Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Dobré ráno
- 04:30 Karlovy Vary, sadové město
- 04:50 Spolu na hranici (Kulturou proti zlu)
- 05:15 Etiketa (Jdeme tančit)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Lužické hory)
- 06:30 Na cestě po ostrově Curacao
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 09:50 Konec léta
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Český les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Lakovka
- 13:30 Čtverec mizení
- 16:10 Magnum II (Italská zmrzlina)
- 17:00 Na cestě po řeckých Kozani a Greveně
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Kolja
- 01:05 Za mřížemi: v nejdrsnějších věznicích světa (6)
- 01:55 Před půlnocí
- 02:20 Ta naša kapela
- 02:50 Čaj pro třetího
- 03:15 Historie.cs
- 14:40 Budovatelé přírody (2)
- 15:35 Plyšový medvídek – Teddy
- 20:00 Pirát sedmi moří
- 21:40 Oscar
- 23:05 Kruk II (4)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:20 Triatlon ČR 2024 (MČR Tábor)
- 04:35 Triatlon ČR 2024 (MČR Most)
- 04:55 Hokej na zemi (7005)
- 05:20 Požární sport 2024 (Mezinárodní soutěž mladých hasičů v disciplínách CTIF)
- 05:35 Cyklotoulky (30)
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Chance Národní Liga 2024/2025 (MFK Vyškov - SK Slavia Praha B)
- 07:45 BBV po 25 letech
- 07:55 Panorama
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 Czech Tour 2024 (Czech Tour)
- 04:04 Closer: Nové případy IV (Reality show)
- 04:58 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:03 M.A.S.H (7)
- 07:28 M.A.S.H (8)
- 08:00 M.A.S.H (9)
- 08:32 M.A.S.H (10)
- 09:03 M.A.S.H (11)
- 09:35 Malý pitaval z velkého města (Vedoucí partiové prodejny)
- 14:37 Policie v akci
- 15:36 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Všechno nebo nic
- 22:40 7 pádů Honzy Dědka
- 23:50 Ano, šéfe!
- 04:17 Autosalon.tv
- 05:23 Těžká dřina
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:04 Příhody Bolka a Lolka
- 06:12 Autosalon.tv
- 07:03 Partička
- 07:42 Fotr na tripu VI
- 08:25 Top Gear VI (1)
- 09:30 Top Gear VI (10)
- 22:11 ESCAPE
- 23:08 Partička Nová krev
- 23:53 Simpsonovi VI (Homer klaunem)
- 04:47 Policie v akci
- 05:42 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:17 Zločiny ze sousedství (Práva zatčeného)
- 06:58 Komisař Rex VII (Do poslední kulky)
- 07:57 Castle na zabití III (Soutěž krásy)
- 08:51 Big Ben (Smrt u oltáře)
- 10:49 Columbo (Labutí píseň)
- 00:28 Quantum of Solace
- 02:37 Smrtící léčba
- 09:46 Špióni v převleku
- 11:48 Noci v Rodanthe
- 13:50 Kráska mezi muži
- 15:36 Pravá blondýnka
- 17:28 Vesmír mezi námi
- 20:06 Nepřítel státu
- 22:48 Nezahrávej si s ohněm
- 04:47 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Teď vaří šéf!
- 06:35 Prostřeno!
- 07:32 1. MISE (Tým)
- 10:10 Prostřeno!
- 10:53 Ano, šéfe!
- 20:02 Osudové léto v Praze
- 21:55 1. MISE (Čtyři z šesti)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: Z)
- 06:05 Hopsasa (Nekonečná schovka)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Bráškové
- 08:45 Sportující zvířata IV
- 08:50 Zafari (11)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:05 Vyber si svůj sport II
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (12)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:00 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (19)
- 14:55 Čvacht
- 15:05 Břinčíci III
- 15:20 Sovička Ollie
- 15:25 Bobo
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Bráškové
- 17:30 Vyber si svůj sport II
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a vlaštovka)
- 18:50 Zafari (12)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (13)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 04:15 Detektivové před kamerou
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 100 dní ve Versailles (6)
- 21:00 West Side Story
- 04:35 Rodinná pouta II (Konec nadvlády)
- 05:41 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:16 Nikdo není dokonalý
- 07:06 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 14:52 Rodinná pouta II (Host do domu)
- 15:58 1. MISE (Dárek)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:57 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:08 Show Jana Krause
- 23:13 Jak se staví sen
- 01:06 K věci
- 01:35 Prima HISTORIE
- 01:56 Prima Svět
- 02:29 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 02:59 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:37 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:27 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:34 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:21 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:28 Prima LÉTO
- 14:40 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:12 Počasí
- 15:19 K věci
- 15:41 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Speciál: 10 let bez Ivety (Michal Penk)
- 20:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 21:00 Zprávy
- 22:00 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:49 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 23:57 360⁰
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Dobré ráno
- 04:30 Karlovy Vary, sadové město
- 04:50 Spolu na hranici (Kulturou proti zlu)
- 05:15 Etiketa (Jdeme tančit)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Lužické hory)
- 06:30 Na cestě po ostrově Curacao
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 09:50 Konec léta
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Český les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Lakovka
- 13:30 Čtverec mizení
- 16:10 Magnum II (Italská zmrzlina)
- 17:00 Na cestě po řeckých Kozani a Greveně
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Kolja
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Dobré ráno
- 04:30 Karlovy Vary, sadové město
- 04:50 Spolu na hranici (Kulturou proti zlu)
- 05:15 Etiketa (Jdeme tančit)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Lužické hory)
- 06:30 Na cestě po ostrově Curacao
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 09:50 Konec léta
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Český les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Lakovka
- 13:30 Čtverec mizení
- 16:10 Magnum II (Italská zmrzlina)
- 17:00 Na cestě po řeckých Kozani a Greveně
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Kolja
- 00:15 Zoolander 2
- 02:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (5)
- 03:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (6)
- 03:55 Výleťák (192)
- 04:00 U stánku II (15)
- 04:10 Ze dvora (8)
- 04:20 Zahradní proměny II (24)
- 05:10 Zahradní proměny II (25)
- 06:00 Pravidla zasnoubení II (11)
- 06:20 Moje místa (Kristýna Frejová)
- 07:20 Případy detektiva Murdocha XII (6)
- 08:15 Zahradní proměny III (1)
- 09:15 Zahradní proměny III (2)
- 12:10 Otec Braun (6)
- 20:10 Partie krásného dragouna
- 21:50 Chytrák a dva společníci
- 00:25 Kriminálka Las Vegas VI (Jako kouzlem)
- 01:25 Kriminálka Vegas II (Koala)
- 02:05 Můj přítel Monk IV (10)
- 02:45 Na lovu II
- 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2 (Zrádkyně)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 10:55 Můj přítel Monk IV (11)
- 11:50 Tescoma s chutí
- 14:35 Kriminálka Las Vegas VI (Rašomáma)
- 15:30 Výměna manželek
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 00:05 Temný příliv
- 02:15 Zhoubné zlo
- 04:05 5 x jinak
- 05:40 Velká rána
- 07:15 Kriminálka Las Vegas VI (Neobvyklá podezřelá)
- 08:10 Kriminálka Las Vegas VI (Jako kouzlem)
- 09:10 Scooby-Doo
- 10:50 Kdopak to mluví
- 12:40 Teleshopping
- 13:00 Den co den
- 14:55 Štěstí na dosah
- 20:00 Vrahouni
- 22:00 Sprosťárny
- 23:45 Velká svatba
- 01:10 Mortal Kombat
- 02:55 Spartan: Týmová výzva II (1)
- 03:40 Walker, Texas Ranger VIII (18)
- 04:20 Florbal - letní speciál
- 05:20 Walker, Texas Ranger VIII (17)
- 06:05 Spartan: Týmová výzva II (2)
- 06:45 Mistři zastavárny (6)
- 07:40 Mezi žraloky XI (23)
- 09:35 Kobra 11 III (15)
- 11:40 Novashopping
- 11:55 Walker, Texas Ranger VIII (18)
- 12:50 Válka skladů XIII (13)
- 18:40 Válka skladů XIII (15)
- 19:35 Mistři zastavárny (10)
- 20:30 Mistři renovací III (12)
- 21:20 Kachní dynastie IV (34)
- 21:50 Kachní dynastie V (1)
- 00:25 Teorie velkého třesku V (4)
- 02:05 Malý Sheldon IV (15)
- 02:40 Svět podle Jima II (4)
- 03:20 Americký táta VII (5)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Máma II (22)
- 05:25 Máma III (1)
- 05:50 Ženatý se závazky (111)
- 06:40 Bernieho dobrodružství (15)
- 07:05 Bakugan: Evolutions (25)
- 07:15 Přátelé X (6)
- 08:15 Máma III (5)
- 09:50 Malý Sheldon IV (18)
- 11:00 Malý Sheldon V (1)
- 11:25 Ženatý se závazky (113)
- 12:20 Dva a půl chlapa VII (15)
- 13:10 Přátelé X (6)
- 14:15 Teorie velkého třesku V (4)
- 15:50 Máma III (9)
- 17:25 Svět podle Jima II (6)
- 18:15 Dva a půl chlapa VII (17)
- 19:10 Malý Sheldon V (3)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (8)
- 21:40 Přátelé X (8)
- 22:35 Americký táta VII (7)
- 23:30 Dva a půl chlapa VII (17)
- 04:10 Na lovu II
- 04:50 Co na to Češi
- 06:05 Riskuj!
- 06:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:20 Na lovu II
- 08:15 MasterChef Česko II (7)
- 09:25 Můj přítel Monk IV (10)
- 12:05 Odložené případy (Stopař)
- 12:55 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko II (8)
- 14:25 Tescoma s chutí
- 14:30 Vraždy v Kitzbühelu XV (3)
- 15:25 Médium V (6)
- 22:50 Médium V (7)
- 23:45 Vraždy v Kitzbühelu XV (3)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med IX (4)
- 01:20 Posedlost: Finální odplata
- 02:45 Doktorka Quinnová II (22)
- 08:25 Čarodějky IV (19)
- 09:15 Vítejte doma IV
- 10:05 Oteckovia II (95)
- 16:10 Vyměněné osudy II (71)
- 20:15 Mateřská láska II (7)
- 21:10 Mateřská láska II (8)
- 12:00 Spade poker show 2024 (7)
- 12:30 1:1 Sport Show (68)
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 13:05 PFL 4
- 07:00 Ragby: Rugby - letní speciál
- 07:30 Pool - letní speciál
- 08:00 Challenge Roth
- 08:30 Laax Highline World Championships
- 09:00 Open Faces
- 09:30 1:1 Sport Show (69)
- 00:10 Góly - body - sekundy
- 00:15 Hymna SR
- 00:25 ... kone na betóne
- 01:55 Agatha Christie: Poirot (Schôdzka so smrťou)
- 03:30 Správy „N“
- 04:25 Góly - body - sekundy
- 04:40 Počasie
- 04:45 Nebíčko v papuľke
- 05:20 Capri III (5)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová IV (Pravda niekedy bolí)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (6)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:55 Don Matteo (Normálna rodina)
- 18:00 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Svetelný lúč)
- 22:20 Prípady 1. oddelenia (7)
- 23:20 Správy „N“
- 00:03 Hymna SR
- 00:05 Správy „N“
- 00:55 Hírek
- 01:10 01:10 - 05:10
- 05:10 05:10 - 05:55
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:15 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rusínsky magazín
- 08:30 Kimondó - Na kus reči
- 08:55 Rusínsky magazín
- 09:25 Drahý strýčko
- 11:00 Tajomný ostrov (Na ostrove)
- 11:25 Obedníček (O mestečku za hradbami "N")
- 11:35 Rusty II
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Kukuričný smajlichrum)
- 11:55 Živá panoráma
- 12:25 Cyklopotulky (Kladské pomezí)
- 12:35 Hubačka
- 12:50 Na zelenej adrese
- 13:05 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Duet)
- 14:10 Zlatá zem
- 15:05 Mesto na ceste
- 15:35 Moje miesta - príbeh mesta (Trnava)
- 16:05 Pozoruhodný štýl II
- 16:30 Môj emigrant (Môj emigrant - Palo)
- 17:05 Anjeli strážni (Anjeli strážni Jeremy Ironsa)
- 17:35 Lov slov
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (O mestečku za hradbami "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 22:00 Kukačky (časť 13.)
- 22:55 Nina
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Dobré ráno
- 04:30 Karlovy Vary, sadové město
- 04:50 Spolu na hranici (Kulturou proti zlu)
- 05:15 Etiketa (Jdeme tančit)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Lužické hory)
- 06:30 Na cestě po ostrově Curacao
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 09:50 Konec léta
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Český les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Lakovka
- 13:30 Čtverec mizení
- 16:10 Magnum II (Italská zmrzlina)
- 17:00 Na cestě po řeckých Kozani a Greveně
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Kolja
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Dobré ráno
- 04:30 Karlovy Vary, sadové město
- 04:50 Spolu na hranici (Kulturou proti zlu)
- 05:15 Etiketa (Jdeme tančit)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Lužické hory)
- 06:30 Na cestě po ostrově Curacao
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Zkus si vzpomenout)
- 09:50 Konec léta
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Český les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Lakovka
- 13:30 Čtverec mizení
- 16:10 Magnum II (Italská zmrzlina)
- 17:00 Na cestě po řeckých Kozani a Greveně
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Kolja
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Raňajky
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál: Spracovanie potravín
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Lovci a zberači v Afrike
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:10 Krásky z Dubaje
- 03:20 Netvor
- 05:35 Cesta za snem
- 07:25 Upír junior
- 08:55 Dej si pohov, mladej!
- 10:45 Jeden a půl rytíře
- 12:45 Dešťová víla
- 14:35 Seznam přání
- 16:15 Bohové Egypta
- 18:30 Jako delfín
- 20:15 Bál šílených žen
- 22:30 Cesta pomsty
- 01:15 První oddělení II
- 01:55 Policisté v akci
- 02:40 Policisté v akci
- 03:25 Nové bydlení - Dizajn
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:50 Pod povrchem (32)
- 11:55 Nové bydlení - Dizajn
- 13:00 Soudní síň (Italové)
- 14:00 Soudní síň (Učitel)
- 15:00 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 17:00 Soudní síň (Hostesky)
- 17:55 Soudní síň (Stará semetrika)
- 20:20 Konkurs
- 21:20 Kriminálka Kraj (Bezmocné 2/2)
- 22:20 Za sklem (1)
- 23:40 První oddělení II
- 00:00 Farma
- 01:15 Survivor
- 02:20 Aj múdry schybí
- 03:20 Partička
- 04:05 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:10 Svokra
- 11:15 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:50 Búrlivé víno (75)
- 13:45 V mene zákona
- 15:00 Susedské prípady
- 16:00 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (76)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám II (17)
- 21:45 Dunaj, k vašim službám II (18)
- 22:55 Farma
- 00:35 Luxusní domy III (9)
- 01:00 Projekt "Domov" III (3)
- 01:45 Velkolepé plány XIX (7)
- 02:35 Zahradníkův svět XII (1)
- 03:35 Dům snů III (11)
- 04:15 Dům snů (7)
- 05:00 Zahrady bájného východu (2)
- 06:00 Dům snů IV (3)
- 06:55 Nejkrásnější britské zahrady II (7)
- 07:50 Velkolepé plány XIX (7)
- 08:45 Zahradníkův svět XII (1)
- 09:55 Projekt "Domov" III (3)
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (1)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (2)
- 14:20 Dům snů III (11)
- 15:10 Velkolepé plány XIX (8)
- 20:20 Dům snů (8)
- 21:10 Dům snů IV (4)
- 22:00 Dům snů III (12)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (2)
- 23:50 Nejkrásnější britské zahrady II (8)
- 04:00 Zkus mě rozesmát
- 06:00 Nedoručené Vánoce
- 07:25 Fantastický mazel
- 08:50 Hobit: Neočekávaná cesta
- 11:35 Zóna zájmu
- 13:20 Chuť na lásku
- 14:45 Wonder Woman
- 17:05 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (19)
- 17:45 Válka zítřka
- 20:00 Mělas to vědět (5)
- 21:00 Zimní král (2)
- 21:55 Ve jménu cti
- 23:35 Sestra
- 01:40 Terminator Salvation
- 03:35 Počátek
- 06:00 Chůvy
- 07:45 Neneh Superstar
- 09:20 Agent z Panamy
- 11:10 Přátelé III (6)
- 11:30 Přátelé III (7)
- 11:55 Hobit: Bitva pěti armád
- 14:15 Ave, Caesar!
- 16:00 Je to nádhera!
- 17:35 Víly z Inisherinu
- 19:30 Příchozí
- 21:25 Ambulance
- 23:40 Menu
- 00:45 V Bruggách
- 02:30 Sektor III (1)
- 03:30 Láska a smrt (Lovkyně)
- 04:25 Život vzhůru nohama
- 06:00 Aquaman a ztracené království
- 14:20 Prci, prci, prcičky 2
- 16:05 Šifra mistra Leonarda
- 18:30 Nesvá (1)
- 19:00 Nesvá (2)
- 19:30 Sex ve městě III (Všechno nebo nic)
- 22:00 Zimní král (2)
- 22:55 Papežův vymítač
- 00:55 Hannibal
- 03:05 Rozlučka se svobodou
- 03:30 Co spatříme, když pohlédneme na nebe?
- 06:00 Půlnoc v kině Paradise
- 07:40 Něha
- 09:15 Neznámý muž
- 11:20 Nespoutaná
- 13:00 Věž beze stínu
- 15:25 Déšť v domě
- 16:45 Něha
- 18:20 Alelujá
- 20:00 Hromadění
- 00:15 Canterburské povídky
- 02:05 Poslední královna
- 04:00 Bezúhonnost Josepha Chamberse
- 05:35 Oslík
- 06:00 Chuť jablek je rudá
- 07:25 Pod fíkovníky
- 09:00 Kaple
- 10:40 Avalon
- 12:45 Naslouchej očima
- 14:25 Tinnitus
- 16:15 Assassin’s Creed
- 18:10 Godzilla
- 20:30 Robocop 2
- 22:25 Reality
- 23:50 Na návštěvě
- 04:35 Mrazivé zlato (Zoufalá situace)
- 05:20 Jak to dělají? (16. díl)
- 06:10 Smallville (Dar z nebe)
- 07:05 Smallville (Proměna)
- 12:10 Smallville (Herní zápal)
- 13:05 Smallville (Rentgenové oči)
- 18:55 Hranice nemožného (Lék)
- 20:00 Léto roku 1942
- 22:05 Strašák
- 01:15 Turnaj zabijáků
- 02:50 Santa je pořád úchyl
- 05:05 Sniff a létající fantom
- 06:55 Mazel a tajemství lesa
- 08:40 Zločin na palubě
- 10:20 Sexy 40
- 16:40 Marketa Lazarová
- 20:00 Pomsta mrtvého muže
- 22:20 Vice
- 00:10 Legenda o Pekelné bráně
- 01:55 Život s míčem
- 03:30 Nenápadná slečna
- 05:25 Deník lásky
- 06:55 Když byla Dolly Parton má matka
- 10:00 Pisatel
- 11:25 Láska v Indii
- 13:00 Kupec benátský
- 18:00 Jak milovat s D
- 19:35 To jsem já
- 21:00 Sólista
- 22:40 Vrátná
- 01:20 Trable s ex
- 02:45 Proti větru
- 04:55 Armáda jednoho
- 06:25 Ranvej
- 07:55 Sammyho dobrodružství 2
- 09:25 Fame – Cesta za slávou
- 11:10 Můj nejlepší přítel
- 14:15 Švec
- 15:50 Slova a obrazy
- 17:45 Oddanost
- 20:00 Eat Wheaties!
- 21:30 Všechny tajné věci
- 23:00 Kořist
- 00:05 Přestávka ve vysílání
- 09:00 Princ a já 2
- 10:35 Matčin stín
- 12:15 Až najdu domov
- 14:05 Zamračené dny
- 16:00 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona
- 17:35 Hořko-sladko
- 19:20 Bernie
- 21:00 Včerejší děti
- 22:30 Sklapni a zpívej
- 01:35 Vánek osudu
- 03:15 Sólista
- 05:45 Leonie
- 07:45 Criminal Games by Agatha Christie (9)
- 09:45 Cesta na vrchol
- 12:10 Bůh masakru
- 13:50 Agatha Christie’s Marple III (1)
- 22:00 Mocná síla soucitu
- 00:55 The River
- 02:30 The Stranger Within A Woman
- 04:10 Tulsa
- 05:35 End of Program
- 06:00 Life With Father
- 07:55 Delightfully Dangerous
- 10:20 Doll Face
- 11:40 Schengen
- 11:50 Roaring Abyss
- 13:20 Swept Away
- 13:35 The Phantom Father
- 16:25 Stamm
- 16:35 Mutiny!
- 17:50 Revenge Of The Zombies
- 18:50 The Chase
- 20:15 Only Water In The Sea
- 21:00 The Outsider
- 22:45 The Last Day of August
- 04:10 TRAVEL THRU HISTORY (ST. PETERSBURG)
- 04:35 PAST HUNTERS (S1 EP 10: CARNFIELD HALL)
- 05:30 HIDDEN TRACES
- 06:30 DAY WHEN, THE…
- 07:25 EUROPEAN ISLANDS EP (05: LA PALMA)
- 08:00 STOLEN TREASURES (EP. 5)
- 08:40 ZENITH (EP. 13)
- 09:10 WILD ONES (EP. 09)
- 09:35 FLYING OVER THE EARTH (DOWNUNDER)
- 12:25 SPAIN'S LAST LYNXES
- 13:20 MAN EATERS
- 20:35 BRITTANY
- 21:30 EUROPEAN ISLANDS EP (03: TENERIFE)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (1)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (1)
- 19:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (1)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (2)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (31)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (32)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 22:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (9)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (10)
- 00:40 Fighting Rookies 2014
- 01:30 We Love MMA 69, 16.12.2023
- 04:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 04:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:15 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:15 LNK Boxing Night 7, Arena Riga
- 00:00 SPORTS MAX (44)
- 00:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 01:00 SHIFTING GEARS
- 01:30 SHIFTING GEARS
- 02:00 WILD SURF 2019 (19)
- 02:30 WILD SURF 2019 (20)
- 03:00 BETTER THAN FOUR 2016 (THOUSAND YEAR JOURNEY & WHITE STYLE)
- 03:30 BETTER THAN FOUR 2016 (THE BIKE SHOW & NIP NIP)
- 04:00 GEARING UP 2020 (10)
- 04:30 GEARING UP 2020 (11)
- 05:00 KITE MASTERS 2018 (3)
- 05:30 KITE MASTERS 2018 (4)
- 06:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 06:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 07:00 SHIFTING GEARS
- 07:30 SHIFTING GEARS
- 10:00 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 10:30 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 11:00 WORLD OF WATERSPORTS (29)
- 11:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 12:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (15)
- 12:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (16)
- 13:00 GP RACING 2022 (45)
- 13:30 GP RACING 2022 (46)
- 14:00 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 14:30 SAILING TO TOKYO 2018 (4)
- 15:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (2)
- 16:00 AUTOSPEED 2019 (17)
- 16:30 AUTOSPEED 2019 (18)
- 17:00 BOARD STORIES SURFING (40)
- 17:30 BOARD STORIES SURFING (1)
- 18:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (12)
- 18:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (13)
- 19:00 HELLAS RALLY RAID 2019
- 19:30 HELLAS RALLY RAID 2021
- 20:00 BOAT SHOW 4K (20)
- 20:30 BOAT SHOW 4K (1)
- 21:00 SPORTS MAX (44)
- 21:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 22:00 GEARING UP 2020 (9)
- 22:30 GEARING UP 2020 (10)
- 23:00 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 23:30 INSIDE SAILING 2020 (10)
- 08:15 VISITING (INFERNO)
- 09:00 ROAD LESS TRAVELED: THAILAND
- 09:55 ROAD LESS TRAVELED VIETNAM
- 16:15 THE LAST DESCENT
- 17:00 DREAM JOURNEY (4)
- 17:45 ZABARDAST
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 00:05 Svetová lodná doprava (4)
- 01:05 Supernákupy (2)
- 01:35 Téma (167)
- 02:15 Boje o Louvre (1)
- 03:15 Raz a navždy (5)
- 08:00 Travelistan (36)
- 08:20 Vyrobené na Slovensku (5)
- 08:35 Telenákup (1)
- 08:45 Doslova
- 09:25 Svedectvá života (1)
- 09:55 Ľudia sú aj politici (45)
- 10:35 Ako sa to stalo (3)
- 11:35 Humboltov Prúd (1)
- 12:35 Neúčinné antibiotiká (1)
- 13:25 Telenákup (4)
- 13:35 Novodobí egyptskí faraóni (1)
- 14:35 Evanjelium o bohatstve (1)
- 15:35 Len peniaze nestačia (22)
- 16:15 Telenákup (2)
- 16:25 Che Guevara, zrod legendy (1)
- 17:25 Boh ochraňuj Rusko (1)
- 18:25 JFK - Zrod prezidenta (1)
- 19:15 Telenákup (4)
- 19:25 Sadnite si, prosím (30)
- 20:05 Libanon: V srdci Hizballáhu (1)
- 21:05 Téma (168)
- 21:45 Udržateľná budúcnosť (4)
- 00:25 Naše zprávy
- 00:40 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:25 Šťastná 7
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (9)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Most (2)
- 21:30 El Chapo III (12)
- 22:15 Poklad z půdy
- 23:30 Cyranův poloostrov (9)
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:05 Šťastná 7
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:10 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:50 Nebezpečné vztahy live
- 01:45 Ostříháno
- 02:50 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Pečené koleno)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 07:00 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:35 Poklad z půdy
- 18:00 Kurňa, co to je?
- 19:05 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:05 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:45 Nebezpečné vztahy
- 23:30 Jak to dopadlo!?
- 01:50 Lipnožurnál
- 02:05 Valašský zpravodaj
- 02:15 Petrovický zpravodaj
- 02:25 Rozhovor S...: Michal Horský, spoluorganizátor VKV
- 02:50 Vtipkování: Karel Vágner
- 03:30 Mladý Svět: Nela Boudová
- 04:20 Narcos
- 05:10 Občanská sebeobrana Josefa Klímy: Vybílený účet
- 05:35 Rozhovor S...: Michal Horský, spoluorganizátor VKV
- 06:00 O letadlech a létání: Václav Jirsák, pilota a člen Aeroklubu Hořice
- 06:25 Lipnožurnál
- 06:40 Petrovický zpravodaj
- 06:50 Valašský zpravodaj
- 07:00 Magazín z Valašska: Vsetínsko
- 07:20 Magazín z Valašska: Valmez
- 07:40 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 23:00 Narcos
- 23:55 Dobrý večer s A11: repríza
- 00:25 Tým SEAL V (4)
- 01:05 Ztracený svět (11)
- 01:50 Ztracený svět (12)
- 02:35 Společnost Adventure (7)
- 03:20 Společnost Adventure (8)
- 04:05 Tým SEAL V (1)
- 04:45 Tým SEAL V (2)
- 05:30 Seriálový tip (1)
- 06:00 Profil zločinu VI (5)
- 07:05 Námořní vyšetřovací služba XVI (18)
- 08:00 Xena (18)
- 09:00 Profil zločinu VI (4)
- 10:05 Profil zločinu VI (5)
- 11:10 Hvězdná brána: Atlantida II (6)
- 12:05 A-Team II (23)
- 13:05 Námořní vyšetřovací služba XVI (18)
- 14:00 Xena (18)
- 15:00 Profil zločinu VI (6)
- 16:00 Profil zločinu VI (7)
- 17:10 A-Team III (1)
- 20:00 Xena (19)
- 21:00 Macgyver V (7)
- 21:50 Macgyver V (8)
- 00:45 Ztracený svět III (5)
- 01:40 Lovci pokladů II (15)
- 02:25 Lovci pokladů II (16)
- 03:10 Totalcar V (2)
- 03:35 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (3)
- 10:00 Ztracený svět III (4)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (21)
- 13:55 A-Team III (6)
- 14:55 Lovci pokladů II (17)
- 15:55 Lovci pokladů II (18)
- 16:55 Ztracený svět III (5)
- 17:55 Ztracený svět III (6)
- 18:55 Xena III (4)
- 19:50 A-Team III (7)
- 20:55 Společnost Adventure (22)
- 21:50 Lovci pokladů II (17)
- 22:50 Lovci pokladů II (18)
- 23:50 Xena III (4)
- 01:00 Brousko III (95)
- 02:05 Brousko III (96)
- 02:55 Seriálový tip (1)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (34)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:30 Domek na prérii VI (7)
- 13:35 Ranč Heartland II (14)
- 14:30 Ranč Heartland II (15)
- 15:30 Brousko III (97)
- 16:35 Dcery duchem (35)
- 17:55 Domek na prérii VI (8)
- 18:55 Ranč Heartland II (16)
- 19:55 Ranč Heartland II (17)
- 20:50 Domek na prérii VI (8)
- 21:55 Ranč Heartland II (16)
- 22:50 Ranč Heartland II (17)
- 23:50 Dcery duchem (35)
- 00:20 Druhá šance
- 02:05 Hledání
- 04:25 Druhá šance
- 09:30 Leviatan
- 12:00 Hra
- 14:00 Perleťový knoflík
- 15:30 Jeptiška
- 17:25 Lekce
- 19:25 Čtverec
- 22:00 Ve sklepě
- 23:30 Tina a Vore
- 00:45 Moucha v kufru
- 02:10 Věrní nevěrní
- 09:10 Emigranti
- 11:45 Láska mezi regály
- 13:55 Pravda
- 15:45 Nepředstavitelné
- 18:00 Naprostá láska
- 19:55 Hledá se Eric
- 22:00 Jací jsme byli
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Kapr)
- 06:15 Kikirikí
- 06:25 Sníček (5)
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 O modrém autíčku (Nehoda)
- 06:55 Staré pověsti české (O Bruncvíkovi)
- 07:05 Broučci (A bylo jaro…,Šťastnou cestu, Broučku!)
- 07:20 Mach a Šebestová (O utrženém sluchátku)
- 07:30 Žofka a její dobrodružství (Jak se Žofka stala ředitelkou ZOO)
- 07:35 O Dorotce (Dorotka a zpěvák)
- 07:50 Pojďte pane, budeme si hrát (Co to bouchlo?)
- 10:05 Staré pověsti české (Opatovický poklad)
- 10:15 Broučci (Šťastnou cestu, Broučku!)
- 10:20 Mach a Šebestová
- 10:35 Žofka a její dobrodružství (13)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a pštros)
- 10:50 Pojďte pane, budeme si hrát (Nazdar, kedlubny)
- 11:15 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bleděmodrá)
- 11:20 O Mikešovi (Mikeš hrdina)
- 11:30 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a sklínkař Matěj)
- 12:00 Dravci
- 13:35 Lev a písnička
- 14:00 Dům Na Poříčí
- 15:45 Myš, která prochází zdí
- 16:00 Soudný den
- 17:30 Kinosál
- 17:40 Filmové minuty
- 20:00 Dobří holubi se vracejí
- 22:00 Lásky jedné plavovlásky
- 23:25 Kinosál
- 23:40 Teleshopping
- 08:35 Proroctví o papežích
- 14:10 Teleshopping
- 15:15 Palestina - Jít domů
- 20:00 Hrdinové od Sommy
- 21:15 Zabijáci v Čechách (Stopy krve - 1. část)
- 21:45 Banánová republika
- 22:55 11/9: Minutu po minutě
- 01:00 Profesionál
- 02:45 Boj
- 10:00 Večírek 2
- 11:50 Před svatbou ne!
- 13:55 Eso es
- 15:45 Nepolapitelní
- 17:20 Lásce na stopě
- 20:35 Krvavá laguna
- 22:00 Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace
- 23:30 Dnes zemřeš!
- 00:20 Červený trpaslík VII (5)
- 00:55 Talk to Me
- 03:00 Comedy Club (7)
- 03:30 CSI: Kriminálka Las Vegas III (12)
- 12:00 Policejní zachránci XX (2)
- 13:00 Policejní zachránci XX (3)
- 20:00 Děkujeme, že kouříte
- 22:05 Comedy Club (8)
- 22:35 Comedy Club (9)
- 23:05 Comedy Club (10)
- 23:30 Červený trpaslík VII (5)
- 04:00 Off The Grid (Libreville ,Gabon)
- 04:30 Backpack (Kabini, India)
- 05:00 Great World Hotels (One And Only Reethi Rah 2)
- 05:30 Unwind (The Palace, Dubai)
- 06:00 City Breaks (Innsbruck)
- 06:30 Foodicted (Pattaya 2)
- 07:00 Best From The Rest (Valencia)
- 07:15 Landmarks (Museum of Broken Relationships)
- 07:30 City Breaks (Innsbruck)
- 14:00 Viajar Peru (Huascarán, Peru)
- 14:30 Xplore Ireland (Dublin)
- 15:00 City Breaks (Prague)
- 15:30 Foodicted (Bali)
- 18:00 Xplore Bhutan (Paro)
- 18:30 Foodicted (Jakarta 1)
- 19:00 Off The Grid (Monts De Cristal , Gabon)
- 19:30 Backpack (Badami, India)
- 22:00 Xplore Bhutan (Thimpu)
- 22:30 Backpack (Hampi, India)
- 23:00 Xplore Ireland (Wild Atlantic Way)
- 23:30 Foodicted (Jakarta 2)
- 08:31 Tajemství chobotnic (Mimikry)
- 09:10 Tajemná krása Evropy (Německo)
- 09:55 Divoké Portugalsko
- 14:15 Tajemná krása Evropy (Polsko)
- 15:00 Tajemná krása Evropy (Řecko)
- 15:46 Divoké Portugalsko
- 18:00 Tajemná krása Evropy (Pyreneje)
- 18:44 Tajemná krása Evropy (Polsko)
- 19:29 Divoké Portugalsko
- 00:00 Severní Korea: V mysli diktátora (Severní Korea: V mysli diktátora: Dilema)
- 00:45 Severní Korea: V mysli diktátora (Severní Korea: V mysli diktátora: Na světové scéně)
- 01:30 Pohled zevnitř: Americká mafie - výběr (Uniknout z kruhu)
- 02:15 Jak chytit pašeráka III (Skrýš v džungli)
- 03:00 Zákulisí letiště Sydney (Když jde do tuhého)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou IV (Smrt ve vzduchu)
- 00:00 Zoltan, vlčí muž (4)
- 00:45 Zoltan, vlčí muž (1)
- 01:30 Odborníci na domy v korunách stromů IV (Veselé Rybonoce!)
- 02:15 Projekt Kojota Petersona (Městské agamy)
- 02:38 Projekt Kojota Petersona (Stisk obrovské krajty)
- 03:00 Veterinární policie Filadelfie XII (Půlnoční zátah)
- 03:45 Záchrana statku II (Otrávená půda)
- 22:00 Lidé z aljašských lesů III (26)
- 23:00 Krokodýli zabijáci
- 10:00 Život v sevření mrazu X (17)
- 11:00 Čína shora II (1)
- 18:05 Čína shora II (2)
- 19:05 Mistři ve foukání skla III (5)
- 19:35 Mistři ve foukání skla III (6)
- 20:05 Zvláštní a záhadné V (20)
- 21:00 FBI - Agenti řeší případy (27)
- 21:25 Špinavé prádlo II (4)
- 16:10 Prostě maso (7)
- 16:40 Jiří, milovník masa (16)
- 17:10 Justininy francouzské delikatesy (2)
- 17:35 Zachradní kuchyně (4)
- 10:10 Savci (1)
- 11:25 V továrně VIII (6)
- 14:30 Život mimo civilizace s Benem Foglem IV (8)
- 15:30 Savci (2)
- 16:50 V továrně VIII (7)
- 17:55 Tajemství superstárnutí (3)
- 14:00 Hraniční kontrola: Evropa (7)
- 14:30 Hraniční kontrola: Evropa (8)
- 15:00 Bitvy o zavazadla (5)
- 15:30 Bitvy o zavazadla (6)
- 00:00 Oprava domů v rodném městě II (Zvláštní pozornost městské chloubě)
- 01:00 Je to Havaj XIV (Řekněte Aloha Oahu)
- 01:30 Je to Havaj XIV (Život není drag)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XI (Král a královna Orlanda)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XI (Rybaření vysněného domova)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVI (Útěk z města)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLVIII (Historické vs. moderní v Memphisu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CXLVIII (Dokonalý zásah v Kentucky)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? V (Slečna z minulého století)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? VI (Potenciál u bazénu)
- 05:30 Mistři bazénů IV (Kolem dokola)
- 06:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XVI (Malé město, velké sny)
- 06:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XVI (V podpalubí)
- 07:00 Nápadité proměny: Záchrana domku u jezera (Malý srub u jezera)
- 00:40 Kuchyně 16: 13 x 9 a pohodička (6)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 6: Jarní úklid (6)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 26: Předpověď vítězství (6)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 26: Souboj knírů (7)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 33: Dobrodružství na Aljašce (9)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Pirohy, vepřové maso a pizza (1)
- 03:40 Velká soutěž pojízdných restaurací 11: Cukrové hole (2)
- 04:25 Velká soutěž pojízdných restaurací 11: My tři náklaďáky (3)
- 05:10 Velká soutěž pojízdných restaurací 11: Nový šampion v Newportu (4)
- 06:00 Kuchyně 16: Rodinný večer (7)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Večírek jako v kasinu (7)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 6: Síla jarních květin (7)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 26: Blondýnky mají více zábavy (8)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Zvedání závaží)
- 01:25 Válka skladů V (Kupec v tobě)
- 01:45 Válka skladů V (Strach a hnus v Placentii)
- 02:10 Válka skladů V (Barry Doubtfire)
- 02:35 Mistři aukcí V (Rock & Roll)
- 03:00 Mistři aukcí V (Konečná Betsy)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Kmotr zástavy)
- 03:45 Hvězdy zastavárny XXIV (Deklarace zastavárenské nezávislosti)
- 04:30 Největší záhady historie V (Kdo zabil krále Tutanchamona?)
- 05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (Přišel jsem, viděl jsem, prodal jsem)
- 06:00 Mistři aukcí V (Risk a odměna)
- 06:20 Mistři aukcí V (Rozžhavená sedla)
- 06:40 Z ohnivé výhně IV (Tabar-Shispar)
- 07:25 Hvězdy zastavárny XXIV (Přišel jsem, viděl jsem, prodal jsem)
- 00:00 On Tour (Plavba po čtyřech řekách)
- 00:27 Vista Point (Kobenhavn)
- 00:54 Planet Terra (Trans-Andská železnice)
- 01:00 Vista Point (New York)
- 01:27 Nature Wonders (Vodopády Krimmler)
- 01:38 Planet Terra (Olsztynek)
- 01:43 Global Treasures (Chrámy Tamil Nadu)
- 01:54 Planet Terra (Lávové pole Dimmuborgir)
- 02:00 Esovision (Zimní krajina)
- 02:27 Global Treasures (Pisa)
- 02:38 Planet Terra (Delta Mekongu)
- 02:43 Global Treasures (Willemstad)
- 02:54 Planet Terra (Znojmo)
- 03:00 Nature Parks (púšť Kalahari)
- 03:48 Nature Wonders (Ledovec Perito Moreno)
- 04:00 7 Days (Holland)
- 04:53 Planet Terra (Impian Jaya Ancol)
- 05:00 Global Treasures (Angkor Thom)
- 05:12 Vista Point (Kós)
- 05:38 Global Treasures (Národný park Gauja)
- 05:50 Modern Times Wonders (Chrám La Sagrada Familia)
- 06:00 7 Days (Sýrie)
- 06:53 Planet Terra (Madeira)
- 07:00 Doc Time (Zapomenuté stezky Ticina)
- 07:30 Vista Point (Montreal)
- 08:00 On Tour (Vlak Jakobín)
- 08:29 Vista Point (Florida)
- 08:55 Planet Terra (Naantali)
- 09:00 Vista Point (Údolie Wachau)
- 09:27 Global Treasures (Lukang)
- 09:38 Planet Terra (Uppsala)
- 09:43 Global Treasures (Pevnosť Galle)
- 09:54 Planet Terra (Boyana)
- 10:00 Nature Parks (Krugerův národní park)
- 10:48 Global Treasures (Karakorum)
- 11:00 Terra Mystica (Koloseum)
- 11:27 Nature Wonders (Agua Azul)
- 11:38 Planet Terra (Vwaza Marsh)
- 11:43 Global Treasures (Košice)
- 11:54 Planet Terra (Kyjev)
- 12:00 Vista Point (Neapolský záliv)
- 12:29 On Tour (Plavba po Níle)
- 12:55 Planet Terra (Belianska jaskyňa)
- 13:00 Travel Logue (Jemen na kole)
- 13:27 Vista Point (Malta)
- 13:54 Planet Terra (Nara)
- 14:00 On Tour (Nockalmstrasse)
- 14:27 Nature Wonders (Národní park Mesa Verde)
- 14:38 Planet Terra (Pula)
- 14:43 Global Treasures (Aksum)
- 14:54 Planet Terra (Avignon)
- 15:00 Vista Point (Irsko)
- 15:27 Global Treasures (Chur)
- 15:38 Planet Terra (Akhtala)
- 15:43 Global Treasures (Storkyrkan)
- 15:54 Planet Terra (Sighisoara)
- 16:00 Global Treasures (Petra)
- 16:12 Vista Point (Hongkong)
- 16:39 Regio (Okolí Bodminu)
- 16:50 Global Treasures (Kerkouane)
- 17:00 On Tour (Transsibírska magistrála)
- 17:29 Vista Point (Bangkok)
- 17:55 Planet Terra (Köszeg)
- 18:00 7 Days (Bali)
- 18:55 Planet Terra (Hamburg)
- 19:00 Vista Point (Meknes)
- 19:27 On Tour (Cesta do Dolomitov)
- 19:54 Planet Terra (Dar es Salaam)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Házená
- 01:30 Cyklistika
- 03:00 Basketbal: LOH - finále mužů
- 05:00 Cyklistika
- 06:30 Házená
- 08:30 Závody GT
- 09:30 Cyklistika
- 12:15 Cyklistika
- 14:15 Cyklistika
- 15:30 Cyklistika
- 18:15 Plavání
- 19:00 Powerboats
- 20:00 Motorsport
- 20:15 Jachting
- 20:45 Triatlon
- 22:30 Triatlon
- 00:00 Cyklistika
- 01:30 Volejbal
- 03:00 Cyklistika
- 05:00 Plavání
- 06:30 Cyklistika
- 12:00 Teqball
- 12:30 Fotbal: LOH - finále mužů
- 17:30 Volejbal
- 18:15 Cyklistika
- 19:30 Cyklistika
- 20:45 Volejbal
- 22:00 Motorsport
- 22:15 Závody GT
- 22:45 Cyklistika
- 23:15 Cyklistika
- 01:00 Fotbal: Al Hilal - Al Hazem
- 03:15 Box: TOP 25 KO 3/3
- 04:00 Poker
- 05:00 Poker
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Lausanne - ZSC Lions
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Házena, Dare to Rise - Ludovic Fabregas
- 11:15 Poker
- 14:00 Plážová házená
- 15:00 Plážová házená
- 16:00 Plážová házená
- 17:00 Plážová házená
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Výběrová auta
- 19:00 Fenerbahçe SK (TUR) - LOSC Lille (FRA)
- 22:00 Barranquilla Open 2024
- 23:30 Barranquilla Open 2024
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 Amazonka Truck
- 19:30 Autožurnál
- 20:00 Barranquilla Open 2024
- 22:00 Autožurnál
- 23:00 Motoring
- 00:15 Test automobilu: Volvo XC40 Recharge (44)
- 00:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (45)
- 00:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (46)
- 01:10 Test automobilu: VW ID.4 GTX (47)
- 01:15 Přednost v jízdě: Fiat 600 Hybrid (48)
- 01:30 Sedm nejrychlejších (49)
- 01:45 Garáž 21 (50)
- 02:10 Zprávy (51)
- 02:15 Poklady v garáži (52)
- 02:45 Poklady v garáži (53)
- 03:15 Zpětný chod: Lamborghini 400 GT & Miura (54)
- 03:30 Praví chlapi a jejich bouráky (55)
- 03:45 Rychlé kolo: Opel Astra GSE (56)
- 04:15 Reportáž: Fredy Lienhard - vášnivý závodník (57)
- 04:45 Racing Files: Alfa Romeo v motosportu (58)
- 05:15 Horský král - maximální zábava z jízdy na venkovské silnici (1)
- 06:15 50 let BMW - slavnost na akci Concorso d’Eleganza Villa d’Este (2)
- 06:45 Rychlé kolo: Audi S1 (3)
- 07:15 Rychlé kolo: Corvette C7 (4)
- 07:45 Rychlé kolo: Radikálně (5)
- 10:10 Test automobilu: VW ID.4 GTX (11)
- 10:15 Přednost v jízdě: Fiat 600 Hybrid (12)
- 10:30 Zprávy (13)
- 10:35 Sedm nejrychlejších (14)
- 10:50 Garáž 21 (15)
- 11:15 Poklady v garáži (16)
- 11:45 Poklady v garáži (17)
- 00:00 Rybolov pod lupou (Lov kaprů s rozpustným boiliesem)
- 00:30 Fishimine S3 (2. Na tekoucích vodách - Kriš)
- 01:00 Gábor Döme (Na legendárních sumcových vodách 1.díl - Obři jezera Ohat na trhačku)
- 01:30 Gábor Döme (Na legendárních sumcových vodách 2.díl - Obři jezera Ohat na trhačku)
- 02:00 Včelařský projekt a ochrana zvěře
- 02:30 XVI. Mezinárodní festival gastronomie zvěřiny
- 03:00 Viktor Takács (Afrika poprvé 1.díl)
- 03:30 Magazín Energofish (93)
- 04:00 Rybářské výpravy (Shannon, bláznivá řeka - Štičí duchové)
- 04:30 Feedermánie (Amuři na boilies)
- 05:00 Viktor Takács (Náboženství a myslivost 2.díl)
- 05:30 XXIII. CACIT evropský pohár maďarských ohařů
- 06:00 Divočina (O lovu slonů)
- 06:30 Pěšáci (Spor o kormorány 1.díl)
- 07:00 Pěšáci (Spor o kormorány 2.díl)
- 07:30 Pěšáci (Spor o kormorány 3.díl)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 1Charted
- 15:00 Radio Top 30
- 17:00 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 1Charted
- 15:00 Radio Top 30
- 17:00 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 TRUESCHOOL
- 12:00 WORKIN’
- 19:00 CZ&SK
- 20:00 GRIME TIME
- 21:00 O BLACK LIST
- 22:00 REWIND! 5. ELEMENT
- 23:00 CHILLIN’
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (52)
- 06:20 Ostře sledovaný vlak (148)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (113)
- 08:20 Nespoutaný anděl (114)
- 09:20 Yago, syn džunle (161)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Námořní hlídka (1)
- 15:55 Wolffův revír (102)
- 16:55 Stefanie (91)
- 17:55 Stefanie (92)
- 18:55 Nespoutaný anděl (115)
- 19:55 Nespoutaný anděl (116)
- 20:55 Wolffův revír (103)
- 21:55 Námořní hlídka (2)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 ROCK SPECIÁL
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 ROCKSPECIÁL
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 METALMANIA
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:00 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Replay 90’
- 22:00 Retro love
- 00:00 AC/DC
- 00:43 Kiss
- 02:38 Various Artists
- 03:00 Ed Sheeran
- 04:45 Chic
- 05:53 Various Artists
- 06:02 David Bowie
- 07:42 The Cure
- 08:42 Florence And The Machine
- 09:10 Pharrell Williams
- 10:46 Green Day
- 11:40 Various Artists
- 12:00 Ed Sheeran
- 13:45 Chic
- 14:53 Various Artists
- 15:00 Metallica
- 17:14 Prince
- 18:15 Depeche Mode
- 19:51 Lana Del Rey
- 20:38 The Strumbellas
- 20:54 Various Artists
- 21:00 Flo Rida
- 21:23 Ellie Goulding
- 21:45 Ellie Goulding
- 23:14 Wolf Alice
- 00:20 Geordie Shore XVII (9)
- 01:05 K popukání XXVII (23)
- 01:30 K popukání XXVII (24)
- 01:55 K popukání XXVII (25)
- 02:15 K popukání XXVII (26)
- 02:40 K popukání XXVII (27)
- 03:00 K popukání XXVII (28)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 20:30 Ridiculousness XXXVIII (33)
- 20:55 K popukání XXXIV (37)
- 21:15 K popukání XXXIV (38)
- 21:40 K popukání XXXIV (41)
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 13:00 Worldwide Hits!
- 20:00 Fresh Out
- 21:00 Taylor Swift Takeover: The Hits!
- 22:00 MTV Top 20
- 05:00 Crazy In Love!
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Rap & R’n’B Jamz
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 We Belong Together! Classic...
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 Premium Kolotoč
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 FOLK KLUB
- 22:53 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 RANNÍ ROZJEZD
- 08:25 COUNTRY
- 08:55 HUDEBNÍ POZDRAVY
- 09:20 ŠLÁGR STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:20 CHVILKA S COUNTRY
- 13:50 CHVILKA S...
- 14:10 NEJ ŠLÁGR ZÁBAVA
- 14:50 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:30 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 18:00 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 20:00 CHVILKA S...
- 20:20 PESNIČKY Z KASÍNA - GALA
- 21:50 ŠLÁGR SILVESTRY
- 22:35 HVĚZDNÉ ŠLÁGROVÁNÍ
- 23:35 NA DOBROU NOC
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 LIDOVKY
- 09:05 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 10:05 ŠLÁGR MARKET
- 11:05 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 11:40 COUNTRY
- 12:20 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 13:10 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 13:50 ŠLÁGR MARKET
- 14:55 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 15:50 POP ZÁBAVA
- 16:20 POP ZÁBAVA
- 16:55 ŠLÁGR SILVESTRY
- 17:25 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 17:55 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 18:35 ŠLÁGR MARKET
- 19:45 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 20:35 STAROPRAŽSKÉ PÍSNIČKY
- 21:05 TELESHOPPING
- 21:20 ČAS NA DECHOVKU
- 21:50 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět II (Náramek)
- 00:20 Gumballův úžasný svět II (Lekce)
- 00:30 Gumballův úžasný svět II (Hranice)
- 00:45 Gumballův úžasný svět II (Hra)
- 00:55 Gumballův úžasný svět II (Slib)
- 01:10 Gumballův úžasný svět II (Hlas)
- 01:14 Lamput III (Přenosový paprsek)
- 01:25 Gumballův úžasný svět IV (Prodej)
- 01:35 Gumballův úžasný svět IV (Rutina)
- 01:50 Gumballův úžasný svět IV (Parkování)
- 02:00 Gumballův úžasný svět IV (Upgrade)
- 02:10 Gumballův úžasný svět IV (Komiks)
- 02:20 Gumballův úžasný svět IV (Romantik)
- 02:35 Gumballův úžasný svět IV (Videa)
- 02:45 Gumballův úžasný svět IV (Zlá)
- 02:55 Gumballův úžasný svět IV (Zrádce)
- 03:05 Gumballův úžasný svět IV (Rada)
- 03:15 Gumballův úžasný svět IV (Signál)
- 03:25 Gumballův úžasný svět IV (Přítelkyně)
- 03:35 Gumballův úžasný svět IV (Parazit)
- 03:50 Gumballův úžasný svět IV (Láska)
- 04:00 Gumballův úžasný svět IV (Podfuk)
- 04:10 Gumballův úžasný svět IV (Trapas)
- 04:20 Gumballův úžasný svět IV (Hnízdo)
- 04:30 Gumballův úžasný svět IV (Body)
- 04:40 Gumballův úžasný svět IV (Autobus)
- 04:50 Gumballův úžasný svět IV (Noc)
- 05:05 Gumballův úžasný svět IV (Nedorozumění)
- 05:15 Gumballův úžasný svět IV (Kořeny)
- 05:25 Gumballův úžasný svět IV (Obvinění)
- 05:35 Gumballův úžasný svět IV (Detektiv)
- 05:45 Gumballův úžasný svět IV (Souboj)
- 06:00 Craig od potoka III (Král táborníků)
- 06:10 Craig od potoka III (Vzestup a pád Zeleného ponča)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! VI (Netopýří skaut)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! VI (Čaromuž)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VI (Neformální úterý)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VI (Jdeme si pro ceny)
- 07:20 Bakugan
- 07:30 Bakugan
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Zuběnky moderní doby)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Vysoká móda podle méďů)
- 08:15 Mladí Titáni do toho! III (Pyramidová hra)
- 08:25 Mladí Titáni do toho! III (Konečně lekce)
- 08:35 Mladí Titáni do toho! III (Ruce závodí s nohama)
- 08:50 Mladí Titáni do toho! III (Hatmatilka)
- 09:00 Mladí Titáni do toho! III (Batman vs. Mladí Titáni: Temné bezpráví)
- 09:15 Mladí Titáni do toho! III (Wally T)
- 09:25 Mladí Titáni do toho! III (Mladí Titáni a jejich velikonoční klasika)
- 09:35 Mladí Titáni do toho! III (Machři Jaksepatří)
- 09:50 Mladí Titáni do toho! III (Hodina dějepisu)
- 10:00 Mladí Titáni do toho! III (Umění ninžducu)
- 10:15 Mladí Titáni do toho! III (Myslete na budoucnost)
- 10:25 Mladí Titáni do toho! III (Hýžďotřas)
- 10:45 Mladí Titáni do toho! III (Operace Klučičí záchrana, část 1)
- 10:55 Mladí Titáni do toho! III (Operace Klučičí záchrana, část 2)
- 10:56 Mladí Titáni do toho! II
- 11:10 Mladí Titáni do toho! III (Kdo se směje naposled)
- 11:20 Mladí Titáni do toho! III (Oregonská stezka)
- 11:35 Mladí Titáni do toho! III (Jen tak si hovět)
- 11:45 Mladí Titáni do toho! III (Jo!)
- 11:55 Mladí Titáni do toho! III (Jízda na drakovi)
- 12:10 Mladí Titáni do toho! III (Kokosové dortíky)
- 12:20 Mladí Titáni do toho! III (Taktika otevřených dveří)
- 12:30 Mladí Titáni do toho! III (Čistý protein)
- 12:45 Mladí Titáni do toho! III (Ostrov šílených přání)
- 12:50 Mladí Titáni do toho! III (Títánská show)
- 13:05 Mladí Titáni do toho! III (Zubit se)
- 13:15 Mladí Titáni do toho! III (Pláštík)
- 13:25 Lamput IV (Nepovedené rande)
- 13:40 Craig od potoka (Průzkumnické svrbění)
- 13:50 Craig od potoka (Jessica jde k potoku)
- 14:05 Craig od potoka (Příliš mnoho pokladů)
- 14:15 Craig od potoka (Poslední kniha)
- 14:30 Totální Dramarama (Epizoda 26)
- 14:40 Totální Dramarama (Epizoda 27)
- 14:55 Totální Dramarama (Epizoda 28)
- 15:05 Totální Dramarama (Epizoda 29)
- 15:10 Lamput IV (Kouzelný fix)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! VII (Liga Spravedlnosti hledá talent: Edice Taneční skupiny, část první)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! VII (Liga Spravedlnosti hledá talent: Edice Taneční skupiny, část druhá)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! VII (Nakrm mě)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! VII (Zajíc v pytli)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Dračí škůdci)
- 16:30 Mezi námi medvíďaty (Méďové v oblacích)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Zuběnky moderní doby)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Vysoká móda podle méďů)
- 17:05 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a zlodějka)
- 17:15 Pan Magoo (Jsou mezi námi)
- 17:20 Pan Magoo (Pád z nebes)
- 17:30 Pan Magoo (Klobouk dolů, Magoo!)
- 17:45 Craig od potoka (Zkratka)
- 17:55 Craig od potoka (Záchranná mise)
- 18:05 Craig od potoka (Nárok na pařez)
- 18:20 Craig od potoka (Velká zkamenělinová horečka)
- 18:30 Craig od potoka (Osamělá výprava)
- 18:45 Ben 10 II (Bitva v Biggie Boxu)
- 18:55 Ben 10 II (Šťastnou plavbu)
- 19:05 Ben 10 II (Chaos v Mascotu)
- 19:25 Totální Dramarama II (Já a můj elf)
- 19:35 Totální Dramarama II (Tahle země není pro sněžný)
- 19:45 Lamput IV (Nepovedené rande)
- 19:55 Mladí Titáni do toho!
- 20:05 Mladí Titáni do toho!
- 20:15 Mladí Titáni do toho!
- 20:35 Bakugan
- 20:45 Bakugan
- 21:00 Gumballův úžasný svět II (Magič)
- 21:10 Gumballův úžasný svět II (Hrad)
- 21:25 Gumballův úžasný svět II (Videokazeta)
- 21:35 Gumballův úžasný svět II (Svetry)
- 21:55 Gumballův úžasný svět II (Internet)
- 22:05 Gumballův úžasný svět II (Plán)
- 22:20 Gumballův úžasný svět II (Svět)
- 22:30 Gumballův úžasný svět II (Finále)
- 22:45 Gumballův úžasný svět III (Děti)
- 23:00 Gumballův úžasný svět III (Fanynka)
- 23:15 Gumballův úžasný svět III (Tréňa)
- 23:25 Gumballův úžasný svět III (Radost)
- 23:40 Gumballův úžasný svět III (Recept)
- 23:50 Gumballův úžasný svět III (Štěně)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings IV (Diabolical Labyrinth)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings IV (Cozy Nest)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings IV (Strong Will)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings IV (Desired Orientation)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings IV (24-Carat Chocolate)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings IV (Jungle Rhythm)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings IV (The Grizming)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables II (Mushpie in the Sky)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (Save The Fun Tree)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Stuck In The Mud)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (Get The Egg Home)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Party Boat)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Taz Recycle)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Batty Kathy)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Honey Bunny)
- 02:50 Batwheels (Ride Along)
- 03:00 Batwheels (Wheels Just Wanna Have Fun)
- 03:15 Batwheels (When You're A Jet)
- 03:25 Batwheels (Tough Buff Blues)
- 03:35 Batwheels (The Dark Night)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings III (Bear In The Clouds)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings III (Umbrella Tactics)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings III (Neither Yin, Nor Yang)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings III (Mechatronics Bear)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings III (Tai Chi Lemmings)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings III (Fireworks Cabin)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings III (Diving In The Wild)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings III (Choco-Coco)
- 04:50 Tom and Jerry (Be Careful What You Fish For)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz III (The Return of The Silver Slippers Part 1)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz III (The Return of The Silver Slippers Part 2)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz III (The Return of The Silver Slippers Part 3)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz III (The Return of The Silver Slippers Part 4)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz III (Monkey Business Part 1)
- 06:00 Grizzy and The Lemmings (Bear Art)
- 06:05 Grizzy and The Lemmings (Happy Birthday Lemmings!)
- 06:10 Grizzy and The Lemmings (Flower Power)
- 06:25 Grizzy and The Lemmings (Teleportation's the Way to Go!)
- 06:30 Grizzy and The Lemmings (Bear Countdown)
- 06:40 Grizzy and The Lemmings (Lemming Airlines)
- 06:45 Grizzy and The Lemmings (Relax Bear)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings IV (Strong Will)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings IV (Desired Orientation)
- 07:10 Grizzy and The Lemmings III (Ancient Brainteaser)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings (Bear Gliding)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings (The Sound of a Lemming)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings (Bear in the Wind)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings (Construction Bear)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings (Kung Fu Lemmings)
- 08:05 Grizzy and The Lemmings (A Midsummer Bear's Dream)
- 08:15 Grizzy and The Lemmings (Manufacturing Secret)
- 08:25 Grizzy and The Lemmings (Bling Bling Bear)
- 08:35 Grizzy and The Lemmings (Intellectual Bear)
- 08:40 Grizzy and The Lemmings (Voodoo Blanket)
- 08:45 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Lunar New Year)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series (Keyboard Capers)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series (A Running Battle)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series (Egg & Bean)
- 09:40 Mr Bean: The Animated Series (Hopping Mad!)
- 09:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Nature)
- 10:00 Lucas the Spider (Tanks Giving)
- 10:05 Lucas the Spider (Flying)
- 10:10 Lucas the Spider (Dr. Lucas is in the House)
- 10:15 Lucas the Spider (Arlo's Portrait)
- 10:30 Lucas the Spider (House Flies Don't Dance)
- 10:35 Lucas the Spider (Flying the Nest)
- 10:45 Lucas the Spider (The Insult)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings IV (Strong Will)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings IV (Desired Orientation)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings III (Ancient Brainteaser)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings III (My Friend The Penguin)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings III (Thermal Shock!)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings III (Primitive Activities)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings III (Cabin On Ice)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Ice Creamed)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Splash Zone)
- 12:25 The Tom and Jerry Show IV (The Masked Mouse)
- 12:35 The Tom and Jerry Show IV (Flower Power)
- 12:40 The Tom and Jerry Show IV (Polar Excess)
- 12:55 The Tom and Jerry Show IV (Un-Easy Chair)
- 13:00 The Tom and Jerry Show IV (Something to Crow About)
- 13:10 The Tom and Jerry Show IV (Hush Puppy)
- 13:15 The Tom and Jerry Show IV (Dog Star Spike)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (Muscle Bean)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series II (A New Friend)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series II (The Lift)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series II (Dig This)
- 14:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Sadness)
- 14:30 Lucas the Spider (I'll do it in a Minute)
- 14:35 Lucas the Spider (Cloud Gazing)
- 14:40 Lucas the Spider (Don't Do That Arlo)
- 14:55 Lucas the Spider (Prickly Pals)
- 15:00 Lucas the Spider (A Sting in the Tale)
- 15:10 Lucas the Spider (Tongue Twister)
- 15:15 Lucas the Spider (Sleeping Dogs)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (Chep on the Move)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables II (Hide Your Hat)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Race Track Race)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (Ice Creamed)
- 16:30 The Tom and Jerry Show (Birthday Bashed)
- 16:40 The Tom and Jerry Show (Feline Fatale)
- 16:55 The Tom and Jerry Show II (Here Comes the Bribe)
- 17:05 The Tom and Jerry Show II (Slaphappy Birthday)
- 17:10 The Tom and Jerry Show II (Big Top Tom)
- 17:25 The Tom and Jerry Show (Cat Nippy)
- 17:35 The Tom and Jerry Show (Ghost of a Chance)
- 17:45 Thomas & Friends - Shorts XXV (Red Light, Green Light)
- 17:55 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 2)
- 18:05 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 3)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings IV (Strong Will)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings IV (Desired Orientation)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings III (Ancient Brainteaser)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings (Sniffer Sniffler Raccoon)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings (Transformational Bear)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings (Shaken-Up Bear)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings (Piňata Party)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables II (Chep on the Move)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables II (Hide Your Hat)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series III (Game Over)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series III (Special Delivery)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series III (A Dog's Life)
- 20:35 Mr Bean: The Animated Series III (The Big Stink)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings II (Fast Workout)
- 21:00 Grizzy and The Lemmings II (Bat-Grizzy)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings II (Moveable Apps)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings II (Wild Modeling)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings II (The Bear Next Door)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings II (Wild Zapping)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings II (Warning: Unlimited Lemmings)
- 22:00 Alice & Lewis (Someone To Blame)
- 22:10 Alice & Lewis (The Book-Wizard)
- 22:25 Alice & Lewis (Teatime, Again and Again)
- 22:40 Alice & Lewis (Bubble, Bubble, You’re in Trouble!)
- 22:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Kana and the Butterflies)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Tweety-Go-Round)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Stories)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Smash House)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Play Day)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings IV (For Real)
- 00:15 Kámen, nůžky, papír (Arktida / Souboj vtípků)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Neškleb se, zůstane ti to!)
- 01:00 Tajemství Hunterových IV (Domácí vězení)
- 01:20 Tajemství Hunterových IV (Vetřelec)
- 01:45 Victorious (Domácí úkol)
- 02:05 Victorious (Pilot)
- 02:30 iCarly II (Já ho viděla první)
- 02:50 iCarly II (Intervence)
- 03:10 Tajemství Hunterových IV (Rozhodující utkání)
- 03:35 Tajemství Hunterových (Nový Hunter)
- 03:55 Nej a Nejnejka (Jevištní zásah / Počítání míčků)
- 04:15 Nej a Nejnejka (Bručounův seznam / Zatím to nejlepší!)
- 04:35 44 koček II (Hrošice Mara)
- 04:50 44 koček II (Halloweenská příšera)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (The Curse of MacBeth)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Dům v cedrové aleji / Šikana na toaletě)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Návrat Thornbergaupta / Rozdrcený)
- 06:00 Šmoulové (Nevyšmoulitelný úsměv / Pozor na kočku)
- 06:25 Šmoulové (Kde je Taťka Šmoula? // Kdo je větší silák?)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Do táty a zpět / Přežívání)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Sladký Pudge žůžo den / Hrdličky)
- 07:50 Casagrandovi II (Hvězda Lalo / Hlídání)
- 10:00 Spongebob v kalhotách XI (Patrikovo svědomí / Šéfkuchař Bob)
- 10:25 Spongebob v kalhotách XII (Lapák u Křupavého kraba / Ananasový přívěz)
- 10:55 Spongebob v kalhotách XII (Farmář Bob / Gary a Spot)
- 11:25 Spongebob v kalhotách XI (Hambáčoví Zombie / Otravní žáci)
- 11:55 Spongebob v kalhotách XI (Detektiv Chobotnice / Hledání nenalezitelných věcí)
- 00:20 Jelení skvadra III (Dobrodružný výcvik / Vysávání barev)
- 00:45 Jelení skvadra III (Tvůrčí krize / Lepivá lapálie)
- 01:10 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují Velkého chlupáče / Tlapky zachraňují létající kotě)
- 01:30 Tlapková patrola IV (Mořská hlídka: Tlapky zachraňují chobotničku)
- 01:55 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují odfouknutá koťata / Tlapky zachraňují malého Marshalla)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci V (Velký podmořský závod)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci V (Recyklační síla)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci V (Tým mechaniků)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci V (Velká balonová záchrana)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci V (Výbušně ohromující historky)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci V (Kamion Plamínek)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci V (Dobrodružství s mimozemšťanem)
- 04:50 Tlapková patrola (Tlapky a Pirátský Poklad)
- 05:15 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Tučňáky / Tlapky Zachrnují Delfínka)
- 05:35 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Mimozemšťana / Tlapky Zachraňují Létající žábu)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci (Kýchající Rýma)
- 06:25 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují Sběr O-Matika / Tlapky zachraňují maskota)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví knihovnu s čajovnou / Parta staví taneční parket)
- 07:15 DORA (Dobrodružství s Alebrijes)
- 07:30 DORA (Pojďme pro nanuky!)
- 07:50 Velká show malého žraločátka II (Skřítek pamlsník / Mrně superžralok)
- 10:05 Prasátko Peppa III (Pouť)
- 10:10 Prasátko Peppa III (Čísla)
- 10:15 Prasátko Peppa III (Práce na silnici)
- 10:20 Prasátko Peppa IV (Lišák Ferda)
- 10:25 Prasátko Peppa IV (Pískání)
- 10:35 Prasátko Peppa IV (Želva doktorky Křečkové)
- 10:40 Prasátko Peppa IV (Slunce, moře a sníh)
- 10:45 Prasátko Peppa IV (Počítač dědy Prasátka)
- 10:50 Prasátko Peppa IV (Nemocnice)
- 10:55 Prasátko Peppa IV (Jaro)
- 10:56 Velká show malého žraločátka II (Den nezávislosti / Kostello odchází)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví parkovací garáž! / Parta staví tábořiště)
- 11:50 Rubble a jeho parta (Parta staví domeček na stromě / Parta staví krmítko pro slepice!)
- 12:20 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Tučňáky / Tlapky Zachrnují Delfínka)
- 12:45 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují rodinku Netopýrových / Tlapky zachraňují bahenní příšeru)
- 13:15 Tlapková Patrola X (Libertina horská záchrana / Tlapky zachraňují létající farmářku Yumi)
- 13:45 Rubble a jeho parta (Parta staví obří stánek s citronádou / Parta staví zelený most)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta s Chasem řeší detektivní případ!)
- 14:30 DORA (Velká červená slepice, vstávej)
- 14:50 DORA (Záhadný dárek)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (Paddingtonův oblíbený hrdina / Skejťák Paddington)
- 15:25 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Pozor na Barbabrajta / Bilionáři)
- 15:55 BARBAPAPA a jeho rodinka (Strom Barbapapových / Narozeniny Barbadětí)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (The Adventures of Paddington)
- 20:30 Tlapková patrola IV (Chladnokrevné Tlapky / Tlapky zachraňují farmáře Alexe)
- 20:55 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují vesmírný kámen / Tlapky zachraňují paní starostku)
- 21:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Velký jarní úklid)
- 21:40 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Poslední pohádka a pak šup do hajan / Maličký hmyz)
- 22:10 Prasátko Peppa II (Autodílna dědy Buráce)
- 22:15 Prasátko Peppa II (Let balonem)
- 22:20 Prasátko Peppa II (Tomovo nachlazení)
- 22:25 Prasátko Peppa II (Brýle)
- 22:35 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují městskou mícu / Tlapky zachraňují oblačného surfaře)
- 22:55 Tlapková patrola IV (Tlapku zachraňují poštu / Tlapky zachraňují žabí starostku)
- 23:25 Tlapková patrola IV (Tlapky zachaňují uprchlé želvy / Tlapky zachraňují mrznoucí ovce)
- 23:55 Jelení skvadra III (Portály / Den bez pravidel)
- 00:00 Kluk, holka atd. (61)
- 00:10 Kluk, holka atd. (62)
- 00:20 Disney Zombie: Tajemství Addisonovy příšery (2)
- 00:25 Ghostforce (15)
- 00:50 Ghostforce (16)
- 01:10 Tým Tiki (35)
- 01:35 Tým Tiki (36)
- 01:55 Tým Tiki (37)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (3)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (4)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (5)
- 03:25 Ghostforce (13)
- 03:45 Ghostforce (14)
- 04:05 Tým Tiki (11)
- 04:30 Tým Tiki (12)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (25)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (26)
- 05:35 Kluk, holka atd. (71)
- 05:45 Kluk, holka atd. (72)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (104)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (105)
- 06:55 Blue (77)
- 07:05 Blue (104)
- 07:10 Blue (105)
- 07:25 Blue (106)
- 07:30 Blue (107)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (25)
- 14:15 Příšerky v rachotě (1)
- 14:45 Příšerky v rachotě (3)
- 15:15 Blue (140)
- 15:20 Blue (141)
- 15:30 Blue (142)
- 15:40 Blue (143)
- 15:50 Blue (144)
- 15:55 Blue (145)
- 16:10 Kiff (11)
- 16:35 Kiff (12)
- 17:00 Kouzelná beruška a černý kocour (129)
- 17:25 Kouzelná beruška a černý kocour (130)
- 17:55 Greenovi ve velkoměstě (25)
- 18:25 Greenovi ve velkoměstě (26)
- 18:50 Greenovi ve velkoměstě (28)
- 19:20 Greenovi ve velkoměstě (29)
- 19:50 Blue (46)
- 19:55 Blue (47)
- 20:00 Blue (48)
- 20:10 Blue (49)
- 20:20 Blue (50)
- 20:30 Blue (51)
- 20:35 Blue (52)
- 20:50 Příšerky v rachotě (13)
- 21:15 Příšerky v rachotě (14)
- 21:45 Jessie (42)
- 22:15 Jessie (43)
- 22:40 U Raven Doma (76)
- 23:10 U Raven Doma (77)
- 23:40 Kluk, holka atd. (63)
- 23:50 Kluk, holka atd. (64)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (17)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (18)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (19)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (11)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (12)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (13)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (18)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (19)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (20)
- 04:00 Eureka! (8)
- 04:30 Eureka! (9)
- 05:00 Eureka! (10)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (14)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (15)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (16)
- 07:00 Bluey (70)
- 07:10 Bluey (71)
- 07:20 Bluey (72)
- 07:30 Bluey (73)
- 07:40 Bluey (74)
- 07:50 Bluey (75)
- 08:00 Bluey (76)
- 08:10 Bluey (77)
- 08:20 Bluey (78)
- 08:25 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (74)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (36)
- 09:00 Mickey Mouse Clubhouse Space...
- 10:00 Firebuds (22)
- 10:30 Alice's Wonderland Bakery (44)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (24)
- 11:30 SuperKitties (6)
- 12:00 Pupstruction (5)
- 12:30 Bluey (102)
- 12:40 Bluey (103)
- 12:50 Bluey (104)
- 13:00 Bluey (105)
- 13:10 Bluey (106)
- 13:20 Bluey (107)
- 13:25 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (74)
- 13:30 Firebuds (23)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (43)
- 14:30 The Lion Guard (1)
- 15:00 The Lion Guard (2)
- 15:30 SuperKitties (8)
- 16:00 Pupstruction (6)
- 16:30 Pupstruction (7)
- 17:00 Bluey (70)
- 17:10 Bluey (71)
- 17:20 Bluey (72)
- 17:30 Bluey (73)
- 17:40 Bluey (74)
- 17:50 Bluey (75)
- 17:55 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (74)
- 18:00 SuperKitties (6)
- 18:30 Sofia The First (63)
- 19:00 Sofia The First (64)
- 19:30 Bluey (48)
- 19:40 Bluey (49)
- 19:50 Bluey (50)
- 20:00 Bluey (51)
- 20:10 Bluey (52)
- 20:20 Bluey (53)
- 20:25 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (74)
- 20:30 SuperKitties (7)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (38)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (1)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (35)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (48)
- 23:00 PJ Masks (40)
- 23:25 PJ Masks (41)
- 23:50 PJ Masks (42)
- 00:13 Bořek stavitel (19)
- 00:23 Bořek stavitel (20)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (2)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (3)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (4)
- 01:12 Inui (36)
- 01:20 Hurá za hádankou (20)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (10)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (11)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (9)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (15)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (16)
- 02:55 Chuck a přátelé (17)
- 03:07 Chuggington (8)
- 03:17 Chuggington (9)
- 03:29 Angelína balerína (17)
- 03:42 Angelína balerína (18)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (13)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (14)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (30)
- 04:38 Bořek stavitel (26)
- 04:48 Bořek stavitel (27)
- 05:01 Hurá za hádankou (26)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (19)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (20)
- 05:49 Požárník Sam (23)
- 06:00 Trojčata (30)
- 06:07 Trojčata (31)
- 06:14 Trojčata (32)
- 06:25 Bing (51)
- 06:32 Bing (52)
- 06:39 Bing (53)
- 06:46 Bing (54)
- 06:55 Grisu (1)
- 07:08 Tilda (9)
- 07:15 Tilda (10)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (20)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (31)
- 07:47 Caillou (9)
- 07:58 Caillou (10)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (9)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (10)
- 08:35 Doodleboo (2)
- 08:40 Doodleboo (3)
- 08:45 Doodleboo (4)
- 08:50 Doodleboo (5)
- 08:55 Doodleboo (6)
- 09:05 Daisy a Ollie (11)
- 09:13 Daisy a Ollie (12)
- 09:20 Daisy a Ollie (13)
- 09:31 Hurá za hádankou (24)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (18)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (19)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (20)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (9)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (10)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (9)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (10)
- 10:39 Harry a jeho dinosauři (35)
- 10:50 Harry a jeho dinosauři (36)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (5)
- 11:18 Pettson a Fiškus (9)
- 11:30 Pettson a Fiškus (10)
- 11:43 Grisu (3)
- 11:54 Grisu (4)
- 12:07 Daisy a Ollie (26)
- 12:14 Daisy a Ollie (1)
- 12:21 Daisy a Ollie (2)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (52)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (1)
- 12:52 Bing (17)
- 13:00 Bing (18)
- 13:08 Bing (19)
- 13:20 Trojčata (55)
- 13:27 Trojčata (56)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (10)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (20)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (21)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (22)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (12)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (13)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (20)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (38)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (39)
- 15:00 Kipper (12)
- 15:09 Kipper (13)
- 15:19 Simon (44)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (20)
- 15:38 Woozle a Pip (13)
- 15:46 Tilda (11)
- 15:53 Tilda (12)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (44)
- 16:16 Pettson a Fiškus (5)
- 16:29 Caillou (11)
- 16:40 Caillou (12)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (18)
- 17:07 Doodleboo (29)
- 17:12 Doodleboo (30)
- 17:17 Doodleboo (31)
- 17:22 Doodleboo (32)
- 17:27 Doodleboo (33)
- 17:36 Messyho skvělá dobrodružství (43)
- 17:47 Messyho skvělá dobrodružství (44)
- 17:59 Požárník Sam (16)
- 18:10 Požárník Sam (17)
- 18:23 Berry a Dolly (13)
- 18:28 Berry a Dolly (1)
- 18:33 Berry a Dolly (2)
- 18:39 Bing (3)
- 18:46 Bing (4)
- 18:53 Bing (5)
- 19:02 Lední medvídek Paddles (16)
- 19:15 Pettson a Fiškus (5)
- 19:28 Grisu (1)
- 19:40 Grisu (2)
- 19:52 Daisy a Ollie (9)
- 19:59 Daisy a Ollie (10)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (20)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (52)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (1)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (20)
- 20:57 Tilda (9)
- 21:04 Tilda (10)
- 21:12 Kipper (1)
- 21:21 Kipper (2)
- 21:31 Caillou (9)
- 21:42 Caillou (10)
- 21:55 Chuggington (18)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (12)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (13)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (20)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (21)
- 23:05 Bing (74)
- 23:12 Bing (75)
- 23:20 Bing (76)
- 23:27 Bing (77)
- 23:35 Bing (78)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (17)
- 23:47 Oswald (22)
- 23:59 Oswald (23)
- 00:00 Sestry (Sleva pro sestry)
- 00:10 Sestry (Milovaný plyšák)
- 00:20 Lou! (Slavnostní oděv)
- 00:30 Lou! (Lámání ledu)
- 00:45 Mia a já IV (Tančící světla)
- 01:05 Mia a já IV (Ukryté poklady)
- 01:30 Agentka 203 (Buď sám sebou)
- 01:55 Agentka 203 (Sólokapr)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (21)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (22)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Náplast)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Boty)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koš na odpadky)
- 03:05 Život s tátou (45)
- 03:15 Život s tátou (46)
- 03:25 Život s tátou (47)
- 03:35 Život s tátou (48)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (45)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (46)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (47)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (48)
- 04:35 Agentka 203 (Chci vyhrát volby)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Katastrofální spolubydlící)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Povinnost volá)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Platební karta)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Deštník)
- 05:35 Mia a já IV (Mrazivé dobrodružství)
- 06:00 Lou! (Rozkošná babička)
- 06:10 Lou! (Ztráta a rachot)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom II (13)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 1. část)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 2. část)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Deštník)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Guma)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Medvídek)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mikrofon)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Tužka)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Čokoláda)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Velké Ků)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách III (Titáni)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Ryba z vody)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Špinavé štístko)
- 20:00 Camelot
- 21:00 Mia a já IV (Pod palbou)
- 21:30 Mia a já IV (Ohnivé dobrodružství)
- 22:00 Sestry (Módní návfhářka)
- 22:10 Sestry (Super Georgetta)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Plínka)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mikrofon)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Tužka)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (41)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (42)
- 23:30 Život s tátou (43)
- 23:40 Život s tátou (44)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Magic Stars)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Songs & Rhymes)
- 07:30 Walter & Dude and other stories (Walter & Dude)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Flowers)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (18)
- 00:10 Kikoriki (11)
- 00:20 Flopy (118)
- 00:35 Šmolkovia (52)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (34)
- 01:10 Esá z pralesa (27)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (6)
- 01:35 Volám sa Caillou V (19)
- 02:00 Dumper a Skoop II (1)
- 02:15 Panda a Krash (52)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (13)
- 02:55 Myšiak Anatole (16)
- 03:20 Monchhichi II (37)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (13)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (8)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (17)
- 04:20 Malý medvedík (9)
- 04:45 Ruby z dúhy (7)
- 05:10 Bob staviteľ II (1)
- 05:25 Ocko hrdina (5)
- 05:30 Duda a Dada (13)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (10)
- 05:55 Máša a medveď (4)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (30)
- 06:30 Ocko hrdina (6)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (13)
- 06:40 Veselé zajačiky V (18)
- 06:45 Telka Strýka Baltazára IV (9)
- 07:00 Eggy Pops II (13)
- 07:05 Flopy (119)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (21)
- 07:25 Ocko hrdina (7)
- 07:30 Malý medvedík (10)
- 07:55 Drobčekovia II (1)
- 08:10 Máša a medveď (5)
- 08:20 Veselé zajačiky V (19)
- 08:30 Fíha Tralala (6)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (4)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (4)
- 08:55 Ovečka Shaun (23)
- 09:00 Maličké príšerky (6)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (10)
- 09:15 Slnečný Rej (16)
- 09:25 Esá z pralesa (27)
- 09:35 Veselé zajačiky V (20)
- 09:40 Ruby z dúhy (7)
- 10:10 Smejko a Tanculienka (2)
- 10:20 Bob staviteľ II (1)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (49)
- 10:55 Zvedavkovci (31)
- 11:10 Monchhichi II (37)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (10)
- 11:25 Rozprávky líšky a vlka (10)
- 11:50 Panda a Kiwi (23)
- 11:55 Ovečka Shaun (24)
- 12:00 Volám sa Caillou V (19)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (13)
- 12:30 Polly Pocket (9)
- 12:35 Flopy (95)
- 12:50 Ruby z dúhy (8)
- 13:15 Myšiak Anatole (16)
- 13:40 Malý silák Bheem (38)
- 13:45 Veselé zajačiky V (21)
- 13:50 Panda a Krash (52)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop II (1)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (34)
- 14:40 Maličké príšerky (7)
- 14:45 Máša a medveď (6)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (25)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (13)
- 15:20 Esá z pralesa (28)
- 15:35 Ohrozené druhy (25)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (22)
- 16:00 Povolania s Nitkou (3)
- 16:25 Bob staviteľ II (2)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (5)
- 16:45 Monchhichi II (38)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (11)
- 17:05 Ovečka Shaun (25)
- 17:15 Zábavné zvieratká (5)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (20)
- 17:35 Ruby z dúhy (9)
- 18:00 Volám sa Caillou V (20)
- 18:25 Drobčekovia II (2)
- 18:40 Ovečka Shaun (26)
- 18:50 Flopy (96)
- 19:10 Maličké príšerky (8)
- 19:15 Zvedavkovci (32)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (7)
- 19:45 Máša a medveď (7)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (3)
- 20:05 Esá z pralesa (29)
- 20:15 Bob staviteľ II (3)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (6)
- 20:40 Slnečný Rej (17)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (26)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (6)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (18)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (7)
- 22:05 Monchhichi II (39)
- 22:15 Myšiak Anatole (17)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (21)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (23)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (13)
- 23:35 Mášine rozprávky (13)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (14)
- 23:45 Veselé zajačiky V (22)
- 23:50 Malý silák Bheem (39)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 Click (Sustainability Tech)
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 The Travel Show (The Bahamas: Natural Wonders of the Caribbean)
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 01:02 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:28 MÉTÉO
- 01:33 CONNEXION SAUVAGE
- 02:22 DING DONG : MONTRE-MOI TA MAISON !
- 02:43 SEULS ENSEMBLE
- 04:00 VOYAGE DE REVE
- 04:25 C DANS L'AIR
- 05:31 LES MATERNELLES D'AFRIQUE
- 06:00 TENDANCE XXI
- 06:30 LE 6H00 INFO
- 06:51 MÉTÉO
- 06:59 LES 100 LIEUX QU'IL FAUT VOIR
- 07:51 #VF
- 07:55 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:26 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 KID LUCKY
- 08:52 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 08:58 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 09:04 CONTE-NOUS !
- 09:07 AMÉLIE ET COMPAGNIE
- 09:32 BANDE DE SPORTIFS !
- 09:35 LES DIPLÔMÉS MIRA
- 10:02 ENVIE DEHORS !
- 10:30 OUTREMER.GOURMAND
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:14 MÉTÉO
- 11:17 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 14:00 OPJ
- 14:50 OPJ
- 15:41 CHÂTEAU !
- 15:59 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:23 VESTIAIRES
- 16:28 SÉRIEUX ?
- 16:59 MATIÉRE GRISE
- 17:32 L'ÉCHAPPÉE BELGE
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:27 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:41 RETOUR AU PAYS
- 19:26 RETOUR AU PAYS
- 20:10 QUEL TEMPS POUR LA PLANÉTE ?
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:56 MÉTÉO
- 20:58 TÉLÉCLUB
- 22:27 LE JOURNAL DE LA RTS
- 22:53 MÉTÉO
- 22:56 L'ACTU
- 23:16 ODE Á LA NATURE
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Naše potraviny
- 14:45 Biznis
- 15:00 Správy
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Investujeme
- 18:00 Ekonomika+/Financie+
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Téma
- 20:30 Showbiz
- 21:00 Správy
- 21:30 Štúdio TA3
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast With Kay Burley
- 20:00 UK Tonight with Sarah-Jane Mee
- 21:00 Sky News
- 22:00 Sky News at 10 with Anna Botting
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (38)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 00:30 BULLETIN (11)
- 00:45 THE 51 PERCENT
- 01:00 NEWS (39)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (11)
- 01:45 ARTS24 (16)
- 02:00 NEWS (40)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS
- 02:21 FASHION
- 02:30 BULLETIN (12)
- 02:45 EYE ON AFRICA (32)
- 03:00 NEWS (40)
- 03:10 REPORTERS PLUS
- 03:30 BULLETIN (11)
- 03:40 REVISITED
- 04:00 NEWS (40)
- 04:15 FOCUS ALONE
- 04:20 YOU ARE HERE
- 04:30 BULLETIN (12)
- 04:45 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 05:00 NEWS (43)
- 05:15 EYE ON AFRICA (32)
- 05:30 BULLETIN (14)
- 05:45 ARTS24 (16)
- 06:00 NEWS PROD B 1
- 06:15 FRANCE IN FOCUS
- 06:30 BULLETIN 15' PROD B
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS PROD B 1
- 07:15 THE 51 PERCENT
- 07:30 BULLETIN 15' PROD B
- 07:45 FOCUS ALONE
- 07:50 SPORTS PAD
- 08:00 NEWS PROD B 1
- 08:15 ARTS24 (17)
- 08:30 BULLETIN 15' PROD B
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PROD B
- 09:30 BULLETIN
- 10:00 NEWS (779)
- 10:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 FRENCH CONNECTIONS
- 10:51 FASHION
- 11:00 NEWS (40)
- 11:10 REPORTERS PLUS
- 11:30 BULLETIN (11)
- 11:40 REVISITED
- 12:00 NEWS (782)
- 12:16 ARTS24 (17)
- 12:30 BULLETIN (201)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (785)
- 14:15 FRANCE IN FOCUS
- 14:30 BULLETIN (201)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 YOU ARE HERE
- 15:00 NEWS (896)
- 15:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 15:30 BULLETIN (228)
- 15:45 THE 51 PERCENT
- 16:00 NEWS (40)
- 16:10 REPORTERS PLUS
- 16:30 BULLETIN (11)
- 16:40 REVISITED
- 17:00 NEWS (791)
- 17:16 ARTS24 (17)
- 17:30 BULLETIN (202)
- 17:45 FRENCH CONNECTIONS
- 17:51 FASHION
- 18:00 NEWS (792)
- 18:15 FRANCE IN FOCUS
- 18:30 BULLETIN (202)
- 18:45 FOCUS ALONE
- 18:50 YOU ARE HERE
- 19:00 NEWS (792)
- 19:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 19:30 BULLETIN (194)
- 19:45 THE 51 PERCENT
- 20:00 NEWS PROD B
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 NEWS (866)
- 21:12 REPORTERS
- 21:24 SHORT CUTS
- 21:30 BULLETIN (194)
- 21:45 EYE ON AFRICA (33)
- 22:00 NEWS (799)
- 22:15 FRENCH CONNECTIONS
- 22:21 YOU ARE HERE
- 22:30 BULLETIN (194)
- 22:45 EYE ON AFRICA (34)
- 23:00 NEWS (801)
- 23:16 ARTS24 (17)
- 23:30 BULLETIN (194)
- 23:45 EYE ON AFRICA (34)
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 REPORTERS
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 FRMG A L'AFFICHE TOURE 0812
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:10 BILLET RETOUR
- 02:30 BULLETIN
- 02:40 LE PARIS DES ARTS
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:15 PLAN B_24
- 03:21 LES OBSERVATEURS
- 03:30 BULLETIN
- 03:45 ACTUELLES
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 C'EST EN FRANCE_24
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 PAS 2 QUARTIER
- 04:51 MODE
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 FRMG A L'AFFICHE TOURE 0812
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 06:30 BULLETIN
- 06:45 FRDN FOCUS SIERRA LEONE 0813
- 06:50 SPORTS TTI
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:15 REPORTERS
- 07:30 BULLETIN
- 07:45 FRDN FOCUS SIERRA LEONE 0813
- 07:50 SPORTS TTI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:30 BULLETIN
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:15 FRMG A L'AFFICHE BELLUCCI 0813
- 09:30 BULLETIN
- 09:45 FRDN FOCUS SIERRA LEONE 0813
- 09:50 SPORTS TTI
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 C'EST EN FRANCE_24
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 PLAN B
- 10:51 LES OBSERVATEURS
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:15 ACTUELLES
- 11:30 BULLETIN
- 11:45 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:15 FRMG A L'AFFICHE BELLUCCI 0813
- 12:30 BULLETIN
- 12:45 FRDN FOCUS SIERRA LEONE 0813
- 12:50 SPORTS TTI
- 13:00 LE JOURNAL
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 REPORTERS
- 14:30 BULLETIN
- 14:45 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:15 C'EST EN FRANCE
- 15:30 BULLETIN
- 15:45 PAS 2 QUARTIER
- 15:51 VOUS ETES ICI
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:15 PLAN B
- 16:21 LES OBSERVATEURS
- 16:30 BULLETIN
- 16:45 FRMG A L'AFFICHE BELLUCCI 0813
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:15 ACTUELLES
- 17:30 BULLETIN
- 17:42 FRTK ICI 2 ENVIRONNEMENT 0810
- 18:00 LE JOURNAL
- 18:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 18:30 BULLETIN
- 18:45 REPORTERS
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:15 PLAN B
- 19:21 LES OBSERVATEURS
- 19:30 BULLETIN
- 19:45 C'EST EN FRANCE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:12 FRMG A L'AFFICHE BELLUCCI 0813
- 21:24 L'INSTANT MOBILE_24
- 21:30 BULLETIN
- 21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 22:30 BULLETIN
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:10 BILLET RETOUR
- 23:30 BULLETIN
- 23:40 LEGENDES URBAINES
- 06:05 Biblická studna
- 07:05 Cesta k pěstounství
- 07:10 Flešbeky - Godzone podcast
- 07:40 Poutníci času
- 07:55 Tíha oběti
- 10:00 Noční univerzita
- 10:50 Jánošikove dni v Terchovej 2023
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Duchovní menu
- 12:25 Z kraje pod Buchlovem
- 13:25 O kom, o čem
- 14:00 Za obzorem
- 14:35 U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře
- 16:00 Přesah
- 16:45 Muzikanti, hrajte
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:15 Bratr oheň: Antonínova víra
- 18:45 S chutí přes práh
- 19:05 Více než píseň (5)
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:30 Setkání
- 19:40 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Výpravy do divočiny
- 21:05 Můj chrám
- 21:30 Za obzorem
- 22:05 Má vlast
- 22:50 Když bolí duše
- 05:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 05:30 Slovo viery - AC Košice
- 06:45 John Bevere
- 07:15 Ježišov hlas - Randolph Kubíček
- 08:00 20 minútovka
- 08:30 Nová DNA
- 09:45 Relácia DNES
- 10:20 Godzone chvály
- 11:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 11:30 Spoločenstvo Martindom
- 14:00 Konferencia "Turbulencia"
- 15:30 Misie Filmom
- 18:45 Noeland
- 19:15 Slovo viery - BJB Aš
- 20:00 Relácia DNES
- 20:30 Konvokácia
- 00:05 Malá cesta
- 00:35 Doma je doma
- 01:20 Ruženec
- 01:45 Medzi nebom a zemou
- 02:25 Moja misia magazín
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:15 Na tónoch vďačnosti
- 04:05 Láska a rodičovstvo
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Eucharistické zázraky
- 07:50 Ruženec
- 08:35 Peter medzi nami
- 09:05 Eden
- 09:30 Spojení vierou
- 10:00 Malá cesta
- 10:15 Pod javiskom
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec z Fatimy
- 13:30 Tajomstvá Pátra Pia
- 14:45 A teraz čo?
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Eucharistické zázraky
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:05 Správy zo Svätej zeme
- 16:35 Vaticano
- 17:10 Láska a rodičovstvo
- 17:30 Doma je doma
- 20:00 Spravodajský súhrn
- 20:25 Medzi riadkami
- 20:50 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 21:20 Serra: Stále vpred, nikdy späť (Boh a cisár)
- 21:50 Klubovka
- 22:20 Medzi nebom a zemou
- 23:00 Tajomná radosť
- 00:00 Hot Cars (4)
- 00:30 Dolce Vita (Arles)
- 01:00 V mysli kuchaře (12)
- 01:30 Středomořské domy od Charlieho Luxtona (Mallorca)
- 02:30 Blázen na cestách (Plavání s delfíny)
- 03:30 Květinová show (6)
- 04:00 Hot Cars (1)
- 04:30 Zlatá mládež Instagramu (titulky) (1)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga: energie života (12)
- 07:00 Květinová show (6)
- 07:30 Planete Decouverte
- 07:45 Svět z blízka (100)
- 08:00 Vitální zahrada (12)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (13)
- 09:00 Jóga: energie života (1)
- 10:00 Mrakodrapy (Monumenty a peníze 1972 – 1997)
- 11:00 Drsný rybáři (6)
- 11:30 Teleshopping
- 12:00 Květinová show (7)
- 12:30 Dolce Vita (Arles)
- 13:00 Moje zahrada (40)
- 13:30 Dvojnásobný život za poloviční cenu (2)
- 14:30 Vitální zahrada (13)
- 15:00 Teleshopping
- 15:30 Nejkrásnější zahrady v Chelsea (4)
- 16:30 Teleshopping
- 17:00 House doktor (4)
- 17:45 Svět z blízka (101)
- 18:00 Teleshopping
- 18:30 Veterinární charita (18)
- 19:30 Zvířata ve filmu (5)
- 20:00 Dolce Vita (2)
- 20:30 Dotek luxusu (9)
- 21:00 Mrakodrapy (Ekonomická síla a místo 1998 – 2004)
- 22:00 Velkolepé designy (5)
- 23:00 House doktor (5)
- 08:00 Jóga – Energie života (11)
- 09:00 Dotek luxusu (4)
- 09:30 Pizzaři z Parmy (7)
- 12:00 Všechny chutě Maďarska (8)
- 13:00 Teleshopping
- 13:30 Lorraine Pascale vás naučí vařit (2)
- 14:00 Čas na Te. Be. (Vánočka podle babičky)
- 15:30 Teleshopping
- 20:00 V Májině kuchyni (Návštěva na natáčení)
- 21:00 Moje Dubaj (11)
- 21:30 V mysli kuchaře (4)
- 22:00 Holky v kuchyni (17)
- 22:30 Nebesky dobré (10)
- 23:00 Pěstujeme s láskou (Kommetije)
- 23:30 Všechny chutě Maďarska (8)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 04:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Stanislav Kopecký, starosta Nového Jičína)
- 04:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, F-M opět zaplatí obědy některým školákům, Charita F-M připravila pro děti Galaxy tvoření, Gastrofestival F-M plný chutí zve na bohatý program)
- 04:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 04:50 Bruntálský miniexpres (Nová dětská hřiště ve Světlé Hoře)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 05:20 Kulturní okénko (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, Mikaela v ostravském Domě umění)
- 05:25 Z naší ZOO (Mláďata u vzácných prasat z Filipín)
- 05:30 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 05:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (BK Opava, basketbal, Mistr ČR v basketbale 2023)
- 05:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Studie vytipovala dalších 180 míst na parkování, Charitní šatník je vždy plný věcí i spokojených lidí, Z workshopu si odnášeli vlastní mechový obraz)
- 06:20 Z naší ZOO (Novinky ve voliéře La Pampa)
- 06:25 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Prostranství u Floridy prochází celkovou revitalizací, Letní umělecká scéna zaznamenala velký úspěch, Letní kino Amfi promítá české filmové lahůdky
- 06:35 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 06:38 Transformace kraje (Moravien Silesian Tourism s.r.o.)
- 06:45 Kam vyrazit (Historickým vozem po stopách místeckých textilek)
- 06:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 07:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Stanislav Kopecký, starosta Nového Jičína)
- 07:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, F-M opět zaplatí obědy některým školákům, Charita F-M připravila pro děti Galaxy tvoření, Gastrofestival F-M plný chutí zve na bohatý program)
- 07:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 07:50 Bruntálský miniexpres (Nová dětská hřiště ve Světlé Hoře)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 08:20 Kulturní okénko (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, Mikaela v ostravském Domě umění)
- 08:25 Z naší ZOO (Mláďata nejmenších koček světa)
- 08:30 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 08:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (BK Opava, basketbal, Mistr ČR v basketbale 2023)
- 08:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Studie vytipovala dalších 180 míst na parkování, Charitní šatník je vždy plný věcí i spokojených lidí, Z workshopu si odnášeli vlastní mechový obraz)
- 09:20 Z naší ZOO (Dvojčata u servalů)
- 09:25 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Prostranství u Floridy prochází celkovou revitalizací, Letní umělecká scéna zaznamenala velký úspěch, Letní kino Amfi promítá české filmové lahůdky
- 09:35 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 09:38 Transformace kraje (Moravien Silesian Tourism s.r.o.)
- 09:45 Kam vyrazit (Historickým vozem po stopách místeckých textilek)
- 09:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 10:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Stanislav Kopecký, starosta Nového Jičína)
- 10:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, F-M opět zaplatí obědy některým školákům, Charita F-M připravila pro děti Galaxy tvoření, Gastrofestival F-M plný chutí zve na bohatý program)
- 10:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 10:50 Bruntálský miniexpres (Nová dětská hřiště ve Světlé Hoře)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 11:20 Kulturní okénko (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, Mikaela v ostravském Domě umění)
- 11:25 Z naší ZOO (Život v jezírkách a tůních 1)
- 11:30 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 11:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (BK Opava, basketbal, Mistr ČR v basketbale 2023)
- 11:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Studie vytipovala dalších 180 míst na parkování, Charitní šatník je vždy plný věcí i spokojených lidí, Z workshopu si odnášeli vlastní mechový obraz)
- 12:20 Z naší ZOO (Zimní venčení slonů v ZOO Ostrava)
- 12:25 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Prostranství u Floridy prochází celkovou revitalizací, Letní umělecká scéna zaznamenala velký úspěch, Letní kino Amfi promítá české filmové lahůdky
- 12:35 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 12:38 Transformace kraje (Moravien Silesian Tourism s.r.o.)
- 12:45 Kam vyrazit (Historickým vozem po stopách místeckých textilek)
- 12:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 13:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Stanislav Kopecký, starosta Nového Jičína)
- 13:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, F-M opět zaplatí obědy některým školákům, Charita F-M připravila pro děti Galaxy tvoření, Gastrofestival F-M plný chutí zve na bohatý program)
- 13:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 13:50 Bruntálský miniexpres (Nová dětská hřiště ve Světlé Hoře)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 14:20 Kulturní okénko (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, Mikaela v ostravském Domě umění)
- 14:25 Z naší ZOO (Puštíci v ZOO Ostrava vyvedli mláďata)
- 14:30 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 14:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (BK Opava, basketbal, Mistr ČR v basketbale 2023)
- 14:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Studie vytipovala dalších 180 míst na parkování, Charitní šatník je vždy plný věcí i spokojených lidí, Z workshopu si odnášeli vlastní mechový obraz)
- 15:20 Z naší ZOO (Zimní venčení slonů v ZOO Ostrava)
- 15:25 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Prostranství u Floridy prochází celkovou revitalizací, Letní umělecká scéna zaznamenala velký úspěch, Letní kino Amfi promítá české filmové lahůdky
- 15:35 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 15:38 Transformace kraje (Moravien Silesian Tourism s.r.o.)
- 15:45 Kam vyrazit (Historickým vozem po stopách místeckých textilek)
- 15:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 16:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 16:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 16:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 16:50 Frýdlantský miniexpres (Farní zahradou tentokrát zněl dixieland)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Host dne (Katarína Kijonková, mluvčí Dobrovolnického centra ADRA Ostrava: Ostravská ADRA uvítá nové dobrovolníky)
- 17:25 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 17:35 Sportovec roku MS kraje 2023 (David Moravec, lední hokej, Olympijský vítěz 1998 z Nagana, Mistr světa 1999 a 2001, Autor zlatého gólu 2001, 4 medaile z České extraligy)
- 17:40 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 18:20 Z naší ZOO (V expozici Na statku jsou k vidění selátka)
- 18:25 Kulturní okénko (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, Mikaela v ostravském Domě umění)
- 18:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 18:33 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 18:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 19:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 19:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 19:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 19:50 Frýdlantský miniexpres (Farní zahradou tentokrát zněl dixieland)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Host dne (Katarína Kijonková, mluvčí Dobrovolnického centra ADRA Ostrava: Ostravská ADRA uvítá nové dobrovolníky)
- 20:25 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 20:35 Sportovec roku MS kraje 2023 (David Moravec, lední hokej, Olympijský vítěz 1998 z Nagana, Mistr světa 1999 a 2001, Autor zlatého gólu 2001, 4 medaile z České extraligy)
- 20:40 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 21:20 Z naší ZOO (Život v jezírkách a tůních 2)
- 21:25 Kulturní okénko (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, Mikaela v ostravském Domě umění)
- 21:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 21:33 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 21:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 22:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 22:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 22:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 22:50 Frýdlantský miniexpres (Farní zahradou tentokrát zněl dixieland)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Host dne (Katarína Kijonková, mluvčí Dobrovolnického centra ADRA Ostrava: Ostravská ADRA uvítá nové dobrovolníky)
- 23:25 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 23:35 Sportovec roku MS kraje 2023 (David Moravec, lední hokej, Olympijský vítěz 1998 z Nagana, Mistr světa 1999 a 2001, Autor zlatého gólu 2001, 4 medaile z České extraligy)
- 23:40 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 17:00 Deník
- 17:14 Programové přílohy
- 17:29 Počasí
- 17:30 TICHO VE STUDIU
- 17:45 Magazín Valašsko
- 18:00 Deník
- 18:14 Programové přílohy
- 18:29 Počasí
- 18:30 VZPOMÍNÁNÍ
- 18:45 Špetka Valašska
- 19:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:14 U nás v kraji (Vydejte se s námi do pravěku)
- 00:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:18 Vaříme s Farmou na Studánce (2. díl JELENÍ PLÁTEK S NUDLEMI A SMETANOVO-HOŘČIČNOU OMÁČKOU)
- 00:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 00:33 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 00:34 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 01:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 01:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 01:34 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:14 U nás v kraji (Vydejte se s námi do pravěku)
- 02:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:18 Vaříme s Farmou na Studánce (2. díl JELENÍ PLÁTEK S NUDLEMI A SMETANOVO-HOŘČIČNOU OMÁČKOU)
- 02:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 02:33 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 02:34 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 03:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 03:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 03:34 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:14 U nás v kraji (Vydejte se s námi do pravěku)
- 04:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:18 Vaříme s Farmou na Studánce (2. díl JELENÍ PLÁTEK S NUDLEMI A SMETANOVO-HOŘČIČNOU OMÁČKOU)
- 04:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 04:33 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 04:34 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 05:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 05:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 05:34 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:14 U nás v kraji (Vydejte se s námi do pravěku)
- 06:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:18 Vaříme s Farmou na Studánce (2. díl JELENÍ PLÁTEK S NUDLEMI A SMETANOVO-HOŘČIČNOU OMÁČKOU)
- 06:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 06:33 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 06:34 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 07:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 07:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 07:34 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:14 U nás v kraji (Vydejte se s námi do pravěku)
- 08:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:18 Vaříme s Farmou na Studánce (2. díl JELENÍ PLÁTEK S NUDLEMI A SMETANOVO-HOŘČIČNOU OMÁČKOU)
- 08:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 08:33 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 08:34 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 09:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 09:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 09:34 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:14 U nás v kraji (Vydejte se s námi do pravěku)
- 10:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:18 Vaříme s Farmou na Studánce (2. díl JELENÍ PLÁTEK S NUDLEMI A SMETANOVO-HOŘČIČNOU OMÁČKOU)
- 10:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 10:33 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 10:34 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 11:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 11:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 11:34 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:14 U nás v kraji (Vydejte se s námi do pravěku)
- 12:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:18 Vaříme s Farmou na Studánce (2. díl JELENÍ PLÁTEK S NUDLEMI A SMETANOVO-HOŘČIČNOU OMÁČKOU)
- 12:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 12:33 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 12:34 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 13:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 13:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 13:34 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:14 U nás v kraji (Vydejte se s námi do pravěku)
- 14:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:18 Vaříme s Farmou na Studánce (2. díl JELENÍ PLÁTEK S NUDLEMI A SMETANOVO-HOŘČIČNOU OMÁČKOU)
- 14:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 14:33 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 14:34 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 15:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 15:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 15:34 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:14 U nás v kraji (Vydejte se s námi do pravěku)
- 16:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:18 Vaříme s Farmou na Studánce (2. díl JELENÍ PLÁTEK S NUDLEMI A SMETANOVO-HOŘČIČNOU OMÁČKOU)
- 16:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 16:33 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 16:34 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 17:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 17:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 17:34 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 18:15 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 18:20 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 18:23 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 18:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 18:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 19:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 19:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 19:26 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 46. díl)
- 19:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 19:34 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 20:15 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 20:20 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 20:23 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 20:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 20:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 21:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 21:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 21:26 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 46. díl)
- 21:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 21:34 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 22:15 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 22:20 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 22:23 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 22:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 22:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 23:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 23:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 23:26 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 46. díl)
- 23:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 23:34 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 00:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 00:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:10 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 01:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 01:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 01:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:10 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 02:25 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 02:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 03:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 03:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:10 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 04:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 04:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 04:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:10 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 05:25 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 05:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 06:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 06:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:10 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 07:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 07:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 07:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:10 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 08:25 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 08:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 09:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 09:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:10 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 10:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 10:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 10:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:10 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 11:25 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 11:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 12:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 12:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:10 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 13:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 13:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 13:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:10 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 14:25 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 14:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 15:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 15:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:10 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 16:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 16:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 16:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:10 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 17:25 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 17:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:10 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 18:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 18:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:10 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 19:20 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 19:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 19:40 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:10 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 20:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 20:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:10 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 21:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 21:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:10 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 22:20 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 22:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 22:40 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:10 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 23:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 23:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 00:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Středočeský magazín
- 01:30 Příběhy úspěchu
- 01:40 Za oponou
- 02:00 Krb
- 03:00 Akvárium
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres Prahy 13
- 04:30 Středočeský magazín
- 04:40 Svět z blízka
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres
- 05:30 Příběhy úspěchu
- 05:40 Středočeské noviny
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 10
- 06:30 Týden v regionech
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 8
- 07:30 Kam vyrazit
- 07:40 Středočeská nej
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres Prahy 15
- 08:30 Putování po regionech
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Středočeské noviny
- 09:30 Příběhy úspěchu
- 09:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 4
- 10:30 Dobré zprávy
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 1
- 11:30 Za oponou
- 11:40 Středočeský magazín
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 11
- 12:30 Týden v regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres Prahy 8
- 13:30 Příběhy úspěchu
- 13:40 Kam vyrazit
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres
- 14:30 Za oponou
- 14:40 Středočeská nej
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres Prahy 6
- 15:30 Putování po regionech
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 15
- 16:30 Středočeské noviny
- 16:40 Hasiči
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 18
- 17:30 Špetka Slovácka
- 18:00 Zprávy
- 18:20 Expres Prahy 11
- 18:30 Putování po regionech
- 19:00 Zprávy
- 19:20 Expres Prahy 2
- 19:30 Příběhy úspěchu
- 19:40 Kam vyrazit
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 4
- 20:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres
- 21:30 Týden v regionech
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres Prahy 1
- 22:30 Příběhy úspěchu
- 22:40 Středočeské noviny
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Kam vyrazit
- 23:30 Špetka Slovácka
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Týden v regionech (ZJ)
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Týden v regionech (ZJ)
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Týden v regionech (ZJ)
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Týden v regionech (ZJ)
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Týden v regionech (ZJ)
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Týden v regionech (ZJ)
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Týden v regionech (ZJ)
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Týden v regionech (ZJ)
- 15:00 Zprávy+ (SDH)
- 15:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 15:30 Zprávy+ (SDH)
- 15:40 Pořady z Libereckého kraje
- 16:00 Zprávy+ (SDH)
- 16:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 16:30 Zprávy+ (SDH)
- 16:40 Putování v regionech
- 17:00 Zprávy+ (SDH)
- 17:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 17:30 Zprávy+ (SDH)
- 17:40 Pořady z Libereckého kraje
- 18:00 Zprávy+ (SDH)
- 18:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 18:30 Zprávy+ (SDH)
- 18:40 Putování v regionech
- 19:00 Zprávy+ (SDH)
- 19:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 19:30 Zprávy+ (SDH)
- 19:40 Pořady z Libereckého kraje
- 20:00 Zprávy+ (SDH)
- 20:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 20:30 Zprávy+ (SDH)
- 20:40 Putování v regionech
- 21:00 Zprávy+ (SDH)
- 21:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 21:30 Zprávy+ (SDH)
- 21:40 Pořady z Libereckého kraje
- 22:00 Zprávy+ (SDH)
- 22:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 22:30 Zprávy+ (SDH)
- 22:40 Putování v regionech
- 23:00 Zprávy+ (SDH)
- 23:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 23:30 Zprávy+ (SDH)
- 23:40 Pořady z Libereckého kraje
- 00:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Naše město: Česká Třebová
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 Hasiči
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Naše město: Česká Třebová
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 Hasiči
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Naše město: Česká Třebová
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 Hasiči
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Naše město: Česká Třebová
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 Hasiči
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Naše město: Česká Třebová
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 Hasiči
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Naše město: Česká Třebová
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 Hasiči
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Naše město: Česká Třebová
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 Hasiči
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Naše město: Česká Třebová
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 Hasiči
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Naše město: Česká Třebová
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 Hasiči
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Naše město: Česká Třebová
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 Hasiči
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Naše město: Česká Třebová
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 Hasiči
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Naše město: Česká Třebová
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 Hasiči
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Naše město: Česká Třebová
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 Hasiči
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Naše město: Česká Třebová
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 Hasiči
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Naše město: Česká Třebová
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 Hasiči
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Naše město: Česká Třebová
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 Hasiči
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Naše město: Česká Třebová
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 Hasiči
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Naše město: Česká Třebová
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 Hasiči
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 Zprávy regionu
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Před 10 lety
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 Zprávy regionu
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Před 10 lety
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 Zprávy regionu
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Před 10 lety
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 Zprávy regionu
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Před 10 lety
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 Zprávy regionu
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Před 10 lety
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 Zprávy regionu
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Před 10 lety
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 Radka Vaverková (89)
- 00:35 POČASÍ
- 00:38 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 00:40 KULTURA
- 00:45 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 00:47 HEADLINES
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (56)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 01:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:45 HEADLINES
- 02:00 POČASÍ
- 02:03 Radka Vaverková (89)
- 02:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 02:48 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 David Švejnoha (155)
- 03:43 ŽIVĚ Z PACOVA
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (140)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z PACOVA
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (9)
- 05:48 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:59 Empty
- 09:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ
- 09:18 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 09:20 STUDIO iVysočina
- 09:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 09:45 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 10:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ
- 10:18 Radka Vaverková (89)
- 10:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 10:55 KULTURA
- 11:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ
- 11:18 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 11:20 STUDIO iVysočina
- 11:30 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 11:32 KULTURA
- 11:37 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:39 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 11:44 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:46 POČASÍ
- 11:49 WEBOVÉ KAMERY
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ
- 12:18 STUDIO iVysočina
- 12:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 12:30 KULTURA
- 12:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 12:37 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 12:42 ŽIVĚ Z PACOVA
- 12:44 POČASÍ
- 12:47 WEBOVÉ KAMERY
- 12:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ
- 13:18 STUDIO iVysočina
- 13:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 13:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 13:45 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 13:50 POČASÍ
- 13:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ
- 14:18 STUDIO iVysočina
- 14:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 14:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 14:45 POČASÍ
- 14:48 KULTURA
- 14:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ
- 15:18 STUDIO iVysočina
- 15:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 15:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 15:45 POČASÍ
- 15:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 15:53 ŽIVĚ Z PACOVA
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ
- 16:18 STUDIO iVysočina
- 16:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 16:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 16:45 POČASÍ
- 16:48 KULTURA
- 16:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 17:10 SPORT
- 17:15 POČASÍ
- 17:18 STUDIO iVysočina
- 17:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 17:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 17:45 POČASÍ
- 17:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 17:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 17:55 HEADLINES
- 18:00 David Švejnoha (156)
- 18:40 POČASÍ
- 18:43 KULTURA
- 18:48 WEBOVÉ KAMERY
- 18:54 HEADLINES
- 19:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 19:10 SPORT
- 19:15 POČASÍ
- 19:18 STUDIO iVysočina
- 19:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 19:30 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 19:45 POČASÍ
- 19:48 KULTURA
- 19:53 ŽIVĚ Z PACOVA
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 David Švejnoha (156)
- 20:40 POČASÍ
- 20:43 SPORT
- 20:48 WEBOVÉ KAMERY
- 20:54 HEADLINES
- 20:55 HEADLINES
- 21:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 21:10 SPORT
- 21:15 POČASÍ
- 21:18 STUDIO iVysočina
- 21:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 21:30 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (57)
- 21:55 HEADLINES
- 22:00 David Švejnoha (156)
- 22:40 POČASÍ
- 22:43 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 22:48 WEBOVÉ KAMERY
- 22:54 HEADLINES
- 23:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 23:10 SPORT
- 23:15 POČASÍ
- 23:18 STUDIO iVysočina
- 23:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 23:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 23:45 POČASÍ
- 23:48 STUDIO iVysočina
- 23:58 HEADLINES
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Дивіться самі
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Люди доброї волі
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:00 Таємне життя матрьошки
- 11:15 Інформаційні сюжети
- 11:30 Винуватці війни
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Дивіться самі
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Ваші гроші
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети