Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
- 01:55 AZ-kvíz
- 02:20 Dobré ráno
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Proč bychom se nebavili
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Televizní legendy
- 14:05 Slovácko sa nesúdí (9)
- 14:40 Slovácko sa nesúdí (10)
- 15:15 Mayerling
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (15)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Hra na vraždu)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 00:55 Televizní klub neslyšících
- 01:20 Žijeme s vírou
- 01:50 400 let na gruntě
- 02:05 Na moll...
- 02:50 Život jsou okamžiky volby
- 03:15 Historie.cs
- 04:10 Malostranské palácové
- 04:25 To mě baví
- 04:50 Svět zvířat (Antilopy)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Čína na jazyku II (7)
- 09:20 Bedekr III. (Toulouse a Carcassonne)
- 09:50 Havaj, cesta ke kořenům
- 10:40 Perfektní rodiče v přírodě
- 11:35 Letní příroda v Okutamě
- 20:00 Francouzská spojka (1)
- 21:45 Běžící muž
- 23:25 Maniak
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:20 Velká pardubická 2024 (III. kvalifikace na 134. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou)
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 ME v plážovém volejbalu mužů 2024 Nizozemsko (Švýcarsko - Lotyšsko)
- 07:00 Jezdectví ČR 2024 (Český skokový pohár – Velká cena Jítravy)
- 07:15 Jezdectví ČR 2024 (Mistrovství České republiky v drezuře Zduchovice)
- 07:35 BBV po 25 letech
- 07:45 Panorama
- 08:20 Svět motorů
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 Dačického 12
- 12:45 Rally ČR 2024 (Barum Czech Rally Zlín)
- 13:00 D+D REAL Czech Masters 2024 (D+D REAL Czech Masters)
- 04:25 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 06:59 M.A.S.H (16)
- 07:23 M.A.S.H (17)
- 07:54 M.A.S.H (18)
- 08:25 M.A.S.H (19)
- 08:57 M.A.S.H (20)
- 09:29 Vinaři (Lovecká sezóna)
- 14:36 Policie v akci
- 15:36 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Máme rádi Česko
- 22:05 Kdo se ptá?
- 23:12 Ano, šéfe!
- 04:16 Spravedlnost v krvi XII (Základy bezpečnosti)
- 05:12 Těžká dřina
- 05:38 Bolek a Lolek si hrají (Hra na vojáky)
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:01 Bolek a Lolek si hrají (Neobvyklý objev)
- 06:10 Bolek a Lolek si hrají (Malí filmaři)
- 06:19 Pohádky Bolka a Lolka (Zakletý zámek)
- 06:28 Partička
- 07:01 Autosalon.tv
- 07:58 Těžká dřina
- 08:36 Top Gear VI (4)
- 09:36 Top Gear VII (2)
- 22:01 Ledové tornádo
- 23:46 Simpsonovi VII (Radioaktivní muž)
- 01:41 Bounty
- 04:24 Námořní vyšetřovací služba XIII (Den u soudu)
- 05:21 M.A.S.H
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka
- 06:18 M.A.S.H
- 06:41 M.A.S.H
- 07:04 M.A.S.H
- 07:42 Námořní vyšetřovací služba XIII (Den u soudu)
- 11:21 Rob Roy
- 14:12 Breakheartský průsmyk
- 18:08 Čarodějnice
- 20:07 Hádkovi
- 22:03 Americký ninja
- 23:51 Na férovku
- 04:51 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:06 Teď vaří šéf!
- 06:40 Prostřeno!
- 07:45 Ošklivka Katka (Jsem hvězdou večera)
- 10:13 Prostřeno!
- 11:05 Ano, šéfe!
- 12:12 Osudové léto v Praze
- 20:06 Osudové léto v Dánsku
- 22:00 Ošklivka Katka (Samé komplimenty)
- 23:09 Tudorovci IV (2)
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík opravářem)
- 06:05 Hopsasa (Kino v kině)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:10 Ryšáček Pablo
- 07:15 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Bráškové
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari II (1)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 09:55 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:00 Olympijská Shaun
- 11:05 Vyber si svůj sport II
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (15)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:50 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (22)
- 14:55 Čvacht
- 15:05 Břinčíci III
- 15:20 Kazubovi!
- 15:25 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:40 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:00 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Bráškové
- 17:35 Vyber si svůj sport II
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak měl pro strach uděláno)
- 18:55 Zafari II (2)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (16)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:45 100 dní ve Versailles (6)
- 01:30 Král železa a smíchu Franta Kocourek
- 02:25 Kanadská soda X (3)
- 02:45 Chaplin herečkou
- 02:55 Terra musica
- 03:25 Divadlo žije!
- 03:50 Jak se bydlí v retrostylu
- 04:15 Detektivové před kamerou
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Čechomor
- 21:15 Vlasta Redl
- 21:55 Spirituál kvintet
- 22:30 Poslední tajemství Marilyn Monroe
- 23:25 Kanadská soda X (4)
- 23:45 Zamilovaný Shakespeare
- 04:30 Rodinná pouta II (Komplikovaný vztah)
- 05:35 Na zámku
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:36 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 07:35 Columbo (S dýkou v mysli)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen
- 22:09 Pípšoubazar
- 23:14 Jak se staví sen
- 01:05 K věci
- 01:27 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 01:35 Prima Svět
- 02:17 Generace deprese
- 02:58 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:32 Zprávy Plus
- 10:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:48 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:00 Zprávy
- 14:28 Prima LÉTO
- 14:40 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Počasí
- 15:28 K věci
- 15:50 Prima CUP
- 15:54 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:24 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Hokejové legendy: Vzpomínka na Ivana Hlinku
- 21:00 Zprávy
- 21:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 04:21 Divočina z výšky
- 05:27 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:18 Hausbót Petra Horkého (Sergio Rapa)
- 06:42 Zelená planeta (Lidské světy)
- 07:53 Jak se točila Zelená planeta
- 01:55 AZ-kvíz
- 02:20 Dobré ráno
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Proč bychom se nebavili
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Televizní legendy
- 14:05 Slovácko sa nesúdí (9)
- 14:40 Slovácko sa nesúdí (10)
- 15:15 Mayerling
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (15)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Hra na vraždu)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 01:55 AZ-kvíz
- 02:20 Dobré ráno
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Proč bychom se nebavili
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Televizní legendy
- 14:05 Slovácko sa nesúdí (9)
- 14:40 Slovácko sa nesúdí (10)
- 15:15 Mayerling
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (15)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Hra na vraždu)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 00:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (11)
- 01:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (12)
- 02:15 Sousedství (6)
- 03:20 U stánku II (15)
- 03:30 Ze dvora (8)
- 03:40 Ušák Jaromíra Bosáka (58)
- 04:00 Ušák Jaromíra Bosáka (59)
- 04:25 Zahradní proměny III (5)
- 05:10 Zahradní proměny III (6)
- 06:00 Pravidla zasnoubení II (13)
- 06:20 Moje místa (Aleš Valenta)
- 07:25 Případy detektiva Murdocha XII (9)
- 08:20 Zahradní proměny III (7)
- 09:20 Zahradní proměny III (8)
- 12:15 Moje místa (Valerie Zawadská)
- 13:15 Jukebox (20)
- 20:10 Švindlíři
- 22:30 Invictus: Neporažený
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 10:55 Můj přítel Monk IV (14)
- 11:45 Tescoma s chutí
- 14:35 Kriminálka Las Vegas VII (Visačky)
- 15:30 Výměna manželek
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 20:20 Babovřesky 3
- 22:35 Postradatelní
- 00:45 Přepadení 2: Temné území
- 02:45 Sousedi
- 04:15 Krásná Locika
- 05:35 Stážisti
- 07:40 Kriminálka Las Vegas VI (Poslední věci)
- 11:30 Řeka
- 14:00 Teleshopping
- 14:20 Čínský zvěrokruh
- 16:20 Bláznivá dovolená
- 18:20 Konečně doma
- 20:00 Petr Pan
- 22:05 Automata
- 01:15 Mistři renovací III (14)
- 01:55 Kachní dynastie V (3)
- 02:40 Strážci hranic: Austrálie IV (15)
- 03:25 Walker, Texas Ranger VIII (21)
- 04:05 Laax Highline World Championships
- 04:30 Challenge Roth
- 05:10 Walker, Texas Ranger VIII (20)
- 05:50 Strážci hranic: Austrálie IV (17)
- 06:35 Mistři zastavárny (12)
- 07:30 Mistři renovací III (14)
- 08:25 Kachní dynastie V (3)
- 09:25 Kobra 11 IV (5)
- 11:30 Novashopping
- 11:45 Walker, Texas Ranger VIII (21)
- 12:45 Válka skladů XIII (19)
- 16:10 Strážci hranic: Austrálie V (1)
- 16:40 Kobra 11 IV (7)
- 18:40 Válka skladů XIII (21)
- 19:35 Mistři zastavárny II (2)
- 20:30 Mistři renovací III (18)
- 21:20 Kachní dynastie V (7)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (22)
- 23:15 Kobra 11 IV (7)
- 00:35 Teorie velkého třesku V (16)
- 02:15 Malý Sheldon V (3)
- 02:50 Svět podle Jima II (10)
- 03:30 Americký táta VII (11)
- 04:10 TELE TELE
- 04:40 Máma III (12)
- 05:40 Ženatý se závazky (117)
- 06:30 Bernieho dobrodružství (27)
- 06:55 Bakugan: Evolutions (28)
- 07:05 Přátelé X (12)
- 08:10 Máma III (17)
- 09:45 Malý Sheldon V (7)
- 11:20 Ženatý se závazky (119)
- 12:20 Dva a půl chlapa VII (21)
- 13:10 Přátelé X (12)
- 16:00 Máma III (21)
- 17:25 Svět podle Jima II (12)
- 18:20 Dva a půl chlapa VII (22)
- 18:45 Dva a půl chlapa VIII (1)
- 19:10 Malý Sheldon V (9)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (20)
- 21:40 Přátelé X (14)
- 22:40 Americký táta VII (13)
- 23:30 Dva a půl chlapa VII (22)
- 23:55 Dva a půl chlapa VIII (1)
- 04:10 Na lovu II
- 04:50 Co na to Češi
- 06:05 Riskuj!
- 06:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:20 Na lovu II
- 08:15 MasterChef Česko II (10)
- 09:25 Můj přítel Monk IV (13)
- 10:15 Vraždy v Kitzbühelu XV (5)
- 11:10 Médium V (8)
- 12:00 Odložené případy (Chlapec v krabici)
- 13:00 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko II (11)
- 14:25 Tescoma s chutí
- 14:30 Vraždy v Kitzbühelu XV (6)
- 15:25 Médium V (9)
- 22:45 Médium V (10)
- 23:40 Vraždy v Kitzbühelu XV (6)
- 00:30 Nemocnice Chicago Med IX (7)
- 01:20 Vyměněné osudy II (71)
- 02:55 Čarodějky IV (20)
- 03:35 Nemocnice Chicago Med IX (7)
- 08:20 Čarodějky IV (22)
- 09:10 Vítejte doma IV
- 10:05 Oteckovia II (101)
- 11:55 Mateřská láska II (10)
- 16:15 Vyměněné osudy II (77)
- 20:15 Mateřská láska II (13)
- 21:10 Mateřská láska II (14)
- 04:15 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Házená: Füchse Berlín - HC Erlangen
- 10:00 Freestyle Pro Tour
- 10:30 Mystic Skate Cup
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Fotbal: Leeds United - Middlesbrough FC
- 13:05 PFL 7
- 22:50 Běhej lesy - Klínovec
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 Carabao Cup Highlights (1)
- 23:35 Házená: HC Erlangen - Rhein-Neckar Löwen
- 01:10 Správy „N“
- 02:00 Vraždy na Frioulských ostrovoch
- 03:45 Správy „N“
- 04:35 Postav dom, zasaď strom
- 05:20 Capri III (8)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová IV (Oko za oko a svet bude slepý)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (9)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Rodičia a deti)
- 18:00 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Sunshine Coast)
- 22:25 Prehnití
- 01:15 Správy „N“
- 02:05 Hírek
- 02:20 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:10 Fórum
- 09:05 Otthonunk - Náš domov
- 09:30 Herecké legendy (Ľubomír Paulovič)
- 09:50 Zurvalec
- 11:30 Obedníček (O mestečku za hradbami "N")
- 11:35 Rusty II
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Malinová smajlina)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Hubačka
- 12:40 Na zelenej adrese
- 12:55 Kvarteto
- 13:20 Família (Família - Na polceste)
- 14:00 Fenomén LUDUS
- 15:05 Interview s Fidelom
- 16:00 Pozoruhodný štýl III
- 16:25 Okupácia (Píšem ti, moja láska)
- 17:00 Anjeli strážni (Anjeli strážni Waris Dirieovej)
- 17:30 Lov slov
- 17:55 Duel Junior (Duel junior)
- 18:30 Večerníček (O mestečku za hradbami "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 22:00 Trochu inak s Adelou
- 23:00 Noc v archíve s Jankom Lehotským
- 01:55 AZ-kvíz
- 02:20 Dobré ráno
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Proč bychom se nebavili
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Televizní legendy
- 14:05 Slovácko sa nesúdí (9)
- 14:40 Slovácko sa nesúdí (10)
- 15:15 Mayerling
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (15)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Hra na vraždu)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 01:55 AZ-kvíz
- 02:20 Dobré ráno
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Proč bychom se nebavili
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Televizní legendy
- 14:05 Slovácko sa nesúdí (9)
- 14:40 Slovácko sa nesúdí (10)
- 15:15 Mayerling
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (15)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Hra na vraždu)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:50 Správy :24
- 05:15 Góly-body-sekundy
- 05:30 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou špeciál: Denné menu
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou špeciál: Netradičné jedlá
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami 2024 - zostrihy
- 13:40 Občan za dverami 2024 - zostrihy
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Zemetrasenia na východe Slovenska
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 00:00 Na doraz
- 01:30 Cesta pomsty
- 03:05 Ostrov delfínů
- 04:35 Pes, který zachránil Halloween
- 06:05 Paříž počká
- 07:50 Princezna a bodyguard
- 09:30 Kincsem
- 11:40 Upír junior
- 13:15 Podoby lásky
- 16:35 Cesta za králem trollů
- 18:30 Šance na lásku
- 20:15 Pojď se mnou
- 21:55 Hříšná hudba
- 23:45 Zkrať to, zlato
- 00:15 První oddělení II
- 00:50 Policisté v akci
- 01:35 Policisté v akci
- 02:20 Krimi
- 02:40 Soudní síň (Obrali mě o byt)
- 03:25 Soudní síň (Autobazar)
- 04:10 Krimi
- 04:35 Noviny
- 05:05 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:05 První oddělení II
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:50 Soudní síň (Autobazar)
- 09:45 Soudní síň (Syn v ohrožení)
- 10:45 Pod povrchem (35)
- 12:00 Nové bydlení - Dizajn
- 13:00 Soudní síň (Kašleš na malého)
- 14:00 Soudní síň (Hrob)
- 15:00 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 17:00 Soudní síň (Kmotřenec)
- 17:55 Soudní síň (Léky)
- 00:10 Survivor
- 01:20 Aj múdry schybí
- 02:20 Partička
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia
- 09:10 Susedia
- 09:55 Svokra
- 10:45 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:50 Búrlivé víno (78)
- 13:50 V mene zákona
- 15:00 Susedské prípady
- 16:00 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (79)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:10 Susedia
- 21:50 Susedia
- 00:35 Luxusní domy III (12)
- 01:00 Projekt "Domov" III (6)
- 01:50 Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny II (2)
- 02:35 Zahradníkův svět XII (4)
- 03:35 Dům snů III (14)
- 04:15 Dům snů (10)
- 05:00 Rajské zahrady Itálie (1)
- 06:00 Dům snů IV (6)
- 06:50 Monty Don: Moře zahrad u Jadranu (2)
- 07:50 Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny II (2)
- 08:45 Zahradníkův svět XII (4)
- 09:55 Projekt "Domov" III (6)
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (4)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (5)
- 20:20 Dům snů (11)
- 21:10 Dům snů IV (7)
- 22:00 Dům snů III (15)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (5)
- 23:50 Utajený šéf - USA VIII (3)
- 00:00 Rituál
- 02:00 Omamná láska
- 03:40 Vánoční pohádka
- 05:25 Před kamerou XXI (32)
- 06:00 Mr. Turner
- 08:25 Norský sen
- 10:05 Mack a Rita
- 11:40 Zpívej 2
- 13:30 Ukradené údolí
- 15:15 Malý Sheldon VII (13)
- 15:40 Hunger Games: Síla vzdoru (1)
- 17:40 Před kamerou XXI (33)
- 18:15 Peníze těch tupců
- 20:00 V temnotách
- 21:30 Insidious: Červené dveře
- 23:15 Falešný agent
- 01:15 Nespoutaný Django
- 03:55 Ženy sobě
- 06:00 To jsem já, Margaret!
- 07:45 Roboti
- 09:20 Zelený sršeň
- 11:20 Přátelé III (12)
- 11:40 Přátelé III (13)
- 12:05 Mamma Mia!
- 13:55 Mamma Mia! Here We Go Again
- 15:45 Test
- 17:30 Dánská dívka
- 22:55 Vymítání Rolanda Doea
- 00:20 Vlajka smrti II (Narozeniny Kalypsó)
- 00:50 Kill room
- 02:25 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (20)
- 03:05 Veliká III (5)
- 03:55 Válka bez pravidel
- 06:00 Život vzhůru nohama
- 07:30 Green Lantern: Síla moci
- 11:15 Premiantka
- 12:50 Velký útěkář
- 14:25 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (20)
- 15:05 Creed II
- 17:10 Noční let (2)
- 18:00 Láska a smrt (Lovkyně)
- 18:55 Nesvá (7)
- 19:25 Nesvá (8)
- 01:20 Svatební host
- 03:00 Bílá nenávist
- 04:40 Brutální vedro
- 06:00 Co jsi řekla včera v noci
- 07:35 Příběh dřevorubce
- 11:10 První žena
- 12:50 A co Káťa?
- 14:35 Krásné léto
- 16:30 Příběh dřevorubce
- 18:10 Šampón
- 20:00 Lidumilná upírka hledá nezadaného sebevraha
- 21:35 Hromadění
- 23:40 Tmavě červená
- 00:45 Do morku kostí
- 02:55 Jsi jako já
- 04:30 Chlap
- 06:00 Nultého června
- 07:45 Dům mezi kaktusy
- 09:15 Píseň páva
- 11:00 Štvanice
- 13:10 Matrix Revolutions
- 15:20 Je mi ze sebe špatně
- 17:00 Dům mezi kaktusy
- 18:30 Diamantový plášť
- 20:30 Narkóza
- 22:25 Odpojení
- 08:30 Prolhané krásky (Čas na hru)
- 09:30 J. Edgar
- 12:05 Smallville (Vyděrač)
- 13:05 Smallville (Neviditelný)
- 20:00 Batman navždy
- 22:25 Policajti z L. A. (Díl 3)
- 23:20 Policajti z L. A. (Díl 4)
- 00:35 96 hodin: Odplata
- 02:05 96 hodin: Zúčtování
- 03:50 Vice
- 05:30 Loupežník Hadrafous
- 07:40 Ohněm a mečem
- 13:40 Kam nikdo nesmí
- 15:35 Indiáni z Větrova
- 17:10 Kdyby tisíc klarinetů
- 20:00 Bony a klid
- 21:55 Tokarev
- 23:55 Osudové cesty II (1)
- 00:20 Vražda v mé rodině
- 01:50 Příležitost dělá zloděje
- 03:35 Past na lásku
- 05:00 Jak milovat s D
- 06:35 Jack Hunter: Nebeská hvězda
- 08:10 Jurský masakr
- 09:30 Hořko-sladko
- 11:15 Pytel mouky
- 12:45 Coco Chanel
- 14:35 Bradův život
- 16:15 Sladké letní víno
- 17:45 Poslední závod
- 19:20 Leonie
- 21:00 Blesk
- 22:35 Vivárium
- 00:00 Bitva o Hill 60
- 02:00 The Dare
- 03:35 Bernský vyslanec
- 05:00 Lope - Nezkrotný básník
- 06:50 Čekání na Anyu
- 10:05 Ranvej
- 11:35 Láska v Indii
- 13:10 Kupec benátský
- 15:20 Záložní jednotka
- 16:55 Supernova
- 18:30 Pappa Mia!
- 20:00 Žoldnéř
- 21:40 Druhá míza
- 23:25 Stíny mezi námi
- 00:15 Přestávka ve vysílání
- 04:45 Křehkost
- 06:30 Kouzelný svět Davida Copperfielda
- 08:25 Asterix a Olympijské hry
- 10:20 Šeptající ostrov
- 11:40 Africké safari
- 13:05 Hrdinové
- 14:50 Tunel do Číny
- 19:20 Vysněný život
- 21:00 Bernie
- 22:40 Ulejváci
- 00:20 Ztracený čas
- 02:05 Mateřská posedlost
- 03:30 Telepati
- 05:40 Vlčák Rain
- 07:25 Criminal Games by Agatha Christie (12)
- 09:30 Wonder wheel
- 11:35 Strýček Nino
- 19:55 STARS! (- AL PACINO)
- 20:00 Slova a obrazy
- 22:30 Testament mládí
- 00:40 No One Can Brush My Hair Like the Wind
- 02:10 Doctor Blood's Coffin
- 03:40 Seven Chances
- 04:40 Corpse Vanishes
- 05:40 End of Program
- 06:00 The Inspector General
- 07:40 The Proud Rebel
- 10:40 Judge Priest
- 12:00 Tahrib
- 12:15 Wake Me Up When The War Is Over
- 13:30 Caches Caches
- 13:55 Sunny
- 15:30 Beneath The 12-Mile Reef
- 17:10 Tangible
- 17:20 Operation Bottleneck
- 18:35 Blue
- 18:45 A Shriek In The Night
- 19:50 Ice Cream
- 19:55 Captain Calamity
- 21:00 Her Lonely Lane
- 00:25 GREAT WHITE CODE RED
- 01:15 THE NEW CUBA
- 02:10 SAVE THE BUCARDO
- 03:05 ORGANIC PANIC (HOME)
- 03:30 TRAVEL THRU HISTORY (FLAGSTAFF)
- 10:45 INDIANS IN CANADA
- 11:40 BOTETI: THE RETURNING RIVER
- 12:30 THE LAST ORANGUTANS OF SUMATRA
- 13:25 WONDER (NATURE'S GAMES)
- 13:55 INCAN SALT
- 14:50 ZENITH (EP. 7)
- 15:20 TRAVEL THRU HISTORY (SAVANNAH)
- 15:45 KYUCHU: WHERE THE GREEN TEA GROWS
- 16:35 THE DIVIDE
- 17:35 DEPLETED URANIUM
- 18:30 LIFE IS ONE
- 19:25 ANIMAL DOCTORS
- 20:20 MONGOLIA, STEPPES EMIRATE
- 20:40 LIFE IN THE BLUE
- 21:30 GALLA WALLAH: THE SEARCH FOR THE BEST
- 22:25 WONDER (PHANTOMS)
- 23:00 BOLIVIA HIGHWAY OF DEATH
- 23:50 THE LEOPARDS NEW SPOTS
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 FASHIONBOX TAKES NYC (3)
- 15:30 FASHIONBOX TAKES NYC (4)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (4)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (4)
- 19:00 GRAN CANARIA 2021
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (7)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (8)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (37)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (38)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 CANDIES
- 00:10 Hip Show S5 EP14
- 00:30 Hip Show S5 EP13
- 00:50 Hip Show S5 EP12
- 01:15 Bangkok Fight Night
- 02:50 RXF Real Xtreme Fighting, Romania, 16.12.2019
- 04:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:15 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:10 Superkombat Fighting Championship, WGP, 25.03.2018
- 07:10 Superkombat Fighting Championship, 25.03.2018
- 00:00 KITE MASTERS 2018 (3)
- 00:30 KITE MASTERS 2018 (4)
- 01:00 GEARING UP 2020 (10)
- 01:30 GEARING UP 2020 (11)
- 02:00 BOAT SHOW 4K (1)
- 02:30 BOAT SHOW 4K (2)
- 03:00 SPORTS MAX (45)
- 03:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 04:00 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 04:30 RACEMAX MOTORSPORTS (20)
- 05:00 WORLD OF WATERSPORTS (30)
- 05:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 06:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (16)
- 06:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (17)
- 07:00 GEARING UP 2020 (10)
- 07:30 GEARING UP 2020 (11)
- 08:00 BOAT SHOW 4K (1)
- 08:30 BOAT SHOW 4K (2)
- 09:00 SPORTS MAX (45)
- 09:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 10:00 GP RACING 2022 (45)
- 10:30 GP RACING 2022 (46)
- 11:00 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 11:30 SAILING TO TOKYO 2018 (4)
- 12:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (2)
- 13:00 HELLAS RALLY RAID 2019
- 13:30 HELLAS RALLY RAID 2021
- 16:00 SHIFTING GEARS
- 16:30 SHIFTING GEARS
- 17:00 INSIDE SAILING 2020 (10)
- 17:30 INSIDE SAILING 2020 (11)
- 18:00 CAPE EPIC 2018 (3)
- 18:30 CAPE EPIC 2018 (4)
- 19:00 AUTOSPEED 2019 (18)
- 19:30 AUTOSPEED 2019 (19)
- 20:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 20:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 21:00 KITE MASTERS 2018 (3)
- 21:30 KITE MASTERS 2018 (4)
- 22:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (7)
- 23:00 WILD SURF 2019 (19)
- 23:30 WILD SURF 2019 (20)
- 04:05 AT HOME WITH DIDIAYER (THE BEST OF RESORTS)
- 04:30 BREAKING THE DAY (SADDLE BRONC RIDER)
- 05:15 THE RED LIST (SOUTHERN GROUND HORNBILL)
- 06:00 DRONE WARS (2)
- 06:55 ROAD LESS TRAVELED CARIBBEAN SPECIAL
- 07:50 THE GLOBAL BARBER: DEADLEAF DISTINGUISHED GENTLEMAN BARBER, PUB & HABERDASHERY (NAPANEE, ONTARIO, CANADA)
- 16:20 MAAFUSHI CENTRAL PRISON, MALDIVES
- 17:10 THE LAST DESCENT
- 17:55 HOW IT'S MADE (2)
- 20:00 MAX FOODIE: BANGKOK
- 20:35 FOR FUN ONLY (JUMPING OVER THE LIMITS)
- 21:00 ISLAND HUNTER (HONG KONG)
- 21:50 INK THERAPY (4)
- 22:35 INK THERAPY (5)
- 23:20 FOR FUN ONLY (5)
- 23:45 CONFUCIUS WAS A FOODIE (SWEET, S3)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 08:30 Telenákup (2)
- 08:40 Doslova
- 09:20 Veľký korálový útes (2)
- 10:20 Sadnite si, prosím (29)
- 11:00 Ako sa to stalo (4)
- 12:00 100 rokov Slovan (1)
- 13:05 Telenákup (1)
- 13:15 Humboltov Prúd (2)
- 14:15 Spomienky na deň D (1)
- 15:15 Doslova
- 15:55 Travelistan (35)
- 16:15 Telenákup (2)
- 16:25 Téma (162)
- 17:05 Streaming: zničujúce monštrum (1)
- 18:00 Evanjelium o bohatstve (2)
- 19:00 Telenákup (3)
- 19:10 Doslova
- 19:50 Zákulisie Letiska v Miami (1)
- 20:45 Vyrobené na Slovensku (6)
- 21:00 K-FUN (33)
- 21:50 Zázračné materiály (2)
- 00:15 Naše zprávy
- 00:25 VIP svět
- 00:35 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:00 Na plac!
- 02:35 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (12)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:05 Kurňa, co to je?
- 23:25 Cyranův poloostrov (12)
- 04:00 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:10 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:30 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:35 Nebezpečné vztahy live
- 01:30 Ostříháno
- 02:35 Na plac!
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:35 Poklad z půdy
- 18:00 Kurňa, co to je?
- 19:05 Vtip za stovku!
- 20:15 Léto v Chorvatsku
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 04:20 Vtipkování: Karel Vágner
- 05:00 Světlá hodinka s Jaroslavem: Juliet Navrátilová(2/2)
- 05:55 Byznys na vrcholu: Lucie Urválková, finanční ředitelka skupiny UNIQA
- 06:25 Ústecký zpravodaj
- 06:40 Týden z jihu Čech
- 07:00 Magazín z Prostějova
- 07:30 Magazín z Orlickoústecka
- 07:45 Magazín z Moravskoslezského kraje
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:15 Michael V. Show
- 23:20 Dobrý večer s A11: repríza
- 00:25 Ztracený svět (13)
- 01:10 Ztracený svět (14)
- 01:55 Společnost Adventure (9)
- 02:40 Společnost Adventure (10)
- 03:25 Námořní vyšetřovací služba XVII (6)
- 04:05 Námořní vyšetřovací služba XVII (7)
- 04:50 Námořní vyšetřovací služba XVII (8)
- 05:30 Totalcar VII (2)
- 06:00 Profil zločinu VII (1)
- 07:00 Námořní vyšetřovací služba XVI (21)
- 07:50 Xena (21)
- 08:50 Profil zločinu VI (10)
- 10:00 Profil zločinu VII (1)
- 11:00 Hvězdná brána: Atlantida II (9)
- 11:55 A-Team III (3)
- 12:50 Námořní vyšetřovací služba XVI (21)
- 13:45 Xena (21)
- 14:40 Profil zločinu VII (2)
- 15:55 Profil zločinu VII (3)
- 17:10 A-Team III (4)
- 20:00 Xena (22)
- 21:00 Hodná holka
- 22:50 Vražda mimo sezonu
- 00:50 Ztracený svět III (8)
- 01:45 Lovci pokladů II (21)
- 02:30 Lovci pokladů II (22)
- 03:15 Totalcar V (5)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (6)
- 10:00 Ztracený svět III (7)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Ztracený svět III (7)
- 13:55 A-Team III (9)
- 14:55 Lovci pokladů III (1)
- 15:55 Lovci pokladů III (2)
- 16:55 Ztracený svět III (8)
- 17:55 Ztracený svět III (9)
- 18:55 Xena III (7)
- 19:50 A-Team III (10)
- 20:50 Ztracený svět III (9)
- 21:50 Lovci pokladů III (1)
- 22:50 Lovci pokladů III (2)
- 23:50 Xena III (7)
- 01:00 Brousko III (98)
- 02:10 Brousko III (99)
- 03:00 Seriálový tip (1)
- 03:15 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (37)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii VI (10)
- 13:35 Ranč Heartland III (2)
- 14:35 Ranč Heartland III (3)
- 15:30 Brousko III (100)
- 16:35 Dcery duchem (38)
- 17:55 Domek na prérii VI (11)
- 18:55 Ranč Heartland III (4)
- 19:55 Ranč Heartland III (5)
- 20:50 Domek na prérii VI (11)
- 21:55 Ranč Heartland III (4)
- 22:50 Ranč Heartland III (5)
- 23:50 Dcery duchem (38)
- 01:30 Sůl života
- 03:05 Svatební plán
- 10:40 Darebák a závodnice
- 12:55 Bécassine!
- 14:40 Mrzout
- 16:25 Gangsterdam
- 18:10 Ztracený svět
- 20:00 Trafikant
- 22:00 Ve sklepě
- 23:30 Neon Demon
- 00:05 Jací jsme byli
- 02:10 Svatá krev
- 04:20 Jací jsme byli
- 08:55 Moucha v kufru
- 10:20 Milenci
- 12:10 438 dní
- 14:15 Věrní nevěrní
- 15:40 Nepředstavitelné
- 17:50 Perské lekce
- 20:05 Shorta
- 22:00 Jací jsme byli
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Liška)
- 06:15 Kikirikí
- 06:25 Sníček (8)
- 06:40 Zabij nudu! II
- 06:45 O modrém autíčku (Škrábanec)
- 07:00 Staré pověsti české (Žito kouzelník)
- 07:05 Broučci (S Broučkem je zle)
- 07:20 Mach a Šebestová (Kropáček má angínu)
- 07:30 Já Baryk (Já Baryk a můj zajíc)
- 07:35 O Dorotce (Dorotka a plamínek)
- 07:50 Pojďte pane, budeme si hrát (Psí kusy)
- 10:05 Staré pověsti české (17)
- 10:15 Broučci (Do nebíčka - do peklíčka)
- 10:20 Mach a Šebestová
- 10:35 Já Baryk (Já Baryk a můj ježek)
- 10:40 Tisíc a jedna noc (O bohatství a osudu)
- 11:00 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka pořádala maškarní bál)
- 11:15 Brundibáři (Těší mě)
- 11:20 O Mikešovi (Mikeš na hruškách)
- 11:30 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a zkrocení zlé ženy)
- 12:00 Divoká srdce
- 14:00 Početí mého mladšího bratra
- 15:25 Kinosál
- 16:00 Probuzení
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Můj nezdolný lev
- 19:25 Kinosál
- 19:35 O Dorotce (Dorotka a zpěvák, Dorotka a pštros)
- 20:00 Valentin Dobrotivý
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Bobule
- 23:35 Teleshopping
- 09:00 11/9: Minutu po minutě
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Znovuobjevený Angkor
- 16:30 Bombardování Drážďan
- 17:45 Přežila jsem kulturní revoluci
- 20:00 Až na dno Orlíku
- 21:20 Kudy kráčela smrt (Ohnivá apokalypsa)
- 21:40 Loupeže století
- 22:45 Bombardování Hamburku
- 01:10 Atlas mraků
- 03:50 Hranaři
- 05:15 Close Up III (2)
- 05:45 Zoom In - House of Gucci
- 05:50 Zoom In - The Boss Baby 2: Family Business
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1980’s
- 06:10 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1990’s
- 06:20 Rande na dvě noci
- 07:55 Co žere Gilberta Grapea
- 10:00 Tygr a drak
- 12:00 Malý indián ve městě
- 13:40 Mythica: Boj o Darkspore
- 15:30 Most přes řeku Kwai
- 20:15 Můj otec je šílenec
- 00:55 Neprofesionálové
- 02:25 Jeepers Creepers
- 03:45 Underworld: Evolution
- 05:20 Close Up III (14)
- 05:50 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Villains
- 06:00 Close Up III (16)
- 06:35 Close Up III (15)
- 07:05 Hollywood’s Best Film Directors II (4)
- 07:40 Před svatbou ne!
- 10:00 Eso es
- 11:45 Všichni jsou v pohodě
- 13:30 Nepolapitelní
- 15:05 Zilionáři
- 18:30 Božská relikvie 2
- 20:20 Jezero
- 22:00 Resident Evil: Zánik
- 23:30 Rambo: Poslední krev
- 00:20 Červený trpaslík VII (8)
- 00:55 Osudová přitažlivost
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas III (15)
- 12:00 Policejní zachránci XX (8)
- 13:00 Policejní zachránci XX (9)
- 13:55 FBI: International II (12)
- 20:00 7500
- 22:10 Tiché místo
- 00:00 Best From The Rest (Valencia)
- 00:15 Landmarks (Museum of Broken Relationships)
- 00:30 Great World Hotels (One And Only Reethi Rah 2)
- 01:00 City Breaks (Innsbruck)
- 01:30 Backpack (Kozhikode and Alleppey, India)
- 02:00 World Heritage (Cyprus)
- 02:30 Bliss (Santorini Greece)
- 03:15 Best From The Rest (Must Visit, Budapest)
- 03:30 Backpack (Ahmedabad and Gir, India)
- 04:00 Foodicted (Jerusalem)
- 04:30 Unwind (The Palace, Dubai)
- 05:00 Xplore Ireland (Dublin)
- 05:30 Off The Grid (Loango National Park, Gabon)
- 06:00 Viajar Peru (Huascarán, Peru)
- 06:30 Backpack (Goa, India)
- 07:00 Foodicted (Bali)
- 07:30 World Heritage (Cyprus)
- 12:00 Viajar Peru (Trujillo, Peru)
- 12:30 Backpack (Hampi, India)
- 13:00 Foodicted (Jakarta 2)
- 13:30 Xplore Bhutan (Thimpu)
- 10:30 Kořeny (Obr)
- 11:20 Živé pláže (Florida)
- 16:45 Kořeny (Obr)
- 17:40 Živé pláže (Florida)
- 22:15 Ostrov makaků (Mladý nováček)
- 23:10 Kořeny (Obr)
- 04:31 Deset nejnebezpečnějších hadů III (Mexiko)
- 05:17 Když žraloci útočí: 360 stupňů (Slepá zuřivost)
- 06:00 Život psounů (Tenkrát v Novém Mexiku)
- 06:21 Život psounů (12)
- 06:44 Skvělá farma doktora Pola (Jezírko s ostrovem)
- 07:05 Skvělá farma doktora Pola (Chyťte ovečky)
- 07:26 Neobyčejná Austrálie (Divoká pobřeží)
- 00:00 Pohled zevnitř: 2. světová válka (2)
- 00:45 Apokalypsa: Hitlerův výpad na západ (Poslední bitvy)
- 01:30 Svět narkotik (První mexický kartel)
- 02:15 Strážci hranic: Španělsko II (Odvážné mise)
- 03:00 Zákulisí letiště Sydney (Oprav a leť)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou IV (Erupce sopky na ostrově Montserrat)
- 00:15 Zvláštní a záhadné VI (2)
- 01:00 Filmy a realita IV (1)
- 01:45 FBI - Agenti řeší případy (29)
- 02:10 Špinavé prádlo II (6)
- 02:55 Záhady světových válek (1)
- 03:45 Za mřížemi:Nejkrutější věznice světa (6)
- 16:05 Zvláštní a záhadné VI (2)
- 17:00 Pohledy do historie (35)
- 17:05 Fikce, nebo pravda IV (1)
- 18:05 Izrael z výšky (3)
- 19:05 Mistři ve foukání skla III (8)
- 19:35 Mistři ve foukání skla III (9)
- 20:05 Zvláštní a záhadné VI (3)
- 21:00 FBI - Agenti řeší případy (30)
- 21:25 Proč Titanic ztroskotal
- 06:00 Mistrovské pečení VII (Sušenky)
- 07:15 Čokoládový ráj (4)
- 07:45 Zákusky Almy Obreganové (22)
- 16:10 Prostě maso (10)
- 16:40 Markéta na trhu (3)
- 17:10 Justininy francouzské delikatesy (5)
- 17:35 Zachradní kuchyně (7)
- 20:00 Mistrovské pečení VII (Chléb)
- 21:15 Čokoládový ráj (5)
- 21:45 Zákusky Almy Obreganové II (1)
- 00:00 Lovci odpadu: Restaurátoři IV (4)
- 01:00 Lovci odpadu: Restaurátoři V (4)
- 02:00 Schováno v kůlnách VI (9)
- 02:30 Schováno v kůlnách V (15)
- 03:00 Lovci odpadu IX (10)
- 12:00 Rození obchodníci XVIII (9)
- 13:00 Asfaltoví kovbojové (1)
- 20:00 Nejsmrtelnější úlovek XIX (9)
- 21:00 Odtahovka Vegas (2)
- 00:00 Skrytý potenciál II (Palác pro štěňata)
- 00:30 Skrytý potenciál II (Teď je to můj vysněný domov)
- 01:00 Život v Mexiku (Boj o rozpočet v Tulumu)
- 01:30 Život v Mexiku (Dobrodružství v Puerto Aventuras)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XI (14)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XII (Z Portlandu do ráje)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVI (Běžci v Blaine, Washington)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLVIII (Místnost pro šest v Naperville)
- 04:00 Hledáme nemovitost CXLIX (Sny o bazénu v kalifornském Modesto)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? VI (Sčítání a odčítání)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? VI (Dvojitý pozemek pro snění)
- 05:30 Mistři bazénů IV (Tenhle bazén prosím nahoru)
- 06:00 Dobrý základ VII (Bombastický dům za babku)
- 07:00 Činžák za babku II (3)
- 00:40 Kuchyně 16: Čerstvá sváteční hostina (9)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 7: Jaro na farmě (1)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 26: Kdo je šéf (12)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Vaření od základů (10)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Domácí i zahraniční (11)
- 03:40 Velká soutěž pojízdných restaurací 16: Je tohle ráj pojízdných bister? (1)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Měření horizontu)
- 01:25 Válka skladů IV (Přímou cestou do Comptonu)
- 01:45 Válka skladů IV (Portrét hráče)
- 02:10 Válka skladů IV (Dražby pro hlupáky)
- 02:35 Mistři aukcí V (Missouri miluje společnost)
- 03:00 Mistři aukcí V (Tvrdá jako hřebíky)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Zastavená prohibice)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Chvíle odhalení)
- 00:00 Vista Point (Sikkim)
- 00:27 Global Treasures (Kostel a klášter sv. Františka)
- 00:38 Planet Terra (Brescia)
- 00:43 Global Treasures (Kremeľ)
- 00:54 Planet Terra (Vaduz)
- 01:00 Vista Point (Macau)
- 01:27 On Tour (Africké safary balónom)
- 01:54 Planet Terra (Valldemossa)
- 02:00 Terra Mystica (Národní park Bryce Canyon)
- 02:28 Global Treasures (Hachbat)
- 02:39 Footsteps (Výhledy na Semmering)
- 02:50 Global Treasures (Matsue)
- 03:00 Vista Point (Granada)
- 03:27 On Tour (Laponsko)
- 03:54 Planet Terra (Golden Temple)
- 04:00 7 Days (Slovinsko)
- 04:53 Planet Terra (Bagan)
- 05:00 Vista Point (Kapské Mesto)
- 05:27 Global Treasures (Ostrihom)
- 05:38 Planet Terra (Ganden Gonba)
- 05:43 Nature Wonders (Jazero Malawi)
- 05:54 Planet Terra (Bergen)
- 06:00 7 Days (Jižní Korea)
- 06:53 Planet Terra (Varšavské staré město)
- 07:00 On Tour (Vodný raj)
- 07:29 Vista Point (Kalifornský záliv)
- 07:55 Planet Terra (Anuradhapura)
- 08:00 Vista Point (Cinque Terre)
- 08:27 Global Treasures (Darjeeling Himalayan Railway)
- 08:38 Planet Terra (Trenčín)
- 08:43 Nature Wonders (Údolí smrti)
- 08:54 Planet Terra (Tana Hayik)
- 09:00 Vista Point (Brunej)
- 09:27 Regio (Thunské jezero)
- 09:38 Planet Terra (Vientiane)
- 09:43 Global Treasures (Modrá mešita - Mešita sultána Ahmeda)
- 09:54 Planet Terra (Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy)
- 12:00 Vista Point (Estónsko)
- 12:27 Vista Point (Sicílie)
- 12:54 Planet Terra (Bogor)
- 13:00 Nature Wonders (Jezero Bogoria)
- 13:11 Global Treasures (Šibenik)
- 13:22 Vista Point (New Orleans)
- 13:50 Global Treasures (Ouro Preto)
- 14:00 On Tour (Tatry z vlaku)
- 14:27 Vista Point (Ammán)
- 14:54 Planet Terra (Hamedan)
- 15:00 Cosmos Global (Nanuk)
- 15:53 Planet Terra (Cesta na horu Pilatus)
- 22:00 Vista Point (Petrohrad)
- 22:27 On Tour (Electricos De Lisboa)
- 22:54 Planet Terra (Lindos)
- 23:00 Global Treasures (Hofburg)
- 23:12 Extravaganza (Burdž al-Arab)
- 23:39 Nature Wonders (Akakus)
- 23:50 Global Treasures (Litomyšl)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Basketbal: LOH - finále žen
- 01:30 Cyklistika
- 03:00 Volejbal
- 05:00 Cyklistika
- 06:30 Basketbal: LOH - finále žen
- 08:30 Cyklistika
- 10:00 Plavání
- 11:00 Sportovní gymnastika
- 12:00 Cyklistika
- 12:30 Cyklistika
- 13:30 Cyklistika
- 16:30 Cyklistika
- 17:45 Atletika
- 19:30 Olympijské hry
- 20:30 Cyklistika
- 21:00 Cyklistika
- 23:00 Cyklistika
- 23:30 Cyklistika
- 00:00 Cyklistika
- 01:30 Fotbal: LOH - finále mužů
- 03:00 Cyklistika
- 05:00 Atletika
- 06:30 Cyklistika
- 08:30 Volejbal
- 10:00 Cyklistika
- 11:00 Cyklistika
- 14:45 Basketbal: LOH - finále mužů
- 15:45 Atletika
- 17:45 Cyklistika
- 18:45 Cyklistika
- 20:00 Golf
- 01:00 Tenis
- 04:00 Poker
- 05:00 Poker
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: ZSC Lions - Lausanne
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Fotbal: Al Nassr - Al Hilal
- 13:15 Box: TOP 25 KO 3/3
- 14:00 Fotbal: Monza - Südtirol
- 16:00 Fotbal: Neapol - Modena
- 18:00 Superenduro, sestřih, Francie
- 18:30 Fotbal, Zákulisí Serie A, upoutávka magazínu
- 19:00 MVP
- 19:45 Lední hokej: Rögle - Oskarshamn
- 06:00 Házená: Česká republika - Giunea
- 07:45 Televizní nákupy
- 10:00 Házená: Kazachstán - Maďarsko
- 11:45 Televizní nákupy
- 14:30 Házená
- 01:15 Barranquilla Open 2024
- 03:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 18:00 Santa Clara - FC Porto
- 22:45 Martin z Martina
- 23:00 Piok Cars
- 23:30 Martin z Martina
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Barranquilla Open 2024
- 20:30 Barranquilla Open 2024
- 22:30 EFC
- 00:15 Zpětný chod: Lamborghini 400 GT & Miura (46)
- 00:30 Praví chlapi a jejich bouráky (47)
- 00:45 Rychlé kolo: Opel Astra GSE (48)
- 01:15 Reportáž: Fredy Lienhard - vášnivý závodník (49)
- 01:45 Racing Files: Alfa Romeo v motosportu (50)
- 02:15 Blochovy rozbory (51)
- 03:00 Přednost v jízdě: Wey Coffee 01 (52)
- 03:15 Hraniční jízda podél poledníku (53)
- 03:45 Horský král - maximální zábava z jízdy na venkovské silnici (54)
- 04:45 50 let BMW - slavnost na akci Concorso d’Eleganza Villa d’Este (55)
- 05:15 Supertest elektromobilů: Kia EV9 (1)
- 06:15 Test automobilu: Renault Mégane E-Tech (2)
- 06:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (3)
- 06:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (4)
- 07:10 Přednost v jízdě: Ford Explorer (5)
- 07:25 Zprávy (6)
- 07:30 Sedm nejrychlejších (7)
- 07:45 Garáž 21 (8)
- 14:15 Rychlé kolo: Audi S1 (21)
- 14:45 Rychlé kolo: Corvette C7 (22)
- 15:15 Rychlé kolo: Radikálně (23)
- 15:40 Zprávy (24)
- 15:45 Supertest elektromobilů: Kia EV9 (25)
- 18:00 Zprávy (31)
- 18:05 Sedm nejrychlejších (32)
- 18:20 Garáž 21 (33)
- 18:45 Poklady v garáži (34)
- 19:15 Poklady v garáži (35)
- 19:45 Zpětný chod: Lamborghini 400 GT & Miura (36)
- 00:00 Noční program
- 09:00 D+D REAL Czech Masters
- 13:00 D+D REAL Czech Masters
- 18:00 highlights z turnaje Asian Tour
- 19:00 LIV Greenbrier
- 00:00 Rybolov pod lupou (Produkty The One ve dílovém lovu)
- 00:30 Kapří divadlo (Lotyšsko 2024 - Kvalifikace)
- 01:00 Kuchyně milovníků ryb (S Tamásem Vargou)
- 01:30 Dudi Bait (Jarní lov velkých kaprů)
- 02:00 Střelecká škola (Procvičování s kulovou zbraní)
- 02:30 Attila Lizenbold (Lovy v Bockere)
- 03:00 Viktor Takács (Afrika poprvé 4.díl)
- 03:30 Rybolov pod lupou (Lov kaprů s rozpustným boiliesem 2.díl)
- 04:00 Rapala (Umělé nástrahy pro každou situaci 2.díl)
- 04:30 Hírős Yacht (Lodě na řece Tisza)
- 05:00 Marco Polo v Kyrgyzstánu (1)
- 05:30 Marco Polo v Kyrgyzstánu (2)
- 06:00 Viktor Takács (Afrika poprvé 3.díl)
- 06:30 VII. Halcatraz Cup (Levelek 2024)
- 07:00 Novinky Delphin 2024
- 07:30 Rybolov pod lupou (Jak být úspěšný při jednodenních lovech)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 1Charted
- 16:00 Óčko hity
- 17:00 New Music Radar
- 18:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 18:15 Óčko hity
- 18:55 NN NIGHT RUN A AVON BĚH: Most
- 19:00 Party ride
- 21:00 O Black Party
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 1Charted
- 16:00 Óčko hity
- 17:00 New Music Radar
- 18:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 18:15 Óčko hity
- 18:55 NN NIGHT RUN A AVON BĚH: Most
- 19:00 Party ride
- 21:00 O Black Party
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 11:00 90’s hitparáda
- 12:00 Největší hity
- 17:00 Best of MADONNA
- 18:00 90’s hitparáda
- 19:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 23:00 Největší hity
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 11:00 90’s hitparáda
- 12:00 Největší hity
- 17:00 Best of MADONNA
- 18:00 90’s hitparáda
- 19:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 23:00 Největší hity
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 FRESH
- 12:00 WORKIN’
- 15:00 TRIPLESHOT
- 15:10 WORKIN’
- 18:00 CZECH SPOTIFY LIST
- 19:00 CZ&SK
- 20:00 B-DAY LIST: YOUNG THUG
- 21:00 JUMPIN’
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (55)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (151)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (119)
- 08:20 Nespoutaný anděl (120)
- 09:20 Barvy lásky (3)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Námořní hlídka (3)
- 15:55 Wolffův revír (105)
- 16:55 Stefanie (97)
- 17:55 Stefanie (98)
- 18:55 Nespoutaný anděl (121)
- 19:55 Nespoutaný anděl (122)
- 20:55 Wolffův revír (106)
- 21:55 Námořní hlídka (5)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 BACKSTAGE
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 BACKSTAGE
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 VÍKEND
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 04:39 Martha Argerich a přátelé v Hamburku: Beethoven, Mendelssohn, Franck
- 06:12 Intermezzo
- 06:30 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 9 - Eroica
- 06:57 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 10 - Symfonik
- 07:22 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 11 - Sonáta č. 32
- 07:48 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 12 - Sonáta č. 32
- 00:00 George Michael
- 02:14 Ben Howard
- 02:40 Various Artists
- 03:00 Placebo
- 04:25 Robert Plant
- 05:51 Various Artists
- 06:04 Metallica
- 08:18 Lana Del Rey
- 09:05 Bring Me the Horizon
- 10:22 Rod Stewart
- 11:36 X Ambassadors
- 11:57 Various Artists
- 12:02 Placebo
- 13:27 Robert Plant
- 14:53 Various Artists
- 15:02 Los Lobos
- 16:25 James Morrison
- 17:23 Fleetwood Mac
- 17:46 Elton John
- 19:30 Milky Chance
- 20:39 Various Artists
- 21:00 Radiohead
- 21:23 Radiohead
- 22:19 Depeche Mode
- 00:20 Geordie Shore XVIII (3)
- 01:05 K popukání XXVII (41)
- 01:30 K popukání XXVII (42)
- 01:55 K popukání XXVIII (1)
- 02:15 K popukání XXVIII (2)
- 02:40 K popukání XXVIII (3)
- 03:00 K popukání XXVIII (4)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 08:30 MTV Top 20
- 09:30 Náctileté maminky: Další kapitola (2)
- 12:05 Roztleskávačky Dallas Cowboys: Cesta do týmu V (3)
- 12:25 Roztleskávačky Dallas Cowboys: Cesta do týmu V (4)
- 12:50 Roztleskávačky Dallas Cowboys: Cesta do týmu V (5)
- 13:10 Roztleskávačky Dallas Cowboys: Cesta do týmu V (6)
- 13:30 Roztleskávačky Dallas Cowboys: Cesta do týmu V (7)
- 13:55 Roztleskávačky Dallas Cowboys: Cesta do týmu V (8)
- 20:30 Ridiculousness XXXVIII (16)
- 20:55 K popukání XXXV (15)
- 21:15 K popukání XXXV (18)
- 21:40 K popukání XXXV (22)
- 00:00 2016 Wrapped!
- 01:00 VMA 2024: The Nominees!
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 09:00 MTV Top 20
- 11:00 Worldwide Hits!
- 16:00 Fresh Out
- 17:00 2006: Wrapped!
- 18:00 VMA 2024: The Nominees!
- 19:00 Throwback Party!
- 05:00 Rap & R’n’B Jamz
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Eminem x Rihanna
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Dancefloor Fillers!
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 COUNTRY KLUB
- 22:45 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 NEJPRODÁVANĚJŠÍ TITULY
- 08:30 CHVILKA S...
- 09:00 ZLATÁ DESÍTKA
- 11:30 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:30 ZLATÁ DESÍTKA
- 16:45 LATTÉ PO PŮL PÁTÉ
- 17:35 HARMONIKY
- 18:30 ŠLÁGR NÁS BAVÍ
- 19:15 BAVÍME SE SE ŠLÁGREM
- 20:00 LEGENDA ŠLÁGRU
- 20:20 PÁTEČNÍ POSEZENÍ PEPY POSPÍŠILA
- 23:20 NEJ ŠLÁGR ZÁBAVA
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:20 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 POP ZÁBAVA
- 09:05 DECHOVKA
- 09:40 ŠLÁGR MARKET
- 10:55 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 11:50 TO NEJLEPŠÍ Z MUZIKY
- 12:20 ČAS NA DECHOVKU
- 13:20 ŠLÁGR MARKET
- 14:30 POP ZÁBAVA
- 15:25 ČAS NA DECHOVKU
- 16:25 ZÁBAVA NA ŠLÁGRU
- 17:15 POP ZÁBAVA
- 18:10 ŠLÁGR MARKET
- 19:25 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 20:00 ČAS NA PÍSNIČKU
- 20:45 ČAS PRO HVĚZDU
- 21:15 BAVÍME SE SE ŠLÁGREM
- 21:50 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět (Lenoch)
- 00:20 Gumballův úžasný svět (Duch)
- 00:30 Gumballův úžasný svět (Záhada)
- 00:45 Gumballův úžasný svět (Apríl)
- 00:55 Gumballův úžasný svět (Úbor)
- 01:10 Gumballův úžasný svět (Pusa)
- 01:25 Gumballův úžasný svět VI (Kdokoli)
- 01:35 Gumballův úžasný svět VI (Párovačka)
- 01:50 Gumballův úžasný svět VI (Mozek)
- 02:00 Gumballův úžasný svět VI (Puch)
- 02:10 Gumballův úžasný svět VI (Vědomosti)
- 02:20 Gumballův úžasný svět VI (Rodiče)
- 02:35 Gumballův úžasný svět VI (Zakladatel)
- 02:45 Gumballův úžasný svět VI (Školení)
- 02:55 Gumballův úžasný svět VI (Inteligence)
- 03:05 Gumballův úžasný svět VI (Lektvar)
- 03:15 Gumballův úžasný svět VI (Vedlejší)
- 03:25 Gumballův úžasný svět VI (Proměna)
- 03:35 Gumballův úžasný svět VI (Porozumění)
- 03:50 Gumballův úžasný svět VI (Inzerát)
- 04:00 Gumballův úžasný svět VI (Nezastižený)
- 04:10 Gumballův úžasný svět VI (Drama)
- 04:20 Gumballův úžasný svět VI (Kámošky)
- 04:30 Gumballův úžasný svět VI (Doupě)
- 04:40 Gumballův úžasný svět VI (Ticho)
- 04:50 Gumballův úžasný svět VI (Budoucnost)
- 05:05 Gumballův úžasný svět VI (Přání)
- 05:15 Gumballův úžasný svět VI (Továrna)
- 05:25 Gumballův úžasný svět VI (Vzpoura)
- 05:35 Gumballův úžasný svět VI (Hlídání)
- 05:45 Gumballův úžasný svět VI (Cennost)
- 06:00 Craig od potoka III (Zimní potoklympiáda)
- 06:10 Craig od potoka III (Vítejte v Potoční ulici)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! VI (Sádra)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! VI (Mimi Titáni... jů!)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VI (Dětská pusa)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VI (Šťastná hvězda)
- 07:20 Bakugan
- 07:30 Bakugan
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Roztančený Štěstíkov)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Zpátky do naší doby)
- 08:15 Mladí Titáni do toho! V (Renovace věže)
- 08:25 Mladí Titáni do toho! V (Kvantová zábava)
- 08:35 Mladí Titáni do toho! V (Boj)
- 08:50 Mladí Titáni do toho! V (Džin prezident)
- 09:00 Mladí Titáni do toho! V (Malý Elvis)
- 09:15 Mladí Titáni do toho! V (Záchod)
- 09:25 Mladí Titáni do toho! V (Síla krevet)
- 09:35 Mladí Titáni do toho! V (Jmenuji se Jose)
- 09:50 Mladí Titáni do toho! V (Skutečný příběh)
- 10:00 Mladí Titáni do toho! V (Monstr-partička)
- 10:15 Mladí Titáni do toho! V (Liga Spravedlnosti hledá talent: Druhý nejlepší tým vesmíru, část 1)
- 10:25 Mladí Titáni do toho! V (Liga Spravedlnosti hledá talent: Druhý nejlepší tým vesmíru, část 2)
- 10:45 Mladí Titáni do toho! V (Divoké Titánské příběhy)
- 10:55 Mladí Titáni do toho! V (Narozeninový večírek)
- 11:00 Mladí Titáni do toho! II
- 11:15 Mladí Titáni do toho! V (Co takový speciál? Vesmííír, část 1)
- 11:25 Mladí Titáni do toho! V (Co takový speciál? Vesmííír, část 2)
- 11:40 Mladí Titáni do toho! V (Nostalgie není náhražka za skutečný příběh)
- 11:50 Mladí Titáni do toho! V (Obchodní etika, mrk, mrk)
- 12:00 Mladí Titáni do toho! V (Plácání po zadku a oslava bez důvodu)
- 12:15 Mladí Titáni do toho! V (Kdysi jsem býval člověkem)
- 12:25 Mladí Titáni do toho! V (Metrický systém vs. svoboda)
- 12:35 Mladí Titáni do toho! V (Ti Sovětští kluci)
- 12:50 Mladí Titáni do toho! V (Dolíček)
- 12:55 Mladí Titáni do toho! V (Stockton, Kalifornie)
- 13:10 Mladí Titáni do toho! V (Posbírej je všechny)
- 13:20 Mladí Titáni do toho! V (Hádka animáků)
- 13:40 Craig od potoka (Ztraceni ve stoce)
- 13:50 Craig od potoka (Havěť)
- 14:05 Craig od potoka (Pod mostem)
- 14:15 Craig od potoka (Pozvání)
- 14:30 Totální Dramarama (Epizoda 38)
- 14:40 Totální Dramarama (Epizoda 39)
- 14:55 Totální Dramarama (Epizoda 40)
- 15:05 Totální Dramarama (Epizoda 41)
- 15:10 Lamput IV (Kmen)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! VII (Kouzelná zaoceánská plavba)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! VII (Jam)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! VII (Polyethylen a Tereftalát)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! VII (Batmanův narozeninový dárek)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Strážci majáku)
- 16:30 Mezi námi medvíďaty (Bublinová pole)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Dům pro panenky)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Obytňák Squattera Vydry)
- 17:05 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a odvážný kačer)
- 17:15 Pan Magoo (Medový medvídek)
- 17:20 Pan Magoo (Loupež na Halloween)
- 17:30 Pan Magoo (Poslední svišť)
- 17:45 Craig od potoka II (Letní přání)
- 17:55 Craig od potoka II (Bude líp, uvidíš)
- 18:05 Craig od potoka II (Tábornice na útěku)
- 18:20 Craig od potoka II (Spisovatelka Kelsey)
- 18:30 Craig od potoka II (Bratranec od potoka)
- 18:45 Ben 10 II (11. mimozemšťan, část 1)
- 18:55 Ben 10 II (11. mimozemšťan, část 2)
- 19:05 Ben 10 II (Polovička)
- 19:25 Totální Dramarama II (Duncanova hlídačka)
- 19:35 Totální Dramarama II (Courtneyin přídavek)
- 19:45 Lamput IV (Útěk z vězení)
- 19:55 Mladí Titáni do toho!
- 20:05 Mladí Titáni do toho!
- 20:15 Mladí Titáni do toho!
- 20:35 Bakugan
- 20:45 Bakugan
- 21:00 Gumballův úžasný svět (Mejdan)
- 21:10 Gumballův úžasný svět (Reklamace)
- 21:25 Gumballův úžasný svět (Robot)
- 21:35 Gumballův úžasný svět (Piknik)
- 21:55 Gumballův úžasný svět (Hlupáci)
- 22:05 Gumballův úžasný svět (Tajemství)
- 22:20 Gumballův úžasný svět (Ponožka)
- 22:30 Gumballův úžasný svět (Génius)
- 22:45 Gumballův úžasný svět (Knír)
- 23:00 Gumballův úžasný svět (Rande)
- 23:15 Gumballův úžasný svět (Klub)
- 23:25 Gumballův úžasný svět (Hůlka)
- 23:40 Gumballův úžasný svět (Opice)
- 23:50 Gumballův úžasný svět (Poltergeist)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings (Flower Power)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings (Teleportation's the Way to Go!)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings (Bear Countdown)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings (Lemming Airlines)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings (Relax Bear)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings (Bear Gliding)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings (The Sound of a Lemming)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (The Missing Mushlet)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (The Hero Trap)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Bird Call)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (Let It Bee)
- 01:55 Bugs Bunny Builders II (The Easter Bunnies)
- 02:05 Bugs Bunny Builders II (Junior)
- 02:25 Bugs Bunny Builders II (Looney Moon)
- 02:35 Bugs Bunny Builders II (Glamp Out)
- 02:50 Batwheels (Bam's Upgrade)
- 03:00 Batwheels (Stop That Ducky!)
- 03:15 Batwheels (Keep Calm and Roll On)
- 03:25 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt.1)
- 03:35 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 2)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings III (Substitute Egg)
- 04:00 Grizzy and The Lemmings III (Lemmings Constellation)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings III (Spinning Lemmings)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings III (Polar Super Star)
- 04:25 Grizzy and The Lemmings III (My Friend The Penguin)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings III (Thermal Shock!)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings III (Primitive Activities)
- 04:45 Grizzy and The Lemmings III (Cabin On Ice)
- 04:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Muddy Thomas)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz III (Doggone Cat Crazy)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz III (Guardians of the Gates of Yawn)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz III (Trip to the Moon)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz III (The Good the Wicked and the Silver Part 1)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz III (The Good the Wicked and the Silver Part 2)
- 06:00 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Board)
- 06:05 Grizzy and The Lemmings II (Ice and Bears)
- 06:10 Grizzy and The Lemmings II (High-Risk Driving)
- 06:25 Grizzy and The Lemmings II (Fountain of Bear Youth)
- 06:30 Grizzy and The Lemmings II (Bear Predictions)
- 06:40 Grizzy and The Lemmings II (Of Fur And Swords)
- 06:45 Grizzy and The Lemmings II (Irresistible Bear)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings IV (Cocoa Tree Spread)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings IV (Wild Mutations)
- 07:10 Grizzy and The Lemmings III (Theft Reactions)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Kit)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings II (Timeless Bear)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings II (Weightless Bear)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings II (Call of the Bear)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings II (Yummy Fly)
- 08:05 Grizzy and The Lemmings II (Good Bear, Bad Bear)
- 08:15 Grizzy and The Lemmings II (Hat Tricks)
- 08:30 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Beach)
- 08:35 Grizzy and The Lemmings II (No See, No Do)
- 08:40 Grizzy and The Lemmings II (Animal Pics)
- 08:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Too Loud Nia)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series II (Coconut Shy)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series II (Green Bean)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series II (Cash Machine)
- 09:35 Mr Bean: The Animated Series II (Litterbug)
- 09:45 Thomas & Friends - Shorts XXV (Lighthouse Disco)
- 10:00 Lucas the Spider (Happy Burpday)
- 10:05 Lucas the Spider (The Legend of Big Butt)
- 10:10 Lucas the Spider (Arlo Needs a Nap)
- 10:15 Lucas the Spider (Everyone's a Critic)
- 10:30 Lucas the Spider (Flash and Boom)
- 10:35 Lucas the Spider (House Sitting)
- 10:45 Lucas the Spider (Findley is Sick)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings IV (Cocoa Tree Spread)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings IV (Wild Mutations)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings III (Theft Reactions)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings III (Game Of Stone)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings III (Tam-Tam Lemming)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings III (Ice Madness!)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings III (In Your Dreams)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Stories)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Smash House)
- 12:25 The Tom and Jerry Show IV (Broom for Improvement)
- 12:35 The Tom and Jerry Show IV (Puppy Guard)
- 12:40 The Tom and Jerry Show IV (Bones of Contention)
- 12:55 The Tom and Jerry Show IV (Farmed and Dangerous)
- 13:00 The Tom and Jerry Show IV (Slam Dunk)
- 13:10 The Tom and Jerry Show IV (Attachment Disorder)
- 13:15 The Tom and Jerry Show V (Giant Problems)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (Bean's Safari)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series II (A Round of Golf)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series II (Superhero Bean)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series II (What a load of Rubbish)
- 14:20 Thomas & Friends - Shorts XXV (Crystal Cavern)
- 14:30 Lucas the Spider (A Song for Wimble)
- 14:35 Lucas the Spider (I Want My Baby Acorn Back)
- 14:40 Lucas the Spider (The Giggles)
- 14:55 Lucas the Spider (Puppy Love)
- 15:00 Lucas the Spider (House Grand Prix)
- 15:10 Lucas the Spider (Farewell Sweet Ride)
- 15:15 Lucas the Spider (The Mighty Boop and Fly Wonder)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (The Confident Mushlet)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables II (What A Snail Wants)
- 18:00 Batwheels (Holidays on Ice, Part 1)
- 18:10 Batwheels (Holidays on Ice, Part 2)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings IV (Cocoa Tree Spread)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings IV (Wild Mutations)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings III (Theft Reactions)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings II (Camping in the Wild)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings II (Carried Away Bear)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Board)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings II (Ice and Bears)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables II (The Confident Mushlet)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables II (What A Snail Wants)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series III (Running on Empty)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series III (Bean Bug)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series III (Coffee Bean)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series III (The Big Freeze)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings II (Zero Visibility)
- 21:00 Grizzy and The Lemmings II (Intensive Care)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Gum)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Juice)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings II (Zen Bear)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings II (Ctrl+Alt+Bear)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Bowling)
- 22:00 Alice & Lewis (The Big Royal Quiz)
- 22:10 Alice & Lewis (The Clunky Card)
- 22:25 Alice & Lewis (Bubble Mania)
- 22:40 Alice & Lewis (The Little Queen)
- 22:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Family)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Sea School)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Mail Whale)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Underwater Star)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Cheddar Days)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings (Bear in the Wind)
- 00:15 Kámen, nůžky, papír (Tužka na návštěvě / Vítr)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Vetřelec medúza)
- 01:00 Tajemství Hunterových IV (Zlánika)
- 01:20 Tajemství Hunterových IV (Operace Ukolébavka)
- 01:45 Victorious (Jade versus Back)
- 02:05 Victorious (Narozeninová písnička)
- 02:30 iCarly II (Hrajeme o auto)
- 02:50 iCarly II (iFred)
- 03:10 Tajemství Hunterových (Klíč)
- 03:35 Tajemství Hunterových (Modrý diamant)
- 03:55 Nej a Nejnejka (Robotí tanec / Do lesa?)
- 04:15 Nej a Nejnejka (ŠACHOVÁ PARTIE / CHYTRÝ A CHYTŘEJŠÍ)
- 04:35 44 koček II (Kocour Karlík)
- 04:50 44 koček II (Dračí soutěž)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Yeti or Not)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Dívka na skatu / Vymydleno)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Letní škola / Skládačka)
- 06:00 Šmoulové (Šmudlové!)
- 06:25 Šmoulové (Velká pětka / Kuchyňský Nešika)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Zprávy hňupů ze sousedství / Finále první poloviny řady)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Unboxing / Zokie Blyštík: Nejdokonalejší pozemšťan)
- 07:50 Casagrandovi III (Stará pře / Kurz drsňáků)
- 10:00 Spongebob v kalhotách XIII (Sépiferatu / Ohromený Slappy)
- 10:25 Spongebob v kalhotách XIII (Řekněte Áááá! / Pošťák Patrik)
- 10:55 Spongebob v kalhotách VIII (Sušenky! / Tady nebo s sebou)
- 11:25 Spongebob v kalhotách X (Úžasná mini-houba / Sporty)
- 11:55 Spongebob v kalhotách II (Pirát silnic / Fanoušek až za hrob)
- 14:10 Hlasiťákovi VI (Zásek ve vesmíru / Máma za korunu)
- 14:35 Hlasiťákovi VI (žádost o ruku / Lynn a pořádek)
- 15:00 Spongebob v kalhotách XI (Zatoč lahví / V mé polévce je houba)
- 15:30 Spongebob v kalhotách XI (Hambáčoví Zombie / Otravní žáci)
- 15:55 Spongebob v kalhotách XI (Detektiv Chobotnice / Hledání nenalezitelných věcí)
- 00:20 Jelení Skvadra (Hon na sumce / Bublinková pohroma)
- 00:45 Jelení Skvadra (Kajův Expres / Káčátka v tornádu)
- 01:10 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují tučňáky z džungle / Tlapky zachraňují nákladní loď)
- 01:30 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují melounový festival / Tlapky zachraňují krávu)
- 01:55 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují med / Tlapky zachraňují kabelku starostky Goodwayové)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci VI (Požárníci zachraňují)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci VI (Velký tahač: Delfíní doručení)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci VI (Závod o Zlatý dárek)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci VI (Tygří poklad)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci VI (Hopálci)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci VI (Speciální mise Plamínek)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci VI (Sněhová show)
- 04:50 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Talentovou Soutěž / Tlapky Zachraňují Kukuřici)
- 05:15 Tlapková patrola II (Tlapky Nechávají Marshalla Doma / Tlapky Zachraňují Jelínka)
- 05:35 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Papouška / Tlapky Zachraňují Včelí Královnu)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci II (Úprk Dinosaura)
- 06:25 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují melounový festival / Tlapky zachraňují krávu)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta zvětšuje podium na talentovou šou / Parta vyrábí hudební nástroje)
- 07:15 DORA (Potíže s dortíkem)
- 07:30 DORA (Vrčící syčící vytí)
- 07:50 Velká show malého žraločátka II (Náhrdelník štěstí / Vigovo překvapení)
- 08:15 BARBAPAPA a jeho rodinka (Barbatelevize / Muzeum)
- 08:45 BARBAPAPA a jeho rodinka (Barbazoo neumí říct ne / Dvojník)
- 09:10 BARBAPAPA a jeho rodinka (Barbabravo není ve své kůži / Buď trpělivý, Barbabravo)
- 09:40 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Paddington vyrábí album / Paddington kope tunel do Peru)
- 10:05 Prasátko Peppa V (Koník Kopýtko)
- 10:10 Prasátko Peppa V (Obchod pana Lišáka)
- 10:15 Prasátko Peppa V (Zlobivá želva)
- 10:20 Prasátko Peppa V (Stíny)
- 10:25 Prasátko Peppa V (Mezinárodní den)
- 10:35 Prasátko Peppa V (Hra do deštivého dne)
- 10:40 Prasátko Peppa V (Velké bříško paní Králíkové)
- 10:45 Prasátko Peppa V (Kovboj Péťa)
- 10:50 Prasátko Peppa V (Pepiny a Tomíkovy záhonky)
- 10:55 Prasátko Peppa V (Létající veterinářka)
- 10:56 Velká show malého žraločátka II (Tanec zakázán / Operace Ernie)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví automyčku / Parta plánuje "Dědův den")
- 11:50 Rubble a jeho parta (Parta staví skatepark / Parta staví tunel)
- 12:20 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Potápěčský Zvon / Tlapky Zachraňují Bobry)
- 12:45 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují sněžného vlka / Tlapky zachraňují zbloudilého cestovatele)
- 13:15 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují malého karibu / Tlapky zachraňují Luka a JakoLuka)
- 13:45 Rubble a jeho parta (Parta staví domeček na stromě / Parta staví krmítko pro slepice!)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví most)
- 14:30 DORA (Rytmus deštného pralesa)
- 14:50 DORA (Kouzelný ořech)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (The Adventures of Paddington)
- 15:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Trumfnu tě dvakrát / Roj)
- 15:55 BARBAPAPA a jeho rodinka (Tráva je vždycky zelenější... / Až vyrostu)
- 16:20 BARBAPAPA a jeho rodinka (Jeskyně Barbapapových / Malí bubáci)
- 16:50 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Králíčky / Tlapka Roku)
- 17:20 Rubble a jeho parta (Parta staví obří přehradu / Parta zabezpečuje farmu proti veverkám!)
- 17:40 DORA (Krokodýlí sbohem / Stánek s empanadou)
- 17:55 DORA (Jestli sedne bota / Piňatová oslava)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Paddington dělá palačinky / Paddington hraje fotbal)
- 20:30 Tlapková patrola VI (Tlapky a potíže s páchnoucí bublinou / Tlapky zachraňují pštrosáčata)
- 20:55 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují Gustavovu kytaru / Tlapky zachraňují joga-kozy)
- 21:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Tráva je vždycky zelenější...)
- 21:40 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Invaze / Žertíková bitva)
- 22:10 Prasátko Peppa II (Dědečkův vláček)
- 22:15 Prasátko Peppa II (Školní výlet)
- 22:20 Prasátko Peppa II (Na návštěvě u Rebeky)
- 22:25 Prasátko Peppa II (Miminko)
- 22:35 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují spáče / Tlapky zachraňují Chickalettino vejce)
- 22:55 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují kapustňáka / Tlapky zachraňují snídani)
- 23:25 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují suchozemské piráty / Tlapky zachraňují Turboty-ornitology)
- 23:55 Jelení Skvadra (Koblihy útočí / Zmrzlinová past)
- 00:00 Kluk, holka atd. (73)
- 00:10 Kluk, holka atd. (74)
- 00:20 Disney Zombie: Tajemství Addisonovy příšery (5)
- 00:25 Ghostforce (21)
- 00:50 Ghostforce (22)
- 01:10 Tým Tiki (44)
- 01:35 Tým Tiki (45)
- 01:55 Tým Tiki (46)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (12)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (13)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (14)
- 03:25 Ghostforce (19)
- 03:45 Ghostforce (20)
- 04:05 Tým Tiki (17)
- 04:30 Tým Tiki (18)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (31)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (32)
- 05:35 Kluk, holka atd. (77)
- 05:45 Kluk, holka atd. (78)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (110)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (111)
- 06:55 Blue (118)
- 07:05 Blue (119)
- 07:10 Blue (120)
- 07:25 Blue (121)
- 07:30 Blue (122)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (28)
- 14:20 Příšerky v rachotě (9)
- 14:45 Příšerky v rachotě (8)
- 15:15 Blue (2)
- 15:20 Blue (3)
- 15:30 Blue (4)
- 15:40 Blue (5)
- 15:50 Blue (6)
- 15:55 Blue (7)
- 16:10 Kiff (17)
- 16:35 Kiff (18)
- 17:00 Kouzelná beruška a černý kocour (64)
- 17:25 Kouzelná beruška a černý kocour (54)
- 17:55 Greenovi ve velkoměstě (39)
- 18:25 Greenovi ve velkoměstě (40)
- 18:50 Greenovi ve velkoměstě (41)
- 19:20 Greenovi ve velkoměstě (42)
- 19:50 Blue (70)
- 19:55 Blue (65)
- 20:00 Blue (66)
- 20:10 Blue (67)
- 20:20 Blue (71)
- 20:30 Blue (73)
- 20:40 Příšerky v rachotě (19)
- 21:10 Příšerky v rachotě (20)
- 21:45 Jessie (41)
- 22:15 Jessie (45)
- 22:40 U Raven Doma (82)
- 23:10 U Raven Doma (83)
- 23:40 Kluk, holka atd. (75)
- 23:50 Kluk, holka atd. (76)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (28)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (29)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (30)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (20)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (21)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (22)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (27)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (28)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (29)
- 04:00 Eureka! (18)
- 04:30 Eureka! (19)
- 05:00 Eureka! (20)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (33)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (34)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (35)
- 07:00 Bluey (97)
- 07:10 Bluey (98)
- 07:20 Bluey (99)
- 07:30 Bluey (100)
- 07:40 Bluey (101)
- 07:50 Bluey (102)
- 08:00 Bluey (103)
- 08:10 Bluey (104)
- 08:20 Bluey (105)
- 08:25 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (76)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (45)
- 09:00 Mickey's Monster Musical
- 10:00 Firebuds (29)
- 10:30 Alice's Wonderland Bakery (4)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (50)
- 11:30 SuperKitties (15)
- 12:00 Pupstruction (15)
- 12:30 Bluey (120)
- 12:40 Bluey (121)
- 12:50 Bluey (122)
- 13:00 Bluey (123)
- 13:10 Bluey (124)
- 13:20 Bluey (125)
- 13:25 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (76)
- 13:30 Firebuds (36)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (46)
- 14:30 The Lion Guard (7)
- 15:00 The Lion Guard (8)
- 15:30 SuperKitties (17)
- 16:00 Pupstruction (16)
- 16:30 Pupstruction (17)
- 17:00 Bluey (97)
- 17:10 Bluey (98)
- 17:20 Bluey (99)
- 17:30 Bluey (100)
- 17:40 Bluey (101)
- 17:50 Bluey (102)
- 17:55 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (76)
- 18:00 SuperKitties (10)
- 18:30 Sofia The First (69)
- 19:00 Sofia The First (70)
- 19:30 Bluey (66)
- 19:40 Bluey (67)
- 19:50 Bluey (68)
- 20:00 Bluey (69)
- 20:10 Bluey (70)
- 20:20 Bluey (71)
- 20:25 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (76)
- 20:30 SuperKitties (12)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (48)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (7)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (39)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (9)
- 23:00 PJ Masks (49)
- 23:25 PJ Masks (50)
- 23:50 PJ Masks (51)
- 00:13 Bořek stavitel (25)
- 00:23 Bořek stavitel (26)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (11)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (12)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (13)
- 01:12 Inui (39)
- 01:20 Hurá za hádankou (23)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (16)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (17)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (12)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (21)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (22)
- 02:55 Chuck a přátelé (20)
- 03:07 Chuggington (14)
- 03:17 Chuggington (15)
- 03:29 Angelína balerína (3)
- 03:42 Angelína balerína (4)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (19)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (20)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (33)
- 04:38 Bořek stavitel (32)
- 04:48 Bořek stavitel (33)
- 05:01 Hurá za hádankou (3)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (25)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (26)
- 05:49 Požárník Sam (2)
- 06:00 Trojčata (39)
- 06:07 Trojčata (40)
- 06:14 Trojčata (41)
- 06:25 Bing (63)
- 06:32 Bing (64)
- 06:39 Bing (65)
- 06:46 Bing (66)
- 06:55 Grisu (4)
- 07:08 Tilda (15)
- 07:15 Tilda (16)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (23)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (34)
- 07:47 Caillou (15)
- 07:58 Caillou (16)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (15)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (16)
- 08:35 Doodleboo (17)
- 08:40 Doodleboo (18)
- 08:45 Doodleboo (19)
- 08:50 Doodleboo (20)
- 08:55 Doodleboo (21)
- 09:05 Superzajíčci (4)
- 09:13 Superzajíčci (5)
- 09:20 Superzajíčci (6)
- 09:31 Hurá za hádankou (1)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (1)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (2)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (3)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (15)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (16)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (15)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (16)
- 10:39 Harry a jeho dinosauři (41)
- 10:50 Harry a jeho dinosauři (42)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (8)
- 11:18 Pettson a Fiškus (2)
- 11:30 Pettson a Fiškus (3)
- 11:43 Grisu (9)
- 11:54 Grisu (10)
- 12:07 Daisy a Ollie (9)
- 12:14 Daisy a Ollie (10)
- 12:21 Daisy a Ollie (11)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (6)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (7)
- 12:52 Bing (26)
- 13:00 Bing (27)
- 13:08 Bing (28)
- 13:20 Trojčata (61)
- 13:27 Trojčata (62)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (13)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (3)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (4)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (5)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (18)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (19)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (23)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (44)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (45)
- 15:00 Kipper (5)
- 15:09 Kipper (6)
- 15:19 Simon (47)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (23)
- 15:38 Superzajíčci (5)
- 15:46 Tilda (17)
- 15:53 Tilda (18)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (47)
- 16:16 Pettson a Fiškus (8)
- 16:29 Caillou (17)
- 16:40 Caillou (18)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (21)
- 17:07 Doodleboo (44)
- 17:12 Doodleboo (45)
- 17:17 Doodleboo (46)
- 17:22 Doodleboo (47)
- 17:27 Doodleboo (48)
- 17:36 Messyho skvělá dobrodružství (49)
- 17:47 Messyho skvělá dobrodružství (50)
- 17:59 Požárník Sam (22)
- 18:10 Požárník Sam (23)
- 18:23 Berry a Dolly (9)
- 18:28 Berry a Dolly (10)
- 18:33 Berry a Dolly (11)
- 18:39 Bing (12)
- 18:46 Bing (13)
- 18:53 Bing (14)
- 19:02 Lední medvídek Paddles (19)
- 19:15 Pettson a Fiškus (8)
- 19:28 Grisu (7)
- 19:40 Grisu (8)
- 19:52 Daisy a Ollie (15)
- 19:59 Daisy a Ollie (16)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (23)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (6)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (7)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (3)
- 20:57 Tilda (15)
- 21:04 Tilda (16)
- 21:12 Kipper (7)
- 21:21 Kipper (8)
- 21:31 Caillou (15)
- 21:42 Caillou (16)
- 21:55 Chuggington (21)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (18)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (19)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (26)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (1)
- 23:05 Bing (11)
- 23:12 Bing (12)
- 23:20 Bing (13)
- 23:27 Bing (14)
- 23:35 Bing (15)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (20)
- 23:47 Oswald (2)
- 23:59 Oswald (3)
- 00:00 Sestry (Módní návfhářka)
- 00:10 Sestry (Super Georgetta)
- 00:20 Lou! (Matčin hněv)
- 00:30 Lou! (Tichá noc)
- 00:45 Mia a já IV (Visuté zahrady)
- 01:05 Mia a já IV (Mrazivé dobrodružství)
- 01:30 Agentka 203 (Ať děti tančí)
- 01:55 Agentka 203 (Mimozemšťan v mé skříňce)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (27)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (28)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Čokoláda)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Fotbal)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kolo)
- 03:05 Život s tátou (5)
- 03:15 Život s tátou (6)
- 03:25 Život s tátou (7)
- 03:35 Život s tátou (8)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (5)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (6)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (7)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (8)
- 04:35 Agentka 203 (Neporazitelný Vandar)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Únik z Paláce mazlíčků 2. část)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Domácí práce a mír)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mýdlo)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Satelit)
- 05:35 Mia a já IV (Mluvící jednorožec)
- 06:00 Lou! (Ošidný vlak)
- 06:10 Lou! (Ludmilla)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom II (16)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Je to skutečný McSquizzy?)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Cash Camp Pt.)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Satelit)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Náplast)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Boty)
- 11:00 Sestry II (Hlídačky)
- 11:10 Sestry II (Pan Panpan)
- 11:30 Lou! (Na sjezdovce)
- 11:40 Lou! (Na kluzkém svahu)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Malování)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Knížka)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Žárovka)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Útěk od Vráskové)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách III (Na palubě)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Ostrov pokladů, 1. část)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Ostrov pokladů, 2. část.)
- 22:00 Sestry (Alarm paní Georgette)
- 22:10 Sestry (Halloween)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Žárovka)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Skluzavka)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Piano)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (47)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (48)
- 23:30 Život s tátou (49)
- 23:40 Život s tátou (50)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Tutti Frutti and other stories (Tutti Frutti)
- 22:00 Dreamy Nights (Milky Way)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Night Sky)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (21)
- 00:10 Kikoriki (14)
- 00:20 Flopy (105)
- 00:35 Šmolkovia (55)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (37)
- 01:10 Esá z pralesa (36)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (9)
- 01:35 Volám sa Caillou V (25)
- 02:00 Dumper a Skoop II (4)
- 02:15 Panda a Krash (3)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (16)
- 02:55 Myšiak Anatole (22)
- 03:20 Monchhichi II (46)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (16)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (4)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (23)
- 04:20 Malý medvedík (15)
- 04:45 Ruby z dúhy (16)
- 05:10 Bob staviteľ II (10)
- 05:25 Ocko hrdina (14)
- 05:30 Duda a Dada (16)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (16)
- 05:55 Máša a medveď (16)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (39)
- 06:30 Ocko hrdina (15)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (16)
- 06:40 Veselé zajačiky VI (7)
- 06:45 Telka Strýka Baltazára II (5)
- 07:00 Eggy Pops (3)
- 07:05 Flopy (106)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (24)
- 07:25 Ocko hrdina (16)
- 07:30 Malý medvedík (16)
- 07:55 Drobčekovia II (7)
- 08:10 Máša a medveď (17)
- 08:20 Veselé zajačiky VI (8)
- 08:30 Fíha Tralala (2)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (6)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (13)
- 08:55 Ovečka Shaun (35)
- 09:00 Maličké príšerky (15)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (16)
- 09:15 Slnečný Rej (22)
- 09:25 Esá z pralesa (36)
- 09:35 Veselé zajačiky VI (9)
- 09:40 Ruby z dúhy (16)
- 10:10 Smejko a Tanculienka (8)
- 10:20 Bob staviteľ II (10)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (52)
- 10:55 Zvedavkovci (40)
- 11:10 Monchhichi II (46)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (13)
- 11:25 Rozprávky líšky a vlka (13)
- 11:50 Panda a Kiwi (26)
- 11:55 Ovečka Shaun (36)
- 12:00 Volám sa Caillou V (25)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (19)
- 12:30 Polly Pocket (12)
- 12:35 Flopy (107)
- 12:50 Ruby z dúhy (17)
- 13:15 Povolania s Nitkou (5)
- 13:40 Malý silák Bheem (44)
- 13:45 Veselé zajačiky VI (10)
- 13:50 Panda a Krash (3)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop II (4)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (37)
- 14:40 Maličké príšerky (16)
- 14:45 Máša a medveď (18)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (6)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (16)
- 15:20 Esá z pralesa (37)
- 15:35 Ohrozené druhy (2)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (28)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (23)
- 16:25 Bob staviteľ II (11)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (14)
- 16:45 Monchhichi II (47)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (17)
- 17:05 Ovečka Shaun (37)
- 17:15 Zábavné zvieratká (8)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (26)
- 17:35 Ruby z dúhy (18)
- 18:00 Volám sa Caillou V (26)
- 18:25 Drobčekovia II (8)
- 18:40 Ovečka Shaun (38)
- 18:50 Flopy (108)
- 19:10 Maličké príšerky (17)
- 19:15 Zvedavkovci (41)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (3)
- 19:45 Máša a medveď (19)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (9)
- 20:05 Esá z pralesa (38)
- 20:15 Bob staviteľ II (12)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (15)
- 20:40 Slnečný Rej (23)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (7)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (9)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (24)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (10)
- 22:05 Monchhichi II (48)
- 22:15 Myšiak Anatole (23)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (27)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (29)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (16)
- 23:35 Mášine rozprávky (16)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (20)
- 23:45 Veselé zajačiky VI (11)
- 23:50 Malý silák Bheem (45)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 The Sky at Night (Will an Asteroid Destroy Earth?)
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 The Travel Show (The Bahamas: Natural Wonders of the Caribbean)
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 00:19 PLANÉTE RAP
- 01:09 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:35 MÉTÉO
- 01:38 RENVERSANT
- 02:30 UN VRAI SELFIE
- 02:54 COSY, LE MAG DÉCO
- 03:08 39-45, EN SOL CANADIEN
- 03:56 VOYAGE DE REVE
- 04:22 C DANS L'AIR
- 05:30 LE GRAND JT DES TERRITOIRES
- 05:58 LE 6H00 INFO
- 06:24 MÉTÉO
- 06:29 TÉLÉMATIN
- 06:50 TÉLÉMATIN
- 07:29 TÉLÉMATIN
- 07:51 #VF
- 07:55 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:26 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 KID LUCKY
- 08:52 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 08:58 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 09:04 CONTE-NOUS !
- 09:08 AMÉLIE ET COMPAGNIE
- 09:33 BANDE DE SPORTIFS !
- 09:34 C'EST PLUS QU'UN JARDIN
- 10:01 PASSE-MOI LES JUMELLES
- 10:32 MOI J'MANGE
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:14 MÉTÉO
- 11:17 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 14:00 TÉLÉCLUB
- 15:31 TENIR SALON
- 15:59 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:23 VESTIAIRES
- 16:28 SÉRIEUX ?
- 16:55 MAISONS & HÔTELS DE LÉGENDE
- 17:44 CHÂTEAU !
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:27 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:39 LAETITIA
- 20:01 BITUME
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:56 MÉTÉO
- 20:58 5E RANG
- 21:41 5E RANG
- 22:24 LE JOURNAL DE LA RTS
- 22:50 MÉTÉO
- 22:52 L'ACTU
- 23:14 CONCOURS REINE ELISABETH VIOLON 2024 - CONCERT DE CLÔTURE
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Zdravie na TA3
- 15:00 Správy
- 15:15 Štúdio TA3
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Dobré správy
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Pozrime sa na to
- 21:00 Správy
- 21:30 Vzdelávanie v 21. storočí
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast with Anna Jones
- 22:00 Sky News At 10 With Gillian Joseph
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (38)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 00:30 BULLETIN (35)
- 00:45 THE 51 PERCENT
- 01:00 NEWS (150)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (35)
- 01:45 ARTS24 (19)
- 02:00 NEWS (151)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS
- 02:21 FASHION
- 02:30 BULLETIN (36)
- 02:45 EYE ON AFRICA (38)
- 03:00 NEWS (40)
- 03:10 REPORTERS PLUS
- 03:30 BULLETIN (11)
- 03:40 REVISITED
- 04:00 NEWS (151)
- 04:15 FOCUS ALONE
- 04:20 YOU ARE HERE
- 04:30 BULLETIN (36)
- 04:45 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 05:00 NEWS (154)
- 05:15 EYE ON AFRICA (38)
- 05:30 BULLETIN (38)
- 05:45 ARTS24 (19)
- 06:00 NEWS PROD B 1
- 06:15 FRANCE IN FOCUS
- 06:30 BULLETIN 15' PROD B
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS PROD B 1
- 07:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 07:30 BULLETIN 15' PROD B
- 07:45 FOCUS ALONE
- 07:50 SPORTS PAD
- 08:00 NEWS PROD B 1
- 08:15 ARTS24 (20)
- 08:30 BULLETIN 15' PROD B
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PROD B
- 09:30 BULLETIN
- 10:00 NEWS (889)
- 10:15 THE 51 PERCENT
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 FRENCH CONNECTIONS
- 10:51 FASHION
- 11:00 NEWS (40)
- 11:10 REPORTERS PLUS
- 11:30 BULLETIN (11)
- 11:40 REVISITED
- 12:00 NEWS (891)
- 12:16 ARTS24 (20)
- 12:30 BULLETIN (227)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (894)
- 14:15 FRANCE IN FOCUS
- 14:30 BULLETIN (227)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 YOU ARE HERE
- 15:00 NEWS (896)
- 15:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 15:30 BULLETIN (228)
- 15:45 THE 51 PERCENT
- 16:00 NEWS (40)
- 16:10 REPORTERS PLUS
- 16:30 BULLETIN (11)
- 16:40 REVISITED
- 17:00 NEWS (898)
- 17:15 ARTS24 (20)
- 17:30 BULLETIN (218)
- 17:45 FRENCH CONNECTIONS
- 17:51 FASHION
- 18:00 NEWS (866)
- 18:15 FRANCE IN FOCUS
- 18:30 BULLETIN (218)
- 18:45 FOCUS ALONE
- 18:50 YOU ARE HERE
- 19:00 NEWS (866)
- 19:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 19:30 BULLETIN (194)
- 19:45 THE 51 PERCENT
- 20:00 NEWS PROD B
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 NEWS (866)
- 21:12 REPORTERS
- 21:24 SHORT CUTS
- 21:30 BULLETIN (194)
- 21:45 EYE ON AFRICA (39)
- 22:00 NEWS (906)
- 22:15 FRENCH CONNECTIONS
- 22:21 YOU ARE HERE
- 22:30 BULLETIN (194)
- 22:45 EYE ON AFRICA (40)
- 23:00 NEWS (908)
- 23:15 ARTS24 (20)
- 23:30 BULLETIN (194)
- 23:45 EYE ON AFRICA (40)
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 REPORTERS
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 FRMG A L'AFFICHE NAZA 0815
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:10 BILLET RETOUR
- 02:30 BULLETIN
- 02:40 LE PARIS DES ARTS
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:15 PLAN B_24
- 03:21 LES OBSERVATEURS
- 03:30 BULLETIN
- 03:45 ACTUELLES
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 C'EST EN FRANCE_24
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 PAS 2 QUARTIER
- 04:51 MODE
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 FRMG A L'AFFICHE NAZA 0815
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 06:30 BULLETIN
- 06:45 FRDN FOCUS IRAK 0816
- 06:50 SPORTS TTI
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:15 REPORTERS +
- 07:45 FRDN FOCUS IRAK 0816
- 07:50 SPORTS TTI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:30 BULLETIN
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:16 FRMG A L'AFFICHE IMPRESSIO 0816
- 09:30 BULLETIN
- 09:45 FRDN FOCUS IRAK 0816
- 09:50 SPORTS TTI
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 C'EST EN FRANCE_24
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 FRDN FOCUS IRAK 0816
- 10:50 SPORTS TTI
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:15 PAS 2 QUARTIER
- 11:21 L'INSTANT MOBILE
- 11:30 BULLETIN
- 11:45 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:16 FRMG A L'AFFICHE IMPRESSIO 0816
- 12:30 BULLETIN
- 12:45 FRDN FOCUS IRAK 0816
- 12:50 SPORTS TTI
- 13:00 LE JOURNAL
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 REPORTERS +
- 14:45 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:15 MODE
- 15:22 VOUS ETES ICI
- 15:30 BULLETIN
- 15:45 MER
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:15 ACTUELLES
- 16:30 BULLETIN
- 16:45 FRMG A L'AFFICHE IMPRESSIO 0816
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:15 FRMG PLAN B SMARTPHONES _V24RH 0812
- 17:21 FRDN FOCUS IRAK 0816
- 17:30 BULLETIN
- 17:45 FRDN FOCUS IRAK 0816
- 17:50 L'INSTANT MOBILE
- 18:00 LE JOURNAL
- 18:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 18:30 BULLETIN
- 18:45 FRMG REPORTERS CANADA 0801
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:15 FRMG PLAN B SMARTPHONES _V24RH 0812
- 19:21 FRDN FOCUS IRAK 0816
- 19:30 BULLETIN
- 19:45 C'EST EN FRANCE_24
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:12 FRMG A L'AFFICHE IMPRESSIO 0816
- 21:24 L'INSTANT MOBILE_24
- 21:30 BULLETIN
- 21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 22:30 BULLETIN
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:10 BILLET RETOUR
- 23:30 BULLETIN
- 23:40 LEGENDES URBAINES
- 00:40 Krajané z Gerníku
- 01:15 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Cesta k andělům
- 07:00 Duchovní krajina Novohradských hor
- 07:30 Podoby Juraje Thurzy
- 07:52 V pohorách po horách
- 08:02 Bačkorám navzdory
- 08:15 Hlubinami vesmíru s Janem Herzigem
- 09:05 Evropští katolíci v utajení – Kosovo
- 09:35 Zachraňme kostely
- 10:00 Artbitr - Kulturní magazín (26)
- 10:15 Lidé z cest
- 11:15 Mexiko - země indiánů
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Folklórny svet Ľubomíra Páričku
- 12:27 Jak poznávat svět, který nevidím
- 13:05 Grotesky Bustera Keatona
- 14:00 Za obzorem
- 14:30 Cesta k pěstounství
- 14:33 Kambodža pohledem zblízka
- 14:58 60. ročník Jánošíkových dní v Terchovej 2022
- 15:55 Výpravy do divočiny
- 17:00 Mše svatá
- 18:10 Sedmihlásky
- 18:15 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:22 Tajemství mokrého ticha
- 18:57 Léta letí k andělům
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 V pohorách po horách
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Benefiční koncert pro Nadaci Impuls
- 21:30 Za obzorem
- 22:10 Dobrodružství před kamerou
- 23:10 Kaplani naděje
- 23:25 Orkesta Mendoza na Folkových prázdninách
- 08:00 Joyce Meyer
- 08:30 Nová DNA
- 09:45 Relácia DNES
- 12:35 Biblia za rok
- 13:15 ICF Praha
- 14:00 Biblická lupa
- 14:30 Biblická studňa
- 15:45 Campfest
- 18:45 Noeland
- 19:15 Slovo viery - BJB Košice
- 20:00 Sid Roth: To je nadprirodzené!
- 20:30 CAMPFEST blok
- 00:05 Patrónka Zemplína
- 00:35 U Nikodéma
- 01:30 Ruženec
- 02:00 Jeden na jedného
- 02:10 Medzi riadkami
- 02:25 Eden
- 02:45 Zabudnuté poklady
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Medzi nebom a zemou
- 04:05 Peter medzi nami
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:50 Ruženec
- 08:25 Pozvánka
- 08:35 Tajomná radosť
- 09:45 Zabudnuté poklady
- 09:55 Svedectvo
- 10:00 Patrónka Zemplína
- 10:20 Vaticano
- 10:50 Svätá omša zblízka
- 11:00 Eucharistické zázraky
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Pod javiskom
- 14:00 Doma je doma
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Zabudnuté poklady
- 15:30 Ruženec
- 16:05 Na tónoch vďačnosti
- 17:00 Evanjelium podľa Giotta
- 18:05 Effeta
- 18:25 Živé obrazy
- 18:30 Moja misia magazín
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Malá cesta
- 20:20 Putujeme Rímom
- 20:30 Návrat Don Camilla
- 22:20 Správy zo Svätej zeme
- 22:45 Fara v meste
- 23:15 Na ceste v rodine
- 23:45 Z prameňa
- 00:00 Hot Cars (7)
- 00:30 Dolce Vita (4)
- 01:00 Design pro vás (10)
- 01:30 Najdi, sprav a prodej! (3)
- 02:30 Najdi, sprav a rozjeď to! (Wolseley Hornet)
- 03:30 Květinová show (6)
- 04:00 Hot Cars (4)
- 04:30 Jak najít vysněný dům (13)
- 05:00 Planete Decouverte
- 05:15 Svět z blízka (101)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga: energie života (3)
- 07:00 Květinová show (6)
- 07:30 Dotek luxusu (8)
- 08:00 Vitální zahrada (2)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (3)
- 09:00 Jóga: energie života (4)
- 10:00 Jamie po italsku (3)
- 10:30 Veterinární charita (19)
- 11:30 Teleshopping
- 12:00 Květinová show (7)
- 12:30 Dolce Vita (4)
- 13:00 Nejlepší domov (7)
- 13:30 Dům v novém kabátě (7)
- 14:00 Jak najít vysněný dům (3)
- 14:30 Vitální zahrada (3)
- 15:00 Teleshopping
- 15:30 Budovy, máte zelenou! (Voda)
- 16:30 Teleshopping
- 17:00 House doktor (7)
- 20:00 Dolce Vita (5)
- 20:30 Moje Dubaj (9)
- 21:00 Středomořské domy od Charlieho Luxtona (Kréta)
- 10:00 Holky v kuchyni (18)
- 10:30 Nebesky dobré (11)
- 11:00 Teleshopping
- 11:30 Veget s Klárkou (20)
- 12:00 Dvojnásobný život za poloviční cenu (6)
- 13:00 Teleshopping
- 13:30 Luxusní delikatesy (3)
- 16:00 Francouzské dobrodružství Jamese Martina (Jura)
- 16:30 Moje zahrada (80)
- 17:00 Chlap za plotnou (25)
- 17:30 Teleshopping
- 18:00 Blázen na cestách (Čína)
- 19:00 Jóga – Energie života (3)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, KHN zprovoznila nový chirurgický pavilon, Další auto TS Karviná jezdí nově v malbě graffiti, Lodičky ožily hudebním festivalem Woodstock 99)
- 04:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Lidé už mohou využívat celý nový areál minigolfu, Mural pravnuka T. Warcopa připomíná životickou tragédii, Pozorování perseid přilákalo na Prašivou i Havířováky)
- 04:30 Z naší ZOO (Mláďata vyder malých)
- 04:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Stanislav Kopecký, starosta Nového Jičína)
- 04:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Křižovatka v Těšínské ulici projde úpravou, Hokejoví mistři světa i extraligy přijeli do F-M, Canisterapeutické vzdělávací centrum slaví 10 let
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Energie a kraj (Do průmyslové zóny Mošnov míří společnost IRCE, Další firma z Německa stěhuje výrobu panelů do Asie, Daniel Minařík, předseda představenstva MSVK: MS kraj požádá Evropskou unii o výjimku při výrobě vodíku)
- 05:25 Z naší ZOO (Život v jezírkách a tůních 1)
- 05:30 Dopravní revue (Aktuálně z dopravy v Moravskoslezském kraji, host: Radek Podstawka)
- 05:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 05:42 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 05:43 Magazín 112 (Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, První pomoc při bodnutí hmyzem, MS kraj koupil hasičům speciální detektory plynů, K ostražitosti na koupalištích vybízí kampaň policie)
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 06:20 Host dne - repríza (Petra Špornová, pořadatelka přehlídky: Fashion Storm propojuje českou módu a tuzemské návrháře)
- 06:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, Ostrava v příštím roce rozdělí na kulturu 46 milionů kč, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje)
- 06:45 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, KHN zprovoznila nový chirurgický pavilon, Další auto TS Karviná jezdí nově v malbě graffiti, Lodičky ožily hudebním festivalem Woodstock 99)
- 07:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Lidé už mohou využívat celý nový areál minigolfu, Mural pravnuka T. Warcopa připomíná životickou tragédii, Pozorování perseid přilákalo na Prašivou i Havířováky)
- 07:30 Z naší ZOO (Tamarin pinčí v ZOO Ostrava)
- 07:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Stanislav Kopecký, starosta Nového Jičína)
- 07:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Křižovatka v Těšínské ulici projde úpravou, Hokejoví mistři světa i extraligy přijeli do F-M, Canisterapeutické vzdělávací centrum slaví 10 let
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Energie a kraj (Do průmyslové zóny Mošnov míří společnost IRCE, Další firma z Německa stěhuje výrobu panelů do Asie, Daniel Minařík, předseda představenstva MSVK: MS kraj požádá Evropskou unii o výjimku při výrobě vodíku)
- 08:25 Z naší ZOO (Mláďata suchozemských želv, želva vroubená. Mláďata u mangust trpasličích)
- 08:30 Dopravní revue (Aktuálně z dopravy v Moravskoslezském kraji, host: Radek Podstawka)
- 08:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 08:43 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 08:44 Magazín 112 (Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, První pomoc při bodnutí hmyzem, MS kraj koupil hasičům speciální detektory plynů, K ostražitosti na koupalištích vybízí kampaň policie)
- 08:50 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 09:20 Host dne - repríza (Petra Špornová, pořadatelka přehlídky: Fashion Storm propojuje českou módu a tuzemské návrháře)
- 09:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, Ostrava v příštím roce rozdělí na kulturu 46 milionů kč, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje)
- 09:45 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, KHN zprovoznila nový chirurgický pavilon, Další auto TS Karviná jezdí nově v malbě graffiti, Lodičky ožily hudebním festivalem Woodstock 99)
- 10:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Lidé už mohou využívat celý nový areál minigolfu, Mural pravnuka T. Warcopa připomíná životickou tragédii, Pozorování perseid přilákalo na Prašivou i Havířováky)
- 10:30 Z naší ZOO (Mláďata nejmenších koček světa)
- 10:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Stanislav Kopecký, starosta Nového Jičína)
- 10:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Křižovatka v Těšínské ulici projde úpravou, Hokejoví mistři světa i extraligy přijeli do F-M, Canisterapeutické vzdělávací centrum slaví 10 let
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Energie a kraj (Do průmyslové zóny Mošnov míří společnost IRCE, Další firma z Německa stěhuje výrobu panelů do Asie, Daniel Minařík, předseda představenstva MSVK: MS kraj požádá Evropskou unii o výjimku při výrobě vodíku)
- 11:25 Z naší ZOO (Mláďata husiček ve výběhu plameňáků)
- 11:30 Dopravní revue (Aktuálně z dopravy v Moravskoslezském kraji, host: Radek Podstawka)
- 11:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 11:43 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 11:44 Magazín 112 (Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, První pomoc při bodnutí hmyzem, MS kraj koupil hasičům speciální detektory plynů, K ostražitosti na koupalištích vybízí kampaň policie)
- 11:50 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 12:20 Host dne - repríza (Petra Špornová, pořadatelka přehlídky: Fashion Storm propojuje českou módu a tuzemské návrháře)
- 12:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, Ostrava v příštím roce rozdělí na kulturu 46 milionů kč, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje)
- 12:45 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, KHN zprovoznila nový chirurgický pavilon, Další auto TS Karviná jezdí nově v malbě graffiti, Lodičky ožily hudebním festivalem Woodstock 99)
- 13:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Lidé už mohou využívat celý nový areál minigolfu, Mural pravnuka T. Warcopa připomíná životickou tragédii, Pozorování perseid přilákalo na Prašivou i Havířováky)
- 13:30 Z naší ZOO (Mláďata nejmenších koček světa)
- 13:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Stanislav Kopecký, starosta Nového Jičína)
- 13:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Křižovatka v Těšínské ulici projde úpravou, Hokejoví mistři světa i extraligy přijeli do F-M, Canisterapeutické vzdělávací centrum slaví 10 let
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Energie a kraj (Do průmyslové zóny Mošnov míří společnost IRCE, Další firma z Německa stěhuje výrobu panelů do Asie, Daniel Minařík, předseda představenstva MSVK: MS kraj požádá Evropskou unii o výjimku při výrobě vodíku)
- 14:25 Z naší ZOO (Mládě u dikobrazů v expozici Tsavo)
- 14:30 Dopravní revue (Aktuálně z dopravy v Moravskoslezském kraji, host: Radek Podstawka)
- 14:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 14:43 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 14:44 Magazín 112 (Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, První pomoc při bodnutí hmyzem, MS kraj koupil hasičům speciální detektory plynů, K ostražitosti na koupalištích vybízí kampaň policie)
- 14:50 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 15:20 Host dne - repríza (Petra Špornová, pořadatelka přehlídky: Fashion Storm propojuje českou módu a tuzemské návrháře)
- 15:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, Ostrava v příštím roce rozdělí na kulturu 46 milionů kč, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje)
- 15:45 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Lidé si mohou ve Stonavě opět zahrát tenis, Hudební talenty se rozvíjí ve stonavské ZUŠ, Stonawscy skipperzy na mistrzostwach w Gdyni)
- 16:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Restaurátoři obnovují kamenné prvky na radnici, Když o prázdninách do kina, tak i do letního, Nová divadelní sezona klepe na dveře, začne slavností)
- 16:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Léto s káčkem zabavilo děti z Ostravy-Jihu, Jižané mohou využít příspěvek Corrency do konce léta, Mandragora pořádá letní tábory pro děti už 2
- 16:45 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, V Opavě projdou revitalizací další kruhové objezdy, Kolumbárium v Opavě doplnil pomník rady Františka Josefa I., Multifunkční hřiště u ZŠ Otická prochází rekonstr
- 16:55 Miniexpres Horní Suché (Horní Suchá odkoupí jednu lokalitu finských domů)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Jesenický expres (Fajné léto na Kosárně nabídlo zábavu i poučení, Pojez fest v Karlově Studánce přilákal tisíce lidí, Letní tábor T. O. Tulák v Dlouhé Stráni)
- 17:20 Beskydský expres (Na Pustevnách mohou lidé opět obdivovat sochy z písku, Na podporu nemocné dívky Česka poběží extrémních 364 kilometrů, Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost, Nové molo mohou lidé využívat i na Těrlické přehradě)
- 17:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Mušketýři nabízejí příměstské tábory s koňmi, Farní zahradu v Heřmanicích obohatí nejen pétanque, Chovatelská burza má otevřeno každou neděli
- 17:40 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 17:50 Miniexpres centra Ostravy (Galerie VENKU pořádá dvě výstavy v centru Ostravy)
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Obřadní síň se vrátí o desítky let zpátky, Koštovačka je výzvou pro studénecké pekařky, Příměstské tábory začaly sportovním týdnem)
- 18:20 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 18:25 Magazín 112 (Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, První pomoc při bodnutí hmyzem, MS kraj koupil hasičům speciální detektory plynů, K ostražitosti na koupalištích vybízí kampaň policie)
- 18:35 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Lidé si mohou ve Stonavě opět zahrát tenis, Hudební talenty se rozvíjí ve stonavské ZUŠ, Stonawscy skipperzy na mistrzostwach w Gdyni)
- 19:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Restaurátoři obnovují kamenné prvky na radnici, Když o prázdninách do kina, tak i do letního, Nová divadelní sezona klepe na dveře, začne slavností)
- 19:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Léto s káčkem zabavilo děti z Ostravy-Jihu, Jižané mohou využít příspěvek Corrency do konce léta, Mandragora pořádá letní tábory pro děti už 2
- 19:45 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, V Opavě projdou revitalizací další kruhové objezdy, Kolumbárium v Opavě doplnil pomník rady Františka Josefa I., Multifunkční hřiště u ZŠ Otická prochází rekonstr
- 19:55 Miniexpres Horní Suché (Horní Suchá odkoupí jednu lokalitu finských domů)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Jesenický expres (Fajné léto na Kosárně nabídlo zábavu i poučení, Pojez fest v Karlově Studánce přilákal tisíce lidí, Letní tábor T. O. Tulák v Dlouhé Stráni)
- 20:20 Beskydský expres (Na Pustevnách mohou lidé opět obdivovat sochy z písku, Na podporu nemocné dívky Česka poběží extrémních 364 kilometrů, Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost, Nové molo mohou lidé využívat i na Těrlické přehradě)
- 20:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Mušketýři nabízejí příměstské tábory s koňmi, Farní zahradu v Heřmanicích obohatí nejen pétanque, Chovatelská burza má otevřeno každou neděli
- 20:40 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 20:50 Miniexpres centra Ostravy (Galerie VENKU pořádá dvě výstavy v centru Ostravy)
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Obřadní síň se vrátí o desítky let zpátky, Koštovačka je výzvou pro studénecké pekařky, Příměstské tábory začaly sportovním týdnem)
- 21:20 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 21:25 Magazín 112 (Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, První pomoc při bodnutí hmyzem, MS kraj koupil hasičům speciální detektory plynů, K ostražitosti na koupalištích vybízí kampaň policie)
- 21:35 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Lidé si mohou ve Stonavě opět zahrát tenis, Hudební talenty se rozvíjí ve stonavské ZUŠ, Stonawscy skipperzy na mistrzostwach w Gdyni)
- 22:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Restaurátoři obnovují kamenné prvky na radnici, Když o prázdninách do kina, tak i do letního, Nová divadelní sezona klepe na dveře, začne slavností)
- 22:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Léto s káčkem zabavilo děti z Ostravy-Jihu, Jižané mohou využít příspěvek Corrency do konce léta, Mandragora pořádá letní tábory pro děti už 2
- 22:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, V Opavě projdou revitalizací další kruhové objezdy, Kolumbárium v Opavě doplnil pomník rady Františka Josefa I., Multifunkční hřiště u ZŠ Otická prochází rekonstr
- 22:50 Miniexpres Horní Suché (Horní Suchá odkoupí jednu lokalitu finských domů)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Jesenický expres (Fajné léto na Kosárně nabídlo zábavu i poučení, Pojez fest v Karlově Studánce přilákal tisíce lidí, Letní tábor T. O. Tulák v Dlouhé Stráni)
- 23:20 Beskydský expres (Na Pustevnách mohou lidé opět obdivovat sochy z písku, Na podporu nemocné dívky Česka poběží extrémních 364 kilometrů, Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost, Nové molo mohou lidé využívat i na Těrlické přehradě)
- 23:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Mušketýři nabízejí příměstské tábory s koňmi, Farní zahradu v Heřmanicích obohatí nejen pétanque, Chovatelská burza má otevřeno každou neděli
- 23:40 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 23:50 Miniexpres centra Ostravy (Galerie VENKU pořádá dvě výstavy v centru Ostravy)
- 17:00 Deník
- 17:14 Programové přílohy
- 17:29 Počasí
- 17:30 TÝDEN V REGIONU
- 17:45 Magazín Valašsko
- 18:00 Deník
- 18:14 DOBRÉ ZPRÁVY
- 18:29 Počasí
- 18:30 TÝDEN V REGIONU
- 18:45 Poztrácená řemesla
- 19:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 00:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 00:29 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 00:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 00:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 01:25 Bulvár (Bulvár)
- 01:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 01:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 01:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 01:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 02:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 02:29 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 02:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 02:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 03:25 Bulvár (Bulvár)
- 03:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 03:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 03:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 03:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 04:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 04:29 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 04:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 04:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 05:25 Bulvár (Bulvár)
- 05:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 05:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 05:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 05:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 06:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 06:29 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 06:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 06:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 07:25 Bulvár (Bulvár)
- 07:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 07:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 07:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 07:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 08:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 08:29 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 08:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 08:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 09:25 Bulvár (Bulvár)
- 09:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 09:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 09:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 09:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 10:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 10:29 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 10:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 10:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 11:25 Bulvár (Bulvár)
- 11:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 11:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 11:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 11:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 12:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 12:29 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 12:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 12:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 13:25 Bulvár (Bulvár)
- 13:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 13:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 13:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 13:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 14:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 14:29 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 14:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 14:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 15:25 Bulvár (Bulvár)
- 15:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 15:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 15:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 15:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 16:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 16:29 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 16:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 16:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 17:25 Bulvár (Bulvár)
- 17:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 17:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 17:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 17:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:16 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 18:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 18:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 18:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 18:54 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:10 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:12 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 19:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:23 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 19:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 19:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 19:37 Motorsport revue (Motoristický magazín 94. díl)
- 19:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:16 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 20:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 20:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 20:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 20:54 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:10 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:12 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 21:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:23 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 21:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 21:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 21:37 Motorsport revue (Motoristický magazín 94. díl)
- 21:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:16 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 22:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 22:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 22:54 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:10 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:12 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 23:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:23 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 23:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 23:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 23:37 Motorsport revue (Motoristický magazín 94. díl)
- 23:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:13 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 00:20 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 00:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:13 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 01:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 01:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:13 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 02:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 02:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:13 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 03:20 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 03:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:13 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 04:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 04:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:13 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 05:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 05:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:13 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 06:20 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 06:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:13 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 07:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 07:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:13 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 08:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 08:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:13 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 09:20 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 09:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:13 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 10:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 10:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:13 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 11:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 11:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:13 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 12:20 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 12:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:13 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 13:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 13:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:13 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 14:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 14:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:13 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 15:20 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 15:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:13 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 16:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 16:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:13 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 17:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 17:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:13 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 18:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (33. Jahodové řezy)
- 18:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:13 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 19:20 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 19:40 Špetka Slovácka (Boží milosti)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:13 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 20:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 20:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:13 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 21:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (33. Jahodové řezy)
- 21:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:13 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 22:20 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 22:40 Špetka Slovácka (Boží milosti)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:13 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 23:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 23:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Středočeská nej
- 00:30 Putování po regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Středočeské noviny
- 01:30 Host dne
- 01:40 Kam vyrazit
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres Prahy 6
- 04:30 Dobré zprávy
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres Prahy 11
- 05:30 Host dne
- 05:40 Svět z blízka
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 8
- 06:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 4
- 07:30 Středočeský magazín
- 07:40 Hasiči
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres Prahy 2
- 08:30 Kam vyrazit
- 08:40 Středočeská nej
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Za oponou
- 09:30 Host dne
- 09:40 Za oponou
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 1
- 10:30 Týden v regionech
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 15
- 11:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 18
- 12:30 Putování po regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres
- 13:30 Host dne
- 13:40 Středočeský magazín
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 4
- 14:30 Špetka Slovácka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres
- 15:30 Dobré zprávy
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 6
- 16:30 Svět z blízka
- 16:40 Kam vyrazit
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 2
- 17:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 17:40 Středočeské noviny
- 18:00 Zprávy
- 18:20 Expres Prahy 10
- 18:30 Dobré zprávy
- 19:00 Zprávy
- 19:20 Expres Prahy 13
- 19:30 Host dne
- 19:40 Středočeský magazín
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 15
- 20:30 Středočeská nej
- 20:40 Za oponou
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres Prahy 8
- 21:30 Putování po regionech
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres
- 22:30 Host dne
- 22:40 Svět z blízka
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Kam vyrazit
- 23:30 Dobré zprávy
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Pořady z Libereckého kraje
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Pořady z Libereckého kraje
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Pořady z Libereckého kraje
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Pořady z Libereckého kraje
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Pořady z Libereckého kraje
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Pořady z Libereckého kraje
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Pořady z Libereckého kraje
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Pořady z Libereckého kraje
- 15:00 Zprávy+ (SDH)
- 15:10 Pořady z Libereckého kraje
- 15:30 Zprávy+ (SDH)
- 15:40 Pořady z Libereckého kraje
- 16:00 Zprávy+ (SDH)
- 16:10 Pořady z Libereckého kraje
- 16:30 Zprávy+ (SDH)
- 16:40 Pořady z Libereckého kraje
- 17:00 Zprávy+ (SDH)
- 17:10 Pořady z Libereckého kraje
- 17:30 Zprávy+ (SDH)
- 17:40 Pořady z Libereckého kraje
- 18:00 Zprávy+ (SDH)
- 18:10 Pořady z Libereckého kraje
- 18:30 Zprávy+ (SDH)
- 18:40 Pořady z Libereckého kraje
- 19:00 Zprávy+ (SDH)
- 19:10 Pořady z Libereckého kraje
- 19:30 Zprávy+ (SDH)
- 19:40 Pořady z Libereckého kraje
- 20:00 Zprávy+ (SDH)
- 20:10 Pořady z Libereckého kraje
- 20:30 Zprávy+ (SDH)
- 20:40 Pořady z Libereckého kraje
- 21:00 Zprávy+ (SDH)
- 21:10 Pořady z Libereckého kraje
- 21:30 Zprávy+ (SDH)
- 21:40 Pořady z Libereckého kraje
- 22:00 Zprávy+ (SDH)
- 22:10 Pořady z Libereckého kraje
- 22:30 Zprávy+ (SDH)
- 22:40 Pořady z Libereckého kraje
- 23:00 Zprávy+ (SDH)
- 23:10 Pořady z Libereckého kraje
- 23:30 Zprávy+ (SDH)
- 23:40 Pořady z Libereckého kraje
- 00:00 Zprávy regionu
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Mezi nebem a zemí I.
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 Zprávy regionu
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Mezi nebem a zemí I.
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 Zprávy regionu
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Mezi nebem a zemí I.
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 Zprávy regionu
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Mezi nebem a zemí I.
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 Zprávy regionu
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Mezi nebem a zemí I.
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 Zprávy regionu
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Mezi nebem a zemí I.
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 Zprávy regionu
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Mezi nebem a zemí I.
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 Zprávy regionu
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Mezi nebem a zemí I.
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 Zprávy regionu
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Mezi nebem a zemí I.
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 Zprávy regionu
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Mezi nebem a zemí I.
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 Zprávy regionu
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Mezi nebem a zemí I.
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 Zprávy regionu
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Mezi nebem a zemí I.
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 Zprávy regionu
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Mezi nebem a zemí I.
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 Zprávy regionu
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Mezi nebem a zemí I.
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 Zprávy regionu
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Mezi nebem a zemí I.
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 Zprávy regionu
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Mezi nebem a zemí I.
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 Zprávy regionu
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Mezi nebem a zemí I.
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 Zprávy regionu
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Mezi nebem a zemí I.
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 Zprávy regionu
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 Zprávy regionu
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 Zprávy regionu
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 Zprávy regionu
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 Zprávy regionu
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 Zprávy regionu
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 ZASTÁVKA NA TRATI (3)
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (57)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:43 ŽIVĚ Z PACOVA
- 01:45 HEADLINES
- 02:00 POČASÍ
- 02:03 Radka Vaverková (89)
- 02:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 02:48 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 David Švejnoha (156)
- 03:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (140)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (9)
- 05:48 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:59 Empty
- 09:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ
- 09:18 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 09:20 STUDIO iVysočina
- 09:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 09:45 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 10:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ
- 10:18 TÝDEN V REGIONECH (140)
- 10:43 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 10:45 KULTURA
- 10:50 STUDIO iVysočina
- 11:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ
- 11:18 ŽIVĚ Z PACOVA
- 11:20 STUDIO iVysočina
- 11:30 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 11:32 KULTURA
- 11:37 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 11:39 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 11:44 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:46 POČASÍ
- 11:49 WEBOVÉ KAMERY
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ
- 12:18 Radka Vaverková (89)
- 12:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ
- 13:18 STUDIO iVysočina
- 13:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 13:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 13:45 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 13:50 POČASÍ
- 13:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ
- 14:18 STUDIO iVysočina
- 14:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 14:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 14:45 POČASÍ
- 14:48 KULTURA
- 14:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ
- 15:18 STUDIO iVysočina
- 15:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 15:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 15:45 POČASÍ
- 15:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 15:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ
- 16:18 STUDIO iVysočina
- 16:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 16:30 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (39)
- 16:45 POČASÍ
- 16:48 KULTURA
- 16:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 17:10 SPORT
- 17:15 POČASÍ
- 17:18 STUDIO iVysočina
- 17:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 17:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 17:45 POČASÍ
- 17:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 17:53 ŽIVĚ Z PACOVA
- 17:55 HEADLINES
- 18:00 TÝDEN V REGIONECH (141)
- 18:25 POČASÍ
- 18:28 KULTURA
- 18:33 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 18:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 18:53 WEBOVÉ KAMERY
- 18:59 Empty
- 19:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 19:10 SPORT
- 19:15 POČASÍ
- 19:18 STUDIO iVysočina
- 19:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 19:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 19:45 POČASÍ
- 19:48 KULTURA
- 19:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 TÝDEN V REGIONECH (141)
- 20:25 POČASÍ
- 20:28 SPORT
- 20:33 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 20:35 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 20:50 SPORT
- 20:55 HEADLINES
- 21:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 21:10 SPORT
- 21:15 POČASÍ
- 21:18 STUDIO iVysočina
- 21:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 21:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 21:45 POČASÍ
- 21:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 21:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 21:55 HEADLINES
- 22:00 TÝDEN V REGIONECH (141)
- 22:25 POČASÍ
- 22:28 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 22:43 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 22:58 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 23:00 Radka Vaverková (89)
- 23:35 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (57)
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Історії війни
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Антизомбі
- 10:15 Громадянська оборона
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Історичні факти
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Антизомбі
- 15:15 Громадянська оборона
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Спеціальний репортаж
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 20:30 Все так однозначно
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети
- 00:00 Himnusz
- 00:02 ZÁRÓHÍRADÓ
- 00:10 Időjárás-jelentés
- 00:20 Ma éjszaka
- 01:05 Ma éjszaka
- 02:00 Ma éjszaka
- 03:00 Ma éjszaka
- 04:00 Ma éjszaka
- 05:00 Ma éjszaka
- 05:50 Vár a Kárpát-medence
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:30 Nemzeti Sporthíradó
- 06:31 Pollenjelentés
- 06:35 Vár a Kárpát-medence
- 06:36 Időjárás-jelentés
- 06:45 VILÁGHÍRADÓ
- 07:00 HÍRADÓ
- 07:15 Nemzeti Sporthíradó
- 07:20 Időjárás-jelentés
- 07:21 Pollenjelentés
- 07:30 HÍREK
- 07:33 Ma reggel
- 08:00 HÍRADÓ
- 08:10 Nemzeti Sporthíradó
- 08:15 Időjárás-jelentés
- 08:16 Pollenjelentés
- 08:20 Ma reggel
- 08:30 HÍREK
- 08:33 Ma reggel
- 09:00 HÍRADÓ
- 09:20 Időjárás-jelentés
- 09:21 Pollenjelentés
- 09:22 Ma délelőtt
- 09:30 HÍREK
- 09:33 Ma délelőtt
- 10:00 HÍRADÓ
- 10:10 Nemzeti Sporthíradó
- 10:20 Időjárás-jelentés
- 10:22 Ma délelőtt
- 10:30 HÍREK
- 10:33 Magyarország ma
- 10:50 Ma délelőtt
- 11:00 HÍRADÓ
- 11:20 Időjárás-jelentés
- 11:22 Ma délelőtt
- 11:30 HÍREK
- 11:33 Itthon vagy!
- 11:50 Vár a Kárpát-medence
- 11:51 Ma délelőtt
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:50 Ma délután
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:22 Ma délután
- 13:30 HÍREK
- 13:33 Ma délután
- 14:00 HÍRADÓ
- 14:20 Időjárás-jelentés
- 14:22 Ma délután
- 14:30 HÍREK
- 14:33 Magyar gazda
- 14:50 Ma délután
- 15:00 HÍRADÓ
- 15:20 Időjárás-jelentés
- 15:22 Ma délután
- 15:30 HÍREK
- 15:33 Magyarország ma
- 15:50 Ma délután
- 16:00 HÍRADÓ
- 16:15 Időjárás-jelentés
- 16:20 Ma délután
- 16:30 HÍREK
- 16:33 Unió27
- 17:00 HÍRADÓ
- 17:10 Időjárás-jelentés
- 17:15 Ma délután
- 17:35 Vár a Kárpát-medence
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:40 Pollenjelentés
- 18:45 Vár a Kárpát-medence
- 18:46 Ma este
- 18:50 Agenda
- 19:00 Időjárás-jelentés
- 19:04 VILÁGHÍRADÓ
- 19:25 Időjárás-jelentés
- 19:30 HÍRADÓ
- 20:20 Nemzeti Sporthíradó
- 20:25 Időjárás-jelentés
- 20:26 Pollenjelentés
- 20:35 Ma este
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:30 VILÁGHÍRADÓ
- 22:00 HÍRADÓ
- 22:20 Nemzeti Sporthíradó
- 22:30 Időjárás-jelentés
- 22:40 Ma éjjel
- 23:00 HÍRADÓ
- 23:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 23:19 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 23:23 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 23:26 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 23:30 VILÁGHÍRADÓ
- 00:20 Akusztik (Everflash)
- 01:30 Mit kíván?
- 01:55 Esti Kornél
- 02:50 A38 Archív (Vágtázó Halottkémek)
- 03:45 Hullámhossz (Imre Fia Imre)
- 03:50 Hullámhossz (Hesz Ádám)
- 04:05 A38 BESZTOF
- 05:00 Magyar népmesék VII (Gyöngyvirág Palkó)
- 05:05 A Kiscsacsi kalandjai I. sorozat (Bujdosás a kamrában)
- 05:10 Mesék Mátyás királyról (Egyszer volt Budán kutyavásár)
- 05:20 Mesélj nekem! (A duvendék földjén)
- 05:30 Frakk, a macskák réme (Elégtétel)
- 05:35 A nagy ho-ho-ho horgász II (Horgász a halpiacon)
- 05:45 Sebaj Tóbiás II (Sebaj Tóbiás és a táncoslábú fényképezőgép)
- 05:55 Mekk Elek az ezermester (A kútásó)
- 06:00 Egy kupac kufli (A láthatatlan rét)
- 06:10 Számoljunk Paulával V (Aamil pizsamapartija)
- 06:20 Számoljunk Paulával V (Szfinx bácsi orrplasztikája)
- 06:35 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (Óriás Benő és óriás Lili)
- 06:45 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (Az elszabadult ikrek)
- 06:55 Limb-lomb, a kincses sziget II (Esernyő / Sapka)
- 07:20 Hetedhét kaland
- 07:30 M2 matricák - Hevül a vegyület (Elektrosztatika)
- 07:35 M2 matricák - Hevül a vegyület (Hangtan)
- 07:45 Láng és a szuperverdák III (A Pattogó Bika Versenypálya)
- 08:05 Taina és Amazónia őrzői (Huncut pekarik)
- 08:20 Taina és Amazónia őrzői (Dalos ökörszem)
- 08:35 Leo da Vinci II (Az akadályozó hadművelet)
- 08:45 Leo da Vinci II (A vörös rozsda)
- 09:00 Robovonatok III (Mos új barátja)
- 09:15 Bohókás professzor (Sokk-vetélkedő)
- 09:25 Zou II (Tik-tak)
- 09:35 Zou II (Zou bújócskázik)
- 09:50 Pocoyo IV (A teniszütő)
- 09:55 Pocoyo IV (Nina, a kutyaidomár)
- 10:05 Pocoyo IV (A tréfanap)
- 10:10 Maja, a méhecske (Dinó új barátai)
- 10:20 Maja, a méhecske (Anyai örömök)
- 10:35 Tickety Toc (Lekváros kenyér / Harangjáték)
- 11:00 Mesék Mátyás királyról (Egyszer volt Budán kutyavásár)
- 11:10 Mesélj nekem! (A duvendék földjén)
- 11:20 Topo Gigio (A barátság hangja)
- 11:30 Simon (Ne duzzogj!)
- 11:35 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Öreg Jim kincse)
- 11:45 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Rémségek kicsiny növénye)
- 12:00 Alvin és a mókusok II (Az érem két oldala)
- 12:10 Alvin és a mókusok II (Zombi invázió)
- 12:25 Alvin és a mókusok II (A menő tábor)
- 12:35 Alvin és a mókusok II (Test csere)
- 12:50 Paddington kalandjai (Paddington és a pénzgyűjtés)
- 13:00 Paddington kalandjai (Paddington és a Halloween)
- 13:15 Paddington kalandjai (Paddington és az űrlények)
- 13:25 Lucky, a kölyök (Titkos küldetés)
- 13:40 Lucky, a kölyök (Macerás nyaralás)
- 13:55 H2O: Egy vízcsepp elég II (Randi teliholdkor)
- 14:20 Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai III (Kaméleon)
- 14:45 Sadie Sparks (Hajrá nyuszi!)
- 14:55 Zazie kisasszony II (Az ajándék átka)
- 15:05 Zazie kisasszony II (Az edző)
- 15:10 Pat, a kutya II (Kopogó szemek)
- 15:20 Pat, a kutya II (Zöldségeskert)
- 15:25 Pat, a kutya II (Az állampolgári nap)
- 15:35 Rímerdő versfilmek (Kulcsár Miklós: Falusi történet)
- 15:40 M2 matricák - Négyzetgyök (Hét)
- 15:50 Kókusz Kokó, a kis sárkány (Repülős randevú)
- 16:00 Kókusz Kokó, a kis sárkány (Baráti vacsora)
- 16:10 Kókusz Kokó, a kis sárkány (Fogyókúra)
- 16:25 Dzsungelbanda - Mentés indul! (A pusztítás)
- 16:35 Dzsungelbanda - Mentés indul! (A dzsungelbanda és az elveszett klaszság)
- 16:50 Robovonatok III (Tartsd a ritmust)
- 17:00 Bohókás professzor (Zseniminátor)
- 17:15 Alvin és a mókusok II (Az igazmondás átka)
- 17:25 Alvin és a mókusok II (Theodor jótette)
- 17:35 Alvin és a mókusok II (Repül az idő)
- 17:45 Alvin és a mókusok II (Telefonbetyárok)
- 18:00 Leo da Vinci II (Egy veszélyes találkozás)
- 18:15 Leo da Vinci II (Fogadó a Szelindekhez)
- 18:30 Sárkánylovasok (A fészek)
- 18:50 Pat, a kutya II (Lucie babája)
- 19:00 Pat, a kutya II (Madarak és kastélyok)
- 19:05 Pat, a kutya II (Egyedül a múzeumban)
- 19:15 Taina és Amazónia őrzői (Keselyűk játéka)
- 19:25 Taina és Amazónia őrzői (Micsoda étvágy, Sofia!)
- 19:40 Hetedhét kaland
- 19:50 Magyarország nagytájai (Kisalföld)
- 19:55 Ütemmutató (Kaval)
- 20:00 Heartland VI (Játék a tűzzel)
- 20:50 Esti Kornél
- 21:50 Mit kíván?
- 00:00 Itthon vagy!
- 00:30 Gasztroangyal (Zalaköveskút)
- 01:25 Az érzelmek tengerén II (22)
- 02:15 Érted mindent (85)
- 03:05 Divat & dizájn
- 03:30 Magyar Krónika (A hegyköz - Hollóháza)
- 04:00 Nyár '24
- 05:55 Himnusz
- 05:58 Mindennapi (A tenger)
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:20 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:34 Pollenjelentés
- 06:40 Rondó
- 07:05 Kárpát-medence
- 07:35 A Nagyok
- 08:05 Bor, mámor, szerelem II (28)
- 09:05 Egy csodálatos asszony (4)
- 09:55 Egy Perc Híradó
- 10:00 Nyár '24
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:49 Vár a Kárpát-medence (Ivanov Barbara - Orfű)
- 13:00 Melissa, a Zöld Völgy lánya (40)
- 16:55 Gasztroangyal (Fegyvernek)
- 17:50 Vár a Kárpát-medence
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:40 Pollenjelentés
- 18:41 Névjegyek (András)
- 18:50 Egy csodálatos asszony (5)
- 19:30 Mindennapi (A tenger)
- 19:40 SzerencsePerc
- 19:45 Bor, mámor, szerelem II (29)
- 20:45 Agyő, kedves!
- 22:30 Kenó
- 22:35 Időjárás-jelentés
- 22:45 Serena
- 01:20 Bringasport
- 01:35 DVSC
- 02:05 Szabadidő
- 02:30 Hajime
- 03:00 UEFA Konferencia-liga
- 04:45 10.9 Sportlövő magazin
- 05:00 Olimpia - Párizs
- 07:30 Nemzeti Sporthíradó
- 07:40 #csakahonvéd
- 08:00 DVSC
- 08:30 UEFA Konferencia-liga
- 10:30 Nemzeti Sporthíradó
- 10:40 10.9 Sportlövő magazin
- 10:55 Strandkézilabda
- 11:15 Kajak-kenu tv
- 11:30 Futsal-magazin
- 16:40 Vízilabda magazin
- 17:00 Nemzeti Sporthíradó
- 17:15 UEFA Konferencia-liga
- 19:15 Játékoskijáró
- 19:30 Péntek Esti Foci
- 20:00 OTP Bank Liga
- 22:00 Péntek Esti Foci
- 22:20 UEFA Bajnokok Ligája
- 00:10 SZFE a filmvásznon
- 01:10 Agenda
- 01:25 Fűszer és csemege
- 02:40 Főtér (Nyári válogatás)
- 03:30 A színészléten túl... - Gera Zoltán
- 04:25 Pannonia 3 keréken (Mailáthpusztától Bélavárig)
- 04:50 Magyar írók (Nagy Gábor)
- 05:05 Klasszikusok délidőben (Várjon Dénes és a Bécsi Kamarazenekar II.)
- 06:00 Ön is tudja?
- 06:25 Fülszöveg (Lázár Balázs)
- 07:00 M5 História (Mátyás király közép-európai kultusza)
- 07:40 Agenda
- 07:55 Daruvonulás a Hortobágyon
- 14:50 Az én lányom nem olyan
- 20:35 Elveszett paradicsom
- 00:15 Itthon vagy!: Törökszentmiklós és környéke
- 00:35 Vers mindenkinek: Weöres Sándor: Ki minek gondol, az vagyok annak... ( Perjési Hilda )
- 00:37 Hetedhét kaland
- 00:45 M2 matricák - Hevül a vegyület: Hőlégballon
- 00:50 M2 matricák - Hevül a vegyület: Tengeralattjáró
- 00:55 Himnusz
- 01:00 HÍRADÓ
- 01:15 Időjárás-jelentés
- 01:20 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 01:30 Mága Zoltán koncert: - 2019. II. rész (5)
- 02:30 Csalással nem!
- 03:55 Magyar történelmi arcképcsarnok: Károly Róbert (1308-1342)
- 04:05 Ridikül: Erről még beszélnünk kell! - Endometriózis
- 05:00 HÍRADÓ
- 05:15 Időjárás-jelentés
- 05:17 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 05:20 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 05:23 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 05:25 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 05:30 Édes anyanyelvünk: Irónia, szarkazmus, gúny
- 05:35 Itthon vagy!: Velencei-tó
- 05:55 Hetedhét kaland
- 06:05 M2 matricák - Hevül a vegyület: Hőlégballon
- 06:15 Magyar világ
- 06:40 Rejtélyes XX. század
- 07:05 Mindennapi: A tenger
- 07:10 Vár a Kárpát-medence
- 07:15 HadERŐ „Hazámat szolgálom!”
- 07:35 Időjárás-jelentés
- 07:40 Élő népzene: Végső Miklós
- 10:25 Katolikus krónika
- 10:50 Isten kezében
- 11:20 A lámpás
- 12:55 A hét műtárgya: Grimani-kancsó
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:25 Rondó
- 13:55 Kárpát-medence
- 14:20 Kék bolygó
- 14:45 Noé barátai
- 15:20 Erdei utakon - Reviczky Gáborral
- 15:50 Hogy volt?!: Szentpéteri Csilla
- 16:50 Nyár '24
- 19:00 Jó ebédhez szól a nóta
- 19:30 40 éves a Győri Balett
- 20:55 Névjegyek: Réka
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:30 Vár a Kárpát-medence
- 21:35 Önök kérték!
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:15 Případy detektiva Murdocha XV (Štvanice)
- 01:00 Případy detektiva Murdocha XV (Štvanice)
- 01:45 Sisi (2)
- 02:40 Domina (Vzestup)
- 03:35 Dům snů (2)
- 12:40 Endeavour V (Kvartet)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
Pre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PIN- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:10 Zimní jezdecký pohár Královice
- 01:50 Dostihy
- 02:40 Dostihy
- 04:45 Dostihy
- 06:05 Závěr vysílání
- 07:05 Přestávka ve vysílání 07:05-09:00
- 09:00 Český hokej 2. liga
- 12:25 Tour de Pologne
- 16:40 Sám sobě koučem (5)
- 17:35 Fotbal Chance Národní Liga
- 20:20 Tour de Pologne
- 00:00 LIDÉ OD VODY (2)
- 00:30 JAK SE ČISTÍ ODPADNÍ VODA (2)
- 01:00 NOČNÍ PROUD
- 02:00 NOČNÍ PROUD
- 03:00 PŘEHLEDNĚ Z VODÁRENSTVÍ
- 04:00 NOČNÍ PROUD
- 05:00 NOČNÍ PROUD
- 06:00 JAK SE ČISTÍ ODPADNÍ VODA (2)
- 06:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 06:32 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 06:37 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 06:47 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 06:49 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 06:54 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 06:56 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 07:00 STUDIO iVodárenství
- 07:15 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 07:20 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 07:30 ZVEME VÁS
- 07:32 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 07:33 STUDIO iVodárenství
- 07:48 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 07:58 BEZ KOMENTÁŘE
- 08:00 LIDÉ OD VODY (2)
- 08:30 STUDIO iVodárenství
- 08:45 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 08:50 ZVEME VÁS
- 08:52 BEZ KOMENTÁŘE
- 08:54 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 08:56 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 09:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 09:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 09:15 STUDIO iVodárenství
- 09:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 09:32 ZVEME VÁS
- 09:34 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 09:39 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 09:40 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 09:42 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 09:52 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 09:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 10:00 LIDÉ OD VODY (2)
- 10:30 VLTAVA, NAŠE ŘEKA (23)
- 10:42 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 10:52 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 10:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 11:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 11:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 11:15 STUDIO iVodárenství
- 11:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 11:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 11:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 11:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 11:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 11:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 12:00 LIDÉ OD VODY (2)
- 12:30 VLTAVA, NAŠE ŘEKA (23)
- 12:42 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 12:47 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 12:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 13:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 13:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 13:15 STUDIO iVodárenství
- 13:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 13:32 ZVEME VÁS
- 13:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 13:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 13:49 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 13:51 BEZ KOMENTÁŘE
- 13:53 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 13:55 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 14:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 14:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 14:15 STUDIO iVodárenství
- 14:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 14:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 14:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 14:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 14:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 14:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 15:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 15:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 15:15 STUDIO iVodárenství
- 15:30 VODÁRENSKÉ PŘEDNÁŠKY (1)
- 15:50 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 16:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 16:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 16:15 STUDIO iVodárenství
- 16:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 16:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 16:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 16:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 16:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 16:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 17:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 17:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 17:15 STUDIO iVodárenství
- 17:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 17:32 ZVEME VÁS
- 17:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 17:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 17:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 17:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 18:00 VODÁRENSKÉ PŘEDNÁŠKY (1)
- 18:20 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 18:30 STUDIO iVodárenství
- 18:45 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 18:50 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 19:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 19:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 19:15 STUDIO iVodárenství
- 19:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 19:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 19:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 19:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 19:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 19:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 20:00 VODÁRENSKÉ PŘEDNÁŠKY (1)
- 20:20 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 20:30 VLTAVA, NAŠE ŘEKA (23)
- 20:42 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 20:47 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 20:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 21:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 21:10 VODÁRENSKÉ POČASÍ
- 21:15 STUDIO iVodárenství
- 21:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 21:32 ZVEME VÁS
- 21:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 21:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 21:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 21:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 22:00 VODÁRENSKÉ PŘEDNÁŠKY (1)
- 22:20 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 22:30 STUDIO iVodárenství
- 22:45 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 22:50 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 23:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 23:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 23:15 STUDIO iVodárenství
- 23:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 23:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 23:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 23:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 23:49 BEZ KOMENTÁŘE
- 23:51 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 23:53 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 23:55 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 00:00 ZPRÁVY TV R
- 00:10 SPORT
- 00:15 POČASÍ TV R
- 00:20 STUDIO 'R'
- 00:30 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 00:55 HEADLINES
- 01:00 OTAZNÍKY TV R (11)
- 01:35 POČASÍ TV R
- 01:40 STUDIO 'R'
- 01:50 ZVEME VÁS
- 01:55 HEADLINES
- 02:00 DOKUMENTY TV R (2)
- 03:00 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 03:25 POČASÍ TV R
- 03:30 ZVEME VÁS
- 03:35 DOPRAVA
- 03:40 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 03:55 HEADLINES
- 04:00 OTAZNÍKY TV R (11)
- 04:35 POČASÍ TV R
- 04:40 SPORT
- 04:45 DOPRAVA
- 04:50 ZVEME VÁS
- 04:55 HEADLINES
- 05:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 05:25 POČASÍ TV R
- 05:30 STUDIO 'R'
- 05:40 DOPRAVA
- 05:45 POČASÍ TV R
- 05:50 SPORT
- 05:55 HEADLINES
- 06:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 06:25 POČASÍ TV R
- 06:30 STUDIO 'R'
- 06:40 ZVEME VÁS
- 06:45 DOPRAVA
- 06:50 POČASÍ TV R
- 06:55 HEADLINES
- 07:00 OTAZNÍKY TV R (11)
- 07:35 POČASÍ TV R
- 07:40 ZVEME VÁS
- 07:45 DOPRAVA
- 07:50 POČASÍ TV R
- 07:55 HEADLINES
- 08:00 ZPRÁVY TV R
- 08:10 SPORT
- 08:15 POČASÍ TV R
- 08:20 STUDIO 'R'
- 08:30 ZVEME VÁS
- 08:35 DOPRAVA
- 08:40 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 08:55 HEADLINES
- 09:00 ZPRÁVY TV R
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ TV R
- 09:20 STUDIO 'R'
- 09:30 TEPLÁ I STUDENÁ KUCHYNĚ JAKUBA HÜBNERA (13)
- 09:45 ZVEME VÁS
- 09:50 DOPRAVA
- 09:55 HEADLINES
- 10:00 ZPRÁVY TV R
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ TV R
- 10:20 STUDIO 'R'
- 10:30 ZVEME VÁS
- 10:35 DOPRAVA
- 10:40 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 10:55 HEADLINES
- 11:00 ZPRÁVY TV R
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ TV R
- 11:20 STUDIO 'R'
- 11:30 ZVEME VÁS
- 11:35 DOPRAVA
- 11:40 STUDIO 'R'
- 11:50 POČASÍ TV R
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY TV R
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ TV R
- 12:20 TEPLÁ I STUDENÁ KUCHYNĚ JAKUBA HÜBNERA (13)
- 12:35 ZVEME VÁS
- 12:40 DOPRAVA
- 12:45 STUDIO 'R'
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY TV R
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ TV R
- 13:20 STUDIO 'R'
- 13:30 ZVEME VÁS
- 13:35 DOPRAVA
- 13:40 STUDIO 'R'
- 13:50 POČASÍ TV R
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY TV R
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ TV R
- 14:20 STUDIO 'R'
- 14:30 ZVEME VÁS
- 14:35 DOPRAVA
- 14:40 STUDIO 'R'
- 14:50 POČASÍ TV R
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY TV R
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ TV R
- 15:20 STUDIO 'R'
- 15:30 ZVEME VÁS
- 15:35 DOPRAVA
- 15:40 STUDIO 'R'
- 15:50 POČASÍ TV R
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY TV R
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ TV R
- 16:20 STUDIO 'R'
- 16:30 ZVEME VÁS
- 16:35 DOPRAVA
- 16:40 STUDIO 'R'
- 16:50 POČASÍ TV R
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 Martin Linhart (1)
- 17:40 POČASÍ TV R
- 17:45 STUDIO 'R'
- 17:55 HEADLINES
- 18:00 ZPRÁVY TV R
- 18:10 SPORT
- 18:15 POČASÍ TV R
- 18:20 STUDIO 'R'
- 18:30 ZVEME VÁS
- 18:35 DOPRAVA
- 18:40 STUDIO 'R'
- 18:50 POČASÍ TV R
- 18:55 HEADLINES
- 19:00 ZPRÁVY TV R
- 19:10 SPORT
- 19:15 POČASÍ TV R
- 19:20 STUDIO 'R'
- 19:30 ZVEME VÁS
- 19:35 DOPRAVA
- 19:40 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 ZPRÁVY TV R
- 20:10 SPORT
- 20:15 POČASÍ TV R
- 20:20 STUDIO 'R'
- 20:30 ZVEME VÁS
- 20:35 DOPRAVA
- 20:40 TEPLÁ I STUDENÁ KUCHYNĚ JAKUBA HÜBNERA (13)
- 20:55 HEADLINES
- 21:00 ZPRÁVY TV R
- 21:10 SPORT
- 21:15 POČASÍ TV R
- 21:20 STUDIO 'R'
- 21:30 ZVEME VÁS
- 21:35 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 22:00 DOKUMENTY TV R (4)
- 23:00 ZPRÁVY TV R
- 23:10 SPORT
- 23:15 POČASÍ TV R
- 23:20 STUDIO 'R'
- 23:30 ZVEME VÁS
- 23:35 MAGAZÍN ZDRAVÍ
- 23:50 POČASÍ TV R
- 23:55 HEADLINES
- 00:15 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve III (Klub Kung Fu)
- 00:45 Sanjay a Craig II (Král dětí / Parfém Hector)
- 01:05 Sanjay a Craig II (Tufflip a jeho strašidelné historky)
- 01:30 Tučňáci z Madagaskaru II (Šnekompromisní mstitel / Projekt S.K.U.N.K.)
- 01:55 Tučňáci z Madagaskaru II (Mořili se pro Morise)
- 02:05 Želvy Ninja (Nepřítel mého nepřítele)
- 02:25 Želvy Ninja (Karai a její pomsta)
- 02:50 Chlebáci II (Dobrodružství při hlídání velkého malého zadku / Drobkoleboun)
- 03:10 Alvin a Chipmunkové V (Rytířka s chvostem / Narušitel snů)
- 03:30 Kouzelní kmotříčci VI (Devět životů / Děs a snídaně)
- 03:50 Kouzelní kmotříčci VI (Narozeninové fiasko / Neodbytná máma)
- 05:00 Sanjay a Craig (Susan Plivajzová / Mistři pangejtu)
- 05:20 Sanjay a Craig (Pohádka o dvou bratrech)
- 05:45 Alvin a Chipmunkové V (Dívka na skatu / Vymydleno)
- 06:10 Alvin a Chipmunkové V (Letní škola / Skládačka)
- 06:35 Alvin a Chipmunkové V (Vymydleno)
- 06:50 Hlasiťákovi VI (Světla, kamera, jaderná reakce / Láska na špejli)
- 07:20 Hlasiťákovi VI (Zachraňte kalhoty / Stellino vystoupení)
- 07:45 Hlasiťákovi III (Špehování z lásky)
- 08:05 Hlasiťákovi III (Dům plný lží)
- 08:15 Hlasiťákovi III (Je to jen hra)
- 08:30 Casagrandovi III (Soutěž robotů / Salvador Hafík)
- 08:55 Kouzelní kmotříčci X (Stres, šerpa a vyrážka / Ryba na suchu)
- 09:25 Kouzelní kmotříčci V (Chytrý útok)
- 09:45 Sharkdog II (The Fast and The Fishy)
- 09:50 Sharkdog II (The Big Picture)
- 09:55 Sharkdog II (Air Sharkdog)
- 10:05 Šmoulové (Šmoulí svátek matek!)
- 10:20 Šmoulové (Fešák ještěrkou)
- 10:40 Kámen, nůžky, papír (Tužka na návštěvě / Vítr)
- 11:00 Monster High II (Plážové Šprýmy část první a druhá)
- 11:30 Spongebob v kalhotách IX (Kenny Kočičák / Yeti Krab)
- 11:50 Show Patricka Hvězdice (Domácí fujpráce / Doučování zábavy)
- 12:15 Show Patricka Hvězdice II (Doktor Chytrá věda)
- 12:35 Hlasiťákovi IV (Nezapomeň na mě / Sušenková panika)
- 12:55 Hlasiťákovi IV (Nezapomeň na mě)
- 13:15 Hlasiťákovi IV (Tréma před Casagrandovými / Fórky mezi Casagrandovými)
- 13:40 Hlasiťákovi IV (Boj o obchod Casagrandových / Zápisová horečka u Casagrandových)
- 16:10 Hlasiťákovi IV (Kdo zkouší, najde)
- 16:30 Spongebob v kalhotách IX (Veverčí Rekordy)
- 16:40 Spongebob v kalhotách XIV (Milujeme Hoopse / Spančovička)
- 17:05 Spongebob v kalhotách VI (Pravidelný zákazník)
- 17:15 Spongebob v kalhotách XII (Křupavý Kyblík)
- 17:25 Sharkdog II (Sick as a Sharkdog)
- 17:40 Sharkdog II (The Sharkdog Scoop)
- 17:50 Sharkdog II (Sharkdog (2020) #210)
Pre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PIN