Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:35 Sisi II (5)
- 01:30 AZ-kvíz
- 01:55 Beránci na prodej
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Krkonošské cesty malíře Hofmana)
- 05:20 Etiketa (Nejsme si rovni)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 06:30 Na cestě po Lanzarote
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Další léto)
- 09:50 Úsměvy Evy Pilarové
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty příhraničí (Dotek římského světa)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Nesmrtelná Jiřina
- 13:50 Kluci v akci
- 14:20 Domek
- 14:40 Hercule Poirot XIII (Velká čtyřka)
- 16:10 Magnum II (Zář Texasu)
- 17:00 Na cestě po Britských Panenských ostrovech
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (7)
- 20:45 MOST! (8)
- 21:35 Muž, který vycházel z hrobu
- 00:25 Ve víně je vražda (1)
- 01:10 Piráti: Skutečný příběh
- 02:05 Na moll aneb Písničky od Bolka
- 02:40 Před půlnocí
- 03:10 Stavíme to pro Vás! Váš starosta
- 03:25 Do chýnovských mramorů
- 03:45 Brněnské městské parky
- 12:30 Rodopská magie (1)
- 12:55 Námluvy ve světě zvířat (5)
- 13:50 Špióni v přírodě (3)
- 14:45 Ve službách Alžběty II.
- 15:30 Antarktida pohledem z nebe
- 16:25 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (5)
- 17:10 Hračka
- 20:00 Dubček
- 21:35 Smrt v sedle
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:50 Cyklotoulky
- 09:05 ME v plážovém volejbalu žen 2024 Nizozemsko (Švýcarsko - Belgie)
- 12:00 Panorama
- 12:15 Dačického 12
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 Žebrácká pětadvacítka
- 12:40 Golf Time
- 13:00 D+D REAL Czech Masters 2024 (D+D REAL Czech Masters)
- 22:20 Rally ČR 2024 (Za oponou Barum Czech Rally Zlín)
- 22:30 Jezdectví ČR 2024 (Český skokový pohár – Velká cena Jítravy)
- 22:45 Jezdectví ČR 2024 (Mistrovství České republiky v drezuře Zduchovice)
- 23:05 XTERRA Prachatice 2024 (XTERRA Prachatice)
- 23:20 Triatlon ČR 2024 (MČR Most)
- 23:40 ME v plážovém volejbalu mužů 2024 Nizozemsko (Švýcarsko - Lotyšsko)
- 04:39 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:01 M.A.S.H (13)
- 07:25 M.A.S.H (14)
- 07:57 M.A.S.H (15)
- 08:29 M.A.S.H (16)
- 09:01 M.A.S.H (17)
- 09:33 Polda IV (Měl jsem je všechny)
- 14:38 Policie v akci
- 15:38 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Bajkeři
- 22:25 Inkognito
- 23:34 Ano, šéfe!
- 00:19 Simpsonovi VI (Dva tucty a jeden chrt)
- 00:47 Simpsonovi VI (Konec SRPŠ)
- 01:15 Simpsonovi VI (Kolem Springfieldu)
- 01:37 Buffy, přemožitelka upírů II (Překvapení)
- 02:34 Top Gear VI (11)
- 03:40 ESCAPE
- 04:37 Spravedlnost v krvi XII (Krize identity)
- 05:32 Bolek a Lolek (Dva rytíři)
- 05:41 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Prima Pauza: Partička (108)
- 06:07 Autosalon.tv
- 06:57 Prima Partička - prostě to nejlepší
- 08:05 Re-play
- 08:32 Top Gear VI (3)
- 09:35 Top Gear VII (1)
- 22:01 Delta Force
- 04:48 Sběratelé kostí VIII (Největší tajemství)
- 05:44 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:19 Policie v akci
- 07:02 Zločiny ze sousedství (Boží vnuknutí)
- 07:55 Komisař Rex VII (Jeden musí zemřít)
- 16:31 Big Ben (Smrt na turné)
- 18:35 Columbo (Dvojexpozice)
- 00:34 Nezahrávej si s ohněm
- 02:35 Špióni v převleku
- 04:36 Námořní vyšetřovací služba XIII (Zachránci)
- 05:32 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Nad krajinou
- 06:07 M.A.S.H
- 06:30 M.A.S.H
- 06:53 Námořní vyšetřovací služba XIII (Zachránci)
- 07:48 Námořní vyšetřovací služba XIII (Den u soudu)
- 10:47 Diamanty jsou věčné
- 13:20 Synové Velké medvědice
- 15:11 Breakheartský průsmyk
- 17:13 Rain Man
- 20:06 Zralé víno
- 22:01 Na férovku
- 23:50 Mrtvá hlídka
- 04:43 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:06 Teď vaří šéf!
- 06:41 Prostřeno!
- 07:38 Ošklivka Katka (To jsem já)
- 10:06 Prostřeno!
- 10:58 Ano, šéfe!
- 23:08 Tudorovci IV (1)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (HÁČKY ČÁRKY)
- 06:05 Hopsasa
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Bráškové
- 08:45 Sportující zvířata IV
- 08:50 Zafari (13)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Vyber si svůj sport II
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (14)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:20 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:00 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (21)
- 14:55 Čvacht
- 15:05 Břinčíci III
- 15:15 Dodohando
- 15:20 Sovička Ollie
- 15:25 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:40 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:00 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Bráškové
- 17:30 Vyber si svůj sport II
- 17:35 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak si vykřesal první jiskřičku)
- 18:55 Zafari II (1)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (15)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:20 Norská čítanka: Jørn Lier Horst
- 00:25 Norská čítanka: Susanne Skogstad
- 00:40 Věra Martinová
- 01:35 Pavel Žalman Lohonka
- 02:10 Komik a jeho televize
- 03:10 Terra musica
- 03:35 Divadlo žije!
- 04:05 Notes
- 04:45 Designové novinky z Paříže
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Zamilovaný Shakespeare
- 22:15 Pierre Richard, interview
- 23:15 Rita Morenová
- 04:41 Rodinná pouta II (Na námluvách)
- 06:00 Na zámku
- 06:14 Nikdo není dokonalý
- 07:04 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 08:10 Columbo (Rozhodující zápas)
- 09:43 Osudové léto na Kypru
- 17:13 Prostřeno!
- 17:57 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:09 7 pádů Honzy Dědka
- 23:18 Jak se staví sen
- 01:07 K věci
- 01:36 Prima Česko
- 02:09 Prima HISTORIE
- 02:29 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 03:00 7 pádů Honzy Dědka
- 08:01 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:37 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:27 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:34 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:28 Prima LÉTO
- 14:39 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:13 Počasí
- 15:20 K věci
- 15:41 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Hokejové legendy: Jaromír Jágr
- 21:00 Zprávy
- 21:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 00:35 Sisi II (5)
- 01:30 AZ-kvíz
- 01:55 Beránci na prodej
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Krkonošské cesty malíře Hofmana)
- 05:20 Etiketa (Nejsme si rovni)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 06:30 Na cestě po Lanzarote
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Další léto)
- 09:50 Úsměvy Evy Pilarové
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty příhraničí (Dotek římského světa)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Nesmrtelná Jiřina
- 13:50 Kluci v akci
- 14:20 Domek
- 14:40 Hercule Poirot XIII (Velká čtyřka)
- 16:10 Magnum II (Zář Texasu)
- 17:00 Na cestě po Britských Panenských ostrovech
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (7)
- 20:45 MOST! (8)
- 21:35 Muž, který vycházel z hrobu
- 00:35 Sisi II (5)
- 01:30 AZ-kvíz
- 01:55 Beránci na prodej
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Krkonošské cesty malíře Hofmana)
- 05:20 Etiketa (Nejsme si rovni)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 06:30 Na cestě po Lanzarote
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Další léto)
- 09:50 Úsměvy Evy Pilarové
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty příhraničí (Dotek římského světa)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Nesmrtelná Jiřina
- 13:50 Kluci v akci
- 14:20 Domek
- 14:40 Hercule Poirot XIII (Velká čtyřka)
- 16:10 Magnum II (Zář Texasu)
- 17:00 Na cestě po Britských Panenských ostrovech
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (7)
- 20:45 MOST! (8)
- 21:35 Muž, který vycházel z hrobu
- 00:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (10)
- 01:05 Brooklyn 99 VI (9)
- 02:25 Sousedství (3)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (56)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (57)
- 04:20 Zahradní proměny III (3)
- 05:10 Zahradní proměny III (4)
- 06:00 Výleťák (237)
- 06:10 Moje místa (Miroslav Bobek)
- 07:15 Případy detektiva Murdocha XII (8)
- 08:10 Zahradní proměny III (5)
- 09:10 Zahradní proměny III (6)
- 20:10 Jak napálit advokáta
- 21:50 Autobazar Monte Karlo II (4)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 10:55 Můj přítel Monk IV (13)
- 11:50 Tescoma s chutí
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 00:20 Sousedi
- 02:20 Sprosťárny
- 03:40 Velká svatba
- 08:15 Kriminálka Las Vegas VI (Prásk-prásk)
- 09:10 Krásná Locika
- 10:25 Planeta nezadaných 2
- 12:50 Teleshopping
- 13:05 Stážisti
- 15:30 Řeka
- 18:00 Non-Stop
- 20:00 Babovřesky 2
- 22:25 Trestanec
- 01:10 Mistři renovací III (12)
- 01:50 Kachní dynastie IV (34)
- 02:10 Kachní dynastie V (1)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie IV (13)
- 03:20 Walker, Texas Ranger VIII (20)
- 04:00 Pool - letní speciál
- 04:30 Rugby - letní speciál
- 05:10 Walker, Texas Ranger VIII (19)
- 05:50 Strážci hranic: Austrálie IV (15)
- 06:35 Mistři zastavárny (10)
- 07:30 Mistři renovací III (12)
- 08:30 Kachní dynastie IV (34)
- 09:00 Kachní dynastie V (1)
- 09:30 Kobra 11 IV (3)
- 11:35 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger VIII (20)
- 12:45 Válka skladů XIII (17)
- 16:40 Kobra 11 IV (5)
- 18:40 Válka skladů XIII (19)
- 19:35 Mistři zastavárny (14)
- 20:30 Mistři renovací III (16)
- 21:25 Kachní dynastie V (5)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (21)
- 23:20 Kobra 11 IV (5)
- 00:15 Teorie velkého třesku V (12)
- 01:55 Malý Sheldon IV (18)
- 02:10 Malý Sheldon V (1)
- 02:30 Svět podle Jima II (8)
- 03:15 Americký táta VII (9)
- 03:55 TELE TELE
- 04:20 Film o filmu: Ro(c)k podvraťáků
- 04:40 Máma III (9)
- 06:00 Ženatý se závazky (115)
- 06:45 Bernieho dobrodružství (23)
- 07:10 Bakugan: Evolutions (27)
- 07:25 Přátelé X (10)
- 08:20 Máma III (13)
- 09:50 Malý Sheldon V (5)
- 11:30 Ženatý se závazky (117)
- 12:25 Dva a půl chlapa VII (19)
- 13:10 Přátelé X (10)
- 14:10 Teorie velkého třesku V (12)
- 15:50 Máma III (17)
- 17:25 Svět podle Jima II (10)
- 18:15 Dva a půl chlapa VII (21)
- 19:10 Malý Sheldon V (7)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (16)
- 21:45 Přátelé X (12)
- 22:50 Americký táta VII (11)
- 23:40 Dva a půl chlapa VII (21)
- 04:20 Co na to Češi
- 05:35 Riskuj!
- 06:30 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:15 Na lovu II
- 08:10 MasterChef Česko II (9)
- 09:20 Můj přítel Monk IV (12)
- 10:10 Vraždy v Kitzbühelu XV (4)
- 11:05 Médium V (7)
- 11:55 Odložené případy (Lepidlo)
- 12:50 Teleshopping
- 13:10 MasterChef Česko II (10)
- 14:20 Tescoma s chutí
- 14:25 Vraždy v Kitzbühelu XV (5)
- 15:20 Médium V (8)
- 22:45 Médium V (9)
- 23:40 Vraždy v Kitzbühelu XV (5)
- 00:30 Nemocnice Chicago Med IX (6)
- 01:15 Vyměněné osudy II (69)
- 02:55 Čarodějky IV (19)
- 03:35 Nemocnice Chicago Med IX (6)
- 08:25 Čarodějky IV (21)
- 09:15 Vítejte doma IV
- 10:10 Oteckovia II (99)
- 12:00 Mateřská láska II (8)
- 16:15 Vyměněné osudy II (75)
- 20:15 Mateřská láska II (11)
- 21:10 Mateřská láska II (12)
- 04:15 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Preston North End - Sunderland AFC
- 10:20 Legendy na greenu 2024
- 10:35 Těšíme se na Zápas hvězd 2024
- 10:45 Draft NHL 2024
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 WES E - Bike World Series #1
- 11:30 Mystic Skate Cup
- 12:00 Spade poker show 2024 (9)
- 12:30 1:1 Sport Show (70)
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 13:05 Bellator 304: Jackson vs. Kuramagomedov
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Spade poker show 2024 (10)
- 19:30 Mystic Skate Cup
- 20:00 Challenge Roth
- 20:30 1:1 Sport Show (71)
- 21:05 Sportovní noviny
- 21:10 FCSB - AC Sparta Praha
- 01:45 Správy „N“
- 02:35 Góly - body - sekundy
- 02:55 Počasie
- 03:00 Prípady 1. oddelenia (7)
- 04:00 Správy „N“
- 04:55 Neposlušní
- 05:20 Capri III (7)
- 07:00 Ranné správy
- 10:10 Candice Renoirová IV (V núdzi poznáš priateľov)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:30 Capri III (8)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:05 Don Matteo (Jedna z nich)
- 16:00 Správy
- 16:25 Po Česku na konskom chrbte (Poháňači kráv)
- 16:50 Destinácie (Grécko a stredomorská strava)
- 17:05 Doktor z hôr - Nové osudy XIII (Rozhodnutie - 2.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Ordinácia s výhľadom na more (Matka a syn)
- 22:05 Právom lásky
- 23:35 Hymna SR
- 23:40 Julie Lescautová (5)
- 00:00 Hymna SR
- 00:05 Správy „N“
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:15 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 08:30 Vnímanie
- 08:55 Rómsky magazín
- 09:25 Mizantrop
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Hubačka
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:25 Família (Família - Puto)
- 16:00 Pozoruhodný štýl III
- 16:25 Okupácia (Červená ruža)
- 16:55 Anjeli strážni (Anjeli strážni Tvrtka Vujity)
- 17:35 Lov slov
- 18:00 Duel Junior (Duel junior)
- 18:30 Večerníček (O mestečku za hradbami "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Poštár Pat
- 18:55 Štyria kamaráti a pes
- 19:20 Vstúpte do sveta tanca
- 19:35 Athleticus
- 19:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 19:47 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
- 19:50 Návraty k hereckým legendám (Ľubomír Paulovič)
- 23:30 Hymna SR
- 23:35 Taxikárka (3)
- 00:35 Sisi II (5)
- 01:30 AZ-kvíz
- 01:55 Beránci na prodej
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Krkonošské cesty malíře Hofmana)
- 05:20 Etiketa (Nejsme si rovni)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 06:30 Na cestě po Lanzarote
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Další léto)
- 09:50 Úsměvy Evy Pilarové
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty příhraničí (Dotek římského světa)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Nesmrtelná Jiřina
- 13:50 Kluci v akci
- 14:20 Domek
- 14:40 Hercule Poirot XIII (Velká čtyřka)
- 16:10 Magnum II (Zář Texasu)
- 17:00 Na cestě po Britských Panenských ostrovech
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (7)
- 20:45 MOST! (8)
- 21:35 Muž, který vycházel z hrobu
- 00:35 Sisi II (5)
- 01:30 AZ-kvíz
- 01:55 Beránci na prodej
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Krkonošské cesty malíře Hofmana)
- 05:20 Etiketa (Nejsme si rovni)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 06:30 Na cestě po Lanzarote
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Další léto)
- 09:50 Úsměvy Evy Pilarové
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty příhraničí (Dotek římského světa)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Nesmrtelná Jiřina
- 13:50 Kluci v akci
- 14:20 Domek
- 14:40 Hercule Poirot XIII (Velká čtyřka)
- 16:10 Magnum II (Zář Texasu)
- 17:00 Na cestě po Britských Panenských ostrovech
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (7)
- 20:45 MOST! (8)
- 21:35 Muž, který vycházel z hrobu
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:10 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:50 Správy :24
- 05:15 Góly-body-sekundy
- 05:30 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou špeciál: Trhy
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou špeciál: Denné menu
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Zoonotické infekčné choroby
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:30 Halloween II
- 03:10 Dej si pohov, mladej!
- 04:45 Vánoce na zámku
- 06:45 Dešťová víla
- 08:35 Seznam přání
- 10:15 Poslední družička
- 11:55 Cesta za králem trollů
- 13:45 Netvor
- 15:25 Národ velryb
- 18:35 Rádio Rebelka
- 20:15 Zkrať to, zlato
- 21:55 Bál šílených žen
- 00:25 Policisté v akci
- 01:10 Policisté v akci
- 01:50 Krimi
- 02:15 Noviny
- 02:45 Soudní síň (Lyžařský zájezd)
- 03:30 Soudní síň (On je gay)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:45 Soudní síň (On je gay)
- 09:45 Soudní síň (Kupuje si syna)
- 10:50 Pod povrchem (34)
- 11:55 Nové bydlení - Dizajn
- 12:55 Soudní síň (Obrali mě o byt)
- 13:55 Soudní síň (Autobazar)
- 15:00 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 20:20 Mravenci nesou smrt
- 01:00 Survivor
- 02:10 Aj múdry schybí
- 03:10 Partička
- 04:20 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:25 Svokra
- 11:15 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (77)
- 13:45 V mene zákona
- 15:00 Susedské prípady
- 16:00 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (78)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám II (19)
- 21:40 Dunaj, k vašim službám II (20)
- 22:55 Farma
- 00:35 Luxusní domy III (11)
- 01:00 Projekt "Domov" III (5)
- 01:50 Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny II (1)
- 02:35 Zahradníkův svět XII (3)
- 03:35 Dům snů III (13)
- 08:45 Zahradníkův svět XII (3)
- 09:55 Projekt "Domov" III (5)
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (3)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (4)
- 20:20 Dům snů (10)
- 21:10 Dům snů IV (6)
- 22:00 Dům snů III (14)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (4)
- 23:50 Utajený šéf - USA VIII (2)
- 01:10 Samaritán
- 02:50 Věrný až za hrob
- 04:25 Neklid
- 06:00 Škola je naše
- 07:45 Minulé životy
- 09:30 Tichý zahradník
- 11:20 Jurský svět: Nadvláda
- 13:45 Děcka jsou v pohodě 2
- 15:10 Třináct životů
- 17:35 Mr. Turner
- 20:00 Norský sen
- 21:35 Vymítání Rolanda Doea
- 00:25 International
- 02:20 Delirium
- 03:55 Nadpřirozená moc
- 06:00 Gran Turismo
- 08:10 Kovboj Bebop
- 10:05 Nejdelší víkend
- 11:25 Přátelé III (10)
- 11:45 Přátelé III (11)
- 15:10 Roboti
- 16:40 Julia II (Krevety na kroupovém lůžku)
- 17:30 Zelený sršeň
- 19:30 Ženy sobě
- 21:35 Zimní král (2)
- 22:30 Mělas to vědět (5)
- 23:30 Halloween
- 00:40 Noční let (2)
- 01:30 Sisu
- 03:00 Malý Sheldon VII (12)
- 03:20 Malý Sheldon VII (13)
- 03:45 Vlajka smrti II (Narozeniny Kalypsó)
- 04:10 Protest
- 06:00 Kočky
- 07:50 Jerry Maguire
- 12:05 Duna
- 14:35 Duna: Část druhá
- 17:15 Sektor III (1)
- 18:20 Nesvá (5)
- 18:50 Nesvá (6)
- 19:20 Sex ve městě III (Úhlavní přátelé)
- 19:50 Sex ve městě III (Jak se do lesa volá...)
- 22:30 Zpropadený Michael Che (6)
- 23:00 Matčina pomsta
- 00:00 Ben Hur
- 02:00 Příběh Služebnice
- 03:45 Sandály
- 04:05 Na hranicích
- 05:40 Figurant
- 06:00 Porodní asistentky
- 07:45 Electra
- 08:15 Autobiografie
- 10:10 Café Marylin
- 10:40 Mezi námi
- 12:30 Nikde v Africe
- 16:30 Autobiografie
- 18:25 Bílý ráj
- 20:00 Krásné léto
- 21:55 Funny Games
- 23:45 Hostel II
- 01:45 Rádce
- 02:20 Růžový měsíc
- 04:00 Annie se zlobí
- 06:00 Ukryté dítě
- 07:50 Annie se zlobí
- 09:50 Napola: Hitlerova elita
- 11:45 Vyšší moc
- 13:45 Odpojení
- 15:25 Nultého června
- 17:10 Píseň páva
- 18:55 Bez viny (1)
- 19:40 Bez viny (2)
- 20:30 Matrix Revolutions
- 22:40 Vraždy podle předlohy
- 00:15 Strašák
- 02:00 Policajti z L. A. (Díl 1)
- 02:45 Policajti z L. A. (Díl 2)
- 03:25 Restaurant: Impossible (Boj ve Filomena’s)
- 08:50 Prolhané krásky (Khanův hněv)
- 09:45 Bobby Deerfield
- 12:10 Smallville (Podivná dieta)
- 13:05 Smallville (Pod kůží)
- 20:00 J. Edgar
- 22:40 Training Day
- 01:30 Neuvěřitelný život rockera Coxe
- 03:05 Pomsta mrtvého muže
- 05:20 Sniff a strašidelný hrad
- 06:55 První pes
- 08:55 Erik Kamenné srdce
- 11:05 Ranhojič
- 14:10 Kluci z bronzu
- 16:10 Hádkovi
- 18:05 Jeden z nich je vrah
- 20:00 Dítě číslo 44
- 22:50 96 hodin
- 00:00 Temné svědomí
- 01:35 Hříšní lidé města Oss
- 03:25 Osudový verdikt
- 05:00 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Čas beznaděje
- 08:05 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona
- 09:40 Strážce majáku
- 11:15 Armáda jednoho
- 12:45 Někdy na tom záleží
- 14:15 Křehkost
- 16:00 Nestanu se tvojí ženou
- 17:35 Gentleman s pistolí
- 19:05 Zamračené dny
- 21:00 Klub miliardářů
- 22:45 Pěkně hnusný lidi
- 01:10 SHE’S A CRIMINAL
- 03:00 Synku, synku, cos to proved
- 04:55 Madam služebná
- 06:25 Kung fu Yoga
- 08:10 Deset pravidel, jak se zamilovat
- 09:45 Iluze lásky
- 11:20 Jak milovat s D
- 12:55 Upírky
- 14:25 Imogene
- 16:05 Čarodějovy hodiny
- 17:50 Moonfall
- 20:00 Za borovicovým hájem
- 22:15 After: Přiznání
- 00:25 Přestávka ve vysílání
- 04:40 Bradův život
- 06:20 Starý Bob
- 07:55 Strojvůdce
- 12:35 Tygři železnice
- 14:35 Krádež legendy
- 16:05 Návrat domů
- 17:35 Kouzelné maliny
- 18:55 Síla slova
- 21:00 Večerní slunce
- 22:50 To jsem já
- 01:50 Poslední šance
- 03:15 Nezlomná
- 05:45 Tunel do Číny
- 07:50 Criminal Games by Agatha Christie (11)
- 09:35 Slova
- 11:50 Zvláštní zásilka
- 20:00 Kytice
- 21:45 Kupec benátský
- 01:00 Paradise Canyon
- 01:55 Ginza Cosmetics
- 03:20 A Woman's Life
- 05:20 End of Program
- 06:00 The Overlanders
- 07:30 The Amazing Adventure
- 08:30 An Argument for Old Age
- 09:50 The Bag of Flour
- 11:20 The Harvest
- 12:35 New Voices in an Old Flower
- 13:45 Univitellin
- 16:15 The Passionate Plumber
- 17:30 Flash
- 17:40 Parole, Inc.
- 18:50 31 Hours
- 19:15 The Admiral Was A Lady
- 20:45 Cleaner
- 21:00 The Great Flamarion
- 22:15 My Favorite Brunette
- 23:40 Fear and Desire
- 00:25 IN THE STARLIGHT
- 01:15 EUROPEAN IDENTITIES
- 02:10 SEED HUNTER
- 03:05 FLYING OVER THE EARTH (DOWNUNDER)
- 03:35 TRAVEL THRU HISTORY (OTTAWA)
- 08:00 STOLEN TREASURES (EP. 7)
- 08:45 FLOODS (PART 1)
- 09:35 SPEED KILLS (EP. 01)
- 14:10 THE POLAR SCHOOL OF NOMAD CHILDREN
- 15:05 WONDER (COLOR)
- 15:35 JAPANESE HEIGHTS
- 18:20 CAMBODIA'S LAST BAMBOO TRAIN
- 19:15 GEORGIA, CRADLE OF WINE
- 20:10 TRAVEL THRU HISTORY (DENVER)
- 20:40 SPAIN'S LAST LYNXES
- 21:35 ORGANIC PANIC (FOOD)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (3)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (3)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (3)
- 19:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (5)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (6)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (35)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (36)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (11)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (12)
- 00:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (2)
- 01:00 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 01:30 RACEMAX MOTORSPORTS (20)
- 02:00 WORLD OF WATERSPORTS (30)
- 02:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 03:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (16)
- 03:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (17)
- 04:00 HELLAS RALLY RAID 2019
- 04:30 HELLAS RALLY RAID 2021
- 05:00 BOARD STORIES SURFING (40)
- 05:30 BOARD STORIES SURFING (1)
- 06:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (12)
- 06:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (13)
- 07:00 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 07:30 RACEMAX MOTORSPORTS (20)
- 10:00 AUTOSPEED 2019 (17)
- 10:30 AUTOSPEED 2019 (18)
- 11:00 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 11:30 INSIDE SAILING 2020 (10)
- 12:00 CAPE EPIC 2018 (2)
- 12:30 CAPE EPIC 2018 (3)
- 13:00 SHIFTING GEARS
- 13:30 SHIFTING GEARS
- 16:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (7)
- 17:00 BOAT SHOW 4K (1)
- 17:30 BOAT SHOW 4K (2)
- 18:00 SPORTS MAX (45)
- 18:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 19:00 GEARING UP 2020 (10)
- 19:30 GEARING UP 2020 (11)
- 20:00 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 20:30 SAILING TO TOKYO 2018 (4)
- 21:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (2)
- 22:00 GP RACING 2022 (45)
- 22:30 GP RACING 2022 (46)
- 23:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 23:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 00:30 MINNESOTA FOOD THAT WILL KILL YOU.
- 01:05 SOCIAL FABRIC (BLING)
- 01:35 RVERS (14)
- 02:00 MAX FOODIE: BANGKOK
- 02:35 AT HOME WITH DIDIAYER (NORTHERN CALIFORNIA)
- 03:00 MOST DANGEROUS FOOD IN AMERICA.
- 03:35 WARRIORS FOR WILDLIFE (1)
- 04:30 MAX FOODIE: EMILIA ROMAGNA (6)
- 04:55 THE RED LIST (RHINOS)
- 06:00 DRONE WARS (1)
- 06:55 ROAD LESS TRAVELED (HONG KONG)
- 07:50 DREAM JOURNEY (5)
- 14:20 SOCIAL FABRIC (COWBOY BOOTS)
- 14:50 THE RED LIST (RHINOS)
- 15:35 BONDI BOARDRIDERS
- 21:00 ISLAND HUNTER (CALIFORNIA)
- 21:50 INK THERAPY (3)
- 22:35 INK THERAPY (4)
- 23:20 FOR FUN ONLY (4)
- 23:45 CONFUCIUS WAS A FOODIE (SPICY, S3)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Electric Jam
- 15:00 Street Buzz
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Flow
- 00:50 2000 rokov antisemitizmu (1)
- 01:50 Téma (168)
- 02:30 Garážové sny (17)
- 03:00 Raz a navždy (6)
- 03:50 Nadzvukové lietadlá: Extrémne technológie (1)
- 08:40 Telenákup (1)
- 08:50 Doslova
- 09:30 Tajomné Mestá (1)
- 10:30 Vraždy v raji II (3)
- 11:20 Téma (168)
- 12:00 Havaj (1)
- 13:00 Telenákup (3)
- 13:10 Žena na čele Dioru (1)
- 14:10 Zákulisie Turkish Airlines (1)
- 15:05 Hovorme o nás (22)
- 15:45 Cestujeme bez batožiny (22)
- 16:20 Telenákup (1)
- 16:30 Novodobí egyptskí faraóni
- 17:40 Stavba najluxusnejšej lode na svete (1)
- 18:40 Doslova
- 19:20 Telenákup (4)
- 19:30 Eifellova veža - staviteľský zázrak (1)
- 20:25 Neúčinné antibiotiká (1)
- 21:15 Téma (160)
- 21:55 Žena na čele Dioru (1)
- 00:10 Naše zprávy
- 00:25 VIP svět
- 00:35 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:55 Na plac!
- 02:35 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:55 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (11)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Most (3)
- 21:30 El Chapo III (13)
- 22:30 Poklad z půdy
- 23:40 Cyranův poloostrov (11)
- 03:55 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Pelíšky slavných
- 13:25 Soudkyně Barbara
- 14:45 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 18:05 Soudkyně Barbara
- 19:05 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:35 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:45 Nebezpečné vztahy live
- 01:40 Ostříháno
- 02:45 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Kulajda)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 07:00 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Poklad z půdy
- 18:00 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:35 Jak to dopadlo!?
- 04:05 Pozor vlak
- 04:50 Honza Tuna v Akci!: Soud za péči o postižené. Zavolala na nás policii! - Helias
- 05:30 A11 rozhovor: Jana Jandrulková
- 06:00 Magazín z Prostějova
- 06:25 Magazín z Orlickoústecka
- 06:45 Magazín z Moravskoslezského kraje
- 07:00 Magazín ze Strakonicka
- 07:15 Olomoucký magazín
- 07:45 Lipnožurnál
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 00:30 Macgyver V (7)
- 01:15 Macgyver V (8)
- 01:55 Leo Mattei: Oddělení mladistvých III (3)
- 02:50 Leo Mattei: Oddělení mladistvých III (4)
- 03:45 Zelenáč VI (9)
- 04:25 Zelenáč IV (3)
- 05:10 Zelenáč IV (4)
- 06:15 Seriálový tip (1)
- 06:40 Námořní vyšetřovací služba XVI (20)
- 07:40 Xena (20)
- 08:40 Profil zločinu VI (8)
- 09:35 Profil zločinu VI (9)
- 11:00 Hvězdná brána: Atlantida II (8)
- 11:55 A-Team III (2)
- 12:55 Námořní vyšetřovací služba XVI (20)
- 13:50 Xena (20)
- 14:40 Profil zločinu VI (10)
- 16:05 Profil zločinu VII (1)
- 17:05 A-Team III (3)
- 20:00 Xena (21)
- 21:00 Námořní vyšetřovací služba XVII (6)
- 21:55 Námořní vyšetřovací služba XVII (7)
- 22:45 Námořní vyšetřovací služba XVII (8)
- 23:40 Bosch (1)
- 00:45 Ztracený svět III (7)
- 01:40 Lovci pokladů II (19)
- 02:25 Lovci pokladů II (20)
- 03:10 Totalcar V (4)
- 03:35 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (5)
- 10:00 Ztracený svět III (6)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Ztracený svět III (6)
- 13:55 A-Team III (8)
- 14:55 Lovci pokladů II (21)
- 15:55 Lovci pokladů II (22)
- 16:55 Ztracený svět III (7)
- 17:55 Ztracený svět III (8)
- 18:55 Xena III (6)
- 19:55 A-Team III (9)
- 20:55 Ztracený svět III (8)
- 21:55 Lovci pokladů II (21)
- 22:55 Lovci pokladů II (22)
- 23:50 Xena III (6)
- 01:00 Brousko III (97)
- 02:10 Brousko III (98)
- 03:00 Seriálový tip (1)
- 03:15 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (36)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii VI (9)
- 13:35 Ranč Heartland II (18)
- 14:35 Ranč Heartland III (1)
- 15:30 Brousko III (99)
- 16:35 Dcery duchem (37)
- 17:55 Domek na prérii VI (10)
- 18:55 Ranč Heartland III (2)
- 19:55 Ranč Heartland III (3)
- 20:50 Domek na prérii VI (10)
- 21:55 Ranč Heartland III (2)
- 22:50 Ranč Heartland III (3)
- 23:50 Dcery duchem (37)
- 01:10 1001 gramů
- 02:45 Ve sklepě
- 09:20 Gösta Berling
- 12:30 Florencino knihkupectví
- 14:30 Sex a filozofie
- 16:25 Tak pravil Bůh
- 18:15 Královna Kristýna
- 20:10 Rodinka Beliérových
- 22:00 Sůl života
- 23:35 Svatební plán
- 04:05 Milenci
- 09:40 Emigranti
- 12:10 Jimmy P.
- 14:15 Naprostá láska
- 16:10 Disko a atomová válka
- 17:35 Jít krást koně
- 19:45 Nepředstavitelné
- 22:00 Svatá krev
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Veverka)
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Sníček (7)
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 O modrém autíčku (Voda)
- 06:55 Staré pověsti české (O staré Praze)
- 07:00 Broučci (Broučkův smutný návrat)
- 07:15 Mach a Šebestová (Člověk neandrtálský)
- 07:25 Já Baryk (Já Baryk a moje sýkorka)
- 07:30 O Dorotce (Dorotka a straka)
- 07:50 Pojďte pane, budeme si hrát (O pardálu, který voněl)
- 10:05 Staré pověsti české (Žito kouzelník)
- 10:15 Broučci (S Broučkem je zle)
- 10:20 Mach a Šebestová
- 10:35 Já Baryk (Já Baryk a můj zajíc)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a plamínek)
- 10:50 Pojďte pane, budeme si hrát (Psí kusy)
- 11:15 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Kiki)
- 11:30 O Mikešovi (Mikeš na pouti)
- 11:35 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a kukačky)
- 12:00 Vy neznáte Alberta?
- 13:30 Rozmary lásky
- 13:45 Filmové minuty
- 16:00 Žízeň
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Záblesky chladné neděle
- 19:40 O Dorotce (Dorotka a abeceda)
- 20:00 Diagnóza smrti
- 21:30 Jak si opatřit hodné dítě
- 21:40 Kinosál
- 22:00 Pasťák
- 23:40 Teleshopping
- 14:10 Teleshopping
- 15:10 Chris Watts - Zrůda z předměstí
- 17:05 Michael X
- 22:55 Poslední kupci benátští
- 01:05 Equilibrium
- 02:45 Srdce z oceli
- 04:20 Dlouhá cesta dolů
- 05:50 Zoom In - Doctor Strange in the Multiverse of Madness
- 06:00 Close Up III (20)
- 06:30 Věrná kopie
- 08:30 Kočka a pes
- 10:15 Láska na kari
- 14:05 Bláznivý šaman - Zpátky z minulosti
- 15:50 Let’s Dance 2
- 17:35 Agent v sukni 2
- 20:40 Jezero
- 22:00 Saw 3
- 23:45 Anakonda 4: Cesta krve
- 01:20 Rambo: Poslední krev
- 02:50 Profesionál
- 04:30 Černobylské deníky
- 05:50 Zoom In - No Time to Die
- 06:00 Close Up III (3)
- 06:30 Hollywood’s Best Film Directors II (5)
- 07:00 Den zrady
- 08:55 Tanec s vlky
- 11:55 Život jde dál
- 15:30 Blázni ve vězení
- 17:25 Božská relikvie
- 18:55 Matky
- 20:35 Bod zlomu
- 22:00 Žraločí tornádo 3
- 23:30 Resident Evil: Apokalypsa
- 00:20 Červený trpaslík VII (7)
- 00:55 Město Zombie
- 02:55 Comedy Club (13)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas III (14)
- 12:00 Policejní zachránci XX (6)
- 13:00 Policejní zachránci XX (7)
- 20:00 Konečně spolu
- 22:25 Comedy Club (14)
- 23:00 Comedy Club (15)
- 23:30 Červený trpaslík VII (7)
- 00:00 Off The Grid (Libreville ,Gabon)
- 00:30 Great World Hotels (One And Only Reethi Rah 1)
- 01:00 Xplore Bhutan (Phobjokha)
- 01:30 Backpack (Kabini, India)
- 02:00 Bliss (Constance Moofushi, Maldives)
- 02:45 Best From The Rest (River Rafting)
- 03:00 Backpack (Cochin and Munnar, India)
- 03:30 Foodicted (Tel Aviv)
- 08:00 Off The Grid (Loango National Park, Gabon)
- 08:30 Backpack (Goa, India)
- 09:00 Foodicted (Bali)
- 09:30 World Heritage (Cyprus)
- 12:00 Foodicted (Jakarta 1)
- 12:30 Xplore Bhutan (Paro)
- 13:00 Xplore Ireland (Galway)
- 13:30 Viajar Peru (Lima, Peru)
- 14:00 Off The Grid (Lope National Park, Gabon)
- 14:30 Backpack (Hampi, India)
- 15:00 Foodicted (Jakarta 2)
- 15:30 Xplore Bhutan (Thimpu)
- 04:33 Smrtící africká říše (Útesy)
- 05:17 Skvělá farma doktora Pola (Plány se senem)
- 05:38 Skvělá farma doktora Pola (Senoseč)
- 06:00 Skvělá farma doktora Pola (Chyťte ovečky)
- 06:21 Skvělá farma doktora Pola (Jezírko s ostrovem)
- 06:42 Skvělá farma doktora Pola (Nové stádo)
- 07:03 Skvělá farma doktora Pola (Polovic podnik)
- 07:34 Když žraloci útočí: 360 stupňů (Slepá zuřivost)
- 00:00 Pitbulové a propuštění trestanci: Tiiny příběhy XI (Sestry záchranářky)
- 00:45 Zoltan, vlčí muž (3)
- 01:30 Odborníci na domy v korunách stromů IV (Venkovské anglické sídlo)
- 02:15 Z tuláků boháči (Den pro osla)
- 03:00 Veterinární policie Filadelfie XII (Napadení mačetou)
- 03:45 Záchrana statku II (5)
- 14:00 Krokodýli zabijáci
- 15:00 Invaze obřích krokodýlů
- 14:00 Pohledy do historie (13)
- 14:05 Jak je vidí ptáci III (5)
- 14:35 Mistři ve foukání skla III (7)
- 15:05 Život v sevření mrazu X (19)
- 18:05 Izrael z výšky (2)
- 19:05 Mistři ve foukání skla III (7)
- 19:35 Mistři ve foukání skla III (8)
- 20:05 Zvláštní a záhadné VI (2)
- 21:00 FBI - Agenti řeší případy (29)
- 21:25 Špinavé prádlo II (6)
- 06:00 Mistrovské pečení VII (Dorty)
- 07:15 Čokoládový ráj (3)
- 07:45 Zákusky Almy Obreganové (21)
- 16:10 Prostě maso (9)
- 16:40 Markéta na trhu (2)
- 17:10 Justininy francouzské delikatesy (4)
- 17:35 Zachradní kuchyně (6)
- 20:00 Mistrovské pečení VII (Sušenky)
- 21:15 Čokoládový ráj (4)
- 21:45 Zákusky Almy Obreganové (22)
- 00:15 Vražedné město II (Armstrong, BC)
- 01:00 Vražda: Poslední hodiny IV (Rychlé občerstvení studené spravedlnosti)
- 01:45 Motiv k vraždě (Vražda v Motownu)
- 02:05 Motiv k vraždě (Vrah na útěku)
- 02:30 Soudní kamera II (16. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera II (17. epizoda)
- 03:25 Po prvních 48 hodinách XV (Konec hry)
- 00:00 Činžák za babku II (2)
- 01:00 Je to Havaj XIV (Blíž rodině)
- 01:30 Je to Havaj XIV (Opustit Silicon Valley)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XI (12)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XI (13)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVI (Ocean City s dítětem)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLVIII (Připraveni na dospělost v Atlantě)
- 00:40 Kuchyně 16: Týdenní zázraky (8)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 6: Jarní dobroty pro mámu (8)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 26: Noční můra před cukrovím (10)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 26: To je hodně ciabatty (11)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Chuť tropů (8)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Velmi chutná masa (9)
- 03:40 Velká soutěž pojízdných restaurací 14: Zlatá horečka (4)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Naprostá záhada)
- 01:25 Válka skladů IV (Mladí a neklidní)
- 01:45 Válka skladů IV (Jurský prak)
- 02:10 Válka skladů IV (Příběh dvou kabátů)
- 02:35 Mistři aukcí V (Masopustní večírek)
- 03:00 Mistři aukcí V (Nákup v Louisianě)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Jezdci zástavy)
- 03:45 Vetřelci dávnověku VIII (Zakázané zóny)
- 04:30 Jak se tohle dá vysvětlit?: Vojenské záhady (Korejec v Den D, Neviditelný stroj, Polární základna nacistů, Kaspická příšera)
- 05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (Blesky v zastavárně)
- 06:00 Mistři aukcí V (Missouri miluje společnost)
- 06:20 Mistři aukcí V (Tvrdá jako hřebíky)
- 06:40 Z ohnivé výhně IV (Kampilan)
- 07:25 Hvězdy zastavárny XXIV (Blesky v zastavárně)
- 00:00 7 Days (Bali)
- 00:55 Planet Terra (Hamburg)
- 01:00 Vista Point (Meknes)
- 01:27 On Tour (Cesta do Dolomitov)
- 01:54 Planet Terra (Dar es Salaam)
- 02:00 Global Treasures (Palea & Kato Pafos)
- 02:12 Vista Point (Šanský stát)
- 02:38 Global Treasures (Ghadāmis)
- 02:50 Nature Wonders (Kaňon Červená skala)
- 03:00 Cosmos Global (Kulturní metropole 2)
- 03:53 Planet Terra (Národní park Keoladeo)
- 04:00 Vista Point (Kapadócia)
- 04:27 On Tour (Cesta po Mato Grosso)
- 04:54 Planet Terra (Národní park Gesäuse)
- 05:00 Gardens of the World (Tradiční belgické arboretum)
- 05:29 Vista Point (Káthmandú)
- 05:55 Planet Terra (Gangtok)
- 06:00 Vista Point (Neapolský záliv)
- 06:29 On Tour (Plavba po Níle)
- 06:55 Planet Terra (Belianska jaskyňa)
- 07:00 Travel Logue (Jemen na kole)
- 07:27 Vista Point (Malta)
- 07:54 Planet Terra (Nara)
- 08:00 On Tour (Nockalmstrasse)
- 08:27 Nature Wonders (Národní park Mesa Verde)
- 08:38 Planet Terra (Pula)
- 08:43 Global Treasures (Aksum)
- 08:54 Planet Terra (Avignon)
- 09:00 Vista Point (Irsko)
- 09:27 Global Treasures (Chur)
- 09:38 Planet Terra (Akhtala)
- 09:43 Global Treasures (Storkyrkan)
- 09:54 Planet Terra (Sighisoara)
- 10:00 Global Treasures (Petra)
- 10:12 Vista Point (Hongkong)
- 10:39 Regio (Okolí Bodminu)
- 10:50 Global Treasures (Kerkouane)
- 11:00 On Tour (Transsibírska magistrála)
- 11:29 Vista Point (Bangkok)
- 11:55 Planet Terra (Köszeg)
- 12:00 7 Days (Sýrie)
- 12:53 Planet Terra (Madeira)
- 13:00 Doc Time (Zapomenuté stezky Ticina)
- 13:30 Vista Point (Montreal)
- 14:00 On Tour (Vlak Jakobín)
- 14:29 Vista Point (Florida)
- 14:55 Planet Terra (Naantali)
- 15:00 Vista Point (Údolie Wachau)
- 15:27 Global Treasures (Lukang)
- 15:38 Planet Terra (Uppsala)
- 15:43 Global Treasures (Pevnosť Galle)
- 15:54 Planet Terra (Boyana)
- 16:00 Nature Parks (Krugerův národní park)
- 16:48 Global Treasures (Karakorum)
- 17:00 Terra Mystica (Koloseum)
- 17:27 Nature Wonders (Agua Azul)
- 17:38 Planet Terra (Vwaza Marsh)
- 17:43 Global Treasures (Košice)
- 17:54 Planet Terra (Kyjev)
- 18:00 On Tour (Plavba po čtyřech řekách)
- 18:27 Vista Point (Kobenhavn)
- 18:54 Planet Terra (Trans-Andská železnice)
- 19:00 Vista Point (New York)
- 19:27 Nature Wonders (Vodopády Krimmler)
- 19:38 Planet Terra (Olsztynek)
- 19:43 Global Treasures (Chrámy Tamil Nadu)
- 19:54 Planet Terra (Lávové pole Dimmuborgir)
- 20:00 Esovision (Zimní krajina)
- 20:27 Global Treasures (Pisa)
- 20:38 Planet Terra (Delta Mekongu)
- 20:43 Global Treasures (Willemstad)
- 20:54 Planet Terra (Znojmo)
- 21:00 Nature Parks (púšť Kalahari)
- 21:48 Nature Wonders (Ledovec Perito Moreno)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Závody GT
- 00:30 Volejbal
- 01:30 Cyklistika
- 03:00 Fotbal: LOH - finále mužů
- 05:00 Cyklistika
- 06:30 Volejbal
- 07:30 Závody GT
- 08:30 Cyklistika
- 12:00 Cyklistika
- 13:30 Cyklistika
- 16:30 Cyklistika
- 17:45 Atletika
- 19:30 Sportovní gymnastika
- 21:00 Cyklistika
- 23:00 Cyklistika
- 00:00 Cyklistika
- 01:30 Házená
- 03:00 Cyklistika
- 05:00 Atletika
- 06:30 Cyklistika
- 10:00 Cyklistika
- 11:00 Cyklistika
- 12:00 Basketbal: LOH - finále žen
- 13:00 Sportovní gymnastika
- 17:45 Cyklistika
- 20:00 Golf
- 04:00 Poker
- 05:00 Poker
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Lausanne - ZSC Lions
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Box: Alig King of the World
- 06:00 Televizní nákupy
- 14:15 Zlaté okamžiky
- 14:30 Házená: Slovinsko - Česká republika
- 21:15 Fotbal: Neapol - Inter
- 23:45 MVP
- 01:15 Barranquilla Open 2024
- 03:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 20:00 MM Automotive
- 20:30 KAA Gent (BEL) - Silkeborg IF (DEN)
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Piok Cars
- 23:30 Barranquilla Open 2024
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 Amazonka Truck
- 19:30 Autožurnál
- 20:00 Barranquilla Open 2024
- 21:45 Barranquilla Open 2024
- 23:30 Motoring
- 00:15 Rychlé kolo: Radikálně (47)
- 00:40 Supertest elektromobilů: Mercedes-Benz EQS 450+ (48)
- 01:40 Test automobilu: Volvo XC40 Recharge (49)
- 01:45 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (50)
- 02:15 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (51)
- 02:35 Test automobilu: Audi A4 40 TDI (52)
- 02:40 Přednost v jízdě: Ford Explorer (53)
- 02:55 Sedm nejrychlejších (54)
- 03:10 Garáž 21 (55)
- 03:40 Zprávy (56)
- 03:45 Poklady v garáži (57)
- 04:15 Poklady v garáži (58)
- 04:45 Zpětný chod: Lamborghini 400 GT & Miura (59)
- 05:00 Praví chlapi a jejich bouráky (60)
- 05:15 Blochovy rozbory (1)
- 06:00 Přednost v jízdě: Wey Coffee 01 (2)
- 06:15 Hraniční jízda podél poledníku (3)
- 06:45 Horský král - maximální zábava z jízdy na venkovské silnici (4)
- 07:45 50 let BMW - slavnost na akci Concorso d’Eleganza Villa d’Este (5)
- 08:10 Zprávy (6)
- 08:15 Rychlé kolo: Audi S1 (7)
- 08:45 Rychlé kolo: Corvette C7 (8)
- 09:15 Rychlé kolo: Radikálně (9)
- 09:40 Zprávy (10)
- 09:45 Supertest elektromobilů: Mercedes-Benz EQS 450+ (11)
- 12:00 Zprávy (17)
- 12:05 Sedm nejrychlejších (18)
- 12:20 Garáž 21 (19)
- 12:45 Poklady v garáži (20)
- 13:15 Poklady v garáži (21)
- 13:45 Zpětný chod: Lamborghini 400 GT & Miura (22)
- 22:10 Přednost v jízdě: Ford Explorer (40)
- 22:25 Zprávy (41)
- 22:30 Sedm nejrychlejších (42)
- 22:45 Garáž 21 (43)
- 23:15 Poklady v garáži (44)
- 23:45 Poklady v garáži (45)
- 00:00 Rybolov pod lupou (Jak být úspěšný při jednodenních lovech)
- 00:30 Rybolov pod lupou (Lov kaprů s rozpustným boiliesem 2.díl)
- 01:00 Rapala (Umělé nástrahy pro každou situaci 2.díl)
- 01:30 Hírős Yacht (Lodě na řece Tisza)
- 02:00 Marco Polo v Kyrgyzstánu (1)
- 02:30 Marco Polo v Kyrgyzstánu (1)
- 03:00 Viktor Takács (Afrika poprvé 3.díl)
- 03:30 Nový muškař (23)
- 04:00 SBS (Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl)
- 04:30 SBS (Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl)
- 05:00 V jednotě s přírodou (Sokolníci 1.díl)
- 05:30 V jednotě s přírodou (Sokolníci 2.díl)
- 06:00 Viktor Takács (Afrika poprvé 2.díl)
- 06:30 DAIWA (Velmi divoce)
- 07:00 Akademie přívlače (Princ horských řek)
- 07:30 TopMix (Rybářská dobrodružství - Kapři západního kanálu Balatonu)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 Kitkat Óčko chart
- 17:00 1Charted
- 18:00 Party ride
- 21:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 21:15 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 Kitkat Óčko chart
- 17:00 1Charted
- 18:00 Party ride
- 21:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 21:15 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 80’s hitparáda
- 11:00 Největší hity
- 19:00 80’s hitparáda
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 80’s hitparáda
- 11:00 Největší hity
- 19:00 80’s hitparáda
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 R&B JAMMIN’
- 12:00 WORKIN’
- 14:00 TRIPLESHOT
- 14:05 WORKIN’
- 18:00 B-DAY LIST: NIPSEY HUSSLE
- 19:00 CZ&SK
- 20:00 FRESH
- 21:00 B-DAY LIST: VIKTOR SHEEN
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (54)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (150)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (117)
- 08:20 Nespoutaný anděl (118)
- 09:20 Barvy lásky (2)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Námořní hlídka (3)
- 15:55 Wolffův revír (104)
- 16:55 Stefanie (95)
- 17:55 Stefanie (96)
- 18:55 Nespoutaný anděl (119)
- 19:55 Nespoutaný anděl (120)
- 20:55 Wolffův revír (105)
- 21:55 Námořní hlídka (4)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 TO BYL RO(C)K
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 TO BYL RO(C)K
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 BACKSTAGE
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 10:00 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 1 - Genius & osud
- 10:25 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 2 - nové dimenze
- 10:51 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 3 - forma Valdštejn
- 11:17 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 4 - Appassionata
- 11:42 Festival de Saintes 2020: P. Herreweghe diriguje hudbu L. van Beethovena
- 12:54 Intermezzo
- 13:30 Ch. Spuck: Poppea//Poppea
- 00:00 AC/DC
- 02:04 The Prodigy
- 02:47 Various Artists
- 03:00 Charli XCX
- 03:45 WALK THE MOON
- 04:30 30 Seconds To Mars
- 06:03 Depeche Mode
- 07:39 Maroon 5
- 08:49 Spice Girls
- 09:11 Paramore
- 10:46 James Taylor (JTQ)
- 11:39 Various Artists
- 12:00 Charli XCX
- 12:45 WALK THE MOON
- 13:30 30 Seconds To Mars
- 15:04 Rush
- 17:07 Various Artists
- 18:18 David Bowie
- 19:58 Iggy Pop
- 20:49 Various Artists
- 21:01 Placebo
- 22:27 Robert Plant
- 23:52 Various Artists
- 00:20 Geordie Shore XVIII (1)
- 01:05 K popukání XXVII (35)
- 01:30 K popukání XXVII (36)
- 01:55 K popukání XXVII (37)
- 02:15 K popukání XXVII (38)
- 02:40 K popukání XXVII (39)
- 03:00 K popukání XXVII (40)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 20:30 Ridiculousness XXXVIII (26)
- 20:55 K popukání XXXV (8)
- 21:15 K popukání XXXV (10)
- 21:40 K popukání XXXV (12)
- 22:00 Mistr jehly VIII (6)
- 22:45 Výzva: Souboj hvězd II (5)
- 23:35 Geordie Shore XVIII (2)
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 13:00 Worldwide Hits!
- 20:00 MTV Top 20
- 22:00 Eminem: The Hits
- 23:00 Fresh Out
- 05:00 We Belong Together! Classic...
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Dancefloor Fillers!
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Supermassive Rock Anthems!
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 LIVE KLUB
- 22:59 PREMIUM PÁRTY
- 00:25 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 RÁNO S MUZIKOU
- 08:25 CHVILKA S...
- 08:50 POZDRAVY OD MOŘE
- 09:15 ŠLÁGR STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:20 NESTÁRNOUCÍ PÍSNIČKY
- 13:50 ČAS PRO HARMONIKU
- 14:25 NÁLADA No.1
- 16:20 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:30 NOVINKY NA ŠLÁGRU
- 18:00 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 19:40 ŠLÁGR NÁS BAVÍ
- 20:20 JEDNA PARTA
- 22:50 PESNIČKOVÉ 5X PREČO
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:15 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 CHVILKA S...
- 09:10 ČAS NA DECHOVKU
- 09:40 CIMBÁLOVKY NA DVOJCE
- 10:20 Přestávka ve vysílání 10:20-11:30
- 11:30 CHVILKA S...
- 12:00 COUNTRY OKÉNKO
- 12:25 COUNTRY
- 13:00 COUNTRY
- 13:20 ČESKÁ FOUKANÁ
- 14:35 ŠLÁGR MARKET
- 15:35 COUNTRY
- 16:10 ŠLÁGR SILVESTRY
- 16:50 TELESHOPPING
- 17:05 HARMONIKY
- 17:40 ŠLÁGR NÁS BAVÍ
- 18:10 ŠLÁGR MARKET
- 19:20 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 20:00 HARMONIKY
- 20:40 BAVÍME SE SE ŠLÁGREM
- 21:25 ČAS NA DECHOVKU
- 21:55 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět III (Motýl)
- 00:20 Gumballův úžasný svět III (Otázka)
- 00:30 Gumballův úžasný svět III (Vědma)
- 00:45 Gumballův úžasný svět III (Bezpečnost)
- 00:55 Gumballův úžasný svět III (Kamarád)
- 01:10 Gumballův úžasný svět III (Světec)
- 01:14 Lamput III (Hubeňour tančí)
- 01:25 Gumballův úžasný svět V (Dohazovač)
- 01:35 Gumballův úžasný svět V (Známky)
- 01:50 Gumballův úžasný svět V (Dieta)
- 02:00 Gumballův úžasný svět V (Bývalý)
- 02:10 Gumballův úžasný svět V (Loupež)
- 02:20 Gumballův úžasný svět V (Květinka)
- 02:35 Gumballův úžasný svět V (Otravové)
- 02:45 Gumballův úžasný svět V (Nejlepší)
- 02:55 Gumballův úžasný svět V (Nejhorší)
- 03:05 Gumballův úžasný svět V (Seznam)
- 03:15 Gumballův úžasný svět V (Dohoda)
- 03:25 Gumballův úžasný svět V (Fronta)
- 03:35 Gumballův úžasný svět V (Zpěv)
- 03:50 Gumballův úžasný svět V (Maňásci)
- 04:00 Gumballův úžasný svět VI (Naivka)
- 04:10 Gumballův úžasný svět VI (Klec)
- 04:20 Gumballův úžasný svět VI (Sok)
- 04:30 Gumballův úžasný svět VI (Jediný)
- 04:40 Gumballův úžasný svět VI (Lenošení)
- 04:50 Gumballův úžasný svět VI (Otec)
- 05:05 Gumballův úžasný svět VI (Děs)
- 05:15 Gumballův úžasný svět VI (Soused)
- 05:25 Gumballův úžasný svět VI (Dohoda)
- 05:35 Gumballův úžasný svět VI (Víra)
- 05:45 Gumballův úžasný svět VI (Kandidát)
- 06:00 Craig od potoka III (Sněhové volno)
- 06:10 Craig od potoka III (Venku dobře, doma nejlíp)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! VI (Liga Spravedlnosti hledá talent: Edice Ligy Spravedlnosti, část 1)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! VI (Liga Spravedlnosti hledá talent: Edice Ligy Spravedlnosti, část 2)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VI (Kryptonit)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VI (Válka palců)
- 07:20 Bakugan
- 07:30 Bakugan
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Kouzelná pastelka)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Čarodějky)
- 08:15 Mladí Titáni do toho! IV (BL4Z3)
- 08:25 Mladí Titáni do toho! IV (Likace)
- 08:35 Mladí Titáni do toho! IV (Klasičtí Titáni)
- 08:50 Mladí Titáni do toho! IV (Liga Spravedlnosti hledá talent, část 1)
- 09:00 Mladí Titáni do toho! IV (Liga Spravedlnosti hledá talent, část 2)
- 09:15 Mladí Titáni do toho! IV (Svátek práce)
- 09:25 Mladí Titáni do toho! IV (Jedničky a nuly)
- 09:35 Mladí Titáni do toho! IV (Den kariéry)
- 09:50 Mladí Titáni do toho! IV (Televizní rytíř 2)
- 10:00 Mladí Titáni do toho! IV (Akademie)
- 10:15 Mladí Titáni do toho! IV (Trůn z kostí)
- 10:25 Mladí Titáni do toho! IV (Soutěž kostýmů)
- 10:45 Mladí Titáni do toho! IV (Senzační požitkářská 200. epizoda, část 1)
- 10:55 Mladí Titáni do toho! IV (Senzační požitkářská 200. epizoda, část 2)
- 11:00 Mladí Titáni do toho! II
- 11:15 Mladí Titáni do toho! IV (Ples démonů)
- 11:25 Mladí Titáni do toho! IV (Zrození přátelství)
- 11:40 Mladí Titáni do toho! IV (Díkůbraní)
- 11:50 Mladí Titáni do toho! IV (Víc peněz, víc problémů)
- 11:55 Mladí Titáni do toho! IV (Televizní rytíř 3)
- 12:15 Mladí Titáni do toho! IV (Bratro-kalypsa)
- 12:20 Mladí Titáni do toho! IV (Vzpomínky, část 1)
- 12:30 Mladí Titáni do toho! IV (Vzpomínky, část 2)
- 12:45 Mladí Titáni do toho! V (Lžíce)
- 12:55 Mladí Titáni do toho! V (Slepice v kolébce)
- 13:10 Mladí Titáni do toho! V (Bum, část 1)
- 13:20 Mladí Titáni do toho! V (Bum, část 2)
- 13:40 Craig od potoka (Kletba)
- 13:50 Craig od potoka (Budoucnost patří krabici)
- 14:05 Craig od potoka (Pes rozhodovač)
- 14:15 Craig od potoka (Vypusť zvíře)
- 14:30 Totální Dramarama (Epizoda 34)
- 14:40 Totální Dramarama (Epizoda 35)
- 14:55 Totální Dramarama (Epizoda 36)
- 15:05 Totální Dramarama (Epizoda 37)
- 15:10 Lamput IV (To musí být kouzlo)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! VII (Káčko a Beasty)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! VII (DC)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! VII (Tvůrčí géniové)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! VII (Panství a manýry)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Roztančený Štěstíkov)
- 16:30 Mezi námi medvíďaty (Zpátky do naší doby)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Lázně na Nilu)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Ztracený klíč)
- 17:05 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a Malinová víla)
- 17:15 Pan Magoo (Horolezec, jaký nemá obdoby)
- 17:20 Pan Magoo (Nohy z oceli)
- 17:30 Pan Magoo (Recept na úspěch)
- 17:45 Craig od potoka II (Stařešina Kelsey)
- 17:55 Craig od potoka II (Zkoušky kyselého bonbonu)
- 18:05 Craig od potoka II (Rada od potoka)
- 18:20 Craig od potoka II (Jiskřenka)
- 18:30 Craig od potoka II (Smradlavá bomba)
- 18:45 Ben 10 II (Animorfóza)
- 18:55 Ben 10 II (Útok na palačinkový palác)
- 19:05 Ben 10 II (Vysokostresový expres)
- 19:25 Totální Dramarama II (Ryba jménem Leshawna)
- 19:35 Totální Dramarama II (Nula nula Beth)
- 19:45 Lamput IV (Léta v poušti)
- 19:55 Mladí Titáni do toho!
- 20:05 Mladí Titáni do toho!
- 20:15 Mladí Titáni do toho!
- 20:35 Bakugan
- 20:45 Bakugan
- 21:00 Gumballův úžasný svět III (Spolek)
- 21:10 Gumballův úžasný svět III (Spoiler)
- 21:25 Gumballův úžasný svět III (Časomíra)
- 21:35 Gumballův úžasný svět III (Nikdo)
- 21:55 Gumballův úžasný svět III (Protiva)
- 22:05 Gumballův úžasný svět III (Vejce)
- 22:20 Gumballův úžasný svět III (Triangl)
- 22:30 Gumballův úžasný svět III (Peníze)
- 22:45 Gumballův úžasný svět (Třetí)
- 23:00 Gumballův úžasný svět (Dluh)
- 23:15 Gumballův úžasný svět (Nátlak)
- 23:25 Gumballův úžasný svět (Obrázek)
- 23:40 Gumballův úžasný svět (Zodpovědnost)
- 23:50 Gumballův úžasný svět (Šaty)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings (Super Grizzy Bros)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings (Fake Brothers)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings (Mind in a Whirl)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings (A Sizeable Problem)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings (Treasure Bear)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings (In the Service of His Majesty)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings (Bear Art)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (Fool The Forest)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (Mushroomates)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Race The Beast)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (Surprise, It's Spring)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Catwalk)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Dim Sum)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Crane Game)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Speedy)
- 02:50 Batwheels (Mechanic Panic)
- 03:00 Batwheels (To the Batmobile!)
- 03:15 Batwheels (Improvise My Ride)
- 03:25 Batwheels (Dynamic Du-Oh-No)
- 03:35 Batwheels (Sidekicked to the Curb)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings III (Odd-Job Crab)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings III (Ordeal Of Comfort)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings III (Outboard Cabin)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings III (Parental Overload)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings III (The Attraction Of Lemmings)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings III (Extreme Dominos)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings III (Surprise Deglaciation)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings III (Thermal Lemmings)
- 04:50 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Hide N' Seek)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz III (Naught A Fun Ride)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz III (Triple Something)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz III (Hatterday Night Fever)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz III (Blinkie Gets Her Groove Back)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz III (The Wicked Wizard)
- 06:00 Grizzy and The Lemmings (Augmented Bear)
- 06:05 Grizzy and The Lemmings (Lemmings Under Pressure)
- 06:10 Grizzy and The Lemmings (Lemmings in Space)
- 06:25 Grizzy and The Lemmings (Sniffer Sniffler Raccoon)
- 06:30 Grizzy and The Lemmings (Transformational Bear)
- 06:40 Grizzy and The Lemmings (Shaken-Up Bear)
- 06:45 Grizzy and The Lemmings (Piňata Party)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings IV (The Grizming)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings IV (For Real)
- 07:10 Grizzy and The Lemmings III (Goldrush)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings (Bear Game)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings (Ranger Lemming)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings (Halloween Bear)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings (Clean Bear)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings (Wandering Spirits)
- 08:05 Grizzy and The Lemmings (Mirror, Mirror On The Wall)
- 08:15 Grizzy and The Lemmings (Grizzy The Wizard)
- 08:30 Grizzy and The Lemmings (Moonwalk Bear)
- 08:35 Grizzy and The Lemmings II (Camping in the Wild)
- 08:40 Grizzy and The Lemmings II (Carried Away Bear)
- 08:45 Thomas & Friends - Shorts XXV (Thomas and the Troublesome Trucks)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series (Double Trouble)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series II (Home Movie)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series II (Fish Sitting)
- 09:35 Mr Bean: The Animated Series II (The Cruise)
- 09:45 Thomas & Friends - Shorts XXV (Surprise!)
- 10:00 Lucas the Spider (Skunked)
- 10:05 Lucas the Spider (Arlo And The Snake)
- 10:10 Lucas the Spider (Crack In The Tank)
- 10:15 Lucas the Spider (Big Mouth)
- 10:30 Lucas the Spider (Art From The Heart)
- 10:35 Lucas the Spider (Lucas and His Friends)
- 10:45 Lucas the Spider (The Owl That Said Why)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings IV (The Grizming)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings IV (For Real)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings III (Goldrush)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings III (For Peanuts)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings III (Within Snout's Reach)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings III (Safari Express)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings III (False Children)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Snow Cap)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Tweety-Go-Round)
- 12:25 The Tom and Jerry Show IV (Tom's Cruise)
- 12:35 The Tom and Jerry Show IV (Ten Toms the Trouble)
- 12:40 The Tom and Jerry Show IV (Party Animals)
- 12:55 The Tom and Jerry Show IV (Turkey Tom)
- 13:00 The Tom and Jerry Show IV (Tom Save the Queen)
- 13:10 The Tom and Jerry Show IV (Donut Daze)
- 13:15 The Tom and Jerry Show IV (A Kick in the Tail)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (Halloween)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Painting)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series II (Wrestle Bean)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series II (Rare Bird)
- 14:20 Thomas & Friends - Shorts XXV (Percy and the Skunks)
- 14:30 Lucas the Spider (Happy Burpday)
- 14:35 Lucas the Spider (The Legend of Big Butt)
- 14:40 Lucas the Spider (Arlo Needs a Nap)
- 14:55 Lucas the Spider (Everyone's a Critic)
- 15:00 Lucas the Spider (Flash and Boom)
- 15:10 Lucas the Spider (House Sitting)
- 15:15 Lucas the Spider (Findley is Sick)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (Stuck on You)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables II (A Whole Lot of Missing Things)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Buzz In)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (Snow Cap)
- 16:25 The Tom and Jerry Show (Birds of a Feather)
- 16:35 The Tom and Jerry Show (Vampire Mouse)
- 16:55 The Tom and Jerry Show II (No Fly Zone)
- 17:00 The Tom and Jerry Show II (Charity Case)
- 17:10 The Tom and Jerry Show II (Duck, Duck, Loose)
- 17:15 The Tom and Jerry Show II (Tuffy's Big Adventure)
- 17:30 The Tom and Jerry Show (Entering and Breaking)
- 17:40 The Tom and Jerry Show (Franken Kitty)
- 18:00 Batwheels (Bibi's Do-Over)
- 18:10 Batwheels (Riddle Me This)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings IV (The Grizming)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings IV (For Real)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings III (Goldrush)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings (Wandering Spirits)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings (Mirror, Mirror On The Wall)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings (Grizzy The Wizard)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings (Moonwalk Bear)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables II (Stuck on You)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables II (A Whole Lot of Missing Things)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series III (Bean Encore)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series III (Mobile Home)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series III (Haunted House)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series III (Eau De Bean)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings II (Disguised Reality)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings II (Folds and Folds Again)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings II (Cartoon Bear)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings II (XXL Bear)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings II (Never Judge a Bear by Its Cover)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings II (Bear Glasses)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings II (Bear Under Close Protection)
- 22:00 Alice & Lewis (Tiny Guest)
- 22:10 Alice & Lewis (The Pastry-Making Painters)
- 22:25 Alice & Lewis (Budding Gardeners)
- 22:40 Alice & Lewis (The Royal Teddybear)
- 22:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About What We Find Funny)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Beach Battle)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Soup Up)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Squirreled Away)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Looney Science)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings (Happy Birthday Lemmings!)
- 00:15 Kámen, nůžky, papír (Další Kámen, Nůžky, Papír / Úžasná Catalina)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Jiné hambáče)
- 01:00 Tajemství Hunterových IV (Relativně řečeno)
- 01:20 Tajemství Hunterových IV (Nepřátelé uvnitř)
- 01:45 Victorious (Beckův velký konkurz)
- 02:05 Victorious (Zombie Tori)
- 02:30 iCarly II (iKoláč)
- 02:50 iCarly II (iPolibek)
- 03:10 Tajemství Hunterových (Ředitelka)
- 03:35 Tajemství Hunterových (Rinus)
- 03:55 Nej a Nejnejka (Nejlepší přátelé / Všední pronásledování)
- 04:15 Nej a Nejnejka (Zkažená vajíčka / Mimo meze)
- 04:35 44 koček II (Kóča Káča)
- 04:50 44 koček II (Tři kočky a jedno koťátko)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Taken)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Večírková zvířátka / Warren Seville)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Vykopávkové prázdniny//Tátovy trofeje)
- 06:00 Šmoulové (Létající Šmoulové / Ztracené jahůdky)
- 06:25 Šmoulové (Jak vychovat Šmoulu / Proměna)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Perla chce být hvězda / Superhlídači)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Oslnivá Dee / Nesbírač)
- 07:50 Casagrandovi III (Talisman abuelo / Nenažraní)
- 10:00 Spongebob v kalhotách IX (Sbohem Krabí hambáči?)
- 10:25 Spongebob v kalhotách XI (Paranoia z Planktona / Knihovna)
- 10:55 Spongebob v kalhotách XII (Gary má nohy / Plankton)
- 11:25 Spongebob v kalhotách XIII (Food Pbfft! Truck / Holky jménem chaos)
- 11:55 Spongebob v kalhotách IX (Spongebob v dlouhých kalhotách / Larryho posilovna)
- 00:20 Jelení skvadra III (Schovávaná v moři / Hora zábavy)
- 00:45 Jelení Skvadra (Sluníčko v ohrožení / Ocelzilla)
- 01:10 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují Knih-mobil / Tlapky zachraňují hlavu Humdingera)
- 01:30 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují šťávu / Tlapky zachraňují uletěnou střechu)
- 01:55 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují Goodwayovy na sněžnicích / Tlapky zachraňují rybníček pro kačky)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci VI (Sir Plamínek a jednorožec)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci VI (Závod na Horu v oblacích)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci VI (Jiskřin odznak závodníka)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci VI (Soutěž ve stavění)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci VI (Honba za štěňátkem)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci VI (Velký pizza závod)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci VI (Starliny narozeniny na Divokém západě)
- 04:50 Tlapková patrola II (Nová Tlapka)
- 05:15 Tlapková patrola II (Tlapky a Velká Námraza / Tlapky Zachraňují Basketbalový Zápas)
- 05:35 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Svatbu / Tlapky Zachraňují Ace)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci II (Závod na Vrcholek Světa část druhá)
- 06:25 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují tučňáky z džungle / Tlapky zachraňují nákladní loď)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta s Chasem řeší detektivní případ!)
- 07:15 DORA (Rytmus deštného pralesa)
- 07:30 DORA (Kouzelný ořech)
- 07:50 Velká show malého žraločátka II (Ploutvák cestovatel / Promiň, že nelituju)
- 10:05 Prasátko Peppa IV (Katčini velcí kamarádi)
- 10:10 Prasátko Peppa IV (Hodina tělocviku)
- 10:15 Prasátko Peppa IV (Ostružinový keř)
- 10:20 Prasátko Peppa IV (Hrnčířská dílna)
- 10:25 Prasátko Peppa IV (Papírové vlaštovky)
- 10:35 Prasátko Peppa IV (Slůně Eda má narozeniny)
- 10:40 Prasátko Peppa IV (Největší blátivá louže na světě)
- 10:45 Prasátko Peppa V (Bramborové město)
- 10:50 Prasátko Peppa V (Nový dům)
- 10:55 Prasátko Peppa V (Basketbal)
- 10:56 Velká show malého žraločátka II (Splín / Rybí Skauti)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví zmrzlinárnu / Parta a záhadné pištění)
- 11:50 Rubble a jeho parta (Parta staví dětské hřiště / Parta opravuje střechu)
- 12:20 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Jakea / Pups Save the Parade)
- 12:45 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují medvědy / Tlapky zachraňují farmu bez farmáře)
- 13:15 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují Hum-ňatu / Tlapky zastavují mlhu)
- 13:45 Rubble a jeho parta (Parta staví magickou fontánu / Parta staví kolotoč)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví parkovací garáž! / Parta staví tábořiště)
- 14:30 DORA (Malý axolotl)
- 14:50 DORA (Buble trable)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (The Adventures of Paddington)
- 15:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Je to prostě záhada... / Bitva)
- 15:55 BARBAPAPA a jeho rodinka (Cena v soutěži / Úžasné kníry)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Paddington a holoubek / Paddington a domácí povinnosti)
- 20:30 Tlapková patrola V (lapky a zhada rolby bez řidiče / Rocky zachraňuje sm sebe)
- 20:55 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují kukačkové hodiny / Tlapky zachraňují dům paní Marjorie)
- 21:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Roj)
- 21:40 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Soukromý klub / Zelené řasy)
- 22:10 Prasátko Peppa II (Jízda na kole)
- 22:15 Prasátko Peppa II (Bruslení)
- 22:20 Prasátko Peppa II (U zubaře)
- 22:25 Prasátko Peppa II (Domečky)
- 22:35 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují zamrzlý tábor / Tlapky zachraňují kvašené okurky?)
- 22:55 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují Sběr O-Matika / Tlapky zachraňují maskota)
- 23:25 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují Acino narozeninové překvapení / Tlapky zachraňují šikmou věž Pizzu)
- 23:55 Jelení Skvadra (Zachraňme včelky / Káčátka v problémech)
- 00:00 Kluk, holka atd. (69)
- 00:10 Kluk, holka atd. (70)
- 00:20 Disney Zombie: Tajemství Addisonovy příšery (4)
- 00:25 Ghostforce (19)
- 00:50 Ghostforce (20)
- 01:10 Tým Tiki (41)
- 01:35 Tým Tiki (42)
- 01:55 Tým Tiki (43)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (9)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (10)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (11)
- 03:25 Ghostforce (17)
- 03:45 Ghostforce (18)
- 04:05 Tým Tiki (15)
- 04:30 Tým Tiki (16)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (29)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (30)
- 05:35 Kluk, holka atd. (75)
- 05:45 Kluk, holka atd. (76)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (108)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (109)
- 06:55 Blue (113)
- 07:05 Blue (114)
- 07:10 Blue (115)
- 07:25 Blue (116)
- 07:30 Blue (117)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (27)
- 14:20 Příšerky v rachotě (6)
- 14:45 Příšerky v rachotě (7)
- 15:15 Blue (151)
- 15:50 Blue (150)
- 15:55 Blue (1)
- 16:10 Kiff (15)
- 16:35 Kiff (16)
- 17:00 Kouzelná beruška a černý kocour (58)
- 17:25 Kouzelná beruška a černý kocour (69)
- 17:55 Greenovi ve velkoměstě (35)
- 18:25 Greenovi ve velkoměstě (36)
- 18:50 Greenovi ve velkoměstě (37)
- 19:20 Greenovi ve velkoměstě (38)
- 19:50 Blue (60)
- 19:55 Blue (61)
- 20:00 Blue (62)
- 20:10 Blue (63)
- 20:20 Blue (64)
- 20:30 Blue (68)
- 20:35 Blue (69)
- 20:40 Blue (70)
- 20:55 Příšerky v rachotě (17)
- 21:20 Příšerky v rachotě (18)
- 21:45 Jessie (38)
- 22:15 Jessie (40)
- 22:40 U Raven Doma (80)
- 23:10 U Raven Doma (81)
- 23:40 Kluk, holka atd. (71)
- 23:50 Kluk, holka atd. (72)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (24)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (25)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (27)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (17)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (18)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (19)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (24)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (25)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (26)
- 04:00 Eureka! (14)
- 04:30 Eureka! (16)
- 05:00 Eureka! (17)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (20)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (31)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (32)
- 07:00 Bluey (88)
- 07:10 Bluey (89)
- 07:20 Bluey (90)
- 07:30 Bluey (91)
- 07:40 Bluey (92)
- 07:50 Bluey (93)
- 08:00 Bluey (94)
- 08:10 Bluey (95)
- 08:20 Bluey (96)
- 08:25 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (66)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (42)
- 09:00 Mickey's Pirate Adventure
- 10:00 Firebuds (27)
- 10:30 Alice's Wonderland Bakery (3)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (39)
- 11:30 SuperKitties (12)
- 12:00 Pupstruction (12)
- 12:30 Bluey (114)
- 12:40 Bluey (115)
- 12:50 Bluey (116)
- 13:00 Bluey (117)
- 13:10 Bluey (118)
- 13:20 Bluey (119)
- 13:25 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (66)
- 13:30 Firebuds (28)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (45)
- 14:30 The Lion Guard (5)
- 15:00 The Lion Guard (6)
- 15:30 SuperKitties (14)
- 16:00 Pupstruction (13)
- 16:30 Pupstruction (14)
- 17:00 Bluey (88)
- 17:10 Bluey (89)
- 17:20 Bluey (90)
- 17:30 Bluey (91)
- 17:40 Bluey (92)
- 17:50 Bluey (93)
- 17:55 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (66)
- 18:00 SuperKitties (8)
- 18:30 Sofia The First (67)
- 19:00 Sofia The First (68)
- 19:30 Bluey (60)
- 19:40 Bluey (61)
- 19:50 Bluey (62)
- 20:00 Bluey (63)
- 20:10 Bluey (64)
- 20:20 Bluey (65)
- 20:25 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (66)
- 20:30 SuperKitties (9)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (44)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (5)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (38)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (8)
- 23:00 PJ Masks (46)
- 23:25 PJ Masks (47)
- 23:50 PJ Masks (48)
- 00:13 Bořek stavitel (23)
- 00:23 Bořek stavitel (24)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (8)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (9)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (10)
- 01:12 Inui (38)
- 01:20 Hurá za hádankou (22)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (14)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (15)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (11)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (19)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (20)
- 02:55 Chuck a přátelé (19)
- 03:07 Chuggington (12)
- 03:17 Chuggington (13)
- 03:29 Angelína balerína (1)
- 03:42 Angelína balerína (2)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (17)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (18)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (32)
- 04:38 Bořek stavitel (30)
- 04:48 Bořek stavitel (31)
- 05:01 Hurá za hádankou (2)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (23)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (24)
- 05:49 Požárník Sam (1)
- 06:00 Trojčata (36)
- 06:07 Trojčata (37)
- 06:14 Trojčata (38)
- 06:25 Bing (59)
- 06:32 Bing (60)
- 06:39 Bing (61)
- 06:46 Bing (62)
- 06:55 Grisu (3)
- 07:08 Tilda (13)
- 07:15 Tilda (14)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (22)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (33)
- 07:47 Caillou (13)
- 07:58 Caillou (14)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (13)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (14)
- 08:35 Doodleboo (12)
- 08:40 Doodleboo (13)
- 08:45 Doodleboo (14)
- 08:50 Doodleboo (15)
- 08:55 Doodleboo (16)
- 09:05 Superzajíčci (1)
- 09:13 Superzajíčci (2)
- 09:20 Superzajíčci (3)
- 09:31 Hurá za hádankou (26)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (24)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (25)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (26)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (13)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (14)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (13)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (14)
- 10:39 Harry a jeho dinosauři (39)
- 10:50 Harry a jeho dinosauři (40)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (7)
- 11:18 Pettson a Fiškus (13)
- 11:30 Pettson a Fiškus (1)
- 11:43 Grisu (7)
- 11:54 Grisu (8)
- 12:07 Daisy a Ollie (6)
- 12:14 Daisy a Ollie (7)
- 12:21 Daisy a Ollie (8)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (4)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (5)
- 12:52 Bing (23)
- 13:00 Bing (24)
- 13:08 Bing (25)
- 13:20 Trojčata (59)
- 13:27 Trojčata (60)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (12)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (26)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (1)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (2)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (16)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (17)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (22)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (42)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (43)
- 15:00 Kipper (3)
- 15:09 Kipper (4)
- 15:19 Simon (46)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (22)
- 15:38 Superzajíčci (4)
- 15:46 Tilda (15)
- 15:53 Tilda (16)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (46)
- 16:16 Pettson a Fiškus (7)
- 16:29 Caillou (15)
- 16:40 Caillou (16)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (20)
- 17:07 Doodleboo (39)
- 17:12 Doodleboo (40)
- 17:17 Doodleboo (41)
- 17:22 Doodleboo (42)
- 17:27 Doodleboo (43)
- 17:36 Messyho skvělá dobrodružství (47)
- 17:47 Messyho skvělá dobrodružství (48)
- 17:59 Požárník Sam (20)
- 18:10 Požárník Sam (21)
- 18:23 Berry a Dolly (6)
- 18:28 Berry a Dolly
- 18:33 Berry a Dolly (8)
- 18:39 Bing (9)
- 18:46 Bing (10)
- 18:53 Bing (11)
- 19:02 Lední medvídek Paddles (18)
- 19:15 Pettson a Fiškus (7)
- 19:28 Grisu (5)
- 19:40 Grisu (6)
- 19:52 Daisy a Ollie (13)
- 19:59 Daisy a Ollie (14)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (22)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (4)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (5)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (2)
- 20:57 Tilda (13)
- 21:04 Tilda (14)
- 21:12 Kipper (5)
- 21:21 Kipper (6)
- 21:31 Caillou (13)
- 21:42 Caillou (14)
- 21:55 Chuggington (20)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (16)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (17)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (24)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (25)
- 23:05 Bing (6)
- 23:12 Bing (7)
- 23:20 Bing (8)
- 23:27 Bing (9)
- 23:35 Bing (10)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (19)
- 23:47 Oswald (26)
- 23:59 Oswald (1)
- 00:00 Sestry (Jedna jako druhá)
- 00:10 Sestry (Bratříček)
- 00:20 Lou! (Rozkošná babička)
- 00:30 Lou! (Ztráta a rachot)
- 00:45 Mia a já IV (Náhrada)
- 01:05 Mia a já IV (Proradný hadí muž)
- 01:30 Agentka 203 (Obří Quigley)
- 01:55 Agentka 203 (Zoe 2.0)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (25)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (26)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Plínka)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mikrofon)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Tužka)
- 03:05 Život s tátou (1)
- 03:15 Život s tátou (2)
- 03:25 Život s tátou (3)
- 03:35 Život s tátou (4)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (1)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (2)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (3)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (4)
- 04:35 Agentka 203 (Fiasko s náramkem)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Více povyku za jelena)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Únik z Paláce mazlíčků 1. část)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Magnet)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Lízátko)
- 05:35 Mia a já IV (Ohnivé dobrodružství)
- 06:00 Lou! (Lhář, lhář)
- 06:10 Lou! (Dobré předsevzetí)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom II (15)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Palácový tábor)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Je to skutečný McSquizzy?)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Lízátko)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mýdlo)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Satelit)
- 11:00 Sestry II (Rozházené výkresy)
- 11:10 Sestry II (Bobonukleoza)
- 11:30 Lou! (Ošidný vlak)
- 11:40 Lou! (Ludmilla)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kolo)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Toaleta)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Malování)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Velký průlom)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách III (Žádné rande)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Cash Camp Pt.)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor prachů, 2. část)
- 22:00 Sestry (Praštěná vloupačka)
- 22:10 Sestry (Hra, set a zápas pro sestry)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Toaleta)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Malování)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Knížka)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (45)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (46)
- 23:30 Život s tátou (47)
- 23:40 Život s tátou (48)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Walter & Dude and other stories (Walter & Dude)
- 22:00 Dreamy Nights (Milky Way)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Night Sky)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (20)
- 00:10 Kikoriki (13)
- 00:20 Flopy (101)
- 00:35 Šmolkovia (54)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (36)
- 01:10 Esá z pralesa (33)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (8)
- 01:35 Volám sa Caillou V (23)
- 02:00 Dumper a Skoop II (3)
- 02:15 Panda a Krash (2)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (15)
- 02:55 Myšiak Anatole (20)
- 03:20 Monchhichi II (43)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (15)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (2)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (21)
- 04:20 Malý medvedík (13)
- 04:45 Ruby z dúhy (13)
- 05:10 Bob staviteľ II (7)
- 05:25 Ocko hrdina (11)
- 05:30 Duda a Dada (15)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (14)
- 05:55 Máša a medveď (12)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (36)
- 06:30 Ocko hrdina (12)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (15)
- 06:40 Veselé zajačiky VI (2)
- 06:45 Telka Strýka Baltazára II (3)
- 07:00 Eggy Pops (2)
- 07:05 Flopy (102)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (23)
- 07:25 Ocko hrdina (13)
- 07:30 Malý medvedík (14)
- 07:55 Drobčekovia II (5)
- 08:10 Máša a medveď (13)
- 08:20 Veselé zajačiky VI (3)
- 08:30 Fíha Tralala (10)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (5)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (10)
- 08:55 Ovečka Shaun (31)
- 09:00 Maličké príšerky (12)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (14)
- 09:15 Slnečný Rej (20)
- 09:25 Esá z pralesa (33)
- 09:35 Veselé zajačiky VI (4)
- 09:40 Ruby z dúhy (13)
- 10:10 Smejko a Tanculienka (6)
- 10:20 Bob staviteľ II (7)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (51)
- 10:55 Zvedavkovci (37)
- 11:10 Monchhichi II (43)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (12)
- 11:25 Rozprávky líšky a vlka (12)
- 11:50 Panda a Kiwi (25)
- 11:55 Ovečka Shaun (32)
- 12:00 Volám sa Caillou V (23)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (17)
- 12:30 Polly Pocket (11)
- 12:35 Flopy (103)
- 12:50 Ruby z dúhy (14)
- 13:15 Myšiak Anatole (20)
- 13:40 Malý silák Bheem (42)
- 13:45 Veselé zajačiky VI (5)
- 13:50 Panda a Krash (2)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop II (3)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (36)
- 14:40 Maličké príšerky (13)
- 14:45 Máša a medveď (14)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (4)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (15)
- 15:20 Esá z pralesa (34)
- 15:35 Ohrozené druhy (1)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (26)
- 16:00 Povolania s Nitkou (4)
- 16:25 Bob staviteľ II (8)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (11)
- 16:45 Monchhichi II (44)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (15)
- 17:05 Ovečka Shaun (33)
- 17:15 Zábavné zvieratká (7)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (24)
- 17:35 Ruby z dúhy (15)
- 18:00 Volám sa Caillou V (24)
- 18:25 Drobčekovia II (6)
- 18:40 Ovečka Shaun (34)
- 18:50 Flopy (104)
- 19:10 Maličké príšerky (14)
- 19:15 Zvedavkovci (38)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (1)
- 19:45 Máša a medveď (15)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (7)
- 20:05 Esá z pralesa (35)
- 20:15 Bob staviteľ II (9)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (12)
- 20:40 Slnečný Rej (21)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (5)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (8)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (22)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (9)
- 22:05 Monchhichi II (45)
- 22:15 Myšiak Anatole (21)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (25)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (27)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (15)
- 23:35 Mášine rozprávky (15)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (18)
- 23:45 Veselé zajačiky VI (6)
- 23:50 Malý silák Bheem (43)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 This Cultural Life (Boy George)
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 Click (Sustainability Tech)
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 00:05 OPJ
- 00:53 OPJ
- 01:42 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 02:08 MÉTÉO
- 02:14 MATIÉRE GRISE
- 02:47 CHÂTEAU !
- 03:03 CUISINE MEXICAINE : ÇA NE MANQUE PAS DE PIQUANT !
- 03:55 VOYAGE DE REVE
- 04:23 C DANS L'AIR
- 05:30 VERSION FRANÇAISE
- 05:58 LE 6H00 INFO
- 06:24 MÉTÉO
- 06:29 TÉLÉMATIN
- 06:50 TÉLÉMATIN
- 07:29 TÉLÉMATIN
- 07:51 #VF
- 07:55 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:26 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 KID LUCKY
- 08:52 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 08:58 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 09:04 CONTE-NOUS !
- 09:07 AMÉLIE ET COMPAGNIE
- 09:32 BANDE DE SPORTIFS !
- 09:34 EINSTEIN
- 10:05 CHRONIQUES D'EN HAUT
- 10:33 CHEF OLI VIRE CHAMPETRE
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:14 MÉTÉO
- 11:17 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 12:29 LA UNE, AUX SOURCES DU JOURNALISME
- 13:16 CHÂTEAU !
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 14:00 TOUTE LA VIE
- 14:42 TOUTE LA VIE
- 15:30 L'ÉCHAPPÉE BELGE
- 15:59 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:23 VESTIAIRES
- 16:28 SÉRIEUX ?
- 16:54 PASSE-MOI LES JUMELLES
- 17:46 COSY, LE MAG DÉCO
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:27 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:40 OPJ
- 19:33 OPJ
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:56 MÉTÉO
- 20:58 COMME DES GARÇONS
- 22:24 LE JOURNAL DE LA RTS
- 22:50 MÉTÉO
- 22:53 L'ACTU
- 23:13 GÉNÉRATION PANAME
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Investujeme
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Zdravie na TA3
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast With Kay Burley
- 20:00 UK Tonight with Sarah-Jane Mee
- 21:00 Sky News
- 22:00 Sky News at 10 with Anna Botting
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (38)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 00:30 BULLETIN (27)
- 00:45 THE 51 PERCENT
- 01:00 NEWS (113)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (27)
- 01:45 ARTS24 (18)
- 02:00 NEWS (114)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS
- 02:21 FASHION
- 02:30 BULLETIN (28)
- 02:45 EYE ON AFRICA (36)
- 03:00 NEWS (40)
- 03:10 REPORTERS PLUS
- 03:30 BULLETIN (11)
- 03:40 REVISITED
- 04:00 NEWS (114)
- 04:15 FOCUS ALONE
- 04:20 YOU ARE HERE
- 04:30 BULLETIN (28)
- 04:45 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 05:00 NEWS (117)
- 05:15 EYE ON AFRICA (36)
- 05:30 BULLETIN (30)
- 05:45 ARTS24 (18)
- 06:00 NEWS PROD B 1
- 06:15 FRANCE IN FOCUS
- 06:30 BULLETIN 15' PROD B
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS PROD B 1
- 07:15 THE 51 PERCENT
- 07:30 BULLETIN 15' PROD B
- 07:45 FOCUS ALONE
- 07:50 SPORTS PAD
- 08:00 NEWS PROD B 1
- 08:15 ARTS24 (19)
- 08:30 BULLETIN 15' PROD B
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PROD B
- 09:30 BULLETIN
- 10:00 NEWS (853)
- 10:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 FRENCH CONNECTIONS
- 10:51 FASHION
- 11:00 NEWS (40)
- 11:10 REPORTERS PLUS
- 11:30 BULLETIN (11)
- 11:40 REVISITED
- 12:00 NEWS (856)
- 12:15 ARTS24 (19)
- 12:30 BULLETIN (217)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (859)
- 14:15 FRANCE IN FOCUS
- 14:30 BULLETIN (217)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 YOU ARE HERE
- 15:00 NEWS (896)
- 15:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 15:30 BULLETIN (228)
- 15:45 THE 51 PERCENT
- 16:00 NEWS (40)
- 16:10 REPORTERS PLUS
- 16:30 BULLETIN (11)
- 16:40 REVISITED
- 17:00 NEWS (865)
- 17:15 ARTS24 (19)
- 17:30 BULLETIN (218)
- 17:45 FRENCH CONNECTIONS
- 17:51 FASHION
- 18:00 NEWS (866)
- 18:15 FRANCE IN FOCUS
- 18:30 BULLETIN (218)
- 18:45 FOCUS ALONE
- 18:50 YOU ARE HERE
- 19:00 NEWS (866)
- 19:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 19:30 BULLETIN (194)
- 19:45 THE 51 PERCENT
- 20:00 NEWS PROD B
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 NEWS (866)
- 21:12 REPORTERS
- 21:24 SHORT CUTS
- 21:30 BULLETIN (194)
- 21:45 EYE ON AFRICA (37)
- 22:00 NEWS (873)
- 22:15 FRENCH CONNECTIONS
- 22:21 YOU ARE HERE
- 22:30 BULLETIN (194)
- 22:45 EYE ON AFRICA (38)
- 23:00 NEWS (875)
- 23:15 ARTS24 (19)
- 23:30 BULLETIN (194)
- 23:45 EYE ON AFRICA (38)
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 REPORTERS
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 FRMG A L'AFFICHE SERIES 0718
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:10 FRTK ICI 2 ENVIRONNEMENT 0810
- 02:45 BULLETIN
- 02:50 LE PARIS DES ARTS
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:15 PLAN B_24
- 03:21 LES OBSERVATEURS
- 03:30 BULLETIN
- 03:45 ACTUELLES
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 C'EST EN FRANCE_24
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 PAS 2 QUARTIER
- 04:51 MODE
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 FRMG A L'AFFICHE SERIES 0418
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 06:30 BULLETIN
- 06:45 FRDN FOCUS PHILIPPINES 0815
- 06:50 SPORTS TTI
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:15 REPORTERS
- 07:30 BULLETIN
- 07:45 FRDN FOCUS PHILIPPINES 0815
- 07:50 SPORTS TTI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:30 BULLETIN
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:15 FRMG A L'AFFICHE NAZA 0815
- 09:30 BULLETIN
- 09:45 FRDN FOCUS PHILIPPINES 0815
- 09:50 SPORTS TTI
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 C'EST EN FRANCE_24
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 PLAN B
- 10:51 LES OBSERVATEURS
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:15 ACTUELLES
- 11:30 BULLETIN
- 11:45 FRTK L'INVITE DE L'ECO ALGRAIN 0815
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:15 FRMG A L'AFFICHE NAZA 0815
- 12:30 BULLETIN
- 12:45 FRDN FOCUS PHILIPPINES 0815
- 12:50 SPORTS TTI
- 13:00 LE JOURNAL
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 REPORTERS
- 14:30 BULLETIN
- 14:45 FRTK L'INVITE DE L'ECO ALGRAIN 0815
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:15 C'EST EN FRANCE
- 15:30 BULLETIN
- 15:45 PAS 2 QUARTIER
- 15:51 VOUS ETES ICI
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:15 PLAN B
- 16:21 LES OBSERVATEURS
- 16:30 BULLETIN
- 16:45 FRMG A L'AFFICHE NAZA 0815
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:15 ACTUELLES
- 17:30 BULLETIN
- 17:45 FRDN FOCUS PHILIPPINES 0815
- 17:50 L'INSTANT MOBILE
- 18:00 LE JOURNAL
- 18:15 FRTK L'INVITE DE L'ECO ALGRAIN 0815
- 18:30 BULLETIN
- 18:45 REPORTERS
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:15 PLAN B
- 19:21 LES OBSERVATEURS
- 19:30 BULLETIN
- 19:45 C'EST EN FRANCE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:12 FRMG A L'AFFICHE NAZA 0815
- 21:24 L'INSTANT MOBILE_24
- 21:30 BULLETIN
- 21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 22:30 BULLETIN
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:10 BILLET RETOUR
- 23:30 BULLETIN
- 23:40 LEGENDES URBAINES
- 00:05 Noční univerzita
- 01:10 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Biblická studna
- 07:05 50 let Apollo
- 07:40 Klapka
- 08:45 Střípky z ostravské archeologie
- 09:05 Svatá Anežka
- 09:30 Noemova pošta
- 10:35 Můj chrám
- 10:55 Hotel Svět
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Můj chrám
- 12:25 Eva Pilarová - 55 let na scéně
- 14:00 Za obzorem
- 14:35 Generální audience papeže Františka
- 15:00 Don Bosko
- 15:35 Lidé a město
- 16:10 Setkání
- 16:30 Mše svatá ze Slavnosti Nanebevzetí Panny Marie
- 17:40 V pohorách po horách
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:15 Až na konec světa
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:40 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Jak potkávat svět
- 21:30 Za obzorem
- 22:05 Poslední noc Johanky z Arku
- 23:10 Cvrlikání (81)
- 05:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 05:30 Slovo viery - BJB Viera Bratislava
- 06:35 Biblia za rok
- 07:15 ICF Praha
- 08:00 Biblická lupa
- 08:30 Biblická studňa
- 09:45 Campfest
- 12:45 Noeland
- 13:15 Slovo viery - BJB Aš
- 14:00 Relácia DNES
- 14:30 Konvokácia
- 18:45 Detský blok
- 19:15 Slovo viery - Za Kostolom CB Žilina
- 20:00 Joyce Meyer
- 20:30 Nová DNA
- 21:45 Relácia DNES
- 00:05 Malá cesta
- 00:35 Doma je doma
- 01:20 Ruženec
- 01:45 Správy zo Svätej zeme
- 02:05 Vaticano
- 02:35 Medzi riadkami
- 02:50 Svedectvo
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 U Nikodéma
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:50 Ruženec
- 08:30 Láska a rodičovstvo
- 08:50 A teraz čo?
- 08:55 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 09:25 Serra: Stále vpred, nikdy späť (Boh a cisár)
- 10:00 Malá cesta
- 10:20 Správy zo Svätej zeme
- 10:45 vKontexte
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:15 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Tajomstvá Pátra Pia
- 14:25 Moja misia magazín
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Putujeme Rímom
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:10 Vaticano
- 16:40 Medzi riadkami
- 17:00 Fara v meste
- 17:30 Doma je doma
- 18:15 Putujeme Rímom
- 18:20 Svätá omša zblízka
- 18:30 Spojení vierou
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 22:00 Na ceste v rodine
- 22:30 V škole Ducha
- 23:00 Doma je doma
- 23:45 Z prameňa
- 00:00 Hot Cars (6)
- 00:30 Dolce Vita (3)
- 01:00 Dotek luxusu (9)
- 01:30 Mrakodrapy (Ekonomická síla a místo 1998 – 2004)
- 02:30 Velkolepé designy (5)
- 03:30 Květinová show (5)
- 04:00 Hot Cars (3)
- 04:30 Zlatá mládež Instagramu (titulky) (2)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga: energie života (2)
- 07:00 Květinová show (5)
- 07:30 Planete Decouverte
- 07:45 Svět z blízka (101)
- 08:00 Vitální zahrada (1)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (2)
- 09:00 Jóga: energie života (3)
- 12:00 Květinová show (6)
- 12:30 Dolce Vita (3)
- 13:00 Design pro vás (10)
- 13:30 Najdi, sprav a prodej! (3)
- 14:30 Vitální zahrada (2)
- 15:00 Teleshopping
- 15:30 Najdi, sprav a rozjeď to! (Wolseley Hornet)
- 16:30 Teleshopping
- 17:00 House doktor (6)
- 17:45 Svět z blízka (101)
- 18:00 Teleshopping
- 18:30 Toymakerz (2)
- 19:30 Dotek luxusu (8)
- 20:00 Dolce Vita (4)
- 20:30 Nejlepší domov (7)
- 21:00 Dům v novém kabátě (7)
- 21:30 Jak najít vysněný dům (3)
- 22:00 Budovy, máte zelenou! (Voda)
- 23:00 House doktor (7)
- 00:30 Moje Dubaj (11)
- 01:00 V mysli kuchaře (4)
- 01:30 Dolce Vita (15)
- 02:00 Čas na Te. Be. (Pařížské rohlíčky s čokoládovým krémem)
- 03:30 Holky v kuchyni (17)
- 08:00 Jóga – Energie života (1)
- 09:00 Billovo jídlo (3)
- 09:30 Luxusní delikatesy (3)
- 12:00 Blázen na cestách (Čína)
- 13:00 Teleshopping
- 13:30 V mysli kuchaře (4)
- 16:00 Nebesky dobré (10)
- 16:30 Pěstujeme s láskou (Kommetije)
- 17:00 Barevný svět Lukáše Neckáře (Nasi goreng)
- 17:30 Teleshopping
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Lidé si mohou ve Stonavě opět zahrát tenis, Hudební talenty se rozvíjí ve stonavské ZUŠ, Stonawscy skipperzy na mistrzostwach w Gdyni)
- 04:20 Čeladenský miniexpres (Čeladná má oficiálně dvacítku nových čtenářů)
- 04:25 Těrlický miniexpres (Děti si v Hradišti užily tábor i Sportohraní)
- 04:28 Rychvaldský miniexpres (Děti s rodiči společně soutěžili na atletických závodech)
- 04:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, F-M opět zaplatí obědy některým školákům, Charita F-M připravila pro děti Galaxy tvoření, Gastrofestival F-M plný chutí zve na bohatý program)
- 04:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, V Opavě projdou revitalizací další kruhové objezdy, Kolumbárium v Opavě doplnil pomník rady Františka Josefa I., Multifunkční hřiště u ZŠ Otická prochází rekonstr
- 04:50 Miniexpres Návsí (Před promítáním v letním kině v Návsí hrají kapely)
- 04:52 Orlovský miniexpres (Na sraz trucků v Orlové dorazilo 63 vozů)
- 04:54 Vítkovický miniexpres (OBVOD VÍTKOVICE INVESTUJE DO OPRAV ŠKOLSKÝCH BUDOV)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Host dne (Petra Špornová, pořadatelka přehlídky: Fashion Storm propojuje českou módu a tuzemské návrháře)
- 05:25 Z naší ZOO (Káně lesní - pták roku 2021)
- 05:27 Studuj u nás (Střední školy s energetickými obory kladou důraz na praxi, Soutěž na OA a SOŠL v Opavě, Mezinárodní turnaj ve florbale v Hlučíně)
- 05:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 05:44 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 05:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Studie vytipovala dalších 180 míst na parkování, Charitní šatník je vždy plný věcí i spokojených lidí, Z workshopu si odnášeli vlastní mechový obraz)
- 06:20 Dopravní revue (Aktuálně z dopravy v Moravskoslezském kraji, host: Radek Podstawka)
- 06:30 Host dne - repríza (Katarína Kijonková, mluvčí Dobrovolnického centra ADRA Ostrava: Ostravská ADRA uvítá nové dobrovolníky)
- 06:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Lidé si mohou ve Stonavě opět zahrát tenis, Hudební talenty se rozvíjí ve stonavské ZUŠ, Stonawscy skipperzy na mistrzostwach w Gdyni)
- 07:20 Čeladenský miniexpres (Čeladná má oficiálně dvacítku nových čtenářů)
- 07:25 Těrlický miniexpres (Děti si v Hradišti užily tábor i Sportohraní)
- 07:28 Rychvaldský miniexpres (Děti s rodiči společně soutěžili na atletických závodech)
- 07:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, F-M opět zaplatí obědy některým školákům, Charita F-M připravila pro děti Galaxy tvoření, Gastrofestival F-M plný chutí zve na bohatý program)
- 07:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, V Opavě projdou revitalizací další kruhové objezdy, Kolumbárium v Opavě doplnil pomník rady Františka Josefa I., Multifunkční hřiště u ZŠ Otická prochází rekonstr
- 07:50 Miniexpres Návsí (Před promítáním v letním kině v Návsí hrají kapely)
- 07:52 Orlovský miniexpres (Na sraz trucků v Orlové dorazilo 63 vozů)
- 07:54 Vítkovický miniexpres (OBVOD VÍTKOVICE INVESTUJE DO OPRAV ŠKOLSKÝCH BUDOV)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Host dne (Petra Špornová, pořadatelka přehlídky: Fashion Storm propojuje českou módu a tuzemské návrháře)
- 08:25 Z naší ZOO (Na safari v ZOO Ostrava)
- 08:27 Studuj u nás (Střední školy s energetickými obory kladou důraz na praxi, Soutěž na OA a SOŠL v Opavě, Mezinárodní turnaj ve florbale v Hlučíně)
- 08:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 08:44 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 08:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Studie vytipovala dalších 180 míst na parkování, Charitní šatník je vždy plný věcí i spokojených lidí, Z workshopu si odnášeli vlastní mechový obraz)
- 09:20 Dopravní revue (Aktuálně z dopravy v Moravskoslezském kraji, host: Radek Podstawka)
- 09:30 Host dne - repríza (Katarína Kijonková, mluvčí Dobrovolnického centra ADRA Ostrava: Ostravská ADRA uvítá nové dobrovolníky)
- 09:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Lidé si mohou ve Stonavě opět zahrát tenis, Hudební talenty se rozvíjí ve stonavské ZUŠ, Stonawscy skipperzy na mistrzostwach w Gdyni)
- 10:20 Čeladenský miniexpres (Čeladná má oficiálně dvacítku nových čtenářů)
- 10:25 Těrlický miniexpres (Děti si v Hradišti užily tábor i Sportohraní)
- 10:28 Rychvaldský miniexpres (Děti s rodiči společně soutěžili na atletických závodech)
- 10:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, F-M opět zaplatí obědy některým školákům, Charita F-M připravila pro děti Galaxy tvoření, Gastrofestival F-M plný chutí zve na bohatý program)
- 10:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, V Opavě projdou revitalizací další kruhové objezdy, Kolumbárium v Opavě doplnil pomník rady Františka Josefa I., Multifunkční hřiště u ZŠ Otická prochází rekonstr
- 10:50 Miniexpres Návsí (Před promítáním v letním kině v Návsí hrají kapely)
- 10:52 Orlovský miniexpres (Na sraz trucků v Orlové dorazilo 63 vozů)
- 10:54 Vítkovický miniexpres (OBVOD VÍTKOVICE INVESTUJE DO OPRAV ŠKOLSKÝCH BUDOV)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Host dne (Petra Špornová, pořadatelka přehlídky: Fashion Storm propojuje českou módu a tuzemské návrháře)
- 11:25 Z naší ZOO (Jarní aktivity ptáků)
- 11:27 Studuj u nás (Střední školy s energetickými obory kladou důraz na praxi, Soutěž na OA a SOŠL v Opavě, Mezinárodní turnaj ve florbale v Hlučíně)
- 11:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 11:44 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 11:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Studie vytipovala dalších 180 míst na parkování, Charitní šatník je vždy plný věcí i spokojených lidí, Z workshopu si odnášeli vlastní mechový obraz)
- 12:20 Dopravní revue (Aktuálně z dopravy v Moravskoslezském kraji, host: Radek Podstawka)
- 12:30 Host dne - repríza (Katarína Kijonková, mluvčí Dobrovolnického centra ADRA Ostrava: Ostravská ADRA uvítá nové dobrovolníky)
- 12:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Lidé si mohou ve Stonavě opět zahrát tenis, Hudební talenty se rozvíjí ve stonavské ZUŠ, Stonawscy skipperzy na mistrzostwach w Gdyni)
- 13:20 Čeladenský miniexpres (Čeladná má oficiálně dvacítku nových čtenářů)
- 13:25 Těrlický miniexpres (Děti si v Hradišti užily tábor i Sportohraní)
- 13:28 Rychvaldský miniexpres (Děti s rodiči společně soutěžili na atletických závodech)
- 13:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, F-M opět zaplatí obědy některým školákům, Charita F-M připravila pro děti Galaxy tvoření, Gastrofestival F-M plný chutí zve na bohatý program)
- 13:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, V Opavě projdou revitalizací další kruhové objezdy, Kolumbárium v Opavě doplnil pomník rady Františka Josefa I., Multifunkční hřiště u ZŠ Otická prochází rekonstr
- 13:50 Miniexpres Návsí (Před promítáním v letním kině v Návsí hrají kapely)
- 13:53 Orlovský miniexpres (Na sraz trucků v Orlové dorazilo 63 vozů)
- 13:55 Vítkovický miniexpres (OBVOD VÍTKOVICE INVESTUJE DO OPRAV ŠKOLSKÝCH BUDOV)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Host dne (Petra Špornová, pořadatelka přehlídky: Fashion Storm propojuje českou módu a tuzemské návrháře)
- 14:25 Z naší ZOO (Zahájení provozu safari v ZOO Ostrava)
- 14:27 Studuj u nás (Střední školy s energetickými obory kladou důraz na praxi, Soutěž na OA a SOŠL v Opavě, Mezinárodní turnaj ve florbale v Hlučíně)
- 14:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 14:44 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 14:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Studie vytipovala dalších 180 míst na parkování, Charitní šatník je vždy plný věcí i spokojených lidí, Z workshopu si odnášeli vlastní mechový obraz)
- 15:20 Dopravní revue (Aktuálně z dopravy v Moravskoslezském kraji, host: Radek Podstawka)
- 15:30 Host dne - repríza (Katarína Kijonková, mluvčí Dobrovolnického centra ADRA Ostrava: Ostravská ADRA uvítá nové dobrovolníky)
- 15:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, KHN zprovoznila nový chirurgický pavilon, Další auto TS Karviná jezdí nově v malbě graffiti, Lodičky ožily hudebním festivalem Woodstock 99)
- 16:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Lidé už mohou využívat celý nový areál minigolfu, Mural pravnuka T. Warcopa připomíná životickou tragédii, Pozorování perseid přilákalo na Prašivou i Havířováky)
- 16:30 Z naší ZOO (Na safari v ZOO Ostrava)
- 16:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Stanislav Kopecký, starosta Nového Jičína)
- 16:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Křižovatka v Těšínské ulici projde úpravou, Hokejoví mistři světa i extraligy přijeli do F-M, Canisterapeutické vzdělávací centrum slaví 10 let
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Energie a kraj (Do průmyslové zóny Mošnov míří společnost IRCE, Další firma z Německa stěhuje výrobu panelů do Asie, Daniel Minařík, předseda představenstva MSVK: MS kraj požádá Evropskou unii o výjimku při výrobě vodíku)
- 17:25 Z naší ZOO (Mláďata levharta cejlonského)
- 17:30 Dopravní revue (Aktuálně z dopravy v Moravskoslezském kraji, host: Radek Podstawka)
- 17:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 17:42 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 17:43 Magazín 112 (Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, První pomoc při bodnutí hmyzem, MS kraj koupil hasičům speciální detektory plynů, K ostražitosti na koupalištích vybízí kampaň policie)
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 18:20 Host dne - repríza (Petra Špornová, pořadatelka přehlídky: Fashion Storm propojuje českou módu a tuzemské návrháře)
- 18:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, Ostrava v příštím roce rozdělí na kulturu 46 milionů kč, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje)
- 18:45 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, KHN zprovoznila nový chirurgický pavilon, Další auto TS Karviná jezdí nově v malbě graffiti, Lodičky ožily hudebním festivalem Woodstock 99)
- 19:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Lidé už mohou využívat celý nový areál minigolfu, Mural pravnuka T. Warcopa připomíná životickou tragédii, Pozorování perseid přilákalo na Prašivou i Havířováky)
- 19:30 Z naší ZOO (Mláďata u mar slaništních)
- 19:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Stanislav Kopecký, starosta Nového Jičína)
- 19:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Křižovatka v Těšínské ulici projde úpravou, Hokejoví mistři světa i extraligy přijeli do F-M, Canisterapeutické vzdělávací centrum slaví 10 let
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Energie a kraj (Do průmyslové zóny Mošnov míří společnost IRCE, Další firma z Německa stěhuje výrobu panelů do Asie, Daniel Minařík, předseda představenstva MSVK: MS kraj požádá Evropskou unii o výjimku při výrobě vodíku)
- 20:25 Z naší ZOO (Migrace žab v ZOO Ostrava)
- 20:30 Dopravní revue (Aktuálně z dopravy v Moravskoslezském kraji, host: Radek Podstawka)
- 20:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 20:43 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 20:44 Magazín 112 (Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, První pomoc při bodnutí hmyzem, MS kraj koupil hasičům speciální detektory plynů, K ostražitosti na koupalištích vybízí kampaň policie)
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 21:20 Host dne - repríza (Petra Špornová, pořadatelka přehlídky: Fashion Storm propojuje českou módu a tuzemské návrháře)
- 21:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, Ostrava v příštím roce rozdělí na kulturu 46 milionů kč, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje)
- 21:45 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, KHN zprovoznila nový chirurgický pavilon, Další auto TS Karviná jezdí nově v malbě graffiti, Lodičky ožily hudebním festivalem Woodstock 99)
- 22:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Lidé už mohou využívat celý nový areál minigolfu, Mural pravnuka T. Warcopa připomíná životickou tragédii, Pozorování perseid přilákalo na Prašivou i Havířováky)
- 22:30 Z naší ZOO (V expozici Na statku jsou k vidění selátka)
- 22:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Stanislav Kopecký, starosta Nového Jičína)
- 22:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Křižovatka v Těšínské ulici projde úpravou, Hokejoví mistři světa i extraligy přijeli do F-M, Canisterapeutické vzdělávací centrum slaví 10 let
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Energie a kraj (Do průmyslové zóny Mošnov míří společnost IRCE, Další firma z Německa stěhuje výrobu panelů do Asie, Daniel Minařík, předseda představenstva MSVK: MS kraj požádá Evropskou unii o výjimku při výrobě vodíku)
- 23:25 Z naší ZOO (Mládě binturonga v ZOO Ostrava)
- 23:30 Dopravní revue (Aktuálně z dopravy v Moravskoslezském kraji, host: Radek Podstawka)
- 23:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 23:43 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 23:44 Magazín 112 (Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, První pomoc při bodnutí hmyzem, MS kraj koupil hasičům speciální detektory plynů, K ostražitosti na koupalištích vybízí kampaň policie)
- 17:00 Deník
- 17:14 Programové přílohy
- 17:29 Počasí
- 17:30 TÝDEN V REGIONU
- 17:45 Magazín Valašsko
- 18:00 Deník
- 18:14 PUTOVÁNÍ V REGIONECH
- 18:29 Počasí
- 18:30 18:40 TÝDEN V REGIONU
- 19:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:14 U nás v kraji (Milovníci cyklistiky hurá do EPO1!)
- 00:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:18 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 00:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 00:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 00:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 00:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 00:37 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 01:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 01:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 01:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 01:38 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 01:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:14 U nás v kraji (Milovníci cyklistiky hurá do EPO1!)
- 02:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:18 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 02:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 02:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 02:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 02:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 02:37 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 03:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 03:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 03:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 03:38 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 03:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:14 U nás v kraji (Milovníci cyklistiky hurá do EPO1!)
- 04:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:18 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 04:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 04:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 04:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 04:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 04:37 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 05:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 05:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 05:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 05:38 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 05:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:14 U nás v kraji (Milovníci cyklistiky hurá do EPO1!)
- 06:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:18 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 06:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 06:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 06:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 06:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 06:37 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 07:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 07:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 07:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 07:38 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 07:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:14 U nás v kraji (Milovníci cyklistiky hurá do EPO1!)
- 08:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:18 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 08:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 08:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 08:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 08:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 08:37 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 09:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 09:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 09:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 09:38 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 09:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:14 U nás v kraji (Milovníci cyklistiky hurá do EPO1!)
- 10:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:18 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 10:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 10:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 10:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 10:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 10:37 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 11:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 11:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 11:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 11:38 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 11:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:14 U nás v kraji (Milovníci cyklistiky hurá do EPO1!)
- 12:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:18 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 12:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 12:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 12:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 12:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 12:37 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 13:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 13:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 13:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 13:38 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 13:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:14 U nás v kraji (Milovníci cyklistiky hurá do EPO1!)
- 14:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:18 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 14:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 14:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 14:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 14:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 14:37 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 15:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 15:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 15:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 15:38 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 15:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:14 U nás v kraji (Milovníci cyklistiky hurá do EPO1!)
- 16:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:18 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 16:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 16:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 16:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 16:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 16:37 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 17:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 17:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 17:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 17:38 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 17:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 18:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 18:29 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 18:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 18:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 19:25 Bulvár (Bulvár)
- 19:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 19:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 19:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 19:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 20:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 20:29 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 20:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 20:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 21:25 Bulvár (Bulvár)
- 21:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 21:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 21:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 21:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 22:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 22:29 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 22:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 22:33 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 23:25 Bulvár (Bulvár)
- 23:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 23:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 23:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 23:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 00:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 00:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:10 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 01:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (33. Jahodové řezy)
- 01:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:10 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 02:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 02:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 03:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 03:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:10 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 04:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (33. Jahodové řezy)
- 04:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:10 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 05:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 05:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 06:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 06:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:10 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 07:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (33. Jahodové řezy)
- 07:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:10 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 08:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 08:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 09:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 09:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:10 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 10:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (33. Jahodové řezy)
- 10:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:10 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 11:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 11:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 12:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 12:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:10 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 13:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (33. Jahodové řezy)
- 13:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:10 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 14:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 14:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 15:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 15:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:10 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 16:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (33. Jahodové řezy)
- 16:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:10 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 17:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 17:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:13 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 18:20 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 18:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:13 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 19:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 19:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:13 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 20:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 20:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:13 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 21:20 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 21:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:13 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 22:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 22:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:13 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 23:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 23:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Za oponou
- 00:30 Týden v regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Středočeský magazín
- 01:30 Příběhy úspěchu
- 01:40 Středočeské noviny
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres
- 04:30 Špetka Slovácka
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres Prahy 10
- 05:30 Příběhy úspěchu
- 05:40 Kam vyrazit
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 15
- 06:30 Dobré zprávy
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 1
- 07:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 07:40 Hasiči
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres
- 08:30 Středočeské noviny
- 08:40 Svět z blízka
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Kam vyrazit
- 09:30 Příběhy úspěchu
- 09:40 Středočeský magazín
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 13
- 10:30 Dobré zprávy
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 4
- 11:30 Středočeská nej
- 11:40 Za oponou
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 8
- 12:30 Putování po regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres Prahy 6
- 13:30 Příběhy úspěchu
- 13:40 Středočeské noviny
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 2
- 14:30 Kam vyrazit
- 14:40 Svět z blízka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres Prahy 11
- 15:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 1
- 16:30 Dobré zprávy
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 4
- 17:30 Za oponou
- 17:40 Středočeská nej
- 18:00 Zprávy
- 18:20 Expres Prahy 15
- 18:30 Putování po regionech
- 19:00 Zprávy
- 19:20 Expres Prahy 18
- 19:30 Příběhy úspěchu
- 19:40 Středočeské noviny
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 6
- 20:30 Za oponou
- 20:40 Středočeský magazín
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres
- 21:30 Putování po regionech
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres Prahy 11
- 22:30 Příběhy úspěchu
- 22:40 Kam vyrazit
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Hasiči
- 23:30 Špetka Slovácka
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Dobré zprávy z regionů
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Dobré zprávy z regionů
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Dobré zprávy z regionů
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Dobré zprávy z regionů
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Dobré zprávy z regionů
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Dobré zprávy z regionů
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Dobré zprávy z regionů
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Dobré zprávy z regionů
- 15:00 Zprávy+ (SDH)
- 15:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 15:30 Zprávy+ (SDH)
- 15:40 Pořady z Libereckého kraje
- 16:00 Zprávy+ (SDH)
- 16:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 16:30 Zprávy+ (SDH)
- 16:40 Pořady z Libereckého kraje
- 17:00 Zprávy+ (SDH)
- 17:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 17:30 Zprávy+ (SDH)
- 17:40 Pořady z Libereckého kraje
- 18:00 Zprávy+ (SDH)
- 18:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 18:30 Zprávy+ (SDH)
- 18:40 Pořady z Libereckého kraje
- 19:00 Zprávy+ (SDH)
- 19:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 19:30 Zprávy+ (SDH)
- 19:40 Pořady z Libereckého kraje
- 20:00 Zprávy+ (SDH)
- 20:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 20:30 Zprávy+ (SDH)
- 20:40 Pořady z Libereckého kraje
- 21:00 Zprávy+ (SDH)
- 21:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 21:30 Zprávy+ (SDH)
- 21:40 Pořady z Libereckého kraje
- 22:00 Zprávy+ (SDH)
- 22:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 22:30 Zprávy+ (SDH)
- 22:40 Pořady z Libereckého kraje
- 23:00 Zprávy+ (SDH)
- 23:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 23:30 Zprávy+ (SDH)
- 23:40 Pořady z Libereckého kraje
- 00:00 Zprávy regionu
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 Zprávy regionu
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 Zprávy regionu
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 Zprávy regionu
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 Zprávy regionu
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 Zprávy regionu
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 Zprávy regionu
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 Zprávy regionu
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 Zprávy regionu
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 Zprávy regionu
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 Zprávy regionu
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 Zprávy regionu
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 Zprávy regionu
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 Zprávy regionu
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 Zprávy regionu
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 Zprávy regionu
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 Zprávy regionu
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 Zprávy regionu
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 Zprávy regionu
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Mezi nebem a zemí I.
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 Zprávy regionu
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Mezi nebem a zemí I.
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 Zprávy regionu
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Mezi nebem a zemí I.
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 Zprávy regionu
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Mezi nebem a zemí I.
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 Zprávy regionu
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Mezi nebem a zemí I.
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 Zprávy regionu
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Mezi nebem a zemí I.
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 Lenka Heuerová (58)
- 00:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (57)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 01:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:45 HEADLINES
- 02:00 POČASÍ
- 02:03 Radka Vaverková (89)
- 02:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 02:48 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 David Švejnoha (156)
- 03:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (140)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (9)
- 05:48 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:59 Empty
- 09:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ
- 09:18 ŽIVĚ Z PACOVA
- 09:20 STUDIO iVysočina
- 09:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 09:45 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 10:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ
- 10:18 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (57)
- 10:43 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 10:45 KULTURA
- 10:50 STUDIO iVysočina
- 11:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ
- 11:18 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 11:20 STUDIO iVysočina
- 11:30 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:32 KULTURA
- 11:37 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 11:39 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 11:44 ŽIVĚ Z PACOVA
- 11:46 POČASÍ
- 11:49 WEBOVÉ KAMERY
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ
- 12:18 STUDIO iVysočina
- 12:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 12:30 KULTURA
- 12:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 12:37 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 12:42 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 12:44 POČASÍ
- 12:47 WEBOVÉ KAMERY
- 12:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ
- 13:18 STUDIO iVysočina
- 13:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 13:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 13:45 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 13:50 POČASÍ
- 13:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ
- 14:18 STUDIO iVysočina
- 14:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 14:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 14:45 POČASÍ
- 14:48 KULTURA
- 14:53 ŽIVĚ Z PACOVA
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ
- 15:18 STUDIO iVysočina
- 15:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 15:30 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 15:45 POČASÍ
- 15:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 15:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ
- 16:18 STUDIO iVysočina
- 16:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 16:30 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (57)
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 17:10 SPORT
- 17:15 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (39)
- 17:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 17:45 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 18:00 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 18:15 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 18:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 18:45 POČASÍ
- 18:48 KULTURA
- 18:53 WEBOVÉ KAMERY
- 18:59 Empty
- 19:00 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 19:15 POČASÍ
- 19:18 STUDIO iVysočina
- 19:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 19:30 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 19:45 POČASÍ
- 19:48 KULTURA
- 19:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 20:15 POČASÍ
- 20:18 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (39)
- 20:33 POČASÍ
- 20:36 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 20:51 SPORT
- 20:56 HEADLINES
- 21:00 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 21:15 POČASÍ
- 21:18 STUDIO iVysočina
- 21:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 21:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 21:45 POČASÍ
- 21:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 21:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 21:55 HEADLINES
- 22:00 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 22:15 POČASÍ
- 22:18 ŽIVĚ Z PACOVA
- 22:20 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 22:35 POČASÍ
- 22:38 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 22:53 POČASÍ
- 22:56 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 22:58 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 23:00 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 23:15 POČASÍ
- 23:18 STUDIO iVysočina
- 23:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 23:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 23:45 POČASÍ
- 23:48 STUDIO iVysočina
- 23:58 HEADLINES
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Народ
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Антизомбі
- 10:15 Громадянська оборона
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Останній день диктатора
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Антизомбі
- 15:15 Громадянська оборона
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Історичні факти
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети