 05:15 Etiketa (Vernisáž a spol.)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Písničky kolem nás
- 06:40 Kristian
- 08:20 Chalupáři (8)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:05 My všichni školou povinní (12)
- 12:05 Z Televarieté
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O princezně na klíček
- 14:10 O kouzelnici Klotýnce
- 15:10 Noční mora
- 15:45 V hlavní roli obhájce
- 18:00 Chalupáři (9)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:08 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (10)
- 20:10 Docent (1)
- 21:45 Osmy
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Clona (3)
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Počasie
- 01:00 Cez lupu
- 01:30 Týždeň v ekonomike
- 02:00 Správy :24
- 02:25 Počasie
- 02:35 Týždeň vo svete
- 03:05 Správy :24
- 03:30 Góly-body-sekundy
- 03:50 Cez lupu
- 04:25 Správy "N"
- 05:15 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň vo svete
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Téma :24
- 07:35 Občan za dverami
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Archív :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Svet v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:30 Týždeň vo svete
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:25 Interview :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 Téma :24
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:25 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:40 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Archív :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Reportéri 2024 - zostrihy
- 17:45 Reportéri 2024 - zostrihy
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:25 Fetiše televízie: Góly, body, televízia
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Archív :24
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň vo svete
- 01:20 Bolest a sláva
- 03:05 Dešťová víla
- 04:45 Doma je tady
- 06:15 Ostrov delfínů
- 08:05 Hlas lásky
- 10:20 Paříž počká
- 12:05 Dobrodružství v divočině: Pes hrdina
- 13:45 Cesta za snem
- 15:30 Národ velryb
- 17:05 Upír junior
- 18:40 Netvor
- 20:15 12 hodin na odplatu
- 22:10 Pád Londýna
- 23:55 Chladnokrevný
- 00:40 Soudní síň (Neporodila jsem je)
- 01:25 Soudní síň (Stydlivá manželka)
- 02:05 Krimi
- 02:30 Noviny
- 03:05 Záchranáři v akci
- 03:40 Na chalupě
- 04:20 Nové bydlení
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:05 Krimi
- 06:30 Noviny
- 07:10 15 min. kuchař
- 12:35 Dr. Ludsky (Hranice ovládání)
- 13:50 Dědictví (15)
- 14:50 Dědictví (16)
- 15:50 Konkurs
- 16:55 Na chalupě
- 17:55 Nové bydlení
- 20:20 V sedmém nebi
- 22:25 Všechno, co mám rád
- 00:35 Rodinné prípady
- 01:20 Modré z neba
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:15 Aj múdry schybí
- 13:45 Susedia
- 16:05 Horná Dolná (Kalamita)
- 17:05 Horná Dolná (Zabíjačka)
- 18:00 Horná Dolná (Oblievačka)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:50 Survivor
- 23:10 Rodinné prípady
- 08:40 Váš dokonalý domov III (4)
- 09:50 Vzdělávání ve světě (1)
- 10:50 LEGO Masters - Amerika (4)
- 11:40 Opět spolu na chalupě (4)
- 16:35 Váš dokonalý domov III (5)
- 17:40 Utajený šéf V (4)
- 22:35 Příběhy z cel smrti (4)
- 23:30 Bohatí a chudí VI (4)
- 01:50 Veřejní nepřátelé
- 04:05 Kdo se směje teď
- 06:00 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 07:45 Ženy sobě
- 09:50 Van Helsing
- 12:00 Dobrý člověk
- 14:05 Cesty
- 15:50 Nic ve zlým
- 17:35 Třináct životů
- 20:00 Jurský svět: Nadvláda
- 22:25 Rod Draka II (8)
- 23:30 Kdo zabil Maggie Moore?
- 06:00 Láska kvete v každém věku
- 07:30 Gran Turismo
- 09:40 Jurský park
- 13:50 Jurský park 3
- 15:20 Jurský svět
- 17:25 Jurský svět: Zánik říše
- 20:05 Creed II
- 22:10 Halloween
- 23:55 Veliká III (4)
- 00:50 Turista (6)
- 01:50 Věznice 77
- 03:50 Emily
- 15:35 Peníze těch tupců
- 17:20 Zimní král (1)
- 18:20 Samaritán
- 20:00 Rod Draka II (8)
- 21:00 Julia II (Krevety na kroupovém lůžku)
- 21:50 Noční let (2)
- 22:40 Smrtelné zlo: Probuzení
- 00:30 Zpověď hochštaplera Felixe Krulla
- 02:25 Brutální vedro
- 03:40 Irské sbohem
- 04:05 Země žen
- 06:00 65
- 07:30 Inspekce
- 07:50 Modrý kaftan
- 09:50 Poslední šance
- 10:20 Maxine (1)
- 11:05 Maxine (2)
- 11:50 Maxine (3)
- 12:40 Rain Man
- 16:25 Modrý kaftan
- 18:25 65
- 20:00 Hromadění
- 01:45 Hadí plyn
- 03:35 Nevzdávám to
- 04:00 Levhart anatolský
- 06:00 Láska
- 08:10 Ti nejhorší
- 09:55 Je mi ze sebe špatně
- 11:35 Odpojení
- 13:15 Levhart anatolský
- 15:05 Soused
- 16:40 Ti nejhorší
- 18:20 Láska
- 20:30 Elaha
- 22:25 Jen ať je to chlapec