Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:05 Bardotová (2)
- 00:55 AZ-kvíz
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Na konci světa)
- 05:15 Etiketa (Návštěva)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Století Velké Moravy)
- 06:30 Na cestě po Bangkoku
- 06:59 Studio 6
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Tak neváhej a toč speciál
- 13:55 Navždy a daleko
- 16:15 Magnum II (Poslední epizoda)
- 17:05 Šetrný a Platil (1)
- 17:15 Chvíle pro písničku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Pelíšky
- 22:05 Simona Stašová
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 23:05 Všechnopárty - speciál
- 00:55 Ohňový ostrov: ruský Alcatraz
- 01:50 Divočina bez hranic (Babiogórski Park Narodowy)
- 02:15 Zašlapané projekty (Vesničky SOS)
- 02:35 Nová zpráva z konce světa
- 03:30 Před půlnocí
- 03:55 Sabotáž
- 08:30 Neznámý Alain Delon
- 09:25 Bedekr III. (Chamonix)
- 09:50 Hrady středověké Francie
- 12:35 Ostrov uprostřed kontinentu
- 13:05 Kosatka dravá, Japonsko
- 13:30 Budovatelé přírody (3)
- 14:25 Titanic: Zrození obra
- 15:20 Alžběta II. zblízka
- 20:00 Zorro
- 22:00 Piti piti pa
- 23:25 Kruk II (5)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:15 Ano, šéfe!
- 01:20 Policie v akci
- 02:20 Policie Hamburk XIV (Nevlastní synové)
- 03:20 Policie Hamburk XIV (Dívka z klanu)
- 04:20 Closer: Nové případy IV (Trest smrti)
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:05 M.A.S.H (29)
- 07:35 M.A.S.H (30)
- 08:10 M.A.S.H (31)
- 08:45 M.A.S.H (32)
- 09:15 Malý pitaval z velkého města (Muž s punčochou)
- 14:35 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:40 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Ženy v pokušení
- 22:55 7 pádů Honzy Dědka
- 04:15 Autosalon.tv
- 05:20 Těžká dřina
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:15 Autosalon.tv
- 07:05 Partička
- 07:45 Fotr na tripu VI
- 08:25 Top Gear VI (10)
- 09:30 Top Gear VII (8)
- 20:15 Partička L
- 21:45 Moto(s)poušť aneb Moto cestou necestou
- 04:40 Policie v akci
- 05:35 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:15 Zločiny ze sousedství (Metamfetaminové vraždy)
- 06:55 Komisař Rex VII (Zamilovaná do vraha)
- 08:00 Castle na zabití IV (Démoni)
- 08:55 Big Ben (Ruka ruku myje)
- 18:00 Columbo (Za úsvitu)
- 00:10 Skyfall
- 03:10 Delta Force
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:20 M.A.S.H
- 06:45 M.A.S.H
- 07:15 M.A.S.H
- 07:45 Námořní vyšetřovací služba XIII (Déja Vu)
- 11:20 Synové Velké medvědice
- 13:10 Nepřítel státu
- 15:50 Pravá blondýnka 2
- 17:45 Báječný svět shopaholiků
- 20:00 Tenkrát na Východě
- 22:20 Základní instinkt
- 04:40 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Teď vaří šéf!
- 06:40 Prostřeno!
- 07:45 Ošklivka Katka (Známý fígle)
- 10:15 Prostřeno!
- 11:05 Ano, šéfe!
- 20:00 Osudové léto na Mallorce
- 21:55 Ošklivka Katka (Den D)
- 23:00 Tudorovci IV (4)
- 23:50 Zoufalé manželky V (Tajnosti a lži)
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a myší škola)
- 06:05 Hopsasa (Kouzlo z papíru)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Vydrýsek
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari II (5)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:05 Vyber si svůj sport
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 Zákony Mila Murphyho II (19)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:25 Art Ninja
- 12:55 Šmoulové
- 13:20 Bludiště
- 13:50 Superhrdinové
- 14:00 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:35 Super třída II (24)
- 15:00 Čvacht
- 15:10 Břinčíci III
- 15:25 Kazubovi!
- 15:30 Bobo
- 15:40 Nejlepší zvítězí
- 16:20 Sportující zvířata IV
- 16:25 Splat & Harry
- 16:35 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 17:00 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak si nabral vodu)
- 18:55 Zafari II (6)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (20)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Japonská dílna
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Fantom opery
- 04:25 Rodinná pouta II (Poslední naděje)
- 05:35 Na zámku
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:35 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 07:35 Columbo (V nouzi poznáš přítele)
- 09:40 Osudové léto v Bavorsku
- 14:45 Rodinná pouta II (Konečně spolu)
- 15:55 Přístav (Vyplouváme)
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý
- 19:00 Jak se staví sen
- 22:05 Show Jana Krause
- 23:10 Jak se staví sen
- 01:35 Prima Česko
- 02:05 Lékaři v éteru
- 02:35 Showtime
- 02:55 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 14:40 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Prima Svět
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 00:05 Bardotová (2)
- 00:55 AZ-kvíz
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Na konci světa)
- 05:15 Etiketa (Návštěva)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Století Velké Moravy)
- 06:30 Na cestě po Bangkoku
- 06:59 Studio 6
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Tak neváhej a toč speciál
- 13:55 Navždy a daleko
- 16:15 Magnum II (Poslední epizoda)
- 17:05 Šetrný a Platil (1)
- 17:15 Chvíle pro písničku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Pelíšky
- 22:05 Simona Stašová
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 23:05 Všechnopárty - speciál
- 00:05 Bardotová (2)
- 00:55 AZ-kvíz
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Na konci světa)
- 05:15 Etiketa (Návštěva)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Století Velké Moravy)
- 06:30 Na cestě po Bangkoku
- 06:59 Studio 6
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Tak neváhej a toč speciál
- 13:55 Navždy a daleko
- 16:15 Magnum II (Poslední epizoda)
- 17:05 Šetrný a Platil (1)
- 17:15 Chvíle pro písničku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Pelíšky
- 22:05 Simona Stašová
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 23:05 Všechnopárty - speciál
- 00:20 Invictus: Neporažený
- 02:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (16)
- 03:40 Výleťák (193)
- 03:45 U stánku II (16)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (66)
- 04:20 Zahradní proměny III (13)
- 05:10 Zahradní proměny III (14)
- 06:00 Výleťák (237)
- 06:05 Moje místa (Michaela a Roman Tomešovi)
- 07:10 Případy detektiva Murdocha XII (13)
- 08:05 Zahradní proměny III (15)
- 09:05 Zahradní proměny III (16)
- 12:00 Otec Braun (7)
- 20:10 Pěnička a paraplíčko
- 21:50 Dobrodruh
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 10:55 Můj přítel Monk IV (16)
- 11:45 Tescoma s chutí
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 00:45 Pohanský král
- 02:50 Kruh
- 11:15 Kdopak to mluví 2
- 12:45 Teleshopping
- 13:00 Discopříběh
- 14:50 Debbie a její parťačky
- 20:00 Cizinec ve vlaku
- 22:05 Postradatelní
- 01:10 Pád letu A 800
- 03:10 Spartan: Týmová výzva II (3)
- 03:55 Walker, Texas Ranger VIII (25)
- 09:30 Kobra 11 IV (13)
- 11:30 Novashopping
- 11:45 Walker, Texas Ranger VIII (25)
- 12:45 Válka skladů XIII (27)
- 16:35 Kobra 11 IV (15)
- 18:40 Válka skladů XIII (29)
- 19:35 Mistři zastavárny II (10)
- 20:30 Mistři renovací IV (19)
- 21:20 Kachní dynastie V (11)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IX (1)
- 23:10 Kobra 11 IV (15)
- 00:30 Teorie velkého třesku VI (8)
- 02:15 Malý Sheldon V (11)
- 02:50 Svět podle Jima II (18)
- 03:30 Americký táta VII (19)
- 04:10 TELE TELE
- 04:40 Máma IV (4)
- 05:05 Ženatý se závazky (125)
- 05:55 Oggy a škodíci: Nová generace (13)
- 06:35 Bakugan: Evolutions (32)
- 06:45 Přátelé (2)
- 07:45 Máma IV (11)
- 09:25 Malý Sheldon V (15)
- 11:05 Ženatý se závazky (127)
- 12:00 Dva a půl chlapa VIII (7)
- 12:50 Přátelé (2)
- 13:50 Teorie velkého třesku VI (8)
- 15:35 Máma IV (15)
- 17:20 Svět podle Jima II (20)
- 18:15 Dva a půl chlapa VIII (9)
- 19:10 Malý Sheldon V (17)
- 20:00 Teorie velkého třesku VI (12)
- 21:45 Přátelé (4)
- 22:45 Americký táta VIII (2)
- 23:40 Dva a půl chlapa VIII (9)
- 04:30 Na lovu II
- 05:10 Riskuj!
- 05:45 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:30 Na lovu II
- 07:30 MasterChef Česko II (14)
- 08:40 Můj přítel Monk IV (15)
- 09:35 Vraždy v Kitzbühelu XV (9)
- 10:35 Médium V (12)
- 11:30 Odložené případy (Dobrovolníci)
- 12:30 Teleshopping
- 12:50 MasterChef Česko II (15)
- 14:05 Tescoma s chutí
- 14:10 Vraždy v Kitzbühelu XV (10)
- 15:10 Médium V (13)
- 00:30 Nemocnice Chicago Med IX (11)
- 01:20 Rodinné portréty
- 02:40 Doktorka Quinnová II (26)
- 08:50 Čarodějky V (2)
- 09:40 Čarodějky V (3)
- 10:35 Oteckovia II (105)
- 12:25 Doktorka Quinnová II (27)
- 13:20 Doktorka Quinnová III (1)
- 16:35 Vyměněné osudy II (81)
- 18:30 Čarodějky V (4)
- 19:20 Čarodějky V (5)
- 20:15 Mateřská láska II (17)
- 21:10 Mateřská láska II (18)
- 00:00 Hymna SR
- 00:01 Občiansky preukaz
- 02:10 Agatha Christie: Poirot (Rodský trojuholník)
- 03:05 Moje povstanie (Neznámy)
- 03:30 Správy „N“
- 04:20 Góly - body - sekundy
- 04:35 Počasie
- 04:45 Nebíčko v papuľke
- 05:20 Capri III (10)
- 07:00 Ranné správy
- 10:00 Candice Renoirová V (Podoba vždy priťahuje)
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (11)
- 16:00 Správy
- 16:35 Po Česku na konskom chrbte (Rytiersky súboj)
- 17:05 Doktor z hôr - Nové osudy XIV (Chuť odvahy - 1.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Chúlostivá záležitosť)
- 22:30 Prípady 1. oddelenia (8)
- 23:40 Hymna SR
- 23:43 Chuť zázraku
- 00:00 Hymna SR
- 00:05 Správy „N“
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II (Kapitáni vesmíru)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Od prameňa - Rusínsky
- 08:30 Poľský magazín
- 09:00 Kimondó - Na kus reči
- 09:25 Bezvýznamná žena
- 10:30 Svadba bude
- 11:00 Tajomný ostrov (Maska)
- 11:30 Obedníček (O mestečku za hradbami "N")
- 11:40 Rusty II
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Kokosová voda)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Zo Stredočeského kraja)
- 12:30 Hubačka
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:25 Família (Família - Kruh)
- 14:05 Čiary
- 15:25 Moje miesta - príbeh mesta (Bratislava)
- 15:55 Pozoruhodný štýl III
- 16:20 Okupácia (Nepotrebný hrdina)
- 16:50 Anjeli strážni
- 17:30 Lov slov
- 18:00 Duel Junior (Duel junior)
- 18:30 Večerníček (O mestečku za hradbami "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II (Čarovný amulet)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 22:00 Okupácia
- 00:05 Bardotová (2)
- 00:55 AZ-kvíz
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Na konci světa)
- 05:15 Etiketa (Návštěva)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Století Velké Moravy)
- 06:30 Na cestě po Bangkoku
- 06:59 Studio 6
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Tak neváhej a toč speciál
- 13:55 Navždy a daleko
- 16:15 Magnum II (Poslední epizoda)
- 17:05 Šetrný a Platil (1)
- 17:15 Chvíle pro písničku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Pelíšky
- 22:05 Simona Stašová
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 23:05 Všechnopárty - speciál
- 00:05 Bardotová (2)
- 00:55 AZ-kvíz
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Na konci světa)
- 05:15 Etiketa (Návštěva)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Století Velké Moravy)
- 06:30 Na cestě po Bangkoku
- 06:59 Studio 6
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Tak neváhej a toč speciál
- 13:55 Navždy a daleko
- 16:15 Magnum II (Poslední epizoda)
- 17:05 Šetrný a Platil (1)
- 17:15 Chvíle pro písničku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Pelíšky
- 22:05 Simona Stašová
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 23:05 Všechnopárty - speciál
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Komentáre dňa
- 05:05 Správy :24
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Klimatická úzkosť
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:05 Cesta
- 01:50 Hříšná hudba
- 03:30 Šiška Deluxe
- 06:35 Ostrov delfínů
- 08:20 Princezna a profesor
- 09:55 Příšerky z vesmíru
- 11:35 Poslední družička
- 13:15 Šance na lásku
- 14:55 Rande naslepo
- 16:55 Princezna a bodyguard
- 20:15 Princezna D.
- 22:20 Rodiče na tahu
- 00:55 První oddělení II
- 01:35 Policisté v akci
- 02:20 Policisté v akci
- 03:05 Krimi
- 03:30 Soudní síň (Vyšinutá ženská)
- 04:15 Krimi
- 04:35 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:05 První oddělení II
- 06:40 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:50 Pod povrchem (37)
- 11:55 Nové bydlení - Dizajn
- 12:55 Soudní síň (Léčitel)
- 14:00 Soudní síň (Studentky)
- 15:00 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Chci, co mi patří)
- 18:00 Soudní síň (Kanoista)
- 19:00 Krimi
- 19:30 Noviny
- 20:20 Holka na krátkou trať
- 22:00 Za sklem (2)
- 23:25 Za sklem (3)
- 00:55 Aj múdry schybí
- 03:15 Susedské prípady
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:15 Reflex
- 08:40 Susedia (Ruja)
- 09:10 Susedia (Kuchárka)
- 09:40 Svokra
- 10:40 V mene zákona
- 11:05 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia (Dedičstvo)
- 12:50 Búrlivé víno (80)
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (81)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám III (1)
- 21:55 Dunaj, k vašim službám III (2)
- 23:10 Partička
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (6)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (7)
- 20:20 Dům snů (13)
- 21:10 Dům snů IV (9)
- 22:00 Dům snů III (17)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (7)
- 23:50 Utajený šéf - USA VIII (5)
- 00:10 Venom
- 02:00 Zatím tě miluju
- 03:55 Falešný agent
- 06:00 Štěstí chodí po šálcích
- 07:30 Norský sen
- 11:40 Junioři
- 13:15 Znovu se zamilovat
- 15:00 Venom
- 16:50 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (20)
- 17:30 Mr. Turner
- 20:00 Mělas to vědět (6)
- 21:10 Zimní král (3)
- 22:10 Kdo se směje teď
- 01:35 Zkažená úča
- 03:15 Interstellar
- 06:00 Je to nádhera!
- 07:35 Zlouni
- 09:15 Dům na mušce
- 10:55 Přátelé III (16)
- 11:20 Přátelé III (17)
- 11:45 Pán prstenů: Dvě věže
- 14:40 Neneh Superstar
- 16:15 Šmoulové 2
- 18:00 (J)elita ze střídačky 2
- 19:30 Velký útěkář
- 21:05 Nespoutaný Django
- 23:50 Amsterdam
- 00:40 Klíč k sexu
- 02:25 Sektor III (2)
- 03:25 Láska a smrt (Střety)
- 04:20 Všechny staré nože
- 06:00 Maškaráda
- 10:15 Teorie velkého třesku IX (Paralely slzavých údolí)
- 10:35 Stačí trocha Vánoc
- 11:55 Petr Pan
- 13:45 Fotbalový talent VI (4)
- 16:05 Andělé a démoni
- 18:20 Nesvá II (1)
- 18:55 Nesvá II (2)
- 19:25 Sex ve městě IV (Co s tím má sex společného?)
- 19:55 Sex ve městě IV (Město duchů)
- 20:25 Sex ve městě IV (Miláčku nešišlej)
- 21:00 Mělas to vědět (6)
- 22:05 Zimní král (3)
- 23:00 V Bruggách
- 01:25 Palmy a stožáry
- 03:15 Poslední paprsek
- 04:25 Vasil
- 06:00 Sliby
- 07:40 Dokud slunce svítí
- 09:05 Saloum
- 13:05 Network
- 15:05 Respekt
- 16:50 Dokud slunce svítí
- 18:15 Karaoke
- 00:05 Kytice z tisíce a jedné noci
- 02:15 Supremes
- 04:05 Nic pro mě
- 06:00 Miluješ mě?
- 07:30 Ruku na to
- 12:55 Ukryté dítě
- 14:45 Nedokonalosti
- 16:20 Aféra Thomase Crowna
- 18:15 BlacKkKlansman
- 20:30 Robocop 3
- 22:15 Zátah 2
- 10:05 Jeremiah Johnson
- 12:10 Smallville (Posel smrti)
- 13:10 Smallville (Volby)
- 20:00 Noční šachová partie
- 22:00 Malá Oděsa
- 05:30 Úžasní Ambersonovi
- 08:00 Erik Kamenné srdce
- 10:05 Šťastná
- 11:30 Země naděje
- 13:50 Vlastníci
- 15:50 Šakalí léta
- 20:00 Hodný, zlý a mrtvý
- 21:50 Všechno kromě pravdy
- 00:05 Pokušení
- 01:40 Zachraňte Lincolna
- 03:20 Černej polda
- 04:50 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Bernie
- 07:40 Starostka Dortíková
- 09:05 Princ a já 2
- 10:40 Leonie
- 14:00 Deset pravidel, jak se zamilovat
- 15:35 Hořko-sladko
- 17:20 Skoro přátelé
- 19:00 Čas beznaděje
- 21:00 Muž, který miloval
- 22:35 Blesk
- 01:35 Už teď mi chybíš
- 03:25 Sklapni a zpívej
- 09:10 Strážce majáku
- 10:45 Kupec benátský
- 12:55 Heidi, děvčátko z hor
- 14:45 Madam služebná
- 16:15 Ghost Rider 2: Duch pomsty
- 17:50 Světlo mezi oceány
- 20:00 Smlouva s ďáblem
- 21:30 Mlčení
- 00:05 Přestávka ve vysílání
- 04:50 Láska v Indii
- 06:25 Dobrodružní skauti
- 07:50 Matčin stín
- 11:25 Tunel do Číny
- 13:05 Čekání na Anyu
- 14:50 Jak milovat s D
- 16:25 Všechny cesty vedou do Říma
- 17:55 Nestanu se tvojí ženou
- 19:30 Návrat domů
- 21:00 Jmenuji se Sára
- 22:30 Dort
- 00:35 Mocná síla soucitu
- 02:15 Pohřešovaná
- 03:45 Sahibka
- 05:30 Starý Bob
- 07:15 Criminal Games by Agatha Christie (14)
- 09:20 Lope - Nezkrotný básník
- 11:40 Ztraceni ve Florencii
- 20:00 Nora Roberts: Vražedná nevinnost
- 21:55 MANSFIELD PARK
- 00:15 Departure
- 01:55 Black Dragons
- 02:55 Went The Day Well?
- 04:25 Call The Mesquiteers
- 05:20 Maid of Honor
- 05:30 End of Program
- 06:00 Parlor, Bedroom and Bath
- 07:10 The Drowning Goat
- 07:40 The Lady Of Musashino
- 09:05 One More Time
- 10:25 Listen
- 10:40 People We Know Are Confused
- 12:20 Fairy Tale for Average People
- 12:35 Stamm
- 12:45 Port Of New York
- 14:05 Aicha
- 14:30 The Intruder
- 15:50 Paradise Canyon
- 16:45 The Hoodlum
- 17:45 Champagne Safari
- 18:40 Asleep
- 18:50 Behind Green Lights
- 19:55 Club Paradise
- 21:00 Guerrero
- 22:50 The Outsider
- 00:15 WILD AUSTRALIA WITH RAY MEARS (EP. 02)
- 00:40 SPAIN'S LAST LYNXES
- 01:30 MEDITERRANEAN, IN THE CETACEAN FOOTSTEPS
- 02:30 ZENITH (EP. 11)
- 02:55 ZENITH (EP. 12)
- 03:20 SARAH SHARK (EP. 03)
- 03:45 TRAVEL THRU HISTORY (BOISE, IDAHO)
- 04:05 WONDER (COLOR)
- 04:35 CHINA UNCOVERED (THE COST OF BEAUTY RISING)
- 05:30 A YEAR IN THE WILD (EP.3)
- 06:15 EUROPEAN ISLANDS EP (05: LA PALMA)
- 06:50 OH DIOR!
- 07:35 SARAH SHARK (EP. 04)
- 08:00 OF BOATS AND MEN (EP. 04)
- 08:55 NATURE'S FORCE (EP. 07)
- 09:25 NATURE'S FORCE (EP. 08)
- 09:55 NEW ZEALAND'S RACE OF EXCESSES
- 10:50 WONDER (PHENOMENAL)
- 11:20 WONDER (SENSORY TRICKS)
- 11:50 AUTISTS, A PLACE AMONG THE OTHERS?
- 12:45 MY DUBAI EP. (1)
- 13:10 MY DUBAI EP. (2)
- 13:40 THE TECH EFFECT (EP. 05)
- 14:00 THE TECH EFFECT (EP. 06)
- 14:25 GALICIA'S DEATH COST
- 15:20 OUTTA TOWN ADVENTURES (S2)
- 15:40 STREET FOOTBALL IN MY COUNTRY
- 16:05 THE GLASS EYE
- 16:40 GANNETS: THE WRONG SIDE OF THE RUN
- 17:30 RACE OF LIFE (EP. 08)
- 18:00 RACE OF LIFE (EP. 09)
- 18:30 ARGAN OIL: THE WHITE GOLD OF MOROCCO
- 19:25 ORGANIC PANIC (FOOD)
- 19:50 ORGANIC PANIC (FASHION)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (3)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (1)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (8)
- 19:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (15)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (16)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (45)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (46)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 22:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (17)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (18)
- 00:40 Fighting Rookies 2014
- 01:25 We Love MMA 41, 29.09.2018
- 04:25 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 04:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:10 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:15 LNK Boxing Night 8, Arena Riga, 14.07.2018
- 22:00 Hard Knocks Fighting, Ep. 15
- 22:45 Nr.1 Fight Show
- 04:00 GEARING UP 2020 (11)
- 04:30 GEARING UP 2020 (12)
- 05:00 KITE MASTERS 2018 (4)
- 05:30 KITE MASTERS 2018 (5)
- 06:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 06:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 07:00 SHIFTING GEARS
- 07:30 SHIFTING GEARS
- 10:00 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 10:30 RACEMAX MOTORSPORTS (20)
- 11:00 WORLD OF WATERSPORTS (30)
- 11:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 12:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (16)
- 12:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (17)
- 13:00 GP RACING 2022 (46)
- 13:30 GP RACING 2022 (47)
- 14:00 SAILING TO TOKYO 2018 (4)
- 14:30 SAILING TO TOKYO 2018 (5)
- 15:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (3)
- 16:00 AUTOSPEED 2019 (18)
- 16:30 AUTOSPEED 2019 (19)
- 17:00 BOARD STORIES SURFING (1)
- 17:30 BOARD STORIES SURFING (2)
- 20:00 BOAT SHOW 4K (1)
- 20:30 BOAT SHOW 4K (2)
- 21:00 SPORTS MAX (45)
- 21:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 22:00 GEARING UP 2020 (10)
- 22:30 GEARING UP 2020 (11)
- 23:00 INSIDE SAILING 2020 (10)
- 23:30 INSIDE SAILING 2020 (11)
- 00:15 FOOD UNKNOWN (MEXICO)
- 01:05 AMERICAN EATS PAKISTAN.
- 01:55 THE RED LIST (AFRICAN PENGUINS)
- 02:40 SOCIAL FABRIC (CRAZY PANTS)
- 03:10 WARRIORS FOR WILDLIFE (2)
- 04:05 WARRIORS FOR WILDLIFE (3)
- 05:00 MAX FOODIE: MALDIVES SPECIAL (CHAPTER 2)
- 05:35 MAX FOODIE: THAILAND (2)
- 06:00 DRONE WARS (7)
- 06:50 VISITING (PRIMATE)
- 07:35 THE GLOBAL BARBER: BACK ALLEY BARBERSHOP
- 10:15 BAZARUTO: THE DUGONG'S LAND
- 11:10 DRONE WARS (13)
- 18:05 WARRIORS FOR WILDLIFE (2)
- 19:00 VISITING (PRIMATE)
- 19:45 MAX FOODIE: NEVADA (4)
- 20:10 FOR FUN ONLY (4)
- 20:35 FOR FUN ONLY (5)
- 21:00 ISLAND HUNTER (SEASON SPECIAL)
- 21:50 INK THERAPY (8)
- 22:35 INK THERAPY (9)
- 23:20 FOOD UNKNOWN: IRELAND
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 00:35 Jedinečné letisko v Dubaji (2)
- 01:25 Téma (169)
- 02:05 Pravdivý príbeh o Madone (1)
- 03:05 Príbeh dvoch sestier (1)
- 03:55 Noriľsk, mesto za polárnym kruhom (1)
- 08:15 Doslova
- 08:55 Telenákup (2)
- 09:05 Tajomné Mestá (3)
- 10:05 Travelistan (30)
- 10:25 Téma (167)
- 11:05 Lietadlá, ktoré zmenili svet (1)
- 16:30 Telenákup (3)
- 16:40 Megatovárne (3)
- 17:30 Michail Gorbačov (1)
- 18:30 Spoločenstvá zvierat (5)
- 19:25 Telenákup (1)
- 19:35 Doslova
- 20:15 Dejiny trochu inak (1)
- 21:15 Téma (170)
- 21:55 Chanel, čislo 5 (1)
- 00:25 Naše zprávy
- 00:40 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 02:30 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:55 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (14)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Most (4)
- 21:30 El Chapo II (1)
- 22:35 Poklad z půdy
- 23:45 Cyranův poloostrov (14)
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:10 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:35 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:05 Nebezpečné vztahy live
- 01:05 Ostříháno
- 02:40 Na plac!
- 03:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 06:50 Česká tajenka
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:00 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Poklad z půdy
- 17:55 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 01:45 Lipnožurnál
- 02:00 Petrovický zpravodaj
- 02:10 Valašský zpravodaj
- 02:20 Rozhovor S...
- 02:45 Vtipkování: Jaromír Nosek
- 03:20 Mladý Svět: Miloš Pokorný
- 04:15 Narcos
- 05:10 Občanská sebeobrana Josefa Klímy: Spor o fotbal
- 05:35 Rozhovor S...
- 06:00 O letadlech a létání
- 06:25 Lipnožurnál
- 06:40 Petrovický zpravodaj
- 06:50 Valašský zpravodaj
- 07:00 Magazín z Valašska: Vsetínsko
- 07:20 Magazín z Valašska: Valmez
- 07:35 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 12:20 Rozhovor S...
- 12:45 Everest: cestopis Pavla Barabáše
- 13:40 Vtipkování: Jaromír Nosek
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:50 Narcos
- 23:45 Dobrý večer s A11: repríza
- 00:25 Tým SEAL V (8)
- 01:15 Ztracený svět (13)
- 02:00 Ztracený svět (14)
- 02:45 Společnost Adventure (9)
- 03:30 Společnost Adventure (10)
- 04:15 Tým SEAL V (5)
- 04:55 Tým SEAL V (6)
- 06:10 Totalcar VII (4)
- 06:45 Námořní vyšetřovací služba XVI (23)
- 07:35 Xena (23)
- 08:30 Profil zločinu VII (4)
- 09:50 Profil zločinu VII (5)
- 11:00 Hvězdná brána: Atlantida II (11)
- 11:55 A-Team III (5)
- 12:55 Námořní vyšetřovací služba XVI (23)
- 13:50 Xena (23)
- 14:45 Profil zločinu VII (6)
- 15:55 Profil zločinu VII (7)
- 17:05 A-Team III (6)
- 20:00 Xena (24)
- 21:00 Macgyver V (9)
- 21:50 Macgyver V (10)
- 00:50 Ztracený svět III (10)
- 01:45 Lovci pokladů III (3)
- 02:30 Lovci pokladů III (4)
- 03:15 Totalcar V (8)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (8)
- 10:00 Ztracený svět III (9)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Ztracený svět III (9)
- 13:55 A-Team III (11)
- 15:00 Lovci pokladů III (5)
- 16:00 Lovci pokladů III (6)
- 17:00 Ztracený svět III (10)
- 17:55 Ztracený svět III (11)
- 18:55 Xena III (9)
- 19:50 A-Team III (12)
- 20:55 Ztracený svět III (11)
- 21:50 Lovci pokladů III (5)
- 22:50 Lovci pokladů III (6)
- 23:50 Xena III (9)
- 01:20 Brousko III (100)
- 02:20 Brousko III (101)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 03:25 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (39)
- 12:25 Teleshop (1)
- 12:40 Domek na prérii VI (12)
- 13:40 Ranč Heartland III (6)
- 14:35 Ranč Heartland III (7)
- 15:35 Brousko III (102)
- 16:45 Dcery duchem (40)
- 17:55 Domek na prérii VI (13)
- 18:55 Ranč Heartland III (8)
- 19:55 Domek na prérii VI (13)
- 20:55 Ranč Heartland III (9)
- 21:55 Ranč Heartland III (8)
- 22:50 Ranč Heartland III (9)
- 23:50 Dcery duchem (40)
- 01:20 Zdaleka
- 03:00 Schneider vs. Bax
- 11:05 Bodybuilder
- 12:55 Frankofonie
- 14:30 Cena slávy
- 16:30 Krev mé krve
- 20:10 Sladký útěk
- 22:00 Teddy
- 23:35 Nikdys nebyl
- 01:10 Lily Lane
- 02:50 Sangailino léto
- 09:10 Jaký otec, takový syn
- 11:15 438 dní
- 15:50 Kafarnaum
- 18:05 Ptáci a lidé
- 20:15 Tady Byla Britt-Marie
- 22:00 Dealer III
- 23:50 Láska bez hranic
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Cesta za pokladem
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Sníček (12)
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:45 Bílý tesák (Svět)
- 06:50 Staré pověsti české (20)
- 07:00 Broučci (Velká rodina)
- 07:15 Mach a Šebestová (Vzorné chování)
- 07:25 Já Baryk (6)
- 07:30 Tisíc a jedna noc (Aladinova kouzelná lampa)
- 07:55 Žofka a její dobrodružství (4)
- 10:05 Staré pověsti české (21)
- 10:15 Příběhy kocoura Modroočka (Já a můj dvojnožec)
- 10:25 Mach a Šebestová
- 10:40 Já Baryk (7)
- 10:50 Tisíc a jedna noc (Čarovné schody)
- 11:00 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka zachránila pana Levharta)
- 11:20 Brundibáři (Aby bylo jasno)
- 11:25 O Dorotce (Dorotka a papoušek)
- 11:35 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a mistr Jehlička)
- 12:00 Jan Hus
- 14:00 Dítě
- 15:10 Věčný romantik režisér Jiří Hanibal
- 15:40 Kinosál
- 16:00 Umlčené rty
- 17:40 Kinosál
- 18:00 Karamazovi
- 20:00 Konec starých časů
- 21:40 Restaurant
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Čest a sláva
- 23:30 Teleshopping
- 00:00 Semena zmaru
- 01:25 Byzantium: Upíří příběh
- 03:20 Umělá inteligence
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 00:05 Před Slávou a Korunou (Camilla před Charlesem)
- 00:50 Blitzkrieg
- 01:45 Dešifrované záhady II (Kletba strašidelného domu)
- 02:30 Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných (Záhadné zmizení bitcoinového milionáře)
- 03:10 Jack Rozparovač - Konečný příběh (1)
- 03:55 Když se měnil svět (Tchien-an-men a Pekingské jaro)
- 14:25 Teleshopping
- 15:30 Kissinger
- 17:40 Vietnamská džungle smrti
- 18:55 Dějiny podsvětí (Miami)
- 20:00 8:15 Hirošima
- 21:05 Kudy kráčela smrt (Deník Otto Wolfa)
- 21:25 Ztracená hrobka Nefertiti
- 01:30 Můj otec je šílenec
- 03:15 Grimsby
- 04:30 Extralarge 2: Dělovka
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten - Greatest Action Heroes
- 06:15 Close Up III (7)
- 06:45 Druhý muž
- 08:20 Perfektní romance
- 10:00 Království bílé čarodějnice
- 11:45 Malý indián ve městě
- 13:25 Spartakus (1)
- 14:55 Spartakus (2)
- 16:30 Zelňačka
- 18:15 Ve jménu krále
- 22:00 Noc v Roxbury
- 23:20 Příběhy živých mrtvých (1)
- 00:55 Resident Evil: Zánik
- 02:20 Jezero
- 04:00 Maximální riziko
- 05:30 Hollywood’s Best Film Directors II (2)
- 06:00 Close Up III (2)
- 06:30 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Villains
- 06:40 Zoom In - The Croods: A New Age
- 06:55 Paní Bovaryová
- 09:45 Láska a jiné závislosti
- 11:40 Sloužit Sáře
- 13:20 Kleopatra (1)
- 14:55 Kleopatra (2)
- 16:35 Pravá a levá ruka ďábla
- 18:30 Nevěsta na útěku
- 20:25 Síly temna
- 22:00 Zločinec
- 23:45 Vlak do Pusanu
- 00:20 Červený trpaslík VIII (2)
- 00:55 Tiché místo
- 02:55 Comedy Club II (9)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas III (17)
- 20:00 Moonlight
- 22:30 Comedy Club II (10)
- 23:00 Comedy Club II (11)
- 23:30 Červený trpaslík VIII (2)
- 00:00 Bucket List (Itoshima)
- 00:30 Great World Hotels (One And Only The Palm)
- 01:00 Xplore Oman (FINS)
- 01:30 Backpack (Jaisalmer, India)
- 02:00 10 Days South Africa (Durban)
- 02:30 World Spas (Evason Mai'n, Jordan)
- 03:00 City Breaks (Budapest 2)
- 03:30 Foodicted (Brussels 2)
- 04:00 Bucket List (Ohana)
- 04:30 Backpack (Baku, Azerbaijan)
- 05:00 10 Days South Africa (Kruger National Park)
- 05:30 World Spas (Sarovar Premier, Kerala)
- 06:00 City Breaks (Manchester)
- 06:30 Foodicted (Bangkok 1)
- 07:00 Bucket List (Qura)
- 07:30 City Breaks (Manchester)
- 08:00 Glimpses (Spiti)
- 09:00 World Heritage (Pattadakal and Konark)
- 09:30 Foodicted (Bangkok 2)
- 18:00 Xplore Oman (FINS)
- 18:30 Foodicted (Siem Reap 2)
- 19:00 Bucket List (Itoshima)
- 19:30 Backpack (Jaisalmer, India)
- 20:00 Xplore India (Chhattisgarh 3)
- 20:30 Foodicted (Brussels 1)
- 21:00 Bucket List (Gyokuro Tea)
- 21:30 10 Days South Africa (Cape Town)
- 10:30 Kořeny (Duté srdce)
- 11:20 Živé pláže (Mexiko)
- 16:45 Kořeny (Duté srdce)
- 17:40 Živé pláže (Mexiko)
- 04:23 Královny říše zvířat (Maličké královny džungle)
- 05:11 Obří žraloci
- 06:00 Skvělá farma doktora Pola (Stoletá stodola)
- 06:21 Skvělá farma doktora Pola (Nápad jak stodola)
- 06:42 Jedinečná zvířata - výběr (Lvi a strašci)
- 07:04 Jedinečná zvířata - výběr (Prasata a psi)
- 07:26 Největší zabijáci Afriky VII (Mokřady)
- 00:00 Zoltan, vlčí muž (4)
- 00:45 Lidé z aljašských lesů III (29)
- 01:30 No nazdar! Irwinovi zasahují II (11)
- 02:15 Projekt Kojota Petersona (Noc gekonů)
- 02:38 Projekt Kojota Petersona (Mimozemšťané z divočiny)
- 03:00 Veterinární policie Filadelfie XII (Pomocné ruce)
- 03:45 Záchrana statku III (Smrtelná past v Idahu)
- 22:00 Lidé z aljašských lesů IV (1)
- 23:00 Invaze obřích krokodýlů
- 00:25 Zvláštní a záhadné VI (4)
- 01:10 Filmy a realita IV (3)
- 01:55 Pompeje: dny zkázy
- 02:40 Život v Osvětimi - jeden den
- 03:35 Záhady světových válek (3)
- 16:05 Rok 2022 z vesmíru
- 17:25 Pohledy do historie (19)
- 17:30 Vzpomínky na dávná řemesla (1)
- 20:05 Zvláštní a záhadné VI (5)
- 21:00 Jednoho dne… (1)
- 00:20 Královna čokolády III (8)
- 00:45 Luca vaří italsky II (Prosecco)
- 01:10 David Rocco - Chutě domova (Nedělní oběd)
- 01:35 Markéta na trhu (4)
- 02:00 Programové tipy
- 06:00 Mistrovské pečení VII (Těsto)
- 07:15 Čokoládový ráj (6)
- 07:45 Zákusky Almy Obreganové II (2)
- 16:10 Prostě maso (12)
- 16:40 Markéta na trhu (5)
- 17:10 Justininy francouzské delikatesy (7)
- 17:35 Zachradní kuchyně (9)
- 20:00 Mistrovské pečení VII (Zákusky)
- 21:15 Čokoládový ráj (7)
- 21:45 Zákusky Almy Obreganové II (3)
- 14:00 Hraniční kontrola: Evropa (11)
- 14:30 Hraniční kontrola: Evropa (12)
- 15:00 Bitvy o zavazadla (7)
- 15:30 Bitvy o zavazadla (8)
- 00:00 Oprava domů v rodném městě II (Most k budoucnosti)
- 01:00 Život v Mexiku (Fit bydlení v Playa Del Carmen)
- 01:30 Život v Mexiku (Rodina z Kansasu se stěhuje na Cozumel)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XII (8)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XII (Od hadrů k bohatství)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVII (Hledání výhodné koupě v Biloxi)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLIX (Nová práce a nové bydlení v Dallasu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CXLIX (Staré proti novému v Greenville)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? VI (Falešný začátek)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? VI (Zářící potenciál)
- 05:30 Mistři bazénů IV (Nesmí nic chybět)
- 06:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XVI (Počty v Richmondu)
- 06:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XVI (Rozjet to na texaských pláních)
- 07:00 Nápadité proměny: Záchrana domku u jezera (Staré části jsou nejlepší)
- 00:40 Kuchyně 16: Vařit chytře (13)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 7: No ne, jarní králíčci a kuřátka! (3)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 27: Hurá na bůček! (3)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 27: Dip ty, dip já, dip my (4)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Sendviče a koření (14)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Obměny tradičních jídel (15)
- 03:40 Velká soutěž pojízdných restaurací 16: Připravit, Jet, teď (5)
- 04:25 Velká soutěž pojízdných restaurací 16: Rodinné recepty (6)
- 05:10 Velká soutěž pojízdných restaurací 16: Noční rallye (7)
- 06:00 Kuchyně 20: Protiklady se přitahují (1)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Černá a bílá (14)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 7: Jarní romance (4)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 27: Co sis nadrobil, to si sněz (5)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Velká potopa)
- 01:25 Válka skladů IV (Moje kobka)
- 01:45 Válka skladů IV (Jen moje kobka)
- 02:10 Válka skladů XV (Ať žije královna Brandi: vládkyně Západní Coviny)
- 02:35 Mistři aukcí V (Stroje a zbrojnice)
- 03:00 Mistři aukcí V (Nepotopitelný Ton)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Schody do zástavy)
- 03:45 Hvězdy zastavárny XXIV (Zastavárensus Rex)
- 00:00 Vista Point (Kanárske ostrovy)
- 00:27 Global Treasures (Hallstatt)
- 00:38 Planet Terra (Púšť Gobi)
- 00:43 Nature Wonders (Národní park Simienské hory)
- 00:54 Planet Terra (Řezno - Regensburg)
- 01:00 On Tour (Volání divočiny)
- 01:29 Doc Time (Katok)
- 01:55 Planet Terra (Tren A Las Nubes)
- 02:00 7 Days (Slovinsko)
- 02:53 Planet Terra (Bagan)
- 03:00 Vista Point (Kapské Mesto)
- 03:27 Global Treasures (Ostrihom)
- 03:38 Planet Terra (Ganden Gonba)
- 03:43 Nature Wonders (Jazero Malawi)
- 03:54 Planet Terra (Bergen)
- 04:00 On Tour (Tatry z vlaku)
- 04:27 Vista Point (Ammán)
- 04:54 Planet Terra (Hamedan)
- 05:00 Cosmos Global (Nanuk)
- 05:53 Planet Terra (Cesta na horu Pilatus)
- 06:00 Terra Mystica (Národní park Bryce Canyon)
- 06:28 Global Treasures (Hachbat)
- 06:39 Footsteps (Výhledy na Semmering)
- 06:50 Global Treasures (Matsue)
- 07:00 Vista Point (Granada)
- 07:27 On Tour (Laponsko)
- 07:54 Planet Terra (Golden Temple)
- 08:00 Vista Point (Estónsko)
- 08:27 Vista Point (Sicílie)
- 08:54 Planet Terra (Bogor)
- 09:00 Nature Wonders (Jezero Bogoria)
- 09:11 Global Treasures (Šibenik)
- 09:22 Vista Point (New Orleans)
- 09:50 Global Treasures (Ouro Preto)
- 10:00 Vista Point (Sikkim)
- 10:27 Global Treasures (Kostel a klášter sv. Františka)
- 10:38 Planet Terra (Brescia)
- 10:43 Global Treasures (Kremeľ)
- 10:54 Planet Terra (Vaduz)
- 11:00 Vista Point (Macau)
- 11:27 On Tour (Africké safary balónom)
- 11:54 Planet Terra (Valldemossa)
- 12:00 Vista Point (Petrohrad)
- 12:27 On Tour (Electricos De Lisboa)
- 12:54 Planet Terra (Lindos)
- 13:00 Global Treasures (Hofburg)
- 13:12 Extravaganza (Burdž al-Arab)
- 13:39 Nature Wonders (Akakus)
- 13:50 Global Treasures (Litomyšl)
- 18:00 Vista Point (Cinque Terre)
- 18:27 Global Treasures (Darjeeling Himalayan Railway)
- 18:38 Planet Terra (Trenčín)
- 18:43 Nature Wonders (Údolí smrti)
- 18:54 Planet Terra (Tana Hayik)
- 19:00 Vista Point (Brunej)
- 19:27 Regio (Thunské jezero)
- 19:38 Planet Terra (Vientiane)
- 19:43 Global Treasures (Modrá mešita - Mešita sultána Ahmeda)
- 19:54 Planet Terra (Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy)
- 22:00 7 Days (Jižní Korea)
- 22:53 Planet Terra (Varšavské staré město)
- 23:00 On Tour (Vodný raj)
- 23:29 Vista Point (Kalifornský záliv)
- 23:55 Planet Terra (Anuradhapura)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Skoky do vody
- 01:00 Judo
- 02:00 Cyklistika
- 03:00 Cyklistika
- 04:00 Triatlon
- 05:30 Skoky do vody
- 06:30 Cyklistika
- 08:30 Skoky do vody
- 09:30 Judo
- 10:30 Cyklistika
- 11:30 Skoky do vody
- 12:30 Esports
- 13:00 Cyklistika
- 14:30 Cyklistika
- 18:00 Skoky do vody
- 19:00 Judo
- 20:00 Triatlon
- 21:00 Plochá dráha
- 22:00 Cyklistika
- 00:00 Cyklistika
- 02:00 Skoky do vody
- 03:00 Judo
- 04:00 Cyklistika
- 06:30 Motokros
- 07:00 Motokros
- 07:30 Skoky do vody
- 08:30 Cyklistika
- 10:00 Triatlon
- 11:30 Cyklistika
- 13:00 Skoky do vody
- 18:00 Motokros
- 19:30 Cyklistika
- 01:00 Házena, Dare to Rise - Ludovic Fabregas
- 01:15 Superenduro, sestřih, Francie
- 01:45 Tenis
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Poker
- 14:00 MVP
- 14:45 Fotbal: Lecce Atalanta
- 16:45 Fotbal: Juventus - Como
- 23:00 Fotbal: Serie A
- 00:45 Poker
- 01:45 Poker
- 02:45 Poker
- 03:45 Fotbal: Hellas Verona - Neapol
- 06:00 Televizní nákupy
- 08:00 Házená
- 09:45 Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen
- 12:00 Házená
- 13:45 Zlaté okamžiky
- 14:00 Házená
- 15:45 Tenis, WTA 250, sestřih, Palermo
- 16:15 MVP
- 17:00 Házená: Veszprém - Dukla Praha
- 18:45 Fotbal: Janov - Inter
- 21:00 Fotbal: Serie A
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Drahomír Piok
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 Drahomír Piok
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Martin z Martina
- 12:15 SL Benfica - Casa Pia AC
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 PEC Zwolle - Feyenoord
- 22:00 Amazonka Truck
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 ME vo vzpieraní
- 00:15 Test automobilu: Renault Mégane E-Tech (43)
- 00:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (44)
- 00:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (45)
- 01:10 Test automobilu: Audi A4 40 TDI (46)
- 01:15 Přednost v jízdě: Ford Explorer (47)
- 01:30 Sedm nejrychlejších (48)
- 01:45 Garáž 21 (49)
- 02:10 Zprávy (50)
- 02:15 Poklady v garáži (51)
- 02:45 Poklady v garáži (52)
- 03:15 Zpětný chod: Lamborghini Countach & Murcielago (53)
- 03:30 Praví chlapi a jejich bouráky (54)
- 03:45 Rychlé kolo: BMW M6 Coupé (55)
- 10:10 Test automobilu: Audi A4 40 TDI (11)
- 10:15 Přednost v jízdě: Ford Explorer (12)
- 10:30 Zprávy (13)
- 10:35 Sedm nejrychlejších (14)
- 10:50 Garáž 21 (15)
- 11:15 Poklady v garáži (16)
- 11:45 Poklady v garáži (17)
- 14:15 Blochovy rozbory (23)
- 15:00 Přednost v jízdě: Wey Coffee 01 (24)
- 15:15 Hraniční jízda podél poledníku (25)
- 15:45 Autokvartet (26)
- 00:00 TopMix (Rybářská dobrodružství - Kapři západního kanálu Balatonu)
- 00:30 Kolem řeky Kriš s Reviczkym (3)
- 01:00 MTC Baits (Naladěni na záběr)
- 01:30 IX. Hethland Cup
- 02:00 Balázs Hajba (Poprvé pod africkým nebem 1.díl)
- 02:30 Balázs Hajba (Poprvé pod africkým nebem 2.díl)
- 03:00 Balázs Hajba (Poprvé pod africkým nebem 3.díl)
- 03:30 Kapří divadlo (Lotyšsko 2024 - Kvalifikace)
- 04:00 Souboj (Lov s matchovým prutem 1.díl)
- 04:30 Souboj (Lov s matchovým prutem 2.díl)
- 05:00 Střelecká škola (Procvičování s kulovou zbraní)
- 05:30 Péter Pál Halmi (Na stopě maďarského jelena na Novém Zélandu 1.díl)
- 06:00 Péter Pál Halmi (Na stopě maďarského jelena na Novém Zélandu 2.díl)
- 06:30 Feedermánie (Amuři na boilies)
- 07:00 IX. Hethland Cup
- 07:30 Rybolov pod lupou (Lov kaprů s rozpustným boiliesem)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 1Charted
- 15:00 Radio Top 30
- 17:00 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 1Charted
- 15:00 Radio Top 30
- 17:00 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 TRUESCHOOL
- 12:00 WORKIN’
- 19:00 CZ&SK
- 20:00 GRIME TIME
- 21:00 O BLACK LIST
- 22:00 REWIND! 5. ELEMENT
- 23:00 CHILLIN’
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (59)
- 06:20 Ostře sledovaný vlak (155)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (125)
- 08:20 Nespoutaný anděl (126)
- 09:20 Barvy lásky (7)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Námořní hlídka (7)
- 15:55 Wolffův revír (109)
- 16:55 Stefanie (105)
- 17:55 Stefanie (106)
- 18:55 Nespoutaný anděl (127)
- 19:55 Nespoutaný anděl (128)
- 20:55 Wolffův revír (110)
- 21:55 Námořní hlídka (8)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 ROCK SPECIÁL
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 ROCKSPECIÁL
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 METALMANIA
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:00 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Replay 90’
- 22:00 Retro love
- 00:00 Shakira
- 01:33 Beck
- 02:25 City and Colour
- 02:44 Various Artists
- 03:00 The Moody Blues
- 04:55 Of Monsters and Men
- 05:53 Various Artists
- 06:03 Toto
- 07:57 The Offspring
- 09:02 Justin Bieber
- 10:43 Enrique Iglesias
- 11:43 Jake Bugg
- 12:01 The Moody Blues
- 13:56 Of Monsters and Men
- 14:54 Various Artists
- 15:02 Usher
- 16:23 Fall Out Boy
- 17:31 Eminem
- 17:53 Gwen Stefani
- 19:38 Rodrigo y Gabriela
- 20:26 lovelytheband
- 20:47 Various Artists
- 21:00 Kanye West
- 21:22 Jessie J
- 21:44 Jessie J
- 23:12 ABBA
- 00:20 Geordie Shore XVIII (7)
- 01:05 K popukání XXVIII (11)
- 01:30 K popukání XXVIII (12)
- 01:55 K popukání XXVIII (13)
- 02:15 K popukání XXVIII (14)
- 02:40 K popukání XXVIII (15)
- 03:00 K popukání XXVIII (16)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 14:40 K popukání XXV (26)
- 15:05 K popukání XXXIII (30)
- 15:30 Ideální pár - Británie (1)
- 20:30 Ridiculousness XXXVIII (17)
- 20:55 K popukání XXXV (29)
- 21:15 K popukání XXXV (33)
- 21:40 K popukání XXXV (36)
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 13:00 Worldwide Hits!
- 20:00 Fresh Out
- 21:00 Coldplay: The Hits
- 22:00 MTV Top 20
- 05:00 Crazy In Love!
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Rap & R’n’B Jamz
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 We Belong Together! Classic...
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 FOLK KLUB
- 22:53 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 DECHOVKA O ŠESTÉ
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:00 ČAS NA PĚKNOU PÍSNIČKU
- 15:00 PRAVIDELNÉ STUDIO VE TŘI
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 18:00 PODVEČERNÍ ZÁBAVA
- 20:20 VEČERNÍ POŘAD
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 DOPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 12:00 ODPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 15:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 18:00 PODVEČER S PÍSNIČKOU
- 20:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY