Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:20 Manéž Bolka Polívky
- 01:30 Písničky z Brněnského kola I
- 02:10 O zelených očích Krásné paní
- 03:00 Na forbíně TM
- 03:45 Ovce a včely
- 04:05 Kulinářská soutěž
- 04:35 V kondici
- 04:50 Spolu na hranici (Na vodě)
- 05:20 Etiketa (Letadlem i autobusem)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po havajském O'ahu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (9)
- 09:40 Doktor Martin 2 (13)
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Janžurová a spol.)
- 13:50 Kouzelník ještě nepřišel
- 14:50 Zabijačka
- 15:15 Nemocnice na kraji města (11)
- 16:10 Magnum II (Šestá pozice)
- 17:00 Na cestě po severní Dalmácii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (7)
- 20:10 Svět pod hlavou (6)
- 21:10 Neviditelní (7)
- 22:05 Neviditelní (8)
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 23:05 Sisi II (4)
- 23:55 Angličanka (6)
- 00:10 Kruk II (2)
- 01:05 Láska a sex v Číně
- 02:00 Čaj pro třetího
- 02:30 Sváteční slovo Pavla Jajtnera
- 02:35 Popcorn
- 03:05 Divnopis (Škrovád)
- 03:10 Před půlnocí
- 03:40 Slavíčci
- 04:15 Na moll...
- 05:00 Žiješ jenom 2x (15)
- 05:25 Očima astronautů
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Evropa z výšky (Německo)
- 09:15 Bedekr III. (Jarní Paříž)
- 09:45 Čína na jazyku II (5)
- 12:20 Peklo na zemi (6)
- 13:15 Vzestup nacistů II (1)
- 20:00 Sissi - Mladá císařovna
- 21:50 Vyšší zájem
- 23:40 Vášeň muže
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Zajímavosti z regionů
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:30 OH Paříž 2024 (Gymnastika)
- 02:30 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 03:00 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 08:00 OH Paříž 2024 (Triatlon)
- 09:32 OH Paříž 2024 (Vodní slalom)
- 09:55 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 12:10 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 12:50 OH Paříž 2024 (Gymnastika)
- 15:05 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 01:18 Minority Report
- 04:10 Dívka z přívěsu
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:01 M.A.S.H (238)
- 07:25 M.A.S.H (239)
- 07:55 M.A.S.H (240)
- 08:26 M.A.S.H (241)
- 08:56 M.A.S.H (242)
- 09:26 Polda IV (Bez rozloučení)
- 14:33 Policie v akci
- 15:31 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:45 Vinaři (Vinobraní)
- 04:01 Spravedlnost v krvi XI (Jako nový)
- 04:57 Top Gear IV (4)
- 06:08 Příhody Bolka a Lolka
- 06:16 Autosalon.tv
- 07:07 Partička L
- 08:25 Top Gear IV (1)
- 09:34 Top Gear IV (10)
- 20:17 Prima Partička
- 21:19 Partička Nová krev
- 22:07 ESCAPE
- 23:06 Re-play
- 23:36 Simpsonovi V (Speciální čarodějnický díl IV - Dům plný hrůzy)
- 23:57 Simpsonovi V (Marge na útěku)
- 04:51 Policie v akci
- 06:00 Noční Praha
- 06:08 Policie v akci
- 06:49 Closer: Nové případy VI (Konspirační teorie 1/4)
- 07:36 Komisař Rex VI (Paprsky pomsty)
- 18:08 Columbo (Etuda v černém)
- 01:33 Hra o přežití
- 03:34 Rytmická sekce
- 09:37 Útěk z Alcatrazu
- 14:38 Ďáblice
- 16:42 Austrálie
- 20:06 Baby Boom
- 22:20 Smrtící léčba
- 04:43 Jak se staví sen - extra
- 05:47 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:08 Karolína, domácí kuchařka
- 06:34 Prostřeno!
- 07:31 1. MISE (Malá holka)
- 10:13 Prostřeno!
- 11:05 Ano, šéfe!
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: N)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:45 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari (3)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Olympijská Shaun
- 11:05 Vyber si svůj sport
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (4)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (13)
- 14:55 Čvacht
- 15:10 Remy a Fů
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Hej, Hafí! III
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek na poušti)
- 18:50 Zafari (4)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (5)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:30 100 dní ve Versailles (4)
- 01:15 Olga Sommerová
- 01:30 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 01:45 Kanadská soda X (2)
- 02:10 Televizní klub neslyšících
- 02:40 Vzkříšení
- 03:00 Uchem jehly
- 03:25 Proměny i návraty
- 03:50 Terra musica
- 04:20 Divadlo žije!
- 04:45 Mosty
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Brouk v hlavě
- 22:45 Strachy v nás
- 12:00 Ráj podle Bryana IV (Nový normál)
- 13:03 Neuvěřitelné dorty II (25)
- 13:34 Neuvěřitelné dorty II (26)
- 13:56 Hledá se táta
- 04:26 Rodinná pouta II (Pro kočku)
- 05:33 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:18 Nikdo není dokonalý
- 07:08 Nikdo není dokonalý
- 08:13 Columbo (Past)
- 09:47 Katie Fforde (Moje bláznivá rodina)
- 14:48 Rodinná pouta II (Návrat agentky)
- 15:54 1. MISE (Otec roku)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:57 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:08 Show Jana Krause
- 23:13 Jak se staví sen - extra
- 00:38 Co na to vaše zdraví
- 01:28 7 pádů Honzy Dědka
- 02:44 Prima ČESKO
- 03:26 Prima Svět
- 04:00 Generace deprese
- 04:45 04:45 - 05:55
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 06:54 Nový den
- 07:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 08:00 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:26 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:34 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:26 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:33 Zprávy z Paříže
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:00 Zprávy
- 14:27 Prima LÉTO
- 14:39 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:13 Počasí
- 15:20 K věci
- 15:42 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:24 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:18 Hlasy zločinu
- 21:18 Zprávy
- 04:18 Mnichov: Teror na olympiádě (Hněv)
- 05:21 Prima Česko
- 06:00 Ptačí říše
- 06:12 Norské domy snů VII (Nevlunghavn)
- 06:55 Lydia a obři: Divoký Pantanal
- 00:20 Manéž Bolka Polívky
- 01:30 Písničky z Brněnského kola I
- 02:10 O zelených očích Krásné paní
- 03:00 Na forbíně TM
- 03:45 Ovce a včely
- 04:05 Kulinářská soutěž
- 04:35 V kondici
- 04:50 Spolu na hranici (Na vodě)
- 05:20 Etiketa (Letadlem i autobusem)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po havajském O'ahu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (9)
- 09:40 Doktor Martin 2 (13)
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Janžurová a spol.)
- 13:50 Kouzelník ještě nepřišel
- 14:50 Zabijačka
- 15:15 Nemocnice na kraji města (11)
- 16:10 Magnum II (Šestá pozice)
- 17:00 Na cestě po severní Dalmácii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (7)
- 20:10 Svět pod hlavou (6)
- 21:10 Neviditelní (7)
- 22:05 Neviditelní (8)
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 23:05 Sisi II (4)
- 23:55 Angličanka (6)
- 00:20 Manéž Bolka Polívky
- 01:30 Písničky z Brněnského kola I
- 02:10 O zelených očích Krásné paní
- 03:00 Na forbíně TM
- 03:45 Ovce a včely
- 04:05 Kulinářská soutěž
- 04:35 V kondici
- 04:50 Spolu na hranici (Na vodě)
- 05:20 Etiketa (Letadlem i autobusem)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po havajském O'ahu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (9)
- 09:40 Doktor Martin 2 (13)
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Janžurová a spol.)
- 13:50 Kouzelník ještě nepřišel
- 14:50 Zabijačka
- 15:15 Nemocnice na kraji města (11)
- 16:10 Magnum II (Šestá pozice)
- 17:00 Na cestě po severní Dalmácii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (7)
- 20:10 Svět pod hlavou (6)
- 21:10 Neviditelní (7)
- 22:05 Neviditelní (8)
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 23:05 Sisi II (4)
- 23:55 Angličanka (6)
- 00:15 Případy detektiva Murdocha XI (15)
- 01:15 Případy detektiva Murdocha XI (16)
- 02:15 TaJeMno (18)
- 03:10 Ze dvora (5)
- 03:20 Ušák Jaromíra Bosáka (202)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (203)
- 04:20 Zahradní proměny II (8)
- 05:10 Zahradní proměny II (9)
- 06:00 Pravidla zasnoubení II (6)
- 06:25 Moje místa (Roman Paulus)
- 07:25 Případy detektiva Murdocha XI (16)
- 08:15 Zahradní proměny II (10)
- 09:15 Zahradní proměny II (11)
- 12:15 Boot Hill
- 01:10 Specialisté (Naslepo)
- 02:00 Specialisté (Dobří sousedé)
- 02:50 Malé lásky III
- 03:55 Dáma a Král II (Hra na vraždu)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 14:40 Kriminálka Las Vegas VI (Psí život)
- 15:35 Výměna manželek
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:50 Na lovu II
- 00:30 Temná tvář Brooklynu
- 03:05 Mexičan
- 04:45 Pravidla neplatí
- 04:50 Pravidla neplatí
- 07:05 Bláznivá svoboda
- 08:55 Marie Antoinetta
- 11:25 Spider-Man
- 13:45 Teleshopping
- 14:10 Příchozí
- 16:25 DC Liga supermazlíčků
- 18:30 Prázdniny pana Beana
- 20:00 Na hraně zítřka
- 22:20 Příšerky útočí
- 04:00 THW Kiel - MT Melsungen
- 05:05 Běhej lesy - Klínovec
- 05:20 Walker, Texas Ranger VIII (9)
- 06:00 Spartan: Týmová výzva (7)
- 06:40 Mistři zastavárny XXIV (25)
- 07:35 Drak přichází
- 09:30 Kobra 11 II (21)
- 11:35 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger VIII (10)
- 12:45 Válka skladů XII (9)
- 16:40 Kobra 11 II (22)
- 17:40 Kobra 11 III (1)
- 18:40 Válka skladů XII (11)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (27)
- 20:30 Mistři renovací II (26)
- 21:20 Kachní dynastie IV (23)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (11)
- 23:10 Kobra 11 II (22)
- 00:25 Teorie velkého třesku III (19)
- 02:05 Malý Sheldon III (20)
- 02:40 Svět podle Jima (10)
- 03:20 Americký táta VI (7)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Stahovák
- 05:00 Máma (10)
- 05:20 Ženatý se závazky (95)
- 06:10 Karate ovce (61)
- 06:50 Bakugan: Evolutions (17)
- 07:00 Přátelé IX (14)
- 08:05 Máma (17)
- 09:45 Malý Sheldon III (21)
- 10:10 Malý Sheldon IV (3)
- 11:20 Ženatý se závazky (97)
- 12:15 Dva a půl chlapa VI (23)
- 13:05 Přátelé IX (14)
- 14:10 Teorie velkého třesku III (19)
- 15:50 Máma (21)
- 17:30 Svět podle Jima (12)
- 18:20 Dva a půl chlapa VI (24)
- 18:45 Dva a půl chlapa VII (1)
- 19:10 Malý Sheldon IV (5)
- 20:00 Teorie velkého třesku III (23)
- 21:40 Přátelé IX (16)
- 22:40 Americký táta VI (9)
- 23:30 Dva a půl chlapa VI (24)
- 23:55 Dva a půl chlapa VII (1)
- 00:25 Myšlenky zločince VIII (9)
- 01:05 Myšlenky zločince VIII (10)
- 01:45 Myšlenky zločince VIII (11)
- 02:25 Médium IV (Vůz smrti)
- 03:05 Kriminálka Las Vegas XI (Skřípal)
- 03:45 Myšlenky zločince VIII (7)
- 04:30 Víkend
- 05:00 Na lovu II
- 05:45 Riskuj!
- 06:40 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:25 Na lovu II
- 12:10 Odložené případy (Pobožní lidé)
- 13:05 Teleshopping
- 13:20 MasterChef Česko (19)
- 14:30 Tescoma s chutí
- 14:35 Zločiny v zahradách III (Stoletá semena)
- 15:35 Médium IV (Vůz smrti)
- 00:05 Nemocnice Chicago Med VIII (18)
- 00:55 Vyměněné osudy II (57)
- 02:20 Čarodějky IV (13)
- 03:05 Nemocnice Chicago Med VIII (18)
- 03:45 Oteckovia II (81)
- 04:50 Ulice (4344)
- 06:20 Život na jachtě: Za dobrodružstvím (3)
- 08:05 Poldark III (3)
- 09:05 Poldark III (4)
- 10:10 Oteckovia II (83)
- 16:10 Vyměněné osudy II (59)
- 10:00 Mystic Skate Cup
- 10:30 Freestyle Pro Tour
- 11:05 Queen & King of the Court #1
- 11:35 ČEZ RunTour - Olomouc
- 11:45 Česká Enduro Serie 2024 - Kouty MČR
- 12:00 Spade poker show 2024 (15)
- 12:30 1:1 Sport Show (60)
- 13:05 Bellator 302: Anderson vs. Moore
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 WES E - Bike World Series #1
- 19:30 Challenge Roth
- 20:00 Spade poker show 2024 (16)
- 20:30 1:1 Sport Show (61)
- 21:10 Běhej lesy - Klínovec
- 21:20 Házená: THW Kiel - TBV Lemgo Lippe
- 00:20 Prerušená pieseň
- 02:00 Správy „N“
- 02:55 Počasie
- 03:00 Pohľady zhora III (Nemecko zhora - Sever)
- 03:55 Správy „N“
- 04:50 Gastromap
- 05:15 Capri II (12)
- 07:00 Ranné správy
- 10:10 Candice Renoirová IV (Každá zrada sa dá prepáčiť)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri II (13)
- 14:15 Zdravá maškrta
- 14:25 Zdravá maškrta
- 14:55 Don Matteo (Postarám sa o teba)
- 16:00 Správy
- 16:25 Bez batožiny (Južná Afrika - Xhosovia)
- 16:50 Destinácie (Kanárske ostrovy a Agatha Christie)
- 17:05 Doktor z hôr - Nové osudy XIII (Dva týždne - 2.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Oblak v podkroví
- 00:00 Správy „N“
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Počúvaj moju hudbu
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II (Sen o poklade)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:10 Ahoj Romale
- 09:00 Vnímanie
- 09:30 Spomíname na Milana Kiša (Zbierka zaujímavostí)
- 10:15 Jurát
- 11:00 Kúzelné mestečko (12)
- 11:30 Obedníček (Mláďatá "N")
- 11:40 Rusty
- 11:45 Pa a Pi
- 11:55 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie -SMAJLILIMONÁDY)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Malá Fatra popri Váhu)
- 12:30 Hubačka
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Zmeny v čase)
- 16:20 Môj emigrant - Elena
- 17:00 Anjeli strážni (Anjeli strážni Kláry Issovej)
- 17:30 Lov slov
- 17:55 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:35 Rusty
- 18:40 Medvedík Pompon II (V tieni čerešne)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Počúvaj moju hudbu
- 19:15 Zázračný miniateliér
- 19:25 Lexi a Lottie
- 19:45 Athleticus
- 22:00 O tele a duši
- 00:20 Manéž Bolka Polívky
- 01:30 Písničky z Brněnského kola I
- 02:10 O zelených očích Krásné paní
- 03:00 Na forbíně TM
- 03:45 Ovce a včely
- 04:05 Kulinářská soutěž
- 04:35 V kondici
- 04:50 Spolu na hranici (Na vodě)
- 05:20 Etiketa (Letadlem i autobusem)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po havajském O'ahu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (9)
- 09:40 Doktor Martin 2 (13)
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Janžurová a spol.)
- 13:50 Kouzelník ještě nepřišel
- 14:50 Zabijačka
- 15:15 Nemocnice na kraji města (11)
- 16:10 Magnum II (Šestá pozice)
- 17:00 Na cestě po severní Dalmácii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (7)
- 20:10 Svět pod hlavou (6)
- 21:10 Neviditelní (7)
- 22:05 Neviditelní (8)
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 23:05 Sisi II (4)
- 23:55 Angličanka (6)
- 00:20 Manéž Bolka Polívky
- 01:30 Písničky z Brněnského kola I
- 02:10 O zelených očích Krásné paní
- 03:00 Na forbíně TM
- 03:45 Ovce a včely
- 04:05 Kulinářská soutěž
- 04:35 V kondici
- 04:50 Spolu na hranici (Na vodě)
- 05:20 Etiketa (Letadlem i autobusem)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po havajském O'ahu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (9)
- 09:40 Doktor Martin 2 (13)
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Janžurová a spol.)
- 13:50 Kouzelník ještě nepřišel
- 14:50 Zabijačka
- 15:15 Nemocnice na kraji města (11)
- 16:10 Magnum II (Šestá pozice)
- 17:00 Na cestě po severní Dalmácii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (7)
- 20:10 Svět pod hlavou (6)
- 21:10 Neviditelní (7)
- 22:05 Neviditelní (8)
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 23:05 Sisi II (4)
- 23:55 Angličanka (6)
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:10 Počasie
- 01:15 Fetiše televízie: Hlásateľky
- 01:50 Správy :24
- 02:15 Archív :24
- 02:40 Správy "N"
- 03:35 Počasie
- 03:45 Cez lupu
- 04:15 Správy "N"
- 05:05 Góly-body-sekundy
- 05:25 Počasie
- 05:35 Archív :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet v obrazoch
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Náboženstvá
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Téma :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál: Luxusné jedlá
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Metabolizmus v zime
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 02:05 Legenda jménem T-34
- 04:20 Snové léto
- 06:20 Dům na prodej, srdce k odběru
- 07:55 Který je ten pravý?
- 09:35 Pojedeme k moři
- 11:20 Proxima
- 13:20 Věčně mladá
- 15:20 Super-Blb
- 16:55 Aloha, Lásko!
- 18:35 Moře kouzel
- 20:15 Bolest a sláva
- 22:15 Dům chtíče
- 23:50 Zkrať to, zlato
- 00:40 Profesionálové II (Halloweenští zloději)
- 01:20 Profesionálové II (Sedmnáctý)
- 02:00 Prázdniny (Karma je svině!)
- 02:45 Na chalupě
- 03:30 Nové bydlení
- 04:20 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:45 Soudní síň (Webkamera svědkem)
- 09:50 Soudní síň (Zahrada)
- 10:50 Pod povrchem (26)
- 12:05 Kutyil s.r.o. II (Černoušek)
- 12:55 Soudní síň (Fitko)
- 13:50 Soudní síň (Vrať se k bývalce)
- 14:50 Policisté v akci
- 15:50 Policisté v akci
- 20:20 Ring volný (1)
- 21:55 Kandráčovci & Čechomor
- 22:45 15 min. kuchař
- 23:25 V sedmém nebi
- 00:25 Rodinné prípady
- 01:10 Modré z neba
- 02:50 Aj múdry schybí
- 03:40 Susedské prípady
- 04:25 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:45 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (69)
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (70)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Horná Dolná XIII (6)
- 21:40 Horná Dolná XIII (7)
- 22:40 Horná Dolná XIII (8)
- 23:40 Farma
- 08:45 Zahradníkův svět XI (25)
- 09:55 Projekt "Domov" II (2)
- 10:45 Luxusní domy III (3)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? V (7)
- 14:20 Dům snů III (5)
- 15:10 Velkolepé plány XIX (2)
- 16:05 Luxusní domy III (4)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? V (8)
- 17:30 Projekt "Domov" II (3)
- 20:25 Dům snů (2)
- 21:15 Dům snů - Dvojčata vzpomínají (8)
- 22:05 Dům snů III (6)
- 22:55 Jít, nebo zůstat? V (8)
- 23:50 Nejkrásnější britské zahrady II (2)
- 00:55 Dobrý člověk
- 03:00 Rod Draka II (8)
- 04:00 Humr
- 06:00 Cable Guy
- 07:35 Bestsellery
- 14:30 Julia II (Chartwinkerie)
- 15:15 Noční let (1)
- 18:10 Daveova banka
- 20:00 Rod Draka II (8)
- 21:00 Sektor II (Jeruzalém)
- 22:00 Amsterdam
- 00:00 Veliká III (3)
- 00:55 Premiantka
- 02:30 Sépie a velryba
- 03:50 Creed
- 06:00 Vše je pravdivé
- 07:40 (J)elita ze střídačky 2
- 09:10 To jsem já, Margaret!
- 10:55 Přátelé II (18)
- 11:15 Přátelé II (19)
- 11:40 Mamma Mia! Here We Go Again
- 13:30 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 15:15 Fotbalový talent VI (2)
- 16:00 Malý Sheldon VII (10)
- 16:25 Romantická komedie
- 18:05 Láska kvete v každém věku
- 19:30 Dokonalý trik
- 21:40 Černý jestřáb sestřelen
- 00:20 Mělas to vědět (3)
- 01:15 Létání pro začátečníky
- 02:50 Julia II (Chartwinkerie)
- 03:40 Noční let (1)
- 04:30 Záhada Hannah Swensenové: Mrkvový dort
- 06:00 Flash
- 08:20 Barbie
- 12:40 Lauřina hvězdička
- 14:00 Vlajka smrti II (Zábava a hry)
- 14:30 Šmoulové
- 16:15 Tenet
- 18:40 Girls V (9)
- 19:10 Girls V (10)
- 19:40 Sex ve městě II (Lidské hry)
- 20:05 Sex ve městě II (Postelový přítel)
- 20:30 Sex ve městě II (Nedostatky)
- 21:00 Rod Draka II (8)
- 22:00 Sektor II (Jeruzalém)
- 23:00 Trojúhelník smutku
- 00:30 65
- 02:05 Dalva
- 03:35 Škola selfie
- 04:10 Princezna
- 06:00 Pán mravenců
- 08:20 Poslední šance
- 08:50 Zamilovaná Stella
- 10:40 Zpráva
- 12:40 Sisi a já
- 14:50 Šesté dítě
- 16:25 Zamilovaná Stella
- 18:20 Martinez
- 20:00 Já a Felix
- 21:35 Čórka
- 23:10 Smrt Dicka Longa
- 00:15 Harka
- 01:45 Příběh z Šemrúnu
- 03:30 Palčivé dny
- 05:40 Citrónovník
- 06:00 Semeno hněvu
- 07:45 Ráj sušenek
- 09:35 Nezúh
- 11:20 A pak přišla láska...
- 12:50 Zvířata
- 15:10 Človíček Tate
- 16:50 Ukradené jméno
- 18:45 Paloma
- 20:30 Bugsy
- 22:45 Směna
- 10:00 Prolhané krásky (Poslední tanec)
- 11:00 Volte mě!
- 12:35 Flash (Zloděj energie)
- 13:30 Flash (Reverse Flash se vrací)
- 20:00 Bronco Billy
- 01:15 The Fanatic
- 02:40 Karmouzská válka
- 04:35 Přestávka ve vysílání
- 05:40 Staré báje vikingů
- 07:50 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona (1)
- 11:15 Králové hor
- 13:20 Toman
- 16:15 Katapult
- 18:10 Chlapci přece nepláčou
- 20:00 Dům ztracených duší
- 21:50 Lucas
- 23:50 Overlord
- 01:00 Smolař
- 02:40 Snídaně po sexu
- 04:00 Přestávka ve vysílání
- 05:30 Deset věcí, které bychom měli udělat před rozchodem
- 06:45 Hrdinové
- 08:30 Fame – Cesta za slávou
- 10:15 Princ a já 2
- 11:50 Jurský masakr
- 13:10 Láska v Indii
- 14:45 Starostka Dortíková
- 16:10 Bel Canto
- 17:50 Vysněný život
- 19:30 Sladké letní víno
- 21:00 Rande na dvě noci
- 22:25 Kladivo
- 05:00 Trattoria
- 06:20 Tygři železnice
- 08:20 Pytel mouky
- 09:50 Můj nejlepší přítel
- 11:25 Bradův život
- 13:05 Zamračené dny
- 15:00 Jenny se vdává
- 16:35 Lope - Nezkrotný básník
- 18:25 Vévoda z Wellingtonu
- 20:00 Krycí jméno Lev
- 21:35 Hnutí odporu
- 23:35 Mafiánovi
- 00:35 Přestávka ve vysílání
- 10:00 Regina
- 11:30 Někdy na tom záleží
- 13:00 Děti bez hranic
- 14:30 Sniff, válečný hrdina
- 16:10 Návrat
- 17:50 Nestanu se tvojí ženou
- 19:25 Květy války
- 21:00 Svatební radosti
- 22:35 Paříž 36
- 00:05 Vpich
- 01:40 Špatná matka
- 03:05 Vražedný ostrov
- 04:30 Přestávka ve vysílání
- 05:45 Deník lásky
- 07:25 Criminal Games by Agatha Christie (3)
- 09:35 Disco
- 11:40 Ztraceni ve Florencii
- 20:00 Králičí nora
- 21:55 Dvě nevěsty a jedna svatba
- 23:45 Pro dítě zemřu
- 01:00 Footprints On The Moon
- 02:30 Love Is Not Enough
- 03:50 The Captive Heart
- 05:25 End of Program
- 06:00 House of the Stone Monkeys
- 07:25 Beneath The 12-Mile Reef
- 09:05 Delightfully Dangerous
- 10:35 Behave Yourself
- 11:55 Judge Priest
- 15:05 Charade
- 16:55 Guerrero
- 18:45 Fairy Tale for Average People
- 19:00 Kingston Avenue
- 19:45 Operation Bottleneck
- 21:00 The Last Day of August
- 22:15 Le Locataire
- 22:45 Her Lonely Lane
- 00:20 NEW FRONTIER (THE INNER WORLDS)
- 00:45 NEW FRONTIER (THE PLANET MAKERS)
- 01:10 THE AUTHENTIC BAHAMAS
- 02:05 SPITSBERGEN (ICY ISLAND)
- 03:00 THE NEW CUBA
- 03:55 ZENITH (EP. 7)
- 08:00 ORGANIC PANIC (HOME)
- 08:25 CHINA UNCOVERED (THE COST OF BEAUTY RISING)
- 09:20 SARAH SHARK (EP. 04)
- 09:45 A YEAR IN THE WILD (EP.2)
- 12:25 THE TECH EFFECT (EP. 05)
- 12:55 THE TECH EFFECT (EP. 06)
- 13:25 SARAH SHARK (EP. 05)
- 13:45 SARAH SHARK (EP. 06)
- 18:15 LOOKING FOR SULTAN
- 19:00 MINDWORKS (ALTERED VIEWS)
- 19:25 STOLEN TREASURES (EP. 3)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 15:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE
- 16:20 HERE COMES THE BRIDE
- 16:40 HERE COMES THE BRIDE
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (33)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (34)
- 18:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 18:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:00 THE HOLLYWOOD GLOW (2)
- 19:30 WORLD OF FASHION II (44)
- 22:00 FASHION AROUND THE WORLD
- 23:00 CANDIES
- 04:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:05 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:15 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:25 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 Colosseum Tournament, Sweden 08.04.2022
- 00:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (14)
- 00:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (15)
- 01:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (6)
- 02:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 02:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 03:00 KITE MASTERS 2018 (2)
- 03:30 KITE MASTERS 2018 (3)
- 04:00 GP RACING 2022 (44)
- 04:30 GP RACING 2022 (45)
- 05:00 SAILING TO TOKYO 2018 (2)
- 05:30 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 06:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (1)
- 07:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (6)
- 08:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 08:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 09:00 KITE MASTERS 2018 (2)
- 09:30 KITE MASTERS 2018 (3)
- 10:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 10:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 11:00 BOARD STORIES SURFING (38)
- 11:30 BOARD STORIES SURFING (39)
- 12:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (10)
- 12:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (11)
- 13:00 AUTOSPEED 2019 (16)
- 13:30 AUTOSPEED 2019 (17)
- 14:00 INSIDE SAILING 2020 (8)
- 14:30 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 15:00 CAPE EPIC 2018 (1)
- 15:30 CAPE EPIC 2018 (2)
- 16:00 GEARING UP 2020 (8)
- 16:30 GEARING UP 2020 (9)
- 17:00 WILD SURF 2019 (18)
- 17:30 WILD SURF 2019 (19)
- 20:00 WORLD OF WATERSPORTS (28)
- 20:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 21:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (14)
- 21:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (15)
- 22:00 RACEMAX MOTORSPORTS (17)
- 22:30 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 23:00 BOAT SHOW 4K (19)
- 23:30 BOAT SHOW 4K (20)
- 00:25 HOW IT'S MADE (THE CAR FACTORY)
- 00:50 DRONE WARS (1)
- 01:45 GOING BEYOND (BANGKOK)
- 02:40 GIANT RAILWAY
- 03:30 BLUE WORLD A RED SEA EXPEDITION
- 03:55 BLUE WORLD (EXUMA ISLANDS & MEXICO)
- 18:20 HOW IT'S MADE (2)
- 18:45 THE RED LIST (CHEETAHS)
- 19:30 INK THERAPY (3)
- 20:15 INK THERAPY (4)
- 21:00 RVERS (11)
- 21:25 RVERS (12)
- 21:50 $100 SPRING ROLL VS $1 SPRING ROLL. VIETNAM'S MOST DYNAMIC STREET FOOD.
- 22:20 SOUTH SEAS SPEARO (2)
- 23:10 RISKY THAI STREET FOOD.
- 23:40 MINNESOTA FOOD THAT WILL KILL YOU.
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Electric Jam
- 15:00 Street Buzz
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Flow
- 00:20 Vesmírni farmári (1)
- 01:05 Len peniaze nestačia (19)
- 01:45 Nosorožia mafia (1)
- 02:45 Chanel, čislo 5 (1)
- 03:20 Zara (1)
- 04:20 Raz a navždy (1)
- 05:10 Môj život v hitlerovskom Nemecku (1)
- 06:10 Vegánstvo a čo ďalej? (1)
- 07:10 Tajomstvá veľkosti (1)
- 08:15 Telenákup (3)
- 08:25 Doslova
- 09:05 Téma (164)
- 09:45 Sadnite si, prosím (29)
- 16:00 Telenákup (3)
- 16:10 Panika v baltskom mori (1)
- 17:10 Ako urobiť štátny prevrat (1)
- 18:05 Sadnite si, prosím (22)
- 18:45 Doslova
- 19:25 Telenákup (1)
- 19:35 Ako sme budovali moskovské metro (1)
- 20:35 Travelistan (7)
- 20:50 Vyrobené na Slovensku (4)
- 21:00 Len peniaze nestačia (21)
- 21:40 Ničivá sila prírody (1)
- 00:55 Naše zprávy
- 01:05 VIP svět
- 01:20 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:35 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:25 Šťastná 7
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (3)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Tajemství Evy Pilarové
- 21:05 Tajemství Dalibora Jandy
- 22:10 Poklad z půdy
- 23:25 Cyranův poloostrov (3)
- 04:10 Ostříháno
- 04:50 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Pelíšky slavných
- 13:25 Soudkyně Barbara
- 14:40 Soudce Alexandr
- 15:45 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:00 Nebezpečné vztahy live
- 01:00 Babica vs. Sapík
- 01:50 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:50 Česká tajenka
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Poklad z půdy
- 17:55 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Holka z města
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 00:40 Světlá hodinka s Jaroslavem: Patrik Antonie Kokeš (2/2)
- 01:40 Magazín z Valašska: Vsetínsko
- 02:00 Magazín z Valašska: Valmez
- 02:20 Valašský zpravodaj
- 02:30 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 02:50 Czech Racing: Rally Příbram
- 03:25 Vábenie výšok - Krutý Everest: cestopis Pavla Barabáše
- 04:20 Autobusem na výlet: hrad Buchlov, Buchlovice
- 04:30 Vtipkování: Zdeněk Mahdal
- 05:05 Světlá hodinka s Jaroslavem: Patrik Antonie Kokeš (2/2)
- 06:05 Magazín z Valašska: Vsetínsko
- 06:25 Magazín z Valašska: Valmez
- 06:45 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 07:00 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 07:30 Olomoucký magazín
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 20:15 Vtipkování: Radek Kuchař
- 20:50 Inženýrská odysea: Začátečníci
- 21:50 Mladý Svět: Michal Malátný
- 22:45 Narcos
- 23:40 Dobrý večer s A11: rerpíza
- 00:20 Dezertér
- 01:45 Ztracený svět (22)
- 02:30 Ztracený svět II (1)
- 03:15 Ztracený svět II (2)
- 04:00 Ultrafialoví II (2)
- 04:45 Ultrafialoví II (3)
- 05:30 Seriálový tip (1)
- 06:00 Profil zločinu V (4)
- 06:55 Profil zločinu V (5)
- 07:55 Námořní vyšetřovací služba XVI (12)
- 08:45 Xena (12)
- 09:45 Profil zločinu V (4)
- 10:40 Profil zločinu V (5)
- 11:40 Hvězdná brána: Atlantida (20)
- 12:35 A-Team II (17)
- 13:30 Námořní vyšetřovací služba XVI (12)
- 14:20 Xena (12)
- 15:20 Profil zločinu V (6)
- 16:20 Profil zločinu V (7)
- 17:15 A-Team II (18)
- 20:05 Xena (13)
- 21:00 Zelenáč VI (8)
- 21:55 Bosch VII (6)
- 22:50 Bosch VII (7)
- 23:40 Bosch VII (8)
- 00:00 Ztracený svět II (20)
- 00:55 Ztracený svět II (21)
- 01:55 Ultrafialoví II (9)
- 02:40 Ultrafialoví II (10)
- 03:25 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět II (19)
- 10:00 Ztracený svět II (20)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (15)
- 13:55 A-Team II (23)
- 15:00 Lovci pokladů II (5)
- 16:00 Lovci pokladů II (6)
- 17:00 Ztracený svět II (21)
- 17:55 Ztracený svět II (22)
- 18:55 Xena II (20)
- 19:55 A-Team III (1)
- 20:55 Společnost Adventure (16)
- 21:50 Lovci pokladů II (5)
- 22:50 Lovci pokladů II (6)
- 23:50 Xena II (20)