Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:45 Sisi II (4)
- 01:30 AZ-kvíz
- 02:00 Jaroměřice nad Rokytnou
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na křížových cestách)
- 05:15 Etiketa (Telefonování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 06:30 Na cestě po Rio Pichis
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Nového
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 13:50 Menšíkoviny
- 16:15 Magnum II (Počítačová data)
- 17:00 Na cestě po Somersetu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (9)
- 20:10 MOST! (6)
- 21:00 Škodná
- 00:15 Dalgliesh (Pachuť smrti - 2. část)
- 01:05 Království pirátů (6)
- 01:55 Divočina bez hranic (Nationalpark Thayatal)
- 02:20 Zašlapané projekty (Tunel na Jadran)
- 02:40 V zajetí železné opony (Jak komunisté utrápili Jiřího)
- 02:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:20 Darované děti
- 03:45 Postřehy odjinud (Vietnam očima Petra Voldána)
- 03:55 Babylon
- 04:20 Život s Emanuelem
- 04:45 Pod Babí horou
- 05:15 Expedice Rembaranka (Austrálií z jihu na sever)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 12:15 České tajemno (6)
- 13:00 Námluvy ve světě zvířat (4)
- 13:50 Špióni v přírodě (2)
- 20:00 Toman
- 22:25 Knoflíkáři
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:00 OH Paříž 2024 (Skateboarding)
- 00:30 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 00:45 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 01:00 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 01:15 OH Paříž 2024 (Srbsko - Austrálie)
- 02:00 OH Paříž 2024 (Plážový volejbal)
- 03:00 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 03:15 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 10:04 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 12:35 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 13:03 OH Paříž 2024 (Golf)
- 13:26 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 13:37 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 04:51 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:08 M.A.S.H (248)
- 07:40 M.A.S.H (249)
- 08:11 M.A.S.H (250)
- 08:43 M.A.S.H (251)
- 09:15 Polda IV (Slušná čtvrť)
- 14:28 Policie v akci
- 15:30 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Tady hlídáme my
- 22:20 Inkognito
- 23:31 Ano, šéfe!
- 08:03 Re-play
- 08:30 Top Gear IV (4)
- 09:37 Top Gear VI (3)
- 20:17 Partička L
- 21:44 Prima Pauza: Partička
- 21:58 Prima Pauza: Partička
- 22:00 Kriminál
- 04:43 Sběratelé kostí VIII (Zanechte všech nadějí)
- 05:38 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:29 Policie v akci
- 07:11 Closer: Nové případy VI (Za každou cenu 1/4)
- 11:59 Columbo (Dvojitý šok)
- 13:08 Noci v Rodanthe
- 15:10 Láska v malé Itálii
- 17:15 Bounty
- 20:07 Bouřlivé víno
- 22:55 Jump Street 21
- 04:44 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Libovky Pepy Libického
- 06:15 Prostřeno!
- 07:12 1. MISE (Dárek)
- 08:30 Svatby v Benátkách (Stará láska nerezaví)
- 09:50 Prostřeno!
- 10:35 Ano, šéfe!
- 11:46 Katie Fforde (Trable s mámou)
- 20:05 Katie Fforde (Mateřské starosti)
- 21:56 1. MISE (Bomba)
- 23:11 Tudorovci III (4)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: R)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:35 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:15 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:35 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:45 Sportující zvířata IV
- 08:50 Zafari (6)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 09:55 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Vyber si svůj sport
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (7)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:20 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:00 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (16)
- 14:55 Čvacht
- 15:05 Břinčíci III
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:20 Sportující zvířata IV
- 16:25 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 17:00 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:30 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a myška)
- 18:50 Zafari (7)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (8)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:05 Norská čítanka: Vigdis Hjorth
- 00:15 Červená
- 01:35 Anton Bruckner - neuznaný génius
- 02:35 Ladí neladí
- 03:30 Hentai Corporation v Divadle pod lampou
- 04:30 Před půlnocí
- 04:55 Srdce z Gambie
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Hřích
- 22:25 Sid a Judy
- 12:09 Ráj podle Bryana IV (Plán provozu)
- 13:05 Neuvěřitelné dorty II (31)
- 13:36 Neuvěřitelné dorty II (32)
- 13:58 Hledá se táta
- 04:25 Rodinná pouta II (Akce akcie)
- 05:27 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:16 Nikdo není dokonalý
- 07:06 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 17:16 Prostřeno!
- 17:59 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 19:06 Jak se staví sen - extra
- 22:10 7 pádů Honzy Dědka
- 23:18 Jak se staví sen - extra
- 01:06 K věci
- 01:35 Prima Česko
- 02:09 Prima HISTORIE
- 02:29 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 03:00 7 pádů Honzy Dědka
- 04:15 K věci
- 04:45 04:45 - 05:55
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:00 Nový den
- 08:00 Nový den
- 08:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:34 Zprávy Plus
- 10:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy z Paříže
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:00 Zprávy
- 14:28 Prima LÉTO
- 14:39 Prima LÉTO
- 14:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 15:00 Zprávy
- 15:12 Počasí
- 15:20 K věci
- 15:42 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:21 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:24 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Hlasy zločinu
- 21:16 Zprávy
- 22:00 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:48 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 23:56 360⁰
- 00:45 Sisi II (4)
- 01:30 AZ-kvíz
- 02:00 Jaroměřice nad Rokytnou
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na křížových cestách)
- 05:15 Etiketa (Telefonování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 06:30 Na cestě po Rio Pichis
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Nového
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 13:50 Menšíkoviny
- 16:15 Magnum II (Počítačová data)
- 17:00 Na cestě po Somersetu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (9)
- 20:10 MOST! (6)
- 21:00 Škodná
- 00:45 Sisi II (4)
- 01:30 AZ-kvíz
- 02:00 Jaroměřice nad Rokytnou
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na křížových cestách)
- 05:15 Etiketa (Telefonování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 06:30 Na cestě po Rio Pichis
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Nového
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 13:50 Menšíkoviny
- 16:15 Magnum II (Počítačová data)
- 17:00 Na cestě po Somersetu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (9)
- 20:10 MOST! (6)
- 21:00 Škodná
- 00:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (22)
- 00:55 Brooklyn 99 VI (6)
- 02:00 Sousedství V (13)
- 02:40 Moje místa (Pavel Zedníček)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (207)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (208)
- 04:25 Zahradní proměny II (14)
- 05:10 Zahradní proměny II (15)
- 06:00 Pravidla zasnoubení II (8)
- 06:25 Ve dvou se to lépe vaří (2)
- 07:00 Případy detektiva Murdocha XII (1)
- 07:55 Zahradní proměny II (16)
- 20:10 Cena medu
- 21:50 Autobazar Monte Karlo (12)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 00:45 Safe
- 02:40 To nic, drahá
- 08:45 Planeta nezadaných
- 11:30 Kamarád do deště
- 13:00 Teleshopping
- 13:15 Dost
- 15:40 Bohové Egypta
- 18:05 Všechno, úplně všechno
- 20:00 Babovřesky
- 22:45 Pátek třináctého
- 01:10 Mistři renovací III (2)
- 01:50 Kachní dynastie IV (25)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie IV (3)
- 03:20 Walker, Texas Ranger VIII (13)
- 04:00 Pool - letní speciál
- 04:30 Rugby - letní speciál
- 05:10 Walker, Texas Ranger VIII (12)
- 05:50 Strážci hranic: Austrálie IV (5)
- 06:35 Mistři zastavárny XXIV (28)
- 07:30 Mistři renovací III (2)
- 08:30 Kachní dynastie IV (25)
- 09:30 Kobra 11 III (5)
- 11:30 Novashopping
- 11:45 Walker, Texas Ranger VIII (13)
- 12:45 Válka skladů XII (12)
- 13:15 Válka skladů XIII (3)
- 16:40 Kobra 11 III (7)
- 18:40 Válka skladů XIII (5)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (30)
- 20:30 Mistři renovací III (6)
- 21:20 Kachní dynastie IV (29)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (14)
- 23:15 Kobra 11 III (7)
- 00:20 Teorie velkého třesku IV (8)
- 02:00 Malý Sheldon IV (5)
- 02:35 Svět podle Jima (16)
- 03:15 Americký táta VI (13)
- 03:55 TELE TELE
- 04:20 Máma (22)
- 04:40 Máma II (3)
- 05:45 Ženatý se závazky (101)
- 06:30 Karate ovce (73)
- 07:10 Bakugan: Evolutions (20)
- 07:25 Přátelé IX (20)
- 08:20 Máma II (7)
- 10:00 Malý Sheldon IV (9)
- 11:30 Ženatý se závazky (103)
- 12:25 Dva a půl chlapa VII (5)
- 13:15 Přátelé IX (20)
- 14:10 Teorie velkého třesku IV (8)
- 15:50 Máma II (11)
- 17:25 Svět podle Jima (18)
- 18:20 Dva a půl chlapa VII (7)
- 19:10 Malý Sheldon IV (11)
- 20:00 Teorie velkého třesku IV (12)
- 21:40 Přátelé IX (22)
- 22:40 Americký táta VI (15)
- 23:30 Dva a půl chlapa VII (7)
- 04:10 Na lovu II
- 04:50 Co na to Češi
- 05:25 Riskuj!
- 06:30 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:15 Na lovu II
- 12:00 Odložené případy (Třináctá komnata)
- 12:55 Teleshopping
- 13:10 MasterChef Česko II (3)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med VIII (21)
- 01:25 Vyměněné osudy II (59)
- 03:10 Čarodějky IV (14)
- 03:50 Nemocnice Chicago Med VIII (21)
- 04:30 Oteckovia II (86)
- 05:30 Ulice (4347)
- 07:05 Život na jachtě: Za dobrodružstvím (9)
- 08:45 Čarodějky IV (16)
- 09:35 Vítejte doma IV
- 10:25 Oteckovia II (89)
- 12:15 Nekonečná láska II (128)
- 16:20 Vyměněné osudy II (65)
- 20:15 Mateřská láska II (1)
- 21:10 Mateřská láska II (2)
- 10:25 Freestyle Pro Tour
- 11:05 WES E - Bike World Series #1
- 11:35 Challenge Roth
- 12:05 Spade poker show 2024 (2)
- 12:30 1:1 Sport Show (63)
- 13:10 PFL 3
- 18:45 Běhej lesy - Klínovec
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Spade poker show 2024 (3)
- 19:30 4Islands Croatia
- 20:00 Golden Roof Challenge
- 20:30 1:1 Sport Show (64)
- 21:05 AC Sparta Praha -
- 10:00 1:1 Sport Show (64)
- 10:35 Florbal: Florbal - letní speciál
- 11:30 Ragby: Rugby - letní speciál
- 16:00 PFL 7
- 19:00 US Darts Masters 2024
- 21:25 US Darts Masters 2024
- 01:35 Správy „N“
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 02:45 Počasie
- 02:55 Prípady 1. oddelenia (6)
- 03:55 Správy „N“
- 04:50 Neposlušní
- 05:15 Capri III (2)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová IV (4)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (3)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Malé dievčatko)
- 16:00 Správy
- 16:25 Po Česku na konskom chrbte (Ukáž, že na to máš!)
- 16:50 Destinácie (Vietnam a rieka Mekong)
- 17:10 Doktor z hôr - Nové osudy XIII (Veľký chlad - 1.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Ordinácia s výhľadom na more (Proti vetru)
- 22:00 Rebelka z dobrej rodiny (7)
- 23:30 Hymna SR
- 23:40 Julie Lescautová (4)
- 00:25 Hymna SR
- 00:30 Ostrovy (Punková bašta)
- 00:55 Tváre orchestra (Národné divadlo Košice)
- 01:25 Správy „N“
- 02:15 Hírek
- 02:30 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Vstúpte do sveta tanca
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 08:30 Vnímanie
- 09:00 Rómsky magazín
- 09:25 Sudca vo vlastnej pasci
- 10:25 Bite sa, pán Jedlinský!
- 11:10 Tajomný ostrov (Záhada)
- 11:35 Obedníček (Mláďatá "N")
- 11:45 Rusty II
- 11:50 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Hubačka
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:30 Família (Família- Na kusej koľaji pozor!)
- 16:00 Pozoruhodný štýl II
- 16:25 Môj emigrant (Môj emigrant - Andy Fantasta)
- 17:00 Hory, batoh, kamera
- 17:20 Lov slov
- 17:45 Duel Junior
- 22:35 Taxikárka (2)
- 00:45 Sisi II (4)
- 01:30 AZ-kvíz
- 02:00 Jaroměřice nad Rokytnou
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na křížových cestách)
- 05:15 Etiketa (Telefonování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 06:30 Na cestě po Rio Pichis
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Nového
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 13:50 Menšíkoviny
- 16:15 Magnum II (Počítačová data)
- 17:00 Na cestě po Somersetu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (9)
- 20:10 MOST! (6)
- 21:00 Škodná
- 00:45 Sisi II (4)
- 01:30 AZ-kvíz
- 02:00 Jaroměřice nad Rokytnou
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na křížových cestách)
- 05:15 Etiketa (Telefonování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 06:30 Na cestě po Rio Pichis
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Nového
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 13:50 Menšíkoviny
- 16:15 Magnum II (Počítačová data)
- 17:00 Na cestě po Somersetu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (9)
- 20:10 MOST! (6)
- 21:00 Škodná
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Korenia
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál: Syr
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Miniatúrne satelity
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:35 Colette: Příběh vášně
- 03:25 Princezna rebelka
- 09:15 Jeden a půl rytíře
- 11:20 Který je ten pravý?
- 12:55 Super-Blb
- 14:35 Julie, co by bylo kdyby…
- 16:45 Velká láska
- 18:35 Lovci
- 20:15 Dej si pohov, mladej!
- 22:10 Podfuk za všechny prachy
- 23:55 Dobrý šéf
- 00:00 První oddělení II
- 00:40 Policisté v akci
- 01:25 Policisté v akci
- 02:10 Soudní síň (Nezasloužíš si nic!)
- 02:50 Soudní síň (Pyramida)
- 03:30 Soudní síň (Nesnáším přistěhovalce)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:50 Pod povrchem (29)
- 14:05 Soudní síň (Mlátil si mi děti)
- 15:00 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Starej se!)
- 18:00 Soudní síň (Terorizuješ mámu)
- 19:00 Krimi
- 19:30 Noviny
- 20:20 Dědictví (15)
- 21:20 Bylo nás šest (Málo štědré Vánoce)
- 00:40 Survivor
- 01:40 Aj múdry schybí
- 02:30 Partička
- 03:40 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Na nože II
- 09:50 Susedia
- 10:25 Svokra
- 11:20 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (72)
- 13:45 V mene zákona
- 14:50 Varte s nami
- 15:00 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (73)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám II (15)
- 21:45 Dunaj, k vašim službám II (16)
- 00:35 Luxusní domy III (6)
- 01:00 Projekt "Domov" II (5)
- 01:45 Velkolepé plány XIX (4)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (28)
- 03:35 Dům snů III (8)
- 04:15 Dům snů (4)
- 05:00 Uspořádejte si svůj život III (4)
- 06:00 Dům snů - Dvojčata vzpomínají (10)
- 06:55 Nejkrásnější britské zahrady II (4)
- 07:50 Velkolepé plány XIX (4)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (28)
- 09:55 Projekt "Domov" II (5)
- 10:45 Luxusní domy III (6)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? V (10)
- 14:20 Dům snů III (8)
- 15:10 Velkolepé plány XIX (5)
- 16:05 Luxusní domy III (7)
- 16:35 Nastupovat! Vlakem kolem světa (1)
- 17:30 Projekt "Domov" III (1)
- 20:25 Dům snů (5)
- 21:15 Dům snů IV (1)
- 00:40 Insidious: Červené dveře
- 02:25 Madeleine Collins
- 04:10 Dvě letenky do Řecka
- 06:00 Jiskra Vánoc
- 07:25 Lady Bird
- 09:00 Dobrý člověk
- 14:25 Tintinova dobrodružství
- 16:15 Shazam! Hněv bohů
- 18:25 Jurský park 3
- 20:00 Brácha
- 22:00 Quad Gods
- 23:30 Vzestup a pád Peta Rose (3)
- 00:45 Terminator Salvation
- 02:40 Delirium
- 04:15 Zkažená úča
- 06:00 Papírové panenky
- 07:40 Cesta do Betléma
- 09:20 Opilí láskou
- 10:55 Přátelé II (24)
- 11:15 Přátelé III (1)
- 11:40 Nejdelší víkend
- 12:55 Ave, Caesar!
- 14:40 Dej mi své jméno
- 16:50 Julia II (Chartwinkerie)
- 17:35 Příchozí
- 21:20 Zimní král (1)
- 22:20 Mělas to vědět (4)
- 23:10 Desperado
- 00:50 Noční let (1)
- 01:40 Potomci lidí
- 03:25 Malý Sheldon VII (11)
- 03:45 Malý Sheldon VII (12)
- 04:05 Vlajka smrti II (Prokletí života mořeplaveckého)
- 04:35 Róise a Frank
- 06:00 Divoké vlny
- 07:25 Třináct životů
- 10:05 Teorie velkého třesku IX (Aproximace roku 2003)
- 10:25 Zataženo, občas trakaře
- 11:55 Najdu tě?
- 13:50 Kašlu na lásku
- 17:30 Rod Draka II (8)
- 18:30 Girls VI (5)
- 19:00 Girls VI (6)
- 19:30 Sex ve městě III (Kluk, holka, holka, kluk)
- 22:35 Zpropadený Michael Che (5)
- 22:55 Všechny staré nože
- 00:00 Blue Jean
- 01:45 My děti ze stanice Zoo
- 04:00 Vlasy
- 06:00 Příběhy z kaštanových lesů
- 07:20 Medvědi tu nejsou
- 09:05 Ve společnosti žen
- 13:05 Philadelphia
- 15:10 Bedna
- 16:40 Medvědi tu nejsou
- 18:25 Buldok
- 20:00 Mám rád filmy
- 21:40 Sedmý kontinent
- 23:25 Hostel
- 00:30 Ráj: Láska
- 02:30 Oddechový čas
- 04:30 Normální život
- 06:00 Štvanice
- 08:15 Francouzský polibek
- 10:05 Falcon Lake
- 11:45 Obzor
- 13:45 Protivník
- 15:40 Nayola
- 17:05 Francouzský polibek
- 18:55 Věž II (3)
- 19:40 Věž II (4)
- 20:30 Matrix Reloaded
- 22:45 Street Kings
- 04:00 Rande z pekla (Horor na dálnici)
- 04:20 Rande z pekla (Děs turistky)
- 04:45 Veronica Marsová (Nevěrníci)
- 05:30 Jak to dělají? (12. díl)
- 06:10 Flash (Vítejte na Zemi Dva)
- 07:05 Flash (Útěk ze Země Dva)
- 10:40 Valentine
- 12:30 Flash (Trajectory)
- 13:25 Flash (Flashback)
- 20:00 Purpurová barva
- 23:05 Přežila jsem Picassa
- 00:15 Modelář
- 02:00 Vzkříšení démona
- 03:20 Mafiánovi
- 09:05 Kon-Tiki
- 11:40 Gambit
- 15:00 Marketa Lazarová
- 18:15 Člověk proti zkáze
- 20:00 Bitva o Hill 60
- 22:35 Břicho bestie
- 00:15 Ztracený svědek
- 01:40 VIY: Tajemství dračí pečeti
- 04:30 Zamračené dny
- 06:25 Tunel do Číny
- 08:00 Když byla Dolly Parton má matka
- 09:35 Pytel mouky
- 11:05 Deník lásky
- 14:10 Mrazivý závod
- 15:55 Skoro přátelé
- 17:35 Čas beznaděje
- 19:35 To jsem já
- 21:00 Vpich
- 22:35 Boxer
- 00:45 Doba kamenná
- 02:25 Lope - Nezkrotný básník
- 04:10 Přestávka ve vysílání
- 05:20 Nestanu se tvojí ženou
- 06:55 Heidi, děvčátko z hor
- 08:45 Princ a já 2
- 10:20 Strážce majáku
- 11:55 Láska v Indii
- 13:30 Gentleman s pistolí
- 15:00 Švec
- 16:35 Bůh masakru
- 17:55 Muž ve stínu
- 20:00 Sexy 40
- 21:35 Světlo mezi oceány
- 23:45 Korzet
- 00:10 Přestávka ve vysílání
- 04:35 Africké safari
- 06:00 Starý Bob
- 07:35 Hrdinové
- 09:20 Spy kids: Stroj času
- 10:45 Asterix a Olympijské hry
- 12:40 Matčin stín
- 14:20 Coco Chanel
- 16:10 Armáda jednoho
- 17:40 Křehkost
- 19:25 Hospodu vám nedáme
- 21:00 Den Zlomu
- 22:30 Pěkně hnusný lidi
- 00:10 Výbuch
- 01:45 Nepoučitelní
- 03:20 Naboř a ujeď
- 09:35 Bernie
- 11:45 Leonie
- 19:55 STARS! (- AL PACINO)
- 20:00 Věčně tvá nevěrná
- 21:55 Špatná chůva
- 23:45 Lepší časy
- 00:15 Departure
- 01:55 Manos: The Hands Of Fate
- 03:05 The Passionate Plumber
- 04:20 Captain Calamity
- 05:20 End of Program
- 06:00 Bella Vista
- 07:20 Game Show Dynamos
- 08:20 New Voices in an Old Flower
- 09:30 The War is Over
- 11:15 The Fabulous Dorseys
- 12:40 Gesture
- 14:05 Sea Dragon
- 14:25 One More Time
- 15:45 Suddenly
- 17:00 Seven Chances
- 17:55 The Drowning Goat
- 18:25 Iron Island
- 19:55 Dead Men Walk
- 21:00 The Southerner
- 22:30 Doctor Blood's Coffin
- 04:35 BIG COAST (DUNCANBY LODGE SEASON KICKOFF)
- 05:00 CHINA UNCOVERED (THE QUEST FOR WEALTH)
- 06:00 SARAH SHARK (EP. 01)
- 06:25 SARAH SHARK (EP. 02)
- 06:50 SARAH SHARK (EP. 03)
- 07:15 A YEAR IN THE WILD (EP.1)
- 10:45 SARAH SHARK (EP. 01)
- 11:05 CAPTURE WILD SCHOOL (EP. 05)
- 11:30 COLONIES UNDER THE SEA
- 12:20 THE NEW CUBA
- 13:10 THE LAST CAMEL CARAVANS OF THE SAHARA
- 14:10 LEOPARDS OF DEAD TREE ISLAND
- 15:00 RIVER KING
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 CITY CHIC ATHENS
- 16:00 COUTURE FALL WINTER 2018
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (2)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (3)
- 18:00 LUXURY LIFE
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (43)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (44)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (3)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (4)
- 21:00 NEW YORK FASHION THROWBACKS 2014-2020
- 22:00 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (2)
- 22:30 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (4)
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (3)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (4)
- 10:10 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 10:25 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 10:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 10:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 11:05 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 11:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 11:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 11:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 22:30 Fighting Rookies 2014
- 23:15 Fighting Rookies 2014
- 00:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (1)
- 01:00 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 01:30 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 02:00 WORLD OF WATERSPORTS (29)
- 02:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 03:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (15)
- 03:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (16)
- 04:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 04:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 05:00 BOARD STORIES SURFING (39)
- 05:30 BOARD STORIES SURFING (40)
- 06:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (11)
- 06:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (12)
- 07:00 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 07:30 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 08:00 WORLD OF WATERSPORTS (29)
- 08:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 09:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (15)
- 09:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (16)
- 10:00 AUTOSPEED 2019 (16)
- 10:30 AUTOSPEED 2019 (17)
- 11:00 INSIDE SAILING 2020 (8)
- 11:30 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 12:00 CAPE EPIC 2018 (1)
- 12:30 CAPE EPIC 2018 (2)
- 13:00 SHIFTING GEARS
- 13:30 SHIFTING GEARS
- 16:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (6)
- 17:00 BOAT SHOW 4K (20)
- 17:30 BOAT SHOW 4K (1)
- 18:00 SPORTS MAX (44)
- 18:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 19:00 GEARING UP 2020 (9)
- 19:30 GEARING UP 2020 (10)
- 20:00 SAILING TO TOKYO 2018 (2)
- 20:30 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 21:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (1)
- 22:00 GP RACING 2022 (44)
- 22:30 GP RACING 2022 (45)
- 23:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 23:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 00:05 THE RED LIST (SOUTHERN GROUND HORNBILL)
- 00:50 MAX FOODIE: MAURITIUS (CHAPTER 2)
- 01:20 THE RED LIST (CHEETAHS)
- 02:05 THE LAST DESCENT
- 02:50 FOOD UNKNOWN (FINLAND)
- 03:45 MAX FOODIE : ROME (5)
- 04:10 VISITING (AUSTRALIA)
- 05:00 ISLAND HUNTER (BELIZE)
- 06:00 CONFUCIUS WAS A FOODIE (THE ORIGIN OF 'CUISINE', S2)
- 06:50 MAX FOODIE: BANGKOK
- 07:25 BEHIND THE WINGS (1)
- 07:55 CONFUCIUS WAS A FOODIE BITTER
- 08:40 ROAD LESS TRAVELED MONTENEGRO
- 09:35 SKYSCRAPER IN 51 DAYS
- 10:25 PHOTO NUMBER 6 (5)
- 11:10 ISLAND HUNTER (HONG KONG)
- 16:15 BONDI BOARDRIDERS
- 16:45 ISLAND HUNTER (JAMAICA)
- 17:35 ROAD LESS TRAVELED (MEXICO)
- 20:15 INK THERAPY (10)
- 21:00 THE ROYAL ROADS OF THE INCAS
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Electric Jam
- 15:00 Street Buzz
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Flow
- 04:25 Tvárou v tvár (6)
- 04:55 Najväčšie športové arény sveta (2)
- 05:45 Extrémne záchranné akcie II (2)
- 06:35 Hitlerova olympiáda (1)
- 07:30 Dejiny trochu inak (2)
- 08:30 Telenákup (3)
- 08:40 Doslova
- 09:20 Život vo vesmíre (1)
- 10:10 Téma (165)
- 10:50 Vitajte v drsnom meste (1)
- 11:50 WWII: Detektívovia leteckých nešťastí (1)
- 12:40 Vyrobené na Slovensku (1)
- 12:50 Vyrobené na Slovensku (5)
- 13:00 Telenákup (2)
- 13:10 Juhoslávia: Druhá strana zrkadla (1)
- 14:10 Zákon a poriadok (1)
- 15:10 Cestujeme bez batožiny (41)
- 15:40 Ľudia sú aj politici (47)
- 16:20 Telenákup (4)
- 16:30 Magický Egypt (1)
- 17:30 Ríše vikingov (2)
- 18:30 Travelistan (11)
- 18:50 Sadnite si, prosím (26)
- 19:30 Telenákup (1)
- 19:40 Doslova
- 20:20 Kostarika (1)
- 21:15 Téma (166)
- 21:55 Čína: zrodenie veľmoci (1)
- 22:55 Tlačová beseda | Superkonštrukcie (1)
- 23:45 K-FUN (15)
- 00:30 Naše zprávy
- 00:45 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (6)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Most (1)
- 21:30 El Chapo III (11)
- 22:30 Poklad z půdy
- 23:35 Cyranův poloostrov (6)
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Pelíšky slavných
- 13:25 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:45 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:00 Soudce Alexandr
- 22:05 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:50 Nebezpečné vztahy live
- 01:45 Ostříháno
- 02:50 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Poklad z půdy
- 18:00 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:35 Jak to dopadlo!?
- 04:00 Pozor vlak
- 04:45 Honza Tuna v Akci!: Severočeské Čapí hnízdo. Za péči o postižené hrozí vězení!
- 05:05 Zločin jak ho pamatuju: ŠVÁBOVI ZABIJÁCI
- 05:30 A11 rozhovor: Doc. Jan Měšťák, plastický chirurg
- 06:00 Magazín z Prostějova
- 06:25 Magazín z Orlickoústecka
- 06:45 Magazín z Moravskoslezského kraje
- 07:00 Magazín ze Strakonicka
- 07:15 Olomoucký magazín
- 07:45 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 00:35 Macgyver V (5)
- 01:15 Macgyver V (6)
- 02:00 Leo Mattei: Oddělení mladistvých III (1)
- 02:55 Leo Mattei: Oddělení mladistvých III (2)
- 03:50 Zelenáč VI (8)
- 04:30 Zelenáč IV (1)
- 05:15 Zelenáč IV (2)
- 06:00 Seriálový tip (1)
- 06:20 Profil zločinu V (11)
- 07:30 Námořní vyšetřovací služba XVI (15)
- 08:20 Xena (15)
- 09:20 Profil zločinu V (10)
- 10:25 Profil zločinu V (11)
- 11:30 Hvězdná brána: Atlantida II (3)
- 12:25 A-Team II (20)
- 13:25 Námořní vyšetřovací služba XVI (15)
- 14:20 Xena (15)
- 15:15 Profil zločinu V (12)
- 16:10 Profil zločinu VI (1)
- 17:20 A-Team II (21)
- 20:00 Xena (16)
- 21:00 Námořní vyšetřovací služba XVII (3)
- 21:55 Námořní vyšetřovací služba XVII (4)
- 00:45 Ztracený svět III (2)
- 01:45 Lovci pokladů II (9)
- 02:30 Lovci pokladů II (10)
- 03:15 Totalcar IV (8)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět II (22)
- 10:00 Ztracený svět III (1)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (18)
- 13:55 A-Team III (3)
- 14:55 Lovci pokladů II (11)
- 15:55 Lovci pokladů II (12)
- 16:55 Ztracený svět III (2)
- 17:55 Ztracený svět III (3)
- 18:55 Xena III (1)
- 19:50 A-Team III (4)
- 20:55 Společnost Adventure (19)
- 21:55 Lovci pokladů II (11)
- 22:55 Lovci pokladů II (12)
- 23:55 Xena III (1)
- 00:55 Brousko III (92)
- 02:05 Brousko III (93)
- 02:55 Seriálový tip (1)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (31)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:30 Domek na prérii VI (4)
- 13:35 Ranč Heartland II (8)
- 14:30 Ranč Heartland II (9)
- 15:30 Brousko III (94)
- 16:35 Dcery duchem (32)
- 17:50 Domek na prérii VI (5)
- 18:55 Ranč Heartland II (10)
- 19:50 Ranč Heartland II (11)
- 20:50 Domek na prérii VI (5)
- 21:50 Ranč Heartland II (10)
- 22:50 Ranč Heartland II (11)
- 23:45 Dcery duchem (32)
- 01:40 Nádherná přítomnost
- 03:30 Greta
- 09:00 Jana z Arku
- 11:25 Mikrob a Gasoil
- 13:15 Po bouři
- 15:20 Já, Daniel Blake
- 17:05 Tenkrát na Phuketu
- 18:55 Policistova žena
- 22:00 Vážený občan
- 00:10 Stát pevně
- 01:55 Láska mezi regály
- 04:05 Stát pevně
- 09:10 Stranou Satana
- 11:10 Mainstream
- 12:50 Fabrika
- 14:45 Hodný syn
- 16:20 Duch pětačtyřicátého
- 18:05 Borgman
- 20:00 Muž na střeše
- 22:00 Jimmy P.
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Divočák)
- 06:05 Kikirikí
- 06:20 Kouzlování
- 06:25 Zabij nudu! II
- 06:30 O modrém autíčku (Vajíčko)
- 06:45 Staré pověsti české (O Křesomyslu a Horymírovi)
- 06:55 Já Baryk (Já Baryk a moje vrána)
- 07:00 Brundibáři (O mistra basy)
- 07:15 Žofka a její dobrodružství (7)
- 07:25 O Dorotce (Dorotka a ježibaba)
- 07:40 Pojďte pane, budeme si hrát (K princeznám se nečuchá)
- 07:55 Mach a Šebestová (Páni tvorstva)
- 08:10 O Mikešovi (Nácíček nakupuje)
- 08:15 Tisíc a jedna noc (O udatné ad-Datmě)
- 09:00 Teleshopping
- 10:05 Staré pověsti české (Lucká válka)
- 10:15 Broučci (Narodil se Brouček)
- 10:20 Brundibáři (Stavitelé pyramid)
- 10:40 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka překazila školení)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a hvězda)
- 10:55 Pojďte pane, budeme si hrát (Jak jedli vtipnou kaši)
- 11:15 Mach a Šebestová (Oběť pro kamaráda)
- 11:25 O Mikešovi (O detektivu Sultánovi)
- 11:40 Tisíc a jedna noc (Strašidelná skříň)
- 12:00 Řeka
- 13:30 Voda čerstvosti
- 13:45 Filmové minuty
- 14:00 Archimedov zákon
- 15:30 Čechoslovák, režisér Julius Matula
- 16:00 Zlatá reneta
- 17:30 Sochařka z Poličky
- 17:45 Filmové minuty
- 20:00 Po stopách krve
- 21:40 Kinosál
- 22:00 František je děvkař
- 23:25 Kinosál
- 23:40 Teleshopping
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Neviditelná loď
- 01:40 Zvrácená sestřička
- 03:00 Projekt Cat City
- 04:30 To není moje sestra
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 14:25 Teleshopping
- 15:30 Potřást si rukou s ďáblem
- 16:45 Banánová republika
- 17:55 Okultismus a organizace SS
- 20:00 Úderné oddíly
- 21:10 Zabijáci v Čechách (Pomsta)
- 21:40 Jonestown: Ztracený ráj
- 01:10 Vanilkové nebe
- 03:15 Od soumraku do úsvitu
- 04:55 Close Up III (10)
- 05:20 Close Up III (3)
- 05:50 Zoom In - tick, tick… Boom!
- 06:00 Zoom In - News of the World
- 06:10 Close Up III (9)
- 06:45 Close Up III (19)
- 07:15 Frankenstein (1)
- 08:55 Frankenstein (2)
- 10:30 Schůzka naslepo
- 12:05 Kočka a pes
- 13:55 Láska na kari
- 15:55 Černá kočka, bílý kocour
- 18:05 Nevidím zlo, neslyším zlo
- 19:50 Sedm let v Tibetu
- 22:00 Saw 2
- 23:30 Údolí stínů
- 01:00 Chappie
- 02:50 Underworld: Boj v podsvětí
- 04:40 Close Up III (5)
- 05:10 Close Up III (20)
- 05:35 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1990’s
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten - Coolest Movie Characters
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1990’s
- 06:15 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 2000’s
- 06:30 Neodolatelná
- 08:20 Volání divočiny
- 10:00 O smyslu života
- 11:40 Dva machři mezi nebem a peklem
- 13:20 Večírek
- 16:55 Den zrady
- 18:35 Major Payne
- 20:15 Profesionál
- 22:00 Žraločí tornádo 2
- 23:30 Solomon Kane
- 00:20 Červený trpaslík VII (2)
- 00:55 Hráči
- 03:30 CSI: Kriminálka Las Vegas III (9)
- 08:00 Spongebob v kalhotách (18)
- 08:30 Spongebob v kalhotách (19)
- 09:00 Spongebob v kalhotách (20)
- 09:30 Spongebob v kalhotách II (21)
- 20:00 Strážci
- 23:40 Červený trpaslík VII (2)
- 00:00 Off The Grid (Omo Valley, Ethiopia)
- 00:30 Viajar Peru (Cusco, Peru)
- 01:00 Xplore Egypt (Luxor)
- 01:30 Backpack (Manipur and Mayanmar Border, India)
- 02:00 The Food Guide (Manchester)
- 02:30 Backpack (Nagaland, India)
- 03:00 Mount Kailash - The Journey Within (Mount Kailash 6)
- 03:30 World Heritage (The Ancient Cities of Sri Lanka)
- 04:00 World Spas (Kempinski, Jordan)
- 04:30 Viajar Peru (Amazonas 1, Peru)
- 05:00 Best From The Rest (Ireland Top 5 Experiences)
- 05:15 Landmarks (Killing Fields Cambodia)
- 05:30 Unwind (Banyan Tree, Maldives)
- 06:00 Mount Kailash - The Journey Within (Mount Kailash 7)
- 06:30 The Food Guide (Manchester)
- 07:00 World Heritage (The Ancient Cities of Sri Lanka)
- 07:30 Viajar Peru (Amazonas 2, Peru)
- 00:00 Divocí, chytří a smrtící (Šestý smysl)
- 00:45 Duše šelmy
- 01:31 Neklidné šelmy
- 02:16 Superkočka
- 03:00 Smrtící africká říše (Kalahari)
- 03:46 Duše šelmy
- 20:15 Údolí vlků
- 21:02 Skvělý dr. Pol XVI (Pán perutí)
- 21:46 Skvělý dr. Pol XVI (Rohatý Houdini)
- 00:00 Pohled zevnitř: Severní Korea: Tři Kimové (Syn slunce)
- 00:45 Hitlerova katastrofální válka v poušti
- 01:30 Průzkumník II (Nejnebezpečnější droga světa)
- 02:15 Jak chytit pašeráka III (Koks na vodě)
- 03:00 Zákulisí letiště Sydney (Nebezpečí)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou IV (Útok na Pearl Harbor)
- 00:00 Pitbulové a propuštění trestanci: Tiiny příběhy XI (Vychována pro zachraňování)
- 00:45 Zoltan, vlčí muž (3)
- 01:30 Odborníci na domy v korunách stromů IV (Úžasný javor stříbrný)
- 02:15 Z tuláků boháči (Zlý Chico)
- 03:00 Veterinární policie Filadelfie XII (Napadení mačetou)
- 03:45 Záchrana statku II (5)
- 00:10 Zvláštní a záhadné V (16)
- 00:55 Filmy a realita III (1)
- 01:40 FBI - Agenti řeší případy (23)
- 02:05 Špinavé prádlo (7)
- 02:50 Pohledy do historie (12)
- 02:55 Válečné lodě pohřbené v moři (3)
- 03:40 Matky za mřížemi - USA (5)
- 20:05 Zvláštní a záhadné V (17)
- 21:00 FBI - Agenti řeší případy (24)
- 21:25 Špinavé prádlo II (1)
- 16:10 Prostě maso (4)
- 16:40 Jiří, milovník masa (13)
- 17:10 Justininy tropické delikatesy (Vaření s Gabi)
- 17:35 Zachradní kuchyně (1)
- 00:00 Činžák za babku II (1)
- 01:00 Je to Havaj XIII (Skutečný svět na Oahu)
- 01:30 Je to Havaj XIII (Velký ostrov, kouzlo malého města)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii VIII (Výhra s jezerem)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii VIII (Výhra se South Shore)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVI (Útočiště na Kajmanských ostrovech)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLVII (Svatba v Richmondu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CXLVII (Útěk sněhových ptáků na Floridu)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? V (Bungalov na pláži)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? V (Přeprodej starých časů)
- 05:30 Mistři bazénů III (Living La Vida u jezera)
- 06:00 Doma u Debboerových (3)
- 07:00 Souboj na pláži IV (Obývací pokoje plné slunce)
- 00:40 Kuchyně 16: Jídlo na derby (1)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 6: O štěňatech a koťatech (3)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 25: Pochod dortů (11)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 26: Superkuchařka a supermodelka (1)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 32: Od autentického k vynalézavému (12)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 32: Kuřata a hovězí hrudí (13)
- 03:40 Velká soutěž pojízdných restaurací 10: Rachot na promenádě (1)
- 04:25 Velká soutěž pojízdných restaurací 10: Karolínské grilování (2)
- 05:10 Velká soutěž pojízdných restaurací 10: Rychle a zběsile (3)
- 06:00 Kuchyně 16: Oblíbené dobroty z bistra (2)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Grilování s Bobbym (2)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 6: Jaro v přírodě (4)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 26: Dynamická dvojka (2)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Bezvládná situace)
- 01:25 Válka skladů V (Máš radost, že to Dan zas prodal?)
- 01:45 Válka skladů V (Strašlivá mela)
- 02:10 Válka skladů V (Francouzský kšeft)
- 02:35 Mistři aukcí IV (Velká sestra mizí)
- 03:00 Mistři aukcí IV (Hotovo za 20 sekund)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Fender Bender)
- 03:45 Vetřelci dávnověku VIII (Evoluce mimozemšťanů)
- 04:30 Jak se tohle dá vysvětlit?: Vojenské záhady (Záhada majora Logana, Ztracená kosmonautka, Výbuch bitevní lodi, Smrtící delfíni)
- 05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (Deklarace zastavárenské nezávislosti)
- 06:00 Mistři aukcí IV (Zastavárna ano, nebo ne?)
- 06:20 Mistři aukcí V (Vesmírní kovbojové)
- 06:40 Z ohnivé výhně IV (Kachin Dao)
- 07:25 Hvězdy zastavárny XXIV (Deklarace zastavárenské nezávislosti)
- 00:00 7 Days (Aljaška)
- 00:55 Planet Terra (Sluneční chrám v Konáraku)
- 01:00 Vista Point (Nice)
- 01:27 On Tour (El Tren Inca)
- 01:54 Planet Terra (Bari)
- 02:00 Global Treasures (Horezu)
- 02:12 Vista Point (Tripolis)
- 02:38 Global Treasures (Dubrovník)
- 02:50 Nature Wonders (Cenotes)
- 03:00 Cosmos Global (Krajina vychádzajúceho slnka)
- 03:53 Planet Terra (El Chaltén)
- 04:00 Vista Point (Jakarta)
- 04:27 On Tour (Púštny expres Namíbia)
- 04:54 Planet Terra (Advent v Mariazell)
- 05:00 Gardens of the World (Klasická zahrada)
- 05:29 Vista Point (Reykjavík)
- 05:55 Planet Terra (Taškent)
- 06:00 Vista Point (Algarve)
- 06:29 On Tour (Túra loďou po jazere Powell)
- 06:55 Planet Terra (Malang)
- 07:00 Travel Logue (Cesta do Tsaparangu)
- 07:27 Vista Point (Sofia)
- 07:54 Planet Terra (Peschiera del Garda)
- 08:00 On Tour (Jazero Todos Los Santos)
- 08:27 Nature Wonders (Národný park Krka)
- 08:38 Planet Terra (Delta Okavanga)
- 08:43 Global Treasures (Goshavank)
- 08:54 Planet Terra (Iraklio)
- 09:00 Vista Point (Litva)
- 09:27 Global Treasures (Mingun)
- 09:38 Planet Terra (Fuerteventura)
- 09:43 Global Treasures (Efez)
- 09:54 Planet Terra (Brissago)
- 12:00 7 Days (Jordánsko)
- 12:53 Planet Terra (Sklář)
- 13:00 Nature Parks (Rieka Lemmenjoki)
- 13:30 Vista Point (Fes)
- 14:00 On Tour (Plavba po Dunaji)
- 14:29 Vista Point (Bahamy)
- 14:55 Planet Terra (Ayutthaya)
- 15:00 Vista Point (Ibiza)
- 15:27 Global Treasures (Misie Del Rio Carmelo)
- 15:38 Planet Terra (Kalmar)
- 15:43 Global Treasures (Kižský pogost)
- 15:54 Planet Terra (Bardejov)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Atletika
- 01:30 Olympijské hry
- 02:30 Atletika
- 03:00 Atletika
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Atletika
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Olympijské hry
- 07:30 Plavání
- 10:00 Atletika
- 12:30 Kanoistika
- 14:30 Taekwondo
- 15:00 Skoky do vody
- 16:15 Vzpírání
- 17:15 Dráhová cyklistika
- 19:30 Atletika
- 21:45 Volejbal
- 22:30 Box
- 23:00 Olympijské hry
- 01:00 Lezení
- 02:00 Skateboarding
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 Skateboarding
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Házená
- 07:00 Vodní pólo
- 08:00 Olympijské hry
- 09:00 Taekwondo
- 09:45 Lezení
- 13:00 Moderní pětiboj
- 14:00 Pozemní hokej: LOH - zápas o 3. místo mužů
- 15:30 Taekwondo
- 16:30 Házená
- 18:30 Basketbal: LOH - semifinále mužů
- 19:30 Vzpírání
- 21:30 Házená
- 23:30 Házená
- 01:15 MVP
- 02:00 Box: Naoya Inoue - Luis Nery
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Poker
- 10:00 Poker
- 11:00 Televizní nákupy
- 12:00 Házená: Ukrajina - Dánsko
- 13:45 MVP
- 18:45 MVP
- 19:30 Házená: Švýcarsko - Maďarsko
- 21:15 Zlaté okamžiky
- 21:30 Lední hokej: MoDO - Leksands
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 18:00 Topspeed
- 19:00 Brondby IF (DEN) - Legia Warszawa (POL)
- 22:00 Martin z Martina
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Piok Cars
- 23:30 Martin z Martina
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Silkeborg IF (DEN) - KAA Gent (BEL)
- 20:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 21:15 Martin z Martina
- 22:00 EFC
- 00:15 Rychlé kolo: Alfa Romeo 4C (51)
- 00:45 Moove - mobilita zítřka (52)
- 01:15 Blochovy rozbory (53)
- 01:40 Test automobilu: Mercedes EQB (54)
- 01:45 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (55)
- 02:15 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (56)
- 02:35 Test automobilu: VW ID.4 GTX (57)
- 02:40 Přednost v jízdě: Fiat 600 Hybrid (58)
- 02:55 Sedm nejrychlejších (59)
- 03:10 Garáž 21 (60)
- 03:40 Zprávy (61)
- 03:45 Poklady v garáži (62)
- 04:15 Poklady v garáži (63)
- 04:45 Zpětný chod: BMW E46 M3 CSL (64)
- 05:00 Jiliny plechové klenoty: Porsche 993 Targa (65)
- 05:15 Blochovy rozbory (1)
- 06:00 Přednost v jízdě: Audi RS3 (2)
- 06:15 Hraniční jízda podél poledníku (3)
- 06:45 Eastside Motors: Směnné obchody (4)
- 07:35 Stará auta a mimozemšťané (5)
- 08:00 Přednost v jízdě: Audi A3 Sportback (6)
- 08:10 Zprávy (7)
- 08:15 Rychlé kolo: Opel Insignia OPC (8)
- 08:45 Rychlé kolo: Mc Laren 650S (9)
- 09:15 Rychlé kolo: Alfa Romeo 4C (10)
- 09:40 Zprávy (11)
- 09:45 Moove - mobilita zítřka (12)
- 12:00 Zprávy (19)
- 12:05 Sedm nejrychlejších (20)
- 12:20 Garáž 21 (21)
- 12:45 Poklady v garáži (22)
- 13:15 Poklady v garáži (23)
- 13:45 Zpětný chod: BMW E46 M3 CSL (24)
- 22:10 Přednost v jízdě: Fiat 600 Hybrid (43)
- 22:25 Zprávy (44)
- 22:30 Sedm nejrychlejších (45)
- 22:45 Garáž 21 (46)
- 23:15 Poklady v garáži (47)
- 23:45 Poklady v garáži (48)
- 00:00 DOVIT (Lov karasů s method feederem)
- 00:30 Magazín Energofish (93)
- 01:00 Adventer&Fishing (Lov kaprů na Balatonu)
- 01:30 Rybolov pod lupou (Lov kaprů v rekreačním a rybářském parku Majosliget)
- 02:00 Kanada a lední medvěd (1)
- 02:30 Kanada a lední medvěd (2)
- 03:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 3.díl)
- 03:30 Nový muškař (22)
- 04:00 Jarní probouzení (Feeder s Don Carp Baits)
- 04:30 Rybolov pod lupou (Produkty The One ve feederovém lovu)
- 05:00 V jednotě s přírodou (Vztah navěky 1.díl)
- 05:30 V jednotě s přírodou (Vztah navěky 2.díl)
- 06:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 2.díl)
- 06:30 Rybolov bez hranic (Přívlač s vítězem LB Fishing na jezeru Tisza-tó)
- 07:00 Feedermánie (Tolstolobici řeky Kriš 2024)
- 07:30 KORDA (Danny Fairbrass na jezeru Szűcsi 1.díl)
- 08:00 Carp Zoom (Picker Feeder)
- 08:30 Carp Zoom (Balatonský lov pro radost)
- 09:00 Big Coast 12. ročník (5)
- 09:30 DAIWA (Velmi divoce)
- 16:00 Pěšáci (Spor o kormorány 2.díl)
- 16:30 Pěšáci (Spor o kormorány 3.díl)
- 17:00 Big Coast 12. ročník (6)
- 17:30 Balatonská cejní show
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 Kitkat Óčko chart
- 17:00 1Charted
- 18:00 HUDEBNÍ OLYMP
- 19:00 Party ride
- 20:00 DESPERADOS DJ NO.1 PLAYLIST
- 21:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 21:15 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 Kitkat Óčko chart
- 17:00 1Charted
- 18:00 HUDEBNÍ OLYMP
- 19:00 Party ride
- 20:00 DESPERADOS DJ NO.1 PLAYLIST
- 21:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 21:15 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 80’s hitparáda
- 11:00 Největší hity
- 17:00 Best of U2
- 18:00 Největší hity
- 19:00 80’s hitparáda
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 80’s hitparáda
- 11:00 Největší hity
- 17:00 Best of U2
- 18:00 Největší hity
- 19:00 80’s hitparáda
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (47)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (143)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (105)
- 08:20 Nespoutaný anděl (106)
- 09:20 Yago, syn džunle (154)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (155)
- 15:55 Wolffův revír (97)
- 16:55 Stefanie (81)
- 17:55 Stefanie (82)
- 18:55 Nespoutaný anděl (107)
- 19:55 Nespoutaný anděl (108)
- 20:55 Wolffův revír (98)
- 21:55 Krampovoloviny (18)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 TO BYL RO(C)K
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 TO BYL RO(C)K
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 17:00 TV ROCKPARÁDA
- 20:00 BACKSTAGE
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 12:59 Intermezzo
- 13:30 Emergences: Mladí choreografové
- 17:09 Intermezzo
- 17:55 G. Donizetti: Dcera pluku v La Fenice
- 00:00 Eric Clapton & Steve Winwood
- 02:19 Eminem
- 02:41 Various Artists
- 03:00 Adele
- 04:25 BLACKPINK
- 05:51 Various Artists
- 06:01 Destiny’s Child
- 07:53 Imagine Dragons
- 08:58 Duran Duran
- 10:24 Maroon 5
- 11:34 X Ambassadors
- 11:55 Various Artists
- 14:52 Various Artists
- 15:01 Noel Gallagher
- 16:41 R.E.M.
- 17:35 Nine Inch Nails
- 17:58 Blondie
- 19:34 Interpol
- 20:30 Kaleo
- 20:45 Various Artists
- 21:00 Pet Shop Boys
- 21:41 Oasis
- 22:25 Ozzy Osbourne
- 00:20 Geordie Shore XVII (3)
- 01:05 K popukání XXXV (40)
- 01:30 K popukání XXXV (41)
- 01:55 K popukání XXXV (42)
- 02:15 K popukání XXVII (2)
- 02:40 K popukání XXVII (4)
- 03:00 K popukání XXVII (5)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 14:40 K popukání XXIV (39)
- 15:05 Ideální pár VI (7)
- 15:55 Ideální pár VI (8)
- 20:30 K popukání XXXVI (18)
- 20:55 K popukání XXXIV (5)
- 21:15 K popukání XXXIV (8)
- 21:40 K popukání XXXIV (9)
- 22:00 Mistr jehly VIII (5)
- 22:45 Výzva: Souboj hvězd II (4)
- 23:35 Geordie Shore XVII (4)
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 13:00 Worldwide Hits!
- 20:00 MTV Top 20
- 22:00 Calvin Harris: The Hits
- 23:00 Fresh Out
- 05:00 We Belong Together! Classic...
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Dancefloor Fillers!
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Supermassive Rock Anthems!
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 LIVE KLUB
- 23:02 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 11:00 DECHOVKA V JEDENÁCT
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:40 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 14:35 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:30 NESTÁRNOUCÍ PÍSNIČKY
- 18:00 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 19:35 ŠLÁGR SILVESTRY
- 20:20 ČESKÁ FOUKANÁ
- 21:45 CHVILKA S...
- 22:10 ČAS PRO HARMONIKU
- 22:40 HVĚZDNÉ ŠLÁGROVÁNÍ
- 23:30 DOBROU NOC...
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:15 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 POP ZÁBAVA
- 09:00 POP ZÁBAVA
- 09:30 ŠLÁGR MARKET
- 10:35 LIDOVKY
- 11:05 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 11:35 POP ZÁBAVA
- 12:05 CHVILKA S...
- 12:25 HARMONIKY
- 13:10 ŠLÁGR MARKET
- 14:15 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 14:55 POP ZÁBAVA
- 15:25 HARMONIKY
- 15:55 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 16:20 ZÁBAVA NA ŠLÁGRU
- 17:10 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 17:50 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 18:20 ŠLÁGR MARKET
- 19:25 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 20:00 CHVILKA S...
- 20:25 POP ZÁBAVA
- 20:55 SLOVENSKÝ POZDRAV
- 21:25 ZÁBAVA
- 21:55 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY