Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 01:00 Brousko III (94)
- 02:10 Brousko III (95)
- 03:00 Seriálový tip (1)
- 03:15 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Profil zločinu III (1)
- 12:10 Teleshop (1)
- 12:25 Profil zločinu III (2)
- 13:35 Profil zločinu III (3)
- 14:30 Vteřiny života (3)
- 15:25 Vteřiny života (4)
- 20:00 Profil zločinu III (1)
- 21:05 Profil zločinu III (2)
- 02:15 Greta
- 04:00 Soumrak
- 10:05 Král králů
- 12:10 Dcera čarodějky
- 13:50 Naše malá sestra
- 16:05 Úžasný Boccaccio
- 18:10 Mia madre
- 20:00 Klidný chaos
- 22:00 Ve sklepě
- 23:30 Layla Fourie
- 09:10 Jimmy P.
- 11:10 Mladý Ahmed
- 12:40 Mainstream
- 14:20 Ve stínu žen
- 15:40 3 dny v Quiberonu
- 17:45 Nafukovací panna
- 19:45 Nepředstavitelné
- 22:00 Jací jsme byli
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Slimák)
- 06:10 Kikirikí
- 06:20 Sníček (2)
- 06:30 Zabij nudu! II
- 06:35 O modrém autíčku (Závody)
- 06:50 Staré pověsti české (O králi Svatoplukovi)
- 06:55 Broučci (Byl podzim…)
- 07:05 Brundibáři (Opojeni zvukem)
- 07:20 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka odhalila zloděje)
- 07:25 O Dorotce (Dorotka a hodiny)
- 07:45 Pojďte pane, budeme si hrát (Držte si klobouk)
- 07:55 Mach a Šebestová (Jak Mach a Šebestová hlídali dítě)
- 10:05 Staré pověsti české (O králi Ječmínkovi)
- 10:15 Broučci (Loučení)
- 10:20 Brundibáři (Aby bylo jasno)
- 10:35 Žofka a její dobrodružství (Jak se Žofka postarala o svatbu)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a drak)
- 10:55 Pojďte pane, budeme si hrát (Jak šli spát)
- 11:15 Mach a Šebestová (Ukradené sluchátko)
- 11:20 O Mikešovi (Překvapení v Hrusicích)
- 11:30 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a švec)
- 12:00 Cesta řeky k moři
- 14:20 Bílá spona
- 15:40 Filmové minuty
- 16:00 Počkám, až zabiješ
- 17:30 Manželské etudy
- 17:40 Kinosál
- 18:00 Lvi salónů
- 19:30 Kinosál
- 19:40 Žofka a její dobrodružství (Jak se Žofka stala ředitelkou ZOO)
- 22:00 Divoká svině
- 10:20 Tajné společnosti (Lebka a kosti)
- 11:35 Tajemství vody
- 16:30 Evropa a Černobyl
- 22:00 Biblické záhady (Hřebíky kříže)
- 23:15 Tajemství temné hmoty
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Temné síly
- 01:50 Měsíc v ohrožení
- 03:15 Dokonalé neviňátko
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Deset nejslavnějších obrazů světa (Vůz a seno)
- 00:45 Projevy, které změnily svět
- 01:35 Konspirační teorie s Jesse Venturou III (Kontrola mysli)
- 02:20 Aktivní zálohy od A do Z... (Hradba 2018 - civilní prostor)
- 02:35 Jak zemřel Tutanchamon (Záhada vraždy - 1. část)
- 03:30 Když se měnil svět (Arabsko-izraelské války)
- 10:30 Staroměstská poprava 1621 (Exekuce)
- 11:25 Hranice (2)
- 11:50 Umění uloupené nacisty
- 14:15 Teleshopping
- 15:20 Jonestown: Ztracený ráj
- 04:20 Válečná banda
- 05:45 Zoom In - Doctor Strange in the Multiverse of Madness
- 05:50 Zoom In - Thor: Love and Thunder
- 06:00 Close Up III (16)
- 06:30 Close Up III (14)
- 07:00 Mazel a tajemství lesa
- 10:20 Most přes řeku Kwai
- 13:05 Jezerní královna
- 14:40 Tygr a drak
- 16:40 Marley a já
- 18:40 Stmívání
- 22:00 Doom
- 23:40 Od soumraku do úsvitu
- 01:00 Torrente V: Misión Eurovegas
- 02:30 The Locksmith
- 03:55 Chappie
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1980’s
- 06:00 Close Up III (9)
- 06:30 Close Up III (20)
- 07:00 Zoom In - The Lost City
- 07:10 Zoom In - The Last Duel
- 07:20 Tanec s vlky
- 10:40 Eso es
- 12:25 Kdo chce zabít Jessii?
- 13:55 Zilionáři
- 15:30 Truman Show
- 17:10 Major Payne
- 18:50 Nepolapitelní
- 20:25 48 hodin
- 22:00 Rambo: Poslední krev
- 23:35 Underworld: Boj v podsvětí
- 00:20 Červený trpaslík VII (4)
- 00:55 Strážci
- 12:00 Comedy Club Special Edition II (7)
- 12:30 Comedy Club Special Edition II (8)
- 13:00 Super 8
- 15:25 Letuška 1. třídy
- 17:25 Loupež po italsku
- 20:00 G.I. JOE: Snake Eyes
- 22:55 Osudová přitažlivost
- 00:00 The Food Guide (Manchester)
- 00:30 Viajar Peru (Amazonas 1, Peru)
- 01:00 Mr. & Mrs. Roy in AlUla (AlUla)
- 01:30 Backpack (Nagaland, India)
- 02:00 Backpack (Imphal 1, India)
- 02:30 Mount Kailash - The Journey Within (Mount Kailash 1)
- 03:00 Xplore Bulgaria (Plovdiv)
- 03:30 Off The Grid (Addis Ababa, Ethiopia)
- 04:00 Viajar Peru (Ica-Nazca, Peru)
- 04:30 World Spas (Kempinski, Jordan)
- 05:00 Backpack (Imphal 2, India)
- 05:30 Mount Kailash - The Journey Within (Mount Kailash 2)
- 06:00 Xplore Bulgaria (Sunny Beach)
- 06:30 Off The Grid (Gondar, Ethiopia)
- 07:00 Viajar Peru (Arequipa, Peru)
- 07:30 Xplore Egypt (Cairo)
- 08:36 Super útesy
- 09:20 Žraločí virál
- 14:27 Kde se potkávají oceány
- 15:13 Super útesy
- 15:56 Tajemství chobotnic (Mimikry)
- 18:00 Obří žraloci
- 18:44 Žraloci bělaví za humny
- 19:27 Žraločí královny
- 22:26 Skvělý dr. Pol XVI (Psí kmotřička)
- 23:11 Obří žraloci
- 23:57 Super útesy
- 00:00 Pohled zevnitř: Severní Korea: Tři Kimové (Rocket Man)
- 00:45 Nacistický tábor smrti: Velký únik
- 01:30 Pohled zevnitř: Americká mafie - výběr (V utajení)
- 02:15 Jak chytit pašeráka III (Zabiják ketamin)
- 03:00 Zákulisí letiště Sydney (VIP osoby)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou IV (Železniční katastrofa v Paddingtonu)
- 12:30 Jak je vidí ptáci III (1)
- 13:00 Gigantické přehrady
- 16:10 Luxusní odpočinek (1)
- 17:10 Na hranici existence (3)
- 22:00 Jednoho dne… (1)
- 23:05 Blok odsouzenců k smrti v Texasu (1)
- 04:15 Život pod bodem mrazu III (15)
- 05:00 Tajemství superstárnutí (2)
- 06:00 V továrně V (8)
- 06:55 Život pod bodem mrazu IX (8)
- 07:40 Dynastie II (4)
- 10:30 V továrně V (8)
- 11:35 Život pod bodem mrazu IX (8)
- 12:35 Dynastie II (4)
- 13:55 Alexander Armstrong na Srí Lance (1)
- 14:50 Víkend beze strachu (1)
- 15:55 V továrně V (8)
- 18:00 Země - pozoruhodná planeta (3)
- 19:15 Serengeti (5)
- 00:00 Tajné nacistické základny III (Nacistické zlato)
- 01:00 Tajné dokumenty Vatikánu odhaleny: Papež a ďábel (Krysy prchají na západ, nové zlo přichází z východu)
- 02:05 Nejlepší vojenské prostředky (Letadla)
- 03:00 Královny, které změnily svět (Královna, která chtěla být králem: Hatšepsut)
- 03:45 Křižáci (Svatá země)
- 08:10 Kosti ukřižovaných
- 09:20 Je Evropa kolébkou lidstva?